pro zdravý a klidný spánek Ve snaze zajistit Tvůj zdravý spánek

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "pro zdravý a klidný spánek Ve snaze zajistit Tvůj zdravý spánek"

Transkript

1 pro zdravý a klidný spánek Ve snaze zajistit Tvůj zdravý spánek

2

3 vždy klidný spánek Pro každého z nás je velmi důležitý zdravý, klidný a hluboký spánek. Pro zajištění takového spánku jsou však nezbytně nutné vhodné podmínky: lůžko, rošt a především pohodlná matrace. Špatný výběr jednoho z těchto prvků způsobí, že spánek přestává být příjemností. Vhodně zvolená matrace splňuje současně tři funkce: přizpůsobí se tvaru těla napomáhá aktivnímu dýchání celého povrchu těla tvoří ideální podmínky pro spánek TEDEMA věnuje zvláště důležitou pozornost možnosti, použít ve svých matracích přírodních materiálů. Víš o tom, že špatný stav páteře může být z 60% příčinou všech nemocí! Mnoho záleží od vhodně zvolené matrace. Matrace příliš měkká páteř se ohýbá do oblouku stejně jako ve visutém lůžku prostory mezi obratli jsou jednostranně stlačeny a nemohou přijímat žádné tekutiny, nutné pro jejich regeneraci po celodenním zatížení. Matrace příliš tvrdá podepírá naše tělo jenom v několika místech cévky jsou nadměrně stlačeny, což zabraňuje správnému oběhu krve a způsobuje např. strnulost prstů u nohou nehodí se pro starší osoby a pro všechny, kteří mají potíže s krevním oběhem v případě používání po delší dobu, může dojít k deformaci páteře. Matrace s vhodnou tvrdostí musí v co největší míře odlehčovat páteř musí umožnit páteři přirozené lehké ohnutí do tvaru písmene S v poloze naznak, a přímé čáry v poloze na bok, tím se naše páteř a svalstvo odlehčují a prostory mezi obratli se mohou naplnit tekutinou a zregenerovat se. Vhodně zvolená MATRACE se přizpůsobuje tvaru těla a každému z nás zajišťuje pravidelné uložení páteře.

4 matrace z materiálu BULTEX BULTEX je název nové pěny vyráběné zcela odlišným výrobním procesem než polyuretanové pěny-studené pěny. Tento proces výroby je produktem koncernu RECTICEL, chráněn světovým patentem. Jeho přednosti vyplývají ze zvláštního způsobu výroby. Tento materiál získaný při bezfreonovém pochodu, se vyznačuje pórovitou strukturou, srovnatelnou s přírodní mořskou houbou a optimálními ventilačními vlastnostmi, které zajišťují vhodné odvádění vlhkosti. Charakterizuje se tím, že nemá vlastní vůni a má antibakteriální vlastnosti, což ho činí látkou velmi vhodnou pro osoby trpící alergií. Přednosti materiálu: BULTEX je materiál s vyjímečnou pružností a odolností proti deformaci. Uživatelům zajišťuje anatomické přizpůsobení uložení těla, srovnatelné s latexovými matracemi. Velká trvanlivost tohoto materiálu je jeho další výhodou. Proč nový druh pěny a její odlišné vlastnosti od studené pěny: Studovalo se, jak nahradit latex vzdušnějším, lehčím a kvalitnějším materiálem.tedema chtěla spojit vlastnosti latexu s funkcí vodních postelí. Dlouhodobý vývoj ukázal, že je možné tuto pěnu vyrobit. Vlastnosti latexu byly zachovány - poddajnost materiálu, elastičnost, neměnnost tvaru po dobu životnosti - 10 let Vlastnosti vodní postele byly zachovány také - přizpůsobení se tvaru těla Podařilo se vyvinout pěnu: - velmi lehkou a zároveň neměnnou po dobu životnosti - velmi prodyšnou mnohonásobněji více než je latex, který má vysokou hustotu = vakuum, dobrý transport vlhkosti a nerušené provzdušňování díky otevřené struktuře buněk- to studená pěna nemá - vysoké elastičnosti studená pěna toto postrádá - přizpůsobivou tvaru těla studená pěna nemá tolik možností kopírovat tvar těla, protože je vyráběna vakuovou technologií - ekologicky čistou BULTEX BYL NĚKOLIKRÁT VYZNAMENÁN na mezinárodním poli za jeho kvalitu, komfort a ekologii.

5 MODULIA MODULIA B 7 - zónová bultexová matrace. BULTEX je materiál s výjimečnou pružností a prodyšností, odolný proti deformaci. Citlivé kopírování fyziologického tvaru těla v kombinaci s pružným podkladem - roštem. Možnost výběru potahu: MEDICOTT - brání vzniku plísní ALOE VERA - ošetřuje pokožku díky příměsi z rostliny Aloe Vera BREEZE - redukuje nepříjemné pachy a díky příměsi ze stříbra odbourává negativní energii Jádro matrace: Bultexová pěna jádro 16 cm vysoké Dokonalé kopírování fyziologického tvaru těla v kombinaci s pružným podkladem - roštem. Chráněno patentem technologie BULTEX 7-zónové jádro Matrace vhodná pro alergiky Potah - verze Aqua: Speciální zdvojený potah Öko-Tex Standard s Aloe Vera Snímatelný potah se zipem Potah vhodný k praní při teplotě do 60 ºC FCKW bez použití freonu Ventilační kanálky s regulací vlhkosti MODULIA S 7- zónová taštičková matrace. Taštičkové jádro je uloženo ve speciálním pouzdře tak, aby nedošlo při s n í m á n í p o t a h u k poškození pružin a jejich deformaci. Citlivé kopírování fyziologického tvaru těla v kombinaci s pružným podkladem roštem. pružiny taštičkové Matrace vhodná při potížích s meziobratlovými ploténkami Vhodná na flexibilní rošt. Jádro matrace: Taštičkové pružinové jádro 16cm vysoké. Dokonalé kopírování fyziologického tvaru těla. Vhodná na nepolohovací 28 lamelový rošt Celková výška: cca 19cm, Tvrdost: H2 do 90kg / H3 do 140kg, Dodává se v rozměrech: 80/90/100/140/160/180/ x 200cm

6 Jádro matrace: Bultexová pěna - jádro 14cm vysoké 7 anatomických zón s dokonalou schopností maximálního přizpůsobení se lidskému tělu a zároveň optimální spolupráce s pružným podkladem roštem. 7 Tvarované v blocích různých tvrdostí 7 zónové jádro rozdílných objemových hmotností s komfortní ramenní zónou Matrace vhodná pro alergiky Matrace vhodná při potížích s meziobratlovými ploténkami Vhodná na flexibilní rošt Polstrování potahu: Jemná vrstva prošitá s potahem, hygienicky nezávadná, vysoce pružná dutá vlákna s ventilačními kanálky. Snímatelný potah se zipem po čtyřech stranách Potah vhodný k praní při teplotě do 60 ºC Potah verze Aqua Potah care cotton, z vysoce kvalitního materiálu s antibakteriálními vlákny, měkký na dotek a zvláště vhodný pro citlivou pokožku. Při pravidelné údržbě je odolný proti napadení plísňovými houbami. Celková výška: cca 17cm Tvrdost H2 do 90kg/ H3 do 120kg Délka matrace 210/220cm odlišné prošití potahu! 7-zónová bultexová matrace s technologií objemových hmotností, se zesíleným středním pásmem a zónou skýtající pohodlné opření ramen, s inteligentní technikou střihu. BULTEX je materiál s výjimečnou pružností, pórovitou strukturou a odolností proti deformaci. BULTEX je velmi prodyšný materiál s antibakteriálními vlastnostmi, bez vlastní vůně. Dokonalé přizpůsobení se lidskému tělu a optimální spolupráce s pružným podkladem roštem.

