Manuál Prodej po telefonu. Make your site number #1

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Manuál Prodej po telefonu. Make your site number #1"

Transkript

1 Manuál Prodej po telefonu Make your site number #1

2 AZ MEDIA A TELEMARKETING Co je naším úkolem? Dát do povědomí podnikatelským subjektům, že moderní systém reklamy je zde pro ně, protože je zaměřen na cílenou reklamu, na prezentaci firem a na zvyšování obratu a prosperity firem systémem partnerských webů. Každý, od nejmenšího živnostníka až po největší podnikatelský subjekt, musí vědět, že v dnešní moderní a konkurenční době se bez reklamy na SEZNAMu.cz a GOOGLE nemůže obejít. Naším úkolem je klientovi doporučit nejvhodnější formu zviditelnění na internetu a uzavřít obchod. Přeji hodně úspěchů.

3 První den operátora firmy AZ MEDIA Podrobné seznámení s produkty a orientací v základních pojmech. Seznámení se s přípravou na telefonní hovor. Telefonní rozhovor. Trénink telefonních rozhovorů a zvládání námitek. Orientace na cíl!

4 Seznamte se se základními pojmy KLÍČOVÉ SLOVO: je jednoslovný i víceslovný výraz, který se zadává do vyhledávání, a uživatel čeká na výsledek. KATALOGY FIREM: jsou elektronické databáze, které provozují seznamy firem podle třídění oborů či regionů (www.firmy.cz, atd.). FULLTEXT: je přirozený výsledek hledání. V ČR existují pouze dva SEZNAM a GOOGLE. Je to tzv. neovlivnitelný neplacený výsledek hledání, který nevyžaduje žádné další proklikávání do kategorií. PPC: jsou proklikové kampaně (Pay per click), v nichž firma nastavuje inzeráty na určitá klíčová slova a jež platí, když na inzerát uživatelé kliknou. Tyto kampaně jsou zejména na obecná klíčová slova velmi drahé. URL ADRESA: je adresa www stránek, např. apod. HTML CHYBA: je chyba ve zdrojovém kódu stránek něco jako pravopisná chyba v diktátu, www stránky s chybami ve zdrojovém kódu fulltextový robot penalizuje a nezobrazuje je na předních pozicích. JEDNORÁZOVÁ: činnost našich programátorů, kteří stránky klienta opraví od chyb. OPRAVA STRÁNEK: které ukazuje SEO SERVIS. Zobrazení počet zobrazení stránky s reklamou. Proklik když návštěvník klikne na reklamu a tím přechází na webové stránky klienta. Srank hodnocení kvality stránek. Pagerank hodnocení kvality stránek. Homepage domovská stránka. Budget finanční obnos vymezený společností za reklamu, za prezentaci. Homepage domovská stránka. Obchodní telefonický rozhovor telefonický rozhovor standardně trvající 3 až 5 minut. Po dobu tohoto rozhovoru je prezentován náš systém reklamy s konkrétními výhodami pro klienta, s konkrétním návrhem doporučené reklamy a s jasným rozhodnutím za klienta.

5 PŘÍKLAD TELEFONICKÉHO ROZHOVORU 1, příprava na hovor URČENÍ KLÍČOVÉHO SLOVA a) V konkurenčních katalozích firem najdeme firmy, které platí za přednostní výpisy, (reklamní většinou poznáme podle toho, že je u nich uvedeno logo), a tyto firmy oslovujeme s tím, že mají snahu zviditelnit se, a my jim nabízíme efektivnější, využívanější a účinnější reklamu. Pozice ve fulltextu na vyhledavačích SEZNAM.CZ a GOOGLE.CZ. b) Klíčové slovo pro daný den dostaneme určené od vedoucího oddělení telemarketing. NALEZENÍ VHODNÝCH FIREM PRO OSLOVENÍ a) Viz. bod a) předcházejícího odstavce. b) Zadáme vybrané klíčové slovo do vyhledávání přímo na SEZNAM.CZ nebo GOOGLE.CZ a díváme se do pravého sloupce na firmu, která si za pozice platí /tzv. Sklik nebo AdWords). Jde o PPC inzeráty, za které se musí platit, a kliká na ně minimum uživatelů. Zkontrolujeme si, že ve fulltextu na 1. straně této firmy nejsou, a napíšu si jejich url adresu. ANALÝZA VYBRANÉ FIRMY K OSLOVENÍ Zadáme si url adresu vybraných stránek k oslovení do analytického nástroje na stránkách do záložky ZDROJOVÝ KÓD. Počkáme na výsledek a všechny výsledky pod 80 % jsou vhodné k oslovení. CENÍK Dle aktuálního ceníku firmy.

