KARSIT KATALOGNÁHRADNÍCHDÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H22-I/K102X

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "KARSIT KATALOGNÁHRADNÍCHDÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H22-I/K102X"

Transkript

1 KATALOGNÁHRADNÍCHDÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ KARSIT H17-I/K102 H20-I/K102 H22-I/K102X Výrobce: KARSIT HOLDING s.r.o. Jaromírova Jaroměř CZECH REPUBLIC

2 SKUPINY STROJE str. 1A MOTOR 17,5HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM 2 1B MOTOR 20HP A 22HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM 4 2 PŘEDNÍ NÁPRAVA 6 3 ŘÍZENÍ 8 4A POHON POJEZDU 20" 10 4B POHON POJEZDU 20"-K ZAVĚŠENÍ SEČENÍ 102 cm 14 6 SEČENÍ 102 cm 16 6 SEČENÍ 102 cm 18 7A OVLÁDÁNÍ POJEZDU 20" 20 7B OVLÁDÁNÍ POJEZDU 20"-FG 22 8A OVLÁDÁNÍ BRZDY 24 8B OVLÁDÁNÍ BRZDY HYDRO FG 26 9 OVLÁDÁNÍ UZÁVĚRY DIFERENCIÁLU K ELEKTRICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ ELEKTRICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ KAPOTÁŽ KAPOTÁŽ KOŠ NA TRÁVU 300 L TUNEL A ZADNÍ DESKA NÁLEPKY RÁM STROJE 44-1-

3 SKUPINA 1A MOTOR 17,5 HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM -2-

4 SKUPINA 1A MOTOR 17,5HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM pozice obj. číslo název ks číslo výkresu 17,5HP Motor B&S 17,5 HP I/C AVS Výfukové potrubí B&S 15, Držák výfuku pravý Držák výfuku levý Tlumič výfuku Vypouštěcí kohout Palivová hadice L= Palivový kohout Spona UM Těsnění výfuku 15, Šroub výfuku 5/ / Pružná podložka 8 DIN 127 B Samořezný šroub M6x12 DIN 7500 D Samořezný šroub M6x16 DIN 7500 D Šroub M8x20 DIN Podložka 8,4 DIN 125 A Šroub M8x35 DIN Matice M8 DIN 985 Kl Kryt potrubí 15, Kryt přední Šroub M6x16 DIN Pružná podložka 6 DIN 127 B Matice M6 DIN 934 Kl Podložka 6,4 DIN 9021 B Podložka 6,4 DIN 125 A Nádrž KARSIT Víčko nádrže Držák nádrže Držák Palivová hadice L= Těsnění víčka Vložka Průchodka KD Průchodka 18x Šroub M8x30 DIN Šroub M8x20 DIN Matice M8 DIN 985 Kl Šroub M6x12 BN Pružná podložka 8 DIN 127 B Podložka 8,4 DIN 125 A Spona hadicová 10/

5 SKUPINA 1B MOTOR 20HP A 22HP S PŘÍSL. -4-

6 SKUPINA 1B MOTOR 20HP A 22HP S PŘÍSL. pozice obj. číslo název ks číslo výkresu 20HP 22HP Motor INTEK 20 HP - V twin Motor INTEK 22 HP - V twin Výfukové potrubí INTEK - pravé Výfukové potrubí INTEK - levé Držák výfuku pravý Držák výfuku levý Tepelný štít Tlumič výfuku 18 úplný Šroub M6x12 DIN Matice M6 DIN 985 Kl Vypouštěcí kohout Nástavek Palivová hadice L= Palivový kohout Spona UM Těsnění výfuku 18 HP INTEK Šroub výfuku 5/ / Pružná podložka 8 DIN 127 B Samořezný šroub M6x12 DIN 7500 D Šroub M8x20 DIN Podložka 8,4 DIN 125 A Podložka 6,4 DIN 125 A Šroub M8x35 DIN Matice M8 DIN 985 Kl Šroub M5x12 Eco-fix Podložka 5,3 DIN 9021 B Matice M5 DIN 985 Kl Nádrž KARSIT Víčko nádrže Držák nádrže Držák Palivová hadice L= Lemovka Vložka Průchodka KD Průchodka 18x Šroub M8x30 DIN Šroub M8x20 DIN Matice M8 DIN 985 Kl Šroub M6x12 BN Pružná podložka 8 DIN 127 B Podložka 8,4 DIN 125 A Spona hadicová 10/

7 SKUPINA 2 PŘEDNÍ NÁPRAVA -6-

8 SKUPINA 2 pozice * 53.3 PŘEDNÍ NÁPRAVA obj. číslo název ks číslo výkresu Čep levý Čep pravý Nápravnice Páka řízení Spojovací táhlo Rozpěrka Pouzdro Kulový kloub Pojistka 16 DIN S Matice samojistící M10 DIN 980 8/V Matice M10 DIN 934 Kl Šroub M12x90 DIN Matice M12 DIN 985 Kl Šroub M10x75 DIN Podložka 10,5 DIN 125 A Matice M10 DIN 985 Kl Podložka 19 DIN 125 A Třmen 15 DIN Woodroofovo pero 5x7,5 DIN Šroub M6x45 DIN Matice M6 DIN 985 Kl Mazací hlavice MK6 DIN Krytka SC 1 1/ Podložka 19 s nákružkem Kolo 16x6, Pneu 16x6, Duše 16x6, Disk kompletní 16x6, * - jen pro náhradní díly -7-

9 SKUPINA 3 ŘÍZENÍ -8-

10 SKUPINA 3 pozice ŘÍZENÍ obj. číslo název ks číslo výkresu Hřídel volantu Pouzdro dolní Pouzdro horní Ozubený segment Deska řízení Čep řízení Vodící šroub Podložka řízení Táhlo řízení Pouzdro Kloub. ložisko FJB Kulový kloub Pojistka 16 DIN S Matice M10 DIN 934 Kl Matice samojistící M10 DIN 980 8/V Šroub M12x45 DIN Matice M12 DIN 985 KL Třmen 15 DIN Šroub M8x16 DIN Šroub M8x20 DIN Podložka 8,4 DIN 125 A Matice M8 DIN 985 Kl Matice M10 DIN 985 Kl

11 SKUPINA 4A POHON POJEZDU

12 SKUPINA 4A POHON POJEZDU 20" pozice 17,5HP 20HP * 52.3 obj. číslo název ks číslo výkresu Vodící řemenice V Zájistka Napínací řemenice F Záchyt reakce "A" Podložka Konzola úplná "P" Řemenice motoru Elektro-magnetická spojka MSS Převodovka Tuff-Torq K Klínový řemen LA Pero 1/4x1/4x1 1/ Podložka 7/16" - těžké provedení Šroub spojky 7/16-20x2 1/ Šroub M8x25 DIN Podložka 8,4 DIN 9021 B Šroub M8x20 DIN Podložka 8,4 DIN 125 A Matice M8 DIN 985 Kl Pružina pojezdu TORO Šroub M8x45 DIN Konzola úplná "L" Šroub M8x75 DIN Podložka 19 s nákružkem Zábrana Šroub M10x50 DIN Podložka 10,5 DIN Pouzdro Šroub M10x40 DIN Podložka 10,5 DIN 125 A Matice M10 DIN 985 Kl Rameno napínáku Mazací hlavice MK6 DIN Pero 3/16x3/16x2 1/ Podložka Rozpěrka hydro Třmen 15 DIN Krytka SC 1 1/ Kolo 20x10, Pneu 20x10, Duše 20x10, Disk kompletní 20x10, * - jen pro náhradní díly -11-

