DOPOLEDNÍ KULTURNÍ POŘADY PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "DOPOLEDNÍ KULTURNÍ POŘADY PRO ŠKOLY A ŠKOLKY"

Transkript

1 DOPOLEDNÍ KULTURNÍ POŘADY PRO ŠKOLY A ŠKOLKY Dobrý den z Divadla na Šantovce, nové olomoucké divadelní scény. Nedílnou součástí našeho programu jsou dopolední představení pro školy a školky, na která bychom Vás i děti z Vašich škol či školek rádi pozvali. Hlavní výhody dopoledních představení v Divadle na Šantovce: Zcela nové a moderní divadlo v samostatném prostoru. Snadná dostupnost centrum města, tramvajová linka přímo před Galerií Šantovka. Možnost objednání dětí na představení online. Představení zadaná pro celé první stupně jedné školy. Aktuální program s pestrou nabídkou (loutková, činoherní i pantomimická představení). Špičkoví umělci z celé České republiky. Představení Divadla Tramtarie ve větším a pohodlnějším prostoru. Plánovaná představení ZÁŘÍ 2014 Jaroslav Uhlíř Hodina zpívání - zkoušení Divadlo Tramtarie KLUK Z PLAKÁTU ŘÍJEN 2014 Divadlo Lokvar SNĚHURKA Divadlo Lokvar AUCASSIN A NICOLETTA Divadlo Pierrot PINOCCHIO LISTOPAD 2014 Divadlo Tramtarie POHÁDKY O MAŠINKÁCH Buchty a loutky ZLATÁ HUSA PROSINEC 2014 Divadlo Drak HEJ MISTŘE! Divadýlko Mrak VÁNOČNÍ POHÁDKA Divadlo Tramtarie ZAPEKLITÁ POHÁDKA LEDEN 2015 Divadlo scéna Zlín O KOCOURKU MIKEŠOVI Divadlo Krapet PŘÍHODY VČELÍCH MEDVÍDKŮ ÚNOR 2015 Divadýlko Kuba HONZA NEBOJSA Divadlo Anfas KŘEMÍLEK A VOCHOMŮRKA Divadlo Krapet ZAHRADA (J. TRNKA) BŘEZEN 2015 Divadlo Tramtarie POHÁDKY Z MLÉČNÉ DRÁHY Divadlo Studna PYŠNÁ PRINCEZNA DUBEN 2015 Divadlo Anpu CIRKUS ANPU Divadýlko Kuba STOP POHÁDKA aneb Jak zachránit princeznu KVĚTEN 2015 Václav Strasser DUHOVÉ BUBLINY Divadlo Tramtarie POHÁDKA O HÉRAKLOVI ČERVEN 2015 Divadlo Tramtarie O PRAČLOVÍČKOVI Divadlo Tramtarie PIRÁTSKÁ POHÁDKA

2 ZÁŘÍ 2014 ÚT / 8:30, 10:00 Divadlo Tramtarie KLUK Z PLAKÁTU Vypátrat zmizelý klaunský nos a zdolat spoustu všelijakých nástrah, to bude úkol pro Karolínku, které se moc nechce chodit do školy, a pro kluka z plakátu. Podaří se jim uspat lva, přelstít chytrou opici nebo zkrotit neposedného pudlíka a zachránit tak celý cirkus Hopla-Hop? Detektivní pohádka na motivy dnes již klasického večerníčku Kluk z plakátu. PO / 8:30, 10:00 Jaroslav Uhlíř Hodina zpívání - zkoušení Hodinový komponovaný program určený pro malé i velké uši. Děti i dospělí si mohou s Jaroslavem Uhlířem zazpívat písničky otextované Zdeňkem Svěrákem, známé především z populárního televizního programu Hodina zpěvu. Nebude chybět například Není nutno nebo Každý den. Pořad je určen pro děti od 5 do 12 let.

3 ŘÍJEN 2014 PO / 8:30, 10:00 Divadlo Lokvar SNĚHURKA Kdo je krásnější? Královna, nebo Sněhurka? Je myslivec krutý? A jsou trpaslíci pořádkumilovní? Myslíte si, že znáte tuto pohádku opravdu dobře? Kdo uvidí pochopí. Loutková pohádka pro děti od 3 let. ÚT / 8:30, 10:00 Divadlo Lokvar AUCASSIN A NICOLETTA Loutková rytířská komedie na motivy středověké francouzské legendy. Odehrává se ve středověké Francii. Mladý hrabě Aucassin se zamiluje do Nicoletty, o které nikdo neví, jakého je původu, protože ji jako malé dítě koupili od pirátů. Aucassenův otec jejich lásce nepřeje, a tak se milenci rozhodnou utéct za moře. V daleké Tramtárii je Nicoletta opět unesena a zdánlivě nenávratně ztracena. Ale velká láska nezná překážky a nakonec se jejich cesty opět sejdou. Pohádka je vhodná pro děti od 6 let.

