Výtvarný materiál DEKORAČNÍ MATERIÁL. K ,- Kč 1,08 EUR

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Výtvarný materiál DEKORAČNÍ MATERIÁL. K1 0038 27,- Kč 1,08 EUR"

Transkript

1 Bambulky 00 barevných bambulek o průměru cm na knoflíky, očička, nosíky apod.. K 0 Barevné. K 0 Zvířecí,- Kč,0 EUR DEKORAČNÍ MATERIÁL. Pohádková vlna Balíček barevného ovčího rouna o hmotnosti 0 g. Jedná se o barev - barev duhy. Tento materiál lze použít na výrobu obrázků, figurek, zvířátek, vlasů pro panenky apod. K 009 0,- Kč,- EUR. Bílá vlna Balíček bílého ovčího rouna o hmotnosti 0 g. Bílé ovečky, panenky a figurky podle vaší fantazie se hou stát hezkým dárkem i oblíbenou hračkou. mo- K 00,- Kč,0 EUR. Přírodní ovčí vlna Balíček g přírodní ovčí vlny v barvách: krémové, šedé a černé na výrobu zvířátek, vlásků apod. K 00,- Kč 0, EUR. Filc - balíček 0 filcových přířezů o rozměrech 0 x 0 cm v barvách: bílá, žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená, šedá, tělová, hnědá a černá. A 99 0,- Kč,- EUR. Vánoční drobnosti z filcu Balení obsahuje cca 0 kusů zimních motivů (např. vločky, zvonečky, stromečky, sáňky, sněhuláky, srdíčka) v různých barvách. Velikost motivů je - cm. A 9,- Kč,0 EUR. Samolepicí filcové motivy Vánoční motivy z filcu o velikosti, cm, samolepicí. Balení obsahuje cca kusů v barvách. A,- Kč,0 EUR Tel.: 0 Fax: 0 Internet:

2 DRÁTKY cm Drátěné rámečky Lze vyplnit transparentním a hedvábným papírem, omotat provázky, ozdobnými drátky, zbytky vlny, stuhami atd. Okouzlujících efektů docílíte přidáním korálků, rolniček, peříček, barevných vatových kuliček, berušek i přírodnin. K lepení se hodí lepicí pistole nebo disperzní lepidlo Aurednik. 9. Sada drátkových nití 9 špulek barevných drátkových nití o délce metry. Doporučujeme na drátkování, výrobu korálkových ozdob, kytiček, broží a různých dekorací. K 0,- Kč,- EUR Drátková nit Velmi tenký drátek o síle 0, mm a délce 0 m ve dvou barvách. Doporučujeme k navlékání skleněných korálků.. K 0 zlatá nit. K 0 stříbrná nit,- Kč,0 EUR Drátěné rámečky na zavěšení Kruh průměr cm, v bílé barvě.. K 000 0,- Kč 0,0 EUR Hvězda průměr cm, v bílé barvě.. K 0009,- Kč, EUR. Zvonkohra K předmětům z papíru nebo ze dřeva si snadno připevníte kovové tyčky a získáte tak zvonkohru. Každá tyčka má otvor na provlečení vlasce. Sada obsahuje tyčky o délkách, 9, cm. A,- Kč, EUR 0 Hliníkový drát S hliníkovým drátem, který se velmi dobře ohýbá a tvaruje, vytvoříte kouzelné ozdoby a dekorace ve spojení s okvětními lístky, barevnými ozdobnými drátky, korálky apod. Nabízíme vám velikosti drátku. Silný drátek má průměr, mm, délku m. Slabý drátek má průměr mm, délku m.. A silný,- Kč, EUR. K 0 slabý,- Kč, EUR mm 9. Stonkové drátky Délka 0 cm, průměr 0, mm, v zelené barvě. K napichování usušených nebo papírových květin, k výrobě květinových stonků, ovíjení, upevňování, květinářskému vázání a výrobě květin z Window Color. kus. Z9,- Kč 0,0 EUR, mm 0. Záponky Kovové úchytky o velikosti cca, cm, vhodné na zavěšení plastových, vatových i vyfouknutých vajíček. Záponky lze použít i na papírové obrázky přilepením lepicí pistolí. Balení obsahuje 0 ks. A 00 0,- Kč 0,0 EUR 00 Všechny ceny obsahují DPH.

3 . Sada papírových drátků papírových drátků o šířce, mm (lze roztáhnout na cm), každý v návinu cca 0 cm v barvách: bílá, žlutá, červená, modrá, zelená a černá. K 0 00,- Kč,- EUR DRÁTKY. Tvarovací drátky 0 barevných ozdobných drátků o délce 0 cm. Díky zesílenému a zeslabenému tvaru drátku vytvoříte velmi snadno krásné mašličky, motýlky, květiny apod. K 0 0,- Kč 0,0 EUR Papírový drátek Drátek potažený lesklým stříbrným nebo zlatým papírem dodá přáníčkům a dárečkům na dokonalosti. balení m. kus.. A 9 stříbrný. A zlatý,- Kč, EUR. Černé ozdobné drátky 0 drátků o průměru mm a délce 0 cm. Doporučujeme k výrobě tykadel, nožiček apod. A 0 0,- Kč,0 EUR. Barevné ozdobné drátky Balení obsahuje cca 00 ks o průměru mm a délce 0 cm, v zobrazených barvách. Díky svým vlastnostem našel tento materiál uplatnění nejen na dekorační účely, ale hlavně ve školkách a školách, kde je používán ve výtvarné a pracovní výchově. Drátky lze použít na pletení copánků, náhrdelníků a náramků, k formování nožiček, tykadel k nejrůznějším zvířátkům a k výrobě písmen a číslic. A 00,- Kč 0,0 EUR Andělské vlasy Umělé vlákno v třpytivých barvách na výrobu vlásků nebo zajímavých detailů. Balení má hmotnost g. balení.. K 00 zlaté. K 00 stříbrné,- Kč, EUR Zobrazené množství je cca g. Třpytivé ozdobné drátky Každé balení obsahuje 0 ozdobných drátků o délce 0 cm a mm, které využijete při výrobě vánočních a dekoračních předmětů. balení. 9. A 0 stříbrné 0. A 0 zlaté,- Kč,9 EUR. Pruhované ozdobné drátky Ozdobné drátky v pruhovaném provedení znásobí zajímavý vzhled vašich výrobků. Balení obsahuje cca 00 ks drátků o délce 0 cm a průměru mm. A 00,- Kč 0,0 EUR 9 Tel.: 0 Fax: 0 Internet:

4 Nelze kombinovat s jiným zbožím. Zasíláme samostatně. DŘEVO, KOREK. Kouzelný strom Zdánlivě obyčejný strom v sobě skrývá mnoho tváří. S vaší zručností a fantazií můžete vytvořit strom podzimní, vánoční, jarní a letní, narozeninový, sváteční, pohádkový nebo strom splněných přání. K výtvarnému kouzlení vám pomůže pestrá nabídka papírů, barevných stuh a provázků nebo drobných dekorací z našeho katalogu. Strom je vyroben z masivního dřeva v přírodním provedení, skládá se ze dvou částí, které se do sebe zasunou, a tím vytvoříte strom trojrozměrný. Rozměry jsou: výška 0 cm, šířka 0 cm a tloušťka dřeva cm. Pro zavěšení a upevnění dekorací najdete na větvích stromu předvrtaných otvorů o průměru 0, cm. Přejeme vám veselé výtvarné čarování. Pouze v přírodním provedení. B 0 0,- Kč,- EUR. Korková zátka Korková zátka v přírodním provedení o průměru mm, výška mm. K výrobě tiskátek, figurek a ozdobných zápichů do květináčů. kus. A,- Kč 0, EUR 0 Všechny ceny obsahují DPH.. Vařečka velká Vařečka dřevěná v přírodní barvě o délce 0 cm s oválným tvarem x, cm, kus. K 09 0,- Kč,0 EUR. Vařečka malá Dřevěná vařečka v přírodní barvě dlouhá 0 cm, s kulatým tvarem o průměru, cm. kus. K 0,- Kč 0, EUR. Obracečka Z obyčejné dřevěné obracečky se rázem může stát neobyčejná loutka. Stačí vzít barvy, papír, kousky látek, přidat oči, nos a je to! Obracečka ze dřeva v přírodní barvě je dlouhá cm. K 0,- Kč 0, EUR

5 0 mm 0 mm 0 mm 0 mm DŘEVO. Dřevěné kolečko Příjemné do ruky na hraní i k tvoření. Kolečko z buku v přírodním provedení ve velikostech ke slepování, pomalování a polepování. Po kuse. K 00 cm,- Kč 0,0 EUR K 00 cm,- Kč 0, EUR K 00 cm,- Kč 0, EUR K 009 cm,- Kč 0, EUR. Lis na květiny Herbář, který si vytvoříte úplně sami pomocí lisu na květiny! Snadné lisování květin a listů i ve větších rozměrech vám umožní náš lis ve velikosti 0 x 0 cm. Skládá se ze dvou dřevěných desek, mezi které je vloženo kusů třívrstvé lepenky. Součástí jsou šrouby na utažení. Vrchní desku si můžete vyzdobit sami podle vlastní fantazie, např. ubrouskovou technikou nebo akrylovými barvami. K 00,- Kč,0 EUR. Dřevěný stromeček Stromeček je 0 cm vysoký a má patra k zavěšení ozdob nebo k výzdobě podle vlastní fantazie. Je možné ho zavěsit nebo postavit do stojánku, který je součástí. kus. A 00 0,- Kč, EUR. Špejle Balení obsahuje 00 hrocených lipových špejlí o průměru mm. K 00,- Kč 0, EUR. Dekorační síť Síť o velikosti cca x m nabízíme ve čtyřech barvách. Síť nemá pevný okraj a velikost ok je x cm. Kytičky jsme vyrobili z našeho fotokartonu a velkých vařeček. kus. M 0 zelená M 0 modrá M 0 oranžová M 0 žlutá 0,- Kč 0,0 EUR. Tyčka krátká Dřevěná tyčka v přírodním provedení o rozměrech x 00 mm. kus. K 000,- Kč 0, EUR. Tyčka dlouhá Dřevěná tyčka v přírodním provedení o rozměrech x 00 mm. Vhodná k vytvoření zápichů, větrníků i loutek. kus. K 000,- Kč 0,0 EUR Bambusové tyčky Sada bambusových tyček dlouhých cm a 0 bambusových tyček krátkých 0 cm, průměr cm.. K 0 dlouhé kusů 9. K 0 krátké 0 kusů 0,- Kč 0,0 EUR Tel.: 0 Fax: 0 Internet:

