12 DNÍ ZÁZRAKŮ ARGENTINY BUENOS AIRES, IGUAZU FALLS & MENDOZA.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "12 DNÍ ZÁZRAKŮ ARGENTINY BUENOS AIRES, IGUAZU FALLS & MENDOZA."

Transkript

1 12 DNÍ ZÁZRAKŮ ARGENTINY BUENOS AIRES, IGUAZU FALLS & MENDOZA. CO VÁS ČEKÁ: Tento 12denní pobyt vám umožní zažít všechny divy a zázraky Argentiny: svůdné Buenos Aires, velkolepé Igazu Falls v celé jeho kráse jak z brazilské tak i argentinské strany i nejlepší světová vína z Mendozy. Den 1: Buenos Aires Transfer z letiště do hotelu - Rooney s Boutique Hotel Vítejte v Buenos Aires! Jednou z hlavních turistických atrakcí Argentiny je Leviathan metropole Buenos Aires, nejvíce fascinující ze všech jihoamerických metropolí. Je to strhující místo pro procházku, pozorování kolemjdoucích, nákupy nebo pro nasání jedinečné atmosféry. Jeho jednotlivé čtvrtě se překvapivě liší - některé jsou dekadentně staromódní, jiní odvážně moderní. Buenos Aires má všechno: noční život, tango, kulturu, fotbal, vynikající hovězí maso a nejlepší místní vína. Večerní škola Tanga Existuje přísloví: "Za hodinu se naučíte tango, ale celý život ho pak budete zlepšovat." Zažijete hodinu individuálního učení tanga s profesionálním učitelem tance. Den 2: Buenos Aires Volný den s možností výběru z následujících fakultativních výletů: Prohlídka města: ráno vás vyzvedne místní průvodce a projde s vámi město a jeho okolí, abyste nasáli jeho atmosféru, duši a šarm. Navštívíte: Plaza de Mayo, Puerto Madero, La Boca, San Telmo, Palermo, Recoleta Cemetery. Cena je 20 USD/os. Tango Show s večeří v El Querandí : Carlos Gardel je známý jako jeden z nejdůležitějších zpěváků a herců 19. století. Narodil se ve Francii a přijel do Argentiny ještě jako dítě. Tady se pak stal známým zpěvákem tanga v různých divadlech v Buenos Aires. Vy si užijete gala večer tance a zpěvu, věnovaný této ikoně, které hlas je zaznamenám v dědictví UNESCO. Cena večere je 100 USD/os. Gaucho Party v Estancia Santa Susana: výlet na typický ranč, kde se zblízka seznámíte s Gaucho kulturou. Gauchos jsou známí jezdci (pocházející z domorodých Indiánů a španělských přistěhovalců), kteří pracují na ranči v Argentině, mají jasně definovanou kulturu, hudbu, tanec a sport. Na Gaucho Party probíhají následující aktivity: víno, návštěva muzea Estancia a kostela, jízda na

