Sona Pacient, ktorý užíva WOBENZIN po operáciiách. Či je porovnateľné užívanie Wobenzinu s Alveom, či je Alveo schopné nahradiť WOBENZIN"

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Sona Pacient, ktorý užíva WOBENZIN po operáciiách. Či je porovnateľné užívanie Wobenzinu s Alveom, či je Alveo schopné nahradiť WOBENZIN""

Transkript

1 Odpověď pani Hurytové 1. Jelikož se nejedná o homeopatikum, ALVEO muže byt používáno kdykoliv, před i po cigaretě. Samozřejmě ze kouřeni škodí zdraví, znamená to, ze zákazník by, pokud užívá ALVEO z důvodů očištění organismu, měl omezit či úplně vynechat kouřeni. 2. Páleni žáhy je způsobené zvýšeným množstvím žaludečních kyselin, ke kterému kouřeni zvláště přispívá. ALVEO není určeno ke sníženi páleni záhy, ale ALVEO MINT může tomuto problému napomoci. To znamená, ALVEO ½ hodiny před jídlem 1 odměrku 2 3x denně. 3. Každopádně dětem nemůže ALVEO uškodit. Pokud by jste mela byt úplně přesná, dávkováni pro děti je váha dítěte dělena 60 výsledek vynásobený 30 ml a vyjde vám kolik ml má dítě užívat. Sona Pacient, ktorý užíva WOBENZIN po operáciiách. Či je porovnateľné užívanie Wobenzinu s Alveom, či je Alveo schopné nahradiť WOBENZIN" Zde není srovnání. Wobenzym je složený enzymatický přípravek, ALVEO je bylinné tonikum. Jeden nelze nahradit druhým. kety Zdravím Vás,můj dotaz se týká uzlíků na štítné žláze,mám podstoupit operaci, nebo se jen spolehnout na výrobky Alveo a Onyx? Mám zvýšenou činnost. Děkuji" Nevím o jaké uzlíky se jedná, proto ani nemohu doporučit zda operaci či nikoliv. Přípravky AKUNY jsou pouze doplňkem stravy, čili nevyléčí zdravotní problém. Samozřejmě ALVEO může mnohé problémy řešit. V každém případě, pokud se operaci můžete vyhnout a máte-li čas počkat, pokračujte s ALVEEM a ONYXEM jednu dávku denně. jana Pán doktor Bertlík. Chcel by som sa Vás spýtať, čo doporučujete užívať z výrobkou Akuny pri artériovej hypertenzii a pri pankreatitíde. Ďakujem Lamer ALVEO jako protizánětlivý přípravek 2x denně odměrku. MASTERVIT ½ odměrky 2x denně. vgresik Po pěti měsících užívání alvea, onixu a mastervitu se opět dostavují staré problémy. Jaká je neuropatická pomoc na křečové žíly? Nezlobte se, ale opravdu nevím jaké staré problémy. Pokud je míněno naturopatická pomoc, užívejte Alveo jednu odměrku jednou denně a Onyx půl odměrky dvakrát denně. Mila Vplyv Alvea po operácii kĺbov. Protiembolický ( protitrombotický). Protizápalový Vplyv na chrupky, či regeneruje chrupky a v akom štádiu. Alveo působí protizánětlivě a protitromboticky, na chrupavky má vliv Onyx a Mastervit. petrpolak Dobrý den pane doktore. Byl jsem osloven ve věci: Dg. K869 Pankreatitis chronica et stenososis d. choledochus. V současnosti v domácím ošetřování. Paní by zajímalo,zda může užívat produkty Akuny, případně v jakých dávkách. Za odpověď předem děkuji. Polák P., Akuna CZ Užívejte Alveo jednu odměrku dvakrát denně, Mastervit půl odměrky dvakrát denně.

