Kontaktujte nás Live Chat ZÍSKEJTE 50% K VAŠEMU VKLADU!

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Kontaktujte nás support@zoomtrader.com Live Chat ZÍSKEJTE 50% K VAŠEMU VKLADU!"

Transkript

1

2 2 Obsah Úvod... 3 Co jsou binární opce? důvodů proč investovat binární opce... 5 Jak začít obchodovat krok za krokem... 6 Registrujeme se a depositujeme... 6 Volíme investiční strategie ) Trendová strategie ) Strategie dobrých zpráv ) Technická analýza ) Fundamentální analýza... 9 Obchodujeme... 9 Co je Digital? Co je Touch? Co je Range? Slovník pojmů Často kladené dotazy Zákaznická podpora... 17

3 3 Úvod Milý obchodníku, Vítáme Tě v našem týmu investorů binárních opcí! Děkujeme, že jste si zvolil naši platformu ZoomTrader, která patří mezi nejmodernější na trhu. Snažíme se našim obchodníkům poskytnout takové prostředí, aby mohli investovat rychle, pohodlně a bezpečně. Svět binárních opcí patří mezi nejrychleji se rozvíjející investiční odvětví a je oblíbený zejména pro svoji jednoduchost a možnost vysokého zhodnocení. Své prostředky můžete během velmi krátkého časového horizontu zhodnotit o několik desítek procent. Investování se díky binárním opcím stalo přístupnější lidem, kteří by neměli dostatek kapitálu nebo zkušeností pro obchody na klasických burzách. V tomto odvětví dopředu znáte potencionální zisk i ztrátu a nelze investovat tzv. na dluh, takže nikdy nepřijdete o peníze, které jste sami nevložili. U nás si můžete vybrat z nepřeberného množství aktiv, která naleznete na nejznámějších světových burzách. Od zlata, přes akcie globálních firem až po měnové páry, to všechno je Vám k dispozici stejně jako těm největším tygrům z Wall Streetu! Aby bylo Vaše obchodování co nejpříjemnější, připravili jsme pro Vás návody, slovník a mnoho tipů jak investovat. K dispozici je Vám samozřejmě i naše zákaznická podpora, na kterou se neváhejte kdykoliv obrátit. Doufáme, že budete ze světa binárních opcí stejně nadšeni, jako jsme my a přejeme Vám mnoho úspěšných obchodů! Váš ZoomTrader Team

4 4 Co jsou binární opce? Binární opce je jednoduchý a profitabilní způsob, jak obchodovat na finančních trzích. Mezi obchodníky je tento typ investování oblíbený zejména pro svoji férovost, kdy dopředu víte jasně stanovenou částku - kolik můžete vydělat nebo ztratit. Tento typ obchodování je vhodný i pro nováčky ve finančním světě, protože se v případě ztrát nemohou dostat do žádných dluhů. Riskují pouze kapitál, který se rozhodnou investovat v daný moment a není zde možnost, jak přečerpat svůj aktuální zůstatek na obchodním účtu. Každá opce má svoji dobu expirace (vypršení). Doba za jakou opce vyprší, může být různá, od jedné minuty, až po několik hodin. Obchodníka tolik nezajímá vývoj ceny v průběhu obchodu, ale až stav na jeho konci. Jakmile opce vyprší, dozvíme se uzavírací cenu a pokud je taková, jako jsme přepokládali, inkasujeme zisk. Příklad: Koupíme binární opce Microsoftu při hodnotě 31,4 a spekulujeme, že se jejich hodnota za 30 minut zvýší. Za 30 minut cena opce uzavře na 32,5 = cena se opravdu zvýší a my tak inkasujeme zisk. Cílem obchodníka s binárními opcemi je správně odhadnout trend, kterým opce půjde, či určit nad jakou hranicí se cena bude pohybovat při vypršení obchodu.

