PRAÎMOVSKÉ OZVùNY ZPRAVODAJ OBCE PRAÎMO

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "PRAÎMOVSKÉ OZVùNY ZPRAVODAJ OBCE PRAÎMO"

Transkript

1 PRAÎMOVSKÉ OZVùNY ZPRAVODAJ OBCE PRAÎMO 1. března 2006 číslo 2 / 2006 A znovu problematika psů Před několika týdny byly na vybraná místa obce (zatím u bytovek 3 a v parku pod kostelem, výhledově u obchodu paní Kročové) instalovány zásobníky se sáčky na psí exkrementy, které budou doplňovány podle potřeby. V současné době probíhá vyhodnocování účelnosti tohoto opatření, zejména pak, zda skutečně viditelně ubývá psích značek na chodnících v přímé vazbě na ubývání sáčků se zásobníků, zda se sáčky díky vandalům a dětem zbytečně nepovalují po okolí apod. Po tomto zkušebním provozu zvážíme, zda zadáme novou výrobu sáčků, případně, zda rozšíříme počet zásobníků. A nyní něco málo k jejich použití. Sáček se ze zásobníku vytahuje zespodu, neotevírá se horní kryt (tento slouží pouze pro doplňování). Jeden sáček se uchopí a mírným trhnutím uvolní. Uvnitř naleznete papírovou lopatku, kterou složíte podle návodu a průlisů. Psí exkrement pomocí lopatky vhodíte do sáčku a tento do běžného komunálního odpadu (nejbližší kontejner, popelnice, či odpadkový koš). Nemusíte se obávat případného zápachu z kontejnerů a popelnic za předpokladu, že psí exkrement bude vhozen do sáčku a nikoliv na lopatce přímo do těchto nádob. Častý svoz komunálního odpadu v obci zajistí, aby sáčky v nádobách nezůstávaly dlouhou dobu. Sáčky si mohou majitelé psů rovněž vyzvednout přímo na obecním úřadě. Záleží pouze na vás, občané, zda toto opatření sníží počet výkalů nejen na chodnících (slušný majitel psa sebere výkal i na louce, v příkopu apod.). Přáli bychom si, aby majitelé psů sáčky využívali, vždyť po chodnících chodí i oni samotní, aby všichni občané, kteří sáčky k tomuto účelu nepotřebují, k nim byli neteční a naopak nebyli neteční, když uvidí vandala, či zloděje, který sáčky rozhazuje nebo krade, a na tuto nekalost upozornili vedení obce nebo policii. Na závěr jen malé upozornění, kterému by měli někteří majitelé psů věnovat velkou pozornost. V poslední době se obci daří výrazně snižovat počet volně pobíhajících psů. Před několika dny byli najednou odchyceni čtyři tuláci, jejichž majitelé budou muset (pokud se o psa budou zajímat) sáhnout poměrně hluboko do kapsy, aby zaplatili odchyt samotný, pobyt psa v útulku a pokutu, která jim bude vyměřena za porušení obecně závazné vyhlášky. Ujišťujeme, že odchyty budou i nadále pokračovat v nepravidelných intervalech a nebude brán zřetel na to, zda má pes obojek se známkou, či se za rohem pod stříškou krčí jeho majitel v papučích, čekající na to, až se jeho miláček sám vyvenčí taky se už nemusí vrátit.