13 SKUPINA 4B POHON POJEZDU 20"-K62-12-

14 SKUPINA 4B pozice 22HP POHON POJEZDU 20"-K62 obj. číslo název ks číslo výkresu Vodící řemenice V Matice M8 DIN 985 CI Podložka 8.4 DIN 125 A Šroub M8x25 DIN Šroub M8x18 DIN Podložka 8 DIN 127 B Podložka 8.4 BN Matice M8 DIN 934 Cl Podložka Podložka s nákružkem Klínový řemen AP PřevodovkaTuff Torq K62 Q Krytka SC 1 1/ Pojistný kroužek 25 DIN Podložka Pero 1/4x1/4x2-3/ Kolo 20x /1" KST Spacer, axle Šroub M8x75 DIN Šroub M10x55 DIN Šroub M10x40 DIN Podložka 10.5 DIN 125 A Pouzdro Matice M10 DIN 985 CI Rozpěrka Pružina pojezdu TORO Podložka 10.5 DIN 125 A Matice M10 DIN 985 CI Šroub M8x20 DIN Pero 1/4x1/4x1-1/ Šroub spojky 7/16-20x2-1/2 LG Pérová podložka 7/ Elektro-magnetická spojka Warner MSS Řemenice motoru Šroub 8.4 DIN 9021 B Rameno napínáku Napínací řemenice F Pouzdro Šroub M10x40 DIN Šroub M10x50 DIN Zábrana Podložka 10.5 DIN Pneu 20x10, Duše 20x10, Disk úplný 20x /1" Stabilizátor Šroub M8x55 DIN Šroub M8x25 DIN Rameno pohonu Ventilátor převodovky Řemenice převodovky Podložka Maznice MK 6 DIN Konzola úplná "L" Konzola úplná "P" Podpěra Držák nádrže Šroub M8x16 DIN Vyrovnávací nádrž Zátka Trubka Hadice Trubka Šroubení Šroubení Matice M8x1 DIN 439 B - ISO Těsnění 12/ Zámek Těsnění Spona UM

15 SKUPINA 5 ZAVĚŠENÍ SEČENÍ 102 cm -14-

16 SKUPINA 5 ZAVĚŠENÍ SEČENÍ 102 cm pozice obj. číslo název ks číslo výkresu 17,5HP 22HP 20HP Přední závěs Rameno zdvihání Hřídel zvedání hydro Hřídel Ozubený segment Táhlo úplné Táhlo úplné FG Ruční páka Pružina sečení Závěsné oko M10x50x Čep závěsu úplný Čep Šroub Pružná závlačka 3, Pružná závlačka 2, Závlačka 5x50 DIN Pryžová podložka Matice M10 DIN 985 Kl Podložka 10,5 DIN 125 A Pružný kolík 5x30 DIN Podložka 8,4 DIN 125 A Podložka 13 DIN 125 A Šroub M8x20 DIN Matice M8 DIN 985 Kl Závlačka 2x Rukojeť zvedání sečení Západka Tlačítko Táhlo Pružina Čep Třmen 6 DIN Držák Matice M12 DIN 934 Kl Matice M12 DIN 985 Kl

17 SKUPINA 6 SEČENÍ 102 cm

18 SKUPINA 6 pozice SEČENÍ 102 cm obj. číslo název ks číslo výkresu Kryt nožů 102-K4-S Hřídel levý Hřídel pravý Rozpěrka "T" Příruba nože Těleso ložiska s 2 přírubami Střižný kolík Šroub M12x1,25x40 L Šroub M12x1,25x40 P Nůž levý "T" Nůž pravý "T" Výztuha nože Kopírovací kolo Přípojka G 3/4" Vložka Talířová pružina 40x12,2x2x3, Ložisko RS P Pero 6h9x6x63 ČSN Pero 6h9x6x25 ČSN Pojistný kroužek 25 DIN Šroub M10x90 DIN Matice M10 DIN 985 Kl Podložka 10,5 DIN Šroub M8x30 DIN Matice M8 DIN 6926 Kl Šroub M8x35 DIN Šroub M8x20 DIN Podložka 8,4 DIN 125 A 8-17-

19 SKUPINA 6 SEČENÍ 102 cm }

20 SKUPINA 6 SEČENÍ 102 cm pozice obj. číslo název ks číslo výkresu 17,5HP 20/22HP Deska úplná Řemenice s ložiskem Řemenice 28z Ložisko RS P Pojistný kroužek 40 DIN Řemenice 28z Výztuha Výztuha Podložka Podložka 12,4/50/ Podložka Držák Řemenice úplná Kryt řemenu Ozubený řemen 20DS/8M Pružina Šroub M10x25 DIN Šroub M10x45 DIN Matice M10 DIN 985 Kl Matice M12 DIN 985 Kl Šroub M8x25 DIN Šroub M6x16 DIN Matice M8 DIN 985 Kl Podložka 8,4 DIN 125 A Pružná podložka 10 DIN 127 B Pryžová podložka 6, Podložka 6,4 DIN 125 A Podložka 10,5 DIN 125 A Matice M6 DIN 985 Kl Podložka 6,4 BN Šroub M6x16 DIN Držák krytu Šroub M5x16 DIN Matice M5 DIN 985 Kl Podložka 5x20 BN Kryt řemenice Šroub M4x BN Pružná podložka 8 DIN 127 B Deska Řemenice W Čep Zábrana Matice M8 DIN 439 B Kl Podložka 8,4 DIN Patka Šroub M8x50 DIN Čep řemenice Podložka 13 DIN 125 A Klínový řemen 17x1400 Li (B55) Klínový řemen 17x1350 Li (B53) 1 110* 110* Sečení úplné 102-K4-S 1 * - BEZ ŘEMENU poz

21 SKUPINA 7A OVLÁDÁNÍ POJEZDU 20" -20-

22 SKUPINA 7A OVLÁDÁNÍ POJEZDU 20" pozice 17,5/20HP obj. číslo název ks číslo výkresu Vahadlo úplné Pedál přední Pedál zadní Hřídel úplný Hřídel úplný Táhlo ovládání úplné Táhlo by-passu Rozpěrka Táhlo ovládání Čep vidlice Čep ovládání Rameno ovládání Táhlo by-passu Potah pedálu Potah pedálu Krytka 6/ Pružný kolík 5x22 DIN Pružný kolík 5x26 ISO Podložka 10,5 DIN 125 A Závlačka 2x18 DIN Podložka 9 DIN Závlačka 2,5x18 DIN Třmen 7 DIN Podložka 6,4 DIN Podložka 6,4 DIN 125 A Třmen 4 DIN Podložka 6,4 DIN 137 A Závlačka 1,6x12 DIN Matice M8 DIN 934 Kl Šroub M8x60 DIN Šroub M8x25 DIN Podložka 10,5 BN Podložka 10,5 DIN 137 A 1-21-

