Vestavné spotřebiče 2006/2007

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Vestavné spotřebiče 2006/2007"

Transkript

1 Vestavné spotřebiče 2006/2007 PERFEKTNÍ TVR FUNKCE

2 2 Obsah Perfektní tvar a funkce Vestavné sporáky a pečicí trouby utomat PROFI-ESPRESSO na přípravu kávy Mikrovlnné trouby Varné desky Odsavače par Chladničky a mrazničky Myčky nádobí Pračky Kdo si koupí spotřebič EG-Electrolux, učiní jistě uvážlivé rozhodnutí. Pro výrobky, které byly zhotoveny s maximální přesností. Pro výrobky odpovídající Vašim potřebám a obdařené novými nápady firmy EG-Electrolux. Je to také rozhodnutí pro mimořádnou kvalitu a dlouhou životnost. v neposlední řadě pro zodpovědné a šetrné zacházení se zdroji, například s elektrickou energií, vodou a časem. Cílem firmy EG-Electrolux je nabídnout Vám jednak to nejlepší, co umožňují moderní technologie a náročné ztvárnění, a být současně v mnoha ohledech dokonce o krok napřed. Nazýváme to perfektní tvar a funkce. Vítejte u EG-Electrolux.

3 3 Vestavné sporáky a pečicí trouby Objevte důmyslný svět vestavby od EG-Electrolux Umění moderního života má nové jméno: EG-Electrolux. EG je součástí skupiny Electrolux již od roku V každém roce se ve více než 150 zemích světa prodá přes 55 milionů výrobků skupiny Electrolux. Rozsah a odbornost skupiny Electrolux podtrhuje silné dědictví firmy EG při výrobě domácích spotřebičů nejvyšší kvality. V současné době je firma EG známa jako EG-Electrolux. Naše vestavné spotřebiče poskytují inteligentní řešení pro domácnost v chlazení, vaření a mytí nádobí. Perfektně odpovídají požadavkům moderního života. Nejenže spolehlivě pracují a dobře vypadají, ale umějí toho podstatně více. Lze je programovat tak, aby vyhovovaly Vašim individuálním potřebám, displej Vás bude přesně informovat o tom, co se právě děje, a ergonomický design umožní komfortní obsluhu. Nová řada vestavných spotřebičů značky EG-Electrolux je kombinací špičkové technologie s dokonalým designem. Stačí se podívat na naše neodolatelné trouby. Na krásné tvary vybavené snadno ovladatelnými funkcemi. Takže Vy se můžete soustředit jen na to, co je důležité na perfektní přípravu pokrmů. Každý z modelů nabízí něco zvláštního. Od myček nádobí, které se postarají o Váš nejjemnější porcelán, až po chladničky, které Vás upozorní, že jste zapomněli zavřít dveře. Vestavné spotřebiče EG-Electrolux jsou na předním místě mezi výkonnými spotřebiči, které šetří energii, vodu a samozřejmě čas.

4 4 MULTI-parní trouba

5 Parní trouba 5 Multi-parní trouba COMPETENCE B je tak mnohostranná jako nikdy předtím. Přírodně čisté V posledních letech se vyvinulo silné povědomí o zdravé výživě. Šetrné způsoby přípravy potravin se těší velké oblibě. Není proto divu, že lze znovu pozorovat návrat k výhodám vaření v páře. Firma EG-Electrolux vyvinula novou parní pečicí troubu MULTI COMPETENCE Tato trouba nabízí 3 způsoby vaření: Vaření v páře VITL Optimální pro zeleninu, ryby a přílohy, jako rýže a knedlíky. Díky možnosti nastavitelné teploty páry (50 C) lze nyní ideálně připravit jakékoli jídlo. Vaření v páře INTERVL V důsledku neustálého střídání horkého vzduchu a páry při pečení a grilování se dosáhne nejlepších výsledků. Pečeně zůstane křupavá a zachová si svůj objem. Obzvlášť dobře se daří zapékaná jídla a nákypy. Nejlepší je pekárna ve vlastním domě. Chléb a pečivo chutnají jako čerstvě dodané od pekaře. INTERVL PLUS dušení v páře Díky odlišnému rozdělení intervalů než u Intervall dušení v páře (delší doba dušení v páře) lze pomocí této funkce připravovat jídla, která vyžadují ještě více vlhkosti. To je ideální například pro jídla připravovaná v keramických miskách, nákypy atd. Vaření v páře KOMBI Zvlášť vhodné pro vaření kompletních jídel při jednom pracovním postupu. Nejdříve se upeče maso konvenčním způsobem v horkém vzduchu. Pak se přidají přílohy a zelenina, které se uvaří v páře VITL. Takže současně je připraveno kompletní jídlo k okamžitému podávání. Deset způsobů ohřevu Vedle možnosti dušení v páře však COMPE- TENCE nabízí ještě 10 dalších způsobů ohřevu, což je více než nabízí samotná pečicí trouba. PROFI horký vzduch L-GUSTO horký vzduch Pečení Infra Gril Velkoplošný gril Horní a spodní ohřev Spodní ohřev BIO-dušení Udržování v teplém stavu Rozmrazování Také v nové multi-parní pečicí troubě nyní EG-Electrolux nabízí mnoho výhod trojnásobného výjezdu PLNOVÝSUV: Nyní již není třeba sahat do horké trouby; pečená jídla lze z trouby vysouvat na třech úrovních i jednotlivě. Ovládací pole profesionála Hravě a snadno Vás MULTI-DMPFTRONIC provede pomocí displeje všemi automatickými programy. by byl tento postup názorný, je MULTI-parní pečicí trouba od EG-Electrolux vybavena přehledným displejem s textovou indikací pro kontrolu a ovládání. Mnoho rutinních nastavení přebírá MULTI-DMPFTRONIC. Programy pro vaření v páře a další druhy ohřevu. utomatické programy na 24 často používaných receptů: recepty na přípravu v páře (např. čerstvá zelenina) recepty na SLDKÁ jídla (např. mramorová bábovka) recepty na PIKNTNÍ pokrmy (např. lasagne) SPECIÁLNÍ recepty (např. předpečené koláče) Ohřívací program (regenerace) Pára ohřívá jídla šetrným způsobem, proto si jídla uchovávají lákavý vzhled. Čisticí program Čisticí program rozpouští všechny zbytky, takže stěny pečicí trouby lze pak snadno setřít. Celkem vzato se jedná o mnohostranný přístroj, který Vám ponechává velký prostor pro Vaše vlastní nápady.

6 6 Parní trouba Competence B Energetická Pečicí sonda Některé přednosti nového modelu MULTI-DMPFTRONIC top Návod k obsluze je přímo nainstalovaný. Návod k obsluze by snad ani nebyl třeba, neboť po prvním povelu ZPNOUT Vás elektronika vede krok za krokem ke všem funkcím spojeným s přípravou jídla. Menu á la carte Přitom model MULTI-DMPFTRONIC top mluví podle Vašeho přání kterýmkoli z 22 nejdůležitějších jazyků a jeho výstižné symboly nemohou vést k žádnému nedorozumění, protože po každém kroku Vám menu nabídne další naprosto smysluplné možnosti nastavení. nerez, lutec vestavná parní trouba TOUCH-CONTROL vantgarde (DMPFTRONIC top) ISOFRONT top elektronický časovač automatické programy s pečicí sondou automatické programy s uvedením hmotnosti automatické recepty paměťová funkce zabezpečení před dětmi rychlé předehřátí udržování tepla chladicí ventilátor pečicí sonda čistě smaltovaný vnitřek trouby 4násobně prosklená dvířka 3 využitelné pracovní úrovně kolejnice pro rošt 5 zásuvných úrovní pro rošt Příslušenství: typy plechů: 1 smaltovaný pečící plech, 1 smaltovaná pánev na tuk typy roštů: 2 ploché pochromované rošty utomatické recepty Ten, kdo se rád spoléhá na osvědčené recepty a chce vsadit na jistotu, může zvolit některý ze 6 automatických receptů na pečení SLDKÝCH jídel, ze 7 automatických receptů na PIKNTNÍ pokrmy připravené dušením a ze 3 dalších SPECIÁLNÍCH receptů (včetně SUŠENÍ). Menu jídel pro 20 vlastních receptů Kreativita při vymýšlení vlastních receptů bude u modelu MUTLI-DMPFTRONIC top odměněna možností ukládání receptů do paměti. S vlastními názvy jako např. JIRKOV PIZZ lze zaznamenat 20 různě pojmenovaných receptů (z toho 10 programů s teplotní sondou a 10 dalších jednotlivých programů). Elektronika si přitom zapamatuje každý jednotlivý zadaný způsob, teplotu a dobu ohřevu, přičemž tyto údaje lze na přání vždy znovu vyvolat. Příkon: 3 kw při připojení na 230/240 V~ Programy pro pečení s teplotní sondou Pro dosažení ideálního propečení masa lze použít programování MUTLI-DMPFTRONIC top. S programem pro maso a nasazenou teplotní sondou je úspěch prakticky zaručen. Zvolený druh masa se propeče naprosto ideálně.

7 MULTI-parní trouba zvláštní příslušenství 7 Speciální praktické vybavení usnadňuje práci Teleskopický výjezd pro MULTI-parní troubu Teleskopický výjezd pro MULTI-parní troubu B Vysunovací kolejničky pro zátěž přibližně až 25 kg. (dodávka nezahrnuje rošt) Skleněné varné nádobí Skleněné varné nádobí s 2 nástavci pro síto z ušlechtilé oceli. Např. pro pečení kuřete nebo přípravu jídel z ryb. Snadno omyvatelné. (rozměry Š x H v cm: skleněná forma 27,5 / 15,7; nástavec z ušlechtilé oceli: 21 / 12,5) Souprava pro dušení (děrovaná a neděrovaná) Ideální pro pečení v páře, vhodná např. pro zeleninu, ryby, knedlíky a v kombinaci s neděrovanou nádobou pro ukládání vařeného produktu. (rozměry Š x H x V v cm: 38 / 28 / 4,5) Profesionální pečicí plech děrovaný Profesionální pečicí plech děrovaný. Ideální pro pečení např. chleba a housek. (rozměry Š x H x V v cm: 50 / 42 / 0,5) B

8 8 Vestavné spotřebiče KOMPKT

9 Novinky od EG-Electrolux: Vestavné spotřebiče KOMPKT Malé rozměry, ale velký výkon Kompaktní modely 9 Přehled spotřebičů KOMPKT: různé způsoby ohřevu, jednotný a působivý design Spotřebiče KOMPKT nejenže plní všechny důležité funkce, ale nabízejí také všechny nejlepší funkce velkých vestavných spotřebičů EG-Electrolux. Malý rozměr neomezující možnosti využití, to je zásada spotřebičů KOMPKT od EG-Electrolux. To, že se to podařilo, dokazují tyto spotřebiče při přípravě jídel: např. při pečení v troubě, mikrovlnné troubě i v páře. Tato příprava díky šetrnému zacházení s potravinami získává čím dál tím větší oblibu. Dva ze tří modelů dokonce nabízejí kombinovaný provoz: pečicí i mikrovlnná trouba a pouze u EG-Electrolux pečení v páře MULTI s funkcemi pečicí trouby a pečení v páře. Tato kombinace je jedinečná a zajišťuje vynikající výsledky při pečení masa i těsta. Ke kompaktnímu tvaru tak ještě přistupuje netušená rozmanitost funkcí ve formě stavebnicového systému. Tímto způsobem lze individuálně navrhovat kuchyně s omezeným prostorem a plnit přání zákazníků dle jejich zálib. Spotřebiče KOMPKT však nenalézají své smysluplné uplatnění pouze v malých kuchyních. Mohou rovněž tvořit účinné vybavení ve spojení s velkými vestavnými spotřebiči. Např. pro troubu KOMPKT s mikrovlnnou nebo parní troubou Multi lze jistě najít místečko a nemusíte se jich zříci. Jsou tedy zcela rovnocenné s velkými a někdy je i předčí, např. spotřebou energie. Tyto spotřebiče si tedy bez jakéhokoliv omezení zasluhují tradiční názvy spotřebičů COMPETENCE v oboru pečení a FVORIT pro mytí nádobí. U spotřebičů běžné velikosti se často nevyužije celý jejich výkon (málo masa ve velké troubě). Naopak v pečicí troubě KOMPKT se o něco menší pečicí prostor využije hospodárněji, což znamená výrazné snížení spotřeby energie v porovnání s velkou troubou, i když mnohem přísnější kritéria pro spotřebiče KOMPKT umožňují použití pouze označení energetické třídy B. Přes menší objem v nich lze současně péci dokonce ve dvou rovinách na pečicích pleších stejného formátu, stejně jako ve velké troubě. Proto není divu, že i výsledky pečení těsta a masa odpovídají výsledkům velkých spotřebičů. Svým vzhledem se spotřebiče KOMPKT výborně hodí k velkým spotřebičům, neboť se také pyšní designem LINE-CONTROL a ovládacím panelem TOUCH-CONTROL. Dodávají se také v oblíbené řadě designu z ušlechtilé oceli. Užitečný doplněk zásuvka ke spotřebičům KOMPKT Všechny spotřebiče KOMPKT lze doplnit zásuvkou. Spotřebič KOMPKT namontovaný na zásuvce lze vestavět do standardního výklenku o velikosti 45 cm, a tím se i ze spotřebičů KOMPKT v tomto provedení stává velmi důležitá část vybavení. Je to výhodné pro každý typ kuchyně. Zásuvka také poskytuje místo pro uskladnění užitečného příslušenství ke spotřebiči. Tyto zásuvky existují v provedení, které se hodí k designu přední strany z ušlechtilé oceli. Nové vestavné spotřebiče KOMPKT byly vyznamenány jednou z nejprestižnějších cen za design: Industrie Forum Design Hannover 2005.

