HEALTH CLUB SPA HOTEL**** CAFÉ RESTAURANT SPA & BEAUTY

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "HEALTH CLUB SPA HOTEL**** CAFÉ RESTAURANT SPA & BEAUTY"

Transkript

1

2 Enjoy! Zima 2010/2011 Volcano Café restaurant je součástí supermoderního Volcano Health Clubu v Praze 5. Šéfkuchař Josef Pošta zde připravuje mezinárodní a středomořskou kuchyni. Kapacita restaurace je 80 míst uvnitř a 80 na letní terase s venkovním grilem. Moderní kuchyni doplňuje i elegantní interiér celého komplexu.

3 Volcano Complex Exkluzivní služby od úpatí sopky Volcano Complex se díky své výjimečnosti již pár dní po otevření stal vyhledávaným místem, co všechno Volcano Complex nabízí? Nabízíme nejširší nabídku služeb v oblasti fitness a wellness, nejnovější technologie a vybavení, spolehlivé profesionální diagnostické systémy, rehabilitaci, lázeňské služby, dále Spa&Beauty zone a dětský koutek. V komplexu nechybí ani luxusní restaurace, konferenční prostory, spa hotel a široké spektrum doplňkových služeb. Přibližte prosím původ jména Volcano a lokalitu. Netradiční projekt byl vybudován na úpatí vyhaslé sopky. Exkluzivní komplex se nachází jen pár kilometrů od centra velkoměsta a letiště a zároveň uprostřed zeleně. Magnteme je bezprostřední sousedství přírodní rezervace Prokopského a Dalejského údolí. Zprávy o mimořádných projektech a realizacích patří vždycky k těm vyhledávaným. Proč se o Volcanu mluví jako o designové a architektonické fantazii? Volcano Complex je originální nejenom po stránce technologického vybavení ale také architektonické a designové. K tomuto pocitu rozhodně přispívají i použité přírodní materiály, kombinace dřeva, kamene a také vkusné použití designových a interierových doplňků. Klienti také jistě ocení řadu dalších výhod. Jako třeba dostatek denního světla, přímý kontakt s přírodou a v neposlední řadě dobré odhlučnění jednotlivých zón, podlahové topení nebo nastavitelnou klimatizaci.

4 Mimořádný rozruch ve stojatých vodách českého fitness a wellness odvětví způsobil Volcano Health Club, často označovaný jako revoluční, výjimečný a nejmodernější klub v Čechách. V čem spočívá výjimečnost vašeho fitness a health clubu? Počet členů je z důvodu soukromí a individuálního přistupui omezen na 555. Součástí klubového členství je samozřejmě možnost využívat revoluční Technogym Wellness klíč ( bližší informace na naleznete na zajímavostí je, že Volcano, jako vůbec první klub u nás začal nabízet nabízet víc než šest nových linií storjů a vybavení včetně technologie Kinesis, která patří k současným fitness hitům. Ke špičkovým záležitostem klubu patří cardio s TV systémem multimediálních dotykových obrazovek. Z dosavadních informací je zřejmé, že klient ve Volcanu určitě ocení řadu individuálních služeb, máte připravené služby a programy i pro firmy, nebo jste orientovaní jenom na jednotlivce? Nabídka firemních akcí ve Volcano Complexu zahrnuje jedinečnou kombinaci jednacích, společenských a ubytovacích prostor, možnosti firemního členství a benefitů ve Volcano Health Clubu. Po cvičení, relaxaci nebo firemní akci následuje určitě návštěva restaurace, přibližte nám prosím koncept Volcano Café Restaurantu? Menu ve Volcano Café Restaurant se mění každou sezonu, aby reflektovalo náš cíl k servírování nejčertvějších produktů, které jsou k dispozici, Při přípravě našich pokrmů se snažíme uplatňovat moderní metody a technologie přípravy pokrmů a také kombinovat a využívat nejlepší dovážené suroviny a kvalitní domácí produkty.

5 STOP informační zpravodaj městké části Praha 13, Říjen 2009 Relaxační centrum dětem. Pod záštitou starosty Prahy 13 Davida Vodrážky se v sobotu 19. září konal dětský den, který uspořádalo sportovně relaxační zařízení Volcano Complex. Bohatý program zahrnoval jízdu na motokárách a ponících, trampolínu, skákácí hrad, klauny, soutěže o ceny i dětský raut. Akce se účastnilo 150 dětí s doprovodem. Sportovně relaxační centrum Volcano Compley vzniklo z bývalého staveniště na úpatí sopky při vstupu do Prokopského údolí. Nejen sportovcům ale i široké veřejnosti nabízí fitness, restauraci s nabídkou poledních menu, hotelovou část, konferenční prostory, různé možnosti sportovního vyžití a relaxace a mnoho dalších služeb pro volný čas. Otevírací dobu a další podrobnosti najdete na

6 Hotel & Spa Management, říjen 2010 Volcano Complex slavil II.narozeniny Volcano Complex je výjimečný koncept a oslavil své druhé výročí adekvátně výjimečným způsobem. Základní kámen k založení dnes jednomu z nejvýznamnějších míst pro zdraví a krásu v Praze spojeného se značkou Volcano Complex "položilo" designové a interiérové studio HAUS IN, když před dvěmi lety dokončilo dlouho očekávaný projekt, který je situován v přírodní rezervaci Prokopského údolí. Své 2.výročí oslavili kromě nejmodernějšího health clubu v Praze také všechny sekce projektu Volcano Complex. V objektu lze najít i designový hotel, výtečnou restauraci s kongresovým sálem, relaxační prostory s vířivkami, saunou, relaxační části a samozřejmě profesionální lékařskou diagnostiku, rehabilitační sekci, kadeřnictví, solárium či nejrůznější masáže včetně dalších desítek typů zkrášlujících procedur a doplňkových služeb. Pro Volcano Complex byl důvod samozřejme slavit, protože již po dvou letech od otevření se řadí mezi to nejlepší, co má Praha v segmentu služeb pro volný čas nabídnout. Oslava byla originálním způsobem spojena s prezentací předních světových značek. Večerem provázela Diana Kobzanová. 600 pečlivě vybraných hostů mělo možnost spatřit novou kolekci značky Bogner pro sezónu zima 2011, která byla netradičním způsobem spojena s rafinovanou prezentací luxusního spodního prádla Le Chaton. Celou oslavu zvýraznila přítomnost špičkové rozmanité gastronomie nabízející vybrané speciality a také prezentace bezmála čtyřicítky světových značek.

