NABÍDKA SLUŽEB PLZEŇSKÉHO PRAZDROJE

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "NABÍDKA SLUŽEB PLZEŇSKÉHO PRAZDROJE"

Transkript

1 NABÍDKA SLUŽEB PLZEŇSKÉHO PRAZDROJE PRO SEZÓNU 2013 Platná od do

2 Použité ikony délka prohlídky či programu cena prohlídky či programu počet osob ve skupině jazyk prohlídky bezbariérová prohlídka rozmezí teploty během prohlídky Nabídka Služby a novinky Prohlídkové okruhy Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj Za historií Pilsner Urguell Pivovarnictví Prohlídka pivovaru Gambrinus Pivovarské muzeum v Plzni Plzeňské historické podzemí Ceník prohlídkových okruhů Doprovodné programy VIP ochutnávka Jedinečný dárek na památku Živá tradice Zážitkové balíčky Program Exclusive Party v pivovaru Gambrinus Ceník doprovodných programů a zážitkových balíčků Motivační program Praktické informace Dárkové prodejny Gastronomie Pronájem prostor Akce 2013 Prohlídka města Plzně Kontakt OBSAH

3 Služby a novinky Plzeňský Prazdroj atraktivní turistický cíl Pivovar Plzeňský Prazdroj, rodiště světoznámého ležáku Pilsner Urquell, je moderním a největším pivovarem v České republice. Zároveň ale opatruje unikátní industriální památky, což dokazuje jeho zařazení do prestižní sítě ERIH (Evropská cesta industriálního dědictví). Každá země má své symboly a legendy. Mezi ty české patří plzeňský ležák Pilsner Urquell, pivo, které inspirovalo více než dvě třetiny všech světových piv s označením pils, pilsner, pilsener. Ukažte svým klientům, jak vzniká česká legenda. Návštěva pivovaru Plzeňský Prazdroj přiláká ročně více než návštěvníků z celého světa, kteří chtějí poznat to nejlepší z České republiky. Proto nabídku našich služeb a produktů neustále zkvalitňujeme a rozšiřujeme, aby byla atraktivní jak pro individuální návštěvníky, tak pro cestovní kanceláře a jejich klienty. Kompletní nabídka Plzeňského Prazdroje zahrnuje Pět stálých prohlídkových okruhů v Plzni: Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj Setkání s legendou Pilsner Urquell; Prohlídka pivovaru Gambrinus; Prohlídka Pivovarnictví úspěšné odvětví českého průmyslu; Pivovarské muzeum; Plzeňské historické podzemí Pestrou škálu doprovodných služeb a programů k prohlídkám, které lze vzájemně kombinovat Možnost občerstvení přímo v areálu pivovaru a muzea v prvotřídních restauracích Prodejny dárkového zboží a suvenýrů Parkování zdarma Pronájem konferenčních prostor pro akce nejrůznějších typů NOVINKY PRO SEZONU 2013 Na sezónu 2013 jsme pro naše klienty i návštěvníky připravili následující novinky a speciální prohlídkové okruhy. Prohlídkový okruh Za historií Pilsner Urquell Interaktivní prohlídku Pivovarského muzea pro organizované skupiny Prohlídku pivovaru Gambrinus nově také v anglickém a německém jazyce Program Exclusive za výhodnější cenu a přizpůsobený požadavkům cestovních kanceláří Zážitkový balíček Party v pivovaru Gambrinus nově také v němčině a angličtině NABÍDKA Věříme, že vás naše nabídka zaujme. V případě vašeho zájmu vám rádi umožníme inspekční cestu do našeho pivovaru, abyste se mohli s nabízenými službami seznámit osobně.

4 Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj Setkání s legendou Pilsner Urquell Historie legendárního ležáku Pilsner Urquell se začala psát roku 1842 v plzeňském pivovaru a od té doby se jeho věhlas rozšířil do celého světa a stal se inspirací pro více než dvě třetiny všech světových piv, která jsou dodnes označována pils, pilsner, pilsener. Tento prohlídkový okruh plný zážitků zavede návštěvníky na místa vzniku legendy Pilsner Urquell. Návštěvnická trasa vede autentickým prostředím, kde se pivo Pilsner Urquell od roku 1842 vyrábí a kde příběh světoznámého ležáku pokračuje i dnes. Program prohlídky Návštěvnické centrum úvod do historie společnosti Moderní stáčírna s kapacitou lahví za hodinu Panoramatické kino a unikátní expozice surovin Historická varna z 30. let minulého století restaurovaná do původního stavu Současná varna Pilsner Urquell Síň slávy klenotnice nejcennějších a nejvýznamnějších předmětů spojených se založením pivovaru a oslavou úspěšného rozvoje společnosti Pivovarské sklepy ochutnávka nefiltrovaného a nepasterizovaného piva Pilsner Urquell čepovaného přímo z ležáckého sudu (pouze pro starší 18 let) Expozice prohlídky je v těchto jazykových mutacích: čeština, angličtina, němčina, ruština, francouzština a čínština. K prohlídce doporučujeme tyto doprovodné programy VIP ochutnávka v historických sklepích Jedinečný dárek na památku Program Živá tradice (vhodné pro menší skupiny do cca 30 osob) Zážitkový balíček za zvýhodněnou cenu Program Exclusive PROHLÍDKA 100 min. max. 50 (min. 10) CS, DE, EN, ES, FR, IT, RU 5 40 C Otevírací doba: duben září denně hodin; říjen březen denně hodin. Prohlídky mimo otevírací dobu jsou možné na základě předchozí dohody za příplatek dle platného ceníku.

5 NOVINKA Za historií Pilsner Urquell Tento prohlídkový okruh netradiční formou seznámí návštěvníky s historií slavného ležáku Pilsner Urquell a provede je autentickými místy, kde se tento skvost od roku 1842 vyrábí. Oproti klasické prohlídce je více zaměřen na dějiny plzeňského pivovaru, a návštěvníky provází průvodce v dobovém kostýmu. Prohlídka pivovaru Za historií Pilsner Urquell je šitá na míru pro návštěvníky, kteří očekávají od prohlídky něco navíc. Reálná historická postava Václav Mirwald, plzeňský měšťan a jeden ze zakladatelů pivovaru, případně jeho choť Barbora představí návštěvníkům, jak pivovar vypadal při svém založení i jak se pivo Pilsner Urquell vařilo dříve a jak se vaří nyní. Navíc je prohlídka zpestřena zajímavostmi ze života pivovarských zaměstnanců 19. století. Na závěr nechybí ochutnávka nefiltrovaného piva Pilsner Urquell v historických pivovarských sklepech, které se zde vyrábí tradiční metodou jako za dob prvního sládka. Program prohlídky Návštěvnické centrum úvod do historie Moderní stáčírna lahví a plechovek Panoramatické kino a unikátní expozice surovin Historická varna z 30. let minulého století restaurovaná do původního stavu Současná varna Pilsner Urquell Síň slávy klenotnice nejcennějších a nejvýznamnějších předmětů spojených se založením pivovaru a oslavou úspěšného rozvoje společnosti Pivovarské sklepy ochutnávka nefiltrovaného a nepasterizovaného piva Pilsner Urquell čepovaného přímo z ležáckého sudu (pouze pro starší 18 let) Skupinu během celé prohlídky provází průvodce v dobovém kostýmu z 19. století K prohlídce doporučujeme tyto doprovodné programy VIP ochutnávka v historických sklepích Jedinečný dárek na památku Program Živá tradice (vhodné pro menší skupiny do cca 30 osob) PROHLÍDKA 100 min. max. 50 (min. 10) CS, DE, EN, ES, FR, IT, RU 5 40 C Otevírací doba: duben září denně hodin; říjen březen denně hodin Prohlídky mimo otevírací dobu jsou možné na základě předchozí dohody za příplatek dle platného ceníku.

6 Pivovarnictví Úspěšné odvětví českého průmyslu Tato prohlídka nabízí plnohodnotný zážitek z pivovaru nahlížený jiným úhlem pohledu. Návštěvníci se při ní seznámí s širšími souvislostmi pivovarnictví jako slavného odvětví českého průmyslu a poznají, jakou roli v tomto oboru hraje Plzeňský Prazdroj. Seznámí se také s historickými řemesly spojenými s pivovarnictvím. Tento prohlídkový okruh Plzeňského Prazdroje je alternativním prohlídkovým okruhem, který je určen především pro nezletilé návštěvníky pivovaru a pro školní skupiny, v nichž jsou studenti mladší 18 let. Nezavede jeho účastníky do provozů přímo spojených s výrobou a také neobsahuje prezentaci výrobního postupu piva, prohlídku stáčírny, varny ani ochutnávku. Přesto je plný informací zajímavých a užitečných právě pro tuto věkovou skupinu. Program prohlídky Návštěvnické centrum úvod do historie pivovarnictví v Čechách Nádvoří pivovaru představení dominant (Jubilejní brána, Vodárenská věž) Historie řemesel a dopravy bednářská expozice Síň slávy klenotnice nejcennějších a nejvýznamnějších předmětů spojených se založením pivovaru a úspěšným rozvojem společnosti Pivovarské sklepy labyrint chodeb, expozice lednice, kde se v minulosti led uchovával po celý rok Během programu vyplňují studenti Pracovní listy, odpovídají na otázky, s průvodcem si průběžně provádějí kontrolu správných odpovědí a nakonec si je odnesou na památku. PROHLÍDKA 80 min. max. 50 (min. 10) CS, DE, EN, FR 5 40 C Otevírací doba: duben září denně hodin; říjen březen denně hodin. Prohlídky mimo otevírací dobu jsou možné na základě předchozí dohody za příplatek dle platného ceníku.

