Když hrajete nad 100, soustřeďte se na golf. Když hrajete pod 80, soustřeďte se na byznys.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Když hrajete nad 100, soustřeďte se na golf. Když hrajete pod 80, soustřeďte se na byznys."

Transkript

1 2013

2

3 Když hrajete nad 100, soustřeďte se na golf. Když hrajete pod 80, soustřeďte se na byznys.

4

5 Většina vynikajících myšlenek zpravidla vznikne buď náhodou, nebo se zrodí v geniální hlavě. Vznik a založení Sportovního klubu PB se tomuto schématu dosti vymyká, neboť k němu došlo cíleně a pragmaticky a zrodilo se v našich hlavách někdy před více než třemi lety. A přesto si myslíme, že šlo o výbornou myšlenku! Důsledkem toho jest, že Sportovní klub PB pořádá letos svou již třetí golfovou tour. Tento projekt pod rouškou sportovních klání ukrývá daleko širší spektrum činností. Pro účastníky PB tour není cílem pouze odehrát golfový turnaj, případně si odvézt cenu za vítězství v některé z vypsaných soutěží (teda aspoň my, jako organizátoři, si to myslíme). Smyslem je setkání kamarádů, známých či nových obchodních partnerů na greenech českých hřišť, kde v průběhu ranní kávy, ve flajtu nebo následně po hře v klubovně je možno v klidu pohovořit jak o obchodních věcech, tak probrat soukromé novinky mezi kamarády. To vše v klidu, bez přítomnosti formálního oblečení, sekretářek, manželek, počítačů a telefonů. Atmosféru turnajů skvěle doplňuje svým uměním barmanský virtuos Eduard Ondráček, jenž nás provází již od prvního ročníku. Nejen PB tour je golfista živ, a tak se náš klub podílí aktivně či jen svou účastní na dalších golfových i společenských akcích nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí. Tématem následujícího ročníku jsou slavné bary. Na následujících stránkách je možno zhlédnout malou ochutnávku toho, co nám nabízí letošní ročník PB tour. Ondra Jauernig Barkotex předseda sportovního klubu PB

6 Honza Sommer Barkotex Michal Šťastný ProCeram

7 1. kolo Golf Brno Kaskáda GPS N, E S okolní přírodou dokonale skloubené hřiště, nacházející se v překrásné kopcovité krajině 9 km od Brna, bylo navrženo britským architektem Jonathanem Gauntem. Hřiště s 27 mistrovskými jamkami je rozděleno na tři samostatné části (Dřevěná, Kamenná a Železná devítka), které umožňují hrát celkem šest různých kombinací, z nichž jsou v praxi využívány tři. Golfový areál je doplněn o restauraci, hotel Kaskáda****, pro shop a parkoviště. občerstvovací stanice: Kamenná j. č. 1. Dřevěná j. č. 1. Longest Kamenná j. č. 5. Nearest Dřevěná j. č. 7.

8 Harry's Bar Paříž - jeden z prvních koktejl barů v Evropě. Harry s Bar v Paříži je jednou ze stěžejních barových ikon a pravděpodobně i nejslavnějším barem pro laickou veřejnost, neboť se pyšní titulem prvního koktejl baru na starém kontinentu. Jeho prvenství bylo na vlně Zlaté éry klasických koktejlů nesporné a dodnes se díky tomu těší velké popularitě. Byl založen jako jídelní a nápojové bistro bývalým žokejem Tedem Sloanem a vybaven dovezeným barem z NY od přítele Clansyho (což je poměrně nezvyklé I v dnešní době). Záhy najali skotského rodáka z Dundee, Harryho McElhona, již tehdy řemeslného barmana s velmi dobrou praxí, aby vedl byznys, který na vlnách začínající prohibice bude dále vzkvétat. Jen pro osvěžení: suchý americký zákon tehdy paradoxně nastartoval nejen prodej černého alkoholu v US, ale též koktejlový život v Evropě a třeba i na Kubě. Část barmanů se totiž nespokojila se speakeasy (utajenými bary) a raději za svojí prací emigrovali. Žízniví cestovatelé museli jasně následovat a Golden Age of Classic Cocktails mohla začít. Prostopášný život majitelů vedl k prodeji baru, který nekoupil nikdo jiný než sám Harry. S klientelou jako Brigitte Bardot a Hemingway přicházely i legendární kombinace a my dnes díky Harrymu známe třeba Bloody Mary nebo SideCar. Carribean Sunset Lahodná kombinace koňaku Godet VS a Cachacy Velho Barreiro důkladně protřepaná s citronovým freshem a banánovým likérem. Bloody Mary Možná nejslavnější slaná kombinace s tomatovou šťávou, která naučila Ameriku pít vodku, u nás s Russian Standard ve verzi Classic nebo Vegetal. The Monkey Gland Malý třepaný drink s Tanqueray ginem a čerstvou pomerančovou šťávou ovoněný absinthem.

