nejlepší ceny záruka Obecné podmínky a ustanovení

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "nejlepší ceny záruka Obecné podmínky a ustanovení"

Transkript

1 Provádějte své hotelové rezervace bez napětí a s jistotou, že jste nakoupili výhodně. Díky naší garanci nejlepší ceny ušetříte při přímé rezervaci požadovaného Vienna International Hotelu kromě času také peníze na svém cestovním účtu. Hodiny trvající porovnávání cen tak již patří minulosti. Zjistíte-li, že některý z našich partnerů potvrdil Vaši rezervaci za výhodnější cenu, obdržíte od nás poukázku v hodnotě 30,- eur k návštěvě restaurace během svého pobytu v našem hotelu. Obecné podmínky a ustanovení Vienna International (VI) garantuje svým hostům nejlepší nabízenou cenu, pokud je koupě uskutečněna prostřednictvím jakéhokoliv z následujících přímých distribučních kanálů VI: Oficiální webové stránky společnosti VI (www.vi-hotels.com). Přímo v daném hotelu. Prostřednictvím jakékoliv cestovní kanceláře, která k rezervaci využívá globální distribuční systém. Pokud naši hosté najdou stejný pokoj stejného hotelu se shodnými rezervačními podmínkami u jakékoliv třetí strany za nižší cenu, garantujeme dorovnání cenového rozdílu a poskytnutí poukázky na jídlo a nápoje v hodnotě 30 eur. Host musí společnosti VI poskytnout rezervační potvrzení (v písemné podobě, která zahrnuje číslo rezervace) vydané přímým distribučním kanálem, jehož prostřednictvím byla rezervace provedena. Pro uplatnění požadavku v programu Garance musí host poskytnout společnosti VI rovněž následující informace: Jméno rezervačního kanálu (webové stránky), na nichž je možné provést rezervaci za nižší cenu. Otisk obrazovky (printscreen) dané internetové stránky. Otisk obrazovky (printscreen) dané internetové stránky, na níž jsou uvedené rezervační podmínky. Požadavek musí být společnosti VI odeslán do 24 hodin od chvíle, kdy byla rezervace prostřednictvím jednoho z výše uvedených kanálů provedena. Vienna International zkontroluje požadavek a kontaktuje hosta během 24 hodin od obdržení požadavku. (Pondělí Pátek 09:00 až 18:00).

2 Pokud bude požadavek uznán jako oprávněný, společnost Vienna International dorovná nižší cenu a host rovněž obdrží poukázku na jídlo a nápoje v hodnotě 30 eur. Garance se vztahuje na všechny hotely, které jsou spravovány společností Vienna International Hotelmanagement AG. Garance se nevztahuje na následující sazby Rezervace provedené prostřednictvím neprůhledných kanálů (například takových, kde se jméno hotelu objeví až teprve po zarezervování, jako je třeba Priceline). Rezervace provedené prostřednictvím internetových aukcí (například Ebay, Animod). Balíčky, které zahrnují jakoukoliv další službu, jako je například polopenze, letištní transfer, vzkazy atd. Veškeré smluvní ceny, které jsou důvěrné a neveřejné, jako například sazby pro firmy, vládu, slevy pro cestovní kanceláře, konferenční a skupinové sazby, sazby pro dlouhodobý pobyt a zvláštní nabídky zasílané prostřednictvím přímé korespondence. Balíčky či skupinové sazby, které přesahují délku pobytu. Nesrovnalostmi v sazbách způsobené rozdílnými kurzy měn, DPH atd. Aby bylo možné uplatnit program Garance, musí se shodovat následující kritéria Datum příjezdu & odjezdu Počet dospělých & dětí na pokoji Kategorie pokoje Zahrnuté služby (jako například snídaně) Rezervační podmínky, jako například stornovací období, platby záloh či změny rezervačních podmínek Je možné předložit pouze jeden požadavek za jeden pobyt. Pobyt je definován jako součet po sobě jdoucích nocí strávených stejným hostem ve stejném hotelu. Vienna International Hotelmanagement AG si vyhrazuje právo kdykoliv změnit podmínky programu Garance.