7 NOVINKA Prohlídka pivovaru Gambrinus Prohlídka nabitá akcí a zábavou Gambrinus, mladší z plzeňských pivovarů, odhaluje svá tajemství. Návštěvníci tak mohou nahlédnout do míst, kde se pivo vaří iiž od roku Při prohlídce se seznámí s výrobou piva Gambrinus. Přesvědčí se, jak sládkové dohlížejí na kvalitu piva Gambrinus a poznají suroviny, tradiční postupy a nejmodernější technologie, které stoji za nejoblíbenějším českým pivem. Nejnovější turistická trasa Plzeňského Prazdroje je nabitá akcí a zábavou. Návštěvníci se dozví nejen o historii pivovaru Gambrinus a vaření tohoto nejprodávanějšího piva v České republice, ale zároveň se pobaví v interaktivní Gambrinus aréně. Projedou se v čase na historickém náklaďáku, vyzkouší si, zda se dokáží zařadit mezi nejlepší fotbalové střelce Gambrinus ligy nebo v souboji kytar se mohou stát rockovou hvězdou. Na závěr prohlídky je čeká ochutnávka několika variant piv Gambrinus a při škole čepování se dozví, jak se o pivo správně pečuje, a naučí se ho sami dobře načepovat. NOVINKA! Od bude možné absolvovat prohlídku pivovaru Gambrinus také v německém nebo anglickém jazyce. Program prohlídky Návštěvnické centrum úvod do historie, suroviny a varní proces piva Gambrinus. Moderní stáčírna s kapacitou lahví/hod. Moderní varna Gambrinus a cylindrokónické tanky Interaktivní Gambrinus Aréna výlet do historie, penaltový rozstřel, souboj kytar Ochutnávka piv Gambrinus a škola čepování pod vedením pivovarských odborníků v historické Varně 1869 K prohlídce doporučujeme tyto doprovodné programy Jedinečný dárek na památku Zážitkový balíček za zvýhodněnou cenu Gambrinus party Z bezpečnostních důvodů není dovolen vstup dětem do 3 let věku. Prohlídka není určena pro školy a jiné organizované skupiny nezletilých návštěvníků. PROHLÍDKA 120 min. max. 40 (min. 10) CS, DE, EN 5 40 C Otevírací doba: denně hodin Prohlídky mimo otevírací dobu jsou možné na základě předchozí dohody za příplatek dle aktuálního ceníku.

8 NOVINKA Pivovarské muzeum v Plzni Prožijte příběh piva Prohlídka Pivovarského muzea vašim klientům umožní prožít příběh piva od starověku do současnosti. Muzeum se nachází v unikátně zachovaném právovárečném domě, který dýchá atmosférou středověku a vypráví o výrobě a způsobu podávání i pití piva. Zábavná expozice potěší nejen milovníky historie a pivovarnictví. Pivovarské muzeum je jediné muzeum svého druhu na světě, které sídlí v právovárečném domě. Dům se dochoval ve své původní podobě z 15. století, proto si zde mohou návštěvníci prohlédnout gotickou sladovnu se studnou, hvozd na sušení sladu, valečku, lednici, dvouúrovňové sklepy i prostory bývalého šenku. NOVÁ INTERAKTIVNÍ PROHLÍDKA Nově nabízí Pivovarské muzeum organizovaným skupinám interaktivní prohlídku, během které mohou návštěvníci nejen obdivovat historická pivovarská zařízení a nástroje, ale na vlastní oči se přesvědčí, jak tato zařízení fungovala a mohou si dokonce práci s nimi vyzkoušet. Součástí prohlídky je také ochutnávka piva Pilsner Urquell. Program prohlídky Prvopočátky vaření piva Egypt, Mezopotámie Pozdně gotická sladovna, hvozd Část městských hradeb s ukázkou pěstování ječmene a chmele Původní valečka s ochutnávkou piva Pilsner Urquell (pouze pro starší 18 let) Laboratoř z 2. poloviny 19. století Expozice plzeňských pivovarů Replika hospody z přelomu 19. a 20. století Expozice kuriozit Ležácké sklepy K prohlídce doporučujeme tyto doprovodné programy Jedinečný dárek na památku Návštěvu Pivovarského muzea doporučujeme doplnit procházkou historickým centrem města Plzně a okolními parky. PROHLÍDKA 60 min. max. 25 (min. 10) CS, DE, EN, FR, RU Otevírací doba: leden březen denně hodin; duben prosinec denně hodin. Prohlídky mimo otevírací dobu jsou možné na základě předchozí dohody za příplatek dle platného ceníku.

9 Plzeňské historické podzemí Objevte život pod městem Plzeňské historické podzemí, labyrint chodeb, sklepů a studní, bylo pod plzeňským centrem budováno již od 13. do 19. století a je neodmyslitelně spojeno s historií i současností města. Poznejte středověký život pod městem a odhalte tajemství autentických nálezů a zákoutí, které podzemí skrývá. Plzeňské historické podzemí tvoří složitý systém chodeb, dvou až třípatrových sklepů a stovky studní pod historickým jádrem Plzně. Svým rozsahem téměř 19 km chodeb se řadí k největším historickým podzemním systémům ve střední Evropě. Prohlídkový okruh podzemím je dlouhý asi 800 m a prochází v hloubce 9 až 12 metrů pod historickým centrem města Plzně. Návštěvníci se zde projdou dějinami města a proniknou do každodenního života jeho středověkých obyvatel. Vstup do Plzeňského historického podzemí se nachází v budově Pivovarského muzea, kam dojdete z pivovaru Plzeňský Prazdroj příjemnou 15 minutovou procházkou nově upravenými městskými sady. Program prohlídky Labyrint chodeb a sklepů dlouhý téměř 800 metrů Seznámení s historií a funkcemi Plzeňského historického podzemí Archeologické nálezy ze středověkých studní Poznání každodenního středověkého života Prohlídka městské vodárenské věže s vodním kolem Součástí prohlídky je ochutnávka pivního speciálu Master polotmavý (pro starší 18 let) K prohlídce doporučujeme tyto doprovodné programy Jedinečný dárek na památku Návštěvu Plzeňského historického doporučujeme doplnit procházkou historickým centrem města Plzně a okolními parky. Návštěvník je povinen mít během prohlídky nasazenou přilbu (poskytujeme hygienické síťky). Vstup v dámských botách s vysokým a úzkým podpatkem není z bezpečnostních důvodů vhodný. Prohlídka je vhodná pro nezletilé návštěvníky, ale z bezpečnostních důvodů platí zákaz vstupu pro děti do 3 let. PROHLÍDKA 50 min. max. 20 (min. 10) CS, DE, EN, FR, RU 8 C Otevírací doba: leden prohlídky pouze pro předem objednané skupiny; únor březen denně hodin; duben prosinec denně hodin. Prohlídky mimo otevírací dobu jsou možné na základě předchozí dohody za příplatek dle platného ceníku.

10 Ceník prohlídkových okruhů (v Kč vč. DPH) Okruh Délka okruhu Dospělí Děti 6 18 let, studenti, senioři nad 70 let, TP, ZTP Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj 100 min. 140 Kč 190 Kč 80 Kč 100 Kč 0 Kč 0 Kč Za historií Pilsner Urquell 100 min. 140 Kč 190 Kč 80 Kč 100 Kč 0 Kč 0 Kč Pivovarnictví úspěšné odvětví českého průmyslu 80 min. 80 Kč 100 Kč 80 Kč 100 Kč 0 Kč 0 Kč Prohlídka pivovaru Gambrinus 120 min. 120 Kč 180 Kč 70 Kč 100 Kč 0 Kč 0 Kč v českém jazyce v cizím jazyce* v českém jazyce v cizím jazyce* v českém jazyce ZTP/P v cizím jazyce* Pivovarské muzeum** 60 min. 100 Kč 120 Kč 80 Kč 90 Kč 0 Kč 0 Kč Plzeňské historické podzemí 50 min. 80 Kč 100 Kč 60 Kč 70 Kč 0 Kč 0 Kč Kombinované okruhy Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj + Pivovarské muzeum 160 min. 190 Kč 250 Kč 110 Kč 140 Kč 0 Kč 0 Kč Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj + Pivovarské muzeum + + Plzeňské historické podzemí 220 min. 240 Kč 340 Kč 160 Kč 200 Kč 0 Kč 0 Kč Prohlídka Pivovarské muzeum + Plzeňské historické podzemí 110 min. 120 Kč 170 Kč 90 Kč 110 Kč 0 Kč 0 Kč CENÍK Příplatky Příplatek za prohlídku mimo otevírací dobu (nevztahuje se na Program Exclusive, Party v pivovaru Gambrinus) Příplatek za fotografování a natáčení interiérů a expozic prohlídkových tras a exteriérů mimo veřejně přístupnou část platné 1 den pro všechny prohlídky 50 Kč 100 Kč * Cizojazyčná prohlídka zahrnuje služby průvodce v dohodnutém cizím jazyce. ** Cena prohlídky s průvodcem. Pro průvodce skupiny a řidiče vstup zdarma. Získejte slevy na vstupném! Požádejte o zařazení do motivačního programu! Ceny jsou uvedeny včetně DPH a jsou platné od do

11 D1 VIP ochutnávka Ať už si vaši klienti chtějí z Plzně odnést vzpomínku v podobě nezapomenutelné chuti piva Pilsner Urquell nebo raději dávají přednost suvenýrům, které jim návštěvu u nás budou připomínat i doma, v nabídce doprovodných služeb a programů máme možnost pro každého z nich. K prohlídkám nabízíme pestrou škálu doprovodných služeb a programů, díky kterým bude návštěva pivovaru Plzeňský Prazdroj i Plzně pro vaše klienty jedinečným zážitkem. Dopřejte vašim hostům, aby si v historických pivovarských sklepích vychutnali jedinečné nefiltrované pivo Pilsner Urquell z originální sklenice, kterou si odnesou jako dárek. D1a Ochutnávka do skla Obsahuje ochutnávku 0,3 l piva Pilsner Urquell z originální sklenice, kterou si vaši hosté odnesou jako dárek. 20 min. (zahrnuto v celkové době prohlídky) 70 Kč/os. vč. DPH D1b Tuplovaná ochutnávka do skla Obsahuje ochutnávku 2x 0,3 l nefiltrovaného piva Pilsner Urquell z originální sklenice, kterou si vaši hosté odnesou jako dárek. 20 min. (navíc k celkové době prohlídky) 90 Kč/os. vč. DPH Tyto doprovodné programy doporučujeme k prohlídkám: Pivovar Plzeňský Prazdroj Za historií Pilsner Urquell DOPROVODNÉ PROGRAMY max. 50 Jednotlivé služby lze vzájemně kombinovat. Pokud si nevyberete z nabízených služeb, rádi sestavíme doprovodný program dle vašich požadavků. Neváhejte kontaktovat Návštěvnické centrum.

