Obsah: Itálie: Toskánsko, Etruskové... str. 8 Kampánie, Capri... str. 8, 9 Sicílie, Lipari... str. 9 Sardinie... str. 9 Sardinie a Korsika... str.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Obsah: Itálie: Toskánsko, Etruskové... str. 8 Kampánie, Capri... str. 8, 9 Sicílie, Lipari... str. 9 Sardinie... str. 9 Sardinie a Korsika... str."

Transkript

1 Cestovní kancelář VIDI Privat: (pro písemný kontakt) ing. V. Smolka, Neumannova Opava, fax: , mobil: IČ: DIČ: CZ č. účtu: /0100 Kancelář Opava: (pro osobní kontakt): Horní náměstí 47, Opava, tel.: otevřeno: pondělí, středa hod. úterý, čtvrtek hod. (od srpna bude otevírací doba ve zkráceném režimu) Katalog zájezdů CK VIDI na rok sezóna Vážení turističtí přátelé, opět se přiblížil čas plánování dovolené, proto si Vám dovolujeme zaslat nabídku naší již 24. sezóny, kterou jsme pro Vás připravili. Nabízíme Vám zájezdy pobytové, poznávací, pobytové s výlety z jednoho místa a léčebné pobyty v termálech. Věříme, že Vás některý ze zájezdů zaujme a budeme moc potěšeni, když si některý z nich vyberete. Nyní si Vám dovoluji podat několik základních informací: přidělovat místa v autobuse budeme opět podle termínu přihlášení. nástupní místa jsou zpravidla v Bruntále, Krnově, Opavě, Ostravě - Porubě, Přerově (zájezdy do Maďarska), Olomouci, Brně a po trase (Nový Jičín, Příbor, Prostějov,...) a u zájezdů do Británie a Francie také Praha. ceny zájezdů zahrnují mimo konkrétní uvedené služby pojištění stornopoplatků, pojištění proti úpadku CK, dále služby průvodce CK, resp. u pobytových zájezdů služby delegáta na místě pobytu. Ceny nezahrnují vstupné a pojištění léčebných výloh v zahraničí. Strava je podle jednotlivých textů u zájezdů. kolektivům rádi pomůžeme zorganizovat zájezd na míru, neúplné kolektivy pomůžeme doplnit. snažíme se, aby ceny zájezdů byly při daných zajištěných službách opravdu co nejnižší, proto již nemůžeme poskytovat různé druhy slev, kromě těch, které jsou uvedeny u jednotlivých akcí. Hodně krásných zážitků na dovolené za celý kolektiv naší CK přeje ing. Vladimír Smolka Obsah: Pobytové zájezdy: Maďarsko: Harkány... str. 2 Bükfürdö... str. 2 Dalmácie: Pelješac - Trpanj... str. 3 Řecko: Chalkidiki Toroni... str. 4 Ostrov Thasos... str. 5 Bulharsko: Primorsko... str. 7 Pobytové s poznáním: Itálie: Toskánsko, Etruskové... str. 8 Kampánie, Capri str. 8, 9 Sicílie, Lipari... str. 9 Sardinie... str. 9 Sardinie a Korsika... str. 10 Poznávaci zájezdy: Francie a Španělsko... str. 10 Skandinávie... str. 11 Anglie - magický Cornwall... str. 11 Za krásami Švýcarska... str. 12 Holandsko - květinové korzo... str. 12 Tatry, Pieniny, str. 13 Podhřibsko, Lounsko... str. 13 Toulky v oblasti Blaníku... str. 13 Všeobecné podmínky... str. 14 Přihlašování Zašlete nám vyplněnou Přihlášku - Cestovní smlouvu (na konci katalogu), nebo ji, prosíme, doručte do kanceláře. Potvrzenou Vám ji vrátíme spolu s Všeobecnými podmínkami a Základními informacemi k zájezdu a složenkou na uhrazení zálohy. Přihlásit se můžete i em - potřebujeme Vaše jméno, bydliště, telefon (nejlépe mobil) a datum narození.

2 léčebné pobyty Ma arsko - Harkány Král léčivých vod!!! apartmány, Zbavte se bolestí kloubů bez léků!!! Možno objednat snídaně, večeře nebo polopenzi Pobytový zájezd pro milovníky koupání za každého počasí, léčebné pobyty. Ubytování (studiový dům Fasor) je ve studiích jen asi 180 m od areálu. Studia mají 1 pokoj (pro 2 osoby s možností 1 přistýlky), kuchyňku (s lednicí, nádobím, příbory) a sociální zařízení se sprchou či vanou, balkón. Ubytování je možné i v apartmánovém domě Fortuna (naproti domu Fasor), kde jsou dva pokoje + příslušenství. Vhodné pro ubytování 3 a 4 dospělých osob v jednom apartmánu. Harkány - termální lázně leží v nejteplejší a nejjižnější oblasti Maïarska, 26 km od večeře (polévka, hlavní jídlo, salát výběr ze 3 menu) za 170,- Kč / 1 večeři. Jinak jsou zde bohaté možnosti stravování za velmi příznivé ceny! (menu za cca 90,- Kč). Delegáti organizují bohaté programy. Cena: 4.480,- Kč / osobu Sleva pro děti do 18 let 1.000,- Kč Sleva při ubytování ve 3 lůžkovém studiu v domě Fasor ,- Kč / dospělou osobu (ne v domě Fortuna). Dítě do 5 let zcela zdarma. Příplatek za 1 lůžkový pokoj ,- Kč. Cena zahrnuje dopravu klimatizovaným autobusem, 7 x ubytování s pobytovou taxou, spotřebu energií, lůžkoviny, uvítací drink, delegáta CK. Fakultativně ochutnávka vína ve vinném sklepě s večeří, hudbou a tancem za 420,- Kč. Možnost spojení dvou i více turnusů. Sleva na dopravu 1.200,- Kč/osobu. Jeden z bazénů v Harkánech. starobylého města Pécs. Oblast má vynikající klima jako u Středozemního moře. Lázeňský areál je situován v rozlehlém parku. Má celkem 8 bazénů s termální a minerální vodou teplou 25ºC až 38ºC. Léčivá voda obsahuje velmi aktivní karbonylsulfid. Jako jediná na světě obsahuje síru rozpuštěnou ve formě plynu. Harkánská voda je tak velmi vhodná pro léčení pohybového ústrojí a kloubů, pro poúrazové léčení, léčení lupenky, gynekologických potíží, zánětlivých onemocnění a neplodnosti. Jako pitná kůra je účinná pro léčení katarů zažívacího ústrojí a také v případech nemoci žlučníku a jater. Účinnost harkánské vody je obdivuhodná!!! Stravování: Lze si přiobjednat snídaně (švédské stoly) za 130,- Kč / 1 snídani, dále Možnost vlastní dopravy (kdykoliv během roku v termínech od soboty do soboty) - sleva 1.200,- Kč/osobu. Ma arsko - Bükfürdö termální lázně apartmány, Apartmánový hotel asi 200 metrů od areálu! Velmi vhodné pro děti. Možnost mít s sebou domácí zvířata Odjezd v sobotu ráno, návrat následující sobotu - nejsou noční jízdy. Areál se nachází v západní části Ma arska asi 150 km od Bratislavy. Termální voda má vysoký obsah železa, vhodná pro léčbu poruch pohybového ústrojí, páteře,... Areál má 19 bazénů. V místě je řada kaváren, restaurací, vináren. 2

