PŘEDKRMY. Italská plněná rajská jablka Čerstvá rajská jablka plněná krabím salátem na ledovém salátě.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "PŘEDKRMY. Italská plněná rajská jablka Čerstvá rajská jablka plněná krabím salátem na ledovém salátě."

Transkript

1 Zásada naší společnosti STEAKGRILL je dát našim domácím hostům to, co chtějí a co jim za jejich peníze patří. Tudíž mimo českých evergreenů, které upadly v zapomenutí, nebo které většina restaurací nepřipravuje, protože jsou velice pracné, jsme z toho nesmírného množství známých či méně známých mezinárodních jídel vybrali taková jídla, která jsme schopni perfektně připravit, a která uspokojí chutě a kapsu každého našeho hosta. Tato jídla budeme jako první v Česku nabízet dosud neznámou formou anglicky zvanou FAMILY STYLE Rodinné večeře nebo i obědy podávané touto formou spočívají v tom, že jídla, která se nemohou připravovat individuálně, nebo v menším počtu porcí, vyžadují delší čas přípravy a tepelného zpracování, jako jsou například celé husy, kachny, krocani, selata, hovězí či vepřové pečeně a podobná jídla, budeme připravovat pro požadovaný počet porcí na daný den a hodinu, pokud budou objednána nejméně 2 dny předem. Family style, používaný rovněž v boarding houses, má původ v servisu nazývanému původně Russian table, neboli ruský stůl. Tento způsob podávání jídel při rodinných stolech, i když ve společné jídelně, dává stolovníkům určité soukromí a intimitu a nejsou to jen rodinná setkání, oslavy, výročí a podobné příležitosti, ale i podnikové oslavy, výročí apod., při kterých je tato intimita oceňována. Rodinné večeře zatím nabízíme v limitovaném výběru hlavních chodů a vhodných příloh, nicméně s přibývajícím zájmem jsme připraveni náš sortiment rozšířit o další populární jídla jak české tak i mezinárodní kuchyně. Pokud máte nějaké oblíbené rodinné jídlo, o kterém si myslíte, že bychom ho byli schopni udělat podle vašeho přání, tak neváhejte nám dát recepturu, a my se o to rádi pokusíme. Těšíme se na Vaši návštěvu, JAROSLAV A LENKA HONZAJKOVI SE SVÝM KOLEKTIVEM

2 PŘEDKRMY Předkrmy, většinou studené, nabízíme na mísách, ze kterých si hosté nabírají libovolné množství podle své chutě. Nejsou v ceně hlavního jídla a dávají hostům možnost volby podle jejich chutě příležitosti, denní doby, apod. Gravlax 64,- Kč/os Gravlax nebo také gravad lax, je velice populární předkrm z lososa marinovaného ve speciální marinádě s koprem, které dnes nechybí na jídelním lístku ani jedné lepší mezinárodní restaurace. Obzvláště naše speciální Gravlax omáčka je nezapomenutelný gastronomický zážitek. Italská plněná rajská jablka Čerstvá rajská jablka plněná krabím salátem na ledovém salátě. 38,- Kč/os Krevetový koktejl 59,- Kč/os Vařené loupané norské krevety na ledovém salátě a řapíkatém celeru s pikantní koktejlovou omáčkou a citrónem. Ruská vejce s kaviárem Ruský je na těch vejcích jenom ten kaviár. Jinak je to ale česká specialita. Pošírovaný losos (minimálně 10 osob) Celý pošírovaný norský losos s kapary, delikátní majonézou a citrónem. 48,- Kč/os 59,- Kč/os Carpaccio (minimálně 6 osob) 86,- Kč/os Carpaccio je v současné době téměř po celém světě jedním z nejjednodušších a nejoblíbenějších předkrmů. Čerstvá svíčková krájená na tenké plátky, okořeněná čerstvě drceným černým pepřem, pokrytá hoblinkami parmezánu, přelité panenským olivovým olejem, bílý toast. Tatarská brusheta 59,- Kč/os Na oleji pečená česneková topinka s naším pikantním tatarským steakem z pravé svíčkové. Shrimp De Jonghe (teplý předkrm) 89,- Kč/os U nás dosud neznámá nejpopulárnější Chicágská specialita. Krevety zapékané na toastu přelitém bílým vínem pod speciální máslovou krustou dle našeho unikátního receptu. Italský tomatový salát 48,- Kč/os Na plátky krájená loupaná rajčata marinovaná s cibulí a bazalkou v octové marinádě s čerstvě drceným černým pepřem a mozzarellou. POLÉVKY Knedlíky nejsou dnes již špunt české kuchyně, nicméně polévka je stále základem každého rodinného stolování. Pro oživení nostalgie nabízíme polévky z terin, ze kterých si hosté nabírají libovolné množství do hlubokých talířů, založených na stole, což samo o sobě již navodí atmosféru rodinného jídla. Kaldoun 34,- Kč/os To, že náš kaldoun je nejlepší v regionu si nenecháme upřít a můžete se o tom kdykoliv přesvědčit. Tomu, komu nebude chutnat, tak ho, ač neradi, odečteme.

3 Milánský tomatový krém 34,- Kč/os Původem milánská rajčatová krémová polévka si na našem jídelním lístku získala již pevné místo. Francouzská cibulačka 34,- Kč/os Originální recept francouzské cibulové polévky zapečené s toastem pod vrstvou strouhaného sýra. Vichyssoise 34,- Kč/os Jedna z nejpopulárnějších francouzských polévek připravovaná původně z minerální vody z francouzských lázní Vichy, kterou my připravujeme z brambor vařených v drůbežím vývaru spolu s bílou částí čerstvého pórku. Polévku zjemňujeme žloutky a čerstvou smetanou. V létě, tak jak je to populární ve Franci ji podáváme studenou na ledu, se smetanou a sekanou pažitkou. PŘÍLOHY A DOPLŇKY Vhodné přílohy, doplňky a dochucovací prostředky jsou zakládány na stůl v přiměřeném množství a jsou podle přání doplňovány formou kolik stačíte sníst, ale bohužel ne formou kolik si toho stačíte vzít sebou. HLAVNÍ JÍDLA Příhodně porcovaná hlavní jídla z masa, drůbeže ryb apod. se zakládají na stůl ve vyhřívaných šejfrech, případně na teplých mísách založených na vyhřívaných deskách nebo ohřívačích. Hosté si typickým rodinným způsobem podle libosti nabírají jídla sami. Výběr jídel pro tento způsob servisu byl velice náročný a složitý proces. Jak známo ani v rodině, kde hospodyně zná chutě a preference jednotlivých členů rodiny, se někdy nepodaří všechny uspokojit. Jsme ale přesvědčení že si z naší bohaté nabídky vyberete. V současné době nabízíme následující výběr: Posvícenská pečená husa Minimální počet 4 porce a neomezený počet násobků. 240,- Kč/os Bílé a červené vinné zelí, houskový a bramborový knedlík, šťáva, pečená jablka.

4 Kachna na pomerančích Minimální počet 4 porce a neomezený počet násobků. 178,- Kč/os Bílé a červené vinné zelí, houskový a bramborový knedlík, specielní pomerančová šťáva; grilované pomeranče,. Pečené plněné Cornish Hen Minimální počet 4 porce a neomezený počet násobků. 198,- Kč/os Na másle pečená malá mladá, speciálně pěstovaná kuřátka, nadívaná kaštanovou nádivkou, podávaná na pražené rýži s krémovým špenátem a karotkovým pyré. Cornish hen, někdy zvané Cornish game hen, nebo Rock Cornish hen, jsou malá kuřata prodávaná vcelku. Jsou zabíjena velice mladá, dokud jsou ještě malá a proto se vyznačují extrémně jemnou chutí a šťavnatostí. Hen, ve skutečnosti znamená slepičku ale cornish hen může být jak slepička, tak i kohoutek. Kredit za vypěstování těchto kuřátek je dáván Jackovi Makowskému z Amerického státu Connecticut začátkem 50 let. Přes stále se zvyšující cenu těchto kuřátek se jejich spotřeba v Americe nesnížila a dokonce jsou dnes vyváženy téměř do celého světa a tím pádem se tato kuřátka dostala i na náš jídelní lístek. Podle původního amerického receptu ta kuřátka nadíváme speciální kaštanovou nádivkou a pečeme na másle na přísně kontrolovanou vnitřní teplotu pro zachování jejich chutě a šťavnatosti. Stejně tak podle původního receptu je podáváme s krémovým špenátem a karotkovým pyré. LOSOS EN CROUTE Minimálně 6 porcí a neomezený počet násobků. 156,- Kč/os Celé grilované filé z čerstvého norského lososa zapečené v delikátním lístkovém těstíčku, krémový špenát, mrkev s rozinkami, brambory William, holandská omáčka, citrón. En croute, je francouzský výraz pro jídla pečená v těstíčku. V našem případě se jedná o filátka z celého čerstvého norského lososa zapečeného v delikátním lístkovém těstíčku s krémovým špenátem. Podáváme ho s naší populární mrkví s rozinkami, s bramborami William, domácí holandskou omáčkou a citrónem. Losos tak jak jste ho ještě nikdy neochutnali.