12 V Plzni dne... V Plzni dne... Za Plzeňský Prazdroj V Plzni dne... bednářský mistr Josef Hrůza... Za Plzeňský Prazdroj... PhDr. Jindřiška Eliášková Za Plzeňský Prazdroj... PhDr. Jindřiška Eliášková OBSAH D2 Jedinečný dárek na památku Potěšte své klienty originálním dárkem z nejslavnějšího českého pivovaru. Nabízíme nevšední dárky: pamětní list k absolvování prohlídky, nápojové sklo, dárkově balené pivo, kolekci oblečení Pilsner Urquell a Gambrinus a mnoho dalších pivních specialit. D2a Pamětní list k absolvování prohlídky Každý z návštěvníků si odnese osvědčení o absolvování prohlídky Pilsner Urquell v jazykových mutacích dle výběru: čeština, angličtina, němčina. 30 Kč/os. vč. DPH Doporučujeme k prohlídkám: Pivovar Plzeňský Prazdroj Za historií Pilsner Urquell D2b Osobní dárek pro každého z vašich hostů Věnujte svým hostům originální sklenici s vypískovaným jménem či osobním vzkazem. dle výběru Nutno objednat minimálně 14 dní předem Doporučujeme ke všem prohlídkám D2c Dárek dle vašeho výběru Můžete vybírat z našeho bohatého sortimentu v dárkové prodejně či na dle výběru Doporučujeme: nápojové sklo Pilsner Urquell dřevěné poháry a korbele Pilsner Urquell unikátní rukodělné výrobky bednářů Plzeňského Prazdroje porcelánový korbel s cínovým víčkem různé motivy keramický podtácek, originální otvírák Pilsner Urquell dárkový set Pilsner Urquell tričko Pilsner Urquell, kšiltovka Pilsner Urquell sortiment golfového vybavení dárkový poukaz na nákup zboží v hodnotě 500 Kč vč. DPH v dárkové prodejně Doporučujeme ke všem prohlídkám Pamětní list Setkání s legendou Pilsner Urquell Pamětní list Plzeňský Prazdroj stvrzuje, že.... Pamětní list Setkání s legendou Pilsner Urquell absolvoval (a) program Živá tradice. Tímto se stává Plzeňský znalcem Prazdroj stvrzuje, že.... Setkání s legendou Pilsner Urquell bohaté historie a tajemství výroby slavného ležáku Pilsner Urquell. se stává znalcem bohaté historie a tajemství výroby Plzeňský Prazdroj gratuluje k absolvování prohlídky Pilsner Urquell. Tímto se stáváte znalcem bohaté historie a tajemství výroby slavného ležáku Pilsner Urquell. slavného ležáku Pilsner Urquell.. DOPROVODNÉ PROGRAMY

13 D3 Živá tradice Pro vaše klienty doporučujeme k prohlídkám Pilsner Urquell doprovodný program vycházející z tradice výroby piva v minulosti. Poznejte tradiční pivovarská řemesla na vlastní kůži! D3a Vyvalte sudy! Vaši hosté si vyzkouší, jak dříve sklepmistři v pivovaru manipulovali s dřevěnými sudy. Účastník má k dispozici tyč na pohánění/koulení sudu, pomocí které musí dopravit sud na určitou vzdálenost a předat partnerovi z páru. D3b Staňte se bednářem Vaši hosté se stanou na okamžik pivovarskými bednáři a v bednářské dílně budou mít za úkol postavit miniaturu pivovarského sudu. Stejným způsobem pivovarští bednáři dubové sudy vyráběli a dodnes vyrábí. 30 min. (navíc k celkové době prohlídky) 900 Kč/skupina vč. DPH Programy se konají v historických pivovarských sklepech nebo bednářské dílně. Každý účastník získá pamětní list jako upomínku. Obě aktivity lze pojmout také jako soutěž, kdy mezi sebou soupeří dvojice hostů. Pro první tři dvojice připravíme zajímavé pivovarské odměny dle vašeho výběru a rozpočtu. Doporučujeme k prohlídkám: Pivovar Plzeňský Prazdroj Za historií Pilsner Urquell DOPROVODNÉ PROGRAMY max C

14 Z1 NOVINKA Program Exclusive Hledáte pro své klienty netradiční zážitek? Pozvěte je na nevšední návštěvu pivovaru Plzeňský Prazdroj s Programem Exclusive v nové podobě! Program Exclusive jsme nově upravili podle požadavků cestovních kanceláří. Zkrátili jsme délku programu, navýšili jsme kapacitu na 50 osob a snížili jsme cenu. Doufáme, že v nové podobě bude program Exclusive atraktivní pro vaše klienty, kterým chcete nabídnout VIP zážitek. S programem Exclusive na vaše klienty čeká: Hodinová prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj s průvodcem (bez stáčírny). Hodinové posezení v tzv. Šalandě, výjimečném salonku, který je ukrytý v labyrintu původních pivovarských sklepů. V minulosti bývaly šalandy místem odpočinku pivovarské chasy. Plzeňský Prazdroj se rozhodl tuto tradici obnovit a nabízí návštěvníkům možnost strávit zde příjemné chvíle s nefiltrovaným pivem Pilsner Urquell. Konzumace nefiltrovaného piva Pilsner Urquell čepovaného z dubových ležáckých sudů, které se dodnes v malé části sklepů vyrábí jako za dob prvního sládka Josefa Grolla v dřevěných nádobách spilečných kádích a velkých ležáckých sudech. Tento jedinečný Pilsner Urquell lze ochutnat pouze během prohlídky pivovaru nebo zde na Šalandě. Kromě neopakovatelného zážitku si vaši hosté z návštěvy odnesou originální sklenici Pilsner Urquell a pamětní list jako dárek. 2 hodiny (1 hod. prohlídka + 1 hod. posezení na Šalandě) 280 Kč/osoba v českém jazyce, 330 Kč/osoba v cizím jazyce Příplatek za každou další hodinu 120 Kč/osoba Příplatek za základní občerstvení (guláš, knedlíky) 120 Kč/osoba ZÁŽITKOVÉ BALÍČKY Doplňkové služby na objednávku dle vašich požadavků: Prodloužené posezení na Šalandě Rozšířený catering Atraktivní doprovodný program (hudební či šermířské vystoupení, aj.) min. 10 doplnit max 50 CS, DE, EN, ES, FR, IT, RU Na tento balíček se nevztahuje zvýhodnění v rámci motivačního systému pro stálé klienty. Program Exclusive není určen pro školy a jiné organizované skupiny nezletilých návštěvníků. Pro program Exclusive platí speciální storno podmínky, viz Praktické informace.

15 Z2 NOVINKA Party v pivovaru Gambrinus Objevte pro své klienty jedinečné prostory pivovaru Gambrinus v Plzni. O vaše klienty se budou starat ti nejpovolanější chlapi, kteří vaření piva a péči o něj věnovali mnoho let svého života. Party v pivovaru Gambrinus je zážitkový balíček nabitý zábavou. Vaši klienti stráví čtyři a půl hodiny v srdci pivovaru s odborníky na pivo a pivovarnictví a výborným pivem Gambrinus. Party v pivovaru Gambrinus zahrnuje: prohlídku pivovaru Gambrinus soutěže v Gambrinus Aréně vaši klienti mohou soutěžit v kytarovém souboji nebo penaltovém rozstřelu školu čepování a péče o pivo vedená pivovarským odborníkem na přání uspořádáme soutěž o nejšikovnějšího výčepního tříhodinové posezení v historické Varně 1869 v srdci pivovaru neomezenou konzumaci různých variant piva Gambrinus dodaných přímo od našich sládků malé občerstvení k pivu dárek pro každého účastníka akce 4,5 hod. (1,5 hod. prohlídka + 3 hod. posezení s pivem Gambrinus po dohodě lze upravit) do 10 osob Kč vč. DPH v českém jazyce, Kč v cizím jazyce od 11 osob Kč/osoba Doprava po pivovaru vlastním autobusem zdarma nebo pivovarským autobusem s večerním příplatkem Kč (4,5 hodinový program Kč/každá další hodina) Doplňkové služby na objednávku dle vašich požadavků: rozšířený catering projekce atraktivní doprovodný program ZÁŽITKOVÉ BALÍČKY max. 50 (min. 10) CS, DE, EN Party v pivovaru Gambrinus není určena pro školy a jiné organizované skupiny nezletilých návštěvníků. Na tento balíček se nevztahuje zvýhodnění v rámci motivačního systému pro stálé klienty. Pro balíček Party v pivovaru Gambrinus platí speciální storno podmínky, viz Praktické informace.

16 Ceník doprovodných programů (v Kč vč. DPH) Doprovodný program Varianta Cena* D1 VIP ochutnávka v historických sklepích k prohlídce pivovaru D2 Jedinečný dárek na památku D1a Ochutnávka do skla D1b Tuplovaná ochutnávka do skla D2a Osvědčení o absolvování prohlídky D2b Osobní dárek pro každého z vašich hostů D2c Dárek dle vašeho výběru 70 Kč/os. 90 Kč/os. 30 Kč/os. dle výběru dle výběru D3a Vyvalte sudy D3 Program Živá tradice D3b Staňte se bednářem Cena Zážitkový balíček v českém jazyce v cizím jazyce Příplatek Z1 Program Exclusive 280 Kč/osoba 330 Kč/osoba za každou další hodinu 120 Kč/osoba 900 Kč/skup. 900 Kč/skup. CENÍK Z2 Party v pivovaru Gambrinus do 10 osob Kč do 10 osob Kč od 11 osob +330 Kč/osoba *Na cenu doprovodných programů a zážitkových balíčků se nevztahuje zvýhodnění v rámci motivačního systému pro stálé klienty.