6 , cm DŘEVO Dřevěné špachtle Dřevíčka, která nabízejí mnohostranné využití např. k výrobě držátka na loutku, k sestavení obrázku, obarvení temperovými, prstovými nebo akrylovými barvami, k mramorování, pokreslení dekorační tužkou nebo k vytvoření obrázku ubrouskovou technikou. cm, cm. Fotorámeček k vyzdobení Dřevěný rámeček pro vložení malé fotografie. Doporučujeme pomalovat akrylovými, třpytivými barvami, dekoračním sněhem, polepit transparentní nebo samolepicí mozaikou. Nabízíme vám motivů a jejich výběr zůstává námi vyhrazen. kus. K 0,- Kč 0,0 EUR. Špachtle široké přírodní Balení obsahuje 00 kusů o velikosti x, cm A9 0,- Kč,0 EUR. Špachtle úzké přírodní Balení obsahuje 00 kusů o velikosti, x cm. K 00,- Kč, EUR 9. Špachtle úzké barevné Balení obsahuje 00 kusů o velikosti, x cm. K 0 0,- Kč,0 EUR. Špachtle úzké směs Balení obsahuje 0 kusů špachtlí úzkých o velikosti, x cm ( v přírodní barvě a barevných). K 09,- Kč,- EUR. Kolíčky na prádlo směs dřevěných kolíčků různých velikostí od,, cm v přírodním i barevném provedení. Doporučujeme k výrobě veselých figurek pamatováčků. Kolíčky využijete i v matematických představách k určování počtu, velikosti a barvy. K 0 0,- Kč,- EUR. Kolíček na prádlo přírodní Dřevěné kolíčky v přírodní barvě. K pomalování doporučujeme akrylové barvy. Rozměr kolíčku je, x cm. kus. K 09,- Kč 0,0 EUR. Kolíčková lamela Kolíčkové lamelky na hraní i skládání. Lamelky můžete k sobě lepit universálním lepidlem a vyrobit si zvířátka, ale i podložku pod hrneček a různé dekorační ozdoby. Velikost je, x cm. V balení je 00 kusů lamel v přírodní barvě. K 000 0,- Kč,0 EUR 9. Buková drť Přírodní drť z bukového dřeva v balení o hmotnosti cca 0, kg. K vytvoření dekorací jako jsou například polystyrenová vajíčka obalená bukovou drtí a obrázek z přírodnin pomalovaný barvamiv kombinaci s drtí atd. balení. K 000,- Kč 0, EUR 0 Všechny ceny obsahují DPH.

7 . Pestíky 0 drátků zakončených na obou stranách barevnou kapkou. Pestíky využijete všude tam, kde potřebujete vytvořit nejrůznější detaily, jako jsou: oči, nos, tykadla, nožky, atd. balení. K 099 červené K 000 černé,- Kč,0 EUR Oči s pohyblivými panenkami Oči s pohyblivými panenkami, nejsou samolepicí. Každé balení obsahuje 00 ks.. A 0 Oči malé, průměr mm,- Kč,0 EUR. A 00 Oči střední, průměr 0 mm,- Kč,0 EUR. A 09 Oči velké, průměr mm 0,- Kč,0 EUR DŮLEŽITÉ DROBNOSTI. Skleněné nugety 00 skleněných kamínků o velikosti cca 0 mm v různých barvách. Hmotnost cca kg. A 0,- Kč,0 EUR. Barevné oči Oči s pohyblivými panenkami s barevným pozadím, k nalepení. Balení obsahuje 00 kusů o průměru 0 mm. A 09 90,- Kč,0 EUR. Obří oko Průměr cm, není samolepicí, po kuse. A 0,- Kč 0,0 EUR. Oči s řasami Barevné oči s pohyblivými panenkami jsou kulaté, oválné, velké i malé, nejsou samolepicí. V balení po 00 kusech. Velikost očí je cca od průměru 0, cm do, cm. K 09,- Kč,0 EUR Tel.: 0 Fax: 0 Internet: 0

8 DŮLEŽITÉ DROBNOSTI. Akrylátové kytičky 00 akrylátových kytiček v různých barvách a velikostech od 0, cm. Doporučujeme lepit lepidlem na dekorace (v katalogu na str. ), které umožňuje přilepit kytičky i na tričko, kde drží i po vyprání. K 0 0,- Kč,0 EUR. Akrylátová srdíčka 0 akrylátových srdíček v různých barvách a velikostech od 0,, cm. Doporučujeme lepit lepidlem na dekorace (v katalogu na str. ), které umožňuje přilepit srdíčka i na tričko, kde drží i po vyprání. K 09 0,- Kč,0 EUR. Dřevěná kytička s kamínkem Kytička ze dřeva v pestrobarevném provedení v odstínech žluté, oranžové, fialové a uprostřed se třpytivým kamínkem. Průměr kytičky je, cm. Barva vyhrazena kus. K 00,- Kč 0, EUR. Beruška Beruška ze dřeva o průměru cm. Vespod samolepicí. kus. A,- Kč 0, EUR. Srdíčková dekorace Ozdobná sada s drobnými detaily na výzdobu přáníček, obálek, rámečků a dárečků. Sada obsahuje: dřevěných srdíček (průměr a cm) 0 skleněných srdíček (průměr 0, cm) 0 červených srdíček z pevné a lesklé fólie (průměr cm) 0 bílých korálků (průměr mm) 0 kytiček z bílé lesklé fólie (průměr a cm) bílých perliček (průměr 0, cm) K 0 0,- Kč,- EUR. Květinová dekorace Ozdobná sada s drobnými detaily na výzdobu přáníček, obálek, rámečků a dárečků. Sada obsahuje: dřevěných kytiček (průměr cm) 0 skleněných koleček (průměr 0, cm) 0 barevných kytiček z pevné fólie (průměr cm) 0 bílých korálků (průměr mm) 0 kytiček z bílé lesklé fólie (průměr a cm) bílých perliček (průměr 0, cm) K 0 0,- Kč,- EUR. Zlatá rolnička Poměděná a leštěná rolnička o průměru mm, kus. A 9,- Kč 0, EUR str.. Obrázkové háčky Samolepicí pogumovaný papírový věšáček na obrázky. Průměr cm, balení obsahuje 0 kusů. A 0 0,- Kč,0 EUR 0 Všechny ceny obsahují DPH.

9 DŮLEŽITÉ DROBNOSTI. Hvězdičky na posypání Barevné lesklé hvězdičky o průměru 0, cm na ozdobení přáníček, vatových a polystyrenových dekorací nejen s vánoční tematikou. Dóza o hmotnosti 0 g. Cca 00 hvězdiček. K 0,- Kč,- EUR Flitry Flitry o průměru 0, cm v různých odstínech nabízejí mnoho možností k výzdobě rybek, krabiček a ostatních papírových maličkostí v katalogu na str. -. Balení obsahuje cca 00 kusů. barva.. A 00 modré. A 00 růžové. A 0 zelené. A 0 zlaté 00,- Kč,- EUR. Dekorační prášek Třpytivý dekorační prášek v plastové dóze (cca x cm) se dávkovacími otvory. K lepení doporučujeme lepidlo Aurednik nebo lepicí tyčinku. Hmotnost 0 g. A 00 zlatý A 000 stříbrný,- Kč, EUR 9 0,9 cm, cm. Třpytkový pudr s lepicí tyčinkou Sada s tubičkami (obsah cca 0 ml) barevného třpytivého pudru, který jednoduše nasypete na plochu potřenou lepidlem, které je součástí balení ( g). sada. K 09,- Kč, EUR. Závlačky kulaté Balení obsahuje 00 závlaček na spojování předmětů. Závlačky se používají na pohyblivá spojení jednotlivých dílů figurek, zvířátek apod. Ø 0,9 cm. A,- Kč,0 EUR 9. Závlačky kytičky Balení obsahuje 0 závlaček na spojování jednotlivých dílků u figurek, přáníček apod. Kytičkový tvar a pastelové barvy umocní výsledný efekt výrobku. Ø, cm. A,- Kč, EUR Tel.: 0 Fax: 0 Internet: 0

10 SISAL, LÝKO. Tříbarevné lýko 0 metrů lesklého lýka v barvě zeleno červeno zlaté. Doporučujeme ke tkaní, omotávání a na výrobu slavnostních nebo vánočních dekorací. A 0,- Kč,0 EUR. Lýko Jemné detaily z přírodního a barevného lýka dodají vašemu výrobku na dokonalosti. Balíček lýka o hmotnosti 0 g a délce cca m. balení. A 00 přírodní A 0 žlutá A 0 červená A 0 modrá A 0 zelená A 0 hnědá,- Kč,0 EUR. Sisal vyztužených sisalových archů o rozměrech x cm (síla archu cca mm) v barvách: bílá, žlutá, zelená, červená a modrá. Se sisalem v kombinaci s papírem, korkem, dřevem a ostatními materiály docílíte vytvoření zajímavých dekora- cí. Díky světelné průhlednosti materiálu doporučujeme i na výzdobu do oken. K 0,- Kč, EUR. Sisalová vlna Sisalové vlákno je vhodné jako dekorační náplň do košíčků, k omotávání a vytváření figurek podle vaší fantazie. Balení barvy má hmotnost 0 g. K 0 žlutá K 0 zelená K 0 červená,- Kč,0 EUR. Dekorační rouno 0 archů umělého rouna o rozměrech x cm. Jedná se o umělé vlákno podobné vlizelínu v těchto barvách: bílá, žlutá, oranžová, světle a tmavě růžová, světle a tmavě modrá, červená, světle a tmavě zelená. Příjemný dekorační materiál lze dobře tvarovat a s jeho využitím dodáte výrobku na atraktivnosti. Průhledná struktura je vhodná na výrobu lucerniček a pro zpevnění doporučujeme nalepení na samolepicí fólii v kat. na str.. K 09,- Kč, EUR 0 Všechny ceny obsahují DPH.

