Vítám Vás v penzionu Bejčkův mlýn. Velice mne těší, že jste našimi hosty a jménem veškerého personálu Vám přeji příjemný pobyt.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Vítám Vás v penzionu Bejčkův mlýn. Velice mne těší, že jste našimi hosty a jménem veškerého personálu Vám přeji příjemný pobyt."

Transkript

1 Drazí hosté, Vítám Vás v penzionu Bejčkův mlýn. Velice mne těší, že jste našimi hosty a jménem veškerého personálu Vám přeji příjemný pobyt. Vaše připomínky jsou neocenitelné pro přizpůsobení našich služeb Vašim potřebám. Prosím Vás neváhejte a kontaktujte mne, uděláme vše co je v našich silách pro zpříjemnění Vašeho pobytu. Alena Odutová, manažerka penzionu, volejte 122 nebo

2 Informace pro hosty Volání z pokoje do pokoje Telefonní číslo pokoje má tři číslice a skládá se z 1 + dvoumístné číslo pokoje. Například pokoj č. 1 má telefonní číslo 101 atd. Volání z penzionu Při volání z penzionu musíte nejprve vytočit 0 a potom volané číslo. Hovory Vám budou zahrnuty do závěrečného účtu dle platného ceníku. Tísňová volání Hasiči Policie Rychlá lékařská pomoc Služby pro hosty Recepce/Informace 121 Objednávka jídel a nápojů na pokoj 121 Restaurace 121 Úklid pokoje 121 Domácí služby 121 Placení účtu, informace o cenách 121, 122 Vedení penzionu Provozní manažer 122, Majitel Recepce/Informace, denně od 8 do 20 hodin Rezervace ubytování Údržba pokoje, poruchy Lékařská služba Kopírování dokumentů Internet na pokoji Televize na pokoji Trezory na pokoji Vysoušeče vlasů Informace o autobusovém a vlakovém spojení Místní přeprava Zajištění prohlídek památek ve městě Slavonice Ztráty & nálezy Informace o cenách, placení účtu, denně od 8 do 20 hodin Přijímáme platební karty: MasterCard, Visa, Visa elektron, American Express Domácí služby, denně od 10 do 20 hodin Hlídání dětí Čistění a praní prádla Žehlení a zašívání Čistění bot Restaurace Snídaně servíruje se denně od 7.00 do Snídani do pokoje si můžete objednat na čísle 123. Oběd v rámci plné penze se servíruje denně od do Oběd do pokoje si můžete objednat na čísle 123.

3 Večeře v rámci polo/plné penze se servíruje denně od do Večeři do pokoje si můžete objednat na čísle 123. Jídla na objednávku si lze objednat denně od do hodin, jídla na objednávku do pokoje si lze objednat od do hodin na čísle 121. Prosím, budete-li mít jakákoli přání nebo dotazy ke službám restaurace, kontaktujte recepci, volejte 121. Volný čas Tenisový kurt Nachází se za potokem vedle rybníku. Kontaktujte prosím recepci a objednejte si tenisový kurt na dobu, kdy budete chtít hrát, volejte 121. Stolní tenis Nachází se ve dvorním traktu penzionu. Kontaktujte prosím recepci, vyžádejte si tenisové pálky a míčky, volejte 121. Volejbalové hřiště Nachází se ve dvorním traktu penzionu nedaleko potoka. Prosím kontaktujte recepci a objednejte si vybavení pro Vaši hru, volejte 121. Venkovní ohniště Nachází se na louce v prostoru za chatkami na druhém břehu potoka. Ohledně dřeva a vybavení na grilování nebo opékání prosím kontaktujte recepci, volejte 121. Horská kola Ohledně pronájmu horského kola kontaktujte prosím recepci, volejte 121. Petangue Prosím kontaktujte recepci a objednejte si vybavení na hru, volejte 121. Procházky a výlety Podrobné informace o možnostech výletů a procházek najdete v průvodci, kterým je vybaven každý pokoj nebo na internetové adrese Potřebujete-li rezervovat prohlídky památek kontaktujte prosím recepci, volejte 121. Ostatní společenské hry Kontaktujte prosím recepci, volejte 121. Kulečník Kulečník je k dispozici v Country salonku, příslušen-ství si vyžádejte na recepci, volejte 121. Ostatní informace Uvolnění pokoje Standardní doba pro uvolnění pokoje je do Pokud Vám tato doba nevyhovuje a bude-li to z kapacitních důvodů možné, budeme se snažit dobu uvolnění pokoje přizpůsobit Vašim potřebám. Klíče Dovolujeme si Vám doporučit, aby jste při opuštění penzionu klíče od pokoje nechávali na recepci. Jestliže klíče ztratíte nebo nevrátíte na recepci v den odjezdu, budeme Vám účtovat poplatek ve výši 500 Kč.