7 Jádro matrace: Bultexová pěna - jádro 15cm vysoké 7 anatomických zón s dokonalou schopností maximálního přizpůsobení se lidskému tělu.tvarované v blocích různých tvrdostí. 7 zónové jádro rozdílných objemových hmotností s komfortní ramenní zónou Matrace vhodná pro alergiky Matrace vhodná při potížích s meziobratlovými ploténkami Polstrování potahu: Jemná vrstva prošitá s potahem, hygienicky nezávadná, vysoce pružná dutá vlákna s ventilačními kanálky. Snímatelný potah se zipem po čtyřech stranách Potah vhodný k praní při teplotě do 60 ºC Vhodná na flexibilní rošt Potah verze Aqua Potah z vysoce kvalitního materiálu s antibakteriálními vlákny s Aloe Vera, měkký na dotek a zvláště vhodný pro citlivou pokožku. Při pravidelné údržbě je odolný proti napadení plísňovými houbami. Celková výška: cca 18cm Tvrdost H2 do 90kg/ H3 do 120kg Délka matrace 210/220cm odlišné prošití potahu! 7-zónová bultexová matrace s technologií objemových hmotností, se zesíleným středním pásmem a zónou skýtající pohodlné opření ramen, s inteligentní technikou střihu. BULTEX je materiál s výjimečnou pružností, pórovitou strukturou a odolností proti deformaci. BULTEX je velmi prodyšný materiál s antibakteriálními vlastnostmi, bez vlastní vůně. Dokonalé přizpůsobení se lidskému tělu a optimální spolupráce s pružným podkladem roštem.

8 Jádro matrace: Bultexová pěna - jádro 17cm vysoké 7 anatomických zón s dokonalou schopností maximálního přizpůsobení se lidskému tělu. Tvarované v blocích různých tvrdostí 7 zónové jádro rozdílných objemových hmotností s komfortní ramenní zónou Matrace vhodná pro alergiky Matrace vhodná při potížích s meziobratlovými ploténkami Polstrování potahu: Jemná vrstva prošitá s potahem, hygienicky nezávadná, vysoce pružná dutá vlákna s ventilačními kanálky. Snímatelný potah se zipem po čtyřech stranách Potah vhodný k praní při teplotě do 60 ºC Vhodná na flexibilní rošt Potah verze Aqua Potah z vysoce kvalitního materiálu Clima feel, z dutého vlákna s regulací vlhkosti, který pokožka dobře snáší. Toto vlákno rychle odvádí vlhkost z těla, zvlášť příjemný na dotek. Při pravidelné údržbě je odolný proti napadení plísňovými houbami. Celková výška: cca 20cm Tvrdost H2 do 90kg/ H3 do 120kg Délka matrace 210/220cm odlišné prošití potahu! 7-zónová bultexová matrace s technologií objemových hmotností, se zesíleným středním pásmem a zónou skýtající pohodlné opření ramen, s inteligentní technikou střihu. BULTEX je materiál s výjimečnou pružností, pórovitou strukturou a odolností proti deformaci. BULTEX je velmi prodyšný materiál s antibakteriálními vlastnostmi, bez vlastní vůně. Dokonalé přizpůsobení se lidskému tělu a optimální spolupráce s pružným podkladem roštem.

9 Jádro matrace: Bultexová pěna - jádro 17cm vysoké 7 anatomických zón s dokonalou schopností maximálního přizpůsobení se lidskému tělu. Tvarované v blocích různých tvrdostí 7 zónové jádro rozdílných objemových hmotností s komfortní ramenní zónou Matrace vhodná pro alergiky Matrace vhodná při potížích s meziobratlovými ploténkami Polstrování potahu: Jemná vrstva prošitá s potahem, hygienicky nezávadná, vysoce pružná dutá vlákna s ventilačními kanálky. Vlákna Aqua luxe zaručují optimální klimatizaci. Potah verze Aqua Potah z vysoce kvalitního materiálu Clima feel, z dutého vlákna s regulací vlhkosti, který pokožka dobře snáší. Toto vlákno rychle odvádí vlhkost z těla, zvlášť příjemný na dotek. Při pravidelné údržbě je odolný proti napadení plísňovými houbami. Celková výška: cca 20cm, Tvrdost H2 do 90kg/ H3 do 140kg Délka matrace 210/220cm odlišné prošití potahu! 7-zónová bultexová matrace s technologií objemových hmotností, se zesíleným středním pásmem a zónou skýtající pohodlné opření ramen, s inteligentní technikou střihu ve struktuře kostky. BULTEX je materiál s výjimečnou pružností, pórovitou strukturou a odolností proti deformaci. BULTEX je velmi prodyšný materiál s antibakteriálními vlastnostmi, bez vlastní vůně. Dokonalé přizpůsobení se lidskému tělu a optimální spolupráce s pružným podkladem roštem.