3 Často kladené otázky 1. Co znamená Garance? Garance našim zákazníkům zajišťuje, že pokud se zarezervují prostřednictvím jakéhokoliv rezervačního kanálu společnosti VI Hotel, nenajdou nikde jinde pro stejný hotel, shodnou délku pobytu a shodný typ pokoje se stejnými rezervačními podmínkami nižší sazbu. Pokud se host zarezervuje výše popdsaým způsobem a poté prostřednictvím jiných distribučních kanálů, např. Expedia, najde nižší sazbu za službu stejné povahy, budeme účtovat nižší sazbu, a navíc host obdrží poukaz na jídlo a nápoje v hodnotě 30 euro. 2. Jak požádat o snížení sazby v souladu s programem Garance? Musíte mít potvrzenou rezervaci vytvořenou libovolnými webovými stránkami společnosti VI Hotel či webovými stránkami přímých distribučních kanálů. Požadavek může být uplatňován v případě, že najdete veřejně dostupnou sazbu k zakoupení pro shodné ubytování ve stejném hotelu pro shodné termíny a shodnou délku pobytu, stejné rezervační podmínky a pro stejný počet hostů ubytovaných ve shodném typu pokoje (za předpokladu, že tato sazba nespadá mezi jednu z výjimek). Formulář s Vaším požadavkem musí být doručen během 24 hodin od okamžiku potvrzení původní rezervace, a nejméně 72 hodin před příjezdem do hotelu. Požadavek bude předán příslušnému oddělení ředitelství společnosti Vienna International, která jej prověří a seznámí hosta s výsledkem. Pokud bude požadavek uznán za oprávněný, obdrží host poukázku na jídlo & nápoje v hodnotě 30 eur, kterou je možné čerpat přímo v daném hotelu. 3. Kdy vstupuje v platnost program Garance? 1. února 2009.

4 4. Které sazby či webové stránky jsou z Garance vyloučeny? Naše Garance se nevztahuje na následující: Sazby dostupné na nejasných webových stránkách, kde až do okamžiku dokončení rezervace není zřejmá ani společnost, která hotel provozuje, ani hotel samotný; například Priceline, Hotwire. Sazby dostupné na aukčních webových portálech (jako je Ebay, Animod atd.). Hotelové či cestovní balíčky, které mohou zahrnovat hotel, letenku, zapůjčení vozu, jídlo a nápoje či jiné obdobné balíčky. Zlevněné či smluvní sazby, které nejsou běžně veřejně dostupné, včetně následujících sazeb: veřejný sektor, vláda, cestovní kancelář, zaměstnanec, hromadný offline prodej/nezávislý cestovatel (FIT), skupinové či jinak specificky domluvené ceny. Balíčky či skupinové sazby, které přesahují délku pobytu. Nesrovnalostmi v sazbách způsobené rozdílnými kurzy měn, DPH atd 5. Co dělat v případě, kdy byla rezervace vytvořena na webových stránkách třetí strany a sazba je vyšší než na V tomto případě Váš požadavek nebude uznán, neboť nejsme schopni zaručit, že si třetí strana neúčtuje vyšší ceny, než jsou naše oficiálně zveřejněné sazby. 6. Požadavek byl společností VI Hotels přijat, musím teď ale zrušit svou další rezervaci. Proplatí mi společnost VI storno poplatek? Pokud byly obě rezervace, tedy dražší i levnější, provedeny prostřednictvím libovolných webových stránek společnosti VI, pak bude dražší rezervace zrušena zdarma. Pokud jste našli levnější sazbu na internetu prostřednictvím webových stránek třetích stran či jste rezervaci provedli sami, je zodpovědnost za zrušení na Vaší straně a mohou se na Vás vztahovat storno poplatky.