6 ROZHOVOR 1. varianta klienta s aktivní PPC kampaní Dobrý den, Jan Veselý, společnost AZ MEDIA, hovořím s panem Novákem? Jsme firma, která Vám zajistí pozice na 1. straně fulltextového hledání na portálech SEZNAM.CZ a GOOGLE.CZ. Vidím, že si na klíčové slovo kuchyně Kladno platíte službu Sklik na SEZNAMU (AdWords na GOOGLE), ale nezobrazujete se na něm na první straně hledání. Máte zájem zobrazovat se tam a ušetřit peníze za proklikové kampaně? Fulltext je uživateli nejpoužívanější výsledek hledání a využívá ho až 80% všech potenciálních klientů. Na první stránce fulltextu se nezobrazujete, protože Vaše stránky obsahují ve zdrojovém kódu chyby a analytický program je hodnotí pouze na 51%. U naší společnosti platíte, po jednorázové úpravě stránek, jen když se Vaše stránky na první straně fulltextu na dohodnuté klíčové slovo zobrazuje. A platíte také až poté, kdy vidíte konkrétní výsledek práce, A TO JE ZAJÍMAVÉ! Pozice kuchyně Kladno by Vás vycházela pouze na 1.000,- Kč měsíčně, zdá se Vám to zajímavé? Jednorázová úprava Vašich stránek vychází na 3.900,- Kč jednorázově. Ve funkcionalitě Vaší prezentace se nic nezmění, ta bude fungovat stále stejně. Děkuji, připravím Vám smlouvu a fakturu na jednorázovou úpravu a zašlu Vám ji k podpisu em. Potřebuji pouze údaje o Vaší firmě a FTP přístup k Vašim www stránkám.

7 2. varianta klienta s placenou kampaní v jiných katalozích, než je SEZNAM a GOOGLE Dobrý den, Jan Veselý, společnost AZ MEDIA, hovořím s panem Novákem? Jsme firma, která má k dispozici pozice na 1. straně fulltextového hledání na portálech SEZNAM.CZ a GOOGLE.CZ. Vidím, že si na klíčové slovo kuchyně Kladno platíte reklamní pozici v katalogu EVROPSKÁ DATABANKA. Můžeme pro Vás udělat to, že se budete zobrazovat s Vašimi internetovými stránkami na místech, která se využívají nejvíce! Ve fulltextovém hledání na portálech SEZNAM.CZ a GOOGLE.CZ, na nichž hledá přes 95 % všech občanů České republiky! Na první stránce fulltextu se nezobrazujete, protože Vaše stránky obsahují ve zdrojovém kódu chyby, a analytický program je hodnotí pouze na 51%. U naší společnosti platíte, po jednorázové úpravě stránek, jen když se Vaše stránky na první straně fulltextu na dohodnuté klíčové slovo zobrazují. A TO JE ZAJÍMAVÉ! Pozice kuchyně Kladno by Vás vycházela pouze na 1000 Kč měsíčně, zdá se Vám to zajímavé? Jednorázová úprava Vašich stránek vychází na Kč jednorázově. Ve funkcionalitě Vaší prezentace se nic nezmění, ta bude fungovat stále stejně. Děkuji, připravím Vám smlouvu a fakturu na jednorázovou úpravu a zašlu Vám ji k podpisu em. Potřebuji pouze údaje o Vaší firmě a FTP přístup k Vašim www stránkám.

8 Základní zásady a pravidla telefonního obchodního rozhovoru Před telefonním rozhovorem Mít přehled o firmě, kterou kontaktuji (čím se zabývá, v jakém regionu působí apod., zda má SKLIK, AD WORDS apod.). Vědět, co budu nabízet. Cena pozice. Výhody garantovaná pozice, měsíční platby, Konkurenční Inko. Znát web klienta (pokud se Vám opravdu líbí, pochválit ho). Jak telefonní rozhovor vést Přátelsky, příjemně, ale v obchodním duchu. S osobním přístupem (od srdce). Srozumitelně. Měl by to být dialog. S nadšením. Profesionálně. S úsměvem, optimisticky. Cílený (s důrazem na uzavření obchodu).

