OUCo uvnitř najdete. OComenius závěr projektu. OZajímavosti ze školy. ODůležité informace. OInformace KZČ Eldorádo. OInformace ze školní družiny

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "OUCo uvnitř najdete. OComenius závěr projektu. OZajímavosti ze školy. ODůležité informace. OInformace KZČ Eldorádo. OInformace ze školní družiny"

Transkript

1 OUCo uvnitř najdete OComenius závěr projektu OZajímavosti ze školy ODůležité informace OInformace KZČ Eldorádo OInformace ze školní družiny OSportovní zpravodajství

2 OComenius závěr projektu V dubnu proběhla poslední akce související s tříletým projektem Comenius, kterého se naše škola účastnila a který byl financován Evropskou unií. Zajištění celého projektu z naší strany bylo hlavně na bedrech p. Mgr. Martiny Chrastinové. Jí rovněž patří velké poděkování za zdárný průběh celého projektu. Poděkování patří rovněž všem dalším ped. pracovníkům, kteří se na projektu podíleli a kteří vedli děti při zpracovávání úkolů a doprovázeli je na jejich putování Evropou. Pojďte se s námi na závěr krátce za celým projektem ohlédnout. Rumunsko poprvé říjen 2005 Přípravná schůzka celého projektu. Učitelé se opravdu snažili, abychom měli následující tři roky co dělat. :-) Česká republika Trutnov duben 2006 Pro nás nejnáročnější a zároveň nejpřínosnější setkání. Přivítali jsme u nás učitele a studenty z ostatních zemí. Trochu jsme pracovali, předváděli připravené prezentace, trochu cestovali a hlavně jsme si užívali setkání s kamarády a zkoušeli si naše schopnosti komunikace v angličtině. REALLY GREAT!!! Strana 2 (celkem 16)

3 Turecko říjen 2006 Tak z tohohle setkání jsme měli opravdu strach. Odlišná kultura, bombové atentáty, neuvěřitelně přísné prohlídky na letištích... Ale skutečnost... SURPRISE! Neuvěřitelně starostliví lidé, překrásné památky,... ale také bída na pozadí pompéznosti a bohatství, exotická onemocnění zažívacího traktu... ;-) Estonsko duben 2007 Země, do které bychom se asi jinak nepodívali. Čím překvapila? Nádherné, ale velice studené moře; historické, ale trochu malé hlavní město; rozsáhlé bažiny, žádné hory a poněkud zajímavé soužití Rusů a Estonců. A také folklor, skanzen, lidové hry. A středověká škola... Brrrr. A také jsme se stali na chvíli velkými českými umělci a hrdě reprezentovali na jevišti. NICE EXPERIENCE! Itálie říjen 2007 Země antických památek, sopek a hroznového vína. Velice pohostinní lidé, kteří nás okamžitě adoptovali a nechtěli nás pustit zpátky domů. Pizza, těstoviny, mozzarela. A výborné pečené kaštany. Pompeje pohřbené pod popelem. Moře. Přátelství. Vřelost. FANTASTIC! Strana 3 (celkem 16)

4 Rumunsko podruhé duben 2008 závěr projektu Poslední, a proto nejsmutnější setkání. Rumunsko opředené pověstmi a předsudky nás přivítalo velice mile a pohostinně. Pracovali jsme a vyráběli společnou závěrečnou práci, ale také cestovali a užívali si přátelství našich rumunských kamarádů a kamarádek a překvapovali našimi schopnostmi se dorozumět. A také jsme se loučili a byli trochu smutní. GOOD LUCK, OUR FRIENDS! OZajímavosti ze školy Pasování na čtenáře My, prvňáčci, Vás chceme seznámit s tím, co už umíme a co jsme se naučili během sedmi měsíců. Je toho již hodně. Přesvědčili jsme o tom naše paní učitelky. Když pro nás připravily zajímavé soutěže: přesmyčky, kvízy, čtení s porozuměním, křížovky, vymýšlení slov na dané písmeno a hledání slov, Strana 4 (celkem 16)

5 všechny úkoly jsme splnili. Velkou odměnou pro nás byl diplom, zasloužená jednička v notýsku a pasování na čtenáře. Prvňáčci akce školního parlamentu Dne navštívili zástupci našeho školního parlamentu Útulek pro opuštěné a zatoulané psy v Trutnově. Přinesli jim různé dobroty (granule, konzervy, piškoty), starší deky a gumové hračky, které přinášeli žáci naší školy během měsíce března a dubna. Tímto chceme poděkovat všem žákům, kteří takto pomohli vylepšit jídelníček i pelíšky všem pejskům v útulku. Tereza Nosková a Eliška Guldánová z 9.A Návštěva Prahy Strana 5 (celkem 16)

6 AHA, aha.naše Praha Jak to všechno bylo? Ráno, raníčko jsme si přivstali, rodiče nás vypravili a v šest hodin jsme vyrazili ku Praze. S sebou jsme si hlavně přibalili sluníčko a dobrou náladu. Těšili jsme se, co zajímavého nás v neznámém městě čeká. Cesta do Prahy uběhla rychle a najednou se před námi objevilo pražské předměstí. Ucpanou Prahou jsme projížděli velmi zvolna, a tak jsme měli čas se rozhlížet, pokukovat, okukovat, čubrnět, sledovat a hlavně žasnout nad velikostí města a ruchem v něm. Nalevo, napravo se střídavě objevovaly nádherné výhledy na město, řeku Vltavu, Hradčany, Letnou. Než jsme se stačili vzpamatovat, autobus zastavil a vysypal nás do rušných ulic, kterými jsme šli do Divadla Spejbla a Hurvínka. Představení bylo úžasné, zábavné, všichni jsem si odvezli hezkou vzpomínku i poučení o tom, že znalosti, vědomosti, poznatky z knih a ze školních lavic se vždycky mohou hodit na překonání různých životních překážek. Strana 6 (celkem 16)

7 Odpoledne jsme navštívili Slavín hřbitov slavných osobností. Hledali jsme pomníčky známých spisovatelů, malířů, herců, skladatelů, které známe z učebnic a z výuky. Na Vyšehradě jsme vypátrali pozůstatky původního hradiště, o kterém jsme četli ve Starých pověstech českých. Představovali jsme si tu Kroka, Libuši, Přemysla. Nejvíce nás ohromil pohled z hradeb na řeku Vltavu a na celé široké okolí až k Petřínu a Hradčanům. Při pohledu se nám tajil dech (někteří z nás se neodvážili ani podívat) a hned jsme uznali hrdinství Šemíka, který se odtud odvážil skočit do hlubin, aby zachránil Horymíra před popravou. Po návštěvě Vyšehradu nás čekalo rozloučení s Prahou a cesta domů. Praha je krásná, okouzlila nás, ale doma je doma. Hlavně jsme se museli se zážitky rychle s někým podělit. A do Prahy se už zase těšíme. Někdy příště..! Žáci 3. A a 3.B a paní učitelky Miss panenka ZŠ Mládežnická Dne bylo ukončeno hlasování pro letošní školní kolo Miss panenka ZŠ Mládežnická. Všem, kteří se volby zúčastnili děkujeme. Vítězkou pro letošní rok se stala panenka číslo 1 Bianky Pavlistové z 8.C. Blahopřejeme a děkujeme i ostatním tvůrkyním panenek (Adéla Rösselová 8.C, Veronika Kohoušková 8.A, Aneta Suková 7.B a Michaela Cinková 9.A). Odměnou pro ně je koncert Miss panenka ve Filharmonii Hradec Králové. Soňa Knapová Strana 7 (celkem 16)

8 O klobouk kouzelníka Pokustóna Dne proběhlo na naší škole školní kolo soutěže O klobouk kouzelníka Pokustóna. Soutěž je určena jednotlivcům či dvojicím žáků z 6. až 9. ročníků ZŠ a jim odpovídajících ročníků víceletých gymnázií. Žák (nebo žáci) si připraví pokus s jednoduchými pomůckami na jakékoli téma fyziky (mechanika, optika, apod.) či chemie. Pokus musí umět doprovodit slovním komentářem. Soutěžícími byli žáci Aneta Suková, Denisa Hejzlarová, Michaela Krumpová a Tomáš Krča, všichni ze 7.B. Na místa porotců usedli žáci 9.A. První místo a klobouk kouzelníka Pokustóna získala Denisa Hejzlarová s pokusem Když mě nebaví uklízet nádobí v kuchyni, druhé místo Aneta Suková s pokusem Jak servírovat nápoje zajímavým způsobem a udržet zkumavku ve zkumavce pomocí vody, třetí místo Michaela Krumpová s pokusem Může hořet svíčka i pod vodou? a čtvrté místo Tomáš Krča s pokusem Jak postavit korunu na špičku jehly. Pořadatel vybere žáky, kteří se utkají ve druhém kole - finále. Finále soutěže proběhne 15. května 2008 v Gymnáziu Písnická 760, Praha 4. Pokud budou naši žáci vybráni, přejeme jim hodně úspěchů. Vyučující fyziky ODůležité informace Změna platby za odebrané obědy Vážení rodiče, od dochází ke změně systému úhrady za stravu v naší školní jídelně. Dosud jste za stravu platili zpětně = po skončení měsíce jsme Strana 8 (celkem 16)