2 Terka Interná lekárka má tažkých pacientov s ULCERÓZNOU KOLITÍDOU a CROHNOVOU chorobou, ktorý užívajú IMUDON a KORTIKOIDI môže im podávať Alveo" Ano, paní doktorka může nabízet Alveo jedenkrát až třikrát denně. Maja Mesačné dietatko s atopickým exémom, užíva ZADIFEN, kedy ho môže prestať podávať a či doporučuje užívať ALVEO alebo PINKY? Lék předepsaný lékařem můžete přestat užívat na základě jeho doporučení. Čtvrt odměrky Alvea a Pinky jedenkrát denně může dítě užívat ihned. Brabcova Dobrý den, mám dotaz - Muž cca 70 let po mozkové mrtvici kdy byla nutná i operace. Alveo užíval už před mrtvicí. Jak pokračovat dál v užívání? Zvýšit dávky, snížit, přidat onyx nebo mastervit. Užívejte Alveo, Onyx a Mastervit jednu doporučenou dávku denně. Jeho žena také užívá Alveo už delší dobu, při pokusu přidat onyx a mastervit došlo ke krvácení při stolici a k častému vyprazdňování. Vysaďte Onyx a Mastervit na jeden měsíc, po měsíci pokračujte. Janka Tažko chodiaca pani pre REUMU berie lieky na potlačenie AUTOIMUNITNÉHO PROCESU. Možno ovplyvniť jej stav?" Neužívejte Alveo a Mastervit, můžete Onyx jednu doporučenou dávku denně. Elisa Dobrý den, je vhodné užívat Alveo při onemocnění leukémií? Ano, třikrát denně odměrku. Dobrý večer od nás, mám dotazy na trombofilii, dotyčná nesmí draslík, bere prášky na ředění krve, dále alergie na léky jako penicilín, mezokain. prokain jak dávkovat alveo? Užívejte Alveo a půl odměrky dvakrát denně. marta paní 70 let po operaci kyčelního kloubu, šedý zákal, špatný psychický stav, alveo už 2krát začínala a skončila. jednou při první lahvi,podruhé vypila 2 lahve,oči se ji spravily, doktorka ji to nedoporučila. Vím, že by ji to pomohlo. Co s tím? Vaše klientka může užívat Alveo při všech jmenovaných diagnózách bez obav. Ba naopak Alveo může v mnoha jmenovaných problémech pomoci. Doporučil bych jednu odměrku Alvea denně a ještě Onyx půl odměrky dvakrát denně pro posílení kyčelního kloubu.

3 Matin Fabian Dobrý den,chtěl jsem se zeptat jestli byste uvažovali vydat nějakou brožurku na jakou nemoc co a jak často se to má užívat. Ano, myslíme na to. Svatka Pani má transplantát v oku viac rokov. Čo jej doporučujete užívať?" Alveo jednu odměrku denně a Mastervit půl odměrky denně. lidames Jak užívat ALVEO při mentální anorexii, co se může zlepšit." Alveo jednu odměrku dvakrát denně, Onyx a Mastervit půl odměrky denně. Jaký produkt byste mi doporučil při popraskaných vlásečnicích v obličeji? Onyx a Mastervit půl odměrky dvakrát denně. Marie Přeji pěkný den. Marie. Při pití Onyxu mne pálí žáha, někdy i z určitého jídla,jako paprika,banán.." Užívejte Alveo jednu odměrku půl hodiny před jídlem a nezapomeňte před jídlem kousek syrové zeleniny. Pálení žáhy je způsobené zvýšeným množstvím žaludečních kyselin, které odstraní enzymy z čerstvé zeleniny a Alvea. Brabcova Jaké doporučujete dávkování u jednotlivých výrobků pro muže, kteří mají problémy s prostatou? Děkuji. Alveo jednu odměrku třikrát denně, Mastervit a Onyx půl odměrky dvakrát denně. Nelze však zevšeobecňovat, jelikož problémů prostaty existuje větší množství a také záleží na věku muže. radim Muž 35 let,lehká nadváha,změna počasí-silné bolesti hlavy-je mimo provoz,nic nemůže dělat. 1.5.roku pil alveo A MĚL KLID.TEĎ IKDYŽ PIJE ALVEO VŠE JE ZPĚT PŘI STARÉMU. Co mu můžete poradit? Vyzkoušejte přestat užívat Alveo na jeden měsíc a poté pokračujte stejným způsobem jako předtím. Pokud se problémy budou opakovat, opět vysaďte na jeden měsíc. Jak dávkovat při vysokém tlaku? Alveo podávejte 1 odměrku 2x denně. petrpolak 2002 nález nádor v děloze stromální sargom endometria,násl. ozařování, 2004 metastáze na plicích,ostře ohraničené, (neprorůstající do pleury) následovala lobectomie a chemoterapie.nyní 1 rok a 5 měs. po operaci, jak pokračovat? věk 37 let. Doporučuji Alveo 1 odměrku 3x denně, Mastervit ½ odměrky 3xdenně.

