CERAFILL. inspirujte se. navštivte svého kadeřníka

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "CERAFILL. inspirujte se. navštivte svého kadeřníka www.redkenkadernici.cz"

Transkript

1 inspirujte se. navštivte svého kadeřníka

2 PRO ŘÍDNOUCÍ VLASY ŘÍDNUTÍ A PADÁNÍ VLASŮ představuje problém, se kterým se v průběhu života POTÝKÁ většina mužů a žen. Uvádí se, že ztráta vlasů trápí až polovinu populace, zhruba 60 % mužů a 30 % žen. Určitá denní ztráta vlasů je běžná jak u žen, tak u mužů, zejména během mytí a úpravy vlasů. Vlas prochází cykly, kdy dochází k nahrazení starého vlasu novým. Výzkumy prokázaly, že každý z nás ztratí v průměru 50 až 100 vlasů denně. Nový vlas poté započíná nový cyklus namísto ztraceného vlasu. Každý vlasový folikul (tkáň, ze které vyrůstá vlas) prochází zhruba 25 růstovými cykly. CERAFILL PŘÍČINY ZTRÁTY VLASŮ vysoká úroveň dihydrotestosteronu tuhnutí vlasového váčku zpomalení krevní mikrocirkulace Růstový cyklus je narušován třemi hlavními fyziologickými důvody: 1) Enzymatická změna testosteronu v toxin Dihydrotestosteron vlasové folikuly jsou na tento toxin citlivé. Zvýšená hladina DHT zkracuje růstovou fázi vlasů, které následně slábnou, jsou křehčí, tenčí a vypadávají více, než je obvyklé. 2) Tuhnutí vlasového váčku vlivem faktorů jako je stres, agresivní působení okolí či sezónní změny počasí dochází k tuhnutí kolagenového pouzdra, které obklopuje vlasový kořínek. Nadměrná produkce kolagenu tlačí na vlasový kořínek a vlas proto ztrácí své ukotvení a tlakem zevnitř vypadává. 3) Zpomalení krevní mikrocirkulace snížení krevního zásobení vlasového váčku vede k nedostatečné výživě, váček postupně zakrňuje. Produkuje vlasy stále slabší, tenčí a křehčí.

3 VĚDĚLI JSTE, ŽE: vlasy rostou ve třech cyklech. Anagen, neboli fáze aktivního růstu, ve které vlasy setrvávají zhruba 3 roky, katagen, což je přechodná fáze, která trvá pouhé 3 týdny, a nakonec odpočinková fáze telogen, která trvá 3 měsíce vlasové folikuly časem leniví a vlasy tak tráví stále více času v odpočinkové fázi telogen namísto růstové fáze anagen. Vlasy se častěji obměňují, což může navodit pocit jejich řídnutí. Ten je podpořen i faktem, že nové vlasy jsou slabší, než předchozí ztráta vlasů není důsledkem toho, že by s vlasy nebylo něco v pořádku, ale souvisí s poruchou růstového cyklu vlasu člověk se ztrátou v průměru více než 100 vlasů denně trpí tzv. nadprůměrným či předčasným vypadáváním vlasů mezi faktory, které mohou vést k nadměrnému vypadávání vlasů, patří dieta, stres, menopauza, nemoc nebo genetické předpoklady (ty mají vliv zejména na trvalou ztrátu vlasů) bez patřičné péče se řídnutí a ztráta vlasů může stát chronickou. Vlasy budou slábnout a trávit méně času v růstové fázi, jejich celková hustota se tedy bude zmenšovat OKAMŽITÉ ZHUŠTĚNÍ A AKTIVACE VLASŮ K OPĚTOVNÉMU RŮSTU Účinné látky Ceramid, SP-94, Filloxane a Stemoxydine 5% obsažené v Cerafill bojují proti padání vlasů a povzbuzují růstovou aktivitu u kořínků. Představují mocnou kombinaci, která zasahuje proti hlavním příčinám řídnutí a padání vlasů. TECHNOLOGIE CERAFILL CERAMID Posiluje vlasové vlákno Uhlazuje povrch vlasu Dodává pocit silnějších vlasů SP-94 Vyživuje pokožku Zajišťuje podmínky pro zdravý růst vlasů FILLOXANE STEMOXYDINE 5% Pomáhá aktivovat vlasy k opětovnému růstu Zvyšuje hustotu vlasů Zesiluje průměr každého vlasu Vytváří vizuálně plnější efekt