9 spočítali přihlášené obědy a za ty jsme inkasovali platbu z Vašeho účtu. Od nového školního roku budeme inkasovat z Vašeho účtu platbu za obědy předem a to tak, že inkasujeme platbu za září ve výši 22 stravovacích dní. Odhlášené obědy v září odečteme v platbě za listopad tzn Žáci, kteří ukončí stravování obdrží přeplatek hotově v kanceláři školní jídelny, stejně tak žáci 9. tříd po skončení docházky. Pro Vás je změnou to, že budeme za stravu inkasovat v červenci (stravné červen) i v srpnu (stravné září). Jiná změna Vás nečeká, do banky chodit nemusíte, Váš současný souhlas k inkasu plně vyhovuje. Připomínám nutnost důsledného odhlašování nemocí, nebo delší nepřítomnosti dítěte. Věřím, že přechod na nový systém platby, který si vyžaduje současná legislativa, proběhne bez problémů, ale i tak Vás prosím o shovívavost. Děkuji. Dvořáková Lenka vedoucí ŠJ Změna výše školného ve školní družině Vážení rodiče, upozorňujeme Vás s předstihem na to, že od nového školního roku 2008/2009 dojde z důvodu růstu provozních nákladů k zvýšení školného ve školní družině na 100,- Kč za jeden měsíc. Ostatní pravidla pro úhradu se nemění. Děkujeme za pochopení. Ředitel školy OPoděkování OVážený pane řediteli, Orádi bychom touto cestou poděkovali Vašim žákům Petru Prellerovi a Tomáši Kosteleckému, kteří spolu s dalšími chlapci ve čtvrtek dne poskytli pomoc a zavolali záchranku našemu zraněnému synovi. ORomana a Karel ŠťastníO OInformace KZČ Eldorádo Strana 9 (celkem 16)

10 UAkce pořádané dubnu se naše družstvo zúčastnilo 1. kola fotbalového turnaje Coca-Cola. První kolo se hrálo systémem každý s každým ve čtyřčlenné skupině, kde naše družstvo obsadilo 2. místo se 2 páry z ReBels Teamu zúčastnily závodů o Pohár Vysočiny v Jihlavě. V kategorii C se umístil pár Michal Zikeš a Kateřina Holubcová na 5. místě a v kategorii Junior Matěj Brabec a Jana Čechová na 7. místě. Blahopřejeme! se na fotbalovém hřišti FK Trutnov uskutečnilo okrskové kolo turnaje Mc Donald s Cup žáků tříd. Družstvo ZŠ Mládežnická si skvělými výkony zajistilo vítěztví v tomto kole a zároveň postup do kola okresního. USLET ČARODĚJNIC Ve čtvrtek se na naší škole konal slet čarodějnic. Setkání bylo mezinárodní, protože dorazili čarodějové i čarodějnice z družební školy z polské Swidnice. Dopoledne si všichni za pomoci p. vychovatelek ze ŠD vyrobili malou čarodějnici a hned po obědě byly na hřišti pro naše i polské děti připraveny stanoviště s čarodějnickými úkoly. Při zapáleném ohni byly vyhodnoceny nej čarodějnice, které získaly sladkou odměnu. Ale i všichni ostatní dostali mňamku, to proto, že všichni byli NEJ! Poděkování patří nejen p.vychovatelkám, ale i dětem z Chobotnice, které byly na stanovištích, a také všem rodičům za pomoc při výrobě čarodějnických převleků! Strana 10 (celkem 16)

11 UAkce chystané na květen - 6. a proběhnou okrsková kola turnaje v malé kopané žáků a tř. okresní kola téhož turnaje se uskuteční ve dnech 12. a všechny tyto turnaje budou uspořádány na travnatém hřišti ZŠ Mládežnická. Krajské kolo kategorie tř. se bude konat v Lázních Bělohrad se členové rybářského kroužku zúčastní dětských závodů Mobil na udici v Dolcích. - Další kola má naplánovaný i Mc Donald s Cup turnaj v minikopané. Okresní kolo bude uspořádáno na hřišti v HSM a krajské kolo v Jičíně. - Ve dnech 16. a proběhne v táborové základně v Horním Bradle tradiční brigáda zaměstnanců ZŠ a jejich rodiných příslušníků, která bude mít jasný cíl provést drobné opravy a generální úklid před započetím sezóny. Všem, kteří budou ochotni přiložit ruku k dílu, předem děkujeme!!! proběhne v Hajnici soutěž mladých hasičů za účasti dětí z našeho kroužku se náš střelecký oddíl zúčastní závodů v Bernarticích. - Svou sportovní miniolympiádu absolvují děti ze zájmového kroužku Sport hrou 4 6 let. - Oddíl akrobatického rokenrolu Drak and Roll plánuje v příštích týdnech účast na několika soutěžích: Mistrovství ČR v Náchodě Mistrovství ČR ve Zlíně Mistrovství Prahy UVOLNÁ MÍSTA na LETNÍCH TÁBORECH Několik volných míst je ještě na 2. běhu pořádaném v Horním Bradle (10 16 let) a na 5. běhu v Horní Sytové (1. 5. tř.). Přihlášky si můžete vyzvednout v KZČ Eldorádo!!! Strana 11 (celkem 16)

12 OInformace ze školní družiny BAREVNÝ TÝDEN VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ Po šedivé zimě se příroda konečně probudila a s ní i pestrobarevné květy jarních rostlin. Proto i my jsme si prozářili naši družinku veselými barvami jara. Každý den jsme se oblékli do jiné barvy a posuďte sami, jak se nám to podařilo. OSportovní zpravodajství Za vítězství v soutěži dostaly florbalistky pohár FBK při ZŠ Mládežnická SŠIS TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem 4:1 21 Weyskrábová B. ( Horáčková) 22 Koláčná 24 Menzelová M. 25 Horáčková 42 Pávová (Borůvková K.) Podkrkonošské derby slibovalo perfektní nasazení obou celků. Souboj těchto mužstev v letošní sezóně neměl vítěze, oba zápasy skončily nerozhodně. V jednu chvíli oba týmy soupeřily o nejvyšší místo v tabulce. Úvodní třetina byla vyrovnaná, hráčky se rozehrávaly. Góly začaly padat Strana 12 (celkem 16)

13 ve druhé části hry. Horáčková našla před bránou volnou Weyskrábovou Blanku, která za pomoci gólmanky umístila svůj pokus do hostující sítě. O minutku později bylo vyrovnáno, nejproduktivnější hráčka soutěže Zuzana Koláčná napřáhla a švihem srovnala na 1:1. Trutnov jako by po tomto gólu zařadil na druhý stupeň. Aktivita se domácím vyplatila. Menzelová Monika nahodila míček do brankoviště, který se ocitl za pomoci Dvora v brance, a Trutnov znovu vedl. Ve druhé části se po individuální šanci trefila Eva Horáčková, která dodala klid na střídačku Trutnova. Ve třetí třetině se hrálo především na polovině soupeře. V jednu chvíli trutnovačky roztočily kolotoč v útočném pásmu. Byla jim nabídnuta přesilovka, kterou hráčky sehrály podle taktických plánů. Početní výhoda byla využita, Borůvková Kateřina našla nabízející se Pávovou Michaelu, která dala konečnou podobu zápasu. Vítězství v poměru 4:1 domácí hráčky psychicky podpořilo do dalších bojů. Holky hrály perfektně dozadu a vytvářely si výborné šance uvedl trenér Trutnova Jan Bartoníček. FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí FBK 001 Trutnov 1:1 27 Menzelová Věra (Borůvková K.) 42 Vacková Jednalo se o závěrečné utkání v soutěži s posledním týmem tabulky. K postupu do baráže už Trutnovu nemohlo nic zabránit, ale soupeř vzal zápas prestižně. Od úvodních minut Jablonné zabetonovalo obranné pásmo a trutnovačkám nezbylo nic jiného než vymýšlet, jak se dostat do střeleckých pozic. Soupeř Trutnova spoléhal jen na brejkové situace, které přicházely sporadicky. Ve druhé třetině se podařilo děvčatům Strana 13 (celkem 16)

