MĚSTO MLADÁ BOLESLAV FANDÍ HOKEJI DNEŠNÍ SOUPEŘI PŘEDSTAVUJEME SPOLEČNOST AUFEER DESIGN MLADÁ BOLESLAV HC ENERGIE KARLOVY VARY

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "MĚSTO MLADÁ BOLESLAV FANDÍ HOKEJI DNEŠNÍ SOUPEŘI PŘEDSTAVUJEME SPOLEČNOST AUFEER DESIGN MLADÁ BOLESLAV WWW.AUFEERDESIGN.CZ HC ENERGIE KARLOVY VARY"

Transkript

1

2 MĚSTO MLAÁ BOLESLAV FANÍ HOKEJI Město Mladá Boleslav má historii starší než tisíc let. o polovině 10. století založil kníže Boleslav II. na soutoku Jizery s Klenicí hrad, pod nímž brzy vznikla osada s tržním právem a kostelem sv. Víta. Jejímu dalšímu rozvoji nepochybně prospělo přenesení Mladé Boleslavi na táhlou plošinu v sousedství hradu, kde se roku 1 začalo postupně rozvíjet středověké město. Jeho majiteli se posléze stali páni z Michalovic, sídlící na nedalekém hradě na protějším břehu Jizery, z něhož se do dnešních časů zachovala charakteristická zřícenina se šikmou válcovou věží zvanou utna. Adresa: Základní údaje: Magistrát města Mladá Boleslav očet obyvatel: Komenského náměstí 61 očet městských částí: Mladá Boleslav Katastrální výměra: 2 87 ha Tel.: růměrný věk obyvatel: 9,8 roku Úřední hodiny: o, St Hustota osídlení: 1801 obyvatel/km 2 Út, Čt Oficiální stránky města na internetu: aktuality z mladoboleslavského hokeje na internetu ŘESTAVUJEME SOLEČNOST AUFEER ESIGN MLAÁ BOLESLAV Aufeer esign je dynamicky se rozvíjející vývojovou společností specializovanou na poskytování designérských, konstrukčních a výpočtových služeb. Nabízí komplexní řešení v oblastech designu, vývoje a konstrukce komponentů, prototypů a modulů pro automobilový, letecký a dopravní průmysl. Tyto služby poskytuje osm sehraných týmů se zaměřením na design a vyhlazování, karoserii (platforma, klobouk a pohyblivé díly), interiér a sedadla, exteriérové plasty, střešní nosiče a světla, elektro svazky, kabeláž a instalace, FEM simulace a výpočty, simulace, technologie a konstrukci lisovacího nářadí pro plechy, industrializaci, vedení projektů a kontrolu kvality. Společnost využívá pracovních a komunikačních nástrojů a platforem nejvyššího světového standardu, vč. aplikací Catia, Icem Surf, Alias, Autoform a FEM simulačních softwarů. Řešení, konzultace a další formy podpory realizuje především doma a v evropských státech, dále pak v Asii, Rusku a Americe. íky profesionalitě svých týmů, vhodnému umístění společnosti a poboček v blízkosti zákazníků, prvotřídnímu hardwarovému a softwarovému vybavení a modernímu a bezpečnému přenosu dat dosahuje Aufeer esign požadovaných výsledků rychle, ekonomicky a efektivně. BK MLAÁ BOLESLAV Brankáři 62 Martin Hrubý Marek Schwarz Michal Valent Roman Will Obránci 1 Václav Čížek Václav rábek Miroslav uben Tomáš Frolo Josef Jindra Valdemar Jiruš Jaroslav Kasík Esa Lehikoinen avid Mocek Marcel Šterbák Boris Žabka Útočníci 2 Zdeněk Bahenský Martin Belay aniel Boháč eter Fabuš Jiří Ferebauer Nikola Gajovský Lukáš Handlovský Jaroslav Kracík Richard Král Lukáš Krejčík Vladislav Kubeš Marek Loskot Michal Macho Tomáš Nouza Lukáš abiška Aleš adělek Jakub Sajdl Michal Sup Tomáš Sýkora avid Vrbata Trenér: Vladimír Čermák Asistent trenéra: Jiří Šejba Vedoucí mužstva: Tomáš Falta Lékaři: MUr. Libor Blažek, MUr. Radek Langer, MUr. Lukáš Hartman Masér: Michal Kábele Kustod: Jakub Vochvest HC ENERGIE KARLOVY VARY Brankáři 1 Lukáš Mensator Lukáš Sáblík Tomáš Závorka etr Hruška Obránci 6 Ondřej Němec Michal obroň Ján Mucha Roman rošek avid Hájek Jakub Čutta Tomáš Schmidt Tomáš Brňák Martin arýzek Atvars Tribuncovs Alexander Loginov Útočníci 26 Jan Košťál etr Kumstát Václav Skuhravý avel Kuběna Lukáš ech Vít Budínský František Skladaný avid Zucker Martin Zaťovič Jaroslav Kristek Milan Hluchý Marek Melenovský Rastislav ej Milan rocházka mitrij Zjuzin Štěpán Hřebejk Hlavní trenér: Asistent trenéra: Trenér brankářů: Vedoucí mužstva: Kustod: Maséři: Lékaři: avel Hynek Václav Baďouček avel Kněžický Josef Mottl Vojtěch olák Libor Kuchyňa, Jan Mihál MUr. Michal Vinš, MUr. Jaroslav Budín NEŠNÍ SOUEŘI

