Historie Vozidla GAZelle v České republice Využití

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Historie Vozidla GAZelle v České republice Využití"

Transkript

1

2 Historie Každý z Vás jistě zná automobily vyráběné firmou GAZ z Nižného Novgorodu již více než 70 let, přesněji od roku Právě v tomto roce byla na základě spolupráce s firmou Henryho Forda postavena v Rusku první automobilka na výrobu nákladních a později i osobních či terénních automobilů. V České republice jsou nejznámějšími modely osobních vozidel Poběda či Volha, limuzíny Čajka, terénní automobily GAZ 69 (které se staly základem pro výrobu vozidel UAZ či rumunských vozidel ARO) a nákladní automobily GAZ 53 nebo 66, které sloužily v naší armádě donedávna. Právě na tuto slavnou historii vozidel GAZ dnes navazuje zcela nový model GAZelle, jehož dovoz a distribuci v České republice zabezpečuje společnost AUTO MAX CZECH. Vozidla GAZelle v České republice Akciová společnost AUTO MAX CZECH prodává v České republice výhradně vozidla licenčně vyráběná v evropském výrobním závodě "Rokiškio Autogamykla" (RAG) ve městě Rokiškis (Litva). Při montáži vozidel GAZelle společností RAG i jejich následné distribuci jsou dodržována celoevropská pravidla výroby, homologací a prodeje. Pří výrobě je použito mnoho komponentů vyráběných v rámci EU. Všechna vozidla určená pro evropský trh procházejí nejen důkladnější a pečlivější montáží, ale jsou také doplňkově ošetřována dodatečnou antikorozní úpravou. Vozidla modelové řady GAZelle jsou nabízena ve třech hlavních provedeních. Jako valník či podvozek k dodatečné montáži 3302 s jednoduchou 3 místnou kabinou, valník či podvozek k dodatečné montáži s dvojitou 6 místnou kabinou a 2705 v provedení celoplechový furgon na výběr se třemi nebo sedmi místy. Všechny tyto modely mají v základním provedení bu pohon zadní nápravy nebo za příplatek trvalý či připojitelný pohon obou náprav (full time 4WD / parition time 4WD). V případě trvalého pohonu obou náprav je vozidlo vybaveno mezinápravovým diferenciálem s uzávěrkou. Všechna vozidla s pohonem obou náprav mají ve standardu také přídavnou redukční převodovku. Využití Vozidla GAZelle jsou díky své konstrukční jednoduchosti, maximální variabilitě a nízkým provozním nákladům ideálním pomocníkem pro vaše podnikání. Díky své celkové hmotnosti do 3,5 t je může řídit řidič s oprávněním skupiny B a vozidla GAZelle mohou v centrech měst do míst, která jsou pro nákladní automobily zapovězena. V centrech měst je jejich řízení, díky dobré manévrovatelnosti zajištěné krátkým rozvorem a výborným poloměrem otáčení, dokonalým požitkem. Jednotlivé převodové stupně pětistupňové převodovky byly zvoleny tak, aby zajiš ovaly vozu dobrou dynamiku i při plném zatížení. Vozidla GAZelle vybavená pohonem 4x4 se pak stanou neocenitelným pomocníkem i mimo města - v těžko dostupných oblastech kam se jiná užitková vozidla srovnatelného typu nedostanou. Díky uzávěrce mezinápravového diferenciálu či připojitelnému pohonu přední nápravy a přídavné převodovce s redukcí lze s vozidlem GAZelle 4x4 zdolávat i středně těžký terén.

