P A N O R A M A W E L L N E S S. Pec pod Sněžkou

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "P A N O R A M A W E L L N E S S. www.pecr.cz Pec pod Sněžkou"

Transkript

1 P A N O R A M A W E L L N E S S PANORAMA WELLNESS Pec pod Sněžkou

2 S VÍ I VKA FI NSKÁ SAUNA SALT ER HA MMAM VÍ IVKA ATNA M TECHNOL OGI E OCHLAZ. BAZÉN IN FRASAUNA AMOR WELLNESSESS KNEIPP V CHODNÍK ÚKLID ATNA PRIVA AT TER ASA WELLNESSESS ZÁ ITKOVÉ SPRCH Y SO LÁRNÍ LOUK A SKLA D WC MASÁ SÁ LAVICE VYH ÍVANÁ INFRABOX ODPO ÍVÁRNA 1 BAR RECEPCEE E SKLAD KOTEL ODPO ÍVÁRNA 2 KR YT TÁ TER ASA WELLNESS PŮDORYS

3 Co je wellness? Wellness je prostor, kde je nám dobře, kde je vše perfektní. Pro někoho to může být domov, někdo si představí kouzelné místo v přírodě nebo prostor s krbem či ohněm, u kterého sedí osoby, jež máme rádi. Toužíme alespoň na chvíli zastavit čas, ocitnout se v prostoru příjemných vůní, barev i tónů, chutí a dotyků, ale také v prostoru bezpečí a pohodlí, kde je každý z nás středem zájmu. Naším přáním je ocitnout se v takovém prostoru, kde se necháme hýčkat ne z povinnosti, ale proto, že si to zasluhujeme. Toto vše nabízí wellness centrum. Wellness usiluje o celkovou kvalitu našeho života a znamená tak být zdravý a cítit se dobře. Způsob jak dosáhnout tohoto stavu je sladit fyzické, emocionální, mentální (psychické) a sociální podmínky, těšit se dobrému zdraví, být šťastný, mít energii, dostatek sebedůvěry, milovat se a být milován, zkrátka žít plnohodnotným životem. V dnešní době to přitom není nic jednoduchého. Mnoho času trávíme sezením v kanceláři či v autě, jíme polotovary nebo ve fastfoodech a procházíme nesčetnými stresovými situacemi. Téměř každého trápí bolesti zad a krční páteře, stres s sebou přináší vysoký krevní tlak, bolesti hlavy, ztrátu koncentrace či psychické obtíže, absence pohybu zase vede k postupnému ukládání tuků a nárůstu hmotnosti. Wellness pak může být cesta, jak znovu dosáhnout duševní i tělesné pohody rovnováhou mezi fyzickou, emocionální, sociální, intelektuální a psychickou stránkou našeho života.

4 Hotel Pecr disponuje jedním z nejmodernějších Wellness & Spa v České republice, které se rozprostírá na více než 450 m 2. Obsahuje 5 x saunu, ochlazovací bazén, 3 x vířivku, masáže a spousty dalších aktivit.

5 Finská sauna Biosauna Infrasauna OHŘEJTE SVÉ TĚLO A RELAXUJTE Sauna je původní finské slovo označující malé stavení nebo místnost, která se po vytopení používá jako ohřívárna při saunování. Vnitřek sauny je velmi dobře izolovaný od okolí a vykládaný dřevem, které působí dobře na psychiku člověka. V sauně jsou saunová kamna, která obvykle vyhřejí místnost na teplotu od 60 do 120 C. Ochlazení těla po ohřátí v sauně se provádí buď prostým pobytem na studeném vzduchu nebo lépe prudkým snížením teploty pomocí sprchy či nejlépe skokem do jezera či bazénu. Prudké ohřátí a ochlazení těla se opakuje několikrát. Obvyklé pravidlo, dokud se vám to líbí, je dodržováno i zde. Účinky saunování spočívají v celkovém uvolnění pohybového aparátu, pomáhá předcházet poruchám krevníh o tlaku (hypotonie), chronickému kataru dýchacích cest, artróze, degenerativnímu kloubnímu onemocnění, revmatismu. Detoxikuje organismus, vyplavuje endorfiny - hormony štěstí, posiluje imunitu - prevence proti chřipkám a nachlazení, doplňková kúra při hubnutí.

