Léčebně relaxační pobyty. Léčba a prevence

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Léčebně relaxační pobyty. Léčba a prevence"

Transkript

1 Léčebně relaxační pobyty Léčba a prevence 2012

2 Vítejte v jedněch z nejstarších lázní na Moravě, v Teplicích nad Bečvou. Už od pradávna tryskala léčivá voda z hlubin země, aby pomohla léčit zdravotní neduhy a zmírnit bolesti. Sílu této minerální vody, která je nasycena oxidem uhličitým, využíváme v našich lázních i dnes. Ponoříte-li se do uhličité koupele, bude Vás příjemně šimrat spousta drobounkých bublinek deroucích se na hladinu. Většina z nich se však dostane kůží do Vašeho těla a bude působit na rozšíření cév a pozitivně ovlivňovat krevní oběh, relaxaci svalů a celého organismu. Nejen uhličitá koupel, ale i další léčebné či relaxační procedury dodají Vašemu tělu regeneraci. Přejeme příjemné chvíle na pobytu v lázních Teplice nad Bečvou!

3 Objevila jsem místo, kde ráda relaxuji. Lázně Teplice nad Bečvou. Často se tam vracím, abych si odpočinula a nabrala energii, tolik potřebnou pro moje povolání. Zlata Adamovská

4 Zdravé srdce Léčebný pobyt je zaměřen na léčbu srdečně-cévních onemocnění a onemocnění pohybového aparátu. Program zahrnuje lékařská vyšetření a lékařem individuálně sestavený léčebný plán se třemi léčebnými procedurami denně. Léčebný pobyt je primárně určen pro osoby: 1. trpící onemocněním kardiovaskulárního aparátu jako je např. ischemická choroba srdeční (stavy po infarktu srdečního svalu, hypertenze, ischemická choroba dolních končetin) 2. zdravé s rizikovými faktory jako je například hypertenze bez orgánových změn, metabolický syndrom, hyperlipidemie či nadváha. LÉČEBNÝ POBYT ZAHRNUJE: ubytování v sanatoriu Moravan*** nebo sanatoriu Janáček** plnou penzi dietně vyváženou (snídaně formou nabídkového stolu, oběd a večeře výběr z menu*), k obědu i večeři je možné dokoupit výběrovou stravu léčebný program: 1x velká vstupní lékařská prohlídka 3 léčebné procedury denně, které určí lékař podle aktuálního zdravotního stavu (procedury připadající na neděli jsou poskytovány klientům v průběhu pobytu) Doporučená délka pobytu dní. Pobyt začíná večeří a končí poslední den po obědě. Nástupní dny denně kromě soboty. * V lázeňském sanatoriu Moravan je výběr ze 3 menu na oběd i večeři, ostatní sanatoria a lázeňské domy poskytují výběr ze 2 menu.

5 Manager Individual Exkluzivní program pro osoby žijící hektickým způsobem života. Jeho primárním cílem je identifikovat rizika vzniku srdeční nebo mozkové příhody. Pobyt obsahuje speciální lékařská vyšetření pod dohledem špičkových kardiologů i celou řadu příjemných léčebných a relaxačních procedur. LÉČEBNÝ POBYT ZAHRNUJE: ubytování v sanatoriu Moravan*** plnou penzi dietně vyváženou (snídaně formou nabídkového stolu, oběd a večeře výběr ze 3 menu), k obědu i večeři je možné dokoupit výběrovou stravu léčebný program: 1x velká vstupní lékařská prohlídka 1x konzultace s odborným lékařem o osobních rizikových faktorech 1x konzultace s nutričním terapeutem vyhodnocení celkové anamnézy funkční vyšetření zátěžovým testem echokardiografie biochemické vyšetření krve a moči vyšetření hladiny homocysteinu 4x uhličitá celková koupel + zábal 2x klasická masáž částečná 2x celotělová vířivá lázeň + zábal 3x kyslíková terapie + vitamínový nápoj 1x polárium zapůjčení oděvu do polária 4x hodinový vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu v sanatoriu Moravan Pobyt začíná večeří a končí poslední den po obědě. Lékařská vyšetření probíhají v sanatoriu Bečva. Pobyt je nutné rezervovat minimálně 14 dní dopředu. BONUS : V ceně výše uvedeného pobytu je zahrnut 2x dvouhodinový vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu v sanatoriu MORAVAN ve výši 260 Kč na osobu a vstup vč. DPH v platné sazbě. Nástupní dny pouze v pondělí a čtvrtek.