9 Honza Fidler Hinton Petr Šimon Hinton

10 Jirka Thein Real 18 Tomáš Zaněk Finep

11 2. kolo Nová Amerika Golf Resort GPS N, E Hoďte všechny starosti za hlavu a věnujte se zábavě, odpočinku a relaxaci v tomto výjimečném resortu. Chybí vám adrenalin? Resort Nová Amerika je pro vás tím pravým místem. Hráči golfu si přijdou na své na čtyřech golfových hřištích, a to nejen ti zdatní a zkušení, ale i golfoví začátečníci. Krásu 45 jamek, stejně tak jako půvab okolní přírody, nelze poznat za jediný den, proto vás na Nové Americe čeká i stylově zařízený hotel s několika restauracemi a vyhlášenou kuchyní. Resort Nová Amerika je také ideálním místem pro firemní a společenské akce, kongresy, semináře či večírky. občerstvovací stanice: Woodland jamka č. 1. Maple Hills jamka č. 5. Nearest to pin Woodland j. č. 3. Longest drive Maple Hills j. č. 1.

12 One Aldwych London - legendární hotelový bar One Aldwych London je hotel s jednou z nejprogresivnějších barových scén první dekády nového milénia. Budova byla postavena v roce 1907 stejným architektem jako hotel Ritz a nachází se na adrese One Aldwych, což je atypická ulice dole pod Covent Garden, která je vidět i ze satelitních snímků. Po dlouhou dobu byla budova kancelářemi The Morning Post a posléze bankou. V roce 1998 byla zrekonstruována Jestico Whiles Associates, tedy společností, která schválně zanechala Edwardianský styl. Manažerská skupina pod vedením Gordona Campbell Graye, která začala tento hotel provozovat, vsadila na kombinaci starých artefaktů (k viděni jsou torza ze starého Říma apod.) a moderního umění (v restauraci je slavná koláž ze spáleného chleba a vánoční stromečky jsou zásadně vzhůru nohama). Již brzy po otevření se dostavá do prestižní skupiny Leading Hotels of the World. Pravidelně se měnící lístek s ohledem na sezónu je samozřejmostí a ponechává místo stálicím i klasikám. Hotelový bar je známý svojí širokou nabídkou Martinis a je vyhledávaným místem, kam zajít před divadlem na drink, zejména na Gin Tonic. Revoluční je bezesporu no dress code, takže se může stát, že v prime timu, který má dle divadelních začátků dvě vlny, bude v baru sedět Američan v teplákách nebo londýnský arcibiskup. One Aldwych Lobby team je autorem několika legendárnich koktejlů, z nichž některé vám budeme rádi prezentovat. CCR Martini Neznačí nic jiného než čili, čoko a maliny. Velmi svádivé, ovocné třepané s vodkou Ketel 1 z prastaré holandské destilerie. XO Chilli Není sice původní kombinací ale inspirací, nebo chcete-li twistem na julep styl nápoje, kde hraje prim Patrón XO kávový likér a exotické ovoce s tunou drceného ledu. Green Apple Martini Skoro každý bar má svůj recept, ale jen ten z One Aldwych je brán jako obecně nejlepší. Zubrowka, bezinka a Granny Smith. Bezkonkurenční.

