UŽIVATELSKÝ MANUÁL DDS-3X25 USB GENERÁTOR FUNKCÍ

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "UŽIVATELSKÝ MANUÁL DDS-3X25 USB GENERÁTOR FUNKCÍ"

Transkript

1 UŽIVATELSKÝ MANUÁL DDS-3X25 USB GENERÁTOR FUNKCÍ

2 1. ÚVOD Vážený zákazníku, děkujeme Vám za Vaši důvěru a za nákup GENERÁTORU FUNKCÍ DDS-3X25. Tento návod k obsluze je součástí výrobku. Obsahuje důležité pokyny k uvedení výrobku do provozu a k jeho obsluze. Jestliže výrobek předáte jiným osobám, dbejte na to, abyste jim odevzdali i tento návod. Ponechejte si tento návod, abyste si jej mohli znovu kdykoliv přečíst! HANTEK - Tento název představuje nadprůměrně kvalitní výrobky z oblasti síťové techniky (napájecí zdroje), z oblasti měřící techniky, jakož i z oblasti techniky nabíjení akumulátorů, které se vyznačují neobvyklou výkonností a které jsou stále vylepšovány. Ať již budete pouhými kutily či profesionály, vždy naleznete ve výrobcích firmy HANTEK optimální řešení. Přejeme Vám, abyste si v pohodě užili tento náš nový výrobek značky HANTEK.

3 2. SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY Min. Požadavky WNT/2000/XP/Vista/W7 Paměť: 128MB Grafická karta: Podpora DX, Rozlišení 1024x768, 16Bit Doporučené požadavky WNT/2000/XP/Vista/W7 Paměť: 256MB Grafická karta: Podpora DX, Rozlišení 1024x768, 16Bit

4 3. NÁVOD K INSTALACI HW 1. Připojte k PC USB kabel (A) 2. Připojte USB kabel ke generátoru. (B) 3. Byl nalezen nový HW 4. V pop-up okně zvolte typ instalace řadiče. (CD, Internet) 5. Průvodce instalcí HW nainstaluje SW. 6. Dokončete instalaci 4. NÁVOD K INSTALACI SW 1. Vložte do CD mechaniky instalační CD. 2. Instalace by měla začít automaticky, pokud ne, poklepejte v průzkumníku Windows na Setup.exe. 3. Začne instalace DDS-3X25. Stistkněte NEXT pro pokračování. 4. Vyberte instalační adresář. Stistkněte NEXT pro pokračování. 5. Zkontrolujte údaje o instalaci. Stistkněte NEXT pro pokračování. 6. Během instalace můžete sledovat okno jejího průběhu. 7. Update systémového nastavení 8. Instalace dokončena

5 5. ZÁKLADY OBSLUHY UŽIVATELSKÉ PROSTŘEDÍ DDS-3X25 disponuje intuitivním GUI, díky němuž není třeba dlouhé školení obsluhy.

6 ROZHRANÍ PŘISTROJE

7 UŽIVATELSKÉ MENU New Vytvoří nové zařízení Close Zavře zařízení Open CSV Otevře formát CSV Save CSV Uloží formát CSV Save CSV as Uložit CSV jako... Print Tisk Print preview Náhled tisku Print Setup Nastavení tisku Exit Opustit DDS-3X25 Points edit Editace vlny Zoom in Přiblížení vlny Zoom out Oddálení vlny

8 Square Zobrazí čtvercovou vlnu Ramp Zobrazí pilový průběh Trapezia Zobrazí trapézovou vlnu Exponent Zobrazí exponovanou vlnu AM/FM Zobrazí AM/FM vlnu Pattern generator Nastaví DO piny jako vzorkovací generátor Programmable output - Nastaví DO piny jako programovaný výstup. Output set Zobrazí okno DO Digital input - Zobrazí okno DI

9 Background color Nastavení barvy pozadí XY line color Nastavení barvy XY Curve color Barva křivky Cursor color Barva kurzoru Period number Nastaví počet zobrazovaných period Show/Hide Contol: Skryje/zobrazí ovládací panel Sweep Zobrazí okno Sweep Open output power on Uloží vlnu do DDS-3x25 a vygeneruje jí, jakmile je gen. Zapnut. Close output power on Přestane generovat vlnu při zapnutém přístroji.

