Nemoagent. Instalace. V následujících krocích Vás provedeme instalací a základním používáním aplikace Nemoagent.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Nemoagent. Instalace. V následujících krocích Vás provedeme instalací a základním používáním aplikace Nemoagent."

Transkript

1 Nemoagent Instalace. V následujících krocích Vás provedeme instalací a základním používáním aplikace Nemoagent. Nejdříve je nutné požádat o vytvoření účtu na v odpovědi dostanete registrační informace pro instalaci Nemoagenta a uživatelský účet s vyšším oprávněním. Samotnou aplikaci a software potřebný pro korektní běh můžete stáhnout na zde najdete i manuál k aplikaci a kontakt na technickou podporu aplikace Nemoagent. Požadavky pro instalaci : Na Vašem PC musí byt nainstalován.net 2.0 a SQL Server. Aplikace Nemoagent byla vyvinuta na platformě Microsoft.Net Framework verze 2.0. Na většině současných počítačů je již nainstalován s operačním systémem. Pokud byste jej na své PC neměli, je možné jej zdarma stáhnout na Microsoft Download nebo na webové stránce aplikace Nemoagent. Verze Microsoft. Net Framework je různá pro 32-bitové operační systémy a 64-bitové operační systémy. Nemoagent pro ukládání dat využívá Microsoft SQL Server 2005 a vyšší nebo verzi Microsoft SQL Server 2005 Express Edition a vyšší, která je zdarma, ale má jistá omezení, viz. webový portál společnosti Microsoft. Pokud již máte podporovanou verzi Microsoft SQL serveru nainstalovanou lze využít tuto, nebo nainstalovat další instanci. Verzi Microsoft SQL Server 2005 Express Edition lze stáhnout opět na Microsoft Download nebo na webové stránce aplikace Nemoagent. U instalace doporučujeme standardní nastavení, pak nebudete

2 muset nijak konfigurovat aplikaci Nemoagent a během instalace vše proběhne automaticky bez nutnosti vašeho zásahu. Pouze pokud je Váš operační systém Windows Vista je nutné zaškrtnout volbu ohledně přidání uživatele do seznamu správců SQL serveru. Poté je nutné PC restartovat. Přímo na disku C nebo v adresáři Program files vytvořte složku Nemoagent a do ní uložte soubor RealityAgentApp.exe, který jste stáhli ze stránek : Poté jej spusťte a dojde ke stažení aktuální verze Nemoagenta, k vytvoření databáze, do nabídky Start - Programy přibude složka Nemoagent a také pro rychlý start bude na ploše vytvořena ikona Nemoagenta. Po úspěšném instalačním procesu ( cca 5 minut ) budete vyzváni k zadání registračních údajů, tyto jste obdrželi em.

3 Po korektním zadání registračních údajů dojde ke stažení databáze regionů, měst a ulic. Tento krok může trvat až 5 minut, závisí na rychlosti Vašeho připojení na internet. Pokud je instalace v pořádku dokončena, objeví se okno pro přihlášení do systému. Uživatelské jméno i heslo jste obdrželi em. Pokud si přejete zapamatovat heslo, abyste ho již příště nemuseli zadat, zaškrtnete políčko pod heslem. U hesla je nutné správně zadat malá a velká písmena. Po každém přihlášení do systému se objeví dotaz "Přejete si provést přenos dat na server". Doporučujeme synchronizaci se serverem vždy provést, budete tak vždy pracovat s aktuálními daty a i Vaši kolegové.

4 Přenos dat provádějte i před ukončením aplikace pomocí tlačítka Přenos dat na hlavním okně aplikace. Začátek práce s programem. Po úspěšném přihlášení se objeví hlavni obrazovka aplikace.

5 Krok č.1 Jako první doporučujeme nastavit informace o realitní agentuře. Klikneme na Nastavení - Uživatelé. Uvidíte jediný účet, pod kterým jste právě přihlášeni. Zkontrolujte zadané údaje a doplňte chybějící. Vložte Vaše logo a obrázek pro tvorbu vodotisku ( měl by mít transparentní pozadí ) na Vámi vkládané fotografie realit. Uložte Vaše nastavení. Pokud plánujete inzerovat jako RK a zatím nebudete používat makléře-inzerenty další krok můžete vypustit.