3 Využitelnost vozidel GAZelle je zvýšena také možností montáže celé řady nástaveb, které plně uspokojí potřeby vaší firmy. Jmenovat veškeré typy a varianty nástaveb by bylo nemožné a tak jmenujme alespoň ty základní valníkové, sklápěčové, skříňové či kontejnerové. Konstrukce Celou modelovou řadu GAZelle charakterizuje odolná masivní konstrukce postavená na žebřinovém nosném rámu a tuhých nápravách zavěšených na listových perech. Zadní náprava je osazena dvojitou montáží, což zajiš uje u celé modelové řady užitkovou hmotnost do 1900 kg. Hydraulický posilovač řízení je součástí základní výbavy. Brzdový systém s posilovačem ovládá přední kotoučové a zadní bubnové brzdy se zátěžovým regulátorem. I díky výkonnému brzdovému systému mohou být všechna provedení vozidel GAZelle vybavena tažným zařízením pro tažení přívěsu do celkové hmotnosti Kg. Pohonnou jednotkou použitou ve vozidlech GAZelle prodávaných akciovou společností AUTO MAX CZECH je výhradně vznětový přeplňovaný motor ANDORIA 4CTi90, splňující ekologickou normu EURO 3. Motory jsou dodávány ve dvou výkonových variantách 66 a 75 kw. Akciová společnost AUTO MAX CZECH vyvinula na základě požadavků zákazníků na českém i evropském trhu ve spolupráci s litevským montážním závodem novou verzi pohonu vozidel GAZelle s takzvaným připojitelným pohonem všech kol (parition time 4WD). Základem provedení s připojitelným pohonem 4x4 je nová přídavná převodovka PRAGA vyráběná v České republice v licenci francouzské firmy AUVERLAND. Tato nová přídavná převodovka umožňuje řazení a vyřazování pohonu 4x4 i během jízdy. Vozidla s doplňkově montovaným rychlejším hlavním převodem (4,556) zadního diferenciálu (volitelná výbava na přání) vycházejí vstříc zákazníkům, kteří potřebují od vozidla GAZelle s pohonem zadní nápravy (4x2) vyšší přepravní rychlost při zachování respektive snížení přepravních nákladů a zvýšení komfortu pro posádku vozidla. Úprava vozidel GAZelle s připojitelným 4x4 pak nabízí naprosto unikátní možnost provozovat vozidlo GAZelle na silnici pouze s pohonem zadní nápravy a pouze v případě nutnosti překonání ztížených terénních podmínek připojit pohon obou náprav. V kombinaci s použitím motoru ANDORIA o výkonu 75kW s točivým momentem 235 Nm jsou nově modifikovaná vozidla GAZelle podstatně rychlejší, tišší, mají nižší spotřebu a delší životnost pohonné jednotky. Záruka a servis V rozvinuté autorizované prodejní a servisní síti AUTA DO TERÉNU získáte při nákupu vozu záruku 24 měsíců nebo do ujetí 70 tis. km. Na území ČR je vám v rámci tohoto systému nyní k dispozici více než 20 profesionálních servisů.

4 Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a jsou platné v době tisku. Plátci DPH uplatňují odpočet u všech modifikací. Společnost AUTO MAX CZECH si vyhrazuje právo změny.

5 Zákazníkům nabízíme celou škálu užitkových nástaveb podle individuálních požadavků. Nabídkové ceny zpracujeme na požádání. Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a jsou platné v době tisku. Plátci DPH uplatňují odpočet u všech modifikací. Společnost AUTO MAX CZECH si vyhrazuje právo změny.

6 Motor výrobce... ANDORIA počet válců... 4 objem válců max výkon (kw) nebo 75 otáčky motoru při max. výkonu (ot./min) max. točivý moment (N.m) /235 otáčky motoru při max. toč. momentu (ot./min) palivový systém... s nepřímým vstřikem paliva, vstřikovací čerpadlo BOSCH palivo... nafta Převody spojka... značka... VALEO / LUK typ... jednokotoučová, suchá, hydraulicky ovládaná převodovka... značka...gaz typ... mechanická, 5+1 převod redukční převodovka... značka... GAZ - při trvalém pohonu 4x4 / PRAGA - při připojitelném pohonu 4x4 diferenciály... symetrické, hl. převodový poměr 5,125 příplatkový rychlejší trvalý převod... symetrické, hl. převodový poměr 4,556 Nápravy přední... tuhá, listová pera, teleskopické tlumiče, u 4x4 poháněná zadní... tuhá, listová pera, teleskopické tlumiče, stabilizátor, trvale poháněná, s dvojmontáží Řízení typ... s hydraulickým posilovačem Brzdy typ... dvouokruhové s posilovačem přední... kotoučové zadní... bubnové, simplex ruční brzda... mechanická, na zadních kolech Kola disky... 5,5Jx16H2 pneumatiky 4x2 / 4x R16 C / 195 R16 C Rozměry - mm kombi délka šířka výška rozvor rozchod přední / zadní / / / / 1560 přední přesah zadní přesah nákl. prostor (d / š / v) /1943 / /1943 / 380,,, / 1830 / / 1830 / 1515 objem - m Počet dveří Hmotnosti - kg provozní hmotnost vozidla 4x2 / 4x / / / / 2420 celková hmotnost vozidla užitečné zatížení vozidla 4x2 / 4x / / / / 1080 hmotnost přívěsu bržděný / nebržděný / / / / 750 Spotřeba paliva - l/ 100 km průměrná 4x2 / 4x / / / / 13 Výkony - km/h max. rychlost 4x2 / 4x / / / / 115 u příplatkové verze s rychlejším převodem / / / / 130 Výše uvedené údaje jsou pouze informativní a aktuální v době tisku.