4 Mapa Slavonic a okolí Mapu Slavonic a okolí si můžete zakoupit na recepci. Parkování Bezplatné parkoviště pro dopravní prostředky je ubytovaným hostům k dispozici ve dvorním traktu penzionu. Prosím ujistěte se, zda Vaše motorka nebo auto je uzamčená a uvnitř nemáte žádné hodnotné předměty. Penzion neodpovídá za případné ztráty nebo poškození Vašich dopravních prostředků. Domácí zvířata V penzionu je dovoleno přechovávat domácí zvířata v pokojích a chatkách. Prosíme Vás, aby jste domácí zvířata nenechávali v pokojích samotné a zabránili případnému poškození nebo znečištění zařízení penzionu. Jestliže máte sebou domácí zvíře, informujte prosím recepci. Za pobyt zvířete se platí paušální taxa. Bezpečnost Dovolujeme si Vám nabídnout několik doporučení pro Vaši bezpečnost a bezpečnost ostatních. Vyhněte se prosím kouření ve všech prostorách penzionu, pokojích a chatkách. Doporučujeme Vám kouřit ve venkovním prostoru. Budete-li mít jakékoli problémy s elektrickými vypínači, zásuvkami nebo osvětlovacími tělesy ve Vašem pokoji, informujte prosím okamžitě recepci. Vždy zamykejte Váš pokoj i v době Vašeho spánku. V případě požáru Řiďte se pokyny našich pracovníků nebo příslušníků záchranného sboru. Mějte u sebe klíč od Vašeho pokoje. Zdržujte se při zemi v prostorách zaplněných kouřem. Zachovejte klid. Jestliže je požár ve Vašem pokoji Ujistěte se, že máte klíč u sebe. Okamžitě volejte recepci (121) a informujte ji o požáru. Opusťte pokoj a uzavřete dveře. Řiďte se symboly pro únikový východ. Jestliže je požár vně Vašeho pokoje Můžete zůstat v bezpečí Vašeho pokoje a očekávat instrukce vedení penzionu. Okamžitě o požáru informujte recepci (121) a sdělte jí číslo Vašeho pokoje. Jestliže se rozhodnete opustit Váš pokoj Zkontrolujte si, zda klika a zárubeň dveří jsou horké, jestliže ne, opatrně otevřete dveře a opusťte pokoj. Dveře za sebou zavřete. Držte se při zemi. Vezměte si klíče od Vašeho pokoje a řiďte se symboly pro únikový východ. Jestliže jsou dveře horké Zůstaňte v pokoji a nechejte dveře zavřené. Okamžitě informujte recepci (121). Umístěte mokré ručníky podél spodní části dveří a na místech, kde proniká kouř.

5 Držte se při zemi, je-li v místnosti kouř. Užitečná místní telefonní čísla Autoservis Cykloservis Dětský lékař Dřevěné loutky Dřevěné sochy Netík Fotbalové hřiště Galerie Slavonice Golf Hrad Landštejn Informace o autobusové dopravě Informace o vlakové dopravě Informační centrum Keramika na potoku Keramika Maříž Kino Dačice Kuželky Lékárna Lékař Lékařská pohotovost Dačice Muzeum Dačice Muzeum Slavonice Oprava aut Pevnostní areál Podzemí Slavonice Policie Slavonice Pošta Rybářské povolenky Slavonická věž Taxi Dačice Textilní ateliér Úzkokolejná dráha J.Hradec Zámek Dačice