10 Jádro matrace: Kombinované zónové jádro, 20cm vysoké 17cm BULTEX pěny 3cm SENSIPUR pěny Tvarované v blocích různých tvrdostí 7 anatomických zón s dokonalou schopností maximálního přizpůsobení se lidskému tělu a zároveň optimální spolupráce s pružným podkladem roštem. 7 zónové jádro rozdílných objemových hmotností s komfortní ramenní zónou Matrace vhodná pro alergiky Matrace vhodná při potížích s meziobratlovými ploténkami Polstrování potahu: Jemná vrstva prošitá s potahem, hygienicky nezávadná, vysoce pružná dutá vlákna s ventilačními kanálky. Vlákna Aqua zaručují optimální klimatizaci. Snímatelný potah se zipem po čtyřech stranách Potah vhodný k praní při teplotě do 60 ºC Vhodná na flexibilní rošt Potah verze Aqua Potah z vysoce kvalitního materiálu Clima feel, z dutého vlákna s regulací vlhkosti, který pokožka dobře snáší. Toto vlákno rychle odvádí vlhkost z těla, zvlášť příjemný na dotek. Při pravidelné údržbě je odolný proti napadení plísňovými houbami. Celková výška: cca 23cm, Tvrdost H2 do 90kg/ H3 do 140kg Délka matrace 210/220cm odlišné prošití potahu! 7-zónová kombinovaná matrace s technologií objemových hmotností, se zesíleným středním pásmem a zónou skýtající pohodlné opření ramen, s inteligentní technikou střihu. Kombinace jádra BULTEX plus a SENSIPUR termoaktivní vrstva. BULTEX je materiál s výjimečnou pružností, pórovitou strukturou a odolností proti deformaci. BULTEX je velmi prodyšný materiál s antibakteriálními vlastnostmi, bez vlastní vůně. SENSIPUR je vysoce kvalitní elastický materiál, který reaguje na teplo a tlak těla, následně se tělu přizpůsobuje a tím přesně podepře tělo v jeho každém bodě, což má pozitivní vliv na krevní oběh. Dokonalé přizpůsobení se lidskému tělu a optimální spolupráce s pružným podkladem roštem.

11 Jádro matrace: výška jádra 16cm 7- zónová bultexová matrace s technologií aktive care a objemových hmotností, speciální zóna pro komfort ramen a pánve, vybavena tzv. hygienickým katalyzátorem 7- zónové jádro, s technologií aktive care, odolné vůči bakteriím a mikroorganismům speciální podpora ramen a pánve Hygienický katalyzátor: speciálně vyvinutá složka, která umožňuje ještě lepší odvětrávání matrace, odolnost proti bakteriím a mikroorganismům i proti vlhkosti Polstrování potahu: Jemná vrstva prošitá s potahem, hygienicky nezávadná, vysoce pružná dutá vlákna s ventilačními kanálky. Vlákna Aqua zaručují optimální klimatizaci. Vhodná na flexibilní rošt Potah verze Aqua z vysoce kvalitního duté vlákna Aqua a Clima Care prošití vláknem s klimatem proti škodlivým mikroorganismům Snímatelný potah se zipem po čtyřech stranách Potah vhodný k praní při teplotě do 60 ºC Celková výška: cca 19cm Tvrdost H2 do 90kg/H3 do 120kg Délka matrace 210/220cm odlišné prošití potahu Matrace AC nově vyvinutá Bultex matrace s dvojitou buněčnou strukturou, pro ještě lepší podporu celého těla. Kvalitnější větrání a vyšší hustota pěny, zaručují velmi kvalitní spánek. Bultexová matrace s technologií aktive care, objemových hmotností a různou tvrdostí bloků. Technologie aktive care zaručuje lepší prodyšnost pěny, vyšší elasticitu a zabránění množení bakterií a mikroorganizmů.

12 Jádro matrace: výška jádra 17cm 7- zónová bultexová matrace s technologií aktive care a objemových hmotností, speciální zóna pro komfort ramen a pánve, vybavena tzv. hygienickým katalyzátorem 7- zónové jádro, s technologií aktive care, odolné vůči bakteriím a mikroorganismům speciální podpora ramen a pánve Hygienický katalyzátor: speciálně vyvinutá složka, která umožňuje ještě lepší odvětrávání matrace, odolnost proti bakteriím a mikroorganismům i proti vlhkosti Polstrování potahu: Jemná vrstva prošitá s potahem, hygienicky nezávadná, vysoce pružná dutá vlákna s ventilačními kanálky. Vlákna Aqua zaručují optimální klimatizaci. Vhodná na flexibilní rošt Potah vhodný k praní při teplotě do 60 ºC Potah verze Aqua z vysoce kvalitního duté vlákna Aqua a Clima Care prošití vláknem s klimatem proti škodlivým mikroorganismům Snímatelný potah se zipem po čtyřech stranách Celková výška: cca 20cm Tvrdost H2 do 90kg/H3 do 120kg Délka matrace 210/220cm odlišné prošití potahu Matrace AC nově vyvinutá Bultex matrace s dvojitou buněčnou strukturou, pro ještě lepší podporu celého těla. Kvalitnější větrání a vyšší hustota pěny, zaručují velmi kvalitní spánek. Bultexová matrace s technologií aktive care, objemových hmotností a různou tvrdostí bloků. Technologie aktive care zaručuje lepší prodyšnost pěny, vyšší elasticitu a zabránění množení bakterií a mikroorganizmů.

13 Jádro matrace: výška jádra 17cm 7- zónová bultexová matrace s technologií aktive care a objemových hmotností, speciální zóna pro komfort ramen a pánve, vybavena tzv. hygienickým katalyzátorem 7- zónové jádro, s technologií aktive care, odolné vůči bakteriím a mikroorganismům speciální podpora ramen a pánve vnitřní jádro: se speciální pyramidovou úpravou v oblasti kyčlí a ramen vnější jádro: se speciální pyramidovou vrstvou pro ucelené ležení Hygienický katalyzátor: speciálně vyvinutá složka, která umožňuje ještě lepší odvětrávání matrace, odolnost proti bakteriím a mikroorganismům i proti vlhkosti Polstrování potahu: Jemná vrstva prošitá s potahem, hygienicky nezávadná, vysoce pružná dutá vlákna s ventilačními kanálky. Vlákna Aqua zaručují optimální klimatizaci. Vhodná na flexibilní rošt Potah vhodný k praní při teplotě do 60 ºC Potah verze Aqua z vysoce kvalitního duté vlákna Aqua a Clima Care prošití vláknem s klimatem proti škodlivým mikroorganismům Snímatelný potah se zipem po čtyřech stranách Celková výška: cca 20cm Tvrdost H2 do 90kg/H3 do 120kg Délka matrace 210/220cm odlišné prošití potahu Matrace AC nově vyvinutá Bultex matrace s dvojitou buněčnou strukturou, pro ještě lepší podporu celého těla. Kvalitnější větrání a vyšší hustota pěny, zaručují velmi kvalitní spánek. Bultexová matrace s technologií aktive care, objemových hmotností a různou tvrdostí bloků. Technologie aktive care zaručuje lepší prodyšnost pěny, vyšší elasticitu a zabránění množení bakterií a mikroorganizmů.