3 Apartmánový hotel je asi 200 m od areálu. Má 2lůžková s možností přistýlky s příslušenstvím (kuchyňka s lednicí, sprcha, WC). Stravování vlastní nebo lze přiobjednat polopenzi nebo snídaně. Jsou zde i velké možnosti poznat výbornou ma arskou kuchyni (menu v areálu je v hodnotě asi 100,- Kč). Možnost dokoupení 7 polopenzí za 2.300,- Kč nebo 7 snídaní za 850,- Kč. Cena: 4.780,- Kč / osobu Sleva: přistýlka ,- Kč. Dítě do 15 let 500,- Kč (pokud bude na přistýlce jako třetí osoba ve studiu, tak celkem 500, ,- = 1.000,- Kč). Možnost spojit oba termíny - sleva na osobu 800,- Kč. Cena zahrnuje dopravu klimatizovaným autobusem, 7 x ubytování s pobytovou taxou, spotřebu energií, lůžkoviny, delegáta CK. Příplatek za 1 lůžkový pokoj ,- Kč Možnost vlastní dopravy v kterýchkoliv termínech od soboty do soboty - sleva na osobu 800,- Kč. Dalmácie - poloostrov Pelješac penzion v Trpanji Bazén v Bükfürdö. Klidné letovisko Trpanj na poloostrově Pelješac má jedno z nejpříznivějších klimatických podmínek na jadranském pobřeží. Okolí i pláže jsou umístěny uprostřed zeleně s cypřiši a piniemi. Stálé počasí od června do září. Výjimečně krásná promenáda kolem moře. Letovisko je vyhledávané také pro svoji tzv. černou zátoku s léčivým bahnem, které léčí onemocnění pohybového ústrojí. Ubytování: Ubytování je ve 2, 3, 4 a 5 lůžkových kompletně vybavených studiích a apartmánech. Každé studio nebo apartmán má 1 nebo 2 ložnice, kuchyňku s lednicí, sprchu, WC, balkón nebo terasu. K moři je 200 metrů. Moře zcela čisté, pláže pozvolné oblázkové a upravené skály, vstupy do moře i s hrubým štěrkem - vhodné pro děti. V blízkém okolí je volně přístupná zátoka s léčivými bahny (na léčení kloubů). Možné výlety: historický Dubrovník, přístavní městečka Korčula a Orebič,... Doprava klimatizovaným autobusem po nové chorvatské dálnici! termín dní nocí cena na osobu ,- Kč ,- Kč Sleva pro dítě do 18 let s doprovodem dospělé osoby 1.000,- Kč. Příplatek za 1 lůžkový pokoj 1.200,- Kč. Dítě do 6 let bez nároku na lůžko cena pouze 2.600,- Kč. Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, cesta lodí zpět, ubytování, spotřebu energií, lůžkoviny, delegáta CK. Na místě se majitelům připlácí pobytová taxa ve výši 1 EURO na noc (dítě let platí 0,5 Euro a dítě do 12 let ji neplatí). V červnu a září je pobytová taxa poloviční. Strava: bu vlastní nebo lze přiobjednat večeře, nebo polopenzi. Cena 1 večeře: 300,- Kč (dětská porce 160,- Kč), 1 polopenze 420,- Kč / osobu (dětská 240,- Kč). Stravu lze prodávat i na méně dní. Možnost vlastní dopravy v jakýchkoliv termínech. Sleva na dopravu 1.400,- Kč. Trpanj - pohoda na pláži. 3pobyty

4 pobyty Termín Řecko - Chalkidiki - Sithonie - Toroni hotely, apartmány, Toroni - malebné letovisko v jižní části poloostrova Sithonie (jižně od Sarti). Nádherné písečné pláže, patřící mezi nejkrásnější v celém Řecku. Má řadu typických taveren, obchůdků, půjčoven motocyklů a automobilů..., přičemž si však stále zachovalo ráz menšího prázdninového střediska. Studia a apartmány BLUE SEA - krásný hotelový komplex nacházející se v srdci letoviska přímo u nádherné písečné pláže (odděleno pouze pobřežní komunikací). Má příjemná a apartmány s vlastním soc. zařízením (sprcha, WC), kuchyňským koutem (vařič, lednička...), s balkónem nebo terasou. Studia jsou dvou až třílůžková s možností přistýlky (možno ubytovat čtyřčlennou rodinu), apartmány mají dvě ložnice se dvěma a třemi lůžky. Klimatizace a nově Wi-Fi bezplatně! Vybavení: recepce, restaurace a taverna, velký bazén, vířivka, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), fitness centrum - zdarma, sauna, masážní salón. Klienti ubytovaní ve studiích mohou využívat veškeré vybavení komplexu jako hoteloví hosté. Strava: vlastní nebo polopenze formou kvalitního bufetu (řecká kuchyně) Pláž: lehátka a slunečníky na pláži za poplatek 6,- Euro za dvě lehátka a slunečník za den, přičemž v ceně jsou dva nápoje dle vlastního výběru (káva, frappé, nealko nápoj, pivo). Letecky z Ostravy a Brna a zájezdy s kombinovanou dopravou včetně poplatků a tax: cena za osobu s polopenzí ** 15/ , , ** 6/ , , / , , / , , / , , / , , / , , / , , / , ,- vila MEMORIES / , ,- a 2. os. ve termín 11/ ,- studiu ,- a ** 12/ , ,- až 3. os. v Dětská cena*: letecky tam i zpět 6.990, ,- kombinovanou dopravou 5.990, ,- * platí pro dítě do 15-ti let ubytované na 3. a 4. lůžku ve studiu a 4. a 5. lůžku v apartmánu. Pøíplatky: jednolùžkový pokoj + 350,-Kè/noc Autokarové zájezdy Termín cena za osobu s polopenzí / , , / , , / , , / , , / , , / , , / , , / , , / , , / , , / , ,- vila MEMORIES / ,- 1. a 9.890,- 2. os. ve termín 9/ ,- studiu 9.390,-a / ,- 1. až 8.890,- 3. os. v Dětská cena*: odjezdy do a po , ,- ostatní termíny 4.990, ,- * platí pro dítě do 15-ti let ubytované na 3. a 4. lůžku ve studiu a 4. a 5. lůžku v apartmánu ** termíny označené mají kombinovanou dopravu (1 cesta letecky, 1 cesta busem) Sithonie - pláž blízko Toroni. 4

