papelote (šp.) 1. odřezek papíru, 2. papírový drak

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "2009 2013 papelote (šp.) 1. odřezek papíru, 2. papírový drak"

Transkript

1 papelote (šp.) 1. odřezek papíru, 2. papírový drak

2 Papelote je nové české papírnictví, v němž papír není pouhým podkladem pro psaní, ale materiálem plným chutí, vůní, zvuků a barev. Papelote nabízí široký sortiment originálních sešitů, bloků, balicích papírů, penálů, obalů na knihy, plstěných výrobků a dalších produktů, které jsou vyrobeny v Čechách z ekologicky šetrných materiálů. Papelote má domov v srdci Evropy Praze, kde také otevřelo svůj první obchod s dílnou. Představen je zde sortiment v celé šíři, od výrobků, které jsou určeny do běžné distribuce, až po autorské limitované série. Příběh papelote začal jako diplomová práce grafické designérky Kateřiny Šachové, autorky všech kolekcí. Papelote však nezůstalo jen za školními zdmi, rozrostlo se o další členy a ti ho společnými silami uvedli ve skutečný život. Nyní má kromě vlastního obchodu v Čechách stabilní distribuční síť a začíná pronikat i do zahraničí. V roce 2012 udělila Akademie Czech Grand Design papelote první místo v kategorii Obchod roku za kolekce Elemento, Fabrico a Musko. Posláním papelote je především oživit zapomenutou krásu papírnictví a papíru vůbec a poukázat na důležitost role papíru v naší kultuře, historii i současnosti. Fyzická podstata papíru je něco, co nám virtuální svět nikdy nedokáže nahradit. Proto věříme, že papír byl, je a bude jedním z nejdůležitějších materiálů každodenního života. Papelote je zkrátka papír tělem i duší. Vojtěšská 9, Praha 1, , Česká republika otevřeno pondělí pátek h sobota h tel.:

3

4 Pape.lab je tvůrčí studio papelote, které nabízí své služby společnostem, jež dbají na svou firemní kulturu a není jim lhostejné, do čeho píší nebo čím obdarovávají své klienty či partnery. Nabízíme alternativní řešení kancelářských produktů (bloky, sešity, diáře, tužky...), obalů (tašky, balicí papíry, dárková balení) a dárkových předmětů z papíru, plsti a jiných materiálů. Při navrhování výrobků klademe důraz především na estetickou úroveň, kvalitu zpracování a funkčnost. Neméně důležitá je pro nás volba materiálů. Naše výrobky jsou z ekologicky šetrných materiálů a jsou vyrobeny v České republice. Výrobky lze téměř neomezeně kombinovat a variovat volbou barevnosti materiálů a různých technologií, například sítotisku, sleporažby nebo ražby. Podle potřeb ideových, finančních i časových lze buď vybírat ze stávajících výrobků a ty v rámci možností upravovat, nebo vytvářet řešení na míru konkrétním přáním a potřebám. Možných cest a řešení je mnoho. To pravé/ideální se vždy snažíme nalézt ve společném dialogu. Svůj příběh, potřeby a představy znáte nejlépe Vy sami. My se je s maximálním ohledem k Vám a zároveň respektem k našemu řemeslu snažíme naplnit. Důležitý je pro nás osobní přístup a vzájemná důvěra, bez kterých bychom nebyli schopni naši práci odvést nejlépe, jak dokážeme. VÝBĚR Z REALIZACÍ Česká centra České centrum fundraisingu Dny evropského filmu T-Mobile Modrý tygr Bienále Brno TON Fórum 2000 Aeskulab Fakulta architektury English College Philips Mumok Vídeň Air Bank České dráhy A2 Sociologický ústav ČR Fann Parfumerie Pedagogická fakulta UK Ctíme rčení, že v jednoduchosti je krása. To podstatné esenci Vaší společnosti se snažíme vystihnout výrobkem jako takovým, barevností, celkovým charakterem, ne pouhou dekorací obálky. Výsledný výrobek by neměl být jen vizuálním odrazem Vaší společnosti, ale vystihovat také jejího ducha. I obyčejný sešit o Vás může říci mnohé beze slov. Ve složitém výrobním procesu, který má mnoho fází, často kombinujeme průmyslové a ruční zpracování. Žádný detail pro nás není nepodstatný. Naopak. Právě v těch zdánlivých drobnostech mnohdy nacházíme největší krásu. Díky tomu ale může být celý proces trochu delší, než jste možná v dnešním rychlém světě zvyklí. Jsme ale přesvědčeni, že se tato trpělivost a péče vyplatí a přinese růže!