10 6. OVLÁDACÍ PANEL VLNY Kliknutím na Display --- Show/Hide control zobrazíte/skryjete ovládací panel vlny. V panelu můžete měnit údaje vlny, např frekvenci, amplitudu, Y-offset atd. Panel také obsahuje systém měření frekvence.

11 7. VYSVĚTLENÍ FUNKCÍ Parametry vlny 1. Výběr vlny V menu výběru vln si vyberte vámi požadovanou 2. Nastavení parametrů vlny Stiskněte Wave parameter, v něm naleznete údaje o nastavení vln.

12 Funkce panelu vlny Za pomoci tlačítek na panelu ovládání vlny můžete měnit hodnoty, výstupní amplitudu, limitní frekvenci vlnového filtru. Single Wave Pouze jedna výstupní vlna -20dB Útlum vlny Ext Trig ext/int spouštění Wave off/on Vypnutí/zapnutí vlny Phase Fáze generované vlny Y Offset Offset na ose Y Frequency Frekvence generované vlny Amplitude Max napětí generované vlny

13 Editace libovolné vlny Zvolte lib. vlnu. Abyste mohli vlnu editovat vyberte Edit --- Edit points. Datové formáty vlny Datový formát vln tohoto generátoru je.csv. Tento formát je kompatibilní s CSV formátem vyrobeným firmou Tektronix ARB express SW. Formát CSV je editovatelný v MS Office Excel.

14 Měření frekvence, čítač 1. Pro zapnutí měření frekvence/čítače klikněte na tlačítko F/C ON/OFF. 2. Vpusťte signál skrze vstup označený jako COUNT IN a zapněte fci F/C ON/OFF. V tabulce pak můžete vidět naměřené hodnoty. 3. Přepněte posuvník do polohy C, v tabulce pak můžete vidět naměřenou hodnotu čítače.

15 Digitální vstup/výstup V menu Digital IO můžete měnit režim vstupu/výstupu Na vstupech generátoru je 20 IO pinů. Včetně 2 pinů pro GND, 6 pro digitální vstup a 12 pro digitální výstup. Generátor má 2 režimy digitálního výstupu: Generátor funkcí a programovatelný výstup. 1. Generátor funkcí Vertikální rozlišení generátoru je 12 bitů. V tomto režimu je možno získat hodnotu každého z 12 pinů na výstupu. LSB je O0 a O11 je MSB. S pomocí logického analyzéru získáte dobrý náhled.

16 2. Programovatelný výstup V menu zvolte Programmable output. Poté Digital IO --- Output set. Ukáže se okno Output set. Zvolte jeden pin, ze kterého bude vycházet vysoká úroveň výstupu. 3. Digitální vstup Vyberte Digital IO Digital input, okamžite se zobrazí násl. okno.

17 Výstup bez pomoci PC Generátor umožňuje ukládat vlny bez nutnosti mít PC. Přístroj má vlastní paměť. Open - V menu Utility zvolte Open output power on. Následně bude vlna ukládána do HW. Vlna se vygeneruje pokaždé když přístroj spustíte. Pokud není generátor připojen k PC USB kabelem, měl by být napájen 5V adaptérem. Close - Pokud chcete vlnu z paměti vymazat, zvolte "Close output power on". Pokud nechcete, abyse vám při zapnutí zobrazovala uložená vlna, připojte před zapnutím do konektoru CONTROL terminátor. (Viz. obr.)

18 Multiprocesorové spojení Pro vygenerování dvou nebo více signálů musíte pracovat se dvěma, nebo více přístroji. Otevřte je ve stejném dial. okně jako na násl. obrázku. Pokud přístroj připojujete k osciloskopu, uvidíte 2 kanály jako na obrázku.

19 Aby jste vlny synchronizovali, musíte k propojení použít multiprocesorový kabel. Nejprve odpojte přístroje od PC a propojte je speciálním kabelem. Následně je za pomocí PC USB portů připojte k PC a ovtevřete je oba ve stejném dialogovém okně.

20

21 Sériové číslo prvního zařízení je 3, druhé zařízení 0. Na osciloskopu uvidíte, že vlny na CH1 a CH2 jsou synchronizované. Pokud nastavíte průběh na 2. zařízení na 0,5, vlna se na osciloskopu změní následovně:

22 Synchronizovaný výstup Na přístroji se nachází jeden SYNC výstup. Signál má čtvercový průběh a frekvenci shodnou s vygenerovaným průběhem.