6 Léčba pohybového aparátu Léčebný pobyt, který uleví od bolesti a problémů s klouby, využívá příznivých účinků přírodního léčebného zdroje minerální vody s vysokým obsahem oxidu uhličitého a ve vhodné kombinaci s ostatními léčebnými procedurami působí blahodárně na celé tělo. LÉČEBNÝ POBYT ZAHRNUJE: ubytování v sanatoriu Moravan*** nebo sanatoriu Janáček** plnou penzi dietně vyváženou (snídaně formou nabídkového stolu, oběd a večeře výběr z menu*), k obědu i večeři je možné dokoupit výběrovou stravu léčebný program: 1x malá vstupní lékařská prohlídka 1x vyšetření EKG 2x klasická masáž částečná 1x skupinové cvičení v bazénu 3x skupinová léčebná tělesná výchova 5x elektroterapie (skladbu určí lékař) 2x termoterapie 3x uhličitá koupel + zábal 2x hodinový vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu v sanatoriu Moravan Pobyt začíná večeří a končí poslední den po obědě. Nástupní dny denně kromě soboty. * V lázeňském sanatoriu Moravan je výběr ze 3 menu na oběd i večeři, ostatní sanatoria a lázeňské domy poskytují výběr ze 2 menu.

7 Edukační pobyt pro diabetiky Nezbytnou součástí léčby cukrovky je dodržování správných stravovacích návyků, dostatečný pohybový režim, redukce váhy v případě obezity a vůbec změna životního stylu přispívající k maximální možné redukci rizika akutních i chronických komplikací cukrovky. Pod vedením odborných pracovníků podpoříme Váš aktivní přístup k prevenci vzniku těchto komplikací a ke správné kompenzaci diabetu. Lázně Teplice nad Bečvou Vám nabízí konzultaci s nutričním terapeutem, který Vám objasní základní principy diabetické diety, seznámí Vás s podílem sacharidů v různých potravinách, pomůže při sestavení vhodného jídelníčku a zodpoví Vaše otázky. Současně nabízíme množství pohybových aktivit v prostředí lázní za dohledu odborných rehabilitačních pracovníků. Po odjezdu z lázní navyknete nejen správným stravovacím návykům, ale i pra videlné denní pohybové aktivitě. LÉČEBNÝ POBYT ZAHRNUJE: ubytování v sanatoriu Moravan*** nebo sanatoriu Janáček** plnou penzi - diabetickou dietu léčebný program: 1 x velká vstupní prohlídka (součástí je EKG a základní biochemické vyšetření) 1x konzultace s nutričním terapeutem 2 procedury denně podle doporučení lékaře (procedury připadající na neděli jsou poskytovány klientům v průběhu pobytu) 2 x cvičení v bazénu Doporučená délka pobytu dní. Při pobytu delším než 7 dní se provádí kontrolní vyšetření hodnoty cukru. Pobyt začíná večeří a končí poslední den po obědě. Nástupní dny denně kromě soboty.

8 Malý léčebný pobyt Cenově příznivý léčebný program zaměřený na léčbu srdečně-cévních onemocnění a některých poruch pohybového aparátu, zejména vertebrogenní syndrom. Léčebná kúra je individuálně sestavena na základě lékařských vyšetření a obsahuje 2 léčebné procedury denně. LÉČEBNÝ POBYT ZAHRNUJE: ubytování v sanatoriu Moravan*** nebo sanatoriu Janáček** plnou penzi dietně vyváženou (snídaně formou nabídkového stolu, oběd a večeře výběr z menu*), k obědu i večeři je možné dokoupit výběrovou stravu léčebný program: 1x malá vstupní lékařská prohlídka 1x vyšetření EKG 2 léčebné procedury denně, které určí lékař podle aktuálního zdravotního stavu (procedury připadající na neděli jsou poskytovány klientům v průběhu pobytu) Pobyt začíná večeří a končí poslední den po obědě. Nástupní dny denně kromě soboty. * V lázeňském sanatoriu Moravan je výběr ze 3 menu na oběd i večeři, ostatní sanatoria a lázeňské domy poskytují výběr ze 2 menu.