14 Jádro matrace: výška jádra 18cm 7- zónová bultexová matrace s technologií aktive care a objemových hmotností, speciální zóna pro komfort ramen a pánve, vybavena tzv. hygienickým katalyzátorem 7- zónové jádro, s technologií aktive care, odolné vůči bakteriím a mikroorganismům speciální podpora ramen a pánve vnitřní jádro: se speciální pyramidovou úpravou v oblasti kyčlí a ramen vnější jádro: se speciální pyramidovou vrstvou pro ucelené ležení Hygienický katalyzátor: speciálně vyvinutá složka, která umožňuje ještě lepší odvětrávání matrace, odolnost proti bakteriím a mikroorganismům i proti vlhkosti Polstrování potahu: Jemná vrstva prošitá s potahem, hygienicky nezávadná, vysoce pružná dutá vlákna s ventilačními kanálky. Vlákna Aqua zaručují optimální klimatizaci. Vhodná na flexibilní rošt Potah vhodný k praní při teplotě do 60 ºC Potah verze Aqua z vysoce kvalitního duté vlákna Aqua a Clima Care prošití vláknem s klimatem proti škodlivým mikroorganismům Snímatelný potah se zipem po čtyřech stranách Celková výška: cca 21cm Tvrdost H2 do 90kg/H3 do 120kg Délka matrace 210/220cm odlišné prošití potahu Matrace AC nově vyvinutá Bultex matrace s dvojitou buněčnou strukturou, pro ještě lepší podporu celého těla. Kvalitnější větrání a vyšší hustota pěny, zaručují velmi kvalitní spánek. Bultexová matrace s technologií aktive care, objemových hmotností a různou tvrdostí bloků. Technologie aktive care zaručuje lepší prodyšnost pěny, vyšší elasticitu a zabránění množení bakterií a mikroorganizmů.

15 matrace WAVE nová technologie výroby matrací Wave přináší mimořádně komfortní ležení a zdravý spánek Speciální konstrukce jádra, skládající se ze zvlněné části, nám umožňuje měkčí zaboření v oblasti ramenní a pevné podepření části pánevní. Lehká pěna s ventilačními kanálky nedovolí tvorbu plísní. Potah je viskoelastický se semišovým vláknem, velice příjemný na dotek. VÝHODY zdravý spánek bez omezení dokonalá ochrana proti alergenům a mikroorganismů odolná proti deformaci poskytuje maximální komfort ideální podmínky pro spánek snadná údržba vhodná pro alergiky WAVE 600 WAVE 700 WAVE 800

16 Jádro matrace: výška jádra 17cm 7- zónové, komfortní, vlnité jádro, s ventilačními kanálky a speciálními 3D zářezy prodyšné, lehké s protiplísňovou úpravou Potah viskoelastický, se semišovou úpravou, prodyšný, odolný vůči vlhkosti, antibakteriální vlákna, vysoce pružná dutá vlákna Snímatelný potah se zipem po čtyřech stranách Potah vhodný k praní při teplotě do 60 ºC Celková výška: cca 19cm Tvrdost H2 do 90kg/H3 do 120kg Délka matrace 210/220cm odlišné prošití potahu

17 Jádro matrace: výška jádra 18 cm 7- zónové, komfortní, vlnité jádro, s ventilačními kanálky a speciálními 3D zářezy prodyšné, lehké s protiplísňovou úpravou Potah viskoelastický, se semišovou úpravou, prodyšný, odolný vůči vlhkosti, antibakteriální vlákna, vysoce pružná dutá vlákna Snímatelný potah se zipem po čtyřech stranách Potah vhodný k praní při teplotě do 60 ºC Celková výška: cca 21cm Tvrdost H2 do 90kg/H3 do 120kg Délka matrace 210/220cm odlišné prošití potahu

18 Jádro matrace: výška jádra 20 cm 7- zónové, komfortní, vlnité jádro, s ventilačními kanálky a speciálními 3D zářezy prodyšné, lehké s protiplísňovou úpravou Potah viskoelastický, se semišovou úpravou, prodyšný, odolný vůči vlhkosti, antibakteriální vlákna, vysoce pružná dutá vlákna Snímatelný potah se zipem po čtyřech stranách Potah vhodný k praní při teplotě do 60 ºC Celková výška: cca 23 cm Tvrdost H2 do 90 kg/h3 do 120 kg Délka matrace 210/220 cm odlišné prošití potahu

19 matrace z materiálu SENSIPUR SENSIPUR je název vysoce kvalitní elastické pěny s vlastnostmi zcela odlišnými od všech ostatních materiálů. Tuto viskoelastickou pěnu známe také pod názvem tzv. líná pěna. Exkluzivní spací systém určen převážně pro osoby trpící velkými bolestmi zad. Matrace SENSIPUR byla vyvinuta speciálně pro osoby obzvláště citlivé na otlačeniny a trpící bolestmi páteře. SENSIPUR je proto ideální pro člověka velmi citlivého na tlak. Přednosti materiálu: Zvláštností této matrace je použití speciální viskoelastické polyuretanové pěny SENSIPUR. Jedná se o unikátní pěnu, jejíž tvrdost se mění v závislosti na teplotě. Struktura tohoto vynikajícího materiálu je uzpůsobena tak, že materiál reaguje na teplo a tlak těla, následně se tělu přizpůsobuje a zároveň ho citlivě podporuje a dochází k měknutí hmoty. Výsledkem je pak,,přesná,, podpora těla v každém jeho bodě. Díky efektu tzv. pomalého vracení se do původní polohy dochází k jedinečnému rovnoměrnému rozložení tlaku matrace na lidské tělo, což má pozitivní vliv na krevní oběh. Současně se tělo stabilizuje v optimální poloze, méně se otáčí čímž přispívá ke klidnému spánku. Diky tomu, že tato matrace je v kombinaci s BULTEX pěnou, která má otevřenou buněčnou strukturu, nejsou porušeny sací vlastnosti a prodyšnost matrace zůstává prakticky stejná jako u klasických bultexových matrací značky TEDEMA. matrace z materiálu SENSIPUR PLUS SENSIPUR PLUS je speciálně vyvinutá pěna, která reaguje na tělesné teplo a tím splňuje všechny požadavky pro individuální přizpůsobení těla. V kombinaci s BULTEX pěnou se tato matrace stává exkluzivní, pro klidný a dokonalý spánek. Kombinace materiálu zabraňuje nesprávnému promáčknutí a napětí těla a optimalizuje odlehčení tlaku páteře. Velmi dobře propouští pot, nezadržuje vlhkost, má antibakteriální úpravu, zabraňuje množení bakterií i mikroorganismů. Díky efektu tzv. pomalého vracení se do původní polohy, nabízí jedinečné rovnoměrné rozložení tlaku matrace na lidské tělo, což má pozitivní vliv na krevní oběh. Současně se tělo stabilizuje v optimální poloze, méně se otáčí čímž přispívá ke klidnému spánku. Diky tomu, že tato matrace je v kombinaci s BULTEXEM, který má otevřenou buněčnou strukturu, nejsou porušeny sací vlastnosti a prodyšnost matrace zůstává prakticky stejná.