23 Externí spouštění V uživatelském menu klikněte na "EXT TRIG". Tím zmizí průběh na osciloskopu. Nyní zařízení funguje v režimu externího spouštení (triggeru), ale jelikož nedostává externí signál, přestane vykreslovat průběh. Pokud chcete nastavit režim spouště (FALL, RISE) klikněte v menu na "Ext Trig Mode". Pro vyzkoušení do generátoru vpusťte vlnu shodnou s nastavením spouště (např FALL) a pozorujte její průběh a spuštění.

24 8. PŘÍKLADY POUŽITÍ Generování jednoduché vlny Pro vygenerování jednoduché vlny postupujte následovně. 1. Připojte vlnový výstup k osciloskopu 2. Připojte usb sondu k PC 3. Vyberte "Start---Všechny programy---dds-3x25 USB--- DDS-3X25 USB 4. Na osciloskopu můžete vidět 1 KHz, 2V sinusovou vlnu.

25 Generování libovolné vlny Pro vygenerování libovolné vlny postupujte následovně. 1. Otevřete SW. 2. V ovládacím panelu vyberte Arb průběh. 3. Přesuňte myš na obrazovku průběhu. 4. Stiskněte levé tlačítko myši a tahem si načrtněte požadovaný průběh. 5. Následně můžete vlnu zkontrolovat na osciloskopu. 6. Klikněte na Edit---Edit points, zde můžete měnit napětí každého bodu. 7. Klikněte na Edit---Zoom in nebo Zoom out

26 Zapojení dvou přístrojů Pro vygenerování kombinované vlny postupujte následovně. (postup se 2 zařízeními) 1. Propojte zařízení multiprocesorovým kabelem 2. Připojte je ke stejnému osciloskopu. 3. Připojte je ke stejnému PC. 4. Spusťte SW obou zařízení. 5. Ve stavovém okně můžete vidět sériová čísla jednotlivých zařízení. 6. Změňte "Phase" Zařízení 2 na 0,5.

27 7. Na osciloskopu můžete vidět stejnou vlnu jako na obrázku níže. Specifikace Výstupní kanál průběhu Frekvenční rozsah 1Hz(DC)- 25MHz Frekvenční rozlišení 0,10% DAC časovač 12K-200MHz (nastavitelný) Kanály 1CH výstup průběhu Hloubka paměti 4KSa Vertikální rozlišení 12 Bitů Stabilita <30ppm Amplituda +- 3,5V Max Výstupní impedance 50 ohmů Výstupní proud 50mA Ipeak 100mA Systém BW 25M Harmonické zkreslení -50dBc, -40dBc Kanál frekvenčního čítače Rozsah DC-50MHz Vstupní amplituda 40mVpp-18Vpp Vazba DC-50MHz Přesnost +- Time base error +-1 Vstupní impedance >100Kohmů Digitální vstup a výstup 12Bitový výstup 6 bitový vstup 12 bitový digitální generátor a GO 6 bitový Gl Level LVCMOS Pracovní prostředí Pracovní teplota 0-70 C Vlhkost 0-95% Váha 300g

OMB-DAQBOOK. Systém sběru dat

OMB-DAQBOOK. Systém sběru dat OMB-DAQBOOK Systém sběru dat Přehled Systémy sběru dat Systém sběru dat je určen pro sledování průběhu nebo provádění řady testů snímáním různých fyzikálních veličin. Snímané hodnoty jsou zpracovány a

Více

USB-6008/6009. Uživatelská příručka

USB-6008/6009. Uživatelská příručka USB-6008/6009 Uživatelská příručka Leden 2006 Celosvětová technická podpora a informace o produktech: http://www.ni.com/ Sídlo firmy National Instruments: 11500 N. Mopac Expwy, Austin, Texas, 78759-3504,

Více

Síťový USB 2.0 server. Obj. č.: 97 21 61

Síťový USB 2.0 server. Obj. č.: 97 21 61 Síťový USB 2.0 server Obj. č.: 97 21 61 Rozsah dodávky Síťový USB server Síťový kabel kategorie 5 (CAT5) Napájecí adaptér Instalační CD Návod k použití Vlastnosti Jednoduše připojí k síti Vaši USB tiskárnu

Více

CZ doplněk k anglickému originálu

CZ doplněk k anglickému originálu CHATEAU V-GUARD Důležitá upozornění úvodem: CZ doplněk k anglickému originálu - tento manuál, resp. tento je český doplněk, byl vytvořen k hardwarovým verzím VG4C-XP, VG4C-XP-V, VG8C-XP-TV, VG4C-RT4 a

Více

BL-NET. Bootloader. Obsluha Winsol Memory Manager TA-Designer. Verze 2.15 CS

BL-NET. Bootloader. Obsluha Winsol Memory Manager TA-Designer. Verze 2.15 CS BL-NET Verze 2.15 CS Hotline: Sunpower tel.: 603 516 197 ; e-mail: office@sunpower.cz ; fax: 384 388 167 Bootloader Obsluha Winsol Memory Manager TA-Designer CS Obsah 2 Hardware / Všeobecné informace...