5 5 12 důvodů proč investovat binární opce 1. Od začátku investice znáte potencionální zisk i ztrátu! 2. Krátký investiční horizont dnes investujete = dnes vyděláte! 3. Je jedno, jaká je současná cena akcie, stačí, když se pohne tím správným směrem! 4. Nemůžete se dostat do dluhů můžete přijít vždy maximálně o vloženou investici. 5. Velké zhodnocení i při minimálním pohybu trhu! 6. Začít investovat můžete již s pár stovkami! 7. Nekupujete aktiva přímo, ale pouze spekulujete na jejich růst nebo pokles! 8. Zhodnocení 80% během pár minut! 9. Velké množství obchodovaných instrumentů stačí si jen vybrat! 10. Obchodujte Forex, komodity nebo akcie vše pod jednou střechou! 11. Žádné stresování v průběhu obchodu, rozhodující je cena až po vypršení opce! 12. Nepotřebujete žádné zkoušky či certifikáty. Stačí vám selský rozum!

6 6 Jak začít obchodovat krok za krokem 1) Zaregistrujete se a vložíte svoji první investici 2) Zvolíte si investiční strategie, kterými se budete řídit 3) Obchodujete Registrujeme se a depositujeme 1) Na hlavní stránce klikneme na možnost Začni obchodovat v pravém horním rohu

7 7 2) Vyplníme registrační formulář a klikneme na OTEVŘÍT NOVÝ ÚČET. Nevyplňujte prosím háčky a čárky, stačí psát bez diakritiky. Po Registraci Vám přijde , s informací že jste byli úspěšně zaregistrováni.

8 8 3) Vložíme prostředky na náš investiční účet. Volíme investiční strategie Ve světě burzy existuje investičních strategií snad stejně tolik, jako titulů do kterých můžete investovat. Každému obchodníkovi vyhovuje jiný přístup a většina si bere inspiraci z těch nejpopulárnějších. Zde Vám přinášíme přehled těch, které binární obchodníci používají nejvíce: 1) Trendová strategie Populární strategie, kdy investor využívá současné nálady na trhu a snaží se takzvaně svézt na vlně. To znamená, že investujete do akcie, která právě roste a prodáte ji ještě dříve, než začne klesat (než vlna narazí na břeh). Pokud si naopak myslíte, že trh roste už příliš dlouho a musí přijít pokles, může vsadit proti němu a zainvestovat na pokles. 2) Strategie dobrých zpráv V tomto případě využívá obchodník zpráv, které hýbou trhem. Nemusí být nutně dobré ve smyslu růstu trhu, ale jsou dobré pro rozpohybování akciových kurzů. Například se čeká na zveřejnění hodnoty růstu HDP Evropské unie, což bude mít samozřejmě dopad na kurz Eura. Vy můžete vsadit, zda zveřejněná zpráva eurový pár posílí nebo ho oslabí. Máte však jistotu, že stagnovat určitě nebude. 3) Technická analýza Tento přístup se snaží číst informace o budoucím vývoji hlavně z grafů. Techničtí obchodníci věří, že cena se pohybuje v nějakých cyklech, tedy že se po určité době opakuje její růst nebo pokles. V grafech se tedy snaží nalézt ukazatele, kteří cenu vždy ovlivní, například dvojité dno.

9 9 4) Fundamentální analýza Fundamentální přístup je ten nejznámější. Většina lidí si obchodníky představuje, jak neustále pročítají výroční zprávy, sledují novinky ze světa byznysu a čtou Wall Street Journal. To je přesný příklad fundamentálního obchodování, tedy získat si co nejvíce informací, analyzovat je a podle toho předpovědět růst ceny akcie. Obchodujeme Nyní můžeme začít obchodovat! Stačí kliknout na zelené tlačítko v horním menu ZAČNĚTE OBCHODOVAT a zobrazí se nám výběr investic spolu s grafy. Můžeme si vybrat, které binární opce chceme obchodovat, zda je to Digital, Touch nebo Range. Podrobně jsou tyto opce popsány v další kapitole. Vybereme, zda spekulujeme na růst nebo na pokles a podle toho klikneme na tlačítko KOUPIT nebo PRODAT. Poté zadáme částku, kterou chceme investovat a pak už zbývá jenom čekat, než naše opce vyprší a my se dozvíme, zda jsme odhadovali správně. Všechny otevřené obchody vidíme dole na stránce, v sekci OTEVŘENÉ OBCHODY.