5 INDONÉZSKÁ PRAŽENÁ RÝŽE S KREVETKAMI, THAJSKÝ SALÁT Minimální počet 4 porce a neomezený počet násobků. 156,- Kč/os Delikátní pražená rýže s jarní zeleninou a krevetkami; pikantní thajský salát, citrón. Indonézská kuchyně je velice populární a jedno z nejpopulárnějších indonéských jídel je pražená rýže Nasi Goreng, které se připravuje v mnoha variantách. V našem případě je to pražená rýže s drobně krájenou zeleninou a krevetkami, nicméně na přání můžeme tuto rýži připravit s vepřovým či kuřecím masem, nebo i ve vegetariánské formě. Tato rýže chutná lépe pokud se jí jídelními hůlkami, což vás milerád naučíme, ale není to podmínkou. Podáváme k ní delikátní thajský salát, citrón a dochucovací prostředky. PEČENÁ ČERSTVÁ VEPŘOVÁ KÝTA Minimální počet 8 porcí a neomezený počet násobků. 138,- Kč/os Krémový špenát, mrkvové pyré, vařené a Dchese brambory, jablečný kompot. Český evergreen podávaný poněkud nečesky, a sice s našimi oblíbeným krémovým špenátem, mrkvovým pyré a vařenými Duchesse bramborami. Zvlášť podle českého zvyku k této pečeni podáváme jablečný kompot a pečivo. KRÁLOVSKÁ VEPŘOVÁ KORUNA Minimální počet 8 porcí a neomezený počet násobků. 168,- Kč/os Šťavnatá vepřová žebírka pečená v celku se špenátovým suflé, cibulkami a žampiony. Zámecké brambory, mrkev s rozinkami. Není to sice koruna českých králů, nicméně koruna to je a královská rodinná pochoutka také. Jsou to šťavnatá vepřová žebírka pečená v celku se špenátovým suflé, cibulkami a žampiony. Jako přílohu k ní podáváme zámecké brambory a mrkev s rozinkami. Korunou všeho je, že tu korunu presentujeme sice v celku, ale následně vám ji v kuchyni profesionálně nakrájíme.

6 LONDON BROIL JARDINIERE Minimálně 4 porce a neomezený počet násobků. 249,- Kč/os Jeden z nejpopulárnějších rodinných steaků. Flank steak grilovaný podle vaší specifikace, se dvěma druhy brambor, obložený vařenou jarní zeleninou, španělská a holandská omáčka. Jestli si myslíte, že víte co to je, tak se pravděpodobně mýlíte. Zaprvé si musíme říci, že London Broil nemá vůbec co společného s Londýnem a také to není označení kusu masa, ale označení techniky jakou se maso připravuje. Pokud se masa týká tak nejčastěji se používá flank, ale může se použít i maso z kýty které musí být před grilováním marinované. Maso se griluje (broiluje) na vnitřní teplotu medium rare, neboli s růžovým vlažním středem. Podává se krájené na tenké plátky způsobem zvaným on bias, neboli London style, což je maso krájené šikmými řezy na tenké (anglické) plátky. London broil je podávaný s pařížskými a duchesse bramborami, obložený vařenou jarní zeleninou, a španělskou a holandskou omáčkou. Je to jeden z našich nejlepších steaků, který se dá dělat v jednotlivých porcích velice těžko. PEČENÉ SELE 289,- Kč/os Minimální počet 15 porcí a neomezený počet násobků. Objednávka nejméně týden předem. Sele se vším co k němu patří: nádivka, opékané brambory, bílé a červené zelí, jablečný křen, hořčice, Cumberland omáčka. Pečené sele je také český evergreen, a dělá to kde kdo, ale málokdo mu věnuje péči, jakou si zaslouží. My sele pečeme velice zvolna, abychom vypekly všechen zbytečný tuk a přitom zachovali jeho křehkost a šťavnatost. Chřupavou kůrčičku, která je na pečeném seleti to nejoblíbenější, docílíme častým potíráním pivem a výpekem. Sele prezentujeme celé se vším, co k němu patří, což je naše populární americká nádivka, opékané brambory, pečená jablka, bílé a červené zelí, jablečný křen, hořčice, vepřová šťáva a Cumberland omáčka. SVÍČKOVÁ WELINGTON Minimální počet 5 porcí a neomezený počet násobků. 280,- Kč/os Se svíčkovou Welington, v Česku kdysi tak populární, se dnes již téměř v žádné restauraci nesetkáte. My sice máme na jídelním lístku individuální Beefsteak Welington, ale teď nabízíme originální rodinnou verzi této unikátní speciality. Grilovanou svíčková pokrytou s duxelles (šalotka se žampiony), zapečenou v máslovém lístkovém těstě na perfektní vnitřní teplotu, podáváme v celku s pařížskými a zámeckými bramborami, naším populárním krémovým špenátem, mrkvovém pyré, kedlubnovým zelím, a vařeným květákem. Zvlášť podáváme španělskou a holandskou omáčku. Nezapomenutelný gastronomický zážitek.

7 CHATEAUBRIAND Minimální počet 5 porcí a neomezený počet násobků 320,- Kč/os Klasická celá svíčková pečená na požadovanou vnitřní teplotu, ale většinou na Rare nebo Medium Rare, se presentuje na soklu se zámeckými a pařížskými bramborami, mrkví, zelenými fazolkami a květákem, květákem a s nezbytnými dvěma omáčkami - španělskou a bearnskou omáčkou. Po presentaci je svíčková nakrájena na plátky. Perfektní jídlo, které ocení zejména gurmáni. KUŘE NIÇOISE Minimální počet 5 porcí a neomezený počet násobků 128,- Kč/os Kuře z hlavního města Azurového pobřeží na bílém víně tak, jak jste kuře nejspíše nikdy neochutnali s cibulkami, černým olivami, žampiony, rajčaty česnekem a pařížskými brambůrkami. Pýcha francouzské domácí kuchyně zvané Cuisine Bourgeoise. Kuře z hlavního města Azurového pobřeží na bílém víně, tak jak jste kuře nejspíše nikdy neochutnali, s artyčoky, černými olivami, žampiony, rajčaty, česnekem a pařížskými brambůrkami. Ideální rodinné jídlo jak v poledne tak i večer. MIX-GRILL Minimální počet 4 porce a neomezený počet násobků 159,- Kč/os Každá regionální kuchyně, která si dělá nárok na titul cuisne, má svoji verzi mixgrilu. Mezi mix-grily patří i brazilské churasko, ve kterém převládá maso hovězí; britský a australský mixed-grill, ve kterém převládá maso skopové; a dokonce i argentinské asado, ve kterém převládají ledvinky, játra a speciální uzenky zvané chorizo. S mix grilem se setkáte dokonce i v Jerusalemě, kde se mu říká מעורב,ירושלמי a který mimo skopového masa a drůbeže obsahuje i ryby. Náš mix-grill obsahuje to, co umíme nejlépe a to jsou drůbeží, vepřové a hovězí steaky, hovězí játra, klobásu, vepřenky, grilovanou cibuli, žampiony, papriky, rajčata, jablka a v neposlední řadě i pečené brambory se šlehaným máslem a zakysanou smetanou s pažitkou. Podáváme k němu španělskou omáčku. Pojídání mixgrilu není nějaká věda, ale pečené brambory mají svůj rituál a my vám ukážeme jak je jíst, abyste toto jídlo plně vychutnali.

8 KACHNA BIGARADE Minimální počet 4 porce a neomezený počet násobků 168,- Kč/os Kachna je oblíbené jídlo ve všech kuchyních a způsobů přípravy kachny je nesmírné množství, ale jen málokterá si získala takovou popularitu, jako kachna Bigareade, pečená na másle s jablky a pomeranči, dokončená v delikátní Bigarade omáčce, podávaná s bramborovými kroketami, krémovým špenátem a karotkovým pyré. KULIBIAK Minimální počet 6 porcí a neomezený počet násobků 120,- Kč/os Kulibiak z lososa, podle receptu, který jsem získal asi tak v roce 1952 od jednoho kolegy, šéfkuchaře v hotelu Savoy v Moskvě, který tvrdil, že je to recept z carského dvora. Toto tvrzení jsem si nemohl nikdy ověřit, ale po jeho ochutnání jsem tomu docela věřil. Je to grilovaný losos s cibulí a žampiony pečený na špenátu v máslovém těstě, podávaný s našimi bramborovými kroketami a holandskou omáčkou. FRITO MISTO 189,-Kč/os Minimální počet 4 porce a neomezený počet násobků Smažená jídla nejsou zdaleka tak nezdravá za jaká je někteří puristé označují. Záleží na kvalitě fritovacího oleje, tudíž my používáme ten nejlepší olej, který je na trhu. Dalším důležitým faktorem je samotná technika fritování a fritovací zařízení a my používáme obojí to nejlepší a nakonec jsou to suroviny samotné a to jak často smažená jídla jíte. Na jedné straně je pravdou že všechno se fritovat nedá, ale na druhé straně jsou potraviny, které málokdo frituje. V našem sortimentu máme smaženého lososa, krevety, kalamáry, kuřata, kuřecí křidélka, nuggety, smažená játra, vepřovou panenku, lilek, celer, květák, brokolici, cibulové prstence a banány, ale i smažené bramborové krokety a hranolky. K tomu nabízíme naši domácí tatarku, B- B-Q omáčku, kečup a citrón.