17 Motivační systém pro stále klienty Všem partnerům, kteří k nám pravidelně vozí návštěvníky, nabízíme možnost využít jednotný motivační systém, který nabízí výhodné slevy dle počtu přivezených návštěvníků na naše prohlídky v rámci Plzně. Princip motivačního systému Každý rok vyhodnocujeme celkový počet přivezených hostů jednotlivými cestovními kancelářemi za období sezonu, např. duben 2012 březen Dle počtu přivezených osob je cestovní kancelář zařazena do příslušné kategorie, která je platná na celou další sezonu duben 2013 březen Sleva je vyjádřena množstvím osob zdarma, respektive každou x-tou přivezenou osobou zdarma. Určování slevy je přímo úměrné počtu přivezených návštěvníků, tj. více přivezených návštěvníků za dané období = větší počet osob zdarma na období další. I nadále standardně platí, že řidič a průvodce skupiny má vstup zdarma. Kategorie Počet přivezených návštěvníků Sleva 1. kategorie 0 99 každá 21.osoba zdarma 2. kategorie každá 15.osoba zdarma 3. kategorie každá 13.osoba zdarma 4. kategorie každá 12.osoba zdarma 5. kategorie každá 9. osoba zdarma 6. kategorie 500 a více každá 8. osoba zdarma Motivační systém platí na všechny nabízené prohlídkové okruhy. Motivační systém se nevztahuje na cenu doprovodných programů a zážitkových balíčků. Máte-li zájem o zapojení do motivačního systému, kontaktujte Návštěvnické centrum Plzeňského Prazdroje. MOTIVAČNÍ PROGRAM

18 Rezervace prohlídek U všech organizovaných skupin je nutná předchozí rezervace a to telefonicky, faxem nebo em, minimálně vždy 24 hodin před plánovanou prohlídkou. Zrušení rezervace nebo zpoždění je nutné oznámit alespoň telefonicky. Průvodce čeká na skupinu 30 minut po smluveném termínu, po uplynutí této doby účtujeme skupině za každou započatou hodinu 150 Kč. Minimální počet osob ve skupině pro samostatnou rezervaci je 10 osob. Maximální kapacita jedné skupiny: 50 osob prohlídky pivovaru Plzeňský Prazdroj, Za historií Pilsner Urquell 40 osob prohlídka pivovaru Gambrinus 25 osob prohlídka Pivovarského muzea 20 osob prohlídka Plzeňského historického podzemí Prohlídky mimo otevírací dobu jsou možné na základě předchozí domluvy za příplatek dle aktuálního ceníku. Platba, fakturace V hotovosti Kč, EUR Platební kartou EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa, American Express, JCB, Dinners Club, VPAY Fakturou (možné po 3 návštěvách během jednoho roku, pro fakturaci je vždy nutné na objed návku uvést: název a sídlo firmy podle OR, kontakty, IČ, DIČ, název a sídlo banky, čís. účtu) Nezletilí návštěvníci prohlídky pivovarů a podávání alkoholu Ochutnávky piva, které jsou součástí prohlídek, jsou určeny pouze návštěvníkům starším 18 let. V souladu se zákonem o ochraně před alkoholismem a jinými toxikomaniemi č.37/1989 Sb. mladistvým do 18 let alkohol nepodáváme. Pokud nezletilé návštěvníky doprovází odpovědná osoba starší 18 let plně způsobilá k právním úkonům (např. rodič, učitel, průvodce, vedoucí skupiny), akceptujeme, že za nezletilého návštěvníka či skupinu návštěvníků přebírá odpovědnost tato odpovědná osoba a rozhodnutí o tom, jaký prohlídkový okruh s nezletilým/i navštíví, ponecháváme na této odpovědné osobě. Storno podmínky pro zážitkové balíčky Pro zážitkové balíčky Program Exclusive a Party v pivovaru Gambrinus platí následující storno podmínky: Měnit počet objednaných osob u těchto zážitkových balíčků je možné nejpozději 48 hod před příjezdem. V případě storna těchto zvýhodněných balíčků v termínu kratším než 24 hod před konanou akcí platí následující: 24 hod před konání akce úhrada 75 % ceny celého balíčku v den konání akce úhrada 100 % ceny celého balíčku PRAKTICKÉ INFORMACE Parkování Parkování aut a autobusů je v areálu Plzeňského Prazdroje zdarma po dobu trvání Vašich prohlídek nebo návštěvy restaurace Na Spilce.

19 Dárky s puncem tradice Tradiční výrobky, dárkové předměty, upomínkové suvenýry pro návštěvníky pivovaru Plzeňský Prazdroj. Dárkové prodejny Plzeňského Prazdroje na nádvoří pivovaru a v Pivovarském muzeu nabízí návštěvníkům široký sortiment dárkového zboží: Suvenýry z nejslavnějšího českého pivovaru Nevšední dárky Dřevěné poháry a korbele Pilsner Urquell unikátní rukodělné výrobky mistrů bednářů Plzeňského Prazdroje Kolekci oblečení Pilsner Urquell a Gambrinus Nápojové sklo Dárkově balené pivo Dárkové poukazy a mnoho dalších pivních specialit Dárková prodejna v pivovaru U Prazdroje 7, Plzeň Tel.: Otevírací doba: Po Ne (duben prosinec) Po Ne (leden březen) Dárková prodejna v Pivovarském muzeu Veleslavínova 6, Plzeň Tel.: Otevírací doba: Po Ne (duben prosinec) Po Ne (leden březen) Pilsner Urquell Experience Shop U Lužického semináře 11, Praha 1-Malá strana Tel: Otevírací doba: Po Ne (duben prosinec) Po Ne (leden březen) E-shop Zboží z Dárkových prodejen je možné objednat i v e-shopu Plzeňského Prazdroje na adrese E-shop funguje v české i anglické verzi a objednané zboží zasíláme i do zahraničí. DÁRKOVÁ PRODEJNA

20 Kam na jídlo a pivo v Plzni Doporučujeme následující restaurace, které vynikají bohatou nabídkou jídel jak tradiční české kuchyně, tak i specialit k pivu a hlavně výborně ošetřeným pivem Pilsner Urquell a Gambrinus. Restaurace Na Spilce Návštěvu pivovaru Plzeňský Prazdroj doporučujeme završit posezením ve stylovém prostředí restaurace Na Spilce, která nabízí tradiční českou kuchyni a vynikající piva z nabídky pivovaru Plzeňský Prazdroj. Restaurace se nachází v prostorách bývalého kvasného sklepa, tzv. spilky, přímo v areálu pivovaru a je největší pivnicí v Čechách s kapacitou 550 míst. Za hezkého počasí můžete posedět i v zahradní restauraci na nádvoří pivovaru, která je každoročně otevřena od dubna do září. U Prazdroje 7, Plzeň, tel.: Šenk Na Parkánu Pivovarský šenk Na Parkánu je zařízen v duchu zlaté éry plzeňského pohostinství 30. let 20. století. Šenk je přímo propojen s Pivovarským muzeem a i pivo je svým způsobem jedním z exponátů. Pouze zde a ve sklepích pivovaru můžete ochutnat výborné pivo Pilsner Urquell v nefiltrované podobě. V letních měsících je otevřena venkovní zahrádka. Veleslavínova 4, Plzeň, tel.: Restaurace U Salzmannů Restaurace U Salzmannů je nejstarší plzeňskou pivnicí v centru města. Citlivě rekonstruovaný dům i interiér evokují dobu počátku 20. století, kdy byla restaurace oblíbeným místem setkávání plzeňských měšťanů a jejich hostů. Restaurace nabízí speciality české i světové kuchyně společně s prvotřídním plzeňským pivem. K dispozici je zde i útulný salonek s vlastním zázemím a v létě je otevřená letní zahrádka. Pražská 8, Plzeň, tel.: Všechny uvedené restaurace nabízí výhodná skupinová menu, která vám rádi na vyžádání zašleme. GASTRONOMIE

Návštěvnické trasy Plzeňského Prazdroje Významné destinace cestovního ruchu v ČR

Návštěvnické trasy Plzeňského Prazdroje Významné destinace cestovního ruchu v ČR Návštěvnické trasy Plzeňského Prazdroje Významné destinace cestovního ruchu v ČR 15. 3. 2011 Hlásíme rekordní návštěvnost za rok 2010! V roce 2010 překročila poprvé návštěvnost všech turistických destinací

Více

NABÍDKA SLUŽEB. Konferenční a společenské centrum SECESE Plzeňského Prazdroje

NABÍDKA SLUŽEB. Konferenční a společenské centrum SECESE Plzeňského Prazdroje NABÍDKA SLUŽEB Konferenční a společenské centrum SECESE Plzeňského Prazdroje Použité ikony Nabídka délka prohlídky či programu Pronájem prostor Reprezentační sály v pivovaru kapacita prostor, programu

Více

Slavnostní otevření města Plzně, 16. - 18. ledna 2015 PRAKTICKÉ INFORMACE. více informací na www.plzen2015.cz

Slavnostní otevření města Plzně, 16. - 18. ledna 2015 PRAKTICKÉ INFORMACE. více informací na www.plzen2015.cz Slavnostní otevření města Plzně, 16. - 18. ledna 2015 PRAKTICKÉ INFORMACE více informací na www.plzen2015.cz Slavnostní otevření města Plzně 16. - 18. ledna 2015 otevíráme plzeňský ráj PRAKTICKÉ INFORMACE

Více

Program pro skupiny: Cena: Kč 1.150, -/os.ubytování v hotelu (Kč 990,-/os. ubytování nad vinnými sklepy)

Program pro skupiny: Cena: Kč 1.150, -/os.ubytování v hotelu (Kč 990,-/os. ubytování nad vinnými sklepy) Krajinou Lichtenštejnů Přijeďte se přesvědčit o jedinečnosti Lednicko-valtického areálu. Tento unikátní park o rozloze okolo 280 km2 tvořil mocný rod Lichtenštejnů po dobu tří staletí a od roku 1996 je

Více

Nabídka pronájmu prostor Divadla na Šantovce

Nabídka pronájmu prostor Divadla na Šantovce Nabídka pronájmu prostor Divadla na Šantovce Hledáte prostor pro reprezentativní akci, večírek či konferenci? Divadlo na Šantovce Vám nabízí širokou a pestrou škálu možností v originálním prostoru, který

Více

nabídka konferenčních a hotelových služeb

nabídka konferenčních a hotelových služeb nabídka konferenčních a hotelových služeb Vážení hosté, dovolte, abychom Vám představili naše konferenční a hotelové služby. Čtyřhvězdičkový Hotel Michael se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 4 Hodkovičky,uprostřed

Více

R E S T A U R A C E BARY - PIVNICE V LEDČI NAD SÁZAVOU A BLÍZKÉM OKOLÍ

R E S T A U R A C E BARY - PIVNICE V LEDČI NAD SÁZAVOU A BLÍZKÉM OKOLÍ R E S T A U R A C E BARY - PIVNICE V LEDČI NAD SÁZAVOU A BLÍZKÉM OKOLÍ Turistické informační centrum Husovo náměstí 60 584 01 Ledeč nad Sázavou Tel.: 569 721 471 Email: info@ledecsko.cz www.ledecsko.cz

Více

Nabídka služeb společnosti Chodovar. Tel.: +420 374 617 100 Fax.: +420 374 617 000 usladka@chodovar.cz GPS: 49 53'40.45"N, 12 43'45.