11 . Kostkovaná stuha Látková stuha ve čtyřech barvách o šíři cm a délce 0 m. K 09 červená K 00 žlutá K 0 zelená K 0 modrá,- Kč, EUR DEKORAČNÍ MATERIÁL. Papírová tráva Ideální barevný materiál k výrobě a výzdobě různých druhů dekorací. Balení má hmotnost 0 g. V zelené barvě. K 00 0,- Kč 0,0 EUR. Javorové listy Hedvábné vyztužené lístky v podzimních barvách a ve dvou velikostech a, cm. Balení obsahuje kusů. A,- Kč, EUR. Závojové listy Jemné transparentní listy se zajímavou strukturou, v podzimních barevných odstínech (žlutá, béžová, cihlová, hnědá). Doporučujeme k výzdobě kouzelného stromu ze strany 0 nebo na výrobu lucerničky pomocí samolepicí průhledné fólie ze str.. Velikost listů cm. Balení obsahuje 00 kusů. A 00,- Kč,0 EUR. Žluté peří Žlutá peříčka o velikosti cca cm k výrobě kuřátek, ptáčků a jarních dekorací. Balení 00 g obsahuje cca 00 ks. A 0,- Kč, EUR. Barevné peří Pírka v různých barvách a velikostech pro nejrozmanitější druhy dekorací. Směs s 0 g (obsahuje cca 0 ks o velikosti - cm). K 0,- Kč, EUR Tel.: 0 Fax: 0 Internet:

12 . Vatový hříbek Průměr mm, výška mm. kus. K 0 0,- Kč 0,0 EUR. Vatová polokoule Průměr 0 mm, výška cm. kus. K 0,- Kč 0, EUR VATOVÉ DEKORACE, cm cm cm, cm cm. Vatový váleček Výška 0 mm, mírně rozšířený horní průměr mm, spodní průměr 0 mm. kus. K 0,- Kč 0, EUR Vatový jehlan Bílý vatový jehlan ve dvou velikostech. Po kuse.. K 0 velký (výška mm, průměr mm),- Kč 0, EUR. K 0 malý (výška 0 mm, průměr mm),- Kč 0, EUR Vatový zvoneček 0 cm, cm cm cm 9 Bílý vatový zvoneček ve velikostech. Po kuse.. K 00 velký, výška 0 mm, 9 mm 0,- Kč 0,0 EUR. K 0 střední, výška 0 mm, 0 mm,- Kč 0, EUR. K 0 malý, výška mm, mm,- Kč 0,0 EUR 9. Vatová kuželka Bílá vatová kuželka nabízí mnoho možností k vyzdobení. Rozměry: výška cca 0 mm. kus. K 0,- Kč 0, EUR 0. Vatová figurka 0 cm Výška 00 mm, spodní průměr 0 mm. kus. K 0 9,- Kč 0, EUR cm cm cm cm cm. Vatová koule Bílá vatová koule v velikostech. Vhodná na výrobu vánočních koulí na stromeček. Po kuse. K 09 průměr 0 mm,- Kč 0, EUR K 0 průměr 0 mm,- Kč 0,0 EUR K 0 průměr 0 mm,- Kč 0, EUR K 0 průměr 0 mm,- Kč 0, EUR K 09 průměr 0 mm,- Kč 0,0 EUR 0 Všechny ceny obsahují DPH.

13 Výtvarný materiál cm VATOVÉ DEKORACE, cm cm cm. Vatový zajíc - sada Balení obsahuje vše potřebné k výrobě 0 zajíčků na špejli: hlavičky (výška cm), stuhy, oči, čumáčky, kytičky, ouška, špejle. K 0 0,- Kč 0,0 EUR. Vatový pavouk sada Balení obsahuje vše potřebné k výrobě 0 pavouků zavěšených na gumičce: barevná tělíčka (výška cm), hlavičky, kloboučky, tykadla, drátky a kuličky na nožky. K 09 90,- Kč,0 EUR. Vatový motýlek sada Balení obsahuje vše potřebné k výrobě 0 motýlků na špejli: barevná tělíčka (výška cm), hlavičky, křidélka, tykadla, srdíčka a ozdobné drátky. K 090,- Kč, EUR Vatový úsměv Usměvavá kytička, šneček, housenka či postavička okouzlí svou jednoduchostí a připomene každému, jak je důležité se usmívat. Předkreslený žlutý vatový obličej ve dvou velikostech o průměrech a, cm. Zadní strana je plochá. Po kuse.. K 0 velký, cm,- Kč 0, EUR. K 0 malý cm,- Kč 0,0 EUR Vatová hlavička růžová Kulatá růžová hlavička s předkresleným obličejem usnadní výrobu prstových loutek, figurek a dekorací. Po kuse.. K 00 malá,,9 cm,- Kč 0, EUR. K 00 velká,, cm,- Kč 0, EUR. Zápichy kytičky Sada obsahuje 0 žlutých úsměvů o průměru cm, 0 špejlí o délce 9 cm a 0 barevných okvětních lístků o průměru, cm. K 0 9,- Kč, EUR Vatová hlavička zajíc Oválná vatová hlava zajíčka v bílé barvě a ve dvou velikostech. Po kuse. 9. K 0 velká, 9 x mm,- Kč 0, EUR 0. K 0 malá, 0 x mm,- Kč 0, EUR. Vatové vajíčko Bílé vatové vajíčko ve velikostech. Po kuse. K 0 velké x mm,- Kč 0,0 EUR K 0 střední 9 x mm,- Kč 0, EUR K 0 malé 0 x mm,- Kč 0,0 EUR mm Tel.: 0 Fax: 0 Internet: cm 9 mm 0 0 mm, cm,9 cm mm 9

14 . Polystyrenový zvon Bílý polystyrenový zvoneček vysoký 0 cm, spodní průměr je 9 cm. Ve spodní části je prohlubeň pro upevnění rolničky nebo malého zvonečku. kus. K 09,- Kč 0,0 EUR POLYSTYREN, PLAST. Polystyrenová obří koule Bílá polystyrenová koule o průměru cm. Doporučujeme k výrobě vánočních koulí nebo strašidýlek podle vaší fantazie. kus. K 09,- Kč 0,0 EUR. Polystyrénový kužel Výška cm, průměr cm. kus. A,- Kč 0, EUR. Polystyrénové koule Výhodné balení kusů polystyrénových koulí ve velikostech: 0 kusů po cm a cm, kusů po 0 cm. A 99 9,- Kč, EUR cm cm 9 cm Polystyrénové srdíčko Z polystyrenu ve dvou velikostech. Srdíčko lze vyzdobit ubrouskovou technikou, polepit barevnými papíry, filcem, pomalovat barvami. Použitím záponky vytvoříte očko na zavěšení, pomocí špejle lze srdíčko zapíchnout do květináče. kus.. A 00 velké,- Kč 0, EUR. A 00 malé,- Kč 0, EUR 9. Polystyrénové vejce Velikost x cm, k pomalování barvami (prstovými, akrylovými) nebo k ozdobení dekorační pastou. Zapícháním barevných peříček do vajíčka snadno vytvoříte kuřátko, ptáčka podle vlastní fantazie. kus. A 0,- Kč 0,0 EUR 0 cm 9. Polystyrénová hvězda Hvězda z bílého polystyrenu o průměru 0 cm. kus. A 9,- Kč 0, EUR 0. Kolečka velikonoční samolepky samolepek s velikonočními motivy o průměru, cm využijete při polepování vajíček a dekorací k Velikonocům. K 0,- Kč 0,0 EUR 0. Plastové vejce bílé Velikost x, cm, k zavěšení, ke stojaté výzdobě doporučujeme špejle. kus. A 00,- Kč 0, EUR Všechny ceny obsahují DPH.

15 SKLÁDÁNÍ BEZ LEPIDLA. Skládanka ZOO - D Zvířecí svět poskládáte z vyseknutých dílků pouhým zasunutím do sebe bez použití lepidla. Jednotlivé dílky jsou z pevného kartonu vyplněného molitanem, a proto je lze několikrát přestavovat a skládat podle potřeby, aniž by došlo k poškození. Sada obsahuje dílů. Rozměry dílků: od cca cm. K 09,- Kč,0 EUR. Playmais v kyblíku Neuvěřitelně jednoduché, bez použití lepidla! Pestrobarevné válečky z přírodního materiálu kukuřice obarvená potravinářskými barvami. Válečky se navlhčí pomocí mokré houbičky (vyždímané) a spojí se k sobě přitisknutím. Válečky lze krájet, stříhat a upravovat jejich tvar podle potřeby. Stavebnice rozvíjí kreativitu, fantazii, jemnou motoriku a prostorovou představivost. Velikost válečku je cca cm, průměr, cm. Balení v plastovém kyblíku obsahuje cca 000 válečků, plastový nožík, stránek s pracovními návody a pěnovou houbičku. A 000 0,- Kč,0 EUR cm Tel.: 0 Fax: 0 Internet:

16 Knihy KNIHY. Papírové skládanky Motýli, ovečky, kouzelné květinové víly, nezbedné kohouty a spoustu jiných zvířátek patřících nejen k jaru a Velikonocům najdete právě na stránkách v této knížce. Papíry, peříčka, korálky, očička najdete v katalogu v kategorii výtvarný materiál. D 0 9,- Kč,0 EUR. Vánoční skládanky Co může být krásnějšího než sedět s dětmi u stolu a strávit vánoční čas společným tvořením. Skvělé nápady na jmenovky k dárkům, ozdoby na vánoční stromeček, andílky, skřítky, jesličky a zvonečky najdete právě v této knížce. Papíry ke skládání najdete v katalogu na str. 9. D 00 9,- Kč,0 EUR. Hravé jaro Přivítejte jarní dny a vyzdobte si vaši třídu pestrobarevnými postavičkami, jako jsou: slepičky, zajíčci, beránci, ale i veselé myšky, kuřátka, kačenky i květinové víly. Sympatičtí poslové jara se dají seřadit do ozdobných řetězů, velikonočních kytic nebo jako ozdoby k dárkům. Velké množství důležitých drobností k dekoraci najdete v katalogu na str. 9. D 0 9,- Kč,0 EUR. Velikonoční vajíčko Kniha je plná nápadů na vyzdobení velikonočních vajíček, jako je: mramorování, vyškrabování, malování, batikování nebo zdobení korálky a šňůrkami. Najdete zde užitečné rady, aby i ti méně zkušení dosáhli krásných výsledků. Vatová, plastová a polystyrenová vajíčka najdete v katalogu na str.. D 0 9,- Kč,0 EUR. Zvířátka z květináčů Malé terakotové květináčky nabízejí nekonečné možnosti pro stále nové a nové výtvarné nápady. S akrylovými barvami a tmely, drátky, papíry a korálky proměníte malé květináčky v roztomilé figurky, jako jsou: žabáci, bobři, krtci, zajíčci, sovičky, prasátka, slepičky, myšky apod. Důležité drobnosti najdete v katalogu na str. 00. D 0 9,- Kč,0 EUR. Skládaná přáníčka s překvapením Hledáte nápady pro výrobu originálních přáníček? Pak je tato knížka pro vás ta pravá. Najdete v ní nápadů ať už k narozeninám, ke Dni matek, k Velikonocům a Vánocům nebo jen tak pro radost. Při otevření přáníčka se motiv změní a vytvoří vtipný efekt. Velký výběr fotokartonů a barevných papírů najdete v katalogu na str.. D 00 9,- Kč,0 EUR. Skládaná zvířátka Veselá housenka, krokodýl s dlouhým ocasem, ovečka, páv, netopýr a barevní motýlci mají jedno společné: jsou poskládané z papírových harmonik a vějířů, které stačí doplnit motivy z fotokartonu, jako jsou hlavička, ocásek nebo křídla, a zvířátko je na světě. D 0 9,- Kč,0 EUR. Veselá okna Veselé obrázky už jen čekají, až budou mít místo ve vašem okně. Myšák na kolečkových bruslích, sloní baletka, trpaslík na broučkovi a mnohé další najdete v této knížce. Velký výběr barevných papírů najdete v katalogu na str.. D 0 9,- Kč,0 EUR Všechny ceny obsahují DPH.

