Cena: od Kč 1.490, -/os.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Cena: od Kč 1.490, -/os."

Transkript

1

2 Krajinou Lichtenštejnů Přijeďte se přesvědčit o jedinečnosti Lednicko -valtického areálu. Tento unikátní park o rozloze okolo 280 km2 tvořil mocný rod Lichtenštejnů po dobu tří staletí a od roku 1996 je právem zapsán na Seznam světového dědictví UNESCO. Program: * příjezd v dopoledních hodinách na místo - sklípek s ubytováním, dle potřeby je možný i hotel či penzion * prohlídka LVA s průvodcem * večer ve sklípku s vinařem Cena: od Kč 1.490, -/os. Zahrnuje: * prohlídku LVA s průvodcem * oběd během dne * plavbu lodí * stylový večer ve sklípku: 1 teplé menu, studené občerstvení - domácí uzené, slanina, paštika, škvarečky, sýrové variace, moravské koláčky aj., degustace moravských vín (vína lahvová 0,7l/os. i sudová 0,5l/os.), minerální voda, káva * ubytování se snídaní *** standardu Poznejte krásy jižní Moravy!

3

4 Mladá vína a pečená kachna Přijeďte s přáteli ochutnat mladá vína ročníku 2011 Vinný sklep pouze pro Vás! Dovolte nám pozvat Vás na jižní Moravu i v následujících chladných měsících. Naši vinaři Vám představí vybraná vína moravských producentů. Budete tak mít jedinečnou možnost zjistit kvalitu vín ročníku 2011 a porovnat je i s víny vyzrálejšími. A k dobrému pití patří i dobré jídlo. Tentokrát jsme pro Vás připravili jako hlavní menu pečenou kachnu. Cena na osobu: od Kč 990,- Zahrnuje: * degustace mladých vín a jejich porovnání s víny vyzrálejšími (0,7 l/os.) * kachní jatýrka, pečená kachna se zelím a knedlíky * moravské koláčky * malé studené občerstvení * káva, minerální voda * 1 x nocleh se snídaní formou bufetu (pronájem sklípku s ubytováním vždy pro danou společnost)! možnost přiobjednat si cimbálovou muziku (není v ceně) V měsících leden-březen 2012, ve sklípku U krále Jošta v Hlohovci (pro skupiny již od 10 osob)!tip Výborná geografická poloha umožňuje naplánovat návštěvu metropolí Bratislava a Vídeň, či relaxovat v nedalekých rakouských lázních Laa an der Thaya a milovníkům zimních sportů se nabízí rakouská lyžařská střediska Semmering a Stuhleck s upravenými sjezdovkami pro všechny kategorie lyžařů.

5 Výlet do Bratislavy a slovenského Grobu na husí speciality Předpokládaný program: Autobus zamíří do Bratislavy, kdy předpokládaný příjezd je okolo hod. Po příjezdu začínáme s prohlídkou města (kombinace chůze a autobusu). Plánované cíle- např. Bratislavský hrad - Prezidentský palác - Úřad vlády - Dóm Sv. Martina - Klarisky - Michalská veža - Hlavné námestie - Stará radnica - Primaciálny palác. Během dne bude zajištěn oběd v restauraci. Kromě historického centra můžeme navštívit i rozhlednu na Novém mostě (UFO). Krásný výhled se Vám naskytne z 80 m vysoké vyhlídkové plošiny, která je umístěna na Novom moste. Zvláštní atrakcí je restaurace na hlavici pylónu ve výšce 85 m (po rekonstrukci od roku 2005 s názvem UFO, kdysi pod názvem Bystrica.) Ubytování se snídaní je zajištěno v hotelu v Bratislavě. Okolo hod. bychom se ubytovali a v hod. vyrazili do Slovenského Grobu na husí speciality. Slovenský Grob je znám pověstnou pečenou husou, lokšemi a husími jatýrky. Husy se pečlivě vybírají u nejlepších chovatelů převážně z jižního Slovenska. Voňavá pečená husa rozplývající se na jazyku a více než 100letá tradice láká ve velkém návštěvníky. Každý rok sem průměrně zavítá více než 50 tis. návštěvníků. Hlavní husí sezónou je září-prosinec. Poté se vrátíme do Bratislavy do hotelu. Následující den po snídani nás čeká plavba po Dunaji, trasa Bratislava-Děvín (90 min.) Hrad Děvín je národní kulturní památka, která sa nachází na úpatí útesu nad soutokem Dunaje a Moravy. Oblíbená vyhlídková plavba s hodinovou přestávkou na Děvíně začíná pohledem na historickou část Bratislavy, její nábřeží a Bratislavský hrad, pokračuje pod Nový most směrem na Děvín. Středověký hrad byl vybudovaný na místě římské stavby a velkomoravského hradiště. V současné době je na hradě archeologické muzeum. Plavba bude zakončena v hod. v přístavu. Poté pro nás bude připraven oběd. Po obědě již zamíříme domů.