14 z Podkrkonoší jít do vedení, po přihrávce Borůvkové Kateřiny se trefila svým 40. gólem v kariéře Menzelová Věra. V závěrečné části přišlo vyrovnání na konečných 1:1. Ani závěrečný nápor Trutnova s výsledkem nic neudělal. Po konci zápasu děvčata z Trutnova dostala pohár za vítězství v soutěži. Za týden je čeká těžká baráž o první ligu. Podle trenérů byly na závěrečnou baráž vybrány holky: Gécová Martina, Hepová Iva, Žďárská Jana, Hejnová Lucie, Rejlová Jiřina, Pávová Michaela, Krejčová Kateřina, Novotná Kateřina, Kyralová Aneta, Menzelová Věra, Menzelová Lenka, Menzelová Monika, Borůvková Kateřina, Weyskrábová Blanka, Weyskrábová Lenka, Šafránková Martina, Horáčková Eva, Romančáková Jitka, Culková Martina a Bálintová Jaroslava. Baráž hrála děvčata dubna v Praze. V baráži o první ligu florbalistky Trutnova neuspěly V baráži o druhou nejvyšší florbalovou soutěž žen narazily svěřenkyně Schröfela a Bartoníčka na velmi kvalitní soupeře. V první fázi bylo potřeba se probojovat do finále baráže, do které ze tříčlenné skupiny postupovaly dva celky. Trutnovačky narazily na Bivojky z Litvínova. Severočešky nastoupily se třemi juniorskými reprezentantkami, a jak se ukázalo, tak tyto hráčky rozhodly zápas. Trutnov držel tempo s Litvínovem pouze první třetinu, pak začaly úřadovat reprezentantky ze severu, které nastřílely do trutnovské klece pět branek. Jediný gól východočeského celku vstřelila z trestného úderu výborně hrající Lucie Hejnová. Trutnov Litvínov 1:5. Strana 14 (celkem 16)

15 Rozhodující zápas o postup ze skupiny sehrála děvčata proti Benešovu, který byl sestupujícím mužstvem z první ligy. Koncentrované holky z Trutnova předvedly výkon jako hrom. Z dobře zabezpečené obrany pronikaly do útočného pásma a vytvářely si spousty slibných příležitostí. V první třetině vstřelila důležitý gól Martina Šafránková a bylo vidět, že děvčata se zbavila nervozity. Dokonce přidala i další dvě branky. Nejprve se trefila zpoza branky Lucie Hejnová a další gól přidala Jaroslava Bálintová. Jedinou kaňkou na tomto zápase byla obdržená branka, kterou si výborně chytající Martina Gécová nezasloužila. Trutnov Benešov 3:1. Tímto si hráčky Trutnova zajistily postup do další fáze, ve které bohužel narazily na perfektně sladěný tým Elite Praha pod vedením zkušeného trenéra Karla Vancla. Duely s Elite Praha, které byly dva, protože se hrálo pohárovým systémem, florbalistky z Podkrkonoší nezvládly. V prvním utkání prohrály 11:0 a ve druhém 7:0. Celek Elite má extraligové ambice, o čemž se přesvědčila i děvčata z Trutnova. Jsem rád, že mohu říct, že zápas holky nevypustily, hrály tak, na co měly. Je vidět, že je potřeba do příští sezóny na spoustě věcí zapracovat. Z tohoto duelu jsme si všichni vzali jen to pozitivní, uvedl trenér Trutnova Pavel Schröfel. UGratulace florbalovým týmům! Blahopřejeme našemu žákovskému florbalovému týmu k úctyhodným výsledkům v letošní sezóně 2007/2008 a také k postupu do Ligy starších žáků! Strana 15 (celkem 16)

16 Zároveň blahopřejeme týmu juniorů, kteří ve 2. celostátní lize obsadili 3. místo. Vydává vedení ZŠ Mládežnická 536, TRUTNOV 4 v počtu 700 výtisků - 9. května Strana 16 (celkem 16)

S centrum Cup 2013 2014 (6 týmů)

S centrum Cup 2013 2014 (6 týmů) S centrum Cup 2013 2014 (6 týmů) Propozice Sportovní klub Benešov ve spolupráci s S trio Benešov a S centrum Benešov pořádají mládežnické turnaje v minikopané přípravek na UMT 4. generace Benešov S centrum

Více

Účast na sportovních akcích ZŠ ZAŠOVÁ (září-listopad)

Účast na sportovních akcích ZŠ ZAŠOVÁ (září-listopad) Účast na sportovních akcích ZŠ ZAŠOVÁ (září-listopad) -Počátkem září proběhlo REPUBLIKOVÉ FINÁLE OVOV (odznaku všestrannosti olympijských vítězů) v Praze, kde se probojovala Markéta Camfrlová, která se

Více

Přehazovaná Prahy 15 Dne 24. ledna 2013 se naše slečny z 6. A 7. tříd zúčastnily soutěže v přehazované O pohár starosty Prahy 15.

Přehazovaná Prahy 15 Dne 24. ledna 2013 se naše slečny z 6. A 7. tříd zúčastnily soutěže v přehazované O pohár starosty Prahy 15. Přehazovaná Prahy 15 Dne 24. ledna 2013 se naše slečny z 6. A 7. tříd zúčastnily soutěže v přehazované O pohár starosty Prahy 15. První zápas se ZŠ Nad Přehradou prohrála naše děvčata 0:2 po setech 12:15

Více

Ústí nad Labem-Klíše, dne 12.8. 2012. Vážení fotbaloví přátelé,

Ústí nad Labem-Klíše, dne 12.8. 2012. Vážení fotbaloví přátelé, Ústí nad Labem-Klíše, dne 12.8. 2012 Vážení fotbaloví přátelé, dovolte mi vás jménem fotbalového klubu FK Ústí nad Labem a.s. pozvat na další setkání série turnajů Partners Cup, kde hlavní cenou bude opět

Více

FOTBAL. Dne 20.4.2O15 se na hradištském hřišti odehrál velký fotbalový zápas. Hrálo proti sobě několik třídních týmu.

FOTBAL. Dne 20.4.2O15 se na hradištském hřišti odehrál velký fotbalový zápas. Hrálo proti sobě několik třídních týmu. FOTBAL Dnes dne 20.dubna se na Hradištském hřišti se odehrál fotbalový zápas mezi třídami ZŠ Hradištko.Všichni hráli moc dobře ale vítěz je jen jedan( 1.A > 1.B-2 Mod=2. Oran-3.=4.-6.

Více

Vnitřní řád školní jídelny

Vnitřní řád školní jídelny Č.j.:ZŠ Mo/403/2014 Ve Zlíně dne 24. 11. 2014 Vypracovala: Mgr. Věra Kundratová, ředitelka školy K 8. 12. 2014 ruším ze dne 1. 1. 2014 a vydávám nový Vnitřní řád školní jídelny platný od 8. 12. 2014. 1.

Více

VÝUKA JAZYKŮ ZÁJMOVÁ ČINNOST ORGANIZACE 1. ROČNÍKU DESATERO PRO PRVŇÁČKY

VÝUKA JAZYKŮ ZÁJMOVÁ ČINNOST ORGANIZACE 1. ROČNÍKU DESATERO PRO PRVŇÁČKY VÝUKA JAZYKŮ Od třetí třídy začíná výuka cizího jazyka. Angličtinu mohou děti navštěvovat i v kroužku, který na naší škole probíhá v odpoledních hodinách. Od 7. ročníku vyučujeme 2. cizí jazyk ( Nj, Fj,

Více

INFORMACE PRO RODIČE (školní rok 2015/2016)

INFORMACE PRO RODIČE (školní rok 2015/2016) INFORMACE PRO RODIČE (školní rok 2015/2016) Vážení rodiče, začal další školní rok a jménem všech učitelů a zaměstnanců železnorudské školy vám chci poděkovat za vaši podporu škole v minulém školním roce

Více

OKENSKÝ ZPRAVODAJ ČERVEN 2015

OKENSKÝ ZPRAVODAJ ČERVEN 2015 OKENSKÝ ZPRAVODAJ ČERVEN 2015 VEŘEJNÉ ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA NAŠÍ OBCE SE KONALO 17.6. 2015: Zastupitelé schválili následující usnesení:. Usn. č. 80/2015 Zastupitelstvo obce schvaluje zveřejnění záměru

Více

XXI. ročníku mezinárodního turnaje. JUNIOR NORTH CUP a VI. ročníku Memoriálu Josefa Kubína

XXI. ročníku mezinárodního turnaje. JUNIOR NORTH CUP a VI. ročníku Memoriálu Josefa Kubína Vážení sportovní přátelé, dovolte, abychom Vás jménem FK Jablonec, z.s. přivítali XXI. ročníku mezinárodního turnaje JUNIOR NORTH CUP a VI. ročníku Memoriálu Josefa Kubína Tento turnaj se v České republice

