MONITORING KONKURENCE

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "MONITORING KONKURENCE"

Transkript

1 MONITORING KONKURENCE Nákupní centra

2 Galerie Butovice Galerie Butovice Radlická 520/ Praha-Jinonice

3 Galerie Butovice Závody Finále Albert Triatlon Tour V neděli 18. září se v prostoru in-line dráhy Galerie Butovice uskutečnily finálové závody Albert Triatlon Tour. Fanoušci přišli podpořit mladé závodníky. Součástí programu byla freestylová exhibice BMX Jana Valenty a také skákací hrad se spoustou další zábavy pro děti.

4 Galerie Butovice Závody Závod Plavecko - běžeckého poháru u GB V úterý 20. září se v prostoru in-line dráhy Galerie Butovice uskutečnila běžecká část závodu 11. ročníku Plavecko - běžeckého poháru (PBP). PBP byl určen dětem a mládeži ve věku 9 15 let. Záštitu nad projektem převzali první dáma České republiky Livia Klausová, člen MOV a olympijský vítěz Jan Železný a přednosta kardiocentra IKEM Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

5 Galerie Butovice Modernizace Bezdrátová síť Galerie Butovice Byla provedena revize a oprava bezdrátové (WiFi) sítě, ke které se mohou všichni návštěvníci připojit se svými notebooky a mobilními telefony v prostorech Food courtu v 1. patře centra. K výkonné bezdrátové síti s názvem Galerie Butovice se lze připojit bez jakéhokoliv hesla.

6 Galerie Butovice Vše pro děti Zářijová dětská burza Prodejte, vyměňte nebo darujte své hračky, Dětský koutek Aktualizace programu dětského koutku HOP - HOP Skákací hrad pro děti a

7 Galerie Butovice Angličtina Pokračuje English club Galerie Butovice Po prázdninách znovu začaly bezplatné lekce angličtiny pro předškolní děti, a to v pravidelném English clubu, který byl připraven ve spolupráci s česko-anglickou školkou Domeček. Výuka anglického jazyka pro děti v předškolním věku hravou formou s využitím písniček, básniček a pohádek probíhá od září do prosince každé úterý od 15:00 v Dětské zóně v přízemí centra Galerie Butovice.

8 Galerie Butovice Pohádky Pohádkový les Galerie Butovice se konal už osmý ročník oblíbeného Pohádkového lesa Galerie Butovice. Letos se všichni jeho návštěvníci mohli těšit na více soutěžních stanovišť, pohádkových postav a také doprovodných atrakcí, které tentokrát byly v ceně vstupného.

9 Galerie Butovice Zrcadlení Zrcadlové bludiště v Galerii Butovice Nejnáročnější zrcadlový labyrint v České republice byl umístěn v Galerii Butovice. Neotřelé zábavy v bludišti ze zrcadel si děti mohly užít září denně mezi hodinou, a to zcela zdarma. Procházka zrcadlovým labyrintem je opravdovým zážitkem jak pro děti, tak pro dospělé!.

10 Galerie Butovice Škola volá Hurá do školy! Start nového školního roku oslavily děti v Galerii Butovice velkou dětskou show, a to 1.9. od 14 hodin v 1. patře centra! Na všechny školáky čekala tak trochu jiná škola - formou hry s pódiovým programem plným soutěží a zábavy. Doplňkovou aktivitou byl školní pětiboj v klasických školních disciplínách (příprava aktovky, házení houbou, oprava počítadla, balení svačiny, skládání abecedy). Součástí programu bylo také slavnostní otevření zrcadlového bludiště.

