Výstavba areálu Open Gate v Babicích u Prahy. Necelé dva roky se připravoval studentský kampus na příchod prvních studentů.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Výstavba areálu Open Gate v Babicích u Prahy. Necelé dva roky se připravoval studentský kampus na příchod prvních studentů."

Transkript

1 The Story

2 Open Gate

3 Výstavba areálu Open Gate v Babicích u Prahy. Necelé dva roky se připravoval studentský kampus na příchod prvních studentů. Ve středu areálu roste hlavní budova osmiletého gymnázia. Budoucí hlavní spojovací cesta mezi recepcí a gymnáziem, vlevo divadlo.

4 Studentské koleje Gymnázium je připravené na zahájení prvního akademického roku. Gymnázium Open Gate otevřelo své brány prvním 128 studentům v září Vedle budovy gymnázia jsou v moderním areálu studentské koleje, krytý bazén, divadlo, knihovna, hospodářské a administrativní zázemí.

5 Pohled od gymnázia ke studentským kolejím. Za budovou gymnázia je krytý bazén. 4 C G7 C C G7 C C G7 C C G7 C A hoj dob rý den ka ma rá di a hoj dob rý ý den jsme tu rá di. Klasické školní zvonění nahradil úryvek z písně.

6 2007 Studentská kavárna je místem odpočinku i setkávání s různými osobnostmi veřejného života. Povídání s Ladislavem Špačkem (vpravo), mluvčím dřívějšího prezidenta ČR Václava Havla, o etiketě. Zleva Marie, Ivo, Honza a Anna. Příprava na Pražský studentský summit OSN, zájmy státu Samoa hájí Vladimír, vpravo Josef a Martin. Studenti sbírají úspěchy v debatních soutěžích v České republice i v zahraničí.

7

8 Finálový zápas fotbalového turnaje, s míčem František. Prostranství před budovou gymnázia zdobí socha koně od uznávaného českého sochaře Karla Nepraše. Venkovní sportoviště využívají studenti i obyvatelé Babic nebo Říčan.

9 2008 Divadelní sál slouží k pravidelnému setkávání studentů s profesory během pondělního Assembly, konají se zde studentská představení, koncerty i vystoupení hostů z různých uměleckých oblastí. Vystoupení pěveckého sboru pod vedením učitele angličtiny Michaela Franklina. Peter Nitsche (vpravo), ředitel Open Gate, děkuje za vystoupení symfonickému orchestru z Velké Británie. Vánoční divadelní představení, v hlavních rolích Tomáš a Eva.

10 V krytém bazénu probíhají hodiny tělocviku a trénují zde ve volném čase studenti i lidé z Babic a okolí. Studenti si vybírají z celé řady dalších mimoškolních aktivit. Kytarové duo Míša a Hanka. Tradiční pálení čarodějnic. Zahájení florbalového turnaje. Zuzka, Nikola, Romana a Nikola (zleva) se připravují na vystoupení kroužku břišních tanců. Plavecké závody v krytém bazénu.

11 Areál Open Gate pravidelně navštěvují děti a mladí lidé z dětských domovů, pro které jsou připraveny různé hry a soutěže. Nikol a Kristýna (zprava) společně s Marcelou Gnadovou, učitelkou tělesné výchovy, sčítají výsledky atletických závodů. Vítek při fotbalovém tréninku. Studenti tercie při kurzu týmové spolupráce.

12 2009 V roce 2009 se prvních 21 studentů připravovalo na složení maturitní zkoušky a maturitní ples. Ve stejném roce škola získala mezinárodní akreditaci International Baccalaureate Diploma Programme. Sólo pro Anežku a Jáchyma. Peter Nitsche, ředitel Open Gate a Petr Chára, zástupce ředitele, společně s maturanty Kamilou a Petrem (zleva). Studenti oktávy zahajují první maturitní ples.

13 Divadelní představení pro partnerskou školu, v popředí Martin. Díky výměnným pobytům se zahraničními školami si studenti osvojují znalost angličtiny nejen během vyučovacích hodin. Prezentace španělských tradic. Adéla a Jakub se na maturitním plese postarali o půlnoční překvapení. David je oporou studentského fotbalového týmu.