10 10 Kompaktní modely To nejdůležitější jedním pohledem Výkonný vyvíječ páry ve spotřebiči MULTI-parní trouba KB 9820 E Pára umožňuje ve spotřebiči KOMPKT spolehlivé pečení se správným dávkováním, které zajišťuje vestavěný vyvíječ páry. Kromě přilévání vody probíhá všechno automaticky. Nízká teplota vnějšího skla dveří spotřebiče ISOFRONT plus Nízká teplota vnějšího skla dveří je zárukou bezpečnosti i u pečicích trub KOMPKT. U všech spotřebičů je maximální teplota vnějšího skla dveří pouze 50 C. TOUCH-TRONIC pro jasnou komunikaci Snadné rozpoznání a rychlé zadání nabízí TOUCH-TRONIC od EG-Electrolux u pečicích trub KOMPKT s jasným textem a symboly, jakož i logicky sestaveným menu. Snadno omyvatelné vybavení Spotřebiče KOMPKT jsou vybaveny známými výhodami pro snadné čištění od firmy EG-Electrolux: dvířky, která se snadno čistí, katalytickým krytem trouby a povrchovou smaltovou úpravou LONGCLEN. Vynikající rozložení mikrovln Vynikající rozložení mikrovln zaručuje v troubě KOMPKT-MICROMT skleněná deska, která sahá až ke dnu. Díky tomuto vylepšení se mikrovlny odrážejí i ode dna trouby a vylepšují tak výsledek pečení. Doplňková zásuvka KD 6070 Tato praktická zásuvka slouží jako užitečný doplněk pro uložení různého příslušenství k pečicím troubám KOMPKT. Díky vnitřnímu obložení z ušlechtilé oceli lze zásuvku snadno udržovat v čistotě. Přehledný vnitřek a výborné možnosti jeho sledování Výkonné osvětlení pečicího prostoru v boční stěně zajišťuje jasné světlo v celém prostoru. Velké panoramatické okno umožňuje lepší pohled na pečené jídlo. Pečení ve dvou rovinách současně, přičemž velikost plechů je stejná jako u velkých spotřebičů Pečicí trouby KOMPKT umožňují pečení i ve dvou rovinách současně, přičemž je možné použít plechy běžné velikosti.

11 Kompaktní modely 11 Snadné použití Detaily, které dělají rozdíl: precizní nastavení stupně mletí S automatem Profi-Espresso připravíte ve své kompaktní kuchyni přesně takovou kávu, jakou máte rádi. Pomocí otočného voliče si můžete zcela individuálně nastavit stupeň mletí zrnek kávy pro nejlepší chuť espressa nebo cappuccina. ť už trouba nebo automat na kávu spotřebiče KOMPKT překvapí stejnou kvalitou jako ty velké Například kompaktní trouba je neuvěřitelně prostorná: různé pekáče a nádobí Vám umožní využít vnitřek trouby maximálně efektivně. Nebo nádoba na čerstvou vodu našeho Profi-Espressa je navržena tak velkoryse, že nemusíte příliš často doplňovat vodu. Důmyslná konstrukce mimo to umožňuje snadnou manipulaci při vyjímání nádoby a jejím opětovném zapojení do přístroje. Perfektní stabilitu zajišťuje praktický připojovací systém. Polička pro malé šálky Při vývoji každého nového spotřebiče EG-Electrolux promýšlí každý detail aby se například automatem na přípravu kávy mohli prezentovat i bonviváni. Takže pro malé šálky byla vytvořena speciální polička. I malé šálky lze nyní postavit až zcela nahoru, a tak se nic nerozstříkne. Skutečně chytrý nápad.

12 12 Kompaktní modely Funkčnost Pohodlné ovládání a obsluha Vývoj vynikajících výrobků pro EG-Electrolux znamená více než kombinaci vyspělé techniky s nádherným designem. Naše moderní současnost vyžaduje také pohodlnou, rychlou a spolehlivou obsluhu. Řada EG-Electrolux KOMPKT Vám nabízí řešení, která hovoří sama za sebe: Při každodenním používání se přesvědčíte, jak Vám každý promyšlený detail usnadňuje život jsou to například: snadno čitelný displej, TOUCH- CONTROL, samočisticí katalytický kryt nebo nádobí ESY CLENING... Bez ohledu na to, zda budete péct, používat mikrovlnnou troubu nebo připravovat oblíbenou kávu, s naší vychytanou řadou KOMPKT všechy pokrmy připravíte tím nejpohodlnějším způsobem. Vychutnejte si rozmanitost: vestavný Espresso-Bar Tento dokonalý přístroj na přípravu kávy doslova zkrášlí Vaši kompaktní kuchyň. Vyspělá technologie garantuje precizní provedení Vašich přání a chutí. Výdejní otočná tryska přesně splní Vaše příkazy, ať už chcete čaj, horkou polévku nebo napěněnou čepici cappuccina.

13 Kompaktní modely 13 Výše jejího výklenku je pouze 38 cm, a přesto je MULTI: COMPETENCE KB 9820 E kompletní parní pečicí troubou Competence KB 9820 E Energetická B Výška niky nerez Veškeré výhody zdravého vaření v páře nabízí nová parní trouba MULTI od EG-Electrolux, a to na nejmenším možném prostoru. Ve své zvláštní variantě jako VITL a INTERVL je tato parní trouba dokonalá a jedinečná! v kombinaci s konvenčním ohřevem trouba poskytuje prvotřídní výsledky vaření a pečení těsta a masa. Mimoto trouba umožňuje ve varném prostoru o objemu 31 litrů používat buď 3 zásuvné roviny nebo 2 roviny současně! V každé rovině lze použít pečicí plech nebo pečicí a grilovací rošt naprosto stejné velikosti, jako je v příslušenství pro velkou parní troubu MULTI B Je tedy zaručena možnost využití veškerého běžného nádobí. kompaktní vestavná parní trouba TOUCHTRONIC control ISOFRONT plus elektronický časovač 12 automatických programů 1 paměťová funkce 7 způsobů ohřevu rychlé předehřátí katalytický kryt chladicí ventilátor čistě smaltovaný vnitřek trouby dětská pojistka elektrický gril 4násobně prosklená dvířka 2 využitelné pracovní úrovně pro souběžné pečení kolejnice pro rošt se stopkou 3 zásuvné úrovně pro rošt Příslušenství: typy plechů: 1 smaltovaný pečicí plech typy roštů: 1 plochý nerezový rošt Příkon: 3,4 3,7 kw pro připojení na 230/240 V~ S těmito vlastnostmi MULTI lze troubu KB 9820 E doporučit do každé kuchyně omezené prostorem. Mimo jiné se hodí pro kombinovanou vestavbu s dalšími spotřebiči COMPETENCE-KOMPKT a jinými vestavnými spotřebiči. KB 9820 E/KB 9810 E

14 14 Kompaktní modely COMPETENCE KB 9800 E COMPETENCE KB 9810 E COMPETENCE KM 9800 E Energetická B Výška niky Energetická Výška niky Energetická Výška niky B B nerez kompaktní vestavná trouba TOUCHTRONIC control ISOFRONT plus elektronický časovač 12 automatických programů 1 paměťová funkce 5 způsobů ohřevu rychlé předehřátí katalytický kryt chladicí ventilátor čistě smaltovaný vnitřek trouby dětská pojistka elektrický gril 4násobně prosklená dvířka 2 využitelné pracovní úrovně pro souběžné pečení kolejnice pro rošt se stopkou 3 zásuvné úrovně pro rošt skleněné dno Příslušenství: typy plechů: 1 smaltovaný pečicí plech typy roštů: 1 plochý nerezový rošt Příkon: 3,4 3,7 kw pro připojení na 230/240 V~ nerez kompaktní vestavná trouba s mikrovlnami TOUCHTRONIC control ISOFRONT plus integrovaná mikrovlnná trouba (1000 W) elektronický časovač 12 automatických programů 1 paměťová funkce 5 způsobů ohřevu rychlé předehřátí chladicí ventilátor čistě smaltovaný vnitřek trouby dětská pojistka elektrický gril 4násobně prosklená dvířka 2 využitelné pracovní úrovně pro souběžné pečení kolejnice pro rošt se stopkou 3 zásuvné úrovně pro rošt skleněné dno Příslušenství: typy plechů: 1 smaltovaný pečicí plech typy roštů: 1 plochý nerezový rošt Příkon: 3,4 3,7 kw pro připojení na 230/240 V~ NENÍ V SORTIMENTU âr nerez kompaktní vestavná trouba TOUCHTRONIC control ISOFRONT plus integrovaná mikrovlnná trouba (1000 W) elektronický časovač 10 automatických programů 1 paměťová funkce 2 způsoby ohřevu rychlé předehřátí chladicí ventilátor čistě smaltovaný vnitřek trouby dětská pojistka elektrický gril 4násobně prosklená dvířka 2 využitelné pracovní úrovně pro souběžné pečení kolejnice pro rošt se stopkou 3 zásuvné úrovně pro rošt skleněné dno Příslušenství: typy roštů: 1 plochý nerezový rošt, 1 crisp pánev Příkon: 3,4 3,7 kw pro připojení na 230/240 V~ KB 9810 E/KB 9800 E/KM 9800 E

15 utomaty na kávu, kompaktní myčka nádobí 15 PE 8038 PE 9038 FVORIT Vi Energetická Účinnost mytí Účinnost B sušení nerez vestavný automat na kávu poloautomatický TOUCH-CONTROL indikace funkcí svítícími diodami (LED) 6 automatických programů: espresso, dvojité espresso, káva, dvojitá káva, horká voda, pára vyjímatelná nádoba na čerstvou vodu (2 l) nádobka na čerstvou zrnkovou kávu (250 g) plynule nastavitelný mlýnek pěchovadlo kávy vyjímatelná odkapávací miska 1 standardní vodní filtr (typ: Brita) možnost použití zrnkové kávy, mleté kávy a lisovaných kávových polštářků nerez vestavný automat na kávu plně automatický TOUCH-CONTROL indikace funkcí svítícími diodami (LED) 4 automatické programy: espresso, káva, horká voda, pára indikace hladiny vody indikace množství zrnek kávy indikace množství použité kávy pro vyprázdnění zásobníku vyjímatelná nádoba na čerstvou vodu (2 l) nádobka na čerstvou zrnkovou kávu (250 g) plynule nastavitelný mlýnek vyjímatelná odkapávací miska 1 standardní vodní filtr (typ: Brita) určeno výhradně pro použití zrnkové kávy NENÍ V SORTIMENTU âr PE 8038/9038 FVORIT Vi

16 16 Vestavné trouby Vestavné trouby

17 Vestavné trouby 17 Perfektní tvary nové designové linie EG-Electrolux O tom, s jakou stylistickou jistotou byl použit tento nový design, svědčí modely sporáků a pečicích trub. Ovládací prvky, jako knoflíky plotýnek, resp. dotykové senzory TOUCH-CONTROL ovládání pečicích trub, jsou ergonomicky elegantně umístěny podél ovládací lišty LINE-CONTROL. Podél této lišty jsou umístěny také indikátory funkce, teploty a indikátory varných plotýnek a indikační displeje příslušných snadno ovladatelných elektronických prvků. Lineární design krytu přístroje je důsledně dodržen i u držadla pečicí trouby. Elegantně tvarované, a přesto stabilní držadlo pečicí trouby je protaženo přes celou šířku dvířek trouby. Stabilní držadlo s tepelnou bariérou chrání ruce a jiné části těla (i malé dětské hlavičky) před náhodným nárazem a skýtá bezpečný přístup za každé situace. EG-Electrolux umisťuje s pýchou na přední stranu vybraných modelů svou značku a reliéfní logo. Perfektní ve své funkci Pomocí nových obdélníkových tlačítek LINE-CONTROL lze různé elektronické obvody jako např. snadno ovladatelné elektronické hodiny BCKTRONIC a BCKTRONIC plus pohodlně a přesně ovládat. Nový vylepšený BCKTRONIC top reaguje se svými dotykovými senzory TOUCH-CONTROL již na lehký dotyk prstu. Symboly a texty mluví jasnou řečí, takže studium návodu k obsluze je takřka zbytečné. FindLOGIC Levé a pravé ovládací knoflíky jsou logicky přiřazeny příslušným plotýnkám FindLOGIC a proto je lze na panelu spotřebiče snadno nalézt. Umístění ovládacích prvků FindLOGIC zvítězilo ostatně v rozsáhlém testu koncových uživatelů; chválí je zejména pro nemožnost jejich záměny. Novinka od EG-Electrolux: BCKTRONIC top TOP v zadávání a TOP při každém smažení a pečení Jednotlivé funkce: Uživatelský průvodce, 22 jazykových zadání, 10 způsobů ohřevu, rychlý ohřev, programy pro maso se zadáním hmotnosti, resp. pečicí sonda, automatické recepty, paměťová nabídka pro 20 vlastních receptů, program TEPELNÁ ÚPRV BIO, správa zbytkového tepla, indikace zbývajícího času pro dovaření/pečení, individuální využití pečicí sondy, elektronická regulace teploty ( C), navrhování teploty, funkce časovače, bezpečnostní vypínání pečicí trouby, resp. plotýnek, dětské zabezpečení, blokování tlačítek, základní nastavení, nabídky pro čištění, inteligentní osvětlení pečicí trouby, servisní kódy/režim demo. BCKTRONIC top je nejpohodlnější elektronika sporáků a pečicích trub ke splnění všech myslitelných kuchařských přání. Poskytuje uživateli nejnovější technologii z oblasti ovládání pečicích trub. Přitom v režimu VYP (vypnuto) vypadá esteticky a jeho funkce jsou fantasticky přehledné. Jsou jím vybaveny všechny sporáky a pečicí trouby modelové řady COMPETENCE nejvyšší třídy TOP 9.