6 Tento ukázkový program zahrnuje: - 1x nocleh se snídaní - prohlídka Bratislavy s průvodcem - oběd - doprava autobusem po celou dobu zájezdu - husí speciality: *Aperitiv *Předkrm: husacia pečeň, chlieb *Hl. jídlo: pečená husa, lokše, dus. kapusta *Dezert, káva * Víno, voda - plavba lodí Bratislava-Děvín (90 min. tam 30 min. zpět) - oběd - pojištění CK proti úpadku Nezahrnuje: - pojištění osob proti úrazu, ztrátě či poškození zavazadel a škodě způsobené třetím osobám V případě zájmu přizpůsobíme program dle požadavků klienta.

7 Vídeň Předpokládaný program: 1. den Příjezd v podvečer na hotel na Moravě v blízkosti hranic s Rakouskem. Následuje společná večeře. 2. den Návštěva Vídně (předpokládaný příjezd je okolo 9.30 hod). Po příjezdu začínáme s prohlídkou Vídně. Do prohlídky bychom hohli zahrnout Maria-Theresien Platz, pokračovat po trase Hofburg, Michalplatz, Augustinerkirche, Albertinaplatz, Staatsoper, Stephansplatz (návštěva dómu), Mozarthaus, Graben - Peterskirche, Am Hof, Freyung (Pasáž Freyung), Neues Rathaus, Burgtheater, Parlament, Mariahilferstrasse. V rámci prohlídky je vymezen čas na oběd. Nabízí se množství kvalitních restaurací, kde se podávají vídeňské speciality ( např. Wiener Schintzel či Sacher Torte) Dle zájmu po skončení prohlídky historického centra města navrhujeme individuální program jednotlivých účastníků v centru Vídně (nákupy apod.) nebo se nabízí odjezd autobusem k návštěvě Schönbrunnu. Císařský letohrádek a oblíbené místo císařovny Sisi. Kromě samotného zámku je zde možné obdivovat i nádherný rozlehlý park, palmový skleník aj. Možnost individuálně navštívit muzeum kočárů a skleníky. Po prohlídce paláce a přilehlého okolí je možné se navečeř v místní restauraci. Poté následuje odjezd domů. Variantač, 1 Kč 1.580,-/os. (při počtu osob) Tento ukázkový program zahrnuje: -doprava autobusem po celou dobu zájezdu

8 - služby průvodce - 1x ubytování se snídaní v hotelu v ČR - 1x společná večeře v hotelu - pojištění CK proti úpadku Nezahrnuje: - pojištění osob proti úrazu, ztrátě či poškození zavazadel a škodě způsobené třetím osobám - nápoje - občerstvení v Rakousku V případě zájmu přizpůsobíme program dle požadavků klienta. Variantač, 2 Kč 2.500,-/os. (při počtu osob) Tento ukázkový program zahrnuje: -doprava autobusem do Vídně a zpět - služby průvodce - 1x ubytování se snídaní v hotelu v ČR - 1x společná večeře v hotelu - pojištění CK proti úpadku + degustace vín se sommelierem + cimbálová muzika (4 hod.) + prohlídka velmi atraktivních interiérů Schönbrunnu: tady navrhujeme program: 4 atrakce na jedno vstupné (16,50 EUR bylo v r.2011 ), ten zahrnuje prohlídku císařských apartmánů, prohlídka zámeckých zahrad, labyrintu, Gloriette Nezahrnuje: - pojištění osob proti úrazu, ztrátě či poškození zavazadel a škodě způsobené třetím osobám - nápoje - občerstvení v Rakousku V případě zájmu přizpůsobíme program dle požadavků klienta.

9 * Dovolená pro cyklisty a milovníky dobrého vína * Firemní akce a rodinné oslavy Sklep s ubytováním Hledáte vhodné místo k odpočinku na víkend nebo i v době prázdnin a dovolených? Přijměte pozvání na jižní Moravu do malebné vinařské vesničky Hlohovec. Máte možnost si pronajmout vinný sklípek i s ubytováním. Součástí objektu je i venkovní terasa. Je to ideální místo pro Vaši dovolenou. Nachází se v centru Lednicko-valtického areálu se spoustou možností využití volného času. K dispozici je celkem 16 lůžek 4 pokoje dvoulůžkové a 2 pokoje čtyřlůžkové, vždy s vlastní koupelnou a WC. Všechny pokoje jsou vybaveny TV. Pro potřeby přípravy jídla je k dispozici vybavená malá kuchyňská linka. Sklípek pro až 40 osob se nachází přímo pod ubytováním. Celý objekt je pronajat na danou akci vždy jen pro jednu skupinu, bez ohledu na to, zda je využito i ubytování nebo pouze společenské prostory. V případě zájmu zajistíme degustaci vín se sommelierem, občerstvení v tradičním moravském duchu, společenský nebo doprovodný program. Sklep i s ubytováním lze využít i na jednodenní soukromé a firemní akce se zajištěním plného servisu! Připravíme kalkulaci dle Vašich přání a možností. Pronájem celého objektu s ubytováním na jakýkoliv počet dnů: 1 noc Kč 6.000,- (375,-/os. a noc) 2 noci Kč 9.990,- (312,-/- -.) 3 noci Kč ,- (250,-/- -) 7 nocí Kč ,- (222,-/- -)