6

7 Solná lázeň s inhalátorem Hammam - parní lázeň PRODÝCHEJTE SE V PÁŘE KE ZDRAVÍ.. Aplikace parní sauny pomáhá pročišťovat dýchací cesty, usnadňuje látkovou výměnu, je zdravá a příjemná. Vyznačuje se horkým a vlhkým klimatem, vlhkost vzduchu se pohybuje od 55 do 100%. Nedochází k takovému prohřátí těla jako u suché sauny, teplota v parních saunách se pohybuje mezi C. Optimální teplota pro nejlepší účinek je pak 43 až 46 C. Doporučená délka pobytu v parních saunách je maximálně 20 minut v 1 až 2 cyklech, záleží na charakteru vybrané sauny. Tento typ saunování je ideální pro uvolnění svalů, průdušek, podporuje lepší prokrvení, zmírňuje celkovou únavu, napomáhá k detoxikaci, příznivě působí na klouby a revmatismus, čistí a oživuje pokožku. Zvláště vhodná je horká pára v Hammam a aplikace solného aerosolu v solné lázni při onemocnění dýchacích cest a revmatických potížích.

8 Doporučená teplota: C Doporučená délka pobytu: cca min Počet doporučených cyklů: 2-3 Kapacita lázně: 5-6 Vířivka je určena k relaxaci a hydromasážím v rámci saunové procedury. Způsob užívání je pro každého individuální (stejně jako samotný pobyt ve vířivce) a je proto nutné užívat vířivku s rozvahou a případně se předem poradit s odbornou osobou. Po ukončení procedury je potřeba ochladit lidský organismus pomocí sprchy či ochlazovacího bazénku. Zážitkové sprchy Teplotu a typ proudu vody (např. přívalová sprcha / imitace deště apod.) si volí uživatel dle vlastního uvážení především s ohledem na momentální potřebu (např. očistná teplá sprcha před vstupem do sauny, či prudké ochlazení při ochlazovacím saunovém cyklu, či masážní proud pro lepší prokrvení těla apod.) Provozní teplota - teplá voda: C Provozní teplota - studená voda: C Doporučená délka pobytu: 1 cyklus cca 4x a 1 min. Kapacita lázně: 1 osoba / pár bazénků (S/T voda) Kneippova terapie využívá střídavého působení teplé a studené vody, které podporuje tkáňový metabolismus, prokrvení a otužení. Celá procedura spočívá v noření nohou střídavě do teplé a studené lázně. Je užitečná pro tělo, pomáhá chránit před nemocemi a neduhy všech druhů, působí pozitivně na nohy a celé tělo, zpevňuje a zvyšuje imunitu, Chůze ve vodě může evokovat příjemný pocit jako chůze v mokré trávě a na mokrých kamenech.

9 Vnitřní vířivka, venkovní vířivka Kneippův chodník Zážitkové sprchy ZDRAVÉ VODNÍ RADOVÁNKY... PANORAMA WELLNESS PECR disponuje i vodními atrakcemi pro maximální relaxaci a uvolnění našich hostů. Venkovní vířivka Provozní teplota: C Doporučená délka pobytu: cca minut Počet doporučených cyklů: 2-3 Kapacita vířivky: 5-6 Kromě užívání centrálního prostoru wellness máte možnost využít privátní zónu s vířivkou finskou saunou a odpočivárnou.