18 18 Vestavné trouby Pečicí sonda Pečicí sonda Použití pečicí sondy zaručuje naprosto dokonalé pečení masa. Sonda zabodnutá do pečeně informuje o teplotě uvnitř pokrmu. Přitom se na displeji objeví slovo FLEISCHSPIESS, a když je dosaženo předem nastavené teploty, trouba se sama vypne. Maso se tak peče přesně podle Vašich představ. Teplota uvnitř pokrmu přesně informuje o stavu pečeně: např. málo, středně nebo silně propečené dle Vašeho oblíbeného způsobu. Kontrolované dovařování pomocí GR-CONTROL Úspora energie v důsledku vědomého využití zbytkového tepla pomocí zařízení GR-CONTROL od EG-Electrolux. Světelná signalizace tento postup usnadňuje a signalizuje dobu, kterou lze využít po vypnutí pečicí trouby. Výstup páry Nový tvar, osvědčená funkce a pouze od firmy EG-Electrolux: Výstup páry z pečicí trouby vlevo vzadu Pára nebo výpary mohou být nebezpečné. Ne však u značky EG-Electrolux: EG-Electrolux umožňuje únik páry z vestavného sporáku otvorem v horní varné desce vlevo vzadu. Pára odchází nejbezpečnějším způsobem do bezprostřední blízkosti odsavače. Je to typický znak varných desek a vestavných sporáků od firmy EG-Electrolux. 40 C Snadno omyvatelné dveře a vybavení Prosklená vnitřní strana dveří poskytuje hladkou, snadno omyvatelnou plochu. Při silnějším zašpinění lze jednoduše dveře vyvěsit bez použití nástroje, rozebrat a dokonce vyčistit mezi tabulemi. Rám za dveřmi je hladký a rovný a lze jej snadno a pohodlně otřít. Ve vnitřním prostoru pečicí trouby jsou další části, které lze snadno čistit, jako sklopné grilovací těleso a hladké stěny pečicí trouby. Ze smaltovaného povrchu LONGCLEN vnitřního prostoru a našeho příslušenství SUPER CLEN lze nečistoty snadno setřít. Také závěsnou mřížku pro pekáče a rošty lze bez námahy vyjmout a zase umístit zpět. Panoramatický průhled Při návrhu dveří pečicí trouby se zvlášť dbalo na zajištění co nejlepšího pohledu do vnitřního prostoru pečicí trouby. Nový panoramatický průhled umožňuje neomezený průhled do všech úrovní. Zápustné přepínače s elektronickou indikací V provozním stavu signalizuje světelný kroužek s dobře čitelným údajem na zápustném přepínači nebo LINE-CONTROL, která funkce nebo výkonový stupeň je právě nastaven. Přepínače jsou zapuštěny i v zapnutém stavu. Tím se lze vyhnout znečištění a jejich nechtěnému přetočení. Isofront plus, Isofront top Sporáky a pečicí trouby EG-Electrolux vždy měly během provozu nízké teploty čelního skla. Ty se nepřetržitě dále snižují. Proto mají sporáky a pečicí trouby s ISOFRONT teplotu maximálně 70 C, s ISOFRONT plus teplotu maximálně 50 C a s ISOFRONT top dokonce už jen maximálně 40 C*. Tyto hodnoty byly podle normy naměřeny po jedné hodině provozu při teplotě 200 C. Při provozu s vrchním a spodním ohřevem se tyto hodnoty ještě podstatně snižují! COOL-Front existuje ostatně také u samočisticího systému PYROLUXE : také zde mají vestavné sporáky a pečicí trouby EG-Electrolux senzačně nízké teploty: ZÁKLDNÍ TŘÍD maximálně 90 C a TOP TŘÍD maximálně 70 C. *po 1 hodině provozu s horkým vzduchem při 200 C Povrchová úprava LONGCLEN To, co ve vnitřním prostoru pečicí trouby COMPETENCE dobře vypadá, má také svůj praktický význam. Povrchová úprava LONGCLEN od EG-Electrolux zajišťuje dlouhodobou čistotu trouby, aniž by ji bylo nutné často čistit. Zároveň je tato povrchová úprava LONGCLEN extrémně odolná proti nečistotám a proti mechanickému otěru. Díky struktuře a vzhledu povrchové úpravy LONGCLEN není radost z čistého vnitřního prostoru pečicí trouby pouze krátkodobou záležitostí.

19 Vestavné trouby 19 Bohaté příslušenství pro pečení a smažení: Tabulka pečení Otevřete-li sporák nebo pečicí troubu COMPETENCE, najdete na vnitřní straně dveří tabulku pečení natištěnou kvůli ochraně mezi skly. Ta poskytuje důležité pokyny pro druhy ohřevu, volbu teploty a zásuvné úrovně a ušetří Vám zároveň hledání v návodu k obsluze. PYROLUXE samočisticí systém s katalyzátorem, který se vyznačuje energetickou třídou, což existuje pouze u EG-Electrolux. Při tomto čištění, které platí za nejpohodlnější způsob čištění pečicí trouby, se zbytky ve vnitřním prostoru při vysokých teplotách spalují na popel. Stačí vlhká utěrka, abyste potom zbytky bez problémů setřeli. Dodatečně vestavěný katalyzátor čistí vystupující páru. Také během procesu čištění mají vestavné sporáky a pečicí trouby COMPETENCE od EG-Electrolux nejnižší teploty čelní části a zaručují tak bezpečnost v co nejvyšší míře. Drhnutí bylo včera dnes je SUPER CLEN! PLNOVÝSUV plus VÝSUV plus SUPER CLEN PLNOVÝSUV plus a VÝSUV plus vyhovují nejmodernějším požadavkům: jednoduchá, rychlá a pohodlná manipulace. Povrchová úprava SUPER CLEN umožňuje snadno a rychle odstraňovat nečistoty. 3 teleskopické výsuvy mohou být i jednotlivě spolehlivě vytaženy jako na kolejích (u PLNOVÝSUVU plus zcela). To znamená, že na každý pečicí plech a rošt je přístup ze všech stran až na tu nejnižší úroveň. to prakticky bez nebezpečí vzplanutí. Ostatně přesné vedení udržuje všechny zásuvné díly jako plechy a rošty, jakož i pekáče SUPER CLEN PROFI pevně ve stabilní poloze. Po vyjmutí teleskopického výsuvného zařízení zůstanou pouze hladké stěny pečicí trouby. To je konstrukční vlastnost, která značně usnadňuje čištění. Každý běžný sporák nebo pečicí troubu od EG-Electrolux lze i dodatečně vybavit různými variantami výsuvného zařízení. Důležité upozornění: Všechna výsuvná zařízení lze dodatečně instalovat dokonce i do sporáků a pečicích trub PYROLUXE. Před použitím systému PYROLUXE je však třeba je vyjmout. Pekáč SUPER CLEN PROFI, doplňková pánev, plechy a rošty Ideálním doplňkem k nádobí na vaření je pekáč PROFI s pojistkou proti vysunutí, vhodný na dušení, pečení a opékání, jakož i doplňková pánev, která slouží jako víko na pekáč nebo se může použít samostatně na varné desce. I zde povrch SUPER CLEN zajišťuje nejvyšší možné pohodlí při čištění. Plech na pečení, univerzální plech, kombinovaný rošt a pánev mohou být samozřejmě dodány také s povrchem SUPER CLEN. Výhodou je, že se koláče či placičky dají od plechu hravě oddělit. Ochranné spínání pro teleskopický VÝSUV Toto ochranné zařízení znemožňuje provoz systému PYROLUXE, pokud je nasazen teleskopický výsuv a tím jej chrání před poškozením. Tímto ochranným spínáním jsou sériově vybaveny všechny sporáky a pečicí trouby PYROLUXE od EG-Electrolux. * Stav: červenec 2003

20 20 Vestavné trouby Druhy ohřevu: Horký vzduch Při tomto druhu ohřevu se teplo vydávané vrchním a spodním topným tělesem rozděluje ventilátorem tak, že máte možnost péct pečivo současně jak na jedné, tak i na dvou úrovních. Samostatně zapínatelný vrchní ohřev Tento druh ohřevu se hodí zejména pro dopékání dodatečně nanesené polevy, například na sušenkách. Design wards Sporáky a pečicí trouby COMPE- TENCE obdržely řadu mezinárodně uznávaných vyznamenání za design. Horký vzduch MULTI V provozu jsou ventilátor a kruhová topná tělesa. Tak dosáhnete nejlepších výsledků při pečení koláčů a drobného pečiva a při vaření menu na třech úrovních současně. Horký vzduch PROFI V provozu jsou ventilátor a kruhová vrchní a spodní topná tělesa. Proto je možné pečení a smažení jako při profesionálním vaření. Tak se zajistí nejlepší výsledky kompletního gastronomického menu na 3 úrovních, přičemž se ještě dosáhne úspory času a energie. Pečení pizzy V provozu jsou ventilátor a kruhová topná tělesa. Tato varianta ohřevu je obzvlášť vhodná pro pečení rafinovaných receptů přivezených z dovolené v cizině. Cílený výběr topných těles pro ohřev skýtá zejména záruku, aby se křupavá podstata některých vzpomínek na dovolenou dobře projevila i při pečení po návratu. Samostatně zapínatelný spodní ohřev Tento druh ohřevu se hodí zejména pro dodatečné zapékání vlhkých koláčů, pizzy nebo Quiche Lorraine, jakož i pro zavařování a sterilizaci. Infrapečení Teplotně regulované grilování spolu s cirkulací vzduchu jsou ideální pro maso a drůbež, například pro rostbíf, jehněčí, kachnu nebo kuře. Velkoplošný gril Velkoplošný gril s vysokým grilovacím výkonem je vhodný pro grilování většího množství potravin. Zde je možno využít celou plochu pekáče nebo roštu. Gril Pro grilování malého množství steaků, ryb a k zapékání toastů. Rozmrazování Při tomto nastavení je zapojen do provozu pouze ventilátor a osvětlení pečicí trouby s vývinem tepla. Souhra obou funkcí se nejlépe hodí pro šetrné rozmrazování při pokojové teplotě. Energie Výrobce Model Nízká spotřeba energie Vysoká spotřeba energie spotřeba (kwh) Druh ohřevu: Konvenční ohřev Proudem horkého vzduchu (se standardní zátěží) Užitečný objem (l) Úroveň hlučnosti [db() re 1 pw] Technické hodnoty s dalšími údaji jsou obsaženy v prospektech. Norma EN Směrnice o energetických údajích na štítku El. pečicí trouby BC 123 X.YZ X.YZ BC Nyní údaje podle směrnic EU (energetické třídy) také na vestavných sporácích a pečicích troubách EG- Electrolux. Takzvané údaje podle směrnic EU nyní umožňují provádět bezprostřední porovnání výkonnosti sporáků a pečicích trub podle jejich spotřeby energie. Podle spotřeby energie se spotřebiče dělí do energetických tříd od do G. Třída znamená nízkou spotřebu, kdežto G znamená vysokou spotřebu. Pro vestavné sporáky a pečicí trouby EG-Electrolux vždy platila zásada: tak šetrné vůči životnímu prostředí a tak úsporné ve spotřebě energie, jak jen to je možné. Proto je víc než samozřejmé, že skoro všechny přístroje byly zařazeny do třídy, a proto zaručují nejnižší spotřebu energie. Vrchní a spodní ohřev Známý a vyzkoušený druh ohřevu. Doporučujeme pro všechny osvědčené rodinné recepty a pro pečení chleba nebo zvěřiny. Udržování teploty Pro udržování pokrmů při teplotě vhodné pro jídlo a pro ohřívání talířů na teplotu 80 C.

21 Vestavné trouby 21 COMPETENCE B Energet. Pečicí sonda Druhy ohřevu Mikrovlnný Modely KM 9800E-M KB 9800E-M KB 9810E-M KB 9820E-M /8000/9000 B Ventilátor Spodní ohřev Nízkoteplotní vaření nerez, lutec elektrická vestavná trouba TOUCH-CONTROL vantgarde (BCKTRONIC top) ISOFRONT top pyrolytické čištění elektronický časovač automatické programy s pečicí sondou automatické programy s uvedením hmotnosti automatické recepty paměťová funkce zobrazení doby pečení elektronická regulace teploty pečení při nízké teplotě zabezpečení před dětmi rychlé předehřátí ukazatel zbytkového tepla bezpečnostní vypínání pečicí trouby chladicí ventilátor pečicí sonda 4násobně prosklená dvířka 3 využitelné pracovní úrovně 3 teleskopické výsuvy 5 zásuvných úrovní pro rošt Ventilátor + kruhové topné těleso Ventilátor + gril Ventilátor + vrch. ohřev + spodní ohřev Ventilátor + kruh. topné těleso + vrchní ohřev + spodní ohřev Ventilátor + vrchní ohřev + gril Gril Vrchní a spodní ohřev Vrchní ohřev + spod. ohřev (80 C fixně) Vrchní ohřev + gril Pára Ventilátor + kruh. topné těleso + pára Všechny pečicí trouby Competence B Příslušenství: typy plechů: 1 univerzální čistě smaltovaný plech, 1 univerzální plech EXTR CLEN typy roštů: 1 chromovaný rošt, 1 EXTR CLEN rošt 1 grilovací pánev EXTR CLEN Příkon: 3 kw při připojení na 230 V~ * s hlavou šroubu