4 KOMPLEXNÍ SYSTÉM ŘADY CERAFILL PŘINÁŠÍ OKAMŽITĚ HUSTĚJŠÍ, PLNĚJŠÍ A SILNĚJŠÍ VLASY OD KOŘÍNKŮ KE KONEČKŮM. Cerafill působí proti řídnutí a padání vlasů a prodlužuje jejich růstovou fázi. Pod hlavičkou Redken Science je Cerafill první profesionální řešení, které přináší jak okamžité, tak dlouhodobé výsledky. Produkty řady Cerafill jsou vhodné i pro barvené a chemicky ošetřené vlasy. DEFY pro normální až jemné řídnoucí vlasy Cerafill Defy je vhodným řešením pro vlasy v počátečních stádiích řídnutí. Technologie je založena na obsahu ceramidu a zinku PCA, které posilují VLASY, A složce SP-94, která vyživuje vlasovou pokožku. CERAFILL DEFY ŠAMPON Šetrně čistí a odstraňuje nečistoty a přebytečný maz z vlasové pokožky a z vlasů. Obsahuje Ceramid, který vlasy posiluje, a složku SP-94, která vyživuje vlasovou pokožku. Vlasy vypadají plnější se zdravým leskem. Použití: Naneste na mokré vlasy, masírováním napěňte a opláchněte. V případě kontaktu s očima ihned vypláchněte vodou. *Doporučujeme používat spolu s Cerafill Defy kondicionérem a Dense Fx kúrou. CERAFILL DEFY KONDICIONÉR Vyživující kondicionér hydratuje a posiluje vlasy, a zároveň okamžitě usnadňuje jejich rozčesávání. Obsahuje Ceramid, který vlasy posiluje, a složku SP-94, která vyživuje vlasovou pokožku. Vlasy vypadají plnější se zdravým leskem. Použití: Po umytí šamponem rovnoměrně naneste na mokré vlasy a opláchněte. V případě kontaktu s očima ihned vypláchněte vodou. *Doporučujeme používat spolu s Cerafill Defy šamponem a Dense Fx kúrou.

5 RETALIATE pro vlasy v pokročilém stadiu řídnutí Cerafill Retaliate pomáhá vlasům k opětovnému růstu. Technologie je založena na obsahu mentolu, ceramidu a SP-94, což jsou složky, které podporují mikrocirkulaci v pokožce, posilují vlasy a vyživují vlasovou pokožku. CERAFILL RETALIATE ŠAMPON Šetrně čistí a odstraňuje nečistoty a přebytečný maz z vlasové pokožky a z vlasů. Obsahuje Ceramid, který vlasy posiluje, složku SP-94, která vyživuje vlasovou pokožku a mentol, který chladí a podporuje mikrocirkulaci. Použití: Naneste na mokré vlasy, masírováním napěňte a opláchněte. V případě kontaktu s očima ihned vypláchněte vodou. *Doporučujeme používat spolu s Cerafill Defy kondicionérem a Dense Fx kúrou. CERAFILL RETALIATE STEMOXYDINE 5% Kúra pro intenzivnější podporu růstu vlasů v pokročilém stadiu řídnutí. Obsahuje účinnou látku Stemoxydine 5%. V průběhu 3 měsíců používání pomůže aktivovat více než 1000 vlasů k opětovnému růstu, takže vlasy vypadají hustší*. Každodenní použití Stemoxydinu znovu probouzí vlasové folikuly z klidové fáze a přispívá tak k hojnějšímu růstu vlasů. *Klinická studie na 101 osobě oproti placebu. Použití: Kúra může být aplikována na suché nebo vlhké vlasy. Nanášejte denně na pokožku, zejména pak na vlasové kořínky, a dále rozprostřete do délek vlasů. Rozdělte vlasy do 8 sekcí se zaměřením na pěšinky a oblasti s řídnoucími vlasy. Nasměrujte aplikátor přímo na kořínky a vlasovou pokožku a na každou oblast aplikujte jednu plnou pipetu séra. Jemně vmasírujte a rozprostřete sérum po celé pokožce a do délek vlasů. Neoplachujte. Vysušte a upravte vlasy jako obvykle. V případně kontaktu s očima ihned vypláchněte dostatečným množstvím vody.

