Akademia Zličín Výhradní prodejce: Akropolis reality, s.r.o. Pštrossova 1925/ Praha 1 tel: mobil:

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Akademia Zličín Výhradní prodejce: Akropolis reality, s.r.o. Pštrossova 1925/6 110 00 Praha 1 tel: 800 10 80 80 mobil: 731 30 30 55"

Transkript

1 Akademia Zličín Výhradní prodejce: Akropolis reality, s.r.o. Pštrossova 1925/ Praha 1 tel: mobil: tel/fax:

2

3

4 Rezidenční bytové domy AKADEMIA ZLIČÍN Nový bytový projekt Praha 5 Zličín Investor a developer: BRETTON, s.r.o. Společnost Bretton, s.r.o. působí na českém trhu již přes šestnáct let. V průběhu její existence se vyčlenily dvě naprosto samostatné oblasti působnosti developerská činnost a sportovní velkoobchod s výhradním zastoupením exkluzivních sportovních značek. Hlavní provozovna společnosti se nachází v Praze 10 - Vršovicích. Infocentrum: Kodaňská 1516/77, Praha 10 Vršovice Mezi poslední realizované stavby společnosti Bretton, s.r.o. patří: - Bytový viladům v Kodaňské ulici 1516/77, Praha 10 Vršovice (dokončení březen 2003) - 3 bytové viladomy U Tvrze, Praha 10 Malešice (dokončení březen 2006) - 4 bytové viladomy Park Rokytka, Praha 9 Hrdlořezy I. etapa (dokončení listopad 2007) - 1 bytový viladům Park Rokytka, Praha 9 Hrdlořezy II. etapa (dokončení říjen 2008) Společnost Bretton, s.r.o. při své developerské činnosti spolupracuje na výhradní bázi s realitní společností Akropolis reality, s.r.o.

5 Výhradní prodejce: AKROPOLIS reality, s.r.o. Společnost Akropolis reality, s.r.o. působí na českém trhu s nemovitostmi dvanáct let. Sídlo společnosti se nachází na Novém Městě v Praze 1. Infocentrum: Pštrossova 1925/6, Praha 1 Nové Město kontaktní osoba: Zdeněk Špetlík mob: tel/fax: , Mezi poslední realizované projekty bytových či rodinných domů, kde společnost Akropolis reality, s.r.o. zajišťovala výhradní prodej, patří: - 36 bytových jednotek v projektu viladomy U Tvrze Praha 10, Malešice (dokončení březen 2006) - 53 ŘRD Dolní Břežany Svárov (dokončení I. a II. etapy září 2006) - 27 ŘRD Dolní Jirčany lokalita K Lesu a lokalita Ke Kostelu (dokončení červen 2006) - 72 nových bytových jednotek v rámci výstavby 4 viladomů v projektu Rezideční vily Park Rokytka (dokončení I. etapy prosinec 2007, II. etapy září 2008) - 16 bytových jednotek v projektu Rezidenční vila U Zvoničky (dokončení prosinec 2008) - 23 luxusních RD v obci Psáry (dokončení I. etapy červenec 2008, II. etapy červenec 2011) - 28 luxusních RD v obci Jesenice (ve výstavbě) bytových jednotek v projektu Bytové domy Nupaky Jih a Nupaky Jih II a Jih III (výstavba probíhala v letech ) - 63 bytových jednotek v projektu Art Rezidence Střížkov (kolaudace 2012) - 33 bytových jednotek v projektu Rezidenční vily Zbuzany - (ve výstavbě)

6 Bonusové nabídky: 1) U vybraných bytů časově omezená akční cena. 2) ZDARMA poukaz na slevu na kuchyňskou linku ve výši 10 % od společnosti ORESI nebo individuální sleva od společnosti Sykora kuchyně. 3) ZDARMA poukaz na slevu na stínící systémy (žaluzie, rolety, markýzy) ve výši 10 % od společnosti Maron. 4) ZDARMA poukaz na slevu na vestavěné skříně od společnosti IBIS interiér. 5) Možnost využít výhodných hypotéčních úvěrů u partnerů projektu ČSOB a Hypoteční banky, ale zároveň služeb nezávislého finančního poradce ze společnosti CITADELA Finance.