20 SENSIPUR PLUS 500 Jádro matrace: kombinované zónové jádro, s perfektním přizpůsobení se tělu optimální ventilace předejití nepříjemnému pocení s optimální podporou ramenní a pánevní zóny výška jádra: 16cm. Citlivé kopírování fyziologického tvaru těla Chráněno patentem technologie BULTEX. 7-zónové jádro Matrace vhodná pro alergiky Potah / verze Aqua: Speciální zdvojený potah Clima cool Duté prodyšné vlákno Snímatelný potah se zipem Potah vhodný k praní při teplotě do 60 ºC FCKW bez použití freonu Ventilační kanálky s regulací vlhkosti Matrace vhodná při potížích s meziobratlovými ploténkami Vhodná na flexibilní rošt Celková výška: cca 18cm Jednotná tvrdost Délka matrace 210/220cm odlišné prošití potahu SENSIPUR PLUS 700 Jádro matrace: kombinované zónové jádro, s perfektním přizpůsobení se tělu optimální ventilace předejití nepříjemnému pocení s optimální podporou ramenní a pánevní zóny Středová vrstva je tvořena speciální pěnou Dryfeel, která má klimatické vlastnosti,extrémně porézní, rychleschnoucí a prodyšná výška jádra: 16cm 7-zónové jádro Matrace vhodná pro alergiky Potah / verze Aqua: Speciální zdvojený potah Clima cool Duté prodyšné vlákno Snímatelný potah se zipem Potah vhodný k praní při teplotě do 60 ºC FCKW bez použití freonu Ventilační kanálky s regulací vlhkosti Ventilační kanálky s regulací vlhkosti Matrace vhodná při potížích s meziobratlovými ploténkami Vhodná na flexibilní rošt Celková výška: cca 18cm Jednotná tvrdost Délka matrace 210/220cm odlišné prošití potahu

21 VISCOFLEX PLUS 7-zónová matrace s kombinovaným jádrem. Vrchní i spodní strana matrace je tvořena viskoelastickou pěnou, která se zcela přizpůsobí tvaru těla a jejíž tvrdost se mění v závislosti na jeho teplotě. Jedinečné rovnoměrné rozložení tlaku matrace na lidské tělo v kombinaci s pružným podkladem - roštem. Jádro matrace: Kombinované zónové jádro je 13 cm vysoké: 5 cm bultexové pěny mimořádná prodyšnost 4 cm pomalé pěny tzv. Thermokomfort na každé straně Citlivé kopírování fyziologického tvaru těla Chráněno patentem technologie BULTEX. 7-zónové jádro Snímatelný potah se zipem Potah vhodný k praní při teplotě do 60 ºC FCKW bez použití freonu Ventilační kanálky s regulací vlhkosti Matrace vhodná pro alergiky Matrace vhodná při potížích s meziobratlovými ploténkami Potah / verze Aqua: Speciální zdvojený potah Clima cool Duté prodyšné vlákno Vhodná na flexibilní rošt Celková výška: cca 16cm, Tvrdost H2 do 90kg/ H3 do 120kg, Délka matrace 210/220cm odlišné prošití potahu!

22 VISCOFLEX 7-zónová matrace s kombinovaným jádrem. Vrchní i spodní strana matrace je tvořena viskoelastickou pěnou, která se zcela přizpůsobí tvaru těla a jejíž tvrdost se mění v závislosti na jeho teplotě. Jedinečné rovnoměrné rozložení tlaku matrace na lidské tělo v kombinaci s pružným podkladem - roštem. Jádro matrace: Kombinované zónové jádro je 16 cm vysoké: 12 cm bultexové pěny mimořádná prodyšnost 2 cm pomalé pěny tzv. Thermokomfort na každé straně Citlivé kopírování fyziologického tvaru těla Chráněno patentem technologie BULTEX. 7-zónové jádro Snímatelný potah se zipem Potah vhodný k praní při teplotě do 60 ºC FCKW bez použití freonu Ventilační kanálky s regulací vlhkosti Matrace vhodná pro alergiky Matrace vhodná při potížích s meziobratlovými ploténkami Öko-Tex Standart 100 Potah verze Aqua: Potah z vysoce kvalitní bavlny a textilu Öko-Tex Standard 100 Vhodná na flexibilní rošt Celková výška: cca 19cm, Tvrdost H2 do 90kg/ H3 do 120kg, Délka matrace 210/220cm odlišné prošití potahu!

23 SET Mamut Komfortní spánek pro silné typy Mamutí kolekce je navržen speciálně pro vysoký výkon a extrémní zatížení. Zejména u lidí s vyšší hmotností je anatomicky správná poloha ve spánku obzvláště důležitá. Matrace Mamut Jádro: 7-zónová matrace s větší hustotou. Čím vyšší je hustota, tím více zaručuje dobrou stabilitu i při vysoké zátěži. Podélné a příčné profily a povrchové zářezy, poskytují vynikající větrání jádra. Potah: speciální protialergický potah Tencel, směs tkaniny, prošívané s vlnou Air-Wave - dodává vzdušnost Snímatelný praní C Výška: cca 18 cm Multiflex Mamut 28 pružinových lamel z bukové překližky, s vyztuženou centrální zónou a středovým zátěžovým popruhem. Extra široký vnější rám a pevnější lamely z bukové překližky, zajisti optimální stabilitu. Výška: 8,5 cm NV verze: nastavení KF verze: Manuálně nastavitelná tvrdost lamel, Tři nohy pro výjimečnou stabilitu. Šíře 120 cm a 140 cm pouze jako NV-verze.

24 KISSEN TRIO Rehabilitační bultexový polštář JÁDRO: profilované, z vysoce prodyšného materiálu BULTEX, má vynikající podpůrné vlastnosti. Speciálně vytvarované jádro umožňuje bezproblémové spaní na boku. POTAH: snímatelný, vysoce kvalitní bavlněná látka s prošitím možnost praní do 60 C ROZMĚR: 50x35 cm Rehabilitační viscoelastický polštář JÁDRO: Vysoce elastická a profilovaná pěna SENSIPUR Má vynikající podpůrné vlastnosti díky tomu, že pěna reaguje na tlak a teplo, tím se zcela přizpůsobí potřebám páteře a umožňuje bezproblémové spaní,, na boku KISSEN SENSIPUR EXTRA Lyocell POTAH: Vysoce kvalitní látka LYOCELL s vláknem celulosy, s regulací vlhkosti a tepla. Snímatelný vhodný k praní při teplotě do 60 C ROZMĚR: 48x33 cm KOMFORT Rehabilitační latexový polštář Latex JÁDRO: prodyšný přírodní latex s optimálními ventilačními vlastnostmi. Konstrukcejádra je vytvořena tak, aby správně reagovala na bodové zatížení. POTAH: snímatelný, jemný bavlněný úplet ROZMĚR: 65x40 cm možnost praní do 60 C Rehabilitační viscoelastický polštář JÁDRO: Vysoce elastická a profilovaná pěna SENSIPUR Má vynikající podpůrné vlastnosti díky tomu, že pěna reaguje na tlak a teplo, tím se zcela přizpůsobí potřebám páteře a umožňuje bezproblémové spaní,, na boku KISSEN VISION LC Lyocell POTAH: Vysoce kvalitní látka LYOCELL s vláknem celulosy, s regulací vlhkosti a tepla. Snímatelný vhodný k praní při teplotě do 60 C ROZMĚR: 48x33 cm