7 InStyle, červen 2011 Velmi relaxační prostředí, kde atmosféru ještě dokresluje přítmí, příjemná hudba a zapálené svíčky. Masérka s vámi nejdříve probere, která místa vás nejvíce bolí a kde máte pocit, že jsou nejvíce přetížená. Na zatuhlá místa se pak zaměří a při masáži vás neskutečně uvolní masáž probíhá ve čtyřech polohách s důrazem na zablokovaná místa. Odcházet budete lehká a naprosto uvolněná.

8 Causa subita, 2011/3 LPG LIPOMASSAGE Co přináší LPG lipomasážní přístroj? zeptali jsme se školitele, trenéra a maséra pana Mgr. Tomáše Hreška LPG je zkratka pro francouzskou podtlakovou přístrojovou masáž, pojmenovanou po svém zakladateli Luis Paul Guitayovi z roku Denně podstupuje svá ošetření více než klientl ze 110 zemí světa. Lipomasáž souhrnně je první neinvazivní masážní technika, která je předmětem 85 studií zabývajícími se neinvazivní liposukcí, vyhlazováním celulitidy, drnážováním či zpevňováním ochablé kůže. Přístroj LPG výrazně podporuje tvorbu vlastního kolagenu a elastinu v těle. Patentovaná metoda stimulacebuněk se provádí mechanickou transdukcí (proměna buněk) fungující na principu motorizovaných válečků s podtlakem (pro tělo) a klapiček ( pro obličej ). Dochází ke zlepšení tonu kůže a celková detoxikace. Na trhu je již 8. generace přístroje pro kosmetické nebo terapeutické využití. Masér ošetřuje pomocí speciální ergohlavice přístroje se dvěma zcela nezávisle poháněnými válečky, které vytvářejí tzv. vakuovou vlnu na ošetřovaném místě. Klient se obleče do endermoobleku, který zabezpečí rovnoměrné šíření pulsní vlny po celé ošetřované ploše. Hlavice přístroje tak může volně a bezbolestně klouzat po těle. Účinek se může znásobit např. cvičením na lůžku, kdy klient napne sval proti expanderu. Masér tak lépe lokalizuje a rozmasíruje problémové tukové ložisko nad svalem.

9 Causa subita, 2011/3 Proč doporučíte pro pacienty resp. klienty obecně, kteří přicházejí do ordinací a řekněme, nejsou se sebou spokojeni, právě LPG? Protože pomáhá na problematických místech, jako jsou boky, pas, zadek, oblast pod gluteální rýhou, vnitřní strana kolen.., zkrátka tam, kde je neúčinné jak cvičení, tak dieta. Pro mě jako trenéra je cílem dosažení těch nejlepších, nazvěme to fitness výsledků s LPG, ve spojení s pravidelnou a vyváženou stravou včetně pitného režimu, všestrannou pohybovou aktivitou, která se neodmyslitelně spojuje s dobrou psychickou kondicí a s pocitem pohody, dnes už vše souhrnně známé také pod pojmem wellness. Bezesporu je tu také snaha o komplexní pohled na klienta a jeho individuální řešení. Důležitým přínosem LPG je příprava na chirurgické zákroky, jako je například liposukce, abdominoplastika, redukce a modelace prsou. Předoperační léčebné programy slouží k přípravě podkoží, prokrvení kůže a zjemnění tukové tkáně. Účinně připraví klienta na chirurgický výkon a významně ovlivňuje jeho úspěšné provedení. LPG má důležitou roli v pooperační léčbě, umožňuje např. repasování jizev v pozápalovém stádiu a zkracuje tím dobu rekonvalescence.

10 CHOICE, podzim 2010 Radost na klíč... nebo snad klíč k radosti? Obojí nabízí Volcano Health Club v Pražských Butovicích. Ačkoliv všechny články o něm začínají tím, že leží v blízkosti Prokopského údolí na hraně přírodní rezervace a jedné pražské sopky staré zhruba 430 milionů let, lidem, kteří klub pravidelně navšzěvují to je opravdu jedno. A vám by bylo také... Přísahám! Z dokonale architektonicky promyšleného komplexu, který má neuvěřitelných dvanáct úrovní, se člověku zpět do venkovní reality už ani nechce. Čím se tento klub liší od dobré desítky jiných, které se snaží přilákat pozornost Pražanů? Osobitým i osobním přístupem a nabídkou služeb, které daleko přesahují běžné fitness. V budově lze najít i desingový hotel, výtečnou restauraci s kongresovým sálem, relaxační prostory s výřivkami, saunou, lázněmi hammam a samozřejmě lékařskou diagnostiku, kadeřnictví, solárium či nejrůznější masáže včetně dalších sedmdesáti typů zkrášlujících procedur. Zpod povrchu Volcana ale tryskají jako láva i možnosti, které byste u jakékoliv,,cvičírny vážně nečekali. Pomohou Vám tam zařídit a vybavit byt, pokud začnete ujíždět na dokonale promyšleném desingu budovy od architektonického a desingového studia HAUS IN kde kámen z příbramského lomu střídá sklo a vše je skloubeno s unikátními doplňky, například ručně vyráběnými tapetami. Můžete si tu nechat na požádání ručně umýt a vyčistit auto... a do budoucna plánují činit totéž i s oblečením. Také o potomky se postarají v dětském koutku, který má vlastní zahrádku a funguje jako anglická školka. Je do něj vidět polopropustným oknem, takžerodiče mohou nepozorováni kontrolovat své potomky. Než se opětovně vrátí ke strojům... do téměř vždy volných cvičebních sálů. Klub je totiž koncipován na pouhých 555 členů. Porovnejte si to s premiovým Holmes Place na Andělu, který je s 2750m2 jen o šest metrů větší, a kde se hraje především o počty lidí... (násobené zhruba šesti!). Je opravdu něco jiného potit se uprostřed davu ostentativně hekajících kulturistů a cvičit v intimním prostředí odhlučněných sálů s výhledem do zeleně, vybavených tou nejdokonalejší technikou. Kombinace elegantního luxusu a soukromí funguje překvapivě dobře.