7 - motor Andoria 66 kw - pohon zadní nápravy (4x2) - hlavní převodový poměr 5,125 - základní barevné provedení - nastavitelné opěrky hlavy - zadní zástěrky - posilovač řízení - povinná výbava pro provoz v ČR - vnitřní příčka (mimo verze 3302, 33023) - schránka na dokumenty na palubní desce - osvětlená schránka před spolujezdcem - dveřní kapsy - střešní okno (pouze a 2705 kombi) - přídavné teplovodní topení (pouze 2705 kombi) - výškově nastavitelný volant - kontrolka funkčnosti brzd - stropní světlo a čtecí lampička - prodloužený rozvor vozidla pro individuální nástavbu z 2,9 m na 3,5 m (mimo 2705) ,- - trvalý pohon 4x4 s redukční převodovkou GAZ a mezinápravovým diferenciálem ,- - připojitelný pohon 4x4 s redukční převodovkou PRAGA a odpojovači pohonu přední nápravy AVM ,- - výkonější motor 75 kw / 235 Nm ,- - paket "zrychlení" (rychlejší hlavní převod diferenciálů 4,556; náporový intercooler Iveco, silniční pneu s vysokým rychlostním indexem) ,- - příplatkové odstíny laku dle vzorníku ,- - dvoubarevné lakování (u příplatkových barev nárazníky a vybrané doplňky v tmavším odstínu barvy karoserie) dvouzónová zpětná zrcátka v barvě vozu ,- Kč čas montáže Bezpečnost přední zástěrky ,-...1h přední mlhové světlomety (malé) pár dle typu... od 2 000,-...3h přídavné světlomety (velké) pár dle typu... od 3 000,-...3h vyhřívaná zpětná zrcátka velká, univerzální ,-... 3h akustická signalizace couvání ,-... 2h zadní parkovací senzory ,-...4h automatické rozsvěcení světel ,-...3h signalizace nevypnutých světel ,-...1, 5h Zabezpečení imobilizér ,-...4h alarm ,-...5h alarm s dálkovým ovládáním ,-...5h alarm s dálkovým ovládáním a centrálním zamykáním ,-...7h centrální zamykání ,-...5h centrální zamykání s dálkovým ovládáním ,-...5h Výbava karoserie zásuvka přídavná 12V venkovní třípólová ,-...3h přídavný náklonoměr a sklonoměr s osvětlením ,-...0, 2h sada pro instalaci GSM dle typu... od 2 600,-...3h aktivní anténa na čelní sklo ,-...1h střešní anténa standard - krátká ,-...1h příprava pro autorádio (svazky, 2x repro, anténa) ,-...2h autorádio s CD mechanikou dle typu... od 3 500,-...0, 2h autorádio s MP3 dle typu... od 4 000,-...0, 2h auto hifi repro (pár) dle typu... od 1 350,-...1h auto hifi repro 2+2 dle typu... od 2 000,-...2h autorádio s CD přehrávačem, 2x repro, anténa - sada ,-...3h přídavná 12V zásuvka vzadu ,-... 3h plachta nákladového prostoru model ,-...3h plachta nákladového prostoru model ,-...3h hledáček dálkový S.I.M.H 3 magnetický ,- čas montáže pracovní světlo - hledáček dle typu přenosný... od 600,- sí ka na drobné předměty dle typu... od 490,-...0, 5h potah samostatného sedadla dle typu... od 1250,-...1h potah dvousedadla dle typu... od 2 500,-...1h koncovka na řadící páku kožená ,-...1h nezávislé horkovzdušné topení Webasto dle typu... od ,-...6h spací kabina PONNY FANTASY (pouze na 3302)... od ,- s montáží střešní spoiler WIND MASTER (pouze na 3302 a 33023) ,- s montáží auto chladnička ,-...1h tónovaná okna (mimo čelního) dle typu/kus ,-.1, 5/kush Ostatní výbava tažné zařízení kg ,-...4h Pneu dle výběru (Matador, Pirelli, Bridgestone, Michelin, Good Year) - letní (ks)... od 2 100,-...3h - zimní (ks)... od 2 900,-...3h - terénní (ks)... od 3 200,-...3h přední pevnostní nárazník VALG ,-...6h elektrický naviják (2,7 kn Ramsey REP 6000) pouze do nárazníku VALG ,-...3h elektrický naviják (4,0 kn COME UP) pouze do nárazníku VALG ,-...3h přední pevnostní nárazník HULK s integrovaným el. navijákem ,-...6h ochranné mřížky předních světlometů lakované - pár ,-...1h ochranné mřížky zadních světel lakované - pár (mimo 2705) 3 200,-...1h boční nášlap u posuvných dveří (pouze u modelu 2705) ,-... 2h držák rezervního kola na zadních dveřích (pouze 2705) ,-...1h vodotěsná uzamykatelná schránka na nářadí (mimo model 2705) ,-...2h střešní nosič dle typu... od 5 980,-...2h Veškeré uvedené ceny jsou bez DPH a aktuální v době tisku. Společnost AUTO MAX CZECH si vyhrazuje právo změny. Poznámky: ex. - mimo vyznačený model, čas montáže - k ceně je nutno připočíst cenu za montáž dle uvedeného času a aktuální hodinové sazby Vašeho prodejce nebo servisu.