10

11 Staň se na víkend vinařem Přijměte pozvání do moravského sklípku a buďte tam po celý víkend svým pánem. Nabízíme Vám víkendový pobyt na jižní Moravě. Sklípek i s ubytováním si můžete pronajmout v malebné vesničce Hlohovec, která leží přímo v srdci Lednicko-valtického areálu (LVA) jedna z nejvýznamnějších památek UNESCO, kterou zde budoval po několik staletí slavný rod Lichtenštejnů. K dispozici budete mít celý objekt - 6 pokojů (4x2lůžkový a 2x4lůžkový pokoj vždy se soc. zař. a TV) včetně vinného sklepa s posezením. Pro potřeby přípravy jídla je zde plně vybavená kuchyňka. Poloha Hlohovce je ideální nejen pro milovníky vín, ale i pro cyklisty. Rovinatý terén s nenáročnými cyklostezkami vybízí k návštěvě jedinečných míst LVA. Tento unikátní park o rozloze cca 280 km2 zahrnuje velké množství památek jako jsou zámky a zámečky, parky i soustava rybníků. Návrh víkendového programu: - Pátek * příjezd v podvečerních hodinách do sklípku s ubytováním * promítání filmu o LVA * večer ve sklípku: - občerstvení v podobě 1 teplého menu a studeného občerstvení podávaném na dřevěných prknech (domácí uzené, slanina, paštika, škvarečky, výběr sýrů, uzeninové nářezy, vynikající moravské koláčky) - degustace lichtenštejnských vín se sommelierem (v nedalekém rakouském městečku Wilfersdorf se nachází knížecí sklepy rodu Lichtenštejnů, které dodnes vína produkují) - káva, minerální voda - Sobota * snídaně * po snídani odjezd s průvodcem na kolech do LVA:

12 Návštěva Lednice letní sídlo Lichtenštejnů (exteriéry zámku, zámecký park, Minaret, Aquadukt, Maurská vodárna). Možnost návštěvy Janohradu a odtud lodí přesun do Břeclavi (návštěva expozice Lichtenštejnského domu - historie rodu Lichtenštejnů od doby jejich příchodu na jižní Moravu v roce 1249 až po současnost) byl otevřen 15. května 2009 za účasti zástupce knížecí rodiny Lichtenštejnů prince Wolfganga * součástí dne by byl i společný oběd Návštěva Valtic - město vína ( zámek se zámeckou zahradou, historické centrum), Národního salónu vín (stálá expozice 100 nejlepších vín ČR uplynulého roku- nachází se v prostorách zámeckého sklepa) možnost degustace, dále pak zámeček Kolonáda, Hraniční zámeček * příjezd ke sklípku a odpočinek * večer ve sklípku: - občerstvení v podobě teplého a studeného občerstvení - degustace moravských vín s vinařem (zajímavé vyprávění o historii i současnosti vinařství na jižní Moravě) v období září- říjen ochutnávka burčáků! - káva, minerální voda - Neděle * snídaně * po snídani odjezd auty do Břeclavi (okolo Dianina chrámu) Poštorenský kostel, zámeček Pohansko (oběd) * rozloučení a odjezd domů Cena: Kč 2.390,-/os. Zahrnuje: *pronájem celého objektu na víkend -3 dny/ 2 noci *snídaně 2x(bufet) *jednotný oběd 2x (polévka, hlavní jídlo) *plavba lodí *večer v moravské sklípku s občerstvením 2x (teplé a studené menu, degustace a konzumace vín, minerální voda, káva) *vstup do Lichtenštejnského domu *průvodce po celou dobu Věříme, že se Vám naše nabídka bude líbit a využijete našich služeb. Pokud bude potřeba, návrh můžeme upravit dle Vašich konkrétních představ.