6 Krok č.2 Nyní můžete vytvořit účty pro makléře. Na formuláři nastavení - uživatelé klikněte na nový a vyplňte požadované informace. Nezaškrtávejte políčko Vedoucí, tím byste jim dali vysoké oprávněni. Vysoké oprávnění umožní vidět kompletní záznamy všech makléřů a i je upravovat, nastavovat informace o realitní kanceláři a spravovat uživatelské účty. Makléři mají právo pouze měnit svůj účet a fotografii. Pokud byste v budoucnu chtěli nějaké uživatele smazat, odškrtneme políčko aktivní a uložíme a již se uživatelé nemohou přihlásit. Informace zadané u realitní agentury a jednotlivých makléřů budou vidět na portálu u publikovaných nabídek realit. Krok č.3 V dalším kroku si nastavte parametry aplikace ve formuláři Nastaveni. Nedoporučujeme jakkoliv měnit nastavení databáze, bez konzultace s naší technickou podporou. Vás bude hlavně zajímat sekce Obecné, kde nastavíte úroveň průhlednosti vodotisku a preferovanou velikost obrázků vkládaných do Nemoagenta.

7 Pokud jste zadali informace o realitní agentuře a vytvořili účty makléřů, proveďte synchronizaci se serverem. Na hlavní obrazovce klikněte na přenos dat. V tomto kroku je nutné být připojen k internetu. Pokud se přenos provedl korektně, můžete Nemoagenta instalovat na další počítače a makléři se mohou přihlašovat do systému pomoci udajů, které jste jim vytvořili. Krok č.4 Nyní můžete zadat první nabídku. V menu na hlavním okně aplikace tlačítko Nová vedle tlačítka Nabídky. Zobrazí se prázdný formulář pro nabídku. Vyberte nejdříve typ inzerátu a typ reality. V závislosti na typu reality se některé políčka zneplatní, neboť nemají u daného typu reality smysl. Políčko název je automaticky generováno, jak postupně zadáváte údaje do nabídky. Samozřejmě název můžete doopravit, nebo jej zadat jako první a potom nedojde k automatickému generování. Pokud jste uživatel s vyšším oprávněním (a máte zadané makléře) máte možnost měnit makléře spravujícího tuto nabídku dvojklikem na políčko s makléřem. Přednastavený je aktuálně přihlášený uživatel. Záznam bude moci upravovat pouze makléř uvedený právě v tomto poli, nebo uživatel v vyšším oprávněním. Záznam je viditelný pro všechny uživatele systému, ale standardně vidí ostatní pouze první 3 záložky na formuláři s detailem nabídky. Pokud chcete zpřístupnit ostatním i nahlížení na poslední dvě záložky, docílíte toho zaškrtnutím políčka Viditelný. Při zadávání obce po zadání 4tého znaku se objeví našeptání a stejně tak při zadávaní ulice v závislosti na zadané obci. Za políčky ulice, číslo popisné a číslo orientační jsou zaškrtávací políčka, jimiž určíte, zda se tyto informace zobrazí na webovém portále. Při najetí na políčko se zobrazí rychlá nápověda pod kurzorem.

8 Po zadání lokality klikněte na tlačítko Upřesnit a objeví se seznam obcí a městských částí v různých regionech a distriktech podle obsahu políčka obec. Vyberte správný řádek a potvrďte volbu tlačítkem. Některá pole jsou povinná a při jejich nevyplnění budete při ukládání záznamu upozorněni na skutečnost, že nejsou vyplněna chybovou hláškou. Políčka která nejsou vyplněna budou červeně podbarvena.

9 Pokud si přejete, aby byla realita zobrazena na portálu tak je nutné vyplnit datum Platnost od a případně Platnost do pokud je nabídka časově omezena. Další možností je zobrazování reality na mapě. K tomu je zapotřebí zaškrtnout políčko Zobrazovat ikonu nemovitosti na mapě a pomocí tlačítka Mapa určit pozici na mapě, k tomuto kroku je nutné mít aktivní připojení k internetu. Ve spodní části okna jsou tlačítka pomocí kterých přepínáte mezi jednotlivými záložkami. Jsou to Obecné informace, Detailní informace, Fotografie, Vlastníci a Zájemci. Na záložce Detailní informace vyplňte upřesňující informace k nemovitosti. Na této záložce máte možnost vybrat na které portály bude realita exportována. V závislosti na vybraném portálu mohou být jako povinná označena další políčka. Pokud nějaké z nich není vyplněno budete o tom informováni hláškou a políčko bude žlutě podbarveno. Na další záložce můžete spravovat fotografie reality. Máte možnost přidávat fotografie ze dvou zdrojů. Jak klasických souborů s obrázky tak i z clipboardu schránky Windows. Můžete libovolně vybírat různé velikosti do jakých bude fotografie zmenšena pokud je větší velikosti. Výchozí předvyplněnou velikost změníte v Nastaveních. Pokud vložíte fotografii může u ní dále nastavit zda bude náhledová, tj. zobrazí se v horní základní části detailu reality