10 10 Historii našeho investování uvidíme po kliknutí na MÉ OBCHODY v horním menu. Nutno dodat, že první kroky ve světě investic bývají dosti váhavé a obchody nekončí vždy ziskem. Tím jak obchodník získává zkušenosti a vylepšuje svoji strategii, se postupně propracovává mezi ty ziskové, až je po čase schopen se binárními opcemi živit a rozhodne se věnovat se obchodování na plný úvazek.

11 11 Co je Digital? Očekáváte růst trhu, ale nevíte, jak vysoko cena poroste? Nevadí! U nás lze investovat i na samotný trend! Digital je pro svoji jednoduchost nejoblíbenějším druhem binárních opcí. Koupí této opce spekulujete, zda daná akcie či komodita bude růst, či naopak klesat. Pokud se správně rozhodnete a po vypršení opce bude hodnota akcie opravdu vyšší (nebo nižší jestliže spekulujete na pokles) je vám připsán zisk. Příklad: Sledujete akcie Microsoftu. Vidíte, že v posledních hodinách jejich hodnota roste. Navíc si přečtete zprávu, že dnes společnost ohlásí výsledek hospodaření a všichni očekávají velmi dobrá čísla. Rozhodnete se tedy koupit binární opce. Protože spekulujete čistě na směr, jakým se graf pohne (nahoru nebo dolů), zvolíte typ Digital. Vaše předpověď tedy je, že cena akcií Microsoftu bude za hodinu vyšší, než je teď. Za 100$ dáte příkaz ke koupi a čekáte hodinu, než opce vyprší. Po vypršení opce zjistíte, že vaše předpověď byla opravdu správná a inkasujete zisk ve výši 81% investice. Na váš účet je tedy připsáno 181$ (vašich původních 100$ plus zisk 81$). Samozřejmě můžete takto spekulovat i na pokles akcie a vydělat stejné peníze. Výhodou tohoto typu obchodování je, že od začátku znáte potencionální zisk i ztrátu. V momentě kdy se rozhodujete, zda investovat, máte jasný přehled o tom, kolik lze obchodem vydělat a kolik lze ztratit.

12 12 Co je Touch? Jste přesvědčeni, že se Vámi zvolená akcie dostane na určitou cenu, jenom nevíte přesně kdy? U binární opce typu Touch stačí, aby se graf kdykoliv dotkl stanovené hranice a máte vyděláno! Jak už název napovídá, tento typ binární opce je založen na spekulaci, zda se cena akcie či komodity dotkne předem stanovené hranice. Stačí si vybrat, zda akcie zasáhne hranici pod nebo nad současnou cenou. Příklad: Sledujete americký index Dow Jones. Vypozorovali jste, že každý první den v měsíci jsou nadprůměrně velké pohyby indexu, než se trh rozhodne, jakým směrem se vydá. Koupíte binární opci, a protože pouze odhadujete hranici, na kterou se graf dostane, zvolíte typ Touch. Investujete 100$, že se index Dow Jones dotkne stanovené hranice nad/pod současnou cenou. Když se tak stane do hodiny, než opce vyprší, inkasujete zisk 81%. Na váš účet je tedy připsáno 181$ (vašich původních 100$ plus zisk 81$). Někdy se graf dotkne hranice již dříve, než opce vyprší a vy tak vyděláte třeba již po prvních 15 minutách. Samozřejmě cena aktiva se nemusí hranice pouze dotknout, ale i v případě jejího překonání je vaše investice zisková. Hlavní výhodou binární opce typu Touch je, že stačí, aby se pouze jednou dostal graf na stanovenou hranici a investor už inkasuje zisk. To je rozdíl oproti klasické opci Digital, kdy hodnota akcie musí být na správném místě přesně v době vypršení opce.