5 7. Našel jsem nižší sazbu prostřednictvím webových stránek, avšak nepodařilo se mi provést rezervaci. Mohu i přesto uplatňovat požadavek v rámci programu Garance? Ne. Garance se vztahuje pouze na webové stránky, kde můžete provést za nabízenou sazbu pevnou rezervaci. 8. Rezervaci jsem provedl na Během následujících 24 hodin jsem volal přímo do hotelu a získal za stejný typ místnosti, shodné rezervační podmínky a stejný termín nižší sazbu. Mohu uplatňovat požadavek? Ne. Garance se vztahuje pouze na webové stránky třetích stran. V tomto případě bude vyšší sazba bezplatně zrušena ředitelstvím společnosti VI a za pokoj Vám budeme účtovat cenu nižší. 9. Našel jsem nižší sazbu prostřednictvím webových stránek pověřené třetí strany; vzhledem k tomu, že budu ubytovaný 3 noci, mám provést 3 samostatné rezervace & požadavky? Ne. Jste-li ubytovaný na 3 po sobě jdoucí noci, považujeme to za jeden pobyt. Tři samostatné požadavky nebudou akceptovány. 10. Cestovní kancelář mi za shodné rezervační podmínky nabídla nižší sazbu, než kterou jsem obdržel prostřednictvím Mohu uplatnit požadavek? Ano. Veřejné sazby pokojů, které cestovní kanceláře prodávají prostřednictvím globálního distribučního systému či svých webových stránek, jsou zahrnuté do programu Garance, proto je možné požadavek uplatnit. Zašlete nám prosím obě Vaše rezervační potvrzení (jak z cestovní kanceláře, tak z naše společnost dorovná cenu, kterou jste našli prostřednictvím cestovní kanceláře. Společnost VI nekryje jakékoliv storno poplatky, které může vyžadovat cestovní kancelář. V tomto případě lze program Garance uplatnit.

6 11. Co dělat v případě, kdy chci uplatnit svůj požadavek, ale nemám přístup k internetu a u? Internet je nástrojem, který pro uplatňování požadavků upřednostňujeme. Pokud ale nemáte k internetu přístup, pak Váš požadavek ochotně převezme ředitelství společnosti VI. 12. Jak funguje poukázka na jídlo a nápoje? O výsledku svého požadavku budou všichni hosté informováni do 24 hodin od jeho přijetí. Pokud bude Váš požadavek uznán, obdržíte poukázku na jídlo a nápoje v hodnotě 30 eur při registraci na hotelové recepci. Poukázka platí pouze ve specifikovaném hotelu, není možné jí postoupit jiným osobám, ani proplatit v hotovosti. Uplatnit jí lze pouze jednou a zbývající hodnotu není možné přesunout na jiné dny, pobyty či uplatnit jí v jiných hotelích. 13. Koho mohu kontaktovat, pokud mám další otázky? Obraťte se, prosím, o radu na naše webové stránky případně nás můžete kontaktovat přímo na telefonním čísle +43 (1) (od pondělí do pátku 09:00 až 18:00). Máte-li jakýkoliv dotaz, který se týká Garance, můžete rovněž poslat na

Všeobecné podmínky poskytování ubytovacích služeb (smlouva Agentura - Klient)

Všeobecné podmínky poskytování ubytovacích služeb (smlouva Agentura - Klient) Všeobecné podmínky poskytování ubytovacích služeb (smlouva Agentura - Klient) 1. ÚVODNÍ POZNÁMKA Cestovní agentura Dagmar Navrátilová, 569 53 Cerekvice nad Loučnou 116, IČO: 46446541, DIČ:CZ6556080608

Více

Podmínky pro cestující Cestovní kanceláře FISCHER, a. s.

Podmínky pro cestující Cestovní kanceláře FISCHER, a. s. Podmínky pro cestující Cestovní kanceláře FISCHER, a. s. se sídlem Na Strži 65/1702, 140 62 Praha 4, IČ 26141647, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 6304 Zájezdy

Více

2.1 Zájezd si může zákazník rezervovat ve všech prodejních místech CK Best Reisen a u všech autorizovaných prodejců.

2.1 Zájezd si může zákazník rezervovat ve všech prodejních místech CK Best Reisen a u všech autorizovaných prodejců. Všeobecné smluvní podmínky CK Best Reisen CZ, s. r. o. na rok 2015 ve smyslu zákona č.: 89/2012/1999 Sb., občanský zákoník a o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu pro cestovní kanceláře

Více

Všeobecné smluvní podmínky společnosti Aldiana GmbH. Cestovní a platební podmínky Sezóna léto 2014

Všeobecné smluvní podmínky společnosti Aldiana GmbH. Cestovní a platební podmínky Sezóna léto 2014 Všeobecné smluvní podmínky společnosti Aldiana GmbH Cestovní a platební podmínky Sezóna léto 2014 Tyto cestovní a platební podmínky jsou součástí s námi uzavírané cestovní smlouvy. U cestovních nabídek

Více

Všeobecné podmínky zájezdů společnosti Costa Crociere S.p.A.