5 Řecko - ostrov Thassos - Astris, Potos, Limeria hotely, apartmány, pobyty Jeden z nejmalebnějších řeckých ostrovů. Díky zeleni je právem nazýván Smaragdovým ostrovem. K jedinečné atmosféře na Thassosu přispívají nejen cenné památky, krásná příroda, četné taverny a kavárny, ale také místní lidé, kteří jsou přátelští, veselí, pohostinní a vždy ochotni pomoci. Doprava: autokarem s klimatizací (trajekt na ostrov Thassos trvá pouhých 45 minut) a letecká - charterové lety z Ostravy a Brna. Ubytování je zajištěno v letoviscích Astris, Potos, Limeria a Skala Potamia v hotelích s polopenzí ve 2 a 3 lůžkových pokojích s příslušenstvím, lednicí, balkónem, bazénem nebo ve 4 lůžkových apartmánech a dvou Thasos - romantický záliv s průzračnou vodou. a 3 lůžkových plně vybavených studiích s vlastním vařením, případně s přikoupením polopenze. ASTRIS - příjemné menší letovisko nacházející se pouhých 5 km od rušnějšího Potosu plného zábavy, obchůdků, barů a restaurací (procházkou nebo místní autobusovou dopravou). Má širokou písečnou pláž s průzračným mořem, půjčovnu aut a motocyklů, minimarkety a dvě typicky řecké taverny, z nichž jedna je situovaná přímo na pláži. Ceny leteckých zájezdů z Ostravy a Brna a zájezdů kombinovanou dopravou, včetně poplatků a tax: termín apartmány CENTRAL 1. a 2. os. v apartmánu AUGUSTIS 1. a 2. os. ve studiu ANASTAZIA 1. až 3. os. v apartmánu hotel ASTRIS SUN 1. a 2. os. v pokoji s polopenzí hotel AGALI 1. a 2. os. v pokoji s polopenzí ** 10/ , , , , , ** 12/ , , , , , / , , , , , / , , , , , / , , , , , / , , , , , / , , , , , / , , , , ,- apartmány hotel / , , , , ,- CENTRAL AUGUSTIS ANASTAZIA ASTRIS SUN termín / , ,- a 2. os ,- a 2. os ,- až 3. os ,- a 2. os / ,- v apartmánu ,- ve ,- studiu v apartmánu ,- v ,- pokoji s polopenzí ** 7/ , , , , ,- Dětská cena*: 7.490, , , , ,- 1 lůžk. pokoj + 300,-Kč/noc + 300,-Kč/noc + 300,-Kč/noc + 500,-Kč/noc + 500,-Kč/noc Polopenze u studií Augustis, Anastazia a Central + 350,- Kè/os. starší 12-ti let/den, + 280,- Kè/ dítì do 12-ti let/den ** termíny označené mají kombinovanou dopravu (1 cesta letecky, 1 cesta busem) * platí pro dítě do 12 let ubytované na 3. a 4. lůžku v pokoji 5

6 pobyty Ceny autobusových zájezdů - 9 nocí: Hotel Astris Sun v klidném a romantickém prostředí. Pouhých 50 m od moře. Ubytování ve 2 až 4 lůžkových pokojích, s koupelnou, sprchou a WC, lednicí, TV, balkonem, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, tenisové kurty. Stravování: polopenze - snídaně - švédské stoly, večeře - jednotné menu - předkrm, salát, hlavní jídlo, ovoce nebo dezert. POTOS - má rozsáhlé zlatopísčité pobřeží a je vyhledáváno nejen cizinci, ale i místními turisty. Místo pro pohodu a romantické procházky. Potos nabízí nepřeberné množství stylových obchůdků všeho druhu, kavárny, taverny a bary na širokých promenádách. Vila Central - v klidné části letoviska pouhých 100 m od pláže. Ubytování je zajištěno v prostorných apartmánech pro 4 osoby se dvěma oddělenými ložnicemi a dvou či třílůžkových studiích s vlastním soc. zařízením (sprcha, WC), vybaveným kuchyňským koutem, TV, lednicí a KLIMATIZACÍ V CENĚ! Ubytování je ideální pro rodinou dovolenou a uspokojí i náročnější klienty. Stravování: vlastní, možnost dokoupení večeří v místní restauraci - 250,- Kč/os. starší 12-ti let/den, 180,- Kč/dítě do 12-ti let/den (večeře o třech chodech - předkrm nebo salát, hlavní jídlo a dezert). LIMERIA - překrásné letovisko, s úzkými uličkami s mnoha obchůdky, tavernami, bary a markety, dlouhou písečnou pláží a pěší promenádou. Atraktivnost středisku dodává malý přístav s písečným zálivem. Hotel Agali - menší hotel přímo u oblázkové pláže v klidnější části letoviska. Hotel disponuje vlastní písečnou pláží s lehátky a slunečníky ZDARMA, bazénem s lehátky a slunečníky zdarma, recepcí, restaurací přímo na pláži a barem u bazénu. Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek se soc. zařízením (sprcha, WC, fén), balkónem, TV, lednicí, KLIMATIZACE ZDARMA! Hotel doporučujeme všem klientům pro perfektní polohu a výborné jídlo. Stravování: polopenze - snídaně rozšířená kontinentální, večeře výběr z 24 jídel a 10 salátů! (každá večeře sestává z hlavního jídla, salátu a ovoce nebo dezertu). termín apartmány CENTRAL 1. a 2. os. v apartmánu AUGUSTIS 1. a 2. os. ve studiu ANASTAZIA 1. až 3. os. v apartmánu hotel ASTRIS SUN 1. a 2. os. v pokoji s polopenzí hotel AGALI 1. a 2. os. v pokoji s polopenzí / , , , , , / , , , , , / , , , , , / , , , , , / , , , , , / , , , , , / , , , , , / , , , , ,- apartmány hotel / , , , , ,- CENTRAL AUGUSTIS ANASTAZIA ASTRIS SUN termín / , ,- a 2. os ,- a 2. os ,- až 3. os ,- a 2. os / ,- v apartmánu 5.990,- ve 6.490,- studiu v apartmánu 8.990,- v 9.990,- pokoji s polopenzí / , , , , ,- Dětská cena*: 3.390, , , , ,- 1 lůžk. pokoj + 300,-Kč/noc + 300,-Kč/noc + 300,-Kč/noc + 500,- Kč/noc + 500,- Kč/noc Polopenze u studií Augustis a Anastazia a Central + 350,- Kè/os. starší 12-ti let/den, + 280,- Kè/ dítì do 12-ti let/den * platí pro dítě do 15 let ubytované na 3. a 4. lůžku v pokoji 6

