NABÍDKA SLUŽEB PLZEŇSKÉHO PRAZDROJE

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "NABÍDKA SLUŽEB PLZEŇSKÉHO PRAZDROJE"

Transkript

1 NABÍDKA SLUŽEB PLZEŇSKÉHO PRAZDROJE PRO SEZÓNU 2013 Platná od do

2 Použité ikony délka prohlídky či programu cena prohlídky či programu počet osob ve skupině jazyk prohlídky bezbariérová prohlídka rozmezí teploty během prohlídky Nabídka Služby a novinky Prohlídkové okruhy Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj Za historií Pilsner Urguell Pivovarnictví Prohlídka pivovaru Gambrinus Pivovarské muzeum v Plzni Plzeňské historické podzemí Ceník prohlídkových okruhů Doprovodné programy VIP ochutnávka Jedinečný dárek na památku Živá tradice Zážitkové balíčky Program Exclusive Party v pivovaru Gambrinus Ceník doprovodných programů a zážitkových balíčků Motivační program Praktické informace Dárkové prodejny Gastronomie Pronájem prostor Akce 2013 Prohlídka města Plzně Kontakt OBSAH

3 Služby a novinky Plzeňský Prazdroj atraktivní turistický cíl Pivovar Plzeňský Prazdroj, rodiště světoznámého ležáku Pilsner Urquell, je moderním a největším pivovarem v České republice. Zároveň ale opatruje unikátní industriální památky, což dokazuje jeho zařazení do prestižní sítě ERIH (Evropská cesta industriálního dědictví). Každá země má své symboly a legendy. Mezi ty české patří plzeňský ležák Pilsner Urquell, pivo, které inspirovalo více než dvě třetiny všech světových piv s označením pils, pilsner, pilsener. Ukažte svým klientům, jak vzniká česká legenda. Návštěva pivovaru Plzeňský Prazdroj přiláká ročně více než návštěvníků z celého světa, kteří chtějí poznat to nejlepší z České republiky. Proto nabídku našich služeb a produktů neustále zkvalitňujeme a rozšiřujeme, aby byla atraktivní jak pro individuální návštěvníky, tak pro cestovní kanceláře a jejich klienty. Kompletní nabídka Plzeňského Prazdroje zahrnuje Pět stálých prohlídkových okruhů v Plzni: Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj Setkání s legendou Pilsner Urquell; Prohlídka pivovaru Gambrinus; Prohlídka Pivovarnictví úspěšné odvětví českého průmyslu; Pivovarské muzeum; Plzeňské historické podzemí Pestrou škálu doprovodných služeb a programů k prohlídkám, které lze vzájemně kombinovat Možnost občerstvení přímo v areálu pivovaru a muzea v prvotřídních restauracích Prodejny dárkového zboží a suvenýrů Parkování zdarma Pronájem konferenčních prostor pro akce nejrůznějších typů NOVINKY PRO SEZONU 2013 Na sezónu 2013 jsme pro naše klienty i návštěvníky připravili následující novinky a speciální prohlídkové okruhy. Prohlídkový okruh Za historií Pilsner Urquell Interaktivní prohlídku Pivovarského muzea pro organizované skupiny Prohlídku pivovaru Gambrinus nově také v anglickém a německém jazyce Program Exclusive za výhodnější cenu a přizpůsobený požadavkům cestovních kanceláří Zážitkový balíček Party v pivovaru Gambrinus nově také v němčině a angličtině NABÍDKA Věříme, že vás naše nabídka zaujme. V případě vašeho zájmu vám rádi umožníme inspekční cestu do našeho pivovaru, abyste se mohli s nabízenými službami seznámit osobně.

4 Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj Setkání s legendou Pilsner Urquell Historie legendárního ležáku Pilsner Urquell se začala psát roku 1842 v plzeňském pivovaru a od té doby se jeho věhlas rozšířil do celého světa a stal se inspirací pro více než dvě třetiny všech světových piv, která jsou dodnes označována pils, pilsner, pilsener. Tento prohlídkový okruh plný zážitků zavede návštěvníky na místa vzniku legendy Pilsner Urquell. Návštěvnická trasa vede autentickým prostředím, kde se pivo Pilsner Urquell od roku 1842 vyrábí a kde příběh světoznámého ležáku pokračuje i dnes. Program prohlídky Návštěvnické centrum úvod do historie společnosti Moderní stáčírna s kapacitou lahví za hodinu Panoramatické kino a unikátní expozice surovin Historická varna z 30. let minulého století restaurovaná do původního stavu Současná varna Pilsner Urquell Síň slávy klenotnice nejcennějších a nejvýznamnějších předmětů spojených se založením pivovaru a oslavou úspěšného rozvoje společnosti Pivovarské sklepy ochutnávka nefiltrovaného a nepasterizovaného piva Pilsner Urquell čepovaného přímo z ležáckého sudu (pouze pro starší 18 let) Expozice prohlídky je v těchto jazykových mutacích: čeština, angličtina, němčina, ruština, francouzština a čínština. K prohlídce doporučujeme tyto doprovodné programy VIP ochutnávka v historických sklepích Jedinečný dárek na památku Program Živá tradice (vhodné pro menší skupiny do cca 30 osob) Zážitkový balíček za zvýhodněnou cenu Program Exclusive PROHLÍDKA 100 min. max. 50 (min. 10) CS, DE, EN, ES, FR, IT, RU 5 40 C Otevírací doba: duben září denně hodin; říjen březen denně hodin. Prohlídky mimo otevírací dobu jsou možné na základě předchozí dohody za příplatek dle platného ceníku.

5 NOVINKA Za historií Pilsner Urquell Tento prohlídkový okruh netradiční formou seznámí návštěvníky s historií slavného ležáku Pilsner Urquell a provede je autentickými místy, kde se tento skvost od roku 1842 vyrábí. Oproti klasické prohlídce je více zaměřen na dějiny plzeňského pivovaru, a návštěvníky provází průvodce v dobovém kostýmu. Prohlídka pivovaru Za historií Pilsner Urquell je šitá na míru pro návštěvníky, kteří očekávají od prohlídky něco navíc. Reálná historická postava Václav Mirwald, plzeňský měšťan a jeden ze zakladatelů pivovaru, případně jeho choť Barbora představí návštěvníkům, jak pivovar vypadal při svém založení i jak se pivo Pilsner Urquell vařilo dříve a jak se vaří nyní. Navíc je prohlídka zpestřena zajímavostmi ze života pivovarských zaměstnanců 19. století. Na závěr nechybí ochutnávka nefiltrovaného piva Pilsner Urquell v historických pivovarských sklepech, které se zde vyrábí tradiční metodou jako za dob prvního sládka. Program prohlídky Návštěvnické centrum úvod do historie Moderní stáčírna lahví a plechovek Panoramatické kino a unikátní expozice surovin Historická varna z 30. let minulého století restaurovaná do původního stavu Současná varna Pilsner Urquell Síň slávy klenotnice nejcennějších a nejvýznamnějších předmětů spojených se založením pivovaru a oslavou úspěšného rozvoje společnosti Pivovarské sklepy ochutnávka nefiltrovaného a nepasterizovaného piva Pilsner Urquell čepovaného přímo z ležáckého sudu (pouze pro starší 18 let) Skupinu během celé prohlídky provází průvodce v dobovém kostýmu z 19. století K prohlídce doporučujeme tyto doprovodné programy VIP ochutnávka v historických sklepích Jedinečný dárek na památku Program Živá tradice (vhodné pro menší skupiny do cca 30 osob) PROHLÍDKA 100 min. max. 50 (min. 10) CS, DE, EN, ES, FR, IT, RU 5 40 C Otevírací doba: duben září denně hodin; říjen březen denně hodin Prohlídky mimo otevírací dobu jsou možné na základě předchozí dohody za příplatek dle platného ceníku.