Kuřátka modrá M5 0035. Zelenomodrý K5 0526. Náhradní potah na mazlíčka (Do objednávky nezapomeňte doplnit název potahové látky).

Kuřátka modrá M5 0035. Zelenomodrý K5 0526. Náhradní potah na mazlíčka (Do objednávky nezapomeňte doplnit název potahové látky). Sedací soupravy Mazlíček sedací kruhová výseč o délce strany 160 cm a výšce 20 cm. 2 polštáře na opření mají délku 160 cm, šířku 25 cm, výšku 25 cm. Snímatelné potahy jsou z kvalitní pevné 100% bavlny,

Více

Výtvarná výchova. 240 ks. Pěnová fólie

Výtvarná výchova. 240 ks. Pěnová fólie Výtvarná výchova TSTSACF 275 Kč Samolepící pěnová fólie Pěnová fólie se snadno vystřihne do požadovaného tvaru a jednoduše se přilepí. Balení obsahuje 10 ks v různých barvách. Tloušťka pěny je 2 mm. Rozměr:

Více

Korálky, malování na textil, smršťovací fólie, jiné. tvoření. prům 50 72 32 22. celk 129 3533 5043 2062. marže v Kč za ks.

Korálky, malování na textil, smršťovací fólie, jiné. tvoření. prům 50 72 32 22. celk 129 3533 5043 2062. marže v Kč za ks. Korálky, malování na textil, smršťovací fólie, jiné tvoření prům 50 72 32 22 celk 129 3533 5043 2062 kod foto nazev popis vyrobce ks sklad DPH akcni cena vč DPH MOC sleva v vč DPH % marže v Kč za ks marže

Více

Sport OBŘÍ STAVEBNICE. 35 cm. 35 cm

Sport OBŘÍ STAVEBNICE. 35 cm. 35 cm 5 cm 5 cm OBŘÍ STAVEBNICE. Obří stavebnice 0 maxi dílů z pevného plastu v barvách:červená, žlutá, oranžová, modrá. Velikost dílu je 5 x 5 cm. Jednotlivé díly se do sebe vzájemně zapojují jako puzzle. Snadno

Více

Plstěná srdíčka. Materiál. Plstěná srdíčka 23

Plstěná srdíčka. Materiál. Plstěná srdíčka 23 Plstěná srdíčka Materiál Tři odstíny červené nebo růžové vlny na plstění, plstící jehla, pěnová houbička na nádobí nebo kousek molitanu, vykrajovátka na cukroví, korálky, jehla, nit, červené stužky. Plstěná

Více

Pohádkové postavičky

Pohádkové postavičky Pohádkové postavičky Čarodějnice, čertík a vodník z punčoch Andělíček se sáňkami Skřítek Podzimníček Sněhuláčci Čarodějnice, čertík a vodník z punčoch Budete potřebovat: punčochy ohebný drát větší jehlu

Více

Kreativní sady pro děti

Kreativní sady pro děti Kreativní sady pro děti prům 75 106 30 32 celk 96 5667 8069 2870 kod foto nazev popis vyrobce ks sklad DPH akcni cena vč DPH MOC sleva v vč DPH % marže v Kč za ks marže v Kč celkem fiv07 Balíček pro dětské

Více

10 Kočka nebo koťátko

10 Kočka nebo koťátko Kočka nebo koťátko Cíle výtvarné lekce: rozvíjení fantazie a kreativity při tvorbě s atypickými výtvarnými materiály: s plastovým kelímkem, drátěnkou, drátky, rozšíření znalostí o životě koček. Pomůcky

Více

výtvarný KATALOG podzim/zima vatovky - na brouky Papírové polotovary k dotvoření. Lze je pomalovat, polepit a dozdobit. BARVA žlutá 55x45 mm

výtvarný KATALOG podzim/zima vatovky - na brouky Papírové polotovary k dotvoření. Lze je pomalovat, polepit a dozdobit. BARVA žlutá 55x45 mm Martina SASKOVÁ, Hálkova 1026, 252 63 Roztoky mobil: 724 116 947 IČO: 417 656 99 výtvarný KATALOG podzim/zima vatovky - na brouky Papírové polotovary k dotvoření. Lze je pomalovat, polepit a dozdobit.

Více

Vánoce & Zima. Cena za kus: 77,29 Kč. Cena za kus: 50,52 Kč

Vánoce & Zima. Cena za kus: 77,29 Kč. Cena za kus: 50,52 Kč Vánoce & Zima S blížícími se Vánocemi přinášíme nabídku produktů s vánoční a zimní tématikou. Věříme, že Vás produkty zaujmou a zpříjemní Vám čas strávený v pohodlí domova. Keramická konvice v kabátku

Více

umožňuje jejich mnohonásobné použití. Maxi šablony - tváře rodiny Šablony - Květy 50 A3020... Šablony - Listy stromů

umožňuje jejich mnohonásobné použití. Maxi šablony - tváře rodiny Šablony - Květy 50 A3020... Šablony - Listy stromů Šablony Soubor šablon s různou tématikou. Zvlášť vhodné pro výtvarné práce, gratulace a pozvánky a na kartičky k různým událostem. Mohou se využívat na tvorbu obrázku na archu papíru nebo ozdob a dekorací

Více

Krajkový 1. K zabalení dárku potřebujeme: papírové krajkové. 2. Dárek zabalíme do balicího papíru. Kulatou krajkovou

Krajkový 1. K zabalení dárku potřebujeme: papírové krajkové. 2. Dárek zabalíme do balicího papíru. Kulatou krajkovou Krajkový 1. K zabalení dárku potřebujeme: papírové krajkové podložky, balicí papír, lepidlo, stuhu, nůžky a děrovačku. Papírové krajkové podložky zakoupíme v supermarketech nebo papírnictvích. 2. Dárek

Více

Sabine Lohfová. Velká kniha nápad. ŠIKOVNé RUCE. pro KNIŽNÍ KLUB

Sabine Lohfová. Velká kniha nápad. ŠIKOVNé RUCE. pro KNIŽNÍ KLUB Sabine Lohfová Velká kniha nápad pro ŠIKOVNé RUCE KNIŽNÍ KLUB Návody v této knížce byly pečlivě promyšleny a mnohokrát ozkoušeny. Autorka a nakladatelství za ně nenesou odpovědnost ani neposkytují záruku.

Více

Květinová víla a skřítek

Květinová víla a skřítek Květinová víla a skřítek Tento kurs je určen pro začátečníky i mírně pokročilé, dospělé i děti od deseti let. Budeme se věnovat suchému plstění, ale je možné, že na drobné doplňky použijeme i plstění mokré.

Více

ZÁŘÍ 1. TÝDEN 1. 4. 9. 2. TÝDEN 3. TÝDEN 4. TÝDEN 7. 11. 9. 14. 18. 9. 21. 25. 9.

ZÁŘÍ 1. TÝDEN 1. 4. 9. 2. TÝDEN 3. TÝDEN 4. TÝDEN 7. 11. 9. 14. 18. 9. 21. 25. 9. ZÁŘÍ 1. TÝDEN 1. 4. 9. 2. TÝDEN 7. 11. 9. 3. TÝDEN 14. 18. 9. Úvodní hodina, pomůcky a bezpečnost v hodinách Vzpomínky na léto kresba Otisky štětce dekor: řazení barev pravidelně za sebou zdobíme vázu

Více

HROZEN PLNÝ NÁPADŮ CHARAKTERISTIKA PROJEKTU:

HROZEN PLNÝ NÁPADŮ CHARAKTERISTIKA PROJEKTU: Název projektu: HROZEN PLNÝ NÁPADŮ Termín realizace projektu: 3.1.2007 21.12.2007 Realizátor projektu: CHARAKTERISTIKA PROJEKTU: Město Hluboká nad Vltavou - Osadní výbor Hroznějovice Garant projektu: Mgr.

Více

Výtvarný PESTRÉ TVOŘENÍ PO CELÝ ROK. výtvarné techniky a náměty pro děti

Výtvarný PESTRÉ TVOŘENÍ PO CELÝ ROK. výtvarné techniky a náměty pro děti Výtvarný PESTRÉ TVOŘENÍ PO CELÝ ROK výtvarné techniky a náměty pro děti Jana Podzemná 1 Ve druhé části knihy jsou uvedeny ukázky nápadů na tvoření s dětmi na všechna roční období, najdete i kapitolu auta

Více

SKOLA HROU KREATIVNÍ POTŘEBY

SKOLA HROU KREATIVNÍ POTŘEBY SKOLA HROU KREATIVNÍ POTŘEBY Pěnovky Pěnovka Ideální pro ruční práce, výtvarné a pedagogické aktivity. Na pěnovku lze malovat i kreslit a lze ji také stříhat nebo děrovat speciálními děrovačkami. Vhodná

Více

PRO ZOBRAZENÍ KOMPLETNÍ NABÍDKY KLEPNĚTE ZDE

PRO ZOBRAZENÍ KOMPLETNÍ NABÍDKY KLEPNĚTE ZDE PRO ZOBRAZENÍ KOMPLETNÍ NABÍDKY KLEPNĚTE ZDE O razítkách Francouzská firma Aladine přináší dětem razítkové sady, které je budou inspirovat! Inovativně sestavené sety obsahující tematické obrázky a páry

Více

zve na výtvarné a keramické vzdělávací programy

zve na výtvarné a keramické vzdělávací programy Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno Hybešova 15, 602 00 Brno zve na výtvarné a keramické vzdělávací programy Taneční a pohybová výchova pro předškoláky

Více

NADPIS KORÁLKOVÉ. nápady. Marie Kielbusová

NADPIS KORÁLKOVÉ. nápady. Marie Kielbusová NADPIS KORÁLKOVÉ nápady Marie Kielbusová 1 Marie Kielbusová Korálkové nápady Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, Praha 7 obchod@grada.cz, www.grada.cz tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264

Více

Jarní ptáčci. několik variant jarních ptačích ozdob Jana Podzemná

Jarní ptáčci. několik variant jarních ptačích ozdob Jana Podzemná několik variant jarních ptačích ozdob Jana Podzemná Mgr. Jana Podzemná (c)2013 Jarní ptáčci několik variant jarních ptačích ozdob 1/ šití ptáčci z filcu (závěs na dveře, zapichováno do květináče) 2/ jednoduchý

Více

Hudební činnost. Hudební nástroje. Buben modrý Buben k zavěšení na krk. Umožňuje nastavit různé tóny. Rozměr: průměr 28 x výška 14 cm.