14 Veronika vypráví seniorům z Domova Pod Kavčí Skálou v Říčanech o cestování. Příprava na Halloween. Mikulášská nadílka pro děti, zleva Nikol, Kristýna, Anna Marie, Jitka a maskovaný Mikuláš. Běžnou součástí života studentů je pomáhat tam, kde je to potřeba. Spolupracují s domovy pro seniory, s dětskou léčebnou nebo doučují žáky základní školy.

15 Pedagogický sbor je tvořen kvalifikovanými pedagogy z celého světa, kteří učí, protože mají rádi své povolání, věří ve studenty a jejich schopnosti, respektují mladé lidi jako osobnosti a dokáží rozvíjet jejich nadání. Martina Červená, vedoucí zájmových kroužků, s Romanou při hodině zpěvu. Výuka angličtiny s vedoucím anglické sekce Peterem Sommersem. Pedagogický sbor při zakončení školního roku.

16

17 2010 Zahájení filmového festivalu OGDoubleF dvoudenní přehlídky českých i zahraničních filmů. Jakub a Dominika připravují areál na studentský hudební a tak trochu i divadelní festival, který se každoročně koná pod názvem The Blue Van Festival před koncem školního roku. Pohled na budovy studentských kolejí. Studenti Open Gate pocházejí ze všech regionů České republiky. Většina jich bydlí na kolejích. Část studentů z Prahy nebo Středočeského kraje dojíždí do školy každý den. Naopak především děti z dětských domovů zůstávají na kolejích často i o víkendu.

18 Čertice Johana, Kristýna a Anna Marie. Tereza Oktaváni při druhém maturitním plese. Kristýna veze trička účastníkům The Blue Van Festivalu.

19 Jezdecký výcvik probíhá ve venkovní jízdárně. Adam, Tereza a kůň Kuba. Zuzka je připravena na výlet. V hospodářském dvoře žije několik koní, ovce a další domácí zvířata.

20 2011 V tomto roce byl otevřen první stupeň (1. 5. třída) česko-anglické základní školy Open Gate. Od 1. září 2011 školu navštěvovalo 108 žáků. Každá třída má jinou barvu kravaty, a tak se snadno pozná, do které třídy žák patří. Děti z fotokroužku dokumentují okolí Babic, na houpačce Vlasta. Slavnostní zahájení školního roku. Jiří Luka, zástupce ředitele pro ZŠ, učitelka angličtiny Raquel Sales, učitelka na ZŠ Hana Vavrečková (zleva) a děti ze ZŠ u výběhu hospodářských zvířat.

21 Vašek jako konferenciér. Každoročně se v areálu Open Gate koná mnoho akcí, které studenti pořádají pro své kamarády, rodiče a další příbuzné, studenty z partnerských škol i další hosty. Již tradiční je open-air akce The Blue Van Festival, která se koná vždy před koncem školního roku. Doprovod na bicí pod taktovkou Mirka. Hudební vystoupení Zuzky a učitele angličtiny Michaela Franklina během The Blue Van Festivalu.

22 Pohled na upravený areál z paluby dvouplošníku. Ke konci srpna 2011 byla dokončena nová budova základní školy, její propojení se stávající budovou a rozšíření knihovny o studovnu. Propojení mezi budovami gymnázia a základní školy.

23

24 2012 V roce 2012 se v areálu Open Gate opět stavělo. Od nového školního roku bylo pro studenty gymnázia i žáky základní školy připraveno pět nových učeben a víceúčelová hala. Nové prostory využívají také obyvatelé Babic, Říčan a dalších obcí v okolí pro pořádání různých klubů a volnočasových aktivit. Revitalizací prošel rovněž ovocný sad, který se změnil v odpočinkovou zónu. Budova základní školy. Dokončení vnitřního vybavení víceúčelové haly.

25 Studenti plní úkoly britského programu Cena vévody z Edinburghu (The Duke of Edinburgh s Award), který jim pomáhá rozvíjet osobnost a aktivně využívat volný čas. Vodácký výcvik na raftech v slalomovém kanálu v Praze 7 Troji. Ocenění udělované v rámci vzdělávacího programu pro mládež, The Duke of Edinburgh s Award, předával v pražském Černínském paláci princ Edward. Kristýna vpředu první zleva.