10

11 Odpočívárny Solární louka Amorova komora KLID, POHODA, RELAXACE. V ohřívárnách zůstaňte tak dlouho, dokud nejste řádně prohřátí. Není zdravé dobu v ohřívárně přetáhnout tak, že se dostaví pocit mdla a točení hlavy. Délka pobytu v ohřívárně je vždy individuální - obvykle však alespoň 10 min. Po ukončení prohřívání, případně po následné masáži doporučujeme odpočinek minut na lehátkách v odpočívárně. Odpočinek po pobytu v prohřívárnách se doporučuje v horizontální poloze na lehátkách. V odpočívárnách je nezbytné důsledně dodržovat klidový režim. Doporučuje se při odpočinku rovněž doplňovat tekutiny - nealkoholické nesycené (voda, ovocné nápoje) - Odpočívárna Sunset - Odpočívárna Vital bar - Terasa Sunrise Odpočinek si můžete dopřát na Sluneční louce, kde se budete cítit, jako na opravdovém slunci. Následně se doporučuje masáž, kterou si můžete vybrat ze široké nabídky našich zkušených masérů, nebo odpočinek v jedné z našich odpočíváren (20 30 minut) včetně Amorovy komory, které Vám umožní relaxaci jen pro Vás, Vaše myšlenky a sny

12

13 Finská sauna Vířivka Odpočinková zóna ABSOLUTNÍ SOUKROMÍ Finská sauna je horkovzdušná suchá lázeň, při které jde o cílené střídání teplotních nárazů horkého vzduchu v kontrastu s ledovou vodní koupelí nebo sprchou. Pro zvýšení účinků horka "v potírně" se může provádět automasáž nejrůznějšími masážními žínkami a kartáči. Přiměřeným počtem střídání cyklů pobytu v potírně a cyklů ochlazení lze individuálně dosáhnout potřebných účinků sauny. Vířivka je určena k relaxaci a hydromasážím v rámci saunové procedury. Způsob užívání je pro každého individuální (stejně jako samostatný pobyt ve vířivce) a je proto nutné užívat vířivku s rozvahou a případně se předem poradit s odbornou osobou (saunér, lékař apod.). TV, minibar, odpočinková zóna, velký výběr TV programů, přehrávání vlastního TV nebo hudby minibar - výběr nealkoholických a základních alkoholických nápojů, odpočinková zóna vybavená pro váš odpočinek a relaxaci.

14

15 Klasická masáž Je vynikající prostředek k odstranění bolesti, navození dobré nálady, pohody, povzbuzení energiea zotavení svalstva. Osvěžuje tělo i mysl a lze si tak díky ní nejen efektivně odpočinout, ale také dosáhnout o poznání vyšší výkonnosti během dne. Při klasické masáži jsou vyvolávány psychické i fyzické změny. Klasická masáž je zároveň považována za vynikající léčebný postup, vhodný nejen jako prostředek k boji proti stresu a napětí. Účinky klasické masáže: jeden z hlavních účinků je uvolnění napjatého svalstva. Pravidelným promasírováním těla a nejvíce namáhaných partií je možné předcházet vážným zdravotním problémům, které způsobuje zanedbávání potřeb vlastního pohybového aparátu. Zacílením masáže na konkrétní místo lze odstranit mnohé nedostatky, ať už jsou způsobeny úrazem, zvýšenou fyzickou zátěží či naopak sedavým zaměstnáním. Je známo, že ve sportu je klasická masáž více než potřebným prostředkem tréninku. Během náročné fyzické zátěže se ve svalech hromadí kyselina mléčná, což způsobuje, že se namožená místa vyznačují vysokou bolestivostí. M asáží se kyselina mléčná odplavuje a sval rychleji regeneruje. Masáž lávovými kameny Dokáže navodit báječné pocity úlevy a relaxu. Působí blahodárně na mysl, duši a perfektně uvolní zatuhlé svaly. Je exkluzivní terapií, která spojuje teplo sálajících z přírodních kamenů a speciální masážní techniky. Lávové kameny jsou zahřívány ve vodní lázni a jejich hladkým povrchem za pomocí olejů masírováno celé tělo. Stimuluje lymfatický systém. Tělo se dokonale uvolní, mysl se zbaví stresu a napětí, klient se cítí jako znovuzrozený. Čokoládová masáž Čokoládová masáž je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, získání dobré nálady, odplavení toxických látek či uvolnění ztuhlých svalů. Obnovuje, vyživuje a zvlhčuje pokožku, podporuje tvorbu hormonů radosti (endorfinů a serotoninu), jinými slovy je vyjímečným prostředkem proti následkům stresu a depresi. Během několika minut se vaše pleť zbavuje vrásek, šupin a seschlé kůže. Čokoláda vrátí kůži pružnost a pomáhá redukovat strie. Vůni čokolády budete cítit celý den. Peeling (kokos, káva, cukroví) Pokožka je díky peelingu jemná a omlazená. Po jeho použití je pokožka skvěle připravená na další přípravky, které ji vyživí, regenerují a ochrání. Peeling se nepoužívá na opálené pokožce, nebezpečí tvorby skvrn na obličeji. Díky němu se odstraní z pleti všechny odumřelé buňky, kterých bychom se jinak nezbavili. Efekt je okamžitě viditelný.