11 Galerie Butovice Slevy Zajímavé slevové akce v prodejnách Galerie Butovice Unikátní slevová knížka PET CENTER Pet Center pro zákazníky připravil unikátní slevovou knížku, kde každý získá skvělé slevy a atraktivní dárky. Zákazníci v ní našli více jak 33 mimořádných nabídek, které mohou využít po celé září a říjen. Více na

12 Galerie Butovice Slevy Zajímavé slevové akce v prodejnách Galerie Butovice Boty kolekce podzim/zima 2011 Buďte za dámu! Trendy kolekce CCC Boty pro nadcházející sezonu jsou velice ženské. Zavítejte do prodejny CCC boty a jistě budete mile překvapeni velkým výběrem obuvi za nízké ceny.

13 Galerie Butovice Slevy Zajímavé slevové akce v prodejnách Galerie Butovice ČEDOK Exotika za nejlepší ceny! Vyberte si u nás svoji exotickou dovolenou v Keni, Thajsku, Mexiku, Emirátech nebo na Kubě.

14 Galerie Butovice Slevy Zajímavé akce v prodejnách Galerie Butovice Královský klub BAMBULE Vstupte do světa fantastických odměn a výhod. Společnost Alltoys, provozovatel maloobchodní sítě s hračkami Bambule, zahájila 26. září 2011 provoz věrnostního programu KRÁLOVSKÝ KLUB BAMBULE. Na členy klubu čeká řada báječných odměn.

15 Galerie Vaňkovka Brno Galerie Vaňkovka Brno Ve Vaňkovce Brno

16 Galerie Vaňkovka Brno Výstava Výstava fotografií z Evropských her handicapované mládeže proběhla v Galerii Vaňkovka výstava fotografií z Evropských her handicapované mládeže. Fotografie zachycovaly průběh mimořádné události, při níž se v Brně sešlo na pět stovek handicapovaných dětí a mladých lidí ze třinácti států Evropy. Snímky připomínaly, že sport handicapovaných má své kouzlo, napětí a emoce. Evropské hry handicapované mládeže Brno 2011 byly největším podnikem svého druhu v Evropě. Organizoval je Nadační fond Emil ve spolupráci s Evropským paralympijským výborem.

17 Galerie Vaňkovka Brno Výstava Velké Brno - výstava Výstava s názvem Velké Brno byla vytvořena ve spolupráci s Muzeem města Brna. Pomocí fotografií, textů a unikátních exponátů mapuje období velkého rozmachu Brna. Program: Ochutnávka kávy v historické kavárně Segafredo Dětský koutek plný her Sobota od Swing wings trio Sobota ve 14.00, a Spolek elegantních dam. Přehlídka dobové módy, charleston a přehlídka dobového spodního prádla a plavek.

18 Galerie Vaňkovka Brno Soutěž Casting na českou miss 2012 Casting se koná dne ve Vaňkovce. Přípravy a propagace této akce probíhala již po celý měsíc září.

19 Galerie Vaňkovka Brno Závody Závod elektromobilů Závod, se kterým chce jeho švýcarský iniciátor a elektromobilní světoběžník Louis Palmer upozornit na existující možnosti ekologické bezemisní dopravy, dorazil do Brna, kde byl u Galerie Vaňkovka k vidění ve 12 hod. Dále pokračoval do Jihlavy a v neděli na pražské Staroměstské náměstí. Zde bude za účasti primátora, ministra životního prostředí a koordinátorů pilotního projektu Praha elektromobilní oficiálně ukončen. Závod elektromobilů WAVE 2011 z Paříže do Prahy má za sebou polovinu cesty

20 Galerie Vaňkovka Brno Výstava Terra Fauna se v Galerii Vaňkovka konala exotická výstava s názvem Terra Fauna. V pasáži centra vyrostlo 7 obrovských modulů plných terárií, ve kterých jste mohli každý den pozorovat hady, pavouky a štíry ze všech kontinentů světa. Na návštěvu zákazníků se těšil například jeden z největších hadů na světě krajta tygrovitá, hroznýš královský, nejrůznější druhy užovek, ale také asi nejobávanější had evropského kontinentu zmije turecká nebo jedovatá kobra indická.