7 Základní informace o projektu Nový bytový projekt Rezidenční bytové domy AKADEMIA ZLIČÍN se nachází v dopravně atraktivní lokalitě Zličína v oblasti Prahy 5. Nabízí ideální místo pro bydlení (nadstandardně řešené a vybavené byty, podzemní parkování, velké terasy a balkony) v architektonicky originálně řešených rezidenčních vilách. Rezidenční bytové domy jsou koncipovány jako stavby o 4 a 5 nadzemních podlažích a 1 podzemním podlaží pro garážová stání s vlastním soukromým pozemkem. Pro návštěvy a majitele více vozů je v areálu k dispozici dalších 20 parkovacích míst. Projekt je rozdělen do dvou etap - celkem 82 bytových jednotek ve 4 viladomech, 84 garážových stání a 20 venkovních stání. Několik bytových jednotek v přízemí nabízí možnost předzahrádek. Na výběr jsou bytové jednotky od 38,3 m2 do 132,2 m2 s balkony či terasami od 3,3 m2 do 35 m2. Výhodou projektu je i nyní po kolaudaci možnost výběru vnitřního vybavení bytu. Jedná se zejména o individuální výběr, podlahových krytin, zárubní, dveří a kování. Ale na přání klienta můžeme změnit i veškeré dispozice bytu. Orientace bytů je převážně na jihovýchodní, jižní a jihozápadní stranu s výhledem do zeleně. Byty budou dostatečně prosluněny po celý den. Vnitřní dispozice bytů je plně vyhovující jak pro rodiny, tak pro jednotlivce s nároky na komfort, nadstandardní vybavenost a celkovou kvalitu bydlení. Oplocený areál je pojat jako PŘÍRODNÍ ZAHRADA. Přírodní zahrada ve své podstatě znamená návrat rozmanitosti, harmonie a respektu do našich zahrad, blíže k našim domovům. Vytváří zelenou oázu v městské zástavbě. Otevírá náruč původním rostlinám a živočichům, které do zahrady patří a v naší (mono)kulturní krajině jim ubývá přirozeného prostoru. Přírodní zahrada poskytuje úkryty nejen pro živočichy, ale i pro dětské hry, nezapomíná na tajemná zákoutí, místa odpočinku, je zde prostor pro společná setkávání. Zahrada bude růst spolu s vámi a vy budete mít možnost růst s ní. Přírodní zahrada se řídí principem učinit život radostnější a jednodušší. Vysoký nadstandard Velkou předností projektu je vysoký nadstandard obkladů, podlah, sanitární techniky závěsné WC, dveří a zárubní a celkového provedení stavby. Odpadá tak v podstatě nutnost připlácet za kvalitnější vybavení a materiály. K vybavení bytů patří dřevěné plovoucí podlahy, kvalitní sanitární technika, dřevěná eurookna se zvýšenou tepelnou a zvukovou izolací. V přízemních bytech budou v rámci standardu zhotoveny přípravy na venkovní žaluzie. (Některé prvky v půdorysech jsou pouze orientační a slouží pro lepší představu možného využití prostoru - např. umístění sprchového koutu i vany v koupelnách, umyvadlo na WC, atd.)