2 2 Pražmovské ozvěny Statistika obyvatel stav k narodilo se 7 přistěhovalo se 25 zemřelo 7 odstěhovalo se 34 stav k Z jednání zastupitelstva obce Informace o bezpečnosti v obci Zástupce Policie ČR informoval zastupitelstvo, že v roce 2005 bylo na Pražmě řešeno 13 trestných činů a 17 přestupků, 55 % těchto případů bylo objasněno. Hospodaření mateřské školy Hospodaření MŠ Pražmo v roce 2005 skončilo zlepšeným výsledkem hospodaření ve výši 36 tisíc Kč, zastupitelstvo obce schválilo jeho přidělení do rezervního fondu. Práce pro obec Stejně jako v loňském roce schválilo zastupitelstvo obce přijetí 2 pracovníků z řad uchazečů o zaměstnání, kteří jsou v evidenci Úřadu práce, na veřejně prospěšné práce. Podání žádostí o dotace Obec Pražmo letos podává dvě žádosti o dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje na výměnu části oplocení hřbitova a na stavbu chodníku kolem Roveňského potoka, kromě toho bude žádat o dotaci z programu Leader na změnu vytápění a zateplení budovy mateřské školy. Námitky k zápisu Zastupitelstvo obce projednalo námitky člena zastupitelstva ing. Jaroslava Valase, CSc. k zápisu z 30. zasedání zastupitelstva a schválilo platnost tohoto zápisu. Informace ze Základní a mateřské školy Morávka Rada školy Nový rok 2006 přinesl i nové povinnosti základním školám. Školský zákon jim ukládá zřídit k datu školskou radu. Je to orgán, který umožňuje rodičům, zřizovateli a pedagogům podílet se na správě školy. Na ZŠ Morávka se sešla 6 členná školská rada na svém 1. zasedání počátkem ledna. Zvolila si předsedkyni paní Michaelu Honešovou. Ostatními členy rady jsou Iveta Mikolášová, Sylva Rohanová, Jaroslav Paluřík, Aleš Carbol, Jan Kohut. Jejich funkční období bude trvat 3 roky. Další zasedání školské rady, které se věnovalo rozpočtu školy se uskutečnilo 9. února Mgr. Dana Šponarová, ředitelka školy Hodnocení 1. pololetí První pololetí školního roku je za námi. Vracíme se k němu krátkým zhodnocením výsledků. Školu navštěvuje 124 žáků, z toho l. stupeň 60 žáků, 2. stupeň 64 žáků. Se samými jedničkami prospělo 33 žáků. S vyznamenáním pak ještě 53 žáků. Je potěšitelné, že jsme nemuseli přistoupit ani k žádným výchovným opatřením. Stanislava Kohutová Lyžařský výcvik Tradičně se již žáci 7. třídy účastnili týdenního lyžařského výcviku. Také letos ho strávili na Slavíči. Počasí až mrazivé, ale slunečné přispělo k výborné atmosféře celého kurzu. Všichni žáci zvládli techniku sjezdového lyžování, soutěžili ve sjezdu i slalomu.

3 Pražmovské ozvěny 3 Absolvovali také Olympiádu v netradičních lyžařských disciplínách a celý pobyt ukončili maškarním karnevalem na lyžích. Poděkování patří rodině Martynkových, kteří se po celou dobu o děti vzorně starali. Také o jarních prázdninách je pro děti z ostatních tříd zajištěn týdenní pobyt na Slavíči, aby se zdokonalily v lyžování a aktivně tak využily dny volna. Mgr. Hana Amzlerová Výzva Vyzýváme dobrovolníky z řad rodičů i ostatních občanů, kteří mají rádi sport, aby se zapojili do vedení sportovních kroužků pro děti i dospělé (např. florbal, míčové hry, cvičení pro ženy apod.) a využili tak novou tělocvičnu. K dispozici jsou také dva stoly pro stolní tenis. Telefonicky kontakt na správce tělocvičny p. Lukáš Gyudinec Hledáme dárce krve Nemocnice ve Frýdku Místku, p. o. opět HLEDÁ DÁRCE KRVE. Každý dárce dostává od února do dubna 2006 permanentku na vstup do fitness a občerstvení zdarma. Opět budou všichni dárci zařazeni do soutěže o hodnotné ceny, které se nyní budou losovat každý měsíc. Dárci se mohou těšit na ubytování ve dvoulůžkovém pokoji včetně večeře a vstupu do bazénu pro dva v hotelu Sepetná, dárkové poukázky na solárium, masáže, kosmetické ošetření pleti, nákup v obchodním centru a spoustu dalších překvapení. Stejně tak na ceny pro kolektiv piva Radegast. Odběrové hodiny každý den kromě středy od 6 do 10 hod., ve čtvrtky také odpoledne od 13 do hod. Více na KINO RA KOVICE Předkládáme vám program na měsíc březen Cena 35, 37 a 39 Kč + 1 Kč na fond kinematografie. Sledujte pečlivě program, hrajeme občas místo soboty pátek. Změna vyhrazena. Přejeme hezký filmový zážitek. BŘEZEN 2006 SOBOTA HRUBEŠ A MAREŠ JSOU KAMARÁDI DO DEŠTĚ v hod., 108 min., příst. 15 let, Tragikomedie ČR, příběh kamarádů, kteří se znají od dětství, žijí spolu v malém domku, jejich osudy jsou různé, ale oba touží po lásce, ženách a pěkném zaměstnání zasáhne i nešťastná náhoda Přijďte se podívat. Hrají: Richard Krajčo, M. Donutil, I. Janžurová PÁTEK HARRY POTTER A OHNIVÝ POHÁR, 150 min, příst. Dopol. představení pro ZŠ cena 20 Kč, večer v hod. pro veřejnost cena 40 Kč Čtvrtý díl rozsáhlého příběhu o kouzelnickém učni Harrym příběh je bohatší a poutavější než díly předchozí opravdu si nenechte tuto podívanou ujít za naše lidové ceny! SOBOTA V MOCI ĎÁBLA v hod., 120 min., příst. 12 let