4 nextwellness Lze doporučit podávání Alvea (v jakých dávkách) ženě ve věku 82 let, která má nervové problémy, sníženou krátkodobou paměť a začínající Alzheimerovu chorobu?" Alzheimerova nemoc vzniká ukládáním těžkých kovů v jedné části mozku proto je třeba Alveo 3x denně 1 odměrku, Mastervit a Onyx ½ odměrky 2x denně. Sehradvahid V čem je Akuna a její produkty lepší než například Herbalife? Nejedná se o soutěživost, ale o úplně jiné bylinné složení Alvea, jehož nejhlavnější funkcí je protizánětlivé působení, hlavně na zažívací soustavy, očištění organismu od toxických látek, dále stimulace imunitního systému a v neposlední řadě, zvýšení energie organismu. Marie Kamarádka má 55let,užívá Alveo 5let.Před měsícem byla na mamografu a sono našli rakovinu-množení buňky.může to být následek při silném,opakovaném stlačení mamografu? V současné době je operovaná. Co mohu poradit při návštěvě v nemocnici?" Doporučuji Alveo jednu odměrku třikrát denně a dále Mastervit půl odměrky dvakrát denně. Ano, častý mamogram může být příčinou vzniku nádorového bujení. Pomůže některý z Vašich produktů na snižování čelistní kostní hmoty? Kořeny zubů jsou velmi mělce uložené v kosti, tudíž se hýbají? Nemám zkušenosti, ale domnívám se, že kombinace Alvea a Onyxu by mohla dané situaci pomoct. otys Již dva měsíce používám Alveo a žáha mě nepřestává pálit. Děkuji za odpověď. Páleni žáhy je způsobené zvýšeným množstvím žaludečních kyselin. ALVEO není určeno ke sníženi páleni záhy, ale ALVEO MINT může tomuto problému napomoci. To znamená, ALVEO ½ hodiny před jídlem 1 odměrku 2 3x denně. Domnívám se, že bez změny životosprávy tzn. vyvarování se přepalovaných tuků, ostrých jídel, alkoholu a kávy, bude léčba pomocí Alvea dlouhodobá. Ivana Lze užívat Alveo při rakovině prsu užívám aridimex k potlačení tvorby estrogenu. Cilkanol Helicid, Claritin doporučujete mentol nebo kanadsky javorový sirup? Ano, Alveo lze užívat k rakovině prsu i s předepsanou léčbou. Doporučil bych vyšší dávky, třikrát denně, ještě Mastervit půl odměrky třikrát denně. Dotyčná má rakovinu konečníku, bere chemoterapii v tabletách, co doporučíte? A jak dávkovat? Alveo třikrát denně odměrku, Mastervit půl odměrky dvakrát denně. 50 procent denního jídelníčku by se měl skládat ze syrové a pařené zeleniny.

5 Pat Dotaz na doktora Bertlika. Co je pravdy na tom, že dlouhodobé užívání bylin je závislé tudíž se jedná o drogu (bylina = droga)? Záleží na druhu byliny, záleží na množství užívané byliny či extraktů z ní vyrobených a chemickém složení daných látek v bylině. U velikého množství bylin tedy nehovoříme o droze, ale o léčivé bylině. V našich přípravcích je obsažené množství bylin v minimálním množství a jsou nenávykové. NIKI Je možné použít výrobky AKUNY na kožní onemocnění-plísně, ekzémy?je třeba dodržovat dietu? Děkuji. Samozřejmě, Alveo čistí játra, která jsou zodpovědná za kvalitu kůže. Samozřejmě musíme dodržovat určité dietní kroky. Vyvarujte se cukru, bílé mouce a mléčným výrobkům, kromě másla a jogurtu. Jezte velké množství zeleniny a ryb. jarmila Dobry den jsem po operaci prsu chtěla bych vědět jaké přípravky brát na zhojení a jako prevenci. Ano, Alveo lze užívat při rakovině prsu. Doporučil bych vyšší dávky, třikrát denně, ještě Mastervit půl odměrky třikrát denně. radim Žena 35 let,opakovaný zánět močového měchýře. Pije 1,5 let Alveo.Můžete poradit?" Změňte Alveo Grape na Alveo Mint a dále pijte brusinkový džus, nebo v lékárně dostanete d-mannosu, což je druh cukru, který na sebe navazuje bakterie močových cest a odplavuje močí. Sehradvahid Muž 45 let, otevřená tříštivá zlomenina DK používá alveo a onyx. Zatím jen splasklé otoky. Co dál? Domnívám se, že budete muset užívat oba produkty dlouhodobě 6-24 měsíců. pavel Plicní embolie... dávkování a roztroušená skleróza jaké dávkování? Alveo jedna odměrka dvakrát denně pro embolii, a pro RS Alveo dvakrát denně odměrku, Mastervit a Onyx půl odměrky třikrát denně. Dotyčná letos prodělala operaci nárůstku na patách, nehojilo se to, měla problémy, takže v lednu jde na další operaci, je revmatička. Co doporučujete a je šance užíváním produktů Akuny se operaci zcela vyhnout? Nevylučuji, že při vyšším užíváním Alvea třikrát denně by se dalo operaci vyhnout. Paní, 80 let, diagnoza: revmatismus a Meniérova choroba. Můžete poradit? Mastervit třikrát denně, Alveo dvakrát denně.

