Cirkus trochu jinak. Výroční zpráva za rok 2013

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Cirkus trochu jinak. Výroční zpráva za rok 2013"

Transkript

1 Cirkus trochu jinak Výroční zpráva za rok 2013

2 Základní informace Výroční zpráva 2013 Sídlo Cirkus trochu jinak Hlavní Ostrava-Vřesina Fakturační údaje DIČ: CZ IČ: Bankovní spojení: Fio banka /2010 Kontaktní osoby Principál a umělecký produkční (předseda sdružení) Václav Pokorný tel.: Technický a kreativní manager - produkční Radim Eliáš tel: Produkční - administrativa Nela Chamrádová tel: Produkce pro ZŠ a MŠ Leona Macurová tel:

3 Úvod Cirkus trochu jinak (dále jen CTJ) je kreativní, umělecká, artistická a divadelní společnost, která od roku 2007 vytváří originální a zábavné programy pro širokou veřejnost. Především se zaměřujeme na tvorbu společenských akcí a programů pro rodiny s dětmi. Pod vedením zkušených lektorů bavíme děti různého věku i dospělé. Hlavními prioritami našeho prověřeného týmu jsou: bezpečnost, kvalita služeb, spokojenost návštěvníků a klienta a v neposlední řadě osobitost. Dále se profesionální tým CTJ věnuje edukační činnosti. Mezi stěžejní a zároveň celoroční aktivity patří kroužky se zaměřením na cirkusové disciplíny žonglování, akrobacie na šále, párová akrobacie, provazochodectví, balanční aktivity. Dále CTJ pořádá intenzivní novocirkusové kurzy a workshopy pro veřejnost i pro pokročilé.

4 Edukační činnost Výroční zpráva 2013 Nejmilejší koncert děti z dětského domova a cirkus I ti nejmenší cirkusáci a cirkusačky měli možnost ukázat své dovednosti na Nejmilejším koncertě, kde vystupují děti z dětských domovů. CTJ vytvořil s dětmi z domova Radkov Dubová představení Aladin. Dětský tábor - Škola nového cirkusu CTJ spolupořádal s Kulturou FM tábor pro děti zaměřený na novocirkusové dovednosti. Děti si užily tábor ve Frýdlantu nad Ostravicí. Tábora se díky příspěvku z projektu Cirkulum mohly účastnit i děti z dětského domova Radkov Dubová. Workshop akrobacie na hrazdě a v kruhu Olga Petrová, umělkyně a akrobatka z Ruska, vedla v listopadu workshop závěsné akrobacie. Workshopu se zúčastnilo dvanáct nadšenkyň, které po celý den Olga precizně vedla k dokonalosti pohybu na hrazdě a v kruhu. Nejmilejší koncert děti a cirkus Dětský tábor -,,Škola nového cirkusu Workshop akrobacie na hrazdě a v kruhu Workshop akrobacie na hrazdě a v kruhu

5 Projekty Lá Míja Loď nového věku v Klatovech Projektem La Míja jsme hrdě vkročili do nového roku Obyvatelé Klatov měli první novoroční den možnost vidět jedinečný alegorický vůz společně s fireshow, která sklidila velký úspěch. Masky, oheň, divadlo, artisté, fakíři tak by se dala shrnout grandiózní show společnosti CTJ. Lá Míja Loď nového věku a Havířov v květech Oslava jara a nezapomenutelný průvod, který brázdí hlavní silnice v Havířově a La Míja jako hlavní artikl v popředí tohoto průvodu. La Míja Loď nového věku a 700 let města Nový Jíčín Ani u příležitosti sedmistého výročí města Nový Jíčín nemohla chybět naše Míja, která tentokrát rozburcovala náměstí díky velkolepé ohňové show. Grandiózní open air akce přitáhla na novojičínské náměstí více než 8000 diváků. La Míja Loď nového věku a Spectaculo Interesse X. Alegorický vůz La Míja - loď nového věku se dále představil veřejnosti u příležitosti zahájení desátého ročníku loutkového festivalu Spectaculo Interesse. Svoji premiéru mělo také představení Komediantské mecheche, kde se představili nejlepší artisté společnosti CTJ, ale také talentovaní studenti z Janáčkovy konzervatoře v Ostravě. Lá Míja Loď nového věku v Klatovech Lá La Míja Loď loď nového věku a v Havířov Klatovech v květech La Míja Loď nového věku a Spectaculo I. La Míja Loď nového věku a Spectaculo I.