6 Ceník ubytování v roce 2008 Ceny ubytování a základních služeb cena/den kategorie ** cena/den kategorie *** 1 lůžkový pokoj 780,- 890,- 2 lůžkový pokoj 720,- 870,- 3 lůžkový pokoj 940, ,- 4 lůžkový pokoj 1 170, ,- přistýlka 255,- 270,- Rodinné apartmá (6 lůžek) 1 750,- - Rodinné apartmá (7 lůžek) 2 040,- - 4 lůžková chatka bez sociálního zařízení společné sociální zařízení ve zděném objektu 620,- - Televizní přijímač na pokoji 100,- v ceně Vysokorychlostní internet na pokoji 100,- v ceně Trezor na pokoji 50,- v ceně Vysoušeč vlasů 30,- v ceně Domácí zvíře malé (do 8 Kg) 75,- 75,- Domácí zvíře velké (nad 8 Kg) 150,- 150,- Ceny platí v roce 2008, obsahují DPH 9 %, vztahují se na pobyty tři a více nocí v hlavní sezóně, u kratších pobytů se cena zvyšuje o 10 %. Hlavní sezóna je od 1.5. do 30.9., od do 2.1. Na pobyty mimo hlavní sezónu platí sleva 15 %, pro školní pobyty platí zvýhodněné ceny. Uvedené ceny neobsahují rekreační poplatek městu Slavonice ve výši 10,- Kč na osobu a den. Společné sociální zařízení pro chatky je ve zděné části objektu, chatka je vybavena pouze umyvadlem s teplou a studenou vodou. Pro děti do 3 let poskytujeme ubytování a stravu zdarma, bez nároku na samostatné lůžko. V období od do a od 3.1. do poskytujeme na ubytování slevu ve výši 15 %. Jednotlivé slevy se nesčítají. Kategorie pokojů ** a *** se liší standardní výbavou pokoje, viz tabulka. V pokojích kategorie ** lze za příplatek objednat nadstandardní výbavu, například televizní přijímač, připojení k internetu, trezor a vysoušeč vlasů. V kategorii *** je tato výbava považována za standardní. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a WC. Pro školní pobyty poskytujeme zvláštní ceny ubytování.

7 Ceník ubytování v roce 2008 Zvýhodněné pobyty na 7 nocí cena kategorie ** Cena kategorie *** 1 lůžkový pokoj 5 460, ,- 2 lůžkový pokoj 5 040, ,- 3 lůžkový pokoj 6 580, ,- 4 lůžkový pokoj 8 190, ,- rodinné apartmá (6 lůžek) ,- - rodinné apartmá (7 lůžek) ,- - 7x snídaně/osoba 609,- 609,- 7x polopenze/osoba 1 428, ,- 7x plná penze/osoba 1 918, ,- Televizní přijímač na pokoji zdarma v ceně Vysokorychlostní internet na pokoji zdarma v ceně Trezor na pokoji 50,- v ceně Vysoušeč vlasů 30,- v ceně Domácí zvíře malé (do 8 Kg) 75,- 75,- Domácí zvíře velké (nad 8 Kg) 150,- 150,- Ceny ubytování uvedené v tabulce jsou za pokoj/7 nocí, platí v roce 2008, obsahují DPH 9 %, vztahují se na pobyty v hlavní sezóně. Při délce pobytu 7 nocí poskytujeme v kategorii ** zdarma televizní přijímač a vysokorychlostní internet na pokoji, v kategorii *** slevu na ubytování ve výši 5 %. K zvýhodněnému pobytu můžete zvolit způsob stravování, který Vám vyhovuje, pouze snídaně, polopenze nebo plná penze. Ceny stravování uvedené v tabulce jsou za osobu/7 dnů a obsahují DPH. Nadstandardní výbava pokojů Název nadstandardní služby cena Televizní přijímač na pokoji (pro kategorii **) 100,- Kč/den Zapůjčení přehrávače DVD na pokoj 200,- Kč/den Zapůjčení videopřehrávače na pokoj 200,- Kč/den Vysokorychlostní internet na pokoji (pro kategorii **) 150,- Kč/den Zapůjčení počítače pro připojení do internetu 400,- Kč/den Trezor na pokoji (pro kategorii **) 50,- Kč/den Telefonování z pokoje 3,- Kč/impuls Pronájem přímého telefonního čísla na pokoj zdarma Vysoušeč vlasů (pro kategorii **) 30,- Kč/den