13 Svatomartinská vína a husa s návštěvou adventní Vídně Speciální nabídka i s noclehem (skupiny od 10do 16 osob) Toto první mladé víno ovocné chuti se podle tradice uvádí na trh v 11 hod. a milovníci vína na něj pohlížejí jako na poslíčka výsledků sklizně. Svatomartinské bylo od počátku vždy spjato s časem bohatého hodování a bujarého veselí. Odtud pochází již tradiční spojení - svatomartinská husa se Svatomartinským vínem. Fakt, že zájem o tato vína roste, dokládá stále větší poptávka. Zatímco v roce 2008 přišlo na trh asi lahví s označením SVATOMARTINSKÉ, v roce 2009 jich bylo již a i v roce letošním vzrůstající trend pokračuje. Pro spotřebitele má být letos připraveno až lahví Svatomartinských vín. Ve Francii jsou tato mladá vína uváděna na trh pod značkou Beaujolais nouveau. Zahrnuje: Termín: listopad.-prosinec, Hlohovec, sklípek U krále Jošta * Pronájem celého objektu : sklepa i ubytování (ubytování až pro 16 osob - 4x 2L a 2x 4L pokoje vždy se soc. zař. a TV ) * 2x snídaně * Svatomartinské menu- 1. večer: husí jatýrka, pečená svatomartinská husa, dva druhy knedlíků a zelí, degustace svatomartinských vín (lahev 0,7 l /os.), vína sudová (0,5 l/os.) malé studené občerstvení (sýry uzeniny), moravské koláčky, voda v karafách * Moravské menu- 2. večer:1x teplé menu + studené občerstvení (podávané na dřevěných prknech : sýrové variace výběr sýrů, moravské uzené, slanina, paštika,domácí klobásy a škvarky, uzeninové nářezy, olivy, zeleninový talíř, domácí koláčky, přílohy (křen, hořčice, pečivo), voda v karafách (pozn. jednotné teplé jídlo lze zvolit dle vlastního výběru např. řízečky s bramborem a pečivem nebo hovězí guláš s pečivem, pečené maso a šťouchané brambory s cibulkou, drůbeží plněné kapsy s bramborem, flamendr s pečivem, špízy s bramborem, pikantní zapečené brambory s kuřecím masem, fazolí a smetanou) Menu lze také doplnit o tatarák s topinkami. (není v zahrnuto v ceně). Degustace moravských vín a Lichtenštejnských vín (tato vína dodnes produkují knížecí sklepy v rakouském Wilfersdorfu) se sommelierem (lahev 0,7 l/os.), vína sudová (0,5 l/os.)

14 * Sobotní program: navrhujeme: A) prohlídku Lednicko-valtického areálu s průvodcem okolí zámku Lednice, Valtice a další méně známé památky LVA, ale neméně atraktivní ( exteriéry interiéry památek jsou otevřeny pouze do října), možno však navštívit skleník v zámeckém parku v Lednici, či využít plavby lodí. Ve Valticích můžeme navštívit Národní salón vín ČR, což je atraktivní stálá expozice 100 nejlepších vín ČR, která byla oceněna v uplynulém roce. Během dne bychom se zastavili na oběd.(oběd a případné vstupy nejsou zahrnuty v ceně). B) návštěva adventní Vídně. Atraktivní a ničím nezaměnitelné vánoční trhy se spoustou dobrot, vánočního cukroví a tradičních rakouských specialit. Právě tady na Vás dýchne nefalšovaná atmosféra a předvánoční nálada. Nejznámější jsou trhy před vídeňskou radnicí. Ty se nachází přímo v centru Vídně, takže budeme mít možnost poznat i nádherné historické památkyvídně. Cena: - Kč 8.000,- (pronájem 2x ubytování pro max. 16 osob ) - Kč 1.400,-/os. ( veškeré občerstvení uvedené výše a služby - sommeliera či vinaře cca 2 hod. po oba večery (zajímavosti o víně) a průvodce po LVA /Vídni ( časový plán dle počasí)

