WorkCentre 7655/7665/7675. kopírka tiskárna skener fax . Barevný. kancelářský stroj s výkonem produkčního zařízení

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "WorkCentre 7655/7665/7675. kopírka tiskárna skener fax email. Barevný. kancelářský stroj s výkonem produkčního zařízení"

Transkript

1 kopírka tiskárna skener fax Barevný kancelářský stroj s výkonem produkčního zařízení

2 WorkCentre 7655/7665/7675 BARVY Produktivní, flexibilní a snadno ovladatelné. Multifunkční zařízení Xerox WorkCentre 7655/7665/7675 jsou vhodné pro firmy s nároky na velké objemy tisku. A když k tomu přidáte bezkonkurenčně skvělé barvy, máte skvělé stroje, které dají vašemu podnikání nový rozměr. Význam barev. Barevné firemní dokumenty patří mezi nejefektivnější nástroje pro rozvoj podnikání. SNADNÉ POUŽITÍ Snadné použití, snadná správa. Vaše oddělení bude okamžitě pracovat efektivněji díky množství snadno ovladatelných a užitečných funkcí. KOPÍROVÁNÍ Začněte s kopírováním. Všechna zařízení WorkCentre 7655/7665/ 7675 zvládnou velké objemy černobílého kopírování a i barevný tisk. Vestavěné funkce zabezpečení a počítání nákladů na úlohu. TISK SKENOVÁNÍ Přidejte síťový tisk. WorkCentre 7655/7665/ 7675 bude po připojení do počítačové sítě a díky možnosti cenově dostupného barevného tisku a skenování ještě více produktivnější. FAX DOKONČENÍ Udělejte si všechno sami. Integrovaný systém zahrnuje internetové/síťové faxování, skenování a . Zvyšte kapacitu, přidejte dokončovací zařízení, síťové služby účtování zakázek a ještě mnohem více.

3 Zjednodušení procesů Technologie Xerox Extensible Interface Platform (EIP) otevřená platforma, založená na webovském rozhraní umožňuje developerům vybudovat jedinečná řešení pro specifické požadavky trhu. Ukládání naskenovaných dokumentů přímo do zařízení pro pozdější přesný tisk a také možnost změny parametrů dokumentu před tiskem. Naskenovat pro prohledávatelného PDF (Scan to searchable PDF) pro univerzální kompatibilitu dat, snadnou archivaci, organizaci dokumentů, jejich prohledávání i sdílení. Funkce Scan to Mailbox uloží soubory na pevném disku tiskárny, odkud je později můžete vytisknout, vymazat nebo z disku vyvolat a uložit je do počítače. Funkce Scan to Home umožňuje skenovat do předem přiřazených domácích úložišť, jako například do u, do síťového adresáře nebo do FTP. Tato funkce podporuje rychlé umístění dat na potřebné místo pouhým stiskem tlačítka. Výkon pro zvýšení produktivity Proč přecpávat kancelář spoustou zařízení, když toto jediné splní všechny vaše potřeby? Multifunkční zařízení WorkCentre 7655/7665/7675 mají funkce, které využijete každý den a potřebný výkon, aby se staly skutečnými pomocníky. Bleskově rychlé kopírování a tisk až 75 stran za minutu zvýší vaši produktivitu bez ohledu na velikost nebo objem úlohy. Plnobarevné kopírování a tisk jsou také velmi rychlé až 50 barevných stran za minutu! Skenování barevných dokumentů rychlostí 50 stran/minutu (u černobílých dokumentů 80 stran/minutu). To umožní vašim kolegům rychle naskenovat, vyvolat, uložit v elektronické podobě a rozeslat potřebné dokumenty. Funkce multitasking znamená, že několik uživatelů může současně provádět různé typy úloh skenovat, kopírovat, tisknout, odesílat faxy a spravovat tiskovou frontu je to velmi užitečná funkce pro maximalizaci efektivity práce. Nic nezaujme tak, jako barvy! Výstupní rozlišení tisku 2400 x 2400 dpi a 256 odstínů šedé dodá vašim dokumentům nesrovnatelnou kvalitu a udělají ten nejlepší dojem.

