PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 121 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 121 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ"

Transkript

1 PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 121 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ List č. 1 (Počet listů 42) Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, Fulnek, Česká republika Datum vydání: březen 2007

2 O B S A H: Kapotáž pracího stroje Vnější buben Prací buben Pravé uložení pracího bubnu Dveře plnění Dveře vyprazdňování Uložení vnějšího bubnu Brzda úplná Jednotka praní s převodovkou ALBOX Převodovka úplná ALBOX Převodovka ALBOX Vzduchová spojka D2-25-D Jednotka odstředění Alnico úplné Hydraulická spojka HS 30 Dávkovací nádoba Pneumatický válec dávkovací nádoby Vypouštěcí komora s recyklem Válec vypouštěcího ventilu Vodní ventil Js 70 Vodní ventil PVV 70 Vodoznak Parní ohřívač Víko Propojovací krabice Rozváděč Rám přístrojů úplný Rám přístrojů úplný Hlavní vypínač Programátor P 25 - rám úplný Programátor P 25 Pomocný panel Ovládací panel Elektronický termostat Rozmístění mikrospínačů Vzduchový rozvod Propojovací krabice ventilů Jednotka praní Tabulka č. 1 Tabulka č. 2 Tabulka č. 3 Tabulka č. 4 Tabulka č. 5 Tabulka č. 6 Tabulka č. 7 Tabulka č. 8 Tabulka č. 9 Tabulka č. 10 Tabulka č. 11 Tabulka č. 12 Tabulka č. 13 Tabulka č. 14 Tabulka č. 15 Tabulka č. 16 Tabulka č. 17 Tabulka č. 18 Tabulka č. 19 Tabulka č. 20 Tabulka č. 21 Tabulka č. 22 Tabulka č. 23 Tabulka č. 24 Tabulka č. 25 Tabulka č. 26 Tabulka č. 27 Tabulka č. 28 Tabulka č. 29 Tabulka č. 30 Tabulka č. 31 Tabulka č. 32 Tabulka č. 33 Tabulka č. 34 Tabulka č. 35 Tabulka č. 36 Tabulka č. 37 Tabulka č. 38 Náhradní díly uvedené v tomto katalogu si můžete objednat na následující adrese: Mankovice 30, ODRY Česká republika Telefon: Sklad náhradních dílů Telefax: URL:

3 PRACÍ STROJ PAC 121 KAPOTÁŽ PRACÍHO STROJE TABULKA č. 1 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Základový rám Kapotáž Rám desinfekční stěny Stojina Rám čisté strany Rám u rozvaděče Rám u náhonu Dveře úplné Víko Těsnění 10x20x Těsnění 10x20x Uzávěr Typ Klíč uzávěru Pro uzávěr Kryt 1 úplný Kryt 2 úplný Kryt 3 úplný Kryt 4 úplný Kryt 5 úplný Kryt 6 úplný Kryt Rám dveří vnější Rám dveří vnitřní Kryt Kryt Kryt Kryt Kryt Kryt Víko úplné Víko Průzor Těsnění 10x20x Uzávěr Typ Nýt 3x8 ČSN Kryt Lišta Krycí guma levá Krycí guma pravá Šroub M6x20 ČSN Matice M6 ČSN Podložka 6 ČSN

4 KAPOTÁŽ PRACÍHO STROJE PRACÍ STROJ PAC 121 TABULKA č. 1 Pokračování 1 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Manžeta Šroub M8x25 ČSN Šroub M8x16 ČSN Šroub M8x20 ČSN Šroub M8x16 ČSN Matice M8 ČSN Podložka 8 ČSN Těsnění 10x20x Lemovka Tlakový spínač TSV 4E Šroub M8x14 ČSN Klíč úplný Kryt náhonu praní Redukce Maska Kryt motoru praní

5

6 PRACÍ STROJ PAC 121 VNĚJŠÍ BUBEN TABULKA č. 2 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Vnější buben úplný Čelo přední úplné Těsnění čela Výztuha levá úplná Výztuha pravá úplná Nástavec úplný Nástavec Redukce Zpětná záklopka Těsnění II Šroub M8x30 ČSN Podložka 8 ČSN Podložka 8,4 ČSN Kabelový žlab Vložka Těsnění II Šroub M8x20 ČSN Podložka 8 ČSN Šroub M16x55 ČSN Matice M16 ČSN Podložka 16 ČSN Šroub M Podložka 17 ČSN Matice M16 ČSN Příchytka tyče Šroub M6x10 ČSN Podložka 6 ČSN Kabelová příchytka Typ A Ucpávková vývodka BP 29x24 ČSN Ucpávková vývodka BP 13,5x12 ČSN Ucpávkový šroub P 29 ČSN Ucpávkový šroub P 13,5 ČSN Dírkovaný pásek Šíře 15 mm 0,5kg Zajišťovací kolíček Šroub M Podložka 12 ČSN Šroub M12x50 ČSN Matice M12 ČSN Těsnění Zaslepovací příruba Folie čela Trubka II Trubka I Napínací šroub II Pojistný kroužek 22 ČSN Podložka 23 ČSN Vnější buben úplný Přední čelo úplné

7

8 PRACÍ STROJ PAC 121 PRACÍ BUBEN TABULKA č. 3 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Prací buben Horní dveře úplné Spodní dveře úplné Horní dveře Zámek levý úplný Zámek pravý úplný Pojistka úplná Západka Vodicí čep Vymezovací vložka Madlo Opěrný šroub Matice Matice levá Válcová pružina Spojovací tyč Šroub vložky Matice vložky Čep pojistky Matice M12 ČSN Šroub Pružina Šroub M6x Matice M6 ČSN Podložka 6,4 ČSN Čep dveří Pouzdro hřídele Matice čepu dveří Drát D2, L=40 ČSN Prací buben úplný Oko závěsu kratší Lišta čepu Výztuha Víčko Oko Čep uzávěru Doraz Příchytka Patka horních dveří Třmen Opěrná deska Opěrka levá Opěrka pravá

9

10 PRACÍ STROJ PAC 121 PRAVÉ ULOŽENÍ PRACÍHO BUBNU TABULKA č. 4 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Těleso ucpávky Těsnění Příruba Šroub M10x35 ČSN Podložka 10 ČSN Ložiskové těleso - úprava Ložisko K ČSN Vodicí kroužek 215x9, Upínací pouzdro H 2320 ČSN Plstěný kroužek Ø90 ČSN Pouzdro Vnější pouzdro Vnitřní pouzdro Matice pouzdra Šroub M12x30 ČSN Řemenice bubnu Podložka Mazací hlavice KM 10x1 ČSN Šroub M24x100 ČSN Matice M24 ČSN Podložka 25 ČSN Podložka šroubu Klínový řemen 32x3150 Industriál Klínový řemen 22x14x3550 Industriál Těsnicí kroužek 100x120x13 ČSN Trubka maznice I, Ø 8x1, l=500 PDN 21/ Připojovací hrdlo Js 6 č.v , M12x1, Přesuvná matice Js 6 č.v Trubka maznice II, Ø 8x1, l=800 PDN 21/

11

12 PRACÍ STROJ PAC 121 DVEŘE PLNĚNÍ TABULKA č. 5 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Dveře plnění úplné Vnější dveře Pouzdro kladky Kladka Těsnění víka SILIKON l= Podložka 17 ČSN Matice M16 ČSN Madlo Svěrka Šroub M10x16 ČSN Podložka 10 ČSN Kryt válce Podložka 4,3 ČSN Šroub M4x12 ČSN Kryt válce II Táhlo Čep dveří Šroub M6x6 ČSN Příruba dveří pravá Příruba dveří levá Pružina Čep Podložka Držák čepu I Držák čepu II Šroub M10x10 ČSN Matice M6 ČSN Pojistný kroužek ČSN Podložka 16 ČSN Šroub M16x45 ČSN Šroub M10x30 ČSN

13

14 PRACÍ STROJ PAC 121 DVEŘE VYPRAZDŇOVÁNÍ TABULKA č. 6 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Dveře Těsnění víka -SILIKON Kryt válce Dveře úplné Čep vnějších dveří Šroubení Šroub M8x40 ČSN Podložka 8 ČSN Pojistný kroužek 20 ČSN Válec úplný Příruba spodní Válec Svorník Vodítko Váleček Čep Pouzdro T - kus Příruba horní Pístnice úplná Závlačka 3,2x22 ČSN Doraz Připojovací hrdlo Js Přítlačný kroužek Mezikus pístu Manžeta Těsnění Ø2x Kroužek 32x24 ČSN Matice M8 ČSN Podložka 8 ČSN Matice M12 ČSN Podložka 12 ČSN Šroub M4x10 ČSN Podložka 4,3 ČSN Podložka 4,1 ČSN Přesuvná matice Js

15

16 PRACÍ STROJ PAC 121 ULOŽENÍ VNĚJŠÍHO BUBNU TABULKA č. 7 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Pružina pračky Podložka hlavní pružiny Matice M30 ČSN Tyč pružiny Matice M30 ČSN Závlačka 6,3x56 ČSN Šroub M16x45 ČSN Podložka 16 ČSN Deska pružiny úplná Kroužek Nárazník Čep tlumiče Olejový tlumič P 40x150, T Čep Podložka I Podložka 6 ČSN Šroub M6x10 ČSN Závlačka 4x25 ČSN

17

18 PRACÍ STROJ PAC 121 BRZDA ÚPLNÁ TABULKA č. 8 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Brzda Brzdový pás úplný Táhlo brzdy Brzdové obložení Čep Podložka 13 ČSN Závlačka 4x25 ČSN Nýt Cu 5x12 ČSN Držák úplný Matice M12 ČSN Podložka 13 ČSN Pružina Podložka 12 ČSN Šroub M12x40 ČSN Jednopól. ovládač dvou obvodů Typ Šroub M4x40 ČSN Podložka 4,3 ČSN Podložka Matice M20 ČSN Podložka pružiny Válcová pružina tlačná Stavěcí šroub Matice M16 ČSN Spojka Matice M48x Šroub M10x30 ČSN Podložka 10,5 ČSN Matice M10 ČSN Podložka 10 ČSN Ventil brzdy Těleso ventilu Dřík válce Víko Pouzdro Kotouč Membrána Šroub M Kroužek 32 ČSN Šroub M8x20 ČSN Podložka 8,2 ČSN O-kroužek 33x25 ČSN Šroubení Hrdlo připojovací Js , M12x1, Přesuvná matice Js Propojovací trubka Ø8x1x2000 PDN 21/ Pouzdro

19

20 PRACÍ STROJ PAC 121 JEDNOTKA PRANÍ - S PŘEVODOVKOU ALBOX TABULKA č. 9 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Šroub M5x16 ČSN Podložka 5 ČSN Alnico Elektromotor AP 132 S-8 3 kw, 380V, 50Hz Vzpěra Šroub M10x25 ČSN Podložka 10,2 ČSN Matice M10 ČSN Šroub M12x50 ČSN Podložka 12,2 ČSN Převodovka úplná Příchytka Matice M20 ČSN Odtlačovací šroub Příložka Podložka 13 ČSN Matice M12 ČSN Středicí kroužek Ucp. vývodka CP 16/21x14 ČSN Deska převodovky úplná Šroub M12x40 ČSN Šroub M8x20 ČSN Podložka 8,4 ČSN Podložka MB23 ČSN Ložisko 6024 ČSN Rozpěrná trubka Distanční kroužek Kolík Vzduchová spojka - úprava Podložka Podložka 21 ČSN Šroub M20x80 ČSN Pouzdro Náboj Kroužek 140x180x15 ČSN Řemenice motoru praní Pojistný kroužek 180 ČSN Krycí plech Matice KM23 ČSN Přítlačný kroužek Distanční kroužek

21 JEDNOTKA PRANÍ - S PŘEVODOVKOU ALBOX PRACÍ STROJ PAC 121 TABULKA č. 9 Pokračování 1 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Jednotka praní Šroub M12x30 ČSN Spojka M1/D Šroub Ucpávková zátka KP21 ČSN Šroub M16x60 ČSN Matice M16 ČSN Podložka 17 ČSN

22

23 PRACÍ STROJ PAC 121 PŘEVODOVKA ÚPLNÁ - ALBOX TABULKA č. 10 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Převodovka ALBOX 80/125x710x Kroužek 80 ČSN Ložisko 6316 ČSN Kostka Kostka úplná Šroub M12x40 ČSN Podložka 12 ČSN Víčko Kroužek 80 ČSN Kroužek 180x5 ČSN Ložisko UR ČSN Kroužek 170 ČSN Pero 16h9x10x100 ČSN Hřídel Šroub M10x25 ČSN Hlavice KM10x1 ČSN Podložka 10 ČSN