7 Vila Augustis - moderní vila asi 100 m od pláže. 2 a 3lůžková - kuchyňský kout, soc. zařízení, lednice. Stravování: vlastní, nebo polopenze v hotelu Agali. Bulharsko - Primorsko hotely, penziony Doprava: autokarová - komfortní bus s klimatizací, WC, videem a občerstvením nebo letecká z Ostravy a Brna. Velmi oblíbené živé přímořské letovisko, které se nachází 60 km jižně od letiště v Burgasu. Má rušné ulice plné obchodů, restaurací, barů nabízejících občerstvení za příznivé ceny, ale také romantická tichá zákoutí. Dvě písečné pláže s pozvolným vstupem do moře s širokou nabídkou vodních sportů. Primorsko, díky ubytování v klidné zóně, je vhodné i pro rodiny s dětmi, které uvítají možnost návštěvy největšího bulharského aquaparku. Stravování: vlastní, snídaně švédské stoly příplatek 80,- Kč / snídani, oběd 70,- Kč, večeře 120,- Kč - výběr ze 4 menu. Hotel Blíženci: luxusní vila 300 m od centra a 80 m od písečné pláže. 2 lůžkové pokoje nebo rodinné pokoje (2 lůžková ložnice + obývací část s rozkládacím gaučem pro 1 dospělou osobu nebo 2 děti. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, lednicí, rychlovarnou konvicí, TV, balkónem nebo terasou, Wifi a klimatizace zdarma. Klienti mohou využívat bazén v 50 m vzdáleném hotelu. Penzion Georgievi: Asi 150 m od pláže v klidné části. Ubytování v pokojích pro 2-4 osoby s vlastním soc. zařízením, ledničkou, rychlovarnou konvicí, TV a balkónem. Klienti mohou využívat bazénu s lehátky a slunečníky u vedlejšího hotelu za poplatek 1,- Euro/os./ Bulharské moře. Ceny leteckých zájezdů z Ostravy a Brna včetně poplatků a tax: Termín ** 10/ , , ** 10/ , , / , , / , , / , , / , , / , , / , , / , , / , ,- vila MEMORIES / , ,- a 2. os. ve termín ** 11/ ,- studiu 9.490,-a ** 13/ ,- 1. až 8.990,- 3. os. v Dětská cena*: Oba směry letecky 7.990, ,- Kombinovaná doprava 4.990, ,- Termín Hotel Blíženci Hotel Blíženci Penzion Georgievi * platí pro dítě do 15-ti let ubytované na 3. a 4. lůžku v pokoji ** termíny označené mají kombinovanou dopravu (1 cesta letecky, 1 cesta busem) Ceny autobusových zájezdů: Penzion Georgievi / , , / , , / , , / , , / , , / , , / , , / , , / , , / , ,- vila MEMORIES / ,- 1. a 5.190,- 2. os. ve termín / ,- studiu 5.590,-a / ,- 1. až 5.390,- 3. os. v Dětská cena*: odjezdy do a po , ,- ostatní termíny 4.990, ,- * platí pro dítě do 15-ti let ubytované na 3. a 4. lůžku pobyty 7

8 pobyty s poznáním Toskánsko, Etruskové, apartmány s polopenzí pobytový zájezd s poznáním Pobytový zájezd s koupáním v Ligurském moři a hvězdicovými výlety z jednoho místa. Během pobytu výjezd na ostrov Elba, historická Siena, starověké městečko San Gimignano, Pisa, etruské vykopávky v Grossettu, cestou zpět renesanční Florencie. Ubytování v kompletně vybavených apartmánech (dva neprůchozí 2 lůžkové pokoje, soc. zařízení, kuchyňka). Možnost za příplatek 1.800,- Kč / osobu při ubytování pouze 2 osob ve studiu. Možnost za příplatek 1.000,- Kč / osobu při ubytování pouze 3 osob ve studiu. Cena: ,- Kč Sleva pro dítě do 15 let ,- Kč Cena zahrnuje: 7 nocí u moře v kompletně vybavených apartmánech, 7 polopenzí (český kuchař), klimatizovaný autobus, výlety dle textu mimo lo na Elbu stojí asi 25,- Euro, průvodce CK. 2 dny Řím a Vatikán, nezapomenutelné Capri, probouzející se sopka Vesuv, spálené město Pompeje, italské přístavní město Neapol - hlavní město Kampánie se známou čtvrtí Santa Lucia. Známé řecké vykopávky Paestum. 4 volné dny u moře. Ubytování v kompletně vybavených apartmánech nebo studiích (dva neprůchozí 2 lůžkové pokoje, soc. zařízení, kuchyňka). Možnost za příplatek ,- Kč / osobu při ubytování pouze 2 osob ve studiu. Možnost za příplatek 1.000,- Kč / osobu při ubytování pouze 3 osob ve studiu. Cena: 9.980,- Kč Sleva pro děti do 15 let 1.500,- Kč Cena zahrnuje: 7 noclehů v kompletně vybavených apartmánech u moře, 7 polopenzí (český kuchař), klimatizovaný autobus, výlety dle textu kromě lodě na Capri (cca 36,- Euro), průvodce CK. Itálie - Řím, Kampánie, Capri, apartmány, polopenze Pohled na Florencii. pobytový zájezd s poznáním Zájezd s koupáním a hvězdicovými výjezdy z jednoho místa. Pláž u apartmánů v Paestum. 8