16

17 Medová masáž Jedná se o starou osvědčenou léčitelskou metodu. Medová masáž využívá výborných účinků medu (především detoxikačních a reflexních) a kompresních masérských hmatů. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a jedů z hloubky tělesných tkání. Navíc přes reflexní zóny můžete medovou masáží ovlivňovat i jiné orgány. Med je odpradávna zařazován mezi přírodní zázraky - jako pochutina, jako podpůrný léčebný prostředek. Havajská masáž Je terapie, která svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Havajská masáž pochází z velice jemných a plynulých technik, pocházejících z havajských ostrovů. Při havajské masáži dochází k harmonizaci těla a duše. Je oblíbená díky odlišné technice od běžných masáží. Masáž měšci Jsou východoasijské techniky, které fascinujícím způsobem aktivují všechny buňky v těle a probouzejí smysly. Tyto neobvyklé, regenerační a relaxační techniky uvolňují napětí, zatuhlé svaly a ulevují bolestem kloubů. Pomáhají zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici, napomáhají při regeneraci sil, odstraňují únavu a pozitivně ovlivňují psychický stav organizmu. Startují samoléčebné a omlazující procesy v celém těle, dodávají mu energii a vitalitu. Breussova masáž Je účinná a jemná metoda působící na nervový systém a pohybový aparát, především páteř. Působí skvěle na svaly okolo páteře, a proto se používá při bolestech zad, kde dokáže uvolnit mezi obratlové ploténky a tím ulevit od bolesti, kterou může působit tlak na míšní nerv. Klient ji vnímá velmi příznivě a je překvapen, jak jemnou metodou se dá ulevit od bolesti. Při masáži se využívá účinku přírodního třezalkového oleje, hedvábného papíru a energetizujících hmatů tak, aby se olej dostal co nejhlouběji. Indická masáž hlavy Historie této masáže sahá až do Indie. Jemná masáž hlavy, krku, šíje, ramen a horní části paží. Ideální masáž při stresovém vypětí, přepracovanosti. Tato masáž se provádí na částech, které jsou důležitými energetickými centry. Pokud je člověk ve stresu, hromadí se v těchto oblastech napětí, které zapříčiňuje spoustu dalších bolestí. Masáž se provádí přes oblečení, v sedě na židli. Vhodná i jako prevence např. při migrénách, bolestech hlavy, únavě, nespavosti, hučení v uších, při potížích s dutinami... Při masáži se uvolňují svaly na horní části zad, ramenou, šíje, hlavě a v obličeji. Dochází k rozproudění energie do celého těla a k rozptýlení negativních pocitů. Kontraindikace indické masáže: lupénka, epilepsie, infekční onemocnění, nádorové onemocnění, vysoký i nízký krevní tlak, zánět páteřních obratlů