24

25 PRACÍ STROJ PAC 121 PŘEVODOVKA ALBOX TABULKA č. 11 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Pastorek (80) /4D Pastorek (125) /4D Ozubené kolo (80) /M2D Ozubené kolo + hřídel /M4/D Ložisko (80) 6405 ČSN Ložisko 6408 (125) ČSN Ložisko 6009 (80) ČSN Ložisko 6017 (125) ČSN Gufero 25x62x8 (80) ČSN Gufero 40x72x12 (125) ČSN Gufero 45x65x12 (80) ČSN Gufero 85x120x13 (125) ČSN

26

27 PRACÍ STROJ PAC 121 VZDUCHOVÁ SPOJKA D2-25-D TABULKA č. 12 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Těsnění přívodu spojky Hřídel válce Přesuvná matice Těsnicí kroužek Podložka 8, Válcová pružina tlačná O-Kroužek ČSN Ložisko 6202 ČSN Pojistný kroužek 35 ČSN Kroužek 12 ČSN Držák vzduchového přívodu Šroubení Matice Těsnicí kuželka Trubka Šroub M10x50 ČSN Podložka 10,5 ČSN Hrdlo připojovací Js Válec Vratná pružina Špalík brzdy Vzdušnice spojky Víko Podložka 6,1 ČSN Šroub M6x70 ČSN Matice M6 ČSN Těleso

28

29 PRACÍ STROJ PAC 121 JEDNOTKA ODSTŘEDĚNÍ TABULKA č. 13 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Deska jednotky odstředění Předloha odstředění Alnico úplné Řemenice odstředění Pouzdro Řemenice Držák příchytky Pojistná podložka Podložka hřídele náboje Hydraulická spojka HS 30 Provedení P Elektromotor F 160, L04 380V, 50Hz, 15kW Kabelová příchytka Typ Ucp. průchodka BP 29x24 ČSN Klínový řemen 10x475 STANDARD Šroub M16x80 ČSN Matice M16 ČSN Podložka 17 ČSN Šroub M12x35 ČSN Podložka 13 ČSN Šroub M10x25 ČSN Podložka 10 ČSN Pero 14e7x9x110 ČSN Šroub M12x40 ČSN Podložka 12 ČSN Pero 16e7x10x90 ČSN Pero 25e7x14x70 ČSN Šroub M8x40 ČSN Podložka 8,4 ČSN Podložka 8 ČSN Matice M8 ČSN Kolík Ø4x10 ČSN Šroub M4x10 ČSN Napínací šroub Pojistný kroužek 22 ČSN Podložka 23 ČSN Náboj spojky úplný Jednotka odstředění Těsnicí zátka Typ Příruba Pouzdro úplné Pojistný kroužek 80 ČSN Držák příchytky

30

31 PRACÍ STROJ PAC 121 ALNICO ÚPLNÉ TABULKA č.14 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Alnico 01 TAH Těleso alnica Hřídel Řemenice alnica Víčko II Kolík 4x10 ČSN Plstěný kroužek 38x25x5 ČSN Ložisko 6005 ČSN Šroub M8x20 ČSN Podložka 8 ČSN Podložka 8,4 ČSN Šroub M5x16 ČSN Podložka 5 ČSN Podložka 5,3 ČSN Šroub M4x10 ČSN Podložka 4 ČSN Kolík 4x20 ČSN Předloha odstředění Ložiskové těleso Hřídel Víčko pravé Víčko levé Těsnění Ložisko 6311 ČSN Hlavice KM10x1 ČSN Kroužek 110x5 ČSN Plstěný kroužek Ø55 ČSN Pojistný kroužek 55 ČSN Pojistný kroužek 120 ČSN Šroub M10x25 ČSN Podložka 10 ČSN Alnico úplné Šroub M10x30 ČSN

32

33 PRACÍ STROJ PAC 121 HYDRAULICKÁ SPOJKA HS 30 TABULKA č. 15 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Skříň spojky Turbinové kolo Čerpadlové kolo Olejová komora Náboj spojky Vložka Těsnění Těsnění Spojovací náboj Podložka Kolík 6x18 ČSN Čep Ø Zátka s tavnou pojistkou Distanční kroužek Těsnicí kroužek 13x Zátka M16x1, Těsnicí kroužek 17x Gufero G 90x120x13F ČSN Gufero G 75x110x13F ČSN Ložisko 6018 ČSN Ložisko 6016 ČSN Pojistný kroužek 12 ČSN Šroub M12x30 ČSN Šroub M10x35 ČSN Šroub M12x35 ČSN Podložka 12,2 ČSN Podložka 10,2 ČSN Šroub M20x110 ČSN Podložka 20,5 ČSN

34

35 PRACÍ STROJ PAC 121 DÁVKOVACÍ NÁDOBA TABULKA č. 16 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Dávkovací nádoba Skříň Příruba ventilu Víko dávkovací nádoby Násypka Pneumatický válec Závěr Zpětná klapka Nástavec Držák Třmen Přípojka Hadice Sedlo Válec Čep Vodítko Válcová pružina - obrobená Svorník Těsnění I Doraz Těsnění II Regulátor výstupního tlaku DN 25, 0, MPa Ochranný filtr Typ Elektromagn. ventil 2VE25D 220 V, 50 Hz, IP Koleno jednoznačné 90 Js ČSN O-Kroužek 65x2 ŠCN Kroužek 4 ČSN Šroub M5x10 ČSN Šroub M8x30 ČSN Podložka 8,4 ČSN Podložka 8 ČSN Matice M4 ČSN Podložka 4 ČSN Kroužek 7 ČSN Šroub M6x20 ČSN Podložka 6 ČSN Matice M6 ČSN Spona č. 6 Ø Víko Těsnění 10x15x1630 PND 21/ Nýt 5x12 ČSN

36

37 PRACÍ STROJ PAC 121 PNEUMATICKÝ VÁLEC DÁVKOVACÍ NÁDOBY TABULKA č. 17 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Pneumatický válec Příruba spodní Příruba horní Válec Pouzdro Pístnice Přítlačný kroužek I Přítlačný kroužek II Vodicí kroužek Víčko Svorník Manžeta Kroužek 10x6 ČSN Těsnění Ø2x Válcová pružina tlačná 2x22x60x8,5 ČSN Kroužek 4 ČSN Šroub M3x8 ČSN Matice M6 ČSN Podložka 6 ČSN Matice M5 ČSN Podložka 5 ČSN Těsnění I Vzpěra Matice M10 ČSN Šroub M10x30 ČSN Podložka 10,5 ČSN Podložka 10 ČSN Manžeta násypky Šroub M5x10 ČSN Spona 9 ČSN Pásek 9x810 ČSN Spojovací hadice

38

39 PRACÍ STROJ PAC 121 VYPOUŠTĚCÍ KOMORA S RECYKLEM TABULKA č. 18 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Těsnění Víko komory Těsnění Opěra Zátka Přítlačná deska Těsnění vypouštěcí komory Vypouštěcí komora Vypouštěcí komora úplná Těsnění Matice M12 ČSN Podložka Vypouštěcí komora Podložka 8,4 ČSN Šroub M8x20 ČSN Šroub M10x40 ČSN Matice M10 ČSN Podložka 10,2 ČSN Šroub M8x30 ČSN

40

41 PRACÍ STROJ PAC 121 VÁLEC VYPOUŠTĚCÍHO VENTILU TABULKA č. 19 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Matice M8 ČSN Podložka 8,2 ČSN Svorník Příruba horní Válec Pružina tlačná 5x45x150x13,5 ČSN Doraz Hrdlo připojovací Js 4 M10x Mezikus pístu Manžeta Přítlačný kroužek Kotouč těsnění Kroužek 18x14 ON Uložení pístnice Kolík Příruba spodní Pouzdro Pístnice I Těsnění Šroub M5x12 ČSN Podložka 5 ČSN Přesuvná matice Kroužek 8x2 ČSN

42

43 PRACÍ STROJ PAC 121 VODNÍ VENTIL Js 70 TABULKA č. 20 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Ventil PMV Js Šroub M8x20 ČSN Podložka 8,1 ČSN Hrdlo připojovací Js4 M10x Víko Šroub M Kotouč Membrána Js Dřík ventilu Těleso ventilu Pouzdro Přítlačný kotouč Těsnicí kroužek Sedlo ventilu Válcová pružina tlačná Těsnění Víko spodní Příruba Těsnění Šroub M12x40 ČSN Matice M12 ČSN Podložka 12,2 ČSN Přesuvná matice Js Kotouč I Šroub M8x20 ČSN Příruba Šroubení

44

45 PRACÍ STROJ PAC 121 VODNÍ VENTIL PVV 70 TABULKA č. 21 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Vodní ventil PVV Těleso ventilu Horní víko Dolní víko Pouzdro Sedlo Hřídel Válec Opěrka pružiny Miska Opěrka manžety Podložka Dolní talíř Horní talíř Těsnění Manžeta Těsnění Doraz Pružina Hrdlo připojovací Js4 M10x Přesuvná matice Js Šroub M8x25 ČSN Šroub M4x6 ČSN Matice M12 ČSN Matice M10 ČSN Podložka 13 ČSN Podložka 8,2 ČSN Závlačka 3,2x25 ČSN Kroužek 20x16 ČSN Těsnicí kroužek 10x14 ČSN Těsnění Ø20x Příruba I Kroužek 75x3 ČSN

46

47 PRACÍ STROJ PAC 121 VODOZNAK TABULKA č. 22 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Trubka spínačů úplná I.díl hadice Spojka spínače hladin Spona 5 ČSN Vrapová hadice Trubka spínačů Hadicová spona Propojovací hadice Těsnění Vodoznak Příruba vodoznaku horní úpl Sklo vodoznaku Příruba vodoznaku spodní Těsnění vodoznaku Trubka vodoznaku Trubka vodoznaku úplná Vrapová hadice Hadice NP technická Ø3x7x1660 TPD 5-133/ Trubka vodoznaku Šroub M8x20 ČSN Podložka 8,4 ČSN Matice M8 ČSN Šroub M8x14 ČSN Podložka 8 ČSN Příchytka vodoznaku Třmen Matice M6 ČSN Podložka 6,4 ČSN Podložka 6 ČSN Trubka odvzdušnění úplná Trubka odvzdušnění Šroub M6x12 ČSN

48

49 PRACÍ STROJ PAC 121 PARNÍ OHŘÍVAČ TABULKA č. 23 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Parní ohřívač Dýza Mezipříruba Kroužek 55x3 ČSN Kroužek 100x3 ČSN Pouzdro Šroub M10x25 ČSN Podložka 10,2 ČSN Šroub M10x25 ČSN Matice M10 ČSN Podložka 10,5 ČSN Hrdlo připojovací Js6 M12x1, Přesuvná matice Js Ventil Js Šroub M8x20 ČSN Položka 8,2 ČSN Víko Injektor Kotouč Membrána Dřík ventilu Těleso ventilu Sedlo Těsnění Prsten Miska Pružina Těsnění Víko spodní Parní hadice Příruba hadice Hadice Ø40x Objímka Podložka Šroub M8x65 ČSN Šroub M8x50 ČSN Matice M8 ČSN Podložka 8,2 ČSN Těsnění Příruba Matice M10 ČSN Podložka 10 ČSN Šroub M10x40 ČSN Kroužek 120x5 ČSN Matice M10 ČSN

50

51 PRACÍ STROJ PAC 121 VÍKO TABULKA č. 24 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Víko Podložka šroubu Těsnění 12x8x Šroub M5x20 ČSN Teplotní čidlo Typ Vysílač teploty P-1(8) C se zás. BŠ KPN 2 G Ucpávková vývodka BP 21x18 ČSN

52

53 PRACÍ STROJ PAC 121 PROPOJOVACÍ KRABICE TABULKA č. 25 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Propojovací krabice Víko úplné Víko Těsnění 10x15x Průchodka 8x2 ČSN Průchodka 11x2 ČSN Řadová svorkovnice ČSN Víčko řadové svorkovnice Typ Spojovací můstek Typ Koncová upínací svěrka Typ Nosník Typ / Podpěrka Typ Ucpávková vývodka GP 13,5x12 ČSN Ucpávková vývodka GP 21x18 ČSN Šroub M5x45 ČSN Podložka 5,3 ČSN Šroub M5x12 ČSN Matice M5 ČSN Podložka 5 ČSN Šroub M4x12 ČSN Matice M4 ČSN Podložka 4 ČSN Šroub M6x12 ČSN Podložka 6 ČSN Propojovací krabice úplná

54

55 PRACÍ STROJ PAC 121 ROZVÁDĚČ TABULKA č. 26 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Rozváděč Skříň Dveře levé úplné Dveře levé Víčko Válcová pružina tažná Nýt 5x Rám víčka Tabulka - hlavní vypínač Rukojeť Šroub B3,9x9,5 ČSN Těsnění 10x15x Těsnění 10x20x Šroub M4x16 ČSN Matice M4 ČSN Šroub M5x10 ČSN Matice M5 ČSN Podložka 5,1 ČSN Nýt 3x6 ČSN Dveře pravé úplné Dveře pravé Klíč uzávěru Pro typ Uzávěr - délka západky 50mm Typ Konzola programátoru Deska průchodek Těsnění Mikrospínač - úprava Držák Šroub M4x8 ČSN Podložka 4,3 ČSN Podložka 4 ČSN Šroub M2x10 ČSN Izolační trubička 7x0,5x300 ČSN Závěsný šroub M12 ČSN Žlab 60x Programátor P Izolační trubička 7x0,5x100 ČSN Hladinový spínač mm Vs Pryžová průchodka ČSN Hadice NP technická, druh 1132 TPD