13 13 Co je Range? Stagnují vaše oblíbené tituly a vy nemáte jistotu kterým směrem se vydají? Nevadí! Ať klidně zůstanou v současném cenovém pásmu, vy přesto vyděláte! S binární opcí typu Range spekulujete, že cena aktiva buď nebude ani stoupat ani klesat a zůstane ve svém pásmu nebo naopak bude cena hodně rozkolísaná a skončí mimo pásmo. Tato opce je ideální, když neznáme trend, kterým se akcie vydá, ale tušíme, zda se bude obchodovat více či méně. Příklad: Sledujete měnový pár EUR/JPY. Máte vypozorováno, že během určitého časového úseku není tento měnový pár obchodován tak často a jeho cena spíše stagnuje. Zjistíte, že během této doby se nechystá ani žádná ekonomická zpráva, která by cenu mohla ovlivnit. Váš předpoklad tedy je, že měnový pár EUR/JPY nezaznamená v tuto dobu žádné výrazné pohyby. Koupíte binární opci typu Range, protože očekáváte, že cena setrvá v rámci pásma. Investujete 100$ a čekáte hodinu, než opce vyprší. V momentě vypršení opce graf zůstane v pásmu a nedostane se mimo jeho rozsah. Vy tak inkasujete zisk 81%. Na váš účet je tedy připsáno 181$ (vašich původních 100$ plus zisk 81$). Samozřejmě můžete spekulovat i opačně, že graf skončí mimo hranice pásma. Výhodu typu opce Range je, že nemusíme znát směr, kterým se graf bude ubírat. Buď očekáváme výrazné pohyby mimo cenové pásmo nebo naopak stagnaci akcie, kdy její pohyby jsou minimální.

14 14 Slovník pojmů Binární opce: Binární opce je speciální druh opce, jejíž zisky a ztráty jsou dopředu známé. Když váš obchod skončí v zisku, můžete vydělat až 85% vaší původní investice. Call příkaz: Zadáním Call příkazu spekulujete na to, že cena aktiva v době expirace bude vyšší, než jaká je v době nákupu. Digital opce: Koupí této opce spekulujete, zda daná akcie či komodita bude růst, či naopak klesat. Pokud se správně rozhodnete a po vypršení opce bude hodnota akcie opravdu vyšší (nebo nižší jestliže spekulujete na pokles) je vám připsán zisk. Expirační doba: Expirační doba je čas, za který opce vyprší a obchodník se dozví, zda investoval správně. Fundamentální analýza: Způsob, kterým obchodník zkoumá, jak makroekonomické údaje ovlivňují cenu opce. In the money: Pokud váš kontrakt vyprší v In the money, znamená to, že jste spekulovali správně a inkasujete zisk. Out the money: Pokud váš kontrakt vyprší v Out the money, znamená to, že se spekulace nepodařila a vy jste tak nic nevydělali. Podkladové aktivum: Podkladové aktivum může být akcie, komodita, měnový pár nebo index. Na obchodování podkladových aktiv je založeno samotné investování. Put příkaz: Zadáním Put příkazu spekulujete na to, že cena aktiva v době expirace bude nižší, než jaká je v době nákupu. Range opce: U opce typu Range spekulujete, že cena aktiva buď nebude ani stoupat ani klesat a zůstane ve svém pásmu nebo naopak bude cena hodně rozkolísaná a skončí mimo pásmo. Technická analýza: Technická analýza je založena na grafech a statistice. Obchodník se na základě minulé výkonnosti grafu snaží předpovědět budoucí pohyb opce. Touch opce: Typ binární opce, který je založen na spekulaci, zda se cena akcie či komodity dotkne předem stanovené hranice. Stačí zvolit, zda akcie zasáhne hranici pod nebo nad současnou cenou.