23 SKUPINA 7B OVLÁDÁNÍ POJEZDU 20"-FG -22-

24 SKUPINA 7B pozice 22HP OVLÁDÁNÍ POJEZDU 20"-FG obj. číslo název ks číslo výkresu Vahadlo úplné Pedál přední Pedál zadní Hřídel úplný Hřídel úplný Táhlo ovládání úplné Táhlo by-passu Rozpěrka Táhlo ovládání Čep vidlice Čep ovládání Rameno by-passu K Táhlo by-passu K Tlumič XP Pouzdro Potah pedálu Potah pedálu Krytka 6/ Pružný kolík 5x22 DIN Pružný kolík 5x26 ISO Podložka 10,5 DIN 125 A Závlačka 2x18 DIN Podložka 9 DIN Závlačka 2,5x18 DIN Třmen 7 DIN Podložka 6,4 DIN Podložka 6,4 DIN 125 A Třmen 4 DIN Podložka 6,4 DIN 137 A Závlačka 1,6x12 DIN Matice M8 DIN 985 Kl Matice M8 DIN 934 Kl Šroub M8x60 DIN Šroub M8x25 DIN Šroub M8x30 DIN Matice M10 ISO 4032-kl18 (DIN934) Podložka 10,5 BN Podložka 10,5 DIN 137 A 1-23-

25 SKUPINA 8A OVLÁDÁNÍ BRZDY -24-

26 SKUPINA 8A OVLÁDÁNÍ BRZDY pozice obj. číslo název ks číslo výkresu 17,5/20HP Pedál brzdy Pedál úplný Páka brzdy Páka aretace Táhlo brzdy úplné Patka úplná Držák Pružina Pružná páka Pružina brzdy Pružina Potah pedálu brzdy Návlek páky aretace brzdy Šroub M8x20 DIN Podložka 8,4 DIN 125 A Matice M8 DIN 985 Kl Pružný kolík 5x22 DIN Šroub M4x25 DIN Podložka 4,3 DIN 125 A Matice M4 DIN 985 Kl Pružná závlačka 1,8x Podložka 10,5 DIN 125 A 1-25-

27 SKUPINA 8B OVLÁDÁNÍ BRZDY HYDRO FG -26-

28 SKUPINA 8B OVLÁDÁNÍ BRZDY HYDRO FG obj. číslo název ks číslo výkresu pozice 22HP Pedál brzdy Pedál úplný Páka brzdy Páka aretace Táhlo brzdy úplné Patka úplná Držák Pružina Pružná páka Pružina brzdy Pružina Potah pedálu brzdy Návlek páky aretace brzdy Rozpěrka Šroub M8x20 DIN Podložka 8,4 DIN 125 A Matice M8 DIN 985 Kl Pružný kolík 5x22 DIN Šroub M4x25 DIN Podložka 4,3 DIN 125 A Matice M4 DIN 985 Kl Pružná závlačka 1,8x Podložka 10,5 DIN 125 A 1-27-

29 SKUPINA 9 OVLÁDÁNÍ UZÁVĚRY DIFERENCIÁLU K

30 SKUPINA 9 pozice 22HP OVLÁDÁNÍ UZÁVĚRY DIFERENC. K62 obj. číslo název ks číslo výkresu Pedál uzávěry diferenciálu Pojistný čep Vodítko úplné Rameno úplné Pedal uzávěry Lanko uzávěry diferenciálu Držak lanka Držák pedálu Potah pedálu Pružina uzávěry Šroub M8x25 DIN Šroub M5x16 DIN 965 A Šroub M8x25 DIN 7500 D Šroub 4.2x13 DIN 7983 C Matice M8 DIN 985 Cl Matice M5 DIN 985 CI Podložka 8 DIN 127 B Třmen DIN Kolík 5x22 DIN Uzavírací příchytka F/A 2-29-

31 SKUPINA 10 ELEKTRICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ -30-

32 SKUPINA 10 ELEKTRICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ pozice obj. číslo název ks číslo výkresu 17,5HP 20/22HP Kabel baterie "-" Kabel baterie "+" Nosič baterie Svazek diody Kabelový svazek hydro Kabelová příchytka RT Baterie 12V - 22Ah Šroub M6x16 DIN Matice M6 DIN 934 Kl Držák baterie Šroub M8x16 DIN Krytka baterie 16x15, Průchodka 16x2 KD Průchodka 9x1,5 KD Uzavírací příchytka F/A Uzavírací příchytka F/A Samolepící příchytka 1/4 PCNY Krytka mont. otvoru Držák kabelu Průchodka 23x2 KD Průchodka 18x Objímka žárovky MR Svazek žárovek Jeep Halog.žárovka 50mm Halog.žárovka 35mm Objímka žárovky MR Podložka 6,4 DIN 125 A 4-31-

33 SKUPINA 10 A ELEKTRICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ B C D E F

34 SKUPINA 10 ELEKTRICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ pozice obj. číslo název ks číslo výkresu 17,5HP 20/22HP Kabel solenoidu Spínač zaplnění koše Spodní díl spínače Vrchní díl spínače Páčka spínače Kolík spínače Spínač koše OMRON ABV Šroub 4,2x13 DIN 7981 F Spínač DELTA Krytka DELTA Držák modulu Řídící modul hydro Šroub 2,9x13 DIN 7981 Z Podložka 3 DIN 125 A Solenoid 94255/12V - 150A Krytka startéru 16x Matice W1/ Šroub M6x12 DIN Spínač spojky tahový Spínací skříňka DELTA PN Spínací klíček Kroužek / Podložka 6,4 DIN 125 A Propojovací kabel Počítadlo motohodin DELTA Ampérmetr PRIME Pružná podložka 6 DIN 127 B Bzučák 1-33-

35 SKUPINA 11 KAPOTÁŽ -34-

36 SKUPINA 11 KAPOTÁŽ pozice obj. číslo název ks číslo výkresu 17,5HP 20HP 22HP Blatníky hydro RAL Podlaha "KARSIT" hydro Podlaha hydro FG Schránka na baterii Krytka SC 1 1/ Nosič sedačky Nosník spínače Rozpěrka Pouzdro Držák nosiče Pružina sedačky Pružina Podložka 10,5 DIN 125 A Matice M10 DIN 985 Kl Šroub M8x25 DIN Pružná podložka 8 DIN 127 B Šroub M8x20 DIN Podložka 8,4 DIN 9021 B Podložka 5,3 SN Šroub M5x16 DIN Šroub nosiče Podložka 8,4 DIN 125 A Matice M8 DIN 985 Kl Šroub M6x30 DIN Podložka 6,4 DIN 9021 B Matice M6 DIN 985 Kl Sedačka Quattro Sedačka de Luxe INI Seřizovací šroub KRG Pružná podložka 8 DIN 137 A Šroub M8x20 DIN Rozpěrka Podložka 5,3 DIN 9021 B Matice M5 DIN 985 Kl Vymezovací podložka Podložka 10,5/20/ Podložka Podložka 5,3 DIN 125 A Šroub M5x16 DIN 965A Šroub M5x16 DIN

37 SKUPINA 11 KAPOTÁŽ -36-

38 SKUPINA 11 KAPOTÁŽ pozice obj. číslo název ks číslo výkresu 17,5HP 20HP 22HP Panel CLASSIC Panel CLASSIC M-A Kapota Jeep 1V Kapota Jeep 2V Kryt "H" úplný Nárazník Senátor Krytka GL 50x1-2, Šroub 4,2x13 eco-drill DIN 7504 K Volant KARSIT Rukojeť plynu Pružná podložka 10 DIN 137 A Výztuha páčky plynu Páčka plynu se sytičem "37" Páčka plynu GAR 001 bez sytiče "56" Táhlo sytiče B Matice 3/8" Pružná podložka 8 DIN 127 B Šroub M8x20 DIN Podložka 8,4 DIN 9021 B Šroub M5x20 DIN Podložka 5,3 DIN 9021 B Matice M5 DIN 985 Kl Boční kryt Matice M4 DIN 985 Kl Šroub M5x16 DIN 965A Šroub M4x14 DIN 84 A Spirálový kolík 6x45 ISO Držák pružiny Pružina kapoty Lemovka 8/