56 ROZVÁDĚČ PRACÍ STROJ PAC 121 TABULKA č. 26 Pokračování 1 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Šroub M3x22 ČSN Podložka 3 ČSN Transformátor RJN 380/220V, 315 VA Šroub M5x12 ČSN Matice M6 ČSN Podložka 6,4 ČSN Podložka 6 ČSN Vidlice WK WK Příchytka Typ TAH Šroub M3x10 ČSN Matice M3 ČSN Šroub M4x10 ČSN Zásuvka 26 - pólová Typ / Houkačka plechová 220 V, 50 Hz Podložka 8,4 ČSN Podložka 8 ČSN Šroub M8x16 ČSN Matice M8 ČSN Ucpávková vývodka GP 29x24 ČSN Ucpávková vývodka GP 13,5x12 ČSN Ucpávková vývodka GP 16x14 ČSN Ucpávková vývodka GP 21x18 ČSN Ucpávková zátka KP 13,5 ČSN Matice P13,5 ČSN Ucpávková zátka KP 16 ČSN Matice P 16 ČSN Šroub M8x40 ČSN Šroub M6x20 ČSN Šroub M8x14 ČSN Podložka 8,4 ČSN Kroužek 7 ČSN Šroub M5x12 ČSN Podložka 5,3 ČSN Podložka 5 ČSN

57

58 PRACÍ STROJ PAC 121 RÁM PŘÍSTROJŮ ÚPLNÝ TABULKA č. 27 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Rám přístrojů úplný Žlab III, 60x Proudový chránič FI N Šroub M4x12 ČSN Podložka 4,3 ČSN Podložka 4 ČSN Jisticí nadproudové relé R 101, 34A, TAH Šroub M5x10 ČSN Podložka 5,3 ČSN Podložka 5 ČSN Jednopólový jistič Typ IJ-M-2A-PO Šroub M4x8 ČSN Podložka 4,3 ČSN Třípolový jistič Typ IT-M-25A-PO Přítlačná podložka Šroub M4x8 ČSN Jisticí nadproudové relé R 100, 10A, TAH Držák kondenzátoru Odrušovací kondenzátor Stykač K 16 E Cívka 220V, 50 Hz Stykač V 40 E Cívka 220V, 50 Hz Šroub M5x10 ČSN Podložka 5,3 ČSN Šroub M4x12 ČSN Podložka 4,3 ČSN Žlab IV. 60x Podložka 10,5 ČSN Hřeb 2x4 ČSN Šroub M8x20 ČSN Podložka 8,4 ČSN Podložka 8 ČSN Šroub M6x4 ČSN Podložka 6,4 ČSN Podložka 6 ČSN Šroub M6x40 ČSN Matice M6 ČSN

59

60 PRACÍ STROJ PAC 121 RÁM PŘÍSTROJŮ ÚPLNÝ TABULKA č. 28 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Rám přístrojů Pomocné relé RP 301 C 220V, 50Hz, TAH Pomocné relé RP 301 B 220V, 50Hz, TAH Šroub M4x12 ČSN Podložka 4,3 ČSN Podložka 4 ČSN Šroub M4x14 ČSN Univerzální napájecí zdroj U V, 50Hz Žlab VI. 60x Žlab V. 60x Blikací relé B V, 50Hz Časové relé TU 60A KC 220V, 50Hz, TAH Elektronický termostat ET Progr. spínač SPM 10 mikrosp. 220V/WS 10U/A-60s Progr. spínač SPM 5 mikrosp. 220V/WS 5U/A-60s Žlab I. 60x Podložka 4,3 ČSN Šroub M4x8 ČSN Svorkovnice lámací Typ , 2 pol Šroub M3x16 ČSN Šroub M5x10 ČSN Podložka 5,3 ČSN Držák SPM Držák SPM I Žlab II. 60x Progr. spínač 2 mikrospínače 220V/WS 2U/A-60s Distanční trubka Podložka 3,2 ČSN Jištění motoru praní

61

62 PRACÍ STROJ PAC 121 HLAVNÍ VYPÍNAČ TABULKA č. 29 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Zámek úprava Třmen zámku Držák jističe Jistič J21U 50A A, 220V, 50Hz Kryt přívodních svorek Šroub M3x8 ČSN Podložka 3,2 ČSN Podložka 6 ČSN Šroub M6x14 ČSN Podložka 6,4 ČSN Šroub M6x10 ČSN Šroub Matice M6 ČSN Šroub M5x10 ČSN Podložka 5,3 ČSN Matice M5 ČSN

63

64 PRACÍ STROJ PAC 121 PROGRAMÁTOR P 25 - RÁM ÚPLNÝ TABULKA č. 30 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Rám úplný Čelo levé Ukazatel Spojka Čelo pravé Konzola Svorník Držák kondenzátorů Přidržovač Unášeč Šroub přidržovače Příchytka Izolace konektorů Pružina 661/ Šroub M4x8 ČSN Šroub M3x10 ČSN Šroub M3x10 ČSN Šroub M3x4 ČSN Matice M4 ČSN Matice M3 ČSN Kroužek 4 ČSN Podložka 4,3 ČSN Podložka 4,3 ČSN Podložka 3,2 ČSN Kolík 2x16 ČSN Šroub M3x18 ČSN Synchronní motorek B sec. 220V Zásuvka WK Izolační trubička PVC 6x0,5 ČSN Izolační trubička PVC 3x0,5 ČSN Kabelové oko ČSN Svorník hladký Průzor Šroub M3x6 ČSN Západka Bočnice Kostka

65 PROGRAMÁTOR P 25 - RÁM ÚPLNÝ PRACÍ STROJ PAC 121 TABULKA č. 30 Pokračování 1 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Západka I Západka II Čep Mikrospínač A Pružina 0,36x5x21x14 ČSN Izolace čelní Šroub M3x12 ČSN Šroub M4x30 ČSN Matice M3 ČSN Podložks 4,3 ČSN Kroužek 3,2 ČSN Kolík 2x Rameno Trubka

66

67 PRACÍ STROJ PAC 121 PROGRAMÁTOR P 25 TABULKA č. 31 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Držák úplný Držák Nálepka Táhlo Výztuha Vložka Matice Izolace spínačů Mikrospínač Šroub M4x12 ČSN Izolace čelní Hřeben Lišta Šroub M3x6 ČSN Podložka 3,2 ČSN Blok vaček Hřídel Krokovací vačka Programová vačka Číselník Svorník válce Ložisko Šroub 2,9x9,5 ČSN Matice M4 ČSN Podložka 4,3 ČSN Kroužek 6 ČSN Kolík 2x16 ČSN Distanční kroužek Nálepka Vylamovací přípravek Nůž s pákou Tělo Rameno Čep Nákružek Šroub M6x12 ČSN Kroužek 7 ČSN Programátor P

68

69 PRACÍ STROJ PAC 121 POMOCNÝ PANEL TABULKA č. 32 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Pomocný panel Víko pomocného panelu Štítek Štítek vyprázdnění Přítlačná podložka Hlavice A Hlavice G Hlavice J Spínací jednotka Základní deska Spojovací díl Transparentní svítidlo Typ T1, 220V, 50Hz Indikační světelný zdroj Typ TE / Příchytka Typ , TAH Uzávěr Typ Těsnění 10x20x Šroub B3,5x9,5 ČSN Šroub M4x10 ČSN Podložka 4 ČSN Kroužek 4 ČSN

70

71 PRACÍ STROJ PAC 121 OVLÁDACÍ PANEL TABULKA č. 33 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Ovládací panel Dveře ovládacího panelu Klíč uzávěru Uzávěr typ Přítlačná podložka Podložka 4 ČSN Šroub M4x10 ČSN Štítek porucha Transparentní svítidlo Typ T1, 220V, 50Hz Štítek plnění Ukazatel teploty UT-81 Rozsah C Indikač. světelný zdroj ISZ 150 TP TE / Svorka Hlavice G Spínací jednotka Spojovací díl Základní deska Žlab I. 60x Žlab II. 40x Žlab III. 60x Hlavice A Hlavice J Šroub B3,5x9,5 ČSN Podložka 3,7 ČSN Průhledná hlavice A Krytka Ø Příchytka Typ , TAH Hlavice D pro ovladač se zámkem Hlavice B Těsnění 10x15x Štítek ovládacího panelu Programová karta Čep Matice M4 ČSN Podložka 4,3 ČSN

72

73 PRACÍ STROJ PAC 121 ELEKTRONICKÝ TERMOSTAT TABULKA č. 34 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Miniaturní relé LUN / Trimr 1K5 TP Trimr 10K TP Trimr 15K TP Odpor 330j/A TR Odpor 330j/A TR Odpor 470j/A TR Kondenzátor TK 774, 100pF Elektrolytický kondenzátor TE M/10V Elektrolytický kondenzátor TE M Elektrolytický kondenzátor TE M Integrovaný obvod MH 3ST Tranzistor KF Zenerova dioda KZ 260/5V Dioda KY 130/ Konektorový nůž 2,8 mm GDS Deska plošného spoje Označovací štítky Distanční trubička Izolační podložka Podložka 3,2 ČSN Šroub M3x18 ČSN Elektronický termostat ET

74

75 PRACÍ STROJ PAC 121 ROZMÍSTĚNÍ MIKROSPÍNAČŮ TABULKA č. 35 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Pojistka vnitřních dveří Držák úplný Páka Péro zámku Mikrospínač B Šroub M4x30 ČSN Podložka 4 ČSN Matice M8 ČSN Podložka 8 ČSN Podložka 8,4 ČSN Šroub M5x25 ČSN Matice M5 ČSN Šroub M8x20 ČSN Podložka 8 ČSN Podložka 8,4 ČSN Jednopólový ovládač dvou obvodů Typ Držák koncového spínače I Šroub M6x16 ČSN Podložka 6 ČSN Šroub M4x40 ČSN Podložka 4,3 ČSN Závitová příchytka Koncový spínač dveří Hřídelka Vačka upravená Pero zámku upravené Narážka Závitová příchytka Mikrospínač Typ Kroužek 12 ČSN O-Kroužek 14x10 ČSN Šroub M5x8 ČSN Podložka 5,1 ČSN Koncový spínač dveří plnění Hřídelka Vačka Vibrační spínač Vibrační spínač Konzola spínače úplná Rameno Kroužek 4 ČSN Pojistka vnitřních dveří I Kryt spínače Páka

76

77 PRACÍ STROJ PAC 121 VZDUCHOVÝ ROZVOD TABULKA č. 36 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Vzduchový rozvod Potrubí vzduchu Žlab 60x Redukce Žlab I. 60x Zátka Šroubení Redukční T kus Přesuvná matice Js Hrdlo připojovací Js4, M10x Přesuvná matice Js Hrdlo připojovací Js6, M12x1, Hrdlo připojovací Js6, G1/4" Elektromagnetický ventil Typ 3VE 2,5 F, 220V, 50Hz Těsnicí kroužek 12x16x1,5 ČSN Podložka Šroub Js Šroub M4x10 ČSN Podložka 4,3 ČSN Trubka Ø8x1x1500 PND 21/ Žlab VII. 60x Šroub B3,9x9,5 ČSN Podložka 4,3 ČSN Podložka 12 ČSN Podložka 13 ČSN Šroub M10x30 ČSN Regulátor tlaku RNP 10, G3/8" Tlaková maznice OP 10, G3/8" Čistič vzduchu FVP 10/40, G3/8" Vsuvka Js 3/8" ČSN Koleno G3/8" ČSN Šroubení G3/8", M22x1, Hadice Js13x670 ON Šroubení G1/2", M22x1, Trubka Ø6x1x100 PND 21/ Háček

78 VZDUCHOVÝ ROZVOD PRACÍ STROJ PAC 121 TABULKA č. 36 Pokračování 1 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Podložka 6 ČSN Podložka 6,4 ČSN Matice M6 ČSN Redukce Přesuvná matice Js Trubka Ø8x1x300 PND 21/ Trubka Ø8x1x500 PND 21/ Žlab II Hrdlo připojovací Js