6 Pivovarnictví Úspěšné odvětví českého průmyslu Tato prohlídka nabízí plnohodnotný zážitek z pivovaru nahlížený jiným úhlem pohledu. Návštěvníci se při ní seznámí s širšími souvislostmi pivovarnictví jako slavného odvětví českého průmyslu a poznají, jakou roli v tomto oboru hraje Plzeňský Prazdroj. Seznámí se také s historickými řemesly spojenými s pivovarnictvím. Tento prohlídkový okruh Plzeňského Prazdroje je alternativním prohlídkovým okruhem, který je určen především pro nezletilé návštěvníky pivovaru a pro školní skupiny, v nichž jsou studenti mladší 18 let. Nezavede jeho účastníky do provozů přímo spojených s výrobou a také neobsahuje prezentaci výrobního postupu piva, prohlídku stáčírny, varny ani ochutnávku. Přesto je plný informací zajímavých a užitečných právě pro tuto věkovou skupinu. Program prohlídky Návštěvnické centrum úvod do historie pivovarnictví v Čechách Nádvoří pivovaru představení dominant (Jubilejní brána, Vodárenská věž) Historie řemesel a dopravy bednářská expozice Síň slávy klenotnice nejcennějších a nejvýznamnějších předmětů spojených se založením pivovaru a úspěšným rozvojem společnosti Pivovarské sklepy labyrint chodeb, expozice lednice, kde se v minulosti led uchovával po celý rok Během programu vyplňují studenti Pracovní listy, odpovídají na otázky, s průvodcem si průběžně provádějí kontrolu správných odpovědí a nakonec si je odnesou na památku. PROHLÍDKA 80 min. max. 50 (min. 10) CS, DE, EN, FR 5 40 C Otevírací doba: duben září denně hodin; říjen březen denně hodin. Prohlídky mimo otevírací dobu jsou možné na základě předchozí dohody za příplatek dle platného ceníku.

7 NOVINKA Prohlídka pivovaru Gambrinus Prohlídka nabitá akcí a zábavou Gambrinus, mladší z plzeňských pivovarů, odhaluje svá tajemství. Návštěvníci tak mohou nahlédnout do míst, kde se pivo vaří iiž od roku Při prohlídce se seznámí s výrobou piva Gambrinus. Přesvědčí se, jak sládkové dohlížejí na kvalitu piva Gambrinus a poznají suroviny, tradiční postupy a nejmodernější technologie, které stoji za nejoblíbenějším českým pivem. Nejnovější turistická trasa Plzeňského Prazdroje je nabitá akcí a zábavou. Návštěvníci se dozví nejen o historii pivovaru Gambrinus a vaření tohoto nejprodávanějšího piva v České republice, ale zároveň se pobaví v interaktivní Gambrinus aréně. Projedou se v čase na historickém náklaďáku, vyzkouší si, zda se dokáží zařadit mezi nejlepší fotbalové střelce Gambrinus ligy nebo v souboji kytar se mohou stát rockovou hvězdou. Na závěr prohlídky je čeká ochutnávka několika variant piv Gambrinus a při škole čepování se dozví, jak se o pivo správně pečuje, a naučí se ho sami dobře načepovat. NOVINKA! Od bude možné absolvovat prohlídku pivovaru Gambrinus také v německém nebo anglickém jazyce. Program prohlídky Návštěvnické centrum úvod do historie, suroviny a varní proces piva Gambrinus. Moderní stáčírna s kapacitou lahví/hod. Moderní varna Gambrinus a cylindrokónické tanky Interaktivní Gambrinus Aréna výlet do historie, penaltový rozstřel, souboj kytar Ochutnávka piv Gambrinus a škola čepování pod vedením pivovarských odborníků v historické Varně 1869 K prohlídce doporučujeme tyto doprovodné programy Jedinečný dárek na památku Zážitkový balíček za zvýhodněnou cenu Gambrinus party Z bezpečnostních důvodů není dovolen vstup dětem do 3 let věku. Prohlídka není určena pro školy a jiné organizované skupiny nezletilých návštěvníků. PROHLÍDKA 120 min. max. 40 (min. 10) CS, DE, EN 5 40 C Otevírací doba: denně hodin Prohlídky mimo otevírací dobu jsou možné na základě předchozí dohody za příplatek dle aktuálního ceníku.

8 NOVINKA Pivovarské muzeum v Plzni Prožijte příběh piva Prohlídka Pivovarského muzea vašim klientům umožní prožít příběh piva od starověku do současnosti. Muzeum se nachází v unikátně zachovaném právovárečném domě, který dýchá atmosférou středověku a vypráví o výrobě a způsobu podávání i pití piva. Zábavná expozice potěší nejen milovníky historie a pivovarnictví. Pivovarské muzeum je jediné muzeum svého druhu na světě, které sídlí v právovárečném domě. Dům se dochoval ve své původní podobě z 15. století, proto si zde mohou návštěvníci prohlédnout gotickou sladovnu se studnou, hvozd na sušení sladu, valečku, lednici, dvouúrovňové sklepy i prostory bývalého šenku. NOVÁ INTERAKTIVNÍ PROHLÍDKA Nově nabízí Pivovarské muzeum organizovaným skupinám interaktivní prohlídku, během které mohou návštěvníci nejen obdivovat historická pivovarská zařízení a nástroje, ale na vlastní oči se přesvědčí, jak tato zařízení fungovala a mohou si dokonce práci s nimi vyzkoušet. Součástí prohlídky je také ochutnávka piva Pilsner Urquell. Program prohlídky Prvopočátky vaření piva Egypt, Mezopotámie Pozdně gotická sladovna, hvozd Část městských hradeb s ukázkou pěstování ječmene a chmele Původní valečka s ochutnávkou piva Pilsner Urquell (pouze pro starší 18 let) Laboratoř z 2. poloviny 19. století Expozice plzeňských pivovarů Replika hospody z přelomu 19. a 20. století Expozice kuriozit Ležácké sklepy K prohlídce doporučujeme tyto doprovodné programy Jedinečný dárek na památku Návštěvu Pivovarského muzea doporučujeme doplnit procházkou historickým centrem města Plzně a okolními parky. PROHLÍDKA 60 min. max. 25 (min. 10) CS, DE, EN, FR, RU Otevírací doba: leden březen denně hodin; duben prosinec denně hodin. Prohlídky mimo otevírací dobu jsou možné na základě předchozí dohody za příplatek dle platného ceníku.