10 a i bude jako úvodní fotografie na webovém portálu. K nastavení použijte dvojklik na fotografii. Další vlastností je zda má být fotografie vidět na portálu v galerii a dále exportována na jiné portály které jste vybrali na záložce Detailní informace. Tuto vlastnost nastavujete dvojklikem na ikonu v pravém dolním rohu fotografie. Pokud máte více fotografií a chcete tuto vlastnost změnit hromadně u všech použijte dvou spodních tlačítek. V případě že vámi nevyhovuje pořadí fotografií v seznamu Na dvou zbývajících záložkách máte možnost evidovat vlastníka/vlastníky reality a komunikaci s nimi, a evidovat zájemce a komunikaci s nimi. Před zavřením okna záznam uložte. Pokud tak neučiníte aplikace se Vás zeptá zda si přejete záznam uložit či ne, aby jste nepřišli o vložené informace. Zda byl nebo nebyl záznam změněn vidíte v levém dolním rohu formuláře nabídky. Vaše nabídka se objeví na portálu Nemoshop.cz do 15 od provedení synchronizace. Pokud k tomu nedošlo, zkontrolujte: Jestli máte správně vyplněné a zaškrtnuté poličko Platnost od Jestli máte vyplněnou cenu v Kč a velikost nemovitosti v M 2 Jestli nemáte v údajích o nemovitosti nějakou chybu popsanou na této stránce: Seznam nabídek Seznam nabídek získáte kliknutím na Nabídky na hlavním okně aplikace. Seznam můžete libovolně setřídit či filtrovat podle požadovaných kriterií. Setřídění v přehledu zobrazovaných dat z databáze je možné kliknutím levým tlačítkem myši na záhlaví sloupce podle kterého požadujete záznamy seřadit. Řadit můžete buď vzestupně nebo sestupně, toho docílíte opětovným kliknutím

11 na stejné záhlaví sloupce. Dle kterého sloupce je aktuální seznam setříděn je indikován šipkou nahoru či dolu u konkrétního sloupce. Filtrování podle zadaných parametrů je možné po kliknutí pravým tlačítkem myši na záhlaví sloupce. Otevře se okno pro zadání parametru filtru požadovaného sloupce. Samozřejmě lze filtrovat i více parametrů zároveň. Zadaný parametr je vidět s samotném záhlaví. Jak je vidět na obrázcích tak se formulář pro zadávání parametru filtru mění v závislosti na typu sloupce. Pro datum je to interval od do, pro textové pole hledaní podřetězce a pro předdefinované seznamy přímo výběrové pole s tímto seznamem. Tímto jste úspěšně zadali první nabídku a můžete ji odeslat na server pomocí Přenosu dat. Pro podrobnější nápovědu využijte ikonu s otazníkem v pravém horním rohu okna, pokud máte otevřený nějaký seznam či záznam.

PRŮVODCE aplikací edotace pro žadatele

PRŮVODCE aplikací edotace pro žadatele PRŮVODCE aplikací edotace pro žadatele tj. jak snadno a rychle vyplnit žádost o dotaci z Plzeňského kraje, jak vložit vyúčtování Datum: 16.7.2015 Verze: 1.0 Obsah Úvodní strana aplikace edotace... 3 Krok

Více

SYSTÉMOVÁ PŘÍRUČKA ŘÍZENÍ PRODEJE ONLINE. systémová příručka. Bronislav Ceh. Verze dokumentu: 1.1 Poslední aktualizace: 25.