79

80 PRACÍ STROJ PAC 121 PROPOJOVACÍ KRABICE VENTILŮ TABULKA č. 37 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Propojovací krabice ventilů Krabice Víko propojovací krabice Regulátor tlaku - úprava Redukce Redukce Elektromagnetický ventil Typ Hrdlo připojovací Js6, M12x1, Přesuvná matice Js Hrdlo připojovací Js4, M10x Přesuvná matice Js Ucpávka Ucpávková vývodka GP21x18 ČSN Řadová svorkovnice Typ , T Spojovací můstek Typ Víčko řadové svorkovnice Typ Koncová upevňovací svěrka Podpěra Nosník / Pryžová průchodka 8x2 ČSN Ucpávková vývodka GP13,5x12 ČSN Vsuvka redukovaná 3/8"x1/4" ČSN Šroub M4x8 ČSN Podložka 4,3 ČSN Podložka 4,1 ČSN Šroub M5x12 ČSN Matice M5 ČSN Podložka 5,3 ČSN Podložka 5 ČSN Šroub M6x25 ČSN Podložka 6,4 ČSN Šroub M4x14 ČSN Víko Přítlačná podložka Těsnění 10x15x118 1

81

82 PRACÍ STROJ PAC 121 JEDNOTKA PRANÍ TABULKA č. 38 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Jednotka praní Deska převodovky úplná Řemenice motoru praní Náboj Distanční kroužek Krycí plech Přítlačný kroužek Odtlačovací šroub Rozpěrná trubka Pouzdro Vzduchová spojka - úprava Podložka Kolík Elektromotor 4AP 132 S-8 3 kw, 380V, 50Hz Převodovka VŽ Vítkovice č.v Ucpávková zátka KP 21 ČSN Ucpávková vývodka GP16/21x14 ČSN Ložisko 6024 ČSN Kroužek 140x180x15 ČSN Šroub M8x20 ČSN Podložka 8,4 ČSN Podložka 12 ČSN Podložka 13 ČSN Podložka MB23 ČSN Pojistný kroužek 180 ČSN Matice KM23 ČSN Matice M20 ČSN Šroub M12x65 ČSN Matice M12 ČSN Šroub M20x80 ČSN Podložka 21 ČSN Podložka 17 ČSN Podložka 16 ČSN Matice M16 ČSN Šroub M16x70 ČSN

83

84 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Řemenice bubnu PP31P (repas) 4 721, Hadice solenoidu Ø10 (červená) 28, Vrapová hadice 132, Vrapová hadice 132, Hadice Ø40/10 (parní ST) 1,4 m 2 638, Klínový řemen 10x475 19, Klínový řemen 10x710 26, Klínový řemen 10x800 27, Klínový řemen 10x , Klínový řemen AX 2500 MILNOR 203, Klínový řemen XPA 2500 MILNOR 203, Klínový řemen XPZ 1250 MILNOR 130, Klínový řemen 17x , Klínový řemen 17x , Klínový řemen 22x14x , Klínový řemen 22x12x , Klínový řemen 22x , Klínový řemen 22x , Klínový řemen 22x14x , Klínový řemen 32x , Hadice (PAC 8, vypouštěcího ventilu) 44, Napouštěcí hadice APM , Vypouštěcí hadice L=150 74, Kroužek 10x6 8, Kroužek 110x5 24, Kroužek 180x5 25, Kroužek (manžeta přívodu spojky) 30, Těsnění skla PAC 8, APM , Manžeta 54, Manžeta 78, Manžeta 18, Manžeta 18, Manžeta PAC 8, APM , Průchodka čidla 8, Manžeta kondenzátoru 59, Příruba vodoznaku 12, Manžeta násypky 372, Vložka 367,20 Strana 1

85 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Brzdová duše (vzdušnice + šroubení) 1 980, Hadice MILNOR 278, I. díl hadice 108, Vypouštěcí koleno APS 30 (MILNOR) 1 290, Těsnění víka - SILIKON (cena za 1 m) 290, Manžeta desinfekční stěny 469, Vzdušnice spojky 1 780, Těsnění 10x15 (cena za 1 m) 25, Gufero 45x62x8 GP 29, Gufero 42x52x7 GP 22, Gufero 30x56x12 19, Gufero 30x62x7 19, Gufero 40x72x12 25, Gufero 45x65x12 24, Gufero 50x80x13 29, Gufero 60x90x10 49, Gufero 65x90x13 GP 49, Gufero 65x90x10 49, Gufero 60x80x8 30, Gufero 60x75x8 WAS 71, Gufero 85x120x13 62, Gufero 90x110x13 69, Gufero 90x120x13 84, Gufero 100x125x13 69, Gufero 110x140x13 "Silikon" 318, Gufero 110x140x13 132, Gufero 42x62x12 24, Gufero 100x120x13 GP 54, Gufero 100x120x13 "Silikon" 304, Gufero 140x180x15 103, Gufero 25x52x12 29, Těsnění Ø2x290 (šňůra) 20, Programová karta K 24 FIBER 270, Programová karta K 16 FIBER 244, Programová karta - individ. úprava 1 605, Programová karta K16 90º C 1 081, Programová karta K16 60º C 1 081, Programová karta K16 45º C 1 081,20 Strana 2

86 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Programová karta K16 30º C 1 081, Programová karta K24 90º C 1 081, Programová karta K24 60º C 1 081, Programová karta K24 45º C 1 081, Programová karta K24 30º C 1 081, Programová karta (PAC 120, 181) 75, Trubka Ø6x1x1500, PDN 21/ , Propojovací trubka Ø8x1 24, Hadice (k hladinovému spínači, cena za 1 m) 39, Hadice solenoidu Ø8/Ø14, L=850 28, Pero 8e7x7x28 17, Pero 12e7x8x50 48, Pero 14x9x110 49, Pero 16h9x10x100 63, Pero 20x12x70 76, Pero 20x12x100 81, Pero 25e7x14x110 96, Pero 25x14x , Pero 28x16x70 93, Pero 32e7x18x90 111, Pero 36x20x , Válcová pružina 2x22x60x8,5 34, Pružina tlačná 5x45x150x13,5 95, Pružina NT válce dveří 55, Pružina táhla dveří 178, Válcová pružina tlačná 89, Pružina 142, Válcová pružina tlačná 35, Pružina 25, Válcová pružina 29, Válcová pružina tlačná 60, Válcová pružina tlačná 86, Válcová pružina tlačná 25, Pružina PP-31-P 76, Pružina 54, Ložiskové těleso dělené S , Ložiskové těleso dělené S , Ložiskové těleso dělené S ,00 Strana 3

87 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Průzor 35, Spojka spínače hladin 24, Rukojeť 26, Tlačítko 77, Clona násypky 71, Miska knoflíku 49, Závěs panelu 47, Knoflík voliče 35, Přepážka násypky 91, Západka 58, Násypka PAC 8 226, Programová vačka 68, Krokovací vačka 63, Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko 6307 RS 168, Ložisko , Ložisko 6312 *** 306, Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko ,90 Strana 4

88 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko 7207 (CATB/P5 - PAN 90) 1 685, Ložisko , Ložisko 2315K 1 290, Ložisko , Ložisko NU , Ložisko NU , Ložisko , Ložisko 22317K 2 079, Ložisko , Ložisko , Ložisko , Ložisko 22320K 4 180, Ložisko 22322K 6 397, Ložisko , Upínací pouzdro H , Upínací pouzdro H , Upínací pouzdro H , Upínací pouzdro H , Upínací pouzdro H , Hadice Js 13x , Hadice armovaná parní G1/2" x , Hadice armovaná parní G3/4" x , Hadice armovaná parní G3/4" x , Hadice armovaná parní G3/4" x , Hadice armovaná parní G1/2" x , Redukce 69, Solenoidový ventil ASCO 1 350, Cívka solenoidového ventilu 448, Přístroj úplný ASCO 3 672, Regulátor 3/8" - I ASCO 1 767,20 Strana 5

89 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Filtr G 3/8" ASCO 1 445, Maznice 3/8" ASCO 1 514, Mezikus přívodu vzduchu 856, Převodovka E BOX (patková) , Dutá hřídel (VKP-160) 2 881, Pastorek (ST) 2 980, Spojka (Albox) 3 622, Pastorek (MKD-100) 3 148, Ozubené kolo s nábojem (MKD-100) 4 819, Pastorek (VKP-125) 3 063, Ozubené kolo (VKP-125) 9 996, Pastorek (VKP-160) 2 870, Ozubené kolo (VKP-160) 7 925, Dutá hřídel (MKP-100) 1 509, Ozubené kolo s nábojem 4 595, Pastorek (MKD-80) 2 656, Ozubené kolo (MKD-100) 5 671, Ozubené kolo (MKD-80) 2 490, Spojka úplná pro př. ALBOX 80/ , Spojka úplná pro př. ALBOX 100/ , Náboj pevný PAC , Náboj pevný PAC , Náboj pevný (př. HIMMEL PAC 120) 2 385, Náboj s pryží 1 720, Převodovka ALBOX (100/160, i=16) , Převodovka ALBOX (80/125, i=16) , ALBOX - MK PAC , ALBOX - VK PAC , ALBOX - MK PAC , ALBOX - VK PAC , Ozubená objímka 2202/ , Ozubený náboj 21028/ , Ozubená hřídelka 21028/ , Ozubené kolo 21028/ , Hřídel s ozubením 21028/ , Ozubené kolo 21028/ , Podložka 21028/9 428, Víčko 21028/4 642,60 Strana 6

90 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Kroužek 21028/6 418, Hřídel 21028/ , Podložka 21028/11 387, Mezikroužek 21028/12 397, Víčko II 21028/15 632, Víčko I 21028/16 637, Kroužek menší 21028/17 357, Mezikus PAC 120 (hrdlo) 2 665, Dutá hřídel (MKP-80) 1 224, Mezikus - hrdlo 4 162, Dutá hřídel (VKP-125) 2 881, Ozubené kolo 3 167, Záslepka Ø62-PH , Záslepka Ø72-SN , Záslepka Ø120-SN Gumokov , Zátka s tavnou pojistkou 134, Hydraulická spojka HS , Hydraulická spojka HS , Hydraulická spojka HS 30 (Repas.) , Motorek k programátoru FIBER 1 305, Programátor FIBER , Programátor FIBER , Diodová deska kontrolek 519, Programovací kleště FIBER 2 406, Elektronický termostat GEFRAN , Vysílač teploty k termostatu GEFRAN 2 024, Kontrolka LED zelená 9, Teploměr GEFRAN 4T , Kontrolka SMS 99B, 230AC NT mod. 147, Kontrolka SMS 99 G 230AC zelená 147, Pojistkový spodek 30, Pojistková hlavice 25, Pojistková vložka 13, Jednopólový ovládač dvou obvodů 525, Dveřní spínač PAC 8 104, Vývodka GP 21 30, Těsnicí zátka (Typ ) 19, Žárovka Ba 9s (24 V, 2W) 7,80 Strana 7

91 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Vestavná doutnavka E 26/20 20, Spínač VS , Hlavní vypínač VS 20 (32A) 840, Jistič třípólový (20A) 629, Jistič (IJM 2A-PO) 280, Centrálstop 481, Hlavice černá "A" 148, Hlavice zelená 259, Hlavice "CENTRÁL STOP" 307, Hlavice černá "B" 253, Hlavice černá "G" 182, Spínací jednotka ZBE 101-1/0 79, Rozpínací jednotka 59, Spínací jednotka ZBE , Spínací jednotka APM 10 K 80, Hlavice H 144, Hlavice A 144, Hlavice C 49, Hlavice D se zámkem 472, Hlavice G 144, Hlavice bílá (modrá) 42, Transformátor 220/24 278, Objímka C 91, Spojovací díl 8, Základní deska 15, Spínací jednotka 123, Hlavice ovládací 44, Koncový spínač 539, Spínač KS6 MF KR 393, Koncový spínač XCK-A , Tlakový spínač XML AO10 A2S , Mechanické blokování LA 9 D , Stykač EP 1C P7, 230V, 50Hz 417, Blok pomocných kontaktů EP1 A , Stykač motoru praní EP1-C , Stykač EP1 C 1601 P7 529, Blok pomocných kontaktů EP1 A , Stykač EP1-C ,90 Strana 8

92 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Spínač VS 25 (APM 10) 536, Kontrolka zelená (IHS-95 G) 178, Kontrolka žlutá (IHS 95) 178, Blok pomocných kontaktů EP 1A22 184, Kontrolka červená (IHS-95) 178, Teploměr digitální STE , Sonda - čidlo PT30 979, Stykač V40E 1 551, Stykač K25E 1 018, Stykač K6E 244, Jednopólový jistič 280, Jistič C60H 1P (2A) C NT 280, Proudový chránič 1 860, Jistič ITM 20 A 659, Jistič 50A, 220V, (PAC 120) 3 542, Jistič třífázový 50A-D motorový 1 556, Jistič ITM 80 A 2 856, Jistič J21U 50A 4 161, Jisticí nadproudové relé R100, 10A 578, Relé 9-13A (LRD16) 517, Jisticí nadproudové relé R100, 34A 556, Relé NT 34A (LRD A) 812, Jisticí nadproudové relé R100, 2,3A 524, Jisticí nadproud. relé EP1C-10-13A 551, Alnico , Alnico , Dveřní pojistka (PAC 8) 591, Dveřní pojistka 591, Dveřní pojistka S7/2 TS , Mikrospínač (APM 10 K) 198, Elektromagnet EVJ , Elektromotor F180, MO4 (repas) , Elektromotor AP132 S , Elektromotor SKg 132M 4/8-3/5 kw , Motor praní Sg132M 4/8-3/5 kw , Elektromotor 4AP132, M , Elektromotor AP132 S-8 (PAC 121) , Elektromotor 4AP80-12, 120W 1 237,10 Strana 9