9 HOVĚZÍ PEČENĚ NA SMETANĚ ZVANÁ SVÍČKOVÁ Minimální počet 8 porcí a neomezený počet násobků 130,- Kč/os Každá kráva má dvě svíčkové, jednu pravou a jednu levou a my i při naší znalosti masa nedokážeme poznat, zda se jedná o pravou či levou, a tak tu svíčkovou raději děláme z falešné svíčkové, ze které je tak, jako tak lepší. Pečeme ji na zeleninovém základě podle receptu mé babičky. Nebyla nějaká spisovatelka, ale vařila na faře, takže to nebyla nějaká obyčejná kuchta, a podle mě byla stokrát lepší než Magdalena Dobromila Rettigová, která nebyla ani tak dobrá spisovatelka za kterou ji označují a vařit, podle svědectví jejího manžela také neuměla. My na rozdíl od Rettigové to maso nemarinujeme, protože se to dnes již nedoporučuje, ale tenderizujeme ho tenderizorem, který ona pochopitelně neznala. Maso také neprotýkáme slaninou, což je přilévání oleje do ohně. Kdo už to dnes potřebuje, ono je dost na té smetaně a omáčce. Když jinak nedáte, tak vám dáme omáčky tolik, kolik chcete, stejně tak jako knedlíků. Jako třešničku na dortu vám přidáme pravé brusinky marinované v cukru a červeném víně. TAFELSPITZ Minimální počet 6 porcí a neomezený počet násobků 238,- Kč/os Tafelspitz není nic jiného, než prachobyčejná hovězí špička. Ale tak prachobyčejná zase není, protože to je nelepší kus hovězí kýty. Tafelspits je rakouská specialita, ale je velice oblíbená i v Německu. V Česku byla květová špička také oblíbená. Tak jak se kvalita masa v Česku zhoršovala, tak se na ni zapomnělo. Podáváme ji se třemi druhy omáček. Houska se smetanou vývarem a křenem, jablečným křenem, a majonéza s vajíčkem a křenem, šťouchanými bramborami a krémovým špenátem. Oblíbené jídlo císaře France Josefa. PEČENÁ KRŮTA Minimální počet 8 porcí a neomezený počet násobků 218,- Kč/os Pečená krůta, tak jak jí dělají v Americe na den díkůvzdání. Pečená v celku, podávaná s americkým dressingem nádivkou, krémovým špenátem, šťouchanými bramborami a šťávou.

10 ZVĚŘINA Jídla ze zvěřiny jsou velice delikátní záležitost, protože v restauraci zbytky nelze ohřívat nebo je jinak zpracovávat. Proto vlastně, až na nějaké výjimky, zvěřina z běžných restauračních jídelních lístků úplně vymizela. Naše kuchyně je však připravena na objednávku připravit delikátní jídla české a mezinárodní kuchyně z následujících kusů zvěřiny: JELENÍ, SRNČÍ, DANĚK: kýta, hřbet, plec, gulášové maso, panenská svíčková. DIVOKÉ PRASE: kýta, hřbet, plec, gulášové maso, panenská svíčková, krkovice. Kontaktujte laskavě naše cateringové oddělení pro bližší informace. JELENÍ NEBO SRNČÍ HŘBET Minimální počet 6 porcí a neomezený počet násobků 380,- Kč/os Kdysi uměl srnčí hřbet udělat každý pytlák a každý druhý kuchař. Dnes je pytláků čím dále, tím méně a kuchařů, kteří by vůbec věděli něco o zvěřině, je ještě méně. Ono s tou zvěřinou je také o trochu více práce a to dnes tak moc neletí. Co bychom ale pro vás neudělali. Zvěřina sice není běžně na trhu jako ostatní maso, ale dejte nám čas ji najít a my vám ji připravíme lépe než nějaký pytlák.

11 TRIFFLE SLADKOSTI 32,- Kč/os Jeden z nejpopulárnějších britských moučníků, který se nedá dělat v individuálních porcích a proto je nejčastěji podávaným moučníkem při Family Dinners. Čokoládový dort se šlehačkou 34,- Kč/os Kaiserschmaren s malinovou šťávou 34,- Kč/os Nejoblíbenější moučník císaře France Josefa, který když nic jiného, tak věděl co je dobré. Česky mu říkáme trhanec s malinovým sirupem. Banana Foster Flambé 68,- Kč/os Nejpopulárnější moučník v restauraci Foster v Novém Orleansu. Rumem flambované banány, karamelizovaný cukr, skořice, vlašské ořechy, vanilková zmrzlina. Key West Lime Pie 42,- Kč/os Hemingwayův oblíbený dezert s výraznou chutí limetek na způsob amerického tvarohového dortu zvaného Cheseecake.

12 NÁPOJE Nápoje nejsou v ceně hlavního jídla, ale na přání jsou podle vašeho výběru rovněž zakládány na stůl a hosté si nalévají dle svého přání. SEKTY Bohemia Sekt Demi sec 0,75 195,- Bohemia Sekt Sec 0,75 195,- Bohemika Sekt Brut 0,75 195,- APERITIVY Cinzano bianco, roso, dry s citrónem 0,10 35,- Campari orange 0,15 45,- Kir (likér z černého rybízu a vína chablis) 0,15 45,- Kir Royale (likér z černého rybízu a sekt) 0,15 50,- SERVIS Tento způsob servisu vyžaduje jen minimální pozornost obsluhujících, kteří jen donáší, nebo doplňují nápoje, které nebyly na stůl založeny v dostatečném množství. Jinak se obsluhující zaměřují na sklízení a výměnu použitého nádobí, ale jsou připraveni vám splnit vaše přání. VÝHODY FAMILY DINNERS Je pravdou, že ani v rodině, hospodyně, která stravovací zvyklosti všech členů rodiny zná, nikdy neodhadne kolik toho navařit, aby toho bylo dost a aby nic nezbylo a to je něco co se nemůže podařit ani nám, ale je na to pamatováno. Všechny použitelné zbytky vám ochotně zabalíme, takže je budete moci následně vychutnat doma. TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU. JAROSLAV A LENKA HONZAJKOVI SE SVÝM KOLKTIVEM

Sokolovská 67, 136 00 Praha 8. Platný k 31.8.2012 Zdroj: Oficiální stránky restaurace Karlínský mlýn

Sokolovská 67, 136 00 Praha 8. Platný k 31.8.2012 Zdroj: Oficiální stránky restaurace Karlínský mlýn Sokolovská 67, 136 00 Praha 8 Platný k 31.8.2012 Zdroj: Oficiální stránky restaurace Karlínský mlýn Předkrmy 100g Buffalo Mozzarella Caprese 85,- Kč (Mozzarella, rajčata, bazalka, olivový olej) 100g Pikantní

Více

Restaurace Lovecká Bašta Jídelní lístek

Restaurace Lovecká Bašta Jídelní lístek Restaurace Lovecká Bašta Jídelní lístek PŘEDKRMY 100g Zvěřinová paštika se šalotkovo-brusinkovým čatní (alergen 3, 7, 12) 73 Kč 100g Filírované vlažné kachní prsíčko pečené do růžova na trhaném salátu

Více

80g Zvěřinová paštika v uzené slanině s borůvkovou omáčkou. 100g Kachní jatýrka s višňovou omáčkou

80g Zvěřinová paštika v uzené slanině s borůvkovou omáčkou. 100g Kachní jatýrka s višňovou omáčkou Předkrmy 80g Zvěřinová paštika v uzené slanině s borůvkovou omáčkou 100g Kachní jatýrka s višňovou omáčkou 80g Zapečený kozí sýr s medovým pórkem a cherry rajčatkem 59 Kč 79 Kč 69Kč Polévky 0,33l Silný

Více

Restaurace Lovecká Bašta Jídelní lístek

Restaurace Lovecká Bašta Jídelní lístek Restaurace Lovecká Bašta Jídelní lístek PŘEDKRMY 101 100g Zvěřinová paštika se šalotkovo-brusinkovým čatní (alergen 3, 7, 12) 73 Kč 102 100g Filírované vlažné kachní prsíčko pečené do růžova na trhaném

Více

Grundle smažené dozlatova, koprový dip, citron 100g 65,-

Grundle smažené dozlatova, koprový dip, citron 100g 65,- Jídelní lístek Předkrmy Grilovaný ovčí sýr na salátku s cherry rajčátky 100g 85,- Staročeská šunka od kosti (křen, hořčice, okurka) 100g 75,- Tatarský biftek z pravé svíčkové, topinky 100g 140,- Carpaccio

Více

Svatební menu Svatební menu. zámek Nové Hrady

Svatební menu Svatební menu. zámek Nové Hrady Svatební menu Svatební menu zámek Nové Hrady Nabídka svatebního menu 2008 Polední menu cena: 350,- Kč za osobu zahrnuje následující položky: aperitiv studený předkrm s pečivem polévka hlavní jídlo nealkoholický

Více

JÍDELNÍ NÁPOJOVÝ A VINNÝ LÍSTEK SLIVENECKÁ 6, PRAHA 5

JÍDELNÍ NÁPOJOVÝ A VINNÝ LÍSTEK SLIVENECKÁ 6, PRAHA 5 JÍDELNÍ NÁPOJOVÝ A VINNÝ LÍSTEK SLIVENECKÁ 6, PRAHA 5 předkrmy ryby utopenec s cibulí 1ks, 37,- nakládaný pikantní hermelín 120g, 69,- smažené papričky jalapenos plněné nivou, zakysaná smetana 4ks, 69,-

Více

Studené předkrmy. 50 g Parmská šunka se žlutým melounem a toastem 79,- 50 g Šunkové kornoutky s křenem a šlehačkou 55,-