6 MAXIMIZE pro normální vlasy až vlasy v pokročilém stadiu řídnutí Cerafill Maximize je vhodný pro všechny typy jemných nebo řídnoucích vlasů, které zesiluje a umocňuje. Technologie je založena na obsahu ceramidu a SP-94 pro silné vlasy a zdravou vlasovou pokožku. Dále obsahuje složku Filloxane, která okamžitě zvětšuje průměr každého VLASU, A Aminexil, který pomáhá omezit ztrátu vlasů. CERAFILL MAXIMIZE DENSE Fx Dense Fx kúra okamžitě zesiluje každý pramen vlasů, takže vlasy vypadají hustší, plnější a silnější. Kúra vlasy nezatíží a díky obsahu ceramidu, SP-94 a speciální složky Filloxane okamžitě zvětšuje průměr* každého vlasu, což dodává vlasům plnost a hustotu. *Instrumentální test. Měření tloušťky po dvou aplikacích Redken Dense Fx oproti neošetřeným zesvětleným vlasům. Použití: Začněte aplikovat na vlasy od hlavy po jednotlivých sekcích. Jemně vmasírujte u kořínků a pokračujte až ke konečkům. Neoplachujte. Pro dosažení maximálního zhušťujícího efektu nechte zaschnout a aplikaci opakujte. Vlasy upravte jako obvykle. CERAFILL MAXIMIZE HAIR ADVANCE Intenzivní kúra s obsahem Aminexilu pro vlasy v pokročilém stadiu řídnutí. Pomáhá omezit ztrátu vlasů a zachovat jejich původní hustotu. Pokročilá technologie působí na vlasy od kořínků ke konečkům a zanechává je viditelně hustší, plnější a silnější. Klinicky prokázaná účinnost. 1. Aminexil Zabraňuje tvrdnutí kolagenu kolem vlasového kořínku, které může vést k nežádoucímu tlaku a předčasnému stárnutí vlasu. Účinnost je klinicky prokázána testováním na 130 osobách každodenní aplikace po dobu minimálně 6 týdnů. Aminexil má znatelný účinek proti padání vlasů: 1) Prodlužuje délku života vlasu 3) Zvyšuje počet vlasů ve fázi růstu o 8 % oproti placebu 3) Zvyšuje hustotu vlasů 2. Derivát Omega 6 Stimuluje aktivitu vlasového kořínku a absorpci lipidů, které se proměňují v základní stavební prvky vlasu. Vyživuje od kořínku pro silné a zdravé vlasy. 3. MMULTIVITAMÍNY Zahrnující B3, B5 a B6 poskytují další výživu pro vlasovou pokožku. Použití: S pomocí aplikátoru naneste jednu celou dózu na umyté, ručníkem vysušené vlasy a pokožku a rovnoměrně vmasírujte do vlasové pokožky (vlasy mohou být i suché). Neoplachujte. Vlasy upravte jako obvykle. Pro dosažení maximálního výsledku aplikujte 1 dózu denně nebo alespoň 3 dózy za týden. Aplikaci provádějte po dobu 6-8 týdnů, a to ideálně dvakrát ročně (zvláště na jaře a na podzim).