Nabídka služeb společnosti Chodovar. Tel.: +420 374 617 100 Fax.: +420 374 617 000 usladka@chodovar.cz GPS: 49 53'40.45N, 12 43'45. Tel.: +420 374 617 100 Fax.: +420 374 617 000 usladka@chodovar.cz GPS: 49 53'40.45"N, 12 43'45.32"E Tel.: +420 374 617 100 Fax.: +420 374 617 000 usladka@chodovar.cz GPS: 49 53'40.45"N, 12 43'45.32"E Tel.:

Více

Panství Bechyně. Významnou součástí nabídky Panství Bechyně je ubytování v několika lokacích.

Panství Bechyně. Významnou součástí nabídky Panství Bechyně je ubytování v několika lokacích. Panství Bechyně Panství Bechyně Společnost Panství Bechyně s.r.o. Vám nabízí široké spektrum služeb, a to nejen pronájem konferenčních a školicích prostor, ale také zajištění programu, koordinace akcí,

Více

ZÁMEK KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ NABÍDKOVÝ LIST PRO TURISTICKOU SEZONU 2013

ZÁMEK KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ NABÍDKOVÝ LIST PRO TURISTICKOU SEZONU 2013 ZÁMEK KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ NABÍDKOVÝ LIST PRO TURISTICKOU SEZONU 2013 Vážení návštěvníci, obchodní partneři, dovolujeme si Vám představit program prohlídek, který jsme pro Vás připravili na rok 2013, rozdělený

Více

MĚSTO PLZEŇ. Evropské hlavní město kultury 2015

MĚSTO PLZEŇ. Evropské hlavní město kultury 2015 MĚSTO PLZEŇ CZ Evropské hlavní město kultury 2015 Město Plzeň Plzeň v číslech a datech Turistickým magnetem západních Čech je město Plzeň, založené králem Václavem II. na křižovatce obchodních cest mezi

Více

PIVOVAR LITOVEL a.s.

PIVOVAR LITOVEL a.s. PIVOVAR LITOVEL a.s. Pivovar Litovel byl založen r. 1893 jako Rolnický akciový pivovar se sladovnou v Litovli. Ve svém podtextu měl ještě přívlastek ryze český vlastenecký. Je pokračovatelem tradic vaření

Více

cestujeme na vlastní pěst

cestujeme na vlastní pěst PLZEŇSKO na vlastní pěst turistický průvodce Jozef Petro cestujeme na vlastní pěst www.petro.cz Obsah Místo úvodu 2 Plzeň 3 VŠUDE DOBŘE, NA CESTÁCH NEJLÉPE www.petro.cz Místo úvodu Internet: www.turisturaj.cz

Více

SVATEBNÍ NABÍDKA. Platná od 1. 4. 2014 do 31. 3. 2015

SVATEBNÍ NABÍDKA. Platná od 1. 4. 2014 do 31. 3. 2015 SVATEBNÍ NABÍDKA Platná od 1. 4. 2014 do 31. 3. 2015 Nabídka Svatební den v netradičních prostorách Obřad Obřad v Pivovarském muzeu Hostina Obřad v pivovaru Svatební hostina v Plzeňském Prazdroji Doplňkové

Více

Ceník svatebních obřadů a doplňkových služeb pro rok 2014 Zámek Karlova Koruna

Ceník svatebních obřadů a doplňkových služeb pro rok 2014 Zámek Karlova Koruna Ceník svatebních obřadů a doplňkových služeb pro rok 2014 Zámek Karlova Koruna Nabízíme tato místa obřadů: 1) Svatební obřad v Mramorovém sále zámku Karlova Koruna Počet míst k sezení: 50 osob, kapacita

Více

Firemní zážitkové akce Teambuildingy 2013/2014

Firemní zážitkové akce Teambuildingy 2013/2014 Firemní zážitkové akce Teambuildingy 2013/2014 Nabídku zpracovala: Bc. Anna Frantalová Vážení partneři, Dovolujeme si Vám představit nabídku firemních akcí, které pořádáme v roce 2013/2014. Věříme, že

Více

NABÍDKA NA FIREMNÍ AKCE

NABÍDKA NA FIREMNÍ AKCE NABÍDKA NA FIREMNÍ AKCE KONFERENCE TEAMBUILDINGOVÉ AKTIVITY FIREMNÍ VEČÍRKY OSTATNÍ FIREMNÍ AKCE DÁREK PRO OBCHODNÍ PARTNERY A KLIENTY ROZŠÍŘENÍ BENEFITNÍHO PROGRAMU PRO ZAMĚSTNANCE NETRADIČNÍ CENY DO

Více

Clarion Grandhotel Zlatý Lev**** Liberec Konferenční nabídka

Clarion Grandhotel Zlatý Lev**** Liberec Konferenční nabídka Liberec Konferenční nabídka Kategorie Mezinárodní čtyřhvězdičkový hotel s konferenčními prostory pro 400 osob, člen skupiny Choice Hotels International. Poloha hotelu Liberec 1, v klidné parkové části

Více

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Tým Hotelu Černigov

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Tým Hotelu Černigov Vaše akce je pro nás velice důležitá! Děkujeme za Váš zájem o Hotel Černigov *** hotel s ideálními prostory pro Vaše semináře, školení, konference, prezentace nebo společenské akce. Tímto si Vám dovolujeme

Více

Nabídka na léto. Léto, prázdniny, dovolená, zážitky,. poznejte náš region a užijte si hotel Sladovna nebo Pivovarský penzion.

Nabídka na léto. Léto, prázdniny, dovolená, zážitky,. poznejte náš region a užijte si hotel Sladovna nebo Pivovarský penzion. Nabídka na léto Léto, prázdniny, dovolená, zážitky,. poznejte náš region a užijte si hotel Sladovna nebo Pivovarský penzion Pobytové balíčky Letní hýčkání - zaměřeno na páry Sport a relax - skupinová i

Více

NOVINKY Brand, Sponzoring & Eventy

NOVINKY Brand, Sponzoring & Eventy str_1 Plán akcí ke stažení ZDE NOVINKY Brand, Sponzoring & Eventy Brand SPONZORING Úvodní strana / Sponzoring str_2 SPONZORING Superfinále florbalu 2013 Muzikál We will rock you od Queenů O2 golfový kalendář

Více

ZÁMECKÝ HOTEL CTĚNICE

ZÁMECKÝ HOTEL CTĚNICE KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE, ŠKOLENÍ, FIREMNÍ PLESY, GARDEN PARTY S GRILOVÁNÍM, INCENTIVNÍ A TEAM-BULDINGOVÉ AKCE ZÁMECKÝ HOTEL CTĚNICE Zámecký hotel Ctěnice Zámek Ctěnice 190 17 Praha 9

Více

La Bodeguita del Medio kousek Havany pro Vaše akce v Praze

La Bodeguita del Medio kousek Havany pro Vaše akce v Praze La Bodeguita del Medio kousek Havany pro Vaše akce v Praze LA BODEGUITA DEL MEDIO La Bodeguita del Medio je kubánský music bar restaurant v centru Prahy, u Staroměstského náměstí, s živelnou atmosférou

Více

Hotel Baťov Tylova 727 Otrokovice Tel : 577 650 111 ŠKOLENÍ KONGRESY KONFERENCE FIREMNÍ AKCE

Hotel Baťov Tylova 727 Otrokovice Tel : 577 650 111 ŠKOLENÍ KONGRESY KONFERENCE FIREMNÍ AKCE Hotel Baťov Tylova 727 Otrokovice Tel : 577 650 111 ŠKOLENÍ KONGRESY KONFERENCE FIREMNÍ AKCE 1. Nabídka konferenčních a gastro prostor Pro potřeby Vašich školení Vám nabízíme využití všech typů salonků

Více

Pivní zpravodaj. Chomutovský pivní zpravodaj. Informační bulletin pro příznivce Pivoték Království piva 2. vydání. Obsah: Právě na čepu

Pivní zpravodaj. Chomutovský pivní zpravodaj. Informační bulletin pro příznivce Pivoték Království piva 2. vydání. Obsah: Právě na čepu , Pivní zpravodaj Chomutovský pivní zpravodaj Informační bulletin pro příznivce Pivoték Království piva 2. vydání Obsah: Právě na čepu Připravujeme pro Vás Aktuality z pivotéky Pivní klub Právě na čepu

Více

w w w.h usto p e ce - cit y. cz sport senioři

w w w.h usto p e ce - cit y. cz sport senioři w w w.h usto p e ce - cit y. cz rodina sport senioři víno PRO SENIORY Seniorský věk už dnes nemusí být obdobím stráveným v ústraní aktivního společenského života. Stále více institucí myslí na lidi seniorského

Více

LÁZNĚ LUHAČOVICE A. S. Datum: 1.02.2011 SPOLEČENSKÝ DŮM. Kongresy & Events

LÁZNĚ LUHAČOVICE A. S. Datum: 1.02.2011 SPOLEČENSKÝ DŮM. Kongresy & Events LÁZNĚ LUHAČOVICE A. S. Datum: 1.02.2011 SPOLEČENSKÝ DŮM Kongresy & Events Zajistíme, aby Vaše konference nebo jednání probíhaly za nejlepších možných podmínek v prostření největších moravských lázní. Všechny

Více

Pivní kuponová knížka Platnost po dobu kampaně Do Prahy za pivem 27. 10. 30. 11. 2014

Pivní kuponová knížka Platnost po dobu kampaně Do Prahy za pivem 27. 10. 30. 11. 2014 Pivní kuponová knížka Platnost po dobu kampaně Do Prahy za pivem 27. 10. 30. 11. 2014 www.doprahyzapivem.cz 37 speciálních nabídek a spousta pivních zážitků! Poznejte a ochutnejte pražskou pivní kulturu

Více

PONEC. Nabídka akcí v divadle Ponec TANEC PRAHA. Divadlo Ponec provozuje o. s. Tanec Praha

PONEC. Nabídka akcí v divadle Ponec TANEC PRAHA. Divadlo Ponec provozuje o. s. Tanec Praha Nabídka akcí v divadle Ponec Divadlo Ponec provozuje o. s. Tanec Praha Hledáte originální místo pro firemní večírek, vánoční párty nebo setkání s klienty? Uspořádejte netradiční akci v divadle Ponec, kterou

Více

Proč si nás vybrat. 2. Sály/prostory

Proč si nás vybrat. 2. Sály/prostory 1. Obecné informace ----------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 2. Sály/prostory ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Více

Zámecký areál Kostelec nad Černými lesy

Zámecký areál Kostelec nad Černými lesy Zámecký areál Kostelec nad Černými lesy Exkurze Výrobní střediska ŠLP (středisko dřevařské výroby Smrčiny, středisko rybářství a myslivosti Jevany, středisko okrasných a lesních školek), obora spárkaté

Více

Vaše akce je pro nás velice důležitá!