8 Popis lokality Projekt se nachází na klidném místě Prahy 5, které se rozvíjí v atraktivní bytovou zástavbu. V docházkové vzdálenosti je k dispozici velmi dobře vybavený soubor nákupních center (Metropole Zličín (Interspar, kino Cinema City, Family Fitness Olgy Šípkové, saunový svět, masáže, atd.), Avion Shopping Park (Ikea, Tesco, dětský areál BECKIland, atd.) a hypermarket Globus). Kde se mimo jiné nacházejí restaurace a areál služeb. Dále je v okolí základní a mateřská škola (ZŠ a MŠ Nedašovská, Nedašovská ulice, cca 500 m), pošta (Křivatcova ulice, cca 800 m), zdravotní středisko (Nedašovská ulice, cca 700 m), policie, park, sportovní areál, atd. Ve vedlejším domě je nyní nově otevřená restaurace a hlídání dětí. Městská část Praha-Zličín vybudovala velký park, který se nachází v těsné blízkosti výstavby a to mezi ulicemi Halenkovská, Nedašovská a K Třešňovce. Z lokality je vynikající dopravní dostupnost do centra Prahy, a to díky metru. Konečná stanice trasy B je vzdálena cca 10 min. pěšky (800 m). Je možné využít také několika autobusových linek přímo u metra. Rovněž je k dispozici napojení na meziměstské autobusy směr Rudná, Beroun, Domažlice, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Plzeň, Slaný, apod. Lokalita je také velmi výhodná pro osobní automobilovou dopravu, protože umožňuje rychlé a bezproblémové spojení na dálnici D5 a městský okruh Prahy, jakož i dobrou a rychlou dostupnost směrem na Smíchov a dále do centra. Popis výstavby 4 rezidenční bytové domy - prodej 82 nových bytů do osobního vlastnictví ve dvou etapách - ke všem bytům náleží balkon, terasa nebo předzahrádka a garážové stání - bytové jednotky 1+kk/B - 4+kk/T I. etapa celkem 41 bytů: 7 x 1+kk, 14 x 2+kk, 18 x 3+kk, 2 x 4+kk výměry bytů 41,6 m2 129,9 m2 včetně teras a balkonů Zahájení stavby: červen 2010 Hrubá stavba: únor 2011 K nastěhování: ihned II. etapa celkem 41 bytů: 7 x 1+kk, 14 x 2+kk, 18 x 3+kk, 2 x 4+kk výměry bytů 38,3 m2-132,2 m2 včetně teras a balkonů Zahájení stavby: srpen 2011 Hrubá stavba: květen 2012 K nastěhování: ihned

9 Postup koupě - Platební podmínky Postup koupě: 1) Rezervační smlouva a zaplacení rezervačního poplatku do 3 dnů po podpisu Rezervační smlouvy uhradí klient rezervační poplatek ve výši ,- Kč. 2) Smlouva o převodu vlastnictví bytu do 14 dnů od podpisu Rezervační smlouvy podepíší investor a klient Smlouvu o převodu vlastnictví bytu a klient doplatí celou kupní cenu Předmětem převodu vlastnictví bytu je: a) bytová jednotka, b) spoluvlastnický podíl na pozemku společném všem bytům a nebytovým jednotkám bytového objektu včetně všech jeho nedílných součástí a příslušenství, c) spoluvlastnický podíl na nebytové jednotce (garáži) vymezený garážovým stáním. (V případě, že klient nemá zájem o koupit garážového stání navyšuje se kupní cena bytu o Kč) Platební podmínky: Všechny platby se budou uskutečňovat bezhotovostním převodem na účet developera. K financování koupě nemovitosti můžete využít služeb jakékoliv banky či stavební spořitelny. Dále vám nabízíme služby nezávislého finančního poradce ze společnosti Citadela Finance a také možnost využít zvýhodněnou nabídku hypotečního úvěru u ČSOB a Hypoteční banky. Klientské změny Dispoziční změny: Investor provede případné změny na základě přání klienta a technických možností projektu. Požadované klientské změny budou investorem oceněny a jejich rozpočet potvrzen klientem Výběr standardního vybavení: Možnost výběru standardního vybavení se týká následujících položek: dřevěné plovoucí podlahy, vnitřní dveře a zárubně, barvy stěn. Změny jsou možné pouze v rámci stanovených dodavatelských subjektů investora. V případě, že si klient vybere standardní vybavení v nižší než standardní ceně, není mu rozdíl v cenách proplácen.