6 Vendy Dobrý den. Po dvouleté odmlce mám recidivu rakoviny prsu, bohužel se mé onemocnění rozšířilo a metastázovalo na skelet a játra. Právě prodělávám chemoterapii. Užívám 1 dávku Alvea, 1 dávku Onyxu,1 dávku Mastervitu a 2x denně Cleans. Je to dostatečná dávka na to aby to podpořilo mou imunitu a zvětšilo účinek chemoterapie. Není, Alveo třikrát denně minimálně. Vynechte Cleanse Plus a Onyx a Mastervit užívejte stejně. Dále bych doporučil neužívat žádný z našich produktů v průběhu chemoterapeutické kůry. Co doporučujete na cysty v ledvinách a v prsu? Dá se to rozpustit? Doporučuji Alveo dvakrát denně. Prosím jaký užívat produkt při osteoporóze páteře a artróze kloubů? Onyx třikrát denně, Mastervit a Alveo dvakrát denně. kety Gynekologické záněty, chronické, co doporučujete? Alveo třikrát denně odměrku, Mastervit dvakrát denně, změnit dietu vyvarovat se cukru, bílé mouce a mléčným výrobkům, kromě másla a jogurtu. Acidofilní bakterie třikrát denně (k dostání v lékárně) vše dlouhodobě. Paní, 47 let, diagnoza: helikobakter pylori vyvolal chronickou gastritídu a refluxní esofagitidu. Co doporučíte a na jak dlouho? Alveo třikrát denně, 50 procent jídelníčku zelenina, Mastervit jedenkrát denně. Petr Pane doktore, také jsem se chtěl zeptat, jestli bude uveřejněn seznam všech bylin v rozsáhlé formě, kde byly podrobné informace, které nevím, jestli se nestali tajné, jelikož zmizeli, za odpověď předem děkuji. Nerozumím vaší otázce. Přesto se domnívám, že v distributorském průvodci najdete podrobné informace a také H&S zveřejňuje podrobné informace o jednotlivých bylinách. kety Po operaci ztráta čichu. Paní užívá Alveo odměrku denně. Co nasadit k tomu?" Mastervit jedenkrát denně. Erika Pan, 42 rokov, dva roky svrbenie v okoli konecnika, vylucene parazizy, vylucene hemoroidy. Svrbenie sa dostavuje hlavne vecer a v noci- je to neunosne. Uziva Alveo 2 x, Onyx 1x a Cleanse - 2 x denne. " Změňte Alveo Grape na Mint a užívejte acidofilní bakterie třikrát denně s jídlem. Vynechte z jídelníčku mléčné výrobky,kromě másla a jogurtu, dále cukr, výrobky z bílé mouky a dráždivá jídla káva, alkohol, ocet. Aplikujte na konečník bílý jogurt dvakrát denně.