18

19 Ceník wellness Základní vstupné /denně hod./ obsahuje vstup do centrálního prostoru, 5 x sauna, 2 x vířivka,1 x ochlazovací bazén, solární louka, kneippův chodník, 2 x odpočívárna, venkovní terasa 90 minut 240 Kč každých dalších 30 minut 50 Kč max. poplatek na den 600 Kč Pronájem wellness pro uzavřenou společnost včetně venkovní terasy a obsluhy baru pro max.10 osob - na objednání 90 minut od hod Kč každých dalších 30 minut 700 Kč každá další osoba 240 Kč Pronájem wellness pro uzavřenou společnost včetně venkovní terasy a obsluhy baru pro min. 4 osoby - na objednání 60 minut od 12. do hod. 900 Kč každá další osoba 160 Kč Privátní mini wellness (privátní sauna, vířivka, odpočinková zóna) max. pro 4 osoby vstup pro 2 osoby na 90 minut 800 Kč každých dalších 30 minut 200 Kč každá další osoba na 90 minut 250 Kč 3. a 4. osoba každých dalších 30 minut 75 Kč Vstup od 15 let. V době od 13 do 15:00 hod.- vstup i pro děti /3-15/ v doprovodu rodičů. Přejeme Vám příjemný zážitek.

20 Artwork by KOZUB, PANORAMA WELLNESS PECR - Apartments hotel s.r.o. Pec pod Sněžkou 344, Tel.: Souřadnice pro GPS: 50 69'59.89"N,15 73'88.96"E Provozní doba: Wellness 13:00-22:00 hod. Privátní mini wellness - na objednání 08:00-24:00 hod. Masáže na objednání 13:00-20:00 hod.

21 Ceník wellness PANORAMA WELLNESS Klasická masáž částečná 30 minut 340,- Kč celková 60 minut 540,- Kč celková 90 minut 800,- Kč Masáž lávovými kameny částečná 40 minut 480,- Kč celé tělo 60 minut 660,- Kč Masáž lávovými kameny + masáž obličeje 120 minut 1490,- Kč Čokoládová masáž (záda + zábal) 40 minut 520,- Kč Čokoládové pohlazení (peeling + masáž ) 90 minut 1450,- Kč Peelingové ošetření ( kokos, káva...) 60 minut 660,- Kč Peelingová masáž + zábal ( ruce nebo chodidla ) 30 minut 250,- Kč Medová masáž detoxikační ( záda ) 30 minut 360,- Kč Medová masáž anticelulitidní + zábal 45 minut 540,- Kč Reflexní terapie plosky nohou 45 minut 520,- Kč Havajská masáž 90 minut 990,- Kč Masáž měšci záda 30 minut 370,- Kč záda + nohy 60 minut 740,- Kč celé tělo 90 minut 1090,- Kč Breussova masáž 60 minut 720,- Kč Wellness kosmetika (bez hloubkového čištění a bez úpravy obočí) 60 minut 690,- Kč Antistresová masáž hlavy a dekoltu 30 minut 350,- Kč Indická masáž hlavy 30 minut 300,- Kč PANORAMA WELLNESS, PECR - Apartments hotel s.r.o., Pec pod Sněžkou 344, Tel.: ,

masážní terapie Anticelulitidová masáž a ozónový zábal Manuální lifting obličeje Manuální lymfodrenáž Masáž lávovými kameny Sportovní masáž

masážní terapie Anticelulitidová masáž a ozónový zábal Manuální lifting obličeje Manuální lymfodrenáž Masáž lávovými kameny Sportovní masáž masážní terapie Relaxační klasická masáž. Čokoládová masáž Medová detoxikační masáž Indická masáž hlavy Champi Havajská masáž Lomi-Lomi Anticelulitidová masáž a ozónový zábal Manuální lifting obličeje

Více

Nechat se unést příjemným pocitem masáže a cítit uvolnění bez hranic, to není luxus, ale požitek z dotyku těla a duše

Nechat se unést příjemným pocitem masáže a cítit uvolnění bez hranic, to není luxus, ale požitek z dotyku těla a duše Nechte nás o Vás pečovat MASÁŽE Nechat se unést příjemným pocitem masáže a cítit uvolnění bez hranic, to není luxus, ale požitek z dotyku těla a duše Sportovně rekondiční masáže Ruční masáže prováděné