13 Pavel Jelínek SICOM Petr Štěpánek SICOM

14 Ľubo Vais EBM

15 3. kolo Golf & Spa Resort Kunětická Hora GPS N, E Mistrovské 18jamkové hřiště projektované světoznámým architektem Grahamem Marshem. Resort je domovskou základnou SIMON HOLMES GOLF ACADEMY. Součástí resortu jsou dva hotely o celkové kapacitě 138 lůžek, prostorná stylová klubovna, restaurace s terasou a pizzerií, indoorové centrum s 4 FSG simulátory, pro shop, rozsáhlé šatny a sociální zařízení. Novinkou jsou dva kongresové sály, tenisové kurty, 4 km dlouhý okruh pro inline bruslaře a wellness centrum s několika vířivkami, různými druhy saun a masáží. občerstvovací stanice: jamka č. 4. jamka č. 10. Nearest č. 4. Longest č. 11.

16 Milk & Honey New York - jeden z průkopníků speakeasy a nové vlny Golden Age Milk & Honey je bar, jehož autorem je Sasha Petraske, který měl jinou vizi než glamour bary dolního Manhattanu 90. let, tolik populární a nám známé ze seriálů Sex ve městě a jemu podobným. Vadila mu přílišná arogance klientů s korporátní kartou i neméně arogantní styl barmanů, kteří věděli, že i s nestoprocentním přístupem budou stejně odcházet se stovkami dolarů každý večer. Všechno má svůj čas a místo a trend newyorského busy baru se měl brzy změnit. V úzkém prostoru bývalé čistírny v ulici, kde by skutečně nikdo bar nehledal, otevřel spoře osvětlený prostor s pár klasickými koktejly prohibiční éry a za pár dní se všichni ptali na tajnou adresu oplývající mlékem a strdím. Jen málo drinků můžeme určit jako typické, ale je tu styl, který se stal metou, měřítkem a inspirací. Styl, který dnes neodmyslitelně odhalují profíci posedlí svoji prací, kteří branži pamatují před patnácti lety, styl kterým vám jejich drinky budeme míchat i my. Gordons Cup Tanqueray gin, okurka s troškou limetky, drcená a míchaná jako super letní osvěžení s troškou pepře navrch. White Russian Velmi populární short s vodkou Russian Standard, kávovým likérem Arakú a smetanou postavený bez ledu s nasucho vytřepanou smetanou dle Charlese Schumanna. Penicilin Vítězná kombinace šéfbarmana Sammyho Rosse, kde se skvěle snoubí skotská Whyte & Mackay s medem, zázvorem, citrónovou šťávou a chutí rašeliny Isle of Jura Prophecy.

17 Dan Navrátil PSJ Invest Martin Jaroš PSJ Invest

18 Míra Švejda Tomáš Kudera Forbo

19 4. kolo Golf Resort Telč GPS N, E Hřiště je situováno v nádherné přírodní scenérii Vysočiny v mírně zvlněné krajině s množstvím vodních ploch a je obklopeno vzrostlými stromy. Golfisté ocení jak krátké přechody mezi jamkami a jejich přehledné uspořádání, tak především klidnou atmosféru hřiště a okolí. Tato atmosféra je ještě umocněna prostředím stylového hotelu Šiškův mlýn, který je součástí areálu a jehož rekonstrukce byla oceněna titulem Stavba roku Spektrum nabízených služeb, jakož i blízkost památkově chráněné Telče pak ocení golfisté i jejich doprovod. Zahrajte si na hřišti, kde se již třikrát hrálo mistovství české PGA na rány. občerstvovací stanice: jamka č. 5. jamka č. 11. Nearest č. 5. Longest č. 10.

20 Tretter s Bar Praha - top koktejl bar s tradicí přes 13 let Tretters New York bar je dnes již legendárním lokálem Michala Trettera. Jedná se o podnik s nejbarovější atmosférou v Praze, ne-li v republice. Otevřen v roce 2000 jako první přímá konkurence Bugsy s baru, kde Michal Tretter předtím působil. Již na začátku se snažil odlišit, být výjimečný a něčím vždy o krok před ostatními. A tak jste si v rytmu sexy muziky mohli vybírat z původního nápojového lístku, který obsahoval mimo jiné i orchidej v drinku nebo Caipikahlúu. Jessica Revoluční drink z dílny Michala Trettera, kde se snoubí vanilková zmrzlina s mučenkou, Blue curracao a bublinky. Kakala Soutěžní short s vodkou Russian Standard a světlými likéry kakao a máta. The Grape Symphony Lahodná kombinace čerstvého hroznu, bezinek a prémiové hroznové vodky Ciroc z Francie.