11 CHOICE, podzim 2010 Volcano Health Club je navíc jako jediný v ČR vybaven revoluční technologií Kinesis vycházející ze čtyř pozic jogy. V řečtině znamená kinesis volný pohyb a výhodou cvičení, připomínajícím pomalé vytahování kovových švihadel ze zdi a jejich napínání přes kladky, je zapojení hluboko uložených svalů. Tedy těch, které běžných způsobem nerozcvičíte. Čtyři sta základních cviků má řadu variant, při kterých se pracuje například i s rovnováhou, jde tak opravdu o komplexní cvičení. A to platí na celé Volcano. Každý z členů obdrží vstupní diagnostice a úvodním tréninku klíč s čipem, který se stává nositelem jeho identity i tělesných možností. Jako zázračným šémem se jím odemykají stroje od Technologymu, které jsou kromě velké obrazovky standardně vybavené i kolébkou na iphone či ipod. Viz:

12 Marianne, červen 2011 Radost na klíč... nebo snad klíč k radosti? Obojí nabízí Volcano Health Club v Pražských Butovicích. Ačkoliv všechny články o něm začínají tím, že leží v blízkosti Prokopského údolí na hraně přírodní rezervace a jedné pražské sopky staré zhruba 430 milionů let, lidem, kteří klub pravidelně navšzěvují to je opravdu jedno. A vám by bylo také... Přísahám! Z dokonale architektonicky promyšleného komplexu, který má neuvěřitelných dvanáct úrovní, se člověku zpět do venkovní reality už ani nechce. Čím se tento klub liší od dobré desítky jiných, které se snaží přilákat pozornost Pražanů? Osobitým i osobním přístupem a nabídkou služeb, které daleko přesahují běžné fitness. V budově lze najít i desingový hotel, výtečnou restauraci s kongresovým sálem, relaxační prostory s výřivkami, saunou, lázněmi hammam a samozřejmě lékařskou diagnostiku, kadeřnictví, solárium či nejrůznější masáže včetně dalších sedmdesáti typů zkrášlujících procedur. Zpod povrchu Volcana ale tryskají jako láva i možnosti, které byste u jakékoliv,,cvičírny vážně nečekali. Pomohou Vám tam zařídit a vybavit byt, pokud začnete ujíždět na dokonale promyšleném desingu budovy od architektonického a desingového studia HAUS IN kde kámen z příbramského lomu střídá sklo a vše je skloubeno s unikátními doplňky, například ručně vyráběnými tapetami. Můžete si tu nechat na požádání ručně umýt a vyčistit auto... a do budoucna plánují činit totéž i s oblečením.

13 Mladá fronta E15, Ve Volcanu se griluje na lávě Letošní počasí zatím gurmánům celkem přeje. Místo deštivého jara, přišlo rovnou léto, restaurace otevřely zahrádky a pustily se do grilování. Zajímavou zahrádkou disponuje také moderně pojatá restaurace Volcano ( součást klubového wellness a fitness areálu). Zdejší restaurace začínala s francouzskou kuchyní,ale postupně přešla na italskou, kterou v letních měsících vytlačují speciality připravené na lávovém grilu. Vraťte nám mozzarellu- Itálie na lístku samozřejmě zůstala, stejně jako,,česká kuchyně, která má místo především v denní nabídce obědů urcčených pro zaměstnance okolních office center zde najdete třeba špagety s vepřovou panenkou a zeleninou nebo španělského ptáčka s rýží a dezertem v cenách od 120 do 150 korun. Pokud přijdete večer, můžete začít italskými předkrmy. Určitě bych doporučil mozzarellu zapečenou v parmské šunce, která u nás není moc běžná. Ostatně chutná i hostům. Šéfkuchař ji chtěl v rámci pravidelné odměny vyškrtnout z jídelníčku,ale hosté protestovali a tak v nabídce zůstala. A to je dobře. Velmi povedené je také carpaccio z chobotnice doprovázená z lehka osmaženou rukolou / dobrý nápad, až na zbytky oleje po smažení, jež jsou v chuti křehkých lístečků cítit). Fitness jídla pro sportovce- Ve Volcano se hosté mají dobře. Vedle klubového prostředí v duchu moderního nevtíravého luxusu, ale i perfektní obsluhy, stojí za zmínku také krásné sklo a porcelán. Zvláštností jídelního lístku jsou pokrmy se zkratkou FIT, tedy jídla lehká, dobře stravitelná a nepříliš energicky vydatná. Ta slouží hlavně klubovým hostům, kteří mají od trenéra sestaven speciální výživový jídelníček a hlídají si kalorie. Pod touto značkou si můžete vybrat například pohankové nudle se zeleninou a rybím masem, pečená kuřecí prsíčka s chřestem a cherry rajčátky a dalších deset pokrmů. Pestrá je také nabídka zajímavých těstovin v