26 Divadelní vystoupení Studenti, žáci, jejich rodinní příslušníci a pedagogogický sbor se potkávají při různých slavnostních příležitostech. Vánoční večeře v jídelně

27 Příprava na slavnostní shromáždění studentů před koncem školního roku.

28 Haloweenské masky Výstava prací studentů, v popředí Alžběta. Vizuální umění je rovněž součástí dvouletého programu International Baccalaureate Diploma Programme (tzv. mezinárodní maturity IB).

29 Základní škola nabízí zájmové aktivity rozvíjející tvořivost, tělesnou kondici, vztah k umění, k přírodě i k praktickým činnostem. Sára jako kočka v divadelním představení pro rodiče. Vánoční vystoupení žáků první třídy ZŠ.

30 2013 Průměrný počet 18 žáků ve třídách umožňuje individuální přístup pedagogů. Vyučovací předměty nejsou vyučovány v klasických 45 minutových školních hodinách, ale v ucelených blocích a projektech. Prvňáci plní zadání projektu Příroda a lidé. Vera Pockley, učitelka angličtiny, při výuce ve druhé třídě. Hana Vavrečková, učitelka na ZŠ a žáci ve školní jídelně.

31 Školní jídelna

32 Druhá třída při týmové spolupráci. Na lyžařském výcviku v Alpách. Viktorie při výuce předmětu IB Art.

33 Přehlídka diplomů a medailí z běžeckých závodů. Podstatný je všestranný rozvoj osobností žáků a studentů Open Gate. Prvňáci se seznamují s koňmi.

34 Součástí tělocviku je i gymnastika, na trampolíně Sára. Foto: Jan Černý, Václav Jirásek, členové fotokroužku Open Gate Publikaci vydala Open Gate School v srpnu 2013.

35 8

Open Gate gymnázium a základní škola

Open Gate gymnázium a základní škola Open Gate gymnázium a základní škola Obsah 6 Na začátek 8 Haló, tady Open Gate School! 12 Open Gate zblízka 18 Mezinárodní maturita International Baccalaureate Diploma Programme (IB DP) 22 Zůstat po škole?

Více

Poslání Církevního gymnázia Plzeň

Poslání Církevního gymnázia Plzeň 09 Ročenka 3 Poslání Církevního gymnázia Plzeň Posláním CG je poskytovat kvalitní všeobecné vzdělání, které je zakořeněné v křesťanské tradici, respektuje osobnost studenta a je otevřené celoevropské

Více

LETOHRADSKÉ SOUKROMÉ GYMNÁZIUM

LETOHRADSKÉ SOUKROMÉ GYMNÁZIUM LETOHRADSKÉ SOUKROMÉ GYMNÁZIUM O.P.S. VÝROČNÍ ZPRÁVA za školní rok 2009/2010 1. vydání, zpracované dle zákona 561/2004 10 Výroční zprávy a vyhlášky 15/2005sb. Část 3. 7 Projednáno a schváleno Správní radou

Více

LETOHRADSKÉ SOUKROMÉ GYMNÁZIUM

LETOHRADSKÉ SOUKROMÉ GYMNÁZIUM LETOHRADSKÉ SOUKROMÉ GYMNÁZIUM O.P.S. VÝROČNÍ ZPRÁVA za školní rok 2008/2009 1. vydání, zpracované dle zákona 561/2004 10 Výroční zprávy a vyhlášky 15/2005sb. Část 3. 7 Projednáno a schváleno Správní radou

Více

Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11 VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY. školní rok 2008-2009

Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11 VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY. školní rok 2008-2009 Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11 VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY školní rok 2008-2009 23. října 2009 I. Základní údaje o škole, školském zařízení 1. Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11 (zřizovací listina

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA. Gymnázia Havlíčkův Brod. Výroční zpráva o činnosti školy