6 Nadace OKD podpořila projekt Cirkulum společně oživme historii a tradici! Projekt Cirkulum přichází s myšlenkou cirkusových aktivit v podobě cirkusové osady jako stmelovacího článku, který v rámci letních festivalů nabídne příležitost pro vzájemnou integraci různých společenských skupin bez rozdílu rasy, věku, sociálního statusu nebo zdravotního stavu. Do projektu jsme zapojili i děti z dětských domovů a sociálně znevýhodněné osoby, s kterými naši lektoři nacvičili vystoupení, které se poté prezentovalo na akcích, kam Cirkulum zavítalo. Děkujeme nadaci OKD za podporu! Cirkulum se v roce 2013 představilo na těchto místech: na festivalu Open Music v Hlučíně, kde měly premiéru představení děti z dětského domova Radkov Dubová; na dětském táboře ve Frýdlantu nad Ostravicí; v Praze na Bláznivém festivalu, jehož výtěžek finančně podpořil vhodnou léčbu schizofrenie. Výtěžek akce činil více než ,-; v Kolíně na TPCArt (mezinárodní festival moderního umění) aneb Kolín galerií; na gymnáziu Olgy Havlové u příležitosti 80. výročí narození Olgy Havlové, na této charitativní akci se pro nadaci Olgy Havlové vybralo více než Kč.

7 Festivaly Výroční zpráva 2013 Cirkus trochu jinak a Open air Fotofestival CTJ se stal spolupořadatelem a partnerem prvního ročníku festivalu Open air Fotofestival. Na akci přijelo několik desítek fotografů z Česka i zahraničí. Fotka Kamily Janovičové, umělkyně CTJ, s názvem Mrtvé nevěsty Tima Burtona získala nejvyšší ocenění. NadZemí v Polsku Vystoupení NadZemí, kde se prolíná příběh provazochodce, žongléra a půvabné artistiky na závěsné šále, reprezentovalo město Ostravu na polských festivalech v Chojnicích, Olawě a Olešnice. Dramatické a artistické výkony našich umělců opět sklidily velké uznání. Majáles Ostrava 2013 Ostravská oslava studentstva se nesla ve znamení pozoruhodných premiér. Tomáš Pelhřimovský poprvé uvedl handstand. Prvně se zde také představily megavelocipedy s dlouhonohými klauny. Společně se studenty Janáčkovy konzervatoře jsme dotvořili přátelskou atmosféru festivalu. Open-air Fotofestival Open-air Fotofestival Majáles Ostrava 2013 NadZemí v Polsku Majáles Ostrava 2013

8 Tattoo Body Art Fest 2013 CTJ organizuje netradiční a zajímavé události, Tattoo Body Art Fest je jednou z nich! Akce se konala na konci listopadu v klubu Fabric a hlavním tématem letošního zahajovacího ročníku byl rock'n'roll. A tak se v Ostravě sešly největší špičky v ČR v tetování a bodypaintingu. Celý den se ve Fabricu zkrášlovala těla, vrcholem celého festivalu bylo vyhlášení soutěží o nejlepší model v bodypaintigu a o nejlepší tetování neboli,,kérku, jak říkají bardové tatéři. Doprovodnou show ovládli artisté a akorbati ze společnosti CTJ a Retroshopa s bláznivou módní show. Tattoo Body Art Fest se dá považovat za jedinečný svého druhu v ČR!