39 SKUPINA 12 KOŠ NA TRÁVU 300 L

40 SKUPINA 12 pozice KOŠ NA TRÁVU 300 L obj. číslo název ks číslo výkresu Rám vrchní Trubka přední úplná Trubka spodní Madlo úplné Vzpěra Spojovací trubka Výztuha levá Výztuha pravá Vyklápěcí páka Víko koše RAL Vak na trávu Rukojeť páky koše Šroub M8x25 DIN Držák pružiny Pružina koše Matice M8 DIN 985 Kl Šroub M8x20 DIN Podložka 8,4 DIN 9021 B Pružná podložka 8 DIN 127 B Šroub M5x16 DIN Šroub M5x16 DIN Šroub M5x30 DIN Šroub M5x35 DIN Šroub M5x25 DIN Samořezný šroub M6x12 DIN 7500 D Podložka 5,3 DIN 125 A Matice M5 DIN 985 Kl Pryžová podložka Podložka 5,3 DIN 9021 B Nálepka šipka Koš na trávu kompletní RAL

41 SKUPINA 13 TUNEL A ZADNÍ DESKA -40-

42 SKUPINA 13 pozice 17,5HP 20HP 22HP TUNEL A ZADNÍ DESKA obj. číslo název ks číslo výkresu Deska koše úplná Tunel hydro Tunel FG PLUS Závěs koše levý Závěs koše pravý Držák krytu Kryt řemenice Výztuha Výztuha Násypka Posuvná zábrana Planžeta Šroub M4x12 Eco-fix Matice M4 DIN 985 Kl Šroub M8x20 DIN Šroub M8x25 DIN Šroub M6x12 DIN Šroub M8x12 DIN Šroub M8x25 Verb. Ripp Šroub M8x BN Šroub M5x16 DIN 603 Mu Šroub M6x16 DIN 603 Mu Vodítko pravé Vodítko levé Průchodka KD Křídlová matice 1/4" Matice M5 DIN 985 Kl Matice M6 DIN 985 Kl Matice M8 DIN 985 Kl Podložka 8,4 DIN 125 A Podložka 6,4 DIN 125 A Pružná podložka 8 DIN 127 B Šroub M6x16 DIN Clona Opěrný pásek Šroub M4x12 DIN 84A Závěs Šroub M8x20 DIN Podložka 5,3 DIN 125 A 2-41-

43 SKUPINA 14 NÁLEPKY

44 SKUPINA 14 pozice NÁLEPKY obj. číslo název ks číslo výkresu 17,5HP 20HP 22HP Nálepka kapoty KARSIT Nálepka zvedání sečení "P" Nálepka zvedání sečení "L" Nálepka panelu "P" Nálepka panelu "P" Nálepka panelu "L" Nálepka panelu "L" Provozní pokyny Bezpečnostní pokyny Aretace brzdy Nálepka "šipka" Nálepka baterie Nálepka pojezdu Nálepka upozornění Nálepka "BY-PASS" Nálepka "BY-PASS" Nálepka násypky Nálepka B&S Bezpečnostní nálepka Nálepka 17/102 H "L" Nálepka 20/102 H "L" Nálepka 22/102X "L" Nálepka "Karsit" Nálepka 17/102 H "P" Nálepka 20/102 H "P" Nálepka 22/102HX "P"

45 SKUPINA 15 RÁM STROJE 1-44-

46 SKUPINA 15 RÁM STROJE pozice obj. číslo název ks číslo výkresu 17,5HP 20HP 22HP Rám hydro Rám hydro FG

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 0-5500-874

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 0-5500-874 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KARSIT K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 2011 0-5500-874 SKUPINY STROJE page 1A MOTOR 17,5 HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM 2 1B MOTOR 20/22 HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM 4 2 PŘEDNÍ NÁPRAVA 6 3 ŘÍZENÍ

Více

Katalog náhradních dílů H13-I/K92 H15-I/K92 0-5500-847

Katalog náhradních dílů H13-I/K92 H15-I/K92 0-5500-847 Katalog náhradních dílů KARSIT H13-I/K92 H15-I/K92 2011 0-5500-847 SKUPINY STROJE str. 1 MOTOR S PŘÍSLUŠENSTVÍM 2 2 PŘEDNÍ NÁPRAVA 4 3 ŘÍZENÍ 6 4 POHON POJEZDU 8 5 ZAVĚŠENÍ SEČENÍ 10 6 SEČENÍ 12 7 OVLÁDÁNÍ

Více

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1 W 2118 1 W 2118.11 D4051 1 2 Přední náprava D4052 1 3 Rotační lišta D3580 1 4 Páka zvedání D0861 1 5 Náboj D0354 1 6 Převodová skříň D3536 1 7 Převodová skříň D3536 1 8 Elektrovýzbroj D4002 1 9 Sedadlo

Více

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN 0001212 KLEČE SPECIÁL 3 184,87 3 790,00 1 8592189059853 0002792 KARBURÁTOR 2923 PH NÁHR 3714 1 189,92 1 416,00 1 8592189051987 0002828 KOHOUT PALIVOVÝ GUTTBROD 255,46 304,00 2 8592189050058 0002872 KOHOUT

Více

Katalog náhradních dílů

Katalog náhradních dílů tr@bi.cz 2003 Katalog náhradních dílů Trabant Zpracoval: Michal Bidlo Obsah 1 Motor 4 1.1 Válec a kliková skříň...................................................... 4 1.2 Kliková hřídel..........................................................

Více

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 03 / 2013 0005315AU4 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 7 19 25 18 BDR 550 Katalog č.03a / Verze 6 / Strana 2 0005315AU4

Více

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola BDR 700 DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola 06 / 2009 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 BDR 700 Katalog č.10a / Verze 8 / Strana

Více

CENÍK ND 2014 CENA 2014

CENÍK ND 2014 CENA 2014 CENÍK ND 2014 CENA 2014 Č.položky Název Balení Cena bez DPH 5340306 Třmen 1 762 9942543 LANKO POJEZDU - náhrada 9942585 +LK8820B - - 9944113 LANKO PLYNU - náhrada 9942507 - - 9944115 BOVDEN POJEZDU - náhrada

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Rám ŽTR 165 skupina č. 01 99850010 165001.01 Oko 19421116 165001.04 Pouzdro skupina - Disk 762 Kč 88 Kč 1,50kg skupina č. 02 98547006 165002.01 Talíř skupina - Ústrojí žací 3 266 Kč 23,0kg skupina

Více

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červen 2007 OBSAH: Dle tohoto katalogu je možno objednávat náhradní díly pro

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ List č. 1 (Počet stran 22) MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: únor 2006 O B S A H: Plášť úplný Tabulka č. 1

Více

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červen 2007 OBSAH: Dle tohoto katalogu je možno objednávat náhradní díly pro

Více

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1 Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1. 10-67-753 Úplná levá polonáprava do 17. série 1 110-30010 10-69-753 Úplná pravá polonáprava do 17. série

Více

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP 0125316SP - VARIÁTOR 03/2013 Motor, úchyt motoru 12 11 13 1 9946902 MOTOR BRIGGS 850 SERIES 1 2 9710403 ŘEMENICE MOTORU SESTAVA 1 3 9463709 PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ 1

Více

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau BDR 581 SL ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011 Vladimír Bernklau Motor, úchyt motoru 12 11 1 9946914 MOTOR HONDA GCV160, 5,5 HP 4T OHC1Z 1 2 4051913 ŘEMENICE MOTORU 1 3 9463709 PŘÍRUBA