7 radim Trpím silným hučením, pískání v uších. Obou. Ušní lékař řekl že je to dědičné. Piju Alveo 2 roky, mastervit a onyx někdy. Co mi můžete poradit? Díky Radim. Měřte si pravidelně krevní tlak zda není zvýšený, pijte Alveo jedenkrát denně, ale pravidelně. Co doporučujete proti lupům ve vlasech. A na suchou kůži v obličeji? Mastervit dvakrát denně, Alveo dvakrát denně a acidofilní bakterie třikrát denně. Myjte vlasy vývarem z kopřiv. Hebi Uživatelka, 58 let, od 4O let vysoký krevní tlak. Přestože produkty užívá střídavě již 3 roky, krev. tlak se neupravil, byť se jí pozitivně vyléčil bércák, lepší pohyblivost kloubů aj. Léky na tlak užívá nepravidelně. Teď byla trhat zub, den na to v obchodě málem zkolabovala, může to mít vliv? Jak nejlépe produkty kombinovat?" Gratuluji, užíváte produkty správně. Alveo jedenkrát denně odměrku, Onyx jedenkrát denně půl odměrky a užívejte předepsané léky pravidelně. Žena 50 let, křeče v nohou a porucha motorického neuronu, co doporučíte? Onyx a Mastervit třikrát denně, Alveo jedenkrát denně. Marie Chlapec 20 let má akné, začal užívat Alveo 1x ráno, má si ještě přidat Cleanse Plus? Ano, asi by to stálo za to. Alveo užívat dvakrát denně a acidofilní bakterie třikrát denně s jídlem. Vyvarujte se mléčným výrobkům, cukru a bílé mouce. Mockrát děkujeme za odpovědi a přejeme šťastné Vánoce a hodně úspěchů v roce 2006 Žena 60 let, vředy v žaludku, na slinivce a na dvanácterníku, doposud byla léčena na páteř, ale po Alveu se ukázalo, že to páteř nebyla. Co doporučíte? Alveo dvakrát denně odměrku. Honza Vedral Vážený pane doktore jakou kombinaci by jste mi radil mám po několika operacích kolen. Bolí mě. Alveo, Onyx, Mastervit dvakrát denně.

8 Dotyčná má problém se žaludkem, nestrávená potrava odchází z těla ven, při Alveu začala zvracet, nadýmala se. Doktor nedoporučil Alveo, údajně je alergická na nějakou bylinu v Alveu Co doporučíte? Zkuste Cleanse Plus, začněte jedenkrát denně s jídlem, Alveo užívejte týden po jedné lžičce denně pokud nebudou problémy zvyšte dávku na půl odměrky denně dva týdny, pokud nenastanou problémy doporučuji jednu odměrku denně. vgresik Kolega má velké problémy s dýcháním nevím jaké bere léky.byl i někde v lázních ale moc mu to nepomáhá. Co a jak užívat" Jelikož neznám příčinu, mohu pouze doporučit Alveo jedenkrát denně.

Zkušenosti s produkty zákazníků. Gano Excel

Zkušenosti s produkty zákazníků. Gano Excel Zkušenosti s produkty zákazníků Gano Excel 1 Katka, 26 let Výborná zdravá svačinka: Nakrájet na kostičky jakékoliv ovoce, které máte rádi. Já mám nejraději banán, jahody a kiwi. Přidat bílý odtučněný jogurt

Více

Jak postupovat, když se bezprostředně po užití zelených potravin objeví tlak v žaludku nebo lehký pocit na zvracení?

Jak postupovat, když se bezprostředně po užití zelených potravin objeví tlak v žaludku nebo lehký pocit na zvracení? V čem jsou zelené potraviny odlišné od ostatních potravních doplňků? Především tím, že nepatří mezi potravní doplňky. Jsou totiž racionálními, celostními potravinami. Jaký je účinek zelených potravin na

Více

ZKUŠENOSTI S POUŽÍVÁNÍM PRODUKTŮ FLP OD SPOLUPRACOVNÍKŮ A ZÁKAZNÍKŮ FIRMY V ČESKU, NA SLOVENSKU A V EVROPĚ

ZKUŠENOSTI S POUŽÍVÁNÍM PRODUKTŮ FLP OD SPOLUPRACOVNÍKŮ A ZÁKAZNÍKŮ FIRMY V ČESKU, NA SLOVENSKU A V EVROPĚ ZKUŠENOSTI S POUŽÍVÁNÍM PRODUKTŮ FLP OD SPOLUPRACOVNÍKŮ A ZÁKAZNÍKŮ FIRMY V ČESKU, NA SLOVENSKU A V EVROPĚ DĚLAT NĚCO PRO SVÉ ZDRAVÍ Jsem vdaná, je mi 38 let a mám dvě děti ve věku 7 a 12 let. Důvod, proč

Více

Vyšší odborná škola a Střední zdravotnická škola MILLS, s.r.o. Diplomovaný farmaceutický asistent