15 Svatomartinská vína a husa Přijeďte s přáteli na Svatomartinská vína a svatomartinskou husu! Vinný sklep pouze pro Vás! Toto první mladé víno ovocné chuti se podle tradice uvádí na trh v 11 hod. a milovníci vína na něj pohlížejí jako na poslíčka výsledků sklizně. Svatomartinské bylo od počátku vždy spjato s časem bohatého hodování a bujarého veselí. Odtud pochází již tradiční spojení - svatomartinská husa se Svatomartinským vínem. Fakt, že zájem o tato vína roste, dokládá stále větší poptávka. Zatímco v roce 2008 přišlo na trh asi lahví s označením SVATOMARTINSKÉ, v roce 2009 jich bylo již a i v roce letošním vzrůstající trend pokračuje. Pro spotřebitele má být letos připraveno až lahví Svatomartinských vín. Ve Francii jsou tato mladá vína uváděna na trh pod značkou Beaujolais nouveau. Cena: od Kč 990,-/os. Zahrnuje: * husí jatýrka v sádle s pečivem * svatomartinská husa, bílé a červené zelí, houskový a bramborový knedlík * ochutnávka Svatomartinských vín (0,7 l /os.) * degustační sousto, moravské koláčky * 1x nocleh se snídaní (pronájem sklípku s ubytováním vždy pro danou společnost)! možnost přiobjednat cimbálovou muziku (není v ceně) V měsících listopad-prosinec, ve sklípku U krále Jošta v Hlohovci (pro skupiny již od 10 osob) Toto období je typické také pro vánoční večírky a jiné oslavy tohoto typu. Zajistíme Vám kompletní servis k Vašemu pobytu u nás! TIP! Ideální geografická poloha u hranic vybízí k návštěvě zajímavých míst, kterými jsou metropole Vídeň či Bratislava (70 km po dálnici). V tomto období jsou vyhledávanými turistickými destinacemi především díky vánočním trhům s nezapomenutelnou atmosférou. Pokud chcete relaxovat, nabízí se procházky Lednicko-valtickým areálem v kombinaci s plavbou lodí či projížďkou koňským spřežením. Velmi oblíbeným místem jsou také vyhlášené rakouské lázně kousek od hranic v Laa an der Thaya.

16 Večer v moravském sklípku Vyhlášená pohostinnost místních lidí, vynikající moravská vína a skvělá gastronomie. To je ta pravá vizitka jižní Moravy. Program: * příjezd v podvečer na místo sklípek s ubytováním * večer ve sklípku s vinařem Cena: od Kč 1.090,-/os. Zahrnuje: stylový večer ve sklípku: *1 teplé menu * studené občerstvení podávané na dřevěných prkýnkách - domácí uzené, slanina, paštika, škvarečky, sýrové variace, uzeninové nářezy, přílohy, moravské koláčky *ochutnávka moravských vín s vinařem (vína lahvová 0,7l/os.), vína sudová * minerální voda, káva * ubytování se snídaní***standardu! možnost přiobjednat si cimbálovou muziku Nenechte si ujít nezapomenutelné zážitky z našich vinných sklepů!

17 Výjezdní setkání pro cca 10 osob /1 noc Počet osob: od 10 osob Místo konání: Hlohovec u Břeclavi, objekt s ubytováním nad vinným sklípkem (pouze Vám k dispozici) - k nahlédnutí na Cena na os.: Kč 1.280,-/os. Zahrnuje: - nocleh se snídaní - večerní program: teplá večeře: 1 x teplé jídlo (výběr z :smažené řízečky, guláš, špíz apod.), pečivo studené občerstvení podávané na dřevěných prknech: variace sýrů a uzenin slanina, uzené, klobásy, paštika, škvarečky, hrozny, olivy, uzeninové nářezy Degustace vín s vinařem (sommelierem): vína lahvová (0,75 l /os.) několika vybraných moravských producentů, vína sudová (0,5 l /os.) Ostatní nápoje: minerální voda, voda v karafách, káva, čaj - 1x coffeebreak chlebíčky (2ks/os.), voda perlivá a neperlivá, káva, čaj - oběd polévka, hlavní jídlo (výběr v souvislosti s večerním menu), 1x nápoj Pozn. Tato nabídka byla již několikrát realizována a pro Vaše potřeby ji lze jakkoliv upravit!

Vaše spokojenost naše reklama. Léto2015. Bulharsko a Řecko

Vaše spokojenost naše reklama. Léto2015. Bulharsko a Řecko Vaše spokojenost naše reklama Léto2015 Bulharsko a Řecko 2 > LÉTO 2015 Pojištění léčebných výloh Pojištění Zdravotní pojištění není zahrnuto v ceně zájezdu. Vybrat si můžete ze dvou variant, buď pojištění

Více

PLNÝ KUFR TIPŮ NA DOVOLENOU PODZIM 2013, ZIMA 2013/14, JARO 2014

PLNÝ KUFR TIPŮ NA DOVOLENOU PODZIM 2013, ZIMA 2013/14, JARO 2014 PLNÝ KUFR TIPŮ NA DOVOLENOU PODZIM 2013, ZIMA 2013/14, JARO 2014 Adventní jednodenní zájezdy a prodloužené víkendy Dotované pobyty pro seniory 55 + Poznávací zájezdy autokarem Poznávací okruhy po exotických

Více

SVĚT NA DOSAH poznávací zájezdy 2015

SVĚT NA DOSAH poznávací zájezdy 2015 SVĚT NA DOSAH poznávací zájezdy 2015 Již 25. sezónu je s vámi CK SLAN tour 25 letuplynulo od prvního zájezdu cestovní kanceláře SLAN tour. V červnu 1990 náš první zahraničí zájezd vedl do italských Benátek.