8

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ NOVÝ NISSAN PULSAR CENY OD 299 900 KČ S BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ OPERATIVNÍ LEASING OD 8 799 KČ* MIMOŘÁDNĚ PROSTORNÝ Díky výjimečnému prostoru pro kolena, který je jedním z největších

Více

NISSAN QASHQAI+2 2013

NISSAN QASHQAI+2 2013 2013 Speciální nabídka QASHQAI2 již od 0.000 Kč 5* PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA Nissan Finance 50/50 Financování s 0% navýšením* od 01.07.2013 do 31.08.2013 Model - standardní ceny zážehový motor 1.6 l 86 kw (117

Více

NISSAN QASHQAI 2013. Speciální nabídka od 19.08.2013 do 30.09.2013. QASHQAI již od 339.000 Kč NISSAN CONNECT AVM. Jedinečná nabídka příslušenství

NISSAN QASHQAI 2013. Speciální nabídka od 19.08.2013 do 30.09.2013. QASHQAI již od 339.000 Kč NISSAN CONNECT AVM. Jedinečná nabídka příslušenství 2013 Model - standardní ceny zážehový motor 2.0 l 103 kw (10 k) 2.0 l CVT 103 kw (10 k) Visia Acenta 360 Tekna 81 700 517 700 566 700 585 700-562 700 611 700 630 700-607 700 656 700 675 700 Speciální nabídka

Více

BEZPEČNOSTNÍ SADA SAFETY PACK

BEZPEČNOSTNÍ SADA SAFETY PACK CENY OD 543 900 KČ 50 NISSAN FINANCE 50 NAVIGACE ZDARMA BEZPEČNOSTNÍ SADA SAFETY PACK Nový Nissan X-Trail nyní nabízí pokročilé technologie, které přispívají k bezpečnější jízdě při všech jízdních podmínkách.