2 koni, typické argentinské barbecue s vínem; folklórní show s Malambo; show Gaucho jezdeckého umění. Cena výletu je 60 USD/os. Celodenní výlet do Colonia de Uruguay: plavba po řece Plate na rychlolodi do historického města (UNESCO). Výlet zahrnuje i oběd. Cena je 120 USD/os. Milonga Tour: Milongas jsou taneční sály, kde se místní obyvatelé chodí učit tančit tango od skorých ranních hodin. Navštívíte jednu sálu a pak se vrátíte v době, kdy musí ženy počkat, dokud je muži požádají o tanec. Je to svět a subkultura s vlastními pravidly. V rámci tohoto výletu navštívíte tři Milongy v noci s malou skupinkou. Cena je 60 USD/os. a zahrnuje vstupní poplatky a transfery. Shopping Tour: Argentina je známá svými produkty z kůže jako jsou saka, obuv a kabelky. Tento 4hodinový výlet vás zaveze do nejlepších továrenských obchodů, kde naleznete ten nejlepší výběr kožených výrobků z Argentiny za nejlepší ceny. Cena výletu je 20 USD/os. Teatro Colon: nachází se ve městě Buenos Aires a je považováno za nejlepší divadlo na světě. Je uznávané pro svou akustickou a uměleckou hodnotu a v roce 2008 oslavilo své 100té výročí. Za tři roky prošlo rozsáhlou rekonstrukcí v hodnotě 100 mil. USD a znovu se otevřelo v roce Cena je 5 USD/os. Den hry Polo: lekce Polo, zápas a oběd ve stylu argentinského barbecue Practice na typickém argentinském Polo ranči. Program zahrnuje: argentinské BBQ (možnost vegetariánského jídla), nealko nápoje a argentinské vína, teoretická přednáška managementu koní, výuka házení míče a zdokonalení techniky hry Pola (na koni), vysvětlení hry, vyzkoušení hry, transfer z hotelu na hřiště a zpět (60 km), Polo výuka (v angličtině a španělštině), zapůjčení koně (dle zkušeností), výstroj (helma, tágo, bič). Cena je 200 USD/os. Fotbalový zápas: Argentina žije a dýchá fotbalem. Zajeďte na zápas a sami uvidíte. Zápasy se konají od března do prosince. Zorganizujeme transfer a vstupenky. Lokální derby jako Boca Juniors a River Plate jsou velmi žádané a rezervace předem je nutná. Cena je přibližně 120 USD/os. Delta řeky Tigre: Užijte si nádherní deltu na jednodenním výletu, který zahrnuje plavbu lodí a oběd. Cena je 60 USD/os. Den 3: Buenos Aires Volný den možnost fakultativních výletů (výběr na místě)

3 Den 4: Iguazu Falls argentinská strana Transfer na letiště Vítejte ve městě Igauzu, v malém ospalém městečku a zároveň ve vstupní bráně do Mighty Iguazu Falls. Seznámíte se s anglicky mluvícím průvodcem, který vás transferem odvede do hotelu Grand Crucero. Výlet k vodopádům - Argentine Falls Dnes si užijete celodenní výlet na argentinské straně vodopádů Iguazu Falls. Dostanete se skutečně blízko a bude na vás čekat nezapomenutelný pohled na řeku Iguazu. Náš průvodce vám ukáže skrytá místa jedinečného národního parku a různými cestičkami vás provede na místa s nejlepšími výhledy. Chodníky po rezervaci o rozloze 210 mil čtverečních uvidíte různé pohledy na vodopády, zejména na ten největší - Devil's Throat (Ďáblovo hrdlo). Mlha nad tímto vodopádem vytváří nekonečnou duhu. Cesta ekologickým vlakem je v ceně. Návrat do hotelu v pozdních odpoledních hodinách. Možnost jízdy lodí pod vodopády (75 USD/os.). Den 5: Iguazu Falls brazilská strana Výlet k vodoádům - Brazilian Falls Odpoledne vás vyzvedneme z hotelu a půjdeme na argentinsko-brazilskou hranici, kde vstoupíme do Národního parku Iguazu z brazilské strany. Tady vás čeká panoramatický výhled na vodopády, které si prohlédnete z různých vyhlídkových bodů. Podobně jako u fotbalu, Brazilci i Argentinci se dohadují, která strana má hezčí výhled na vodopády. Co je ale jasné, je fakt, že z obou stran jsou výhledy jedinečné a nádherné. Sami se můžete pak rozhodnout, která strana na vás zapůsobila víc. Den 6: Mendoza Transfer na letiště a odlet do Mendozy Přílet na letiště a transfer do vinařství Club Tapiz Lodge & Vineyard, který se nachází mezi nejznámějšími vinicemi Mendozy. Club Tapiz byl vybudován pro milovníky vína a jídla, kteří jezdí do Mendozy za skutečnými zážitky spojenými s aktivitami ve vinicích, ochutnávky vína a hodin vaření.