4 4 Pražmovské ozvěny Horor USA, strhující souboj mladé dívky se samotným ďáblem. Snímek je založen na skutečných událostech. Mladá Emily mívá v noci děsivé halucinace, po nichž ztrácí vědomí, podstupuje tedy vymítání ďábla pod vedením místního faráře SOBOTA JEŠTĚ ŽIJU S VĚŠÁKEM, PLÁCAČKOU A ČEPICÍ v hod., příst. Komedie ČR v hlavní roli Jaroslav Dušek. Komediální vztahy mezi železničáři a jejich rodinnými příslušníky jistě stojí za zhlédnutí. ÚTERÝ KYTICE POHÁDEK IV., v hod., 68 min., cena 13 Kč Pohádkové pásmo nejen pro naše nejmladší diváky z MŠ, ve kterém jsou obsaženy pohádky: Milovníci zvířat, Školní výlet, Krtek filmová hvězda, Stavitelé pyramid, a Žofka ředitelkou ZOO. Tisková zpráva z pondělí 20. února 2006 Charita vyhlašuje sbírku na pomoc obětem sesuvu půdy na Filipínách (PRAHA) Sdružení Česká katolická charita vyhlašuje sbírku na pomoc postiženým mohutným sesuvem půdy na ostrově Leyte v centrální části Filipín. V pátek 17. února sesuv půdy, vyvolaný patrně silnými dešti, zavalil vesnici Guinsaugon s přibližně 1800 obyvateli. Přírodní katastrofu přežilo pouze dvacet osob. Sbírkové konto Charita pro Filipíny: /0800 u České spořitelny Praha 1 (při platbě složenkou prosíme uvádějte číslo účtu ve tvaru /0800) variabilní symbol: 133 Filipíny. Vybrané peníze budou použity ve spolupráci s mezinárodní federací národních Charit Caritas Internationalis a s filipínskou Charitou (NASSA-Caritas Philippines). S tím, jak se postupně dozvídáme o rozsahu této tragédie, setrváváme v našich modlitbách s lidmi na ostrově Leyte a s Filipínci, uvedl generální sekretář Caritas Internationalis Duncan McLaren a dodal: Také chceme ujistit filipínskou Charitu NASSA naší solidaritou a podporou při reakci na tuto tragédii, zvláště pak jejím obětem. Více informací o práci Sdružení Česká katolická charita na adrese: Jan Oulík, tiskové oddělení SČKCH mobilní telefon:

5 Pražmovské ozvěny 5 Růžena Polášková, PRAŽMO 217 Hotelový dům, Malý koloredov 811, Frýdek Místek tel./fax: mobil: PLASTOVÁ OKNA A DVEŘE 3, 4, 5 KOMOROVÉ PROFILY PARAPETY Vnitřní plastové komůrkové v barvách dle výběru SÍTĚ PROTI HMYZU Okenní, dveřní Al rámeček, síť skelné vlákno ŽALUZIE Horizontální, vertikální na všechny typy oken ROLETY, GARÁŽOVÁ VRATA Cenový příklad: Řetízkové žaluzie do 3pokojového bytu v bytovce č. p , včetně montáže a DPH

6 6 Pražmovské ozvěny Pražmovské ozvěny nepravidelný zpravodaj obce Pražmo. Vydává Obecní úřad Pražmo v nákladu 320 ks. Vyrábí tiskárna Beatris tel Výtisk zdarma.

