Lázně Luhačovice akciová společnost

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Lázně Luhačovice akciová společnost"

Transkript

1 Lázně Luhačovice akciová společnost WELLNESS POBYTY 2011

2 V samém srdci Luhačovic vyrostl moderní wellness hotel, který je tvořen dvěma vzájemně propojenými objekty. Dvě části, dva světy. Hlavní budova hotelu nezapírá svůj zrod za první republiky a hrdě se k ní hlásí. Hosté v ní najdou jak původní oblíbenou Francouzskou restauraci, tak noční klub, které neodmyslitelně patří k historii tohoto proslulého hotelu. Nová budova je reprezentantem současné generace nejmodernějších lázeňských zařízení evropského wellness. K péči o zdraví je využívána zdejší jedinečná přírodní léčivá voda a v oblasti wellness se nabízí široká škála prožitkových a originálních procedur pro regeneraci těla i duše. KOMFORTNÍ UBYTOVÁNÍ SKVĚLÁ GASTRONOMIE WELLNESS CENTRUM S BAZÉNEM PARNÍ LÁZNĚ LÁZEŇSKÉ A WELLNESS PROCEDURY NIGHT CLUB

3 ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotel navazuje po rozsáhlé rekonstrukci na tradici noblesního prvorepublikového hotelu. Nová moderní část, která vyrostla za hlavní budovou hotelu, rozhodně nezůstává ve stínu své starší sestry. Architektonické pojetí obou vzájemně propojených objektů vytváří obraz kosmopolitního prolínání stylů a kultur území, kterými na svých taženích prošel Alexandr Veliký, jehož jméno hotel nese. Slavný vojevůdce, kterému byl vychovatelem řecký filozof Aristoteles, založil desítky nových měst, z nichž nejslavnějším se stala Alexandrie v Egyptě. Ten připomínají starověké symboly, jimiž je nová hotelová část vyzdobena. ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotel je bezkonkurenčně největším a nejluxusnějším wellness centrem v Luhačovicích.

4 ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotel, který se svou nově nabytou krásou opět vrátil ke svému lesku, okouzluje svým celkovým pojetím. Krása je jednotou rozmanitosti. Aristoteles Obě hotelové části disponují celkovou kapacitou 106 lůžek v komfortních pokojích vybavených televizorem se satelitním příjmem, telefonem, sejfem a minibarem. K internetu se hosté mohou zdarma připojit v pokojích nebo ve vstupní hale. Pokoje v hlavní budově hotelu a v posledním patře nové ubytovací části jsou klimatizovány.

5 Restaurace určená hotelovým hostům nabízí široký výběr jídel i lehkých pokrmů, které nejen potěší chuťové buňky, ale také prospějí zdraví. Nezapomenutelný kulinářský zážitek si můžete dopřát ve Francouzské restauraci. V elegantním prostředí jsou servírovány vedle vybraných pokrmů také krajové speciality, k nimž se podávají nejlepší moravská i špičková zahraniční vína. Tuto restauraci s přátelskou atmosférou a profesionálním servisem mohou využít hoteloví hosté i veřejnost také při firemních akcích, rodinných oslavách nebo svatbách. Za návštěvu rozhodně stojí vyhlášený night club s dobovou atmosférou a živou hudbou. Ten patří k hotelu od doby, kdy hotel Alexandria přivítal své první hosty. Komorní prostory klubu se dají využít jako separátní meeting room. Člověk je tvor společenský. Aristoteles

6

7 Relaxaci v lázních holdovali už staří Římané. Ti je navštěvovali, aby se duševně osvěžili, fyzicky otužili i rozprávěli s přáteli. Atmosféru starořímských lázní navozuje nové wellness centrum SPA Alexandria. Nabízí terapie různých forem, vůní a barev, které v příjemném prostředí pečují o zdraví, krásu těla a obličeje. Jeho návštěva se Vás dotkne něčím mystickým a připraví Vám i úžasné wellness zážitky. Zdraví je nejdůležitější kvalita těla. Aristoteles Ve veřejném Spa Alexandria, do kterého mají hoteloví hosté (tak jako kdysi Římané) bezplatný vstup, se nachází bazén nepravidelného tvaru, whirlpool, Kneippův chodník. Skleněným schodištěm nebo proskleným výtahem se od bazénu dostanete do parních lázní různých teplot a přísad obložených barevnými mozaikami (parní lázeň, bylinková lázeň, solná lázeň, laconium) a finské sauny. Jako individuální procedura je poskytována orientální parní lázeň Rasul. Cílem společných procedur je očistit tělo i mysl, prohřát a pročistit pokožku a připravit organismus na individuální regenerační procedury, které následují (peeling přírodními prostředky, zábaly a masáže).