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Vaše akce je pro nás velice důležitá! Děkujeme za Váš zájem o Hotel Fortuna West 3 *** hotel s ideálními prostory pro Vaše semináře, školení, konference, prezentace nebo společenské akce. Tímto si Vám

Více

Pronájem prostor Malostranské besedy 1. 3. patro

Pronájem prostor Malostranské besedy 1. 3. patro Pronájem prostor Malostranské besedy 1. 3. Malostranská beseda Jedinečný prostor, kde na Vás z každého koutu dýchne kus historie. Existence budovy se datuje již od konce 14. století, kdy v tomto místě,

Více

Turistické aktivity. Miniuni (pozemek za Divadlem A. Dvořáka) areál Výstaviště Černá louka 702 00 Ostrava tel.: +420 596 119 900 www.svetminiatur.

Turistické aktivity. Miniuni (pozemek za Divadlem A. Dvořáka) areál Výstaviště Černá louka 702 00 Ostrava tel.: +420 596 119 900 www.svetminiatur. Turistické aktivity Miniuni (pozemek za Divadlem A. Dvořáka) areál Výstaviště Černá louka 702 00 Ostrava tel.: +420 596 119 900 www.svetminiatur.cz Otevírací doba : leden, únor ZAVŘENO - březen květen

Více

PROGRAM MUZEJNÍ NOCI VE SVITAVÁCH V SOBOTU 2. ČERVNA 2012

PROGRAM MUZEJNÍ NOCI VE SVITAVÁCH V SOBOTU 2. ČERVNA 2012 PROGRAM MUZEJNÍ NOCI VE SVITAVÁCH V SOBOTU 2. ČERVNA 2012 PO CELÉ ODPOLEDNE A VEČER VSTUP ZDARMA!!! OD 12:15 FAKULTATIVNĚ SPOLEČNÝ OBĚD ESPERANTSKÝCH NÁVŠTĚVNÍKŮ V RESTAURACI ASTRA - v návaznosti na příjezd

Více

Inovace cílené na nové spotřebitele

Inovace cílené na nové spotřebitele Inovace cílené na nové spotřebitele Luboš Kastner 12.4.2012 1 Agenda 1. Trendy pivní kategorie 2. Jak vrátit spotřebitele do provozoven? 2 Současní spotřebitelé Jejich chuťové preference se mění, nejen

Více

Panství Bechyně s.r.o.

Panství Bechyně s.r.o. Panství Bechyně Panství Bechyně s.r.o. Firma Panství Bechyně Vám nabízí k pronájmu reprezentativní prostory zámku Bechyně, elegantní prostředí Černického zámečku nebo sportovní a rodinné prostředí Penzionu

Více

Rodinný WELLNESS HOTEL CENTRÁL***

Rodinný WELLNESS HOTEL CENTRÁL*** Rodinný WELLNESS HOTEL CENTRÁL*** dokončil v roce 2013 další krok ke zkvalitnění služeb Vám, našim hostům. V letech 2009-2013 dokončil výstavbu WELLNESS CENTRA II na ploše dalších 400m 2 ve venkovních

Více

Návštěva vinařství a vinného sklepa VÍNO HRUŠKA BLATNIČKA

Návštěva vinařství a vinného sklepa VÍNO HRUŠKA BLATNIČKA firemní večírky školení rodinné oslavy svatby Návštěva vinařství a vinného sklepa VÍNO HRUŠKA BLATNIČKA Rádi Vás přivítáme ve vinném sklípku VÍNO HRUŠKA ve vinařské obci Blatnička. Nabízíme Vám stylové

Více

OZNÁMENÍ o době a místě konání voleb do Evropského parlamentu

OZNÁMENÍ o době a místě konání voleb do Evropského parlamentu OZNÁMENÍ o době a místě konání voleb do Evropského parlamentu Starostka města Hlinska podle ~ 32 zákona č. 62/2003 Sb., o volbách do Evropského parlamentu a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších

Více

Všeobecné obchodní podmínky společnosti Plzeňský Prazdroj, a.s. pro online prodej vstupenek na prohlídkové trasy

Všeobecné obchodní podmínky společnosti Plzeňský Prazdroj, a.s. pro online prodej vstupenek na prohlídkové trasy Všeobecné obchodní podmínky společnosti Plzeňský Prazdroj, a.s. pro online prodej vstupenek na prohlídkové trasy 1. VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ A VYMEZENÍ POJMŮ 1.1. PPAS je obchodní společnost Plzeňský Prazdroj,

Více

HOTEL ŠUMAVA *** Vítejte!

HOTEL ŠUMAVA *** Vítejte! HOTEL ŠUMAVA *** Vítejte! HOTEL ŠUMAVA *** Hotel Šumava***, Kašperské Hory se nachází v klidném prostředí horského lesa u Zlatého potoka v Amálině údolí, v srdci Národního parku Šumava. Je umístěn 1,5

Více

Ubytování Hotely. Hotel Gurmán. Detail Detail. Detail [ ] [ ] [ ]

Ubytování Hotely. Hotel Gurmán. Detail Detail. Detail [ ] [ ] [ ] Ubytování Hotely Hotel Gurmán 10 kompletně vybavených pokojů, nejnáročnějším zákazníkům můžeme nabídnout zámecké či královské apartmá s výhledem na zámek a vybavením pro prožití těch nejkrásnějších chvil.

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce OREA Wellness Hotel Horizont *** & OREA Hotel Špičák*** Železná Ruda - Špičák Lokalita OREA Wellness Hotel Horizont *** a OREA Hotel Špičák *** se nacházejí na jižním svahu

Více

ÚVOD ÚVOD PRONÁJEM PRONÁJEM firemní r o d i n n o u společenskou akci INFORMACE OSTATNÍ Možnost venkovního i vnitřního použití.

ÚVOD ÚVOD PRONÁJEM PRONÁJEM firemní r o d i n n o u společenskou akci INFORMACE OSTATNÍ Možnost venkovního i vnitřního použití. HRY - SLUŽBY ÚVOD Vážení přátelé, dovolte nám představit katalog, který obsahuje služby, které pro Vás v rámci zahradní a venkovní zábavy zajišťuje naše společnost. Všem zájemcům o naše hry a aktivity

Více

KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE,

KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE, KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE, ŠKOLENÍ, FIREMNÍ PLESY, GARDEN PARTY S GRILOVÁNÍM, INCENTIVNÍ A TEAM-BULDINGOVÉ AKCE HOTEL MEDLOV Hotelonline a.s., Hotel Medlov, Fryšava pod Žákovou Horou 143,

Více

Kulturní akce. Nabízíme zapůjčení stolních a zahradních her (kroket, petanque, karty, míče) K potěše ducha vybízí dřevěná kaple sv. Anežky.

Kulturní akce. Nabízíme zapůjčení stolních a zahradních her (kroket, petanque, karty, míče) K potěše ducha vybízí dřevěná kaple sv. Anežky. Kulturní akce Stylově vybavený klub Špejchar je vhodným místem pro konání soukromých akcí, jako jsou oslavy narozenin, výročí, rodinná či jiná setkání. Prostor je vhodný k uspořádání koncertu, či jako

Více

SVATEBNÍ NABÍDKA. Ideální řešení pro Vaši jedinečnou a romantickou svatbu. Svěřte svůj důležitý den do rukou našeho svatebního koordinátora.

SVATEBNÍ NABÍDKA. Ideální řešení pro Vaši jedinečnou a romantickou svatbu. Svěřte svůj důležitý den do rukou našeho svatebního koordinátora. SVATEBNÍ NABÍDKA Ideální řešení pro Vaši jedinečnou a romantickou svatbu. Svěřte svůj důležitý den do rukou našeho svatebního koordinátora. Hotel GOLD****, Táborská 68, Chotoviny * www.hotelchotoviny.cz

Více

NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU

NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU Ideální řešení pro Vaši konferenci, meeting i firemní večírek. Hotel GOLD**** Chotoviny, Táborská 68, Chotoviny * www.hotelchotoviny.cz * recepce@hotelchotoviny.cz * 398 998

Více

LETENSKÝ ZÁMEČEK LETENSKÉ SADY 341, 170 00 PRAHA 7 +420 233 378 200

LETENSKÝ ZÁMEČEK LETENSKÉ SADY 341, 170 00 PRAHA 7 +420 233 378 200 LETENSKÝ ZÁMEČEK LETENSKÉ SADY 341, 170 00 PRAHA 7 +420 233 378 200 Svatba v Letenském zámečku Svatební obřad V letních měsících lze využít hudebního altánku v přilehlých venkovních prostorách zámečku.

Více

HISTORIE "Brauerei von Mullschitzký & Comp. zu Hannsdorf - Halbseit" Pivovar Holba a.s.