9 Plzeňské historické podzemí Objevte život pod městem Plzeňské historické podzemí, labyrint chodeb, sklepů a studní, bylo pod plzeňským centrem budováno již od 13. do 19. století a je neodmyslitelně spojeno s historií i současností města. Poznejte středověký život pod městem a odhalte tajemství autentických nálezů a zákoutí, které podzemí skrývá. Plzeňské historické podzemí tvoří složitý systém chodeb, dvou až třípatrových sklepů a stovky studní pod historickým jádrem Plzně. Svým rozsahem téměř 19 km chodeb se řadí k největším historickým podzemním systémům ve střední Evropě. Prohlídkový okruh podzemím je dlouhý asi 800 m a prochází v hloubce 9 až 12 metrů pod historickým centrem města Plzně. Návštěvníci se zde projdou dějinami města a proniknou do každodenního života jeho středověkých obyvatel. Vstup do Plzeňského historického podzemí se nachází v budově Pivovarského muzea, kam dojdete z pivovaru Plzeňský Prazdroj příjemnou 15 minutovou procházkou nově upravenými městskými sady. Program prohlídky Labyrint chodeb a sklepů dlouhý téměř 800 metrů Seznámení s historií a funkcemi Plzeňského historického podzemí Archeologické nálezy ze středověkých studní Poznání každodenního středověkého života Prohlídka městské vodárenské věže s vodním kolem Součástí prohlídky je ochutnávka pivního speciálu Master polotmavý (pro starší 18 let) K prohlídce doporučujeme tyto doprovodné programy Jedinečný dárek na památku Návštěvu Plzeňského historického doporučujeme doplnit procházkou historickým centrem města Plzně a okolními parky. Návštěvník je povinen mít během prohlídky nasazenou přilbu (poskytujeme hygienické síťky). Vstup v dámských botách s vysokým a úzkým podpatkem není z bezpečnostních důvodů vhodný. Prohlídka je vhodná pro nezletilé návštěvníky, ale z bezpečnostních důvodů platí zákaz vstupu pro děti do 3 let. PROHLÍDKA 50 min. max. 20 (min. 10) CS, DE, EN, FR, RU 8 C Otevírací doba: leden prohlídky pouze pro předem objednané skupiny; únor březen denně hodin; duben prosinec denně hodin. Prohlídky mimo otevírací dobu jsou možné na základě předchozí dohody za příplatek dle platného ceníku.

10 Ceník prohlídkových okruhů (v Kč vč. DPH) Okruh Délka okruhu Dospělí Děti 6 18 let, studenti, senioři nad 70 let, TP, ZTP Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj 100 min. 140 Kč 190 Kč 80 Kč 100 Kč 0 Kč 0 Kč Za historií Pilsner Urquell 100 min. 140 Kč 190 Kč 80 Kč 100 Kč 0 Kč 0 Kč Pivovarnictví úspěšné odvětví českého průmyslu 80 min. 80 Kč 100 Kč 80 Kč 100 Kč 0 Kč 0 Kč Prohlídka pivovaru Gambrinus 120 min. 120 Kč 180 Kč 70 Kč 100 Kč 0 Kč 0 Kč v českém jazyce v cizím jazyce* v českém jazyce v cizím jazyce* v českém jazyce ZTP/P v cizím jazyce* Pivovarské muzeum** 60 min. 100 Kč 120 Kč 80 Kč 90 Kč 0 Kč 0 Kč Plzeňské historické podzemí 50 min. 80 Kč 100 Kč 60 Kč 70 Kč 0 Kč 0 Kč Kombinované okruhy Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj + Pivovarské muzeum 160 min. 190 Kč 250 Kč 110 Kč 140 Kč 0 Kč 0 Kč Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj + Pivovarské muzeum + + Plzeňské historické podzemí 220 min. 240 Kč 340 Kč 160 Kč 200 Kč 0 Kč 0 Kč Prohlídka Pivovarské muzeum + Plzeňské historické podzemí 110 min. 120 Kč 170 Kč 90 Kč 110 Kč 0 Kč 0 Kč CENÍK Příplatky Příplatek za prohlídku mimo otevírací dobu (nevztahuje se na Program Exclusive, Party v pivovaru Gambrinus) Příplatek za fotografování a natáčení interiérů a expozic prohlídkových tras a exteriérů mimo veřejně přístupnou část platné 1 den pro všechny prohlídky 50 Kč 100 Kč * Cizojazyčná prohlídka zahrnuje služby průvodce v dohodnutém cizím jazyce. ** Cena prohlídky s průvodcem. Pro průvodce skupiny a řidiče vstup zdarma. Získejte slevy na vstupném! Požádejte o zařazení do motivačního programu! Ceny jsou uvedeny včetně DPH a jsou platné od do

11 D1 VIP ochutnávka Ať už si vaši klienti chtějí z Plzně odnést vzpomínku v podobě nezapomenutelné chuti piva Pilsner Urquell nebo raději dávají přednost suvenýrům, které jim návštěvu u nás budou připomínat i doma, v nabídce doprovodných služeb a programů máme možnost pro každého z nich. K prohlídkám nabízíme pestrou škálu doprovodných služeb a programů, díky kterým bude návštěva pivovaru Plzeňský Prazdroj i Plzně pro vaše klienty jedinečným zážitkem. Dopřejte vašim hostům, aby si v historických pivovarských sklepích vychutnali jedinečné nefiltrované pivo Pilsner Urquell z originální sklenice, kterou si odnesou jako dárek. D1a Ochutnávka do skla Obsahuje ochutnávku 0,3 l piva Pilsner Urquell z originální sklenice, kterou si vaši hosté odnesou jako dárek. 20 min. (zahrnuto v celkové době prohlídky) 70 Kč/os. vč. DPH D1b Tuplovaná ochutnávka do skla Obsahuje ochutnávku 2x 0,3 l nefiltrovaného piva Pilsner Urquell z originální sklenice, kterou si vaši hosté odnesou jako dárek. 20 min. (navíc k celkové době prohlídky) 90 Kč/os. vč. DPH Tyto doprovodné programy doporučujeme k prohlídkám: Pivovar Plzeňský Prazdroj Za historií Pilsner Urquell DOPROVODNÉ PROGRAMY max. 50 Jednotlivé služby lze vzájemně kombinovat. Pokud si nevyberete z nabízených služeb, rádi sestavíme doprovodný program dle vašich požadavků. Neváhejte kontaktovat Návštěvnické centrum.