5 České centrum fundraisingu, 2013 kapesní sada Modrý tygr, 2012 diáře pro TON, 2012 Airbank blok pro zaměstnance, 2011

6 slavíme kulatiny Dny evropského filmu, 2013 skicáky pro Fakultu architektury, 2011 kulturní diář, 2012 kolekce mumok, 2011

7 bloky (a skicáky) skica L Skicák s deskami ze surové nebo černé lepenky uzavíratelný gumičkou s úchyty na tužky. Vazba dvěma otevíratelnými kroužky umožňuje výměnu papírů. Jedinečné desky tak pojmou nekonečné množství skic a nápadů. U desek zdobených ražbou je každý kus originál. 16 x 23 cm 40 čistých listů papír 250 g/m² firme Zápisník, jehož elegantní design je založen na černém přebalu skrývajícím spirálu a barevné gumičce pevně svírající to důležité, co bylo hodno záznamu a mezi řádky či přímo uschování do integrované vnitřní kapsy. B6 64 listů papír 80g/m² 5 lineatur (široká linka, úzká linka, čtverečky, tečky, čisté listy) cestovní deník Blok velikosti B6 s pevnými deskami a kroužkovou vazbou skrytý v látkovém obalu ze 100% bavlny. Pevně přichycená gumička pojme tužku a zároveň udrží blok zavřený, záložka sleduje stopu záznamů a do vnitřních chlopní obalu je možné uschovat, co se nemá ztratit. Kapesní rozměr dělá ze zápisníku oblíbeného společníka nejen na cesty. B6 64 listů papír 80g/m² lineatura úzká linka, čisté listy obal v 6 barevných variantách (modrý pruh, červený pruh, červený proužek, puntík na šedé, puntík na černé, puntík na růžové) Všechny bloky, skicáky a sešity jsou vyrobeny z recyklovaných nebo ekologicky šetrných papírů, které mají certifikát FSC. Produkty certifikované FSC se nepodílí na globální destrukci lesa a přírody, jedná se o obnovitelné zdroje surovin. spiral A6/A5/A4 Velmi oblíbený blok s klasickými lepenkovými deskami a spirálou na horní straně. Barevná gumička upoutá pohled, tužky i stránky zavřeného bloku. Mnohostranně využitelný reprezentativní produkt prvky identity vaší firmy se mohou objevit na etiketě gumičky, deskách, či přiložené tužce. A6/A5/A4 80 listů papír 80 g/m² barva desek černá nebo hnědá 5 lineatur (široká linka, úzká linka, čtverečky, tečky, čisté listy) colorado Zápisník s barevnou obálkou a šedou předsádkou, plátnem krytým šitým hřbetem, uzavíratelný na gumičku. Kvalitní vazba umožňuje snadné rozevření. Rozměrem ideální do kapsy. B6 192 stran papír 90 g/m² 5 barev (modrá, černá, zelená, žlutá, červená) 5 lineatur (široká linka, úzká linka, čtverečky, tečky, čisté listy)