4 1 Různé druhy dokončovacích prací vám umožní si vybrat tu, která je nejvhodnější pro každou jednotlivou pracovní skupinu. Nechte práci volně plynout Kompletace Děrování Sešívání V-sklad C-sklad Z-sklad Vazba V1 Dodatečné vkládání Potřebujete zařízení, které bude pracovat podle vašich potřeb? Multifunkční tiskárny WorkCentre 7655/7665/7675 jsou vybaveny funkcemi a volbami, které zcela jistě budou vyhovovat potřebám jakéhokoliv pracovního prostředí. Začali jste s digitální kopírkou a nyní potřebujete více funkcí? Není problém. Můžete upgradovat na plně vybavené multifunkční zařízení. Volitelné procesy skenování zahrnují funkci Scan to PC Desktop (skenování na plochu počítače), Scan to a searchable PDF (skenování do prohledávatelného PDF souboru), na síťový server, do u, faxu a mailboxů na zařízení. Nová funkce Scan to Home vám umožní naskenovat data do soukromého adresáře. Vylepšená komprese naskenovaných dokumentů (MRC, JBIG2) snižuje zatížení na síti a urychluje tím přenesení vašich dokumentů do požadovaného místa. Podporuje použití široké palety typů papírů a speciálních médií až do gramáže 300 g/m 2 a volitelné rozměry médií až do formátu SRA3, takže budete vždy bez problémů připraveni tisknout. Rozšířené možnosti dokončovacích prací ještě více zvýší vaši produktivitu, včetně produkčního finišeru s funkcemi sešívání až 100 stran, skladů typu C a Z, tvorbou brožur a s možností dodatečného vkládání listů. 2 3 Zásobníky na 500 listů univerzálního formátu média Velká kapacita vstupních zásobníků až listů 4 Zásobník na 870 listů formátu A4 5 Zásobník na 1140 listů formátu A4 6 Manuální podavač s kapacitou 250 listů 1 7 Volitelný velkokapacitní zásobník na listů Potřebujete zdůraznit význam důležitého dokumentu? Vytiskněte si ho ze stejného zařízení barevně. Použijte velmi kvalitní barevný tisk za přijatelné ceny, aniž byste museli draze platit výtisky v copycentrech. Profesionální kvalita přímo z vaší kanceláře S rozlišením 2400 x 2400 dpi a 256 odstíny šedé získáte skvělou kvalitu obrazu. Použitím vysoce jasného toneru získáte dokumenty s profesionálním vzhledem. Funkce Trickle Charge Development (inovace společnosti Xerox) zajišťuje vysokou kvalitu tisku v celé tiskové úloze....a barvy máte pod kontrolou U kombinovaných černobílých a barevných dokumentů platíte za barevný toner pouze u barevných stran. Omezte přístup k barevnému tisku za účelem kontroly nákladů. Barevný tisk můžete omezit pro určitého uživatele nebo středisko, apod. Vestavěné funkce reportu o jednotlivých úlohách vám umožní sledovat spotřebu barevného toneru při tisku, kopírování, skenování, faxování a u. Usnadní vám to budoucí rozhodování o využití barevného tisku.

5 Zabezpečení Důkladné bezpečnostní funkce vám umožňují omezit přístup, sledovat využívání zařízení a kontrolovat bezpečnost dat. Intuitivní tiskové ovladače s obousměrnou komunikací poskytují snadný přístup ke všem výstupním funkcím. Funkce Network Authentication omezuje přístup k funkcím skeneru, u a síťového faxu přidělením uživatelského jména a hesla. S funkcí Audit Log můžete kontrolovat, kdo a kdy odeslal kteroukoliv úlohu. Secure Print (zabezpečený tisk) zabraňuje zobrazení úloh ve frontě, dokud nebude zadán bezpečnostní PIN kód, který uvolní úlohu k tisku. Funkce zabezpečeného tisku využívá IPsec. Funkce Image Overwrite (přepsání obrazu) vymazává data tím, že přepíše povrch disku. Snadné od začátku do konce Zpracování složitých úloh nemusí být komplikované. Od velké dotykové obrazovky a obousměrných tiskových ovladačů, po nástroje pro tvorbu reportů a sledování nákladů na úlohu, jsou zařízení WorkCentre 7655/7665/7675 navržena pro spolehlivý chod a snadné použití. Instalace je rychlá a snadná. Síťoví administrátoři mohou pro snadnou instalaci více strojů naklonovat stávající konfiguraci. Potřeba uživatelské obsluhy je snížena na minimum. Dva černé tonery zajišťují delší dobu tisku a je možné je vyměňovat za běhu stroje. Technologie SMart Kit TM umožňuje snadnou a rychlou výměnu spotřebního materiálu, takže nevznikají žádné prostoje. Vyspělý program pro správu stroje vám umožní se snadno přesvědčit, že stroj pracuje plynule. Program Xerox Standard Accounting vytváří zprávy o nákladech na jednotlivé tiskové úlohy, takže můžete lépe sledovat náklady na tisk, kopírování, faxování a skenování. Systém Smart esolutions zjednodušuje bezpečnou administraci zařízení Xerox díky automatickým počítadlům a dodávkám spotřebního materiálu. Funkce Embedded Fax (integrovaný fax) zabraňuje neautorizovaným zařízením přístup přes faxový subsystém. Jedná se o celkové oddělení faxové a telefonní linky od počítačové sítě. Funkce Device Access Password Protection (ochrana přístupu k zařízení heslem) bez identifikace není možné prohlížet nebo měnit administrativní nastavení obrazovky a vzdáleného síťového připojení. IP Address Restriction (IP Filtering) (omezení přístupu z určité IP adresy, filtrování IP adres) prostřednictvím této funkce probíhá kontrola komunikace s určitým síťovým klientem. Secure Scan (zabezpečené skenování) odesílá soubory s použitím protokolu HTTPS (SSL). Funkce Secure Device Administration (správa zabezpečeného zařízení) přes protokol HTPPS je umožněna přes program CentreWare. Funkce 802.1x Port Based Network Access Control zajišťuje, že zařízení, připojená do počítačové sítě, mají platnou autorizaci. Funkce Secure Access Unified ID umožňuje uživatelům přihlásit se k zařízení prostřednictvím magnetické nebo ID karty a získat tak zabezpečený přístup k funkcím, které je třeba sledovat z hlediska účtování nebo podle zákonných nařízení.