21 Aleš Poděbrad CASUA Tomáš Jelínek NET Pro

22 Petr Lorenc Mykeny Jirka Černý Mykeny

23 5. kolo Golf Resort Konopiště GPS N, E Jeden z nejkrásnějších golfových areálů u nás naleznete 40 km jižně od Prahy. Hřiště jsou nápaditě zasazena do mírně zvlněné krajiny, obklopena lesem a protkána bunkery i četnými vodními překážkami. Charakteristické jsou zejména velké, modelované greeny. Krásný zrekonstruovaný zámek s klubovnou, recepcí, pro shopem i restaurací je skvostem resortu. Významnou součástí je i Zámecký hotel s možností ubytování v luxusních pokojích a ideálními prostorami pro konference a společenské akce. Další gastronomické služby poskytuje restaurace Steak Hwe. občerstvovací stanice: jamka č. 3. jamka č. 14. Nearest č. 6. Longest č. 11.

24 Anonymous Bar Praha - nový pražský projekt typu lounge - cocktail zaměřený na mladší klientelu Anonymous Bar je nový bar v centru s originálním konceptem i designem. Tento podnik je inspirován jednak pokusem o prachový atentát z roku 1605 a na něj navazující situace, které byly do jisté míry základem komiksu a posléze i filmu V jako Vendeta, a také nezávislým hnutím Anonymous, které svými hackerskými akcemi hýbe v poslední dekádě děním našeho světa. V režii dvou mladých bratrů Stránských se tak v zapadlé uličce pražského centra začíná odvíjet koktejlový gastro příběh nové generace. Populární jsou zde klasické i moderní variace a spousta signature autorských drinků, které si tu vychutnáte ve stylových sofa navozujících atmosféru minulých století. Wicky Time Nejpopulárnější drink od Lukáše s Brokers ginem, okurkou, kiwi a zázvorovou pěnou. Aperol Rouge Signature twist na populární kyselo z benátského rebarborového aperitivu s bílkem a medovou vodou. Aviation Cocktail Možná nejatraktivnější drink své doby na bázi Tanqueray no. 10 ginu, maraschina a fialkového prachu.

25 Eduard Ondráček Senior Barkeeper 4 Life Již od šestnácti let se věnuji barmanskému řemeslu. Prošel jsem pražským Grill Barem Belle Époque, zanechal jsem stopu v Tretter s Baru, Ocean Drive i v restauraci Atelier. V roce 2005 jsem odjel sbírat zkušenosti do Londýna. Pracoval jsem jako barman v The KIWI Kitchen, poté v The Cuban a svou stáž jsem zakončil na pozici senior bartender v Shoreditch House ve čtvrti stejného jména v rámci nadnárodní Soho House Group. Po návratu na rodnou hroudu jsem pomáhal s otevřením Celeste baru v Tančícím domě, kde jsem krátce také působil za barem. Dalšími štacemi byly Home Kitchen a Black Angel s. V současné době pracuji jako senior barkeeper 4 Life pro karlínský Warehouse #1 a jako Chef de bar v baru AnonymouS. S PB tour jezdím již třetím rokem a vždy se na tu akci a na gentlemany, kteří se jí účastní, znovu těším.

26 Jan Albrecht Zacapa Brand Ambassador Od roku 2009 pracuji pro společnost Ultra Premium Brands, kde využívám svých znalostí o doutnících, které jsem nabyl během svého působení ve společnosti Tabák Invest a kde mám také možnost pracovat s kvalitními víny a destiláty. Poté, co jsem se byl podívat s majiteli Ultra Premium Brands v Guatemale, abych přímo na místě viděl na vlastní oči výrobu věhlasného rumu Zacapa, začal jsem pracovat jako Brand Ambassador této značky v České republice. Před třemi lety jsem si poprvé poznamenal do svého diáře termíny PB tour. Zdálo se, že to pro mne budou pouze jedny z mnoha akcí kterých se pro různé společnosti s portfoliem Ultra Premium Brands účastním. To se ale začalo měnit již při prvním ročníku. Postupně se z klientů stali kamarádi, a tak je asi pochopitelné, proč se moc těším i na letošní PB tour.