12 V Plzni dne... V Plzni dne... Za Plzeňský Prazdroj V Plzni dne... bednářský mistr Josef Hrůza... Za Plzeňský Prazdroj... PhDr. Jindřiška Eliášková Za Plzeňský Prazdroj... PhDr. Jindřiška Eliášková OBSAH D2 Jedinečný dárek na památku Potěšte své klienty originálním dárkem z nejslavnějšího českého pivovaru. Nabízíme nevšední dárky: pamětní list k absolvování prohlídky, nápojové sklo, dárkově balené pivo, kolekci oblečení Pilsner Urquell a Gambrinus a mnoho dalších pivních specialit. D2a Pamětní list k absolvování prohlídky Každý z návštěvníků si odnese osvědčení o absolvování prohlídky Pilsner Urquell v jazykových mutacích dle výběru: čeština, angličtina, němčina. 30 Kč/os. vč. DPH Doporučujeme k prohlídkám: Pivovar Plzeňský Prazdroj Za historií Pilsner Urquell D2b Osobní dárek pro každého z vašich hostů Věnujte svým hostům originální sklenici s vypískovaným jménem či osobním vzkazem. dle výběru Nutno objednat minimálně 14 dní předem Doporučujeme ke všem prohlídkám D2c Dárek dle vašeho výběru Můžete vybírat z našeho bohatého sortimentu v dárkové prodejně či na dle výběru Doporučujeme: nápojové sklo Pilsner Urquell dřevěné poháry a korbele Pilsner Urquell unikátní rukodělné výrobky bednářů Plzeňského Prazdroje porcelánový korbel s cínovým víčkem různé motivy keramický podtácek, originální otvírák Pilsner Urquell dárkový set Pilsner Urquell tričko Pilsner Urquell, kšiltovka Pilsner Urquell sortiment golfového vybavení dárkový poukaz na nákup zboží v hodnotě 500 Kč vč. DPH v dárkové prodejně Doporučujeme ke všem prohlídkám Pamětní list Setkání s legendou Pilsner Urquell Pamětní list Plzeňský Prazdroj stvrzuje, že.... Pamětní list Setkání s legendou Pilsner Urquell absolvoval (a) program Živá tradice. Tímto se stává Plzeňský znalcem Prazdroj stvrzuje, že.... Setkání s legendou Pilsner Urquell bohaté historie a tajemství výroby slavného ležáku Pilsner Urquell. se stává znalcem bohaté historie a tajemství výroby Plzeňský Prazdroj gratuluje k absolvování prohlídky Pilsner Urquell. Tímto se stáváte znalcem bohaté historie a tajemství výroby slavného ležáku Pilsner Urquell. slavného ležáku Pilsner Urquell.. DOPROVODNÉ PROGRAMY

13 D3 Živá tradice Pro vaše klienty doporučujeme k prohlídkám Pilsner Urquell doprovodný program vycházející z tradice výroby piva v minulosti. Poznejte tradiční pivovarská řemesla na vlastní kůži! D3a Vyvalte sudy! Vaši hosté si vyzkouší, jak dříve sklepmistři v pivovaru manipulovali s dřevěnými sudy. Účastník má k dispozici tyč na pohánění/koulení sudu, pomocí které musí dopravit sud na určitou vzdálenost a předat partnerovi z páru. D3b Staňte se bednářem Vaši hosté se stanou na okamžik pivovarskými bednáři a v bednářské dílně budou mít za úkol postavit miniaturu pivovarského sudu. Stejným způsobem pivovarští bednáři dubové sudy vyráběli a dodnes vyrábí. 30 min. (navíc k celkové době prohlídky) 900 Kč/skupina vč. DPH Programy se konají v historických pivovarských sklepech nebo bednářské dílně. Každý účastník získá pamětní list jako upomínku. Obě aktivity lze pojmout také jako soutěž, kdy mezi sebou soupeří dvojice hostů. Pro první tři dvojice připravíme zajímavé pivovarské odměny dle vašeho výběru a rozpočtu. Doporučujeme k prohlídkám: Pivovar Plzeňský Prazdroj Za historií Pilsner Urquell DOPROVODNÉ PROGRAMY max C

14 Z1 NOVINKA Program Exclusive Hledáte pro své klienty netradiční zážitek? Pozvěte je na nevšední návštěvu pivovaru Plzeňský Prazdroj s Programem Exclusive v nové podobě! Program Exclusive jsme nově upravili podle požadavků cestovních kanceláří. Zkrátili jsme délku programu, navýšili jsme kapacitu na 50 osob a snížili jsme cenu. Doufáme, že v nové podobě bude program Exclusive atraktivní pro vaše klienty, kterým chcete nabídnout VIP zážitek. S programem Exclusive na vaše klienty čeká: Hodinová prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj s průvodcem (bez stáčírny). Hodinové posezení v tzv. Šalandě, výjimečném salonku, který je ukrytý v labyrintu původních pivovarských sklepů. V minulosti bývaly šalandy místem odpočinku pivovarské chasy. Plzeňský Prazdroj se rozhodl tuto tradici obnovit a nabízí návštěvníkům možnost strávit zde příjemné chvíle s nefiltrovaným pivem Pilsner Urquell. Konzumace nefiltrovaného piva Pilsner Urquell čepovaného z dubových ležáckých sudů, které se dodnes v malé části sklepů vyrábí jako za dob prvního sládka Josefa Grolla v dřevěných nádobách spilečných kádích a velkých ležáckých sudech. Tento jedinečný Pilsner Urquell lze ochutnat pouze během prohlídky pivovaru nebo zde na Šalandě. Kromě neopakovatelného zážitku si vaši hosté z návštěvy odnesou originální sklenici Pilsner Urquell a pamětní list jako dárek. 2 hodiny (1 hod. prohlídka + 1 hod. posezení na Šalandě) 280 Kč/osoba v českém jazyce, 330 Kč/osoba v cizím jazyce Příplatek za každou další hodinu 120 Kč/osoba Příplatek za základní občerstvení (guláš, knedlíky) 120 Kč/osoba ZÁŽITKOVÉ BALÍČKY Doplňkové služby na objednávku dle vašich požadavků: Prodloužené posezení na Šalandě Rozšířený catering Atraktivní doprovodný program (hudební či šermířské vystoupení, aj.) min. 10 doplnit max 50 CS, DE, EN, ES, FR, IT, RU Na tento balíček se nevztahuje zvýhodnění v rámci motivačního systému pro stálé klienty. Program Exclusive není určen pro školy a jiné organizované skupiny nezletilých návštěvníků. Pro program Exclusive platí speciální storno podmínky, viz Praktické informace.