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Výrobce: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: duben 2009 O B S A H: Kapotáž pracího stroje Vnější buben Prací

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Servisní katalog náhradních dílů 2014 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 8. část: ELEKTRICKÁ VÝSTROJ VOZU. Elektrické příslušenství

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 8. část: ELEKTRICKÁ VÝSTROJ VOZU. Elektrické příslušenství Elektrické příslušenství 1 Elektrické příslušenství Poz. Číslo dílu Název dílu Kusů Obchodní číslo 1. 10-124-4045 Pojistková skříňka 1 110-939380 9450.34 2. 10-163-3066 Držák pojistkové skříňky smaltovaný

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů EUROPA 160, 180 CZ : +420 737 245 938 SK : +421 337 718 805

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů EUROPA 160, 180 CZ : +420 737 245 938 SK : +421 337 718 805 Servisní katalog náhradních dílů Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Europa 160 5-7 radličný,

Více

ABG GOLF MOTOR VZDUCHOVÝ FILTR

ABG GOLF MOTOR VZDUCHOVÝ FILTR Rozpad ND výrobků ABG - 2011 Obsah ABG Golf Motor....... 3-9 ABG Golf Tělo..... 10-17 ABG 100........... 18-20 ABG 150........... 21-23 ABG 210........... 24-26 ABG 220........... 27-32 ABG 260...........

Více

KATALOG DÍLŮ MANIPULAČNÍ ZAŘÍZENÍ PRO HALOVÉ SENÍKY ND 3-011

KATALOG DÍLŮ MANIPULAČNÍ ZAŘÍZENÍ PRO HALOVÉ SENÍKY ND 3-011 0 KATALOG DÍLŮ MANIPULAČNÍ ZAŘÍZENÍ PRO HALOVÉ SENÍKY ND 3-011 Dodavatelem náhradních dílů je firma AGRA-BOHEMIA, a.s. se sídlem v Přelouči. Jako náhradní díly jsou dodávány díly označené +. 1 2 Manipulační

Více

BDR 550. Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm. Vladimír Bernklau

BDR 550. Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm. Vladimír Bernklau BDR 550 Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm Vladimír Bernklau Motorové jednotky BDR 550 Katalog íslo 03/Verze 5/Strana 2 Rozpis díl motorové jednotky A 9720607 MOTOROVÁ

Více

Ceník náhradních dílů Octavia Cup 2016 Uvedené ceny neobsahují DPH

Ceník náhradních dílů Octavia Cup 2016 Uvedené ceny neobsahují DPH 1 OC BK 001 KR L Brzdový kotouč přední levý CP4542-142/143CG12 AP Racing 8 530 Kč 2 OC BK 001 KR R Brzdový kotouč přední pravý CP4542-142/143CG12 AP Racing 8 530 Kč 3 OC BK 002 F Adaptér brzdového kotouče

Více

DS-521D Líza Číslo dílu:

DS-521D Líza Číslo dílu: 0 Poz. 0 ND Samolepka VAI (0x) SAMOLEPKA LÍZA Štítek DS-D Podložka B, Šroub Mx Kryt EN sestava Šroub Mx Šroub ST,x-C-AL Šroub Mx0 Kryt převodovky spodní Podložka, Šroub Mx KYT PŘEVODOVKY horní Podložka,

Více

Ověřená technologie montáže motokáry INDOOR 08

Ověřená technologie montáže motokáry INDOOR 08 VYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ TECHNICKÁ UNIVERZITA OSTRAVA FAKULTA METALURGIE A MATERIÁLOVÉHO INŽENÝRSTVÍ Ústav progresivních technologií pro automobilový průmysl Ověřená technologie montáže motokáry INDOOR 08 Petr

Více

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 9,90 12,00 19 240371 Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM)

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 9,90 12,00 19 240371 Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM) ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 ###295913 Skříň motoru - kompletní 1 10 057,85 12 170,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m

Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Radličkový kypřič - podmítač MERKUR II 2,2m, 3m, 4m, 4,7m a 5,5m se střižným

Více

Obsah. Kapitola 1B Běžná údržba a opravy naftové modely... 41. Kapitola 1A Běžná údržba a opravy benzínové modely... 25

Obsah. Kapitola 1B Běžná údržba a opravy naftové modely... 41. Kapitola 1A Běžná údržba a opravy benzínové modely... 25 Obsah Orientace v knize... 10 Popis vozidla... 11 Bezpečnostní pokyny... 12 Opravy během jízdy... 13 Nouzové startování... 14 Výměna kola... 15 Demontáž a výměna kola... 15 Hledání netěsností... 16 Odtahování

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Disk kola OC A4 27 Matice kola (5x) OC WH 002 26 Disk kola Zadní křídlo 183 OC PE 009 BN Výplň dveří ZL OC PI 002L 200 214 Okno boční zadní (2x) OC GL 002 180 Zrcátko L OC PE 007L

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II 3m a 4m nesená verze,

Více

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1 Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1. 10-143-7296 Úplná konzola páky do 13. série 1 110-512420 1. 10-207-7296 Úplná konzola páky s pouzdry od 14. série

Více

Modul č. 1 Technologie montáže a metrologie

Modul č. 1 Technologie montáže a metrologie Modul č. 1 Technologie montáže a metrologie Úloha technologii montáže podvozku obsahující montáž přední, zadní nápravy, řízení, brzdového systému, zprovoznění podvozku Úloha na montáž hnacího agregátu

Více

Automobily. 447 T Kód 04470101. Univerzální demontážní

Automobily. 447 T Kód 04470101. Univerzální demontážní 447 T Kód 04470 Univerzální demontážní zařízení na tlumiče K č 45.65 Kč 7.5 SAMOSTŘEDÍCÍ SYSTÉM Dvě horní ramena se přizp ůsobí také kuželovým a nevyrovnaným pružinám stlačením nezávislým na rozložení

Více

BDR 700. Verze 7 výroba od roku 2004 v DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm - oboustranný emen. Vladimír Bernklau

BDR 700. Verze 7 výroba od roku 2004 v DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm - oboustranný emen. Vladimír Bernklau BDR 700 Verze 7 výroba od roku 2004 v.. 18882 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm - oboustranný emen Vladimír Bernklau 0005321 Motorové jednotky schéma BDR 700 Katalog íslo 10/Verze 7/Strana 2 0005321

Více

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000 Sting Sport Číslování kapitol k a p i t o l a - 0 1 - k a p i t o l a - 0 2 - k a p i t o l a - 0 3 - k a p i t o l a - 0 4 - k a p i t o l a - 0 5 - k a p i

Více

SATURN II. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič

SATURN II. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič SATURN Obsah Tažné

Více

Cambridge válce VEGA 9,2

Cambridge válce VEGA 9,2 Cambridge válce VEGA 9,2 Servisní katalog náhradních dílů / 2016 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Cambridge válce VEGA 9,2 OBSAH: Část stroje Strana

Více

Obsah Orientace v knize Zapalovací svíčky Popis vozidla Vložka vzduchového fi ltru Kontrola opotřebení zadních brzdových čelistí a bubnů

Obsah Orientace v knize Zapalovací svíčky Popis vozidla Vložka vzduchového fi ltru Kontrola opotřebení zadních brzdových čelistí a bubnů Prelims Obsah 5 Obsah Orientace v knize... 10 Popis vozidla... 11 Bezpečnostní pokyny... 12 Opravy během jízdy... 13 Nouzové startování... 14 Výměna kola... 15 Hledání netěsností... 16 Odtahování vozidla...