8 K plavání zve překrásný bazén (16 x 8 metrů) se dvěma velkými světélkujícími slunci na dně, masážními tryskami po obvodu a s protiproudem. Relaxovat lze ve whirlpoolu a na vyhřívaných lavicích u bazénu. Vašim unaveným a těžkým nohám přinese úlevu Kneippův chodník. Tato přírodní terapie je založená na střídání teplé a studené vody a na chůzi po oblázcích, která napodobuje reflexní masáž plosky nohy. Vhodnou variantou spojení relaxace a zábavy v okruhu svých přátel či kolegů je privátní wellness. Zaručuje nerušené soukromí po celou dobu odpočinku a je především dokonale přizpůsobené pro intimní chvíle ve dvou. Je poskytováno jako individuální procedura. Pro ty, kteří chtějí svůj pobyt spojit s fyzickou aktivitou, se nabízí fitness centrum vybavené nejmodernějšími posilovacími stroji a trenažéry. Pod vedením zkušených cvičitelů můžete stimulovat a regenerovat tělo také na skupinových cvičeních power jóga, pilates, kalanetika nebo cvičení s míči.

9 Z tradičních lázeňských procedur využijete minerální koupele v přírodní uhličité vodě, hydromasážní koupele, uvolňující masáže a drenáže. Širokou nabídku wellness masáží (masáž lávovými kameny, indická masáž hlavy...) doplňují peelingy a zábaly do přírodních peloidů. Nejen ženám je určeno Beauty centrum poskytující individuální péči o krásu obličeje i těla, ke které se používá exkluzivní řada produktů přírodní kosmetiky. Odpočinek po příjemných procedurách, pobytu v parních lázních nebo sauně umožňují relaxační zóny s lehátky. Ve wellness baru najdete osvěžení v podobě široké nabídky zdravých nápojů, wellness drinků a bylinkových čajů.

10 Wellness zážitky atmosféra římských lázní v novém... Dopřejte si po náročné práci chvíle uvolnění, odpočinku a užijte si atmosféru starých římských lázní. Typický program začínal intenzivním sportem, aby se uvolnilo tělo a rozproudil krevní oběh. Pak se postupně procházelo lázněmi od té nejvlažnější do nejteplejší, ve které se už zůstávalo jen krátce. Po ní bylo tělo připraveno na masáž. Starodávné tradice lázní dobou nezestárly a dnes je v novém nabízí SPA centrum Alexandria. Váš balíček služeb:. uvítací wellness drink. 1x ubytování s kabelové připojení na internet. zapůjčení županu. volný vstup do fitness centra Ceny v Kč za osobu a den: Alexandria **** Zimní sezóna Mezisezóna Vysvětlivky: - dvoulůžkový pokoj, - jednolůžkový pokoj. V cenách pobytu je zahrnut lázeňský poplatek volný vstup do Spa centra Alexandria (bazén, whirlpool, Kneippův chodník, čtyři parní lázně různých teplot, finská sauna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) Hlavní sezóna WELLNESS PODLE PŘÁNÍ Podle přání si můžete po parních lázních dopřát blahodárné masáže, zábaly do přírodních peloidů nebo peelingy. Vybírat můžete také z bohaté nabídky wellness balíčků pro zdraví a krásu těla i obličeje. Parní lázně Tato tradiční společná terapie je ideální přípravou k následujícím procedurám, které probíhají už individuálně. V parní lázni (43-46 C) se do husté mlhoviny vypaří starosti i stres. Vonné esence provoní bylinkovou lázeň (cca 45 C), která přispívá k relaxaci těla i ducha. V solné lázni (do 50 C) s téměř 100% vlhkostí vzduchu se do prostoru pravidelně dávkuje aerosol mořské soli, která blahodárně působí na dýchací cesty a pokožku. K relaxaci slouží laconium (cca 45 C), kde suché teplo sálá z vyhřívaných stěn, lavic a podlah.