8 sešity simple A6/A5 Sešit s motivem lineatury na jednoduché obálce, střídmý až k eleganci. Na řádcích obálky se bude dobře vyjímat váš příběh... A6/A5 64 stran papír 80 g/m² 5 lineatur (široká linka, úzká linka, čtverečky, tečky, čisté listy) černá klasika Klasičtější už to nemůže být! Černý sešit formátu A4 s hebkou obálkou, elegantně oblými rohy a jednoduchým štítkem. A4 40 listů papír 80 g/m² 3 lineatury (široká linka, čisté listy, čtverečky) professio Rafinovaný sešit s viditelným prošitím ve hřbetu pevných desek. Barva nitě koresponduje s barevně odlišenou vnitřní stranou obálky. Netypický formát je řešením pro ty, kdo váhají mezi formáty A4 a A5. B5 112 stran papír 80 g/m² 5 barev (modrá, černá, zelená, žlutá, červená) 5 lineatur (široká linka, úzká linka, čtverečky, tečky, čisté listy) klasika Sešit klasického designu s kulatými rohy, v pěti základních barvách, které mohou dobře ladit s barvami vaší společnosti. A5 64 stran papír 80 g/m² 5 lineatur (široká linka, úzká linka, čtverečky, tečky, čisté listy) lineal Sešit s motivem zcela funkčního pravítka, které je tak stále po ruce. A5 64 stran papír 80 g/m² 2 druhy vnitřních listů (čisté listy, dvoumilimetrový papír) envelopa Obálka je skutečnou obálkou! Na zadní straně tak vzniká kapsa, která bezpečně zachytí všechny drobnosti. A5 64 stran papír 80 g/m² 5 barev (modrá, černá, červená, přírodní hnědá, zelená) 5 lineatur (široká linka, úzká linka, čtverečky, tečky, čisté listy) professio kraft Surový protějšek professia. Černě prošitý ve hřbetu, s deskami z přírodní lepenky. Trochu menší, trochu tenčí, trochu prostší. Krásný po svém. 16,5 x 23,5 cm 50 listů papír 80g/m² 5 lineatur (široká linka, úzká linka, čtverečky, tečky, čisté listy) amok Dvojice barevných notýsků připravených pojmout, co není třeba držet v hlavě. Kapesní sada amok obsahuje vše, čeho je třeba k záznamům sešity s různými druhy lineatur, tužku a všeobjímající gumičku. A těch pestrých kombinací! Drobnost, která potěší cm 2 32 listů papír 80g/m² 5 barev (azurová, černá, fialová, žlutá, růžová) 5 lineatur (široká linka, úzká linka, čtverečky, tečky, čisté listy) 5 barev gumiček (azurová, šedá, fialová, žlutá, růžová)

9 portfolio A5 Pouzdro uzavíratelné na pásek. Vhodné na dokumenty, k ochraně ipadu či jako psaníčko do ruky. musko vnější rozměr 28 20,5 cm vnitřní rozměr 25 20,4 cm 5 barev (antracit, zelená, růžová, žlutá, modrá) (100% vlněná plsť) rolovací penál Zavinovací penál s průřezy pro tužky, uzavíratelný barevnou gumičkou. 7 vyvolených psacích potřeb tu bude v měkkém úkrytu. 38 x 22 cm 7 průřezů na tužky 5 barev (antracit, zelená, růžová, žlutá, modrá) cover S Obal na Kindle, ipad mini či jinou obdobně velkou čtečku, uzavíratelný dvěma barvenými patenty. portfolio A4 Pouzdro z plsti uzavíratelné na pásek. Vhodné na dokumenty či k ochraně laptopu s úhlopříčkou 13 palců. vnitřní rozměr 13,8 20 cm 3 barvy (antracit, zelená, růžová) vnější rozměr 24 x 36 cm vnitřní rozměr 24 x 33 cm 5 barev (antracit, zelená, růžová, žlutá, modrá) cover XS Obal na iphone či obdobně velký telefon, uzavíratelný patentem. Hlavní spojení se světem v něm bude v krásném bezpečí. kapsa vnitřní rozměr 8 15 cm 3 barvy (antracit, zelená, růžová) Kapsa s chlopní, uzavíratelná barevnou gumičkou. Poslouží jako měkké pouzdro, malá kabelka či závěsný kapsář. 24 x 19 cm 5 barev (antracit, zelená, růžová, žlutá, modrá)