7 cerafill Často kladené otázky Má schopnost aktivovat vlasy k opětovnému růstu? Ne, šampon má za úkol očistit a připravit pokožku a vlasy na kúru Stemoxydine 5% nebo ampule s obsahem Aminexilu, které tento problém řeší. Šampon nemá sílu otevřít póry pokožky a očistit vlasové folikuly. Padají vlasy vždy na jaře a na podzim? Výpad vlasů je ovlivněn vlasovým cyklem, který je v rozmezí 3 až 6 let. Poté vlas vypadává a na jeho místě roste nový. U každého jedince je tudíž výpad vlasů individuální. Jaké jsou příčiny nadměrného výpadu nebo předčasného výpadu vlasů? Trvalá ztráta vlasů je spojena s genetickými předpoklady, u předčasného jsou důvodem i další faktory jako stres, dieta, nemoc či hormonální změny. Je možné, že přesto, že vlas již z cibulky vypadl, začne v cibulce růst nový? Ano, pokud vlasová cibulka neodumřela, je schopna vyprodukovat více vlasů po sobě. Pomocí řady Cerafill můžeme docílit větší regenerace vlasové cibulky a kvalitněji vyživených vlasů. Je možné, že běžně vypadne až 100 vlasů za den? Ano, i takové množství vypadaných vlasů můžeme vnímat jako normální. Je nutné používat kúru Stemoxydine 5% nebo ampule s obsahem Aminexilu každý den? Pokud klientovi opravdu padají vlasy a svůj problém chce řešit, je ideální používat šampon, kondicionér a dle konkrétní potřeby také ampule s obsahem Aminexilu nebo kúru Stemoxydine 5%. Šampon vlasovou pokožku připraví pro lepší a intenzivnější účinek následných péčí. Ampule s Aminexilem a kúra Stemoxydine 5% se používají každý den, ideálně v podobnou denní dobu. Neměly by se ředit, ani používat vícekrát, pokud chceme klientovi zaručit 100% výsledek. Za jak dlouho se dostaví reakce a růst nových vlasů? V prvních dnech používání řady Cerafill dochází k pročištění pokožky a vlasových cibulek, klientovi se tedy může zdát, že padání vlasů se zvýšilo, jde však jen o čistící proces prvních 3 dnů. Následně pak dochází k posilování a k regeneraci vlasových folikulů. Vycházejme pak z toho, že měsíčně vyroste vlas maximálně o 1 cm. Takovu rychlostí nám tedy začnou růst i nové vlasy. Klienty tedy upozorňujme na tento fakt, který bude fungovat i u nových vlasů. Jak se od sebe liší řada Defy a Retaliate? Řada Defy je vhodná pro normální až jemné řídnoucí vlasy. Doporučuje se klientům v počátečních fázích řídnutí a padání vlasů. Naproti tomu řada Retaliate je určená pro vlasy v pokročilém stadiu řídnutí. Je vhodná pro klienty, kde je řídnutí a ztráta vlasů více viditelná. Obsahuje větší množství mentolu, který ve spojení s masáží stimuluje pokožku a podporuje mikrocirkulaci.

KATALOG PRODUKTŮ PÉČE O POKOŽKU DÉLKY A STYLING

KATALOG PRODUKTŮ PÉČE O POKOŽKU DÉLKY A STYLING KATALOG PRODUKTŮ PÉČE O POKOŽKU DÉLKY A STYLING Modelka: Kateřina Kristelová -1- LOTION CONCENTRÉE ŘADA PROTI PADÁNÍ VLASŮ 13 AKTIVNÍCH PŘÍRODNÍCH SLOŽEK S EXTRÉMNÍ VITALITOU A SILOU. PŘÍRODNÍ KONCENTRÁT,

Více

Obnovující maska na obličej a krk Minerální komplex Účinek Použití Balení: Kód: Tonizující maska s omlazujícím efektem Lotos Účinek Použití Balení:

Obnovující maska na obličej a krk Minerální komplex Účinek Použití Balení: Kód: Tonizující maska s omlazujícím efektem Lotos Účinek Použití Balení: Obnovující maska na obličej a krk Minerální komplex Vitamínová a minerální první pomoc pro unavenou pleť obličeje a krku. Maska stimuluje výměnné procesy, obohacuje pokožku o vitamíny, makro a mikroelementy,

Více

KATALOG PLEŤOVÉ KOSMETIKY

KATALOG PLEŤOVÉ KOSMETIKY KATALOG PLEŤOVÉ KOSMETIKY Zdravá a krásná pleť umocňuje celkový vzhled a podtrhuje osobnost každé ženy. Značka ALCINA představuje cílenou péči o zdraví i krásu pleti a vlasů. Značka ALCINA představuje

Více

průvodce sortimentem

průvodce sortimentem průvodce sortimentem 4 obsah 8 Nejsme lhostejní 10 Celebrity 12 PAUL MITCHELL 13 colorcare ochrana barvy 16 blonde 18 extrabody objem 21 moisture hydratace 24 smoothing vyhlazení 27 strength posílení 30