Všeobecné podmínky zájezdů společnosti Costa Crociere S.p.A. Všeobecné podmínky zájezdů společnosti Costa Crociere S.p.A. 1. Příslušná pravidla a předpisy 1.1 Vzhledem ke smlouvě o prodeji zájezdu, včetně prodeje plaveb, se rozumí, že tato smlouva je nejenom upravena

Více

Všeobecné smluvní podmínky

Všeobecné smluvní podmínky Všeobecné smluvní podmínky Vážení klienti, dovolujeme si Vám poděkovat za projevenou důvěru a ujistit Vás, že jsme udělali vše potřebné pro Vaši plnou spokojenost na Vaší dovolené. Pro Vaši příjemnou dovolenou

Více

Všeobecné smluvní podmínky cestovní kanceláře MARINE TOUR s.r.o.

Všeobecné smluvní podmínky cestovní kanceláře MARINE TOUR s.r.o. Všeobecné smluvní podmínky cestovní kanceláře MARINE TOUR s.r.o. I. Úvodní ustanovení I.1. Všeobecné smluvní podmínky cestovní kanceláře MARINE TOUR s.r.o. jsou platné pro všechny zájezdy, pobyty a služby

Více

Všeobecné smluvní podmínky cestovní kanceláře HORIZONT TRAVEL, s.r.o. pro ubytování v apartmánech Cihlářka Krkonoše

Všeobecné smluvní podmínky cestovní kanceláře HORIZONT TRAVEL, s.r.o. pro ubytování v apartmánech Cihlářka Krkonoše Všeobecné smluvní podmínky cestovní kanceláře HORIZONT TRAVEL, s.r.o. pro ubytování v apartmánech Cihlářka Krkonoše Vážení zákazníci, děkujeme Vám za projevenou důvěru a za to, že jste vložili Vaši dovolenou

Více

INFORMACE A POKYNY PRO AUTORIZOVANÉ PRODEJCE ZÁJEZDŮ CESTOVNÍ KANCELÁŘE FISCHER, a.s.

INFORMACE A POKYNY PRO AUTORIZOVANÉ PRODEJCE ZÁJEZDŮ CESTOVNÍ KANCELÁŘE FISCHER, a.s. INFORMACE A POKYNY PRO AUTORIZOVANÉ PRODEJCE ZÁJEZDŮ CESTOVNÍ KANCELÁŘE FISCHER, a.s. Rezervační oddělení Ostrava: A. Macka 122, 701 00 Ostrava tel.: 596 100 190, fax: 221 636 768 e-mail: osrrez@fischer.cz

Více

Všeobecné smluvní podmínky společnosti Thomas Cook Reisen Individual

Všeobecné smluvní podmínky společnosti Thomas Cook Reisen Individual Všeobecné smluvní podmínky společnosti Thomas Cook Reisen Individual Cestovní a platební podmínky Tyto cestovní a platební podmínky jsou součástí s námi uzavírané cestovní smlouvy. U cestovních nabídek

Více

Podmínky pro cestující Cestovní kanceláře FISCHER, a. s.

Podmínky pro cestující Cestovní kanceláře FISCHER, a. s. Podmínky pro cestující Cestovní kanceláře FISCHER, a. s. se sídlem Na Strži 65/1702, 140 62 Praha 4, IČ 26141647, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 6304 Zájezdy

Více

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY POSKYTOVÁNÍ UBYTOVACÍCH SLUŽEB

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY POSKYTOVÁNÍ UBYTOVACÍCH SLUŽEB VŠEOBECNÉ PODMÍNKY POSKYTOVÁNÍ UBYTOVACÍCH SLUŽEB 1. ÚVODNÍ POZNÁMKA Provozovatel portálu Moje-Chorvatsko.cz cestovní kancelář CONGER Ing. Milan Švadlena, IČ: 14509971 (dále jen Moje- Chorvatsko.cz) ručí

Více

Všeobecné smluvní podmínky cestovní kanceláře MARINE TOUR s.r.o.