15 15 Často kladené dotazy Co jsou binární opce? Binární opce je speciální druh opce, jejíž zisky a ztráty jsou dopředu známé. Když váš obchod skončí v zisku, můžete vydělat až 85% vaší původní investice. Co je podkladové aktivum? Podkladové aktivum může být akcie, komodita, měnový pár nebo index. Na obchodování podkladových aktiv je založeno samotné investování. Která podkladová aktiva mohu nakoupit jako binární opce? Existuje velké množství akcií, komodit, indexů a měnových párů, které můžete obchodovat online, skrze nás, brokera s binárními opcemi. Co je Call příkaz? Zadáním Call příkazu spekulujete na to, že cena aktiva v době expirace bude vyšší, než jaká je v době nákupu. Co je Put příkaz? Zadáním Put příkazu spekulujete na to, že cena aktiva v době expirace bude nižší, než jaká je v době nákupu. Co je investovaná částka? Investovaná částka je množství peněz, ze kterého je vypočítán zisk a případně je to maximální částka, kterou můžete v investici ztratit. Co znamená skončit In the money? Pokud váš kontrakt vyprší v In the money, znamená to, že jste spekulovali správně a inkasujete zisk. Co znamená skončit v Out the money? Pokud váš kontrakt vyprší v Out the money, znamená to, že se spekulace nepodařila a vy jste tak nic nevydělali. Co se stane, pokud cena aktiva skončí na stejné úrovni, na jaké byla v době nákupu? Pokud cena aktiva skončí na stejné úrovni jako v době nákupu, počítá se stejně jako pozice In the money, tedy inkasujete zisk. Musím zdanit své příjmy z investování? My jako broker vám nikdy žádné daně dopředu strhávat nebudeme. Záleží na legislativě vaší země, zda vám ukládá povinnost vaše příjmy z investování danit.

16 16 Potřebuji speciální software, abych mohl obchodovat? Naše platforma funguje přímo v internetovém prohlížeči, tedy žádný speciální software nepotřebujete. Doporučujeme aktualizovaný internetový prohlížeč, skrze který můžete využívat naplno všechny funkce naší platformy. Co je expirační doba? Expirační doba je čas, za který opce vyprší a obchodník se dozví, zda investoval správně. Jaké je časové pásmo expirační doby? Časové pásmo expirační doby je GMT Londýn. Co stojí založení účtu? Nejsou žádné poplatky spojené se založením účtu. Abyste mohli začít obchodovat reálné peníze, musíte vložit prostředky na váš účet. Je vaše stránka bezpečná? Ano, používáme 128 bitové šifrování SSL (Secure Socket Layer) společně s certifikátem, abychom ochránili všechny transakce. Tato technologie je používána také u většiny finančních institucí.

17 17 Zákaznická podpora Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv přáním! Můžete využít našeho u, kdy máte možnost dopisovat si online s naším operátorem. Nebo nám můžete poslat mail, či zavolat na naši zákaznickou linku. Zákaznická linka: Czech Republic :

JAK VYDĚLAT PENÍZE BINÁRNÍMI OPCEMI JEDNODUŠE. Základní příručka k obchodování binárních opcí od autorů stránky OpceBinarni.com

JAK VYDĚLAT PENÍZE BINÁRNÍMI OPCEMI JEDNODUŠE. Základní příručka k obchodování binárních opcí od autorů stránky OpceBinarni.com JAK VYDĚLAT PENÍZE BINÁRNÍMI OPCEMI JEDNODUŠE Základní příručka k obchodování binárních opcí od autorů stránky OpceBinarni.com Obsah Úvod....2 Jak obchodovat binární opce?... 3 a) Dlouhodobé obchodování...

Více

Ludvík Turek a Czechwealth team. Jak se stát traderem. Více informací na CZECHWEALTH.CZ

Ludvík Turek a Czechwealth team. Jak se stát traderem. Více informací na CZECHWEALTH.CZ Ludvík Turek a Czechwealth team Jak se stát traderem 2008 Obsah Předmluva 5 Trading je byznys 7 Co je chytré si uvědomit hned na začátku 7 Vyhledávejte úspěšné obchodníky a vzdělávejte se 8 Nakonec rozhoduje