Více

http://www.viakom.cz ordér Digitáln Návod k obsluze sledují návod a uschovejte ho pro další CPD507 V0.983

http://www.viakom.cz ordér Digitáln Návod k obsluze sledují návod a uschovejte ho pro další CPD507 V0.983 http://www.viakom.cz Digitáln lní Video Rekord ordér Návod k obsluze Před manipulací se zařízen zením si, prosím, pečliv livěprostudujte následujn sledují návod a uschovejte ho pro další využit ití. CPD507

Více

Programování PLC Simatic S7-300

Programování PLC Simatic S7-300 Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Trutnov, Školní 101 Programování PLC Simatic S7-300 Zpracovali: Jan Kafka Petr Tesař 2005-1 - Obsah: Strana 1. Úvodní slovo... 4 Používaný hardware.

Více

3. Klikněte na tlačítko OK a otevře se dialogové okno vzorkovací frekvence.

3. Klikněte na tlačítko OK a otevře se dialogové okno vzorkovací frekvence. Připojení USB TC-08 Pamatujte, že USB TC-08 byste neměli připojovat, dokud jste nenainstalovali software a nerestartovali počítač. Používání USB TC-08 začněte připojením USB TC-08 k USB portu na počítači

Více

Uživatelský manuál. High Definition satelitní přijímač GS-7050HDi INSTRUKCE O LIKVIDACI PŘÍSTROJE CZ

Uživatelský manuál. High Definition satelitní přijímač GS-7050HDi INSTRUKCE O LIKVIDACI PŘÍSTROJE CZ Uživatelský manuál INSTRUKCE O LIKVIDACI PŘÍSTROJE CZ Přístroj nevhazujte do komunálního odpadu. Odneste jej na sběrné místo, kde bude ekologicky zlikvidován. Přístroj je zhotoven z recyklovatelných materiálů,

Více

Digitální 4 kanálový MPEG-4 videorekordér s multiplexerem a detekcí pohybu v obraze AVC 760 SATA s webserverem (Digital Video Recorder - DVR) v0.

Digitální 4 kanálový MPEG-4 videorekordér s multiplexerem a detekcí pohybu v obraze AVC 760 SATA s webserverem (Digital Video Recorder - DVR) v0. Digitální 4 kanálový MPEG-4 videorekordér s multiplexerem a detekcí pohybu v obraze AVC 760 SATA s webserverem (Digital Video Recorder - DVR) v0.9 1 Obsah 1 Obsah... 1 1. ÚVOD... 2 1.1 Úvodní informace...

Více

HMR-IP20DAI / DAIP. Uživatelský manuál

HMR-IP20DAI / DAIP. Uživatelský manuál HMR trade, s.r.o. Pelhřimovská 2/1071 140 00 Praha 4 tel.: +420 241 402 168-9 fax: +420 241 402 167 www.hmrtrade.cz info@hmrtrade.cz HMR-IP20DAI / DAIP Uživatelský manuál Varování: Pro snížení rizika požáru

Více

Bezpečnostní upozornění

Bezpečnostní upozornění Bezpečnostní upozornění 2 Nevhodné používání by mohlo způsobit trvalé poškození. -Tento napájecí adaptér používejte pouze pro tento přístroj. U jiných zařízení ho nepoužívejte, protože by mohl způsobit

Více

Uživatelská příručka

Uživatelská příručka Uživatelská příručka Model: Obsah: 1. imon 2.4G 5 2. imon 2.4G DT 5 3. imon Station 6 4. imon Knob 6 5. imon Inside 6 6. imon VFD 7 7. imon OEM 7 S/W, H/W instalace: 8 1. S/W instalace 8 2. H/W (RF, IR