6 Představte si ty možnosti... když by vaše multifunkční zařízení pracovalo tak, jak chcete vy. Svět se mění. Vyvíjí se stálý tlak na to, udělat více práce s méně zdroji. Vy znáte potřeby vašeho podnikání nejlépe. Nyní je možné multifunkční zařízení konfigurovat tak, aby sloužilo podle vašich požadavků. Nemusíte se přizpůsobovat pořád jen vy. Multifunkční zařízení Xerox je nyní ještě více produktivní, a pracovní procesy jsou zjednodušeny. Nabídky jsou přizpůsobeny vašemu podnikání nebo vaší pracovní skupině. Na obrazovce zařízení si můžete zobrazit fax to accounts payable (faxovat do fakturačního oddělení) nebo submit to claims department (odeslat do oddělení reklamací). Xerox Extensible Interface Platform (EIP) tvoří srdce tohoto systému. Umožňuje využívat množství aplikací, které zvyšují výkon vašeho multifunkčního zařízení tím, že je možné bezpečně vyhledávat, ukládat, tisknout a sdílet tajné informace pouhými několika stisky na dotykové obrazovce. Zařízení Xerox pracují pro vás. Možnosti jsou nekonečné.

7 Xerox Solutions vše usnadňují Přístup a tisk informací bez použití počítače Jednoduché naskenování informací a jejich uložení na vámi zvolené místo Kontrola nákladů, uživatelsky snadno ovladatelné účtování přímo z dotekové obrazovky Zobrazení uživatelských preferencí na dotykové obrazovce s použitím ID karty Zjednodušení procesu distribuce obsáhlých faxů Vylepšené procesy správy zařízení s volitelným zobrazením na obrazovce Připojení různých rozšířených partnerských řešení Řešení tisku Představte si, že jste schopni přistupovat a tisknout informace bez počítače. Potřebuje vaše společnost nejnovější ceník nebo katalog s nejprodávanějšími produkty? Prostě použijte dotykovou obrazovku na vašem multifunkčním zařízení a online procházejte adresáře pro ukládání dat, jako například Xerox DocuShare, Microsoft SharePoint nebo adresáře Windows, zvolte požadovaný dokument a vytiskněte ho. Není třeba, abyste si plnili sklady dokumenty, které jsou brzy neaktuální. Tisk Skenovat do adresáře Skenovat do souboru Skenovat do u Řešení skenování Svěřte své dokumenty do procesu automatického zpracování. Přeměňte papírové dokumenty do digitálních informací během několika jednoduchých kroků. Nový pacient u lékaře vyplní vstupní formulář, sestra ho naskenuje se zobrazením náhledu na dotykové obrazovce multifunkčního zařízení a potom odešle formulář do adresáře s názvem Záznamy pacientů. S aplikacemi, keré podporují EIP je tohle vše možné. Řešení pro účtování Sledujte náklady na tisk. S funkcemi pro řešení účtování Xerox můžete nastavit limity objemu tisku, kopírování, skenování a faxování pro jednotlivé osoby. Sledování využívání funkcí multifunkčního zařízení prostřednictvím tištěných reportů, uložení souborů nebo integrací s partnerským řešením pro účtování. Řešení pro zabezpečení a autorizaci Bezpečnost vašich dokumentů i síťových zdrojů je prvořadá. Xerox vám usnadní mít jistotu, že s vaším multifunkčním zařízení pracují pouze autorizované osoby. Chraňte bezpečnost tajných dokumentů hesly nebo přístupovými kartami. Řešení pro faxový server Faxový server umožňuje využívaní faxu i v případě, že v multifunkčním zařízení není instalováno faxové rozhraní. Faxy je možné naskenovat na multifunkčním zařízení nebo je odesílat z uživatelského počítače přes faxový ovladač. Odeslané a přijaté faxy je možné sledovat a auditovat. Řešení pro správu zařízení Společnost Xerox vám umožňuje snadněji a rychleji spravovat vaše multifunkční zařízení Xerox. Využívejte nástroje Xerox a běžně dostupné nástroje pro instalaci, konfiguraci, tvorbu reportů a řešení problémů ve vaší síti. Partnerská řešení Rozhraní Xerox EIP umožňuje využívat pole partnerských řešení, které ještě více umocňují hodnotu multifunkčních zařízení třídy WorkCentre 7655/7665/7675 s rozšířenými funkcemi pro účtování, faxování a skenování.