11 Medical wellness péče o zdraví... Stále více si uvědomujeme, že naše zdraví je nejdůležitějším celoživotním kapitálem. Zodpovídáme za něj sami a sami o něj musíme pečovat, aby nám mohlo dobře sloužit. Lékař pro Vás vybere vhodné lázeňské a wellness procedury a ušije Vám regenerační program přímo na míru. Investujte do svého zdraví, to se vám vyplatí. Váš balíček služeb:. uvítací wellness drink. 7x ubytování s kabelové připojení na internet. 1x vstupní konzultace s lékařem. 8x lázeňská nebo wellness procedura (max. 30 min.) podle doporučení lékaře (přírodní uhličité a hydromasážní koupele, masáže a drenáže, zábaly, peelingy, Rasul...). zapůjčení županu. volný vstup do fitness centra. volný vstup do Spa centra Alexandria (bazén, whirlpool, Kneippův chodník, čtyři parní lázně různých teplot, finská sauna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) WELLNESS PODLE PŘÁNÍ Zpestřete si pobyt některým z bohaté nabídky wellness balíčků pro zdraví a krásu těla i obličeje. Ceny v Kč za osobu a pobyt: Alexandria **** Zimní sezóna Mezisezóna Vysvětlivky: - dvoulůžkový pokoj, - jednolůžkový pokoj. V cenách pobytu je zahrnut lázeňský poplatek Hlavní sezóna Přírodní uhličitá koupel Ke koupeli se využívá přírodní zdroj vlastní luhačovickým lázním, jedinečná přírodní léčivá voda s vysokým obsahem volného oxidu uhličitého, který se vstřebává kůží a zlepšuje její prokrvení. Tato příjemná koupel prospívá celému organismu, přináší vitalitu a regeneraci.

12 Dokonalá relaxace kouzlo masáží... Vrcholem relaxace jsou masáže, které provázejí lidstvo odjakživa. První zmínky o nich pocházejí z téměř sedm tisíc let starých písemných pramenů ze starého Egypta. Masáže navozují příjemné pocity, pomáhají k relaxaci, harmonizují organismus, uvolňují a zbavují stresu. Dopřejte si dokonalou relaxaci a svěřte se do rukou našich profesionálních masérů, kteří Vás budou hýčkat a rozmazlovat. Váš balíček služeb:. uvítací wellness drink. 7x ubytování s kabelové připojení na internet. 1x hydromasážní koupel. 1x masáž horkou čokoládou (25 min.) pro dámy nebo 1x medová masáž pro pány (25 min.). 1x relaxační masáž éterickým olejem (25 min.). 1x masáž lávovými kameny (25 min.). 1x masáž Shiatsu (25 min.). zapůjčení županu. volný vstup do fitness centra. volný vstup do Spa centra Alexandria (bazén, whirlpool, Kneippův chodník, čtyři parní lázně různých teplot, finská sauna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) WELLNESS PODLE PŘÁNÍ Zpestřete si pobyt některým z bohaté nabídky wellness balíčků pro zdraví a krásu těla i obličeje. Ceny v Kč za osobu a pobyt: Alexandria **** Zimní sezóna Mezisezóna Vysvětlivky: - dvoulůžkový pokoj, - jednolůžkový pokoj. V cenách pobytu je zahrnut lázeňský poplatek Hlavní sezóna Originální masáže Dotek originality podle nejnovějších módních trendů zažijete při uvolňující masáži horkou čokoládou, která je perlou mezi masážemi. Při masáži přírodním medem jsou z těla vysávány toxické látky, při masáži teplými lávovými kameny prostupuje celým tělem příjemné teplo, které uvolňuje zatuhlé svaly, osvěžuje všechny smysly a zahání stres.