Více

O pohár FK Meteor Praha VIII

O pohár FK Meteor Praha VIII FK METEOR PRH VIII pořádá dne 17. 11. 2010 fotbalový turnaj v minikopané roč. nar.2001 a ml. O pohár FK Meteor Praha VIII Propozice a organizační pokyny I. Základní informace: 1.1 Datum: 17.listopadu 2010

Více

OHLEDNUTÍ ZA AKCÍ 10 DNÍ FLORBALU 2014 Zimní stadion, Č. Třebová

OHLEDNUTÍ ZA AKCÍ 10 DNÍ FLORBALU 2014 Zimní stadion, Č. Třebová OHLEDNUTÍ ZA AKCÍ 10 DNÍ FLORBALU 2014 Zimní stadion, Č. Třebová Již 7. ročníkem 10 dní florbalu v České Třebové se mohli pyšnit organizátoři z florbalového klubu FbK Orlicko Třebovsko. Během celého týdne

Více

Výroční zpráva 2014. Štěpánkovická fotbalová liga. - spolek amatérských hráčů

Výroční zpráva 2014. Štěpánkovická fotbalová liga. - spolek amatérských hráčů Výroční zpráva 2014 Štěpánkovická fotbalová liga - spolek amatérských hráčů Úvodní slovo Vážení přátelé, předkládáme Vám výroční zprávu o činnosti amatérských hráčů za uplynulý rok 2014. Štěpánkovické

Více

Základní škola, Mládežnická 536, Trutnov 4

Základní škola, Mládežnická 536, Trutnov 4 Co uvnitř najdete Setkání v Itálii burza středních škol a učilišť informace KZČ Eldorádo informace ze školní družiny Důležité informace zajímavosti ze sportu setkání v Itálii Dne 14. 10. 2007 ve dvě hodiny

Více

Výroční zpráva 2013. Štěpánkovická fotbalová liga. - spolek amatérských hráčů

Výroční zpráva 2013. Štěpánkovická fotbalová liga. - spolek amatérských hráčů Výroční zpráva 2013 Štěpánkovická fotbalová liga - spolek amatérských hráčů Úvodní slovo Vážení přátelé, předkládáme Vám výroční zprávu o činnosti amatérských hráčů za uplynulý rok 2013. Štěpánkovické

Více

SOUTĚŽE MLÁDEŽE DO 12 let sezóna 2013/14

SOUTĚŽE MLÁDEŽE DO 12 let sezóna 2013/14 SOUTĚŽE MLÁDEŽE DO 12 let sezóna 2013/14 1. Věkové hranice U6 mini 1.7. 2007 a mladší U8 benjamínci 1.7. 2005 a mladší U10 přípravka 1.7. 2003 a mladší U12 mladší žactvo 1.7.2001 a mladší Od podzimu 2014

Více

Bioodpad není odpad Dne 10. ledna 2011 třídy 3. A a 3. B navštívily občanské sdružení Ekodomov se svým projektem Bioodpad není

Bioodpad není odpad Dne 10. ledna 2011 třídy 3. A a 3. B navštívily občanské sdružení Ekodomov se svým projektem Bioodpad není Bioodpad není odpad Dne 10. ledna 2011 třídy 3. A a 3. B navštívily občanské sdružení Ekodomov se svým projektem Bioodpad není odpad. Děti zjistily hravou formou, co to je separace odpadu a kompostování.

Více

MČR 9. TŘÍD V LEDNÍM HOKEJI OSTRAVA 3.-5.4.2009 HC VÍTKOVICE STEEL. pořádá. Mistrovství České republiky9. tříd v lednímhokeji pro sezónu 2008/2009

MČR 9. TŘÍD V LEDNÍM HOKEJI OSTRAVA 3.-5.4.2009 HC VÍTKOVICE STEEL. pořádá. Mistrovství České republiky9. tříd v lednímhokeji pro sezónu 2008/2009 MČR 9. TŘÍD V LEDNÍM HOKEJI OSTRAVA 3.-5.4.2009 HC VÍTKOVICE STEEL pořádá Mistrovství České republiky9. tříd v lednímhokeji pro sezónu 2008/2009 MFH Ostrava-Vítkovice 1. Všeobecná ustanovení 1.1 Pořádající

Více

LIBEREC HANDBALL. ve spolupráci s partnerem turnaje CENTRUM BABYLON. a za podpory Města Liberec. pořádají

LIBEREC HANDBALL. ve spolupráci s partnerem turnaje CENTRUM BABYLON. a za podpory Města Liberec. pořádají LIBEREC HANDBALL ve spolupráci s partnerem turnaje CENTRUM BABYLON a za podpory Města Liberec pořádají 14. ROČNÍK TRADIČNÍHO TURNAJE PRO MINIŽÁKOVSKOU KATEGORII LIBEREC, 20.6. 22.6.2014 TURNAJOVÝ BULLETIN

Více

Provozní řád ŠJ. Mateřská škola JAHODNICE

Provozní řád ŠJ. Mateřská škola JAHODNICE Mateřská škola JAHODNICE Se sídlem: Praha 9 - Kyje, Kostlivého 1218, 198 00 IČO : 70919593 Provozní řád ŠJ Zpracovala: Mgr. Jana Tůmová, ředitelka školy Platnost: 1.9.2013 Projednáno a schváleno na provozní

Více

Vnitřní řád školní jídelny

Vnitřní řád školní jídelny ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA, DOLNÍ OLEŠNICE, okres Trutnov, příspěvková organizace, Dolní Olešnice 41, 543 71 Hostinné, tel. 724 893 650, E-mail: zsdolniolesnice@seznam.cz IČO 75016591 Vnitřní řád

Více

Coca-Cola Školský pohár VŠEOBECNÉ INFORMACE

Coca-Cola Školský pohár VŠEOBECNÉ INFORMACE Coca-Cola Školský pohár VŠEOBECNÉ INFORMACE Název soutěže: Coca-Cola Školský pohár Vyhlašovatel a organizátor: Coca-Cola Services n.v. Partneři soutěže: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České

Více

Zápis z jednání Exekutivy ZKSH 5/2013-2014

Zápis z jednání Exekutivy ZKSH 5/2013-2014 Zápis z jednání Exekutivy ZKSH 5/2013-2014 Dne: 21.1.2014 Přítomni: Dita Dvořáková, Petr Novák, Radek Číž, Petr Videcký Omluveni: ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Více

EDEN, 20.6.2009 TURNAJ PŘÍPRAVEK ROČNÍKU 2001

EDEN, 20.6.2009 TURNAJ PŘÍPRAVEK ROČNÍKU 2001 EDEN, 20.6.2009 TURNAJ PŘÍPRAVEK ROČNÍKU 2001 EDEN, 20.6.2009 HISTORIE 1.ROČNÍK 1. Ročník turnaje, pořádaný pod názvem Před branami Edenu, proběhl 19.října 2008 za účasti 16 týmů. Přivítali jsme malé fotbalisty

Více

Mladší žáci: (hráči narozeni 1998-2002)

Mladší žáci: (hráči narozeni 1998-2002) Mladší žáci: (hráči narozeni 1998-2002) Mladší žáci nedokázali na jaře vylepšit své postavení z podzimu tabulky a zůstali na jedenáctém místě tabulky, když jaro mělo skoro stejný průběh jako podzim, dokážeme

Více

strana 2 (celkem 12) Zpravodaj č. 5/0506

strana 2 (celkem 12) Zpravodaj č. 5/0506 3 leden 2006 Nabídneme Vám prohlídku školy včetně odborných učeben ukázku využití nové moderní výukové techniky prezentaci prací našich žáků přehlídku činnosti žáků ze tříd s rozšířenou výukou informatiky

Více

Vážení trenéři, hráči, rodiče, srdečně Vás zveme na 6. ročník turnaje v Březiněvsi.