10 fabrico (100% bavlna) pouzdro XS/S/M/L Pouzdro s barevně odlišenou podšívkou, která potěší pohled při každém rozevření zipu. Vhodné na doklady, peníze, sešity, tužky, elektronické příslušenství či třeba toaletní potřeby. XS 12 9 cm S 22 cm x 9 cm M 20 cm x 15 cm L 26 cm x 19 cm 6 barevných variant (modrý pruh, červený pruh, červený proužek, puntík na šedé, puntík na černé, puntík na růžové) obal na knihu Obal s barevně odlišenou vnitřní stranou a integrovanou záložkou. Jeho obliba je tak trochu českou kulturní specialitou, osobitým způsobem, jak vyjádřit úctu ke knihám. Originální dárek pro zahraniční partnery. S 25 x 19 cm M 29,5 x 21,5 cm M+ 34 x 22,5 cm L 37,5 cm x 24,5 cm (vnitřní rozměry) 6 barevných variant (modrý pruh, červený pruh, červený proužek, puntík na šedé, puntík na černé, puntík na růžové) zavinovací penál Jak funguje zavinovací penál? Deset oček uchytí psací náčiní, látka je měkce obalí a stužka sváže do balíčku. 39 x 23 cm 6 barevných variant (modrý pruh, červený pruh, červený proužek, puntík na šedé, puntík na černé, puntík na růžové) obal s gumičkou Látkový obal na blok či sadu sešitů se dvěma vnitřními kapsami uzavíratelný gumičkou s úchyty na tužky vše, co je k psaní třeba, máte v jednom balíčku! Produkty z kolekce fabrico je možné na zakázku ušít také z látek jiných barev. vnitřní rozměr 22,5 17 cm 6 barevných variant (modrý pruh, červený pruh, červený proužek, puntík na šedé, puntík na černé, puntík na růžové)

11 papero (výrobky z Tyveku) ostatní tužky Není tužka jako tužka! Něco jiného o vás řekne propiska, něco jiného kvalitní dřevěnka. A co teprve její design! Z mnoha možností, jež výroba nabízí (barva tužky, probarvení dřeva, barevné řešení gumotypu, potisk) vám navrhneme jedinečnou tužku přímo pro vás; řekne přesně to, co je třeba... Sáhnout však můžete i po osvědčené kvalitě v našem sortimentu přírodní, černé či kapesní tužce papelote. Dlouhá tužka 18,5 cm, krátká tužka 10 cm barva přírodní, černá probarvená sáček Na první pohled papírový sáček uzavíratelný gumičkou. Jeho vlastnosti vás však mile překvapí. Vhodný k uschování drobných předmětů či jako originální dárkové balení. S/M/L/XL Tyvek je materiál, který si v Čechách teprve získává své místo. Kombinuje vlastnosti papíru, fólie a textilie. Je 100% recyklovatelný, všestranný, pevný a odolný. A takoví si přejeme být i my. obal na sešit Jednoduchý a elegantní obal na sešit, nepromokavý a neroztrhnutelný. A6/A5/B5 muskola Návlek na tužku ze 100% vlněné plsti změkčí úchop a zahřeje na těle i na duši. Originální drobnost, která dopřeje prstům vašich klientů a partnerů pohodlí, a díky etiketě bude hned patrné, kdo se o něj postaral. Dohromady s tužkou skvělý set pro prezentaci vaší identity. Délka 4 cm vhodný obvod tužky/pastelky cca 23 mm 5 barev (žlutá, zelená, modrá, růžová, antracit) kapsa na zip S/M/L Čistá, pevná, neroztrhnutelná, omyvatelná, rafinovaná Kapsa na zip ve třech různých velikostech poslouží jako peněženka, obal na sešit, desky na dokumenty gumička na tužky Multifunkční úchyt na tužky lze jím zavřít blok či knihu, sepnout několik sešitů či ho jen tak pohodit do tašky. Drobný dárek, který potěší každého, a díky etiketě bude jasné, komu poděkovat. V široké škále barev snadno najdete tu, která vás skutečně vystihne. A6/A5/A4

papelote diáře šité na míru 2015

papelote diáře šité na míru 2015 papelote diáře šité na míru 2015 papelote diář kvalitně zpracovaný, ekologicky šetrný dárek pro vaše klienty a partnery, který je spolu s připomínkou vaší společnosti provede celým následujícím rokem Dárek