10 POPIS STANDARDNÍHO VYBAVENÍ - ZLIČÍN AKADEMIA Položka Jedn. Cena bez DPH ZÁRUBNĚ A DVEŘE vchodové dveře bezpečnostní se zárubní - povrch lamino 1ks Kč vnitřní dveře - plné ks Kč kliky ks 250 Kč zárubeň obložková ks Kč PODLAHOVÉ KRYTINY dlažba interiér (koupelna, WC) bez pokládky m2 500 Kč dlažba interiér (chodba, komora) bez pokládky m2 400 Kč * dlažba venkovní (terasa, balkon) bez pokládky m2 300 Kč plovoucí podlaha s dřevěnou nášlapnou vrstvou, povrch buk, dub, bez pokládky m2 830 Kč obklad vč. lišt (koupelna do výše 2,07 m až 2,25 m, WC do výše 1,25 m až 1,4 m) m2 600 Kč ZAŘIZOVACÍ PŘEDMĚTY baterie stojánková umyvadlová ks Kč baterie nástěnná vanová vč. příslušenství ks Kč baterie sprchová bez příslušenství ks Kč umyvadlo vč. sifonu ks Kč WC závěsné vč. sedátka ks Kč vana bílá akrylátová 80/160 vč. nožiček a sifonu ks Kč vana bílá akrylátová 75/170, 80/180 vč. nožiček a sifonu ks Kč sprchový kout včetně vaničky a sifonu 90 cm (sklo) ks Kč * pračkový ventil na studenou vodu 1 ks ANO * pračkový odpad se sifonem ve zdi 1 ks ANO ELEKTROINSTALACE - slaboproud * bytové a domovní telefonní rozvody 1 ks ANO * elektrický vrátný s domácím telefonem 1 ks ANO * společná TV anténa a rozvod pro satelit 1 ks ANO OKNA * dřevěná Eurookna s izolačním dvojsklem se zvýšenou tepelnou odolností kw 1,1 ANO TOPENÍ * centrální ANO VYMALOVÁNÍ STĚN A STROPŮ bílá barva - je možné za příplatek vymalovat barvami dle přání klienta ANO U položek označených hvězdičkou nebo bez ceny nelze tyto měnit kupujícím vzhledem k technickému řešení stavby a návaznosti těchto součástí na celkovou výstavbu a okolní prostory. Bretton si vyhrazuje právo stanovení výhradních dodavatelů všech výše uvedených položek.

11 II. etapa V případě, že klient nemá zájem o koupi garážového stání, navyšuje se kupní cena bytu o Kč.

12 I. etapa V případě, že klient nemá zájem o koupi garážového stání, navyšuje se kupní cena bytu o Kč.

Rezidenční vila VIŠŇOVÁ

Rezidenční vila VIŠŇOVÁ Rezidenční vila VIŠŇOVÁ Nové luxusní byty Praha 4 Krč, ulice Višňová č. 3 Výhradní prodejce: Akropolis reality, s.r.o. Pštrossova 1925/6 110 00 Praha 1 tel: 800 10 80 80 mobil: 603 27 07 17 tel/fax: 224

Více

Praha 5 Zličín METROPOLE. Dlouhodobě nejprodávanější bytová lokalita v Praze. V prodeji POSLEDNÍ ETAPA IHNED K NASTĚHOVÁNÍ

Praha 5 Zličín METROPOLE. Dlouhodobě nejprodávanější bytová lokalita v Praze. V prodeji POSLEDNÍ ETAPA IHNED K NASTĚHOVÁNÍ Praha 5 Zličín METROPOLE Dlouhodobě nejprodávanější bytová lokalita v Praze V prodeji POSLEDNÍ ETAPA IHNED K NASTĚHOVÁNÍ TULEŠICKÁ Dlouhodobě nejprodávanější bytová lokalita v Praze O projektu Dlouhodobě

Více

Praha 10 Pitkovice U PANSKÉHO DVORA. Nové byty v žádané lokalitě u přírodního parku. 20 let na trhu

Praha 10 Pitkovice U PANSKÉHO DVORA. Nové byty v žádané lokalitě u přírodního parku. 20 let na trhu Praha 10 Pitkovice U PANSKÉHO DVORA Nové byty v žádané lokalitě u přírodního parku 20 let na trhu Nové byty v žádané lokalitě u přírodního parku O projektu Moderní byty jen deset minut od stanice metra