Vážení trenéři, hráči, rodiče, srdečně Vás zveme na 6. ročník turnaje v Březiněvsi. TJ Březiněves, oddíl kopané pořádá v neděli 30. srpna 2015 6. ročník Memoriálu Bohumila Hejny v kategorii mladší přípravka r. 2008 a mladší Vážení trenéři, hráči, rodiče, srdečně Vás zveme na 6. ročník

Více

ZÁKLADNÍ ŠKOLA KRUCEMBURK Školní 440, 582 66 Krucemburk, IČ:71004025

ZÁKLADNÍ ŠKOLA KRUCEMBURK Školní 440, 582 66 Krucemburk, IČ:71004025 ZÁKLADNÍ ŠKOLA KRUCEMBURK Školní 440, 582 66 Krucemburk, IČ:71004025 VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY školní rok 2007/2008 Charakteristika školy: Základní škola Krucemburk je plně organizovanou školou s

Více

Časopis Základní školy speciální a praktické školy Diakonie ČCE Vrchlabí. Detašované pracoviště Dvůr Králové nad Labem. Září 2015

Časopis Základní školy speciální a praktické školy Diakonie ČCE Vrchlabí. Detašované pracoviště Dvůr Králové nad Labem. Září 2015 Časopis Základní školy speciální a praktické školy Diakonie ČCE Vrchlabí Detašované pracoviště Dvůr Králové nad Labem Září 2015 O čem si přečtete: Zahájení školního roku 2015/2016 Plavání Návštěva útulku

Více

REKONSTRUKCE JÍDELNY A ŠKOLNÍHO DVORA

REKONSTRUKCE JÍDELNY A ŠKOLNÍHO DVORA Září 2009 REKONSTRUKCE JÍDELNY A ŠKOLNÍHO DVORA Během prázdnin započala v areálu naší školy rozsáhlá rekonstrukce jídelny a školního dvora. Jak dlouho potrvá nevíme. Snad do poloviny listopadu. Bohužel

Více

Zápis do prvních tříd Zápis do 1. tříd pro školní rok 2014/2015 se v naší škole konal 15. a 16. ledna. Zápisem

Zápis do prvních tříd Zápis do 1. tříd pro školní rok 2014/2015 se v naší škole konal 15. a 16. ledna. Zápisem Zápis do prvních tříd Zápis do 1. tříd pro školní rok 2014/2015 se v naší škole konal 15. a 16. ledna. Zápisem provázeli budoucí prvňáčky žáci 5. tříd, kteří si připravili pro děti pohádkové úkoly. Letos

Více

Burza středních škol. Základní škola, Mládežnická 536, TRUTNOV 4

Burza středních škol. Základní škola, Mládežnická 536, TRUTNOV 4 Základní škola, Mládežnická 536, TRUTNOV 4 Burza středních škol V pondělí 22. listopadu se uskuteční v naší škole již devátá prezentace zástupců středních škol. Srdečně zveme všechny vycházející žáky,

Více

FAČR PODPORUJE FOTBAL VE ŠKOLÁCH

FAČR PODPORUJE FOTBAL VE ŠKOLÁCH FAČR PODPORUJE FOTBAL VE ŠKOLÁCH Vážení sportovní přátelé, V Praze dne 1. 9. 2014 současný svět nabízí dětem mnoho možností, jak trávit svůj volný čas. Bohužel už je pryč doba, kdy jsme na každém hřišti

Více

Město Jihlava Město Pelhřimov Město Žďár nad Sázavou. Ve spolupráci s KVV ČSLH Kraje Vysočina

Město Jihlava Město Pelhřimov Město Žďár nad Sázavou. Ve spolupráci s KVV ČSLH Kraje Vysočina V. ROČNÍK TRADIČNÍHO TURNAJE O POHÁR HEJTMANA KRAJE VYSOČINA Město Jihlava Město Pelhřimov Město Žďár nad Sázavou Ve spolupráci s KVV ČSLH Kraje Vysočina V. ROČNÍK TRADIČNÍHO TURNAJE O POHÁR HEJTMANA KRAJE

Více

Dobrý den! Přihlašte se! Co se dělo?

Dobrý den! Přihlašte se! Co se dělo? Zpravodaj Domu dětí a mládeže Velké Meziříčí 29.4. 2015 Ročník 1, číslo 4 Dobrý den! Vkvětnu dobíháme do cílové rovinky, atodoslova. Čeká nás spoustu sportovních akcí ahlavně finále: naše domečkovská Akademie,

Více

Člověk a příroda Člověk a příroda přírodovědný vzdělávací program, ve kterém jsme vyslechli zajímavé povídání o přírodě,

Člověk a příroda Člověk a příroda přírodovědný vzdělávací program, ve kterém jsme vyslechli zajímavé povídání o přírodě, Člověk a příroda Člověk a příroda přírodovědný vzdělávací program, ve kterém jsme vyslechli zajímavé povídání o přírodě, doprovázené promítáním filmů na interaktivní tabuli. Dvojice ochranářů ze společnosti

Více

SOUTĚŽNÍ ŘÁD MLÁDEŽE A ŽEN FOTBALOVÉ ASOCIACE ČESKÉ REPUBLIKY

SOUTĚŽNÍ ŘÁD MLÁDEŽE A ŽEN FOTBALOVÉ ASOCIACE ČESKÉ REPUBLIKY SOUTĚŽNÍ ŘÁD MLÁDEŽE A ŽEN FOTBALOVÉ ASOCIACE ČESKÉ REPUBLIKY ČÁST PRVNÍ SOUTĚŽNÍ ŘÁD MLÁDEŽE HLAVA I. OBECNÁ USTANOVENÍ 1 Působnost 1. Dle této části (dále též Soutěžní řád mládeže ) se organizují soutěže

Více

MONFISH JUNIOR. Výroční zpráva o činnosti v roce

MONFISH JUNIOR. Výroční zpráva o činnosti v roce MONFISH JUNIOR Výroční zpráva o činnosti v roce 2013 Cílem programu Monfish Junior je budovat v Praze silný klub mladých muškařů a tyto učit muškařským dovednostem. Přivést děti od televizí a počítačů

Více

Propozice 10. ročníku turnaje ve futsale JISKRA CUP

Propozice 10. ročníku turnaje ve futsale JISKRA CUP Propozice 10. ročníku turnaje ve futsale JISKRA CUP I. VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ Pořadatel: TJ JISKRA Otrokovice, oddíl sálové kopané Termín: sobota 8.března 2014 Místo konání: Sportovní hala v Otrokovicích

Více

Informáček školní rok 2015/2016

Informáček školní rok 2015/2016 ZŠ a MŠ Ústí nad Labem, Jitřní 277, příspěvková organizace Informáček školní rok 2015/2016 adresa: ZŠ a MŠ, Jitřní 277, 403 21 Ústí nad Labem odloučené pracoviště adresa: MŠ, Sebuzínská 42, 403 21 Ústí

Více

SPORTOVNÍ GYMNÁZIUM Dašická 268 530 03 Pardubice. tel.fax ++420 466 650 627 www.sgpce.cz

SPORTOVNÍ GYMNÁZIUM Dašická 268 530 03 Pardubice. tel.fax ++420 466 650 627 www.sgpce.cz SPORTOVNÍ GYMNÁZIUM Dašická 268 530 03 Pardubice tel.fax ++420 466 650 627 www.sgpce.cz Trenéři : Tomáš NETERDA I. Jiří SEIDL I. Složení skupiny : jméno a příjmení roč. kategorie I.ročník Jan PEJSKAR 98

Více

Základní škola Olomouc, příspěvková org. Gagarinova 19, Olomouc Droždín. Vyhodnocení dotazníku pro rodiče Listopad 2014

Základní škola Olomouc, příspěvková org. Gagarinova 19, Olomouc Droždín. Vyhodnocení dotazníku pro rodiče Listopad 2014 Základní škola Olomouc, příspěvková org. Gagarinova 19, Olomouc Droždín Vyhodnocení dotazníku pro rodiče Listopad 214 Rozdaných dotazníků: 76 Odevzdaných dotazníků: 7 Z toho: Počet odevzdaných dotazníků

Více

Bedřich Ščerban 27. 7. 2015

Bedřich Ščerban 27. 7. 2015 Bedřich Ščerban 27. 7. 2015 Prezentace HC Dukla Jihlava,s.r.o. Historie Od roku 1956, kdy vzniklo hokejové mužstvo HC DUKLA JIHLAVA, uběhlo mnoho let. Převážnou část z této doby patřilo naše mužstvo mezi

Více

Cesta do Zagarola Tomáš Přerost

Cesta do Zagarola Tomáš Přerost Cesta do Zagarola Město Zagarolo, které je partnerským městem obce Nelahozeves, pozvalo zastupitele naší obce a ţáky nelahozeveské školy na návštěvu. Zastupitelé zde byli na oficiální návštěvě. Ţáci byli

Více

Mistrovství ČR družstev mládeže 2013 JUNIOR TOUR O POHÁR PREZIDENTA ČTS

Mistrovství ČR družstev mládeže 2013 JUNIOR TOUR O POHÁR PREZIDENTA ČTS Mistrovství ČR družstev mládeže 2013 JUNIOR TOUR O POHÁR PREZIDENTA ČTS A. Všeobecná ustanovení ROZPIS FINÁLOVÉ ČÁSTI SOUTĚŽE 1. Řídící orgán Sportovně technický úsek sekretariátu ČTS Leoš Fiala, Ing.