14 Mladá fronta E15, Ve Volcanu se griluje na lávě Jak peče láva z vulkánu Hlavní roli ve Volcano ( jak by mohl název připomínat ) hrají masa připravená na lávovém grilu. Ženy ocení především svěží a šťavnatou pražmu na grilu. Také steaky z argentinského hovězího jsou perfektní. Nebojte se jít do syrovější úpravy, kvalitnímu masu sluší především rare a medium rare, všechny propečenější stupně chuť masa víceméně kazí. Pro milovníky skutečné divočiny šékuchař nabízí i ůpravu raw, tedy téměř syrové. Správný steak by měl být trochu prorostlý tukem, ideální volbou je třeba nízký roštěnec sirlon, který je jemný a současně šťavnatý. Naopak klasická svíčková je zcela libová a nemá tak výraznou chuť, proto se hodí spíše na tatarák či carpaccio. Ve Volcano mě potěšily také přílohy, ať už si vyberete rozmarýnové brambory, grilovanou zeleninku či šafránové rizoto, všechno bylo bez nejmenší chybičky. A pokud chcete v rámci,,grilovací sezony ochutnat něco vyjmečného, zkuste grilované granáty, lahodné korýše, kterým lehké opečení na grilu dodává jemně rafinovaný nádech. Úžasné masíčko. S poněkud menší nabídky vín jsem ochutnal mohutný Savignon z Tanzbergu, příjemně pitelný, byť na můj vkus už příliš alkoholický. A závěrečný ortel? Slušná kvalita za slušné ceny ve velmi příjemném prostředí. Co chcete víc?

15 Hotel & Spa Management, červen, červenec 2010 Když denní světlo dopadá i za roh Multifunkční komplex Volcano, otevřený zhruba před rokem a půl poblíž pražského Prokopského údolí, připojí do konce roku 2010 ke svým čtyřem okruhům i ten pátý 23designových pokojů, které se svým vybavením drží předem dané konceptu. Volcano Complex si již od svého otevření zakládal na faktu, že je ideálním spojením projektu dobře dostupného z centra města, navíc citlivě zasazeného do okolní přírody. Kdo zde nebyl, nikdy nepochopí, jak je možné, že z téměř všech oken komplexu jsou vidět stromy a zelená tráva navzdory blízkosti bytové zástavby. V celém areálu je kladen důraz především na vzdušné protory, dostatek světla a vybavení vychazející z kamene, dřeva a rostlin. Tento koncept je beze zbytku dodržen také ve třech již hotových pokojích, vybavených v béžové a hnědé barvě, v souladu s trendy doplněných o pracovní stůl s kancelářskou židlí. Zajímavostí je pak architektonické řešení koupelen, kam díky průzorům z pokojů dopadá denní světlo, odrážející se v zrcadle po celé koupelně. K hotelovým službám může host využít nevídanou šíři doplňkových služeb.

16 Hotel & Spa, červen, červenec 2010 Health club mu umožní cvičit na venkovní terase, využít rad profesionálního trenéra nebo si vyzkoušet inovativní technologii Kinesis, kterou Volcano Complex uvedl jako první klub v ČR. Spa & Beauty zone nabídne kromě masáží, kosmetiky a kadeřnictví také velkorysou wellness zonu s výřivkou, finskou saunou a parní lázní, která bude koncem roku rozšířena o šest privátních spa místností a turecké lázně hammam. Konferenční místnost s denním světlem pronikajícím mimo jiné také stropními okny pojme až 60 osob a restaurace slibuje zážitek nejen gastronomický,ale také vizuální, protože i tento prostor se může chlubit designovými prvky. K dispozici je také dětský koutek, který často využívají cvičící maminky.

17 Exclusive, podzim 2010 Volcano sopka přímo v Praze V místě, kde se v Praze setkává Prokopské a Dalejské údolí, spí už dlouhá léta vyhaslá sopka. A právě zde vznikl vulkán uplně nový a moderní. Vulkán, který je aktivní a činný a to vše k vašemu potěšení. Volacno Complex je komplexem v právém slova smyslu. Zahrnuje fitness, spa, restauraci a hotel.jedinečnost toho zařízení odhalíte na první pohled. Je totiž zasazeno do malebného prostředí, přitom vzdáleném jen několik minut od centra města. Sály, z nichž je překrásný výhled do přirody a zeleně, jsou zalité denním světlem. A pokud vás neuspokojí výhled, můžete brát lekce na některé z venkovních teras. Do začátku získáte podrobný tréninkový a wellness plán, který je vytvořen na základě vstupní diagnostiky. Namísto běžné členské karty zde ovšem dostanete osobní Wellness klíč od systému Technogym. Tato novinky vám pomůže zorientovat se ve cvičebních zařízeních a vašem osobním plánu. V klíči zabudované paměťové čipy neustále sbírají a vyhodnocují data, jako jsou váš tréninkový plán, diagnostická vyšetření a anamnézy.

18 Na každém stroji si zobrazíte svůj individuální plán a tento,,virtuální trenér hlídá správné provedení a rozložení cviků. Díky němu budete mít také stále přehled o svém pokroku. V prostorách posilovny najdete ty nejmodernější stroje a zařízení značky Technogym Excite. Jsou kompatabilní s ipod a iphone, z nichž si můžete stahovat třeba svou vlastní hudbu. Navíc se honosí systémem Active Wellness TV, který zobrazuje informace o cvičení a nabízí volbu televizních a rozhlasových kanálů. Odpočinek a relaxace na vás čeká ve Spa and Beaty Clinic. Tady si můžete dopřát masáže,saunu,páru,solárium, whirpool nebo jacuzzi. Ve Volcano clubu můžete dále využívat služeb osobního trenéra, výživového poradenství, zajít si ke kadeřníkovi, k dispozici jsou rovněž klubové společenské místnosti. Kromě samozřejmostí, jako jsou ručníky, prostěradla, kompletní kosmetika ve sprchách, vás tu rozmazlí i podlahovým vytápěním nebo možností mít svou vlastní, pernamentní skřínku. Pro zákazníky je zdarma parkoviště a služba ručního mytí aut, o vaše ratolesti se v dětském koutku postará profesionální dozor.