Více

pro nás, kteří jsme spojeni s PiCOWORLDem, znamená reklamní dárek víc než jen užitečnou

pro nás, kteří jsme spojeni s PiCOWORLDem, znamená reklamní dárek víc než jen užitečnou PICOWORLD'11 VÍTEJTE Vážený zákazníku, pro nás, kteří jsme spojeni s PiCOWORLDem, znamená reklamní dárek víc než jen užitečnou věc. Je to něco jedinečného, co odráží osobnost svého majitele. Z tohoto důvodu

Více

číslo 1 jaro 2013 www.activa.cz ERGONOMIE V KANCELÁŘI POHODLNĚJŠÍ A EFEKTIVNĚJŠÍ PRÁCE KVALITNÍ NEZNAMENÁ VŽDY DRAHÉ KDYŽ SE ŘEKNE PASTELKA...

číslo 1 jaro 2013 www.activa.cz ERGONOMIE V KANCELÁŘI POHODLNĚJŠÍ A EFEKTIVNĚJŠÍ PRÁCE KVALITNÍ NEZNAMENÁ VŽDY DRAHÉ KDYŽ SE ŘEKNE PASTELKA... číslo 1 jaro 2013 www.activa.cz ERGONOMIE V KANCELÁŘI POHODLNĚJŠÍ A EFEKTIVNĚJŠÍ PRÁCE KVALITNÍ NEZNAMENÁ VŽDY DRAHÉ KDYŽ SE ŘEKNE PASTELKA... Inovativní technologie náplně PARKER 5TH zaručuje výjimečně

Více

Reklamní produkce. 2/2006 www.svettisku.cz

Reklamní produkce. 2/2006 www.svettisku.cz Průvodce reklamními a tiskovými službami Reklamní produkce 2/2006 Kotoučový tisk V polygrafickém průmyslu se můžeme setkat s celou řadou tiskových technik, mezi nimiž má své nezastupitelné místo také kotoučový

Více

10 TIPŮ. Barvy, jiskra, originalita! TY NEJLEPŠÍ SEDAČKY Vybírali jsme pro vás. které jsou v módě! Potisky, rýhy a vintage styl Podlahy, z Provence

10 TIPŮ. Barvy, jiskra, originalita! TY NEJLEPŠÍ SEDAČKY Vybírali jsme pro vás. které jsou v módě! Potisky, rýhy a vintage styl Podlahy, z Provence Č. 10, ROČNÍK 10, VYCHÁZÍ 2. ŘÍJNA 2012 ČASOPIS NOVÝCH TRENDŮ, STYLŮ A DESIGNU PRAHA A STŘEDOČESKÝ KRAJ / WWW.GRANDBYDLENI.CZ / ZDARMA Vaření je zábava, rekonstrukce výzva! MANUÁL PRO BEZCHYBNOU KUCHYNI

Více

NOVINKY Z PASU 7 9 / 2014

NOVINKY Z PASU 7 9 / 2014 NOVINKY Z PASU 7 9 / 2014 VTIP: Povídá zákazník prodavačce: A dá se tímto fixem psát pod vodou? Ano, POD VODOU, ale i jiná slova. Vážení a milí, připravili jsme pro vás letní číslo inovovaných Novinek

Více

FORPRINT. Magazín o papírech, technologiích a materiálech pro tisk Zima 2013

FORPRINT. Magazín o papírech, technologiích a materiálech pro tisk Zima 2013 FORPRINT Magazín o papírech, technologiích a materiálech pro tisk Zima 2013 Nový kabát Ospapu novinka dodavatel materiály Zařadili jsme do našeho sortimentu novou skládačkovou lepenku GC2 Excellent Top.

Více

3/2013. www.moje-bydleni.com. Zařizujeme kuchyň. Budete se stěhovat?