8 Ceník služeb v roce 2008 Název služby cena Pronájem tenisového kurtu 150,-/hodina Pronájem tenisové rakety a míčů 100,-/hodina Pronájem horského kola 50,-/hodina 300,-/den Pronájem kulečníku včetně příslušenství 150,-/hodina Pronájem volejbalového hřiště, včetně sítě a míče 50,-/hodina Pronájem stolu na stolní tenis, včetně příslušenství 50,-/hodina Pronájem přímého telefonního čísla na pokoj zdarma Vysoušeč vlasů (pro kategorii **) 30,- Kč/den

INFORMACE PRO HOSTY Domovní řád

INFORMACE PRO HOSTY Domovní řád www.aurora.cz INFORMACE PRO HOSTY Domovní řád CZ I. INFORMACE K POBYTU II. INFORMACE A-Z III. TELEFONNÍ SEZNAM LÁZNĚ AURORA TŘEBOŇ IV. OTEVÍRACÍ DOBY PROVOZOVEN UVÍTÁNÍ Vážení hosté, srdečně Vás vítáme

Více

Dovolte nám úvodem poděkovat jak našim stálým klientům za

Dovolte nám úvodem poděkovat jak našim stálým klientům za C e s t o v n í k a n c e l á ř SATELIT KLADNO Rodinná rekreace Školy a školky v přírodě Dětské tábory Dovolte nám úvodem poděkovat jak našim stálým klientům za projevenou důvěru, tak i Vám, kteří jste

Více

NABÍDKA SVAZOVÉ RODINNÉ REKREACE

NABÍDKA SVAZOVÉ RODINNÉ REKREACE NABÍDKA SVAZOVÉ RODINNÉ REKREACE 2012 Pro rok 2012 zabezpečil odborový svaz v 9 rekreačních střediscích 72 týdenních turnusů se 760 lůžky. Nabídka svazové rekreace obsahuje: popisy středisek, termíny pobytů

Více

Léto 2012 BULHARSKO. letecky z Pardubic. www.vvvtour.com

Léto 2012 BULHARSKO. letecky z Pardubic. www.vvvtour.com Léto 2012 BULHARSKO letecky z Pardubic www.vvvtour.com 29 ÚVOD, POJIŠTĚNÍ, REZERVACE A PRODEJ VÁŽENÍ A MILÍ ZÁKAZNÍCI, vítáme Vás na stránkách katalogu cestovní kanceláře VVV TOUR CZ I a představujeme

Více

Důležité informace o organizaci dopravy, ubytování a rozsahu služeb.

Důležité informace o organizaci dopravy, ubytování a rozsahu služeb. Důležité informace o organizaci dopravy, ubytování a rozsahu služeb. Vážení klienti, předem nám dovolte, abychom Vám poděkovali, že jste si vybrali zájezd z naší nabídky. Pevně věříme, že si užijete svou

Více

ZÁKLADNÍ INFORMACE K ZÁJEZDŮM 2014 1. UBYTOVÁNÍ

ZÁKLADNÍ INFORMACE K ZÁJEZDŮM 2014 1. UBYTOVÁNÍ ZÁKLADNÍ INFORMACE K ZÁJEZDŮM 2014 1. UBYTOVÁNÍ Popisy a kategorizace ubytovacích zařízení v destinacích odpovídají standardům a kvalitativním měřítkům stanoveným příslušnou místní správní autoritou. Upozorňujeme,

Více

Dovolená u moře od 3.390 Kč/týden. Děti zdarma. Nové luxusní mobilhomy na Palmové riviéře. Nový kemp ve střední Itálii

Dovolená u moře od 3.390 Kč/týden. Děti zdarma. Nové luxusní mobilhomy na Palmové riviéře. Nový kemp ve střední Itálii ITÁLIE 2015 CHORVATSKO Dovolená u moře od 3.390 Kč/týden Děti zdarma Nové luxusní mobilhomy na Palmové riviéře Nový kemp ve střední Itálii Obsah 1 Všeobecné informace o zájezdech 2 4 Itálie Lignano (stany