9 Výhody prezentace na internetu naším systémem Cílenost: FULLTEXT. Je populární a úspěšný. Je velmi účinný. Cena pouze za konkrétní výsledek na rozdíl od zápisů do katalogů apod. Zvyšuje prodej. Zvyšuje obraty. Zvyšuje příliv klientů. Cena oproti jiným systémům. Při reklamní kampani, možnosti aktivního přístupu a její průběžné zdokonalování. Možnost trvalé spolupráce a kompletní servis www stránek a reklamních kampaní. Možnost nasazení měřicího programu Google Analytics a kompletní přehled o účinnosti jednotlivých reklamních kampaní. (Jako certifikovaný specialista na Google Analytics Vám nabízíme řadu služeb v nastavení a implementaci Google Analytics, software od společnosti Google, díky kterému máte možnost monitorovat každý pohyb každého uživatele na Vašich stránkách. Google Analytics je špičkový software pro monitorování provozu na Vašem webu.)

10 Reakce, výmluvy a argumenty Na každou výmluvu je třeba mít připravenou reakci. NEJČASTĚJŠÍ NÁMITKY Já už na Seznamu jsem, chodí za mnou jejich obchodní zástupce. Obchodní zástupce společnosti SEZNAM k Vám chodí kvůli zápisu v katalogu FIRMY.CZ, ten ale na SEZNAMu využívá pouze 15 % uživatelů a to právě v případech, pokud nic nenajdou ve fulltextovém hledání. Se SEO optimalizací mám špatné zkušenosti, zaplatil jsem a nikde nejsem... Právě i díky těmto zkušenostem našich klientů s jinými firmami jsme postavili ceník tak, že až na jednorázovou opravu Vašich stránek (ta musí být provedena) platíte jen v případě, že se na první straně najdete. Fulltext se prý nedá ovlivnit, tak jak to můžete prodávat. Ano, máte pravdu, fulltextu se říká neplacený výsledek hledání, ale existují přesné algoritmy, jak se za sebe firmy ve výsledku hledání řadí. My tento algoritmus známe a díky tomu je více jak 300 našich klientů na první straně. Ještě si to rozmyslím. Vidím, že nejste rozhodnutý, které otázky bychom měli ještě prodiskutovat? Klient chce poslat nabídku em. Pane XY, jako dobří obchodníci víme, že em se obchody neuzavírají. Navíc ztratíme 1 až 2 dny a to je velká pravděpodobnost toho, že už garantovaná pozice bude obsazena ( jen ve velmi výjimečném případě). Není zaznamenán téměř žádný obchod, z ových info (a v takovém případě jen stručný, cena, výhody s jasným časovým omezením časový stres).

11 Rady, pravidla, zásady, doporučení Vy jste obchodník, proto tak musíte jednat a vystupovat. Neúspěšné jednání ukončíte stejně entuziasticky jako úspěšné. Chtějte být úspěšní, musíte po úspěchu toužit. Naučte se měnit tón hlasu a rychlost řeči. Buďte aktivní v telefonu, budete potom určovat směr. Nikdy nezapomínejte, proč klientovi telefonujete. Poctivě trénujte, zkoušejte, tvořte (končit vždy objednávkou). Poslouchejte klienta (umění naslouchat). K obchodu se proptejte (cílené otázky otázky, na které dostanete požadovanou odpověď). Počítejte s různými typy klientů. Využijte možnosti okamžitého ovlivnění osoby k uzavření smlouvy ihned (rozhodující moment neodkládejte na jiný den). Naučte se užitek a + výhoda. Zpracovávejte informace a využijte je v praxi. Zpracujte a zaznamenávejte informace (databáze, přehledy,...). Používejte sugestivní otázky a oznamování. Ztotožněte se s klientem (empatie). Používejte akce, omezení, výjimečnosti teď (časový stres). Každý cílený telefonát Vás vede blíže k prodeji. Ztotožněte se s cenou (1.200 není hodně, hodně je 1 milión).

12 Slova, která Vám při obchodě ublíží Prosím Vás, můžu Vás snažně poprosit. Ne, nedá se, nemůžete atd. Všeobecně předpona NE. Problém my jsme obchodníci, slovo problém neznáme. Nevím. Podmiňovací způsob mohl byste, měli byste, mohlo by to, bylo by dobré atd. Slovo nabídka. Zdrobněliny. Oslí můstky hm, ehm, nooo, prostě. Příklady uvádějte příklady táhnou! Nezapomeňte, že každá reklama, která přinese více, než jste do ní vložili, se vyplatí!