19 Exkluizivní kondice od úpatí sopky Zdá se, že najít klíč k řešní jakéhokoliv problému je dnes to nejjednodušší. Takzvaně na klíč se vlastně dá zařídit cokoliv: dům, firemní akce, nebo fitness a wellness centrum. Nabídnout ovšem klientům ke konceptu i Wellness klíč, to už je jiná záležitost. V českých končinách doslova unikátní. Zprávy o mimořádných projektech a realizacích patří vždy k těm vyhledávaným, což se nepochybně týká i projektu Volcano Health Club. Poprvé jsme o něm informovali v době, kdy se připravovalo zahájení provozu, tedy víc než před rokem. Jak tenhle koncept ( možná by se mohlo říct i koncert ) pro zdraví a krásu, dnes funguje? Kondice v zeleni Projekt hned v počátcích počítal s jedním trumfem s lokalitou. Exkluzivní sportovněrelaxační komplex se totiž nachází jen pár kilometrů od centra velkoměsta ale zároveň uprostřed zeleně. Magnetem je bezprostřední sousedství přírodní rezervace Prokopského a Dalejského údolí, a tudíž i všechny relaxační příležitosti, které pobyt pod oblohou nabízí. Pro lokalitu, která umožní v Praze také tréninky v přírodě, jsme se rozhodli asi před třemi a půl rokem, říká Zoltán Finta, výkonný ředitel Volcano Health Clubu. Z budovy která byla původně zahrádkářským centrem pro Prahu 13 zůstalo jenom torzo a na ploše 2700 metrů jsou dnes dokonale vybavené prostory, které ocení i velmi nároční klienti. Zóny s puncem luxusu i soukromí pro kardio, silový trénink, strečink nebo pro wellness. Podobné koncepty s úspěchem také fungují i v dalších evropských městech. Cílem klubu je být jakoby alternativou k velkým fitness centrům, management sází nejen na poslední technologické trendy, ale chce nabídnout patřičnou atmosféru, komfort a individuální přístup.

20 Exkluizivní kondice od úpatí sopky Klíč k úspěchu Oblíbený slogan má v tomto případě podobnu zmíněného Wellness klíče od systému Technogym (TGS)- Cvičení se začíná vložením klíče do Wellness Expert Kiosk, systém vás přivítá jménem, a od té chvíle se nahrávají všechna data.na obrazovce se seznámíte s aktuálním cvičebním plánem, zobrazí se instruktážní videa ke všem cvikům, strojům a strečinkovým pozicím a další užitečné informace. Po skončení tréninku se ze systému odhlásíte. Na monitoru vidíte výsledky v podobě grafu a můžete si je porovnat když napřiklad šlapete na kole, tak s Tour de France, když běháte tak s New York marathonem. A ještě jedna zajímavost: v zahraničí je systém velmi oblíbený světovou síť využívá přes 12 milionů klientů. Designová fantazie Klub je originální nejenom po stránce technologického vybavení, ale také architektonické a designové. Jednopatrový komplex má dvanáct různých výškových úrovní. Cílem bylo, jak říkají tvůrci konceptu Petr Šíp a Thomas Kavka rozbít stereotyp klasických fitness center. Volcano Compley byl postaven vlastníky, kteří mají letité zkušenosti z developerského prostředí a interiérového designu i proto má vysoký standard a precizní design. Příjemné, vzdušné pojetí interiéru v některých momentech připomíná až atmosféru elegantního obývacího pokoje. K pocitu rozhodně přispívají i použité materiály, kombinace dřeva a kamene. Klientu ocení i řadu jiných momentů, jako třeba odhlučnění jednotlivých zón, podlahové topení a klimatizaci. Také v exteriéru se dokonale využilo možností lokality: venkovní studio s pódiem určitě potěší nejen ty, kteří si oblíbili jógu v přírodě.

21 Exkluizivní kondice od úpatí sopky Maximum je 555 Omezení počtu členů na 555 má hned několik důvodů. Už jsem se zmínil o soukromí a individuálním přístupu. Našim přáním navíc je, vytvořit i takzvanou sociální atmosféru. To znamená aby se lidé v našem klubu navzájem znali a tudíž aby pro ně nebyl jenom místem pro cvičení, ale také pro společenské kontakty. Vysvětluje Zoltán Finta. Volcano klub nabízí 13 druhů členství, na rozdíl od konkurence, která prosazuje 2-3 modely. Součástí klubového členství je samozřejmě možnost využívat Wellness klíč, vstupní diagnostiku, úvodní trénink, základní výživové poradenství, solárium a podle typu členské karty také slevy všechny doplňkové služby. V čem je Volcano první Netradiční projekt na úpatí vyhaslé sopky ( odtud také název Volcano ) má hned několik prvenství: o Wellness klíči už řeč byla, další zajímavostí je, že jako vůbec první u nás začal nabízet technologii kinesis, která patří k současným fitnessovým hitům. Ke špičkovým záležitostem klubu ovšem patří kardio s tv systémem multimediálních dotykových obrazovek. Pokud jde o vybavení fitness zóny, je pod ním kompletně podepsaná společnost Technogym. Tvůrci konceptu hledali výjimečné zařízení jak po stránce designové, tak kvality.