15 Z2 NOVINKA Party v pivovaru Gambrinus Objevte pro své klienty jedinečné prostory pivovaru Gambrinus v Plzni. O vaše klienty se budou starat ti nejpovolanější chlapi, kteří vaření piva a péči o něj věnovali mnoho let svého života. Party v pivovaru Gambrinus je zážitkový balíček nabitý zábavou. Vaši klienti stráví čtyři a půl hodiny v srdci pivovaru s odborníky na pivo a pivovarnictví a výborným pivem Gambrinus. Party v pivovaru Gambrinus zahrnuje: prohlídku pivovaru Gambrinus soutěže v Gambrinus Aréně vaši klienti mohou soutěžit v kytarovém souboji nebo penaltovém rozstřelu školu čepování a péče o pivo vedená pivovarským odborníkem na přání uspořádáme soutěž o nejšikovnějšího výčepního tříhodinové posezení v historické Varně 1869 v srdci pivovaru neomezenou konzumaci různých variant piva Gambrinus dodaných přímo od našich sládků malé občerstvení k pivu dárek pro každého účastníka akce 4,5 hod. (1,5 hod. prohlídka + 3 hod. posezení s pivem Gambrinus po dohodě lze upravit) do 10 osob Kč vč. DPH v českém jazyce, Kč v cizím jazyce od 11 osob Kč/osoba Doprava po pivovaru vlastním autobusem zdarma nebo pivovarským autobusem s večerním příplatkem Kč (4,5 hodinový program Kč/každá další hodina) Doplňkové služby na objednávku dle vašich požadavků: rozšířený catering projekce atraktivní doprovodný program ZÁŽITKOVÉ BALÍČKY max. 50 (min. 10) CS, DE, EN Party v pivovaru Gambrinus není určena pro školy a jiné organizované skupiny nezletilých návštěvníků. Na tento balíček se nevztahuje zvýhodnění v rámci motivačního systému pro stálé klienty. Pro balíček Party v pivovaru Gambrinus platí speciální storno podmínky, viz Praktické informace.

16 Ceník doprovodných programů (v Kč vč. DPH) Doprovodný program Varianta Cena* D1 VIP ochutnávka v historických sklepích k prohlídce pivovaru D2 Jedinečný dárek na památku D1a Ochutnávka do skla D1b Tuplovaná ochutnávka do skla D2a Osvědčení o absolvování prohlídky D2b Osobní dárek pro každého z vašich hostů D2c Dárek dle vašeho výběru 70 Kč/os. 90 Kč/os. 30 Kč/os. dle výběru dle výběru D3a Vyvalte sudy D3 Program Živá tradice D3b Staňte se bednářem Cena Zážitkový balíček v českém jazyce v cizím jazyce Příplatek Z1 Program Exclusive 280 Kč/osoba 330 Kč/osoba za každou další hodinu 120 Kč/osoba 900 Kč/skup. 900 Kč/skup. CENÍK Z2 Party v pivovaru Gambrinus do 10 osob Kč do 10 osob Kč od 11 osob +330 Kč/osoba *Na cenu doprovodných programů a zážitkových balíčků se nevztahuje zvýhodnění v rámci motivačního systému pro stálé klienty.

17 Motivační systém pro stále klienty Všem partnerům, kteří k nám pravidelně vozí návštěvníky, nabízíme možnost využít jednotný motivační systém, který nabízí výhodné slevy dle počtu přivezených návštěvníků na naše prohlídky v rámci Plzně. Princip motivačního systému Každý rok vyhodnocujeme celkový počet přivezených hostů jednotlivými cestovními kancelářemi za období sezonu, např. duben 2012 březen Dle počtu přivezených osob je cestovní kancelář zařazena do příslušné kategorie, která je platná na celou další sezonu duben 2013 březen Sleva je vyjádřena množstvím osob zdarma, respektive každou x-tou přivezenou osobou zdarma. Určování slevy je přímo úměrné počtu přivezených návštěvníků, tj. více přivezených návštěvníků za dané období = větší počet osob zdarma na období další. I nadále standardně platí, že řidič a průvodce skupiny má vstup zdarma. Kategorie Počet přivezených návštěvníků Sleva 1. kategorie 0 99 každá 21.osoba zdarma 2. kategorie každá 15.osoba zdarma 3. kategorie každá 13.osoba zdarma 4. kategorie každá 12.osoba zdarma 5. kategorie každá 9. osoba zdarma 6. kategorie 500 a více každá 8. osoba zdarma Motivační systém platí na všechny nabízené prohlídkové okruhy. Motivační systém se nevztahuje na cenu doprovodných programů a zážitkových balíčků. Máte-li zájem o zapojení do motivačního systému, kontaktujte Návštěvnické centrum Plzeňského Prazdroje. MOTIVAČNÍ PROGRAM

18 Rezervace prohlídek U všech organizovaných skupin je nutná předchozí rezervace a to telefonicky, faxem nebo em, minimálně vždy 24 hodin před plánovanou prohlídkou. Zrušení rezervace nebo zpoždění je nutné oznámit alespoň telefonicky. Průvodce čeká na skupinu 30 minut po smluveném termínu, po uplynutí této doby účtujeme skupině za každou započatou hodinu 150 Kč. Minimální počet osob ve skupině pro samostatnou rezervaci je 10 osob. Maximální kapacita jedné skupiny: 50 osob prohlídky pivovaru Plzeňský Prazdroj, Za historií Pilsner Urquell 40 osob prohlídka pivovaru Gambrinus 25 osob prohlídka Pivovarského muzea 20 osob prohlídka Plzeňského historického podzemí Prohlídky mimo otevírací dobu jsou možné na základě předchozí domluvy za příplatek dle aktuálního ceníku. Platba, fakturace V hotovosti Kč, EUR Platební kartou EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa, American Express, JCB, Dinners Club, VPAY Fakturou (možné po 3 návštěvách během jednoho roku, pro fakturaci je vždy nutné na objed návku uvést: název a sídlo firmy podle OR, kontakty, IČ, DIČ, název a sídlo banky, čís. účtu) Nezletilí návštěvníci prohlídky pivovarů a podávání alkoholu Ochutnávky piva, které jsou součástí prohlídek, jsou určeny pouze návštěvníkům starším 18 let. V souladu se zákonem o ochraně před alkoholismem a jinými toxikomaniemi č.37/1989 Sb. mladistvým do 18 let alkohol nepodáváme. Pokud nezletilé návštěvníky doprovází odpovědná osoba starší 18 let plně způsobilá k právním úkonům (např. rodič, učitel, průvodce, vedoucí skupiny), akceptujeme, že za nezletilého návštěvníka či skupinu návštěvníků přebírá odpovědnost tato odpovědná osoba a rozhodnutí o tom, jaký prohlídkový okruh s nezletilým/i navštíví, ponecháváme na této odpovědné osobě. Storno podmínky pro zážitkové balíčky Pro zážitkové balíčky Program Exclusive a Party v pivovaru Gambrinus platí následující storno podmínky: Měnit počet objednaných osob u těchto zážitkových balíčků je možné nejpozději 48 hod před příjezdem. V případě storna těchto zvýhodněných balíčků v termínu kratším než 24 hod před konanou akcí platí následující: 24 hod před konání akce úhrada 75 % ceny celého balíčku v den konání akce úhrada 100 % ceny celého balíčku PRAKTICKÉ INFORMACE Parkování Parkování aut a autobusů je v areálu Plzeňského Prazdroje zdarma po dobu trvání Vašich prohlídek nebo návštěvy restaurace Na Spilce.