Více

Adventní zájezdy Lyžování v Rakousku a Švýcarsku Exotika SAE - Dubaj. Katalog zima 2010 2011

Adventní zájezdy Lyžování v Rakousku a Švýcarsku Exotika SAE - Dubaj. Katalog zima 2010 2011 Adventní zájezdy Lyžování v Rakousku a Švýcarsku Exotika SAE - Dubaj Katalog zima 2010 2011 Vážení klienti, otvíráte náš nový katalog zimních zájezdů, do kterého jsme zařadili vedle lyžařských zájezdů

Více

SVĚT NA DOSAH poznávací zájezdy 2014

SVĚT NA DOSAH poznávací zájezdy 2014 SVĚT NA DOSAH poznávací zájezdy 2014 Již 24. sezónu je s vámi CK SLAN tour 24 letuplynulo od prvního zájezdu cestovní kanceláře SLAN tour. V červnu 1990 náš první zahraničí zájezd vedl do italských Benátek.

Více

Pobytové zájezdy Španělsko, Chorvatsko Poznávací zájezdy

Pobytové zájezdy Španělsko, Chorvatsko Poznávací zájezdy 2015 Pobytové zájezdy Španělsko, Chorvatsko Poznávací zájezdy www.ck-karavan.cz 2 Úvod Vážení a milí zákazníci, představujeme Vám novou nabídku našich pobytových a poznávacích zájezdů na rok 2015. Především

Více

Léto. cestovní kancelář. bulharsko. turecko. letecky z Pardubic. www.leteckyzpardubic.cz

Léto. cestovní kancelář. bulharsko. turecko. letecky z Pardubic. www.leteckyzpardubic.cz cestovní kancelář bulharsko Léto 2013 turecko letecky z Pardubic www.leteckyzpardubic.cz Vážení a milí přátelé, jsme potěšeni, že právě držíte v rukou nový katalog cestovní kanceláře VVV TOUR CZ 1, na

Více

Katalog zájezdů 2010

Katalog zájezdů 2010 Katalog zájezdů 2010 Vážení klienti, rádi Vás seznámíme s naší nabídkou na rok 2010, kdy začínáme naši již 21. sezónu. Těší nás zájem zákazníků stálých, ale i nových, kteří se poprvé seznamují s naším

Více

DÍTĚ DO 15 LET ZDARMA SLEVY AŽ 15 % RODINNÉ BALÍČKY

DÍTĚ DO 15 LET ZDARMA SLEVY AŽ 15 % RODINNÉ BALÍČKY DÍTĚ DO 15 LET ZDARMA SLEVY AŽ 15 % Léto 2015 RODINNÉ BALÍČKY Chorvatsko Maďarsko Poznávací zájezdy 2 Vážení přátelé, děkujeme Vám všem, kteří s námi již jednadvacet let navštěvujete krásná pobytová místa

Více

Dovolená u moře od 3.390 Kč/týden. Děti zdarma. Nové luxusní mobilhomy na Palmové riviéře. Nový kemp ve střední Itálii

Dovolená u moře od 3.390 Kč/týden. Děti zdarma. Nové luxusní mobilhomy na Palmové riviéře. Nový kemp ve střední Itálii ITÁLIE 2015 CHORVATSKO Dovolená u moře od 3.390 Kč/týden Děti zdarma Nové luxusní mobilhomy na Palmové riviéře Nový kemp ve střední Itálii Obsah 1 Všeobecné informace o zájezdech 2 4 Itálie Lignano (stany

Více

ČESKO POLSKO RAKOUSKO NĚMECKO BELGIE NIZOZEMÍ SLOVINSKO MAĎARSKO ITÁLIE ŘECKO

ČESKO POLSKO RAKOUSKO NĚMECKO BELGIE NIZOZEMÍ SLOVINSKO MAĎARSKO ITÁLIE ŘECKO ČESKO POLSKO RAKOUSKO NĚMECKO BELGIE NIZOZEMÍ SLOVINSKO MAĎARSKO ITÁLIE ŘECKO Podrobné informace ke všem zájezdům Vám rádi poskytneme v naší cestovní kanceláři! profesionální přístup k zákazníkům O v prodeji

Více

Rakousko. Dovolená na míru v Rakousku

Rakousko. Dovolená na míru v Rakousku Rakousko Hlavní město: Vídeň - (Wien) 1 616 240 obyvatel Jazyky: němčina (98%) Náboženství: katolíci (78%), protestanti (5%) Měna: 1 euro (EUR) = 100 centů Dovolená na míru v Rakousku Rakousko je pohostinná