Studené předkrmy. 50 g Parmská šunka se žlutým melounem a toastem 79,- 50 g Šunkové kornoutky s křenem a šlehačkou 55,- Studené předkrmy 50 g Parmská šunka se žlutým melounem a toastem 79,- 50 g Šunkové kornoutky s křenem a šlehačkou 55,- 100 g Mozarella s rajčaty a bazalkou, toast 75,- 50 g Carpaccio s hoblinkami parmazánu

Více

Speciality na Tandooru

Speciality na Tandooru Speciality na Tandooru ( připravené na tvrdém dřevě v tradiční kavkazské peci ) alergen váha cena 1 1 LOVECKÁ VEČEŘE (4 OSOBY) Kuřecí steak 400g, vepřový šašlik 400g, lovecká klobáska500g, podávané s brambory,

Více

ZÁMECKÁ SVATEBNÍ GASTRONOMIE

ZÁMECKÁ SVATEBNÍ GASTRONOMIE ZÁMECKÁ SVATEBNÍ GASTRONOMIE STUDENÉ PŘEDKRMY Carpaccio- syrové plátky z pravé svíčkové s kapkou olivového oleje, strouhaným parmezánem a čtyřmi druhy pepře, podávané s bílým pečivem Tatarák z lososa limetka,

Více

Speciality regionální kuchyně:

Speciality regionální kuchyně: 1 2 Studené předkrmy: 80 g Uzený pstruh servírovaný s křenovou pěnou, cibulkou, mladým citronem a toustem 80 g Domácí paštika z husích jater v jemné pepřové krustě, s brusinkami a čerstvým chlebem 78,-

Více

Jídelní lístek. 100 g Tvarůžkový tatarák, topinky s česnekem 3 ks

Jídelní lístek. 100 g Tvarůžkový tatarák, topinky s česnekem 3 ks Jídelní lístek Předkrmy: (doba přípravy 20 25 min.) 100 g Tvarůžkový tatarák, topinky s česnekem 3 ks (A: 1,3,5,6,7,10) 1 ks Topinka s kuřecí směsí (A: 1,3,6,7,10) (kuřecí prsa, kečup, paprika, pór, sýr

Více

PROSINCOVÉ SPECIALITY ŠÉFKUCHAŘE

PROSINCOVÉ SPECIALITY ŠÉFKUCHAŘE PROSINCOVÉ SPECIALITY ŠÉFKUCHAŘE Hovězí líčka po Burgundsku s bramborovo - celerovým pyré 195 Kč Staročeská krkovička (vepřová krkovice, bramborové noky, slanina, cibulka, zelí) 165 Kč Hovězí burger BBQ

Více

JÍDELNÍ LÍSTEK. 200 g Vepřový závitek s uzeným sýrem v jemné KARI omáčce 139 Kč (1,7,9,10) 150 g Krkonošská bašta (1,3,7,9,10)

JÍDELNÍ LÍSTEK. 200 g Vepřový závitek s uzeným sýrem v jemné KARI omáčce 139 Kč (1,7,9,10) 150 g Krkonošská bašta (1,3,7,9,10) JÍDELNÍ LÍSTEK AKTUÁLNĚ VÁM NABÍZÍME: 400 g FLANK STEAK 319 Kč (hovězí steak z pupku) 200 g Smažená kapsa plná štěstí (1,3,7,9) 145 Kč (kuřecí prso, niva, šunka, kapie, pórek) 200 g Vepřový závitek s uzeným

Více

Carpaccio di Manzo (z pravé svíčkové) s bazalkovým přelivem a hoblinkami parmezánu, teplé toasty

Carpaccio di Manzo (z pravé svíčkové) s bazalkovým přelivem a hoblinkami parmezánu, teplé toasty Předkrmy 100g Carpaccio di Manzo (z pravé svíčkové) s bazalkovým přelivem a hoblinkami parmezánu, teplé toasty 169 Kč 100g Carpaccio z červené řepy s kozím sýrem a rukolou, teplé toasty 89 Kč 150g Tatarský

Více

Předkrmy 69,-- 79,-- 69,-- 75,-- 49,-- 69,--

Předkrmy 69,-- 79,-- 69,-- 75,-- 49,-- 69,-- Předkrmy 100g Pomazánka z vepřových výpečků s cibulkou, čerstvý chléb 90g Uzené pstruží filátko, bylinkové máslo, toast 120g Špízky z baby mozzarellky a cherry rajčátek na čerstvém salátu 150g Kuřecí ragů

Více

SNÍDANĚ. Vaječné pokrmy nebo omelety ze tří vajec. Pečivo a doplňky. Polévky

SNÍDANĚ. Vaječné pokrmy nebo omelety ze tří vajec. Pečivo a doplňky. Polévky SNÍDANĚ Česká snídaně 118,- Dvě vejce na jakýkoliv způsob, slanina, klobásky, máslo, chléb, káva nebo čaj Anglická snídaně 118,- Toasty, míchaná vejce, slanina, klobásky, máslo, džem, pečivo, káva nebo

Více

Studené předkrmy. Polévky. Teplé předkrmy

Studené předkrmy. Polévky. Teplé předkrmy Studené předkrmy 100g Pancetta, máslo, toust 49,00 100g Uzený losos, bylinkové máslo, toust 49,00 200g Rajčata s Mozzarellou a olivovým olejem 49,00 Polévky 0,33l Kuřecí vývar s játrovými knedlíčky a domácími

Více

100 g Nakládaný hermelín 50,- Kč. 100 g Nakládaný utopenec 28,- Kč. 150 g Gothajský salám s cibulí a octem 43,- Kč

100 g Nakládaný hermelín 50,- Kč. 100 g Nakládaný utopenec 28,- Kč. 150 g Gothajský salám s cibulí a octem 43,- Kč Studené předkrmy: 100 g Nakládaný hermelín 50,- Kč 100 g Nakládaný utopenec 28,- Kč 150 g Gothajský salám s cibulí a octem 43,- Kč 120 g Tatarský biftek, 4 ks topinek 175,- Kč (vejce pouze na přání zákazníka)

Více

Předkrmy. 150g Caprese s čerstvou bazalkou zakápnuté olivovým olejem a opečeným toustem 79,- Polévky. Speciality

Předkrmy. 150g Caprese s čerstvou bazalkou zakápnuté olivovým olejem a opečeným toustem 79,- Polévky. Speciality Předkrmy 150g Caprese s čerstvou bazalkou zakápnuté olivovým olejem a opečeným toustem 79,- 0,33l Svratecká zelňačka s opečenou bagetkou Polévky 0,33l Česneková polévka s uzeným masem, sýrem a opečenými

Více

Vývar s masem a nudlemi 32,00 Česneková se šunkou a sýrem 32,00 Dle denního menu 32,00

Vývar s masem a nudlemi 32,00 Česneková se šunkou a sýrem 32,00 Dle denního menu 32,00 JÍDELNÍ LÍSTEK POLÉVKY Vývar s masem a nudlemi 32,00 Česneková se šunkou a sýrem 32,00 Dle denního menu 32,00 PŘEDKRMY TATARÁKY Hovězí tatarák 150g 215,00 čerstvě připravený, namíchaný a podáváme se čtyřmi

Více

1 50 g Krabí koktejl s olivami 50,- 2 50 g Kuřecí salát s ananasem 50,- 3 2 ks Šunková rolka s křenovou pěnou 40,-

1 50 g Krabí koktejl s olivami 50,- 2 50 g Kuřecí salát s ananasem 50,- 3 2 ks Šunková rolka s křenovou pěnou 40,- Studené předkrmy 1 50 g Krabí koktejl s olivami 50,- 2 50 g Kuřecí salát s ananasem 50,- 3 2 ks Šunková rolka s křenovou pěnou 40,- 4 2 ks Rajče plněné třenou nivou 40,- Polévky 5 Česneková speciál (šunka,

Více

100 g Tatarský biftek z pravé hovězí svíčkové s česnekovými topinkami 160,-

100 g Tatarský biftek z pravé hovězí svíčkové s česnekovými topinkami 160,- Předkrmy 100 g Tatarský biftek z pravé hovězí svíčkové s česnekovými topinkami 160,- 60 g Kuřecí prso pečené v panchettě se salátem tzatziky a česnekovou bagetou 62,- 80 g Tatarský biftek z lososa s kopečkem

Více

Teplé předkrmy. Speciality

Teplé předkrmy. Speciality Předkrmy 70g Hovězí Carpaccio - marinované tence krájené plátky hovězí svíčkové podávané za studena s parmezánem, polníčkem, olivovým olejem, limetkou a bylinkovou bagetkou 139 Kč 80g Zvěřinová paštika

Více

Jídelní lístek Polévky Studené předkrmy Teplé předkrmy Saláty jako hlavní chod

Jídelní lístek Polévky Studené předkrmy Teplé předkrmy Saláty jako hlavní chod Polévky 0,25 l Česneková se sýrem a šunkou, žloutek 35,- 0,25 l Česneková se šunkou a tvarůžkou, žloutek 40,- 0,25 l Vývar dle nabídky s nudlemi a zeleninou 35,- 0,25 l Žampionový krém "N" 35,- 0,25 l

Více

80 g Plátky uzeného lososa s malým rukolovým salátem, citronem 125,- a parmazánem, bagetka

80 g Plátky uzeného lososa s malým rukolovým salátem, citronem 125,- a parmazánem, bagetka Jídelní lístek Studené předkrmy 80 g Plátky uzeného lososa s malým rukolovým salátem, citronem 125,- a parmazánem, bagetka 80 g Pečené papriky, marinované ve vinném octu, olivovém oleji 85,- a česneku,

Více

Objednejte si hlavní chod a dostanete od nás polévku nebo dezert zdarma! Jídla označená * jsou připravována jako minutka!