Hudební činnost. Hudební nástroje. Buben modrý Buben k zavěšení na krk. Umožňuje nastavit různé tóny. Rozměr: průměr 28 x výška 14 cm. Hudební činnost GO14015 890 Kč Buben modrý Buben k zavěšení na krk. Umožňuje nastavit různé tóny. Rozměr: průměr 28 x výška 14 cm. LE1762 Conga Zažijte fascinující zvuk! Výzva pro šikovné a rychlé ruce.

Více

ČESKÉ DŘEVĚNÉ STAVEBNICE

ČESKÉ DŘEVĚNÉ STAVEBNICE ČESKÉ DŘEVĚNÉ STAVEBNICE WWW.MAKURA.CZ Najdete nás i na O NÁS Představujeme Vám zbrusu nové dřevěné stavebnice a hračky MAKURA. Na českém trhu, není jednoduché najít kvalitní a originální dřevěné hračky,

Více

PUBLIKACE. projektu Krušnohorská hračka. reg. č. : CZ.1.07/1.1.34/01.000 METODICKÁ ČÁST

PUBLIKACE. projektu Krušnohorská hračka. reg. č. : CZ.1.07/1.1.34/01.000 METODICKÁ ČÁST PUBLIKACE projektu Krušnohorská hračka reg. č. : CZ.1.07/1.1.34/01.000 METODICKÁ ČÁST T E N T O P R O J E K T J E S P O L U F I N A N C O V Á N E V R O P S K Ý M S O C I Á L N Í M F O N D E M A S T Á T

Více

Výtvarný materiál PŘÍRODNÍ A TŘPYTIVÝ PAPÍR. 1 Zapouštěcí barvy AquaTint. str. 17

Výtvarný materiál PŘÍRODNÍ A TŘPYTIVÝ PAPÍR. 1 Zapouštěcí barvy AquaTint. str. 17 Magický aquapapír Bílý netkaný papír z celulózy se strukturou je obzvlášť savý a barvy se tak roztékají do krásných barevných kombinací. K jeho výzdobě můžete použít různé výtvarné techniky jako je kapání

Více

obilky, semena zbývající ozdoby, plody po zpracování ovoce košíky, dřevité proutí, větvičky koláže jejich části

obilky, semena zbývající ozdoby, plody po zpracování ovoce košíky, dřevité proutí, větvičky koláže jejich části PŘÍLOHA 1 Příklady druhů materiálů, činností a námětů Rostlinné přírodní materiály Skupina materiálu Příklady druhů Činnosti Náměty Suchá Semena, obilky, semena zbývající vtlačovat, navlékat, ozdoby, plody

Více

249 Kč [9,95 ] 149 Kč. 199 Kč [7,95 ] 69 Kč [2,75 ] 99 Kč [3,95 ] 99 Kč. 5 DA4131 Čokoládový pléd s pruhy, 190 x 90 cm, měkčená viskóza.

249 Kč [9,95 ] 149 Kč. 199 Kč [7,95 ] 69 Kč [2,75 ] 99 Kč [3,95 ] 99 Kč. 5 DA4131 Čokoládový pléd s pruhy, 190 x 90 cm, měkčená viskóza. DA07 Organzový bordó-cihlový šál měnící odstín, prošívaný elastickou nití x 80 cm. 99 Kč [7,9 ] DA Čokoládový pléd s pruhy, 90 x 90 cm, měkčená viskóza. 9 Kč 9 Kč [9,9 ] Přírodní režný zdobený klobouk.

Více

kouli Ø 8 cm zápich 49,90 19,90 99,90 materiál: keramika 340 ml mix barev materiál: keramika na baterie se světlem a flitry mix barev

kouli Ø 8 cm zápich 49,90 19,90 99,90 materiál: keramika 340 ml mix barev materiál: keramika na baterie se světlem a flitry mix barev Nabídka platí od 4. 3. do 28. 4. 2015 v prodejnách moravských spotřebních družstev Sněženky v ratanové kouli Ø 8 cm zápich Zajíček v šatech s mrkví 12 x 8 cm zápich všechno dobré Servírovací mísa kulatá

Více

Nabídka tvořivých dílen pro školy

Nabídka tvořivých dílen pro školy Nabídka tvořivých dílen pro školy Školní rok 2015/2016 Vážená paní, vážený pane, Výtvarný ateliér TVOR si pro Vás připravil ve školním roce 2015/2016 širokou nabídku tvořivých dílen pro školy. Žáci se

Více

PRÁCE S DŘEVEM. Co si vyrobíte: dřevěné ozdoby podle vlastního návrhu POMŮCKY, KTERÉ SI PŘINESETE:

PRÁCE S DŘEVEM. Co si vyrobíte: dřevěné ozdoby podle vlastního návrhu POMŮCKY, KTERÉ SI PŘINESETE: PRÁCE S DŘEVEM Co si vyrobíte: dřevěné ozdoby podle vlastního návrhu tužka a papír (na předlohu) nápad pracovní oděv 40 Kč na materiál KERAMIKA Co si vyrobíte: vánoční svícen pracovní oděv 20 Kč na materiál

Více

2014 / 2015. Vánoční dekorační osvětlení KATALOG VÁNOČNÍHO DEKORAČNÍHO OSVĚTLENÍ PRO OBCE, OBCHODNÍ CENTRA, RODINNÉ DOMY I DOMÁCNOSTI

2014 / 2015. Vánoční dekorační osvětlení KATALOG VÁNOČNÍHO DEKORAČNÍHO OSVĚTLENÍ PRO OBCE, OBCHODNÍ CENTRA, RODINNÉ DOMY I DOMÁCNOSTI 2014 / 2015 Vánoční dekorační osvětlení KATALOG VÁNOČNÍHO DEKORAČNÍHO OSVĚTLENÍ PRO OBCE, OBCHODNÍ CENTRA, RODINNÉ DOMY I DOMÁCNOSTI Pro ty nejkrásnější Vánoce... AŤ UŽ JSOU KDEKOLIV! Bezkonkurenčně nejširší

Více

Roční plán činnosti 1. oddělení ŠD při ZŠ Dobrá pro školní rok 2011/2012

Roční plán činnosti 1. oddělení ŠD při ZŠ Dobrá pro školní rok 2011/2012 Roční plán činnosti 1. oddělení ŠD při ZŠ Dobrá pro školní rok 2011/2012 Vypracovala: Nováková Renata, vychovatelka ŠD Září Říjen Listopad seznámení ţáků s organizací ŠD a proškolení o BOZ v prostorách

Více

SEŠIT PLNÝ NÁMĚTŮ KERAMICKÉ TECHNIKY. Vytvořila: Mgr.B.Vyskočilová

SEŠIT PLNÝ NÁMĚTŮ KERAMICKÉ TECHNIKY. Vytvořila: Mgr.B.Vyskočilová SEŠIT PLNÝ NÁMĚTŮ KERAMICKÉ TECHNIKY Vytvořila: Mgr.B.Vyskočilová Grantový projekt OPVK - Už vím,čím budu? Aneb co se v mládí naučíš, CZ.1. 07/1.1.32/01.0038 ZŠ a MŠ Jince Obsah 1. Kachel s andělem 2.

Více

Adventní věnec (metodický list č. 1)

Adventní věnec (metodický list č. 1) Skupina metodických listů Název a číslo metodického listu Papír Adventní věnec (metodický list č. 1) Skupina metodických listů Název a číslo metodického listu Vzdělávací oblast Tematický okruh Papír Adventní

Více

30%1) 149,- MÍNUS NEJKRÁSNĚJŠÍ INSPIRACE NA VÁNOČNÍ SVÁTKY NA JEDEN VÝROBEK DLE VAŠEHO VÝBĚRU Z VÁNOČNÍHO TRHU 799,-** DEKORAČNÍ TRAKAŘ, 53X20X19 CM

30%1) 149,- MÍNUS NEJKRÁSNĚJŠÍ INSPIRACE NA VÁNOČNÍ SVÁTKY NA JEDEN VÝROBEK DLE VAŠEHO VÝBĚRU Z VÁNOČNÍHO TRHU 799,-** DEKORAČNÍ TRAKAŘ, 53X20X19 CM NEJKRÁSNĚJŠÍ INSPIRACE NA VÁNOČNÍ SVÁTKY 299,- 629,-** PTAČÍ BUDKA, 20X9X40 CM 299,- 629,-** PTAČÍ BUDKY NA PODSTAVCI 39,- 69,-** ZÁVĚSNÁ VLOČKA 399,- 799,-** DEKORAČNÍ TRAKAŘ, 53X20X19 CM Dekorační trakař,

Více

Přenos fotografie na plátno

Přenos fotografie na plátno Přenos fotografie na plátno Během tohoto kurzu se naučíte přenášet fotografii na canvas board. Na kurz si můžete přinést vlastní fotografii okopírovanou na tiskárně, nebo Vám dáme k dispozici naše motivy.

Více

Ptáček (metodický list č. 1)

Ptáček (metodický list č. 1) Skupina metodických listů Název a číslo metodického listu Dřevo a příbuzné materiály Ptáček (metodický list č. 1) Skupina metodických listů Název a číslo metodického listu Vzdělávací oblast Tematický okruh

Více

Více za méně každý den!