21 Galerie Vaňkovka Brno Slevy Podzimní akce v prodejnách Galerie Vaňkovka Hervis - Kdo se stal fanouškem Hervisu na Facebooku, mohl ve dnech získat slevu 20 % na jeden oblíbený výrobek. C&A - Džínová akce - Sleva 20 % na veškeré džínové oblečení a kalhoty. TIME OUT - kalhotová akce - Vyměňte staré kalhoty za nové s 50% slevou

22 Eurovea Galleria Eurovea Galleria Pribinova 8, Bratislava

23 Eurovea Galleria Slevy Dny Marianne Od 9. do 11. září bylo pro zákazníky otevřeno 500 obchodů po celém Slovensku a v nich slevy až 40 %. V nákupním centru GALLERIA EUROVEA atraktivní slevy připravilo 34 obchodů. Zákazníci využívali nejvýhodnějších nákupů roku.

24 Eurovea Galleria Soutěž Soutěž s MS v kanoistice na divoké vodě Zájemci měli příležitost vyhrát rafting pro 6 osob, VIP lístky na finálové závody MS v kanoistice na divoké vodě 2011 a mnoho dalších cen. Soutěž trvala od 1. do 8. září 2011 a slosování se uskutečnilo

25 Eurovea Galleria Benefice Den přání Eurovea Gallerie a nezisková organizace Želaj si uspořádala 2. ročník benefiční charitativní akce Deň želaní. Na programu vystoupili: Peter Cmorik, Mária Čírová, Thomas Puskajler. O dokonalý závěr se postarala i tento rok krásná píseň Hallelujah. Na prodej bylo připraveno více jak 2000 balónů, akce byla spojená se snahou o překonání slovenského Guinnesova rekordu v pouštění balonů

26 Eurovea Galleria Fashion - event Bratislava Fashion Weekend Jedinečná příležitost vychutnat si skutečný Fashion Weekend přímo na náměstí. Eurovea ve spolupráci s CZmodels připravila módní událost této sezóny a to přímo na náměstí. Představily se nové kolekce prodejen z Eurovea a jako bonus i kolekce nejznámějších slovenských, českých a rakouských návrhů.

27 Eurovea Galleria Soutěž Soutěž o lístky na koncert The Idan Raichel Project Soutěž, kde soutěžící mohli získat 2 lístky na koncert světoznámé skupiny The Idan Raichel Project, který se konal Stačí, když zájemci správně odpověděli na soutěžní otázku Odkiaľ pochádza spevák, hudobník a skladateľ Idan Raichel zo skupiny The Idan Raichel Project? byl vyhodnocen vítěz soutěže.

28 Eurovea Galleria Slevy EMMA dni krásy s CLINIQUE Sleva 20 % na výrobky Clinique a k nákupu 2 a více produktů si zákazníci odnesli malý dárek. Při vstupu do EMMA stánků s Clinique je třeba se poukázat pozvánkou z magazínu EMMA.

29 Eurovea Galleria Umění BLAF festival umění 2. ročník bratislavského festivalu umění BLAF se konal Festival byl určený široké veřejnosti a jeho ambicí je přiblížení dění na scéně vizuálního umění atraktivní formou. Nadace-Centrum současného umění a produkční společnost Clockwise ve spolupráci se Slovenskou národní galerií po úspěšné premiéře Bratislava Art Festival - BLAF minulý rok připravili na podzim jeho pokračování.

30 AUPARK SHOPPING CENTER AUPARK SHOPPING CENTER BRATISLAVA Einsteinova Bratislava

31 AUPARK SHOPPING CENTER Casting Supertvář 2011 Casting v Auparku se konal Ten připravil magazín IN a agentura Elite Model Management. Na základě castingu vybrala odborná porota do finále soutěže Super-tvář 10 děvčat. Vítězka získá smlouvu s agenturou Elite Model Management a doplní finálovou sestavu nejprestižnější modelingové soutěže světa Schwarzkopf Elite Model Look Slovakia 2011.

