síla konopí katalog produktů

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "síla konopí katalog produktů"

Transkript

1 síla konopí katalog produktů

2 kvalita a inovace v oblasti péče o zdraví O nás Jsme česká firma se sídlem v Olomouci. Zabýváme se výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem konopných výrobků a doplňků stravy. Nabízíme velmi kvalitní sortiment s širokým využitím. Naše výrobky jsou výsledkem mnohaletého výzkumu a aktivního zkoumání účinků konopí. Vysoká specializace, profesionalita a silná orientace na zákazníka umožnily dynamický rozvoj společnosti a její zařazení mezi významné hráče na trhu. Nedílnou součástí našeho podnikatelského chování je zaměření pozornosti na minimalizaci dopadů naší činnosti na životní prostředí prostřednictvím důsledného dodržování všech právních předpisů týkajících se ochrany životního prostředí a realizací preventivních opatření v oblasti spotřeby a využití energií, surovin a odpadů. know-how Naše know-how je postaveno především na využívání léčivých vlastností konopí a dalších přírodních látek. Konopí má výrazné protizánětlivé, hojivé, analgetické, antibakteriální a antivirální účinky. Tato bylina účinně pomáhá nejen v případě vážných nemocí, ale především při lokální aplikaci v podobě tinktury nebo masti, kde přináší úlevu a rychlé zhojení i při běžných zdravotních problémech. Zvláště dobře se osvědčuje při léčbě civilizačních nemocí a chorob spojených se stářím. Certifikované odrůdy technického konopí, které používáme pro výrobu kosmetických přípravků, mají potlačeny psychoaktivní účinky. Naše přípravky na této bázi jsou naprosto bezpečné a není třeba se obávat návykových látek a zdravotních následků.

3 výroba Naše výroba je alokována v Praze a probíhá v certifikované laboratoři s certifikáty jakosti ISO 9001:2008, s akreditací kontrolní laboratoře pro zkoušení léčiv a dále s certifikátem SVP pro výrobce humánních léčivých přípravků v rozsahu nesterilní přípravky a kontroly jakosti. Důsledná kontrola jakosti produktů je základním pilířem naší výrobní praxe. Cílem všech našich procesů je dodat na trh produkt s odpovídající jakostí, bezpečností a účinností. Zaměřujeme se nejen na kontrolu finálního produktu, ale také na testy vstupních surovin, obalů a kontrolu celého výrobního procesu. Pracovníci zařazeni do výrobního procesu jsou pravidelně proškolování v oblasti hygieny, bezpečnosti a výrobních postupů. certifikované odrůdy konopí potlačené psychoaktivní účinky mezinárodní cena European products awards 2010 konopný olej nejvyšší kvality vyvážený poměr esenciálních olejů

4 OBSAH Pohyb a bolest ARTHROCANN COLLAGEN OMEGA 3-6 FORTE...6 ARTHROCANN... 7 Arthrocann hřejivý...8 MENTHOLCANN ARTHRO...9 Dolorcann Konopná mast Péče o celé tělo Varicann q Handcann q BALcann...15 Balcann dubová kůra gel...16 Balcann dubová kůra...17 cannol...18 orcann...19 Bioaktivní kosmetika Cremcann hyaluron...21 cremcann q cremcann silver cremcann q10 MEN...24 cremcann lipsticann...26 Bath & Shower bodycann body milk bodycann shampoo...29 Bodycann shower gel...30 Bodycann shampoo kids & babies...31 Bodycann shower gel kids & babies Pro nejmenší bodycann body milk Bodycann shampoo kids & babies Bodycann shower gel kids & babies Zdravá výživa Bio konopný olej...36

5 Pohyb a bolest První pomoc při bolestech kloubů, svalů a šlach

6 6 pohyb a bolest INOVaCE V PÉČI O VaŠE KLOUBY arthrocann COllaGen FOrTe arthrocann COLLaGEN Omega 3-6 Forte je špičkový doplněk stravy určený pro přirozenou péči o klouby, chrupavky, šlachy a kloubní vazivo. Obsahuje komplex NaturCOLLaX a další složky: Účinné látky 1 tableta 2 tablety Glukosamin sulfát 800 mg mg Chondroitin sulfát 25 mg 50 mg MSM, kyselina hyaluronová NaturCOLLAX Kolagen typu I a II 225 mg 450 mg Vitamín C 100 mg/125% DDD* 200 mg/250% DDD** Vitamín D ng ng Boswelia, zázvor, kurkuma Omega 3-6 Extrakt ze semen lnu a konopí balení: 60 tbl ean: * DDD - doporučená denní dávka pro dospělé ** obsažené účinné látky při dávkování 2 tablety denně inci: glukosamin sulfát, hydrolyzovaný kolagen, mikrokrystalická celulosa, vitamín C, chondroitin sulfát, MsM, extrakt z lněného semene, extrakt z konopného semene, oxid křemičitý bezvodý, kyselina hyaluronová, boswelia serrata (kadidlovník pilovitý), zázvor, kurkuma, vitamín D 3

7 pohyb a bolest 7 K MaSážI V OBLaSTI KLOUBŮ, SVaLŮ a ŠLaCH arthrocann arthrocann, vysoce účinný gel z konopí s koloidním stříbrem, se díky své konzistenci dobře roztírá, nemastí a je snadno vstřebatelný. Gel pečuje o celé tělo při bolestivých projevech, regeneraci a rehabilitaci po operacích, zlomeninách, výronech, sportu a namáhavých výkonech. Neobsahuje chemické stabilizátory. arthrocann obsahuje 10 účinných přírodních látek, mezi kterými naleznete například: Konopný olej a extrakt z konopných semen Jírovec maďal Kostival lékařský Tea tree oil Tymián lékařský Koloidní stříbro balení: 75 ml EAN: inci: Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., Camphor, Cannabis sativa seed Extract, Cannabis sativa seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Aesculus Hippocastanum Extract, symphytum Officinale Root Extract, Carbomer, Triethanolamine, Melaleuca Leucadendron Cajaputi Oil, styrax Benzoin Resin Oil, Thymus vulgaris Oil, Colloidal silver.