4 Výlet zahrnuje: Ochutnávka vína každý večer v 20:00 Lekce vaření v Restó Terruño. Účast na aktivitách vinařství, které závisí od období návštěvy (např. vinobraní, třídění vína, lisování) Návštěva olejové továrny Tapiz a ochutnávka oliv Návštěva vinařství Tapiz Jízda na kole po okolních vinicích Andy návštěva, jízda na koni, trekking a jízda na kánoi Rafting Den 7: Mendoza Aconcagua Mountain Celodenní výlet do Aconcagua Mountain: výlet do úplného srdce And. Tento nezapomenutelný výlet začíná v Mendoze a pokračuje přes Andes Range až do Aconcagua. Podél Pan-americké dálnice budeme míjet několik letních vesniček až po Villavicencio Gorge, území známé díky termálním pramenům. Dále budeme pokračovat přes Quebrada del Toro, Las Araucarias de Darwin, El Balcon, amfiteátr a Los Paramillos až do Uspallata Village, která se nachází ve stejnojmenném údolí a je oáza mezi dvěma horami v srdci And. V Puente del Inca se nachází přírodní památka, která je jedinečná na světě: seskupení skal, které tvoří most přes řeku Las Cuevas. Z tohoto bodu je úžasný výhled na sever na Aconcagua: nejvyšší vrchol západní hemisféry (6.962 m.n.m). Výlet pokračuje podél hory, cestou obklopenou dech beroucí přírodou až do vesnice Las Cuevas (3.196 m.n.m.), po úzké horské silnici se dostaneme až k soše Ježíše Vykupitele (4.200 m.n.m.), která se nachází na hranici mezi Argentinou a Chile jako důkaz přátelství lidí mezi oběma státy. Den 8: Andy na koni Dnešní výlet začíná ranním transferem z hotelu v Mendoze. Pohodlným minivanem půjdeme asi 45 minut do Villa Potrerillos. Pak budeme pokračovat do Quebrada del Condor a cestou zastavíme na panoramatické vyhlídce Mirador de la Hoyada en route. Asi za dvě hodiny po odjezdu z Mendozy se dostaneme do rokle, kde se bude podávat typická argentinská snídaně. Pak proběhne malé školení a instrukce od našeho průvodce a 3,5hodinová jízda z Cordón del Plata přes Andy do Uco Valley na koni může začít. Cestou budete obdivovat přírodu a její život. Uvidíte lamy, lišky, zajíce, kondory a další nádherné ptáky.

5 Uprostřed jízdy zastavíme na malé občerstvení a vyzkoušíme mate, známý nápoj připraven z listů rostlin a zalitých horkou vodou. Ve výšce m.n.m. zastavíme a budeme obdivovat překrásnou scenérii Cordón del Plata a Potrerillos Valley. Naši jízdu ukončíme pozdě odpoledne výtečným obědem - argentinským asado (barbecue). Zpět na hotel vás odveze opět minivan. Den 9: Přírodní lázně v Andách Zabalte si plavky a vydejte se za jedinečným lázeňským zážitkem. Po hodině jízdy z hotelu se dostaneme do And, do Termas de Cacheuta lázeňské oázy u řeky Mendoza. Jen tady naleznete nekonečné bazény čerstvé přírodní vody. Užijte si den a vychutnejte hydroterapii s termální vodou, vodopády, vířivky, perličkové postele a lázně na nohy. Můžete plavat v bublající termální lázni, koupat se v bazénu s osvěžující studenou vodou, nadýchat se svěžího horského vzduchu a poslouchat tekoucí řeku. V jeskynní sauně (pouze jediné v Argentině) nasajte teplo a nechte minerální bahno prosakovat do všech pórů, aby byl účinek detoxikace co nejúčinnější. Vaše pokožka bude pak hladká na dotek. Vyzkoušejte i finské a skotské sprchy a pak si odpočinete v křesle v přírodním soláriu. Masáže jsou za příplatek a je nutná rezervace předem. K dispozici jsou bufety včetně vegetariánské jídla, salátového baru; grilování vepřového, kuřecího a jehněčího v kreolském stylu, klobásy a grilovaná zeleniny. Ve večerních hodinách vás dopravíme do hotelu. Den 10: vinice v Mendoze výlet na kole Váš den ve vinařské oblasti Mendoza začíná vyzvednutím na hotelu a pokračuje jízdou do malé vesničky Vistalba, lemované stromy a obklopené vinicemi s výhledem na Andy. Architektura je různorodá a střídají se tady nádherné typické domečky s ultra moderními domy. Nejdřív vás průvodce obeznámí s fakty této oblasti a pak si vezmete helmu a kolo a vydáte se na průzkum této oblasti. Projdete asi 4 km přes vinice Mendozy a navštívíte Kaiken, Bodega Cap Vistalba a Nieto Senetiner vinařství. V každém z nich se zastavíte a obeznámíte se s procesem výroby vína, historií a nakonec vína i ochutnáte. Porovnáte jednotlivá vína jako Malbec - červené víno, nejtypičtější pro tuto oblast. V Nieto Senetiner si dáte oběd a plní zážitků se vrátíte do hotelu.