Více

Lefkada Matina s ***** Zakynthos Admiral Tsilivi *** Lesbos Silver Bay ****

Lefkada Matina s ***** Zakynthos Admiral Tsilivi *** Lesbos Silver Bay **** Lefkada Matina s ***** Zakynthos Admiral Tsilivi *** Lesbos Silver Bay **** ŘECKO 2015 KLIMA Zakynthos má subtropické klima, v létě zde teploty šplhají nad 35 C a v zimě neklesají pod bod mrazu. Podmínky

Více

cestovní kancelář Litomyšl

cestovní kancelář Litomyšl cestovní kancelář Litomyšl Dovolená 2015 termály moře poznání Vážení přátelé, milí zákazníci! Úvodem nám dovolte, abychom Vám poděkovali za Vaši přízeň a důvěru, neboť díky Vám vstupuje CKL do jubilejní

Více

ADVENTNÍ ZÁJEZDY 2015

ADVENTNÍ ZÁJEZDY 2015 Tourismus Salzburg ADVENTNÍ ZÁJEZDY 2015 Vážení klienti, dostává se Vám do ruky náš nový katalog specializovaný na Adventní zájezdy 2015. Na jedné straně katalogu naleznete zájezdy, které voní vánoční

Více

RAKOUSKO. Advent v Salzburku a na Wolfgangsee s návštěvou Hallstattu

RAKOUSKO. Advent v Salzburku a na Wolfgangsee s návštěvou Hallstattu ZIMNÍ POZNÁVACÍ ZÁJEZDY RAKOUSKO Advent v Salzburku a na Wolfgangsee s návštěvou Hallstattu Pro velký úspěch opakujeme! Vychutnejte si s námi jedinečnou předvánoční atmosféru Mozartova města Salzburku

Více

Pobyty na VYSOČINĚ. Pobyty pro rodiny s dětmi

Pobyty na VYSOČINĚ. Pobyty pro rodiny s dětmi Pobyty na VYSOČINĚ Pobyty pro rodiny s dětmi Vysočina kraj, který hladí duši Máte-li dost uspěchaného života, zajeďte si odpočinout na Vysočinu. Najdete tu panenskou přírodu vybízející k toulkám mírně

Více

LÉTO 2015 ŘECKÝ OSTROV KORFU RAKOUSKO ZVÝHODNĚNÉ ZÁJEZDY PRO SENIORY 55 + Letecky, autobusem, vlastní dopravou

LÉTO 2015 ŘECKÝ OSTROV KORFU RAKOUSKO ZVÝHODNĚNÉ ZÁJEZDY PRO SENIORY 55 + Letecky, autobusem, vlastní dopravou LÉTO 2015 ŘECKÝ OSTROV KORFU RAKOUSKO ZVÝHODNĚNÉ ZÁJEZDY PRO SENIORY 55 + Letecky, autobusem, vlastní dopravou Vážené dámy a vážení pánové, naši milí klienti! Vstupujeme do naší 25. sezony a věřím, že

Více

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY NA ROK 2012

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY NA ROK 2012 POZNÁVACÍ ZÁJEZDY NA ROK 2012 Okruh Švýcarskem OKRUH - ŠVÝCARSKEM Termín zájezdu: 1) St 13.06. - Ne 17.06.2012 2) St 01.08. - Ne 05.08.2012 1.den: Odjezd ve večerních hodinách. 2.den: Prohlídka města ZÜRICH

Více

Lyžování v Rakousku. www.stefl-tour.cz

Lyžování v Rakousku. www.stefl-tour.cz Lyžování v Rakousku Hinterstoder 10.1. a 21.2.2015 450 Kč Zahrnuje 40 km sjezdovek a 13 vleků. Děti do 5 let ZDARMA. Naleznete zde různé druhy sjezdovek. akce!dítě do 10 let skipas k dospělému skipasu

Více

ITÁLIE CAORLE. www.ckevasulcova.cz

ITÁLIE CAORLE. www.ckevasulcova.cz 2014 CAORLE HOTELY A APARTMÁNY VŠECH CENOVÝCH KATEGORIÍ - SKUPINY - TRANZITY UBYTOVÁNÍ NA LIBOVOLNÝ POČET NOCÍ V HOTELU I V APARTMÁNU - OPERY PLAVBY - CHORVATSKO - SENIOŘI 55+ www.ckevasulcova.cz PŘÍLOHA

Více

Cestovní kancelář Votrok 2014. Kompletní ceny. www.votrok.cz

Cestovní kancelář Votrok 2014. Kompletní ceny. www.votrok.cz Cestovní kancelář Votrok 2014 Kompletní ceny Cestovní kancelář Votrok, Chelčického 967, 500 02 Hradec Králové Telefon 495 534 066 Mobil 725 848 429 E-mail: votrok@votrok.cz www.votrok.cz Při zakoupení