19 Dárky s puncem tradice Tradiční výrobky, dárkové předměty, upomínkové suvenýry pro návštěvníky pivovaru Plzeňský Prazdroj. Dárkové prodejny Plzeňského Prazdroje na nádvoří pivovaru a v Pivovarském muzeu nabízí návštěvníkům široký sortiment dárkového zboží: Suvenýry z nejslavnějšího českého pivovaru Nevšední dárky Dřevěné poháry a korbele Pilsner Urquell unikátní rukodělné výrobky mistrů bednářů Plzeňského Prazdroje Kolekci oblečení Pilsner Urquell a Gambrinus Nápojové sklo Dárkově balené pivo Dárkové poukazy a mnoho dalších pivních specialit Dárková prodejna v pivovaru U Prazdroje 7, Plzeň Tel.: Otevírací doba: Po Ne (duben prosinec) Po Ne (leden březen) Dárková prodejna v Pivovarském muzeu Veleslavínova 6, Plzeň Tel.: Otevírací doba: Po Ne (duben prosinec) Po Ne (leden březen) Pilsner Urquell Experience Shop U Lužického semináře 11, Praha 1-Malá strana Tel: Otevírací doba: Po Ne (duben prosinec) Po Ne (leden březen) E-shop Zboží z Dárkových prodejen je možné objednat i v e-shopu Plzeňského Prazdroje na adrese E-shop funguje v české i anglické verzi a objednané zboží zasíláme i do zahraničí. DÁRKOVÁ PRODEJNA

20 Kam na jídlo a pivo v Plzni Doporučujeme následující restaurace, které vynikají bohatou nabídkou jídel jak tradiční české kuchyně, tak i specialit k pivu a hlavně výborně ošetřeným pivem Pilsner Urquell a Gambrinus. Restaurace Na Spilce Návštěvu pivovaru Plzeňský Prazdroj doporučujeme završit posezením ve stylovém prostředí restaurace Na Spilce, která nabízí tradiční českou kuchyni a vynikající piva z nabídky pivovaru Plzeňský Prazdroj. Restaurace se nachází v prostorách bývalého kvasného sklepa, tzv. spilky, přímo v areálu pivovaru a je největší pivnicí v Čechách s kapacitou 550 míst. Za hezkého počasí můžete posedět i v zahradní restauraci na nádvoří pivovaru, která je každoročně otevřena od dubna do září. U Prazdroje 7, Plzeň, tel.: Šenk Na Parkánu Pivovarský šenk Na Parkánu je zařízen v duchu zlaté éry plzeňského pohostinství 30. let 20. století. Šenk je přímo propojen s Pivovarským muzeem a i pivo je svým způsobem jedním z exponátů. Pouze zde a ve sklepích pivovaru můžete ochutnat výborné pivo Pilsner Urquell v nefiltrované podobě. V letních měsících je otevřena venkovní zahrádka. Veleslavínova 4, Plzeň, tel.: Restaurace U Salzmannů Restaurace U Salzmannů je nejstarší plzeňskou pivnicí v centru města. Citlivě rekonstruovaný dům i interiér evokují dobu počátku 20. století, kdy byla restaurace oblíbeným místem setkávání plzeňských měšťanů a jejich hostů. Restaurace nabízí speciality české i světové kuchyně společně s prvotřídním plzeňským pivem. K dispozici je zde i útulný salonek s vlastním zázemím a v létě je otevřená letní zahrádka. Pražská 8, Plzeň, tel.: Všechny uvedené restaurace nabízí výhodná skupinová menu, která vám rádi na vyžádání zašleme. GASTRONOMIE

SVATEBNÍ NABÍDKA. Platná od 1. 4. 2014 do 31. 3. 2015

SVATEBNÍ NABÍDKA. Platná od 1. 4. 2014 do 31. 3. 2015 SVATEBNÍ NABÍDKA Platná od 1. 4. 2014 do 31. 3. 2015 Nabídka Svatební den v netradičních prostorách Obřad Obřad v Pivovarském muzeu Hostina Obřad v pivovaru Svatební hostina v Plzeňském Prazdroji Doplňkové

Více

otevřete si plzeň! Nabídka pro partnery v cestovním ruchu 2014/2015

otevřete si plzeň! Nabídka pro partnery v cestovním ruchu 2014/2015 otevřete si plzeň! Nabídka pro partnery v cestovním ruchu 2014/2015 Prestižní průvodce Lonely Planet řadí Plzeň mezi TOP 10 evropských destinací pro rok 2014 Zuzana Koubíková, ředitelka organizace Plzeň

Více

MANUÁL PRO ODBORNÍKY V CESTOVNÍM RUCHU

MANUÁL PRO ODBORNÍKY V CESTOVNÍM RUCHU MANUÁL PRO ODBORNÍKY V CESTOVNÍM RUCHU BŘEZEN 2013 REGION JIŽNÍ ČECHY Jihočeská centrála cestovního ruchu B. Němcové 12/2 370 76 České Budějovice Telefon: +420 387 201 283 e-mail: info@jccr.cz www.jiznicechy.cz

Více

Návrhy marketingových aktivit pro město Žatec v oblasti cestovního ruchu v letech 2012-2015

Návrhy marketingových aktivit pro město Žatec v oblasti cestovního ruchu v letech 2012-2015 ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ BAKALÁŘSKÁ PRÁCE Návrhy marketingových aktivit pro město Žatec v oblasti cestovního ruchu v letech 2012-2015 Suggestions for tourism marketing activities