13 Jedno důležité pravidlo na závěr % klientů o takové možnosti právě přemýšlelo, nebo to již hledá. To je Váš jistý obchod! 10 % klientů si to nikdy nekoupí. 85 % klientů přemýšlí, váhá, neví. Ti jsou Vaši. Záleží jen na Vašich dovednostech a schopnostech. Příklad: 20 telefonátů (cílených) denně. 1 obchod jistý 2 odpad (chytrolíni apod.) 17 jen na TOBĚ! Jestli budu či nebudu úspěšný, záleží opravdu jen na jediné věci: zda CHCI!!!

14 Reference DaleoTech Daverik žaluzie Daverik rolety Nařezové stroje Sapril Patok Parole DC-avex Dokonalé střechy Apartmán Vysoká Alfastav Autodoprava Dě-

15 Odpady Rácio Střechy UL Okna Elán Bash Cafanta

16 Další na

7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích

7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích 7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích Miroslav Král Managing Partner společnosti market UP 1 Obsah Předmluva... 3 Webové stránky jako základ (nejen) online marketingu... 5 Správná homepage...

Více

VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S.R.O.

VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S.R.O. VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S.R.O. Analýza hotelové internetové prezentace s implementací změn a následným vyhodnocením Bakalářská práce Autor: Lenka Suchomelová, DiS. Studijní obor: Hotelnictví

Více

PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI AZ Media = internet marketing, internetová prezentace, internetový obchod, SEO optimalizace, PPC kampaně a vše pro Vaše zviditelnění a prosazení reklamy na internetu. Naše společnost

Více

PPC inzerce Sklik od Seznam.cz

PPC inzerce Sklik od Seznam.cz PPC inzerce Sklik od Seznam.cz 1 Obsah 1. O Seznam.cz 2. Seznam.cz v číslech 3. Co je Sklik 4. Sklik v číslech 5. Sklik ve vyhledávací síti 6. Sklik v obsahové síti 7. Grafická inzerce v obsahové síti

Více

INTERNETOVÝ MARKETING

INTERNETOVÝ MARKETING INTERNETOVÝ MARKETING Marketing department Handbook Vysoká škola ekonomická v Praze Náměstí Winstona Churchilla 3 Praha E: jiri.markvart@gmail.com AUTOŘI: Bohdana Ivanytsya Viktor Smolík Radka Bělohradová

Více

TECHNICKÁ UNIVERZITA V LIBERCI FAKULTA TEXTINÍ MARKETINGOVÁ STRATEGIE INTERNETOVÉHO OBCHODU MARKETING STRATEGY OF E-SHOP

TECHNICKÁ UNIVERZITA V LIBERCI FAKULTA TEXTINÍ MARKETINGOVÁ STRATEGIE INTERNETOVÉHO OBCHODU MARKETING STRATEGY OF E-SHOP TECHNICKÁ UNIVERZITA V LIBERCI FAKULTA TEXTINÍ Obor B3107 Textilní marketing Katedra hodnocení textilií MARKETINGOVÁ STRATEGIE INTERNETOVÉHO OBCHODU MARKETING STRATEGY OF E-SHOP Roman Kopecký KHT 575 Vedoucí

Více

Efektivita remarketingu v PPC kampaních. Pavel Pfauser

Efektivita remarketingu v PPC kampaních. Pavel Pfauser Efektivita remarketingu v PPC kampaních Pavel Pfauser Bakalářská práce 2015 UTB ve Zlíně, Fakulta multimediálních komunikací 2 UTB ve Zlíně, Fakulta multimediálních komunikací 3 UTB ve Zlíně, Fakulta multimediálních

Více

1. Úvod, bez kterého to nejde... 3

1. Úvod, bez kterého to nejde... 3 J AK... PROVOZOVATÚSPĚŠNÝE SHOP Ana l y z uj t et r h Obj ev t ev a š es i l nés t r á nk y Pr opa guj t ev á šes hop Zí s k ej t ez á k a z ní k y Vy děl á v ej t e! Obsah 1. Úvod, bez kterého to nejde.......................