Vyšší odborná škola a Střední zdravotnická škola MILLS, s.r.o. Diplomovaný farmaceutický asistent Vyšší odborná škola a Střední zdravotnická škola MILLS, s.r.o. Morbus Crohn Diplomovaný farmaceutický asistent Vedoucí absolventské práce: MUDr. Petr Vojkůvka Vypracovala: Michala Staňková Čelákovice 2011

Více

MUDr. Mária Paľová. Vlastní zkušenost s produkty Herbalife

MUDr. Mária Paľová. Vlastní zkušenost s produkty Herbalife MUDr. Mária Paľová Vlastní zkušenost s produkty Herbalife 1 Jak jsem se dostala k Herbalife. Samozřejmě, jako mnoho jiných žen, jsem i já bojovala s nadváhou a mnoha zdravotními problémy. Měla jsem již

Více

Co je třeba vědět o transplantaci jater. Příručka pro pacienty před a po transplantaci a pro jejich blízké

Co je třeba vědět o transplantaci jater. Příručka pro pacienty před a po transplantaci a pro jejich blízké Co je třeba vědět o transplantaci jater Příručka pro pacienty před a po transplantaci a pro jejich blízké Obsah Vydal: Euroverlag, s.r.o., Plzeň, 2004, za finanční podpory Roche Praha, s.r.o. Text: MUDr.

Více

Zdravé. zdraví. Světelná. příloha. Víte, co skutečně potřebují naše střeva? Velcí pomocníci Doplňky stravy. zbavit škodlivin. Metody, které zabírají

Zdravé. zdraví. Světelná. příloha. Víte, co skutečně potřebují naše střeva? Velcí pomocníci Doplňky stravy. zbavit škodlivin. Metody, které zabírají celostátní vydání / zdarma ročník 1, speciál březen vychází 25. ŮNORA 2013 www.grandkrasnaazdrava.cz příloha zdraví Velcí pomocníci Doplňky stravy Zdravé Odborný rádce Detoxikace Jak organismus zbavit

Více

Projekt osvěty samoléčby na webu SVOPL s aktivním propojováním:

Projekt osvěty samoléčby na webu SVOPL s aktivním propojováním: Projekt osvěty samoléčby na webu SVOPL s aktivním propojováním: Obsah: I. Úvod - definice samoléčby II. Méně závažné stavy a možnosti samoléčby, zdravého chování a prevence - 59 případů a u každé jejich

Více

Život pokračuje! Informační brožura pro pacienty po transplantaci ledviny

Život pokračuje! Informační brožura pro pacienty po transplantaci ledviny Život pokračuje! Informační brožura pro pacienty po transplantaci ledviny Text aktualizovaný 2012 Obsah Úvod 3 Ledviny 4 Transplantace ledviny 7 Zdravotní péče po propuštění z nemocnice 14 Život po transplantaci

Více

ZRALÝ VĚK BUĎTE STÁLE AKTIVNÍ. www.mojeprostata.cz. Rudolf Hrušínský: Dělám, co můžu, a když nemůžu, dělám to pomalejc.

ZRALÝ VĚK BUĎTE STÁLE AKTIVNÍ. www.mojeprostata.cz. Rudolf Hrušínský: Dělám, co můžu, a když nemůžu, dělám to pomalejc. komerční PřÍlOHa SPOleČnOSTI MeDIaPlaneT získejte přesné informace Jak se orientovat na internetu v otázkách rakoviny? Cévní mozková příhoda Kde hledat vhodnou pomoc? březen 2014 ZRALÝ VĚK foto: ArchIV

Více

Rady pro nemocné léčené chemoterapií Jiří Vorlíček Zdeněk Adam Lenka Šmardová Hilda Vorlíčková

Rady pro nemocné léčené chemoterapií Jiří Vorlíček Zdeněk Adam Lenka Šmardová Hilda Vorlíčková CHEMOTERAPIE A VY Rady pro nemocné léčené chemoterapií Jiří Vorlíček Zdeněk Adam Lenka Šmardová Hilda Vorlíčková CHEMOTERAPIE A VY Rady pro nemocné léčené chemoterapií Páté přepracované a doplněné vydání

Více

Co je dobré vědět o onemocnění maligním lymfomem

Co je dobré vědět o onemocnění maligním lymfomem Co je dobré vědět o onemocnění maligním lymfomem Informační brožura pro pacienty Úvod Když se dozvíte, že jste vy nebo někdo z vašich blízkých onemocněli a jako diagnóza byl stanoven lymfom, může vás to