13 Tajemství zdravé pokožky zrcadlo duše... Pokožka odděluje náš vnitřní svět od světa vnějšího a bývá tak vystavena mnohačetným vlivům, zejména stresu. Je také zrcadlem našeho fyzického i psychického zdraví, o které nesmíme zapomínat pravidelně pečovat. A právě k tomu Vám pomůže náš jedinečný wellness program s očistným rituálem, který zapojí všechny smysly, zaplní mysl a obejme tělo. Váš balíček služeb:. uvítací wellness drink. 7x ubytování s kabelové připojení na internet. 1x přírodní uhličitá koupel. 1x hydromasážní koupel. 1x očistný rituál (peeling a zábal celého těla). 1x wellness masáž (25 min.). 1x jemná masáž obličeje a dekoltu (25 min.). zapůjčení županu. volný vstup do fitness centra. volný vstup do Spa centra Alexandria (bazén, whirlpool, Kneippův chodník, čtyři parní lázně různých teplot, finská sauna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) WELLNESS PODLE PŘÁNÍ Zpestřete si pobyt některým z bohaté nabídky wellness balíčků pro zdraví a krásu těla i obličeje. Ceny v Kč za osobu a pobyt: Alexandria **** Zimní sezóna Mezisezóna Vysvětlivky: - dvoulůžkový pokoj, - jednolůžkový pokoj. V cenách pobytu je zahrnut lázeňský poplatek Hlavní sezóna Očistný rituál Začíná peelingem celého těla, při kterém jsou jemným třením pomocí přírodních prostředků odstraněny odumřelé části pokožky, kterou zanechává pružnou, jemnou a zároveň stimuluje krevní a lymfatický oběh. Poté následuje zábal pečující o pokožku.

14 Ochutnávka wellness zážitek pro všechny smysly... Přejete si na chvíli zastavit čas, ocitnout se v jiném světě, v prostředí plném vůní, příjemných barev a tónů hudby, kde jste ve středu zájmu a hýčkáni. To vše můžete zažít ve Spa Alexandria. K pohodě na těle i na duši přispějí lázeňské procedury obohacené o wellness zážitky, které probudí a pohladí všechny smysly. Váš balíček služeb:. uvítací wellness drink. 4x ubytování s polopenzí kabelové připojení na internet. 1x přírodní uhličitá koupel. 1x hydromasážní koupel. 1x relaxační masáž éterickým olejem (25 min.). 1x wellness masáž podle vlastního výběru (25 min.). zapůjčení županu. volný vstup do fitness centra Pobyt je poskytován pouze neděle-čtvrtek. Ceny v Kč za osobu a pobyt: Alexandria **** Zimní sezóna Mezisezóna Vysvětlivky: - dvoulůžkový pokoj, - jednolůžkový pokoj. V cenách pobytu je zahrnut lázeňský poplatek volný vstup do Spa centra Alexandria (bazén, whirlpool, Kneippův chodník, čtyři parní lázně různých teplot, finská sauna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) Hlavní sezóna WELLNESS PODLE PŘÁNÍ Zpestřete si pobyt některým z bohaté nabídky wellness balíčků pro zdraví a krásu těla i obličeje. Ráj zdraví & Wellness Představte si ráj na zemi. Klidné a přívětivé prostředí provoněné vůní éterických olejů, s tichou hudbou už při vstupu navozuje příjemné pocity. Plavete v bazénu s průzračnou vodou, odpočíváte v parních lázních se hrou světel. Necháte se hýčkat a rozmazlovat při procedurách, které přinášejí relaxaci a přispívají k pevnému zdraví. Po pár dnech z Vás bude úplně nový člověk. Tento ráj se jmenuje wellness a můžete ho najít ve Spa Alexandria.

15 Alexandria wellness víkend nechejte se hýčkat... Prožijte nezapomenutelný víkend, nechejte se rozmazlovat a odevzdejte se do rukou profesionálů wellness. Budou Vás hýčkat a naladí Vaše tělo do správné formy. ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotel v Luhačovicích se stane místem, kam se budete rádi vracet. Váš balíček služeb:. uvítací wellness drink. 3x ubytování s polopenzí kabelové připojení na internet. 1x uvolňující koupel (pro pár 1x přírodní uhličitá a 1x hydromasážní koupel). 1x wellness masáž podle vlastního výběru (25 min.). 1x exklusivní orientální rituál Rasul (25 min.). zapůjčení županu. volný vstup do fitness centra. volný vstup do Spa centra Alexandria (bazén, whirlpool, Kneippův chodník, čtyři parní lázně různých teplot, finská sauna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) WELLNESS PODLE PŘÁNÍ Zpestřete si pobyt některým z bohaté nabídky wellness balíčků pro zdraví a krásu těla i obličeje. Ceny v Kč za osobu a pobyt: Alexandria **** Zimní sezóna Mezisezóna Vysvětlivky: - dvoulůžkový pokoj, - jednolůžkový pokoj. V cenách pobytu je zahrnut lázeňský poplatek Hlavní sezóna Rasul V této neobyčejné orientální parní lázni si sami či navzájem s partnerem na tělo nanášíte speciální léčivé peloidy příjemné konzistence s vysokým obsahem minerálů a látek pro očistu pokožky. Tyto jsou na závěr odstraněny očistnou sprchou, která se automaticky spustí.