8 Více informací najdete na Externí sešívačka Výstupní odkladač Odsazovací odkladač Velkokapacitní zásobník Základní jednotka Rozšířený finišer Profesionální finišer Produkční finišer Produkční finišer s možností skládání KONFIGURACE WorkCentre 7655 WorkCentre 7665 WorkCentre 7675 Rychlost Až 55 str./min černobíle / 40 str./min barevně Až 65 str./min černobíle / 50 str./min barevně Až 75 str./min černobíle / 50 str./min barevně Měsíční zatížení stran/měsíc stran/měsíc stran/měsíc Paměť základní jednotky Manipulace s papírem Vstup Dokončovací zpracování Zabezpečení Účtování Kopírování Vytištění 1. strany Výstupní rozlišení Pevný disk Možnosti kopírování 512 MB Duplexní automatický podavač na 250 listů Zásobníky 1 2: každý 500 listů; formát: volitelně až do A3; zásobník 3: 870 listů; formát: A4; zásobník 4: 1,140 listů; formát: A4; manuální Standard podavač (zásobník 5): 250 listů; formát: volitelně až do SRA3; celkem listů Volitelně Velkokapacitní podavač na listů; formát: A4; celkem: listů Výstupní zásobník, odsazovací odkladač (OCT), rozšířený finišer: horní zásobník na 500 listů, výstupní zásobník na 3000 listů, děrovačka na 2/4 nebo 2/3 otvory a multipoziční sešívání až 50 listů; profesionální finišer s tvorbou brožur: horní zásobník na 500 listů, výstupní zásobník na 1500 listů, děrovačka na 2/4 nebo 2/3 otvory, multipoziční sešívání až 50 listů, vazba V1, sklad V; produkční finišer: horní zásobník na 500 listů, výstupní zásobník na 2000 listů, děrování, multipoziční sešívání až 100 listů, tvorba brožur s vazbou V1; produkční finišer s možností skládání: horní zásobník na 500 listů, výstupní zásobník na 2000 listů, děrování, multipoziční sešívání až 100 listů, tvorba brožur s vazbou V1, sklad V-, C-, Z-, zásobník pro dodatečné vkládání na 200 listů; externí sešívačka: sešívání až 50 listů Fax Security, Secure Print, Audit Log, Secure Workflows, 802.1x, SNMP V3, Network Authentication Device Access Password Protection, filtrování IP adres, Disk Image Overwrite Interní Auditron, Xerox Standard Accounting (kopírování, tisk, skenování, Scan, Fax, ), volitelně k dispozici další funkce účtování úloh 5,5 vteřiny černobíle / 8,9 vteřiny barevně 2400 x 2400 dpi 40 GB (minimálně) Automatický oboustranný tisk, automatická změna měřítka (25 % 400 %), automatická volba zdroje, automatické přepínání zásobníků, smíšené originály, tvorba brožur, vylepšení kvality obrazu, Build Job, kopírování knih/oboustranné kopírování knih, automatická volba barev, průhledné fólie, tvorba brožur, tisk více stran na jednu stranu, obálky, anotace a razítka Bates (barevně), kopírování tabů, vzorovoý tisk a uložení úlohy, papír heavy-weight Tisk Procesor/ PDL 1,8 GHz Athlon / emulace PCL 5c, PCL 6, podpora PostScript 3, PDF v1.5 Připojení 10/100 Base-TX Ethernet Výstupní rozlišení 2400 x 2400 dpi Pevný disk 80 GB (minimálně) Možnosti tisku Zpožděný, vzorový a zabezpečný tisk, souběžné ripování, přijímání dat, programování, zpracování fronty a přenos dat, obousměrné tiskové ovladače, programování stran, vzdálená správa přes integrovaný webový server z počítače Fax Možnosti faxování Walk-up Fax (možnost volby jedné nebo dvou linek), LAN Fax, internetový Fax, síťový faxový server Skenování Rychlost (s DADF) 80 str./min černobíle / 50 str./min barevně Možnosti skenování Skenování do síťového adresáře/do u/na plochu OC/do mailboxu, do PDF a XPS Ostatní možnosti Foreign Device Interface, USB 2.0, Xerox Secure Access Unified ID System, Xerox Extensible Interface Platform (EIP) Kancelářský papír Xerox a speciální média Společnost Xerox nabízí široké portfolio kancelářských papírů a speciálních médií pro digitální tisk. S nimi maximálně využijete schopnosti multifunkčního zařízení WorkCentre 7655/7665/7675. Budete mít možnost vytvářet různé druhy dokumentů, jako vlastní informační bulletiny, plakáty, brožury, samolepicí štítky, identifikační karty a odolné dokumenty. Nepřekonatelný servis a podpora S každým produktem Xerox získáte i rozsáhlou zákaznickou podporu, která nemá v tomto oboru konkurenci a je vám k dispozici, kdykoliv ji budete potřebovat. Profesionální servisní technici společnosti Xerox využívají nejmodernější technologie pro údržbu a správu vašich zařízení. Mají i spojení přímo na techniky, kteří daný produkt navrhli. S produkty Xerox získáte jistotu XEROX CORPORATION. Všechna práva vyhrazena. Xerox, CentreWare, WorkCentre, Scan to PC Desktop, Walk-Up a SMart Kit jsou registrované obchodní známky společnosti XEROX CORPORATION v USA i ostatních zemích. Adobe a PostScript 3 jsou registrované obchodní známky společnosti Adobe, Inc. PCL je registrovaná obchodní značka společnosti Hewlett-Packard. Jako partner projektu ENERGY STAR společnost XEROX CORPORATION potvrzuje, že tento produkt splňuje normy pro úsporu energie ENERGY STAR. Název ENERGY STAR a logo jsou registrované známky v USA. Informace uvedené v tomto letáku mohou být kdykoliv změněny bez předchozího oznámení. 6/07 W65BR-011B

Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Multifunkční zařízení Výjimečně efektivní. Mimořádně bezpečné. Extrémně jednoduché.

Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Multifunkční zařízení Výjimečně efektivní. Mimořádně bezpečné. Extrémně jednoduché. WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Barevná multifunkční tiskárna formátu A3 Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Multifunkční zařízení Výjimečně efektivní. Mimořádně bezpečné. Extrémně jednoduché. Produktivní,

Více

řady WorkCentre 5865/5875/5890 Mimořádná produktivita díky maximální jednoduchosti

řady WorkCentre 5865/5875/5890 Mimořádná produktivita díky maximální jednoduchosti WorkCentre 5865 / 5875 / 5890 A3 Černobílé multifunkční zařízení Multifunkční zařízení Xerox řady WorkCentre 5865/5875/5890 Mimořádná produktivita díky maximální jednoduchosti Dosažení vyšší úrovně produktivity

Více

řady WorkCentre 5865/5875/5890 Mimořádná produktivita díky maximální jednoduchosti

řady WorkCentre 5865/5875/5890 Mimořádná produktivita díky maximální jednoduchosti WorkCentre 5865 / 5875 / 5890 A3 Černobílé multifunkční zařízení Multifunkční zařízení Xerox řady WorkCentre 5865/5875/5890 Mimořádná produktivita díky maximální jednoduchosti Dosažení vyšší úrovně produktivity

Více

Xerox řady WorkCentre 7800 Multifunkční systém Změňte způsob své práce.