PRAÎMOVSKÉ OZVùNY ZPRAVODAJ OBCE PRAÎMO

PRAÎMOVSKÉ OZVùNY ZPRAVODAJ OBCE PRAÎMO PRAÎMOVSKÉ OZVùNY ZPRAVODAJ OBCE PRAÎMO 29. září 2003 číslo 8 / 2003 Územní plán V současné době připravuje zastupitelstvo obce návrh změny územního plánu, aby lépe vyhovoval současným potřebám rozvoje

Více

ZPRAVODAJ. Zpravodaj č. 92 vyšel 21. 2. 2008

ZPRAVODAJ. Zpravodaj č. 92 vyšel 21. 2. 2008 ZPRAVODAJ Zpravodaj č. 92 vyšel 21. 2. 2008 ZASTUPITELSTVO OBCE 7. zasedání zastupitelstva obce se konalo 12. prosince 2007. Zastupitelstvo obce vzalo na vědomí zprávu o plnění usnesení z 6. zasedání ZO,

Více

nejen kvalitní bydlení pro studenty, ale také bydlení a služby pro obyvatele městského obvodu. (Pokračování na str. 2)

nejen kvalitní bydlení pro studenty, ale také bydlení a služby pro obyvatele městského obvodu. (Pokračování na str. 2) Váš čas je omezený. Nepromrhejte ho tak, že budete žít cizí život. Steve Jobs V TOMTO ČÍSLE NAJDETE: Hledá se největší sympaťák obvodu str. 3 Mariánských Hor a Hulvák Zdarma do každé domácnosti a firem

Více

ZPRAVODAJ. Smlouvu o budoucí kupní smlouvě o odkoupení části pozemků

ZPRAVODAJ. Smlouvu o budoucí kupní smlouvě o odkoupení části pozemků ZPRAVODAJ Zpravodaj č. 96 vyšel 25. 2. 2009 ZASTUPITELSTVO OBCE 12. zasedání zastupitelstva obce se konalo 8. prosince 2008 v Osvětovém domě v Řepištích. Zastupitelstvo obce vzalo na vědomí zprávu o kontrole

Více

Občasník č. 1 Duben 2006

Občasník č. 1 Duben 2006 Občasník č. 1 Duben 2006 POMLÁZKA Přicházím si pro pomlázku: Co mi dáte? Co vy pro mě, hospodyňko, uchystáte? Vejce čtyři na talíři od cukráře. Bílou housku na ubrousku od pekaře. RADOSTNÉ VELIKONOCE Radostné

Více

Informaãní zpravodaj Obecního úfiadu Morávka www.moravka.info V Morávce 18. února 2015 ã. 1/2015. Informace z obce

Informaãní zpravodaj Obecního úfiadu Morávka www.moravka.info V Morávce 18. února 2015 ã. 1/2015. Informace z obce MORAVâAN Informaãní zpravodaj Obecního úfiadu Morávka www.moravka.info V Morávce 18. února 2015 ã. 1/2015 Úvodní slovo starostky Informace z obce Vážení spoluobčané, vychází únorový Moravčan plný zajímavých

Více

Měsíčník pro kulturní, společenský a politický život města Ročník 11 číslo 1 ZDARMA DO KAŽDÉHO DOMU LEDEN 2006

Měsíčník pro kulturní, společenský a politický život města Ročník 11 číslo 1 ZDARMA DO KAŽDÉHO DOMU LEDEN 2006 Měsíčník pro kulturní, společenský a politický život města Ročník 11 číslo 1 ZDARMA DO KAŽDÉHO DOMU LEDEN 2006 Rok 2005 v ãíslech Rok 2005 se v životě města vyznačoval změnou jeho tváře. Byla dokončena