32 AUPARK SHOPPING CENTER Charita - event Deň solidarity s hniezdami záchrany se v bratislavském Auparku konala tato charitativní akce. Byla připravená zajímavá tombola s cenami v hodnotě EUR. Pestrým programem provázeli: Zuzana Smatanová, Mária Čírová, Mirka Partlová, Adam Ďurica, Katarína Hasprová, Iveta Malachovská a mnohé další osobnosti.

33 AUPARK SHOPPING CENTER Product - event Lenovo Do Tour Lenovo kamion odstartoval ve Varšavě a docestoval až do auparku, kde přestavil to nejlepší z portfolia Lenovo, přivítal a zabavil všechny návštěvníky mohli zájemci poslouchat rappery MOJA REČ a MAJSELF, beatboxer ESSO, vidět KOCHIHO STREET BIKE SHOW, STREET DANCE ACADEMY a zazpívala ZDENKA PREDNÁ. Celý den akcí provázel SAJFA.

34 AUPARK SHOPPING CENTER Soutěž Finále 5. ročníku soutěže Brillance Fashion Talent se konala tato talentová soutěž v OC Aupark. Odborná porota byla složena ze známých osobností jako jsou: prof. Stanislav Stankoci, rektor VŠVU v Bratislavě; prof. Milan Čorba, kostýmový výtvarník; Mgr. Katarína Hubová, ředitelka Slovenského centra dizajnu; prof. Milota Havránková, umělecká fotografka; Liběna Rochová, a další.. Soutěžní téma s názvem Shine" poskytla designerům dostatečnou uměleckou svobodu.

35 AUPARK SHOPPING CENTER Zdraví Jsi naše krevní skupina? v OC Aupark. Projekt MOJA KRVNA SKUPINA je filantropický projekt s cílem dát slovenské veřejnosti možnost zjistit si typ svojí krevní skupiny. Možnost zapojení se do unikátního celoslovenského průzkumu o charakterově-zdravotních vlastnostech svojí krevní skupiny. Zájemci mohli této možnosti využít v Auparku od 15ti hod.

36 AUPARK SHOPPING CENTER Zdraví Neignorujte vaše zdraví! při příležitosti světového týdne urologie a přelomu v léčbě zvětšení prostaty se mohla široká veřejnost opětovně seznámit s prostatou i na vlastní oči a nahlédnout dokonce i dovnitř. Umožnila to nadrozměrná maketa, která byla vystavena 19. a v Auparku. K dispozici byl i odborník, který poskytoval poradenství a odpovídal na otázky široké veřejnosti.

37 Monitoring konkurence ANOPA International, s.r.o. Českobratrská 2227/7 Ostrava web: Vypracoval: Ing. Barbora Stanovská

MŮJ NOVÝ ŽIVOT. Nejen fotografická výstava. Projekt na podporu onkologicky léčených dětí. Průběžná zpráva červenec 2013

MŮJ NOVÝ ŽIVOT. Nejen fotografická výstava. Projekt na podporu onkologicky léčených dětí. Průběžná zpráva červenec 2013 MŮJ NOVÝ ŽIVOT Nejen fotografická výstava Projekt na podporu onkologicky léčených dětí Průběžná zpráva červenec 2013 OBSAH Úvod................................................................... 4 Putovní

Více

Olomouc a Olšany. Věž. nová cyklos-učiteltezka. kostela. strana 7 strana 3. produkty. převzali ceny. na Šantovce. Ročník 14. Číslo 4 Duben 2015

Olomouc a Olšany. Věž. nová cyklos-učiteltezka. kostela. strana 7 strana 3. produkty. převzali ceny. na Šantovce. Ročník 14. Číslo 4 Duben 2015 Číslo 4 Duben 2015 Ročník 14 měsíčník občanů Olomouckého kraje Náklad 256.000 výtisků do schránek zdarma Ceny kultury Olomouckého kraje předány strana 8 Věž děkanského Regionální produkty kostela na Šantovce