16 LUHAČOVICE lázně z nejkrásnějších... Luhačovice, čtvrté největší a jedny z nejkrásnějších lázní v České republice, leží v malebném údolí chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty s příznivým podnebím a čistým ovzduším. Lázeňské domy jsou posazeny do parků s fontánami a léčivými prameny. Neopakovatelnou atmosféru lázní vytváří barevná a unikátní architektura D. Jurkoviče. Díky léčivým pramenům s vysokým obsahem minerálních látek se řadí Luhačovice na přední místa žebříčku léčebných lázní v Evropě. O jejich jedinečnosti svědčí i to, že Česká republika podala návrh na zařazení Luhačovic na seznam Světového kulturního dědictví UNESCO. Luhačovice nabízejí pobyt v krásném prostředí, bohaté kulturní a společenské vyžití i možnost aktivního odpočinku. Rozmanité je také jejich okolí, ve kterém můžete navštívit hrady, zámky, skanzeny i další turisticky zajímavá místa. Příroda nedělá nic zbytečně. Aristoteles TISK KATALOGU LISTOPAD 2010 Lázně Luhačovice, a.s. Lázeňské nám. 436, Luhačovice Telefon: , Fax: ,

MUDr. Eduard Bláha generální ředitel Lázní Luhačovice, a.s.

MUDr. Eduard Bláha generální ředitel Lázní Luhačovice, a.s. Vážení hosté, milí čtenáři, dostala se Vám do rukou nabídka pobytů a služeb Lázní Luhačovice, a.s. pro rok 2014. Při pohledu na její rozsah a formu si mnozí z Vás pomyslí, že v době elektronické komunikace,

Více

w w w. v n e b i. c z

w w w. v n e b i. c z www.vnebi.cz Srdečně Vás vítáme u nás V nebi Užijte si Vaši dovolenou...... a nechte se rozmazlit pohodovým odpočinkem... za každého počasí... s perfektním servisem a dokonalými službami Budete se cítit

Více

LÁZNĚ LUHAČOVICE VÍCE HOTELŮ A PENZIONŮ ŠIRŠÍ NABÍDKA POBYTŮ. akciová společnost TOP NABÍDKA ZIMA 2014 VÁNOCE. SILVESTR 2014 v Luhačovicích

LÁZNĚ LUHAČOVICE VÍCE HOTELŮ A PENZIONŮ ŠIRŠÍ NABÍDKA POBYTŮ. akciová společnost TOP NABÍDKA ZIMA 2014 VÁNOCE. SILVESTR 2014 v Luhačovicích VÍCE HOTELŮ A PENZIONŮ ŠIRŠÍ NABÍDKA POBYTŮ LÁZNĚ LUHAČOVICE akciová společnost TOP NABÍDKA ZIMA 2014 ADVENT VÁNOCE SILVESTR 2014 v Luhačovicích Luhačovice jsou čtvrté největší a jedny z nejkrásnějších

Více

Lázně 2012. Wellness, termální koupaliště Seniorské pobyty. Sleva na 1. chvíli. Cestování s ČD travel, s.r.o. Obsah. www.cdtravel.

Lázně 2012. Wellness, termální koupaliště Seniorské pobyty. Sleva na 1. chvíli. Cestování s ČD travel, s.r.o. Obsah. www.cdtravel. Lázně 2012 Wellness, termální koupaliště Seniorské pobyty 46 Vážení přátelé, milí klienti, novým způsobem trávení dovolené je lázeňská turistika a wellness. Lázeňské, rekondiční a wellness pobyty mají

Více

LÁZEŇSKÉ POBYTY SENIOR

LÁZEŇSKÉ POBYTY SENIOR LÁZEŇSKÉ POBYTY SENIOR 2012 Vážení klienti, právě jste obdrželi nabídkový katalog Lázeňských pobytů pro rok 2012 se širokou škálou poskytovaných služeb prestižních lázeňských subjektů České republiky