6 Den 11: Buenos Aires Transfer na letiště a odlet do Buenos Aires Transfer do hotelu Volné odpoledne v Buenos Aires Den 12: Buenos Aires Transfer na mezinárodní letiště. Rozloučení s Argentinou, Hasta Luego! CENA NA OSOBU: Osoba v 2lůžkovém pokoji Kč Při závazné rezervaci je nutné uhradit 40% zálohu, doplatek pak 48 dní před odjezdem. CENA BALÍČKU ZAHRNUJE: Ostatní stravování dle programu Uvedené transfery dle programu Výlety a aktivity dle programu CENA BALÍČKU NEZAHRNUJE: Zpáteční letenku Praha - Buenos Aires Praha (od Kč/os. včetně poplatků) Vnitrostátní letenky (630 USD/osobu) platba na místě platební kartou Cestovní pojištění (1.110 Kč bez spoluúčasti na 14 dní) Vstup do národních parků Cestovní agentura si vyhrazuje právo úpravy cen vzhledem k možným změnám kurzu CZK vůči USD.

www.soleada.cz Latinská Amerika 2014/15

www.soleada.cz Latinská Amerika 2014/15 Latinská Amerika 2014/15 www.soleada.cz Vážení klienti, v roce 2014 naše cestovní kancelář oslaví 10. výročí od svého založení a dovolíme si tedy malé ohlédnutí. Věříme, že během těchto deseti let se nám

Více

LÉTO 2015 ŘECKÝ OSTROV KORFU RAKOUSKO ZVÝHODNĚNÉ ZÁJEZDY PRO SENIORY 55 + Letecky, autobusem, vlastní dopravou

LÉTO 2015 ŘECKÝ OSTROV KORFU RAKOUSKO ZVÝHODNĚNÉ ZÁJEZDY PRO SENIORY 55 + Letecky, autobusem, vlastní dopravou LÉTO 2015 ŘECKÝ OSTROV KORFU RAKOUSKO ZVÝHODNĚNÉ ZÁJEZDY PRO SENIORY 55 + Letecky, autobusem, vlastní dopravou Vážené dámy a vážení pánové, naši milí klienti! Vstupujeme do naší 25. sezony a věřím, že

Více

Obsah / mapa destinací

Obsah / mapa destinací OBSAH odlet katalog / strana ceník / strana Slevy, informace, mapa destinací 2 5 Thassos Brno 6 17 99 100 Lesbos Brno 18 24 101 Zakynthos Brno 25 36 102 103 Samos Brno, Ostrava 37 44 104 Kos Brno, Ostrava

Více

AMERIKA *MOŽNOST PRODLOUŽENÍ V BRAZÍLII.

AMERIKA *MOŽNOST PRODLOUŽENÍ V BRAZÍLII. 344 / POHÁDKOVÁ Patagonie s prodloužením do brazílie Největší lákadla hlavního města tanga, Buenos Aires. Nejkrásnější místa argentinské i chilské Patagonie. Obrovské ledovce, skalní věže v NP Los Glaciares

Více

Zájezdy pro seniory 55+ a dotované zájezdy JARO a PODZIM 2013

Zájezdy pro seniory 55+ a dotované zájezdy JARO a PODZIM 2013 Andalusie Costa Brava Mar Menor Mallorca Menorca Sicílie Sardinie Zájezdy pro seniory 55+ a dotované zájezdy JARO a PODZIM 2013 San Remo Malta Portugalsko Madeira Turecko Ischia Kypr Do 28. 2. záloha pouze