Více

travez cestovní agentura pro děti 21. s ezón a www.travez.cz e-mail: travez.veselkova@seznam.cz telefon: 272 952 528, mobil: 602 827 341 ZDARMA

travez cestovní agentura pro děti 21. s ezón a www.travez.cz e-mail: travez.veselkova@seznam.cz telefon: 272 952 528, mobil: 602 827 341 ZDARMA travez cestovní agentura pro děti ZDARMA Fotodokumentace výletu blíže na str. 4 V Ý L E T Y Na objednávku blíže na str. 27 21. s ezón a jaro 2015 www.travez.cz e-mail: travez.veselkova@seznam.cz telefon:

Více

KAM. Tak KAM? Tam nebo jinam? po Česku. Všude dobře, na Šumavě líp. Slovácko jde svou cestou. Rebelantští Valaši ZDARMA

KAM. Tak KAM? Tam nebo jinam? po Česku. Všude dobře, na Šumavě líp. Slovácko jde svou cestou. Rebelantští Valaši ZDARMA KAM ročník V., vydání březen 2011 Turistický magazín po Česku ZDARMA Tak KAM? Tam nebo jinam? Všude dobře, na Šumavě líp Slovácko jde svou cestou Rebelantští Valaši www.kampocesku.cz KAM na výlet KAM za

Více

e-turistické NOVINY VYSOČINA TOURISM ZVE NA KOLO www.region-vysocina.cz léto 2015 ZVEME VÁS: ROBINSON PARK V JIHLAVĚ str.3

e-turistické NOVINY VYSOČINA TOURISM ZVE NA KOLO www.region-vysocina.cz léto 2015 ZVEME VÁS: ROBINSON PARK V JIHLAVĚ str.3 e-turistické NOVINY www.region-vysocina.cz léto 2015 VYSOČINA TOURISM ZVE NA KOLO KŘÍŽEM KŘÁŽEM VYSOČINOU NA KOLE 2015 Pokud máte rádi pohyb, a zejména pak jízdu na kole, potom právě pro vás chystá organizace

Více

Pivní průvodce Prahou. Přes 70 tipů na pivní zážitky v Praze a blízkém okolí

Pivní průvodce Prahou. Přes 70 tipů na pivní zážitky v Praze a blízkém okolí Pivní průvodce Prahou Přes 70 tipů na pivní zážitky v Praze a blízkém okolí 02 Doporučené pivovary / Praha 1 Praha pivně magická Poznámka vydavatele Tento Pivní průvodce Prahou si neklade za cíl vyčerpávajícím

Více

Řemesla, služby, lidé. Na straně 8 a 9 přinášíme přehled všech certifi kovaných služeb a sedmi nově certifi kovaných výrobků.

Řemesla, služby, lidé. Na straně 8 a 9 přinášíme přehled všech certifi kovaných služeb a sedmi nově certifi kovaných výrobků. Zima 2010/2011 číslo 9 ZARMA Řemesla, služby, lidé Na straně 8 a 9 přinášíme přehled všech certifi kovaných služeb a sedmi nově certifi kovaných výrobků. Objevte Bavorský les Přijměte pozvání k bavorským

Více

Součást české kultury

Součást české kultury Výroční zpráva Rok končící 31. března 2003 Součást české kultury 14. 10. 02 21. 8. 02 16. 1. 03 25. 11. 02 27. 7. 02 Rozvoj značky Pilsner Urquell podpořilo uvedení nové kampanězaložené na tématu inspirující

Více

ZPRAVODAJ MĚSTSKÉHO OBVODU PLZEŇ 3 ČÍSLO 5. říjen 2013 22. ročník telefon: 378 036 496 www.plzen3.eu

ZPRAVODAJ MĚSTSKÉHO OBVODU PLZEŇ 3 ČÍSLO 5. říjen 2013 22. ročník telefon: 378 036 496 www.plzen3.eu ZPRAVODAJ MĚSTSKÉHO OBVODU PLZEŇ 3 ČÍSLO 5 TROJKA říjen 2013 22. ročník telefon: 378 036 496 www.plzen3.eu Na novém atletickém stadionu ve Skvrňanech padl český rekord V Plzni se konal 4. září mítink tyčkařů

Více

Sphere card. www.sphere.cz

Sphere card. www.sphere.cz Sphere card www.sphere.cz Počty obchodních míst v ČR 600 Bydlení 700 Cestování a ubytování Gastronomie 350 Sport a volný čas 800 Móda a doplňky 600 Péče o tělo 600 Více než 9 000 obchodních míst v ČR a

Více

Speciál. Praha. Praha. jak ji neznáte ZDARMA. www.kampocesku.cz www.travel-eye.eu www.openczechia.eu. Turistický magazín ročník III.

Speciál. Praha. Praha. jak ji neznáte ZDARMA. www.kampocesku.cz www.travel-eye.eu www.openczechia.eu. Turistický magazín ročník III. Turistický magazín ročník III., říjen 2013 ročník V., vydání duben 2011 Speciál ZDARMA Praha Praha jak ji neznáte www.kampocesku.cz www.travel-eye.eu www.openczechia.eu T U R IS T IC KÁ INFORM AČNÍ CENTRA

Více

Karta hosta. pro letní sezónu 2011. www.lipnocard.cz

Karta hosta. pro letní sezónu 2011. www.lipnocard.cz Karta hosta pro letní sezónu 2011 www.lipnocard.cz VÍTEJTE V JIHOČESKÉM KRAJI Zavedeme vás do doby slavných Rožmberků. Prožijte spolu s námi Rožmberský rok 2011 ve víru dobové hudby, městských slavností,

Více

Pobyty na VYSOČINĚ. Pobyty pro rodiny s dětmi

Pobyty na VYSOČINĚ. Pobyty pro rodiny s dětmi Pobyty na VYSOČINĚ Pobyty pro rodiny s dětmi Vysočina kraj, který hladí duši Máte-li dost uspěchaného života, zajeďte si odpočinout na Vysočinu. Najdete tu panenskou přírodu vybízející k toulkám mírně

Více

JAZYKOVÉ KURZY PRO PROFESIONÁLY V ZAHRANIČÍ

JAZYKOVÉ KURZY PRO PROFESIONÁLY V ZAHRANIČÍ JAZYKOVÉ KURZY PRO PROFESIONÁLY V ZAHRANIČÍ Slovo úvodem Vážení klienti, děkujeme, že jste si pro jazykové vzdělání v rámci vaší společnosti zvolili právě STUDENT AGENCY. Dostává se vám do rukou naše specializovaná

Více

JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály. A world of languages. www.bavardlanguages.cz

JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály. A world of languages. www.bavardlanguages.cz JAZYKOVÉ POBYTY Pro studenty, dospělé a profesionály A world of languages Vítejte v Bavard language! Objevte více než 250 vzrušujících jazykových destinací po celém světě vybrané pečlivě našimi experty.