Více

12 /2012. advent na sedmičce vánoční dárky, které pomůžou i potěší Profil: ewan mclaren. Zdarma, vydává mč Praha 7. Časopis o životě na Sedmičce

12 /2012. advent na sedmičce vánoční dárky, které pomůžou i potěší Profil: ewan mclaren. Zdarma, vydává mč Praha 7. Časopis o životě na Sedmičce 12 /2012 Časopis o životě na Sedmičce Zdarma, vydává mč Praha 7 advent na sedmičce vánoční dárky, které pomůžou i potěší Profil: ewan mclaren inzerce VOLNÁ VSTUPENKA 16.12. JARMARK OnaDnes 7. - 16. 12.

Více

ČÍSLO 11 / ROČNÍK XV LISTOPAD 2013 Cena 8 Kč

ČÍSLO 11 / ROČNÍK XV LISTOPAD 2013 Cena 8 Kč www.mesto-lipnik.cz ČÍSLO 11 / ROČNÍK XV LISTOPAD 2013 Cena 8 Kč V galerii Konírna byla ve čtvrtek 24. října zahájena poslední letošní výstava. Potrvá až do 5. ledna 2014, jmenuje se NOE 20, nejvíc se

Více

Prahy. Vydává městská část Praha 2 ZDARMA. Vinobraní na Grébovce Letos se potkáte s Hříšnými lidmi města vinohradského. strana 2

Prahy. Vydává městská část Praha 2 ZDARMA. Vinobraní na Grébovce Letos se potkáte s Hříšnými lidmi města vinohradského. strana 2 9 Noviny Prahy 2 Nové Město Nusle Vinohrady Vyšehrad ZÁŘÍ 2010, ročník 12 Vydává městská část Praha 2 ZDARMA Praha 2 Stop hazardu Praha 2 nechce na svém území žádné výherní hrací přístroje. strana 2 Vinobraní

Více

Den mikroregionu letos přivítaly Štíty

Den mikroregionu letos přivítaly Štíty Číslo 12/2011 vydáno dne 15. 6. 2011 Hádky kolem právní kanceláře uťali až radní Ani napodruhé nevybrali zastupitelé advokátní kancelář, která má městu zpracovat posouzení jeho situace v kauze investičního

Více

zpravodaj Druhý ročník Velikonočních slavností městské části Brno-střed zaplnil nám. Svobody městská část osobnost měsíce

zpravodaj Druhý ročník Velikonočních slavností městské části Brno-střed zaplnil nám. Svobody městská část osobnost měsíce Zpravodaj městské části Brno-střed Číslo 6 Červen 2011 Ročník XX městská část zpravodaj osobnost měsíce Velikonoční slavnosti na straně 2 Druhý ročník Velikonočních slavností městské části Brno-střed zaplnil

Více

červen 2011 STODŮLECKÝ POSEL Zpravodaj Městské části Praha 13 Užijte si prázdniny

červen 2011 STODŮLECKÝ POSEL Zpravodaj Městské části Praha 13 Užijte si prázdniny červen 2011 STODŮLECKÝ POSEL Užijte si prázdniny FOTO: DAN NOVOTNÝ Zpravodaj Městské části Praha 13 Sdělení městské části Pozor na změny přednosti v jízdě, nyní i na Velké Ohradě! Znovu upozorňuji na změny

Více

OSTROVSKÝ MĚSÍČNÍK 10. 6 strana. 2 strana. 13 strana. 14 strana WWW.DK-OSTROV.CZ. Ceny dětského festivalu. Tyfloart 2012. Úspěchy Cykloteamu Ostrov