3/2013. www.moje-bydleni.com. Zařizujeme kuchyň. Budete se stěhovat? 3/2013 www.moje-bydleni.com Zařizujeme kuchyň Budete se stěhovat? KOMERČNÍ PREZENTACE Na první pohled by se mohlo zdát, že na vstupních dveřích se mění maximálně design. Chyba lávky změn probíhá i v tomto

Více

03 Úvodník 04-05 Haute Couture 06-07 Barvy a obaly 08-09 Rozhovor s Annette Barnert 10-11 Pohled do budoucnosti obalů 12-13 Jde přece o prodej!

03 Úvodník 04-05 Haute Couture 06-07 Barvy a obaly 08-09 Rozhovor s Annette Barnert 10-11 Pohled do budoucnosti obalů 12-13 Jde přece o prodej! Harmonie 3/2013 03 Úvodník 04-05 Haute Couture 06-07 Barvy a obaly 08-09 Rozhovor s Annette Barnert 10-11 Pohled do budoucnosti obalů 12-13 Jde přece o prodej! 14 Pojízdný regálový systém 15 Nakupujeme

Více

1/2014. www.moje-bydleni.com. Moderní interiér ŽIVÉ PLOTY. chrání a zdobí. Stavíme NOVÝ DŮM

1/2014. www.moje-bydleni.com. Moderní interiér ŽIVÉ PLOTY. chrání a zdobí. Stavíme NOVÝ DŮM bydlení www.moje-bydleni.com 1/2014 Moderní interiér ŽIVÉ PLOTY chrání a zdobí Stavíme NOVÝ DŮM JEDNODUCHÉ POŘÍZENÍ PROJEKTU VYBER SI DUM.CZ OBJEVTE NOVÝ JEDINEČNÝ KATALOG RODINNÉ DOMY 2014 katalogy, informace,

Více

Tiskárna a reklamní agentura

Tiskárna a reklamní agentura Tiskárna a reklamní agentura eura úvodní slovo Dámy a pánové, dostala se Vám do rukou prezentace tiskárny a reklamní agentury Eura s.r.o. Dovolte mi, abych Vás stručně seznámil s tím, co můžeme nabídnout

Více

časopis společnosti Antalis, jaro 2013

časopis společnosti Antalis, jaro 2013 Rozhovor se šéfem logistiky str. 14 Nový web je nabitý informacemi str. 18 Antalis na akcích str. 20 Slovenská studentka uspěla v soutěži 2ND SKIN str. 25 Běželi jsme 1/2Maraton str. 30 časopis společnosti

Více

DARUJTE ZÁŽITEK DÁRKOVÝ VOUCHER NA KURZY VAŘENÍ

DARUJTE ZÁŽITEK DÁRKOVÝ VOUCHER NA KURZY VAŘENÍ GOURMET & DESIGN MAGAZINE 2014 DARUJTE ZÁŽITEK DÁRKOVÝ VOUCHER NA KURZY VAŘENÍ kurzy vaření pro děti, náctileté i dospělé špičkoví lektoři profesionálně vybavená kuchyně KitchenAid místo pro skvělou narozeninovou

Více

ZIMA PLNÁ MOŽNOSTÍ STEJNĚ JAKO NAŠE

ZIMA PLNÁ MOŽNOSTÍ STEJNĚ JAKO NAŠE BMW Originální díly a příslušenství, BMW Service, BMW Lifestyle Zima 2011/2012 Radost z jízdy ZIMA PLNÁ MOŽNOSTÍ STEJNĚ JAKO NAŠE NABÍdka. PŘIPRAVÍME VAŠE BMW NA ZIMNÍ SEZONU. Méně emisí. Více radosti

Více

ZIMA PLNÁ MOŽNOSTÍ STEJNĚ JAKO NAŠE NABÍDKA.

ZIMA PLNÁ MOŽNOSTÍ STEJNĚ JAKO NAŠE NABÍDKA. BMW Originální díly a příslušenství, BMW Service, BMW Lifestyle Zima 2011/2012 Radost z jízdy ZIMA PLNÁ MOŽNOSTÍ STEJNĚ JAKO NAŠE NABÍDKA. PŘIPRAVÍME VAŠE BMW NA ZIMNÍ SEZONU. Méně emisí. Více radosti

Více

Revoluce v dokončujícím zpracování a direct mailingu!