Více

ND K M11,M13. Sklad Položka Název položky

ND K M11,M13. Sklad Položka Název položky ND K M11,M13 Sklad Položka Název položky 195600025020102 ZÁVLAČKA 2,5X20 195380518500300 ŠROUB 195460217565000 MATICE 195460203084000 ŠROUB 195341080010800 PODLOŽKA 195360606001500 POJISTKA 195375215560000

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Kasač HORAL Aktiv skupina č. 015 532038120158 2715.01 Hřídel kasače 1 811 Kč 75,00 kg 532030220038 2715.03 Ozubené kolo 84 z. 5 615 Kč 32,00 kg 532038240028 2715.12 Hřídel pravý 1 158 Kč 3,80

Více

HECHT 5060. Katalog náhradních dílů

HECHT 5060. Katalog náhradních dílů HECHT 5060 Katalog náhradních dílů 37 Sestava nosná 38 Poz. Název Typ KS Obj. číslo 1 Nosný rám Tekton 1 11231.096 2 Sestava Pevná náprava 1 3 Sestava převodovky 1 41233.014 4 Sestava nap. pojezdu 1 5

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 4. část: SPOJKA, PŘEVODOVKA, DIFERENCIÁL. Spojka

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 4. část: SPOJKA, PŘEVODOVKA, DIFERENCIÁL. Spojka Spojka 1 Spojka 1. 10-122-7051 Úplný štít s přítlačným kotoučem smontovaný do 5. série 1 110-150070 1. 10-126-7051 Úplný štít s přítlačným kotoučem smontovaný od 6. do 16. série 1 110-150071 1. 10-130-7051

Více

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 Vladimír Bernklau 1509,1511 Kliková skříň, vačka JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 2 1509,1511 Kliková skříň, vačka 1 5171711 TRUBKA 2 1 2 7461121 DRŽÁK 2 1 3 1512583

Více

Bezpečnostní symboly použité na stroji

Bezpečnostní symboly použité na stroji Bezpečnostní symboly použité na stroji DŮLEŽITÉ: Následující značky se nacházejí na Vašem zařízení nebo v přiloženém prospektu výrobku. Před použitím zařízení je důležité seznámit se s významem každé značky.

Více

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400 KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400-63 - OBSAH 1. Díly řadyvm... 65 1. Díly řadyvk... 72 1. Díly řadyvs... 78-64 - VM VM-01-01 polovina bloku přední VM-01-02 polovina bloku zadní VM-01-03 kryt bloku přední

Více

náhradní díly pro obilní kombajn

náhradní díly pro obilní kombajn skupina - Prstová lišta Fortschritt MDW/E 527 tabulka č. 01 4260714174 527001.04 Dvojprst 239 Kč 0,60 kg 4260714190 527001.11 Lišta 62 Kč 0,20 kg 021189307 527001.31 Žací kosa - 6 m 6 759 Kč 14,50 kg 4260714221

Více

8 Obsah kapitoly. Briggs Honda Vari, Jikov Gutbrod Ojnice vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců

8 Obsah kapitoly. Briggs Honda Vari, Jikov Gutbrod Ojnice vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Katalog výrobků 2016-2017 Obsah kapitoly Spojky odstředivé vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Jikov Vari Agzat Pružiny spojek Bubínky spojek Výfuky motorů vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Brigs

Více

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400-24 - SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 OBSAH Sestava 1. Kliková hřídel... 26 2. Uložení klikové hřídele... 27 3. Polovina bloku - přední... 28 4. Rozvod

Více

Výbava Svislé markýzy

Výbava Svislé markýzy Výbava Svislé markýzy Svislé markýzy Typ 470 Typ 490 Typ 499 Typ 0 Pohon a ovládání Motorový pohon (včetně ovládacího spínače) Dálkově ovládaný motor (včetně 1- kanálového rádiového ručního vysílače) O

Více

Ceník náhradní dílů přívěsů Agados

Ceník náhradní dílů přívěsů Agados CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PŘÍVĚSŮ AGADOS strana Přívěs NP 1,2,3,7 2 Přívěs NP 26 3 Přívěs HANDY 3 Korba a podvozek VZ-18,-21,-23,-26,-27 4 Přívěs VZ KONKURENT 6 Přívěs ALUX 6 Přívěs VZ EXCLUSIVE 8 Přívěs Kangaro,

Více

PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ

PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ OBJ. ČÍSLO NÁZEV ZBOŽÍ DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks E24216100018000 VÝZTUHA 11 138,40 E24216170000000 KRYT NOŽNÍHO ŘÍZENÍ L 6 1 091,60 E24216180000000 KRYT NOŽNÍHO ŘÍZENÍ P 6 657,00

Více

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz Cambridge válce Virgo 6.3 m Servisní katalog náhradních dílů Platnost od 0 www.opall-agri.cz Cambridge Válce Virgo Tento návod k používání byl vydán pro: Cambridge válce Virgo typ:... výrobní číslo:...

Více

BDR 583 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 583 SLEV MODEL 2013

BDR 583 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 583 SLEV MODEL 2013 BDR 583 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 583 SLEV MODEL 2013 01/2013 Motor, úchyt motoru 12 11 13 1 N010297 MOTOR BRIGGS 950E SERIES 1 2 9710403 ŘEMENICE MOTORU SESTAVA 1 3 9463709 PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ 1 4 1012410

Více

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60 Rozpad dílů rotační kypřič K-60 Hlava válce 1 380020070-0001 šroub s límcem 4 2 120230083-0001 víčko ventilové 1 3 120250032-0001 těsnění ventilového víčka 1 4 270960014-0001 svíčka zapalovací F7TC 1 5

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Fortschritt E 303 tabulka č. 02 4131771912 303002.12 Pružina nekompletní skupina - Hnací kolo 1 195 Kč (E 302) 3,00 kg tabulka č. 03 4140751467 303003.14 Portálová hřídel 966 Kč 3,10kg 4131771375

Více

BDR 550. Verze 4 výroba od roku 1998 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm. Vladimír Bernklau

BDR 550. Verze 4 výroba od roku 1998 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm. Vladimír Bernklau BDR 550 Verze 4 výroba od roku 1998 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm Vladimír Bernklau Motorové jednotky BDR 550 Katalog íslo 03/Verze 4/Strana 2 Rozpis díl motorové jednotky A 9720607 MOTOROVÁ

Více

BDR 700. Verze 2 výroba od roku 1994 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau

BDR 700. Verze 2 výroba od roku 1994 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau BDR 700 Verze 2 výroba od roku 1994 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm Vladimír Bernklau 0005321 Rozpis díl kle e zahradní 1 9474704 DÍL KLE Í SPODNÍ PRO KAPSU 1 1A 9474710 DÍL KLE Í SPODNÍ 1 2 6055503

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m verze s podvozkem, se střižným a pružinovým systémem

Více

NáŘaDí PrO autoservisy

NáŘaDí PrO autoservisy NáŘaDí PrO autoservisy DílENSKé vybavení...176 výměna OlEjE/filtrŮ...180 výměna SvíčEK...182 SErviS motoru...184 SErviS BrZD...186 SErviS tlumičů PérOváNí...187 SErviS KOl...188 NáŘaDí PrO KarOSáŘE...190

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím Chladič s příslušenstvím 1 Chladič s příslušenstvím Poz. Číslo dílu Název dílu Kusu Obchodní číslo 1. 10-345-7601 03-9672.12 1. 10-359-7601 03-9672.88 Úplný chladič se sacím pláštěm pro Š 1000 MB; MBX;