Více za méně každý den! Letní pestré květované šaty, 2-7 let Chlapecké triko s Disney motivem Cars, různé vzory a barvy, 2-7 let 249,- 299,- Elektronická pokladna s příslušenstvím pro hru na obchod Hasičské auto, které se odráží

Více

Katalog designů vliesových tapet kolekce O P I U M

Katalog designů vliesových tapet kolekce O P I U M Katalog designů vliesových tapet kolekce O P I U M Kolekce Opium byla navržena tak, aby předvedla nové vzrušující nápady módních trendů, proužků a jednobarevných doplňkových tapet, na vysoce kvalitním

Více

Sladké dárky. Anna Šmalcová. Ukázka knihy z internetového knihkupectví www.kosmas.cz

Sladké dárky. Anna Šmalcová. Ukázka knihy z internetového knihkupectví www.kosmas.cz Anna Šmalcová Sladké dárky Anna Šmalcová Ukázka knihy z internetového knihkupectví www.kosmas.cz Grada Publishing U k á z k a k n i h y z i n t e r n e t o v é h o k n i h k u p e c t v í w w w. k o s

Více

2. Adventní kalendář Lada 50g. EAN ks. 24 35 x 26. mléčná čokoláda. ml. čokoláda s QR odkazy na veselé animace a hudbu 5. Adventní kalendář MAXI 170g

2. Adventní kalendář Lada 50g. EAN ks. 24 35 x 26. mléčná čokoláda. ml. čokoláda s QR odkazy na veselé animace a hudbu 5. Adventní kalendář MAXI 170g 1. Adventní kalendář Krteček 50g 8595080431483 35 x 26, různé motivy 2. Adventní kalendář Lada 50g 8595080431254 35 x 26 3. Adventní kalendář Baribal 50g 35 x 26 8595080431865 4. Adventní kalendář APP

Více

Zažijte zábavu s pěnou PlayFoam. www.nomiland.cz / bezplatná infolinka 800 60 60 50. Zapojte k modelování celou třídu. Originál je jen jeden!

Zažijte zábavu s pěnou PlayFoam. www.nomiland.cz / bezplatná infolinka 800 60 60 50. Zapojte k modelování celou třídu. Originál je jen jeden! Play Foam - pěna na hraní Play Foam - pěna na hraní. To jsou kuličky z lehké pěny, představující spojení rýže s modelovacími schopnostmi hrnčířské hlíny, které můžete stlačovat, natahovat, modelovat a

Více

Připravte se na výjimečné chvíle

Připravte se na výjimečné chvíle Připravte se na výjimečné chvíle JULMYS, svícen na čajové svíčky 29, /ks JULMYS, svícen na čajové svíčky. 29, /ks Sklo. Design: Henrik Preutz. Ø 7, v. 8 cm. 102.196.68 EKTORP, 3místná pohovka. 7 990, Potah:

Více

ED3004230. Průhledné korálky 250 ks plastových korálků v kyblíčku, 8 ks šňůrek na navlékání (2 x 75 cm a 2 x 45 cm ve 4 barvách).

ED3004230. Průhledné korálky 250 ks plastových korálků v kyblíčku, 8 ks šňůrek na navlékání (2 x 75 cm a 2 x 45 cm ve 4 barvách). ED3004252 1150 Kč Plastové korálky 250 ks plastových korálků, 8 ks červené navlékací šňůrky (4 x 75 cm, 4 x 45 cm). PB2471173 205 Kč Plastové korálky - Kostky s písmenky 300 ks plastových korálků k navlékání.

Více

zve na výtvarné a dramatické vzdělávací programy na 1. pololetí ŠR 2015/2016

zve na výtvarné a dramatické vzdělávací programy na 1. pololetí ŠR 2015/2016 Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno, příspěvková organizace Hybešova 15, 602 00 Brno www.sssbrno.cz zve na výtvarné a dramatické vzdělávací programy na

Více

QUILLING. papírový filigrán nejen pro svátek. Jana Maiksnar Vašíčková

QUILLING. papírový filigrán nejen pro svátek. Jana Maiksnar Vašíčková QUILLING papírový filigrán nejen pro svátek Jana Maiksnar Vašíčková QUILLING papírový filigrán nejen pro svátek Jana Maiksnar Vašíčková ZÁKLADNÍ POSTUPY Jana Maiksnar Vašíčková Quilling papírový filigrán

Více

Speciální Vánoční nabídka

Speciální Vánoční nabídka Speciální Vánoční nabídka Uvedené ceny jsou včetně DPH. Jednotné dodání 99Kč. Odběr na fakturu nebo dobírku. Akční ceny platí při objednání do 31/10 - dodání cca 5-10 pracovních dnů 1. Vánoční ozdoby na

Více

Odkaz na loga: Manuál JVS JMK http://www.kr-jihomoravsky.cz/default.aspx?id=2650&typeid=2. počet kusů

Odkaz na loga: Manuál JVS JMK http://www.kr-jihomoravsky.cz/default.aspx?id=2650&typeid=2. počet kusů Příloha smlouvy 1.1. Kupující: Jihomoravský kraj Žerotínovo nám. 3/5, 601 82 Brno Odbor kancelář ředitelky KrÚ JMK Odpovědná osoba kupujícího ve věcech technických: Lenka Nečasová tel.: + 420 541 658 851

Více

Základní škola, Dobrá, okres Frýdek-Místek. Celoroční plán. školní družiny

Základní škola, Dobrá, okres Frýdek-Místek. Celoroční plán. školní družiny Základní škola, Dobrá, okres Frýdek-Místek Celoroční plán školní družiny pro školní rok 2015/2016 Roční plán činnosti 1. oddělení ŠD při ZŠ Dobrá Září - seznámení žáků s organizací ŠD a proškolení o BOZ

Více

číslo 1. cena 75 Kč / Price 2,90 EUR MK ČR E 14941 módní brož z plsti hračka pro děti z barevného skla

číslo 1. cena 75 Kč / Price 2,90 EUR MK ČR E 14941 módní brož z plsti hračka pro děti z barevného skla číslo 1. ročník IX. / jaro 2012 čtvrtletník cena 75 Kč / Price 2,90 EUR módní brož z plsti a peří 12 fusekláček - originální hračka pro děti 15 mozaikové lampičky z barevného skla 30 Inspirace pro vaši

Více

Kniha. Rozměry: 24 cm (d) x 28 cm (š) x 6 cm (v)

Kniha. Rozměry: 24 cm (d) x 28 cm (š) x 6 cm (v) Kniha Rozměry: 24 cm (d) x 28 cm (š) x 6 cm (v) Pomůcky: bílá vlnitá lepenka modrý holografický papír tavná pistole s náplní pravítko dlouhé a pravoúhlé nůžky nalepovací obrázky modrá saténová stuha 1

Více

Roční plán činnosti 1. oddělení ŠD při ZŠ Dobrá pro školní rok 2013/2014

Roční plán činnosti 1. oddělení ŠD při ZŠ Dobrá pro školní rok 2013/2014 Roční plán činnosti 1. oddělení ŠD při ZŠ Dobrá pro školní rok 2013/2014 Září seznámení ţáků s organizací ŠD a proškolení o BOZ v prostorách školy a při pobytu venku výtvarná práce: volné kreslení na téma

Více

Smyčkový kvítek. Paprskové kolečko. Postup: Postup:

Smyčkový kvítek. Paprskové kolečko. Postup: Postup: Smyčkový kvítek Velmi rychle a snadno uháčkovaný kvítek jistě využiješ při mnoha příležitostech. Uháčkuj 8 řetízkových ok a spoj je pevným okem do kroužku. První řada: o kroužku uháčkuj 12 krátkých sloupků.

Více

Matematika a geometrie

Matematika a geometrie Počítání 5001.ID053 - Barevná pravítka Z nerozbitného plastového materiálu, s různými barvami. Rozměry pravítek jsou všechny násobky jednotek a umožňují ověřování a porovnávání matematických konceptů.

Více

Art. 1501 Elegantní papírová taštička zdobená květinou skrývá lahodnou klasickou colombu. Hmotnost: 500g. Počet ks v kartonu 6. Mix barev.

Art. 1501 Elegantní papírová taštička zdobená květinou skrývá lahodnou klasickou colombu. Hmotnost: 500g. Počet ks v kartonu 6. Mix barev. Art. 1501 Elegantní papírová taštička zdobená květinou skrývá lahodnou klasickou colombu. Hmotnost: 500g. Počet ks v kartonu 6. Mix barev. Art. 1842 Klasická colomba ručně balená do sympatického papíru

Více

čaje, punč, dobroty-arei 5012 Vánoční punč s čepicí ovocná čajová směs 70 g 50 ks 85 Kč

čaje, punč, dobroty-arei 5012 Vánoční punč s čepicí ovocná čajová směs 70 g 50 ks 85 Kč 5012 Vánoční punč s čepicí ovocná čajová směs 70 g 50 ks 85 Kč V 265 Věnec z perníku v dárkovém balení průměr 22 cm a dva čaje perníkový s medem 20 ks: 399 Kč Objednávky přijímáme do půlky října 5463 Vánoční

Více

TEXTILNÍ. Marta Drozdová Marie Kilebusová

TEXTILNÍ. Marta Drozdová Marie Kilebusová TEXTILNÍ šperky a doplnky Marta Drozdová Marie Kilebusová Upozornění pro čtenáře a uživatele této knihy Všechna práva vyhrazena. Žádná část této tištěné či elektronické knihy nesmí být reprodukována a

Více

Katalog Marcipán. Cukrárna a cukrářská výrobna Karamel. Zdeňka Zendulková Nový Malín 50 Tel./fax: 583 241 254 www.karamel.cz

Katalog Marcipán. Cukrárna a cukrářská výrobna Karamel. Zdeňka Zendulková Nový Malín 50 Tel./fax: 583 241 254 www.karamel.cz Katalog Marcipán Cukrárna a cukrářská výrobna Karamel Zdeňka Zendulková Nový Malín 50 Tel./fax: 583 241 254 www.karamel.cz Obsah Poznámky 3 Láska, květiny, broučci 4 Ovoce a zelenina 6 Zvířecí svět 9 Prasátka

Více

VYHRAJTE POMOCNÍKY PRO VÁNOČNÍ PEČENÍ A ZDOBENÍ

VYHRAJTE POMOCNÍKY PRO VÁNOČNÍ PEČENÍ A ZDOBENÍ VYHRAJTE POMOCNÍKY PRO VÁNOČNÍ PEČENÍ A ZDOBENÍ S výrobky Dr.Oetker upečete jednoduše a rychle vynikající cukroví. Nemusíte složitě míchat polevy, stačí si vybrat ze 4 druhů balených v sáčcích, které rozehřejete