9 Řím, Kampánie - Vesuv, Pompeje, Neapol, Capri hotel, polopenze poznávací zájezd Zájezd zahrnuje prohlídku Říma, Neapole, Vesuvu, Pompejí, Capri. Ubytování a strava: v hotelích ve 2 lůžkových pokojích s příslušenstvím a s polopenzí. Cena: 7.600,- Kč Sleva pro děti do 18 let ,- Kč. Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, 3 x nocleh v hotelích, 3 x polopenze, výlety dle textu kromě lodě na Capri (cca 36,- Euro), průvodce CK. Sicílie, Liparské ostrovy, Vulcano,... apartmány, polopenze Řecké divadlo v Taormině. pobytový zájezd s poznáním Pobytový zájezd s poznáním, hvězdicové výjezdy po Sicílii a na Liparské ostrovy. Navštívíme hlavní město Palermo, významné středisko turistického ruchu, historické Agrigento a malebnou Taorminu, položenou na nejkrásnějším místě Sicílie, četné starořecké památky ve světoznámých Syrakusách, úpatí stále činné sopky Etny. Fakultativně lze navštívit Liparské ostrovy - Vulcano se sopečnými bahny a sirnými výpary a ostrov Lipari (lo stojí cca 24,- Euro) a případně ostrov Stromboli s pozorováním sopečných erupcí (lo stojí cca 34,- Euro). Cestou tam a zpět prohlídka Říma. Ubytování v kompletně vybavených apartmánech (dva neprůchozí dvoulůžkové pokoje, soc. zařízení, kuchyňka) nebo studiích. Možnost za příplatek 1.500,- Kč / osobu při ubytování pouze 2 osob ve studiu. Možnost za příplatek 1.000,- Kč / osobu při ubytování pouze 3 osob ve studiu. Cestou tam a zpět ubytování 2 x v hotelu s polopenzí ve 2 lůžkových pokojích s příslušenstvím. Cena: ,- Kč Sleva pro děti do 18 let ,- Kč. Cena zahrnuje: 9 noclehů, z toho 7 noclehů v apartmánech u moře a 2 noclehy v hotelích po trase s polopenzí (2 lůžkové pokoje s příslušenstvím), 7 x polopenze (český kuchař), klimatizovaný autobus, trajekty na Sicílii a zpět přes Messinský průliv, průvodce CK. Sardinie apartmány, polopenze pobytový zájezd s poznáním Pobytový zájezd s poznáním, hvězdicové výjezdy po Sardinii. Mimo koupání a volna u moře navštívíme středověké městečko Castelsardo se zastávkou u sloní skály Roccia dell Elefante, městečko Alghero, zastávka u Nuraghu Palmavera. Zdolání 650 schodů, vytesaných do skály a prohlídka krápníkové Neptunové jeskyně, přístav Porto Cervo, výšlap na Medvědí horu, městečko St. Teresa di Gallura, výlet na okolní pláže Costa Paradiso a La Pelosa, možno fakultativně podniknout celodenní výlet do NP Lamaddalena s obědem (40,- Euro). Polopenze: český kuchař připravuje polopenzi v jednom apartmánu, účastníci zájezdu si pro stravu docházejí a v pohodlí svého apartmánu ji konzumují. Ubytování: 4lůžkové apartmány (bungalovy) u moře 2 x 2lůžková ložnice, sociální zařízení. Cena: ,- Kč 9pobyty s poznáním

10 pobyty s poznáním Poznámka: za apartmán je nutno uhradit úklid ve výši 50,- Euro/ apartmán a turistickou taxu (cca 1,- Euro / noc a osobu). Cena obsahuje: dopravu busem, 7x ubytování v apartmánech (bungalovech), 6x večeře, 7x snídaně, průvodce, trajekty (palubní lístek). Sardinie a Korsika apartmány a bungalovy, polopenze Pobytově-poznávací zájezd po Korsice (5 dní městečka, příroda, moře) a Sardinii (4 dny, městečka, moře). Korsika: prohlídka historicých měst Bastia, Corte a Bonifacio - krásného přístavního města na 50 m vysokých vápencových útesech s hradem, hlavní město Ajaccio dům a hrobka Napoleona,... okruh Korsikou přes průsmyk Col Verghio do nejznámější soutěsky Spelunca, přímořské středisko Porto - návštěva janovské věže, skalní rezervace Calanche (Unesco). Koupání, vycházky. Sardinie: prohlídka Sassari s dómem, mys Falcone, koupání v přímořském středisku Stintino s božskými plážemi. Návštěva města Castelsardo s hradem na skále nad mořem, útes Capo cacia, známá Neptunova jeskyně, město Alghera - malebné město s mnoha památkami, přezdívané Malá Barcelona, bazilika S. Trinita di Saccargia z černého čediče a bílého vápence, pobřeží Costa Smeralda, přístav Olbia, letovisko Porto Cervo. Ubytování: Noclehy na Sardinii (4x) v apartmánech - bungalovech (2x 2lůžková ložnice, sociální zařízení, kuchyňka). Korsika (4 noclehy) v bungalovech - mobilhomech (2x 2lůžková ložnice, sociální zařízení, kuchyňka). Cena: ,- Kč Cena zahrnuje: doprava klimatizovaným autobusem, 4x nocleh na Sardinii, 4x nocleh na Korsice, trajekty na Korsiku a Sardinii (palubní lístek), 8x snídaně, 7x večeře, průvodce Cena nezahrnuje: vstupné do placených objektů, lodní výlety, závěrečný úklid (cca 50 Euro/ apartmán), turistické taxy. Doporučené kapesné cca 90 Euro. Komplexní pojištění. Polopenze: český kuchař připravuje polopenzi v jednom apartmánu, účastníci zájezdu si pro stravu docházejí a v pohodlí svého apartmánu ji konzumují. Francie a Španělsko hotely Cestou slunce, vína a historie nejen po Francii. Navštívíme město Moulins s nádhernou katedrálou; nejslavnější francouzské lázně Vichy - bývalé sídlo kolaborantské francouzské Pétai- Moře na Sardinii. 10

11 novy vlády; trosky vesnice Oradoure sur Glane; Cahors - starobylé středověké město s mostem Valentre (UNESCO), hrad Foix z 11. století; horskou obec ve francouzských Pyrenejích Font- -Romeu-Odeillo-Via, kde se nachází největší a nejvýkonnější solární tavicí pec na světě; město Perpignan s palácem mallorských králů a katedrálou sv. Jana Křtitele; Narbonne katarské město, kde je nádherná gotická katedrála; další starobylé město Béziers, které křižáci vypálili i s obyvatelstvem, zdymadla na kanálu Midi (UNESCO), dále - město Montpellier (UNESCO), říční deltu Camargue; bývalý přístav s mohutnými hradbami Aigues Mortes. Jeden den strávíme ve španělské Barceloně. Cestou nazpět navštívíme Ženevu. Cena: 9.990,- Kč Cena zahrnuje: klimatizovaný autobus, 7 noclehů v hotelích F1 ve 2 lůžkových pokojích po trase, průvodce CK. Je možno přiobjednat snídaně. 1 snídaně stojí cca 5,- Euro. Skandinávie - severské země (klasický okruh + Kodaň) chatky Návštěva turisticky nejpřitažlivějších míst Norska, Švédska a Dánska. V Dánsku poznáte metropoli Kodaň, ve Švédsku navštívíme historický přístav Malmö a krásné město Göteborg. V zemi fjordů, ledovců a hor - Norsku prohlédneme metropoli Oslo (Holmenkollen s můstky, poloostrov Bydgoy - Fram a centrum města), navštívíme olympijský Lillehammer, projedeme Zlatou cestu Trolů s vyhlídkovou horou Dalsniba a ledovcem Jostedal, poplujeme nejpopulárnějším fjordem Geiranger, dále Nordalfjord, Sognefjord a jiné, pohoří NP Joptunheimen domov obrů, vodopády např. Voringfoss,..., horská městečka Lom, Dombas. Poznámka: Výšlapy v norských horách nejsou fyzicky náročné. Ubytování: Chatky v kempech 4 lůžkové (nutný spací pytel). Všechny kempy jsou v příjemném prostředí, chatky jsou vybaveny vařičem. Potraviny si můžete během zájezdu dokupovat v supermarketech, které jsou ve všech větších střediscích. Cena: ,- Kč Cena zahrnuje: klimatizovaný autobus, 6 noclehů ve 4 lůžkových bungalovech po trase s možností vaření, trajekty po mořích i fjordech, průvodce CK). pobyty s poznáním Norsko - Sognefjord. Anglie - magický Cornwall hotely Okruh nejznámějšími místy jižní Anglie s mystickou historií. 11