27

28

29 generální sponzoři: sponzoři: pořádající agentura: Portréty fotografovala Gábina Fárová 2013 v prodejně Warehouse #1. Grafika Jan Gregar a Jakub Janeček 2013.

30

SVĚT BARMANŮ. Roky dřiny se nakonec vyplatily. Michael Tretter: Vítěz děkuje pořadatelům. Dobrá tequila nesmí vhánět slzy do očí

SVĚT BARMANŮ. Roky dřiny se nakonec vyplatily. Michael Tretter: Vítěz děkuje pořadatelům. Dobrá tequila nesmí vhánět slzy do očí DUBEN - KVĚTEN 2011 SVĚT BARMANŮ o f i c i á l n í č a s o p i s č e s k é b a r m a n s k é a s o c i a c e Vítěz děkuje pořadatelům Dobrá tequila nesmí vhánět slzy do očí Lidé chodí i za prostředím Michael

Více

105 let. 15 let Sphere card

105 let. 15 let Sphere card greenkeeper str. 4 slovensko str. 10-11 cestování str. 12-13 lifestyle str. 14-15 3. vydání editorial Vážení čtenáři, milí golfisté! Rok se s rokem sešel a já jsem ráda, že Vám mohu představit již třetí

Více

Sphere card. www.sphere.cz

Sphere card. www.sphere.cz Sphere card www.sphere.cz Počty obchodních míst v ČR 600 Bydlení 700 Cestování a ubytování Gastronomie 350 Sport a volný čas 800 Móda a doplňky 600 Péče o tělo 600 Více než 9 000 obchodních míst v ČR a

Více

GREENSPHERE. Jiří Korn ADY HAJDU. Sedm bizarních golfových hřišť. Věrnostní program Sphere card HRAJE GOLF JIŽ OD ROKU 1975 ROZHOVOR

GREENSPHERE. Jiří Korn ADY HAJDU. Sedm bizarních golfových hřišť. Věrnostní program Sphere card HRAJE GOLF JIŽ OD ROKU 1975 ROZHOVOR GREENSPHERE GOLFOVÝ MAGAZÍN VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU SPHERE CARD I 2013 I WWW.SPHERE.CZ I WWW.SPHERE.SK ADY HAJDU TRPEZLIVOSŤ JE PRI GOLFE DÔLEŽITOU VLASTNOSŤOU Jiří Korn HRAJE GOLF JIŽ OD ROKU 1975 ROZHOVOR

Více

barmanů Flair je jen pracovní nástroj Letem světem barových kuriozit Průzkum: Mladí muži míří do barů svět Oficiální časopis České barmanské asociace

barmanů Flair je jen pracovní nástroj Letem světem barových kuriozit Průzkum: Mladí muži míří do barů svět Oficiální časopis České barmanské asociace svět barmanů Oficiální časopis České barmanské asociace ú n o r 2012 Letem světem barových kuriozit Průzkum: Mladí muži míří do barů www.gastro-hotel.cz www.cbanet.cz David Neumann Flair je jen pracovní

Více

Sféra zeleného světa Golfové noviny SFÉRA ZELENÉHO SVĚTA ČR & SR

Sféra zeleného světa Golfové noviny SFÉRA ZELENÉHO SVĚTA ČR & SR Golf v ČR a SR Lifestyle Cestování strana 1 až 7 strana 8 až 10 strana 11 Sféra zeleného světa 5. vydání Golfové noviny SFÉRA ZELENÉHO SVĚTA ČR & SR editorial Vážení čtenáři, milí golfisté! Je mi potěšením

Více

Jsem barman, který čím dál víc utíká do přírody

Jsem barman, který čím dál víc utíká do přírody ČERVEN ČERVENEC 2011 SVĚT BARMANŮ o f i c i á l n í č a s o p i s č e s k é b a r m a n s k é a s o c i a c e Živou vodu teprve objevujeme Soft drinky dobývají bary Nový projekt naučí lidi mixovat koktejly