OSTROVSKÝ MĚSÍČNÍK 10. 6 strana. 2 strana. 13 strana. 14 strana WWW.DK-OSTROV.CZ. Ceny dětského festivalu. Tyfloart 2012. Úspěchy Cykloteamu Ostrov OSTROVSKÝ MĚSÍČNÍK ZDAR MA 10 2012 2 strana 6 strana 13 strana 14 strana Tyfloart 2012 Ceny dětského festivalu Rohovor s Helen Schargo Úspěchy Cykloteamu Ostrov WWW.DK-OSTROV.CZ ÚVODNÍK OBSAH Vážení spoluobčané,

Více

2015 duben. Městské muzeum. Hankův dům

2015 duben. Městské muzeum. Hankův dům Vydává město Dvůr Králové nad Labem Přehled kulturních a sportovních akcí příloha NKR 2015 duben Kino Svět 2 Městská knihovna, 3 DéKáčko 4 Reportáže 5-7 Program 8 DDM Jednička, ZUŠ MC Žirafa z akcí Majálesu

Více

Z RCA DLO Z RCA DLO. /Ivančice/ Ve dnech 7. - 9. června proběhlo v Ivančicích Mistrovství

Z RCA DLO Z RCA DLO. /Ivančice/ Ve dnech 7. - 9. června proběhlo v Ivančicích Mistrovství DOTACI VYØÍDÍME ZA VÁS www.pomocpro.cz PomocPro, a. s. IČ: 293 76 097 EXEKUCE? DLUHY? Pomůžeme Vám z dluhové pasti volejte: 724 680 736 RAZÍTKa VÝROBA - OPRAVY VÝROBA DO DVOU PRACOVNÍCH DNŮ OD ODSOUHLASENÍ

Více

Dvoračka opět zvítězila

Dvoračka opět zvítězila Vychází 31. října 2005 Ročník XI. Číslo 10 Vydává Město Dvůr Králové nad Labem Zdarma Vítězka Volby královny věnných měst Radka Machková ze Dvora Králové nad Labem. Dvoračka opět zvítězila V sobotu 15.10.2005

Více

Kníže byl návštěvou Opavy nadšený str. 5

Kníže byl návštěvou Opavy nadšený str. 5 /mestoopava zpravodaj statutárního města opavy 6/2015 číslo6 Kníže byl návštěvou Opavy nadšený str. 5 Uvnitř najdete Do hlavního města rychlíkem bez přestupu str. 4 Rozhovor s novou ředitelkou muzea str.

Více

zpravodaj Žáci ZŠ Husova, kterou zřizuje MČ Brno-střed, opět porazili Evropu v soutěži Schoolovision městská část osobnost měsíce

zpravodaj Žáci ZŠ Husova, kterou zřizuje MČ Brno-střed, opět porazili Evropu v soutěži Schoolovision městská část osobnost měsíce Zpravodaj městské části Brno-střed Číslo 7 8 Prázdniny 2011 Ročník XX městská část zpravodaj osobnost měsíce Cyklohrátky na straně 3 V polovině června vyvrcholila na mnoha místech v Brně akce Brno město

Více

08/2014. SVĚT MÁ NAROZENINY» rybník Svět slaví 440 let. INVESTICE V BERTĚ» tentokrát o vodoléčbě. RICHARD KRAJČO» rozhovor

08/2014. SVĚT MÁ NAROZENINY» rybník Svět slaví 440 let. INVESTICE V BERTĚ» tentokrát o vodoléčbě. RICHARD KRAJČO» rozhovor 08/2014 INVESTICE V BERTĚ» tentokrát o vodoléčbě RICHARD KRAJČO» rozhovor SVĚT MÁ NAROZENINY» rybník Svět slaví 440 let AUTOSERVIS JINDRA Mrázkova 801, Soběslav info@autoservisjindra.cz www.autoservisjindra.cz

Více

vychází každý měsíc v nákladu 43 000 ks a je prostřednictvím České pošty, s. p., distribuován zdarma do všech schránek v Českých Budějovicích.