Více

TÝNECKÉ LISTY. Milé čtenářky, vážení čtenáři, Informace z radnice O2 nás informovalo o zrušení telefonního automatu

TÝNECKÉ LISTY. Milé čtenářky, vážení čtenáři, Informace z radnice O2 nás informovalo o zrušení telefonního automatu zdarma ročník XXV březen 2015 TÝNECKÉ LISTY číslo 1 noviny města Týnec nad Sázavou Milé čtenářky, vážení čtenáři, v rukou máte první vydání Týneckých listů v roce 2015. Opět Vám přinášíme informace o dění

Více

únor 2008 www.mesto-dubi.cz strana 2

únor 2008 www.mesto-dubi.cz strana 2 únor 2008 www.mesto-dubi.cz strana 2 Slovo starosty Vážení spoluobčané, jsem zde opět po měsíci s informací o své práci a plánech na nejbližší období. Podle mého názoru nejdůležitější informací, která

Více

PRAÎMOVSKÉ OZVùNY ZPRAVODAJ OBCE PRAÎMO

PRAÎMOVSKÉ OZVùNY ZPRAVODAJ OBCE PRAÎMO PRAÎMOVSKÉ OZVùNY ZPRAVODAJ OBCE PRAÎMO květen 2010 číslo 2 / 2010 Vandalismus v obci Teplejší jarní dny, kterých jsme se letos již nemohli dočkat, nepřinesly jen sílu a chuť k jarním úklidům, dobrou náladu

Více

PSÁRSKÝ ZPRAVODAJ. Dveře kostela jsou pro veřejnost otevřeny ÚNOR. DOLNÍ JIRČANY PSÁRY ročník XII. číslo 1. Co mohou využívat naši senioři 24

PSÁRSKÝ ZPRAVODAJ. Dveře kostela jsou pro veřejnost otevřeny ÚNOR. DOLNÍ JIRČANY PSÁRY ročník XII. číslo 1. Co mohou využívat naši senioři 24 PSÁRSKÝ ZPRAVODAJ ÚNOR 2015 DOLNÍ JIRČANY PSÁRY ročník XII. číslo 1 Dveře kostela jsou pro veřejnost otevřeny Více na str. 28 Akce roku 2015 14 Krok za krokem k nové škole 18 Co mohou využívat naši senioři

Více

NOVOBORSKÝ MĚSÍČNÍK. Městský zpravodaj. stomatologické pohotovostní služby. granty a dotace pro rok 2014. Lyžařský sprint

NOVOBORSKÝ MĚSÍČNÍK. Městský zpravodaj. stomatologické pohotovostní služby. granty a dotace pro rok 2014. Lyžařský sprint NOVOBORSKÝ MĚSÍČNÍK Městský zpravodaj Únor 2014 cena: 10 Kč granty a dotace pro rok 2014 str. 3 Lyžařský sprint 15. února 2014 str. 8 stomatologické pohotovostní služby str. 23 investiční plán a návrh

Více

Stavba Dobrá roz ífiení spla kové kanalizace bude pokraãovat

Stavba Dobrá roz ífiení spla kové kanalizace bude pokraãovat Žehnání praporu hasičů a sochy sv. Floriána bylo spolu s Velkou doberskou největší událostí konce letošního léta.

Více

ROSA. Zpravodaj Rosicka. Leden 2009 KARNEVAL 25. 1. V 15.00 HOD., KD CRISTAL ROSICE

ROSA. Zpravodaj Rosicka. Leden 2009 KARNEVAL 25. 1. V 15.00 HOD., KD CRISTAL ROSICE ROSA Zpravodaj Rosicka Leden 2009 KARNEVAL 25. 1. V 15.00 HOD., KD CRISTAL ROSICE 1 Z OBSAHU Informace pro občany Babic.......................... 4 Novoroční slovo starosty, Výpis z usnesení rady.............