Více

Účast na první kole 1. Goalballové ligy dospělých v sezóně 2013 2014. Po prvním kole náš tým se dvěma výhrami a dvěma porážkami drží druhou příčku.

Účast na první kole 1. Goalballové ligy dospělých v sezóně 2013 2014. Po prvním kole náš tým se dvěma výhrami a dvěma porážkami drží druhou příčku. GOALBALL 1. Období leden až červen 2013 pravidelné tréninky každé úterý od 18 do 19 hodin na Základní škole genpor. Františka Peřiny v Praze na tento pronájem nám přispěla Nadace Českého rozhlasu účast

Více

PROPOZICE 1. OBECNÁ USTANOVENÍ. Praha 4 Braník, ul. Za mlýnem 1774. tráva, v případě nepříznivého počasí UMT

PROPOZICE 1. OBECNÁ USTANOVENÍ. Praha 4 Braník, ul. Za mlýnem 1774. tráva, v případě nepříznivého počasí UMT PROPOZICE 1. OBECNÁ USTANOVENÍ Pořadatel: ABC Braník U13 Ředitel turnaje a předseda STK: Pavel MAŘÍK Organizační výbor: STK: Pavel MAŘÍK, Jan PŘIBYL, Stanislav KUČERA organizační výbor turnaje Termín konání:

Více

STŘÍPKY Z HALOVÉHO PĚTIBOJE OVOV NA ZŠ FRANTIŠKOVY LÁZNĚ

STŘÍPKY Z HALOVÉHO PĚTIBOJE OVOV NA ZŠ FRANTIŠKOVY LÁZNĚ STŘÍPKY Z HALOVÉHO PĚTIBOJE OVOV NA ZŠ FRANTIŠKOVY LÁZNĚ (postřehy žáků mediální výchovy) p. uč.. Křesťanová Disciplíny: kliky, lehsedy, trojskok, hod, švihadlo Čestný host: Eliška Krupnová bronzová mistryně

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA HC ZNOJEMŠTÍ ORLI MLÁDEŽ ZA SEZONU 2011-2012

VÝROČNÍ ZPRÁVA HC ZNOJEMŠTÍ ORLI MLÁDEŽ ZA SEZONU 2011-2012 VÝROČNÍ ZPRÁVA HC ZNOJEMŠTÍ ORLI MLÁDEŽ ZA SEZONU 2011-2012 VÁŽENÍ PŘÁTELÉ ZNOJEMSKÉHO MLÁDEŽNICKÉHO HOKEJE Dovoluji si Vám předložit 1. výroční zprávu hokejového klubu HC Znojemští orli mládež za sezonu

Více

TJ SOKOL STODŮLKY HISTORIE

TJ SOKOL STODŮLKY HISTORIE T J S O K O L S T O D Ů L K Y w w w. s o k o l s t o d u l k y. c z Stojíci: Černý, Vojta, Vydra st., Ferenc Futurista, Burian, Hašler, Vrbský, Dostál, Vydra ml. Sedící: Štěpánek, Veverka, Vošahlík a Kovařík

Více

Propozice soutěže. celostátní soutěž škol ve florbale

Propozice soutěže. celostátní soutěž škol ve florbale 2010 2011 Propozice soutěže celostátní soutěž škol ve florbale kategorie III. - 6. a 7. třída ZŠ IV. - 8. a 9. třída ZŠ + odpovídající ročníky víceletých gymnázií Praha, srpen 2010 Základní informace o

Více

McDONALD S CUP - turnaj v minifotbalu ZŠ

McDONALD S CUP - turnaj v minifotbalu ZŠ Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol, několikanásobně oceněný UEFA jako nejlepší projekt grassroots. Ve dvou věkových kategoriích do turnaje každoročně nastupuje téměř 85 tisíc chlapců a

Více

Vnitřní řád školní jídelny

Vnitřní řád školní jídelny Mateřská škola Nový šaldorf, okres Znojmo, příspěvková organizace adresa: Nový Šaldorf 96, 671 81 Nový Šaldorf, IČ: 75021978 e-mail: msnovysaldorf@tiscali.cz, telefon: 515 227 016, mobil: 725 881 197 Vnitřní

Více

7:00 8:30 Registrace hráčů u hostesek v restauraci GC Mstětice 7:15 8:30 Snídaně formou bufetového stolu v prostorách restaurace a příprava na hru

7:00 8:30 Registrace hráčů u hostesek v restauraci GC Mstětice 7:15 8:30 Snídaně formou bufetového stolu v prostorách restaurace a příprava na hru Středoškolský pohár 2012 GC Mstětice 10.5. 2012 Organizační pokyny Program dne: Příjezd na hřiště 7:00 8:30 Registrace hráčů u hostesek v restauraci GC Mstětice 7:15 8:30 Snídaně formou bufetového stolu

Více

XVI. ročníku turnaje

XVI. ročníku turnaje Vážení sportovní přátelé, dovolte, abychom Vás jménem pořadatelů, Jablonec, z.s. a Domu dětí a mládeže Vikýř, přivítali ve sportovním areálu 6. ZŠ Mozartova na XVI. ročníku turnaje JUNIOR NORTH CUP MICRO

Více

Okresní kolo soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů

Okresní kolo soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů Okresní kolo soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů Za výborné výkony ji získali: ročník 2004 Tomáš Trunda 1. místo ročník 2003 Vojta Procházka 3. místo Tomáš Strachota 2. místo Honza Trunda

Více

HODNOCENÍ ME ŽEN 7 S 2015 MICHAL OUŘEDNÍK

HODNOCENÍ ME ŽEN 7 S 2015 MICHAL OUŘEDNÍK HODNOCENÍ ME ŽEN 7 S 2015 MICHAL OUŘEDNÍK 17.6.2015 Na Mistrovství Evropy žen v sedmičkovém ragby bylo nominováno 12 reprezentantek: Barbora Bendová (RC JIMI Vyškov) Pavlína Čuprová (RC JIMI Vyškov) Klára

Více

Program školního roku 2014 2015

Program školního roku 2014 2015 Program školního roku 2014 2015 SOUTĚŽE A PROJEKTY : Projekt Čtení pomáhá Prohlubování projektu etické výchovy do výuky Výtvarné soutěže okresního, krajského i celostátního významu Školní pěvecká soutěž

Více

O pohár starosty města Modřice

O pohár starosty města Modřice Pozvánka na XIV. ročník mezinárodního turnaje mladších žáků (roč. 2002) O pohár starosty města Modřice srpna 2014 na hřišti v Modřicích www.turnaj-modrice.cz POZVÁNKA Organizační výbor zve všechny hráče,

Více

Základní škola, Mládežnická 536, Trutnov 4

Základní škola, Mládežnická 536, Trutnov 4 Co uvnitř najdete třídy s rozšířenou výukou projekty ict na naší škole přihlášky žáků 9. tříd 1. kolo Informace KZČ Eldorádo informace klubu Chobotnice informace školní družiny další zajímavosti ohlédnutí

Více

JUNIOR FLORBAL CUP 2013

JUNIOR FLORBAL CUP 2013 JUNIOR FLORBAL CUP 2013 ASOCIACE ŠKOLNÍCH SPORTOVNÍCH KLUBŮ ČR OKRESNÍ RADA, CHOMUTOV ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHOMUTOV, AKADEMIKA HEYROVSKÉHO 4539, ŠKOLNÍ SPORTOVNÍ KLUB PŘI 12. ZŠ CHOMUTOV a DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE

Více

Reorganizace mládežnických soutěží od sezony 2009/2010

Reorganizace mládežnických soutěží od sezony 2009/2010 Reorganizace mládežnických soutěží od sezony 2009/2010 Výkonný výbor ČSLH Komise mládeže ČSLH Trenérsko-metodická komise ČSLH Reprezentační komise ČSLH Zpracovali: Milan Vacke a ing. Jaromír Jindřich Analýza

Více

Den čtvrtý neděle 21. června 2015 Sloup v Čechách

Den čtvrtý neděle 21. června 2015 Sloup v Čechách Den čtvrtý neděle 21. června 2015 Sloup v Čechách Ráno jsme se opět probudili do neslunečného dne. Dnešní den jsme potřebovali, aby nám počasí přálo a tak jsme poustevníkovi na hrad vzkázali, ať pošle

Více

Kropáčkův memoriál 22. 23. 8. 2015 Ústí nad Labem POZVÁNKA

Kropáčkův memoriál 22. 23. 8. 2015 Ústí nad Labem POZVÁNKA Kropáčkův memoriál 22. 23. 8. 2015 Ústí nad Labem POZVÁNKA Vážení sportovní přátelé, Tímto si Vás oficielně dovolujeme pozvat na jubilejní 40. ročník Kropáčkova Memoriálu, turnaj mladších žáků v ledním

Více

Střední odborná škola stavební a zahradnická, Učňovská 1, Praha 9, 190 00. Sladký domov. 25. číslo léto 2015. Hurá na prázdniny!