3 BK MLAÁ BOLESLAV HC ENERGIE KARLOVY VARY NÁŠ TÝM ŘESTAVUJEME SOUEŘE Rok založení: 1908 Klubové barvy: zelená, bílá, černá Stadion: Metrostav Aréna Kapacita stadionu: 00 míst Webové stránky: Osobnosti týmu: Richard Král, Michal Sup, Valdemar Jiruš ředseda představenstva: Jan lachý Generální manažer: Cyril Suk Finanční ředitel: Michal Koliáš Sportovní manažer: Mgr. Luděk Bukač Obchodní ředitel: Antonín Miškovský Marketingový manažer: Tomáš Falta Technický ředitel: Jiří ažout Asistentka finančního ředitele: Iveta Kozová Asistentka generálního manažera: etra Vojtěchová Rok založení: 192 Klubové barvy: zelená, bílá a černá Stadion: KV Arena Kapacita stadionu: 6000 míst Webové stránky: Osobnosti týmu: Lukáš Mensator, etr Kumstát, Václav Skuhravý Vedení klubu rezident klubu: Ing. Ladislav Trubač Generální manažer: Miroslav Vaněk Výkonný ředitel: Bronislav íša Obchodní ředitelka: Vítězslava Fenclová Sekretář: Jiří Holý Ekonomka: Lenka oláková R manažer: Karel sohlavec OOŘTE HOKEJISTY I V LZNI! Nedělní utkání HC lzeň 1929 BK Mladá Boleslav můžete sledovat přímo z hlediště plzeňské ČEZ Arény i vy! Oficiální fanklub Bruslařského klubu totiž pořádá autobusový zájezd. Zájemci se mohou hlásit u etra Hanouška na telefonním čísle Cena zájezdu včetně vstupenky činí 0 Kč pro členy fanklubu, ostatní si připlatí o dvacet korun více. Odjezd přihlášených se uskuteční ve 1 hodin tradičně u hlavní brány Městského fotbalového stadionu. Celkem vzájemných utkání v ELH 7 Výhry Ml. Boleslavi Výhry Karlových Varů 2 Nejvyšší výhra Ml. Boleslavi Ml. Boleslav Karlovy Vary :2 (17. kolo, 09/10) Nejvyšší výhra Karlových Varů Karlovy Vary Mladá Boleslav :2 (2. kolo, 08/09) Nejvíce gólů v jednom utkání Karlovy Vary Mladá Boleslav : (. kolo, 09/10) Nejméně gólů v jednom utkání Karlovy Vary Mladá Boleslav 2: sn. (0. kolo, 09/10) oslední vzájemný zápas v ELH Karlovy Vary Mladá Boleslav 2: sn. (0. kolo, 09/10) Nejproduktivnější hráč #91 RICHAR KRÁL bodů (17+18) Nejlepší nahrávač #91 RICHAR KRÁL 18 asistencí Nejlepší střelec #91 RICHAR KRÁL 17 gólů BOLESLAVSKÁ NEJ Nejproduktivnější obránce #8 JAROSLAV KASÍK bodů (2+10) Nejlepší hráč v ± bodování # ESA LEHIKOINEN +10 Nejhorší hráč v ± bodování #8 JAROSLAV KASÍK -8 Nejproduktivnější hráč #6 ETR KUMSTÁT 1 bodů (1+18) Nejlepší nahrávač # VÁCLAV SKUHRAVÝ 21 asistencí Nejlepší střelec #26 JAN KOŠŤÁL 1 gólů KARLOVARSKÁ NEJ Nejlepší hráč v ± bodování #22 MARTIN ZAŤOVIČ +7 Nejlepší obránce #6 ONŘEJ NĚMEC 21 bodů (6+1) Nejhorší hráč v ± bodování #17 FRANTIŠEK SKLAANÝ -6