Více

Bezkonkurenční. ceny nových bytů. Možnost využít dotovanou hypotéku se sazbou jen 2,19 % ročně *

Bezkonkurenční. ceny nových bytů. Možnost využít dotovanou hypotéku se sazbou jen 2,19 % ročně * Bezkonkurenční ceny nových bytů Možnost využít dotovanou hypotéku se sazbou jen 2,19 % ročně * Poslední etapa poslední příležitost O projektu Javorová čtvrť je prodejně nejúspěšnějším bytovým projektem

Více

Praha 9 Letňany NOVÉ LETŇANY. Velmi žádané moderní byty blízko metra a obchodního centra. V prodeji POSLEDNÍ ETAPA IHNED K NASTĚHOVÁNÍ

Praha 9 Letňany NOVÉ LETŇANY. Velmi žádané moderní byty blízko metra a obchodního centra. V prodeji POSLEDNÍ ETAPA IHNED K NASTĚHOVÁNÍ Praha 9 NOVÉ LETŇANY Velmi žádané moderní byty blízko metra a obchodního centra V prodeji POSLEDNÍ ETAPA IHNED K NASTĚHOVÁNÍ VESELSKÁ Velmi žádané moderní byty blízko metra a obchodního centra O projektu

Více

Unikátní NOVÉ BYTY v centru Prahy

Unikátní NOVÉ BYTY v centru Prahy Unikátní NOVÉ BYTY v centru Prahy Luxusní bydlení za velmi dostupnou cenu 20 let na trhu Moderní byty na Žižkově v luxusním provedení se spoustou zeleně a nádhernými výhledy Nonstop recepce s bezpečnostním

Více

Unikátní NOVÉ BYTY v centru Prahy

Unikátní NOVÉ BYTY v centru Prahy Unikátní NOVÉ BYTY v centru Prahy Luxusní byty v centru za dostupnou cenu Moderní luxusní byty na Žižkově se spoustou zeleně a nádhernými výhledy Nonstop recepce s bezpečnostním kamerovým systémem, unikátní

Více

Nové byty Dobříš Unikátní byty včetně kuchyně, spotřebičů, parkingu a DPH

Nové byty Dobříš Unikátní byty včetně kuchyně, spotřebičů, parkingu a DPH Praha a střední čechy listopad/prosinec 2012 Nové byty Dobříš Unikátní byty včetně kuchyně, spotřebičů, parkingu a DPH Více informací: www.novebytydobris.cz, +420 720 413 001 Exkluzivně Exkluzivně Exkluzivně

Více

bydleni-berounsko.cz

bydleni-berounsko.cz bydleni-berounsko.cz Benefity Berounska Čisté město, kouzelné okolí > Foto, Vladimír Kasl Bydlení v přírodě i ve městě najednou. Kouzelné okolí (Karlštejn, řeka Berounka), sportovní ráj (cyklotrasy, vodáctví,

Více

ÚSPĚŠNÝ PROJEKT POKRAČUJE! 48 bytů ve dvou domech

ÚSPĚŠNÝ PROJEKT POKRAČUJE! 48 bytů ve dvou domech ÚSPĚŠNÝ PROJEKT POKRAČUJE! 48 bytů ve dvou domech PROJEKT Místo. Město. Život. Tři hesla, tři přednosti nejlépe vystihující rezidenční projekt Rajský vrch. V blízkosti pražských parků U Čeňku a Čihadla,

Více

newsletter NEJLEPŠÍ ADRESA V JIŽNÍCH ČECHÁCH Nyní výrazné slevy bytů U Váhy - Praha 8 Podzámčí - Hluboká n. Vltavou ve dnech od 21. do 24. 3.

newsletter NEJLEPŠÍ ADRESA V JIŽNÍCH ČECHÁCH Nyní výrazné slevy bytů U Váhy - Praha 8 Podzámčí - Hluboká n. Vltavou ve dnech od 21. do 24. 3. newsletter Pořiďte si nové bydlení bez hypotéky! Splácejte až 60 % ceny po dobu do 20 nebo splaťte předčasně kdykoliv bez sankce. březen 2013 Nyní výrazné slevy bytů U Váhy - Praha 8 Podzámčí - Hluboká