Více

2012 založeno 1994 P ROG RAMY PRO SKU P I NY SKOLN I FI REMN I SPORTOVN I ZAJMOVE VZDELAVACI A J I NE PARTY

2012 založeno 1994 P ROG RAMY PRO SKU P I NY SKOLN I FI REMN I SPORTOVN I ZAJMOVE VZDELAVACI A J I NE PARTY l é t o 12 založeno 199 P ROG RAMY PRO SKU P I NY SKOLN I FI REMN I SPORTOVN I ZAJMOVE VZDELAVACI A J I NE PARTY OBSAH ÚVOD 2 Informace - platby, pojištění, ubytování, doprava 3 FESTIVAL, soustředění,

Více

Vše, co potřebujete vědět

Vše, co potřebujete vědět 164 Vše, co potřebujete vědět Všeobecné informace 2009 Užitečné informace strany 166-173 Před cestou V přístavu Na palubě Lodní flotila strany 174-203 Rezervační podmínky strany 204-205 Kalendář plaveb

Více

LÉTO 2015 ŘECKO TURECKO BULHARSKO ŠPANĚLSKO ITÁLIE EGYPT TUNISKO. VOLEJTE ZDARMA 800 220 800 REZERVACE ON-LINE www.itsbilla.

LÉTO 2015 ŘECKO TURECKO BULHARSKO ŠPANĚLSKO ITÁLIE EGYPT TUNISKO. VOLEJTE ZDARMA 800 220 800 REZERVACE ON-LINE www.itsbilla. LÉTO 2015 ŘECKO TURECKO BULHARSKO ŠPANĚLSKO ITÁLIE EGYPT TUNISKO VOLEJTE ZDARMA 800 220 800 REZERVACE ON-LINE www.itsbilla.cz LETECKÉ ZÁJEZDY Pohodlná rezervace VOLEJTE ZDARMA REZERVACE ON-LINE 800 220

Více

ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO NĚMECKO LÁZNĚ TERMÁLY NEJZNÁMĚJŠÍ LÁZNĚ A TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY

ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO NĚMECKO LÁZNĚ TERMÁLY NEJZNÁMĚJŠÍ LÁZNĚ A TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY NĚMECKO ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO LÁZNĚ TERMÁLY NEJZNÁMĚJŠÍ LÁZNĚ A TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY 2013 2 NĚMECKO Bad Füssing str. 2 MAĎARSKO Bükfürdö str. 3-4 Hevíz

Více

Léto. cestovní kancelář. bulharsko. turecko. letecky z Pardubic. www.leteckyzpardubic.cz

Léto. cestovní kancelář. bulharsko. turecko. letecky z Pardubic. www.leteckyzpardubic.cz cestovní kancelář bulharsko Léto 2013 turecko letecky z Pardubic www.leteckyzpardubic.cz Vážení a milí přátelé, jsme potěšeni, že právě držíte v rukou nový katalog cestovní kanceláře VVV TOUR CZ 1, na

Více

ITÁLIE CAORLE. www.ckevasulcova.cz NOVINKA - 3 DNY A 10 DNÍ U MOŘE AUTOBUSOVOU DOPRAVOU

ITÁLIE CAORLE. www.ckevasulcova.cz NOVINKA - 3 DNY A 10 DNÍ U MOŘE AUTOBUSOVOU DOPRAVOU 2015 CAORLE HOTELY A APARTMÁNY VŠECH CENOVÝCH KATEGORIÍ - SKUPINY - VÝLETY UBYTOVÁNÍ NA LIBOVOLNÝ POČET NOCÍ - PRODLOUŽENÉ VÍKENDY NOVINKA - 3 DNY A 10 DNÍ U MOŘE AUTOBUSOVOU DOPRAVOU www.ckevasulcova.cz

Více

Bezpečnostní opatření Upozornění Délka zájezdu Přeprava zvířat Vlastní doprava

Bezpečnostní opatření Upozornění Délka zájezdu Přeprava zvířat Vlastní doprava DŮLEŽITÉ INFORMACE Doporučujeme pečlivé přečtení následujících informací a upozornění, které by měly napomoci k vašemu bezproblémovému pobytu a zabránit případným nedorozuměním při porovnání reality s