Více

kosmetika z mořských řas a minerálů

kosmetika z mořských řas a minerálů kosmetika z mořských řas a minerálů Moře, vaše zahrada krásy. Francouzská značka THALGO přináší již více než 45 let bohatství a výjimečný potenciál moře ve formě profesionálních ošetření, zkrášlujících

Více

DELAROM A PŘÍRODA DELAROM A VŮNĚ DELAROM A KRÁSA

DELAROM A PŘÍRODA DELAROM A VŮNĚ DELAROM A KRÁSA Nature Arôme Beauté FILOSOFIE DELAROMU Původ značky DELAROM je spojen s příběhem Andre a Christine Benetových. Tito milovníci aromaterapie, získali během 30 let v kosmetickém průmyslu (značky Decleor a

Více

HIGH CARE COSMETICS kosmetická péče na vysoké úrovni FACIAL BODY NUTRI

HIGH CARE COSMETICS kosmetická péče na vysoké úrovni FACIAL BODY NUTRI HIGH CARE COSMETICS kosmetická péče na vysoké úrovni FACIAL BODY NUTRI adresa Vašeho High Care Centra Odjakživa je zdravá a hladká pleť symbolem krásy. Bohužel to není samozřejmostí. Firma Weyergans má

Více

Pleuramax. Maxík Glukan Junior. Produktový katalog. Strana 1

Pleuramax. Maxík Glukan Junior. Produktový katalog. Strana 1 Beta glukany Pro koho jsou glukany určeny? I když se cí7te zdravě, doporučuje se užívání beta- glukanu jako prevence. Mnoho lidí používá beta- glukan v období chřipkových a virových epidemií. Je určený

Více

PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ DEPILACE

PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ DEPILACE PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ DEPILACE Hypertrichóza a nežádoucí ochlupení je běžným kosmetickým problémem jak u mužů, tak u žen. Mechanismus depilace pomocí pulsního světla a VPL je založen na principu selektivní

Více

Krém proti vráskám ETANI

Krém proti vráskám ETANI Krém proti vráskám ETANI Collagen Intensive Anti-Wrinkle Cream Díky využití nejmodernějších poznatků má Intensivní kolagenový protivráskový krém ETANI velmi silný hydratační efekt, který je oproti působení

Více

Relaxační studio Havaj - 1 - Nabídkový katalog 2007-II Relaxační studio Havaj - 2 - Nabídkový katalog 2007-II Naše nabídka Solária: dvě horizontální dvě vertikální Sun Fix Kosmetika: celková kosmetika

Více

ELEGANCE s.r.o. Více než 60 let je SOTHYS Paris partnerem salonů krásy, spa hotelů, lázní a wellness center.

ELEGANCE s.r.o. Více než 60 let je SOTHYS Paris partnerem salonů krásy, spa hotelů, lázní a wellness center. INSPIROVÁNO KRÁSOU ELEGANCE s.r.o. je výhradním dovozcem luxusní francouzské kosmetické značky SOTHYS Paris pro Českou republiku od roku 1993. Majitelkou a ředitelkou společnosti ELEGANCE s.r.o., která

Více

LÉKÁRNA. Péče o svaly, klouby i chodidla. Svůdný dekolt Aktivně v pokročilém věku S dětmi na slunce? Pomoc a péče z přírody. Tipy na dovolenou!

LÉKÁRNA. Péče o svaly, klouby i chodidla. Svůdný dekolt Aktivně v pokročilém věku S dětmi na slunce? Pomoc a péče z přírody. Tipy na dovolenou! LÉKÁRNA 3. číslo / 2009 / zdarma Svůdný dekolt Aktivně v pokročilém věku S dětmi na slunce? Péče o svaly, Tipy na dovolenou! klouby i chodidla Pomoc a péče z přírody Připijte si na zdraví www.naturprodukt.cz

Více

MAGAZÍN2/2014. DETOXikace ORGANISMU JAK NA TO?

MAGAZÍN2/2014. DETOXikace ORGANISMU JAK NA TO? ZDARMA uvnitř akční leták MAGAZÍN2/2014 JARNÍ ZELENINA Mrkvovo-sezamový salát Grilovaný losos s chřestem Salát s kuřecím masem a jarní zeleninou CVIČENÍ PRO KAŽDÉHO PILATES, BOSU A POWER PLATE DETOXikace

Více

Copywriting. Václav Hejna 2013-2014. Kdosi napsal: Nemám zapotřebí se tu chlubit, stačí se podívat na reference a články si u mě objednat.