9 Senior 65 + Pobyt pro klienty, kteří v roce 2012 dovrší nebo jsou starší než 65 let. Pobyt s léčebnými procedurami, který zahrnuje koupel v našem přírodním zdroji, minerální vodě s vysokým obsahem oxidu uhličitého. Lázeň ovlivňuje rozšiřování cév a snižování krevního tlaku. Lokální tepelný zábal nebo elektroléčebné procedury zmírní příznaky bolestivých kloubů. LÉČEBNÝ POBYT ZAHRNUJE: ubytování v sanatoriu Moravan*** nebo sanatoriu Janáček** plnou penzi dietně vyváženou (snídaně formou nabídkového stolu, oběd a večeře výběr z menu*), k obědu i večeři je možné dokoupit výběrovou stravu léčebný program: 1x malá vstupní lékařská prohlídka 1x vyšetření EKG 5x uhličitá koupel + zábal 2x klasická masáž částečná 2x lokální tepelný zábal (parafín, rašelina) nebo elektro léčba dle doporučení lékaře Pobyt začíná večeří a končí poslední den po obědě. * V lázeňském sanatoriu Moravan je výběr ze 3 menu na oběd i večeři, ostatní sanatoria a lázeňské domy poskytují výběr ze 2 menu. Nástupní dny denně kromě soboty.

10 Vitalita Variabilní léčebný program pro posílení vitality, imunity a fyzických schopností. Pobyt je určen pro lidi, kteří mají sportovního ducha. Pro zdatnější jedince je určen balíček s poláriem, pro všechny bez rozdílu věku a fyzických schopností je určen balíček s nordic walkingem. Pro ty, kteří se chtějí zbavit tuků v problematických partiích, je určena procedura v podtlakové kabině, balíček Vacushape. Pohyb je důležitou součástí zdravého životního stylu i prevencí před nemocemi. K léčebnému programu lze vybrat pouze jeden z níže uvedených balíčků. LÉČEBNÝ POBYT ZAHRNUJE: ubytování v sanatoriu Moravan*** nebo sanatoriu Janáček** plnou penzi dietně vyváženou (snídaně formou nabídkového stolu, oběd a večeře výběr z menu*), k obědu i večeři je možné dokoupit výběrovou stravu léčebný program + jeden balíček podle vlastního výběru: 1x malá vstupní lékařská prohlídka 1x uhličitá koupel + zábal 2x vířivá nožní lázeň 2x klasická částečná masáž 5x hodinový vstup do bazénu zapůjčení nordic walkingových holí po celou dobu pobytu Balíček polárium: 1x EKG pro vstup do polária, 3x procedura v poláriu (2-3 minutový pobyt v poláriu + 30 minutová pohybová aktivita ve fitcentru), zapůjčení speciálního oděvu do polária zdarma Balíček Vacushape: 5x masážní pás, 5x Vacushape (v případě kontraindikací bude procedura nahrazena jinou) Balíček Nordic walking: 2x 2 hodiny Nordic walking s trenérem Pobyt začíná večeří a končí poslední den po obědě. Nástupní dny denně kromě soboty. * V lázeňském sanatoriu Moravan je výběr ze 3 menu na oběd i večeři, ostatní sanatoria a lázeňské domy poskytují výběr ze 2 menu.

11 Nevšední dny Krátkodobý léčebný pobytový program od pondělí do pátku, který je zaměřený na osvěžení organizmu a regeneraci. Navíc je i cenově zvýhodněný. Přijeďte vyzkoušet pravou lázeňskou atmosféru a vstřícný personál, i během všedních dní si můžete skvěle odpočinout. LÉČEBNÝ POBYT ZAHRNUJE: ubytování v sanatoriu Moravan*** nebo sanatoriu Janáček** plnou penzi dietně vyváženou (snídaně formou nabídkového stolu, oběd a večeře výběr z menu*), k obědu i večeři je možné dokoupit výběrovou stravu léčebný program: 1x malá vstupní lékařská prohlídka 1x uhličitá celková koupel + zábal 1x masáž klasická částečná 1x kyslíková terapie + vitamínový nápoj 1x vířivá nožní lázeň Pobyt začíná večeří a končí poslední den po obědě. * V lázeňském sanatoriu Moravan je výběr ze 3 menu na oběd i večeři, ostatní sanatoria a lázeňské domy poskytují výběr ze 2 menu. Pondělí - pátek. Nástupní den pouze v pondělí.