vychází každý měsíc v nákladu 43 000 ks a je prostřednictvím České pošty, s. p., distribuován zdarma do všech schránek v Českých Budějovicích. číslo 1 I ročník 5 I vychází 30. 1. 2014 Zprávy z ČB str. 7 Červený kříž dostává málo oděvů Kultura str. 14 Galerie Nahoře představuje Tatranky Sport z ČB str. 17 Fotbalisté Dynama se chystají na jarní

Více

zpravodaj Radnice městské části Brno-střed připravila druhý ročník Festivalu v centru dění městská část osobnost měsíce Herny v centru nechceme,

zpravodaj Radnice městské části Brno-střed připravila druhý ročník Festivalu v centru dění městská část osobnost měsíce Herny v centru nechceme, Zpravodaj městské části Brno-střed Číslo 10 Říjen 2011 Ročník XX městská část zpravodaj osobnost měsíce Naší říjnovou osobností je bubeník jubilující brněnské skupiny Synkopy 61, která v tomto měsíci připomene

Více

Zpravodaj města Břeclavi RADNICE. Opravy zrychlily průjezdy vlaků. Dvojnásobně. Otevřeli lávku na Janohrad. A pokřtili noviny

Zpravodaj města Břeclavi RADNICE. Opravy zrychlily průjezdy vlaků. Dvojnásobně. Otevřeli lávku na Janohrad. A pokřtili noviny Zpravodaj města Břeclavi RADNICE www.breclav.eu červen 2015 Opravy zrychlily průjezdy vlaků. Dvojnásobně Břeclav se může pyšnit jedním z nejmodernějších železničních uzlů v České republice. Druhou etapu

Více

MOTOCYKL/MOTOCYKEL. Vystavovatel a návštěvník spojené nádoby bez jednoho ani druhého není kvalitní akce

MOTOCYKL/MOTOCYKEL. Vystavovatel a návštěvník spojené nádoby bez jednoho ani druhého není kvalitní akce Salima sleduje trendy v potravinářství (str. 2) Kalendáře veletrhů v ČR a zahraničí únor až duben 2008 (str. 10, 12, 13) Pozvánka na jarní veletrhy Incheby Praha a Bratislava (str. I VIII) Redakce je čestným

Více

číslo 1 leden 2012 www.novy -liskovec.cz e -mail: liskacek@nliskovec.brno.cz zdarma

číslo 1 leden 2012 www.novy -liskovec.cz e -mail: liskacek@nliskovec.brno.cz zdarma číslo 1 leden 2012 www.novy -liskovec.cz e -mail: liskacek@nliskovec.brno.cz zdarma Z obsahu tohoto čísla: strana 1 a 3 Ohlédnutí za rokem 2011 strana 5 Politické okénko Napsali jste nám strana 7 Jsou

Více

9 zpravodaj@novemestonm.cz ZÁŘÍ 2012

9 zpravodaj@novemestonm.cz ZÁŘÍ 2012 www.novemestonm.cznovoměstský 9 zpravodaj@novemestonm.cz ZÁŘÍ 2012 Gradual czesky rukopisná kniha novoměstského literátského kůru V pondělí 3. září 2012 bude zahájen školní rok pro všechny žáky školou

Více

OBSAH 3. RÁMCOVÝ POPIS PERSONÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ ČINNOSTI ŠKOLY 14

OBSAH 3. RÁMCOVÝ POPIS PERSONÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ ČINNOSTI ŠKOLY 14 1 OBSAH 1. ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKA ŠKOLY 4 2. VÝSLEDKY VÝCHOVY A VZDĚLÁVÁNÍ 9 2.1 Přehled výsledků za 1. pololetí 9 2.2 Přehled výsledků za 2. pololetí 10 2.3 Výsledky maturitních zkoušek 11 2.4 Výsledky

Více

Regionální měsíčník pro Dobříš a okolí

Regionální měsíčník pro Dobříš a okolí 7 8 2014 Regionální měsíčník pro Dobříš a okolí zdarma Sokol Gymnastika UDG Dobříšský sportovec Vzpomínka na Májovky 24. 5. 2014 www.listy.dobris.net www.mestodobris.cz Orel Hudba Praha Letos s podtitulem:

Více

07 08/2014. mč Praha 7. Narozeninové oslavy Prahy 7. Představujeme: kam v létě na pivo? Nulová tolerance hernám Profil: Radomíra Sedláková

07 08/2014. mč Praha 7. Narozeninové oslavy Prahy 7. Představujeme: kam v létě na pivo? Nulová tolerance hernám Profil: Radomíra Sedláková 07 08/2014 Časopis o životě na Sedmičce Zdarma, vydává mč Praha 7 Narozeninové oslavy Prahy 7 Představujeme: kam v létě na pivo? Nulová tolerance hernám Profil: Radomíra Sedláková inzerce Hledáte nového

Více

Výroční zpráva o činnosti a hospodaření společnosti KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO, o.p.s. za rok 2009

Výroční zpráva o činnosti a hospodaření společnosti KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO, o.p.s. za rok 2009 Výroční zpráva o činnosti a hospodaření společnosti KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO, o.p.s. za rok 2009 0 Obsah 1 Poslání organizace 4 2 Základní informace 5 Řídící orgány společnosti Ředitel společnosti 7 Zaměstnanci

Více

Městský úřad STRÁŽNICE

Městský úřad STRÁŽNICE 1 1 4 Foto: V. Koupil Pozvání patří všem, dětem však vzkazujeme něco navíc: Přijďte jako malí vodníčci, víly či rusalky, ale i kapříci a jiné rybky, prostě říční živočichové. Rozhodně budete SLADCE odměněni

Více

I. Hry handicapovaných talentů v Brně souhrnné informace 3. IV. Doprovodný program Her handicapových talentů 27. června 2009 8

I. Hry handicapovaných talentů v Brně souhrnné informace 3. IV. Doprovodný program Her handicapových talentů 27. června 2009 8 Obsah I. Hry handicapovaných talentů v Brně souhrnné informace 3 II. Veřejná sbírka Svátek s Emilem 5 III. Sportovní a společenský program Her handicapových talentů 7 IV. Doprovodný program Her handicapových

Více

10 /2012. dům s pečovatelskou službou SCUK.CZ: kde se na sedmičce dobře jí? Profil: jakub hartl. Zdarma, vydává mč Praha 7

10 /2012. dům s pečovatelskou službou SCUK.CZ: kde se na sedmičce dobře jí? Profil: jakub hartl. Zdarma, vydává mč Praha 7 10 /2012 Časopis o životě na Sedmičce Zdarma, vydává mč Praha 7 dům s pečovatelskou službou SCUK.CZ: kde se na sedmičce dobře jí? Profil: jakub hartl inzerce Listárna 3 Předváděcí studia stako: rodinná

Více

XXXVI. ROČNÍK KVĚTEN 2013 11 Kč. 35 let

XXXVI. ROČNÍK KVĚTEN 2013 11 Kč. 35 let XXXVI. ROČNÍK KVĚTEN 2013 11 Kč 35 let Předání pamětního listu ministrem K. Jankovským starostovi V. Richterovi. Archiv MÚ 2 Jilemnice slaví jedinečný úspěch! Jilemnice získala titul Historické město roku

Více

07 08 /2012. prázdniny na sedmičce máte chuť na zmrzlinu? Profil: ctibor turba. Zdarma, vydává mč Praha 7. Časopis o životě na Sedmičce

07 08 /2012. prázdniny na sedmičce máte chuť na zmrzlinu? Profil: ctibor turba. Zdarma, vydává mč Praha 7. Časopis o životě na Sedmičce 07 08 /2012 Časopis o životě na Sedmičce Zdarma, vydává mč Praha 7 prázdniny na sedmičce máte chuť na zmrzlinu? Profil: ctibor turba inzerce chanka - originální šitá tvorba šaty, sukně a další pro mladé

Více