22 22 Vestavné trouby COMPETENCE B COMPETENCE B COMPETENCE B Energet. Pečicí sonda Energet. Pečicí sonda Energet. Pečicí sonda nerez, lutec elektrická vestavná trouba TOUCH-CONTROL vantgarde (BCKTRONIC top) ISOFRONT top čistě smaltovaný vnitřek trouby elektronický časovač automatické programy s pečicí sondou automatické programy s uvedením hmotnosti automatické recepty paměťová funkce zobrazení doby pečení elektronická regulace teploty pečení při nízkých teplotách zabezpečení před dětmi rychlé předehřátí ukazatel zbytkového tepla bezpečnostní vypínání pečicí trouby chladicí ventilátor pečicí sonda 4násobně prosklená dvířka 3 využitelné pracovní úrovně kolejnice pro rošt se stopkou 5 zásuvných úrovní pro rošt Příslušenství: typy plechů: 1 univerzální čistě smaltovaný plech, 1 univerzální plech EXTR CLEN typy roštů: 1 pochromovaný rošt, 1 EXTR CLEN rošt nerez elektrická vestavná trouba BCKTRONIC plus control ISOFRONT top pyrolytické čištění elektronický časovač zobrazení doby pečení elektronická regulace teploty pečení při nízké teplotě zabezpečení před dětmi rychlé předehřátí ukazatel zbytkového tepla bezpečnostní vypínání pečicí trouby chladicí ventilátor pečicí sonda 4násobně prosklená dvířka 3 využitelné pracovní úrovně kolejnice pro rošt se stopkou 5 zásuvných úrovní pro rošt Příslušenství: typy plechů: 1 čistě smaltovaný pekáč, 2 univerzální čistě smaltované plechy typy roštů: 1 pochromovaný rošt Příkon: 3 kw při připojení na 230 V~ NENÍ V SORTIMENTU âr nerez, lutec elektrická vestavná trouba BCKTRONIC plus control ISOFRONT top čistě smaltovaný vnitřek trouby elektronický časovač bezpečnostní vypínání pečicí trouby zobrazení doby pečení elektronická regulace teploty pečení při nízké teplotě zabezpečení před dětmi rychlé předehřátí ukazatel zbytkového tepla bezpečnostní vypínání pečicí trouby chladicí ventilátor pečicí sonda 4násobně prosklená dvířka 3 využitelné pracovní úrovně 3 teleskopické výsuvy 5 zásuvných úrovní pro rošt Příslušenství: typy plechů: 1 čistě smaltovaný pekáč, 2 univerzální čistě smaltované plechy typy roštů: 1 pochromovaný rošt Příkon: 3 kw při připojení na 230 V~ Příkon: 3 kw při připojení na 230 V~

23 Vestavné trouby 23 COMPETENCE B COMPETENCE B COMPETENCE B Energet. Pečicí sonda Energet. Pečicí sonda Energet. nerez elektrická vestavná trouba BCKTRONIC control ISOFRONT top pyrolytické čištění Pop in pop out přepínače elektronický časovač elektronická regulace teploty zabezpečení před dětmi rychlé předehřátí ukazatel zbytkového tepla bezpečnostní vypínání pečící trouby nabídka teplot chladicí ventilátor 4násobně prosklená dvířka 3 využitelné pracovní úrovně kolejnice pro rošt se stopkou 5 zásuvných úrovní pro rošt Příslušenství: typy plechů: 1 čistě smaltovaný pekáč, 2 univerzální čistě smaltované plechy typy roštů: 1 pochromovaný rošt Příkon: 3 kw při připojení na 230 V~ NENÍ V SORTIMENTU âr nerez, lutec elektrická vestavná trouba BCKTRONIC control ISOFRONT plus Pop in pop out přepínače čistě smaltovaný vnitřek trouby elektronický časovač elektronická regulace teploty zabezpečení před dětmi rychlé předehřátí pečicí sonda ukazatel zbytkového tepla bezpečnostní vypínání pečicí trouby nabídka teplot chladicí ventilátor 3násobně prosklená dvířka 3 využitelné pracovní úrovně kolejnice pro rošt se stopkou 5 zásuvných úrovní pro rošt Příslušenství: typy plechů: 1 univerzální čistě smaltovaný plech, 1 univerzální plech EXTR CLEN typy roštů: 1 pochromovaný rošt, 1 EXTR CLEN rošt 1 grilovací pánev EXTR CLEN nerez, lutec elektrická vestavná trouba BCKTRONIC control ISOFRONT plus Pop in pop out přepínače čistě smaltovaný vnitřek trouby elektronický časovač elektronická regulace teploty zabezpečení před dětmi rychlé předehřátí ukazatel zbytkového tepla bezpečnostní vypínání pečicí trouby nabídka teplot chladicí ventilátor 3násobně prosklená dvířka 3 využitelné pracovní úrovně kolejnice pro rošt se stopkou 5 zásuvných úrovní pro rošt Příslušenství: typy plechů: 1 univerzální čistě smaltovaný plech, 1 čistě smaltovaný pekáč typy roštů: 1 pochromovaný rošt Příkon: 3 kw při připojení na 230 V~ Příkon: 3 kw při připojení na 230 V~

24 24 Vestavné trouby COMPETENCE B COMPETENCE B COMPETENCE B Energet. Pečicí sonda Energet. Energet. NENÍ V SORTIMENTU âr nerez, lutec elektrická vestavná trouba ISOFRONT plus Pop in pop out přepínače čistě smaltovaný vnitřek trouby časovač pečicí sondy pečicí sonda chladicí ventilátor 3násobně prosklená dvířka 3 využitelné pracovní úrovně kolejnice pro rošt se stopkou 5 zásuvných úrovní pro rošt Příslušenství: typy plechů: 2 univerzální čistě smaltované plechy, 1 čistě smaltovaný pekáč typy roštů: 1 pochromovaný rošt Příkon: 3 kw při připojení na 230 V~ NENÍ V SORTIMENTU âr nerez, lutec elektrická vestavná trouba ISOFRONT plus Pop in pop out přepínače čistě smaltovaný vnitřek trouby elektronické hodiny chladicí ventilátor 3násobně prosklená dvířka 3 využitelné pracovní úrovně kolejnice pro rošt se stopkou 5 zásuvných úrovní pro rošt Příslušenství: typy plechů: 2 univerzální čistě smaltované plechy, 1 čistě smaltovaný pekáč typy roštů: 1 pochromovaný rošt Příkon: 3 kw při připojení na 230 V~ nerez elektrická vestavná trouba ISOFRONT plus Pop in pop out přepínače čistě smaltovaný vnitřek trouby elektronické hodiny chladicí ventilátor 3násobně prosklená dvířka 2 využitelné pracovní úrovně kolejnice pro rošt se stopkou 5 zásuvných úrovní pro rošt Příslušenství: typy plechů: 1 univerzální čistě smaltovaný plech, 1 čistě smaltovaný pekáč typy roštů: 1 pochromovaný rošt Příkon: 3 kw při připojení na 230 V~

25 Vestavné sporáky 25 COMPETENCE E Energet. Pečicí sonda NENÍ V SORTIMENTU âr nerez elektrický vestavný sporák TOUCH-CONTROL vantgarde (BCKTRONIC top) ISOFRONT top pyrolytické čištění elektronický časovač automatické programy s pečicí sondou automatické programy s uvedením hmotnosti automatické recepty paměťová funkce bezpečnostní vypínání pečicí trouby zobrazení doby pečení elektronická regulace teploty pečení při nízké teplotě zabezpečení před dětmi rychlé předehřátí ukazatel zbytkového tepla bezpečnostní vypínání pečicí trouby chladicí ventilátor pečicí sonda 4násobně prosklená dvířka 3 využitelné pracovní úrovně 3 teleskopické výsuvy 5 zásuvných úrovní pro rošt Všechny sporáky Competence E Příslušenství: typy plechů: 1 univerzální čistě smaltovaný plech, 1 univerzální plech EXTR CLEN typy roštů: 1 pochromovaný rošt, 1 EXTR CLEN rošt 1 grilovací pánev EXTR CLEN Příkon: 10,6 kw při připojení na 230/400 V~ * s hlavou šroubu

26 26 Vestavné sporáky COMPETENCE E COMPETENCE E COMPETENCE E Energet. Pečicí sonda Energet. Pečicí sonda Energet. nerez, lutec elektrický vestavný sporák BCKTRONIC plus control ISOFRONT top Pop in pop out přepínače čistě smaltovaný vnitřek trouby elektronický časovač bezpečnostní vypínání pečicí trouby zobrazení doby pečení elektronická regulace teploty pečení při nízké teplotě zabezpečení před dětmi rychlé předehřátí ukazatel zbytkového tepla bezpečnostní vypínání pečicí trouby chladicí ventilátor pečicí sonda 4násobně prosklená dvířka 3 využitelné pracovní úrovně 3 teleskopické výsuvy 5 zásuvných úrovní pro rošt Příslušenství: typy plechů: 1 čistě smaltovaný pekáč, 2 univerzální čistě smaltované plechy typy roštů: 1 pochromovaný rošt Příkon: 10,6 kw při připojení na 230/400 V~ NENÍ V SORTIMENTU âr nerez, lutec elektrický vestavný sporák BCKTRONIC control ISOFRONT plus Pop in pop out přepínače čistě smaltovaný vnitřek trouby elektronický časovač elektronická regulace teploty zabezpečení před dětmi rychlé předehřátí pečicí sonda ukazatel zbytkového tepla bezpečnostní vypínání pečicí trouby nabídka teplot chladicí ventilátor 3násobně prosklená dvířka 3 využitelné pracovní úrovně kolejnice pro rošt se stopkou 5 zásuvných úrovní pro rošt Příslušenství: typy plechů: 1 univerzální čistě smaltovaný plech, 1 univerzální plech EXTR CLEN typy roštů: 1 pochromovaný rošt, 1 EXTR CLEN rošt 1 grilovací pánev EXTR CLEN Příkon: 10,6 kw při připojení na 230/400 V~ nerez elektrický vestavný sporák BCKTRONIC control ISOFRONT plus Pop in pop out přepínače čistě smaltovaný vnitřek trouby elektronický časovač elektronická regulace teploty zabezpečení před dětmi rychlé předehřátí ukazatel zbytkového tepla bezpečnostní vypínání pečicí trouby nabídka teplot chladicí ventilátor 3násobně prosklená dvířka 3 využitelné pracovní úrovně kolejnice pro rošt se stopkou 5 zásuvných úrovní pro rošt Příslušenství: typy plechů: 1 univerzální čistě smaltovaný plech, 1 čistě smaltovaný pekáč typy roštů: 1 pochromovaný rošt Příkon: 10,6 kw při připojení na 230/400 V~

27 Vestavné sporáky 27 COMPETENCE E COMPETENCE E COMPETENCE E Energet. Pečicí sonda Energet. Energet. NENÍ V SORTIMENTU âr nerez, lutec elektrický vestavný sporák ISOFRONT plus Pop in pop out přepínače čistě smaltovaný vnitřek trouby časovač pečicí sondy pečicí sonda chladicí ventilátor 3násobně prosklená dvířka 3 využitelné pracovní úrovně kolejnice pro rošt se stopkou 5 zásuvných úrovní pro rošt Příslušenství: typy plechů: 2 univerzální čistě smaltované plechy, 1 čistě smaltovaný pekáč typy roštů: 1 pochromovaný rošt Příkon: 10,6 kw při připojení na 230/400 V NENÍ V SORTIMENTU âr nerez, lutec elektrický vestavný sporák ISOFRONT plus Pop in pop out přepínače čistě smaltovaný vnitřek trouby elektronické hodiny chladicí ventilátor 3násobně prosklená dvířka 3 využitelné pracovní úrovně kolejnice pro rošt se stopkou 5 zásuvných úrovní pro rošt Příslušenství: typy plechů: 2 univerzální čistě smaltované plechy, 1 pekáč typy roštů: 1 pochromovaný rošt Příkon: 10,6 kw při připojení na 230/400 V nerez elektrický vestavný sporák ISOFRONT plus Pop in pop out přepínače čistě smaltovaný vnitřek trouby elektronické hodiny chladicí ventilátor 3násobně prosklená dvířka 2 využitelné pracovní úrovně kolejnice pro rošt se stopkou 5 zásuvných úrovní pro rošt Příslušenství: typy plechů: 1 univerzální čistě smaltovaný plech, 1 pekáč typy roštů: 1 pochromovaný rošt Příkon: 10,6 kw při připojení na 230/400 V

28 28 Vestavné mikrovlnné trouby Teleskopické výsuvy a další příslušenství MICROMT COMBI 4060 E 40 litrů EG-Electrolux nabízí pro trouby o výšce 60 cm trojnásobný teleskopický plnovýsuv nerez vestavná mikrovlnná trouba snadno ovladatelná elektronika elektronické a mechanické ovládání objem: 40 l indikace funkcí LED časovač: ovládání otočným voličem (90 min.) mikrovlnný výkon nastavitelný v 5 stupních časovač grilu 90 min. signalizace konce programu rychlý start Quick (+ 30 s) zapuštěné světlo: 25 W otočný talíř (průměr 362 mm) Příkon: mikrovlnný výkon trouby: 900 W 2950 W při připojení na 230 V Další příslušenství pro trouby: CT SUPER CLEN univerzální plech, PNC MICROMT COMBI 4060 Vestavba do vysoké skříně o šířce 600 mm DP SUPER CLEN plech, PNC WS SUPER CLEN rošt, NENÍ V SORTIMENTU ČR PNC * Přesah rámu nahoře i dole 5 mm

29 Vestavné mikrovlnné trouby 29 MICROMT 1761 E MICROMT 2660 E MICROMT DUO 2660 E 17 litrů 26 litrů 26 litrů nerez, lutec vestavná mikrovlnná trouba snadno ovladatelná elektronika ovládání elektronickými tlačítky objem vnitřního prostoru: 17 l indikace funkcí LED časovač: ovládání otočným voličem (90 min.) mikrovlnný výkon nastavitelný v 5 stupních signalizace konce programu zabezpečení před dětmi rychlý start Quick (+ 30 s) zapuštěné světlo: 25 W 2 automatiky pro tepelnou úpravu 272 mm otočný talíř Příkon: mikrovlnný výkon trouby: 800 W 1200 W při připojení na 230 V lutec vestavná mikrovlnná trouba snadno ovladatelná elektronika elektronické ovládání přepínačem objem vnitřního prostoru: 26 l indikace funkcí LED časovač: ovládání otočným voličem (90 min.) mikrovlnný výkon nastavitelný v 5 stupních signalizace konce programu zabezpečení před dětmi rychlý start Quick (+ 30 s) zapuštěné světlo: 25 W 325 mm otočný talíř Příkon: mikrovlnný výkon trouby: 900 W 1300 W při připojení na 230 V nerez vestavná mikrovlnná trouba s grilem snadno ovladatelná elektronika elektronické ovládání přepínače objem vnitřního prostoru: 26 l indikace funkcí LED časovač: ovládání otočným voličem (90 min.) mikrovlnný výkon nastavitelný v 5 stupních 1 stupeň výkonu grilu s časovačem 90 min. kombinovaný ohřev (simultánní) signalizace konce programu nastavitelná dětská pojistka rychlý start Quick (+ 30 s) zapuštěné světlo: 25 W 325 mm otočný talíř Příkon: mikrovlnný výkon trouby: 900 W 2400 W při připojení na 230 V MICROMT 1761 MICROMT 2600 / DUO * Přesah rámu nahoře i dole 5 mm * Přesah rámu nahoře 5 mm, dole 15 mm Na dně není potřebný žádný otvor pro přívod vzduchu.