Objednejte si hlavní chod a dostanete od nás polévku nebo dezert zdarma! Jídla označená * jsou připravována jako minutka! Pondělí 12. květen Hovězí polévka s játrovými knedlíčky Krémová česnečka s krutóny Pečený kapr na česneku s vařeným bramborem Kuřecí medailonky na lůžku fazolových lusku na slanině a šťouchaný brambor

Více

Předkrmy. Polévky. Dětská jídla

Předkrmy. Polévky. Dětská jídla Předkrmy 50g 80g Bruschetta se salátkem z pečených paprik a polníčku, zdobená parmazánovými hoblinami a redukcí z balsamica Carpaccio z pravé hovězí svíčkové v parmazánové krustě, toust Marinované plátky

Více

JÍDELNÍ LÍSTEK RESTAURACE TEODOR Předkrmy a chuťovky k vínu a pivu

JÍDELNÍ LÍSTEK RESTAURACE TEODOR Předkrmy a chuťovky k vínu a pivu Předkrmy a chuťovky k vínu a pivu 1 ks Utopenec s cibulí, chléb 37,- 120g Nakládaná směs sýrů s feferonkou a olivami, chléb 69,- 3 ks Bramboráčky s feferonkou, směs listových salátů 45,- 100g Mozzarella

Více

Česneková s chlebovými krutony a sýrem dle denní nabídky

Česneková s chlebovými krutony a sýrem dle denní nabídky 10g 150g 80g 80g 80g PŘEDKRMY Domácí utopenec v zavařovačce, chléb Nakládaný hermelín s chilli a česnekem, chléb Grilovaná klobása s čerstvým křenem, chléb Carpaccio z hovězí svíčkové s bylinkovým pestem,

Více

JÍDELNÍ LÍSTEK. STUDENÉ PŘEDKRMY VARIACE SÝRŮ, OLIVY (NIVA, BALKÁN, EIDAM, MOZZARELLA)

JÍDELNÍ LÍSTEK. STUDENÉ PŘEDKRMY VARIACE SÝRŮ, OLIVY (NIVA, BALKÁN, EIDAM, MOZZARELLA) JÍDELNÍ LÍSTEK. 1 2 100 g 3 5 6 7 8 9 80 11 10 12 13 100 g 120 g 14 70 g 15 70 g 16 125 g STUDENÉ PŘEDKRMY NAKLÁDANÝ HERMELÍN S FEFERONKOU, PEČIVO DUŠENÁ ŠUNKA, ČESNEKOVÉ MÁSLO, PEČIVO VARIACE SÝRŮ, OLIVY

Více

Studené předkrmy. Saláty. Studená kuchyně. Šunkový koktejl na listu salátu, zdobený vlašskými ořechy a jablky, podávaný s opečeným toastem.

Studené předkrmy. Saláty. Studená kuchyně. Šunkový koktejl na listu salátu, zdobený vlašskými ořechy a jablky, podávaný s opečeným toastem. 80g Studené předkrmy Šunkový koktejl na listu salátu, zdobený vlašskými ořechy a jablky, podávaný s opečeným toastem 43 Kč 80g Variace šunkových roliček s křenovou šlehačkou a chřestem, pečivo Saláty Těstovinový

Více

Česneková polévka s opečenou slaninou, sýrem a chlebovými krutony (1,3,7)

Česneková polévka s opečenou slaninou, sýrem a chlebovými krutony (1,3,7) P o l é v k y Česneková polévka s opečenou slaninou, sýrem a chlebovými krutony (1,3,7) Hovězí vývar (1,3,7) s masem a domácími nudlemi Jihočeská kulajda (1,3,7) s h o u b a m i P ř e d k r m y 20 Kč 25

Více

Restaurace Rio. Polévky

Restaurace Rio. Polévky Polévky 0,25l Silný masový vývar dle denní nabídky s nudlemi a zeleninou 35,- 0,25l Česneková polévka se šunkou, sýrem, žloutkem a chlebovými krutony 40,- 0,25l Česneková polévka se šunkou, tvarůžkou,

Více

Dle denní nabídky 35.-

Dle denní nabídky 35.- Studené předkrmy: 100g Zvěřinová paštika s brusinkovou omáčkou, pomerančem a opečeným toastem 47.- 100g Tlačenka s cibulí 30.- 100g Niva s jablky a vlašskými ořechy 45.- Polévka: Dle denní nabídky 35.-

Více

Zajistíme Vám rauty, svatební hostiny a další události. Možnost uzavřené společnosti, salonku. www.mediterrano.cz.

Zajistíme Vám rauty, svatební hostiny a další události. Možnost uzavřené společnosti, salonku. www.mediterrano.cz. Vítáme Vás v restauraci Mediterrano. Nabízíme Vám příjemné posezení v klimatizovaném prostředí, ve kterém můžete ochutnat velké množství zeleninových salátů, steaku,rybích specialit a jiných pochoutek.

Více

Informace o obsažených alergenech Vám poskytne obsluha na vyžádání. Předkrmy

Informace o obsažených alergenech Vám poskytne obsluha na vyžádání. Předkrmy Informace o obsažených alergenech Vám poskytne obsluha na vyžádání. Předkrmy Paštika z vepřových jater a líček s brusinkovým želé, šalotkovou marmeládou a topinkou ze selského chleba 70 Kč Námi zauzená

Více

Menu Něco k pivu a vínu

Menu Něco k pivu a vínu Něco k pivu a vínu 2 ks Čerstvý chléb s kachním sádlem a masem, sypaný pórkem, okurka 39,-Kč 1 ks Domácí utopenec s okurkou a feferonkou 39,-Kč 150g Bavorské grilované klobásky s hořčicí a křenem 150g

Více

Předkrmy. 120 g Broskev plněná jemným kuřecím koktejlem, toast 75 Kč. 100 g Mozzarella Capresse s rajčaty a bylinkami, toast 65 Kč

Předkrmy. 120 g Broskev plněná jemným kuřecím koktejlem, toast 75 Kč. 100 g Mozzarella Capresse s rajčaty a bylinkami, toast 65 Kč Předkrmy 120 g Broskev plněná jemným kuřecím koktejlem, toast 75 Kč 100 g Mozzarella Capresse s rajčaty a bylinkami, toast 65 Kč 100 g Šunková rolka s křenem a šlehačkou, pečivo 69 Kč 100 g Topinka s kuřecím

Více

restaurace & penzion s trhanými saláty, hoblinkami parmazánu Grana Padano a limetkou, ochucené bazalkovým pestem a balzamikovým glazé

restaurace & penzion s trhanými saláty, hoblinkami parmazánu Grana Padano a limetkou, ochucené bazalkovým pestem a balzamikovým glazé Předkrmy 80g Carpaccio z hovězí svíčkové 135,- s trhanými saláty, hoblinkami parmazánu Grana Padano a limetkou, ochucené bazalkovým pestem a balzamikovým glazé 90g Nugety čerstvého kozího sýru 125,- balené

Více

JÍDELNÍ LÍSTEK. RESTAURACE OBZOR 22.7.2013 Předkrmy a chuťovky k vínu a pivu

JÍDELNÍ LÍSTEK. RESTAURACE OBZOR 22.7.2013 Předkrmy a chuťovky k vínu a pivu Předkrmy a chuťovky k vínu a pivu 1 ks Utopenec s cibulí, chléb 34,- 100g Nakládaný hermelín, chléb 59,- 100g Syrečky s hořčicí a feferonkou, chléb 59,- 100g Třená niva, 3ks opečený toustový chléb 59,-

Více

Hotel Opat - Restaurant

Hotel Opat - Restaurant 70g Předkrmy Grilované kuřecí prsíčko s cibulovou marmeládou na havířském chlebíčku 69,- (kuřecí prso, červená cibule, pomeranč, balsamico, rukola, chléb) 70g Hovězí carpaccio s pestem, parmazánem a toastem

Více

Radniční restaurace. Frenštát pod Radhoštěm

Radniční restaurace. Frenštát pod Radhoštěm Radniční restaurace Frenštát pod Radhoštěm Předkrmy 100g Rajčata s Mozzarellou a olivovým olejem, toust 59,00 100g Smažené dukátky z Mozzarelly se šunkou, toust 69,00 1 ks Topinka s kuřecí masovou směsí

Více

Gastro speciality na objednávku

Gastro speciality na objednávku Gastro speciality na objednávku Grilované sele (20-30 kg) (1,10) (chléb, okurek, křen, hořčice) objednávka 7 dní předem Pečená kačena - pro 4 osoby (1,3,7) (předkrm, 2 druhy zelí, 3 druhy knedlíků, dezert,

Více

PŘEDKRMY. Dále polévky dle denní nabídky

PŘEDKRMY. Dále polévky dle denní nabídky PŘEDKRMY 1. Tatarák z lososa 100g losos, limetka, tousty 2. Tatarský biftek 200g mletá hovězí svíčková, vejce, česnek, topinky TOPINKY 3. Topinka s kuřecí směsí a sýrem 100g 2 ks topinky, kuřecí maso,

Více

Pod čísly u všech pokrmů obsažen seznam alergenů

Pod čísly u všech pokrmů obsažen seznam alergenů Předkrmy: (doba přípravy 20-25 min) 1011 100g Grilovaný hermelín s brusinkami a vlašskými ořechy, 99,- domácí pečivo (1,5,7,8) 2284 70g Kachní paštika s mandlemi na pomerančích, 99,- domácí pečivo (1,5,8)