Více

1/2014 OBOHACENÁ KREVNÍ PLAZMA JARNÍ TÉMA: ÚČINNÁ LÉČBA ALERGIÍ PŘÍLIŠ RYCHLÉ VYVRCHOLENÍ LÉČÍ POHYBOVÝ APARÁT ČASOPIS ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU

1/2014 OBOHACENÁ KREVNÍ PLAZMA JARNÍ TÉMA: ÚČINNÁ LÉČBA ALERGIÍ PŘÍLIŠ RYCHLÉ VYVRCHOLENÍ LÉČÍ POHYBOVÝ APARÁT ČASOPIS ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU 1/2014 JARNÍ TÉMA: ÚČINNÁ LÉČBA ALERGIÍ PŘÍLIŠ RYCHLÉ VYVRCHOLENÍ ČASOPIS ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU VNÍMEJTE SE JAKO CELEK ROZHOVOR: S HEREČKOU A VÝTVARNICÍ JANOU KRAUSOVOU OBOHACENÁ KREVNÍ PLAZMA LÉČÍ

Více

zkvalitnění a urychlení výroby našich vitamínů. aneb jak se zbavit obilniny, ovoce a zeleninu) jezte tolik, abyste si udrželi správnou

zkvalitnění a urychlení výroby našich vitamínů. aneb jak se zbavit obilniny, ovoce a zeleninu) jezte tolik, abyste si udrželi správnou Jarní úklid těla aneb jak se zbavit nebezpečných toxinů. R E P O R T Á Ž Více vitamínů pro Vás Divize farmacie otevřela část nových prostor a uvedla do provozu novou blistrovací linku, která umožní balit

Více

GANODERMA (LINGZHI) - Zázračná léčivá rostlina

GANODERMA (LINGZHI) - Zázračná léčivá rostlina GANODERMA (LINGZHI) - Zázračná léčivá rostlina Překlad brožury "Ganoderma (Lingzhi) - Magic, Herbal Medicine" V Číně už po tisíciletí považují houbu Ganoderma (lat. Ganoderma lucidum, česky Lesklokorka

Více

KATALOG VýROBKU 2015

KATALOG VýROBKU 2015 KATALOG VýROBKU 2015 BYLINÁŘSTVÍ-KOŘENÁŘSTVÍ s.r.o. Bohumil JUKL Sádek 98, 572 01 Polička www.jukl.cz, www.jukl.sk bylinarstvi@jukl.cz Katalog Bylinářství-kořenářství s.r.o. Stránka 2 Vážení zákazníci,

Více

Zdraví ve svých rukou

Zdraví ve svých rukou Mgr. Miloslava Matoušová Ivan Matouš Zdraví ve svých rukou Aneb pochopte sebe a uzdravte se klidně i bez lékaře www.empatia.cz www.akademiecelostnihozdravi.cz 2013 Co je to přírodní léčení? Nelze léčit

Více

BRUFEN JUNIOR 200 mg/5 ml perorální suspenze. Ibuprofenum

BRUFEN JUNIOR 200 mg/5 ml perorální suspenze. Ibuprofenum sp. zn. sukls137210/2013 Příbalová informace: Informace pro uživatele BRUFEN JUNIOR 200 mg/5 ml perorální suspenze Pro děti od 10 kg tělesné hmotnosti (1 rok), mladistvé a dospělé Ibuprofenum Přečtěte

Více

Jednoduché instrukce pro 1 až 14-denní půst Nathaniel Hawthorne Bronner, Jr.

Jednoduché instrukce pro 1 až 14-denní půst Nathaniel Hawthorne Bronner, Jr. Začínáme s půstem Jednoduché instrukce pro 1 až 14-denní půst Nathaniel Hawthorne Bronner, Jr. 7. vydání Century Systems Atlanta, GA 1995-2000 All Rights Reserved ISBN 0-9631075-1-8 Anglický originál této

Více

Praktická kniha detoxikace a očisty organismu. Jan Anděl ZDRAVÍ S ÚSMĚVEM s.r.o. www.zdravisusmevem.cz

Praktická kniha detoxikace a očisty organismu. Jan Anděl ZDRAVÍ S ÚSMĚVEM s.r.o. www.zdravisusmevem.cz Praktická kniha detoxikace a očisty organismu Jan Anděl ZDRAVÍ S ÚSMĚVEM s.r.o. 2 Obsah: Lidské tělo v hlavní roli 4 Detoxikace za starých časů 9 Proč je třeba detoxikovat organismus 14 Jaké problémy se