30 30 Varné desky

31 Varné desky 31 To nejdůležitější jedním pohledem Výstup páry Výstup páry z pečicí trouby vlevo vzadu Horká pára ze sporáku může být nebezpečná, jestliže je, jak je nejčastěji běžné, vypouštěna v přední části pásma přepínačů nebo madel. EG-Electrolux proto odvádí páru nebo výpary varnými deskami do odsavače. Elektronická indikace pro všechny plotýnky Nastavené výkonové stupně (1 9) jsou indikovány na varné desce a shora dobře čitelné. : Nastavena automatika uvedení do varu; H : Pozor! Plotýnka je ještě horká; F : Nevhodná varná nádoba příp. žádný hrnec na plotýnce. Trojkruhová varná deska PROFI Obzvláště pro velká jídla připravovaná na pánvi, jako je např. Paella, nabízí tato trojkruhová varná deska vynikající maximální průměr 27 cm s ideální stabilitou a topným výkonem. Se dvěma dalšími varnými zónami o průměru 21 a 14,5 cm má deska mnohostranné využití. Trojokruhová plotýnka Osvědčená trojokruhová Trojokruhová plotýnka plotýnka má mnohostranné použití. Vyhovuje pro hrnce obvyklých velikostí a neplýtvá energií. Indukční ohřev U tohoto druhu ohřevu se vytvářejí elektromagnetická pole. Energie se přenáší přímo do feromagnetického dna varné nádoby (indukuje se). Teplo vzniká jenom tam varná deska sama zůstává chladná! Přívod tepla může být regulován tak jemně a rychle, že se nepřipálí ani ty nejjemnější pokrmy. Rychlé rozehřívání Varná deska EG-Electrolux je vybavena moderními rychle se rozehřívajícími bleskovými plotýnkami. Tak dosáhnete během několika sekund plné tepelné účinnosti při rovnoměrném rozdělení tepla po celé plotýnce. Funkce Power při indukci Plotýnky s funkcí Power poskytují v případě potřeby tolik energie, že je možno nesmírně rychle ohřát velká množství tekutiny. Tak se ohřeje např. 1 litr studené vody z vodovodu za cca 2 minuty. Dvoukruhová varná zóna Espresso EG-Electrolux nabízí varnou zónu o průměru 10 cm pro pánvičku na máslo, hrníček s mlékem nebo dokonce pro milovníky espressa. Dva kruhy mnoho možností. Víceúčelová varná zóna a zóna pro pekáče MXI Podle vybavení a nastavení varné zóny lze využít varnou zónu o průměru 17 cm nebo obdélníkovou zónu 17 x 29 cm, příp. oválnou zónu 17 x 26,5 cm. Integrovaná varná deska ležící v jedné rovině Tento tvar varné desky ležící v jedné rovině, která je zabudována do pracovní desky, poskytuje mnoho pohodlí, elegantní vzhled a vysokou funkčnost. Easy-Service Kdyby skutečně nastal případ, že by vestavěná varná deska, ležící v jedné rovině, potřebovala první pomoc, pak lze díky pevně zabudovanému Easy-Service zásah provést pohodlně zespodu. Nákladná demontáž není u této varné desky nutná. S fazetovým brusem bez rámu Pozoruhodný design mají varné desky s fazetovým brusem. Nejlepší podmínky pro rám Neviditelné, a přesto nanejvýš stabilní je spojení rámu a skleněné keramiky. Plochá konstrukce rámu poskytuje vedle elegantního vzhledu také dobrý přechod na okolní kuchyňskou pracovní desku.

32 32 MaxiSense Libovolnou pánev můžete nyní položit na jakoukoliv varnou plotýnku nové indukční varné desky KF-mn EG-Electrolux, vedoucí značka skupiny Electrolux, Vám představuje novou indukční varnou desku, která po spotřebiteli už nevyžaduje, aby se řídil tradičními kuchyňskými zvyklostmi. Tato objevná technologie umožňuje umístit pánev o průměru od 125 mm do 210 mm na libovolnou plotýnku. Nedávný spotřebitelský průzkum provedený společností Electrolux ukázal, že čtyři různě veliké plotýnky často omezují kreativní schopnosti kuchaře. Nutí je totiž, aby umístili velkou pánev na zvláštní plotýnku. Přizpůsobují tak výběr potřebné nádoby velikosti plotýnky, místo aby vybírali podle typu připravovaného pokrmu. navíc jsme z průzkumu zjistili, že mít čtyři různé plotýnky pro mnoho kuchařů znamená, že nemohou jejich plochu optimálně využít. samostatná 71 cm široká elektrická varná deska plně indukční elektronické dotykové ovládání TOUCH-CONTROL 7x ukazatel zbytkového tepla funkce Power skleněný ovládací panel zabezpečení před dětmi bezpečnostní hlavní spínač minutka zvuková signalizace funkce STOP+GO automatické zahřátí bezpečnost varné desky: automatické vypínání 4 indukční plotýnky: vlevo vzadu: indukce 2,3/3,2 kw / 210 mm vpravo vzadu: indukce 2,3/3,2 kw / 210 mm vlevo vpředu: indukce 2,3/3,2 kw / 210 mm vpravo vpředu: indukce 2,3/3,2 kw / 210 mm S novou technologií už spotřebitel nemusí vybírat hrnec s ohledem na velikost varné plotýnky, ani se nemusí trápit s tím, jak umístit hrnec nebo pánev na přesně vymezenou plochu varné desky. Sklokeramický povrch varné desky je rozdělen na čtyři varné okruhy. Každý z nich je uprostřed označen křížkem. Pokud Vámi vybraná nádoba zcela zakrývá křížek libovolného okruhu, i když je umístěna třeba napříč dvěma okruhy, povrch pod jejím dnem bude vždy ohříván bez ohledu na její umístění nebo velikost KF-mn Varná indukční deska o šíři 70 cm je ohraničena hladkým nerezovým rámečkem, který sluší každé kuchyni, od té tradiční až k té provedené v moderním designu. Ovládání desky, stejně tak jako indikátory tepla, je plně integrováno do povrchu varné desky. Citlivý dotykový panel Vám umožňuje snadnou manipulaci a skvělou viditelnost v každé fázi vaření.

OBSAH 100% POZICE ZNAČKY MORA NA TRHU V ČESKÉ REPUBLICE 1. SPORÁKY 1. VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE 1. ODSAVAČE

OBSAH 100% POZICE ZNAČKY MORA NA TRHU V ČESKÉ REPUBLICE 1. SPORÁKY 1. VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE 1. ODSAVAČE KTLOG VÝROBKŮ PODZIM 2008 OBSH 10 VŘIDLOVÁ DESK SKLOKERMICKÉ DESKY 5 LET 5 let záruka na plynové, kombinované a elektrické sporáky MOR šíře 50 cm, sporáky MOR 2651, 3651 šíře 60cm a elektrické zásobníkové

Více

Snadné používání vestavné trouby od firmy Küppersbusch

Snadné používání vestavné trouby od firmy Küppersbusch Snadné používání vestavné trouby od firmy Küppersbusch Elektronické trouby nabízejí ovládání přesně dle Vašich požadavků. Vše, co potřebujete, je pouze špička Vašeho prstu na dotykových senzorech a elektronika

Více

VYBÍRÁTE SPOTŘEBIČE DO KUCHYNĚ? JE TO SNADNÉ.

VYBÍRÁTE SPOTŘEBIČE DO KUCHYNĚ? JE TO SNADNÉ. Potřebujete více informací? Je to snadné. Vše, co se potřebujete dozvědět o spotřebičích značky Zanussi, najdete jednoduše na našich webových stránkách: www.zanussi.cz Katalog vestavných spotřebičů 2012

Více

Vestavné spotřebiče 2008

Vestavné spotřebiče 2008 Vestavné spotřebiče 2008 PERFEKT IN FORM UND FUNKTION 2 Obsah Perfektní tvar a funkce Parní trouba Příslušenství Kompaktní přístroje Vestavné sporáky a pečicí trouby Varné desky Frontline Odsavače par

Více

VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE KATALOG PRO ELEKTROSPECIALISTY. ELECTROLUX s.r.o. Budějovická 778/3 140 21 PRAHA 4 Tel.: 261 302 111 VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE 2014

VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE KATALOG PRO ELEKTROSPECIALISTY. ELECTROLUX s.r.o. Budějovická 778/3 140 21 PRAHA 4 Tel.: 261 302 111 VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE 2014 ELECTROLUX s.r.o. Budějovická 778/3 140 21 PRAHA 4 Tel.: 261 302 111 Vaše otázky nám můžete zaslat na e-mailovou adresu: info@electrolux.cz Informace o spotřebičích najdete na webové adrese: www.aeg.cz

Více

TROUBY VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE 2015

TROUBY VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE 2015 TROUBY VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE 2015 8 Vaření Chytrá technologie 6. smysl vám nabídne intuitivní řešení pro každodenní život v kuchyni. Intuitivní vaření Při volbě jednoho z 30 přednastavených technologie 6.

Více

Nejlepší funkce pro chutnou, zdravou a moderní dietu

Nejlepší funkce pro chutnou, zdravou a moderní dietu Nejlepší funkce pro chutnou, zdravou a moderní dietu Elektronický parní systém a horký vzduch Pára je vytvářena mimo troubu ve vnějším parním enerátoru. To zajišťuje správnou atmosféru uvnitř trouby během

Více

Katalog volně stojících spotřebičů Electrolux 2015/2016. Volně stojící spotřebiče 2015/2016

Katalog volně stojících spotřebičů Electrolux 2015/2016. Volně stojící spotřebiče 2015/2016 Katalog volně stojících spotřebičů Electrolux 2015/2016 Volně stojící spotřebiče 2015/2016 Prodloužená záruka Vydrží déle, než čekáte 10let Neuvěřitelných 10 let záruky Pro účinné a prakticky neslyšné

Více

NAŠE VÝROBKY 2013/2014

NAŠE VÝROBKY 2013/2014 3 OBSAH NAŠE VÝROBKY 2013/2014 1 ÚVOD 2 VAŘENÍ 3 CHLAZENÍ Vždy na předních místech 04 Ideální kombinace 08 Vestavné trouby 16 Trouba pro kombinaci 23 Kompaktní trouby 28 Mikrovlnné trouby 31 Kávovary 33

Více

SFP390X. classic. PYROLYTICKÁ TROUBA, 60CM NEREZ Energetická třída A

SFP390X. classic. PYROLYTICKÁ TROUBA, 60CM NEREZ Energetická třída A PYROLYTICKÁ TROUBA, 60CM NEREZ Energetická třída A EAN13: 8017709173128 LCD display 10 funkcí FUNKCE / VOLBY / TEPLOTA 9 funkcí vaření včetně: TURBO, ECO cooking Čisticí funkce: Pyrolisis Elektronický

Více

WHIRLPOOL T R O U B Y

WHIRLPOOL T R O U B Y WHIRLPOOL T R O U B Y Elektrické trouby Společnost Whirlpool přichází s širokou nabídkou multifunkčních horkovzdušných trub s kruhovým topným tělesem nebo ventilátorem. Elektronické ovládání, které neustále

Více

Katalog. www.mora.cz VÝROBKŮ

Katalog. www.mora.cz VÝROBKŮ Katalog www.mora.cz VÝROBKŮ Jaro-léto / 2014 Zaručujeme Vám široký sortiment kuchyňských spotřebičů za dostupné ceny. Zaručujeme Vám vždy moderní a promyšlený design vytvořený s ohledem na Vaše požadavky

Více

Vestavné spotřebiče 2009

Vestavné spotřebiče 2009 Vestavné spotřebiče 2009 Přehled výrobků Velkoobchod 2 TROUBY Lo C boční otevírání dveří B99597-5-m samostatná trouba boční otevírání dvířek TOUCH-CONTROL (BACKTRONIC top) ISOFRONT plus 3 teleskopické

Více

CHLAZENÍ VAŘENÍ. Katalog domácích spotřebičů

CHLAZENÍ VAŘENÍ. Katalog domácích spotřebičů CHLAZENÍ VAŘENÍ Katalog domácích spotřebičů CHLAZENÍ Technologie ROMO A+++ (Úsporné a kvalitní) Spotřeba energie je u chladniček nejdůležitějším parametrem. Chladnička spotřebovává nejvíce elektřiny v