VÝROČNÍ ZPRÁVA. Gymnázia Havlíčkův Brod. Výroční zpráva o činnosti školy VÝROČNÍ ZPRÁVA Gymnázia Havlíčkův Brod Výroční zpráva o činnosti školy 2012/2013 Gymnázium Havlíčkův Brod vydalo výroční zprávu o činnosti školy dne 15. 10. 2013 pod č. j. GHB/448/2013 na základě vyhlášky

Více

Základní školy: Základní škola Ostrava, Gajdošova 9, příspěvková organizace. Gajdošova 9, 702 00 Ostrava Mgr. Anna Kraulová

Základní školy: Základní škola Ostrava, Gajdošova 9, příspěvková organizace. Gajdošova 9, 702 00 Ostrava Mgr. Anna Kraulová Základní školy: Základní škola Ostrava, Gajdošova 9, příspěvková organizace T 596 627 610 E reditelka@zsg.cz W www.zsg.cz Gajdošova 9, 702 00 Ostrava Mgr. Anna Kraulová Je školou rodinného typu s individuálním

Více

ZÁKLADNÍ ŠKOLA HUMPOLEC, HÁLKOVA 591 OKRES PELHŘIMOV. Výroční zpráva. o činnosti školy

ZÁKLADNÍ ŠKOLA HUMPOLEC, HÁLKOVA 591 OKRES PELHŘIMOV. Výroční zpráva. o činnosti školy ZÁKLADNÍ ŠKOLA HUMPOLEC, HÁLKOVA 591 OKRES PELHŘIMOV Výroční zpráva o činnosti školy školní rok 2012/2013 Obsah výroční zprávy o činnosti 1. Základní údaje o škole str. 3-4 2. Přehled oborů vzdělání, které

Více

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM pro vyšší stupeň gymnázia Táborské soukromé gymnázium, s. r. o. Ve škole ať cokoli se dělá, ať slouží a napomáhá budoucímu životu. Jan Amos Komenský ŠVP BYL ZPRACOVÁN S PODPOROU

Více

volnočasové aktivity 2009/2010 Speciální příloha berounského měsíčníku Radniční list

volnočasové aktivity 2009/2010 Speciální příloha berounského měsíčníku Radniční list volnočasové aktivity 2009/2010 Speciální příloha berounského měsíčníku Radniční list 8 Aqua-aerobik Baby Club Hrošík Telefon: 737 148 736 babyclub.hrosik@seznam.cz Internetové stránky: www.babyclub-hrosik.cz.

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ŠKOLE ŠKOLNÍ ROK 2013 2014

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ŠKOLE ŠKOLNÍ ROK 2013 2014 VÝROČNÍ ZPRÁVA O ŠKOLE ŠKOLNÍ ROK 2013 2014 3 P O R G OBSAH Úvodní slovo ředitelky PORGu 5 Úvodní slovo předsedy správní rady 6 Základní údaje o škole; hospodářské výsledky 7 Hodnocení činnosti školy

Více

Základní škola, Praha 4, Mendelova 550 VÝROČNÍ ZPRÁVA EVALUACE ŠKOLY

Základní škola, Praha 4, Mendelova 550 VÝROČNÍ ZPRÁVA EVALUACE ŠKOLY Základní škola, Praha 4, Mendelova 550 VÝROČNÍ ZPRÁVA EVALUACE ŠKOLY školní rok 2013/2014 1 1) Základní údaje o škole název školy dle zřizovací listiny ve znění platném k 31. 8. 2014: Základní škola, Praha

Více

ZÁKLADNÍ ŠKOLA HUMPOLEC, HÁLKOVA 591 OKRES PELHŘIMOV. Výroční zpráva. o činnosti školy

ZÁKLADNÍ ŠKOLA HUMPOLEC, HÁLKOVA 591 OKRES PELHŘIMOV. Výroční zpráva. o činnosti školy ZÁKLADNÍ ŠKOLA HUMPOLEC, HÁLKOVA 591 OKRES PELHŘIMOV Výroční zpráva o činnosti školy školní rok 2013/2014 Obsah výroční zprávy o činnosti 1. Základní údaje o škole str. 3-4 2. Přehled oborů vzdělání, které