8 8 pohyb a bolest K MaSážI V OBLaSTI KLOUBŮ, SVaLŮ a ŠLaCH arthrocann hřejivý Hřejivý gel z konopí s koloidním stříbrem určený k masáži kůže v oblasti kloubů, svalů, šlach a zad. arthrocann gel z konopí s koloidním stříbrem se díky své konzistenci dobře roztírá, nemastí a je snadno vstřebatelný. Gel pomáhá pečovat o tělo při bolestivých projevech a je vhodný jako doplněk při rehabilitaci, po operacích, zlomeninách a výronech. Neobsahuje chemické stabilizátory. Mimo konopný olej a extrakt obsahuje více než 13 dalších účinných látek, například: Konopný olej a extrakt z konopných semen Kapsaicin Jírovec maďal Tea tree oil Koloidní stříbro Zázvorovník lékařský Skořicovník cejlonský balení: 75 ml EAN: inci: Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., Cannabis sativa seed Extract, Camphor, propylene Glycol, Boswellia serrata Resin Extract, Cannabis sativa seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Aesculus Hippocastanum Fruit Extract, symphytum Officinale Root Extract, Zingiber Officinale Root Extract, Carbomer, Triethanolamine, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Capsicum Frutescens Fruit Extract, Helianthus Annuus seed Oil, Melaleuca Leucadendron Cajaputi Oil, styrax Tonkinensis Resin Extract, Thymus vulgaris Oil, Colloidal silver.

9 pohyb a bolest 9 K MaSážI V OBLaSTI KLOUBŮ, SVaLŮ a ŠLaCH mentholcann arthro Mentholcann arthro chladivý gel se díky své konzistenci dobře roztírá, nemastí a je snadno vstřebatelný. Na kůži nanášejte nejlépe 3x denně v odstupu nejméně 3 hodin. Gel je vhodný k masáži kůže při bolestivých projevech, pro regeneraci a rehabilitaci po operacích, zlomeninách, výronech, sportu a namáhavých výkonech. Originální receptura obsahuje konopný olej, extrakt a celou řadu přírodních látek a silic. Kromě extraktu z konopí a konopného oleje, obsahuje Mentholcann arthro více jak 17 účinných látek, mezi které patří: Jírovec maďal Lecitin Kostival lékařský Kafr Máta peprná Blahovičník kulatoplodý Zázvor lékařský Jedle sibiřská balení: 200 ml ean: inci: Aqua, Alcohol Denat., Cannabis sativa seed Extract, Aesculus Hippocastanum Fruit Extract, symphytum Officinale Root Extract, Cannabis sativa seed Oil, Dicaprylyl Carbonate, Menthol, sodium Acrylates Copolymer, Mentha piperita Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Lecithin, Camphor, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Zingiber Officinale Root Extract, propylene Glycol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, phenylpropanol, propanediol, Caprylyl Glycol, Eugenia Caryophyllus Bud Oil, Abies sibirica Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Thymus vulgaris Oil, Helianthus Annuus seed Oil, Tocopherol.

10 10 pohyb a bolest K MaSážI V OBLaSTI KLOUBŮ, SVaLŮ a ŠLaCH DOlOrCann Konopná mast určená k masáži kůže v oblasti kloubů, šlach, svalů a zad vhodná i pro poúrazovou, rehabilitační a pooperační péči. Mast je vhodná k masáži při bolestivých projevech, regeneraci rehabilitovaných zlomenin, výronech a namáhavých sportovních výkonech. Neobsahuje chemické stabilizátory. Dolorcann poskytuje celkovou péči přesně tam, kde je třeba. Obsahuje řadu účinných látek, mezi které patří například: Konopný olej a extrakt z konopných semen Eukalyptový olej Hřebíkovec kořenný Levandule lékařská rozmarýn lékařský balení: 80 ml EAN: balení: 15 ml EAN: inci: petrolatum, Cannabis sativa seed Oil, Cannabis sativa seed Extract, Olea Europaea Fruit Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil.

11 pohyb a bolest 11 K MaSážI V OBLaSTI KLOUBŮ, SVaLŮ a ŠLaCH konopná mast Univerzální gel s konopným olejem k masáži v oblasti svalů, zad a kloubů. Konopná mast je určena především pro ty, kteří mají potřebu často aplikovat mast na problémové místo a masírovat ho. Dobře se roztírá, je vstřebatelná a nemastí. Masáž tímto produktem pečuje o tělo při bolesti svalů, kloubů a šlach, přispívá k uvolnění svalového napětí a zmírnění otoků. Je ideální pro časté mazání kůže v oblasti kloubů, svalů, šlach a zad, přináší tak dokonalou úlevu tam, kde je potřeba. Originální receptura obsahuje množství pečlivě vybraných účinných přírodních látek. balení: 300 ml EAN: inci: Aqua, Glycerin, Cannabis sativa seed Oil, Alcohol Denat., Camphor, Carbomer, Triethanolamine, Melaleuca Leucadendron Cajaputi Oil, styrax Tonkinensis Resin Extract, Thymus vulgaris Oil, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

12 Péče o celé tělo Komplexní péče díky synergiím

13 péče o celé tělo 13 TĚžKÉ NOHY varicann Q10 Varicann Q10 z konopí s koloidním stříbrem, koenzymem Q10, hesperidinem a alantoinem se podílí na zmírnění akutních i dlouhodobých potíží při pocitu těžkých nohou. Originální receptura obsahuje konopný olej, extrakt a řadu přírodních látek a silic, které zajišťují dokonalou péči o problémové partie. Neobsahuje chemické stabilizátory. Originální receptura obsahuje více než 17 přírodních účinných látek, mezi které patří: Konopný olej a extrakt z konopných semen Vinná réva Vilín virginský Pupečník asijský Hesperidin Komonice lékařská Listnatec ostnitý balení: 75 ml EAN: inci: Aqua, Glycerin, propylene Glycol, Cannabis sativa seed Extract, Aesculus Hippocastanum Fruit Extract, Alcohol Denat., peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Hamamelis virginiana Leaf Extract, Ruscus Aculeatus Root Extract, Cannabis sativa seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, vitis vinifera Leaf Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Melilotus Officinalis Extract, Dimethicone, Troxerutin, Carbomer, Triethanolamine, Cymbopogon Citratus Leaf Oil, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Diosmine, ubiquinone, Hesperidin, Colloidal silver.