9 Havířov v květech Cirkusová slonice, šestice velbloudů a naše skvostná loď Míja loni zpestřila průvod Havířov v květech. Artisté, žongléři, akrobaté a tanečnice CTJ zahalili svoji identitu do pirátských kostýmů a divoce se odvázali, jak se na piráty sluší a patří. Průvod ozvláštnilo naše nadpřirozené trio Tritypos společně s partou obřích pestrobarevných klaunů a loutek Klaunutos.

10 VIP Akce Slavnostní otevření - Nová Karolina Park Nová Karolina vsadila na akrobatky na závěsných šálách, provazochodce a nadpřirozené trio Tritypos. Tereza Beranová, Lucie Kurnická a Leona Macurová se houpaly vysoko nad zemí a předvedly unikátní show na závěsných šálách. Třešničkou na dortu se stali provazochodci Radim Eliáš a Jakub Hanuš, kteří zápasili ve výšce více než 20 metrů nad zemí s provazem, který se jim v tu chvíli stal jedinou oporou. Jejich dechberoucí výstup podpořili dlouhým potleskem nejen diváci, ale také vzdálení kolemjdoucí, kteří tuto show mohli spatřit z dálky. Nový obchodní dům zaplnily extatické emoce všech a svěřily tak novému domu životní energii. Osudová přitažlivost v Akordu (Ostrava) Dynamická akrobacie s výrazným tanečním projevem a s dramatickými prvky z bojových sportů, to je jedinečné představení partnerské dvojice Terezy Beranové a Filipa Gavlase (mistr světa v taekwondu). Říkají si Duo Fly Action a svým vystoupením na závěsných šálách tvořili doprovodný program na Společenském plese firmy OZO. Uvedení nového BMW CTJ měl tu čest, podílet se na uvedení zbrusu nového auta značky BMW na trh. CarTec Group, autorizovaný dealer BMW pořádal tuto akci u příležitosti desátého výročí založení firmy. Celá show proběhla v Gongu v Dolní oblasti Vítkovic. Diváci spatřili netradiční podívanou, ve které se představil i David Pargač, který je zapsán v Guinessově knize rekordů. Dále zde vystupovali přední artisté společnosti CTJ jako například Radim Eliáš provazochodectví, Tereza Beranová vzdušná akrobacie, Filip Gavlas vzdušná akrobacie, Tomáš Pelhřimovský handstand artista a mnoho dalších.

11 Slavnostní otevření - Nová Karolina Park Výroční zpráva 2013 Uvedení nového BMW

12 Uvedení nového BMW Výroční zpráva 2013

13 Nadační akce Křišťálový kamínek Výroční zpráva 2013 Tak jako nejlepší filmy a herci mají své Oscary, divadlo své Thálie, muzikanti Grammy, svět, jehož zájmem je život, práce i péče a pomoc handicapovaným a znevýhodněným, má své Křišťálové kamínky. Zatímco venku začínal sychravý podzim, ve společenském sále Domu kultury města Ostravy vládla již po osmé vřelá a veselá nálada, kterou umocnilo také představení CTJ a studentů Janáčkovy konzervatoře, s kterými dlouhodobě spolupracujeme. Všechny barvy duhy,,fascinující trojice podivných bílých postav, které jakoby se vynořily z benátského festivalu Tritypos z Cirkusu trochu jinak, vítala 11. listopadu v nejkrásnějším ostravském Divadle Antonína Dvořáka návštěvníky sedmého ročníku koncertu Všechny barvy duhy. Právě Tritypos tak trochu napovídali, že letošní koncert bude opět něčím překvapivý a zvláštní, zkrátka jiný než byly předcházející. Novinky roku 2013