Více

kteří mají Pro lidi, KUBA ÚVOD rádi život! CK Exotica Travel Kaprova 14/13, 110 00 Praha 1, Česká republika

kteří mají Pro lidi, KUBA ÚVOD rádi život! CK Exotica Travel Kaprova 14/13, 110 00 Praha 1, Česká republika KUBA ÚVOD Pro lidi, kteří mají rádi život! KUBA je fascinující ostrovní zemí a zájem o ní neustále roste. Kubu si každý spojí s pálícím sluncem, vysokými palmami, křišťálově modrým mořem nebo plantážemi

Více

Pro lidi, kteří mají KUBA - ÚVOD. rádi život! CK Exotica Travel Kaprova 14/13, 110 00 Praha 1, Česká republika

Pro lidi, kteří mají KUBA - ÚVOD. rádi život! CK Exotica Travel Kaprova 14/13, 110 00 Praha 1, Česká republika KUBA - ÚVOD Pro lidi, kteří mají rádi život! KUBA je fascinující ostrovní zemí a zájem o ní neustále roste. Kubu si každý spojí s pálícím sluncem, vysokými palmami, křišťálově modrým mořem nebo plantážemi

Více

Zájezdy pro seniory 55 + a dotované zájezdy

Zájezdy pro seniory 55 + a dotované zájezdy Zájezdy pro seniory 55 + a dotované zájezdy Jaro a podzim 2015 Jednolůžkový pokoj bez příplatku * platí u vybraných destinací do vyčerpání kapacit Odlety z Brna a Ostravy * platí u vybraných destinací

Více

ZÁJEZD KUBA S TEBOU MĚ BAVÍ SVĚT

ZÁJEZD KUBA S TEBOU MĚ BAVÍ SVĚT NABÍDKA ZÁJEZDU PRO: MISSIS MODELS (2.) TERMÍN ZÁJEZDU : 29.10. 10.11.2015 DOPRAVA : Letecky SWISS AIR EDELWEISS POČET OSOB : SKLADBA POKOJŮ : STRAVOVÁNÍ : Havana snídaně Varadero ALL INCLUSIVE POČET NOCÍ

Více

asie_47-dal.qxp 7.4.2011 9:50 Stránka 56

asie_47-dal.qxp 7.4.2011 9:50 Stránka 56 asie_47-dal.qxp 7.4.2011 9:50 Stránka 56 Bali ostrov klidu a míru Bali vás bezesporu omámí svojí jedinečností, exotickou přírodou a nezaměnitelnou kulturou. Místní lidé si vás podmaní na první pohled kouzelným

Více

Trave l. Cesta. kolem světa 2013 28.3. 21.4.2013. splňte si svůj životní sen...

Trave l. Cesta. kolem světa 2013 28.3. 21.4.2013. splňte si svůj životní sen... 2013 W W W. C E S T Y K O L E M S V E T A. C Z Cesta Trave l kolem světa 2013 28.3. 21.4.2013 SVATÁ LUCIE VODOPÁDY IGUACU PATAGONIE VELIKONOČNÍ OSTROV FRANCOUZSKÁ POLYNÉSIE NOVÝ ZÉLAND SYDNEY PALAU KAMBODŽA

Více

Léto. cestovní kancelář. bulharsko. turecko. letecky z Pardubic. www.leteckyzpardubic.cz

Léto. cestovní kancelář. bulharsko. turecko. letecky z Pardubic. www.leteckyzpardubic.cz cestovní kancelář bulharsko Léto 2013 turecko letecky z Pardubic www.leteckyzpardubic.cz Vážení a milí přátelé, jsme potěšeni, že právě držíte v rukou nový katalog cestovní kanceláře VVV TOUR CZ 1, na

Více

Kolem Světa 2014 28.3. - 21.4.2014. splňte si svůj životní sen...