Více

1,8 % sazbu havarijního pojištění

1,8 % sazbu havarijního pojištění 0800 700 112 Již od 249 900 Kč Nejrychleji rostoucí značka v Evropě Aktuální akce S financováním Chytrá volba plaťte méně a získejte více! Zaplaťte na měsíční splátce limitované série Celebration méně,

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Yeti

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Yeti SIMPLY CLEVER ŠKODA Yeti Objevte nepoznaný svět plný zážitků s vozem ŠKODA Yeti. Některá místa na mapě nenajdete. Malá dobrodružství mohou čekat hned za Vaším domem. Perfektní pro dlážděné cesty, nákupní

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER ŠKODA Octavia Jedinečné spojení kvality, designu a dostupnosti. Prostor pro všechny Vaše cíle. Elegantní vzhled se známou tváří. ŠKODA Octavia. Maska chladiče s výrazným chromovaným rámečkem

Více

SLEVA AŽ 70 000 KČ V NISSAN CASCO

SLEVA AŽ 70 000 KČ V NISSAN CASCO NEJBEZPEČNĚJŠÍ MALÝ RODINNÝ VŮZ ROKU 2014 CENY OD SLEVA AŽ 384 900 KČ 70 000 KČ V NISSAN CASCO OPERATIVNÍ LEASING OD 10 699 KČ* BEZPEČNOSTNÍ TECHNOLOGIE Nový Nissan Qashqai nabízí široké spektrum nejnovějších

Více

VAN MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR

VAN MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR NISSAN NV200 VAN Fleetová sleva již při nákupu 1 vozu 288 810 Již od 288 810 Kč MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR Nákladový prostor NV200 byl chytře navržen tak, aby byly vnitřní rozměry co největší a je tak

Více

Vario. Jedno pro všechny obory.

Vario. Jedno pro všechny obory. Vario. Vario. Jedno pro všechny obory. Vario 4 Skříňový vůz 8 Valník 10 Sklápěč 12 Interiér 14 Komfort a funkčnost 14 Technika 16 Motory a podvozek 16 Bezpečnost a pohon všech kol 18 Výbavy 20 Řešení pro

Více

Nový Sprinter. Valníky a podvozky.

Nový Sprinter. Valníky a podvozky. Nový Sprinter. Valníky a podvozky. Nejlepší Sprinter všech dob. Výkonný a pracovitý nový Sprinter je víc než jen vozidlo. Je to pravý partner, na kterého se můžete ve všem spolehnout a který Vám důsledně

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Superb

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Superb SIMPLY CLEVER ŠKODA Superb Elegance se setkává s účelností a opravdová velikost s dokonalými liniemi. ŠKODA Superb a Superb Combi. Design byl vytvářen s ohledem na eleganci a celkovou harmonii stejně jako

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia Monte Carlo

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia Monte Carlo SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia Monte Carlo To nejlepší, do čeho lze obléknout adrenalin. ŠKODA Fabia Monte Carlo. Když si chcete užít atmosféru rallye a zvednout adrenalin, nemusíte až do Monte Carla ani na

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo SIMPLY CLEVER ŠKODA Citigo Možná ho uvidíte, jak se lehce proplétá úzkou jednosměrkou. Nebo jak parkuje u školky na místě, kam se jiní nevešli. Před nákupním centrem Vás překvapí, kolik tašek do něj jeho

Více

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34 Nové Vito. Kombi. Obsah Vito kombi 4 Interiér 10 Flexibilita 10 Komfort a funkčnost 12 Vito CREW 14 Technika 16 Motory a BlueEFFICIENCY 16 Podvozek a pohon všech kol 4x4 18 Technické údaje 30 Údaje o motoru

Více

Nabídka Cisternová automobilová stříkačka CAS 15 L1R GAZ Valdaj AMC 4x2 KOSATKA

Nabídka Cisternová automobilová stříkačka CAS 15 L1R GAZ Valdaj AMC 4x2 KOSATKA Nabídka Cisternová automobilová stříkačka CAS 15 L1R GAZ Valdaj AMC 4x2 KOSATKA Cisternová automobilová stříkačka CAS 15 GAZ VALDAJ AMC 4x2 (dále jen KOSATKA ) je určena k přepravě požárního družstva pro