14 14 péče o celé tělo SUCHÉ a POPraSKaNÉ ruce handcann Q10 regenerační a ochranný krém na pokožku rukou s koezymem Q10 a alantoinem je vhodný pro suchou a popraskanou kůži. Díky nenasyceným mastným kyselinám a dalším látkám obsaženým v použité receptuře účinně pečuje o kůži rukou a nehtová lůžka. Krém je vyvinutý pro každodenní potřebu a můžete jej proto používat opakovaně po celý den. Jeho konzistence je vhodná zvláště pro lidi, kterým klasické krémy nevyhovují. Po nanesení na kůži se rychle vstřebá a nezanechává mastný pocit. balení: 75 ml EAN: inci: Aqua, Glycerin, Cetyl peg/ppg-10/1 Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Cetyl palmitate, Cannabis sativa seed Oil, Allantoin, ubiquinone, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

15 péče o celé tělo 15 KŮžE a regenerace balcann Konopná mast Balcann je vhodná při kožních problémech s popraskanou, podrážděnou, suchou a poškozenou pokožkou se sklony k šupinatění. Obsažené látky jsou známé svou schopností příznivě působit na opruzeniny, zapařeniny, proleženiny, jizvy, strie a na mnohá další poranění nebo kožní defekty. Neobsahuje chemické stabilizátory. Balcann obsahuje celou řadu přírodních účinných látek, mezi které patří: Konopný olej a extrakt z konopných semen Santalové dřevo Cedr atlantský Levandule lékařská Myrta obecná Olivový olej balení: 80 ml EAN: balení: 15 ml EAN: inci: petrolatum, Cannabis sativa seed Oil, Cannabis sativa seed Extract, Olea Europaea Fruit Oil, Amyris Balsamifera Bark Oil, Cedrus Atlantica Bark Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Myrtus Communis Oil.

16 16 péče o celé tělo PraSKLINY, KŮžE balcann DubOvá kůra Gel Balcann dubová kůra gel s koloidním stříbrem, D-panthenolem, alantoinem a hesperidinem je vhodná na kůži po hemoroidech. Vysoký obsah dubové kůry pečuje o popraskanou a vysušenou pokožku. Gelová konzistence se vyznačuje rychlým vstřebáním a nezanechává mastný pocit na pokožce. Neobsahuje chemické stabilizátory. Balcann dubová kůra gel obsahuje více než 18 účinných látek. Mezi tyto složky patří: Konopný olej a extrakt z konopných semen aloe vera rakytník řešetlákový Listnatec ostnitý Guaiazulene Vilín virginský Tea tree oil balení: 75 ml EAN: inci: Aqua, propylene Glycol, quercus Robur Bark Extract, Glycerin, Cannabis sativa seed Extract, Aloe Barbadensis Leaf juice, peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Hamamelis virginiana Leaf Extract, Ruscus Aculeatus Root Extract, Alcohol Denat., panthenol, Cannabis sativa seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Aesculus Hippocastanum Fruit Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Carbomer, Triethanolamine, Eugenia Caryophyllus Bud Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Allantoin, Bisabolol, Diosmine, Hesperidin, Guaiazulene, Colloidal silver.

17 péče o celé tělo 17 balení: 80 ml EAN: balení: 15 ml EAN: PraSKLINY, KŮžE balcann DubOvá kůra Konopná mast s D-panthenolem na popraskanou, podrážděnou pokožku a pro regeneraci po hemoroidech. Tato mast slouží pro péči o silně poškozenou a odlupující se pokožku. Příznivě působí všude tam, kde něco pálí nebo svědí. Mast lze využít pro citlivou či problematickou pleť. Neobsahuje chemické stabilizátory. Balcann dubová kůra obsahuje více než 11 účinných látek, například: Konopný olej a extrakt z konopných semen rakytník řešetlákový Santalové dřevo Bambucké máslo Cedr atlantský Myrta obecná Dubová kůra inci: petrolatum, Cannabis sativa seed Oil, Cannabis sativa seed Extract, Olea Europaea Fruit Oil, Butyrospermum parkii Butter, Alcohol Denat., quercus Robur Bark Extract, panthenol, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil, Glyceryl stearate, Amyris Balsamifera Bark Oil, Cedrus Atlantica Bark Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Myrtus Communis Oil.

18 18 péče o celé tělo VLaSY, KOUPELE, MaSážE CannOl Velmi kvalitní konopný olej s příznivými účinky pro celé tělo bez chemických stabilizátorů. Obsažené přírodní látky pečují o kůži v oblasti kloubů, svalů a šlach, napomáhají uvolňovat blokády a křeče. Vhodné jsou při masáži, pro regeneraci a rehabilitaci po operacích, zlomeninách, výronech, ozařování a po namáhavých sportovních výkonech. Své využití nacházejí i v kosmetice při prevenci proti stárnutí kůže, vráskám, suché kůži a na vlasy. Neobsahuje chemické stabilizátory. Olej je bohatý na esenciální nenasycené mastné kyseliny omega 3-6, vitaminy a, B1, B2, B6, C, E, fytosteroly, fytiny a řadu důležitých minerálních látek. Dokonalou péči o tělo zajistí, kromě konopného oleje, také obsažený olej z mandarinky klementinky či olej z grapefruitu. balení: 100 ml EAN: balení: 30 ml EAN: inci: Cannabis sativa seed Oil, Cannabis sativa seed Extract, Olea Europaea Fruit Oil, Citrus Clementina peel Oil, Citrus Grandis peel Oil, Citrus Reticulata peel Oil.

19 péče o celé tělo 19 ZUBY, DáSNĚ OrCann Koncentrovaná ústní voda ke každodenní péči o ústní dutinu. Obsažené přírodní látky zlepšují stav dutiny ústní při potížích se zuby, zápachem z úst, napomáhá při prevenci paradentózy, krvácení dásní, aftů a oparů. Ústní voda má široké spektrum použití. Lze ji aplikovat ve zředěné formě v ústní dutině nebo lokálně pomocí vatového tamponu přímo na postižené místo. Z koncentrátu lze získat až 3 litry ústní vody. Dokonalou péči o dutinu ústní zajistí, kromě extraktu a oleje z konopí, také kůra citroníku bergamotového či velmi známá šalvěj lékařská. Neobsahuje chemické stabilizátory. balení: 30 ml EAN: balení: 10 ml EAN: inci: Cannabis sativa seed Extract, Aqua, Alcohol Denat., Citrus Bergamia Leaf Oil, Mentha piperita Oil, salvia Officinalis Oil, stevia Rebaudiana Extract.