Xerox řady WorkCentre 7800 Multifunkční systém Změňte způsob své práce. WorkCentre 7830/7835/7845/7855 A3 Barevný multifunkční systém Xerox řady WorkCentre 7800 Multifunkční systém Změňte způsob své práce. Se zařízením Xerox se můžete připojit prakticky odkudkoli. Dnešnímu

Více

Xerox WorkCentre 7220/7225 Multifunkční systém Plňte dnešní úkoly, budujte zítřejší příležitosti

Xerox WorkCentre 7220/7225 Multifunkční systém Plňte dnešní úkoly, budujte zítřejší příležitosti WorkCentre 7220/7225 Barevný multifunkční systém formátu A3 Xerox WorkCentre 7220/7225 Multifunkční systém Plňte dnešní úkoly, budujte zítřejší příležitosti Rozvíjet podnikání znamená přistupovat k práci

Více

WorkCentre 7545 / 7556 A3 Barevné multifunkční zařízení. Xerox WorkCentre 7545 / 7556 Multifunkční zařízení Špičkové barvy. Solidní výkon.

WorkCentre 7545 / 7556 A3 Barevné multifunkční zařízení. Xerox WorkCentre 7545 / 7556 Multifunkční zařízení Špičkové barvy. Solidní výkon. WorkCentre 7545 / 7556 A3 Barevné multifunkční zařízení Xerox WorkCentre 7545 / 7556 Multifunkční zařízení Špičkové barvy. Solidní výkon. farafel Interiors is farafel interiors is a partnership between

Více

Dokonalý rychlý černobílý tisk a inteligentní barvy

Dokonalý rychlý černobílý tisk a inteligentní barvy ir5870c/ci ir6870c/ci Multifunkční tiskárny Dokonalý rychlý černobílý tisk a inteligentní barvy ir5870c/ci / ir6870c/ci Přidejte svému podnikání další inteligenci: výkonným černobílým multifunkčním zařízením,

Více

bizhub C253 Kombinace technologie, funkcí a aplikací Více kombinací = řešení na míru www.konicaminolta.cz potřebujete multifunkční tiskové zařízení

bizhub C253 Kombinace technologie, funkcí a aplikací Více kombinací = řešení na míru www.konicaminolta.cz potřebujete multifunkční tiskové zařízení www.konicaminolta.cz bizhub C253 Více kombinací = řešení na míru potřebujete multifunkční tiskové zařízení Kombinace technologie, funkcí a aplikací NE ANO NE tisknete do 40 000 stran měsíčně NE tisknete

Více

Černobílý inteligentní tisk podpora vaší kanceláře

Černobílý inteligentní tisk podpora vaší kanceláře ir 3570 ir 4570 Multifunkční tiskárna Černobílý inteligentní tisk podpora vaší kanceláře Flexibilní zařízení přinášející sítím středně velkých kanceláří vyšší výkonnost Nejnovější multifunkční tiskárny

Více

Černobílý inteligentní tisk podpora vaší kanceláře

Černobílý inteligentní tisk podpora vaší kanceláře ir 2270 ir 2870 Multifunkční tiskárna Černobílý inteligentní tisk podpora vaší kanceláře Flexibilní zařízení přinášející vaší pracovní skupině novou úroveň efektivity. Nejnovější multifunkční tiskárny

Více

Výkon je důležitý, ale záleží také na ceně. /Právě proto nabízíme k těmto kancelářským multifunkčním zařízením tak širokou škálu doplňků.

Výkon je důležitý, ale záleží také na ceně. /Právě proto nabízíme k těmto kancelářským multifunkčním zařízením tak širokou škálu doplňků. MX-2314N Digitální barevný multifunkční systém ZÁKLADNÍ A3 BAREVNÝ MULTIFUNKČNÍ SYSTÉM SE ZVÝŠENÝM VÝKONEM Výkon je důležitý, ale záleží také na ceně. /Právě proto nabízíme k těmto kancelářským multifunkčním

Více

ineo ineo 2 + 23 754-PP

ineo ineo 2 + 23 754-PP ineo+ 223 754-PP 75 černobíle stran za 22 minutu str/min ineo+ 754-PP Tiskněte s konkurenční výhodou Pro přežití na dnešním trhu potřebujete dobrou skladbou sortimentu, chytrý marketing a konkurenceschopné