Více

Hotel Bezděz*** Penzion Fami. Rezidence Fami. Novinka! Staré Splavy. Staré Splavy. Staré Splavy

Hotel Bezděz*** Penzion Fami. Rezidence Fami. Novinka! Staré Splavy. Staré Splavy. Staré Splavy Penzion Fami Staré Splavy Hotel Bezděz*** Novinka! Staré Splavy Kontakt: Kateřina Štěchová, tel: 97 22 43 053, mob: 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz Kontakt: Jana Handrejchová, tel: 972 243 055,

Více

POKYNY NA CESTU A PRAKTICKÉ RADY

POKYNY NA CESTU A PRAKTICKÉ RADY POKYNY NA CESTU A PRAKTICKÉ RADY Pokyny odesíláme nejpozději 7 dnů před realizací zájezdu na uvedenou kontaktní adresu poštou, e-mailem nebo jsou ke stažení pohodlně na našich webových stránkách www.vtt.cz

Více

NAŠÍ JIŽ 23. SEZÓNY REZERVUJTE IHNED

NAŠÍ JIŽ 23. SEZÓNY REZERVUJTE IHNED MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA SLEV NAŠÍ JIŽ 23. SEZÓNY NYNÍ SLEVY AŽ 30% do vyprodání kapacit DĚTI ZDARMA REZERVUJTE IHNED SLEVY AŽ 30% PLATÍ DO 31. 3. 2014 Další ubytovací kapacity SE SLEVAMI AŽ DO 15% - hotely,

Více

VŠEOBECNÉ SMLUVNÍ PODMÍNKY HOTEL BERG s.r.o.

VŠEOBECNÉ SMLUVNÍ PODMÍNKY HOTEL BERG s.r.o. VŠEOBECNÉ SMLUVNÍ PODMÍNKY HOTEL BERG s.r.o. 1.1 Všeobecné smluvní podmínky jsou platné pro všechny pobyty a služby HOTELU BERG s.r.o. Vztah mezi HOTELEM BERG s.r.o. a zákazníkem se řídí ustanovením zákona

Více

Zájezdy pro seniory Madarsko Turecko. Váš specialista na dovolenou již od roku 1992 BULHARSKO 2015. 24. sezóna. Cestovní kancelár STEFANNY

Zájezdy pro seniory Madarsko Turecko. Váš specialista na dovolenou již od roku 1992 BULHARSKO 2015. 24. sezóna. Cestovní kancelár STEFANNY Zájezdy pro seniory Madarsko Turecko 24. sezóna Tradice - spolehlivost - kvalita Cestovní kancelár BULHARSKO 2015 STEFANNY www.stefanny.cz 2 5 Kvalita a spolehlivost Zkušenosti a tradice Slevy za rychlé

Více

Podmínky pro cestující Cestovní kanceláře FISCHER, a. s.

Podmínky pro cestující Cestovní kanceláře FISCHER, a. s. Podmínky pro cestující Cestovní kanceláře FISCHER, a. s. se sídlem Na Strži 65/1702, 140 62 Praha 4, IČ 26141647, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 6304 Zájezdy

Více

Czech holidays. Několik praktických rad před cestou: www.wellness-hotel.cz. Obsah. Vážení a milí zákazníci, Váš partner pro lázně a wellness

Czech holidays. Několik praktických rad před cestou: www.wellness-hotel.cz. Obsah. Vážení a milí zákazníci, Váš partner pro lázně a wellness Czech holidays Váš partner pro lázně a wellness Několik praktických rad před cestou: Obsah Vážení a milí zákazníci, připravili jsme pro Vás poptávaný katalog lázeňských pobytů a wellness pobytů pod označením

Více

DŮLEŽITÉ INFORMACE A UPOZORONĚNÍ TÝKAJÍCÍ SE DOPRAVY, UBYTOVÁNÍ A DALŠÍCH SLUŽEB

DŮLEŽITÉ INFORMACE A UPOZORONĚNÍ TÝKAJÍCÍ SE DOPRAVY, UBYTOVÁNÍ A DALŠÍCH SLUŽEB DŮLEŽITÉ INFORMACE A UPOZORONĚNÍ TÝKAJÍCÍ SE DOPRAVY, UBYTOVÁNÍ A DALŠÍCH SLUŽEB Prosíme zákazníky, aby ve vlastním zájmu tyto informace pečlivě prostudovali a informovali o nich i ostatní účastníky zájezdu,