Více

www.2barevneletnany.cz

www.2barevneletnany.cz O PROJEKTU 2Barevné Letňany se nacházejí při ulici Beranových, přímo u zastávky městských autobusů Staré Letňany. V první etapě vzniknou tři pětipodlažní domy, každý s 23 byty. Převažující dispozicí bude

Více

newsletter TO SPRÁVNÉ MÍSTO, KDE ZAKOTVIT ÚNOR 2013 www.byty-na-korabe.cz +420 731 125 516 U Váhy - Praha 8 Podzámčí - Hluboká n.

newsletter TO SPRÁVNÉ MÍSTO, KDE ZAKOTVIT ÚNOR 2013 www.byty-na-korabe.cz +420 731 125 516 U Váhy - Praha 8 Podzámčí - Hluboká n. newsletter Pořiďte si nové bydlení bez hypotéky! Splácejte až 60 % ceny po dobu do 20 nebo splaťte předčasně kdykoliv bez sankce. ÚNOR 2013 Nyní výrazné slevy bytů U Váhy - Praha 8 Podzámčí - Hluboká n.

Více

grand grand developer vychází 8. června připravujeme DŮM ZA CENU BYTU Tel.: 800 888 016 www.ovelos.com

grand grand developer vychází 8. června připravujeme DŮM ZA CENU BYTU Tel.: 800 888 016 www.ovelos.com Č. 7, ročník 14, vychází 26. května 2015 grand nabídka nemovitostí pro prahu a středočeský kraj / zdarma připravujeme grand developer vychází 8. června 150107 DŮM ZA CENU BYTU Tel.: 800 888 016 www.ovelos.com

Více

grand porovnání hypoték všech bank vychází 8. 6. www.hypoasistent.cz nabídka nemovitostí pro prahu a středočeský kraj / zdarma

grand porovnání hypoték všech bank vychází 8. 6. www.hypoasistent.cz nabídka nemovitostí pro prahu a středočeský kraj / zdarma Č. 5, ročník 14, vychází 14. dubna 2015 grand nabídka nemovitostí pro prahu a středočeský kraj / zdarma Nové byty, domy, pozemky a komerční prostory vychází 8. 6. porovnání hypoték všech bank 150105 www.hypoasistent.cz

Více

newsletter BYDLET V ZÁTIŠÍ VÁS POTĚŠÍ DUBEN 2013 U Váhy Praha 8 Podzámčí Hluboká nad Vltavou projektu Zátiší Hodkovičky od 25. do 27. 4.

newsletter BYDLET V ZÁTIŠÍ VÁS POTĚŠÍ DUBEN 2013 U Váhy Praha 8 Podzámčí Hluboká nad Vltavou projektu Zátiší Hodkovičky od 25. do 27. 4. newsletter VYUŽIJTE 90% HYPOTÉKU s ÚROKOVOU SAZBOU 2,79 % pouze do 30. 4. 2013 DUBEN 2013 Nyní výrazné slevy bytů U Váhy Praha 8 Podzámčí Hluboká nad Vltavou Navštivte DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ projektu Zátiší

Více

Znalecký posudek č. 1248-24/10C

Znalecký posudek č. 1248-24/10C Znalecký posudek č. 1248-24/10C o ceně id 1/2 nemovitosti - bytu č. 714/17 v domě č.p. 714 na pozemku p.č. st. 911 s podílem na společných částech domu a pozemků p.č. st. 911, 912, 913, 932, 933 a 934

Více

Znalecký posudek o odhadu tržní hodnoty nemovitosti (obvyklé ceny) č. 494 / 14 / 2014

Znalecký posudek o odhadu tržní hodnoty nemovitosti (obvyklé ceny) č. 494 / 14 / 2014 Znalecký posudek o odhadu tržní hodnoty nemovitosti (obvyklé ceny) č. 494 / 14 / 2014 Typ nemovitosti Byt ve vlastnictví bez garáže a bez garážového stání v současném stavu Účel ocenění exekuční řízení