Více

WELLNESS CENTRUM VITALINE - CENÍK

WELLNESS CENTRUM VITALINE - CENÍK WELLNESS CENTRUM VITALINE - CENÍK Wellness centrum VitaLine Vstup do wellness centra na 1 hodinu (vnitřní bazén + whirlpool): dospělý 90 Kč dítě do 11,9 let 45 Kč Vstup do wellness centra na 2 hodiny (zahrnuje

Více

Studánka. WELLNESS - balíčky. FIT PRO ŽIVOT Manažerský program ANTI AGING Aneb zastav čas RELAX NA STUDÁNCE Odpočinek uprostřed krásné přírody

Studánka. WELLNESS - balíčky. FIT PRO ŽIVOT Manažerský program ANTI AGING Aneb zastav čas RELAX NA STUDÁNCE Odpočinek uprostřed krásné přírody WELLNESS - balíčky Studánka 2015 Hotel STUDÁNKA Letovisko Studánka 505 +420 494 389 200 recepce@hotelstudanka.cz FIT PRO ŽIVOT Manažerský program ANTI AGING Aneb zastav čas RELAX NA STUDÁNCE Odpočinek

Více

SEZNAM A POPIS PROCEDUR

SEZNAM A POPIS PROCEDUR LÁZNĚ BĚ LOHRAD A.S. MEDICAL SPA SEZNAM A POPIS PROCEDUR Lázeňská rehabilitační klinika Lázeňská rehabilitační klinika OBSAH I. Diagnostika........................................... 4 II. Slatinné procedury.....................................

Více

SPA & WELLNESS BROCHURE

SPA & WELLNESS BROCHURE SPA & WELLNESS BROCHURE 2012 / 2013 Czech version Vážení hosté Tradice lázeňství, v podobě v jaké ho známe dnes, sahá až do dob dávného starověku. Již slavní Římané, a před nimi i staří Řekové a Egypťané,

Více

w w w. v n e b i. c z

w w w. v n e b i. c z www.vnebi.cz Srdečně Vás vítáme u nás V nebi Užijte si Vaši dovolenou...... a nechte se rozmazlit pohodovým odpočinkem... za každého počasí... s perfektním servisem a dokonalými službami Budete se cítit

Více

Luxury Spa Book CZECH VERSION

Luxury Spa Book CZECH VERSION Luxury Spa Book CZECH VERSION LÉKAŘSKÝ TÝM Vedoucí lékař Alexandr Lukovnikov, M.D. Helena Urbancová, M.D. Prof. Rafael Gurevič, M.D., D. Sc. Natalia Lapina, M.D. Tomáš Martykán, M.D. Miloš Starý, M.D.

Více

Masáže Resort Green Valley

Masáže Resort Green Valley Masáže Resort Green Valley Základní popis nabízených masáží ZÁKLADNÍ POPIS NABÍZENÝCH MASÁŽÍ klasická relaxační, regenerační a sportovní masáž Je založena na tzv. švédské masáži. Využívá různé typy tření

Více

rehabilitační centrum

rehabilitační centrum rehabilitační centrum CEník CEník REHABILITAČNÍHO CENTRA SANTÉ masáže KLASICKÉ MASÁŽE (lze masírovat šíji, záda, horní a dolní končetiny, plosky nohou či celé tělo) Klasická masáž (15 min.) 230 Kč Klasická

Více

Pohybový aparát. 60 minut 690,-Kč

Pohybový aparát. 60 minut 690,-Kč Pohybový aparát 60 minut 680,- Kč ČÍNSKÁ ENERGETICKÁ MASÁŽ - působí především na centrální nervový systém a na většinu orgánů v těle, pomůže při bolestech zad, hlavy, nervozitě, atd., masáž je silně vitalizující

Více

Popis Wellness procedur

Popis Wellness procedur Popis Wellness procedur Klasická masáž částečná Obecným účinkem masáže je dráždění receptorů, podpora metabolismu, trofiky a oběhu v tkáních masírované oblasti. Tato procedura se uplatňuje zejména při

Více

OBECNÉ ZÁSADY PROVOZOVÁNÍ WELLNESS CENTER

OBECNÉ ZÁSADY PROVOZOVÁNÍ WELLNESS CENTER OBECNÉ ZÁSADY PROVOZOVÁNÍ WELLNESS CENTER 1. Úvod Miroslav Veselý,Vodní ráj Jihlava V současné době se dostává do popředí zcela nový trend, který se jmenuje Wellness. Mluví se dokonce o tzv. Wellness revoluci.