Všeobecné smluvní podmínky cestovní kanceláře MARINE TOUR s.r.o. Všeobecné smluvní podmínky cestovní kanceláře MARINE TOUR s.r.o. I. Úvodní ustanovení I.1. Všeobecné smluvní podmínky cestovní kanceláře MARINE TOUR s.r.o. jsou platné pro všechny zájezdy, pobyty a služby

Více

Podmínky pro cestující Cestovní kanceláře FISCHER

Podmínky pro cestující Cestovní kanceláře FISCHER Podmínky pro cestující Cestovní kanceláře FISCHER Letní dovolená u moře 2014 1. Podmínky pro cestující Cestovní kanceláře FISCHER, a. s., (dále jen Podmínky pro cestující a CKF ) tvoří nedílnou součást

Více

VŠEOBECNÉ SMLUVNÍ PODMÍNKY CK trip4you.cz s.r.o.

VŠEOBECNÉ SMLUVNÍ PODMÍNKY CK trip4you.cz s.r.o. VŠEOBECNÉ SMLUVNÍ PODMÍNKY CK trip4you.cz s.r.o. (dále jen,, všeobecné smluvní podmínky nebo VSP ) 1.ÚVODNÍ USTANOVENÍ 1.1. Všeobecné smluvní podmínky jsou platné pro všechny zájezdy, pobyty a služby cestovního

Více

VŠEOBECNÉ SMLUVNÍ PODMÍNKY cestovní kanceláře CK TURISTA s.r.o.

VŠEOBECNÉ SMLUVNÍ PODMÍNKY cestovní kanceláře CK TURISTA s.r.o. VŠEOBECNÉ SMLUVNÍ PODMÍNKY cestovní kanceláře CK TURISTA s.r.o. Čl. 1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ 1.1) Všeobecné smluvní podmínky (dále jen VSP) jsou platné pro všechny zájezdy, pobyty a služby cestovního ruchu

Více

Příručka držitele platební karty. UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Příručka držitele platební karty. UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. Příručka držitele platební karty UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. 2 Příručka držitele platební karty UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. Obsah 1. TYP VAŠÍ KARTY 3 2. PRAKTICKÉ

Více

Podmínky pro cestující Cestovní kanceláře FISCHER, a. s.

Podmínky pro cestující Cestovní kanceláře FISCHER, a. s. Podmínky pro cestující Cestovní kanceláře FISCHER, a. s. se sídlem Na Strži 65/1702, 140 62 Praha 4, IČ 26141647, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 6304 Zájezdy

Více

., : 265212041/300 ČSOB

., : 265212041/300 ČSOB VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Cestovní kancelář CZECH SURF s.r.o. Buchlovská 9, Velehrad, 68706, tel: 776001109, crew@surf-trip.cz, www.surf-trip.cz, IČO: 03095444., Bankovní spojení : 265212041/300 ČSOB Praha 2,

Více

Způsob požádání o registraci v programu President Clubu a tedy i možnost využívat jeho výhod jsou následující:

Způsob požádání o registraci v programu President Clubu a tedy i možnost využívat jeho výhod jsou následující: 1. ÚVOD Tyto VŠEOBECNÉ PODMÍNKY programu President Club jsou doplněny OPERAČNÍMI PODMÍNKAMI programu, které podrobně určují proces získání a uplatnění PresiBodů, se zvláštnostmi pro každý druh operace,

Více

Docházkové kurzy pro veřejnost, Týdenní intenzivní kurzy, Dětské tábory, Studijní pobyty,

Docházkové kurzy pro veřejnost, Týdenní intenzivní kurzy, Dětské tábory, Studijní pobyty, Všeobecné obchodní podmínky spol. ABECEDA s.r.o. Docházkové kurzy pro veřejnost, Týdenní intenzivní kurzy, Dětské tábory, Studijní pobyty, Akreditované kurzy, Firemní kurzy, Individuální kurzy. Jazykovou