20 Bioaktivní kosmetika Pravý zázrak přírody

21 Bioaktivní kosmetika 21 PLEŤ, VráSKY CremCann hyaluron Omlazující pleťový krém z konopí obsahuje 3 typy kyseliny hyaluronové. Vysoký obsah kyseliny hyaluronové napomáhá přirozenou cestou obnovit objem pleti a tím viditelně vyhlazuje vrásky. Kyselina hyaluronová aktivuje přirozené funkce organismu a působí hluboko do všech kožních vrstev. Cremcann Hyaluron obsahuje řadu účinných přírodních látek: Kyseliná hyaluronová - 3 typy Konopný olej a extrakt z konopných semen Citroník pomerančový Santalové dřevo Levandule lékařská Pelargónie vonná balení: 50 ml EAN: balení: 15 ml EAN: inci: Aqua, petrolatum, Cetearyl Alcohol, Cannabis sativa seed Extract, paraffinum Liquidum, Cannabis sativa seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Alcohol Denat., sodium Cetyl sulfate, sodium Hyaluronate, Ascorbic Acid, Amyris Balsamifera Bark Oil, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Lavandula Angustifolia Oil, pelargonium Graveolens Oil, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

22 22 Bioaktivní kosmetika PLEŤ, VráSKY, regenerace CremCann Q10 regenerační pleťový krém z konopí s koenzymem Q10 pro pravidelnou péči o pleť. Vysoký obsah koenzymu Q10 a nenasycené mastné kyseliny Omega 3-6 podporují regeneraci, zabraňují tvorbě vrásek, dodávají buňkám energii a chrání pokožku před poškozením toxickými volnými radikály. Spolehlivě pečují o pokožku a obnovují její přirozenou rovnováhu. Mezi obsažené přírodní aktivní látky patři: Konopný olej a extrakt z konopných semen Citroník pomerančový Jojobový olej Levandule lékařská Santalové dřevo Pelargónie vonná Koenzym Q10 balení: 50 ml EAN: balení: 15 ml EAN: inci: Aqua, petrolatum, Cetearyl Alcohol, Cannabis sativa seed Extract, Cannabis sativa seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, paraffinum Liquidum, simmondsia Chinensis seed Oil, Alcohol Denat., sodium Cetyl sulfate, ubiquinone, Amyris Balsamifera Bark Oil, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Lavandula Angustifolia Oil, pelargonium Graveolens Oil, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

23 Bioaktivní kosmetika 23 PLEŤ a akné CremCann silver Blahodárný krém s koloidním stříbrem určený k lokální aplikaci při projevech akné a na kůži po oparech. Přírodní účinné látky společně s nanočásticemi koloidního stříbra účinně napomáhají zmírnit projevy akné. Tento krém napomáhá obnovit přirozenou krásu pokožky a je obvykle vhodný i pro velmi citlivou a poškozenou pleť. Skvělou účinnost tohoto krému zajišťuje řada účinných látek, mezi které patří například: Koloidní stříbro Konopný olej a extrakt z konopných semen Citroník pomerančový Levandule lékařská Pelargónie vonná Santalové dřevo balení: 15 ml EAN: inci: Aqua, petrolatum, Cetearyl Alcohol, Cannabis sativa seed Extract, paraffinum Liquidum, Cannabis sativa seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Alcohol Denat., sodium Cetyl sulfate, Amyris Balsamifera Bark Oil, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Lavandula Angustifolia Oil, pelargonium Graveolens Oil, Colloidal silver.

24 24 Bioaktivní kosmetika PLEŤ, VráSKY, regenerace CremCann Q10 men regenerační pleťový krém pro muže z konopí s koenzymem Q10. Vysoký obsah koenzymu Q10, konopný olej a extrakt podporují regeneraci, dodávají buňkám energii a chrání mužskou pokožku před poškozením toxickými volnými radikály. Cremcann Q10 viditelně zmírňuje zarudnutí a podráždění po holení. Mezi obsažené přírodní aktivní složky patří: Konopný olej a extrakt z konopných semen Koenzym Q10 Omega 3-6 Jojobový olej Olivový olej Santalové dřevo Citroník pomerančový balení: 50 ml EAN: balení: 15 ml EAN: inci: Aqua, petrolatum, Cetearyl Alcohol, Cannabis sativa seed Extract, Cannabis sativa seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, paraffinum Liquidum, simmondsia Chinensis seed Oil, Alcohol Denat., sodium Cetyl sulfate, ubiquinone, Amyris Balsamifera Bark Oil, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Lavandula Angustifolia Oil, pelargonium Graveolens Oil, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

25 Bioaktivní kosmetika 25 PLEŤ a VráSKY CremCann regenerační a zvláčňující pleťový krém pro každodenní péči o pleť. Použité přírodní látky jsou známy jako osvědčený prostředek pro dlouhodobé zvláčnění, hydrataci, regeneraci a omlazení i velmi suché, popraskané kůže. Je vhodný pro všechny typy pleti i pro odlupující se pokožku. Tento pleťový krém obsahuje velké množství účinných látek, mezi které patří: Konopný olej a extrakt z konopných semen Santalové dřevo Citroník pomerančový Olivový olej Levandule lékařská Pelargónie vonná balení: 50 ml EAN: balení: 15 ml EAN: inci: Aqua, petrolatum, Cetearyl Alkohol, Cannabis sativa seed Extract, paraffinum Liquidum, Cannabis sativa seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Alcohol Denat., sodium Cetyl sulfate, Amyris Balsamifera Bark Oil, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Lavandula Angustifolia Oil, pelargonium Graveolens Oil, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

26 26 Bioaktivní kosmetika BaLZáM Na rty lipsticann Balzám z konopí pro péči o rty se včelím voskem vhodný jako prevence proti popraskaným rtům a koutkům. Obsažené látky dlouhodobě pečují o rty, které zůstávají vláčné a pevné. Balzám pomáhá vysušeným nebo popraskaným rtům, chrání je před sluncem a nepříznivými vlivy prostředí, dodává jim zdravý vzhled a působí jako prevence proti bolavým koutkům. Neobsahuje chemické stabilizátory. Lipsticann obsahuje množství účinných látek, mezi které patří například: Konopný olej a extrakt z konopných semen Včelí vosk Bambucké máslo Kůra pomeranče Stévie sladká Pelargónie vonná balení: 15 ml EAN: inci: petrolatum, Cera Alba, paraffin, Butyrospermum parkii Butter, Cannabis sativa seed Extract, Cannabis sativa seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Citrus Aurantium Dulcis Oil, pelargonium Graveolens Oil, stevia Rebaudiana Extract.