12 Ubytování Sanatorium Moravan*** skýtá pohodlí všech služeb pod jednou střechou. Vysoký standard ubytování poskytuje v pokojích Exclusive. Pro relaxaci je klientům k dispozici rehabilitační bazén, sauna, wellness. V sanatoriu se nachází přístroj pro cílené spalování tuků - Vacushape. Apartmán Exclusive Polárium Sanatorium Janáček** Rozsáhlý komplex poskytuje své služby až dvěma stovkám lázeňským klientům. K dispozici jsou nepřetržité služby recepce, solárium, fitcentrum nebo polárium Arktika nabízející unikátní léčbu mrazem. Od začátku roku 2011 jsou k dispozici nově vybudované pokoje Standard plus v 6. patře.

13 Ceny pobytů na osobu a na den V ceně ubytování v sanatoriu Moravan je zahrnuto zapůjčení županu. Ceny jsou uvedeny v Kč na osobu a den. Změna cen vyhrazena.

14 Ceny pobytů na osobu a na den V ceně ubytování v sanatoriu Moravan je zahrnuto zapůjčení županu. Ceny jsou uvedeny v Kč na osobu a den. Změna cen vyhrazena.

15 K pobytům z tohoto katalogu je vhodné vzít s sebou do lázní seznam pravidelně užívaných léků a krátkou informaci (zprávu) o zdravotním stavu. Vysvětlivky: 1/2 APP Exclusive - Apartmán - jedno lůžko ve dvoulůžkovém pokoji, obývací pokoj, ložnice, sprcha, WC, TV, minibar, HIFI, trezor, fén, připojení k internetu 1/1 Exclusive - jednolůžkový pokoj, sprcha, WC, TV, minibar, fén, připojení k internetu 1/2 Exclusive - jedno lůžko ve dvoulůžkovém pokoji, sprcha, WC, TV, minibar, trezor, fén, připojení k internetu 1/2 APP - Apartmán - jedno lůžko ve dvoulůžkovém pokoji, obývací pokoj, ložnice, sprcha, vana (pouze v lázeňském sanatoriu Moravan), WC, TV, minibar*, HIFI, připojení k internetu 1/1 Standard plus - jednolůžkový pokoj, sprcha, WC, TV, minibar*, připojení k internetu 1/2 Standard plus - jedno lůžko ve dvoulůžkovém pokoji, sprcha, WC, TV, minibar*, připojení k internetu 1/1 Standard - jednolůžkový pokoj, sprcha, WC, TV 1/2 Standard - jedno lůžko ve dvoulůžkovém pokoji, sprcha, WC, TV 1/1 II. kategorie - jednolůžkový pokoj - bez příslušenství 1/2 II. kategorie - jedno lůžko ve dvoulůžkovém pokoji - bez příslušenství * v lázeňském sanatoriu Janáček pouze lednice Vedlejší sezóna: / Hlavní sezóna: V ceně není zahrnut lázeňský poplatek. Uvedené ceny léčebných pobytů jsou osvobozeny od DPH dle 58 odst. 1. zákona č. 235/2004 Sb. o dani z přidané hodnoty oddíl SKP třída péče lázeňská. Ostatní služby podléhají DPH dle výše uvedeného zákona. Lázeňský poplatek Na základě vyhlášky č. 2/2010 zastupitelstva města Hranice a č. 1/2011 zastupitelstva obce Teplice nad Bečvou se vybírá od fyzických osob, které jsou přechodně a za úplatu ubytovány v lázeňském místě za účelem léčení nebo rekreace, pokud tyto osoby neprokáží jiný důvod svého pobytu, lázeňský poplatek. Sazba poplatku za lázeňský a rekreační pobyt za osobu a za každý započatý den pobytu, není-li tento den dnem příchodu činí 15,- Kč. Z poplatku za lázeňský a rekreační pobyt jsou osvobozeni: osoby nevidomé, bezmocné a držitelé průkazu ZTP/P (zvláště těžce postižený s průvodcem) a jejich průvodce, osoby mladší 18 let a starší 70 let nebo osoby, na které náleží přídavky na děti (výchovné). Jste naším stálým klientem? Pokud přijedete na svůj 10tý pobyt (SLP) v průběhu 3 let získáváte benefit zlatého pobytu: pro pobyt na 7 a více nocí: 10 % sleva na tento pobyt nebo výběr libovolné procedury navíc v hodnotě do 1000 Kč pro pobyt kratší než 7 nocí: 5% sleva na tento pobyt nebo výběr libovolné procedury navíc v hodnotě do 500 Kč Pokud přijedete na svůj 5tý až 9tý pobyt (SLP) v průběhu 3 let získáváte benefit stříbrného pobytu: pro pobyt na 7 a více nocí: 1x vířivá celotělová lázeň navíc pro pobyt kratší než 7 nocí: 1x vířivá nožní lázeň Pokud přijedete na svůj 3tí a 4tý pobyt (SLP) v průběhu 3 let získáváte benefit bronzového pobytu: pro pobyt na 7 a více nocí: 1x dvouhodinový vstup do wellness navíc pro pobyt kratší než 7 nocí: 1x hodinový vstup do rehabilitačního bazénu Jste-li naším stálým klientem, sdělte nám to, prosím, již při objednání léčebně-relaxačního pobytu (SLP). verze