25 PROFILIA Rehabilitační bultexový polštář JÁDRO: profilované, z vysoce prodyšného materiálu BULTEX, má vynikající podpůrné vlastnosti. Speciálně vytvarované jádro umožňuje bezproblémové spaní na boku. POTAH: snímatelný, vysoce kvalitní bavlněná látka s prošitím možnost praní do 60 C ROZMĚR: 50x35 cm Rehabilitační viscoelastický polštář MEMORY JÁDRO: Vysoce elastická a profilovaná pěna SENSIPUR Má vynikající podpůrné vlastnosti díky tomu, že pěna reaguje na tlak a teplo, tím se zcela přizpůsobí potřebám páteře a umožňuje bezproblémové spaní,, na boku Lyocell POTAH: Vysoce kvalitní látka LYOCELL s vláknem celulosy, s regulací vlhkosti a tepla. Snímatelný vhodný k praní při teplotě do 60 C ROZMĚR: 48x33 cm INNERGETIC- KISSEN Rehabilitační latexový polštář Latex JÁDRO: prodyšný přírodní latex s optimálními ventilačními vlastnostmi. Konstrukce jádra je vytvořena tak, aby správně reagovala na bodové zatížení. POTAH: snímatelný, jemný bavlněný úplet možnost praní do 60 C ROZMĚR: 65x40 cm

26 LAMELOVÉ A GELOVÉ ROŠTY Exklusivní komfortní spánek je výsledkem velmi dobré souhry matrace a lamelového či gelového roštu. Velice kvalitní matrace TEDEMA potřebuje pro svoji dokonalost a využití zónových jader i kvalitní podpěru v podobě lamelového nebo gelového roštu, která plní i funkci odvětrání matrace a tím i zabránění tvorbě plísní a usazení roztočů. Na některé typy matrací se ne vždy hodí polohovací nebo motorové rošty, proto se raději při výběru produktu informujte u odborníka! Lamelové rošty: Většina lamelových roštů je vyrobena z dvojího dřeva.vnější rám a pružinové lamely jsou vyráběny z břízového vrstveného dřeva, které roste v chladných severských oblastech několik desítek let. To dodává dřevu potřebnou pružnost a kvalitu. Příčný rám je z masivního buku. Přednosti lamelových roštů: Lamelové rošty TEDEMA se vyznačují vysokou kvalitou a pružností. Díky pružně uloženým lamelám dochází k dobrému přizpůsobení a podpoře matrace a tím i těla. Výroba předpružených lamel ze sedmi vrstev tvrdého dřeva (lisovaného pod tlakem) zajišťuje výrazně delší životnost než u jiných technologií výroby. Rošty TEDEMA mají patentované odpružení krční a ramenní části tzv. ramenní kolébku. Rozlišujeme lamely: a) vsazované do pouzder v rámu funkce výkyvu lamel je omezena a využitá jen ve středu b) přetažené vsazené do pouzder, které jsou přetaženy přes rám, tím dochází k lepšímu výkyvu lamel a tuhost lamel je využita až do okrajových částí roštu. Gelový rošt GEL - TEC Nová generace v odpružení každého segmentu, doplněná gelovým polštářkem. Unikátní konstrukční řešení a špičkové kompozitní materiály umožňují ještě větší komfort spánku. Gelové rošty jsou unikátní především díky bodovému samostatnému pružení, které zvyšuje elasticitu a odpružení každého segmentu, umožňující vysoce individuální přizpůsobení matrace a tím optimální podporu těla. Delší hlavová část, pro čtení Jednotlivé tvrdosti zón jsou odlišeny barevně Komfortní ramenní zóna: Ergonomicky vytvarovaná ramenní oblast zajiš tuje pomocí gelových křidélek flexibilní prověšení, což umožňuje pohodlný spánek, především v poloze na boku Lordo zóna: individuální tvrdosti umožňují vytvoření optimální lordo zóny se třemi stupni komfortu Kompaktní křidélka: 72 kompaktních gelových křidélek umožňuje dokonalé podepření těla. Komfortní ramenní zóna má 12 křidélek barva růžová Lordo zóna má 6 nastavitelných křidélek Kyčelní zóna má 18 křidélek barva modrá Nožní zóna má 36 standardních křidélek Funkce větrání: V nezatíženém stavu matrace umožňují křidélka maximální větrání Technicky exklusivní rošty pro excelentní matrace TEDEMA.

KATALOG VÝROBKŮ. FenStar s.r.o.

KATALOG VÝROBKŮ. FenStar s.r.o. FenStar s.r.o. FenStar s.r.o. Fenstarová 1, 684 01 Hodějice tel. +420 544 146 111, fax +420 544 146 006 info@fenstar.com www.fenstar.com KATALOG VÝROBKŮ Katalog výrobků Společnost FenStar 4 Proč právě

Více

2011 / 2012. bandáže ortézy protézy

2011 / 2012. bandáže ortézy protézy 2011 / 2012 bandáže ortézy protézy Koncept služeb SANOMED Na co se můžete spolehnout Naším cílem je zajistit kvalitní péči o pacienty i v budoucnosti. To se nám může podařit jen ve spolupráci se specializovanými

Více

Genium. AeroLink System. C-Brace. Časopis pro ortotiky-protetiky, lékaře a terapeuty. Lipsko 2012 Speciál květen 2012

Genium. AeroLink System. C-Brace. Časopis pro ortotiky-protetiky, lékaře a terapeuty. Lipsko 2012 Speciál květen 2012 Dialog Časopis pro ortotiky-protetiky, lékaře a terapeuty Lipsko 2012 Speciál květen 2012 Genium Další generace protéz dolních končetin AeroLink System Pro aktivní život C-Brace Váš první krok si budete

Více

KATALOG ZIMA 2010 246 091 957

KATALOG ZIMA 2010 246 091 957 KATALOG ZIMA 2010 246 091 957 Ke každému nákupu dárek zdarma! Milí zákazníci, opět jsme vstoupili do dalšího roku a dali si mnoho předsevzetí, které se letos již opravdu budeme snažit dodržet. Co kdybychom

Více

Okna. Rady, tipy, informace OB-1

Okna. Rady, tipy, informace OB-1 Okna Rady, tipy, informace OB-1 Obsah Základní parametry okenního systému 2 Materiál okenního systému 3 Dřevo 3 Plast 4 Kov 5 Kombinace 7 Energetická úspora oken 8 Rozhodující kritéria 10 Postup při výměně