SYSTÉMOVÁ PŘÍRUČKA ŘÍZENÍ PRODEJE ONLINE. systémová příručka. Bronislav Ceh. Verze dokumentu: 1.1 Poslední aktualizace: 25. systémová příručka Autor: Bronislav Ceh Aktualizace: Jiří Mutina Verze dokumentu: 1.1 Poslední aktualizace: 25. září 2014 SYSTÉMOVÁ PŘÍRUČKA Obsah 1. Úvod 3 1.1 Základní popis 3 1.2 Průběh instalace 3

Více

Global Payment Plus. Commerzbank AG, pobočka Praha UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA. Banka po Vašem boku

Global Payment Plus. Commerzbank AG, pobočka Praha UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA. Banka po Vašem boku Global Payment Plus UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA Commerzbank AG, pobočka Praha Banka po Vašem boku Obsah PRVNÍ KROKY... 3 Krok č. 1 Přihlašovací údaje, USB token a čipová karta... 3 Krok č. 2 Spuštění aplikace...

Více

MS Outlook konektor do datové schránky

MS Outlook konektor do datové schránky AutoCont CZ a.s. MS Outlook konektor do datové schránky Návod k použití 29. 1. 2010 Verze 2.0 (doplněné informace a změny v manuálu jsou zvýrazněny žlutě) 1 ÚVOD O doplňku: Doplněk MS Outlook konektor

Více

Sticky Password 5.0 manuál. 2012 Lamantine Software, a.s.

Sticky Password 5.0 manuál. 2012 Lamantine Software, a.s. Sticky Password 5.0 manuál 2012 Lamantine Software, a.s. 2 Sticky Password 5.0 manuál Obsah Kapitola I Sticky Password 4 Kapitola II Rozhraní Sticky Password 4 1 Tlačítko... rychlého spouštění 5 2 Okno

Více

ProFact 3.0. Uživatelský manuál. Obsah

ProFact 3.0. Uživatelský manuál. Obsah ProFact 3.0 Uživatelský manuál Obsah 1. Instalace ProFact 3.0 str. 2 2. Instalace ProFact 3.0 v síti str. 2 3. Aktivace ProFactu na plnou verzi str. 2 4. Popis základních ovládacích prvků str. 3 5. První

Více

ESET REMOTE ADMINISTRATOR 6

ESET REMOTE ADMINISTRATOR 6 ESET REMOTE ADMINISTRATOR 6 Stručná příručka Klikněte sem pro stažení nejnovější verze dokumentu ESET REMOTE ADMINISTRATOR 6 Copyright 2015 by ESET, spol. s r.o. ESET Remote Administrator 6 byl vyvinut

Více

N á v o d. I n s t a t O n l i n e

N á v o d. I n s t a t O n l i n e Generální ředitelství cel N á v o d k obsluze webové aplikace pro podávání výkazů pro Intrastat I n s t a t O n l i n e verze 3.5 duben 2009 1 Obsah 1. Úvod... 3 2. Definice základních termínů... 3 3.

Více

INFORMAČNÍ SYSTÉM PRO KVALIFIKACE A AUTORIZACE APLIKACE PRO AUTORIZOVANÉ OSOBY

INFORMAČNÍ SYSTÉM PRO KVALIFIKACE A AUTORIZACE APLIKACE PRO AUTORIZOVANÉ OSOBY INFORMAČNÍ SYSTÉM PRO KVALIFIKACE A AUTORIZACE APLIKACE PRO AUTORIZOVANÉ OSOBY Uživatelská příručka Autor: AQUASOFT spol. s r. o. Verze: 1.15 Ze dne: 11. 8. 2015 Počet stran: 45 HISTORIE DOKUMENTU Verze

Více

Začínáme s programem MEDICUS

Začínáme s programem MEDICUS Začínáme s programem MEDICUS Uživatelská příručka Návod Dokumentace Poslední aktualizace: 30.5.2014 Obsah Úvod...7 Použité...8 formátování textu Požadavky...8 na hardware Zálohování...9 Instalace...11

Více

Uživatelská příručka aplikace. WebKlient klientská část

Uživatelská příručka aplikace. WebKlient klientská část Uživatelská příručka aplikace WebKlient klientská část Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s. Jeruzalémská 964/4, 110 00 Praha 1 Tel.: +420 255 721 111 E-mail: info@cmzrb.cz www: http://www.cmzrb.cz