27 bath & shower Synergie pro vaše tělo i mysl

28 28 Bath & shower SVĚžÍ TĚLOVÉ MLÉKO bodycann body milk Svěží tělové mléko se solí z Mrtvého moře, D-panthenolem a konopným olejem. Sůl má vysoký obsah hořčíku, vápníku, bromidů a sulfátů. Bodycann body milk díky nenasyceným mastným kyselinám omega 3-6 přináší zklidňující účinky pleti a celému tělu. Hydratuje a pečuje i o velice citlivou pokožku a kůži s kožními problémy jako je akné či lupénka. Toto pečující mléko obsahuje množství účinných látek, mezi kterými najdete například: D-panthenol aloe vera Kyselina askorbová Sůl z Mrtvého moře Konopný olej a olivový olej Vitamin E balení: 250 ml EAN: inci: Aqua, paraffinum Liqiudum, propylene Glykol, polyacrylamide C13-14 isoparafin at Laureth- 7, Ceteareth 6 at stearylalcohol, Olea Europea, Aloe Barbadensis, panthenol, Cannabis sativa Oil, Maris sal, phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Benzyl Benzoate, Hexylcinnamic Aldehyd, Coumarin.

29 Bath & shower 29 ŠaMPON PrO POŠKOZENÉ VLaSY bodycann shampoo Šampon s keratinem a D-panthenolem pro poškozené vlasy s obsahem konopí pečující o vlasy a pokožku hlavy. Použité účinné látky podporují zdraví pokožky a zabraňování vypadávání vlasů a tvorbě lupů. Zároveň mají antiseptické a antibakteriální účinky. Šampon ulevuje od svědění. Díky obsahu organického pěnidla je vhodný i pro citlivou pokožku. Mezi obsažené účinné látky patří: Keratin Cedr atlantský D-panthenol Konopný olej arganový olej Santalové dřevo balení: 250 ml EAN: inci: Aqua, sodium Cocoamphoacetate, Glycerin, Lauryl Glucosid, sodium Cocoyl Glutamate, polyglyceryl-4 Caprate, sodium stearoyl Lactylate, sodium Caproyl/Lauroyl Lactyl Lactate, Triethyl Citrate, Hydrolyzed Keratin, sorbitan sesquicaprylate, Glyceryl Oleate, panthenol, Citric Acid, Cannabis sativa seed Oil, saccharide isomerate, Argania spinosa Kernel Oil, Amyris Balsamifera Bark Oil, Cedrus Atlantica Bark Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Myrtus Communis Leaf Oil, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

30 30 Bath & shower regenerační SPrCHOVý GEL bodycann shower Gel regenerační sprchový gel s D-panthenolem a vysokým obsahem nenasycených mastných kyselin určený k péči o pokožku těla. Sprchový gel pro suchou pokožku účinně podporuje zdraví pokožky, zanechává pokožku hydratovanou, ulevuje od svědění a také zmírňuje projevy kožních nemocí. Díky použitým účinným látkám a organickému pěnidlu je vhodný i pro citlivou pokožku. Sprchový gel obsahuje řadu účinných látek např.: D-panthenol Konopný olej Kyselina palmitová Cedr atlantský Santalové dřevo Myrta obecná balení: 250 ml EAN: inci: Aqua, sodium Cocoamphoacetate, Glycerin, Lauryl Glucosid, sodium Cocoyl Glutamate, Cannabis sativa seed Oil, polyglyceryl-3 stearate, sodium stearoyl Lactylate, stearic Acid, palmitic Acid, sorbitan sesquicaprylate, Glyceryl Oleate, Cetearyl Alcohol, Citric Acid, panthenol, saccharide isomerate, Amyris Balsamifera Bark Oil, Cedrus Atlantica Bark Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Myrtus Communis Leaf Oil, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

31 Bath & shower 31 ZKLIDŇUJÍCÍ DĚTSKý ŠaMPON bodycann shampoo kids & babies Šampon určený pro tu nejcitlivější dětskou pokožku a péči o jemné vlasy. Výtažek z měsíčku lékařského pečuje o vlasovou pokožku a napomáhá tak zlepšení celkového zdraví vlasů. Šampon zmírňuje pocit svědění a projevy kožních onemocnění, proto je vhodný i pro problematickou pokožku. Obsahuje přírodní organické pěnidlo, proto je vhodný i pro citlivou dětskou pokožku. Tato originální receptura obsahuje řadu účinných látek: D-panthenol Konopný olej Organické pěnidlo z kokosu Levandule lékařská arganový olej Měsíček lékařský balení: 250 ml EAN: inci: Aqua, sodium Cocoamphoacetate, Glycerin, Lauryl Glucosid, sodium Cocoyl Glutamate, polyglyceryl-4 Caprate, Calendula Officinalis Flower Extract, sorbitan sesquicaprylate, Glyceryl Oleate, sodium stearoyl Lactylate, Citric Acid, panthenol, Lavandula Angustifolia Oil, Cannabis sativa seed Oil, Argania spinosa Kernel Oil, saccharide isomerate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