Více

Výrobky pro nácvik zručnosti

Výrobky pro nácvik zručnosti 5701. 9721900 - Sada dřevěných tvarů, 1000 ks Vytvářejte broučky, auta, domky, sluníčka nebo zvířátka pomocí různých tvarů. Přidejte k ním magnety, nebo připínáčky pro vystavení Vašich výrobků. Na tvary

Více

VÁNOČNÍ DEKORACE A DOPLŇKY

VÁNOČNÍ DEKORACE A DOPLŇKY TARRA PYROTECHNIK s.r.o. Hlučínská 40, Ludgeřovice, 747 14 IČ:49611984, DIČ:CZ49611984 Tel: +420 553 038 155, +420 553 038 156, e-mail: info@tarra.cz www.tarra.cz www.pyromania.cz VÁNOČNÍ DEKORACE A DOPLŇKY

Více

internetovým obchodom: www.aurednik.cz e-mailom: aurednik@aurednik.cz telefónom: +420 311 706 361 faxom: +420 311 706 362 poštou

internetovým obchodom: www.aurednik.cz e-mailom: aurednik@aurednik.cz telefónom: +420 311 706 361 faxom: +420 311 706 362 poštou Informácie pre vás Jak se u nás objednává? internetovým obchodem: www.aurednik.cz e-mailem: aurednik@aurednik.cz telefonem: 706 6 faxem: 706 6 poštou Vámi zaslané objednávky nepotvrzujeme a nelze do nich

Více

TRADIČNÍ I NETRADIČNÍ VÁNOČNÍ NABÍDKA 2015

TRADIČNÍ I NETRADIČNÍ VÁNOČNÍ NABÍDKA 2015 VÁNOCE S PŘEDSTIHEM, VÁNOCE BEZ STRESŮ! TRADIČNÍ I NETRADIČNÍ VÁNOČNÍ NABÍDKA 2015 Platnost do 21. 12. 2015 nebo do vyprodání zásob Papír vánoční tradiční role balicí vánoční papír s tradičními oblíbenými

Více

Výtvarné nápady na celý rok

Výtvarné nápady na celý rok Výtvarné nápady na celý rok Petra Vondrová CPress, Brno 2014 Výtvarné nápady na celý rok Petra Vondrová Fotografie: Petra Vondrová Jazyková korektura: Michal Bečvář Vnitřní úprava, sazba a obal: Karel

Více

PDF publikace. Katalog forem a metod. INFRA, s.r.o. vydavatelství a nakladatelství Tyršova 241 675 22 Stařeč www.infracz.cz

PDF publikace. Katalog forem a metod. INFRA, s.r.o. vydavatelství a nakladatelství Tyršova 241 675 22 Stařeč www.infracz.cz Katalog forem a metod PDF publikace Upozornění pro uživatele této publikace: Elektronická verze publikace podléhá stejným pravidlům užívání jako tištěná. Všechna práva jsou vyhrazena. Žádná část nesmí

Více

Výtvarný materiál PAPÍROVÉ VÁNOCE. K2 0195 4,- Kč 0,16 EUR. K2 0269 15,- Kč 0,60 EUR. A1 0550 110,- Kč 4,40 EUR. K2 0336 25,- Kč 1,- EUR

Výtvarný materiál PAPÍROVÉ VÁNOCE. K2 0195 4,- Kč 0,16 EUR. K2 0269 15,- Kč 0,60 EUR. A1 0550 110,- Kč 4,40 EUR. K2 0336 25,- Kč 1,- EUR Výtvarný materiál PAPÍROVÉ VÁNOCE. Dopis Ježíškovi Skládací přáníčko z bílého kartonu (0 g/m ), kam si děti mohou nakreslit svá přání. Rozměr rozloženého přání je x 0 cm, složeného 9 x cm. kus. K 09,-

Více

Je dobré vědět. Příběh jesliček

Je dobré vědět. Příběh jesliček Je dobré vědět 118 Příběh jesliček První obrazné znázornění narození Ježíše Krista bylo nalezeno v hrobce křesťanské rodiny ze 4. století. Ovšem teprve svatý František z Assissi zavedl ve 13. století v

Více

Velikonoční tašky a sáčky

Velikonoční tašky a sáčky Velikonoční tašky a sáčky Velikonoční sáček průhledný Rozměr 20 x 39 x 6 cm. Balení 100 ks od motivu. Materiál PP. Taška igelitová velikost S Rozměr 20 x 30 x 8 cm. Balení 50 ks od motivu. Praktické balení

Více

1. ORGANIZACE ČINNOSTI ŠD 3 2. CÍLE ČINNOSTI ŠD A VÝCHOVNĚ VZDĚLÁVACÍ FORMY PRÁCE 6 4. TEMATICKÝ PLÁN ŠD 2015/2016 10

1. ORGANIZACE ČINNOSTI ŠD 3 2. CÍLE ČINNOSTI ŠD A VÝCHOVNĚ VZDĚLÁVACÍ FORMY PRÁCE 6 4. TEMATICKÝ PLÁN ŠD 2015/2016 10 1 1. ORGANIZACE ČINNOSTI ŠD 3 1.1 ROZDĚLENÍ VYCHVOATELEK A TÝDENNÍ PŘEHLED ČINNOSTÍ 5 2. CÍLE ČINNOSTI ŠD A VÝCHOVNĚ VZDĚLÁVACÍ FORMY PRÁCE 6 2.1 CÍLE ČINNOSTÍ ŠD 6 2.2 VÝCHOVNĚ VZDĚLÁVACÍ FORMY PRÁCE

Více

Příklad dobré praxe na téma TVOŘIVÉ VELIKONOČNÍ DÍLNY

Příklad dobré praxe na téma TVOŘIVÉ VELIKONOČNÍ DÍLNY Podpora zdravého životního stylu ve školách v Kraji Vysočina projekt číslo CZ.1.07/1.1. 00/02.0014 Příklad dobré praxe na téma TVOŘIVÉ VELIKONOČNÍ DÍLNY Jméno autora Mgr. Jana Žáková Název příkladu dobré

Více

e POMŮCKY Přesto, že dinosauři vyhynuli již před dávnou dobou, mnoho dětí je miluje! 1 Přehni karton na polovinu a na 2 Vystřihni dinosaura z obou

e POMŮCKY Přesto, že dinosauři vyhynuli již před dávnou dobou, mnoho dětí je miluje! 1 Přehni karton na polovinu a na 2 Vystřihni dinosaura z obou Přesto, že dinosauři vyhynuli již před dávnou dobou, mnoho dětí je miluje! Dinosauři jsou zpět! e POMŮCKY Zelený karton Růžový hedvábný papír Černý špičatý fix Nůžky Lepidlo 1 1 Přehni karton na polovinu

Více

naší školy Ročník 21. 2. číslo

naší školy Ročník 21. 2. číslo naší školy Ročník 21. 2. číslo 2015/2016 JAK TO MÁME MY? VÁCLAV BUREŠ OBLÍBENÉ CUKROVÍ: PERNÍČKY OBLÍBENÁ KOLEDA: ROLNIČKY CO CHCE K VÁNOCŮM: OUTDOOROVOU KAMERU VIKTORIE BÍLKOVÁ OBLÍBENÉ CUKROVÍ: LINECKÉ

Více

Ceník textilní galanterie z 12. 2. 15

Ceník textilní galanterie z 12. 2. 15 Ceník textilní galanterie z 12. 2. 15 - ceny jsou uvedeny v Kč - uvedené zboží je pouze orientační, v obchodě naleznete více zboží kovová jehly šicí látací GALANT 20ks 27,00 jehly "košíček" 19ks+1navlékáček

Více

Vánoční ceník 2015 EXIHAND BRNO

Vánoční ceník 2015 EXIHAND BRNO Vánoční ceník 2015 EXIHAND BRNO Obchodní podmínky společnosti EXIHAND spol. s.r.o. Brno Pro navázání obchodního kontaktu je nutné předložit originál výpisu z obchodního rejstříku nebo živnostenský list

Více

tel/fax/záznam : 317 701 563 mobil : 602 466 513

tel/fax/záznam : 317 701 563 mobil : 602 466 513 kód název rozměr ks/balení cena/bal SLÁMKY 66118 slámky flexi-pruh 24 cm 250 25,00 66126 slámky flexi HB 21 cm 200 31,00 66128 slámky koktejl-mix 13 cm 100 8,00 66129 slámky koktejl-černé 13 cm 100 8,00

Více

Speciální Vánoční nabídka. 1. Vánoční ozdoby na zavěšení cena za 1ks, různé druhy kat.číslo JZ019. Běžná cena 49Kč akční cena 23Kč

Speciální Vánoční nabídka. 1. Vánoční ozdoby na zavěšení cena za 1ks, různé druhy kat.číslo JZ019. Běžná cena 49Kč akční cena 23Kč Speciální Vánoční nabídka Uvedené ceny jsou včetně DPH. Jednotné dodání 99Kč. Odběr na fakturu nebo dobírku. Akční ceny platí při objednání do 30/10 - dodání cca 5-10 pracovních dnů 1. Vánoční ozdoby na

Více

katalog BYTOVÝ TEXTIL

katalog BYTOVÝ TEXTIL katalog BYTOVÝ TEXTIL Froté prostěradla Koupelnové předložky 2009/2010 Karmela Froté ručníky, osušky Povlečení Korall micro strana Korall micro, polštářek, sedák... 2,3 Karmela... 4,5 Karmela televizní

Více

-20% 999,- NA SKLADOVÉ ZÁSOBY HRAČEK A DĚTSKÝCH POKOJÍČKŮ 1.789,-* HOUPACÍ KŮŇ XXXL DOMY NÁBYTKU. TY S TOU ČERVENOU ŽIDLÍ.

-20% 999,- NA SKLADOVÉ ZÁSOBY HRAČEK A DĚTSKÝCH POKOJÍČKŮ 1.789,-* HOUPACÍ KŮŇ XXXL DOMY NÁBYTKU. TY S TOU ČERVENOU ŽIDLÍ. -20% NA SKLADOVÉ ZÁSOBY HRAČEK A DĚTSKÝCH POKOJÍČKŮ 2) 1) 179,- 329,-* KONÍK NA TYČCE POHYBLIVÁ OHÁŇKA SE ZVUKEM 999,- 1.789,-* HOUPACÍ KŮŇ Houpací kůň, v indiánském stylu, se zvukem, pohyblivá oháňka

Více

2. Podle předlohy na straně 121 zhotovíme šablonu, podle níž z oranžové plsti vystřihneme zobák.

2. Podle předlohy na straně 121 zhotovíme šablonu, podle níž z oranžové plsti vystřihneme zobák. Kuřátko Roztomilá kuřátka jsou přímo stvořená pro oslavu jara a probouzejícího se nového života. Malé žluté hejno se báječně hodí nejen na výzdobu domova a zejména velikonočního košíčku, ale i na dárky.