Více

STAVEBNÍ VRÁTKY P-150 (NOSNOST 150KG) P-200 (NOSNOST 200KG)

STAVEBNÍ VRÁTKY P-150 (NOSNOST 150KG) P-200 (NOSNOST 200KG) P-150 (NOSNOST 150KG) P-200 (NOSNOST 200KG) (POUZE PRO ZVEDÁNÍ MATERIÁLU) PŘÍRUČKA PRO OBSLUHU A ÚDRŽBU TATO PŘÍRUČKA JE NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ ZAŘÍZENÍ Důležité upozornění: Před začátkem používání zařízení

Více

CENÍK náhradních dílů čerpadel

CENÍK náhradních dílů čerpadel 5. ledna 2016 CENÍK náhradních dílů čerpadel číslo dílu popis dílu cena bez DPH v Kč cena s DPH v Kč kategorie 001DK 001DK Motor 0,37 kw, 230V, 50Hz 2031,5 2458,12 ND 002DK 002DK Motor 0,55 kw, 400V, 50Hz

Více

Remeha CAlenta. Přehled náhradních dílů a sestavy

Remeha CAlenta. Přehled náhradních dílů a sestavy Remeha CAlenta Přehled náhradních dílů a sestavy 1 Remeha CAlenta 15s / 25s / 15ds / 25ds 2 Remeha Calenta 15s /25s /15ds / 25ds - 1 Díl č. Popis Pozice 4101 Přední kryt Calenta 1001 4102 Dvířka krytu

Více

UPEVŇOVACÍ PRVKY. upevňovací prvky. art. Objímka jednošroubová. art. Objímka dvoušroubová. art. Objímka s vrutem bez tlumicí vložky

UPEVŇOVACÍ PRVKY. upevňovací prvky. art. Objímka jednošroubová. art. Objímka dvoušroubová. art. Objímka s vrutem bez tlumicí vložky art. Objímka jednošroubová vnější průměr potrubí šroub upevňovací bal. cena kód (mm) (in) D hlava ks Kč OB 11001216 12-16 1/4 M5x20 M8 100 12,14 OB 11001719 17-19 3/8 M5x20 M8 100 11,99 OB 11002023 20-23

Více

Podvozky (pojezdy) železničních vozidel. Volné materiály k předmětu MZV

Podvozky (pojezdy) železničních vozidel. Volné materiály k předmětu MZV Podvozky (pojezdy) železničních vozidel Volné materiály k předmětu MZV Ing. Marcel Mityska, CSc. 2012 1 Podvozky (pojezdy) železničních vozidel Základní rozdělení pojezdů je na: RÁMOVÉ a PODVOZKOVÉ. Chování

Více

101 Těleso čerpadla 132 Mezistěna. 545.2 Zadní ložiskové pouzdro. 550.2 Podložka. 685 Ochranné pouzdro. 813 Stator. 818 Rotor.

101 Těleso čerpadla 132 Mezistěna. 545.2 Zadní ložiskové pouzdro. 550.2 Podložka. 685 Ochranné pouzdro. 813 Stator. 818 Rotor. 20 NTV 73 3 LM 80 819.1 550.2 550.2 950 412.2 Těleso čerpadla Oběžné kolo Těsnící kroužek Těsnící kroužek O 412.2 Těsnící kroužek O Těsnící kruh Distanční kroužek Zadní ložiskové pouzdro Podložka 550.2

Více

Obsah 13 Manžety hnacích poloos 14 Matky kol 15 Jízdní zkouška Orientace v knize... 12 Všeobecná nebezpečí... 13 Zvláštní nebezpečí...

Obsah 13 Manžety hnacích poloos 14 Matky kol 15 Jízdní zkouška Orientace v knize... 12 Všeobecná nebezpečí... 13 Zvláštní nebezpečí... Obsah Orientace v knize... 12 Všeobecná nebezpečí... 13 Zvláštní nebezpečí... 13 Opravy na silnici... 15 Nelze nastartovat motor, startér se neotáčí... 15 Nelze nastartovat motor, i když startér normálně

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Obsah Rám pluhu, táhlo spojovací.

Více

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 Chladič 10 Čistič 11 Zapalování - úplné 12 Přístrojová

Více

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět 1 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA 8G6.462.086 34731600-6 2 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA ZAPALOVACÍ SKN11-1 2.SERIE 8G3.246.098

Více

REFERENCE BOHEMIAFLEX CS PROTISLUNEČNÍZAŘ ÍZENÍ KATALOG EXTERIÉROVÉHO STÍNĚNÍ

REFERENCE BOHEMIAFLEX CS PROTISLUNEČNÍZAŘ ÍZENÍ KATALOG EXTERIÉROVÉHO STÍNĚNÍ PROTISLUNEČNÍZAŘ ÍZENÍ BOHEMIAFLEX CS REFERENCE KATALOG EXTERIÉROVÉHO STÍNĚNÍ RODI-M HORIZONTÁLNÍ KLOUBOVÁ MARKÝZA bez nosného profilu Tato jednoduchá markýza nacházíuplatněnípři stíněnírodinných domů

Více

ROZPAD DÍLŮ. Petr Halík BG Technik cs, a.s

ROZPAD DÍLŮ. Petr Halík BG Technik cs, a.s ROZPAD DÍLŮ Petr Halík BG Technik cs, a.s. 3.2.2016 1-3 Obr.1 Pozice Obj. č. Objednací kód Název dílu Počet dílu v stroji 1-1 2000609002 Držák pití 1 1-2 3152050102 Ochrana plastu 1,3m 1-3 3131080105 Láhev

Více

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

Seznam náhradních dílů

Seznam náhradních dílů 1ZSE 5492-134 jazyk - čeština Revize 3, 1998-01-30 Seznam náhradních dílů Přepínač odboček typu UB s pohonem typu BUE a BUL Bez písemného povolení výrobce nesmí být tento dokument kopírován, předán třetí

Více

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov JKPOV Název skladové položky Cena/ks Cena/ks bez DPH vč. 20% DPH 336 140 211 SKRIN POMOCNÉHO POHONU 1 390,00 1 668,00 344 239 733 ROZPĚRKA 440,00 528,00 336 210 320 KUŽEL SYNCHRONIZACE 1 057,82 1 269,38

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů.

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený

Více

MIG/MAG hořák typ MB15

MIG/MAG hořák typ MB15 MIG/MAG hořák typ MB15 Vzduchem chlazený 150A Mix 60% DC drát Ø 0,6-1,0 Poz. Obj. číslo Název 1. 2. 3. 6. 7. 8. 9. 10. 4101.11 4102.05 4102.04 41000 41000 4106.06 4106.08 4106.10 4106.12 4108.01 4108.02

Více

651 VYTAHOVAČE 571 KULIČKY ŠROUBY S VÁLCOVOU HLAVOU A ŠESTIHRANEM. Strana...568 ŠROUBY SE ZAPUŠTĚNOU HLAVOU A ŠROUBY S SADY

651 VYTAHOVAČE 571 KULIČKY ŠROUBY S VÁLCOVOU HLAVOU A ŠESTIHRANEM. Strana...568 ŠROUBY SE ZAPUŠTĚNOU HLAVOU A ŠROUBY S SADY 600 ŠROUBY S VÁLCOVOU HLAVOU A VNITŘNÍM ŠESTIHRANEM Strana.....................568 602 SADY ŠROUBŮ 604 ŠROUBY SE ZAPUŠTĚNOU HLAVOU A VNITŘNÍM ŠESTIHRANEM 604 ŠROUBY SE ZAOBLENOU HLAVOU A VNITŘNÍM ŠESTIHRANEM