Více

LÁZEŇSKÉ POBYTY SENIOR

LÁZEŇSKÉ POBYTY SENIOR LÁZEŇSKÉ POBYTY SENIOR 2012 Vážení klienti, právě jste obdrželi nabídkový katalog Lázeňských pobytů pro rok 2012 se širokou škálou poskytovaných služeb prestižních lázeňských subjektů České republiky

Více

německo lázně termály nejznámější lázně a termální koupaliště

německo lázně termály nejznámější lázně a termální koupaliště německo ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO lázně termály nejznámější lázně a termální koupaliště LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY 2014 2 NĚMECKO Bad Füssing str. 2 MAĎARSKO Bükfürdö str. 3-4 Hevíz

Více

40.000 plus. K Vaší dovolené můžeme zajistit toto cestovní pojištění: Vyberte si sami, jak chcete cestovat. Milí klienti,

40.000 plus. K Vaší dovolené můžeme zajistit toto cestovní pojištění: Vyberte si sami, jak chcete cestovat. Milí klienti, CHORVATSKO 2015 40.000 plus Milí klienti, díky vám všem cestovní kancelář Za sluncem s.r.o. v roce 2014 prodala přes 40.000 nocí pobytů v hotelích a penziónech po celém světě. To nás staví mezi nejprodávanější

Více

Adventní zájezdy Lyžování v Rakousku a Švýcarsku Exotika SAE - Dubaj. Katalog zima 2010 2011

Adventní zájezdy Lyžování v Rakousku a Švýcarsku Exotika SAE - Dubaj. Katalog zima 2010 2011 Adventní zájezdy Lyžování v Rakousku a Švýcarsku Exotika SAE - Dubaj Katalog zima 2010 2011 Vážení klienti, otvíráte náš nový katalog zimních zájezdů, do kterého jsme zařadili vedle lyžařských zájezdů

Více

Itálie je zemí mnoha podob, zemí kontrastů a protikladů, kde se minulost

Itálie je zemí mnoha podob, zemí kontrastů a protikladů, kde se minulost Itálie je zemí mnoha podob, zemí kontrastů a protikladů, kde se minulost prolíná s přítomností. Historická města ukrytá mezi kopci po pár kilometrech plynule přecházejí v turistická centra s mnoha obchody

Více

NAŠÍ JIŽ 24. SEZÓNY N Í SL A REZERVUJTE IHNED

NAŠÍ JIŽ 24. SEZÓNY N Í SL A REZERVUJTE IHNED MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA SLEV NAŠÍ JIŽ 24. SEZÓNY NY N Í SL do vyp EVY rod A ání Ž 35 kap % aci t I T DĚ A M R A ZD SLE VY PLA AŽ 35 31. TÍ DO % 3. 2 015 REZERVUJTE IHNED Další ubytovací kapacity SE SLEVAMI AŽ

Více

Itálie je zemí mnoha podob, zemí kontrastů a protikladů, kde se minulost

Itálie je zemí mnoha podob, zemí kontrastů a protikladů, kde se minulost Itálie je zemí mnoha podob, zemí kontrastů a protikladů, kde se minulost prolíná s přítomností. Historická města ukrytá mezi kopci po pár kilometrech plynule přecházejí v turistická centra s mnoha obchody

Více

LÉTO 2008 ŘECKO TURECKO TUNISKO EGYPT BULHARSKO. Pohodové léto s Alexem...léto jak má být...

LÉTO 2008 ŘECKO TURECKO TUNISKO EGYPT BULHARSKO. Pohodové léto s Alexem...léto jak má být... Pohodové léto s Alexem...léto jak má být... LÉTO 2008 ŘECKO TURECKO TUNISKO EGYPT BULHARSKO 2. vydání ODLETY Z PRAHY, BRNA, OSTRAVY, KARLOVÝCH VARŮ, PARDUBIC > SVOZY NA LETIŠTĚ ZDARMA Pohodové léto s Alexem...léto

Více