Více

OPTIMALIZACE WEBOVÝCH STRÁNEK PRO VYHLEDÁVAČE S VYUŢITÍM METOD SEO A SEM

OPTIMALIZACE WEBOVÝCH STRÁNEK PRO VYHLEDÁVAČE S VYUŢITÍM METOD SEO A SEM SOUKROMÁ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ ZNOJMO s.r.o. Bakalářský studijní program: Ekonomika a management Studijní obor: Účetnictví a finanční řízení podniku OPTIMALIZACE WEBOVÝCH STRÁNEK PRO VYHLEDÁVAČE S VYUŢITÍM

Více

Rychlokurz PPC reklamy

Rychlokurz PPC reklamy Rychlokurz PPC reklamy Obsah 1 Úvod do PPC reklamy... 3 1.1 Jak PPC reklama funguje a kde mohu inzerovat?... 3 1.2 PPC systémy v ČR... 3 1.3 Zahraniční PPC systémy... 3 1.4 Princip aukce... 4 1.5 Kolik

Více

Reklamy na Facebooku

Reklamy na Facebooku Reklamy na Facebooku Účet uživatelský účet, v kterém jsou vytvářeny a spravovány jednotlivé kampaně. Kampaň všechny inzeráty, které byly od založení kampaně vytvořeny. Sestava Inzeráty, které byly za zvolené

Více

Role textu na webových stránkách. Eva Lhoťanová

Role textu na webových stránkách. Eva Lhoťanová Role textu na webových stránkách Eva Lhoťanová Bakalářská práce 2012 ABSTRAKT Práce zkoumá roli textu na webových stránkách prostřednictvím osmi verzí účelově vytvořené firemní internetové prezentace.

Více

Obsah. ELPOD Marketing v prostředí internetu, možnosti, aplikace, technologie, analýzy 1

Obsah. ELPOD Marketing v prostředí internetu, možnosti, aplikace, technologie, analýzy 1 Obsah 1. Úvod... 3 2. Marketing... 4 2.1 Průzkum trhu... 4 2.2 Marketingový mix... 5 Výrobek... 5 Cena výrobku... 7 Propagace výrobku... 7 Distribuce výrobku... 8 2.3 Návrh plánu komunikace - systém SOSTAC...

Více

E-marketing internetového obchodu moravskazahrada.cz. Martin Šoula

E-marketing internetového obchodu moravskazahrada.cz. Martin Šoula E-marketing internetového obchodu moravskazahrada.cz Martin Šoula Bakalářská práce 2014 PROHLÁŠENÍ AUTORA BAKALÁŘSKÉ PRÁCE Beru na vědomí, že: odevzdáním bakalářské práce souhlasím se zveřejněním své

Více

MODERNÍ PŘÍSTUP K ELEKTRONICKÉMU OBCHODU

MODERNÍ PŘÍSTUP K ELEKTRONICKÉMU OBCHODU VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ BRNO UNIVERSITY OF TECHNOLOGY FAKULTA PODNIKATELSKÁ ÚSTAV INFORMATIKY FACULTY OF BUSINESS AND MANAGEMENT INSTITUTE INFORMATICS MODERNÍ PŘÍSTUP K ELEKTRONICKÉMU OBCHODU MODERN

Více

Obsah... 3. 1 Prohlášení... 6. 2 Předmluva... 7. 3 Co je nejdůležitější?... 8. 4 Produkt, cílová skupina, trh... 9

Obsah... 3. 1 Prohlášení... 6. 2 Předmluva... 7. 3 Co je nejdůležitější?... 8. 4 Produkt, cílová skupina, trh... 9 Chtěl bych poděkovat všem lidem v mém okolí, kteří mě svým přístupem k práci i životu pohánějí k lepším výsledkům a větší efektivitě. I díky nim můžu dělat a zdokonalovat se v tom, co mě baví budování

Více

Vysoká škola ekonomická v Praze

Vysoká škola ekonomická v Praze Vysoká škola ekonomická v Praze Fakulta informatiky a statistiky Katedra informačních technologií Student Vedoucí bakalářské práce Recenzent bakalářské práce : Jana Šindelářová : Prof. Ing. Jaroslav Jandoš,

Více

Internetový marketing

Internetový marketing Bankovní institut vysoká škola Praha Katedra podnikání a oceňování Internetový marketing Bakalářská práce Autor: Andrea Rabiencná Ekonomie a management malých a středních podniků Vedoucí práce: Doc. Ing.