12 pobyty s poznáním Staré anglické město Winchester (kulatý stůl krále Artuše v Great Hall), Portsmouth s bohatou námořní historií (vlajková loï admirála Neslona Victory, resp. neporazitelný Warior loï se špičkovou dobovou technikou z r. 1860, námořní muzeum), Maiden Castle nejlépe dochovaná pevnost z doby železné v Evropě, přímořské letovisko Weymouth místo konání jachtařských disciplín na olympiádě, Exeter - katedrála s nejskvostnější výzdobou v Anglii a hospoda piráta Francise Drakea, Plymouth se starým přístavem, benediktinské opatství St. Michael s Mount, nejzápadnější mys Anglie Land s End, Tintagel Merlinova jeskyně dle pověsti rodiště krále Artuše, NP Bodmin Moor s hospodou Jamaica Inn, proslulá anglická riviéra s městečkem Brixham, národní park Dartmoor s výšlapem na Haytor Rocks, Glastonbury se známým opatstvím s majestátní katedrálou, Bath s římskými lázněmi, celodenní prohlídka Londýna. Ubytování: 6 x hotel Travelodge 2 lůžkové pokoje s příslušenstvím s varnou konvicí a s bohatými levnými možnostmi stravování v blízkém okolí, 1 x hotel F1 2 lůžkové pokoje se snídaní, průvodce CK. Cena: ,- Kč Sleva pro děti do 18 let ,- Kč Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, 7 noclehů v hotelích dle textu, 1 snídaně, Eurotunel, průvodce CK. Za krásami Švýcarska hotely, snídaně Návštěva nejnavštěvovanějších míst Švýcarska: malebná města Bern (hlavní město), atraktivní Luzern, horský Interlaken a Thun, Lugano úchvatné tzv. Rio de Janeiro Evropy ; Bernské Alpy, údolí Ementál ochutnávka sýrů v sýrárně, Grindelwald možnost výjezdu lanovskou na Jungfraujoch nejvyšší železniční stanice v Evropě (3571 m); sjezd do Laterbrunenu návštěva skvělých Trümmelbašských vodopádů, Caslano návštěva čokoládovny s ochutnávkou a možností nákupu. Cestou Vaduz hlavní město Lichtenštejnska. Cena: 6.780,- Kč Cena obsahuje: dopravu zájezdovým busem, 3x ubytování v hotelu ve 2-3 lůžkových pokojích s příslušenstvím, 3 snídaně, průvodce. Je možno také přiobjednat: lanovku na Jungfraujoch cca 85 Sfr - nutné objednat při přihlášení (cena platí při min. 30 osobách) a 3x večeře za 890,- Kč. Holandsko - květinové korzo hotely Kvetoucí pole tulipánů, narcisů, hyacintů, větrné mlýny, starobylá města, romantický venkov, nádherná muzea. Návštěva květinové burzy Aalsmeer, květinového parku Keukenhof, květinové korzo, sýrové trhy, sýrová farma, prohlídka Amsterodamu, Rotterdamu, Den Haagu, město miniatur Madurodam. Ubytování: v hotelu - 2 lůžkové pokoje. Cena: 5.880,- Kč Cena zahrnuje: 2 x nocleh, dopravu klimatizovaným autobusem, komplexní pojištění vč. storna, místní poplatek, průvodce CK. Cena nezahrnuje: vstupy do objektů; projížïky loděmi (doporučujeme cca 50 EUR). 12

26. sezóna. tel.: 553 616 023, mobil: 602 786 895. Obsah: Nyní si Vám dovoluji podat několik základních informací:

26. sezóna. tel.: 553 616 023, mobil: 602 786 895. Obsah: Nyní si Vám dovoluji podat několik základních informací: Cestovní kancelář»vidi«privat: (pro písemný kontakt ) Ing. V. Smolka, Neumannova 16 747 07 Opava, tel.: 553 616 023 Kancelář Opava: (pro osobní kontakt): Horní náměstí 47, 746 01 Opava tel.: 553 616 023,

Více

Informace. S námi cestujete pohodlně a bezpečně

Informace. S námi cestujete pohodlně a bezpečně Informace Pobočky CK KO TOUR (Ladislav Cacek, cestovní kancelář) Polička Svitavy Riegrova 52, 572 01, tel.: 461 723 740, e-mail: policka@kotour.cz, skype: ko-tour policka info a rezervace všech zájezdů

Více

Informace. S námi cestujete pohodlně a bezpečně. 2 Bova, E II, 49 a 48 míst, lůžková úprava. 1 Berkhof, E II, 49 míst

Informace. S námi cestujete pohodlně a bezpečně. 2 Bova, E II, 49 a 48 míst, lůžková úprava. 1 Berkhof, E II, 49 míst P r o g r a m y j s o u o r i e n t a č n í 1 Informace Pobočky CK KO TOUR (Ladislav Cacek, cestovní kancelář) www.kotour.cz Polička Riegrova 52, 572 01, tel./fax: 461 724 662, tel: 461 723 740, e-mail:

Více

LÉTO. poznávací zájezdy pobyty u moře. 24 let tradice LETECKY AUTOBUSEM AUTEM DOVOLENÁ U MOŘE SLEVY FIRST MOMENT 24 LET TRADICE POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

LÉTO. poznávací zájezdy pobyty u moře. 24 let tradice LETECKY AUTOBUSEM AUTEM DOVOLENÁ U MOŘE SLEVY FIRST MOMENT 24 LET TRADICE POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 24 let tradice 1992 2015 2015 LÉTO pobyty u moře 24 LET TRADICE DOVOLENÁ U MOŘE POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LETECKY AUTOBUSEM AUTEM SLEVY FIRST MOMENT 1992 2015 ŘECKO ITÁLIE EVROPA a... NOVINKY www.rialto.cz 41992-2015

Více

Informace. Riegrova 52, 572 01, tel./fax: 461 724 662, tel.: 461 723 740, e-mail: policka@kotour.cz Pardubice

Informace. Riegrova 52, 572 01, tel./fax: 461 724 662, tel.: 461 723 740, e-mail: policka@kotour.cz Pardubice Informace Pobočky CK KO TOUR (Ladislav Cacek, cestovní kancelář) www.kotour.cz Polička Riegrova 52, 572 01, tel./fax: 461 724 662, tel.: 461 723 740, e-mail: policka@kotour.cz Pardubice Palackého 2418,

Více

Katalog zájezdů 2010

Katalog zájezdů 2010 Katalog zájezdů 2010 Vážení klienti, rádi Vás seznámíme s naší nabídkou na rok 2010, kdy začínáme naši již 21. sezónu. Těší nás zájem zákazníků stálých, ale i nových, kteří se poprvé seznamují s naším