Více

CONNEX HOTELOVÝ ŠEK EDICE X1270

CONNEX HOTELOVÝ ŠEK EDICE X1270 CONNEX HOTELOVÝ ŠEK EDICE X1270 Zveme Vás na krátkou dovolenou pro dva Tento hotelový šek obsahuje dovolenou pro dvě osoby v hotelu té nejvyšší kategorie. Vyberte si Váš hotel z rozšířené nabídky hotelů

Více

Czech holidays. Několik praktických rad před cestou: www.wellness-hotel.cz. Obsah. Vážení a milí zákazníci, Váš partner pro lázně & wellness

Czech holidays. Několik praktických rad před cestou: www.wellness-hotel.cz. Obsah. Vážení a milí zákazníci, Váš partner pro lázně & wellness Czech holidays Váš partner pro lázně & wellness Vážení a milí zákazníci, dovolujeme si Vám tímto prezentovat katalog Lázně & Wellness 2014, který obsahuje širokou nabídku lázeňských pobytů a wellness pobytů

Více

Luxury Spa Book CZECH VERSION

Luxury Spa Book CZECH VERSION Luxury Spa Book CZECH VERSION LÉKAŘSKÝ TÝM Vedoucí lékař Alexandr Lukovnikov, M.D. Helena Urbancová, M.D. Prof. Rafael Gurevič, M.D., D. Sc. Natalia Lapina, M.D. Tomáš Martykán, M.D. Miloš Starý, M.D.

Více

www.cedok.cz REHABILITACE REGENERACE WELLNESS BALNEO LÁZEŇSKÉ A RELAXAČNÍ POBYTY

www.cedok.cz REHABILITACE REGENERACE WELLNESS BALNEO LÁZEŇSKÉ A RELAXAČNÍ POBYTY www.cedok.cz REHABILITACE REGENERACE WELLNESS BALNEO LÁZEŇSKÉ A RELAXAČNÍ POBYTY ČESKÁ REPUBLIKA 2014/2015 PRO NEJLEVNĚJŠÍ LETENKY DO ČEDOKU letenky do celého světa linkové charterové low cost......vždy

Více

Czech holidays. Několik praktických rad před cestou: www.wellness-hotel.cz. Obsah. Vážení a milí zákazníci, Váš partner pro lázně a wellness

Czech holidays. Několik praktických rad před cestou: www.wellness-hotel.cz. Obsah. Vážení a milí zákazníci, Váš partner pro lázně a wellness Czech holidays Váš partner pro lázně a wellness Několik praktických rad před cestou: Obsah Vážení a milí zákazníci, připravili jsme pro Vás poptávaný katalog lázeňských pobytů a wellness pobytů pod označením

Více

ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO NĚMECKO LÁZNĚ TERMÁLY NEJZNÁMĚJŠÍ LÁZNĚ A TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY

ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO NĚMECKO LÁZNĚ TERMÁLY NEJZNÁMĚJŠÍ LÁZNĚ A TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY NĚMECKO ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO LÁZNĚ TERMÁLY NEJZNÁMĚJŠÍ LÁZNĚ A TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY 2013 2 NĚMECKO Bad Füssing str. 2 MAĎARSKO Bükfürdö str. 3-4 Hevíz

Více

JÁCHYMOV. Designed by: FORNICA GRAPHICS, tel.: +420 352 624 908 JÁCHYMOVSKÁ CESTA ZA ZDRAVÍM. Műnchen

JÁCHYMOV. Designed by: FORNICA GRAPHICS, tel.: +420 352 624 908 JÁCHYMOVSKÁ CESTA ZA ZDRAVÍM. Műnchen JÁCHYMOV Műnchen Designed by: FORNICA GRAPHICS, tel.: +420 352 624 908 JÁCHYMOVSKÁ CESTA ZA ZDRAVÍM LÉâEBNÉ LÁZNù JÁCHYMOV, a. s. T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov Tel: +420 353 833 333, fax: +420 353

Více

CONNEX HOTELOVÝ ŠEK VITAL & AKTIV EDICE V1960

CONNEX HOTELOVÝ ŠEK VITAL & AKTIV EDICE V1960 CONNEX HOTELOVÝ ŠEK VITAL & AKTIV EDICE V1960 Zveme Vás na krátkou dovolenou pro dva Tento hotelový šek obsahuje krátkou dovolenou pro dvě osoby v hotelu vyšší kategorie. Vyberte si Váš hotel z rozšířené