Více

MAGNETOTERAPIE Historické souvislosti Magnetické pole a organismus

MAGNETOTERAPIE Historické souvislosti Magnetické pole a organismus MAGNETOTERAPIE Historické souvislosti Vést spokojený a dlouhý život bez bolesti a nemocí bylo cílem snad všech lidských civilizací od počátku věků. Šamani a léčitelé, ranhojiči a lékaři neustále hledali

Více

Výživa pro profesionálního tanečníka

Výživa pro profesionálního tanečníka JANÁČKOVA AKADEMIE MÚZICKÝCH UMĚNÍ V BRNĚ Divadelní fakulta Taneční pedagogika Výživa pro profesionálního tanečníka Diplomová práce Autor práce: Zdeňka Kerlesová, DiS. Vedoucí práce: doc. Mgr. Jarmila

Více

Vademecum zdraví. také na. internetu. Všechna předchozí čísla i něco navíc! Navštivte www.vademecum-zdravi.cz

Vademecum zdraví. také na. internetu. Všechna předchozí čísla i něco navíc! Navštivte www.vademecum-zdravi.cz Vademecum zdraví také na internetu @ Všechna předchozí čísla i něco navíc! Navštivte www.vademecum-zdravi.cz Editorial Vážení čtenáři, v letním čísle bychom se chtěli věnovat tématům nanejvýš aktuálním.

Více

Gravistat 125 Obalené tablety (ethinylestradiolum, levonorgestrelum)

Gravistat 125 Obalené tablety (ethinylestradiolum, levonorgestrelum) PŘÍBALOVÁ INFORMACE - INFORMACE PRO UŽIVATELKY Gravistat 125 Obalené tablety (ethinylestradiolum, levonorgestrelum) Přečtěte si pozorně celou příbalovou informace dříve, než začnete tento přípravek užívat

Více

ONEMOCNĚNÍ INFORMACE LEDVIN PRO PACIENTY

ONEMOCNĚNÍ INFORMACE LEDVIN PRO PACIENTY ONEMOCNĚNÍ LEDVIN INFORMACE PRO PACIENTY Vážená paní, vážený pane, léčíte se s onemocněním ledvin, což s sebou přináší kromě nutnosti pravidelného kontaktu se zdravotníky i spoustu dalších zásahů do Vašeho

Více

Jiří Janča CO NÁM CHYBÍ. kovy, jiné prvky a vitamíny v lidském těle PŘEDMLUVA

Jiří Janča CO NÁM CHYBÍ. kovy, jiné prvky a vitamíny v lidském těle PŘEDMLUVA Jiří Janča CO NÁM CHYBÍ kovy, jiné prvky a vitamíny v lidském těle PŘEDMLUVA Před několika lety jsem po prostudování mnoha zahraničních materiálů (především amerických) o kovech, prvcích a vitamínech v

Více

Váš dospívající syn/ Vaše dospívající dcera a jeho/její zdraví (Dotazník ET_5)

Váš dospívající syn/ Vaše dospívající dcera a jeho/její zdraví (Dotazník ET_5) Dotazník číslo: ET_5 Světová zdravotnická organizace, Kodaň, Dánsko Ústav zdraví dítěte při Univerzitě v Bristolu, Velká Británie Výzkumné pracoviště preventivní a sociální pediatrie, Lékařská fakulta,

Více

Příloha č. 2 ke sdělení sp. zn. sukls227595/2011. Příbalová informace - Rp Informace pro použití, čtěte pozorně

Příloha č. 2 ke sdělení sp. zn. sukls227595/2011. Příbalová informace - Rp Informace pro použití, čtěte pozorně Příloha č. 2 ke sdělení sp. zn. sukls227595/2011 Příbalová informace - Rp Informace pro použití, čtěte pozorně Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete užívat Femoden. Ponechte

Více

APO-DICLO SR 100 tablety s řízeným uvolňováním diclofenacum natricum

APO-DICLO SR 100 tablety s řízeným uvolňováním diclofenacum natricum sp.zn. sukls50868/2014 a sukls159010/2014 Příbalová informace: informace pro uživatele APO-DICLO SR 100 tablety s řízeným uvolňováním diclofenacum natricum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci

Více