Střední odborná škola stavební a zahradnická, Učňovská 1, Praha 9, 190 00. Sladký domov. 25. číslo léto 2015. Hurá na prázdniny! Střední odborná škola stavební a zahradnická, Učňovská 1, Praha 9, 190 00 Sladký domov 25. číslo léto 2015 Hurá na prázdniny! 1 Slovo úvodem Rok se s rokem sešel a už se zase blíží obávaná doba vysvědčení

Více

SKP Slovan Moravská Třebová

SKP Slovan Moravská Třebová SKP Slovan Moravská Třebová pořádá 08. 02. 2014 turnaj starší přípravky ročníku 2004 a mladších Pořadatel: SKP Slovan Moravská Třebová Termín: 08. 02. 2014 Startovné: Místo: Hrací plocha: 1.500,- Kč (na

Více

GENERÁLNÍ PARTNER TURNAJE. Turnaj se koná pod záštitou primátora města Brna a ČSLH Jihomoravského kraje.

GENERÁLNÍ PARTNER TURNAJE. Turnaj se koná pod záštitou primátora města Brna a ČSLH Jihomoravského kraje. Mezinárodní hokejový turnaj žáků Bantam 2000 Peewee 2002 30. 8. 2. 9. 2012 30. 8. 2. 9. 2012 KVV JMK GENERÁLNÍ PARTNER TURNAJE Turnaj se koná pod záštitou primátora města Brna a ČSLH Jihomoravského kraje.

Více

PROPOZICE 1. OBECNÁ USTANOVENÍ. Praha 4 Braník, ul. Za mlýnem 1774

PROPOZICE 1. OBECNÁ USTANOVENÍ. Praha 4 Braník, ul. Za mlýnem 1774 PROPOZICE 1. OBECNÁ USTANOVENÍ Pořadatel: Ředitel turnaje a předseda STK: Organizační výbor: STK: ABC Braník U11 Pavel MAŘÍK Pavel MAŘÍK, Jan PŘIBYL, Stanislav KUČERA organizační výbor turnaje Termín konání:

Více

ASOCIACE ŠKOLNÍCH SPORTOVNÍCH KLUBŮ ČESKÉ REPUBLIKY

ASOCIACE ŠKOLNÍCH SPORTOVNÍCH KLUBŮ ČESKÉ REPUBLIKY ASOCIACE ŠKOLNÍCH SPORTOVNÍCH KLUBŮ ČESKÉ REPUBLIKY PROPOZICE REPUBLIKOVÉHO FINÁLE V ATLETICKÉM ČTYŘBOJI ŽÁKŮ ZÁKLADNÍCH ŠKOL, KAT. IV Břeclav 14.-15. června 2012 A. Všeobecná ustanovení 1. Adresa sportovní

Více

ZPRÁVA Z PRVNÍHO SETKÁNÍ COMENIUS 2013-2015 (COM-MP-2013-142)

ZPRÁVA Z PRVNÍHO SETKÁNÍ COMENIUS 2013-2015 (COM-MP-2013-142) ZPRÁVA Z PRVNÍHO SETKÁNÍ COMENIUS 2013-2015 (COM-MP-2013-142) Be SUstainable to SUstain the WORLD ŠVÉDSKO 11. 11. - 17. 11. 2013 ÚČASTNÍCI ZA GYMNÁZIUM KADAŇ Vyučující Mgr. Darina Kováčová (vedoucí exkurze)

Více

A jdeme do posledního čtvrtletí školního roku 2008/2009!! Fotografie z vítání malých občánků na olomoucké radnici dne 4.4.2009

A jdeme do posledního čtvrtletí školního roku 2008/2009!! Fotografie z vítání malých občánků na olomoucké radnici dne 4.4.2009 A jdeme do posledního čtvrtletí školního roku 2008/2009!! Fotografie z vítání malých občánků na olomoucké radnici dne 4.4.2009 Hudební pásmo nacvičil Mgr.Roman Drápal s dětmi Pondělí 13.dubna Pondělí velikonoční

Více

Řád školní družiny. Účinnost od: 22. 6. 2015 Ruší se Řád školní družiny od 1. 9. 2014 Spisový znak: 1.2 Skartační znak: A 5 Počet příloh:

Řád školní družiny. Účinnost od: 22. 6. 2015 Ruší se Řád školní družiny od 1. 9. 2014 Spisový znak: 1.2 Skartační znak: A 5 Počet příloh: Základní škola Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, příspěvková organizace tel. 487 370 332, 777 739 428 skola@zsliberecka.cz, www.zsliberecka.cz Řád školní družiny Pořadové číslo:20/2015 Účinnost od: 22.

Více

Support Cup 2012. Přejděte z hlediště zahrát si na hřiště a reprezentujte svůj klub v konkurenci ostatních ligových fanklubů.

Support Cup 2012. Přejděte z hlediště zahrát si na hřiště a reprezentujte svůj klub v konkurenci ostatních ligových fanklubů. Support Cup 2012 Přejděte z hlediště zahrát si na hřiště a reprezentujte svůj klub v konkurenci ostatních ligových fanklubů. Popis: Turnaj Support Cup, je první turnaj svého druhu v České republice. Pozvánku

Více

ŘECKÉ OLYMPIJSKÉ HRY WALDORFSKÝCH ŠKOL PARDUBICE 2014

ŘECKÉ OLYMPIJSKÉ HRY WALDORFSKÝCH ŠKOL PARDUBICE 2014 ŘECKÉ OLYMPIJSKÉ HRY WALDORFSKÝCH ŠKOL PARDUBICE 2014 V letošním školním roce se naše ZŠW Pardubice s podporou Magistrátu města Pardubic stala organizátorem tradičních olympijských her pro žáky pátých

Více

ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ V SOUTĚŽÍCH A OLYMPIÁDÁCH

ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ V SOUTĚŽÍCH A OLYMPIÁDÁCH ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ V SOUTĚŽÍCH A OLYMPIÁDÁCH ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 Školní kolo soutěže PIŠQWORKY (8. a 9. třída) 1. místo Ladislav Drápal 2. místo Ondřej Burian 3. místo Michal Jirák 4. 8. místo: Pavla

Více

Zápis ze společné schůzky Exekutivy ZKSH a zástupci oddílů ZKSH 19.6.2014, Sirákov

Zápis ze společné schůzky Exekutivy ZKSH a zástupci oddílů ZKSH 19.6.2014, Sirákov Zápis ze společné schůzky Exekutivy ZKSH a zástupci oddílů ZKSH 19.6.2014, Sirákov Přítomni: Dita Dvořáková (Exekutiva, TJ Rožnov p.radh.), Petr Novák (Exekutiva), Petr Videcký (Exekutiva), p. Dvořák (HC

Více

ZPRAVODAJ 2010/3. Obsah: 1. Fotbalové dovednosti 2010 2. Florbalové dovednosti 2010 3. Hry Orla 2010 4. Tábor FICEP 2010 5.

ZPRAVODAJ 2010/3. Obsah: 1. Fotbalové dovednosti 2010 2. Florbalové dovednosti 2010 3. Hry Orla 2010 4. Tábor FICEP 2010 5. Obsah: 1. Fotbalové dovednosti 2010 2. Florbalové dovednosti 2010 3. Hry Orla 2010 4. Tábor FICEP 2010 5. Orelská akademie Sestry a bratři, Toto číslo zpravodaje věnujeme pozvánkám na plánované sportovní

Více

I. Základní charakteristika školy ve školním roce 2012/2013

I. Základní charakteristika školy ve školním roce 2012/2013 I. Základní charakteristika školy ve školním roce 2012/2013 a/název: Základní škola Říčany Adresa: nám. Osvobození 145, 664 82 Říčany Právní forma: ZŠ s právní subjektivitou IČO: 49461311 Zřizovatel: Obec

Více

Vnitřní řád školní jídelny

Vnitřní řád školní jídelny Základní škola, Trutnov, R. Frimla 816 VNITŘNÍ ŘÁD ŠKOLNÍ JÍDELNY Č.j.: Účinnost od: 1. 9. 2014 Spisový znak: Skartační znak: Změny: Vyplývá z: Vnitřní řád školní jídelny Zákona č.561/2004 Sb., o předškolním,

Více

3 Jaké číslo nosil Jaromír Jágr na dresu v sezóně 1988 1989 (HC Poldi Kladno) A 68 B 15 C 8

3 Jaké číslo nosil Jaromír Jágr na dresu v sezóně 1988 1989 (HC Poldi Kladno) A 68 B 15 C 8 1 leš Valenta získal zlatou na OH 2002 ve sportu akrobatické lyžování hokej skoky na lyžích 2 mistr Evropy z roku 1976 ntonín Panenka byl hokejista florbalista fotbalista 3 Jaké číslo nosil Jaromír Jágr

Více

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli 7.12.2014 MIKULÁŠSKÝ. halový fotbalový turnaj pro hráče narozené 1.1.2006 a mladší

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli 7.12.2014 MIKULÁŠSKÝ. halový fotbalový turnaj pro hráče narozené 1.1.2006 a mladší FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli 7.12.2014 MIKULÁŠSKÝ halový fotbalový turnaj pro hráče narozené 1.1.2006 a mladší Účastníci turnaje: FK BAUMIT Jablonec A,B, SK Jičín,, FA Petra Voříška Děčín, TJ Sokol

Více

NABÍDKA REKLAMNÍ SPOLUPRÁCE

NABÍDKA REKLAMNÍ SPOLUPRÁCE NABÍDKA REKLAMNÍ SPOLUPRÁCE Česká pojišťovna Play off 2009 Představení HC Energie Karlovy Vary s.r.o. HC Energie Karlovy Vary se postupnými kroky zařadila mezi elitu extraligových klubů v českém hokeji.