Kolem Světa 2014 28.3. - 21.4.2014. splňte si svůj životní sen... W W W. C E S T Y K O L E M S V E T A. C Z INT Cesta Trave l Kolem Světa 2014 28.3. - 21.4.2014 BARBADOS GALAPÁGY KOSTARIKA SAN FRANCISCO HAVAJSKÉ OSTROVY BORA BORA NOVÝ ZÉLAND AUSTRÁLIE HONGKONG & MACAO

Více

Lyžování v Rakousku. www.stefl-tour.cz

Lyžování v Rakousku. www.stefl-tour.cz Lyžování v Rakousku Hinterstoder 10.1. a 21.2.2015 450 Kč Zahrnuje 40 km sjezdovek a 13 vleků. Děti do 5 let ZDARMA. Naleznete zde různé druhy sjezdovek. akce!dítě do 10 let skipas k dospělému skipasu

Více

Vietnam. Důležité informace

Vietnam. Důležité informace 92 Vietnam Vietnam Vietnam se stal koncem 20. století po mnoha letech izolace novou a populární destinací cestovatelů, toužících objevit nedotčenou zemi jen málo ovlivněnou západní kulturou. Země s tradicí

Více

ZAKYNTHOS SAMOS MYKONOS PAROS KOS

ZAKYNTHOS SAMOS MYKONOS PAROS KOS KATALOG POBYTOVÝCH A POZNÁVACÍCH ZÁJEZDŮ Řecko Kréta Rhodos Kos Chalkidiki Olympská riviéra Samos Korfu Zakynthos Santorini Mykonos Paros Attika Kypr Praha 2:00 2:50 hod. letu Korfu Informace o oblasti

Více

Zájezdy pro seniory 55 + a dotované zájezdy

Zájezdy pro seniory 55 + a dotované zájezdy Zájezdy pro seniory 55 + a dotované zájezdy Jaro a podzim 2015 Jednolůžkový pokoj bez příplatku * platí u vybraných destinací do vyčerpání kapacit Odlety z Brna a Ostravy * platí u vybraných destinací

Více

LETECKÉ EUROVÍKENDY. balíčky s česky mluvícím průvodcem. www.ckneckermann.cz. Součást skupiny Thomas Cook

LETECKÉ EUROVÍKENDY. balíčky s česky mluvícím průvodcem. www.ckneckermann.cz. Součást skupiny Thomas Cook 2014 LETECKÉ EUROVÍKENDY Paříž Řím TOSKÁNSKO Barcelona Madrid Valencie ISTANBUL Londýn LISABON Island Kompletní balíčky s česky mluvícím průvodcem www.ckneckermann.cz Součást skupiny Thomas Cook 2 NECKERMANN

Více

ZAKYNTHOS SAMOS MYKONOS PAROS KOS

ZAKYNTHOS SAMOS MYKONOS PAROS KOS KATALOG POBYTOVÝCH A POZNÁVACÍCH ZÁJEZDŮ Řecko Kréta Rhodos Kos Chalkidiki Olympská riviéra Samos Korfu Zakynthos Santorini Mykonos Paros Attika Kypr Praha 2:00 2:50 hod. letu Korfu Informace o oblasti

Více

Mauritius a Reunion kdykoliv a libovolně dlouho

Mauritius a Reunion kdykoliv a libovolně dlouho a Reunion kdykoliv a libovolně dlouho Vítejte na cestě do ráje na ostrovy a Reunion se specializovanou cestovní kanceláří Travel & Business Centre. Připravíme Vám zájezd podle Vašich přání a postaráme

Více

Amerika. USA a Kanada. www.firotour.cz. Dovolená na Floridě a Havaji Prodloužené víkendy v New Yorku Poznávací okruhy Fly & Drive programy Plavby

Amerika. USA a Kanada. www.firotour.cz. Dovolená na Floridě a Havaji Prodloužené víkendy v New Yorku Poznávací okruhy Fly & Drive programy Plavby Amerika USA a Kanada Dovolená na Floridě a Havaji Prodloužené víkendy v New Yorku Poznávací okruhy Fly & Drive programy Plavby www.firotour.cz Daylong je lipozomální lotio na ochranu kûïe pfied sluneãním