Více

Studánka. WELLNESS - balíčky. FIT PRO ŽIVOT Manažerský program ANTI AGING Aneb zastav čas RELAX NA STUDÁNCE Odpočinek uprostřed krásné přírody

Studánka. WELLNESS - balíčky. FIT PRO ŽIVOT Manažerský program ANTI AGING Aneb zastav čas RELAX NA STUDÁNCE Odpočinek uprostřed krásné přírody WELLNESS - balíčky Studánka 2015 Hotel STUDÁNKA Letovisko Studánka 505 +420 494 389 200 recepce@hotelstudanka.cz FIT PRO ŽIVOT Manažerský program ANTI AGING Aneb zastav čas RELAX NA STUDÁNCE Odpočinek

Více

RELAX 23. www.monatour.cz. Za ozdravením těla a osvěžením ducha. Infolinka: 724 39 39 39

RELAX 23. www.monatour.cz. Za ozdravením těla a osvěžením ducha. Infolinka: 724 39 39 39 RELAX Za ozdravením těla a osvěžením ducha Monatour naro r 23. zeniny slaví Infolinka: 724 39 39 39 www.monatour.cz Ponořte se do termální léčivé vody a vychutnejte si uklidňující působení tepla. Nadýchněte

Více

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LÁZNĚ A WELLNESS POBYTY POBYTOVÉ ZÁJEZDY

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LÁZNĚ A WELLNESS POBYTY POBYTOVÉ ZÁJEZDY POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LÁZNĚ A WELLNESS POBYTY POBYTOVÉ ZÁJEZDY 2015 ITÁLIE FRANCIE NĚMECKO RAKOUSKO ŠVÝCARSKO ŠPANĚLSKO ANGLIE SKOTSKO BENELUX HOLANDSKO POLSKO CHORVATSKO SLOVINSKO MAĎARSKO SLOVENSKO ČESKÁ

Více

německo lázně termály nejznámější lázně a termální koupaliště

německo lázně termály nejznámější lázně a termální koupaliště německo ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO lázně termály nejznámější lázně a termální koupaliště LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY 2014 2 NĚMECKO Bad Füssing str. 2 MAĎARSKO Bükfürdö str. 3-4 Hevíz

Více

Vydejte se na výlet a užijte si hotelového komfortu ve dvou C1390 MUS. V rámci hotelového poukazu GE Money Auto získáváte:

Vydejte se na výlet a užijte si hotelového komfortu ve dvou C1390 MUS. V rámci hotelového poukazu GE Money Auto získáváte: Vydejte se na výlet a užijte si hotelového komfortu ve dvou Prostřednictvím tohoto hotelového poukazu GE Money Auto si můžete užít třídenní pobyt ve dvou dle vlastního výběru v některém z mnoha hotelů

Více

Zveme Vás na krátkou dovolenou ve dvou X1170 MUS. Přejeme Vám příjemný pobyt!

Zveme Vás na krátkou dovolenou ve dvou X1170 MUS. Přejeme Vám příjemný pobyt! Zveme Vás na krátkou dovolenou ve dvou Tento hotelový šek obsahuje pozvání pro dvě osoby na krátkou dovolenou ve 4 nebo 5hvězdičkovém hotelu. Vyberte si Váš hotel z tohoto hotelového šeku nebo z rozšířené

Více

Klasifikace ukáže úroveň wellness hotelů

Klasifikace ukáže úroveň wellness hotelů Magazín ČAW číslo 1/2009 Klasifikace ukáže úroveň wellness hotelů Přes přetrvávající nedostatky už jsou některé hotely v Česku plně srovnatelné s těmi zahraničními České asociace wellness (ČAW) letos připravuje

Více

ČESKÁ REPUBLIKA SLOVENSKO MAĎARSKO

ČESKÁ REPUBLIKA SLOVENSKO MAĎARSKO pro Vaši spokojenou dovolenou TERMÁLY LÁZNĚ HORY ČESKÁ REPUBLIKA SLOVENSKO MAĎARSKO Seznam a řazení kapacit v katalogu UBYTOVÁNÍ V PRAZE A BRATISLAVĚ Praha 8 Karlín Hotel Karlín 4 Praha 6 Hotel DAP 4 Bratislava