Více

Slovany už opět mají staronového starostu! Na příští čtyři roky zvolilo nové Zastupitelstvo

Slovany už opět mají staronového starostu! Na příští čtyři roky zvolilo nové Zastupitelstvo informační Zpravodaj Městského obvodu Plzeň2 Slovany XVIII. ročník číslo 6 prosinec 2010 NEJDE O REKLAMNÍ TISKOVINU ZDARMA j 100. narozeniny oslavil akademický malíř Josef Piorecký - str. 2 j Mladší bratříček

Více

Zpravodaj ročník XXIII., číslo 1 březen 2012 Zprávy z radnice: entrum Městsko-lázeňské informační cy na a město Lázně Bohdaneč ojížďky ojížďk

Zpravodaj ročník XXIII., číslo 1 březen 2012 Zprávy z radnice: entrum Městsko-lázeňské informační cy na a město Lázně Bohdaneč ojížďky ojížďk Zpravodaj ročník XXIII., číslo 1 březen 2012 Zprávy z radnice: Schválením rozpočtu na rok 2012 v prosincovém jednání zastupitelstva města jsme nastavili základní mantinely pro práci zastupitelstva a úřadu

Více

V sobotu 8. března 2014 byli v obřadní síni našeho úřadu slavnostně uvítáni do života a zapsáni do pamětní knihy tito noví občánci:

V sobotu 8. března 2014 byli v obřadní síni našeho úřadu slavnostně uvítáni do života a zapsáni do pamětní knihy tito noví občánci: 1 V sobotu 8. března 2014 byli v obřadní síni našeho úřadu slavnostně uvítáni do života a zapsáni do pamětní knihy tito noví občánci: 1. foto - manželé Schulzovi s dcerou Nelou prvním občánkem našeho města

Více

Náchodský. zpravodaj. únor. informační měsíčník pro občany města Náchoda www.mestonachod.cz

Náchodský. zpravodaj. únor. informační měsíčník pro občany města Náchoda www.mestonachod.cz 2011 únor Náchodský zpravodaj informační měsíčník pro občany města Náchoda www.mestonachod.cz Plesová sezona v plném proudu Zprávy Kronika Poděkování Náchodské školy Vzpomínka na Oldřicha Šafáře Únoroová

Více

ZÁMEK V KRÁSNÉM BŘEZNĚ OPRAVEN

ZÁMEK V KRÁSNÉM BŘEZNĚ OPRAVEN OBVODNÍ ZPRAVODAJ - INFORMAČNÍ LIST PRO OBYVATELE LISTOPAD 2011 ČÍSLO 2 KRÁSNÉ BŘEZNO NEŠTĚMICE MOJŽÍŘ ZOO V ZIMĚ ÚDRŽBA ZELENĚ V ROCE 2011 PRONÁJMY OBECNÍCH BYTŮ PODLE NOVÝCH PRAVIDEL ZÁMEK V KRÁSNÉM

Více

únor 2014 STODŮLECKÝ POSEL Zpravodaj Městské části Praha 13 KRESBA: PAVEL TALAŠ

únor 2014 STODŮLECKÝ POSEL Zpravodaj Městské části Praha 13 KRESBA: PAVEL TALAŠ únor 2014 STODŮLECKÝ POSEL Zpravodaj Městské části Praha 13 KRESBA: PAVEL TALAŠ Zprávy ze zasedání rady Kompletní seznam usnesení a jejich úplné znění najdete na internetových stránkách www.praha13.cz

Více

Číslo 11/2013. Vychází 30. listopadu 2013

Číslo 11/2013. Vychází 30. listopadu 2013 NOVINY ZDARMA KR ÁLOVÉDVORSKÉ R ADNICE Vydává město Dvůr Králové nad Labem Číslo 11/2013 Vychází 30. listopadu 2013 www.dvurkralove.cz Dvůr Králové nad Labem - město podporující sociální služby V této

Více

! Inzerce. Inzerce. 2 Přeloučský ROŠT

! Inzerce. Inzerce. 2 Přeloučský ROŠT ! Inzerce Inzerce 2 Přeloučský ROŠT Zprávy z radnice! Rada města Přelouče V pondělí 7. února zasedala rada města na své 57. schůzi. Radní se podrobně seznámili s návrhem na odpis pohledávek, který je pravidelně