Revoluce v dokončujícím zpracování a direct mailingu! 4/2003 Úpravy obrázků v Photoshopu II. Správa barev pro barevnou tiskárnu Digitální tisk Výroba tuhých knižních vazeb Datové projektory Reklamní grafika na dopravních prostředcích Marketing v praxi malé

Více

Korporátní design repertoárových jednosouborových divadel

Korporátní design repertoárových jednosouborových divadel JANÁČKOVA AKADEMIE MÚZICKÝCH UMĚNÍ V BRNĚ Divadelní fakulta Ateliér divadelního manažerství a jevištní technologie Divadelní manažerství Korporátní design repertoárových jednosouborových divadel Bakalářská

Více

str. 14 15 Mezi ženami vidím hodné obdivu nejen podnikatelky a manažerky str. 6, 7, 8 Sama sebe považuji pouze za sezonního workoholika

str. 14 15 Mezi ženami vidím hodné obdivu nejen podnikatelky a manažerky str. 6, 7, 8 Sama sebe považuji pouze za sezonního workoholika srpen 2007 Žena, která se neztratí POJISTKA NA NEVIDITELNOST Markéta Bartíková Koketně bych na tebe mohla zamrkat a nalít víno Koketně bych si mohla povytáhnout sukni a rozepnout blůzu Koketně bych ti

Více

TECHNICKÁ UNIVERZITA V LIBERCI FAKULTA TEXTILNÍ

TECHNICKÁ UNIVERZITA V LIBERCI FAKULTA TEXTILNÍ TECHNICKÁ UNIVERZITA V LIBERCI FAKULTA TEXTILNÍ Studijní program: B3107 Textil Studijní obor: 3107R007 Textilní marketing EXPORT VÝROBKŮ PAVLOPOSADSKÉ A ORENBURGSKÉ MANUFAKTURY EXPORT OF PRODUCTS PAVLOPOSADSK

Více

FORPRINT. Vlajková loď ekologie. OSPAP získal certifikáty FSC a PEFC, a stal se tak ekologicky odpovědným v oboru.

FORPRINT. Vlajková loď ekologie. OSPAP získal certifikáty FSC a PEFC, a stal se tak ekologicky odpovědným v oboru. FORPRINT Magazín o papírech, technologiích a materiálech pro tisk Zima 2009 Vlajková loď ekologie OSPAP získal certifikáty FSC a PEFC, a stal se tak ekologicky odpovědným v oboru. Novinka Revive OSPAP

Více

Proč je dobré tisknout na textil

Proč je dobré tisknout na textil inzerce Green 143x173_- 30.4.2015 10:48 Page 2 Green Star System - známka ekologické kvality Abyste mohli snadno identifikovat eko-odpovědné produkty, vytvořil Antalis Green Star System, který každému

Více

Počítačový design. Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava Fakulta elektrotechniky a informatiky

Počítačový design. Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava Fakulta elektrotechniky a informatiky Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava Fakulta elektrotechniky a informatiky Počítačový design Informační systémy pro elektronické podnikání Robin Palička Obsah 1 Role designu ve firemní identitě...

Více

číslo 2 podzim 2013 www.activa.cz VINOHRADSKÝ PAVILON RÁJEM DESIGNU CHRÁNIT ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ JE ZPŮSOB ŽIVOTA PODLE ZDRAVÉHO ROZUMU

číslo 2 podzim 2013 www.activa.cz VINOHRADSKÝ PAVILON RÁJEM DESIGNU CHRÁNIT ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ JE ZPŮSOB ŽIVOTA PODLE ZDRAVÉHO ROZUMU číslo 2 podzim 2013 www.activa.cz VINOHRADSKÝ PAVILON RÁJEM DESIGNU CHRÁNIT ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ JE ZPŮSOB ŽIVOTA PODLE ZDRAVÉHO ROZUMU Butiky BIBELOT: OD Kotva, Praha 1, Pasáž Myslbek, Praha 1, Centrum Chodov,