Více

Báječná dovolená s pohybem v Čechách i v zahraničí

Báječná dovolená s pohybem v Čechách i v zahraničí S úsměvem cestovní kancelář Báječná dovolená s pohybem v Čechách i v zahraničí 2013 Již 21 let s námi Pobyty sportovně rekreační Kondičně rehabilitační v lázních Pobyty v termálních lázních Rodinná dovolená

Více

Mauritius a Reunion kdykoliv a libovolně dlouho

Mauritius a Reunion kdykoliv a libovolně dlouho a Reunion kdykoliv a libovolně dlouho Vítejte na cestě do ráje na ostrovy a Reunion se specializovanou cestovní kanceláří Travel & Business Centre. Připravíme Vám zájezd podle Vašich přání a postaráme

Více

CONNEX HOTELOVÝ ŠEK KOUZLO & TRADICE EDICE C1560

CONNEX HOTELOVÝ ŠEK KOUZLO & TRADICE EDICE C1560 CONNEX HOTELOVÝ ŠEK KOUZLO & TRADICE EDICE C1560 Zveme Vás na krátkou dovolenou pro dva Tento hotelový šek obsahuje pozvání pro dvě osoby na krátkou dovolenou v hotelu vysoké kategorie. Vyberte si Váš

Více

PLATNÝ OD 1. 4. 2011 DO 31. 3. 2012

PLATNÝ OD 1. 4. 2011 DO 31. 3. 2012 REZERVAČNÍ ODDĚLENÍ JEDNOTLIVÝCH DOMŮ: RADIUM PALACE**** T. G. MASARYKA 413, CZ-36251 JÁCHYMOV Tel.: + 420 353 835 555, fax: + 420 353 835 777 radiumpalace@laznejachymov.cz AK. ***+ (Dalibor, Jitřenka,

Více

ČESKO POLSKO RAKOUSKO NĚMECKO BELGIE NIZOZEMÍ SLOVINSKO MAĎARSKO ITÁLIE ŘECKO

ČESKO POLSKO RAKOUSKO NĚMECKO BELGIE NIZOZEMÍ SLOVINSKO MAĎARSKO ITÁLIE ŘECKO ČESKO POLSKO RAKOUSKO NĚMECKO BELGIE NIZOZEMÍ SLOVINSKO MAĎARSKO ITÁLIE ŘECKO Podrobné informace ke všem zájezdům Vám rádi poskytneme v naší cestovní kanceláři! profesionální přístup k zákazníkům O v prodeji

Více

Wellness v ČR. Autor: Mgr. Jiří Poděbradský. EPO consult, s.r.o.

Wellness v ČR. Autor: Mgr. Jiří Poděbradský. EPO consult, s.r.o. Wellness v ČR Autor: Mgr. Jiří Poděbradský EPO consult, s.r.o. Praha 2008 Wellness v ČR Vydalo: Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, Praha, 2008. Staroměstské náměstí 6, 110 15 Praha 1, www.mmr.cz Foto:

Více

LÁZNĚ q TERMÁLY q WELLNESS DOVOLENÁ PO CELÝ ROK

LÁZNĚ q TERMÁLY q WELLNESS DOVOLENÁ PO CELÝ ROK ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO až 15% SLEVA LÁZNĚ q TERMÁLY q WELLNESS DOVOLENÁ PO CELÝ ROK LÁZEŇSKÉ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY, VÍKENDY, TÝDENNÍ I ZKRÁCENÉ POBYTY 2015 5% sleva za včasný nákup do 28. února

Více

Česká republika. Česká republika. Cestování s ČD travel, s.r.o. Obsah

Česká republika. Česká republika. Cestování s ČD travel, s.r.o. Obsah 1 Vážení přátelé, milí klienti, pro rok 2015 jsme pro vás připravili řadu zajímavých ubytovacích kapacit v České republice. Nabídka je postavena na tradičních a vyzkoušených hotelech a penzionech, lázeňské

Více

SPA & WELLNESS BROCHURE

SPA & WELLNESS BROCHURE SPA & WELLNESS BROCHURE 2012 / 2013 Czech version Vážení hosté Tradice lázeňství, v podobě v jaké ho známe dnes, sahá až do dob dávného starověku. Již slavní Římané, a před nimi i staří Řekové a Egypťané,

Více