Více

Návrh konceptu barového provozu

Návrh konceptu barového provozu Návrh konceptu barového provozu Diplomová práce Bc. Karel Zacharda Vysoká škola hotelová v Praze 8, spol. s r.o. katedra Hotelnictví Studijní obor: Management hotelnictví a lázeňství Vedoucí diplomové

Více

V Čechách je taky krásně! / str. 8

V Čechách je taky krásně! / str. 8 J&T Banka Noviny číslo 06/2013 datum vydání: 8. 7. 2013 Partnerství s TeeTime přináší výhody / str. 5 Jste-li milovníkem golfu, využijte speciální 5% slevu na fee na vybraných hřištích, stačí být mezi

Více

OBSAH KRÁTKÉ ZPRÁVY. DALIBOR PIETSCHMANN Gymnastika je ideálním základem pro sportování 17. HOME CREDIT ARENA novým domovem 06 Liberecké zábavy

OBSAH KRÁTKÉ ZPRÁVY. DALIBOR PIETSCHMANN Gymnastika je ideálním základem pro sportování 17. HOME CREDIT ARENA novým domovem 06 Liberecké zábavy OBSAH HOME CREDIT ARENA novým domovem 06 Liberecké zábavy 12 BRUSLÍM BRUSLÍŠ BRUSLÍME... DALIBOR PIETSCHMANN Gymnastika je ideálním základem pro sportování 17 20 NA LOV KACHEN DO SPORT PARKU LIBEREC Z

Více

FÓRUM. Valentýnské inspirace. Podnikejme odpovědně

FÓRUM. Valentýnské inspirace. Podnikejme odpovědně FÓRUM ÚNOR 2015 Z P R A V O D A J A S O C I A C E H O T E L Ů A R E S T A U R A C Í Č R Valentýnské inspirace Podnikejme odpovědně Ceny hotelových pokojů v roce 2014 PRinASI slunce do vaseho Zivota WWW.STAROPRAMEN.CZ

Více

Jídlo musí nejen. dobře vypadat, ale i chutnat. Budoucnost pekárenství se představí v Mnichově. Jan Beneš:

Jídlo musí nejen. dobře vypadat, ale i chutnat. Budoucnost pekárenství se představí v Mnichově. Jan Beneš: ČERVEN ČERVENEC 2012 News Food Beverage Equipment Budoucnost pekárenství se představí v Mnichově Rezervační byznys: On-line rezervace na postupu Jan Beneš: Jídlo musí nejen www.gastro-hotel.cz dobře vypadat,

Více

Vášeň až do důchodu Jak se hraje mezi golfovými seniory? Výhoda této hry je v tom, že se dá provozovat v každém věku

Vášeň až do důchodu Jak se hraje mezi golfovými seniory? Výhoda této hry je v tom, že se dá provozovat v každém věku Navštivte Bitozeves a hrajte hřiště s naší 50% slevou Recenze a informace na straně 8 Soutěžte se společností GOLFPLAN o pojištění Více podrobností na straně 9 9. ČÍSLO, ZÁŘÍ I. 2014 PRVNÍ ČESKÉ GOLFOVÉ

Více

GOLF JE FASCINUJÍCÍ HRA

GOLF JE FASCINUJÍCÍ HRA GOLF JE FASCINUJÍCÍ HRA I když jsem poprvé bouchnul do míče zhruba před třinácti lety, pořád na golfu nacházím něco nového a úžasného. Myslím, že to takto má asi většina hráčů, každý si přitom najde to

Více

10 ZPŮSOBŮ, Aktivní odpočinek RADEK ŠTĚPÁNEK JAK (NE)UŠETŘIT NEBOJTE SE, NEJSTE V TOM SAMI. programu Sphere card

10 ZPŮSOBŮ, Aktivní odpočinek RADEK ŠTĚPÁNEK JAK (NE)UŠETŘIT NEBOJTE SE, NEJSTE V TOM SAMI. programu Sphere card MAGAZÍN VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU SPHERE CARD WWW.SPHERE.CZ freesphere Aktivní odpočinek 10 ZPŮSOBŮ, JAK (NE)UŠETŘIT NEBOJTE SE, NEJSTE V TOM SAMI TÉMA SPHERE CARD RADEK ŠTĚPÁNEK INTERVIEW programu Sphere card