16 Sůl je nad zlato SOLNÁ JESKYNĚ SALTIKA Nadechněte se zdraví Pro letošní rok Vám dovolená u moře nevychází? NEVADÍ - dopřejte si pobyt v Solné jeskyni Saltika! Oči rozdíl poznají - Vaše tělo nikoliv! Největší obsah minerálů a iontů je u moře jen v brzkých ranních hodinách s přílivem - v Solné jeskyni Saltika je pro Vás připraven po celý den. V solné inhalační jeskyni SALTIKA panuje unikátní mikroklima ze solí z Mrtvého moře, himálajských solných krystalů, jodo-bromové soli a solankových vodopádů. Pobyt v solné jeskyni významně pomáhá při léčbě následujících zdravotních obtíží: chronické katary nosu, krku, (rýmy, kašle, dutiny, průdušky, chřipky, nachlazení...) astma, zápaly plic, alergie srdečně - cévní problémy a onemocnění snížená funkce štítné žlázy nervového systému (neurózy, přepracovanost, stavy vyčerpání, stres) kožního onemocnění (lupénky, ekzémy, alergie, zápaly, plísně) onemocnění a poruchy zažívacího traktu a trávení (vředové choroby, gastritida, záněty střev) Ke zlepšení zdravotního stavu dochází již po několika procedurách! Procedury probíhají denně. Objednat se můžete na recepci Saltiky na čísle , nebo na bezplatné vnitřní lázeňské lince Více informací na nebo přímo na recepci Saltiky v lázeňském domě Praha. Hledáte zajímavý dárek pro své příbuzné a známé? Věnujte jim dárkový poukaz na některý z pobytů nebo procedur v našich lázních. Darujete originální dárek a navíc uděláte něco pro jejich zdraví. Lázně Teplice nad Bečvou a.s Teplice nad Bečvou č.p. 63 Česká republika Fax: Dodavatel sortimentu pro Lázně Teplice nad Bečvou a.s.

PLATNÝ OD 1. 4. 2011 DO 31. 3. 2012

PLATNÝ OD 1. 4. 2011 DO 31. 3. 2012 REZERVAČNÍ ODDĚLENÍ JEDNOTLIVÝCH DOMŮ: RADIUM PALACE**** T. G. MASARYKA 413, CZ-36251 JÁCHYMOV Tel.: + 420 353 835 555, fax: + 420 353 835 777 radiumpalace@laznejachymov.cz AK. ***+ (Dalibor, Jitřenka,

Více

ČESKÁ REPUBLIKA SLOVENSKO MAĎARSKO

ČESKÁ REPUBLIKA SLOVENSKO MAĎARSKO pro Vaši spokojenou dovolenou TERMÁLY LÁZNĚ HORY ČESKÁ REPUBLIKA SLOVENSKO MAĎARSKO Seznam a řazení kapacit v katalogu UBYTOVÁNÍ V PRAZE A BRATISLAVĚ Praha 8 Karlín Hotel Karlín 4 Praha 6 Hotel DAP 4 Bratislava

Více

MUDr. Eduard Bláha generální ředitel Lázní Luhačovice, a.s.