Více

ZPRAVODAJ. Usnesení z 4. zasedání zastupitelstva obce Řepiště konaného dne 20.4.2011 v Osvětovém domě v Řepištích

ZPRAVODAJ. Usnesení z 4. zasedání zastupitelstva obce Řepiště konaného dne 20.4.2011 v Osvětovém domě v Řepištích ZPRAVODAJ Zpravodaj č. 106 vyšel 1. 6. 2011 ZASTUPITELSTVO OBCE Usnesení z 4. zasedání zastupitelstva obce Řepiště konaného dne 20.4.2011 v Osvětovém domě v Řepištích 97. Zastupitelstvo obce Řepiště určuje

Více

Informace z městského úřadu

Informace z městského úřadu Svazek 12, číslo 3 červen 2004 Informace z městského úřadu Vážení spoluobčané, Slovo starosty blíží se nám čas prázdnin a dovolených, i když počasí tomu moc nenasvědčuje. Využívám příležitosti vydání zpravodaje,

Více

OKÉNKO STAROSTY. Pozvánka na Masopust Výzva Ceny města Mimoň za rok 2014 Nová legislativa: finance a silniční vozidla ÚNOR 2015

OKÉNKO STAROSTY. Pozvánka na Masopust Výzva Ceny města Mimoň za rok 2014 Nová legislativa: finance a silniční vozidla ÚNOR 2015 MIMOŇSK 326 ÚNOR 2015 Masopust je především o legraci a zábavě - dokážete se bavit? Z obsahu Pozvánka na Masopust Výzva Ceny města Mimoň za rok 2014 Nová legislativa: finance a silniční vozidla OKÉNKO

Více

TUŘANSKÝ MĚSÍČNÍK. ROČNÍK 16 březen - duben 2014

TUŘANSKÝ MĚSÍČNÍK. ROČNÍK 16 březen - duben 2014 TUŘANSKÝ MĚSÍČNÍK ROČNÍK 16 březen - duben 2014 Slovo starosty: Vážení občané z Tuřan a Bysně, 10. února šly dětičky poprvé do nové školky. Obě třídy jsou naplněny, takže do školky chodí 50 dětí 25 do

Více

č. 120 vyšel 12. 2. 2014 obce Řepiště Vesnice Moravskoslezského kraje roku 2012

č. 120 vyšel 12. 2. 2014 obce Řepiště Vesnice Moravskoslezského kraje roku 2012 č. 120 vyšel 12. 2. 2014 obce Řepiště Vesnice Moravskoslezského kraje roku 2012 www.repiste.eu č. 120 www.repiste.eu Poděkování sponzorům obecního plesu: Sbor dobrovolných hasičů Řepiště, Místní sdružení

Více

dena formou nástavby, přístavby a stavebních úprav. Při vstupu do objektu KD bude umístěno pracoviště Beskydského informačního

dena formou nástavby, přístavby a stavebních úprav. Při vstupu do objektu KD bude umístěno pracoviště Beskydského informačního Kde najdete tu svou? Kunčice p. O. Frýdlant nad Ostravicí Bílá, St. Hamry Pržno Baška Malenovice Pstruží Lhotka, Metylovice Ostravice Čeladná Janovice Kultura Zpravodaj pro 13 obcí str. 1 str. 2, 3, 4

Více

Občasník č. 3 Září 2010

Občasník č. 3 Září 2010 Občasník č. 3 Září 2010 28. říjen Státní svátek výročí vzniku samostatného československého státu Svatováclavský chorál Svatý Václave, vévodo české země, kníže náš, pros za nás Boha, svatého Ducha! Kriste,

Více

Informační zpravodaj Městské části Praha 13. Sníh dokáže potěšit i potrápit ÚNOR 2010

Informační zpravodaj Městské části Praha 13. Sníh dokáže potěšit i potrápit ÚNOR 2010 Informační zpravodaj Městské části Praha 13 Sníh dokáže potěšit i potrápit FOTO: DAN NOVOTNÝ ÚNOR 2010 Zprávy z Rady a Zastupitelstva MČ Praha 13 Kompletní seznam usnesení a jejich úplné znění najdete

Více