32 32 Bath & shower DĚTSKý SPrCHOVý GEL bodycann shower Gel kids & babies Šetrný dětský sprchový gel s konopím určený pro tu nejcitlivější dětskou pokožku s D-panthenolem a vysokým obsahem nenasycených mastných kyselin omega 3-6. Olej z levandule lékařské a arganový olej zmírňují pocit svědění a projevy kožních onemocnění, proto je tento sprchový gel vhodný i pro problematickou pokožku. Sprchový gel obsahuje pouze přírodní pěnidlo. Sprchový gel pro děti obsahuje více než 9 účinných přírodních látek: Organické pěnidlo z kokosu Levandule lékařská D-panthenol Měsíček lékařský Konopný olej Kyselina palmitová balení: 250 ml EAN: inci: Aqua, sodium Cocoamphoacetate, Glycerin, Lauryl Glucosid, sodium Cocoyl Glutamate, Cannabis sativa seed Oil, polyglyceryl-3 stearate, Calendula Officinalis Flower Extract, sodium stearoyl Lactylate, palmitic Acid, stearic Acid, sorbitan sesquicaprylate, Glyceryl Oleate, Cetearyl Alcohol, Citric Acid, panthenol, saccharide isomerate, Lavandula Angustifolia Oil, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

33 pro nejmenší certifikováno pro děti 0-3 let

34 34 pro nejmenší Dokonalou péči o vaše nejmenší poskytuje řada Bodycann Kids&Babies. Produkty z této řady byly pečlivě vyvinuty, aby co nejšetrněji hýčkaly i tu nejcitlivější pokožku a vlásky. Složení této tělové péče je bohaté na široké spektrum účinných látek, které nedráždí pokožku a pečují o její zdraví a jemnost.

35 pro nejmenší 35 bodycann body milk Tělové mléko, které pečuje i o tu nejjemnější pokožku. Vysoký obsah D-panthenolu, nenasycených mastných kyselin omega 3-6 a dalších účinných přírodních látek, jako je sůl z Mrtvého moře, pečuje o zdraví pokožky celé rodiny. bodycann shampoo kids & babies Šampon speciálně vyvinutý pro ty nejjemnější vlásky vašich nejmenších. Kromě množství účinných přírodních látek obsahuje také přírodní pěnidlo, které méně pění a proto neztéká do očí. balení: 250 ml EAN: balení: 250 ml EAN: bodycann shower Gel kids & babies Šetrný sprchový gel, se kterým bude večerní koupání zábava. Tento gel je bohatý na přírodní látky, obsahuje přírodní pěnidlo pro dokonalou koupel a olej z levandule lékařské, který vaše děti ukolébá. balení: 250 ml EAN:

36 36 Zdravá výživa balení: 500 ml EAN: balení: 250 ml EAN: zdravá výživa Bio konopný olej Konopný olej nejvyšší kvality se vyznačuje přírodní ořechovou chutí. Je za studena lisovaný z certifikovaného, potravinářského bio konopí bez obsahu THC. Olej má zelenou barvu a charakteristickou vůni. Je bohatý na nenasycené mastné kyseliny omega 3 a 6, které jsou v ideálním poměru 1:3 a jsou nepostradatelné pro naše tělo. Konopný olej je bohatý na tyto látky tělu vlastní: Vitamíny A, B, E, C a D Minerály (hořčík, draslík, vápník a železo) Fytosteroly Tento 100% rostlinný olej je vhodný pro děti, dospělé, vegetariány i vegany. Pro podporu krevního oběhu, zdravého srdce a podporu snížení cholesterolu v krvi, užívejte pravidelně 1-2 lžíce oleje denně. Lze jej využít ve studené kuchyni. Oblíbený je zvláště při přípravě salátových zálivek. Stačí malé množství, aby vaše pokrmy získaly příjemnou ořechovou chuť. Olej je nevhodný pro smažení a pečení.

37 Kam směřujeme Naším posláním je přinášet na trh nejkvalitnější produkty z konopí a jejich prostřednictvím zvyšovat kvalitu života co nejvíce lidem. Pozornost zaměřujeme především na výzkum a vývoj nových produktů. Inovace jsou klíčem k našemu úspěchu. Výzkumná činnost je zabezpečována týmem zkušených výzkumných pracovníků ve spolupráci s partnerskými společnostmi, výzkumnými ústavy, vysokými školami a univerzitami v rámci celé České republiky i zahraničí.

elekronický katalog pro zákazníky 2 / 2015 katalog plný

elekronický katalog pro zákazníky 2 / 2015 katalog plný elekronický katalog pro zákazníky 2 / 2015 letní SLEVY katalog plný NOVINEK! NOVINKY vitamíny DOPLŇKY STRAVY / str. 6-11 bylinné masti MĚSÍČKOVÁ MAST / str. 12 DUBOVÁ, KALCIOVÁ MAST / str. 13 péče po opalování

Více

ROSA SELVATICA. Azienda Agricola e Laboratorio Cosmetico delle Dott.sse Ferrari. Příroda nabízí svoji nejlepší KOSMETIKU tomu... ...

ROSA SELVATICA. Azienda Agricola e Laboratorio Cosmetico delle Dott.sse Ferrari. Příroda nabízí svoji nejlepší KOSMETIKU tomu... ... ROSA SELVATICA Azienda Agricola e Laboratorio Cosmetico delle Dott.sse Ferrari Příroda nabízí svoji nejlepší KOSMETIKU tomu......kdo ji umí ocenit Výroba a prodej 100% PŘÍRODNÍ BIOLOGICKÉ KOSMETIKY Jak

Více

LÉČIVÉ KONOPÍ. produktový katalog KO N O PÍ K A N A DY. přírodní kosmetika z konopí. www.cannaderm.cz

LÉČIVÉ KONOPÍ. produktový katalog KO N O PÍ K A N A DY. přírodní kosmetika z konopí. www.cannaderm.cz LÉČIVÉ KONOPÍ NEJVYŠŠÍ KO N O PÍ KVALITA K A N A DY Z produktový katalog přírodní kosmetika z konopí www.cannaderm.cz O Cannadermu S KONOPNOU KOSMETIKOU JSME PŘIŠLI JAKO PRVNÍ V ČR Cannaderm je na trhu

Více

Nabídkový katalog ručně vyráběných mýdel

Nabídkový katalog ručně vyráběných mýdel Nabídkový katalog ručně vyráběných mýdel OBECNĚ O MÝDLE Mýdlo příjemně voní a krásně vypadá, což jsou většinou naše základní požadavky na mycí prostředek. Nemohli bychom však při každodenním kontaktu s

Více

Krém proti vráskám ETANI

Krém proti vráskám ETANI Krém proti vráskám ETANI Collagen Intensive Anti-Wrinkle Cream Díky využití nejmodernějších poznatků má Intensivní kolagenový protivráskový krém ETANI velmi silný hydratační efekt, který je oproti působení