Více

www.facebook.com/grandreality

www.facebook.com/grandreality Č. 15, ročník 13, vychází 18. listopadu 2014 grand nabídka nemovitostí pro prahu a středočeský kraj / zdarma DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 26. - 27. 11. 10-18 hod více na straně 11 Tel.: 800 888 016 www.ovelos.com

Více

Č. 12, ROČNÍK 10, VYCHÁZÍ 13. ZÁŘÍ 2011 GRAND NABÍDKA NEMOVITOSTÍ PRO PRAHU A STŘEDOČESKÝ KRAJ / ZDARMA

Č. 12, ROČNÍK 10, VYCHÁZÍ 13. ZÁŘÍ 2011 GRAND NABÍDKA NEMOVITOSTÍ PRO PRAHU A STŘEDOČESKÝ KRAJ / ZDARMA Č. 12, ROČNÍK 10, VYCHÁZÍ 13. ZÁŘÍ 2011 GRAND NABÍDKA NEMOVITOSTÍ PRO PRAHU A STŘEDOČESKÝ KRAJ / ZDARMA www.grandreality.cz Chci prodat rodinný dům a nevím za kolik. Můžete mi poradit, jak stanovit prodejní

Více

newsletter DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ HODKOVIČKY V OBLACÍCH ŘÍJEN 2013 10. 12. října 2013 NAVŠTIVTE NAŠE VZOROVÉ DOMY A BYTY

newsletter DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ HODKOVIČKY V OBLACÍCH ŘÍJEN 2013 10. 12. října 2013 NAVŠTIVTE NAŠE VZOROVÉ DOMY A BYTY PODZÁMČÍ HLUBOKÁ po pá 9 17 h, so 10 15 h newsletter ŘÍJEN 2013 NAVŠTIVTE NAŠE VZOROVÉ DOMY A BYTY RD MAKOVICE každou so 10 18 h ZÁTIŠÍ HODKOVIČKY út, čt 15 19 h, so 10 16 h Nebo kontaktujte naše makléře

Více

žurnál NAVŠTIVTE NÁS! Pojištění Finance Reality Investice Máme novou adresu! Brno, Bratislavská 52 Březen 2014

žurnál NAVŠTIVTE NÁS! Pojištění Finance Reality Investice Máme novou adresu! Brno, Bratislavská 52 Březen 2014 Březen 2014 3 žurnál Speciální vydání pro deníky, vychází měsíčně nákladem 115 000 výtisků www.e-finance.eu Máme novou adresu! Brno, Bratislavská 52 sídlo firmy kanceláře restaurace hotel hlídané parkoviště

Více

VÁŠ GRAND. PRODEJ BYTŮ Rajská zahrada, Praha 9 v blízkosti stanice metra Rajská zahrada REALITNÍ SERVER WWW.GRANDREALITY.CZ

VÁŠ GRAND. PRODEJ BYTŮ Rajská zahrada, Praha 9 v blízkosti stanice metra Rajská zahrada REALITNÍ SERVER WWW.GRANDREALITY.CZ Č. 1, ROČNÍK 12, VYCHÁZÍ 22. LEDNA 2013 GRAND NABÍDKA NEMOVITOSTÍ PRO PRAHU A STŘEDOČESKÝ KRAJ / ZDARMA VÁŠ REALITNÍ SERVER WWW.GRANDREALITY.CZ porovnání hypoték všech bank www.hypoasistent.cz PRODEJ BYTŮ