Copywriting. Václav Hejna 2013-2014. Kdosi napsal: Nemám zapotřebí se tu chlubit, stačí se podívat na reference a články si u mě objednat. Copywriting Václav Hejna 2013-2014 Kdosi napsal: Nemám zapotřebí se tu chlubit, stačí se podívat na reference a články si u mě objednat. Tyto články již nelze objednat, ani jinak použít. Jedna se pouze

Více

FENOMENÁLNÍ ŘASENKA. FM GROUP MAKE UP NOVINKY jaro 2014

FENOMENÁLNÍ ŘASENKA. FM GROUP MAKE UP NOVINKY jaro 2014 FENOMENÁLNÍ ŘASENKA Jakých výsledků je možné dosáhnout s novou Řasenkou? Nová Fenomenální řasenka poskytuje fenomenální výsledky: prodlužuje, zahušťuje, přesně odděluje a natáčí řasy. Díky speciálně navrženému

Více

Ab Tronic X2. Masážní pás. Před použitím si pozorně přečtěte tyto instrukce.

Ab Tronic X2. Masážní pás. Před použitím si pozorně přečtěte tyto instrukce. Ab Tronic X2 Masážní pás Před použitím si pozorně přečtěte tyto instrukce. RYCHLÝ START PŘED POUŽITÍM TOHOTO VÝROBKU SI POZORNĚ PŘEČTĚTE NÁSLEDUJÍCÍ POKYNY! Pokud budete mít další dotazy nebo byste se

Více

Ab Tronic X2. Masážní pás. Před použitím si pozorně přečtěte tyto instrukce.

Ab Tronic X2. Masážní pás. Před použitím si pozorně přečtěte tyto instrukce. Ab Tronic X2 Masážní pás Před použitím si pozorně přečtěte tyto instrukce. RYCHLÝ START PŘED POUŽITÍM TOHOTO VÝROBKU SI POZORNĚ PŘEČTĚTE NÁSLEDUJÍCÍ POKYNY! Pokud budete mít další dotazy nebo byste se

Více

Péče o blízkou osobu 4

Péče o blízkou osobu 4 Obsah Péče o blízkou osobu 4 Zásady domácí péče 6 Náhle nebo postupně? Snazší cesta neexistuje 6 Změna rolí a vztahů. Důstojnost na prvním místě 6 Člověk a jeho nemoc 8 Každodenní péče 9 Strava a pitný

Více

zkvalitnění a urychlení výroby našich vitamínů. aneb jak se zbavit obilniny, ovoce a zeleninu) jezte tolik, abyste si udrželi správnou

zkvalitnění a urychlení výroby našich vitamínů. aneb jak se zbavit obilniny, ovoce a zeleninu) jezte tolik, abyste si udrželi správnou Jarní úklid těla aneb jak se zbavit nebezpečných toxinů. R E P O R T Á Ž Více vitamínů pro Vás Divize farmacie otevřela část nových prostor a uvedla do provozu novou blistrovací linku, která umožní balit

Více

příčiny vzniku ošetření a prevence atopický ekzém léčba režimová doporučení

příčiny vzniku ošetření a prevence atopický ekzém léčba režimová doporučení příčiny vzniku ošetření a prevence atopický ekzém léčba režimová doporučení Syncare Plus, s.r.o. 2009 vydal: Syncare Plus 2009 www.syncare.cz autor: Dr. et Mgr. Petr Svoboda recenzoval: Doc. MUDr. Jarmila

Více

Stimulátor GO patch. Návod k obsluze NEŽ ZAČNETE POMŮCKU POUŽÍVAT, POZORNĚ SI PŘEČTĚTE TENTO NÁVOD

Stimulátor GO patch. Návod k obsluze NEŽ ZAČNETE POMŮCKU POUŽÍVAT, POZORNĚ SI PŘEČTĚTE TENTO NÁVOD CZ Stimulátor GO patch Stimulátor působí preventivně proti chronické ztuhlosti šíje a s ní spojeným zdravotním potížím nebo přináší zlepšení u těchto stavů. Návod k obsluze NEŽ ZAČNETE POMŮCKU POUŽÍVAT,