22 Exkluizivní kondice od úpatí sopky Vyhlídky do budoucnosti Říká se, že je pouze jediný úspěch: umět prožít život tak, jak chceme. Z ohlasů na koncept i z plánů, které se tady brzy uskuteční bych usuzovala, že management má k této moudrosti docela blízko:nedávno měla úspěšnou premiéru wellness zóna vybavená whirlpoolem, aroma párou s mořskou solnou terapií, finskou saunou s ochlazovacím bazénkem. Velkou událostí přístího roku bude zahájení provozu hotelové části Volcano Spa Hotel, zahradní restaurace nebo tenisových kurtů. A v nejbližší době se připravuje otevření Spa&Beauty kde bude prostor pro kompletní ošetření těla: pedikúra, zábaly, nejrúznější druhy masáží, peelingy, kadeřnictví, a další a další procedury pro relaxaci i šarm. Včetně dvou privátních wellness. Jiným výrazným vylepšením služeb bude možnost pronájmu osobní skřínky. Znamená to, že kliend docvičí, odloží své věci do boxu, kde je příště najde vyprané a vyžehlené. I taková pohodlí je cestou, chcete-li klíčem, k udržení zájmu klientů...

23

3. výročí. Brumlovky. Oslavili jsme. www.bbcentrum.cz. Květen 2010 Česky. Rezidenční park Baarova FILADELFIE. Baarův park. Rozhovor.

3. výročí. Brumlovky. Oslavili jsme. www.bbcentrum.cz. Květen 2010 Česky. Rezidenční park Baarova FILADELFIE. Baarův park. Rozhovor. 2 Květen 2010 Česky www.bbcentrum.cz FILADELFIE Nové obchody a služby Baarův park Oddychové místo v BB Centru Rezidenční park Baarova Aktuální novinky Rozhovor René Metz, ředitel sdružení Maranatha Oslavili

Více

www.bbcentrum.cz zdarma zacvičte s podzimní únavou

www.bbcentrum.cz zdarma zacvičte s podzimní únavou 03 2013 www.bbcentrum.cz zdarma zacvičte s podzimní únavou w w w. m ko l o. cz AUTHOR BICYCLES 2013 author.cz rám dural 6061 700c ASL vidlice RST Vita TnL, zdvih 60 mm převodník Suntour NEX-T102 měnič

Více

Sphere card. www.sphere.cz

Sphere card. www.sphere.cz Sphere card www.sphere.cz Počty obchodních míst v ČR 600 Bydlení 700 Cestování a ubytování Gastronomie 350 Sport a volný čas 800 Móda a doplňky 600 Péče o tělo 600 Více než 9 000 obchodních míst v ČR a

Více

Průzkum spokojenosti. Můžete ovlivnit budoucnost BB Centra. 01 Květen 2012 Česky www.bbcentrum.cz

Průzkum spokojenosti. Můžete ovlivnit budoucnost BB Centra. 01 Květen 2012 Česky www.bbcentrum.cz Průzkum spokojenosti Můžete ovlivnit budoucnost BB Centra 01 Květen 2012 Česky www.bbcentrum.cz Milí čtenáři! Spokojení nájemci BB Centra jsou pro nás na prvním místě. To je krédo, kterým se řídí naše

Více

Wellness - životní nutnost?

Wellness - životní nutnost? MAGAZÍN Přidejte se k nám Wellness hotely nejen v Česku Nové trendy Význam vody Wellness - životní nutnost? ÚPLNE NOVÝ SPÔSOB PREŽITIA DOVOLENKY Vonkajšie termálne bazény, Mayská pyramída, tobogany, vodné

Více

GREENSPHERE. Jiří Korn ADY HAJDU. Sedm bizarních golfových hřišť. Věrnostní program Sphere card HRAJE GOLF JIŽ OD ROKU 1975 ROZHOVOR

GREENSPHERE. Jiří Korn ADY HAJDU. Sedm bizarních golfových hřišť. Věrnostní program Sphere card HRAJE GOLF JIŽ OD ROKU 1975 ROZHOVOR GREENSPHERE GOLFOVÝ MAGAZÍN VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU SPHERE CARD I 2013 I WWW.SPHERE.CZ I WWW.SPHERE.SK ADY HAJDU TRPEZLIVOSŤ JE PRI GOLFE DÔLEŽITOU VLASTNOSŤOU Jiří Korn HRAJE GOLF JIŽ OD ROKU 1975 ROZHOVOR

Více

Michaela Žemličková: Jste single a chcete to změnit? je skvělé podílet se na vzniku něčeho nového. I v BB Centru se můžete seznámit

Michaela Žemličková: Jste single a chcete to změnit? je skvělé podílet se na vzniku něčeho nového. I v BB Centru se můžete seznámit 0 0 www.bbcentrum.cz zdarma ichaela Žemličková: je skvělé podílet se na vzniku něčeho nového Jste single a chcete to změnit? I v Centru se můžete seznámit 00 www.activa.cz pokrytí signálem CTI bsah je

Více

Klasifikace ukáže úroveň wellness hotelů

Klasifikace ukáže úroveň wellness hotelů Magazín ČAW číslo 1/2009 Klasifikace ukáže úroveň wellness hotelů Přes přetrvávající nedostatky už jsou některé hotely v Česku plně srovnatelné s těmi zahraničními České asociace wellness (ČAW) letos připravuje

Více

Slovo úvodem 2015/1. Úvod a aktivity APR. Autor: Miroslav Veselý

Slovo úvodem 2015/1. Úvod a aktivity APR. Autor: Miroslav Veselý Slovo úvodem Úvod a aktivity APR Autor: Miroslav Veselý Vážení čtenáři, dostává se vám do rukou první číslo Zpravodaje APR v roce 2015. Věřím, že se i v letošním roce podaří zajistit jeho vydávání tak,