MUDr. Eduard Bláha generální ředitel Lázní Luhačovice, a.s. Vážení hosté, milí čtenáři, dostala se Vám do rukou nabídka pobytů a služeb Lázní Luhačovice, a.s. pro rok 2014. Při pohledu na její rozsah a formu si mnozí z Vás pomyslí, že v době elektronické komunikace,

Více

Czech holidays. Několik praktických rad před cestou: www.wellness-hotel.cz. Obsah. Vážení a milí zákazníci, Váš partner pro lázně & wellness

Czech holidays. Několik praktických rad před cestou: www.wellness-hotel.cz. Obsah. Vážení a milí zákazníci, Váš partner pro lázně & wellness Czech holidays Váš partner pro lázně & wellness Vážení a milí zákazníci, dovolujeme si Vám tímto prezentovat katalog Lázně & Wellness 2014, který obsahuje širokou nabídku lázeňských pobytů a wellness pobytů

Více

Czech holidays. Několik praktických rad před cestou: www.wellness-hotel.cz. Obsah. Vážení a milí zákazníci, Váš partner pro lázně a wellness

Czech holidays. Několik praktických rad před cestou: www.wellness-hotel.cz. Obsah. Vážení a milí zákazníci, Váš partner pro lázně a wellness Czech holidays Váš partner pro lázně a wellness Několik praktických rad před cestou: Obsah Vážení a milí zákazníci, připravili jsme pro Vás poptávaný katalog lázeňských pobytů a wellness pobytů pod označením

Více

Luxury Spa Book CZECH VERSION

Luxury Spa Book CZECH VERSION Luxury Spa Book CZECH VERSION LÉKAŘSKÝ TÝM Vedoucí lékař Alexandr Lukovnikov, M.D. Helena Urbancová, M.D. Prof. Rafael Gurevič, M.D., D. Sc. Natalia Lapina, M.D. Tomáš Martykán, M.D. Miloš Starý, M.D.

Více

LÁZEŇSKÉ POBYTY SENIOR

LÁZEŇSKÉ POBYTY SENIOR LÁZEŇSKÉ POBYTY SENIOR 2012 Vážení klienti, právě jste obdrželi nabídkový katalog Lázeňských pobytů pro rok 2012 se širokou škálou poskytovaných služeb prestižních lázeňských subjektů České republiky

Více

www.cedok.cz REHABILITACE REGENERACE WELLNESS BALNEO LÁZEŇSKÉ A RELAXAČNÍ POBYTY

www.cedok.cz REHABILITACE REGENERACE WELLNESS BALNEO LÁZEŇSKÉ A RELAXAČNÍ POBYTY www.cedok.cz REHABILITACE REGENERACE WELLNESS BALNEO LÁZEŇSKÉ A RELAXAČNÍ POBYTY ČESKÁ REPUBLIKA 2014/2015 PRO NEJLEVNĚJŠÍ LETENKY DO ČEDOKU letenky do celého světa linkové charterové low cost......vždy

Více

SPA & WELLNESS BROCHURE

SPA & WELLNESS BROCHURE SPA & WELLNESS BROCHURE 2012 / 2013 Czech version Vážení hosté Tradice lázeňství, v podobě v jaké ho známe dnes, sahá až do dob dávného starověku. Již slavní Římané, a před nimi i staří Řekové a Egypťané,

Více

Průvodce lázeňského hosta nabídkou společnosti Imperial Karlovy Vary

Průvodce lázeňského hosta nabídkou společnosti Imperial Karlovy Vary Průvodce lázeňského hosta nabídkou společnosti Imperial Karlovy Vary 2 Obsah Proč jet do lázní? 4 Proč jet do Karlových Varů? 4 A proč právě společnost Imperial Karlovy Vary? 5 Co určuje kvalitu lázeňského

Více

ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO NĚMECKO LÁZNĚ TERMÁLY NEJZNÁMĚJŠÍ LÁZNĚ A TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY

ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO NĚMECKO LÁZNĚ TERMÁLY NEJZNÁMĚJŠÍ LÁZNĚ A TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY NĚMECKO ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO LÁZNĚ TERMÁLY NEJZNÁMĚJŠÍ LÁZNĚ A TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY 2013 2 NĚMECKO Bad Füssing str. 2 MAĎARSKO Bükfürdö str. 3-4 Hevíz

Více

Lázně 2012. Wellness, termální koupaliště Seniorské pobyty. Sleva na 1. chvíli. Cestování s ČD travel, s.r.o. Obsah. www.cdtravel.