Více

Čas podzimní nostalgie

Čas podzimní nostalgie Zahrajte si hřiště ve Staré Boleslavi s naší 50% slevou Recenze a informace na straně 5 Těšte se na speciální vydání věnované indoorům Vychází koncem listopadu 2014 11. ČÍSLO, ŘÍJEN 2014 PRVNÍ ČESKÉ GOLFOVÉ

Více

LÉTO 2012, ROČNÍK V HOTEL & RESTAURANT QUALITY NOVINKY A TRENDY VE SVĚTĚ KAVÁREN A CUKRÁREN

LÉTO 2012, ROČNÍK V HOTEL & RESTAURANT QUALITY NOVINKY A TRENDY VE SVĚTĚ KAVÁREN A CUKRÁREN LÉTO 2012, ROČNÍK V HOTEL & RESTAURANT QUALITY NOVINKY A TRENDY VE SVĚTĚ KAVÁREN A CUKRÁREN CAFÉ&PATISSERIEeditorial Vážení čtenáři a příznivci gastronomie, s příchodem léta vám přinášíme letní vydání

Více

NOVINKY A TRENDY VE SVĚTĚ KAVÁREN A CUKRÁREN. Pomocník a průvodce provozovatelům a managementu hotelů, restaurací, kaváren, cukráren a barů

NOVINKY A TRENDY VE SVĚTĚ KAVÁREN A CUKRÁREN. Pomocník a průvodce provozovatelům a managementu hotelů, restaurací, kaváren, cukráren a barů ZIMA 2009, ROČNÍK II. & NOVINKY A TRENDY VE SVĚTĚ KAVÁREN A CUKRÁREN Pomocník a průvodce provozovatelům a managementu hotelů, restaurací, kaváren, cukráren a barů HOTEL & RESTAURANT QUALITY Roger Federer,

Více

LÉTO 2011, ROČNÍK IV. NOVINKY A TRENDY VE SVĚTĚ KAVÁREN A CUKRÁREN HOTEL & RESTAURANT QUALITY

LÉTO 2011, ROČNÍK IV. NOVINKY A TRENDY VE SVĚTĚ KAVÁREN A CUKRÁREN HOTEL & RESTAURANT QUALITY LÉTO 2011, ROČNÍK IV. & NOVINKY A TRENDY VE SVĚTĚ KAVÁREN A CUKRÁREN HOTEL & RESTAURANT QUALITY pro hotely a restaurace 1 editorial Milí příznivci kávy a cukrářského řemesla, nad přípravou stránek tohoto

Více

Perlivý svět. Jaro/léto 2011. Vinařstvím roku 2010. Bohemia Sekt Music Fest Akce, na kterou se nezapomíná. / 6 / Tereza Maxová Jsem velký patriot

Perlivý svět. Jaro/léto 2011. Vinařstvím roku 2010. Bohemia Sekt Music Fest Akce, na kterou se nezapomíná. / 6 / Tereza Maxová Jsem velký patriot Jaro/léto 2011 Perlivý svět / 6 / Tereza Maxová Jsem velký patriot / 4 / BOHEMIA SEKT Vinařstvím roku 2010 / 13 / Bohemia Sekt Music Fest Akce, na kterou se nezapomíná Editorial Vínem se upevňují stará

Více

Pension BOUDA MÁMA. Tenis Cibulka

Pension BOUDA MÁMA. Tenis Cibulka AREÁLY Tenisový klub Strážnice Poloha: Areál TK Strážnice se nachází v klidné rekreační zóně města, v těsné blízkosti strážnického Skanzenu a fotbalového hřiště. V okolí je několik cyklostezek, přístaviště

Více

Vážené čtenářky, vážení čtenáři,

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, editorial květen červen 2012 REDAKCE Koněvova 54, 30 00 Praha 3, +420 222 78 409 VYDAVATEL Cortina Park s.r.o. ŠÉFREDAKTORKA Kateřina Sobotková, +420 776 566 033, sobotkova@gastroahotel.cz ZÁSTUPKYNĚ ŠÉFREDAKTORKY

Více

Milí golfisté, Teď už vám jen přeji příjemné čtení, klidné Vánoce a všechno nejlepší do nového roku! Jiří Martinka prezident Golf Club Hostivař