Více

VÁŠ GRAND REALITNÍ SERVER GRANDREALITY.CZ. více na str. 14 NABÍDKA NEMOVITOSTÍ PRO PRAHU A STŘEDOČESKÝ KRAJ / ZDARMA

VÁŠ GRAND REALITNÍ SERVER GRANDREALITY.CZ. více na str. 14 NABÍDKA NEMOVITOSTÍ PRO PRAHU A STŘEDOČESKÝ KRAJ / ZDARMA Č. 14, ROČNÍK 12, VYCHÁZÍ 29. ŘÍJNA 2013 GRAND NABÍDKA NEMOVITOSTÍ PRO PRAHU A STŘEDOČESKÝ KRAJ / ZDARMA GRANDREALITY.CZ VÁŠ REALITNÍ SERVER více na str. 14 www.grandreality.cz Poptávky byty Byt do 20

Více

GRAND PRVNÍ REALITNÍ SERVER PRO PRAHU A STŘEDOČESKÝ KRAJ INZERUJTE U NÁS WWW.REALITNISERVERPRAHA.CZ. www.hypoasistent.cz. porovnání hypoték všech bank

GRAND PRVNÍ REALITNÍ SERVER PRO PRAHU A STŘEDOČESKÝ KRAJ INZERUJTE U NÁS WWW.REALITNISERVERPRAHA.CZ. www.hypoasistent.cz. porovnání hypoték všech bank Č. 13, ROČNÍK 11, VYCHÁZÍ 9. ŘÍJNA 2012 GRAND PŘÍLOHA SLEVOVÉ KUPONY NABÍDKA NEMOVITOSTÍ PRO PRAHU A STŘEDOČESKÝ KRAJ / ZDARMA porovnání hypoték všech bank www.hypoasistent.cz PRVNÍ REALITNÍ SERVER PRO

Více

VÁŠ GRAND REALITNÍ SERVER. www.novaerarealit.cz více na straně 30 GRANDREALITY.CZ. více na str. 9

VÁŠ GRAND REALITNÍ SERVER. www.novaerarealit.cz více na straně 30 GRANDREALITY.CZ. více na str. 9 Č. 5, ROČNÍK 12, VYCHÁZÍ 16. DUBNA 2013 GRAND NABÍDKA NEMOVITOSTÍ PRO PRAHU A STŘEDOČESKÝ KRAJ / ZDARMA GRANDREALITY.CZ VÁŠ REALITNÍ SERVER www.novaerarealit.cz více na straně 30 více na str. 9 www.grandreality.cz

Více

žurnál Duben 2014 Společnost e-finance změnila adresu! reality a bydlení firemní a soukromé finance trendy

žurnál Duben 2014 Společnost e-finance změnila adresu! reality a bydlení firemní a soukromé finance trendy Duben 2014 4 žurnál Speciální vydání pro deníky, vychází měsíčně nákladem 115 000 výtisků www.e-finance.eu Novostavba RD 4+1, Brno-Líšeň, Kniesova další informace na str. 5 Prodej 4 luxusních bytů 1+1

Více

www.facebook.com/grandreality

www.facebook.com/grandreality Č. 13, ročník 13, vychází 7. října 2014 grand nabídka nemovitostí pro prahu a středočeský kraj / zdarma Nové byty, domy, pozemky a komerční prostory vychází 20.10. Tel.: 800 888 016 www.ovelos.com www.facebook.com/grandreality

Více

Vestec Střed rezidenční komplex

Vestec Střed rezidenční komplex Vestec Střed rezidenční komplex Akropolis reality, s.r.o. Zdeněk Špetlík Pštrossova 1925/6 110 00 Praha 1 tel: 800 10 80 80 mobil: 731 303 055 tel/fax: 224 91 90 13 zdenek.spetlik@akropolisreality.cz www.akropolisreality.cz

Více

newsletter říjen 2012 NAVŠŤIVTE NÁŠ STÁNEK ve dnech od 22. 28. 10. 2012 otevřena nově přímo na projektu living the perfection

newsletter říjen 2012 NAVŠŤIVTE NÁŠ STÁNEK ve dnech od 22. 28. 10. 2012 otevřena nově přímo na projektu living the perfection Prodejní kancelář projektu Brno Biskupská newsletter otevřena nově přímo na projektu říjen 2012 NAVŠŤIVTE NÁŠ STÁNEK v nákupním centru Palladium Praha ve dnech od 22. 28. 10. 2012 living the perfection.142

Více