HISTORIE Brauerei von Mullschitzký & Comp. zu Hannsdorf - Halbseit Pivovar Holba a.s. HISTORIE Již více než 136 let vyrábí pivovar Holba v překrásném prostředí Jeseníků ryzí pivo z hor, známé doma i v zahraničí. Zkušenosti sládků se v pivovaru předávají z generace na generaci od doby, kdy

Více

TURISTICKÝ INFORMAČNÍ MAGAZÍN O ČESKÉ REPUBLICE A SLOVENSKU WWW.CZECH-TIM.CZ MEDIAINFO

TURISTICKÝ INFORMAČNÍ MAGAZÍN O ČESKÉ REPUBLICE A SLOVENSKU WWW.CZECH-TIM.CZ MEDIAINFO TURISTICKÝ INFORMAČNÍ MAGAZÍN O ČESKÉ REPUBLICE A SLOVENSKU WWW.CZECH-TIM.CZ MEDIAINFO 2015 Náklad max. 20 000 ks Nulová remitenda jdeme na dračku Nově distribuce v PNS Informace o předplatném na www.czech-tim.cz

Více

VINOTÉKA na Krátké, Ostopovice Nabídka sudového piva.

VINOTÉKA na Krátké, Ostopovice Nabídka sudového piva. číslo katalogové číslo: VINOTÉKA na Krátké, Ostopovice Nabídka sudového piva. Vratná cena celkem popis KEG specifikace zálohamnožství s DPH 21% 1 11407 STAROBRNO ležák 12, plochá 30L Tento symbol českého

Více

Ceník lázeňských a wellness pobytů

Ceník lázeňských a wellness pobytů WELLNESS SPA Ceník lázeňských a wellness pobytů 2015 1. 4. - 31. 10. 29. 12. - 1. 1. Ceník lázeňských a wellness pobytů 2015 2. 1. - 31. 3. 1. 11. - 28. 12. PODĚBRADY Platnost ceníku od 2. 1. 2015 LÁZEŇSKÉ

Více

Středověký královský hrad KOMERČNÍ AKTIVITY www.krivoklat.cz

Středověký královský hrad KOMERČNÍ AKTIVITY www.krivoklat.cz Středov edověký královský hrad a KOMERČNÍ AKTIVITY www.krivoklat.cz Hrad Křivoklát a historicky související královský lovecký hvozd v chráněné krajinné oblasti, leží v okrese Rakovník, asi 50 km od hlavního

Více

HOTEL. Buly Aréna - Kravaře, Kostelní 360/28, Kravaře - Kouty 747 21

HOTEL. Buly Aréna - Kravaře, Kostelní 360/28, Kravaře - Kouty 747 21 HOTEL Hotelový a sportovní komplex Buly Aréna je unikátním zařízením svého druhu v České republice. Sdružuje hotel, restauraci, konferenční sály, sportoviště i relaxační zónu na jednom prostoru v malebném

Více

Prezentace hřiště a nabídka spolupráce

Prezentace hřiště a nabídka spolupráce Prezentace hřiště a nabídka spolupráce O nás... Golfové hřiště leží pouhých 18 km jižně od okraje Prahy ve vyhlášené výletní oblasti u Slapské přehrady. Je to přátelské hřiště moderní konstrukce se širokými

Více

MIKULOV. město s vůní jihu. TOP akce 2010 duben září. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií. PRAHA BRNO WIEN EVROPSKÁ UNIE

MIKULOV. město s vůní jihu. TOP akce 2010 duben září. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií. PRAHA BRNO WIEN EVROPSKÁ UNIE MIKULOV město s vůní jihu TOP akce 2010 duben září D PRAHA Pl BRNO D Sk A WIEN EVROPSKÁ UNIE Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií. Zahájení sezony Regionálního muzea v Mikulově 1. dubna 2010

Více

WORKSHOP PRO ČLENY CBA a JSC CBA - BARMANY varianta A - 27.6.2010-28.6.2010 ŽATEC varianta B - 27.6.2010 ŽATEC. Téma pivo a pivní kultura

WORKSHOP PRO ČLENY CBA a JSC CBA - BARMANY varianta A - 27.6.2010-28.6.2010 ŽATEC varianta B - 27.6.2010 ŽATEC. Téma pivo a pivní kultura varianta A - 27.6.2010-28.6.2010 ŽATEC varianta B - 27.6.2010 ŽATEC Milé členky, vážení členové, Téma pivo a pivní kultura dovolujeme si vás pozvat na skutečně velmi zajímavý a interaktivní workshop, o

Více

Certifikace služeb vinařské turistiky - přehled kategorií a kritérií

Certifikace služeb vinařské turistiky - přehled kategorií a kritérií Certifikace služeb vinařské turistiky - přehled kategorií a kritérií Nadace Partnerství, Národní vinařské centrum, o.p.s., 2008 Kategorie pro I. etapu (srpen září 2008) certifikace služeb vinařské turistiky

Více

Clarion Congress Hotel Olomouc****

Clarion Congress Hotel Olomouc**** Konferenční nabídka Popis hotelu: Clarion Congress Hotel Olomouc je víceúčelový komplex, který svojí výhodnou polohou v blízkosti vlakového a autobusového nádraží a centra města Olomouc nabízí svým klientům

Více

Soutěžní kategorie: Věkové kategorie: Podmínky soutěže:

Soutěžní kategorie: Věkové kategorie: Podmínky soutěže: Soutěžní kategorie: A) Jazz, moderna, scénický tanec B) Disko C) Street dance D) Plesová choreografie E) Roztleskávačky Věkové kategorie: 1) mini - do 6 let 2) děti - do 10 let 3) junioři - do 15 let 4)

Více

www.malostranska-beseda.cz Pronájem prostor Malostranské besedy 1.-3. patro

www.malostranska-beseda.cz Pronájem prostor Malostranské besedy 1.-3. patro www.malostranska-beseda.cz Pronájem prostor Malostranské besedy 1.-3. patro -1- Malostranská beseda Unikátní prostor, kde na Vás z každého koutu dýchne kus historie. Aby ne, jestliže se existence budovy

Více

Magická síla přírody a lidského umu

Magická síla přírody a lidského umu Luhačovice Město Luhačovice, cestovní agentura Luha Info Městské informační středisko Masarykova 950, 763 26 Luhačovice tel./fax: 577 133 980, tel.: 577 132 341 e-mail: luhainfo@mesto.luhacovice.cz Magická

Více

Nabídka ubytovacího areálu Hotel Cristal*** v Železném Brodu ulice Vaněčkova 200

Nabídka ubytovacího areálu Hotel Cristal*** v Železném Brodu ulice Vaněčkova 200 Nabídka ubytovacího areálu Hotel Cristal*** v Železném Brodu ulice Vaněčkova 200 Budova hotelu: Leží na vlastním pozemku. Sestává z hlavní budovy, dvorního traktu a budovy tzv. ubytovny. V současné době

Více

www.hustopece-city.cz ubytováníá í zajímavosti kultura

www.hustopece-city.cz ubytováníá í zajímavosti kultura www.hustopece-city.cz sport kultura ubytováníá í zajímavosti Hustopeèe ubytování, restaurace, sklípky 1 Město Hustopeče nabízí svým obyvatelům a návštěvníkům celou řadu vyžití: kulturního, společenského

Více

Prosím, čtěte pozorně leták k pobytu, zejména to, jaké služby obsahuje výsledná kalkulace.

Prosím, čtěte pozorně leták k pobytu, zejména to, jaké služby obsahuje výsledná kalkulace. Milí rodiče, posílám Vám dlouho avizovanou nabídku na léto u moře. Po dlouhém vybírání lokality jsme se nakonec rozhodli spolu s rodiči, kteří s námi jezdí již několik let, pro destinaci, se kterou jsme

Více

Kulturní akce pro rok 2015 v obci Velké Losiny

Kulturní akce pro rok 2015 v obci Velké Losiny Kulturní akce pro rok 2015 v obci Velké Losiny Leden sobota 17. 1. 2015 = 1. Velkolosinský ples (Areál zdraví víceúčelová hala, pořadatel MK Rajo s. r. o.) Únor neděle 1. 2. 2015 = Setkání s rysem Od 13

Více

HCSPARTAPRAHA VIP VSTUPENKY 2012/2013

HCSPARTAPRAHA VIP VSTUPENKY 2012/2013 HCSTAPRAHA VIP VSTUPENKY / DOVOLTE NÁM SE O VÁS POSTARAT PŘEDSTAVUJEME TO NEJLEPŠÍ VE SPORTU I ZÁBAVĚ Multifunkční TIPSPORT ARENA je domácím stánkem HC Sparta Praha, osminásobných mistrů české hokejové

Více

MASARYKOVU UNIVERZITU SMLUVNÍ CENY PRO HOTELY PRAHA

MASARYKOVU UNIVERZITU SMLUVNÍ CENY PRO HOTELY PRAHA SMLUVNÍ CENY PRO MASARYKOVU UNIVERZITU 2015 HOTELY PRAHA Možnosti a podmínky ubytování ve vybraných brněnských hotelech pro hosty Masarykovy univerzity za smluvní ceny. Masarykova univerzita Odbor vnějších

Více

Nabídka prostor k pronájmu

Nabídka prostor k pronájmu Nabídka prostor k pronájmu 2014 Národní zemědělské muzeum Praha Kostelní 44 170 00 Praha 7 Kontaktní osoby: Ing. Ladislav Petránek, správa budovy, tel.: 220 308 163, e-mail: ladislav.petranek@nzm.cz Mgr.

Více

Zimní stadion Ostrov

Zimní stadion Ostrov Zimní stadion Ostrov Tréninkové pobyty a soustředění v Ostrově Vážení manažeři sportovních klubů, sportovci a obchodní přátelé, Rádi bychom Vám představili možnosti Zimního stadionu v Ostrově u Karlových

Více

VÍCE, NEŽ ČEKÁTE WWW.OLIVEFOOD.CZ

VÍCE, NEŽ ČEKÁTE WWW.OLIVEFOOD.CZ VÍCE, NEŽ ČEKÁTE ŠÉFKUCHAŘ Daniel Beneš Execu?ve Chef Nasbíral bohaté zkušenos? v restauraci Zlatá Praha ve známém hotelu Intercon?nental, získal ocenění Gourmet Challenge a několikrát se také stal mistrem

Více

O výstavišti. Zhistorie

O výstavišti. Zhistorie O výstavišti Výstaviště Praha Holešovice je atraktivním prostorem s dlouhou tradicí. Rozkládá se na ploše 36 hektarů a jeho dominantou je secesní Průmyslový palác. Pro své značné interiérové i exteriérové

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce OREA Wellness Hotel Horizont *** & OREA Hotel Špičák*** Železná Ruda - Špičák Lokalita OREA Wellness Hotel Horizont *** & OREA Hotel Špičák *** se nacházejí na jižním svahu

Více

Návštěva vinařství a vinného sklepa VÍNO HRUŠKA BLATNIČKA

Návštěva vinařství a vinného sklepa VÍNO HRUŠKA BLATNIČKA Návštěva vinařství a vinného sklepa VÍNO HRUŠKA BLATNIČKA Rádi Vás přivítáme ve vinném sklípku VÍNO HRUŠKA ve vinařské obci Blatnička. Nabízíme Vám stylové posezení ve vinném sklípku u sálajícího krbu

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole DID DEUTSCH-INSTITUT Hamburg, Německo

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole DID DEUTSCH-INSTITUT Hamburg, Německo JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

ORGANIZAČNÍ POKYNY časový plán

ORGANIZAČNÍ POKYNY časový plán ORGANIZAČNÍ POKYNY časový plán Vážení vystavovatelé, v zájmu zabezpečení hladkého průběhu veletrhu Vás prosíme, abyste věnovali pozornost následujícím důležitým informacím: Název akce: INVENTO 2013 1.