Více

Knihovnička Dr. Nona, klinika Lenom. Doporučené programy na použití produktů Dr. Nona nenahrazují konvenční léčení ale efektivně ho doplňují

Knihovnička Dr. Nona, klinika Lenom. Doporučené programy na použití produktů Dr. Nona nenahrazují konvenční léčení ale efektivně ho doplňují Knihovnička Dr. Nona, klinika Lenom 1 Doporučené programy na použití produktů Dr. Nona nenahrazují konvenční léčení ale efektivně ho doplňují I. KOMPLEMENTÁRNÍ METODY LÉČENÍ REVMATICKÉ ARTRÓZY POMOCÍ PREPARÁTÚ

Více

Integra zastaví čas, pohladí Vaše smysly, navodí harmonii duše a těla.

Integra zastaví čas, pohladí Vaše smysly, navodí harmonii duše a těla. Katalog produktů Integra zastaví čas, pohladí Vaše smysly, navodí harmonii duše a těla. INTEGRA Profesionální pleťová kosmetika Společnost Procosmetik Integra zahájila svoji činnost v roce 1985 v Barceloně.

Více

Základy dermatokosmetologie. Péče o problémovou kůži a srst. Léčebné kůry ve veterinární dermatologii dle MVDr. R. Fábikové

Základy dermatokosmetologie. Péče o problémovou kůži a srst. Léčebné kůry ve veterinární dermatologii dle MVDr. R. Fábikové Základy dermatokosmetologie Péče o problémovou kůži a srst Léčebné kůry ve veterinární dermatologii dle MVDr. R. Fábikové Úvod Klasická Veterinární dermatologie je zaměřená čistě na kůži a srstí se zabývá

Více

Pokud projevíte zájem poznat naše produkty, s důvěrou se obraťte na našeho poradce, který Vás podrobně seznámí s jednotlivými produkty.

Pokud projevíte zájem poznat naše produkty, s důvěrou se obraťte na našeho poradce, který Vás podrobně seznámí s jednotlivými produkty. Vážení zákazníci, otevřením tohoto katalogu máte možnost seznámit se s našimi produkty. Dovolte mi úvodem několik slov. Projekt Klubu GLOBAL 3000 vznikl v roce 1999. Jeho cílem je vybudovat stabilní, seriózní,

Více

Magnetoterapie pro ženy Krása a péče

Magnetoterapie pro ženy Krása a péče Magnetoterapie pro ženy Krása a péče MASKY NA OBLIČEJ relaxační, detoxikační, proti vráskám Aplikovat magnetoterapii před anebo po aplikaci masky? Lépe po aplikaci masky, buňky zintenzivní, regeneraci

Více

HEALTH & BEAUTY BRUCE. 2 201s

HEALTH & BEAUTY BRUCE. 2 201s HEALTH & BEAUTY BRUCE 2 201s OBSAH DEKORATIVNÍ KOSMETIKA Deluxe 04 Colours 14 VŮNĚ DÁMSKÉ VŮNĚ 26 PÁNSKÉ VŮNĚ 44 PÉČE Zeitgard 54 Anti-Aging 62 PÉČE PRO MUŽE 69 PÉČE O PLEŤ 70 PÉČE O TĚLO 72 ANTIBAKTERIÁLNÍ

Více

01/12. www.elnino.cz. Nový look nejen v přírodě, ale i na ELNINO.cz

01/12. www.elnino.cz. Nový look nejen v přírodě, ale i na ELNINO.cz Nový look nejen v přírodě, ale i na ELNINO.cz Tak jako příroda pomalu přehazuje kabáty z bílé na zelenou, rašící a především slunečnou, tak i internetová parfumerie ELNINO.cz připravila nejen pro své věrné

Více

Objevte dermatology vyvinutou péči o pleť doporučovanou a vysoce ceněnou odborníky po celém světě.

Objevte dermatology vyvinutou péči o pleť doporučovanou a vysoce ceněnou odborníky po celém světě. 2 Objevte dermatology vyvinutou péči o pleť doporučovanou a vysoce ceněnou odborníky po celém světě. 3 NeoStrata je vědecky pokročilá, klinicky ověřená funkční péče o pleť. Doporučují ji lékaři na celém

Více