Více

Jídelní lístek. Restaurant. U Patrona

Jídelní lístek. Restaurant. U Patrona Jídelní lístek Restaurant U Patrona Předkrmy: Foie gras s karamelizovanými jablíčky na víně a malinovým coulis 280,- Kč Ratatouille Provensal v grilované cuketě 210,- Kč Tygří krevety Gambas de ajo na

Více

Speciality na Tandooru

Speciality na Tandooru Speciality na Tandooru ( připravené na tvrdém dřevě v tradiční kavkazské peci ) 1 1 LOVECKÁ VEČEŘE (4 OSOBY) Kuřecí steak 400g, vepřový šašlik 400g, lovecká klobáska500g, podávané s brambory, lilkem, žampiony,

Více

Restaurace AJETO Ajeto FIRMA ROKU 2014 Ajeto FIRMA ROKU 2014

Restaurace AJETO Ajeto FIRMA ROKU 2014 Ajeto FIRMA ROKU 2014 Restaurace AJETO Ajeto FIRMA ROKU 2014 PŘEDKRMY 80g 80g 100g CARPACCIO AJETO marinované plátky svíčkové v bylinkách, olivový olej, hobliny parmazánu, balsamico Rozpečený kozí sýr s ořechy a medovou zálivkou,

Více

Předkrmy g Mozzarella Caprese 95 Kč (mozzarella s rajčaty,černými olivy, zakápnutá olivovým olejem a balsamicem)

Předkrmy g Mozzarella Caprese 95 Kč (mozzarella s rajčaty,černými olivy, zakápnutá olivovým olejem a balsamicem) Předkrmy 3803 100g Mozzarella Caprese 95 Kč (mozzarella s rajčaty,černými olivy, zakápnutá olivovým olejem a balsamicem) 3814 90g Grilovaný hermelín s brusinkovou omáčkou, toast 110 Kč 3816 2 ks Smažený

Více

Před jídlem (k pivu a vínu)

Před jídlem (k pivu a vínu) Před jídlem (k pivu a vínu) 1 Utopenec v octovém nálevu s cibulí a feferonkou 47,- 2 Bramborák s klobásou 57,- 3 Nakládaný plněný hermelín v oleji 72,- 4 Škvarková pomazánka s chlebem 79,- 5 Paštika s

Více

Studené předkrmy. Chuťovky, předkrmy a něco dobrého k pivu

Studené předkrmy. Chuťovky, předkrmy a něco dobrého k pivu Studené předkrmy 50g Šunkový kornoutek plněný křenem a šlehačkou 55,- 1ks Avokádo plněné lehkým kuřecím salátem 75,- 80g Jemný tartar z lososa s limetkou a toastem 95,- 80g Carpaccio z pravé svíčkové s

Více

70 g Carpaccio (dekorované sušenými rajčátky a hoblinkami parmazánu)

70 g Carpaccio (dekorované sušenými rajčátky a hoblinkami parmazánu) Studené předkrmy 70 g Carpaccio (dekorované sušenými rajčátky a hoblinkami parmazánu) 169, 100 g Mozzarella Caprese 99, 80 g Prosciutto Crudo con Melone (dekorované černými olivami) 50 g Uzený losos na

Více

JÍDELNÍ LÍSTEK. Studené předkrmy. Polévky. Malá teplá jídla. 1 Capresse salát 70,- 7. 2 Kuřecí koktejl se šunkou, celerem a majonézou 65,-

JÍDELNÍ LÍSTEK. Studené předkrmy. Polévky. Malá teplá jídla. 1 Capresse salát 70,- 7. 2 Kuřecí koktejl se šunkou, celerem a majonézou 65,- JÍDELNÍ LÍSTEK Studené předkrmy Capresse salát 0,- 2 Kuřecí koktejl se šunkou, celerem a majonézou 65,- 3,9,0 3 Zeleninový koktejl s jogurtem a koprem 60,- 3, Polévky 0 Hovězí vývar s játrovými knedlíčky

Více

Jídelní lístek. Předkrmy. Polévky. Hlavní nabídka

Jídelní lístek. Předkrmy. Polévky. Hlavní nabídka Jídelní lístek Předkrmy Marinovaný norský losos - se salátem z rukoly, cherry rajčátek a artyčoku, toast Rolované Carpaccio - z argentinské svíčkové s parmazánem, bazalkou a toastem Zapečený kozí sýr -

Více

100g Hruška s nivou 38,- 100g Šunkový a sýrový kornout plněný žampiónovým salátem 38,- 50g Tatarák z lososa 48,-

100g Hruška s nivou 38,- 100g Šunkový a sýrový kornout plněný žampiónovým salátem 38,- 50g Tatarák z lososa 48,- Studené předkrmy 100g Hruška s nivou 38,- 100g Šunkový a sýrový kornout plněný žampiónovým salátem 38,- 50g Tatarák z lososa 48,- 150g Krevetový koktejl s citronem, 52,- 50g Salát Caprese s parmskou šunkou

Více

Hotová jídla: Krahulecký guláš, houskový knedlík. 69,- Pečená vepřová plec, bramborový knedlík, zelí. 69,- Tyto nabídky s polévkou..

Hotová jídla: Krahulecký guláš, houskový knedlík. 69,- Pečená vepřová plec, bramborový knedlík, zelí. 69,- Tyto nabídky s polévkou.. Hotová jídla: Krahulecký guláš, houskový knedlík. 69,- Tyto nabídky s polévkou.. Pečená vepřová plec, bramborový knedlík, zelí. 69,- 85,- Svíčková pečeně, houskový knedlík.. 79,- Tato nabídka s polévkou.

Více

JÍDELNÍ LÍSTEK. RESTAURACE U ŠKOPŮ 1.10.2014 Předkrmy a chuťovky k vínu a pivu. Smažené sýry a žampiony. Ryby

JÍDELNÍ LÍSTEK. RESTAURACE U ŠKOPŮ 1.10.2014 Předkrmy a chuťovky k vínu a pivu. Smažené sýry a žampiony. Ryby Předkrmy a chuťovky k vínu a pivu 1 ks Utopenec s cibulí, chléb 37,- 100g Nakládaný hermelín, chléb 59,- 100g Mozzarella s rajčaty a bazalkou, 2 ks opečené tousty 69,- 3 ks Bramboráčky s feferonkou, zelný

Více

11. 0,3 l Tomatový krém se smetanou 25,- a bazalkou

11. 0,3 l Tomatový krém se smetanou 25,- a bazalkou PŘEDKRMY 1. 120 g Rajčata s mozzarellou,bazalkou 59,- a olivovým oleje 2. 100 g Carpaccio z hovězí svíčkové 149,- s olivovým olejem a p 3. 120 g Toasty s rajčaty,česnekem 49,- a bazalkou zapékané m 4.

Více

JÍDELNÍ LÍSTEK. Speciality podniku. 700 g Pečená vepřová žebra, křen, hořčice, pečivo 185 Kč 1,10. 300 g Vepřový steak s cibulkou 167 Kč 7

JÍDELNÍ LÍSTEK. Speciality podniku. 700 g Pečená vepřová žebra, křen, hořčice, pečivo 185 Kč 1,10. 300 g Vepřový steak s cibulkou 167 Kč 7 JÍDELNÍ LÍSTEK Speciality podniku 700 g Pečená vepřová žebra, křen, hořčice, pečivo 185 Kč 1,10 300 g Vepřový steak s cibulkou 167 Kč 7 400 g Smažená směs pro 2 osoby 248 Kč 1,3,7 (hovězí svíčková, vepřové

Více

PŘEDKRMY POLÉVKY BAROVÁ JÍDLA

PŘEDKRMY POLÉVKY BAROVÁ JÍDLA PŘEDKRMY 80g Carpaccio ze svíčkové 100g Pralinky z červené řepy s jemným dresinkem z hrubozrnné hořčice, s domácí ricottou, bylinkový toust parmezánem a bylinkovou bagetou 100g Mozzarella Caprese 50g Uzený

Více

POLÉVKY A PŘEDKRMY...

POLÉVKY A PŘEDKRMY... JÍDELNÍ LÍSTEK POLÉVKY A PŘEDKRMY 0,33 l Gulášová přesnídávková 39,- Kč A-1 0,33 l Dršťková 39,- Kč A-1 0,33 l Česnečka 39,- Kč A-1, 3, 7, 9 100 g Grilovaný balkánský sýr ve slanině 89,- Kč A-1, 3, 7,

Více

Objednejte si hlavní chod a dostanete od nás polévku nebo dezert zdarma! Jídla označená * jsou připravována jako minutka!