Více

NOVÁ INSPIRACE KATALOG VÝROBKŮ 2009

NOVÁ INSPIRACE KATALOG VÝROBKŮ 2009 NOVÁ INSPIRACE KATALOG VÝROBKŮ 2009 2 MORA. Nová tradice Již více než 180 let je Mora součástí nejen Vašich kuchyní, ale především spolehlivým partnerem při realizaci Vašich přání. S absolutní jistotou

Více

CO68GMA8. Funkce. colonial. Základní trouby. SPORAK COLONIAL, 60CM PLYNOVÁ VARNÁ DESKA MULTIFUNKČNÍ ELEKTRICKÁ TROUBA ANTRACIT/ Mosaz estetika

CO68GMA8. Funkce. colonial. Základní trouby. SPORAK COLONIAL, 60CM PLYNOVÁ VARNÁ DESKA MULTIFUNKČNÍ ELEKTRICKÁ TROUBA ANTRACIT/ Mosaz estetika SPORAK COLONIAL, 60CM PLYNOVÁ VARNÁ DESKA MULTIFUNKČNÍ ELEKTRICKÁ TROUBA ANTRACIT/ Mosaz estetika EAN13: 8017709150044 Analógové hodiny s elektronickým časovačem VARNÁ DESKA 4 plynové hořáky 1 ULTRA Rapid:

Více

VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE MONETTI 2

VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE MONETTI 2 VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE MONETTI 2 3 VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE MONETTI Vařte s radostí! Vychutnávejte detaily zpracování, rozhodujte se jednoduše a přesvědčte se, že vše je na svém správném místě a že se vám i vašim

Více

MULTIFUNKČNÍ A MIKROVLNNÉ TROUBY

MULTIFUNKČNÍ A MIKROVLNNÉ TROUBY W H I R L P O O L M I K R O V L N N É T R O U B Y Technologie 6. smysl Základ technologie 6. smyslu tvoří systém řídicí logiky typu fuzzy. Po vložení pokrmu do trouby začne senzor zjišťovat jeho počáteční

Více

WHIRLPOOL. VESTAVNÉ Trouby

WHIRLPOOL. VESTAVNÉ Trouby WHIRLPOOL VESTAVNÉ Trouby DESIGN WHIRLPOOL Design Whirlpool zvolte si vlastní cestu k dokonalé kuchyni Produkty Whirlpool se dokážou přizpůsobit každé kuchyni. Jsou dodávány v designových řadách, z nichž

Více

MULTIFUNKČNÍ A MIKROVLNNÉ TROUBY

MULTIFUNKČNÍ A MIKROVLNNÉ TROUBY W H I R L P O O L M I K R O V L N N É T R O U B Y MULTIFUNKČNÍ A MIKROVLNNÉ TROUBY Maximální užitek na minimálním prostoru. Třebaže to na první pohled nevypadá, MAX je prostorná mikrovlnná trouba, do které

Více

TR93IX. Victoria. Sporák VICTORIA, 90х60 см Nerez Energetická třída B A EAN13: 8017709196660. Indukční varná deska: 5 zon:

TR93IX. Victoria. Sporák VICTORIA, 90х60 см Nerez Energetická třída B A EAN13: 8017709196660. Indukční varná deska: 5 zon: TR93IX Victoria Sporák VICTORIA, 90х60 см Nerez Energetická třída B A EAN13: 8017709196660 Indukční varná deska: 5 zon: Zadní levá: 2,30 kw - Booster 3,00kw - Ø 215 mm Přední levá: 1,30 kw - 1,40 kw Booster

Více

POHODLÍ KRÁSY, KRÁSA TECHNOLOGIE

POHODLÍ KRÁSY, KRÁSA TECHNOLOGIE 2010 POHODLÍ KRÁSY, KRÁSA TECHNOLOGIE BO 7443 AX + IT 604 AC BO 7443 AX + ECT 620 AC BO 7443 AX + G 6N4 AX Prodloužená záruka Extra v hodnotě 800,- Kč vč. DPH. 37.980,- 29.990,- 31.980,- 24.990,- 25.980,-

Více

WHIRLPOOL VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE 2015

WHIRLPOOL VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE 2015 WHIRLPOOL VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE 2015 Rozdíl mezi jednoduchostí a intuicí Whirlpool rozumí vaším potřebám a ví, že se každý den jedinečným způsobem staráte o to, co máte rádi. Technologie 6. smysl proto zajišťuje

Více

PŘEHLED SPOTŘEBIČŮ. Platnost od 1. 1. 2014. Vestavné trouby, mikrovlnné trouby, varné desky, chladničky a myčky nádobí. Uvedené ceny jsou včetně DPH

PŘEHLED SPOTŘEBIČŮ. Platnost od 1. 1. 2014. Vestavné trouby, mikrovlnné trouby, varné desky, chladničky a myčky nádobí. Uvedené ceny jsou včetně DPH PŘEHLED SPOTŘEBIČŮ Platnost od 1. 1. 2014 Vestavné trouby, mikrovlnné trouby, varné desky, chladničky a myčky nádobí Uvedené ceny jsou včetně DPH VESTAVNÉ TROUBY Vestavná trouba CS 912 M XS DCT 60 /čiré

Více

SF122BE. Funkce. linea. MULTIFUNKČNÍ TROUBA 60 CM Bílé sklo Energetická třída A+ EAN13: 8017709213237 LCD display.

SF122BE. Funkce. linea. MULTIFUNKČNÍ TROUBA 60 CM Bílé sklo Energetická třída A+ EAN13: 8017709213237 LCD display. MULTIFUNKČNÍ TROUBA 60 CM Bílé sklo Energetická třída A+ EAN13: 8017709213237 LCD display Rotační knoflíky VLASTNOSTI/ VOLBY/ TEPLOTA 9 funkcí vaření Čistící funkce: Vapor clean Další funkce: rozmrazování,

Více

Vestavné spotřebiče. Program pro kuchyňská studia a specializované obchody s nábytkem. siemens-home.cz. Siemens. Seznamte se s budoucností.

Vestavné spotřebiče. Program pro kuchyňská studia a specializované obchody s nábytkem. siemens-home.cz. Siemens. Seznamte se s budoucností. Vestavné spotřebiče Program pro kuchyňská studia a specializované obchody s nábytkem siemens-home.cz 2015 Siemens. Seznamte se s budoucností. Objevte svět nově. Objevte domácí spotřebiče Siemens Každý

Více

Chladící a mrazící přístroje od Liebherra najdete všude tam, kde je kladen velký důraz na servis a poradenství. V odborném obchodě!

Chladící a mrazící přístroje od Liebherra najdete všude tam, kde je kladen velký důraz na servis a poradenství. V odborném obchodě! Chladící a mrazící přístroje od Liebherra najdete všude tam, kde je kladen velký důraz na servis a poradenství. V odborném obchodě! Chladničky a mrazničky 006 007 Chladící technika pro komerční účely Váš

Více

WHIRLPOOL VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE 2014/2

WHIRLPOOL VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE 2014/2 WHIRLPOOL V E S TAV N É S P OT Ř E B I Č E 2 0 1 4 / 2 INOVACE Objevte novou sílu technologie Rozdíl mezi jednoduchostí a intuicí Whirlpool rozumí vaším potřebám a ví, že se každý den jedinečným způsobem

Více

Tradice a inteligentní technologie v luxusním designu. Nejlepší volba pro vaši kuchyň.

Tradice a inteligentní technologie v luxusním designu. Nejlepší volba pro vaši kuchyň. Tradice a inteligentní technologie v luxusním designu. Nejlepší volba pro vaši kuchyň. DÁREK ZDARMA! Při koupi spotřebičů AEG nebo ELECTROLUX v kombinaci indukční varná deska, vestavná trouba a vestavná

Více

Kolekce - Domov 2008 / 2009

Kolekce - Domov 2008 / 2009 Indesit Company Česká, s.r.o. Lihovarská 00/ 90 00 Praha 9 - Česká republika Tel. (+) 0 7 - Fax (+) 0 7 www.hotpoint-ariston.cz modrá linka: 80 800 0 Indesit Company S.p.. Viale ristide Merloni 7-00 Fabriano

Více

CHLAZENÍ PRANÍ VAŘENÍ

CHLAZENÍ PRANÍ VAŘENÍ Čistá práce po tři generace CHLAZENÍ PRANÍ VAŘENÍ PRANÍ Technologie Romo Krátké prací programy Programy praček Romo jsou navrženy tak, aby vypraly vždy za co nejkratší dobu, ale zároveň kvalitně a efektivně.

Více

SF4750MCPO Novinka. Funkce. cortina. KOMPAKTNÍ MIKROVLNNÁ TROUBA-KOMBINOVANÁ výška 45cm CREME Mosazná estetika

SF4750MCPO Novinka. Funkce. cortina. KOMPAKTNÍ MIKROVLNNÁ TROUBA-KOMBINOVANÁ výška 45cm CREME Mosazná estetika SF4750MCPO Novinka KOMPAKTNÍ MIKROVLNNÁ TROUBA-KOMBINOVANÁ výška 45cm CREME Mosazná estetika EAN13: 8017709206376 ESTETIKA / CONTROL Barva: creme Ovládací knoflíky: creme Mosazná estetika (madla, podložky,

Více

obsah 3 O společnosti 4 Side By Side chladničky 10 Kombinované chladničky 16 Malé chladničky 20 Mrazničky 26 Vinotéky 34 Pračky 40 Sušičky 42 Myčky

obsah 3 O společnosti 4 Side By Side chladničky 10 Kombinované chladničky 16 Malé chladničky 20 Mrazničky 26 Vinotéky 34 Pračky 40 Sušičky 42 Myčky obsah 3 O společnosti 4 Side By Side chladničky 10 Kombinované chladničky 16 Malé chladničky 20 Mrazničky 26 Vinotéky 34 Pračky 40 Sušičky 42 Myčky O společnosti Historický růst obratu společnosti Haier

Více

Chladničky a mrazničky pro komerční použití 2009

Chladničky a mrazničky pro komerční použití 2009 Pro každou potřebu správnou informaci Víno speciál prezentuje rozsáhlou nabídku přístrojů Vinidor, temperovaných a klimatizovaných chladniček na víno. Chladničky a mrazničky pro komerční použití 29 Víno

Více

Ceník domácích spotřebičů Ceník je platný od 1.2.2012

Ceník domácích spotřebičů Ceník je platný od 1.2.2012 Ceník domácích spotřebičů Ceník je platný od 1.2.2012 www.baumatic.cz STUDIO SOLARI OMBRA1SS Studio Solari 60 cm multifunkční trouba, Energetická třída: A, 10 funkcí, Objem užitný/hrubý: 54/64 litrů, Multijazyčný

Více

» vestavné elektrické trouby

» vestavné elektrické trouby » vestavné elektrické trouby Energetická třída Rozmrazování Protiotisková úprava nerezových ploch Klasické horní a spodní Spodní Program Pizza Rychloohřev Gril Gril a spodní Spodní Gril a spodní Gril Teleskopické

Více

2015-2016 KATALOG DEVOTED TO YOU. www.fagor.com

2015-2016 KATALOG DEVOTED TO YOU. www.fagor.com 2015-2016 KATALOG DEVOTED TO YOU www.fagor.com VÍCE NEŽ EXPERTI V DOMÁCÍCH SPOTŘEBIČÍCH. Experti ví, že mnohem důležitější než to co děláte, je pro koho to děláte. Protože expert je někdo, kdo stále mluví

Více

... Bosch v každém detailu. Příslib od nás, mnoho výhod pro vás

... Bosch v každém detailu. Příslib od nás, mnoho výhod pro vás 4 Markenwelt Vestavné spotřebiče Vestavné Markenwelt spotřebiče 5... Bosch v každém detailu Chceme, abyste se ve své kuchyni cítili více než spokojeně. Proto Bosch vyvinul novou generaci vestavných spotřebičů,

Více

Chladničky a mrazničky pro komerční použití. Pro každou potřebu správnou informaci. Kvalita pro profesionály

Chladničky a mrazničky pro komerční použití. Pro každou potřebu správnou informaci. Kvalita pro profesionály Pro každou potřebu správnou informaci Chladničky a mrazničky pro komerční použití Víno speciál prezentuje rozsáhlý program přístrojů Vinidor, temperovaných a klimatizovaných chladniček na víno. DRINKS

Více

INTEGRA NOVÁ ŘADA VESTAVNÝCH SPOTŘEBIČŮ. Více na www.amica-spotrebice.cz

INTEGRA NOVÁ ŘADA VESTAVNÝCH SPOTŘEBIČŮ. Více na www.amica-spotrebice.cz INTEGRA NOVÁ ŘADA VESTAVNÝCH SPOTŘEBIČŮ Více na www.amica-spotrebice.cz ŘADA INTEGRA STYLOVÁ FUNKČNOST NOVÁ ŘADA VESTAVNÝCH SPOTŘEBIČŮ INTEGRA KUCHYNĚ JE SRDCEM VAŠEHO DOMOVA. MÍSTO, KDE CHVÍLE STRÁVENÉ

Více

Nová generace chlazení

Nová generace chlazení Nová generace chlazení Nový design linie Elegance Nový design linie Nový styl chlazení Nové ledničky z řady a Elegance nadchnou ty, kteří umějí ocenit krásné věci. xxx Díky jejich originálnímu xxxdesignu

Více

Prodlužte si svoji budoucnost. Platnost 13. 6. 13. 8. 2011*

Prodlužte si svoji budoucnost. Platnost 13. 6. 13. 8. 2011* Prodlužte si svoji budoucnost Platnost 13. 6. 13. 8. 2011* The Seznamte future se moving s budoucností. in. coolefficiency kombinace KG 39EAL40, inoxlook spotřeba energie za rok: 157 užitný objem celkem:

Více

Speciální nabídka pro kuchyňská studia. siemens-home.cz. Siemens. Seznamte se s budoucností. jaro léto 2014

Speciální nabídka pro kuchyňská studia. siemens-home.cz. Siemens. Seznamte se s budoucností. jaro léto 2014 Speciální nabídka pro kuchyňská studia siemens-home.cz jaro léto 2014 Siemens. Seznamte se s budoucností. Vestavné trouby Elektronické hodiny s programováním Elektronické hodiny s programováním Elektronické

Více

Vestavné spotřebiče 2012

Vestavné spotřebiče 2012 Vestavné spotřebiče 2012 LEGENDA PHILCO SE VRÁTILA Název Philco se stal pro několik generací spotřebitelů symbolem kvalitních elektrospotřebičů, především praček. Proto je jistě dobrou zprávou, že se tento

Více

KATALOG VESTAVNÝCH SPOTŘEBIČŮ. Deutsche Qualitätsmarke... Ű ber 100 Jahren

KATALOG VESTAVNÝCH SPOTŘEBIČŮ. Deutsche Qualitätsmarke... Ű ber 100 Jahren KATALOG VESTAVNÝCH SPOTŘEBIČŮ Deutsche Qualitätsmarke... Ű ber 100 Jahren ZÍSKANÁ OCENĚNÍ Reddot Design Award Reddot Design Award patří mezi nejuznávanější soutěže designu na světě a je uznávána jako jako

Více

návod k použití Elektrická vestavìná trouba EOB64101

návod k použití Elektrická vestavìná trouba EOB64101 návod k použití Elektrická vestavìná trouba EOB64101 We were thinking of you when we made this product Vítejte ve svìtì Electroluxu Vybrali jste si prvotøídní výrobek Electrolux, který si, jak vìøíme,

Více

WHIRLPOOL. VOLNĚ STOJÍCÍ Top nabídka

WHIRLPOOL. VOLNĚ STOJÍCÍ Top nabídka WHIRLPOOL VOLNĚ STOJÍCÍ Top nabídka Objevte kouzlo TOP nabídky Whirlpool přináší ucelenou nabídku volně stojících spotřebičů pro každou domácnost. TOP nabídka představuje inteligentní a energeticky úsporné

Více

kuchyně pro profesionály KATALOG PRODUKTŮ KONVEKTOMATY ASCC WE Alba SelfCooking Center Whitefficiency ACM Alba CombiMaster Plus

kuchyně pro profesionály KATALOG PRODUKTŮ KONVEKTOMATY ASCC WE Alba SelfCooking Center Whitefficiency ACM Alba CombiMaster Plus KATALOG PRODUKTŮ KONVEKTOMATY ASCC WE Alba SelfCooking Center Whitefficiency ACM Alba CombiMaster Plus kuchyně pro profesionály NOVÁ GENERACE VARNÉ TECHNIKY ALBA JE ZDE: Alba CombiMaster Plus Výkonný.

Více

TR4110AZ. Victoria. Sporák VICTORIA, 110х60 см Pastelově modrá Energetická třída А EAN13: 8017709184278 ESTETIKA A PROVEDENÍ

TR4110AZ. Victoria. Sporák VICTORIA, 110х60 см Pastelově modrá Energetická třída А EAN13: 8017709184278 ESTETIKA A PROVEDENÍ TR4110AZ Sporák VICTORIA, 110х60 см Pastelově modrá Energetická třída А EAN13: 8017709184278 ESTETIKA A PROVEDENÍ Tradiční design Zadní panel LED display, 5 tlačítek Otoční přepínače Zásuvka FUNKCE / VOLBY

Více

NÁVOD K POUŽITÍ. Trouba

NÁVOD K POUŽITÍ. Trouba NÁVOD K POUŽITÍ Trouba CZ 2 OBSAH CZ 1 / POPIS SPOTŘEBIČE Popis trouby.................................................... 4 Ovládací lišta.................................................... 5 Displej.........................................................

Více

VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE 201 4

VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE 201 4 VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE 2014 VÍCE NEŽ 60 LET ZKUŠENOSTÍ Prodej na 70 trzích po celém světě Gorenje je přední evropský výrobce domácích spotřebičů. Dodává technicky dokonalé, designově navržené, energeticky

Více

S45VCX2. classic. KOMPAKTNÍ KOMBINOVANÁ PARNÍ TROUBA NEREZ/ SKLO Energetická třída A

S45VCX2. classic. KOMPAKTNÍ KOMBINOVANÁ PARNÍ TROUBA NEREZ/ SKLO Energetická třída A S45VCX2 KOMPAKTNÍ KOMBINOVANÁ PARNÍ TROUBA NEREZ/ SKLO Energetická třída A EAN13: 8017709168872 45 cm redukovaná výška Digitální elektronický programátor 2 LED Display Čištění: Decalcification (odvápňovací

Více

Dejte jídlu lepší chuť.

Dejte jídlu lepší chuť. Dejte jídlu lepší chuť. Jasná volba pro dokonalé vaření. ZÍSKEJTE DÁRKY NAVÍC K VYBRANÝM PRODUKTŮM Letáková nabídka platí od 1. 2. 2016 do 31. 5. 2016 nebo do vyprodání zásob. TROUBY Vařte, pečte, grilujte

Více

S845MCPO9. colonial. KOMPAKTNÍ MIKROVLNNÁ TROUBA-KOMBINOVANÁ, výška 45CM CREME Mosazná estetika. EAN13: cm redukovaná výška

S845MCPO9. colonial. KOMPAKTNÍ MIKROVLNNÁ TROUBA-KOMBINOVANÁ, výška 45CM CREME Mosazná estetika. EAN13: cm redukovaná výška S845MCPO9 KOMPAKTNÍ MIKROVLNNÁ TROUBA-KOMBINOVANÁ, výška 45CM CREME Mosazná estetika EAN13: 8017709158644 45 cm redukovaná výška Elektronický Timer 2 LED Display 2 knoflíky FUNKCE / VOLBY / TEPLOTA 10

Více

Vaše nová trouba. Vážený spotřebiteli! Pokyny k připojení. Před prvním použitím...52

Vaše nová trouba. Vážený spotřebiteli! Pokyny k připojení. Před prvním použitím...52 Vaše nová trouba Vážený spotřebiteli! Stali jste se majitelem naše nové trouby, která vám umožní rychlou a účinnou přípravu Vašich oblíbených jídel. Přístroj je určen pro použití v domácnosti. Vícesystémová

Více

AKČNÍ SETY KVALITNÍCH SPOTŘEBIČŮ PRO KUCHYŇSKÁ STUDIA A VÝROBCE KUCHYNÍ

AKČNÍ SETY KVALITNÍCH SPOTŘEBIČŮ PRO KUCHYŇSKÁ STUDIA A VÝROBCE KUCHYNÍ AKČNÍ SETY KVALITNÍCH SPOTŘEBIČŮ PRO KUCHYŇSKÁ STUDIA A VÝROBCE KUCHYNÍ Platnost nabídky do 0.6. 2016 nebo do vydání další nabídky FC1141X TG1012B Multifunkční trouba s katalytickým čištěním, dotykové

Více

Návod k použití HB 78GU570

Návod k použití HB 78GU570 Návod k použití HB 78GU570 Q4ACZM2207 1 Obsah Bezpečnostní pokyny...5 Před montáží... 5 Pokyny týkající se Vaší bezpečnosti... 5 Příčiny poškození... 7 Vaše nová pečicí trouba...8 Ovládací panel... 8 Tlačítka...

Více

» vestavné elektrické trouby

» vestavné elektrické trouby » vestavné elektrické trouby Tekavestavné spotřebiče Energetická třída Rozmrazování Protiotisková úprava nerezových ploch horní a spodní Program Pizza Rychloohřev Gril Gril a spodní Gril a spodní Gril

Více

SF4750VCBS Novinka Brzy k dispozici

SF4750VCBS Novinka Brzy k dispozici SF4750VCBS Novinka Brzy k dispozici KOMPAKTNÍ KOMBINOVANÁ PARNÍ TROUBA BÍLÁ Old Silver estetika EAN13: 8017709211035 45 cm redukovaná výška Ovládací knoflíky /madlo a aplikace v Brass Antique-Design Analogové

Více

Pečení s námi je pravý gurmánský zážitek. ZÍSKEJTE DÁRKY NAVÍC K VYBRANÝM PRODUKTŮM

Pečení s námi je pravý gurmánský zážitek. ZÍSKEJTE DÁRKY NAVÍC K VYBRANÝM PRODUKTŮM ZÍSKEJTE DÁRKY NAVÍC K VYBRANÝM PRODUKTŮM Pečení s námi je pravý gurmánský zážitek. Akce platí u vybraných obchodních partnerů Electrolux po celé České republice od 8. 10. do 31. 12. 2015. Více informací

Více

ELEKTRICKÉ SPORÁKY 6CF-56VM B FAGOR SP 3

ELEKTRICKÉ SPORÁKY 6CF-56VM B FAGOR SP 3 ELEKTRICKÉ SPORÁKY 6CF-56VM B C FAGOR SP Spotřebič se musí instalovat podle platných předpisů. Před instalací, respektive před uvedením do provozu si pročtěte návod k použití. Všechny materiály použité

Více

checo'05.qxd 22/3/05 09:52 Página 1

checo'05.qxd 22/3/05 09:52 Página 1 checo'05.qxd 22/3/05 09:52 Página 1 INSTALACI A OBSLUHU VÝROBKU NÁVOD NA značka: model: kód: max. příkon: napětí: ã. série: Tuto tabulku doplňte údaji uvedenými na typovém štítku vašeho spotřebiče. Před

Více

CHLAZENí VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE 2015

CHLAZENí VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE 2015 CHLAZENí VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE 2015 66 Chlazení Inovativní technologie 6. smysl FreshControl je navržena tak, aby se rychle přizpůsobila teplotě a vlhkosti každé z vašich oblíbených potravin. Díky tomu si

Více

1143.4TfYDbOQVJXSp 1143.4TfYDbOQVJC (CZ) NÁVOD K OBSLUZE...2 (SK) NÁVOD NA OBSLUHU...39 IOAK-1607 8048188 (12.2010./1)

1143.4TfYDbOQVJXSp 1143.4TfYDbOQVJC (CZ) NÁVOD K OBSLUZE...2 (SK) NÁVOD NA OBSLUHU...39 IOAK-1607 8048188 (12.2010./1) 1143.4TfYDbOQVJXSp 1143.4TfYDbOQVJC (CZ) NÁVOD K OBSLUZE...2 (SK) NÁVOD NA OBSLUHU...39 IOAK-1607 8048188 (12.2010./1) VÁŽENÝ ZÁKAZNÍKU Trouba Amica je spojením výjimečné snadnosti obsluhy a skvělé účinnosti.

Více

Інструкція з експлуатації. Инструкция по эксплуатации. www.whirlpool.eu

Інструкція з експлуатації. Инструкция по эксплуатации. www.whirlpool.eu Інструкція з експлуатації Инструкция по эксплуатации www.whirlpool.eu 1 PŘED PŘIPOJENÍM INSTALACE Troubu umístěte v bezpečné vzdálenosti od jiných zdrojů tepla. K zajištění dostatečné ventilace je třeba

Více

UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA FE 1222

UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA FE 1222 UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA Multifunkční horkovzdušná trouba FE 1222 0 a b c d e 2 3 4 a,b,c,d,e b,c d,e b,c b,c b,c b,c b,c 5 6 Uživatelský manuál Důležité! Před použitím trouby si pečlivě přečtěte uživatelský

Více

návod k použití Elektrická vestavìná trouba EOB68000

návod k použití Elektrická vestavìná trouba EOB68000 návod k použití Elektrická vestavìná trouba EOB68000 We were thinking of you when we made this product Vítejte ve svìtì Electroluxu Vybrali jste si prvotøídní výrobek Electrolux, který si, jak vìøíme,

Více

A2-8. classic SPORAK "OPERA" 100 CM NEREZ PLYNOVA VARNÁ DESKA MULTIFUNKČNÍ ELEKTRICKÁ TROUBA (2) EAN13: Display: Digitál-analogový

A2-8. classic SPORAK OPERA 100 CM NEREZ PLYNOVA VARNÁ DESKA MULTIFUNKČNÍ ELEKTRICKÁ TROUBA (2) EAN13: Display: Digitál-analogový A2-8 SPORAK "OPERA" 100 CM NEREZ PLYNOVA VARNÁ DESKA MULTIFUNKČNÍ ELEKTRICKÁ TROUBA (2) EAN13: 8017709155001 Display: Digitál-analogový Levá trouba FUNKCE / VOLBY / TEPLOTA TROUBY 7 funkcí vaření Objem

Více

Historie 365 let je důkazem našeho zaměření na kvalitu. Produkty Fiskars jsou důmyslně funkční, jedinečně uživatelsky příjemné, mají působivě dlouhou

Historie 365 let je důkazem našeho zaměření na kvalitu. Produkty Fiskars jsou důmyslně funkční, jedinečně uživatelsky příjemné, mají působivě dlouhou Katalog Kuchyně 2016 Historie 365 let je důkazem našeho zaměření na kvalitu. Produkty Fiskars jsou důmyslně funkční, jedinečně uživatelsky příjemné, mají působivě dlouhou životnost a vynikají ikonickou

Více

Přejeme Vám dobrou chuť. Buďte výjimeční! VŠE, CO POTŘEBUJETE, ABYSTE SE V KUCHYNI MOHLI REALIZOVAT. Přehled vestavných spotřebičů Electrolux 2011

Přejeme Vám dobrou chuť. Buďte výjimeční! VŠE, CO POTŘEBUJETE, ABYSTE SE V KUCHYNI MOHLI REALIZOVAT. Přehled vestavných spotřebičů Electrolux 2011 VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE Přehled vestavných spotřebičů Electrolux 2011 Přejeme Vám dobrou chuť. Nasyťte nejen tělo, ale i duši. Buďte výjimeční! Výsledky Vašeho vaření budou s našimi kuchyňskými spotřebiči

Více

WD-4S PODPULTOVÁ MYČKA

WD-4S PODPULTOVÁ MYČKA WD-4S PODPULTOVÁ MYČKA PODPULTOVÁ MYČKA WD-4S Velmi kvalitní švédský design čistý a funkční design v nerezové oceli a tvrzeném skle. Perfektní výsledky za všech okolností speciálně navržená mycí ramena

Více

Vařiče těstovin, rýže a zeleniny (EL)

Vařiče těstovin, rýže a zeleniny (EL) Řada Electrolux XP700 nabízí více jak 100 modelů varných zařízení pro profesionální použití, jejichž kvalitní konstrukce garantuje nejvyšší úroveň výkonu ve své třídě, spolehlivost, energetické úspory.