Více

ÚVOD DO SVĚTA OBCHODOVÁNÍ

ÚVOD DO SVĚTA OBCHODOVÁNÍ PROFITY.cz kurzy obchodování na světových burzách ÚVOD DO SVĚTA OBCHODOVÁNÍ Bašty 416/8 602 00 Brno +420 730 69 22 55 1 Úvod do světa obchodování Úvod do světa obchodování komodit Úvod V tisku, na internetu

Více

CO LZE OBCHODOVAT KAPITOLA 2

CO LZE OBCHODOVAT KAPITOLA 2 KAPITOLA 2 CO LZE OBCHODOVAT Na čem lze na burze vydělávat Akcie základní investiční nástroj Komodity (Futures) velký potenciál pro zkušené E-mini futures nejmódnější produkt na trhu Exchange Traded Funds

Více

13. ekonomika a řízení

13. ekonomika a řízení 13. ekonomika a řízení Vypracoval: Viktor Myslikovjan Škola: Obchodní akademie, tř. Spojenců 11, 711 11 Olomouc Ročník: Třetí Kraj: Olomoucký Oponent: Ing. Zdeněk Grund Vedoucí práce: Ing. Hana Lněníčková

Více

Porovnaní investičních možností soukromých investorů při různé výši kapitálu a dvojím přístupu, aktivním a pasivním

Porovnaní investičních možností soukromých investorů při různé výši kapitálu a dvojím přístupu, aktivním a pasivním Porovnaní investičních možností soukromých investorů při různé výši kapitálu a dvojím přístupu, aktivním a pasivním Balcárek Martin, Horváth Dionýz, Novotný Petr 2005 Seminární práce do předmětu: PFFINV

Více

WWW.CZECHWEALTH.CZ 1

WWW.CZECHWEALTH.CZ 1 WWW.CZECHWEALTH.CZ 1 WWW.CZECHWEALTH.CZ 2 Obsah 1. Základní pojmy... 4 2. Typy opcí... 5 3. Klasifikace opcí... 6 4. Cena opce a faktory, které ji ovlivňují... 9 5. Řecká písmena... 12 6. Opční obchod...

Více

FOREX trading v praxi

FOREX trading v praxi Bankovní institut vysoká škola Praha Katedra Finančních obchodů FOREX trading v praxi Diplomová práce Autor: Bc. Josef Němec Finance, Finanční obchody Vedoucí práce: doc. RNDr. Jarmila Radová, Ph.D. Praha

Více

BAKALÁŘSKÁ PRÁCE. Opce a jejich využití. Options and their use. Jakub Mikšík

BAKALÁŘSKÁ PRÁCE. Opce a jejich využití. Options and their use. Jakub Mikšík BAKALÁŘSKÁ PRÁCE Jakub Mikšík Unicorn College 2010 Unicorn College, V Kapslovně 2767/2, Praha 3, 130 00 Název práce v ČJ: Název práce v AJ: Autor: Jakub Mikšík Akadem ický rok: 2009/2010 Kontak t: E-mail:

Více

INFORMAČNÍ MANUÁL ZDARMA

INFORMAČNÍ MANUÁL ZDARMA [Zadejte text.] GOLDSTAR ONLINE TRADING INFORMAČNÍ MANUÁL ZDARMA Burza CFDs & Forex základní informace o online obchodování s akciemi, akciovými indexy, komoditami a měnovými páry. Tým Goldstarway Prohlášení

Více

OBCHODOVÁNÍ NA BURZE. www.x-trade.eu

OBCHODOVÁNÍ NA BURZE. www.x-trade.eu OBCHODOVÁNÍ NA BURZE www.x-trade.eu FOREX FOREX = International Interbank FOReign Exchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami. Gigantické objemy obchodů na Forexu vytvářejí

Více

OBCHODOVÁNÍ NA BURZE. (trading)

OBCHODOVÁNÍ NA BURZE. (trading) OBCHODOVÁNÍ NA BURZE (trading) FOREX FOREX = International Interbank FOReign Exchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami. Gigantické objemy obchodů na Forexu vytvářejí banky,