Více

Orientální kosmetika. Šungit. kámen zdraví. Klinika, které na vás záleží. Lékařský magazín. PhDr. Hana Khlaif. str. 3

Orientální kosmetika. Šungit. kámen zdraví. Klinika, které na vás záleží. Lékařský magazín. PhDr. Hana Khlaif. str. 3 B.O.D.Y. Lékařský magazín 7. ročník, listopad 2013, 45,- Kč PhDr. Hana Khlaif Šungit kámen zdraví Klinika, které na vás záleží Orientální kosmetika str. 3 SHUNGIT INSPIRE S.R.O. prodej zdravotních pomůcek

Více

NEŽ NAJDOU SVŮJ NOVÝ DOMOV Velice si vážíme pomoci armády prostřednictvím VOLAREZY, říká ředitelka dětského centra P. Černovská.

NEŽ NAJDOU SVŮJ NOVÝ DOMOV Velice si vážíme pomoci armády prostřednictvím VOLAREZY, říká ředitelka dětského centra P. Černovská. List Vojenských lázeňských a rekreačních zařízení 2013 NEŽ NAJDOU SVŮJ NOVÝ DOMOV Velice si vážíme pomoci armády prostřednictvím VOLAREZY, říká ředitelka dětského centra P. Černovská. Armáda spolupracuje

Více

LIFESPHERE. Sphere card. Věrnostní program. Konec prokrastinace v Čechách GASTRONOMIE, DESIGN, MÓDA

LIFESPHERE. Sphere card. Věrnostní program. Konec prokrastinace v Čechách GASTRONOMIE, DESIGN, MÓDA LIFESPHERE MAGAZÍN VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU SPHERE CARD I 2013/2014 I WWW.SPHERE.CZ I WWW.SPHERE.SK Móda JE MŮJ ŽIVOT ROZHOVOR Konec prokrastinace v Čechách KNIHOVNA GASTRONOMIE, DESIGN, MÓDA LIFESTYLE Věrnostní

Více

PROGRAM AKCÍ. obsah P RO G R A M 2014. Přijďte se bavit do Tipsport areny v Liberci! ČÍNSKÝ NÁRODNÍ CIRKUS SHANGHAI NIGHTS LIBERECKÉ VŠEHO TRHY

PROGRAM AKCÍ. obsah P RO G R A M 2014. Přijďte se bavit do Tipsport areny v Liberci! ČÍNSKÝ NÁRODNÍ CIRKUS SHANGHAI NIGHTS LIBERECKÉ VŠEHO TRHY PROGRAM AKCÍ P RO G R A M 2014 Přijďte se bavit do Tipsport areny v Liberci! ČÍNSKÝ NÁRODNÍ CIRKUS SHANGHAI NIGHTS obsah 18. 3. / 19.00 hod. Nejlepší akrobatická show se vrací do ČR s novým programem.

Více

MUDr. Eduard Bláha generální ředitel Lázní Luhačovice, a.s.

MUDr. Eduard Bláha generální ředitel Lázní Luhačovice, a.s. Vážení hosté, milí čtenáři, dostala se Vám do rukou nabídka pobytů a služeb Lázní Luhačovice, a.s. pro rok 2014. Při pohledu na její rozsah a formu si mnozí z Vás pomyslí, že v době elektronické komunikace,

Více

Ficlová. Dana. V rybářské síti. ALBION HOTEL s lidmi omládl str. 1, 10 11. rozhovor měsíce s Ing. Danou Ficlovou, generální ředitelkou ALBION HOTELu

Ficlová. Dana. V rybářské síti. ALBION HOTEL s lidmi omládl str. 1, 10 11. rozhovor měsíce s Ing. Danou Ficlovou, generální ředitelkou ALBION HOTELu č e r v e n 2 0 1 0 / 6 V y c h á z í j a k o p ř í l o h a č a s o p i s u P r o s p e r i t a Ž e n a, k t e r á s e n e z t r a t í V rybářské síti Markéta Bartíková Do rybářské sítě chytili jsme tolik

Více

IMRICH BUGÁR NEDÁ NA VOLAREZU

IMRICH BUGÁR NEDÁ NA VOLAREZU List Vojenských lázeňských a rekreačních zařízení 2014 Z OBSAHU: Kulturní, společenské a humanitární akce ve prospěch armády str. 2 Nové internetové stránky VOLAREZY str. 3 IMRICH BUGÁR NEDÁ NA VOLAREZU

Více

JÁCHYMOV. Designed by: FORNICA GRAPHICS, tel.: +420 352 624 908 JÁCHYMOVSKÁ CESTA ZA ZDRAVÍM. Műnchen

JÁCHYMOV. Designed by: FORNICA GRAPHICS, tel.: +420 352 624 908 JÁCHYMOVSKÁ CESTA ZA ZDRAVÍM. Műnchen JÁCHYMOV Műnchen Designed by: FORNICA GRAPHICS, tel.: +420 352 624 908 JÁCHYMOVSKÁ CESTA ZA ZDRAVÍM LÉâEBNÉ LÁZNù JÁCHYMOV, a. s. T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov Tel: +420 353 833 333, fax: +420 353

Více

CONNEX HOTELOVÝ ŠEK EDICE X1270

CONNEX HOTELOVÝ ŠEK EDICE X1270 CONNEX HOTELOVÝ ŠEK EDICE X1270 Zveme Vás na krátkou dovolenou pro dva Tento hotelový šek obsahuje dovolenou pro dvě osoby v hotelu té nejvyšší kategorie. Vyberte si Váš hotel z rozšířené nabídky hotelů