Více

Ročenka. k 20. výročí založení školy

Ročenka. k 20. výročí založení školy 11 Ročenka k 20. výročí založení školy Poslání Církevního gymnázia Plzeň Posláním CG je poskytovat kvalitní všeobecné vzdělání, které je zakořeněné v křesťanské tradici, respektuje osobnost studenta a

Více

Základní škola genpor. Františka Peřiny Praha - Řepy, Socháňova 1139 Socháňova 19 / 1139, 163 00 Praha 6 Řepy VÝROČNÍ ZPRÁVA Školní rok 2005 / 2006

Základní škola genpor. Františka Peřiny Praha - Řepy, Socháňova 1139 Socháňova 19 / 1139, 163 00 Praha 6 Řepy VÝROČNÍ ZPRÁVA Školní rok 2005 / 2006 Základní škola genpor. Františka Peřiny Praha - Řepy, Socháňova 1139 Socháňova 19 / 1139, 163 00 Praha 6 Řepy VÝROČNÍ ZPRÁVA Školní rok 2005 / 2006 Zpracovala : Mgr. Jarmila Holá ředitelka školy V Praze

Více

Výroční zpráva 2012/2013

Výroční zpráva 2012/2013 Výroční zpráva 2012/2013 Učební plány V roce 2012/2013 jsme vyučovali podle Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání POMÁHÁME DĚTEM VKROČIT DO ŽIVOTA. Zahájení školního roku Školní rok byl

Více

Děti, mládež a volný čas v Olomouckém kraji

Děti, mládež a volný čas v Olomouckém kraji Děti, mládež a volný čas v Olomouckém kraji nabídka využití volného času dětí a mládeže středisky volného času, vybranými nestátními neziskovými organizacemi a informačními centry pro mládež v Olomouckém

Více

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM pro vyšší stupeň gymnázia Táborské soukromé gymnázium, s. r. o. Ve škole ať cokoli se dělá, ať slouží a napomáhá budoucímu životu. Jan Amos Komenský ŠVP BYL ZPRACOVÁN S PODPOROU

Více

e-mail: reditel7.zs@volny.cz tel. řed.: 312 681 166 tel./fax/sekr.: 312 681 165 č.j.: 2167/A.9/A-10/09 Kladno: 25.8.2009

e-mail: reditel7.zs@volny.cz tel. řed.: 312 681 166 tel./fax/sekr.: 312 681 165 č.j.: 2167/A.9/A-10/09 Kladno: 25.8.2009 e-mail: reditel7.zs@volny.cz tel. řed.: 312 681 166 tel./fax/sekr.: 312 681 165 č.j.: 2167/A.9/A-10/09 Kladno: 25.8.2009 Statutární město Kladno oddělení školství nám. 17.listopadu 2840 K L A D N O 272

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2004 2005 KATOLICKÉ GYMNÁZIUM TŘEBÍČ

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2004 2005 KATOLICKÉ GYMNÁZIUM TŘEBÍČ VÝROČNÍ ZPRÁVA 2004 2005 KATOLICKÉ GYMNÁZIUM TŘEBÍČ Obsah: 1. Charakteristika školy 2. Činnost školy 3. Učební plán 4. Rozhodnutí o zařazení do sítě škol 5. Pracovníci školy 6. Přijímací řízení 7. Údaje

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY-GYMNÁZIA A SPORTOVNÍHO GYMNÁZIA PŘÍPOTOČNÍ 1337 V PRAZE 10

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY-GYMNÁZIA A SPORTOVNÍHO GYMNÁZIA PŘÍPOTOČNÍ 1337 V PRAZE 10 - I - VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY-GYMNÁZIA A SPORTOVNÍHO GYMNÁZIA PŘÍPOTOČNÍ 1337 V PRAZE 10 CHARAKTERISTIKA ŠKOLY: GYMNÁZIUM UPLATŇUJE JEDNOTU VÝCHOVY A VZDĚLÁVÁNÍ, SPOJENÍ ŠKOLY SE ŽIVOTEM A USILUJE

Více

Základní umělecká škola Kutná Hora. VÝROČNÍ ZPRÁVA o činnosti školy

Základní umělecká škola Kutná Hora. VÝROČNÍ ZPRÁVA o činnosti školy Základní umělecká škola Kutná Hora VÝROČNÍ ZPRÁVA o činnosti školy 2013/2014 ZUŠ Kutná Hora Chceme být školou, na kterou si každý rád po letech vzpomene a přivede k nám své děti. 1 Obsah Část I. Základní