Více

Jazykové kurzy 2014 pro dospelé v zahranicí

Jazykové kurzy 2014 pro dospelé v zahranicí Jazykové kurzy 2014 pro dospelé v zahranicí infolinka ZDARMA 800 100 300 (ČR) 0800 121 121 (SR), www.jazykovepobyty.cz 75 Vysvětlivky Ikony: obecné kurzy kurzy pro začátečníky obchodní kurzy kurzy zakončené

Více

Jazykové kurzy 2013 pro dospelé. v zahranicí

Jazykové kurzy 2013 pro dospelé. v zahranicí Jazykové kurzy 2013 pro dospelé v zahranicí Vysvětlivky Ikony Tabulky obecné kurzy kurzy pro začátečníky obchodní kurzy kurzy zakončené zkouškou (více informací na str. 148 151) odborné kurzy kurzy pro

Více

3. výročí. Brumlovky. Oslavili jsme. www.bbcentrum.cz. Květen 2010 Česky. Rezidenční park Baarova FILADELFIE. Baarův park. Rozhovor.

3. výročí. Brumlovky. Oslavili jsme. www.bbcentrum.cz. Květen 2010 Česky. Rezidenční park Baarova FILADELFIE. Baarův park. Rozhovor. 2 Květen 2010 Česky www.bbcentrum.cz FILADELFIE Nové obchody a služby Baarův park Oddychové místo v BB Centru Rezidenční park Baarova Aktuální novinky Rozhovor René Metz, ředitel sdružení Maranatha Oslavili

Více

Radegast tým. Připraven na sezonu i digi éru ve složení: zleva Michal Kučera, Paul Barnett, Lenka Adámková, Karel Kraus a Martin Troup.

Radegast tým. Připraven na sezonu i digi éru ve složení: zleva Michal Kučera, Paul Barnett, Lenka Adámková, Karel Kraus a Martin Troup. firemní časopis společnosti Plzeňský Prazdroj číslo 3 / ročník 2013 Radegast tým Připraven na sezonu i digi éru ve složení: zleva Michal Kučera, Paul Barnett, Lenka Adámková, Karel Kraus a Martin Troup.

Více

Na šumavské výlety pěšky i na běžkách

Na šumavské výlety pěšky i na běžkách číslo 17 Historické album Šumavy Výrobky, řemesla, lidé Přehled akcí v regionu ZDARMA O unikátním projektu přibližujícím zaniklé obce se dočtete na straně 3. Nováčky se značkou ŠUMAVA originální produkt

Více

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ Bakalářská práce Marketingové aktivity vybraného podniku v pohostinství Marketing activities of a selected company in hospitality industry Nikola Votánková

Více

07 08/2014. mč Praha 7. Narozeninové oslavy Prahy 7. Představujeme: kam v létě na pivo? Nulová tolerance hernám Profil: Radomíra Sedláková

07 08/2014. mč Praha 7. Narozeninové oslavy Prahy 7. Představujeme: kam v létě na pivo? Nulová tolerance hernám Profil: Radomíra Sedláková 07 08/2014 Časopis o životě na Sedmičce Zdarma, vydává mč Praha 7 Narozeninové oslavy Prahy 7 Představujeme: kam v létě na pivo? Nulová tolerance hernám Profil: Radomíra Sedláková inzerce Hledáte nového

Více

Jazykové kurzy 2015 pro deti a mládež

Jazykové kurzy 2015 pro deti a mládež Jazykové kurzy 2015 pro deti a mládež v zahranicí Kanada Toronto USA Los Angeles New York Miami Přehled kurzů A0 beginner = začátečník A1 elementary = základní vědomosti A2 pre-intermediate = mírně pokročilý

Více

VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S R. O. Eva Sacco Messnerová

VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S R. O. Eva Sacco Messnerová VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S R. O. Eva Sacco Messnerová Kulturní dědictví a jeho úloha v cestovním ruchu v jižních Čechách Bakalářská práce 2015 Kulturní dědictví a jeho úloha v cestovním ruchu

Více

133 premiér. CzechTourism www.133premier.cz, 2008 Uvedené informace jsou podle stavu k srpnu 2008.

133 premiér. CzechTourism www.133premier.cz, 2008 Uvedené informace jsou podle stavu k srpnu 2008. 13 13 33premier.cz 133 premiér Neváhejte a objevte, co nového na vás čeká v České republice. Připraveny jsou pro vás zábavné dětské parky, adrenalinové či sportovní areály s bohatou nabídkou nejrůznějších

Více

Litomûfiice. a loì Porta Bohemica 1. XIV. ročník, 4/2009. Turistické informace z Česka, Slovenska a Polska. www.kr-ustecky.cz, www.litomerice.

Litomûfiice. a loì Porta Bohemica 1. XIV. ročník, 4/2009. Turistické informace z Česka, Slovenska a Polska. www.kr-ustecky.cz, www.litomerice. XIV. ročník, 4/2009 Sídlo: Horčičkova 546, 149 00 Praha 4 E-mail: travel-profi@volny.cz Turistické informace z Česka, Slovenska a Polska Foto: Miroslav Kukla Litomûfiice a loì Porta Bohemica 1 www.kr-ustecky.cz,

Více

JAZYKOVÉ KURZY 2014 PRO DETI A MLÁDEŽ V ZAHRANICÍ. infolinka ZDARMA 800 100 300 (ČR) 0800 121 121 (SR), www.jazykovepobyty.cz 1

JAZYKOVÉ KURZY 2014 PRO DETI A MLÁDEŽ V ZAHRANICÍ. infolinka ZDARMA 800 100 300 (ČR) 0800 121 121 (SR), www.jazykovepobyty.cz 1 JAZYKOVÉ KURZY 2014 PRO DETI A MLÁDEŽ V ZAHRANICÍ infolinka ZDARMA 800 100 300 (ČR) 0800 121 121 (SR), www.jazykovepobyty.cz 1 Vysvětlivky Ikony 12 18 věkový rozsah pobyt s delegátem individuální pobyt

Více

PRŮVODCE PODPOŘENÝMI PROJEKTY Z OBLASTI CESTOVNÍHO RUCHU A VOLNÉHO ČASU

PRŮVODCE PODPOŘENÝMI PROJEKTY Z OBLASTI CESTOVNÍHO RUCHU A VOLNÉHO ČASU PRŮVODCE PODPOŘENÝMI PROJEKTY Z OBLASTI CESTOVNÍHO RUCHU A VOLNÉHO ČASU Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad Slovo na úvod Obsah Ústecký a Karlovarský kraj nabízejí návštěvníkům

Více