Více

chorvatsko & itálie francie & Španělsko 2015

chorvatsko & itálie francie & Španělsko 2015 25. sezóna chorvatsko & itálie francie & Španělsko 2015 POBYTOVÉ ZÁJEZDY JADERSKÉ A STŘEDOZEMNÍ MOŘE POZNÁVACÍ A SPORTOVNÍ ZÁJEZDY ZALOŽENO 1990 Spolehlivý průvodce na Vašich cestách www.campana.cz POJIŠTĚNÍ

Více

Pobytové zájezdy Španělsko, Chorvatsko Poznávací zájezdy

Pobytové zájezdy Španělsko, Chorvatsko Poznávací zájezdy 2015 Pobytové zájezdy Španělsko, Chorvatsko Poznávací zájezdy www.ck-karavan.cz 2 Úvod Vážení a milí zákazníci, představujeme Vám novou nabídku našich pobytových a poznávacích zájezdů na rok 2015. Především

Více

P O Z N Á V A C Í Z Á J E Z D Y

P O Z N Á V A C Í Z Á J E Z D Y P O Z N Á V A C Í Z Á J E Z D Y ŠPANĚLSKÉ SLAVNOSTI ohnivé Las Fallas FIESTA - oslavy v Oropese výborná polopenze - bufet vvvvvvrná TERMÍN: 15. 3. 23. 3. 2015 Fallas CENA: 8.580,-Kč 2. 10. - 11. 10. 2015

Více

Pobytové zájezdy poznávací zájezdy letecké eurovíkendy expo 2015 Milano. Katalog zájezdů 2015. 26. sezóna s Vámi

Pobytové zájezdy poznávací zájezdy letecké eurovíkendy expo 2015 Milano. Katalog zájezdů 2015. 26. sezóna s Vámi Pobytové zájezdy poznávací zájezdy letecké eurovíkendy expo 2015 Milano Katalog zájezdů 2015 26. sezóna s Vámi Vážení klienti, je nám potěšením letos s Vámi oslavit 25. narozeniny CK Quicktour a v podobě

Více

cestovní kancelář Litomyšl

cestovní kancelář Litomyšl cestovní kancelář Litomyšl Dovolená 2015 termály moře poznání Vážení přátelé, milí zákazníci! Úvodem nám dovolte, abychom Vám poděkovali za Vaši přízeň a důvěru, neboť díky Vám vstupuje CKL do jubilejní

Více

ZÁJEZDY 2015 ZÁJEZDY 2012. Cestovka Pohoda. U Černé věže 26 370 01 České Budějovice Tel.: 385 310 813, 720 154 400 e-mail: info@cestovkapohoda.

ZÁJEZDY 2015 ZÁJEZDY 2012. Cestovka Pohoda. U Černé věže 26 370 01 České Budějovice Tel.: 385 310 813, 720 154 400 e-mail: info@cestovkapohoda. Cestovka Pohoda s.r.o. Cestovka Pohoda ZÁJEZDY 2015 ZÁJEZDY 2012 www.cestovkapohoda.cz www.acestuj.cz U Černé věže 26 370 01 České Budějovice Tel.: 385 310 813, 720 154 400 e-mail: info@cestovkapohoda.cz

Více

DÍTĚ DO 15 LET ZDARMA SLEVY AŽ 15 % RODINNÉ BALÍČKY

DÍTĚ DO 15 LET ZDARMA SLEVY AŽ 15 % RODINNÉ BALÍČKY DÍTĚ DO 15 LET ZDARMA SLEVY AŽ 15 % Léto 2015 RODINNÉ BALÍČKY Chorvatsko Maďarsko Poznávací zájezdy 2 Vážení přátelé, děkujeme Vám všem, kteří s námi již jednadvacet let navštěvujete krásná pobytová místa

Více

Již 24 let na cestách s Vámi. Slevy až 12 % za včasný nákup Slevy pro stálé zákazníky Slevy pro děti. www.kozaktour.cz

Již 24 let na cestách s Vámi. Slevy až 12 % za včasný nákup Slevy pro stálé zákazníky Slevy pro děti. www.kozaktour.cz 2015 Již 24 let na cestách s Vámi Slevy až 12 % za včasný nákup Slevy pro stálé zákazníky Slevy pro děti www.kozaktour.cz Úvod Vážení přátelé cestování, je nám velký potěšením předložit Vám nový katalog

Více

MAĎARSKO SLOVENSKO ČESKÁ REPUBLIKA seniorské a poznávací zájezdy

MAĎARSKO SLOVENSKO ČESKÁ REPUBLIKA seniorské a poznávací zájezdy DĚTSKÉ CENY DO 15 LET NOVINKA ANIMAČNÍ PROGRAMY PRO DĚTI PŘI SEPSÁNÍ SMLOUVY ZÁLOHA POUZE 1000,- Kč CHORVATSKO... U O T O MAĎARSKO CESTOVÁNÍ S JIST SLOVENSKO ČESKÁ REPUBLIKA seniorské a poznávací zájezdy

Více

24 let jsme tady pro Vás!

24 let jsme tady pro Vás! 24 let jsme tady pro Vás! Vážení a milí cestovatelé, děkujeme Vám za Vaši stálou přízeň, díky které vstupujeme společně s Vámi do naší 24. sezóny. Letos jsme Vám připravili opět spoustu kvalitních a zajímavých

Více

LÉTO 2015 ŘECKÝ OSTROV KORFU RAKOUSKO ZVÝHODNĚNÉ ZÁJEZDY PRO SENIORY 55 + Letecky, autobusem, vlastní dopravou

LÉTO 2015 ŘECKÝ OSTROV KORFU RAKOUSKO ZVÝHODNĚNÉ ZÁJEZDY PRO SENIORY 55 + Letecky, autobusem, vlastní dopravou LÉTO 2015 ŘECKÝ OSTROV KORFU RAKOUSKO ZVÝHODNĚNÉ ZÁJEZDY PRO SENIORY 55 + Letecky, autobusem, vlastní dopravou Vážené dámy a vážení pánové, naši milí klienti! Vstupujeme do naší 25. sezony a věřím, že

Více

Pondělí 8.00 9.00 směny za střed. Všechny směny bez poplatku. Možnost devizového poradenství.