4 6 Nedělní domácí BK Mladá Boleslav SG Zlín nabídlo zajímavou podívanou, doprovázenou nepřesnými verdikty rozhodčích zvláště ve druhé třetině. Od začátku se hrálo ve vysokém tempu a hned ve třetí minutě domácí nevyužili dvě slibné příležitosti. Nejprve Sup vybídl Krále, ale ten minul poloprázdnou branku a vzápětí trefil uben tyč. To hosté byli v proměňování šancí přesnější. Köhlera sice ještě vychytal Valent, ale v 10. minutě už ho překonal po individuální akci Kubiš. vě minuty nato se navíc prosadil i Köhler dorážkou Balaštíkovy střely. Svěřenci Vladimíra Čermáka mysleli ve druhé třetině na snížení, ale čárou přes rozpočet bylo časté vylučování, místy hodně diskutabilní. Ve 26. minutě se sice trefil Vlach ještě v rovnovážném počtu hráčů na ledě, ale o deset minut později měli hosté k dispozici dvojnásobnou přesilovku, k tomu navíc i signalizovanou výhodu a při ní se trefil Leška. Za nepříznivého stavu 0: Boleslavští rozhodně zápas nezabalili a třetí třetina ještě byla zajímavá. Ve 6. minutě vstřelil první gól Středočechů Macho, a když se v 6. minutě trefil i Vrbata, Zlínští znervózněli. o zajímavých šancí se dostali Král či Fabuš, ale na kontaktní branku už domácí nedosáhli. ZÁAS OČIMA AVIA VRBATY Za stavu 0: se těžko hraje. odařilo se nám snížit na 2:, a kdybychom tři minuty před koncem dali ještě třetí gól, bylo by to dramatické. Šance jsme na to měli. Nedá se ale nic dělat. Všechno mohlo být jinak, kdybychom na začátku skórovali my. OSMÉ VÍTĚZSTVÍ NA NÁJEZY V úterý vyráželi boleslavští hokejisté do Třince s přáním odčinit poslední domácí prohru a to se jim povedlo. Byť neudrželi slibné vedení :1, nakonec odvezli alespoň dva body za výhru : na penalty. V samostatných nájezdech letos Středočeši zvítězili už poosmé. Úvodní dějství vyšlo Bruslařskému klubu na výbornou. Už v šesté minutě otevřel skóre Fabuš, a byť o šest minut později vyrovnal Kohn, odcházeli hosté do kabin po první třetině hodně spokojení. V 1. minutě totiž vrátil Středočechům vedení abiška a dvě minuty před přestávkou upravil na :1 Macho. omácí byli nepříznivým stavem zaskočeni i ve druhé třetině a ve 26. minutě mohl zvýšit na tříbrankový rozdíl abiška, jenže o centimetry minul. ostupně se rozehrávali i Oceláři, v dobrých příležitostech se objevili olák, Kohn a Martynek, ale do branky se navrátivší Schwarz na všechny vyzrál. Kontaktní branka Třince přišla až ve. minutě, kdy se tvrdou ránou prosadil ospíšil. To domácí na- koplo, v polovině třetí třetiny vyrovnal při přesilovce Kohn a začínalo se prakticky od začátku. V závěru už gól nepadl, rozuzlení nepřineslo ani prodloužení, a tak došlo na nájezdy. Hned v první sérii se jako jediný prosadil boleslavský Gajovský a přisoudil svému týmu bod navíc. OHL É NU T Í Z A OSL E NÍMI Z ÁA S Y OHL É NU T Í Z A OSL E NÍMI Z ÁA S Y VE TŘETÍ TŘETINĚ UŽ NA OBRAT NEBYL ČAS ZÁAS OČIMA JIŘÍHO ŠEJBY rvní dvě třetiny jsme hráli dobře. omácí jsme h vvyvedli z míry, neměli takkový tlak. Škoda poslední dvacetimitovky, kdy jsme d vv určitých momentech zztráceli přehled ve hře. ZZ toho pramenila i vylouččení a domácí ukázali, že My jsme chtěli bod a máme jjsou v přesilovkách ř il ká h silní. il í M dva. roto jsme spokojeni. 7

5

6 MLÁEŽ VYHRÁLI JEN JUNIOŘI A MLAŠÍ OROSTENCI Uplynulý víkend nebyl pro mládežníky BK Mladá Boleslav příliš úspěšný. Žákovské týmy nestačily na ardubice, starší dorost prohrál obě utkání v raze jak proti Slavii, tak i na Spartě a čest částečně zachránili junioři společně s mladšími dorostenci. Obě zmíněná družstva slavila alespoň jedno vítězství. SOUHRN VÝSLEKŮ MLÁEŽNICKÝCH TÝMŮ BK MLAÁ BOLESLAV ( ) 10 HACH cz, s. r. o. Reklamní předměty? Cokoli Vás napadne! tel hach@hachcz.cz fax od Borkem 09, Mladá Boleslav