Objednejte si hlavní chod a dostanete od nás polévku nebo dezert zdarma! Jídla označená * jsou připravována jako minutka! Pondělí 31. březen Hovězí polévka s játrovými knedlíčky Krémová česnečka s krutóny Pečený kapr na česneku s vařeným bramborem Kuřecí medailonky na lůžku fazolových lusků na slanině a šťouchaný brambor

Více

Restaurace Radost. Polévky

Restaurace Radost. Polévky Polévky 0,25l Silný masový vývar dle denní nabídky s celestýnskými nudlemi a zeleninou 35,- 0,25l Česneková polévka se šunkou, sýrem, žloutkem a chlebovými krutony 40,- 0,25l Česneková polévka se šunkou,

Více

STUDENÉ PŘEDKRMY CHUŤOVKY K PIVU A VÍNU

STUDENÉ PŘEDKRMY CHUŤOVKY K PIVU A VÍNU STUDENÉ PŘEDKRMY CHUŤOVKY K PIVU A VÍNU Domácí paštika s šípkovo - brusinkovou omáčkou a opečeným bílým chlebem 100g 95,- Domácí tlačenka s octem a cibulí 200g 79,- Carpaccio z hovězí svíčkové s domácím

Více

Vážení hosté. Vítáme Vás V Pivovaru. V prostorách, kde právě jste, se vařilo pivo již od roku 1757. a jak se říká kde se pivo vaří, tam se dobře daří

Vážení hosté. Vítáme Vás V Pivovaru. V prostorách, kde právě jste, se vařilo pivo již od roku 1757. a jak se říká kde se pivo vaří, tam se dobře daří Vážení hosté Vítáme Vás V Pivovaru V prostorách, kde právě jste, se vařilo pivo již od roku 1757 a jak se říká kde se pivo vaří, tam se dobře daří Věříme, že rozmanitý výběr jídel z naší kuchyně a bohatě

Více

Lázeňský hotel Jirásek

Lázeňský hotel Jirásek studené předkrmy Domácí zvěřinová paštika na jablkách s brusinkami 62,00 Capresse salát ze sýra mazzarella a rajčat 85,00 Koktejl ze sýra Camembert, šunky, ananasu a zeleniny polévky Slepičí polévka s

Více

Co tak něco na zub k pivu..

Co tak něco na zub k pivu.. Škvar ky, chléb 1 ks Co tak něco na zub k pivu.. 100g Grilované koleno bez kosti, hořčice, křen, okurek, chléb (1,3,10) 30,- 5 ks Grilovaná křidélka (1,3,10) (Okurek, hořčice, křen, chléb) 1 ks Topinka

Více

0,3l Slezská česnečka (1,3,7,9) 39,00 Kč 0,3l Zelňačka (1,3,7,9) 39,00 Kč

0,3l Slezská česnečka (1,3,7,9) 39,00 Kč 0,3l Zelňačka (1,3,7,9) 39,00 Kč Jídelní lístek STUDENÉ PŘEDKRMY A SALÁTY 200g Uzený talíř (1,10) 69,00 Kč (uzené maso, klobása, angl. slanina, šunka, feferonky, zelenina) 200g Sýrový talíř (7) 79,00 Kč (eidam, camembert, sýr s modrou

Více

Speciality na Tandooru ( připravené na tvrdém dřevě v tradiční kavkazské peci )

Speciality na Tandooru ( připravené na tvrdém dřevě v tradiční kavkazské peci ) Speciality na Tandooru ( připravené na tvrdém dřevě v tradiční kavkazské peci ) 1 1 VEČEŘE VEZÍRA ( BEZ VEPŘOVÉHO, 4 osoby ) ( hovězí steak, jehněčí šašlik, kuřecí steak, 2 1 OBĚD PRO MNICHA ( 4 osoby

Více

Speciality na Tandooru ( připravené na tvrdém dřevě v tradiční kavkazské peci )

Speciality na Tandooru ( připravené na tvrdém dřevě v tradiční kavkazské peci ) Speciality na Tandooru ( připravené na tvrdém dřevě v tradiční kavkazské peci ) 1 1 VEČEŘE VEZÍRA ( BEZ VEPŘOVÉHO, 4 osoby ) 1400g 2219,- ( hovězí steak, jehněčí šašlik, kuřecí steak, 2 1 OBĚD PRO MNICHA

Více

Jídelní lístek Předkrmy:

Jídelní lístek Předkrmy: Předkrmy: 1140 70g Domácí zvěřinová paštika s cibulovou marmeládou, 71,- chléb 2 ks 1141 100g Grilovaná cuketa zapečná kozím sýrem, 77,- čerstvě rozpečená bagetka 1142 2 ks Bruschetta s bylinkami, čerstvými

Více

MALÁ JÍDLA, PŘEDKRMY. Teplá šunka od kosti na farmářském chlebu, sýr gruyère, pečené vejce a studená křenová omáčka

MALÁ JÍDLA, PŘEDKRMY. Teplá šunka od kosti na farmářském chlebu, sýr gruyère, pečené vejce a studená křenová omáčka MALÁ JÍDLA, PŘEDKRMY Teplá šunka od kosti na farmářském chlebu, sýr gruyère, pečené vejce a studená křenová omáčka Grilovaná vepřová panenka s vlažným salátem ze zelené čočky Domácí paštika z husích jater

Více

1 Utopenec v octovém nálevu s cibulí a feferonkou, pečivo 47,- 2 Bramborák s klobásou 57,- 3 Nakládaný plněný hermelín v oleji, pečivo 64,-

1 Utopenec v octovém nálevu s cibulí a feferonkou, pečivo 47,- 2 Bramborák s klobásou 57,- 3 Nakládaný plněný hermelín v oleji, pečivo 64,- Před jídlem (k pivu a vínu) 1 Utopenec v octovém nálevu s cibulí a feferonkou, pečivo 47,- 2 Bramborák s klobásou 57,- 3 Nakládaný plněný hermelín v oleji, pečivo 64,- 5 Paštika s husími játry a mandlemi,

Více

Vážení hosté. Vítáme Vás V Pivovaru. V prostorách, kde právě jste, se vařilo pivo již od roku 1757. a jak se říká kde se pivo vaří, tam se dobře daří

Vážení hosté. Vítáme Vás V Pivovaru. V prostorách, kde právě jste, se vařilo pivo již od roku 1757. a jak se říká kde se pivo vaří, tam se dobře daří Vážení hosté Vítáme Vás V Pivovaru V prostorách, kde právě jste, se vařilo pivo již od roku 1757 a jak se říká kde se pivo vaří, tam se dobře daří Věříme, že rozmanitý výběr jídel z naší kuchyně a bohatě

Více

rodinných či firemních oslav, svateb, promocí, smutečních hostin nebo rautů.

rodinných či firemních oslav, svateb, promocí, smutečních hostin nebo rautů. Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám nabídnout uspořádání společenských akcí pro 10 a více osob včetně zajištění obsluhy a kompletního servisu dle Vašeho přání. Naše nově moderně zařízené salonky s výhledem

Více

STUDENÉ PŘEDKRMY (01) Tvarohový krém s tomaty, bylinkovým olejem, 125,- Kč parmskou šunkou a opečeným světlým chlebem (02) Marinované krevety s citrónovou omáčkou na 175,- Kč salátovém lůžku, ochucené

Více

Domácí bageta zapečená s rajčaty, olivami, mozzarellou a česnekem. pečenou feferonkou, olivou a sušenými rajčaty

Domácí bageta zapečená s rajčaty, olivami, mozzarellou a česnekem. pečenou feferonkou, olivou a sušenými rajčaty předkrmy 2 ks Bruschetta s rajčaty a olivami 65 Kč Domácí bageta zapečená s rajčaty, olivami, mozzarellou a česnekem 150 g Trhaná mozzarella s bazalkovým olejem, 99 Kč pečenou feferonkou, olivou a sušenými

Více

Minutky z kuřecího masa

Minutky z kuřecího masa Předkrmy 80 g Tyrolská šunka s cherry rajčátkem, rukolou a toastem 89,- 80 g Paleta evropských sýrů podávaná s ořechy 89,- Polévky 0,33 l Polévka dle denní nabídky 26,- 0,33 l Silný hovězí vývar s kousky

Více

Rybí hody. Polévka: Nabídka: Rybí polévka se smaženými krutónky 25,- 200 g Smažené kapří hranolky s francouzským bramborovým salátem 129,-

Rybí hody. Polévka: Nabídka: Rybí polévka se smaženými krutónky 25,- 200 g Smažené kapří hranolky s francouzským bramborovým salátem 129,- Rybí hody Polévka: Rybí polévka se smaženými krutónky 25,- Nabídka: 200 g Smažené kapří hranolky s francouzským bramborovým salátem 129,- 150 g Rybí guláš se žemlovými knedlíčky 129,- 270 g Pstruh, obalený

Více

Hotel Baroko Praha SVATEBNÍ NABÍDKA 2017

Hotel Baroko Praha SVATEBNÍ NABÍDKA 2017 SVATEBNÍ NABÍDKA 2017 WELCOME DRINK 0,10l Bohemia Sekt Demi/Brut 35, Kč 0,10l Prosecco Martini D.O.C. 45, Kč 0,10l Cinzano Bianco/Rosso 50, Kč 0,10l Martini Extra Dry 50, Kč STUDENÉ KANAPKY A ŠPÍZKY Špízek

Více

Restaurace 8OSMA. Vítáme Vás v naší restauraci. Přejeme Vám příjemné chvíle a dobrou chuť. Vedoucí restaurace 8OSMA Jiří Šwigost 8OSMA

Restaurace 8OSMA. Vítáme Vás v naší restauraci. Přejeme Vám příjemné chvíle a dobrou chuť. Vedoucí restaurace 8OSMA Jiří Šwigost 8OSMA Restaurace 8OSMA Vítáme Vás v naší restauraci Přejeme Vám příjemné chvíle a dobrou chuť. Vedoucí restaurace 8OSMA Jiří Šwigost 8OSMA Restaurace 8OSMA Nabízíme: rodinné oslavy svatební hostiny promoce smuteční