Více

Martin Domes. SEO jednoduše

Martin Domes. SEO jednoduše Martin Domes SEO jednoduše Computer Press, a. s. Brno 2011 SEO jednoduše Martin Domes Computer Press, a. s., 2011. Vydání první. Jazyková korektura: Zuzana Marková Sazba: Zuzana Šindlerová Rejstřík: Jakub

Více

Základy práce s Sklikem TUTORIÁL

Základy práce s Sklikem TUTORIÁL Základy práce s Sklikem TUTORIÁL Obsah Obsah... 2 1 O Skliku... 4 1.1 Kde se inzeráty z Skliku zobrazují... 4 1.2 Proč právě Sklik?... 5 2 Založení účtu Skliku... 6 2.1 Registrace... 6 2.2 Přihlášení do

Více

Využití informačních technologií a marketingu PRO-BIO Svaz ekologických zaměstnanců

Využití informačních technologií a marketingu PRO-BIO Svaz ekologických zaměstnanců Využití informačních technologií a marketingu PRO-BIO Svaz ekologických zaměstnanců TOTO VZDĚLÁVÁNÍ JE FINANCOVÁNO Z PROSTŘEDKŮ ESF PROSTŘEDNICTVÍM OPERAČNÍHO PROGRAMU LIDSKÉ ZDROJE A ZAMĚSTNANOST A STÁTNÍM

Více

Zařiďte si své webové stránky tak, aby opravdu podpořily Váš byznys. snadno. Webové stránky. bez znalostí

Zařiďte si své webové stránky tak, aby opravdu podpořily Váš byznys. snadno. Webové stránky. bez znalostí Zařiďte si své webové stránky tak, aby opravdu podpořily Váš byznys. snadno & Webové stránky bez znalostí Veškeré důležité informace, které musíte znát, když Vám webové stránky vytváří někdo jiný. Webové

Více

Nabídka na dodávku www prezentace perfolinea.cz

Nabídka na dodávku www prezentace perfolinea.cz Nabídka na dodávku www prezentace perfolinea.cz Technická dokumentace a popis díla Cenová nabídka díla Obsah Strategie webových prezentací 2 Jazykové verze webové prezentace 3 Analýza webových prezentací

Více

UNICORN COLLEGE BAKALÁŘSKÁ PRÁCE

UNICORN COLLEGE BAKALÁŘSKÁ PRÁCE UNICORN COLLEGE Katedra ekonomiky a managementu BAKALÁŘSKÁ PRÁCE Analýza rostoucího podílu Google Czech Republic na trhu s internetovou reklamou Autor BP: Lukáš Bártl Vedoucí BP: Ing. Jindřich Čadík 2012,

Více

Principy webové analytiky

Principy webové analytiky Principy webové analytiky Web Analytics Principles Bc. Jaroslav Janéska Diplomová práce 2013 I. ABSTRAKT Diplomová práce je zaměřena na principy a aplikaci webové analytiky. Práce se dělí na teoretickou

Více

Jak vytvořit webové stránky (blog), které

Jak vytvořit webové stránky (blog), které 1 Jeden z ověřených postupů jak dnes uspět na internetu a vydělat peníze. Jak vytvořit webové stránky (blog), které budou ziskové? Mnoho lidí na to má! Jediné proč to neudělají je strach předat informace.

Více

Západočeská univerzita v Plzni FAKULTA PEDAGOGICKÁ KATEDRA VÝPOČETNÍ A DIDAKTICKÉ TECHNIKY

Západočeská univerzita v Plzni FAKULTA PEDAGOGICKÁ KATEDRA VÝPOČETNÍ A DIDAKTICKÉ TECHNIKY Západočeská univerzita v Plzni FAKULTA PEDAGOGICKÁ KATEDRA VÝPOČETNÍ A DIDAKTICKÉ TECHNIKY PROBLEMATIKA OPTIMALIZACE PRO INTERNETOVÉ VYHLEDÁVÁNÍ BAKALÁŘSKÁ PRÁCE Filip Heidenreich Přírodovědná studia,

Více

Jaroslav Veselý. Bakalářská práce

Jaroslav Veselý. Bakalářská práce Vysoká škola ekonomická v Praze Fakulta informatiky a statistiky Vyšší odborná škola informačních služeb v Praze Jaroslav Veselý Podnikatelský záměr a marketingová strategie pro internetový obchod s oblečením

Více

PARTNERSKÉ WEBOVÉ STRÁNKY BOHATÝ ČECH 26. 5. 2015

PARTNERSKÉ WEBOVÉ STRÁNKY BOHATÝ ČECH 26. 5. 2015 26. 5. 2015 BOHATÝ ČECH PARTNERSKÉ WEBOVÉ STRÁNKY Seznamte se blíže s filozofií a praxí partnerských webových stránek, kterou Vám představujeme v tomto E-booku. Ing. Karel Staněk / Ceo Robert Malý Žijeme

Více