Více

Malé elektronické spotřebiče, které by neměly chybět v kuchyni

Malé elektronické spotřebiče, které by neměly chybět v kuchyni Malé elektronické spotřebiče, které by neměly chybět v kuchyni pátek 8. května 2009 Používáme je tak často a s takovou samozřejmostí, že o nich většinou ani nepřemýšlíme. Prostě jsou tu a slouží nám. Malé

Více

Katalog výrobků 2007. Více než svařování. www.kemper.cz

Katalog výrobků 2007. Více než svařování. www.kemper.cz Katalog výrobků 2007 Více než svařování www.kemper.cz Odsávací a filtrační zařízení (středotlaká) Konstrukce filtračního zařízení... 71 Inteligentní filtrační technika... 72 Detailní popis odsávacích a

Více

Nabídkový ceník domácích spotřebičů

Nabídkový ceník domácích spotřebičů česká organizační složka Vyskočilova 4, 140 00 Praha 4 tel: + 420 225 020 753, 763, 764 fax:+ 420 225 020 789 IČO: 27255751 DIČ: CZ27255751 info.cz@samsung.com Nabídkový ceník mácích spotřebičů Platný

Více

ŠIKOVNÉ ZABUDOVATELNÉ SPOTŘEBIČE? SAMOZŘEJMĚ. Nové nápadité funkce

ŠIKOVNÉ ZABUDOVATELNÉ SPOTŘEBIČE? SAMOZŘEJMĚ. Nové nápadité funkce 2014 ŠIKOVNÉ ZABUDOVATELNÉ SPOTŘEBIČE? SAMOZŘEJMĚ Nové nápadité funkce ZOP37902XK ZOA35752XD ZOB35752XD Vestavná trouba Vestavná trouba Vestavná trouba elektronické funkce: bezpečnostní ukazuje běžící

Více

SUK92CBL9. SPORÁK "Concert" 90cm Černá lesklá Energetická třída A. EAN13: HLAVNÍ TROUBA 7 funkcí

SUK92CBL9. SPORÁK Concert 90cm Černá lesklá Energetická třída A. EAN13: HLAVNÍ TROUBA 7 funkcí SUK92CBL9 SPORÁK "Concert" 90cm Černá lesklá Energetická třída A EAN13: 8017709172336 HLAVNÍ TROUBA 7 funkcí Užitný objem: 70 litrů (rozměr: 316x444x425 mm) Ever Clean smalt Digitální elektronické hodiny/programátor

Více

Návod k použití HB 38AB590

Návod k použití HB 38AB590 Návod k použití HB 38AB590 Q4ACZM1292 1 Obsah Bezpečnostní pokyny...4 Před montáží... 4 Upozornění týkající se Vaší bezpečnosti... 4 Příčiny poškození... 6 Ovládací panel... 7 Vaše nová pečicí trouba...7

Více

Vestavné spotřebiče 2015 novinky

Vestavné spotřebiče 2015 novinky Vestavné spotřebiče 2015 novinky siemens-home.cz podzim 2015 Siemens. Seznamte se s budoucností. Varné desky Více flexibility při vaření Přizpůsobí se vašim potřebám Ovládejte desku intuitivně: dual lightslider

Více

CO68CMA8 colonial 60 cm antracit varné desky- typ: sklokeramické trouba- typ: elektrické energetická třída A

CO68CMA8 colonial 60 cm antracit varné desky- typ: sklokeramické trouba- typ: elektrické energetická třída A SPORAK COLONIAL, 60CM SKLOKERAMICKÁ VARNÁ DESKA MULTIFUNKČNÍ ELEKTRICKÁ TROUBA Antracit/ Mosaz estetika Energetická třída A EAN13: 8017709150068 Analógové hodiny s elektronickým časovačem SKLOKERAMICKÁ

Více

B4101-5 Návod k použití Elektrická vestavìná trouba

B4101-5 Návod k použití Elektrická vestavìná trouba B4101-5 Návod k použití Elektrická vestavìná trouba 2 Obsah Dìkujeme, že jste si vybrali jeden z našich vysoce kvalitních výrobkù. Pøeètìte si prosím pozornì tento návod k použití, abyste zajistili optimální

Více

Vážený zákazníku, Děkujeme Vám, že jste si zakoupil výrobek společnosti CANDY ČR s.r.o. Před prvním použitím výrobku si pozorně přečtěte přiložený

Vážený zákazníku, Děkujeme Vám, že jste si zakoupil výrobek společnosti CANDY ČR s.r.o. Před prvním použitím výrobku si pozorně přečtěte přiložený M i k r o v l n n á t r o u b a M I C 2 0 2 X N á v o d k p o u ž i t í M o n t á ž n í n á v o d Vážený zákazníku, Děkujeme Vám, že jste si zakoupil výrobek společnosti CANDY ČR s.r.o. Před prvním použitím

Více

Vařiče těstovin, rýže a zeleniny (EL)

Vařiče těstovin, rýže a zeleniny (EL) Řada Electrolux XP700 nabízí více jak 100 modelů varných zařízení pro profesionální použití, jejichž kvalitní konstrukce garantuje nejvyšší úroveň výkonu ve své třídě, spolehlivost, energetické úspory.

Více

51EE1.31(W) 51EE3.37TaD(W) NÁVOD K OBSLUZE. Elektrický sporák IOAK-746 / 8030084 (06.2007./1)

51EE1.31(W) 51EE3.37TaD(W) NÁVOD K OBSLUZE. Elektrický sporák IOAK-746 / 8030084 (06.2007./1) 51EE1.0(B) 51EE1.0(W) 51EE1.31(W) 51EE3.37TaD(W) NÁVOD K OBSLUZE Elektrický sporák IOAK-746 / 8030084 (06.007./1) Milý zákazníku, Tento návod slouží k tomu, abyste se co nejrychleji a nejpodrobněji seznámili

Více

BO_110234_brozura8_105x148_vyrazeno.indd 1

BO_110234_brozura8_105x148_vyrazeno.indd 1 TASSIMO je revoluční systém pro přípravu teplých nápojů, s nímž dostanete přesně to, co si přejete, a to okamžitě. Latte macchiato, cappuccino, káva, čaj nebo horká čokoláda stačí si jen vybrat z našeho

Více

Kontakt: Jindřich Zajíček, Ždírec 15, 588 13 Polná, tel.:608 284 737. Pečící trouby

Kontakt: Jindřich Zajíček, Ždírec 15, 588 13 Polná, tel.:608 284 737. Pečící trouby Vybraná nabídka spotřebičů ELECTROLUX Kontakt: Jindřich Zajíček, Ždírec 15, 588 13 Polná, tel.:608 284 737 Název spotřebiče Pečící trouba ELECTROLUX EOC5651CAX Specifikace Pečící trouby Vestavná trouba,

Více

Sirman řada pro Rychlé občerstvení a pizzu

Sirman řada pro Rychlé občerstvení a pizzu Sirman řada pro Rychlé občerstvení a pizzu Petruzalek s.r.o. Bratislavská 50 690 02 Břeclav Tel.: 519 365 111 www.petruzalek.cz Rychlé občerstvení a pizza Jedná se o řadu strojků navržených a vyrobených

Více

Chladničky, mrazničky 2008

Chladničky, mrazničky 2008 Chladničky, mrazničky 2008 PERFEKTNÍ TVAR A FUNKCE 2 Pohodlí od AEG-Electrolux Rychlé zchlazení a zmražení nových zásob Poho Výsuvná přihrádka na zeleninu Výsuvná přihrádka na zeleninu nabízí jak dostatek

Více

SC45VC2. linea. KOMPAKTNÍ KOMBINOVANÁ PARNÍ TROUBA NEREZ/ SKLO Stopsol glass ( Supersilver )

SC45VC2. linea. KOMPAKTNÍ KOMBINOVANÁ PARNÍ TROUBA NEREZ/ SKLO Stopsol glass ( Supersilver ) SC45VC2 KOMPAKTNÍ KOMBINOVANÁ PARNÍ TROUBA NEREZ/ SKLO Stopsol glass ( Supersilver ) EAN13: 8017709168865 45 cm redukovaná výška Digitální elektronický programátor 2 LED Display Čištění: Decalcification

Více

t Zjednodušme si to 7 37 47 5

t Zjednodušme si to 7 37 47 5 VESTAVNÉ 1 ROSTNÝ 3 4 Zjednodušme si to 7 37 47 5 Sledujte náš #EasyTeam zanussi.co.uk/easyteam 6 S LOGEM LAYAR 7 VŠE NA 8 A LEHCE 9 PYRO Space Druh trouby: multifunkční trouba Multiplus s kruhovým topným

Více

Návod k použití HB 78G4580

Návod k použití HB 78G4580 Návod k použití HB 78G4580 Q4ACZM1869 1 Obsah Bezpečnostní pokyny...5 Před montáží... 5 Pokyny týkající se Vaší bezpečnosti... 5 Příčiny poškození... 7 Vaše nová pečicí trouba...8 Ovládací panel... 8 Tlačítka...

Více

JEDNODUCHÉ VAŘENÍ 34

JEDNODUCHÉ VAŘENÍ 34 JEDNODUCHÉ VAŘENÍ 34 Vaření. Kvůli němu máme kuchyni. Vaření jistě patří mezi nejzábavnější činnosti v našem životě. Ať se peče koláč, smaží cibule nebo připravuje hostina o čtyřech chodech. Kuchařské

Více

KONVEKTOMATY KONVEKTOMATY UPOZORNĚNÍ:

KONVEKTOMATY KONVEKTOMATY UPOZORNĚNÍ: KONVEKTOMATY KONVEKTOMATY UPOZORNĚNÍ: Všechny konvektomaty musejí být připojeny na změkčenou a upravenou vodu, pokud tvrdost vody v místní síti přesahuje 4.0 O D (německé), což odpovídá 40 mg CaCO 3 /1

Více

MIKROVLNNÁ TROUBA. Příručka pro uživatele

MIKROVLNNÁ TROUBA. Příručka pro uživatele MIKROVLNNÁ TROUBA Model: BM1240AX Příručka pro uživatele Tyto pokyny si pečlivě přečtěte dříve, než budete mikrovlnnou troubu instalovat a používat. Do místa níže zapište VÝROBNÍ Č., které najdete na štítku

Více

DESIGN COLLECTION. www.kasper.cz

DESIGN COLLECTION. www.kasper.cz DESIGN COLLECTION DESIGN COLLECTION Vážení zákazníci, KASPER DESIGN v tomto katalogu si Vám dovolujeme prezentovat výrobky značky KASPER. Tato rodinná značka se poprvé objevila na trhu v roce 1990 v oborech

Více

E43012-5 Návod k použití Elektrická vestavìná trouba

E43012-5 Návod k použití Elektrická vestavìná trouba E43012-5 Návod k použití Elektrická vestavìná trouba 2 Obsah Dìkujeme, že jste si vybrali jeden z našich vysoce kvalitních výrobkù. Pøeètìte si prosím pozornì tento návod k použití, abyste zajistili optimální

Více

Vaše uživatelský manuál CONSTRUCTA CH130290 http://cs.yourpdfguides.com/dref/3654992

Vaše uživatelský manuál CONSTRUCTA CH130290 http://cs.yourpdfguides.com/dref/3654992 Můžete si přečíst doporučení v uživatelské příručce, technickém průvodci, nebo průvodci instalací pro. Zjistíte si odpovědi na všechny vaše otázky, týkající se v uživatelské příručce (informace, specifikace,

Více

TOP nabídka Amica 1/2017

TOP nabídka Amica 1/2017 TOP nabídka Amica 1/2017 OWC IN 900 BI Ostrůvkový odsavač par 90 cm / černá OKC 951 S Odsavač par komínový 90 cm / černá IN 900 BSC Odsavač par komínový 90 cm / černá En. třída: B 439 m 3 /h 62 db(a) Senzorové

Více

Sklady Dušek - Zvýhodněné ceny od Června 2012

Sklady Dušek - Zvýhodněné ceny od Června 2012 Původní cena 7490Kč / Akční cena 5990Kč Původní cena 8490Kč / Akční cena 6690Kč Vestavná trouba Electrolux EOB53003X / EOB53004X Vnitřní objem (l): 60, Elektronické funkce: akustický signál trvání minutka

Více

PROFESIONÁLNÍ MOBILNÍ ZVLHČOVAČE B TECHNICKÁ SPECIFIKACE

PROFESIONÁLNÍ MOBILNÍ ZVLHČOVAČE B TECHNICKÁ SPECIFIKACE PROFESIONÁLNÍ MOBILNÍ ZVLHČOVAČE B TECHNICKÁ SPECIFIKACE Komunikační centrum PERFEKTUMGROUP PERFEKTUM Group, s.r.o. CZ 18200 Praha 8, Davídkova 77 Telefon: 286884022 Fax: 226254782 E-mail: info@perfektum.cz

Více