Více

Deváťácké noviny č. 11; školní rok 2013/2014

Deváťácké noviny č. 11; školní rok 2013/2014 1 ÚVODNÍK Uběhlo čtrnáct dní a my vám přinášíme další číslo Deváťáckých novin. Začátek února se předvedl spíše jarním počasím než zamrzlými rybníky a zasněženou krajinou. Doufáme, že napadne nějaký sníh

Více

1.čtvrtletní pedagogická rada

1.čtvrtletní pedagogická rada Pondělí 4.11. Městská policie 5.B 10.00-11.40 Mgr.Holcová Pondělí 4.11. SCIO testy v 9.A + 9.B Městská policie 8.00-9.40 5.A ve třídě 5.A 10.00-11.40 5.B ve třídě 5.A, Okresní knihovna ŠD 13.30-14.30 Výlet

Více

HOKEJOVÝ POHÁR JOSEFA VAŠÍČKA

HOKEJOVÝ POHÁR JOSEFA VAŠÍČKA HOKEJOVÉ KLUBY HC LEDEČ N.S. A HC SVĚTLÁ N.S. pořádají 3. ročník dvoudenního hokejového turnaje mladších a starších žáků HOKEJOVÝ POHÁR JOSEFA VAŠÍČKA Získal Stanley Cup, vyhrál mistrovství světa dospělých

Více

ŠKOLNÍ ROK 2012/2013

ŠKOLNÍ ROK 2012/2013 ŠKOLNÍ ROK 2012/2013 Letošní rok je ve znamení lesa, tak se totiž jmenuje naše nové celoroční téma. Protože kousek lesa máme i na naší krásné školní zahradě, mohli jsme toto téma prožívat naplno hned od

Více

PB STŘEDOŠKOLSKÝ POHÁR 12. 10. května 2012

PB STŘEDOŠKOLSKÝ POHÁR 12. 10. května 2012 PB STŘEDOŠKOLSKÝ POHÁR 12 10. května 2012 Obsah Představení projektu Program Propozice Herní struktura Kvalifikace Ceny pro soutěžící Pořadatel Promotér Místo konání PB Středoškolský pohár 2012 Šestý ročník

Více

Sportovně technická ustanovení

Sportovně technická ustanovení ČASOVÝ ROZPIS UTKÁNÍ 2 A (červená skupina) B (modrá skupina) 1. ČR Jihočeský kraj (Jihočeši) 1. Německo EHA Select Mnichov (Mnichov) 2. Finsko Oulu Kärpät (Oulu) 2. ČR Moravskoslezský kraj (MSK) 3. Švédsko

Více

Ž E N K L A V S K Ý Z P R A V O D A J

Ž E N K L A V S K Ý Z P R A V O D A J ŠKOLSKÁ KULTURNÍ KOMISE VYDÁVÁ Ž E N K L A V S K Ý Z P R A V O D A J ČERVEN - SRPEN 2013 Sportovní den Rozloučení s předškoláky INFORMACE Z OBECNÍHO ÚŘADU 1. ZO Ženklava oznamuje, že 16. zasedání zastupitelstva

Více

Zpracovali: Miloslav Chrobák, předseda komise mládeže OVS FM Ing. Lumír Hajdušek, vedoucí soutěže Letní pohár minivolejbalu Ing.

Zpracovali: Miloslav Chrobák, předseda komise mládeže OVS FM Ing. Lumír Hajdušek, vedoucí soutěže Letní pohár minivolejbalu Ing. Zpracovali: Miloslav Chrobák, předseda komise mládeže OVS FM Ing. Lumír Hajdušek, vedoucí soutěže Letní pohár minivolejbalu Ing. Nikola Němcová 1. Šestkový volejbal Všeobecná ustanovení: 1.1. Soutěž řídí

Více

Závěrečná zpráva. Sportovní centrum mládeže - 29er. David Křížek trenér SCM ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA

Závěrečná zpráva. Sportovní centrum mládeže - 29er. David Křížek trenér SCM ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA Závěrečná zpráva Sportovní centrum mládeže - 29er David Křížek trenér SCM %1 Závěrečná zpráva Sportovní centrum mládeže - 29er Popis Na začátku loňského roku bylo zakoupeno 10 plachetnic lodní třídy mládežnických

Více

ÚVODNÍK ZÁCHRANÁŘI OLYMPIÁDA Z ČESKÉHO JAZYKA

ÚVODNÍK ZÁCHRANÁŘI OLYMPIÁDA Z ČESKÉHO JAZYKA 1 ÚVODNÍK Vítejte u 6. čísla Deváťáckých novin. V tomto vydání se dočtete, co se událo u nás v Senožatech v měsíci únoru. Tentokrát nejen ve škole. Došli jsme se podívat také na dětský karneval a na masopustní

Více

ŠKOLNÍ ČASOPIS-ZÁŘÍ. Kindlovou připravila Bára Bílá. Otázky na paní ředitelku Hanu Bílkovou připravila Tereza Weberová

ŠKOLNÍ ČASOPIS-ZÁŘÍ. Kindlovou připravila Bára Bílá. Otázky na paní ředitelku Hanu Bílkovou připravila Tereza Weberová ŠKOLNÍ ČASOPIS-ZÁŘÍ Články: O třídě a rozhovor s paní učitelkou Šárkou Kindlovou připravila Bára Bílá Otázky na paní ředitelku Hanu Bílkovou připravila Tereza Weberová Rozhovor s paní uč. Ivanou Běloubkovou

Více

b) Rozbruslení družstev je 10 min. před začátkem utkání bez následné úpravy ledu.

b) Rozbruslení družstev je 10 min. před začátkem utkání bez následné úpravy ledu. ELIOD LIGA MD SKUPINA ZÁPAD 2014/15 Řídící orgán: VV KSLH Karlovarského kraje, ZS Sokolov, Boženy Němcové 1780, 356 01 Sokolov Liga mladšího dorostu Věková kategorie: hráči narození 1.1. do 31.12. r. 1999

Více

Střední odborná škola stavební a zahradnická, Učňovská 1, Praha 9, 190 00. Sladký domov. (SWEET HOME) 18. číslo podzim 2013

Střední odborná škola stavební a zahradnická, Učňovská 1, Praha 9, 190 00. Sladký domov. (SWEET HOME) 18. číslo podzim 2013 Střední odborná škola stavební a zahradnická, Učňovská 1, Praha 9, 190 00 Sladký domov (SWEET HOME) 18. číslo podzim 2013 Listí padá, rána jsou mlhavá, chladno je nám všem... Podzimní příroda je přesto

Více

27. února 2014 Starší žáci ročníku 1999 a mladší

27. února 2014 Starší žáci ročníku 1999 a mladší FOTBALOVÁ ASOCIACE ČESKÉ REPUBLIKY OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ OPAVA Vodárenská 18 747 07 Opava Víceúčelová sportovní hala Opava 27. února 2014 Starší žáci ročníku 1999 a mladší Okresní fotbalový svaz Opava

Více

Z pravodaj. č. 5/ 2009 R A D Ě T I C E K V Ě T E N. Volby do Evropského parlamentu

Z pravodaj. č. 5/ 2009 R A D Ě T I C E K V Ě T E N. Volby do Evropského parlamentu Z pravodaj č. 5/ 2009 R A D Ě T I C E K V Ě T E N I n f o r m a č n í o b č a s n í k O b e c n í h o ú ř a d u R a d ě t i c e Volby do Evropského parlamentu Ve dnech 5.až 7. června se v zemích Evropské

Více