93 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Elektromotor F160 (repas) , Motor odstředění Sg160L-4, 15 kw , Elektromotor SG 80-2B, 1,1 kw 3 512, Páka 1 997, Odrušovací kondenzátor TC , Kondenzátor TC , Odrušovací kondenzátor TC , Odrušovací tlumivka WN , Transformátor s usměr. 230V/12V 175, Odděl. trafo TVO VA 735, Transformátor JOC 400/230V 315 VA 1 664, Pojistka 5x20, 1,6A/250V 13, Pojistka 5x20, 2,5A/250V 18, Mikrospínač A 71, Mikrospínač B , Zásuvka 26 pól , Vidlice 26 pól , Ukazatel teploty UT , Časový spínač SC , Převodový synchronní motorek B , Brzdové obložení 518, Brzdové obložení N , Houkačka CEP , Časové relé - technol. čas TU60KC 2 069, Spínač OMRON WLNJ-G 2 046, Mikrospínač C2 158, Mikrospínač (náhrada za OMRON) 773, Pomocné relé CS4-22Z 477, Pomocné relé CS4-40E 446, Pomocné relé CS4-31Z 446, Blok pomocných kontaktů CS , Blok pomoc. kontaktů CS4-P , Blok pomoc. kontaktů CS4-P , Blok pomoc. kontaktů CS4-P , Signalizace Typ 800 EQ-PM , Relé (2 přep.) 168, Patice pro relé 143, Spona VAR. pro patici 10,20 Strana 10

94 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Modul s LED ( V DC/AC) 62, Žárovka DL1 - CF 220V 123, Signalizace ZB5AVM1 (zadní díl) 210, Signalizace ZB5CV013 (bílá) 82, Časové relé TU60 AKC 2 634, Hladinový spínač DH 512 (PAC8, APM 10) 890, Čidlo termostatu typ , Programové relé SPM, 10-ti pólové 4 298, Programový spínač SPM, 2 mikrosp , Reverzační relé cykl. CRZ 60-4P 1 304, Programové relé SPM, 5-ti pólové 3 572, Elektronický zesilovač PAC 8 367, Cyklovací relé CRZ-90-2P 775, Hladinový spínač (pro PAC 120, 181) 890, ENO-3 (Blok náběhu do odstředění) 3 304, Motorek programátoru B , Pomocné relé RP 92 3P 221, Pomocné relé RP-301 C 572, Pomocné relé RP-301 B 572, Relé RP , Blikací relé CRM-2AC multifunkční 1 231, Blikací relé B 100 KC 1 231, Blikací relé TX , Relé LUN , Univerzální napájecí zdroj U , Solenoidový ventil jednocestný 150, Termostat TH , Solenoidový ventil dvoucestný 196, Mazací hlavice KM 10x1 16, Třípólový jistič 872, Teleskopický tlumič P 50x , Olejový tlumič P 40x , Vysílač teploty 1 943, Prsten (Js 40) 288, Šroub vložky 12, Elektromagnetická spojka (MILNOR) , Napájecí zdroj (MILNOR) , Transformátor (malý) MILNOR 1 102,10 Strana 11

95 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Těsnění náboje velké (MILNOR) 854, Čidlo termostatu 2 156, Ventil pneumatický , Ložisko APS 30 (větší) 6 105, Ložisko APS 30 (menší) 5 079, Motor praní (MILNOR) , Pneumatická jednotka 4 104, Těsnění dveří (MILNOR) 629, Spojka praní APS 30 (Repasovaná) , Spojka vypouštění (Repasovaná) , Ventil vypouštěcí 3" 4 100, Spojka motoru praní , Spojka motoru odstředění , Parní ventil (MILNOR) , Transformátor řídicího obvodu MILNOR , Klínový řemen zdvojený 1 569, Klínový řemen MILNOR 269, Ventil jednocestný 287, Těsnění MILNOR 96, Hadice Ø70 (APS 30 - MILNOR) 458, Manžeta 60/50/7 33, Hadice tlaková 320, Hadice MILNOR 469, Těsnění dveří MILNOR 1 653, Ložiskový náboj MILNOR , Motor odstředění MILNOR , Nadproudová ochrana MILNOR 4 374, Hladinový spínač 1 377, Čidlo APS 30 - MILNOR 1 489, Vpich. nábalová plsť VNB 101 (1 m) 1 785, Nábalová tkanina horní VMP 2 (1 m) 979, Variátor 34 typ VAB , Řetěz 16B 2x25,4x17, čl , Řetěz 20B 2x31,75x19, čl , Ložiskové pouzdro 1 (L G) 8 664, Ložiskové pouzdro 2 (L B) 2 340, Předloha PP-31-P kompletní , Kladka ,70 Strana 12

96 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Odtlačovací šroub 245, Pouzdro gufera 2 965, Držák solenoidů (náhrada pro Westinghaus) 329, Táhlo I 434, Táhlo II 434, Řemenice předlohy velká 8 869, Těsnění vnějšího bubnu 895, Čelist brzdy (včetně obložení) 884, Brzda PP-31-P kompletní 5 880, Podpěrné ložisko 457, Unášecí rozeta bubnu 241, Podpěrná rozeta úplná 412, Prací buben - PR , Řemenice bubnu PR 8 1S 2 816, Převodová skříň PR , Unášecí čep PR , Pouzdro 341, Prací buben úplný PP 31 P , Skříň pravého ložiska 2 898, Odstřikovací kroužek 90, Víko ložiska levé 913, Víko ložiska pravé 989, Skříň levého ložiska 2 898, Pouzdro (chromované) 632, Těsnění pouzdra 353, Pouzdro 780, Teploměr PP-31-P (sada pro náhradu) 680, Čep s výztuhou pravý 3 853, Čep s výztuhou levý 3 748, Západka 525, Uzávěr (PP-31-P) 390, Těsnění , Těsnění 38, Těsnění termostatu 29, Memrána Js 40 (pro vodní ventil) 108, Ventil PMV Js , Těsnicí kroužek 46, Těleso ventilu Js ,50 Strana 13

97 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Víko spodní 562, Víko 814, Sedlo ventilu 656, Přítlačný kotouč 280, Dřík ventilu 997, Kotouč 304, Těsnění 30, Pouzdro 332, Víko spodní Js , Víko 612, Sedlo - miska 560, Dřík ventilu 576, Těsnění (pro vodní ventil Js 40) 45, Pouzdro (ventil Js 40) 399, Membrána 251, Těsnicí kroužek 86, Šroub M12 90, Membrána Js70 57, Hřídel I 4 900, Spojka 3 363, Kladka 250 "SILIKON" 1 550, Vodicí kladka SB , Odvalovací kladka SB , Kladka SB 30 (sada) 9 609, Registr - horní topné těleso , Topný registr dolní , Těsnění skla SB 6 (poz. 39) 379, Oběhové kolo SB , Reverzační relé RP , Časový spínač CS , Termostat ET , Reverzační spínač RP1 (SB6) 1 638, Sušicí buben SB , Řemenice předlohy SB , Hřídel předlohy SB 6 348, Hřídel nosné kladky 238, Kladka nosná SB 6 579, Kladka nosná úplná SB 6 (poz. 159) 1 852,30 Strana 14

98 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Magnet dveří SB 6 kompletní 124, Čep kladky axiální SB 6 231, Kladka axiální SB 6 379, Kladka axiální SB 6 kompletní 2 427, Dederon na ventilátor 171, Kladka opěrná , Kladka opěrná , Odvalovací kladka 3 629, Řemenice bubnu , Těsnění 68, Svěrka 359, Držák 284, Tyč pružiny 1 876, Těleso ucpávky 2 968, Příruba 514, Těsnění 38, Pružina PAC , Čep 186, Šroub tlumiče 176, Čep tlumiče 198, Čep vnějších dveří 178, Podložka 72, Vymezovací kroužek 45, Pouzdro Ø50 351, Čep dveří 292, Podložka pružiny 300, Těleso S , Horní díl matice M30 49, Spodní díl matice M30 41, Vodicí kroužek 240x9,5 278, Prací buben úplný PAC , Prací buben úplný PAC repasovaný , Pouzdro hřídele 1 417, Čep dveří 1 102, Matice čepu dveří 54, Spodní dveře úplné , Vymezovací vložka 237, Horní dveře úplné ,00 Strana 15

99 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Čep pojistky 87, Oko (dveří pracího bubnu) 194, Příchytka 27, Zámek levý úplný 4 420, Zámek pravý úplný 5 250, Pojistka úplná 1 382, Pouzdro závěsu dveří 407, Řemenice předlohy malá 5 304, Pojistná podložka 62, Těsnění 31, Hřídel 5 528, Řemenice 5 301, Podložka 77, Řemenice předlohy , Distanční kroužek 190, Středicí kroužek 484, Vodicí kroužek 180x9,5 202, Vodicí kroužek 160x9,5 612, Hřídel 275, Řemenice alnica 314, Víčko II 443, Těleso alnica 3 848, Disk spojky , Řemenice spojky , Víko 1 156, Distanční kroužek 342, Podložka II 31, Hřídel předlohy 7 262, Těsnění 15, Podložka , Kolík 4, Pouzdro 169, Nástavec 316, Vzduchová spojka + 1 ks vzdušnice , Pouzdro úplné , Pouzdro , Příruba pouzdra , Pouzdro 70 úplné 4 104,60 Strana 16

100 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Pouzdro , Příruba pouzdra , Pouzdro úplné , Pouzdro , Příruba pouzdra , Kostka úplná , Kostka 8 670, Víčko 878, Hřídel 7 309, Převodovka úplná (ALBOX s kostkou) , Dveře úplné , Dveře , Kladka 151, Pouzdro kladky 258, Dveře plnění úplné , Vnější dveře , Násypka úplná 2 886, Čep násypky 199, Násypka 2 856, Ventil brzdy 3 570, Těleso ventilu 944, Dřík válce 511, Víko 854, Pouzdro 482, Pás s obložením 2 550, Brzdové obložení (1,2 m) 587, Vypouštěcí komora úplná , Válec programátoru 1 776, Čep PAC , Hřeben 126, Stavěcí šroub 112, Válec úplný 6 813, Příruba horní 1 855, Příruba spodní 726, Válec 1 664, Svorník 79, Vodítko 12, Váleček 263,50 Strana 17

101 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Čep 173, Pouzdro 161, Pístnice úplná 1 776, Hrdlo 26, Prsten 77, Matice 13, Šroub M24x , Ventil PMV Js , Táhlo (PAC 181.2) 3 608, Hadice Ø38/10 (Cena za 1 m) 1 713, Příruba pouzdra 3 323, Pouzdro úplné 8 139, Pouzdro 3 320, Kovová pružná hadice Hydra (parní) 3 366, Parní hadice s koncovkami (MERON) 4 294, Hnaná hřídel 4 536, Ozubené kolo 3 213, Ložiskový domeček 7 229, Unášecí domeček 5 194, Vymezovací kroužek 131, Spojovací hřídel ozubená 9 938, Špalík brzdy 357, Vratná pružina 115, Víko 2 126, Vzduchová spojka , Klíč bubnu 949, Lišta čepů uzávěru (PAC 181.2) , Patka tlumiče 571, Elektronický termostat ET1 979, Růžice pracího bubnu APM , Stahovací pás delší s oky 567, Stahovací pás kratší s oky 460, Pouzdro PAC 8, APM , Rozpěrná trubka 190, Řemenice bubnu 3 808, Podložka řemenice 23, Těsnění štítu 90, Násypka úplná APM ,60 Strana 18

102 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Těsnění násypky 30, Víko násypky 151, Těleso zámku 280, Péro zámku 26, Západka 75, Vložka 347, Svorník pracího bubnu APM , Šroub M24 (PAC 90, PAC 180) 1 371, Šroub (PAC 90, PAC 180) 464, Podložka (PAC 90, PAC 180) 93, Těsnění vypouštěcí komory 100, Šroub zadní (PAC 90, PAC 181) 464, Šroubení 261, Matice 69, Těsnicí kuželka 42, Hřídel válce 439, Válec úplný 492, Těsnicí kroužek 54, Podložka 8,4 5, Přítlačný kroužek 118, Příruba spodní 1 173, Příruba horní 415, Opěra 659, Přítlačná deska 621, Pryžový kotouč 219, Těsnění 57, Svorník 200, Talíř 1 407, Válec 999, Kotouč těsnění 285, Pístnice 618, Doraz 263, Těsnění 69, Výpust 1 509, Spínač hladin PP-31-P 670, Objímka 319, Příruba spodní 1 173, Pouzdro 148,40 Strana 19