Více

Obsah / mapa destinací

Obsah / mapa destinací OBSAH odlet katalog / strana ceník / strana Slevy, informace, mapa destinací 2 5 Thassos Brno 6 17 99 100 Lesbos Brno 18 24 101 Zakynthos Brno 25 36 102 103 Samos Brno, Ostrava 37 44 104 Kos Brno, Ostrava

Více

SVATEBNÍ NABÍDKA. Platná od 1. 4. 2014 do 31. 3. 2015

SVATEBNÍ NABÍDKA. Platná od 1. 4. 2014 do 31. 3. 2015 SVATEBNÍ NABÍDKA Platná od 1. 4. 2014 do 31. 3. 2015 Nabídka Svatební den v netradičních prostorách Obřad Obřad v Pivovarském muzeu Hostina Obřad v pivovaru Svatební hostina v Plzeňském Prazdroji Doplňkové

Více

CHORVATSKO MAĎARSKO SLOVENSKO ČESKÁ REPUBLIKA 55+ www.duhatour.cz. POUZE 1000,- Kč SENIORSKÉ ZÁJEZDY

CHORVATSKO MAĎARSKO SLOVENSKO ČESKÁ REPUBLIKA 55+ www.duhatour.cz. POUZE 1000,- Kč SENIORSKÉ ZÁJEZDY DĚTSKÉ CENY DO 15 LET ANIMAČNÍ PROGRAMY PRO DĚTI SENIORSKÉ ZÁJEZDY 55+ PŘI SEPSÁNÍ SMLOUVY ZÁLOHA POUZE 1000,- Kč CHORVATSKO MAĎARSKO SLOVENSKO ČESKÁ REPUBLIKA dovolená u moře seniorské zájezdy lázeňské

Více

MAĎARSKO SLOVENSKO ČESKÁ REPUBLIKA seniorské a poznávací zájezdy

MAĎARSKO SLOVENSKO ČESKÁ REPUBLIKA seniorské a poznávací zájezdy DĚTSKÉ CENY DO 15 LET NOVINKA ANIMAČNÍ PROGRAMY PRO DĚTI PŘI SEPSÁNÍ SMLOUVY ZÁLOHA POUZE 1000,- Kč CHORVATSKO... U O T O MAĎARSKO CESTOVÁNÍ S JIST SLOVENSKO ČESKÁ REPUBLIKA seniorské a poznávací zájezdy

Více

RELAXACE TOUR. cestovní kancelář

RELAXACE TOUR. cestovní kancelář RELAXACE TOUR cestovní kancelář PodjavorinskÈ 1603, 149 00 Praha 4 tel + fax: 283 870 284, 605 582 721, 732 665 713 www.ckrelaxace.cz e-mail: info@ckrelaxace.cz KATALOG 2007 Česko Slovensko Rakousko Maďarsko

Více

Dovolte nám úvodem poděkovat jak našim stálým klientům za

Dovolte nám úvodem poděkovat jak našim stálým klientům za C e s t o v n í k a n c e l á ř SATELIT KLADNO Rodinná rekreace Školy a školky v přírodě Dětské tábory Dovolte nám úvodem poděkovat jak našim stálým klientům za projevenou důvěru, tak i Vám, kteří jste

Více

Již 24 let na cestách s Vámi. Slevy až 12 % za včasný nákup Slevy pro stálé zákazníky Slevy pro děti. www.kozaktour.cz

Již 24 let na cestách s Vámi. Slevy až 12 % za včasný nákup Slevy pro stálé zákazníky Slevy pro děti. www.kozaktour.cz 2015 Již 24 let na cestách s Vámi Slevy až 12 % za včasný nákup Slevy pro stálé zákazníky Slevy pro děti www.kozaktour.cz Úvod Vážení přátelé cestování, je nám velký potěšením předložit Vám nový katalog

Více

A JEHO OSTROVY CHALKIDIKI THASSOS URANOPOLIS KRÉTA SANTORINI ZAKYNTHOS KOS RHODOS LETECKY Z OSTRAVY. www.charis.cz 1991-2015

A JEHO OSTROVY CHALKIDIKI THASSOS URANOPOLIS KRÉTA SANTORINI ZAKYNTHOS KOS RHODOS LETECKY Z OSTRAVY. www.charis.cz 1991-2015 ŘECKO 2015 A JEHO OSTROVY 24 1991-2015 LETECKY Z OSTRAVY CHALKIDIKI THASSOS URANOPOLIS KRÉTA SANTORINI ZAKYNTHOS KOS RHODOS www.charis.cz Vážení a milí příznivci cestování do Řecka, držíte v rukou již

Více