14 Máme nový prostor UmCirkum UmCirkum škola nového cirkusu na Severní Moravě je vzdělávací projekt sportovně uměleckého charakteru, kde cirkusové umění vyučují výhradně profesionálové. Pro naplnění tento projekt vyžadoval plnohodnotné prostory, ve kterých by CTJ vedl své kroužky pro děti i dospělé. S novým prostorem se můžeme dál nově rozvíjet! Adresa: V Zálomu 2948/1, Ostrava Zábřeh Cirkophonix a MimOni Hudební uskupení Cirkophonix a partička nadaných studentů herectví z Janáčkovy konzervatoře MimOni se stali nedílnou součástí našeho projektu Cirkulum společně oživme historii a tradici. Cirkophonix MimOni MimOni Cirkophonix

15 Děkujeme všem našim divákům, umělcům, artistům a studentům Janáčkovy konzervatoře v Ostravě za společné vytváření atmosféry výjimečného souladu minulosti a přítomnosti, vášně a nezkrotného temperamentu! Také děkujeme našim klientům a partnerům za projevenou důvěru a těšíme se na další spolupráci. Díky Vaší podpoře můžeme budovat a rozvíjet naše projekty! S pozdravem Váš Cirkus trochu jinak

16 A JAKÝ BUDE ROK 2014?!!!

Mlejn. VÝROČNÍ ZPRÁVA KD MLEJN, o.p.s. 2012 ANNUAL REPORT

Mlejn. VÝROČNÍ ZPRÁVA KD MLEJN, o.p.s. 2012 ANNUAL REPORT Mlejn VÝROČNÍ ZPRÁVA KD MLEJN, o.p.s. 2012 ANNUAL REPORT OBSAH ZÁKLADNÍ DATA SPOLEČNOSTI Z HISTORIE O SPOLEČNOSTI, POSLÁNÍ A CÍLE MÍSTO REALIZACE ČINNOSTI ORGANIZAČNÍ STRUKTURA MARKETING A PROPAGACE ČINNOSTI

Více

Otevři si Plzeň. Aktuální informace o projektu Plzeň - Evropské hlavní město kultury 2015

Otevři si Plzeň. Aktuální informace o projektu Plzeň - Evropské hlavní město kultury 2015 Otevři si Plzeň Aktuální informace o projektu Plzeň - Evropské hlavní město kultury 2015 Vydání říjen 2013 www.plzen2015.cz / www.facebook.com/pilsen2015 KULTURA EVROPA PLZEŇ 2015 PRESTIŽNÍ TITUL EVROPSKÉ

Více

ZAHRADA, o.p.s. VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011

ZAHRADA, o.p.s. VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011 ZAHRADA, o.p.s. VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011 ZÁKLADNÍ DATA SPOLEČNOSTI Název: ZAHRADA, o.p.s. Společnost vznikla dne 10.11.2007 na základě usnesení Městského soudu v Praze č.j. [F131483/2007] a je zapsána v rejstříku

Více

v roce 2011 Výroční zpráva Spolu dětem o.p.s.

v roce 2011 Výroční zpráva Spolu dětem o.p.s. spolu dětem v roce 2011 Výroční zpráva Spolu dětem o.p.s. Obsah Úvodní slovo: 5 Poslání: 7 Předmět činnosti: 9 Základní údaje: 10 Náš tým: 10 Projekty: 11 Poděkování dárcům: 75 Hospodaření: 77 Úvodní slovo

Více

Novinkou slavností je noční rytířský turnaj

Novinkou slavností je noční rytířský turnaj Noviny ročník 13/červen 2015/zdarma Novinkou slavností je noční rytířský turnaj Text Alena Binterová Foto archiv města Český Krumlov Slavnosti pětilisté růže slaví čtvrt století od obnovení jejich tradice.

Více

ZRCADLO. Čtvrtletník Čtyřlístku centra pro osoby se zdravotním postižením Ostrava, příspěvkové organizace, ročník VII., číslo 3.

ZRCADLO. Čtvrtletník Čtyřlístku centra pro osoby se zdravotním postižením Ostrava, příspěvkové organizace, ročník VII., číslo 3. ZRCADLO Čtvrtletník Čtyřlístku centra pro osoby se zdravotním postižením Ostrava, příspěvkové organizace, ročník VII., číslo 3., říjen 2014 VŠECHNY BARVY DUHY 2014 KLOBOUK DOLŮ! Vyprodané Divadlo Antonína

Více

Jsme ArtProm, kreativní agentura. A jsme tu pro vás.