Více

Manuál pro správnou péči o sedačku Phase

Manuál pro správnou péči o sedačku Phase Manuál pro správnou péči o sedačku Phase 1. Úvod... 1 2. O produktu... 1 2.1. Kostra sedačky... 1 2.2. Vnitřek sedačky... 2 2.3. Potahové materiály (látka, kůže, koženka)... 3 3. Možné problémy s potahovým

Více

* Druhá strana-100% bavlněná tkanina prošitá s výplní, 0,5 cm studená HR pěna a netkaná látka

* Druhá strana-100% bavlněná tkanina prošitá s výplní, 0,5 cm studená HR pěna a netkaná látka SILVER Stříbro, které pracuje pro vás... * Jádro matrace - visokoelastická pěna tzv. paměťová ", výška 3 cm, hustota 45 kg/m3. Má úžasnou schopnost přizpůsobit se konturám těla a díky efektu pomalého vracení

Více

RÁMY A ODPRUŽENÍ MOTOCYKLŮ

RÁMY A ODPRUŽENÍ MOTOCYKLŮ Prof. Ing. František Vlk, DrSc. RÁMY A ODPRUŽENÍ MOTOCYKLŮ Vysoké učení technické v Brně Fakulta strojního inženýrství Ústav dopravní techniky Vzorem pro stavbu motocyklového podvozku se stalo jízdní kolo.

Více

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34 Nové Vito. Kombi. Obsah Vito kombi 4 Interiér 10 Flexibilita 10 Komfort a funkčnost 12 Vito CREW 14 Technika 16 Motory a BlueEFFICIENCY 16 Podvozek a pohon všech kol 4x4 18 Technické údaje 30 Údaje o motoru

Více

radovánky TOP Akce Akce letní tip 50 % Přistýlka Renew PRODUKT 800 401 004 nabídka platná do 31. 8. 2014 Sekáček Clarity Zmrzlinovač Set Aromatherapy

radovánky TOP Akce Akce letní tip 50 % Přistýlka Renew PRODUKT 800 401 004 nabídka platná do 31. 8. 2014 Sekáček Clarity Zmrzlinovač Set Aromatherapy RE0581 Letní IN 184153 O radovánky TOP PRODUKT Přistýlka Renew OKAMŽITÁ PROMĚNA KAŽDÉHO LŮŽKA více na straně 14 Akce Sekáček více na str. 36 50 % letní tip Clarity Zmrzlinovač více na str. 43 Akce Set

Více

PARTNER PRO SOCIÁLNÍ SFÉRU A ZDRAVOTNICTVÍ. jsme tu pro vás více než 20 let APOS BRNO. Najdete nás také na Facebooku! www.aposbrno.

PARTNER PRO SOCIÁLNÍ SFÉRU A ZDRAVOTNICTVÍ. jsme tu pro vás více než 20 let APOS BRNO. Najdete nás také na Facebooku! www.aposbrno. PARTNER PRO SOCIÁLNÍ SFÉRU A ZDRAVOTNICTVÍ Najdete nás také na Facebooku! www.aposbrno.cz jsme tu pro vás více než 20 let APOS BRNO Profil firmy Vážení přátelé, dostává se vám do rukou katalog prezentující

Více

Systém žebrovaného kanalizačního potrubí z PP KATALOG VÝROBKŮ TECHNICKÝ MANUÁL. Ultra Rib 2

Systém žebrovaného kanalizačního potrubí z PP KATALOG VÝROBKŮ TECHNICKÝ MANUÁL. Ultra Rib 2 Systém žebrovaného kanalizačního potrubí z PP KATAOG VÝROBKŮ TECHNICKÝ MANUÁ Ultra Rib 2 Obsah Charakteristika a výhody systému..................... 4 Ultra RIB 2 SN 16...................................

Více

Voda pod kontrolou. Kanalizační systémy a odpadní soupravy Geberit. Geberit spol. s r.o. Moravanská 85 619 00 Brno

Voda pod kontrolou. Kanalizační systémy a odpadní soupravy Geberit. Geberit spol. s r.o. Moravanská 85 619 00 Brno Geberit spol. s r.o. Moravanská 85 619 00 Brno T: 547 212 335 F: 547 212 340 sales.cz@geberit.com www.geberit.cz Voda pod kontrolou. Kanalizační systémy a odpadní soupravy Geberit. CHd/12.11 by Geberit

Více

Byty, Domy, Zahrady CHCETE SI KOUPIT POHOVKU SVÝCH SNŮ? PORADÍME NA STR. 12

Byty, Domy, Zahrady CHCETE SI KOUPIT POHOVKU SVÝCH SNŮ? PORADÍME NA STR. 12 březen 2007 Byty, Domy, Zahrady CHCETE SI KOUPIT POHOVKU SVÝCH SNŮ? PORADÍME NA STR. 12 ZDARMA pro obchodní partnery NÍZKOENERGETICKÝ DŮM V ČECHÁCH VAŠE VODNÍ SÍLA A ELEKTŘINA ZADARMO BYDLET CO NEJBLÍŽE

Více

Actros. Dálková doprava. 18 26 tun. Těžká nákladní doprava. Do 250 tun.

Actros. Dálková doprava. 18 26 tun. Těžká nákladní doprava. Do 250 tun. Actros. Dálková doprava. 18 26 tun. Těžká nákladní doprava. Do 250 tun. RoadStars: Nastupte a uvidíte. RoadStars. Nová interaktivní komunikační platforma Mercedes-Benz pro řidiče, podnikatele a fanoušky

Více

WÜRTH - PARTNERSTVÍ PRO BUDOUCNOST

WÜRTH - PARTNERSTVÍ PRO BUDOUCNOST WÜRTH - PARTNERSTVÍ PRO BUDOUCNOST Společnost würth, spol. s r.o. - ČR působí na českém trhu již od roku 1991. Za tuto dobu se rozrostla na 310 zaměstnanců. Z toho je 246 obchodních zástupců s působností

Více

Skříňová dodávka & Mixto.