Více

KATALOG PLEŤOVÉ KOSMETIKY

KATALOG PLEŤOVÉ KOSMETIKY KATALOG PLEŤOVÉ KOSMETIKY Zdravá a krásná pleť umocňuje celkový vzhled a podtrhuje osobnost každé ženy. Značka ALCINA představuje cílenou péči o zdraví i krásu pleti a vlasů. Značka ALCINA představuje

Více

Přírodní kosmetika Řešení Vašich kožních problémů www.tepezcohuite.cz

Přírodní kosmetika Řešení Vašich kožních problémů www.tepezcohuite.cz Přírodní kosmetika Řešení Vašich kožních problémů www.tepezcohuite.cz Přírodní kosmetika Tepezcohuite je novinkou na českém trhu. Hlavní složkou produktu je extrakt ze stromu Tepezcohuite, který roste

Více

Profesionální německá přírodní kosmetika DR. BELTER

Profesionální německá přírodní kosmetika DR. BELTER Profesionální německá přírodní kosmetika DR. BELTER Profesionální koncepce péče o pleť Individuální a zodpovědný přístup Přípravky pro kosmetická studia a salony www.belter.cz DR. BELTER základní přehled

Více

Obnovující maska na obličej a krk Minerální komplex Účinek Použití Balení: Kód: Tonizující maska s omlazujícím efektem Lotos Účinek Použití Balení:

Obnovující maska na obličej a krk Minerální komplex Účinek Použití Balení: Kód: Tonizující maska s omlazujícím efektem Lotos Účinek Použití Balení: Obnovující maska na obličej a krk Minerální komplex Vitamínová a minerální první pomoc pro unavenou pleť obličeje a krku. Maska stimuluje výměnné procesy, obohacuje pokožku o vitamíny, makro a mikroelementy,

Více

DELAROM A PŘÍRODA DELAROM A VŮNĚ DELAROM A KRÁSA

DELAROM A PŘÍRODA DELAROM A VŮNĚ DELAROM A KRÁSA Nature Arôme Beauté FILOSOFIE DELAROMU Původ značky DELAROM je spojen s příběhem Andre a Christine Benetových. Tito milovníci aromaterapie, získali během 30 let v kosmetickém průmyslu (značky Decleor a

Více

NÁPOJE NA PITNÝ REŽIM

NÁPOJE NA PITNÝ REŽIM 1) Nápoje na pitný režim OBSAH 2) Voda - základ života 3) Péče o zdraví 4) Komu se nelení, tomu se zelení 5) Za méně peněz - nadstandardní kvalitu 6) Štíhlá těla 7) Doplňkový sortiment 2 NÁPOJE NA PITNÝ

Více

Vážení zákazníci, Tak teď už víte vše potřebné. S přátelským pozdravem. Petr Michálek-majitel

Vážení zákazníci, Tak teď už víte vše potřebné. S přátelským pozdravem. Petr Michálek-majitel Vážení zákazníci, otevřením tohoto katalogu máte možnost seznámit se s našimi produkty. Dovolte mi úvodem několik slov. Projekt Klubu GLOBAL 3000 vznikl v roce 1999. Jeho cílem je vybudovat stabilní, seriózní,

Více

COSMETICS. Sfagnum Cosmetic. kosmetika, která působí blahodárně na pokožku celého těla KOSMETIKA S RAŠELINOVÝM EXTRAKTEM

COSMETICS. Sfagnum Cosmetic. kosmetika, která působí blahodárně na pokožku celého těla KOSMETIKA S RAŠELINOVÝM EXTRAKTEM COSMETICS Sfagnum Cosmetic kosmetika, která působí blahodárně na pokožku celého těla KOSMETIKA S RAŠELINOVÝM EXTRAKTEM KOSMETIKA Sfagnum Cosmetic je kosmetika, která díky vysokému obsahu minerálních látek

Více

HIGH CARE COSMETICS kosmetická péče na vysoké úrovni FACIAL BODY NUTRI

HIGH CARE COSMETICS kosmetická péče na vysoké úrovni FACIAL BODY NUTRI HIGH CARE COSMETICS kosmetická péče na vysoké úrovni FACIAL BODY NUTRI adresa Vašeho High Care Centra Odjakživa je zdravá a hladká pleť symbolem krásy. Bohužel to není samozřejmostí. Firma Weyergans má

Více

Pleuramax. Maxík Glukan Junior. Produktový katalog. Strana 1

Pleuramax. Maxík Glukan Junior. Produktový katalog. Strana 1 Beta glukany Pro koho jsou glukany určeny? I když se cí7te zdravě, doporučuje se užívání beta- glukanu jako prevence. Mnoho lidí používá beta- glukan v období chřipkových a virových epidemií. Je určený

Více

Stimulace metabolismu. Na slunci i ve stínu. Hříšně kluzká těla. Jak zatočit s volnými radikály. Zloději paměti. Křečové žíly

Stimulace metabolismu. Na slunci i ve stínu. Hříšně kluzká těla. Jak zatočit s volnými radikály. Zloději paměti. Křečové žíly číslo 1 duben 2015 Na slunci i ve stínu Jak zatočit s volnými radikály Zloději paměti Stimulace metabolismu Hříšně kluzká těla Křečové žíly PRO KAŽDÉHO, KDO RÁD O SEBE PEČUJE Dětská mast na opruzeniny

Více

Pokud projevíte zájem poznat naše produkty, s důvěrou se obraťte na našeho poradce, který Vás podrobně seznámí s jednotlivými produkty.

Pokud projevíte zájem poznat naše produkty, s důvěrou se obraťte na našeho poradce, který Vás podrobně seznámí s jednotlivými produkty. Vážení zákazníci, otevřením tohoto katalogu máte možnost seznámit se s našimi produkty. Dovolte mi úvodem několik slov. Projekt Klubu GLOBAL 3000 vznikl v roce 1999. Jeho cílem je vybudovat stabilní, seriózní,

Více

Doc. MUDr. Otakar Feřtek, Csc.