103 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Doraz 29, Řemenice velká PAC 8 980, Řemenice malá 852, Vložka prstence 51, Odrušení úplné APM , Odrušovací filtr FS , Víko 4 985, Hadice přívodu vody 73, Řemenice PAC 8 (malá) 852, Řemenice bubnu , Tyč pružiny 1 611, Podložka hlavní pružiny 703, Těleso ucpávky 1 678, Příruba 3 024, Těsnění 47, Podložka I 38, Čep 192, Čep tlumiče 282, Čep vnějších dveří 455, Napínací šroub 234, Napínací šroub 234, Propojovací hadice 100, Příruba dveří 995, Kryt válce II 359, Kryt válce 359, Ložiskové těleso - úprava 4 329, Těsnění vypouštěcí komory 369, Vodicí kroužek 215x9,5 693, Pružina pračky (PAC 120) 4 947, Těleso ventilu 5 515, Horní víko 809, Vodní ventil PVV , Hřídel 576, Těsnění 48, Manžeta 52, Těsnění ventilu PVV 70 36, Prací buben úplný (renovovaný) , Prací buben úplný ,40 Strana 20

104 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Spodní dveře úplné , Horní dveře úplné , Výplň spodních dveří (s oky) 8 200, Čep dveří 1 341, Horní dveře , Zámek levý úplný 4 273, Vymezovací vložka 693, Zámek pravý úplný 4 996, Matice levá 39, Spojovací tyč 338, Pouzdro hřídele 1 327, Západka 759, Vodicí čep 368, Madlo 217, Opěrný šroub 137, Matice 130, Šroub 10, Šroub M6x33 20, Řemenice motoru praní , Náboj 4 161, Držák vzduchového přívodu 2 107, Distanční kroužek 666, Trubka 57, Přítlačný kroužek 967, Odtlačovací šroub 265, Rozpěrná trubka 531, Pouzdro 390, Vzduchová spojka - úprava , Podložka , Kostka 9 180, Kostka úplná , Hřídel 3 570, Vzpěra 3 935, Převodovka úplná (ALBOX s kostkou) , Deska převodovky úplná 8 771, Příruba horní 1 269, Jednotka odstředění (úplná) , Alniko úplné 7 752,00 Strana 21

105 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Řemenice odstředění 7 202, Řemenice 852, Těleso alnica 1 836, Náboj spojky úplný (hydraulická) 5 465, Předloha odstředění , Ložiskové těleso 7 253, Hřídel (předlohy odstředění) 3 913, Víčko pravé 928, Víčko levé 901, Dveře , Dveře plnění úplné , Dveře plnění , Dávkovací nádoba , Skříň (dávkovací nádoba) , Víko dávkovací nádoby 2 968, Závěr 184, Pneumatický válec 2 656, Zpětná klapka 353, Nástavec 1 497, Těsnění I 22, Čep 48, Doraz 15, Příruba spodní 407, Příruba horní 310, Válec 337, Pouzdro 103, Pístnice 188, Přítlačný kroužek I 84, Přítlačný kroužek II 175, Vodicí kroužek 103, Víčko 152, Svorník 117, Klapka 17, Pouzdro úplné 5 454, Pouzdro 4 262, Příruba 1 192, Dávkovací nádoba (úplná) , Pouzdro (50) 2 286,60 Strana 22

106 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Příruba (50) 744, Pouzdro úplné (50) 2 881, Pás brzdy úplný 4 140, Brzdové obložení (1 m) 725, Vypouštěcí komora (zadní část) , Vypouštěcí komora úplná (dvojčinná) , Těsnění 273, Vypouštěcí komora (přední část) , Vypouštěcí komora úplná (jednočinná) , Vypouštěcí komora (jednočinná - holá) , Příruba horní 415, Svorník 200, Válec 999, Doraz , Pístnice I 770, Víko komory 1 098, Podložka 12, Kolík 13, Těsnění 220, Opěra 464, Zátka 277, Uložení pístnice 410, Přítlačný kroužek 134, Válec úplný 6 405, Pístnice úplná 1 776, Parní hadice úplná (starý typ) 5 194, Injektor 5 100, Dýza 958, Mezipříruba 1 523, Parní hadice Ø40x10x , Táhlo 3 384, Redukce 207, Pojistka vnitřních dveří 3 063, Držák úplný 2 284, Klíč úplný 949, Programový spínač 4 513, Programový spínač P , Čep PAC ,10 Strana 23

107 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Reverzační spínač 3 907, Jednotka praní (úplná) , Válec (úplný) 492, Těsnění přívodu spojky 1 708, Deska jednotky odstředění 8 771, Ozubené kolo 2 354, Pastorek hřídele 3 268, Ozubené kolo 3 066, Pastorek hřídele 2 399, Ozubené kolo 2 698, Pastorek 1 705, Nárazník 137, Oko závěsu kratší 176, Lišta čepů uzávěru (bez čepů) 2 780, Výztuha 282, Víčko 142, Čep uzávěru 414, Třmen 224, Opěrná deska 200, Opěrka levá 557, Opěrka pravá 556, Lišta s čepy , Válec 999, Válec vypouštěcí komory (komplet.) 6 100, Parní hadice s koncovkami (MERON) 4 540, Píst válce dveří 341, Příruba zadní 2 815, Deska náhonu E-BOX (APM 120) , Ozubené kolo (Flender Himmel, D81-K) 2 957, Ozubené kolo (Flender Himmel, D81-K) 2 669, Ozubené kolo (Flender Himmel, D81-K) 2 512, Pastorek (Flender Himmel, D81-K) 2 002, Ozubené kolo (Flender Himmel, D81-K) 3 613, Pastorek (Flender Himmel, D81-K) 3 164, Ozubený náboj 1 927, Ozubená objímka (Ø38) 3 162, Ozubená objímka (Ø22) 3 162, Mezikus pístu 138,20 Strana 24

108 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Programátor Holcer (výměna repasovaný) 1 713, Programátor Mertik 901, Náboj se štíty (PAC 8) 3 366, Hadice násypky 147, Výtoková hadice 536, II. díl hadice 474, Vypouštěcí ventil 4 127, Vypouštěcí ventil (kulový) 3 490, Vypouštěcí ventil 2 APM , Ucpávka (ventilu APM 10) 66, Opěra 133, Pružina 14, Příchytka závěru PAC 8 16, Pravý díl pláště APM 10 K (PAC 8) 2 233, Levý díl pláště APM 10 K (PAC 8) 2 233, Napouštěcí hadice 149, Spodní kryt (úzký APM 10) 217, Vnější buben úplný (PAC 8) 6 242, Mezikus úplný 213, Vnější buben úplný (APM 10) 6 242, Miska hlavního spínače 44, Napájecí zdroj 948, Náboj se štíty APM , Držák mikrospínače (APM 10) 157, Zadní kryt horní 1 021, Zadní kryt APM , Mřížka zadního krytu APM , Matice vložky 9, Odfuk (starý typ) 244, Odfuk II (upravený) 244, Násypka (PAC 121) 3 223, Ventil brzdy 3 570, Těsnění přívodu spojky 1 708, Těsnicí kroužek 54, Brzdový pás úplný 4 714, Programátor P 25 úplný 9 180, Pero zámku upravené 43, Jištění motoru praní 1 263,80 Strana 25

109 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Kroužek 32, Násypka 403, Víko násypky (PAC 8 - plastové) 151, Pravý díl pláště úplný 2 233, Levý díl pláště úplný 2 233, Náboj úplný APS 30 (výměna) , Hřídel APS 30 MILNOR 5 253, Pouzdro - kroužek APS 30 MILNOR 2 626, Pytlovina Juta (1 m) 132, Šnekové kolo (KZ 1218, KZ 1618) 2 582, Pojistkové pouzdro "REMOS" 35, Šnek (KZ 1218, KZ 1618) 1 579, Elektronický termostat ET , Převodovka (KZ 1218, KZ 1618) , Šnekové kolo KZ 165 (poz. 62) 3 468, Šnekové kolo KZ , Mezikus pístu 183, Programátor EL6 - klávesnice , Programátor EL6 - řídicí deska , Spojovací kabel programátoru EL6 198, Manžeta - APM , Manžeta předního krytu 184, Násypka 3 019, Přítlačný kroužek II 132, Pouzdro 109, Víko ovládacího panelu 1 132, Parní přípojka úplná 4 440, Rám předního krytu 1 468, Přední kryt dolní 3 906, Manžeta předního krytu 223, Lišta manžety 571, Injektor úplný NT 5 100, Injektor 1 280, Mezipříruba 1 795, Svorník 297, Příruba 810, Kryt válce 540, Příruba horní 510,00 Strana 26

110 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Válec dveří úplný 6 120, Kryt přední I 2 080, Píst (Válec dveří) 495, Příruba zadní 2 815, Parní hadice CALORTEC (17 bar) 5 900, Držák kulového ventilu I 118, Držák kulového ventilu II 118, Přední díl APM 10 (laminát) 3 677, Injektor parní APM , Hadice armovaná parní G1/2" x , Měděný kroužek 27/22 5, Měděný kroužek 32/27 9, Měděný kroužek 19/10 4, Řídicí deska programátoru IM , Řídicí deska programátoru IM , Blokování dveří RC/LM (6, 8, 11) 761, Parní ventil G3/4", 230V 4 688, Jednocestný ventil IMESA 397, Dvoucestný ventil IMESA 687, Blokování dveří RC/LM (14, 18, 23) 2 050, Těsnění pračky RC , Manžeta dveří RC/LM (6, 8, 11) 2 499, Frekvenční měnič LM , Tlumič SUSPA LM(6-23) 1 407, Ovládací panel IM6 - IMESA 2 539, Ovládací panel IM9 - IMESA 3 366, Náboj bubnu RC/LM (8, 11) 3 075, Třícestný ventil 697, Deska relé IM6, IM , Ventil vodní G1/2" RC/LM(30-85) 5 121, Čidlo pro IM6, IM9 698, Rozpěrná trubka RC, LM (11, 14) 184, Hladinový spínač k programátoru EL , Pouzdro (Imesa) 385, Dveřní pojistka RC 8 (24V) 2 858, Manžeta RC , Topné těleso M1400 (25-33) 2 784, Topné těleso M1600 (33) 3 519,00 Strana 27

111 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Topné těleso - sušič ES10 (300W) 1 528, Řídicí deska sušiče ES 9 705, Topné těleso - sušič ES (23-39) 1 377, Čidlo teplotní sušiče ES 1 125, Teplotní čidlo (programátor EL6) 1 264, Šroub W1/4 - APS 30 MILNOR 91, Těsnicí kroužek - těsnění přívodu spojky 82, Prima spojka 99, Topné těleso (PAC 8, APM 10) 397, Topné těleso KZ , Topné těleso KZ , Topné těleso K , Topné těleso SB 6 821, Topné těleso KZ , Hrdlo připojovací Js4, M10x1 10, Přesuvná matice Js4, M12x1,5 6, Přesuvná matice Js6 6, Připojovací hrdlo Js6, M12x1,5 11, Víko spodní 413, Dřík ventilu ( ) 576, Kotouč (ventilu Js 40) 311, Těsnicí kroužek (pro parní ventil Js 40) 50, Těleso ventilu Js , Miska ( ) 585, Ventil Js , Řídicí jednotka hořáku 1 652, Kloub pevný (PS 365) 265, Otočný kloub (PS 365) 290, Rukojeť (PS 365) 469, Kotouč fíbr lešticí (PS 365) 1 774, Kotouč "Bassina" mycí (PS 365) 1 759, Sklo vodoznaku 416, Sklo (PAC 8, APM 10 K) 989, Plátno - šíře 150 (cena za 1 m) 149, Spray na žehlicí koryto - parafin 275, Flanel šíře 150 cm (cena za 1 m) 720, Flanel šíře 160 cm (cena za 1 m) 780, Těsnění ,10 Strana 28

112 II. POLOLETÍ 2007 KLASIFIKACE NÁZEV DÍLCE CENA KČ Plstěný kroužek Ø22 127, Plstěný kroužek Ø55 81,60 Strana 29

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 181.6 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červenec 2007 SEZNAM TABULEK VNĚJŠÍ BUBEN Tabulka č. 1 PRACÍ

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Výrobce: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: duben 2009 O B S A H: Kapotáž pracího stroje Vnější buben Prací

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ List č. 1 (Počet stran 22) MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: únor 2006 O B S A H: Plášť úplný Tabulka č. 1

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 10 KP KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 10 KP KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 10 KP KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ List č. 1 (Počet stran 26) Výrobce: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: září 2007 O B S A H: Plášť úplný Víko

Více

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 Chladič 10 Čistič 11 Zapalování - úplné 12 Přístrojová

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 6. část: BRZDY. Hydraulická brzda

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 6. část: BRZDY. Hydraulická brzda Hydraulická brzda 1 Hydraulická brzda 1. 10-138-5374 Rozvodka 1 110-595461 03-4065.13 2. 10-139-5374 Zadní pevná rozvodka do 6. série (7/65) 1 110-595462 03-4065.14 2. 10-138-5374 Rozvodka od 6. série