Více

MĚSÍČNÍ ZPRAVODAJ MĚSTSKÝCH SLATINNÝCH LÁZNÍ TŘEBOŇ

MĚSÍČNÍ ZPRAVODAJ MĚSTSKÝCH SLATINNÝCH LÁZNÍ TŘEBOŇ BŘEZEN 2011 pohoda Lázeňská MĚSÍČNÍ ZPRAVODAJ MĚSTSKÝCH SLATINNÝCH LÁZNÍ TŘEBOŇ ING. MARTIN BLAŽEK, EKONOMICKÝ ŘEDITEL TŘEBOŇSKÝCH LÁZNÍ: UVNITŘ ČÍSLA: Snažíme se efektivně investovat Ing. Martin Blažek

Více

Báječná dovolená s pohybem v Čechách i v zahraničí

Báječná dovolená s pohybem v Čechách i v zahraničí S úsměvem cestovní kancelář Báječná dovolená s pohybem v Čechách i v zahraničí 2013 Již 21 let s námi Pobyty sportovně rekreační Kondičně rehabilitační v lázních Pobyty v termálních lázních Rodinná dovolená

Více

02 Listopad 2011 Česky www.bbcentrum.cz. Rozhovor s Radimem Passerem, předsedou představenstva PASSERINVEST GROUP MĚSTO VE MĚSTĚ

02 Listopad 2011 Česky www.bbcentrum.cz. Rozhovor s Radimem Passerem, předsedou představenstva PASSERINVEST GROUP MĚSTO VE MĚSTĚ 02 Listopad 2011 Česky www.bbcentrum.cz Rozhovor s Radimem Passerem, předsedou představenstva PASSERINVEST GROUP BB Centrum je MALÉ MĚSTO VE MĚSTĚ zdravotnictví SPORT, RELaX BaNKOVNICTVÍ SLUŽBY OBCHODY

Více

A U T O MAGAZÍN ČÍSLO

A U T O MAGAZÍN ČÍSLO A U T O ČÍSLO MAGAZÍN 01 11 AUDI A6 AVANT: REPREZENTATIVNÍ VŮZ S POHLEDNOU KAROSERIÍ, NADČASOVÝM DESIGNEM A VYSOKÝM KOMFORTEM AUTO HELLER: UŽ DVACET LET S VÁMI OCENĚNÍ ZA NEJVYŠŠÍ KVALITU SERVISU SLOVO

Více

Nejlepší hotely Středočeského kraje

Nejlepší hotely Středočeského kraje 00 Nejlepší hotely Středočeského kraje Autoři nápadu zmapování a vydání publikace o nejlepších hotelích Středočeského kraje MUDr. David Rath a PhDr. Václav Budinský při pracovním obědě v čínské restauraci

Více

Řízení vztahů se zákazníky

Řízení vztahů se zákazníky Bankovní institut vysoká škola Praha Katedra managementu firem a institucí Řízení vztahů se zákazníky Bakalářská práce Autor: Adéla Frýbová DiS. Bankovní management Vedoucí práce: Ing. Helena Janegová

Více

Vladimír Mikel: Staneme se šiřiteli myšlenek zodpovědného podnikání. Muž, který ví, co chce

Vladimír Mikel: Staneme se šiřiteli myšlenek zodpovědného podnikání. Muž, který ví, co chce www.freshtime.cz Muž, který ví, co chce duben 2015 Osobnosti tohoto vydání: Vladimír Mikel Miroslav Kotík Jiří Halbrštát Pavel Kusý Tým redakční rady Prosperita Věra Krumphanzlová Vladimír Mikel: Staneme

Více

L ék ař sk ý magazín. 3. ročník, prosinec 2009, 45,- Kč. Chutná. hezky jihočesky... JAK. na chronické bolesti. FitVibe.

L ék ař sk ý magazín. 3. ročník, prosinec 2009, 45,- Kč. Chutná. hezky jihočesky... JAK. na chronické bolesti. FitVibe. B.O.D.Y. L ék ař sk ý magazín 3. ročník, prosinec 2009, 45,- Kč Chutná hezky jihočesky... JAK na chronické bolesti FitVibe Jindřichův Hradec LUXURY SPA & WELLNESS HOTEL enjoy the difference - první holistický

Více

105 let. 15 let Sphere card

105 let. 15 let Sphere card greenkeeper str. 4 slovensko str. 10-11 cestování str. 12-13 lifestyle str. 14-15 3. vydání editorial Vážení čtenáři, milí golfisté! Rok se s rokem sešel a já jsem ráda, že Vám mohu představit již třetí

Více

Bikerský ráj v Dolomitech

Bikerský ráj v Dolomitech U n i e p r o r o z h o d č í a m e d i a č n í ř í z e n í Č R 02 08 Veřejný ochránce práv Otakar Motejl říká: Mou povinností je objektivita Zážitky Encierro v Pamploně: Buďte rychlejší než býk! Cesty

Více

Mauritius a Reunion kdykoliv a libovolně dlouho

Mauritius a Reunion kdykoliv a libovolně dlouho a Reunion kdykoliv a libovolně dlouho Vítejte na cestě do ráje na ostrovy a Reunion se specializovanou cestovní kanceláří Travel & Business Centre. Připravíme Vám zájezd podle Vašich přání a postaráme

Více

podzim 2014 06 12 Průjezdná geometrie Iveco Daily 2014: Generační skok vpřed Servis funguje absolutně bez problémů

podzim 2014 06 12 Průjezdná geometrie Iveco Daily 2014: Generační skok vpřed Servis funguje absolutně bez problémů podzim 2014 06 12 14 Iveco Daily 2014: Generační skok vpřed Průjezdná geometrie Servis funguje absolutně bez problémů Věděli jste, že kreslit se dá i závěrkou fotoaparátu? Výsledek můžete vidět na titulní

Více