Skříňová dodávka & Mixto. Vito. Skříňová dodávka & Mixto. Obsah Skříňová dodávka Vito 4 Vito Mixto 12 Řešení pro jednotlivé obory/ Nástavby a vestavby 16 Interiér 18 Komfort a funkčnost 18 Technika 20 Motory 20 BlueEFFICIENCY 22

Více

TEPELNĚ-IZOLAČNÍ SYSTÉMY INTHERMO PRO DŘEVOSTAVBY

TEPELNĚ-IZOLAČNÍ SYSTÉMY INTHERMO PRO DŘEVOSTAVBY TEPELNĚ-IZOLAČNÍ SYSTÉMY PRO DŘEVOSTAVBY TEPELNĚ-IZOLAČNÍ SYSTÉMY PRO DŘEVOSTAVBY PRO ZDRAVÉ BYDLENÍ TEPELNĚ-IZOLAČNÍ SYSTÉMY INTHERMO PRO DŘEVOSTAVBY PŘEHLED VÝROBKŮ A ZPRACOVÁNÍ 1 OBSAH 1. Přehled 1.1

Více

Zpracování a technická data. Jednoduše originální, originálně jednoduché

Zpracování a technická data. Jednoduše originální, originálně jednoduché Zpracování a technická data Jednoduše originální, originálně jednoduché 1 OBSAH PŘEPRAVA, SKLADOVÁNÍ 4 všeobecně STANOVENÍ ROZMĚRŮ DESEK 5 všeobecně POKLÁDKA DESEK 6 všeobecně INFORMACE KE SPECIÁLNÍM

Více

Masarykova Univerzita Brno Lékařská fakulta. Oči a počítač. Bakalářská práce. Optometrie

Masarykova Univerzita Brno Lékařská fakulta. Oči a počítač. Bakalářská práce. Optometrie Masarykova Univerzita Brno Lékařská fakulta Oči a počítač Bakalářská práce Vedoucí práce: MUDr. Tomáš Jurečka Optometrie Autor práce: Jana Rytířová, Brno, květen 2008 Obsah Obsah... - 2 - Prohlášení...

Více

PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU

PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU DAF VŽDY SPRÁVNÉ ROZHODNUTÍ Žádná kategorie dopravy není tak různorodá a náročná jako doprava ve stavebnictví. Společnost DAF vyvinula skutečně komplexní řadu vozidel pro toto

Více

TIPY. Topná sezona může začít. na příchod podzimu! PRO VÁS. Domácí lázně v koupelně NÁVOD NA DOKONALY RELAX Jak vybrat masážní vanu nebo sprchu?

TIPY. Topná sezona může začít. na příchod podzimu! PRO VÁS. Domácí lázně v koupelně NÁVOD NA DOKONALY RELAX Jak vybrat masážní vanu nebo sprchu? Č. 9, ROČNÍK 10, VYCHÁZÍ 4. ZÁŘÍ 2012 ČASOPIS NOVÝCH TRENDŮ, STYLŮ A DESIGNU PRAHA A STŘEDOČESKÝ KRAJ / WWW.GRANDBYDLENI.CZ / ZDARMA Domácí lázně v koupelně NÁVOD NA DOKONALY RELAX Jak vybrat masážní vanu

Více

Martin JIRÁNEK IZOLACE PROTI RADONU NÁVRH A POKLÁDKA IZOLACÍ V NOVÝCH STAVBÁCH

Martin JIRÁNEK IZOLACE PROTI RADONU NÁVRH A POKLÁDKA IZOLACÍ V NOVÝCH STAVBÁCH Martin JIRÁNEK IZOLACE PROTI RADONU NÁVRH A POKLÁDKA IZOLACÍ V NOVÝCH STAVBÁCH Předmluva Předkládaná publikace je první ze série příruček, které Státní úřad pro jadernou bezpečnost bude postupně vydávat.

Více

Viano. TREND, AMBIENTE a AVANTGARDE.

Viano. TREND, AMBIENTE a AVANTGARDE. Viano. TREND, AMBIENTE a AVANTGARDE. Viano 3 Via no. Svoboda pohybu. Obsah To, že velikost je relativní, víme už od dob Alberta Einsteina. Že může být velikost také komfortní, účinná a šetrná k životnímu

Více

Individuální výhledy. Okenní a dveřní systémy

Individuální výhledy. Okenní a dveřní systémy Individuální výhledy Okenní a dveřní systémy 4-5 Podnik v zorném poli Obsah Okna, dveře a prosklené nástavby FINSTRAL 6-7 vytváří, oddělují a spojují obytné prostory. Atraktivní designerské znaky 8-9

Více

OBNOVITELNÉ ZDROJE ENERGIE

OBNOVITELNÉ ZDROJE ENERGIE OBNOVITELNÉ ZDROJE ENERGIE KATALOG PRO ZÁKAZNÍKY olární systémy Tepelná čerpadla Řízené větrání s rekuperací tepla Kotle na biomasu Ekologické stavby, vysoké ceny energií, státní podpora a v neposlední

Více

Fitness PRAHA. www.intersport.cz 3 499,- 3 499,- INTERSPORT Myslbek Megastore s plochou 3.700 m 2

Fitness PRAHA. www.intersport.cz 3 499,- 3 499,- INTERSPORT Myslbek Megastore s plochou 3.700 m 2 Doručeno skrz Post.at www.intersport.cz POSILOVAČ NOHOU K Power Bench 380 PLUS 1249044 999,- CURL PUL T 180 PRO ALLROUND 580 K POWER BENCH 380 PLUS 1249661 999,- Power BENCH 380 Plus Velmi stabilní lavice,

Více

Byty, Domy, Zahrady. pro. Domácí posilovna: Nutnost, nebo móda? Kamenná klasika pro každého Plánujeme nový bazén ROZŠÍŘENÁ PŘÍLOHA BUSINESS OFFICE

Byty, Domy, Zahrady. pro. Domácí posilovna: Nutnost, nebo móda? Kamenná klasika pro každého Plánujeme nový bazén ROZŠÍŘENÁ PŘÍLOHA BUSINESS OFFICE pro prosinec 2007 Byty, Domy, Zahrady www.hyperbydleni.cz ZDARMA pro obchodní partnery Domácí posilovna: Nutnost, nebo móda? Kamenná klasika pro každého Plánujeme nový bazén ROZŠÍŘENÁ PŘÍLOHA BUSINESS

Více

Měření. vlhkosti. členů Cechu podlahářů ČR strana 2. strana 4

Měření. vlhkosti. členů Cechu podlahářů ČR strana 2. strana 4 Venkovní podlahy Měření vlhkosti Adresář členů Cechu podlahářů ČR strana 2 strana 4 strana 12 Zpravodaj Cechu podlahářů České republiky Neprodejný výtisk Podlahářský Speciál 2010 Ocenění Inovace roku 2009

Více

10 TIPŮ. Barvy, jiskra, originalita! TY NEJLEPŠÍ SEDAČKY Vybírali jsme pro vás. které jsou v módě! Potisky, rýhy a vintage styl Podlahy, z Provence

10 TIPŮ. Barvy, jiskra, originalita! TY NEJLEPŠÍ SEDAČKY Vybírali jsme pro vás. které jsou v módě! Potisky, rýhy a vintage styl Podlahy, z Provence Č. 10, ROČNÍK 10, VYCHÁZÍ 2. ŘÍJNA 2012 ČASOPIS NOVÝCH TRENDŮ, STYLŮ A DESIGNU PRAHA A STŘEDOČESKÝ KRAJ / WWW.GRANDBYDLENI.CZ / ZDARMA Vaření je zábava, rekonstrukce výzva! MANUÁL PRO BEZCHYBNOU KUCHYNI

Více