Více

I 35/50 КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÝCH DIELOV

I 35/50 КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÝCH DIELOV KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ DATUM VYDÁNÍ: 09/01 508 121 I 35/50 ŽEHLÍCÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU 1400/1500/1600/1900/2000/2500/3200 MM KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ

Více

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400 KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400-63 - OBSAH 1. Díly řadyvm... 65 1. Díly řadyvk... 72 1. Díly řadyvs... 78-64 - VM VM-01-01 polovina bloku přední VM-01-02 polovina bloku zadní VM-01-03 kryt bloku přední

Více

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60 Rozpad dílů rotační kypřič K-60 Hlava válce 1 380020070-0001 šroub s límcem 4 2 120230083-0001 víčko ventilové 1 3 120250032-0001 těsnění ventilového víčka 1 4 270960014-0001 svíčka zapalovací F7TC 1 5

Více

PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ. PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm

PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ. PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH KATALÓG NÁHRADNÝCH DIELOV 508120

Více

CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO PRÁDELENSKÉ STROJE PLATNÝ PRO I. POLOLETÍ 2009

CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO PRÁDELENSKÉ STROJE PLATNÝ PRO I. POLOLETÍ 2009 CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO PRÁDELENSKÉ STROJE PLATNÝ PRO I. POLOLETÍ 2009 MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: leden 2009 Vážení obchodní partneři. Předáváme Vám ceník

Více

CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO PRÁDELENSKÉ STROJE PLATNÝ PRO II. POLOLETÍ 2008

CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO PRÁDELENSKÉ STROJE PLATNÝ PRO II. POLOLETÍ 2008 CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO PRÁDELENSKÉ STROJE PLATNÝ PRO II. POLOLETÍ 2008 Výrobce: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červenec 2008 Vážení obchodní partneři. Předáváme

Více

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov JKPOV Název skladové položky Cena/ks Cena/ks bez DPH vč. 20% DPH 336 140 211 SKRIN POMOCNÉHO POHONU 1 390,00 1 668,00 344 239 733 ROZPĚRKA 440,00 528,00 336 210 320 KUŽEL SYNCHRONIZACE 1 057,82 1 269,38

Více

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400-24 - SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 OBSAH Sestava 1. Kliková hřídel... 26 2. Uložení klikové hřídele... 27 3. Polovina bloku - přední... 28 4. Rozvod

Více

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1 Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1. 10-143-7296 Úplná konzola páky do 13. série 1 110-512420 1. 10-207-7296 Úplná konzola páky s pouzdry od 14. série

Více

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak,

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, ŽACÍ STROJ W1513 W1525 W1518 Seznam dílů LEDEN 2004 WISCONSIN Eng. CZ, Vrahovická 41, 796 02 PROSTĚJOV, Tel: 582 401 915 Fax: 582 401 919 E-mail: info@wisconsineng.cz www.wisconsineng.cz www.sekamtravu.cz

Více

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1 W 2118 1 W 2118.11 D4051 1 2 Přední náprava D4052 1 3 Rotační lišta D3580 1 4 Páka zvedání D0861 1 5 Náboj D0354 1 6 Převodová skříň D3536 1 7 Převodová skříň D3536 1 8 Elektrovýzbroj D4002 1 9 Sedadlo

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 3-5 radličný se střižným a pružinovým

Více

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola BDR 700 DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola 06 / 2009 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 BDR 700 Katalog č.10a / Verze 8 / Strana

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím Chladič s příslušenstvím 1 Chladič s příslušenstvím Poz. Číslo dílu Název dílu Kusu Obchodní číslo 1. 10-345-7601 03-9672.12 1. 10-359-7601 03-9672.88 Úplný chladič se sacím pláštěm pro Š 1000 MB; MBX;

Více

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 03 / 2013 0005315AU4 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 7 19 25 18 BDR 550 Katalog č.03a / Verze 6 / Strana 2 0005315AU4

Více

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červen 2007 OBSAH: Dle tohoto katalogu je možno objednávat náhradní díly pro

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA Europa 160 5-7 radličný, Europa

Více

Cambridge válce VEGA 9,2

Cambridge válce VEGA 9,2 Cambridge válce VEGA 9,2 Servisní katalog náhradních dílů / 2016 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Cambridge válce VEGA 9,2 OBSAH: Část stroje Strana

Více

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2017 (3)

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2017 (3) 01-2017 CZ-PL-RUS Obsah MS 650 4 Kliková skříň 6 Válec, tlumič výfuku 8 Olejové čerpado, zařízení pro napínání řetězu 10 Spojka, řetězka 12 Systém AV 14 Víko řetězky 17 Zapalování 19 Startovací zařízení

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červen 2007 OBSAH: Dle tohoto katalogu je možno objednávat náhradní díly pro

Více

VÝPRODEJ VYBRANÝCH ZÁSOB ORIGINÁLNÍCH ND PRO SPALOVACÍ MOTORY TEDOM-LIAZ NABÍDKA Č. 007-NZ-2012 (SKLAD J87)

VÝPRODEJ VYBRANÝCH ZÁSOB ORIGINÁLNÍCH ND PRO SPALOVACÍ MOTORY TEDOM-LIAZ NABÍDKA Č. 007-NZ-2012 (SKLAD J87) J87 10357 AKUMULÁTOR PLYNU ÚPLNÝ ( tlakovaný ) 442176812405 7681240 5 290 2 J87 14408 AKUMULÁTOR PLYNU ÚPLNÝ ( tlakovaný ) 44217681234 7681234 6 844 7 J87 10010 ČELO BLOKU MOTORU 442110140035 1014003 2

Více

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620 Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů Strana 2 1 Podvozek víceúčelový MaX viz strana 4 1 2 Sestava disk MaX

Více

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist.

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist. Holerit Název 7--00-90 Gufero standard G 8x 7x 0-7--0-0 Gufero standard G 0x 7x 0- -9-90-00 Matice hr.samojist. Zn 8G S M 0x, --70- Ložisko kuličkové řadé 7 ANC --080-000 Ložisko kuličkové řadé 08 0-7-070-000

Více

Ponorná čerpadla 65 KDFU 130. Sestava A. 554 Podložka

Ponorná čerpadla 65 KDFU 130. Sestava A. 554 Podložka 65 KDFU 130 932.6 321.2 805 901 826.2 824 576 Sestava 550.3 151 Plášť čerpadla 156.1 Výtlačné koleno 156.2 Výtlačné koleno 828.2 321.2 Ložisko 350.2 Horní těleso ložiska 400.1 Těsnění výtlačného kolena

Více

Fortschritt E 302. náhradní díly pro mačkač. (E 301) 4,00 kg

Fortschritt E 302. náhradní díly pro mačkač. (E 301) 4,00 kg Orig.číslo Číslo SOKO Název ND / použití u: MOcena Kč/ks Obr. Váha skupina - tabulka č. 02 4131771912 302002.12 Pružina nekompletní skupina - Hnací kolo 1 195 Kč (E 303) 3,00 kg tabulka č. 03 4131771535

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 3. část: KARBURÁTOR S PŘÍSLUŠENSTVÍM. Karburátor, čistič vzduchu a termoregulátor

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 3. část: KARBURÁTOR S PŘÍSLUŠENSTVÍM. Karburátor, čistič vzduchu a termoregulátor Karburátor, čistič vzduchu a termoregulátor 1 Karburátor, čistič vzduchu a termoregulátor 1. 10-217-4301 Karburátor JIKOV" 32 BST 13 do 7. série 1 110-940020 1. 10-231-4301 Karburátor JIKOV" 32 BST 18

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m verze s podvozkem, se střižným a pružinovým systémem

Více

automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 9001: 2001

automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 9001: 2001 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ v automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 900: 00 SEZNAM SKUPIN NÁZEV OBJEDNACÍ ČÍSLO STRANA ČÍSLO VÝKRESU 0 TĚLESO b05.0586 050586 0 VZDUCHOVÁ REGULACE b05.30 8 0530 03 SPALOVACÍ

Více

Katalog náhradních dílů 1

Katalog náhradních dílů 1 A B C D PŘEVODOVKA PŘEVODOVKA PŘEVODOVKA PŘEDNÍ NÁPRAVA E HYDRAULICKÝ ROZVADĚČ HDS 1505 F G HYDRAULICKÉ VÁLCE HYDRAULICKÝ VÁLEC 80x40x90 Katalog náhradních dílů 1 A-PŘEVODOVKA Katalog náhradních dílů 2

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů.

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2011 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

Obsah. Systém AV, trubka rukojeti Systém AV, Přední trubková rukojeť Záchranářská pila Nástroje, zvláštní příslušenství Číslo stroje Utahovací momenty

Obsah. Systém AV, trubka rukojeti Systém AV, Přední trubková rukojeť Záchranářská pila Nástroje, zvláštní příslušenství Číslo stroje Utahovací momenty 0-08-CZ-PL-RUS Obsah MS 6, MS 6 C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda, Zařízení pro napínání řetězu Víko řetězky Zapalování Zapalování M-Tronic Startovací zařízení

Více

automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 9001: 2001

automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 9001: 2001 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ v automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 900: 00 SEZNAM SKUPIN NÁZEV OBJEDNACÍ ČÍSLO STRANA ČÍSLO VÝKRESU 0 TĚLESO b05.0586 050586 0 VZDUCHOVÁ REGULACE b05.30 7 0530 03 SPALOVACÍ

Více

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ

PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ OBJ. ČÍSLO NÁZEV ZBOŽÍ DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks E24216100018000 VÝZTUHA 11 138,40 E24216170000000 KRYT NOŽNÍHO ŘÍZENÍ L 6 1 091,60 E24216180000000 KRYT NOŽNÍHO ŘÍZENÍ P 6 657,00

Více

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět 1 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA 8G6.462.086 34731600-6 2 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA ZAPALOVACÍ SKN11-1 2.SERIE 8G3.246.098

Více

NEPTUN. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů 2009 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

NEPTUN. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů 2009 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN

Více

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka. Seznam náhradních dílů

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka. Seznam náhradních dílů AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521 Bubnová sekačka Seznam náhradních dílů Strana 2 Poz. Název Obj. č. Ks 1 Podvozek jednoúčelový viz strana 4 1 2 Matice M6 168516 2 3 Podložka 6,6 195530 2 4 Nýt s trnem

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90

Více

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 Vladimír Bernklau 1509,1511 Kliková skříň, vačka JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 2 1509,1511 Kliková skříň, vačka 1 5171711 TRUBKA 2 1 2 7461121 DRŽÁK 2 1 3 1512583

Více

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau BDR 581 SL ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011 Vladimír Bernklau Motor, úchyt motoru 12 11 1 9946914 MOTOR HONDA GCV160, 5,5 HP 4T OHC1Z 1 2 4051913 ŘEMENICE MOTORU 1 3 9463709 PŘÍRUBA

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Obsah Rám pluhu, táhlo spojovací.

Více

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III. Servisní katalog náhradních dílů

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III. Servisní katalog náhradních dílů Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III Servisní katalog náhradních dílů 2012 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Kombinovaný stroj pro

Více

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 0-08-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 08 () Obsah MS 66, MS 66 C Kliková skříň Kliková skříň, Víko řetězky (Přední trubková rukojeť) Víko řetězky Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado,

Více

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 č. artiklu artikl počet kusů cena Kč / ks bez DPH 301069 Ventilátor alternátoru avie 2 36,89 73,78 301076 Relé alternátoru s uhlíkem 28V 1 286,63 286,63

Více

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelová bubnová sekačka

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelová bubnová sekačka LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620 Víceúčelová bubnová sekačka Seznam náhradních dílů 2019 Přehled modelů: Modelová řada BDR-620B BDR-620 BDR-620 (limitovaná edice) Provedení 1004400164 1004400154 1004400186

Více

HURRICANE MAX. F-580 / F-580BiS. Víceúčelový mulčovač

HURRICANE MAX. F-580 / F-580BiS. Víceúčelový mulčovač HURRICANE MAX F-580 / F-580BiS Víceúčelový mulčovač Seznam náhradních dílů 2019 Strana 2 1 Podvozek víceúčelový MaX viz strana 4 1 2 Kryt pracovního prostoru viz strana 24 1 3 Náhon nože viz strana 25

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro radličkový kypřič půdy MERKUR 3m, 4m, 4,7m a 5,5m se střižným a pružinovým

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2012 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální

Více

KARSIT KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H20-I/K102X H22-I/K122X

KARSIT KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H20-I/K102X H22-I/K122X KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ KARSIT H17-I/K102 H20-I/K102 H20-I/K102X H22-I/K122X Výrobce: KARSITs.r.o. Jaromírova 91 55101 Jaroměř CZECHREPUBLIC 2006 0-5800-123 SKUPINY STROJE str. 1A

Více

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 02-2018-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 25.07.2018 Obsah MS 461 4 Kliková skříň, klikový hřídel 6 Válec, tlumič výfuku 9 Olejové čerpado, spojka 11 Ochranný kryt ruky, řetězová

Více

JUPITER 120/100 JUPITER 120/90

JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz Cambridge válce Virgo 6.3 m Servisní katalog náhradních dílů Platnost od 0 www.opall-agri.cz Cambridge Válce Virgo Tento návod k používání byl vydán pro: Cambridge válce Virgo typ:... výrobní číslo:...