Jsme ArtProm, kreativní agentura. A jsme tu pro vás. Náš život se skládá z mnoha okamžiků seřazených za sebou. Nejkrásnější jsou ty, které sdílíme s ostatními. Okamžiky setkání. Ty z nás dělají společnost, která směřuje za jedním společným cílem. Jsme ArtProm,

Více

Ostrava 2015. Kandidatura na titul Evropské hlavní město kultury ZPRÁVA O ČINNOSTI

Ostrava 2015. Kandidatura na titul Evropské hlavní město kultury ZPRÁVA O ČINNOSTI Ostrava 2015 Kandidatura na titul Evropské hlavní město kultury ZPRÁVA O ČINNOSTI úvod Ostrava je město, kde se kultura nejen konzumuje, ale kde také vzniká. V Ostravě vyrůstají, studují, žijí a tvoří

Více

Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR, o. s. Okresní organizace v Trutnově VÝROČNÍ ZPRÁVA

Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR, o. s. Okresní organizace v Trutnově VÝROČNÍ ZPRÁVA Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR, o. s. Okresní organizace v Trutnově VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011 Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR, o. s. Okresní organizace v Trutnově

Více

výroční zpráva 2013 Světluška Nadační fond Českého rozhlasu

výroční zpráva 2013 Světluška Nadační fond Českého rozhlasu výroční zpráva 2013 Světluška Nadační fond Českého rozhlasu obsah úvodní slovo ředitele 5 Světluška 6 benefiční akce v roce 2013 8 Noční běh pro Světlušku Kavárna POTMĚ Kavárna POTMĚ na cestě V září světlušky

Více

TÝDEN UMĚLECKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ A AMATÉRSKÉ TVORBY. 17. 26. května 2013 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. Národní informační a poradenské středisko pro kulturu

TÝDEN UMĚLECKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ A AMATÉRSKÉ TVORBY. 17. 26. května 2013 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. Národní informační a poradenské středisko pro kulturu TÝDEN UMĚLECKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ A AMATÉRSKÉ TVORBY 17. 26. května 2013 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA Národní informační a poradenské středisko pro kulturu 1 1/ IDEA KAMPANĚ TÝDEN UMĚLECKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ A AMATÉRSKÉ TVORBY

Více

JAN KUBÍK SPORTOVCEM ROKU!

JAN KUBÍK SPORTOVCEM ROKU! Čtvrtletník Čtyřlístku centra pro osoby se zdravotním postižením Ostrava, příspěvkové organizace, ročník V., číslo 2., červen 2012 JAN KUBÍK SPORTOVCEM ROKU! Mezi množstvím událostí, jichž jsme byli od

Více

hlučínskénoviny Základní škola Hlučín-Rovniny oslavila 40. výročí

hlučínskénoviny Základní škola Hlučín-Rovniny oslavila 40. výročí hlučínskénoviny Ohlédněme se zpět k počátkům naší školy. Školní rok 1972/1973 byl rokem, kdy žáci poprvé usedli do školních lavic v právě dokončených učebnách. Od té doby se ve vedení školy vystřídalo

Více

YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA

YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA YMCA

Více

Radniční list. Starostův sloupek. Výběr účinkujících pro slavnosti záleží na financích. Města Prachatice, XVII. ročník, číslo 6 (červen 2015)

Radniční list. Starostův sloupek. Výběr účinkujících pro slavnosti záleží na financích. Města Prachatice, XVII. ročník, číslo 6 (červen 2015) Radniční list Měsíčník Města Prachatice, XVII. ročník, číslo 6 (červen 2015) Starostův sloupek V květnu letošního roku byly dokončeny rekonstrukce dvou základních škol v našem městě ZŠ Národní a ZŠ Zlatá