Více

Reklamační řád. Reklamační řád str. 24. Článek 8. Článek 1. Článek 5. Článek 2. Článek 9. Článek 4. Článek 6. Článek 3. Článek 7

Reklamační řád. Reklamační řád str. 24. Článek 8. Článek 1. Článek 5. Článek 2. Článek 9. Článek 4. Článek 6. Článek 3. Článek 7 Reklamační řád str. 24 Reklamační řád K zajišťování správného postupu při uplatňování a vyřizování práv občanů nebo právnických osob (dále jen zákazník ) z odpovědnosti za vady služeb poskytnutých nebo

Více

HOTEL TIME, a.s. Manuál k založení rezervace a nastavení cen

HOTEL TIME, a.s. Manuál k založení rezervace a nastavení cen HOTEL TIME, a.s. Manuál k založení rezervace a nastavení cen OBSAH 1. Rezervace... 3 1.1. Založení rezervace... 3 1.1.1. Rezervační formulář... 4 1.1.1.1. Výběr ceny výběr RateCode... 5 1.1.1.2. Vložení

Více

DEN ÚČINNOSTI: 25. 5. 2015 VERZE: č. 1. Věrnostní program MasterCard Priceless Specials Podmínky programu Česká republika

DEN ÚČINNOSTI: 25. 5. 2015 VERZE: č. 1. Věrnostní program MasterCard Priceless Specials Podmínky programu Česká republika DEN ÚČINNOSTI: 25. 5. 2015 VERZE: č. 1 Věrnostní program MasterCard Priceless Specials Podmínky programu Česká republika 1. Úvod Věrnostní program MasterCard Priceless Specials (dále jen program ) v České

Více

Všeobecné smluvní podmínky cestovní kanceláře OREX TRAVEL s.r.o.

Všeobecné smluvní podmínky cestovní kanceláře OREX TRAVEL s.r.o. Všeobecné smluvní podmínky cestovní kanceláře OREX TRAVEL s.r.o. 1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ 1.1. Všeobecné smluvní podmínky jsou platné pro všechny zájezdy, pobyty a služby cestovního ruchu cestovní kanceláře

Více

Všeobecné smluvní podmínky společnosti THOMAS COOK AUSTRIA AG

Všeobecné smluvní podmínky společnosti THOMAS COOK AUSTRIA AG Všeobecné smluvní podmínky společnosti THOMAS COOK AUSTRIA AG Všeobecné smluvní podmínky pro zájezdy společnosti Thomas Cook Austria AG organizované pořadateli označenými zkratkami OES a OGO: Cestovní

Více

Všeobecné smluvní podmínky cestovní kanceláře MARINE TOUR s.r.o.

Všeobecné smluvní podmínky cestovní kanceláře MARINE TOUR s.r.o. Všeobecné smluvní podmínky cestovní kanceláře MARINE TOUR s.r.o. I. Úvodní ustanovení I.1. Všeobecné smluvní podmínky cestovní kanceláře MARINE TOUR s.r.o. se sídlem Praha 2, Vinohrady, Kunětická 2534/2,

Více

Všeobecné smluvní podmínky cestovní kanceláře MARINE TOUR s.r.o.

Všeobecné smluvní podmínky cestovní kanceláře MARINE TOUR s.r.o. Všeobecné smluvní podmínky cestovní kanceláře MARINE TOUR s.r.o. I. Úvodní ustanovení I.1. Všeobecné smluvní podmínky cestovní kanceláře MARINE TOUR s.r.o. se sídlem Praha 3, Vinohrady, Korunní 1961/109,

Více

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY PRO ÚČAST NA ZÁJEZDECH CK S.E.N.

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY PRO ÚČAST NA ZÁJEZDECH CK S.E.N. VŠEOBECNÉ PODMÍNKY PRO ÚČAST NA ZÁJEZDECH CK S.E.N. 1. Přeprava: Autobusy, auty různého typu, letecky, vlaky, loděmi (včetně člunů), na slonech, velbloudech, pštrosech, koních a jiných zvířatech používaných

Více