Více

OBECNÉ ZÁSADY PROVOZOVÁNÍ WELLNESS CENTER

OBECNÉ ZÁSADY PROVOZOVÁNÍ WELLNESS CENTER OBECNÉ ZÁSADY PROVOZOVÁNÍ WELLNESS CENTER 1. Úvod Miroslav Veselý,Vodní ráj Jihlava V současné době se dostává do popředí zcela nový trend, který se jmenuje Wellness. Mluví se dokonce o tzv. Wellness revoluci.

Více

Věrnostní slevy pro stálé klienty Dárkové poukázky / na všechny služby vystavíme na počkání Permanentky se slevou

Věrnostní slevy pro stálé klienty Dárkové poukázky / na všechny služby vystavíme na počkání Permanentky se slevou O T E V Í R A C Í D O B A Otevírací doba : po - ne pouze dle objednávek zákazníků NERATOVICE, 28. října 919, 1. patro, budova Skleník Objednávky na: ATELIER YOURIMAGE J i t k a Tel. 605 222 551 KOSMETIKA

Více

LÉČEBNÉ LÁZNĚ MARIÁNSKÉ LÁZNĚ a. s.

LÉČEBNÉ LÁZNĚ MARIÁNSKÉ LÁZNĚ a. s. LÉČEBNÉ LÁZNĚ MARIÁNSKÉ LÁZNĚ a. s. LEXIKON LÉČEBNÝCH PROCEDUR Lázeňská léčba Tradice a současnost Společnost Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s., navazuje na dlouholetou tradici lázeňské léčby v Mariánských

Více

Kontraindikace: Indikace:

Kontraindikace: Indikace: SLUŽBY NEHRAZENÉ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNOU REHABILITACE Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a. s. červen 2008 PEDIKÚRA To všichni víme, že péče o nohy je důležitá nejen z estetického hlediska, a to zejména

Více

Průvodce lázeňského hosta nabídkou společnosti Imperial Karlovy Vary

Průvodce lázeňského hosta nabídkou společnosti Imperial Karlovy Vary Průvodce lázeňského hosta nabídkou společnosti Imperial Karlovy Vary 2 Obsah Proč jet do lázní? 4 Proč jet do Karlových Varů? 4 A proč právě společnost Imperial Karlovy Vary? 5 Co určuje kvalitu lázeňského

Více

Wellness - životní nutnost?

Wellness - životní nutnost? MAGAZÍN Přidejte se k nám Wellness hotely nejen v Česku Nové trendy Význam vody Wellness - životní nutnost? ÚPLNE NOVÝ SPÔSOB PREŽITIA DOVOLENKY Vonkajšie termálne bazény, Mayská pyramída, tobogany, vodné

Více

léčba v hotelu dvořák geriatrický léčebný program To je vaše geriatrická lázeňská

léčba v hotelu dvořák geriatrický léčebný program To je vaše geriatrická lázeňská geriatrický léčebný program geriatrický léčebný program O procesu stárnutí existují nesčetné teorie: Vědci se zabývali telomerázou, melatoninem, podkalorickou výživou, poškozením buněk, opotřebováním,

Více

JÁCHYMOV. Designed by: FORNICA GRAPHICS, tel.: +420 352 624 908 JÁCHYMOVSKÁ CESTA ZA ZDRAVÍM. Műnchen

JÁCHYMOV. Designed by: FORNICA GRAPHICS, tel.: +420 352 624 908 JÁCHYMOVSKÁ CESTA ZA ZDRAVÍM. Műnchen JÁCHYMOV Műnchen Designed by: FORNICA GRAPHICS, tel.: +420 352 624 908 JÁCHYMOVSKÁ CESTA ZA ZDRAVÍM LÉâEBNÉ LÁZNù JÁCHYMOV, a. s. T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov Tel: +420 353 833 333, fax: +420 353