Více

Katalog zájezdů 2010. 12. sezona. Cestovní kancelář Mgr. Vladimír Kojan

Katalog zájezdů 2010. 12. sezona. Cestovní kancelář Mgr. Vladimír Kojan 12. sezona Cestovní kancelář Mgr. Vladimír Kojan Katalog zájezdů 2010 turistika cyklistika poznávací zájezdy evropská velkoměsta expedice tuzemské akce vodácké zájezdy jazykové pobyty lázně moře Kalendář

Více

Zájezdy pro seniory 55 + a dotované zájezdy

Zájezdy pro seniory 55 + a dotované zájezdy Zájezdy pro seniory 55 + a dotované zájezdy Jaro a podzim 2015 Jednolůžkový pokoj BEZ PŘÍPLATKU * platí u vybraných destinací do vyčerpání kapacit Odlety Z BRNA A OSTRAVY * platí u vybraných destinací

Více

Itálie je zemí mnoha podob, zemí kontrastů a protikladů, kde se minulost

Itálie je zemí mnoha podob, zemí kontrastů a protikladů, kde se minulost Itálie je zemí mnoha podob, zemí kontrastů a protikladů, kde se minulost prolíná s přítomností. Historická města ukrytá mezi kopci po pár kilometrech plynule přecházejí v turistická centra s mnoha obchody

Více

Vyberte si dovolenou z pohodlí domova!

Vyberte si dovolenou z pohodlí domova! 2015 www.jedeme.eu Vyberte si dovolenou z pohodlí domova! Nové internetové stránky s on-line vyhledáváním zájezdy CK OCEAN letenky do celého světa parkování na letišti fotogalerie z cest nejširší nabídka

Více

EVROPA AFRIKA AMERIKA KANADA AUSTRÁLIE NOVÝ ZÉLAND ASIE

EVROPA AFRIKA AMERIKA KANADA AUSTRÁLIE NOVÝ ZÉLAND ASIE cestovní kancelář Travel-Go pronájem osobních a obytných vozů Toužíte po krásné a exotické dovolené, po plážích s palmami a hlubokým pískem, po průzračně čistém a vonícím moři, po milých a usměvavých lidech,

Více

Cesty za poznáním... Jsou místa, která je třeba poznat, jsou věci, které je třeba vidět a jsou události, které je třeba prožít

Cesty za poznáním... Jsou místa, která je třeba poznat, jsou věci, které je třeba vidět a jsou události, které je třeba prožít Cesty za poznáním... Jsou místa, která je třeba poznat, jsou věci, které je třeba vidět a jsou události, které je třeba prožít Staňte se i vy objeviteli a dobrodruhy a projeďte zemi křížem krážem, vylezte

Více

Zájezdy pro seniory Madarsko Turecko. Váš specialista na dovolenou již od roku 1992 BULHARSKO 2015. 24. sezóna. Cestovní kancelár STEFANNY

Zájezdy pro seniory Madarsko Turecko. Váš specialista na dovolenou již od roku 1992 BULHARSKO 2015. 24. sezóna. Cestovní kancelár STEFANNY Zájezdy pro seniory Madarsko Turecko 24. sezóna Tradice - spolehlivost - kvalita Cestovní kancelár BULHARSKO 2015 STEFANNY www.stefanny.cz 2 5 Kvalita a spolehlivost Zkušenosti a tradice Slevy za rychlé

Více

O B OD N ÝCH E SV R Ů. speciální nabídka pro členy OSPZV-ASO

O B OD N ÝCH E SV R Ů. speciální nabídka pro členy OSPZV-ASO A SO AC CI O B OD N ÝCH E SV OD BO R Ů speciální nabídka pro členy OSPZV-ASO 2012 Vážené kolegyně, Vážení kolegové, rádi bychom Vám představili naši cestovní kancelář ČD travel s.r.o. (CK) a současně Vás

Více

24 let jsme tady pro Vás!

24 let jsme tady pro Vás! 24 let jsme tady pro Vás! Vážení a milí cestovatelé, děkujeme Vám za Vaši stálou přízeň, díky které vstupujeme společně s Vámi do naší 24. sezóny. Letos jsme Vám připravili opět spoustu kvalitních a zajímavých

Více