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia RS

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia RS SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia RS Když touha po síle a potřeba prostoru najdou společnou cestu... ... když se sportovní styl a smysl pro krásu protnou v jednom bodě. Nová ŠKODA Octavia RS představuje

Více

grand ScÉnic 5místný od 364 900 Kč*

grand ScÉnic 5místný od 364 900 Kč* grand ScÉnic 5místný od 364 900 Kč* ZVÝHODNĚNÍ AŽ 90 000 Kč* FINANCOVáNÍ ALL4LimiteD první rok havarijního pojištění zdarma další roky za zvýhodněnou sazbu 1,8 % s 10% spoluúčastí bez poplatků za zpracování

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA RS ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA RS ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA RS ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 ŠKODA Octavia RS představuje jedinečnou kombinaci mimořádné dynamiky a vlastností praktického rodinného vozu. Moderní design je doprovázen

Více

Skříňová dodávka & Mixto.

Skříňová dodávka & Mixto. Vito. Skříňová dodávka & Mixto. Obsah Skříňová dodávka Vito 4 Vito Mixto 12 Řešení pro jednotlivé obory/ Nástavby a vestavby 16 Interiér 18 Komfort a funkčnost 18 Technika 20 Motory 20 BlueEFFICIENCY 22

Více

PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU

PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU DAF VŽDY SPRÁVNÉ ROZHODNUTÍ Žádná kategorie dopravy není tak různorodá a náročná jako doprava ve stavebnictví. Společnost DAF vyvinula skutečně komplexní řadu vozidel pro toto

Více

Inovace představující špičku ve své třídě UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU

Inovace představující špičku ve své třídě UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU Inovace představující špičku ve své třídě od 199 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč V případě využití financování Nissan Finance sada zimních pneumatik zdarma NOVÝ BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM NISSAN

Více

Tisková zpráva, Strana 1 ze 4

Tisková zpráva, Strana 1 ze 4 Tisková zpráva, Strana 1 ze 4 ŠKODA AUTO v Paříži představí nový model Rapid Nová ŠKODA Rapid nová třída značky ŠKODA ŠKODA Rapid slaví v Paříži světovou výstavní premiéru Nový kompaktní model bude uveden

Více

ŠkodaSuperb Combi SIMPLY CLEVER

ŠkodaSuperb Combi SIMPLY CLEVER ŠkodaSuperb Combi SIMPLY CLEVER Design definuje prostor. Linie se setkají a spoutají svět mezi sebou. Tvary se protnou a vytvoří novou dimenzi. Umělecké dílo, které nemusíte obdivovat jen zvenčí, ale můžete

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Rapid

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Rapid SIMPLY CLEVER ŠKODA Rapid Někdy se stane, že nemáte na výběr a musíte v životě zvládnout více úloh. To zná každý, kdo je zároveň manželem i tátou. Zastáváte různé role a občas také všechny najednou. Dny

Více

1.0 EcoBoost benzín 74 kw / 100 k 6st. manuální 430 990 450 990

1.0 EcoBoost benzín 74 kw / 100 k 6st. manuální 430 990 450 990 FORD C-MAX I CENÍK Cena vč. DPH Výbava Motor Palivo Výkon Převodovka Compact Grand 1.0 EcoBoost benzín 74 kw / 100 k 430 990 450 990 1.6 Duratec Ti-VCT benzín 92 kw / 125 k 5st. manuální 445 990 465 990

Více

Viano. TREND, AMBIENTE a AVANTGARDE.

Viano. TREND, AMBIENTE a AVANTGARDE. Viano. TREND, AMBIENTE a AVANTGARDE. Viano 3 Via no. Svoboda pohybu. Obsah To, že velikost je relativní, víme už od dob Alberta Einsteina. Že může být velikost také komfortní, účinná a šetrná k životnímu

Více

Modelová řada. Pro firmy. www.dacia.cz

Modelová řada. Pro firmy. www.dacia.cz Modelová řada Pro firmy fleet@renault.cz www.dacia.cz Obsahu této publikace, její přesnosti a aktuálnosti k datu jejího tisku jsme věnovali veškerou péči. Tento dokument byl zpracován na základě nulté

Více