Lázně 2012. Wellness, termální koupaliště Seniorské pobyty. Sleva na 1. chvíli. Cestování s ČD travel, s.r.o. Obsah. www.cdtravel. Lázně 2012 Wellness, termální koupaliště Seniorské pobyty 46 Vážení přátelé, milí klienti, novým způsobem trávení dovolené je lázeňská turistika a wellness. Lázeňské, rekondiční a wellness pobyty mají

Více

německo lázně termály nejznámější lázně a termální koupaliště

německo lázně termály nejznámější lázně a termální koupaliště německo ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO lázně termály nejznámější lázně a termální koupaliště LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY 2014 2 NĚMECKO Bad Füssing str. 2 MAĎARSKO Bükfürdö str. 3-4 Hevíz

Více

LÉČEBNÉ LÁZNĚ MARIÁNSKÉ LÁZNĚ a. s.

LÉČEBNÉ LÁZNĚ MARIÁNSKÉ LÁZNĚ a. s. LÉČEBNÉ LÁZNĚ MARIÁNSKÉ LÁZNĚ a. s. LEXIKON LÉČEBNÝCH PROCEDUR Lázeňská léčba Tradice a současnost Společnost Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s., navazuje na dlouholetou tradici lázeňské léčby v Mariánských

Více

... to nejlepší pro vaše zdraví

... to nejlepší pro vaše zdraví ... to nejlepší pro vaše zdraví F R A N T I Š K O V Y L Á Z N Ě S P A H O T E L C E N Í K 2 0 1 5 Milí hosté, Františkovy Lázně a dům MONTI představují jedinečné spojení lázeňské tradiční léčby s užitím

Více

SEZNAM A POPIS PROCEDUR

SEZNAM A POPIS PROCEDUR LÁZNĚ BĚ LOHRAD A.S. MEDICAL SPA SEZNAM A POPIS PROCEDUR Lázeňská rehabilitační klinika Lázeňská rehabilitační klinika OBSAH I. Diagnostika........................................... 4 II. Slatinné procedury.....................................

Více

JÁCHYMOV. Designed by: FORNICA GRAPHICS, tel.: +420 352 624 908 JÁCHYMOVSKÁ CESTA ZA ZDRAVÍM. Műnchen

JÁCHYMOV. Designed by: FORNICA GRAPHICS, tel.: +420 352 624 908 JÁCHYMOVSKÁ CESTA ZA ZDRAVÍM. Műnchen JÁCHYMOV Műnchen Designed by: FORNICA GRAPHICS, tel.: +420 352 624 908 JÁCHYMOVSKÁ CESTA ZA ZDRAVÍM LÉâEBNÉ LÁZNù JÁCHYMOV, a. s. T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov Tel: +420 353 833 333, fax: +420 353

Více

LÁZNĚ q TERMÁLY q WELLNESS DOVOLENÁ PO CELÝ ROK

LÁZNĚ q TERMÁLY q WELLNESS DOVOLENÁ PO CELÝ ROK ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO až 15% SLEVA LÁZNĚ q TERMÁLY q WELLNESS DOVOLENÁ PO CELÝ ROK LÁZEŇSKÉ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY, VÍKENDY, TÝDENNÍ I ZKRÁCENÉ POBYTY 2015 5% sleva za včasný nákup do 28. února

Více

WELLNESS CENTRUM VITALINE - CENÍK

WELLNESS CENTRUM VITALINE - CENÍK WELLNESS CENTRUM VITALINE - CENÍK Wellness centrum VitaLine Vstup do wellness centra na 1 hodinu (vnitřní bazén + whirlpool): dospělý 90 Kč dítě do 11,9 let 45 Kč Vstup do wellness centra na 2 hodiny (zahrnuje

Více

Nechat se unést příjemným pocitem masáže a cítit uvolnění bez hranic, to není luxus, ale požitek z dotyku těla a duše

Nechat se unést příjemným pocitem masáže a cítit uvolnění bez hranic, to není luxus, ale požitek z dotyku těla a duše Nechte nás o Vás pečovat MASÁŽE Nechat se unést příjemným pocitem masáže a cítit uvolnění bez hranic, to není luxus, ale požitek z dotyku těla a duše Sportovně rekondiční masáže Ruční masáže prováděné