Pondělí 8.00 9.00 směny za střed. Všechny směny bez poplatku. Možnost devizového poradenství. CESTOVNÍ KANCELÁŘ w w w. zlintour trips.cz 1 S M Ě N Á R N A Pondělí 8.00 9.00 směny za střed. Všechny směny bez poplatku. Možnost devizového poradenství. Při směnách nad 50.000 CZK individuální kurzy,

Více

DOVOLENÁ PRO SENIORY. SLEVA pro seniory až 25% SLEVA pro doprovodné osoby až 20% Speciální seniorské programy. www.cedok.cz

DOVOLENÁ PRO SENIORY. SLEVA pro seniory až 25% SLEVA pro doprovodné osoby až 20% Speciální seniorské programy. www.cedok.cz www.cedok.cz SLEVA pro seniory až 25% SLEVA pro doprovodné osoby až 20% Speciální seniorské programy Za hranice všedních dnů DOVOLENÁ PRO SENIORY TURECKO ŠPANĚLSKO MADEIRA ŘECKO KYPR ITÁLIE BULHARSKO SLOVENSKO

Více

Dovolená u moře od 3.390 Kč/týden. Děti zdarma. Nové luxusní mobilhomy na Palmové riviéře. Nový kemp ve střední Itálii

Dovolená u moře od 3.390 Kč/týden. Děti zdarma. Nové luxusní mobilhomy na Palmové riviéře. Nový kemp ve střední Itálii ITÁLIE 2015 CHORVATSKO Dovolená u moře od 3.390 Kč/týden Děti zdarma Nové luxusní mobilhomy na Palmové riviéře Nový kemp ve střední Itálii Obsah 1 Všeobecné informace o zájezdech 2 4 Itálie Lignano (stany

Více

KORSIKA SARDINIE ELBA ISCHIA SICÍLIE. www.ostrovkorsika.cz. www.ckibis.cz. CK ANTLOVÁ s.r.o. je èlenem Asociace èeských cestovních kanceláøí

KORSIKA SARDINIE ELBA ISCHIA SICÍLIE. www.ostrovkorsika.cz. www.ckibis.cz. CK ANTLOVÁ s.r.o. je èlenem Asociace èeských cestovních kanceláøí KORSIKA SARDINIE ELBA ISCHIA SICÍLIE CK ANTLOVÁ s.r.o. je èlenem Asociace èeských cestovních kanceláøí www.ckibis.cz www.ostrovkorsika.cz Vážení klienti, jsme cestovní kancelář, která se již 16. sezónu

Více

CHORVATSKO MAĎARSKO SLOVENSKO ČESKÁ REPUBLIKA 55+ www.duhatour.cz. POUZE 1000,- Kč SENIORSKÉ ZÁJEZDY

CHORVATSKO MAĎARSKO SLOVENSKO ČESKÁ REPUBLIKA 55+ www.duhatour.cz. POUZE 1000,- Kč SENIORSKÉ ZÁJEZDY DĚTSKÉ CENY DO 15 LET ANIMAČNÍ PROGRAMY PRO DĚTI SENIORSKÉ ZÁJEZDY 55+ PŘI SEPSÁNÍ SMLOUVY ZÁLOHA POUZE 1000,- Kč CHORVATSKO MAĎARSKO SLOVENSKO ČESKÁ REPUBLIKA dovolená u moře seniorské zájezdy lázeňské

Více

Důležitá upozornění Všeobecné informace

Důležitá upozornění Všeobecné informace Komplexní cestovní pojištění Cestovní kancelář považuje za samozřejmé, že o vás bude dobře postaráno i za nepředvídatelných okolností. Zajistili jsme tedy pro vás komplexní cestovní pojištění u VZP ČR.

Více

KATALOG ZÁJEZDŮ 2011. poznejte svět s námi

KATALOG ZÁJEZDŮ 2011. poznejte svět s námi KATALOG ZÁJEZDŮ 2011 poznejte svět s námi Vážení přátelé, ať již jste našimi stálými zákazníky nebo rozšiřujete naši cestovatelskou rodinu, dovolte, abychom Vás přivítali v nové sezóně 2011, která je obohacena

Více

SLEVY - SOUTĚŽ - DOVOLENÁ NA SPLÁTKY - NÁHRADNÍ PLNĚNÍ - PLATBA POUKÁZKOU

SLEVY - SOUTĚŽ - DOVOLENÁ NA SPLÁTKY - NÁHRADNÍ PLNĚNÍ - PLATBA POUKÁZKOU SLEVY - SOUTĚŽ - DOVOLENÁ NA SPLÁTKY - NÁHRADNÍ PLNĚNÍ - PLATBA POUKÁZKOU Našim stálým klientům nabízíme věrnostní slevy. Ti z vás, kteří vycestovali s naší CK 3 a vícekrát, mají možnost získat slevu na

Více

Zájezdy pro seniory 55+ a dotované zájezdy JARO a PODZIM 2013

Zájezdy pro seniory 55+ a dotované zájezdy JARO a PODZIM 2013 Andalusie Costa Brava Mar Menor Mallorca Menorca Sicílie Sardinie Zájezdy pro seniory 55+ a dotované zájezdy JARO a PODZIM 2013 San Remo Malta Portugalsko Madeira Turecko Ischia Kypr Do 28. 2. záloha pouze

Více

Vaše spokojenost naše reklama. Léto2015. Bulharsko a Řecko

Vaše spokojenost naše reklama. Léto2015. Bulharsko a Řecko Vaše spokojenost naše reklama Léto2015 Bulharsko a Řecko 2 > LÉTO 2015 Pojištění léčebných výloh Pojištění Zdravotní pojištění není zahrnuto v ceně zájezdu. Vybrat si můžete ze dvou variant, buď pojištění

Více

IveRia-travel s.r.o. CHORVATSKO ITÁLIE - chatky - apartmány - mobilhome. od 400 Kč/týden. NEJLEVNĚJI K MOŘI cena za mobilhom pro 4 osoby

IveRia-travel s.r.o. CHORVATSKO ITÁLIE - chatky - apartmány - mobilhome. od 400 Kč/týden. NEJLEVNĚJI K MOŘI cena za mobilhom pro 4 osoby IveRia-travel s.r.o. cestovní kancelář Mírové nám. 35, 400 01 Ústí nad Labem (nad obchodem se staroz itnostmi - Antik) Tel.: 475 208 585, 475 208 586 Fax: 475 201 377 Mobil: 602 227 808 e-mail: info@iveria.cz

Více

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LÁZNĚ A WELLNESS POBYTY POBYTOVÉ ZÁJEZDY

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LÁZNĚ A WELLNESS POBYTY POBYTOVÉ ZÁJEZDY POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LÁZNĚ A WELLNESS POBYTY POBYTOVÉ ZÁJEZDY 2015 ITÁLIE FRANCIE NĚMECKO RAKOUSKO ŠVÝCARSKO ŠPANĚLSKO ANGLIE SKOTSKO BENELUX HOLANDSKO POLSKO CHORVATSKO SLOVINSKO MAĎARSKO SLOVENSKO ČESKÁ

Více

2015 19. sezóna. www.roslo.cz

2015 19. sezóna. www.roslo.cz CK ROSLO s.r.o. nám. Přemysla Otakara II. 84/24 370 01 České Budějovice tel: 386 355 932, 604 919 838 email: roslo@roslo.cz CK ROSLO s.r.o. Neckermann partner, Lannova 57 370 01 České Budějovice tel: 387

Více