Více

NÁVOD K MONTÁŽI A OBSLUZE. Obj. č.: 12 11 80

NÁVOD K MONTÁŽI A OBSLUZE. Obj. č.: 12 11 80 NÁVOD K MONTÁŽI A OBSLUZE Obj. č.: 12 11 80 OBSAH Strana: Doplňky vybavení... 2 Bezpečnostní upozornění... 4 Označení... 5 Funkce... 5 Příprava... 7 Síťová přípojka... 8 Systémové předpoklady... 8 Instalace

Více

Bezpečnostní systém QM5000

Bezpečnostní systém QM5000 verze 1.2 Bezpečnostní systém QM5000 Interface QME-1 popis a návod k použití Obsah: I. Základní charakteristika programu QMaster II. Minimální HW konfigurace III. Ovládání programu QMaster a nastavení

Více

Digitální satelitní přijímač WEB TV Multimédia s vysokým rozlišením obrazu. Návod k obsluze. Ref. č.: 709992

Digitální satelitní přijímač WEB TV Multimédia s vysokým rozlišením obrazu. Návod k obsluze. Ref. č.: 709992 Digitální satelitní přijímač WEB TV Multimédia s vysokým rozlišením obrazu Návod k obsluze Ref. č.: 709992 OBSAH A. POPIS... Str. 5 A. Přední strana... Str. 5 B. Zadní strana... Str. 5 C. Dálkové ovládání...

Více

MITSUBISHI. Video Server Box MODEL DX-VS1UE INSTALAČNÍ A PROVOZNÍ PŘÍRUČKA

MITSUBISHI. Video Server Box MODEL DX-VS1UE INSTALAČNÍ A PROVOZNÍ PŘÍRUČKA MITSUBISHI Video Server Box INSTALAČNÍ A PROVOZNÍ PŘÍRUČKA MODEL DX-VS1UE TATO PŘÍRUČKA OBSAHUJE DŮLEŽITÉ ÚDAJE. POZORNĚ SI JI PŘEČTĚTE PŘED POUŽITÍM PŘÍSTROJE. rev. 1.1-02-05-2003 Důležité I. Důležité

Více

PŘEHRÁVAČ MÉDIÍ CD/USB A OVLADAČ DN-S1200 NÁVOD K POUŽITÍ

PŘEHRÁVAČ MÉDIÍ CD/USB A OVLADAČ DN-S1200 NÁVOD K POUŽITÍ PŘEHRÁVAČ MÉDIÍ CD/USB A OVLADAČ DN-S00 NÁVOD K POUŽITÍ BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ Označení UMÍSTĚNÍ: NA SPODKU PŘÍSTROJE DŮLEŽITÁ BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ PŘED UVEDENÍM PŘÍSTROJE DO PROVOZU SI PŘEČTĚTE NÁSLEDUJÍCÍ

Více

Uživatelská příručka: Kabelážní tester Lantek 6 a Lantek7, Ovládací software LANTEK Reporter, Optické adaptéry FIBERTEK, Optický adaptér TRACETEK

Uživatelská příručka: Kabelážní tester Lantek 6 a Lantek7, Ovládací software LANTEK Reporter, Optické adaptéry FIBERTEK, Optický adaptér TRACETEK Obsah: Uživatelská příručka: Kabelážní tester Lantek 6 a Lantek7, Ovládací software LANTEK Reporter, Optické adaptéry FIBERTEK, Optický adaptér TRACETEK 1. TESTER LANTEK 6 A LANTEK 7... 2 1.1. BALENÍ TESTERU

Více

Digitální 4 kanálový MPEG-4 videorekordér CPD-541 SATA

Digitální 4 kanálový MPEG-4 videorekordér CPD-541 SATA Digitální 4 kanálový MPEG-4 videorekordér CPD-541 SATA Důležité upozornění Vykřičník v trojúhelníku upozorňuje uživatele na operace vyžadující zvýšenou opatrnost a dodržování pokynů uvedených v návodu.