Více

lázně termály wellness 2013 Maďarsko, Polsko, Slovinsko Česko, Slovensko

lázně termály wellness 2013 Maďarsko, Polsko, Slovinsko Česko, Slovensko lázně termály wellness 2013 Maďarsko, Polsko, Slovinsko Česko, Slovensko Přírodní doplňky stravy z Finclubu Společnost FINCLUB již 20 let nabízí široký sortiment přírodních doplňků stravy, které jsou původem

Více

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LÁZNĚ A WELLNESS POBYTY POBYTOVÉ ZÁJEZDY

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LÁZNĚ A WELLNESS POBYTY POBYTOVÉ ZÁJEZDY POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LÁZNĚ A WELLNESS POBYTY POBYTOVÉ ZÁJEZDY 2015 ITÁLIE FRANCIE NĚMECKO RAKOUSKO ŠVÝCARSKO ŠPANĚLSKO ANGLIE SKOTSKO BENELUX HOLANDSKO POLSKO CHORVATSKO SLOVINSKO MAĎARSKO SLOVENSKO ČESKÁ

Více

Hana Heyduková Jaroslava a Zdeněk Roubíčkovi MUDr. Jaroslav Pišvejc

Hana Heyduková Jaroslava a Zdeněk Roubíčkovi MUDr. Jaroslav Pišvejc Ceník MILÍ HOSTÉ, vítejte v hotelu MONTI, který se těší vynikající pověsti pro svou kvalitní lázeňskou léčebnou péči. Tradiční lázeňský pobyt spojuje prvky klasické lázeňské léčby místními přírodními léčivými

Více

RELAXACE TOUR. cestovní kancelář

RELAXACE TOUR. cestovní kancelář RELAXACE TOUR cestovní kancelář PodjavorinskÈ 1603, 149 00 Praha 4 tel + fax: 283 870 284, 605 582 721, 732 665 713 www.ckrelaxace.cz e-mail: info@ckrelaxace.cz KATALOG 2007 Česko Slovensko Rakousko Maďarsko

Více

léčba v hotelu dvořák geriatrický léčebný program To je vaše geriatrická lázeňská

léčba v hotelu dvořák geriatrický léčebný program To je vaše geriatrická lázeňská geriatrický léčebný program geriatrický léčebný program O procesu stárnutí existují nesčetné teorie: Vědci se zabývali telomerázou, melatoninem, podkalorickou výživou, poškozením buněk, opotřebováním,

Více

Co vás tedy může na dovolené

Co vás tedy může na dovolené fit & fun editorial > Sedavé zaměstnání a pracovní stres nejdou příliš dohromady se zdravím a kondicí. Aktivně odpočívat však lze denně a dokonce i v kanceláři. Samozřejmě není nad dovolenou. Víme, jak

Více

w w w. v n e b i. c z

w w w. v n e b i. c z www.vnebi.cz Srdečně Vás vítáme u nás V nebi Užijte si Vaši dovolenou...... a nechte se rozmazlit pohodovým odpočinkem... za každého počasí... s perfektním servisem a dokonalými službami Budete se cítit

Více

Česká republika. Česká republika. Cestování s ČD travel, s.r.o. Obsah

Česká republika. Česká republika. Cestování s ČD travel, s.r.o. Obsah 1 Vážení přátelé, milí klienti, pro rok 2015 jsme pro vás připravili řadu zajímavých ubytovacích kapacit v České republice. Nabídka je postavena na tradičních a vyzkoušených hotelech a penzionech, lázeňské

Více

cestovní kancelář Litomyšl

cestovní kancelář Litomyšl cestovní kancelář Litomyšl Dovolená 2015 termály moře poznání Vážení přátelé, milí zákazníci! Úvodem nám dovolte, abychom Vám poděkovali za Vaši přízeň a důvěru, neboť díky Vám vstupuje CKL do jubilejní

Více

Ubytovací a stravovací služby v lázních Luhačovice a Ostrožské Nové Vsi. Veronika Tomšů

Ubytovací a stravovací služby v lázních Luhačovice a Ostrožské Nové Vsi. Veronika Tomšů Ubytovací a stravovací služby v lázních Luhačovice a Ostrožské Nové Vsi Veronika Tomšů Bakalářská práce 2011 ABSTRAKT Bakalářská práce popisuje charakteristiku lázeňství a lázeňských služeb. Je především

Více