Více

První den má každá společnice nájem zdarma a další tři dny je pro Vás připraven zvýhodněný nájem.

První den má každá společnice nájem zdarma a další tři dny je pro Vás připraven zvýhodněný nájem. VYDĚLEJTE SI Show Park má otevřeno každý den 12:00 06:00. Práce v erotice Vám umožní vysoký výdělek. První den má každá společnice nájem zdarma a další tři dny je pro Vás připraven zvýhodněný nájem. Místnosti

Více

Interaktivní programy. ZÁKLADNÍ ŠKOLY a nižší stupeň víceletých gymnázií. Muzea východních Čech v Hradci Králové. pro. září prosinec 2013

Interaktivní programy. ZÁKLADNÍ ŠKOLY a nižší stupeň víceletých gymnázií. Muzea východních Čech v Hradci Králové. pro. září prosinec 2013 Interaktivní programy Muzea východních Čech v Hradci Králové pro a nižší stupeň víceletých gymnázií září prosinec 2013 Muzeum východních Čech v Hradci Králové Eliščino nábřeží 465, 500 01 Hradec Králové

Více

Věc: Cenová nabídka ze dne 06.08.2013 číslo B2435/13

Věc: Cenová nabídka ze dne 06.08.2013 číslo B2435/13 Název: SVJ Michelská 8/27 Adresa:,, Telefon: 7662268 E-mail: hrudkova28@seznam.cz Věc: Cenová nabídka ze dne 06.08.20 číslo B245/ Při komunikaci s obchodními zástupci, prosíme, uvádějte číslo Vaší nabídky,

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole SCUOLA LEONARDO DA VINCI Florencie, Itálie

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole SCUOLA LEONARDO DA VINCI Florencie, Itálie JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

Více možností. Přihlásit

Více možností. Přihlásit 1 z 7 10.7.2013 12:47 Více možností Přihlásit Kam pojedete? Praha Střední Čechy Jižní Čechy Šumava Plzeňsko a Český les Západočeské lázně Severozápadní Čechy Českolipsko a Jizerské hory Český ráj Krkonoše

Více

SPOLEČENSKÉ, AKTIVIZAČNÍ CENTRUM PRO SENIORY

SPOLEČENSKÉ, AKTIVIZAČNÍ CENTRUM PRO SENIORY SPOLEČENSKÉ, AKTIVIZAČNÍ CENTRUM PRO SENIORY Středisko sociálních služeb Městské části Praha 9 Harrachovská 422/2, Praha 9 Prosek, www.ssspraha9.cz tel.: 724/905 785, 286582298, e-mail: dunderova@ssspraha9.cz

Více

STUDIUM ANGLIČTINY NA MALTĚ. Chamber College

STUDIUM ANGLIČTINY NA MALTĚ. Chamber College Jazyková škola Elvis, Karlínské náměstí 8, 186 00 Praha 8 tel./fax: 241 405 628, tel.: 241 409 001; Vodafone: 602 350 632, 731 570 807 http://www.elvis.cz; e-mail: elvis@elvis.cz STUDIUM ANGLIČTINY NA

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole Centro Culturale GIACOMO PUCCINI Viareggio, Itálie

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole Centro Culturale GIACOMO PUCCINI Viareggio, Itálie JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce Orea Resort Devět Skal*** Vysočina Žďárské vrchy Lokalita Hotel byl postaven vedle původního turistického hotelu pana Chocholáče - dnes zrekonstruovaná Milovská restaurace.

Více

SVATBA NA ZÁMKU KAČINA

SVATBA NA ZÁMKU KAČINA SVATBA NA ZÁMKU KAČINA SVATEBNÍ OBŘAD V případě vašeho zájmu o svatební obřad na Zámku Kačina je nejdůležitější zajistit si závazný termín obřadu. Ten lze sjednat výlučně na matrice obecního úřadu ve Sv.

Více

Gastronomické iniciativy Ochutnejte Jeseníky a Ochutnejte Hanou. Fórum cestovního ruchu 2014 30. října 2014, Olomouc

Gastronomické iniciativy Ochutnejte Jeseníky a Ochutnejte Hanou. Fórum cestovního ruchu 2014 30. října 2014, Olomouc Gastronomické iniciativy Ochutnejte Jeseníky a Ochutnejte Hanou Fórum cestovního ruchu 2014 30. října 2014, Olomouc Základní charakteristika gastronomie, gastro turistika, vaření a zdravá výživa patří

Více

Týden 7. 12. - 13. 12. 2013

Týden 7. 12. - 13. 12. 2013 správný cíl Vaší cesty Týden 7. 12. - 13. 12. 2013 Hradecké lyžaře odveze do Deštného v Orlických horách přímou linkou skibus. Provoz skibusu, který vznikl v roce 2011 jako společný projekt dopravního

Více

Soutěž je organizována odborem školství MHMP pod záštitou náměstkyně primátora HMP Hany Žižkové.

Soutěž je organizována odborem školství MHMP pod záštitou náměstkyně primátora HMP Hany Žižkové. Praha plná památek Soutěž Praha plná památek je zaměřena na seznámení a bližší poznání památek, pamětních a zajímavých míst Prahy, jejíž starobylé centrum bylo pro své mimořádné hodnoty zapsáno na Seznam

Více

MĚSTO NOVÝ JIČÍN. Obecně závazná vyhláška č. 10/2011 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství

MĚSTO NOVÝ JIČÍN. Obecně závazná vyhláška č. 10/2011 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství MĚSTO NOVÝ JIČÍN Obecně závazná vyhláška č. 10/2011 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství Zastupitelstvo města Nový Jičín se na svém zasedání dne 19.9.2011 usneslo vydat na základě

Více

Zámek Niměřice. conference wedding relax

Zámek Niměřice. conference wedding relax Zámek Niměřice conference wedding relax Konferenční prostory v areálu zámku Niměřice jsou ideálním místem pro uspořádání vašich školení, konferencí či teambuildingů. Zámek Niměřice disponuje ubytovací

Více

Soutěž ve sběru druhotných surovin 2008/2009

Soutěž ve sběru druhotných surovin 2008/2009 6. ročník soutěže škol ve sběru druhotných surovin 1 1. Kdo je vlastně pořadatel? AVE sběrné suroviny a.s. Cvokařská 3, 301 52 Plzeň IČO: 00671151 DIČ: CZ00671151 Zapsaná v OR, vedeného Krajským soudem

Více

Nabídka prostor LE KLUBu pro večírky v roce 2010

Nabídka prostor LE KLUBu pro večírky v roce 2010 LE KLUB Tomáš Zeman www.le-klub.cz info@le-klub.cz tel.: 602 449 065 Nabídka prostor LE KLUBu pro večírky v roce 2010 Koncepce LE KLUBu Prostor je možné si pronajmout bez dalších služeb, bez DJ, tematických

Více

projekt dotek Horní Maršov, Krkonoše (dům obnovy tradic, ekologie a kultury horní maršov) rokyt cypřišovitý

projekt dotek Horní Maršov, Krkonoše (dům obnovy tradic, ekologie a kultury horní maršov) rokyt cypřišovitý projekt dotek (dům obnovy tradic, ekologie a kultury horní maršov) AKCE Pro VEŘEJnoST Horní Maršov, Krkonoše rokyt cypřišovitý ŠKOLNÍ ROK 2012/2013 Cíl projektu Smyslem projektu DOTEK je vybudování společenského,

Více

LÁZNĚ A UBYTOVÁNÍ U HASTRMANA

LÁZNĚ A UBYTOVÁNÍ U HASTRMANA LÁZNĚ A UBYTOVÁNÍ U HASTRMANA představení společnosti Jsme silnou, dynamickou společností a spolehlivým partnerem na trhu gastronomie. Svým zákazníkům i obchodním partnerům nabízíme široké portfolio produktů,

Více

DIVADLO NA ŠANTOVCE. Benefity Divadla na Šantovce:

DIVADLO NA ŠANTOVCE. Benefity Divadla na Šantovce: NABÍDKA PRO FIRMY DIVADLO NA ŠANTOVCE Divadlo na Šantovce vám nabízí jedinečný multifunkční prostor, který je ideální k pořádání firemních akcí, prezentací, školení, koncertů a dalších tematických eventů

Více

Architektonická soutěž na ideový návrh architektonického řešení obnovy a nového využití zámku Veselí nad Moravou TEXTOVÁ ČÁST

Architektonická soutěž na ideový návrh architektonického řešení obnovy a nového využití zámku Veselí nad Moravou TEXTOVÁ ČÁST Architektonická soutěž na ideový návrh architektonického řešení obnovy a nového využití zámku Veselí nad Moravou TEXTOVÁ ČÁST Seznam příloh soutěžního návrhu: Obálka Zpáteční adresa Obálka Autor (+CD)

Více

Příloha č. 1 Podrobná specifikace nabízeného plnění

Příloha č. 1 Podrobná specifikace nabízeného plnění Příloha č. 1 Podrobná specifikace nabízeného plnění Pro vyloučení veškerých pochybností prohlašujeme, že naše nabídka je koncipována tak, že respektujeme veškeré zadávací podmínky uvedené v Zadávací dokumentaci

Více