Více

OBSAH: Kapitola č. 1 Úvod...5

OBSAH: Kapitola č. 1 Úvod...5 OBSAH: Kapitola č. 1 Úvod...5 1) Práce s příručkou...5 2) Popis aplikace...5 3) Doporučená konfigurace...5 a) Intranetový / internetový server...6 b) Stanice sítě...6 4) Licenční podmínky...6 Kapitola

Více

Nápověda programu Opravy a servis

Nápověda programu Opravy a servis Nápověda programu Opravy a servis Program slouží ke správě a vedení servisních zakázek a (nebo) reklamací. Je určen pro malé firmy a jednotlivce. Pro intenzivnější víceuživatelské síťové použití je určena

Více

E-CONFIG 2.2 UŽIVATELSKÝ MANUÁL

E-CONFIG 2.2 UŽIVATELSKÝ MANUÁL E-CONFIG 2.2 UŽIVATELSKÝ MANUÁL Program pro tvorbu cenových nabídek a konfiguraci výrobků firmy Eaton: zpracování cenové nabídky nebo objednávky; výběr přístroje z databáze výrobků dle typového označení

Více

Uživatelská příručka verze: 29. prosinec 2010

Uživatelská příručka verze: 29. prosinec 2010 Uživatelská příručka verze: 29. prosinec 2010 Medicus - krok správným směrem... Dostala se vám do ruk ou příručk a k programu Medicus firmy CompuGroup Medical Česk á republik a s.r.o., divize Lék ařsk

Více

NÁVOD NA POUŽÍVÁNÍ SYSTÉMU ARIADNE 3 Strana 1 1 Úvod Systém Ariadne3 je systém pro správu obsahu (CMS - "Content Management System"). Umožňuje pomocí jednoduchého a intuitivního uživatelského rozhraní

Více

WR Web Web Revolution

WR Web Web Revolution WR Web Web Revolution Uživatelský manuál administračního rozhraní Web Revolution s.r.o. 2009 WR Web Administrace uživatelský manuál Praktický průvodce webové aplikace WR WEB seznamuje uživatele s prací

Více

E-ZAK, verze N-2 elektronický nástroj pro veřejné zakázky

E-ZAK, verze N-2 elektronický nástroj pro veřejné zakázky E-ZAK, verze N-2 elektronický nástroj pro veřejné zakázky uživatelská příručka pro dodavatele, verze 2.4 2011 QCM, s.r.o. 1 Obsah Úvod... 4 Požadavky na provoz systému E-ZAK... 4 Zabezpečení... 4 Přihlášení...

Více

E-ZAK, verze N-2 elektronický nástroj pro veřejné zakázky

E-ZAK, verze N-2 elektronický nástroj pro veřejné zakázky E-ZAK, verze N-2 elektronický nástroj pro veřejné zakázky uživatelská příručka pro dodavatele, verze 2.3 2010 QCM, s.r.o. Obsah Úvod...3 Požadavky na provoz systému E-ZAK...3 Zabezpečení...4 Přihlášení...4

Více

eportá l dodávátelů externí č á st

eportá l dodávátelů externí č á st eportá l dodávátelů externí č á st Verze manuálu 2.0 1. Základní informace o aplikaci... 1 1.1 Použité zkratky... 1 1.2 Dostupnost aplikace... 2 1.3 Členění hlavní nabídky... 2 1.4. Rozhraní v angličtině...

Více

Obsah 1. Všeobecné informace... 4

Obsah 1. Všeobecné informace... 4 Uživatelská příručka pro Virtuální centrum karet společnosti Slovnaft Česká republika spol. s r.o. Obsah 1. Všeobecné informace... 4 1.1. Technické požadavky... 4 1.1.1. Internet Explorer... 4 1.2. Bezpečnost...

Více

AVG Anti-Virus Business Edition 2012

AVG Anti-Virus Business Edition 2012 AVG Anti-Virus Business Edition 2012 Uživatelský manuál Verze dokumentace 2012.04 (9/29/2011) C opyright AVG Technologies C Z, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní obchodní značky jsou majetkem

Více

S B N. verze 2.2. Začínáme s programem. VYDAS software s.r.o. Zámostí 16 338 08 Zbiroh. tel: 724 919 877. http://www.vydas.cz software@vydas.