Více

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Kat.číslo Název 34-07-009-2 sahara 34-07-026-2 pouzdro 34-07-040-2 koleno 34-09-000-3 Převodovka kompl.p 34-09-500-3 Převodovka kompl.l 34-09-001-3 Pastorek kompletní

Více

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1 Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1. 10-67-753 Úplná levá polonáprava do 17. série 1 110-30010 10-69-753 Úplná pravá polonáprava do 17. série

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro

Více

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2015

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2015 MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2015 Kód 001010094 001010095 001010096 001010097 001010098 001010099 001010100 001010101 001010102 Název /06 - Mísa oplachová (vč. 2 otvoru pro trysky)

Více

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP 0125316SP - VARIÁTOR 03/2013 Motor, úchyt motoru 12 11 13 1 9946902 MOTOR BRIGGS 850 SERIES 1 2 9710403 ŘEMENICE MOTORU SESTAVA 1 3 9463709 PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ 1

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů.

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený

Více

OBSAH. Profily - Modul 45. Spojovací prvky - drážka 6. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Profily - Modul 40

OBSAH. Profily - Modul 45. Spojovací prvky - drážka 6. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Profily - Modul 40 OBSAH Profily - Modul 45 101832 Profil 18.5x32 1/1 101845 Profil 18.5x45 1/1 101803 Profil 18.5x45 třídrážkový 1/1 101890 Profil 18.5x90 1/1 101180 Profil 18.5x180 1/1 103232 Profil 32x32 1/2 103232L Profil

Více

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521 Bubnová sekačka Seznam náhradních dílů 2019 Přehled modelů: Modelová řada DS-521Z DS-521B DS-521 Provedení 1004400113 1004400101 1004400146 Obrázek Výroba do konce 2018

Více

KATALOG a CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO GASTRO VÝROBKY

KATALOG a CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO GASTRO VÝROBKY KATALOG a CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO GASTRO VÝROBKY EUROPA GROUP s.r.o. O B S A H PŘÍSLUŠENSTVÍ K MULTIFUNKČNÍMU GASTRO ROBOTU 3-5 NÁHRADNÍ DÍLY K MULTIFUNKČNÍMU GASTRO ROBOTU 5-19 PŘÍPOJNÝ STROJEK NA MLETÍ

Více

NABÍDKA NOVÝCH ND PV3S

NABÍDKA NOVÝCH ND PV3S 1 102794820 TĚSNĚNÍ DVEŘÍ DELŠÍ ks 105 Kč 2 102922000 SVĚTLO SMĚROVÉ ORANŽOVÉ ks 80 Kč 3 111920200 SKLO SVĚTLOMETU KRYCÍ 9170 ks 100 Kč 4 193913000 SKŘÍŇKA SPÍNACÍ ks 130 Kč 5 193922085 PŘERUŠOVAČ MAGNETICKÝ

Více

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II. Servisní katalog náhradních dílů.

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II. Servisní katalog náhradních dílů. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální

Více

KATALOG VERNER A25, A25U

KATALOG VERNER A25, A25U KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ v automatický kotel VERNER A5, A5U ČSN EN ISO 900: 00 SEZNAM SKUPIN NÁZEV OBJEDNACÍ ČÍSLO STRANA ČÍSLO VÝKRESU 0 TĚLESO b0.077 0077 0 VZDUCHOVÁ REGULACE b0.3379 03379 03 SPALOVACÍ

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů.

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů. Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů.

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů. Polonesený oboustranný otočný pluh ORION Servisní katalog náhradních dílů 2010 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený oboustranný

Více

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2018 Kód EAN Název 001010094 8596220005229 001010095 8596220005236 001010096 8596220005243 001010097 8596220005250 001010098 8596220005267 001010099

Více

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000 Sting Sport Číslování kapitol k a p i t o l a - 0 1 - k a p i t o l a - 0 2 - k a p i t o l a - 0 3 - k a p i t o l a - 0 4 - k a p i t o l a - 0 5 - k a p i

Více

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název A1 509076ELSVA01 Bunkr A51 507066ELSVA51 Podložka A2 507066ELSVA02 Plastový kluzák A52 507066ELSVA52 Táhlo šneku A3 507066ELSVA03 Matice A53 509076ELSVA53 Řemenice

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 60

Katalog náhradních dílů IGLAND 60 IGLAND 0 Výrobce: IGLAND A.S., Roresanden 09 N Grimstad, Norway Telefon: +7 7 00 Telefax: +7 7 0 Approved Revised: Issued: 0.0.0 P/N: 90 F:\DELEKAT\VINSJ\0\delekatalog 0.DOC Dovozce : IG-LES, s.r.o. J.Tomáška

Více

NÁVOD K OBSLUZE. ARG 330 S.A.F. ARG 330 plus S.A.F. ARG 380 plus S.A.F. ARG 400 plus S.A.F. ARG 500 plus S.A.F. NÁHRADNÍ DÍLY

NÁVOD K OBSLUZE. ARG 330 S.A.F. ARG 330 plus S.A.F. ARG 380 plus S.A.F. ARG 400 plus S.A.F. ARG 500 plus S.A.F. NÁHRADNÍ DÍLY NÁVOD K OBSLUZE ARG S.A.F. ARG plus S.A.F. ARG plus S.A.F. ARG plus S.A.F. ARG plus S.A.F. NÁHRADNÍ DÍLY Pilous - pásové pily, spol. s r.o., Železná, 00 Brno, Czech Republic Prodejce: FIPAS +0 0 00 info@fipas.cz

Více

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 03.12.2018 WT SERVIS spol. s r.o. www.weltservis.cz MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2018 Kód EAN Název 001010094 8596220005229 001010095 8596220005236 001010096 8596220005243 001010097

Více

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů VEGA B 9,2. Platnost od

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů VEGA B 9,2. Platnost od Cambridge válce VEGA B 9,2 Servisní katalog náhradních dílů Platnost od 2011 www.opall-agri.cz Cambridge Válce Vega B Tento návod k používání byl vydán pro: Cambridge válce VEGA B typ:... výrobní číslo:...

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální

Více

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 0-08-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 08 () Obsah MS, MS C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda Zapalování, kabelový svazek Startovací zařízení Těleso

Více

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název A1 509076ELSVA01 Bunkr A51 507066ELSVA51 Podložka A2 507066ELSVA02 Plastový kluzák A52 507066ELSVA52 Táhlo šneku A3 507066ELSVA03 Matice A53 509076ELSVA53 Řemenice

Více

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název A1 509076ELSVA01 Bunkr A51 507066ELSVA51 Podložka A2 507066ELSVA02 Plastový kluzák A52 507066ELSVA52 Táhlo šneku A3 507066ELSVA03 Matice A53 509076ELSVA53 Řemenice

Více

Servisní katalog náhradních dílů

Servisní katalog náhradních dílů Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Cambridge válce VIRGO 8.3 OBSAH: Prvky rámů 2 3 Prvky oje 4 5 Náprava 6 Pracovní sekce střední 8 9 Pracovní sekce

Více

KATALOG VERNER A501 NÁHRADNÍCH DÍLŮ. automatický kotel

KATALOG VERNER A501 NÁHRADNÍCH DÍLŮ. automatický kotel KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 900: 00 SEZNAM SKUPIN NÁZEV OBJEDNACÍ ČÍSLO STRANA ČÍSLO VÝKRESU 0 TĚLESO b05.0586. 050586. 0 VZDUCHOVÁ REGULACE b06.67 6 0667 03 SPALOVACÍ

Více

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS CTS Katalog náhradních dílů

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS CTS Katalog náhradních dílů JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS CTS 5045 Katalog náhradních dílů Adresa výrobce : CTS-servis spol. s r.o. tel. : 00420 / 325 / 608111 Okřínek 53 fax : 00420 / 325 / 653097, - 81 290 01 Poděbrady E-mail : http

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Řetězový dopravník NTVS-4-1(MV3-025) tabulka č. 8675 3605 258675.00 Řetěz dopravníku komplet 5 537 Kč 48,00 kg 3608 258675.01 Náhradní řetěz samostatný 1 352 Kč 12,00 kg 3612 258675.02 Lišta

Více

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2)

Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 02-2018-CZ-PL-RUS Obsah Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2018 (2) 27.08.2018 Obsah MS 260, MS 260 C 4 Kliková skříň 6 Válec, tlumič výfuku 9 Olejové čerpadlo 13 Spojka, řetězka 16 Řetězová brzda 19

Více

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III VÝROBCE: Vladimír Vácha VM MOTOR Sedláčkova 2570 397 01 Písek Tel.: 382 215 434 Fax: 382 215 434 E-mail: vmmotor@iol.cz Web.: www.vmmotor.com Technické informace: Utahování šroubů a matek motoru VM 125

Více

Rozmetadlo RUR-10 Rozmetadlo RMA-10 náhradní díly pro rozmetadlo chlévské mrvy

Rozmetadlo RUR-10 Rozmetadlo RMA-10 náhradní díly pro rozmetadlo chlévské mrvy skupina - Rozvodová skříň Rozmetadlo RUR-10 tab č. 01+02+03 943370612 11001.01 Plášť skříně I 031250912 93125009 11001.02 Kuželové soukolí 2 958 Kč 2 312 Kč 11,60 kg 031250892 (sada 01/02-17z + 03/01-16z)

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 55

Katalog náhradních dílů IGLAND 55 Katalog náhradních dílů IGLAND IG LES, s.r.o. J. Tomáška 7 0 ROKYCANY Tel.: +0 0 9 Fax: +0 0 9 Email: vacovsky@igland.cz www.igland.cz, www.igles.cz IGLAND AS Roresanden 09 N Grimstad, Norway Phone + 7

Více

Nářadí pro nýty s uzavíratelným kroužkem

Nářadí pro nýty s uzavíratelným kroužkem Nářadí pro nýty s uzavíratelným kroužkem TAURUS 4 SRB s úhlovou hlavou 90 pro,4mm (1/4 ) CL Magna-Grip čepy s uzavíratelnými kroužky 1 145 09 Jednotka pouzdra 2 145 090 Ochranná krytka, komplet 14 5908

Více

SKA0002 - AVC Čadca, a.s. výprodej

SKA0002 - AVC Čadca, a.s. výprodej SKA000 - AVC Čadca, a.s. výprodej platnost ceníku od 8..0 do vyprodání zásob 0600 Skříň spojky T8 Tatra Kód Skarab: 06 SKP: 0000 Obch.č.: 00 0600 Skříň spojky Tatra Kód Skarab: 8 SKP: 0080 Obch.č.: 00

Více

Table of contents. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2016 (2)

Table of contents. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2016 (2) 0-206 CZ-PL-RUS Table of contents Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (2) 20.07.206 Table of contents MS 26, MS 26 C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda Zařízení

Více

prodejní cena/ks prodejní cena celkem P.Č Registrační číslo Název Množství MJ

prodejní cena/ks prodejní cena celkem P.Č Registrační číslo Název Množství MJ P.Č Registrační číslo Název Množství MJ prodejní cena/ks prodejní cena celkem 1 7001-0374 Vložka čističe vzduchu SL 81189 - kompresor 1-12406 1,000 ks 379,20 379,20 2 7019-0218 Matice M 18x1,5 11,000 ks

Více

Registrační číslo. Množství MJ prodejní cena/ks

Registrační číslo. Množství MJ prodejní cena/ks P.Č Registrační číslo Název 1 Množství MJ prodejní cena/ks prodejní cena celkem 1 7001-0374 Vložka čističe vzduchu SL 81189 - kompresor 1-12406 1,000 ks 284,40 284,4 2 7019-0218 Matice M 18x1,5 11,000

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů Polonesený oboustranný otočný pluh ORION Servisní katalog náhradních dílů 2012 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Polonesený oboustranný otočný pluh

Více

teplovodní kotel VERNER V20E

teplovodní kotel VERNER V20E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ v teplovodní kotel VERNER V0E ČSN EN ISO 900: 00 SEZNAM SKUPIN NÁZEV OBJEDNACÍ ČÍSLO STRANA ČÍSLO VÝKRESU 0 TĚLESO b05.0683 050683 0 VZDUCHOVÁ REGULACE b05.08 0508 03 SPALOVACÍ

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 11. část: KAROSÉRIE TUDOR. Svařená karoserie s montážními díly do 17.

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 11. část: KAROSÉRIE TUDOR. Svařená karoserie s montážními díly do 17. Svařená karoserie s montážními díly do 17. série 1 Svařená karoserie s montážními díly do 17. série 1. 12-063-99906 Úplná karosérie svařená (Tudor) pro levé řízeni 1 110-701100 1. 12-064-99906 Úplná karosérie

Více