Více

TRX II. Uživatelský manuál

TRX II. Uživatelský manuál TRX II Uživatelský manuál Obsah ÚVOD... 4 KALIBRÁTOR TRX II... 4 MĚŘENÍ A KALIBRACE TLAKU... 4 AUTOMATICKÁ KALIBRACE... 4 STANDARDNÍ DOPLŇKY... 4 VOLITELNÉ DOPLŇKY... 4 FUNKCE... 5 POPIS JEDNOTLIVÝCH ČÁSTÍ

Více

REALTIME DVR 6016 - pro 16 kamer + 4x Audio, H.264

REALTIME DVR 6016 - pro 16 kamer + 4x Audio, H.264 REALTIME DVR 6016 - pro 16 kamer + 4x Audio, H.264 Důležité upozornění Vykřičník v trojúhelníku upozorňuje uživatele na operace vyžadující zvýšenou opatrnost a dodržování pokynů uvedených v návodu. Symbol

Více

Webové kamerky A4tech. Uživatelský manuál. www.a4tech.com www.a4tech.cz

Webové kamerky A4tech. Uživatelský manuál. www.a4tech.com www.a4tech.cz Webové kamerky A4tech Uživatelský manuál www.a4tech.com www.a4tech.cz Úvod Vítejte ve světě digitálního obrazu. Následující informace vám pomohou nainstalovat a poradí jak používat webovou kamerku značky

Více

7. PŘIPOJENÍ VAŠEHO SYSTÉMU

7. PŘIPOJENÍ VAŠEHO SYSTÉMU TM OBSAH 1. BEZPEČNOST................... 3 2. ÚVOD.......................... 3 3. VLASTNOSTI.................... 3 4. DÁLKOVÝ OVLADAČ............. 4 5. FRONT PANEL.................. 5 6. ZADNÍ PANEL...................

Více

UPS Schrack USMLT 30 a 40 kva

UPS Schrack USMLT 30 a 40 kva UPS Schrack USMLT 30 a 40 kva Návod na obsluhu Úvod Děkujeme Vám, že jste zvolili náš výrobek. Naše firma se mimo jiné zabývá komplexní podporou v oblasti záložních zdrojů elektrické energie (UPS) počínaje

Více

HP Display Assistant (Pomocník nastavení displeje HP) Uživatelská příručka

HP Display Assistant (Pomocník nastavení displeje HP) Uživatelská příručka HP Display Assistant (Pomocník nastavení displeje HP) Uživatelská příručka Copyright 2007, 2008 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Informace zde uvedené podléhají změnám bez předchozího upozornění.

Více

MDR 751/757/759. Uživatelský návod v.1.0

MDR 751/757/759. Uživatelský návod v.1.0 MDR 751/757/759 Uživatelský návod v.1.0 MDR 751/757/759 1 www.eurosat.cz Důležité upozornění EUROSAT cs Vykřičník v trojúhelníku upozorňuje uživatele na operace vyžadující zvýšenou opatrnost a dodržování

Více

Čtyřkanálový digitální videorekordér (DVR) s podporou MPEG-4/MJPEG a ethernetovým rozhraním AVC760 Uživatelský manuál v1.0

Čtyřkanálový digitální videorekordér (DVR) s podporou MPEG-4/MJPEG a ethernetovým rozhraním AVC760 Uživatelský manuál v1.0 Čtyřkanálový digitální videorekordér (DVR) s podporou MPEG-4/MJPEG a ethernetovým rozhraním AVC760 Uživatelský manuál v1.0 AVC760 AVC760 DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ Nepoužívejte přiložený adaptér s jinými zařízeními!

Více

Obsah: Bezpečnost... 2. Vybavení... 2. Vlastnosti... 3. Popis a funkce... 4. Pracovní postupy. 5.1. Nastavení... 6. 5.2. Záznam teploty...

Obsah: Bezpečnost... 2. Vybavení... 2. Vlastnosti... 3. Popis a funkce... 4. Pracovní postupy. 5.1. Nastavení... 6. 5.2. Záznam teploty... Obsah: Bezpečnost... 2 Vybavení... 2 Vlastnosti... 3 Popis a funkce... 4 Pracovní postupy 5.1. Nastavení... 6 5.2. Záznam teploty... 8 5.3. Vymazat paměť... 9 5.4. Stáhnout paměť... 9 5.5. Výměna baterií...

Více

P D S - 5 P. Psychologický diagnostický systém. popis technických částí popis ovládání programu. GETA Centrum s.r.o. 02 / 2013

P D S - 5 P. Psychologický diagnostický systém. popis technických částí popis ovládání programu. GETA Centrum s.r.o. 02 / 2013 P D S - 5 P Psychologický diagnostický systém Instrukční manuál popis technických částí popis ovládání programu GETA Centrum s.r.o. 02 / 2013 GETA Centrum s.r.o. Nad Spádem 9/206, 147 00 Praha 4 - Podolí

Více