Více

CHCI ŘEŠENÍ DO KANCELÁŘE, PRACUJÍCÍ TAK DOKONALE, JAKO JÁ

CHCI ŘEŠENÍ DO KANCELÁŘE, PRACUJÍCÍ TAK DOKONALE, JAKO JÁ CHCI ŘEŠENÍ DO KANCELÁŘE, PRACUJÍCÍ TAK DOKONALE, JAKO JÁ NA MÍRU ŠITÁ ŘEŠENÍ PRO KANCELÁŘ TECHNOLOGIE, UŠITÉ NA MÍRU VAŠIM POTŘEBÁM NA MÍRU ŠITÁ ŘEŠENÍ PRO KANCELÁŘ 2 Multifunkční zařízení a kancelářská

Více

bizhub C252 Bohatší týmová komunikace Chcete moderní kancelář? www.konicaminolta.cz potřebujete multifunkční tiskové zařízení

bizhub C252 Bohatší týmová komunikace Chcete moderní kancelář? www.konicaminolta.cz potřebujete multifunkční tiskové zařízení www.konicaminolta.cz bizhub C252 Bohatší týmová komunikace potřebujete multifunkční tiskové zařízení Chcete moderní kancelář? NE ANO NE tisknete do 40 000 stran měsíčně NE tisknete nad 40 000 stran měsíčně

Více

CO NEJVYŠŠÍ PRODUKTIVITY DOSÁHNETE

CO NEJVYŠŠÍ PRODUKTIVITY DOSÁHNETE Stručná referenční příručka 604P17523 CO NEJVYŠŠÍ PRODUKTIVITY DOSÁHNETE využitím všech možností přístroje. S přístrojem je dodáván disk CD-ROM Training and Information (Školení a informace). Disk obsahuje

Více

Lidé chtějí pracovat efektivně. /Právě proto byste si měli pořídit jeden z těchto cloudových multifunkčních systémů.

Lidé chtějí pracovat efektivně. /Právě proto byste si měli pořídit jeden z těchto cloudových multifunkčních systémů. MX-M565N / MX-M465N / MX-M365N Digitální multifunkční systém A3 ČERNOBÍLÉ MULTIFUNKČNÍ SYSTÉMY S ÚSPORNÝMI FUNKCEMI Lidé chtějí pracovat efektivně. /Právě proto byste si měli pořídit jeden z těchto cloudových

Více

Váš tým musí být rychlý a rozhodný. /Právě proto potřebujete naše cloudové multifunkční systémy s dotykovým ovládáním.

Váš tým musí být rychlý a rozhodný. /Právě proto potřebujete naše cloudové multifunkční systémy s dotykovým ovládáním. MX-3640N / MX-3140N / MX-2640N Digitální barevný multifunkční systém A3 BAREVNÝ MULTIFUNKČNÍ SYSTÉM SE ŠPIČKOVOU TECHNOLOGIÍ Váš tým musí být rychlý a rozhodný. /Právě proto potřebujete naše cloudové multifunkční

Více

kancelářská technika www.procofficedepot.cz

kancelářská technika www.procofficedepot.cz kancelářská technika 2012 Nabídka platí do nebo do vyčerpání zásob. www.procofficedepot.cz obsah Kopírovací stroje a multifunkční systémy Jakou optimální konfiguraci kopírovacího stroje zvolit? 10 11 Multifunkční

Více

bizhub pro c754 75 stran ZA minutu startovací produkční stroj výkonný řadič EFi Fiery pokročilá kalibrace a color management

bizhub pro c754 75 stran ZA minutu startovací produkční stroj výkonný řadič EFi Fiery pokročilá kalibrace a color management bizhub pro c754 75 stran ZA minutu startovací produkční stroj výkonný řadič EFi Fiery pokročilá kalibrace a color management tiskněte s konkurenční výhodou Pro přežití na dnešním trhu potřebujete dobrou

Více

Nikdo neví, co se může stát. /Právě proto jsou naše cloudové multifunkční systémy připraveny na všechny alternativy.

Nikdo neví, co se může stát. /Právě proto jsou naše cloudové multifunkční systémy připraveny na všechny alternativy. MX-M564N / MX-M464N / MX-M364N Digitální multifunkční systém ČERNOBÍLÝ MULTIFUNKČNÍ SYSTÉM S POKROČILÝMI ÚSPORNÝMI FUNKCEMI Nikdo neví, co se může stát. /Právě proto jsou naše cloudové multifunkční systémy

Více

Průvodce portfoliem tiskáren a tiskových řešení HP pro firmy. Špičkový tisk na dosah

Průvodce portfoliem tiskáren a tiskových řešení HP pro firmy. Špičkový tisk na dosah Průvodce portfoliem tiskáren a tiskových řešení HP pro firmy. Špičkový tisk na dosah Podzim 2006 Proč je cena tisku přednější než cena vytištěné stránky? Spočítali jste si někdy, kolik vás ročně stojí

Více

VÝKONNÁ ZAŘÍZENÍ, KTERÁ SPLNÍ KAŽDÉ VAŠE OČEKÁVÁNÍ.