Více

(pl'uměr asi třikrát větší než průměr kapátka). Kruh po celém obvodě nastříháme (šířka asi

(pl'uměr asi třikrát větší než průměr kapátka). Kruh po celém obvodě nastříháme (šířka asi Veletrh nápadů učitel!! /ljziky I!'IH!'!lIMre!II'!!lI!l!l ~i ~ fy:dhu Věra Bdlnková, J. Šimečková, Z. Bobek 1. Toncicí potápěč (karteziónek) Potřeby: plastová láhev (1,5 I), kapátko, kádinka S obarvenou

Více

Kurz DVPP. Žádost o akreditaci DVPP Vzdělávací program,,práce s technickým a přírodním materiálem v MŠ

Kurz DVPP. Žádost o akreditaci DVPP Vzdělávací program,,práce s technickým a přírodním materiálem v MŠ Kurz DVPP Žádost o akreditaci DVPP Vzdělávací program,,práce s technickým a přírodním materiálem v MŠ Vzdělávací program Práce s technickým a přírodním materiálem v MŠ Pořadové číslo: 2 1. Název vzdělávacího

Více

ALBA A RÁMEČKY 2014 / 2015

ALBA A RÁMEČKY 2014 / 2015 ALBA A RÁMEČKY 2014 / 2015 ceník platí od: 14. 11. 2014 ALBA CLIP-FIXY RÁMEČKY PASPARTY PŘÍSLUŠENSTVÍ ALBA Soft alba... 3 Zasouvací alba... 4 Memo alba... 5-11 Memo alba / svatební... 12 Memo alba / dětské...

Více

Máslový mazanec 500 g 100 g = 9,18 45, 90 54,90. Lindt Zlatý zajíc mléčný, hořký. 100 g. Do vyprodání zásob. Min. 500 ks na. hypermarket.

Máslový mazanec 500 g 100 g = 9,18 45, 90 54,90. Lindt Zlatý zajíc mléčný, hořký. 100 g. Do vyprodání zásob. Min. 500 ks na. hypermarket. Tato nabídka platí od 3. 3. do 28. 3. 2016. Kinder Maxi vejce s překvapením různé motivy 100 g 1000 ks na 79, 90 99,90 Máslový mazanec 500 g 100 g = 9,18 45, 90 54,90 Lindt Zlatý zajíc mléčný, hořký 100

Více

Kolekce svíček Podzim - Zima 2009 / 2010

Kolekce svíček Podzim - Zima 2009 / 2010 Kolekce svíček Podzim - Zima 2009 / 2010 Kolekce Puntík v laku V barvách a vůních: Žlutá - Papája Oranžová - Skořice Červená - Sherry Při objednávce je možno objednat libovolný počet kusů. katalog. číslo:

Více

J.W" . ----II' "'_"""", ~ -----.--.(. ------ I 1-:, - _-._--.-~':' ---.------ I. .wlo;

J.W . ----II' '_, ~ -----.--.(. ------ I 1-:, - _-._--.-~':' ---.------ I. .wlo; Veletrh ndpadfl učitelů fyziky Střípky Z laboratoře malých debruiárů Věra Bdinková DíRKOVÁ KOMORA JEDNODUŠE Potřeby: Kelímek od jogurtu (nejlépe Danone - lze ho snadno propíchnout), černá temperová barva,

Více

VÝTVARNÉ NÁPADY ZÁŘÍ 2013

VÝTVARNÉ NÁPADY ZÁŘÍ 2013 VÝTVARNÉ NÁPADY ZÁŘÍ 2013 Jana Podzemná fotorámečky aneb elegantní stojánky na fotografie www.batelier.cz www.vytvarne-navody.cz Dokument je možno v originální podobě volně šířit a využívat při výukové

Více

Seva stavebnice 1239. Stavebnice Seva pro dívky 1 JUMBO

Seva stavebnice 1239. Stavebnice Seva pro dívky 1 JUMBO 20030151 1. 20030122 20030134 1.450,- 1.230,- Stavebnice Seva přijela pouť JUMBO Stavebnice SEVA Přijela pouť Jumbo obsahuje 2 stavebnice SEVA Přijela pouť. V boxu tak naleznete 1486 dílků. Už tedy nehrozí

Více

Školská rada při Základní škole a Mateřské škole v Brtnici zápis z 2. jednání Školské rady

Školská rada při Základní škole a Mateřské škole v Brtnici zápis z 2. jednání Školské rady Školská rada při Základní škole a Mateřské škole v Brtnici zápis z 2. jednání Školské rady Datum a čas konání: 16. 2. 2009 Místo konání: Zasedací místnost Městského úřadu Přítomni: Miroslava Švaříčková

Více

HÁČKOVÁNÍ. hračky, ozdoby, drobnosti

HÁČKOVÁNÍ. hračky, ozdoby, drobnosti HÁČKOVÁNÍ hračky, ozdoby, drobnosti LENKA BEDNÁŘOVÁ Ukázka knihy z internetového knihkupectví www.kosmas.cz Upozornění pro čtenáře a uživatele této knihy Všechna práva vyhrazena. Žádná část této tištěné

Více

Dary, které pomáhají 05/2015 Malé pomůcky (do 5000,-):

Dary, které pomáhají 05/2015 Malé pomůcky (do 5000,-): 1. IP TABLE pracovní podložka Dary, které pomáhají 05/2015 Malé pomůcky (do 5000,-): Manipulační podložka. Pokládá se na dolní končetiny sedícího uživatele. Díky vaku se speciálním jemným sypkým materiálem

Více

4.999 64% ZAHRADNÍ SEZÓNA ZAČÍNÁ NEJVĚTŠÍ DŮM NÁBYTKU V ČESKÉ REPUBLICE 1) SEZÓNNÍ ZBOŽÍ POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB! 13.

4.999 64% ZAHRADNÍ SEZÓNA ZAČÍNÁ NEJVĚTŠÍ DŮM NÁBYTKU V ČESKÉ REPUBLICE 1) SEZÓNNÍ ZBOŽÍ POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB! 13. NEJVĚTŠÍ DŮM NÁBYTKU V ČESKÉ REPUBLICE 1) ZAHRADNÍ SEZÓNA ZAČÍNÁ SEZÓNNÍ ZBOŽÍ POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB! VČ. POLŠTÁŘŮ 13.899,-* 4.999 SOUPRAVA ZAHRADNÍHO NÁBYTKU 4.999,- 64% Moderní souprava zahradního

Více

Nabídka platí od 22. 11. do vyprodání zásob, nejdéle však do 24. 12. 2012.

Nabídka platí od 22. 11. do vyprodání zásob, nejdéle však do 24. 12. 2012. 1511/2012 Jedle nordmanská Výška: 100 130 cm OBI č. 3683133 130 180 cm OBI č. 3683141 180 220 cm OBI č. 3683158 Řetěz svíticí 100 žárovek, délka 7,44 m. OBI č. 4424412 125,- Kč, 79,- Kč, ušetříte 36 %

Více

Více za méně každý den!

Více za méně každý den! 119 299,- Ubrus odolný vůči skvrnám s vánočním vzorem, 110 x 155 cm Talíře se zlatým vzorem: dezetrní 29 Kč hluboký 42 Kč velký 59 Kč 24 dílná sada příborů pro každou příležitost Více za méně každý den!

Více

Hračky ve výuce fyziky

Hračky ve výuce fyziky Veletrh ndpadů učitelii: fyziky Hračky ve výuce fyziky Zdeněk Drozd, Jitka Brockmeyerová, Jitka Houfková, MFF UK Praha Fyzika patří na našich školách stále k jednomu z nejméně obh'bených předmětů. Jedním

Více

JARO - LÉTO 2014 / Didaktické pomůcky a hry

JARO - LÉTO 2014 / Didaktické pomůcky a hry JARO - LÉTO 014 / Didaktické pomůcky a hry EPL1001KT 149 Kč Čtvercové panely Balení obsahuje 6 panelů se různými povrchy. Slouží k rozvoji hmatového vnímní. Jednoduchým spojením z nich dovedete vytvořit

Více

Svatební obřad na hradě Helfštýně rok 2016

Svatební obřad na hradě Helfštýně rok 2016 Svatební obřad na hradě Helfštýně rok 2016 Hrad Helfštýn Vážení snoubenci, jsme připraveni na svatební sezonu 2016. Nabízíme vám výhodný balíček služeb pro zajištění vašeho svatebního obřadu na hradě Helfštýně.

Více

Příloha č. 8 - Dodávání kancelářských potřeb pro rok 2015 dodavatelem zaměstnávajícím osoby se zdravotním postižením

Příloha č. 8 - Dodávání kancelářských potřeb pro rok 2015 dodavatelem zaměstnávajícím osoby se zdravotním postižením Číslo položky Název požadované komodity Technické parametry a užitné vlastnosti - bližší specifikace Velikost balení * MJ Cena za MJ v Kč bez DPH Částka DPH v Kč Cena za MJ v Kč s DPH Obchodní název (uváděný

Více

Základní škola a Mateřská škola Teplice, Koperníkova 2592 portfolio I. stupně zpracovala: Mgr. Alena Štemberová

Základní škola a Mateřská škola Teplice, Koperníkova 2592 portfolio I. stupně zpracovala: Mgr. Alena Štemberová Základní škola a Mateřská škola Teplice, Koperníkova 2592 IČO: 63788152, www.zskopernikova.cz portfolio I. stupně zpracovala: Mgr. Alena Štemberová Na pondělí 21. prosince si paní učitelky pro děti I.

Více

Návod k instalaci a montáži krbové sestavy GENUA II

Návod k instalaci a montáži krbové sestavy GENUA II Návod k instalaci a montáži krbové sestavy GENUA II Krbová vložka: Komfort II Zkušební protokol: RRF 40 05 862 ze dne 28.8.2006 Vydal: Rhein-Ruhr Feuerstätten Prüfstelle Am Technologiepark 1 45 307 ESSEN

Více