7 (V) () roher Skóre Bodů 1 HC lzeň : SG Zlín : HC Eaton ardubice :11 77 HC Oceláři Třinec :0 72 HC Vítkovice Steel : HC Sparta raha : HC MOUNTFIEL :1 9 8 BK Mladá Boleslav : Bílí Tygři Liberec : HC Energie Karlovy Vary : HC Slavia raha :9 7 HC BENZINA Litvínov : HC GEUS OKNA Kladno :7 9 1 HC Kometa Brno :1 Úterý 19. ledna. kolo HC Oceláři Třinec BK Mladá Boleslav : sn HC GEUS OKNA Kladno HC MOUNTFIEL 2:1 HC lzeň 1929 HC Vítkovice Steel :1 HC Sparta raha HC Kometa Brno :1 HC Energie Karlovy Vary HC Eaton ardubice :2 sn HC BENZINA Litvínov HC Slavia raha 2:1 Bílí Tygři Liberec SG Zlín :6 átek 22. ledna. kolo HC Sparta raha HC Slavia raha SG Zlín HC BENZINA Litvínov HC MOUNTFIEL HC lzeň 1929 BK Mladá Boleslav HC Energie Karlovy Vary HC Vítkovice Steel HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno HC GEUS OKNA Kladno HC Eaton ardubice Bílí Tygři Liberec :1 17:10 17:0 17:0 18:00 18:00 Neděle 2. ledna. kolo HC Energie Karlovy Vary SG Zlín HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno HC Sparta raha Bílí Tygři Liberec HC Benzina Litvínov HC Eaton ardubice HC lzeň 1929 BK Mladá Boleslav HC GEUS OKNA Kladno HC Vítkovice Steel HC Slavia raha HC Mountfield 16:00 17:0 17:0 18: átek 29. ledna. kolo Bílí Tygři Liberec HC Energie Karlovy Vary SG Zlín HC Oceláři Třinec BK Mladá Boleslav HC Sparta raha HC Vítkovice Steel HC Benzina Litvínov HC Kometa Brno HC Mountfield HC Eaton ardubice HC lzeň 1929 HC Slavia raha HC GEUS OKNA Kladno :0 17:0 18:00 18:10 18:1 Mladá Boleslav název filmu Samec Kawasakiho růže Nějak se to komplikuje Alvin a Chipmunkové 2 vojka rincezna a žabák Avatar laneta 1 Sherlock Holmes G - FORCE Avatar znûní Výher pfiíst. Zápasů sál oř. Klub délka ROGR AM EXTR ALIGY TABULKA O 0. KOLE T C T T C T navíc hrajeme so ne kaïd den 21:0 1:0 19:00 :00 1:0 21:1 1:0 18:00 1:1 1:1 17:1 20:00 17:0 20: :1 1:1 T - film v pûvodním znûní s titulky - ãesk dabing - pfiístupn film C - ãesk film, 1, 18 - pfiístupnost Zmûna programu vyhrazena. rovozovatel nezodpovídá za tiskové a typografické chyby.

8 ARTNEŘI BK MLAÁ BOLESLAV SIMLY CLEVER Nová ŠkodaYeti OBJEVTE NEOZNANÉ JIŽ O Kč Vypravte se za neobyčejnými zážitky. Objevte nepoznané s novým vozem Škoda Yeti. Robustní a přitom kompaktní Yeti se výborně pohybuje jak v městském provozu, tak i mimo běžné cesty. Obtížně sjízdný terén snadno překoná verze s pohonem x a se systémem Off-road, který zahrnuje funkce jako asistent pro jízdu z kopce a do kopce, rozjezdový asistent a jiné. Zcela novou dimenzi dá Vašim jízdám panoramatická prosklená střecha s otvíráním a nečekanou variabilitu zaručuje všem verzím vozu koncept zadních sedadel VarioFlex. K modelu Yeti patří i špičkové úsporné motory, parkovací asistent, až devět airbagů a mnoho dalších výhod. řijďte je objevit už při zkušební jízdě. Bližší informace na Škoda Auto Info-line nebo na Lysá nad Labem EKOM vzduchotechnika s.r.o. TEELNÁ ČERALA K L I M A T I Z A C E VZUCHOTECHNIKA Škoda Auto generální partner hokejového klubu BK MLAÁ BOLESLAV a. s. Kombinovaná spotřeba a emise CO 2 modelu Yeti:, 8,0 l/100 km, g/km