S B N. verze 2.2. Začínáme s programem. VYDAS software s.r.o. Zámostí 16 338 08 Zbiroh. tel: 724 919 877. http://www.vydas.cz software@vydas. S B N Správa bytů a nemovitostí verze 2.2 Začínáme s programem VYDAS software s.r.o. Zámostí 16 338 08 Zbiroh tel: 724 919 877 http://www.vydas.cz software@vydas.cz Obsah Obsah...I Úvodem... 1 Technická

Více

PŘÍLOHA Č. 2 NÁVOD K VYPLNĚNÍ ELEKTRONICKÉ PROJEKTOVÉ ŽÁDOSTI BENEFIT7. Řízená kopie elektronická Vydání: 1 Revize: 0 Strana 1 z 95

PŘÍLOHA Č. 2 NÁVOD K VYPLNĚNÍ ELEKTRONICKÉ PROJEKTOVÉ ŽÁDOSTI BENEFIT7. Řízená kopie elektronická Vydání: 1 Revize: 0 Strana 1 z 95 PŘÍLOHA Č. 2 NÁVOD K VYPLNĚNÍ ELEKTRONICKÉ PROJEKTOVÉ ŽÁDOSTI BENEFIT7 Řízená kopie elektronická Vydání: 1 Revize: 0 Strana 1 z 95 Obsah 1. Kde získat formulář žádosti... 4 Úvodní stránka... 13 Registrace

Více

1 1 Pˇ ríruˇ cka administrátora Kerio Technologies 1 1

1 1 Pˇ ríruˇ cka administrátora Kerio Technologies 1 1 1 1 Příručka administrátora Kerio Technologies 1 1 2 2 C 2001-2003 Kerio Technologies. Všechna práva vyhrazena. Datum vydání: 13. 6. 2003 Aktuální verze produktu: Kerio MailServer 5.6.3. Změny vyhrazeny.

Více

Elektronické aukce. ú č a s t n í k. Uživatelský manuál. podpora@qcm.cz www.eaukce.cz

Elektronické aukce. ú č a s t n í k. Uživatelský manuál. podpora@qcm.cz www.eaukce.cz Elektronické aukce ú č a s t n í k Uživatelský manuál 1 Obsah 1 Použité výrazy... 3 2 Registrace a přihlášení do systému... 4 2.1 Registrace organizace... 5 2.2 Přihlášení do systému... 7 3 Editace registrovaných

Více

Dokumentace pro redakční systém NetDOGs 2.4. BENETA.cz helpdesk@beneta.cz ; tel.: 777 111 777

Dokumentace pro redakční systém NetDOGs 2.4. BENETA.cz helpdesk@beneta.cz ; tel.: 777 111 777 Dokumentace pro redakční systém NetDOGs 2.4 BENETA.cz helpdesk@beneta.cz ; tel.: 777 111 777 Dokumentace pro redakční systém NetDOGs 2.4 BENETA.cz helpdesk@beneta.cz ; tel.: 777 111 777 Copyright 2008

Více

Uživatelská příručka. podnikový informační systém (ERP) Instalujeme ERP Money. Instalace, registrace a aktualizace systému

Uživatelská příručka. podnikový informační systém (ERP) Instalujeme ERP Money. Instalace, registrace a aktualizace systému Uživatelská příručka podnikový informační systém (ERP) Instalujeme ERP Money Instalace, registrace a aktualizace systému Technická podpora systému Základní technická podpora je k dispozici zdarma všem

Více

Využití aplikace NetSupport School pro školní prostředí

Využití aplikace NetSupport School pro školní prostředí Využití aplikace NetSupport School pro školní prostředí Vytvořeno v rámci projektu Dotkněte se inspirace Registrační číslo: CZ.1.0.7./1.3.00/51.0046 Autoři: Ludmila Klatovská Petr Kofroň Lenka Mandryszová

Více

E-ZAK, verze 3 elektronický nástroj pro veřejné zakázky a elektronická aukční síň

E-ZAK, verze 3 elektronický nástroj pro veřejné zakázky a elektronická aukční síň E-ZAK, verze 3 elektronický nástroj pro veřejné zakázky a elektronická aukční síň uživatelská příručka pro dodavatele, verze 3.0 2014 QCM, s.r.o. 1 Obsah Úvod... 4 Požadavky na provoz systému E-ZAK...

Více