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2005 2006 KATOLICKÉ GYMNÁZIUM TŘEBÍČ

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2005 2006 KATOLICKÉ GYMNÁZIUM TŘEBÍČ VÝROČNÍ ZPRÁVA 2005 2006 KATOLICKÉ GYMNÁZIUM TŘEBÍČ Obsah: 1. Základní údaje a charakteristika školy 2. Rozhodnutí o zařazení do sítě škol 3. Školská rada 4. Přehled oborů vzdělávání 5. Učební plán 6.

Více

nám. T. G. Masaryka 1260, příspěvková organizace VÝROČNÍ ZPRÁVA o činnosti školy za školní rok 2011 2012

nám. T. G. Masaryka 1260, příspěvková organizace VÝROČNÍ ZPRÁVA o činnosti školy za školní rok 2011 2012 nám. T. G. Masaryka 6, příspěvková organizace VÝROČNÍ ZPRÁVA o činnosti školy za školní rok ZÁŘÍ Podle zákona č. 56/ Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský

Více

Výroční zpráva o činnosti

Výroční zpráva o činnosti Základní škola Háj ve Slezsku, okres Opava, příspěvková organizace Výroční zpráva o činnosti školní rok 2013/2014 Mgr. Ondřej Hubáček ředitel školy 1 OBSAH 1 OBSAH... 1 2 ZÁKLADNÍ ÚDAJE O ŠKOLE... 3 3

Více

Výroční zpráva za školní rok 2013-2014

Výroční zpráva za školní rok 2013-2014 Výroční zpráva za školní rok 2013-2014 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav, Palackého 211 Obsah : 1. Základní údaje o škole 3 2. Charakteristika školy, vymezení hlavní a doplňkové činnosti školy

Více

volnočasové aktivity 2010/2011 Speciální příloha berounského měsíčníku Radniční list

volnočasové aktivity 2010/2011 Speciální příloha berounského měsíčníku Radniční list volnočasové aktivity 2010/2011 Speciální příloha berounského měsíčníku Radniční list 8 Aqua-aerobik Baby Club Hrošík Telefon: 737 148 736 babyclub.hrosik@seznam.cz Internetové stránky: www.babyclub-hrosik.cz.

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA ZŠ KOLÍN V., MNICHOVICKÁ 62. za školní rok 2012 2013

VÝROČNÍ ZPRÁVA ZŠ KOLÍN V., MNICHOVICKÁ 62. za školní rok 2012 2013 VÝROČNÍ ZPRÁVA ZŠ KOLÍN V., MNICHOVICKÁ 62 za školní rok 2012 2013 Pedagogická rada schválila dne 2. 9. 2013 Školská rada schválila dne xx. xx. 2013 Obsah 1. Úvodní slovo... 1 2. Základní údaje o škole...

Více

PREZENTACE STATUTÁRNÍHO MĚSTA BRNA, MĚSTSKÉ ČÁSTI BRNO-STŘED

PREZENTACE STATUTÁRNÍHO MĚSTA BRNA, MĚSTSKÉ ČÁSTI BRNO-STŘED MĚSTSKÁ ČÁST BRNO-STŘED PREZENTACE STATUTÁRNÍHO MĚSTA BRNA, MĚSTSKÉ ČÁSTI BRNO-STŘED V RÁMCI PŘIHLÁŠKY DO SOUTĚŽE OBEC PŘÁTELSKÁ RODINĚ 2009 Obsah: 1. Představení MČ Brno-střed. 2 2. Podpora neziskových

Více

KONCEPCE ROZVOJE ŠKOLY

KONCEPCE ROZVOJE ŠKOLY Gymnázium, Čelákovice, J. A. Komenského 414 KONCEPCE ROZVOJE ŠKOLY (příloha k výroční zprávě 2005/06) 1. Cíle, stanovené v předchozím období, a jejich plnění 1.1. Plnění cílů stanovených předchozím dlouhodobým

Více