Více

zpravodaj Druhý ročník Velikonočních slavností městské části Brno-střed zaplnil nám. Svobody městská část osobnost měsíce

zpravodaj Druhý ročník Velikonočních slavností městské části Brno-střed zaplnil nám. Svobody městská část osobnost měsíce Zpravodaj městské části Brno-střed Číslo 6 Červen 2011 Ročník XX městská část zpravodaj osobnost měsíce Velikonoční slavnosti na straně 2 Druhý ročník Velikonočních slavností městské části Brno-střed zaplnil

Více

NEJPRŮHLEDNĚJŠÍ VOLÁNÍ. ŽÁDNÉ ZÁVAZKY ANI ZBYTEČNÉ PAUŠÁLY OBSAH. www.cez.cz JSME S VÁMI. SKUPINA ČEZ. ŽURNÁL Slovo redaktora AKCE MĚSÍCE 6 15

NEJPRŮHLEDNĚJŠÍ VOLÁNÍ. ŽÁDNÉ ZÁVAZKY ANI ZBYTEČNÉ PAUŠÁLY OBSAH. www.cez.cz JSME S VÁMI. SKUPINA ČEZ. ŽURNÁL Slovo redaktora AKCE MĚSÍCE 6 15 OBSAH ŽURNÁL Slovo redaktora 4 5 Plzeň 2015 pořádá Setkání dětských světů na Divokém AKCE MĚSÍCE 6 15 západě Akce v Prazdroji Noc kostelů METALFEST OPEN AIR Názor Lenka Kavalová Přehled koncertů TIPY NA

Více

Městský úřad Klimkovice Prosinec 2011

Městský úřad Klimkovice Prosinec 2011 Městský úřad Klimkovice Prosinec 2011 Z obsahu tohoto čísla: 1. Slovo starosty 2. Informace z RM a ZM 4. Kanalizace, Sběrný dvůr 5. Smog, Kultura, ZŠ 6. ZŠ exkurze 7. Setkání, ZUŠ 8. Blahopřejeme, Chovatelé

Více

ZPRAVODAJ MĚSÍČNÍK MĚSTSKÉHO OBVODU LIBEREC VRATISLAVICE NAD NISOU

ZPRAVODAJ MĚSÍČNÍK MĚSTSKÉHO OBVODU LIBEREC VRATISLAVICE NAD NISOU 1 VRATISLAVICKÝ ZPRAVODAJ MĚSÍČNÍK MĚSTSKÉHO OBVODU LIBEREC VRATISLAVICE NAD NISOU 2012 PŘEDSTAVENÍ NOVÉHO TAJEMNÍKA NOVÝ JÍZDNÍ ŘÁD ŠKOLNÍHO AUTOBUSU NOVINKY ZE ŠKOLNÍHO SPORTOVÁNÍ KULTURNÍ CENTRUM 101010

Více

Aktivity ZŠ a prezentace škola na webových stránkách

Aktivity ZŠ a prezentace škola na webových stránkách Příloha č. 1 Aktivity ZŠ a prezentace škola na webových stránkách Start do školy 4. září 2013 http://www.zsstramberk.cz/start-do-skoly/ V pondělí 2. září 2013 se uskutečnilo slavnostní uvítání prvňáčků.

Více

Dialog Jessenius, o.p.s. Výroční zpráva. Michaela Tůmová, Jiřina Faloutová

Dialog Jessenius, o.p.s. Výroční zpráva. Michaela Tůmová, Jiřina Faloutová Dialog Jessenius, o.p.s. Výroční zpráva Michaela Tůmová, Jiřina Faloutová Praha, leden 2013 2012 Úvodní slovo Praha, leden 2013 Vážení a milí přátelé, kolegové, s radostí Vám předkládáme výroční zprávu

Více

Regionální měsíčník pro Dobříš a okolí

Regionální měsíčník pro Dobříš a okolí 7 8 2014 Regionální měsíčník pro Dobříš a okolí zdarma Sokol Gymnastika UDG Dobříšský sportovec Vzpomínka na Májovky 24. 5. 2014 www.listy.dobris.net www.mestodobris.cz Orel Hudba Praha Letos s podtitulem:

Více

Úvod. Hospodářský výsledek. Obsah:

Úvod. Hospodářský výsledek. Obsah: 1 Obsah: 1. Úvod 2. Hospodářský výsledek, tabulky, komentář 3. Hlavní činnost kina, divadla, koncerty, výstavy, ostatní akce, Klášterní areál, Stará radnice, Dětský filmový a televizní festival Oty Hofmana

Více

TÝDEN UMĚLECKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ

TÝDEN UMĚLECKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ TÝDEN UMĚLECKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ A AMATÉRSKÉ TVORBY 17. 25. května 2014 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA A TÝDEN UMĚLECKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ AMATÉRSKÉ TVORBY 1 Úvod Týden uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby je týdnem občanské

Více

Jižní listy. V zábřežském parku byla vysazena lípa Svobody

Jižní listy. V zábřežském parku byla vysazena lípa Svobody 5/2015 ZPRAVODAJ ÚMOB OSTRAVA-JIH WWW.OVAJIH.CZ JIZNI.LISTY@OVAJIH.CZ Jižní listy 5 Slavnosti obvodu nabídnou pestrý program 6 Komorní klub nabízí koncerty i přednášky 20 Klienti DPS Odborářská mají fitness

Více

ČTYŘLÍSTEK OPĚT V DUHÁCH...

ČTYŘLÍSTEK OPĚT V DUHÁCH... Čtvrtletník Čtyřlístku centra pro osoby se zdravotním postižením Ostrava, příspěvkové organizace, ročník IV., číslo 4, prosinec 2011 ČTYŘLÍSTEK OPĚT V DUHÁCH... Divadlo Antonína Dvořáka v Ostravě bylo

Více

Výroční zpráva 2013 APPN, o. s. V roce 2014 proběhla transformace na APPN, o. p. s.

Výroční zpráva 2013 APPN, o. s. V roce 2014 proběhla transformace na APPN, o. p. s. Výroční zpráva 2013 APPN, o. s. V roce 2014 proběhla transformace na APPN, o. p. s. Obsah Obsah... 2 1 Identifikační údaje organizace... 3 2 Poslání sdružení... 3 3 Výkonný výbor a revizní komise... 4

Více

VŠECHNY BARVY DUHY POČTVRTÉ!!!

VŠECHNY BARVY DUHY POČTVRTÉ!!! Čtvrtletník Čtyřlístku centra pro osoby se zdravotním postiţením Ostrava, příspěvkové organizace, ročník III., číslo 3, říjen 2010 VŠECHNY BARVY DUHY POČTVRTÉ!!! Do posledního místečka vyprodané Divadlo

Více

Zájmy města budou v kraji hájit dva zástupci. Číslo 19/2012 vydáno dne 24. 10. 2012. Dny otevřených dveří představily škálu sociální služeb

Zájmy města budou v kraji hájit dva zástupci. Číslo 19/2012 vydáno dne 24. 10. 2012. Dny otevřených dveří představily škálu sociální služeb Číslo 19/2012 vydáno dne 24. 10. 2012 Také v Zábřeze zvítězila ČSSD následovaná KSČM Výsledky voleb v Olomouckém kraji se nijak neliší od většinového trendu v celé republice. Se ziskem 26,70 procenta platných

Více

20 Miniuni Svět miniatur. 21 Knihovna města Ostravy, 24 Janáčkova filharmonie Ostrava,

20 Miniuni Svět miniatur. 21 Knihovna města Ostravy, 24 Janáčkova filharmonie Ostrava, 1 Ostravské muzeum, příspěvková organizace 2 Galerie výtvarného umění v Ostravě, příspěvková organizace 3 Radnice města Ostravy 4 Český rozhlas Ostrava 5 Centrum kultury a vzdělávání Moravská Ostrava,

Více