Doc. MUDr. Otakar Feřtek, Csc. Na začátku devadesátých let jsem se seznámil s Doc. MUDr. Otakarem Feřtekem, CSc., jedním z nejlepších a nejzkušenějších dermatologů tehdejšího Československa. Ač naše setkání nebyla častá, byl to právě

Více

NOVINKA. Jaro 2012 S KAROTENOIDY. Bylinky krásy a mládí Sladká detoxikace Candelilla & oleogely Jak na opruzeniny Wine Wellness OPALOVACÍ OLEJE

NOVINKA. Jaro 2012 S KAROTENOIDY. Bylinky krásy a mládí Sladká detoxikace Candelilla & oleogely Jak na opruzeniny Wine Wellness OPALOVACÍ OLEJE časopis pro Vás Jaro 2012 Bylinky krásy a mládí Sladká detoxikace Candelilla & oleogely Jak na opruzeniny Wine Wellness NOVINKA OPALOVACÍ OLEJE S KAROTENOIDY Více na str. 12 3x NOVÉ WELLNESS OLEOGELY ZEŠTÍHLUJÍCÍ

Více

JARO 2015 Katalog platný od 28. 2. 2015 do 29. 5. 2015. FORSIL AKTIV OXI 1 kg. nebo. TENTO COOL AQUA balení 8 rolí, třívrstvý

JARO 2015 Katalog platný od 28. 2. 2015 do 29. 5. 2015. FORSIL AKTIV OXI 1 kg. nebo. TENTO COOL AQUA balení 8 rolí, třívrstvý ZA KAŽDÝCH SI ZVOLTE: v hodnotě 85 Kč JARO 2015 Katalog platný od 28. 2. 2015 do 29. 5. 2015 1000 Kč VAŠÍ OBJEDNÁVKY ZDARMA Popis výrobků najdete na str. 50 FORSIL AKTIV OXI 1 kg nebo TENTO COOL AQUA balení

Více

Katalog Finské přírodní doplňky stravy

Katalog Finské přírodní doplňky stravy Pro potřeby lékařů a členů Lékařského grémia Finclubu Finclub slaví 20 let Finclub plus, a.s. 2012 / 2013 Katalog Finské přírodní doplňky stravy Komu jsou určeny produkty Finclubu? Pečujeme o Vaše zdraví

Více

zdarma! O vegetariánství a biopotravinách s MUDr. Luňáčkem Kvasinky - indikátor zdraví nebo skrytý nepřítel? Jarní osvěžující saláty

zdarma! O vegetariánství a biopotravinách s MUDr. Luňáčkem Kvasinky - indikátor zdraví nebo skrytý nepřítel? Jarní osvěžující saláty únor -březen jaro 2009 magazín zdravého životního stylu zdarma! Jarní osvěžující saláty Protikvasinková dieta Tipy proti jarní únavě O vegetariánství a biopotravinách s MUDr. Luňáčkem Novinky na trhu Kvasinky

Více

MANUÁL PRO KOSMETICKÉ SALONY

MANUÁL PRO KOSMETICKÉ SALONY MANUÁL PRO KOSMETICKÉ SALONY www.cosmeticanatura.cz www.argital.cz MANUÁL PRO KOSMETICKÉ SALONY Obsah Přírodní kosmetika Argital Certifikace Úvod Kosmetické působení zeleného jílu Trojí účinek zeleného

Více

ČERVENÉ VÍNO bio Certifikát organického zemědělství

ČERVENÉ VÍNO bio Certifikát organického zemědělství KATALOG 2008 Certifikované organické bylinné přípravky Certifikované bylinné čaje Tulsi Speciální nápoje a přípravky Přírodní masti a oleje Speciální koření a směsi Ájurvédská kosmetika Knihy a další přípravky

Více

PRODUKTY 2014. Dávkování. Doporučené dávkování na etiketě bývá někdy poloviční než bývá účinná dávka. Lze začít s polovičními dávkami

PRODUKTY 2014. Dávkování. Doporučené dávkování na etiketě bývá někdy poloviční než bývá účinná dávka. Lze začít s polovičními dávkami PRODUKTY 2014 Výhody našich přípravků ISO 9001 : 2000 celosvětový certifikát kvality BIO-CZ český certifikát kvality EKOCERT evropský certifikát organické kvality GMP správná výrobní praxe USDA Organic

Více

Integra zastaví čas, pohladí Vaše smysly, navodí harmonii duše a těla.

Integra zastaví čas, pohladí Vaše smysly, navodí harmonii duše a těla. Katalog produktů Integra zastaví čas, pohladí Vaše smysly, navodí harmonii duše a těla. INTEGRA Profesionální pleťová kosmetika Společnost Procosmetik Integra zahájila svoji činnost v roce 1985 v Barceloně.

Více

Umět o sebe pečovat a žít s čistě přírodními produkty

Umět o sebe pečovat a žít s čistě přírodními produkty Umět o sebe pečovat a žít s čistě přírodními produkty Produktkatalog Katalog výrobků tal og gültig platný ab od 01.11.2008 01.10.2009 11.20 08 bis 30.09.2009 09.2009 09 Aus Ze spolupráce der Zusammenarbeit

Více

kosmetika z mořských řas a minerálů

kosmetika z mořských řas a minerálů kosmetika z mořských řas a minerálů Moře, vaše zahrada krásy. Francouzská značka THALGO přináší již více než 45 let bohatství a výjimečný potenciál moře ve formě profesionálních ošetření, zkrášlujících

Více

KATALOG KOSMETIKY. www.vitaminy-mineraly.cz

KATALOG KOSMETIKY. www.vitaminy-mineraly.cz KATALOG KOSMETIKY 2011 www.vitaminy-mineraly.cz CureTouch Terapeutická péče pro každý Váš den ALOE VERA...strana 4 a 5 bylinné mléko, pleťový krém Není to jen obyčejná kůže. Je to nádherný a neuvěřitelně

Více

KATALOG KOSMETIKY 2012/I. www.vitaminy-mineraly.cz

KATALOG KOSMETIKY 2012/I. www.vitaminy-mineraly.cz KATALOG KOSMETIKY 2012/I www.vitaminy-mineraly.cz CureTouch Terapeutická péče pro každý Váš den ALOE VERA...strana 4 a 5 bylinné mléko, pleťový krém Není to jen obyčejná kůže. Je to nádherný a neuvěřitelně

Více