Více

www.hotel-kostelec.cz Leden 2013 Číslo 5 Přinášíme novinky s vůní léčivé skořice a konopí Jiří Fadler Dárek od nás! slevové KupOny na procedury

www.hotel-kostelec.cz Leden 2013 Číslo 5 Přinášíme novinky s vůní léčivé skořice a konopí Jiří Fadler Dárek od nás! slevové KupOny na procedury Jiří Fadler obchodní ředitel Lázní Kostelec u Zlína Dárek od nás! www.hotel-kostelec.cz Leden 2013 Číslo 5 Přinášíme novinky s vůní léčivé skořice a konopí Vážení čtenáři, Kostelecký lázeňák slaví své

Více

Co vás tedy může na dovolené

Co vás tedy může na dovolené fit & fun editorial > Sedavé zaměstnání a pracovní stres nejdou příliš dohromady se zdravím a kondicí. Aktivně odpočívat však lze denně a dokonce i v kanceláři. Samozřejmě není nad dovolenou. Víme, jak

Více

L ék ař sk ý magazín. 3. ročník, prosinec 2009, 45,- Kč. Chutná. hezky jihočesky... JAK. na chronické bolesti. FitVibe.

L ék ař sk ý magazín. 3. ročník, prosinec 2009, 45,- Kč. Chutná. hezky jihočesky... JAK. na chronické bolesti. FitVibe. B.O.D.Y. L ék ař sk ý magazín 3. ročník, prosinec 2009, 45,- Kč Chutná hezky jihočesky... JAK na chronické bolesti FitVibe Jindřichův Hradec LUXURY SPA & WELLNESS HOTEL enjoy the difference - první holistický

Více

PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ DEPILACE

PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ DEPILACE PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ DEPILACE Hypertrichóza a nežádoucí ochlupení je běžným kosmetickým problémem jak u mužů, tak u žen. Mechanismus depilace pomocí pulsního světla a VPL je založen na principu selektivní

Více

Cítit se skvěle na duši i těle

Cítit se skvěle na duši i těle Obšťastník únor 2015 Cítit se skvěle na duši i těle Náchodská 442/149, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice Víte, co je terapie? Otázky: 1. Je terapie odbornost nebo magie? 2. Umíme si správně vybrat? 3. Patří

Více

Wellness v ČR. Autor: Mgr. Jiří Poděbradský. EPO consult, s.r.o.

Wellness v ČR. Autor: Mgr. Jiří Poděbradský. EPO consult, s.r.o. Wellness v ČR Autor: Mgr. Jiří Poděbradský EPO consult, s.r.o. Praha 2008 Wellness v ČR Vydalo: Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, Praha, 2008. Staroměstské náměstí 6, 110 15 Praha 1, www.mmr.cz Foto:

Více

zkvalitnění a urychlení výroby našich vitamínů. aneb jak se zbavit obilniny, ovoce a zeleninu) jezte tolik, abyste si udrželi správnou

zkvalitnění a urychlení výroby našich vitamínů. aneb jak se zbavit obilniny, ovoce a zeleninu) jezte tolik, abyste si udrželi správnou Jarní úklid těla aneb jak se zbavit nebezpečných toxinů. R E P O R T Á Ž Více vitamínů pro Vás Divize farmacie otevřela část nových prostor a uvedla do provozu novou blistrovací linku, která umožní balit

Více

Active & Youth. Kniha o zdravém zivotním stylu. Dr. Jan Hejma. Managed by Vyšehrad 2000 Group

Active & Youth. Kniha o zdravém zivotním stylu. Dr. Jan Hejma. Managed by Vyšehrad 2000 Group Active & Youth Kniha o zdravém zivotním stylu Dr. Jan Hejma Managed by Vyšehrad 2000 Group 3 Obsah Wellness správný životní směr... 5 Dobré zdraví jako součást našeho životního stylu... 11 Základem je

Více