Více

TEDOM a.s. DIVIZE MOTORY OBSAH: POČET LISTŮ: 20 LIST: 1 ČÍSLO PŘEDPISU: 61-0 - 0250 NÁZEV: MONTÁŽNÍ PŘEDPIS

TEDOM a.s. DIVIZE MOTORY OBSAH: POČET LISTŮ: 20 LIST: 1 ČÍSLO PŘEDPISU: 61-0 - 0250 NÁZEV: MONTÁŽNÍ PŘEDPIS POČET LISTŮ: 20 LIST: 1 ČÍSLO PŘEDPISU: 61-0 - 0250 INDEX l NÁZEV: MONTÁŽNÍ PŘEDPIS OBSAH: list číslo I. Montáž vík ložisek klikového hřídele... 2 II. Výběr těsnění hlav válců... 3 III. Utahování šroubů

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro radličkový kypřič půdy MERKUR 3m, 4m, 4,7m a 5,5m se střižným a pružinovým

Více

I 35/50 КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÝCH DIELOV

I 35/50 КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÝCH DIELOV KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ DATUM VYDÁNÍ: 09/01 508 121 I 35/50 ŽEHLÍCÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU 1400/1500/1600/1900/2000/2500/3200 MM KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ

Více

PPR SYSTÉM CENÍK Kč. Platnost od 01.03.2014. Stránka 1

PPR SYSTÉM CENÍK Kč. Platnost od 01.03.2014. Stránka 1 TRUBKY Trubka S 2,5 (PN 20) 4 m 16x2,7 m 101016 0,11 0,28 160 19,70 20x3,4 m 101020 0,17 0,44 100 26,30 25x4,2 m 101025 0,27 0,73 60 41,30 32x5,4 m 101032 0,43 1,10 40 65,70 40x6,7 m 101040 0,67 1,83 24

Více

NÁHRADNÍ DÍLY NA VÝROBKY HAWLE

NÁHRADNÍ DÍLY NA VÝROBKY HAWLE NÁHRADNÍ DÍLY NA VÝROBKY HAWLE Hydranty EXPO 269108000012 PÍST TĚSNÍCÍ K 5030,5020, 80 1300 Kč 269110000012 PÍST TĚSNÍCÍ K 5020, 5030 100 1470 Kč 502000000090 ZNAK NA HYDRANT - PŘÍPLATEK 680 Kč 502008002130

Více

CENÍK Kč. Platnost od 01.08.2011

CENÍK Kč. Platnost od 01.08.2011 TRUBKY Trubka PN 20-4 m 16x2,7 m 101016 0,11 0,28 160 17,30 20x3,4 m 101020 0,17 0,44 100 23,00 25x4,2 m 101025 0,27 0,73 60 36,20 32x5,4 m 101032 0,43 1,10 40 57,60 40x6,7 m 101040 0,67 1,83 24 87,80

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

TECHNICKÉ ÚDAJE - PODVOZEK 88

TECHNICKÉ ÚDAJE - PODVOZEK 88 TECHNICKÉ ÚDAJE - PODVOZEK 88 Rám Vidlice Zdvih pružiny Osazení vidlice Pružná vzpěra Brzda Brzdové kotouče - průměr Hranice opotřebení brzdových kotoučů Tlak vzduchu v pneumatikách pro jízdu v terénu

Více

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Kat.číslo Název 34-07-009-2 sahara 34-07-026-2 pouzdro 34-07-040-2 koleno 34-09-000-3 Převodovka kompl.p 34-09-500-3 Převodovka kompl.l 34-09-001-3 Pastorek kompletní

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 65H

Katalog náhradních dílů IGLAND 65H IG LES, s.r.o. J. Tomáška 7 0 ROKYCANY Tel.: +0 0 9 Fax: +0 0 9 Email: vacovsky@igland.cz www.igland.cz, www.igles.cz IGLAND AS Roresanden 09 N885 Grimstad, Norway Phone + 7 7 5 00 Fax + 7 7 5 0 Mail:

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 11. část: KAROSÉRIE TUDOR. Svařená karoserie s montážními díly do 17.

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 11. část: KAROSÉRIE TUDOR. Svařená karoserie s montážními díly do 17. Svařená karoserie s montážními díly do 17. série 1 Svařená karoserie s montážními díly do 17. série 1. 12-063-99906 Úplná karosérie svařená (Tudor) pro levé řízeni 1 110-701100 1. 12-064-99906 Úplná karosérie

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů.

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů. Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

HITL, s.r.o. ZAHRADNÍ a KOMUNÁLNÍ TECHNIKA PRODEJ SERVIS Dobelice 57, 672 01, okr. Znojmo

HITL, s.r.o. ZAHRADNÍ a KOMUNÁLNÍ TECHNIKA PRODEJ SERVIS Dobelice 57, 672 01, okr. Znojmo Datum: 10.7.2012 Vyřizuje: Jan Šuler Tel.: 777 277 456 Věc: Nabídka vozidla Bonetti hákový nakladač kontejnerů vč. kontejnerů pro svoz Biologického odpadu v rámci dotačního titulu 4.1. s možnosti využití

Více

PŘÍRUČKA PRO OBSLUHU A ÚDRŽBU

PŘÍRUČKA PRO OBSLUHU A ÚDRŽBU STAVEBNÍ VRÁTKY MINOR MILLENNIUM PORTICO 35/500 KG Tato zařízení jsou určena výhradně ke zvedání materiálu. TATO PŘÍRUČKA JE NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ ZAŘÍZENÍ Důležité upozornění: Před začátkem používání zařízení

Více

W1600 PRIME POČÍTADLA MOTOHODIN PRO SAMOJÍZDNÉ ROTAČNÍ SEKAČKY W1613, W /2007. WISCONSIN Engineering CZ, s.r.o.

W1600 PRIME POČÍTADLA MOTOHODIN PRO SAMOJÍZDNÉ ROTAČNÍ SEKAČKY W1613, W /2007. WISCONSIN Engineering CZ, s.r.o. NÁVOD K MONTÁŽI 08/2007 POČÍTADLA MOTOHODIN PRO SAMOJÍZDNÉ ROTAČNÍ SEKAČKY W1613, W1618 W1600 PRIME Před uvedením stroje do provozu pečlivě prostudujte návod k použití! Vždy se řiďte bezpečnostními předpisy

Více

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 č. artiklu artikl počet kusů cena Kč / ks bez DPH 301069 Ventilátor alternátoru avie 2 36,89 73,78 301076 Relé alternátoru s uhlíkem 28V 1 286,63 286,63

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 3-5 radličný se střižným a pružinovým

Více

Trailer total. Nyní v EUROPARTU: náhradní díly pro nápravy VALX. Náhradní díly pro nápravy s kotoučovými brzdami

Trailer total. Nyní v EUROPARTU: náhradní díly pro nápravy VALX. Náhradní díly pro nápravy s kotoučovými brzdami Trailer Total U1_U4_CZ_Layout 1 06.02.2012 15:36 Seite 3 Nyní v EUROPARTU: náhradní díly pro nápravy VALX Náhradní díly pro nápravy s kotoučovými brzdami Náhradní díly pro nápravy s bubnovými brzdami Vzduchové

Více

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX evo 25 JUNIOR MAX evo 25 MINI MAX evo 25 MICRO MAX evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola POZICE KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA,

Více