Více

Průvodce aplikací e-broker

Průvodce aplikací e-broker Finanční skupina Fio průvodce základními úkony a možnostmi aplikace pro nové uživatele www.fio.cz Obsah 1. Jak se poprvé přihlásit do aplikace e-broker...3 2. Jak odblokovat on-line kurzy pro USA a SRN...4

Více

Začínáme investovat a obchodovat na kapitálových trzích

Začínáme investovat a obchodovat na kapitálových trzích O autorovi: Ing. David Štýbr v roce 2006 absolvoval Fakultu informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze. Již při studiích se zabýval burzou a možnostmi investování a obchodování. Po škole

Více

Modelování a simulace obchodních strategií na finančním trhu

Modelování a simulace obchodních strategií na finančním trhu Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích Přírodovědecká fakulta Modelování a simulace obchodních strategií na finančním trhu Bakalářská práce Martin Krupička Vedoucí práce: Ing. Jiří Jelínek, CSc. České

Více

Patria Forex. Uživatelský manuál

Patria Forex. Uživatelský manuál Patria Forex Uživatelský manuál Obsah O PATRIA FOREX... - 4 - ÚVOD... - 5 - STAŽENÍ APLIKACE... - 6 - AKTUALIZACE APLIKACE... - 9 - VKLAD A VÝBĚR FINANČNÍCH PROSTŘEDKŮ... - 10 - VKLAD FINANČNÍCH PROSTŘEDKŮ...

Více

Analýza devizového trhu pro začínající obchodníky. Tomáš Kaprál

Analýza devizového trhu pro začínající obchodníky. Tomáš Kaprál Analýza devizového trhu pro začínající obchodníky Tomáš Kaprál Bakalářská práce 2014 ABSTRAKT Cílem této práce je přiblížit problematiku obchodování na forexovém trhu a doporučit vhodnou strategii

Více

OBSAH PŘEDMLUVA... 4 CO JE FOREX?... 6 TECHNICKÁ ANALÝZA... 18 MONEY MANAGEMENT... 117 Colosseum, a.s. - Forex ebook www.colosseum.

OBSAH PŘEDMLUVA... 4 CO JE FOREX?... 6 TECHNICKÁ ANALÝZA... 18 MONEY MANAGEMENT... 117 Colosseum, a.s. - Forex ebook www.colosseum. OBSAH PŘEDMLUVA... 4 CO JE FOREX?... 6 Proč Forex?... 7 Základní rozdělení brokerů... 9 Jak probíhá obchod na Forexu... 10 Finanční páka... 13 Ukázky obchodů... 14 TECHNICKÁ ANALÝZA... 18 Základní cenové

Více

Akcie znamenají svobodu a možnost realizace vlastních myšlenek

Akcie znamenají svobodu a možnost realizace vlastních myšlenek Akcie znamenají svobodu a možnost realizace vlastních myšlenek Akcie znamenají svobodu a možnost realizace vlastních myšlenek Když padne výzva jmenujte úspěšného investora, drtivá většina lidí zajímajících

Více

Poučení o rizicích. Základní přehled rizik vznikajících při obchodování s investičními nástroji

Poučení o rizicích. Základní přehled rizik vznikajících při obchodování s investičními nástroji Poučení o rizicích Pokud se chcete stát klientem Colosseum, a.s., musíte prostudovat a plně pochopit Poučení o rizicích vznikajících při obchodování na kapitálových trzích. Toto poučení nemůže zahrnovat

Více

Zhodnocení investovaného majetku pomocí opčních kontraktů. Bc. Vendula Pospíšilová

Zhodnocení investovaného majetku pomocí opčních kontraktů. Bc. Vendula Pospíšilová Zhodnocení investovaného majetku pomocí opčních kontraktů Bc. Vendula Pospíšilová Diplomová práce 2012 ABSTRAKT Cílem diplomové práce je vytvoření investiční strategie a její následné testování, které