Milí golfisté, Teď už vám jen přeji příjemné čtení, klidné Vánoce a všechno nejlepší do nového roku! Jiří Martinka prezident Golf Club Hostivař Milí golfisté, tak tu zase máme prosinec! Ten pražský je zatím beze sněhu (snad jej touto poznámkou psanou 5. prosince konečně přivolám), a provoz na našem hřišti tak ještě neustal. Jen letní greeny nahradily

Více

Café Galerie. Jídelní a nápojový lístek

Café Galerie. Jídelní a nápojový lístek Café Galerie Jídelní a nápojový lístek KÁVY V naší kavárně podáváme veškeré kávové speciality značky illy Již od roku 1933 ztělesňuje illy slavnou tradici italského espressa. Espresso je rozšířeno po celém

Více

Tenisový atreál LTC Rudná

Tenisový atreál LTC Rudná AREÁLY Areál Na Dolině - Trojanovice Poloha: Sportovně-rekreační areál se nachází v tichém prostředí uprostřed lesů, přímo na úpatí beskydské hory Radhošť. Leží v katastru obce Trojanovice, 3 km od centra

Více

www.e-vsudybyl.cz třetí vydání 2013 OCHUTNEJTE VALAŠSKO S CHUTÍ HOSPODA KYCERKA Více na stranách 6 až 8.

www.e-vsudybyl.cz třetí vydání 2013 OCHUTNEJTE VALAŠSKO S CHUTÍ HOSPODA KYCERKA Více na stranách 6 až 8. www.e-vsudybyl.cz třetí vydání 2013 OCHUTNEJTE VALAŠSKO S CHUTÍ HOSPODA KYCERKA Více na stranách 6 až 8. č a s o p i s n a p o d p o r u c e s t o v n í h o r u c h u Krabička plná NašíEnergie NašeElektřina

Více

Souhra 2014-15. již 15. ročník! Časopis Střední odborné školy a Středního odborného učiliště Horky nad Jizerou

Souhra 2014-15. již 15. ročník! Časopis Střední odborné školy a Středního odborného učiliště Horky nad Jizerou Souhra 2014-15 již 15. ročník! Časopis Střední odborné školy a Středního odborného učiliště Horky nad Jizerou STUDIJNÍ OBORY čtyřleté studijní obory Gastronomie Cestovní ruch tříleté učební obory Cukrář

Více

Kypr. www.vtt.cz. ostrov. Tady si to zamilujete. z Prahy. z Brna. z Ostravy. zdarma. odlety. odlety. odlety. také poznávací zájezdy.

Kypr. www.vtt.cz. ostrov. Tady si to zamilujete. z Prahy. z Brna. z Ostravy. zdarma. odlety. odlety. odlety. také poznávací zájezdy. y z Prahy y z Brna y z Ostravy ostrov Kypr transfery zdarma z 88 míst ČR také poznávací zájezdy Tady si to zamilujete www.vtt.cz ostrov Kypr PRG LCA, 03:25 hod., 2240 km TYP LETADLA/SPOL./ČÍSLO LETU: BOE

Více

Známá neznámá okolí hřišť

Známá neznámá okolí hřišť Zahrajte si v Golf Clubu Kynžvart s námi výhodněji Recenze a informace na straně 6 Aktuální přehled novinek, akcí a slev Obsáhlý servis na straně 5 ČÍSLO 7, ROČNÍK II, ČERVEN 05 PRVNÍ ČESKÉ GOLFOVÉ NOVINY

Více

pro vás charlie straight CESTOVÁNÍ PO CELÉ ČR ZA SKVĚLOU CENU ROMAN VEHOVSKÝ

pro vás charlie straight CESTOVÁNÍ PO CELÉ ČR ZA SKVĚLOU CENU ROMAN VEHOVSKÝ pro vás reklamní magazín českých drah 7/2012 ročník 3 zdarma LETNÍ JÍZDENKA CESTOVÁNÍ PO CELÉ ČR ZA SKVĚLOU CENU ROMAN VEHOVSKÝ NA MOŘI MEZI MALAJSIÍ A THAJSKEM charlie straight albert černý IKONA NADĚJNÉ

Více