Více

Západočeská univerzita v Plzni

Západočeská univerzita v Plzni Západočeská univerzita v Plzni FAKULTA EKONOMICKÁ BAKALÁŘSKÁ PRÁCE Návrh marketingové komunikace pro Dům látek s. r. o. Dům látek Ltd. marketing sales promotion project Andrea Götzová Cheb 2012 Čestné

Více

TECHNICKÁ UNIVERZITA V LIBERCI FAKULTA TEXTILNÍ BAKALÁŘSKÁ PRÁCE

TECHNICKÁ UNIVERZITA V LIBERCI FAKULTA TEXTILNÍ BAKALÁŘSKÁ PRÁCE TECHNICKÁ UNIVERZITA V LIBERCI FAKULTA TEXTILNÍ BAKALÁŘSKÁ PRÁCE LIBEREC 2011 NIKOLA NAVRÁTILOVÁ TECHNICKÁ UNIVERZITA V LIBERCI FAKULTA TEXTILNÍ Studijní program: B3107 Textil Studijní obor: 3107R007 Textilní

Více

VŠE DŮLEŽITÉ JE V OBALU

VŠE DŮLEŽITÉ JE V OBALU VŠE DŮLEŽITÉ JE V OBALU EXCELENTNÍ SERVIS PRO BALENÍ O OBALECH PŘEMÝŠLÍME OBALY MILUJEME HLEDÁME NOVÉ MOŽNOSTI TESTUJEME JEJICH ODOLNOST INSPIRUJEME SE PŘÍRODOU SBÍRÁME ZKUŠENOSTI VÍTĚZÍ VŠAK JEDINÁ MYŠLENKA

Více

03 / BŘEZEN 2015 / VĚCI ~ LIDÉ ~ FIRMY Design Shaker 2015 vol. II

03 / BŘEZEN 2015 / VĚCI ~ LIDÉ ~ FIRMY Design Shaker 2015 vol. II 03 / BŘEZEN 2015 / VĚCI ~ LIDÉ ~ FIRMY Design Shaker 2015 vol. II Design není o tom natvarovat výrobek XY, ale navrhnout produkt, který lidé skutečně potřebují, říká v úvodním rozhovoru profesor Jiří Pelcl.

Více

PROSINEC 2013 ČASOPIS O VELKOPLOŠNÉM DIGITÁLNÍM TISKU A SIGNMAKINGU. kde jsou ziskové zakázky ořez samolepek na úzkém plotru alfons mucha a signmaking

PROSINEC 2013 ČASOPIS O VELKOPLOŠNÉM DIGITÁLNÍM TISKU A SIGNMAKINGU. kde jsou ziskové zakázky ořez samolepek na úzkém plotru alfons mucha a signmaking PROSINEC 2013 84 ČASOPIS O VELKOPLOŠNÉM DIGITÁLNÍM TISKU A SIGNMAKINGU kde jsou ziskové zakázky ořez samolepek na úzkém plotru alfons mucha a signmaking Špičkový laminátor Flexilam S 165 za výbornou cenu

Více

emagazín O NOVINKÁCH A TRENDECH VE SVĚTĚ OBALOVÉHO PRŮMYSLU

emagazín O NOVINKÁCH A TRENDECH VE SVĚTĚ OBALOVÉHO PRŮMYSLU emagazín O NOVINKÁCH A TRENDECH VE SVĚTĚ OBALOVÉHO PRŮMYSLU I. vydání 7 8/2015 www.packagingherald.cz TRENDY V EXPORTNÍM BALENÍ GS1 DATABAR STŘEDEM POZORNOSTI ICC PROFILY A JEJICH UŽITÍ MOŽNOSTI A LIMITY

Více

4/2015. www.moje-bydleni.com HEDVÁBNÉ SNY. Stavba od A do Z

4/2015. www.moje-bydleni.com HEDVÁBNÉ SNY. Stavba od A do Z bydlení www.moje-bydleni.com 4/2015 HEDVÁBNÉ SNY Stavba od A do Z Na míru vašemu životnímu stylu Německá kvalita a skutečná variabilita nábytkových částí a materiálů Služby na klíč 10 let záruka zdarma

Více