Více

VYUŽITÍ VÝPOČETNÍ TECHNIKY PŘI OBCHODOVÁNÍ NA KOMUNITNÍCH TRZÍCH

VYUŽITÍ VÝPOČETNÍ TECHNIKY PŘI OBCHODOVÁNÍ NA KOMUNITNÍCH TRZÍCH Středoškolská technika 2015 Setkání a prezentace prací středoškolských studentů na ČVUT VYUŽITÍ VÝPOČETNÍ TECHNIKY PŘI OBCHODOVÁNÍ NA KOMUNITNÍCH TRZÍCH Štěpán Holub Gymnázium Zikmunda Wintra, Rakovník

Více

Návrh a optimalizace investiční strategie na forexu s implementací zásad money managementu. Marián Baloga BA

Návrh a optimalizace investiční strategie na forexu s implementací zásad money managementu. Marián Baloga BA Návrh a optimalizace investiční strategie na forexu s implementací zásad money managementu Marián Baloga BA Diplomová práce 2010 ABSTRAKT Cílem této práce je návrh investiční strategie, která při použití

Více

Marek Macej MMK/Tading www.mmktrading.wbs.cz

Marek Macej MMK/Tading www.mmktrading.wbs.cz Děkujeme vám za stažení e-booku a doufáme, že vás budeme inspirovat! Marek Macej MMK/Tading www.mmktrading.wbs.cz V tisku, na internetu i v televizi se stále častěji objevují informace o obchodování komodit.

Více

Škola obchodníka I. Stanovte si cíle

Škola obchodníka I. Stanovte si cíle Škola obchodníka I. Stanovte si cíle Sestavení plánů a cílů je prvotní a nejdůležitější částí jakékoliv lidské činnosti. Úspěch totiž začíná určením toho, čeho chceme v životě dosáhnout. "Musíte vzít zodpovědnost

Více

Obsah 1. Získání obchodní aplikace... 3 2. Pracovní prostředí v obchodní aplikaci Metatrader 5... 7 3. Obchodování..... 35

Obsah 1. Získání obchodní aplikace... 3 2. Pracovní prostředí v obchodní aplikaci Metatrader 5... 7 3. Obchodování..... 35 1 Obsah 1. Získání obchodní aplikace... 3 1.1 Instalace programu... 3 1.2 Registrace demo účtu... 5 1.3 Přihlášení k již existujícímu účtu (demo/real)... 6 2. Pracovní prostředí v obchodní aplikaci Metatrader

Více

ALFA A OMEGA PROFESIONÁLNÍCH TRADERŮ

ALFA A OMEGA PROFESIONÁLNÍCH TRADERŮ ALFA A OMEGA PROFESIONÁLNÍCH TRADERŮ NAVÍC BONUS ZDARMA: Indikátor obchodních zón do Axiory MT4 On-line trading 21. století nabízí možnost prakticky každému účastnit se obchodování na největších finančních

Více

Návrh obchodní strategie pro intradenní obchodování na měnovém trhu FOREX. Bc. Denisa Foltisová

Návrh obchodní strategie pro intradenní obchodování na měnovém trhu FOREX. Bc. Denisa Foltisová Návrh obchodní strategie pro intradenní obchodování na měnovém trhu FOREX Bc. Denisa Foltisová Diplomová práce 2012 ABSTRAKT Tato diplomová práce se zaměřuje na problematiku intradenního obchodování

Více

Obchodování na měnovém trhu FOREX

Obchodování na měnovém trhu FOREX Bankovní institut vysoká škola Praha Katedra finančnictví a ekonomických disciplín Obchodování na měnovém trhu FOREX Diplomová práce Autor: Bc. Marek Souček Finance Vedoucí práce: Ing. Vladimír Nergl Praha

Více

Umění I N V E S T O V A T

Umění I N V E S T O V A T Umění INVESTOVAT OBSAH PŘEDMLUVA 2 ČÁST I: ZÁKLADNÍ POJMY A PRINCIPY INVESTOVÁNÍ 3 Proč vlastně investovat? 3 Co je kapitálový trh? 4 Do čeho můžete investovat? 4 Jak tedy na to? 5 Základní ukazatele:

Více