VÝKONNÁ ZAŘÍZENÍ, KTERÁ SPLNÍ KAŽDÉ VAŠE OČEKÁVÁNÍ. KM-3050/KM-4050/KM-5050 A3 MONOCHROMATICKÁ MULTIFUNKČNÍ ZAŘÍZENÍ print copy scan fax VÝKONNÁ ZAŘÍZENÍ, KTERÁ SPLNÍ KAŽDÉ VAŠE OČEKÁVÁNÍ. PRINCIPY VÝKONNÉHO PROVOZU KANCELÁŘE: KAŽDODENNÍ PRODUKTIVITA. SNADNÉ

Více

ineo + 220 barevně 22 str/min černobíle 22 str/min

ineo + 220 barevně 22 str/min černobíle 22 str/min ineo + 220 barevně 22 str/min černobíle 22 str/min Barevná inovace v černobílém hávu pro Vaši kancelář Ať potřebujete pracovat s černobílými nabo barevnými dokumenty - výtisky, kopiemi, skeny, faxy nebo

Více

WorkCentre Pro 32/40 Barevná reprodukce Podrobná specifikace

WorkCentre Pro 32/40 Barevná reprodukce Podrobná specifikace Podrobná specifikace WorkCentre Pro 32 Colour WorkCentre Pro 32 Colour pokročilé multifunkční systémy WorkCentre Pro 40 Colour vyobrazený s doplňkovým příslušenstvím zastoupeným vysokokapacitním podavačem

Více

ineo + 452 barevně 45 str/min černobíle 45 str/min

ineo + 452 barevně 45 str/min černobíle 45 str/min ineo + 452 barevně 45 str/min černobíle 45 str/min Zaujme Vás v každém ohledu Aby nezaostávaly, potřebují velké týmy, rozsáhlá oddělení i reprografická střediska stále vylepšovat a rozšiřovat své prostředky

Více

ZJEDNODUŠENÍ pracovních postupů a zvýšení produktivity

ZJEDNODUŠENÍ pracovních postupů a zvýšení produktivity ZJEDNODUŠENÍ pracovních postupů a zvýšení produktivity imagerunner ADVANCE Kancelářská barevná a černobílá řada you can www.canon-europe.com/imagerunner_advance Rozšiřte svoji obchodní komunikaci. Dokumenty

Více

Uživatelská příručka. Co lze s tímto zařízením dělat. Začínáme. Kopírování. Faxování. Tisk. Skenování. Dokumentový server.

Uživatelská příručka. Co lze s tímto zařízením dělat. Začínáme. Kopírování. Faxování. Tisk. Skenování. Dokumentový server. Uživatelská příručka Co lze s tímto zařízením dělat Začínáme Kopírování Faxování Tisk Skenování Dokumentový server Web Image Monitor Doplňování papíru a toneru Odstraňování problémů Informace, které nejsou

Více

PRO C6000 PRO C7000. produkci. barevnou. pro chytrou. výjimečný tisk

PRO C6000 PRO C7000. produkci. barevnou. pro chytrou. výjimečný tisk PRO C6000 PRO C7000 výjimečný tisk pro chytrou barevnou produkci pohotový a všestranný barevný výkon Konica Minolta v zařízeních bizhub PRO C6000 a bizhub PRO C7000 představuje dvě verze inovativního,

Více

LASERJET PRO 100 COLOR MFP M175. Uživatelská příručka

LASERJET PRO 100 COLOR MFP M175. Uživatelská příručka LASERJET PRO 100 COLOR MFP M175 Uživatelská příručka Multifunkční zařízení LaserJet Pro 100 color M175 Uživatelská příručka Autorská práva a licence 2012 Copyright Hewlett-Packard Development Company,

Více

LASERJET PROFESSIONAL M1130/M1210. Uživatelská příručka

LASERJET PROFESSIONAL M1130/M1210. Uživatelská příručka LASERJET PROFESSIONAL M1130/M1210 Uživatelská příručka Tiskárna řady HP LaserJet Professional M1130/M1210 MFP Uživatelská příručka Autorská práva a licence 2014 Copyright Hewlett-Packard Development Company,

Více