Více

JÍDELNÍ LÍSTEK. RESTAURACE PRAŽANKA 21.7.2014 Předkrmy a chuťovky k vínu a pivu. Smažené sýry a žampiony. Ryby

JÍDELNÍ LÍSTEK. RESTAURACE PRAŽANKA 21.7.2014 Předkrmy a chuťovky k vínu a pivu. Smažené sýry a žampiony. Ryby Předkrmy a chuťovky k vínu a pivu 1 ks Utopenec s cibulí, chléb 37,- 100g Nakládaný hermelín, chléb 59,- 120g Nakládaná směs sýrů s feferonkou a olivami, chléb 69,- 100g Mozzarella s rajčaty a bazalkou,

Více

OBĚDOVÉ MENU 11.00-14.00 hod. 2.4. 30.4.2012 RESTAURACE IRIS Česká u Brna www.bufetvesmir.cz

OBĚDOVÉ MENU 11.00-14.00 hod. 2.4. 30.4.2012 RESTAURACE IRIS Česká u Brna www.bufetvesmir.cz OBĚDOVÉ MENU 11.00-14.00 hod. 2.4. 30.4.2012 RESTAURACE IRIS Česká u Brna www.bufetvesmir.cz Pondělí 2.4. Bramboračka s anglickou slaninou a krustou 1/Halušky se zelím a uzeným masem 2/Vepřový plátek na

Více

150g Rožněný pstruh na másle a drceném kmínu 98,- /dle váhy/ - 10g navíc 4,- 150g Filátko z tresky na víně s grilovanou zeleninou 125,-

150g Rožněný pstruh na másle a drceném kmínu 98,- /dle váhy/ - 10g navíc 4,- 150g Filátko z tresky na víně s grilovanou zeleninou 125,- Studené předkrmy 100g Hruška s nivou 48,- 100g Šunkový a sýrový kornout plněný žampiónovým salátem 48,- 50g Tatarák z lososa 62,- 150g Krevetový koktejl s citronem, 62,- 50g Salát Caprese s parmskou šunkou

Více

PŘEDKRMY BEZMASÉ POKRMY

PŘEDKRMY BEZMASÉ POKRMY PŘEDKRMY 50g Ravioli z červené řepy plněné kozím sýrem 126,- dekorované opečenými piniovými oříšky doplněné rozpečenou francouzskou bagetkou 100g Krevetový koktejl s grilovanými toasty 84,- 1ks Topinka

Více

OBĚD: VEČEŘE: Polévka: 1. Kuřecí vývar s drobením dietní 2. Zelná s klobásou. Hlavní chod: Hlavní chod:

OBĚD: VEČEŘE: Polévka: 1. Kuřecí vývar s drobením dietní 2. Zelná s klobásou. Hlavní chod: Hlavní chod: PONDĚLÍ I. 1. Kuřecí vývar s drobením dietní 2. Zelná s klobásou 1. Hovězí vařené maso, dušené zelené fazolky 7. Dušené telecí kostky se smetanovou omáčkou Doporučená příloha: dušená rýže Doporučená příloha:

Více

PŘEDKRMY. Marinovaný losos s máslovými toasty, listovými saláty a vinegretem

PŘEDKRMY. Marinovaný losos s máslovými toasty, listovými saláty a vinegretem PŘEDKRMY Tatarský biftek s česnekovými topinkami a jarní cibulkou 189 Kč Marinovaný losos s máslovými toasty, listovými saláty a vinegretem 119 Kč Domácí paštika z husích jater a libové slaniny s brusinkovým

Více

POLÉVKY Česnečka se slaninou a bramborami sypaná sýrem a krutony 35,- Dle denní nabídky 25,-

POLÉVKY Česnečka se slaninou a bramborami sypaná sýrem a krutony 35,- Dle denní nabídky 25,- POLÉVKY Česnečka se slaninou a bramborami sypaná sýrem a krutony 35,- Dle denní nabídky 25,- STUDENÉ PŘEDKRMY Utopenec s cibulí a feferonkami, pečivo 1ks 38,- Nakládaný hermelín s feferonkou, pečivo 1ks

Více

JÍDELNÍ LÍSTEK RESTAURACE PRAŽANKA 21. 6. 2015 Předkrmy a chuťovky k vínu a pivu

JÍDELNÍ LÍSTEK RESTAURACE PRAŽANKA 21. 6. 2015 Předkrmy a chuťovky k vínu a pivu Předkrmy a chuťovky k vínu a pivu 1 ks Utopenec s cibulí, chléb 37,- 100g Nakládaný hermelín, chléb 59,- 120g Nakládaná směs sýrů s feferonkou a olivami, chléb 69,- 100g Mozzarella s rajčaty a bazalkou,

Více

POLEDNÍ MENU podáváme denně pondělí - pátek od 11:00 do 14:00 hod

POLEDNÍ MENU podáváme denně pondělí - pátek od 11:00 do 14:00 hod Pondělí 25. březen Hovězí vývar se zeleninou a sýrovými noky Žampionový krém Smažené rybí filé z tresky po Holandsku s bramborovou kaší a citrónem* Kuřecí závitek se špenátem a slaninou, podávaný s dušenou

Více

Jídelní a nápojový lístek VII. ZVĚŘINOVÉ HODY. od pátku 15.11.2013(od 10:00) do neděle 17.11.2013(do 15:00)

Jídelní a nápojový lístek VII. ZVĚŘINOVÉ HODY. od pátku 15.11.2013(od 10:00) do neděle 17.11.2013(do 15:00) Jídelní a nápojový lístek VII. ZVĚŘINOVÉ HODY od pátku 15.11.2013(od 10:00) do neděle 17.11.2013(do 15:00) Penzion a restaurace U Tesařů Nové Syrovice 141 675 41 Předkrm 1 ks Pikantní zvěřinová topinka.

Více

Restaurace Na Svaté Svatá 31 Zdice 314/003 699

Restaurace Na Svaté Svatá 31 Zdice 314/003 699 Studené předkrmy: 100g Pikantní salátek z olomouckých tvarůžků, pečivo 65.- 100g Talíř sušené šunky 75.- 100g Variace sýrů- niva, hermelín, olomoucké tvarůžky, máslo, pečivo 85.- 1ks Domácí nakládaný hermelín,

Více

150 g Obložený talíř šunka, sýr, herkules, máslo, okurka. 100 g Šunkové kornoutky šunka, tvaroh, okurka, cibule

150 g Obložený talíř šunka, sýr, herkules, máslo, okurka. 100 g Šunkové kornoutky šunka, tvaroh, okurka, cibule Studené předkrmy 100 g Nakládaný hermelín 50 Kč 150 g Obložený talíř 60 Kč šunka, sýr, herkules, máslo, okurka 100 g Šunkové kornoutky 50 Kč šunka, tvaroh, okurka, cibule Teplé předkrmy 120 g Opečená klobása

Více

K pivu, vínu i limonádě

K pivu, vínu i limonádě K pivu, vínu i limonádě 1ks Domácí utopenec 59,- se zelím, nakládanou okurkou a chlebem 1ks Pikantní Hermelín 69,- náš nakládaný hermelín s cibulí a chlebem 350 g Buffalo kuřecí křídla 94,- s řapíkatým

Více

Jídelní lístek 2. - 6. 2. 2015

Jídelní lístek 2. - 6. 2. 2015 2. - 6. 2. 2015 Pondělí Rohlík s hermelínovou pomazánkou, kedluben, mléko (1,7) Polévka z vaječné jíšky (1,3,9) Povidlová omáčka, uzená krkovice, bramborový knedlík, čaj s citrónem, (1,3,7) Chléb s máslem

Více

POLÉVKY STUDENÉ PŘEDKRMY

POLÉVKY STUDENÉ PŘEDKRMY Jídelní lístek POLÉVKY Krkonošská bramboračka s houbami (1,9) 45,- Hovězí vývar (9) 35,- Polévka dle denní nabídky 30,- STUDENÉ PŘEDKRMY 1ks Domácí utopenec, chléb (1) 48,- Tuňák s fazolemi a kukuřicí,

Více

JÍDELNÍ LÍSTEK. Speciality podniku. 700 g Pečená vepřová žebra, křen, hořčice, pečivo 185 Kč 1,3,7,10

JÍDELNÍ LÍSTEK. Speciality podniku. 700 g Pečená vepřová žebra, křen, hořčice, pečivo 185 Kč 1,3,7,10 JÍDELNÍ LÍSTEK Speciality podniku 700 g Pečená vepřová žebra, křen, hořčice, pečivo 185 Kč 1,3,7,10 300 g Vepřový steak na barevném pepři s opraženou cibulkou 167 Kč 7 400 g Grilované medailonky s kachními

Více

Před jídlem (k pivu a vínu)

Před jídlem (k pivu a vínu) Před jídlem (k pivu a vínu) 1 Utopenec v octovém nálevu s cibulí a feferonkou 47,- 2 Bramborák s naší šenkýrenskou klobásou 67,- 3 Nakládaný plněný hermelín v oleji 69,- 4 Šenkýrenské klobásy (bezlepkové,

Více

JÍDELNÍ LÍSTEK Penzion Pod Rozhlednou

JÍDELNÍ LÍSTEK Penzion Pod Rozhlednou JÍDELNÍ LÍSTEK Penzion Pod Rozhlednou Studený předkrm: Cena Kč Utopenec, chléb 35,- Chléb se sádlem (cibule, okurek), pečivo 25,- Nakládaný Camembert, pečivo 39,- Talíř se třemi druhy sýrů, pečivo 49,-

Více