4 PO / 8:30, 10:00 Divadlo Pierrot PINOCCHIO Byl jednou jeden kus dřeva. Nebylo to žádné vzácné dřevo, ale obyčejné poleno, jaká se v zimě přikládají do kamen a do krbů, aby se vyhřály pokoje. Bylo to ale také neobyčejné poleno, protože bylo živé. Oživlé dřevo se v rukou kmotra Geppetta promění v hezkého panáčka... Nesmrtelný Pinocchiův příběh, v němž si v režii hostující Zoji Mikotové živí herci podají ruce s loutkami mnoha provedení a velikostí, okouzlí všechny děti i jejich rodiče. LISTOPAD 2014 ČT / 8:30, 10:00 Divadlo Tramtarie POHÁDKY O MAŠINKÁCH Že mašinky nemají oči nebo pusu? Že nemají duši? Kdo říkal? Jistě že mají, stačí jenom napnout uši a pořádně se podívat... Divadlo Tramtarie uvádí veselé vyprávění o mašinkách malých i velkých, nezbedných i statečných, hodných i tak trochu nafoukaných. Pohádky pro kluky a holky, co se nebojí jezdit tunelem.

5 PO / 8:30, 10:00 Buchty a loutky ZLATÁ HUSA Pohádka na motivy BRATŘÍ GRIMMŮ. Ó ta zlatá husa, jak se leskne a jak je cenná, všechny si přivábí a přilepí. Prostě chamtivost se nevyplácí, smutek je špatný rádce a i ten poslední a vysmívaný se nakonec může stát králem. Ale dál... Dál už raději přijďte do divadla, ať stihnete šťastný konec. Cena festivalu MATEŘINKA LIBEREC 2011 scénář inscenace Zlatá husa, dílo Buchet a loutek pod vedením Marka Bečky za vtipností povýšenou, současnou úpravu klasické pohádky. Pohádka je vhodná pro děti od 4 let. PROSINEC 2014 ST / 8:30, 10:00 Divadlo Drak HEJ MISTŘE! Hej mistře, vstaň bystře, vzhlédni na jasnost nebes na švarnost. Krásu uhlídáš v tento noční čas Rybova mše vánoční a téma narození Ježíška se v inscenaci Divadla Drak originálně propojí s příběhem velkého přátelství a odvahy dvou českých průkopníků lyžařství. Odkaz na lidovou tvorbu a tradici betlémů a řezbářství budou moci diváci obdivovat v podobě unikátních mechanických loutek. Pohádka je vhodná pro děti od 6 let.

6 PO / 8:30, 10:00 Divadýlko Mrak VÁNOČNÍ POHÁDKA Klasický biblický příběh o Vánocích se zdál DIVADÝLKU MRAK pro děti velmi těžko srozumitelný. K realizaci představení proto využili základní pohádkový motiv dobro x zlo a ten převedli mezi nebe a zemi. Tato pohádka dětem ukazuje, proč se lidé obdarovávají a proč se mají mít rádi alespoň o Vánocích. Na závěr představení se ozdobí stromeček, všichni si zazpívají koledy a připomenou vánoční zvyky a obyčeje, v sále se rozhostí kouzlo Vánoc. ÚT / 8:30, 10:00 Divadlo Tramtarie ZAPEKLITÁ POHÁDKA Městem chodí Mikuláš, Anděl a čert. Jenže malou čertici zapomenou během koledování ve třináctém patře u Němečků... Kouzelný večer je pryč a čertice Berta neví, jak z panelákového bytu ven. A tak v něm stráví celý den. A nestačí se divit, co všechno je v takovém bytě k objevování. A jak těžké může být pro malou čertici najít si kamaráda, který by jí pomohl s hledáním cesty zpátky domů. Jak tohle všechno dopadne? Doufejme, že dobře...

7 LEDEN 2015 PO / 8:30, 10:00 Divadlo scéna Zlín O KOCOURKU MIKEŠOVI Černý kocourek žil v Hrusicích u Ševců a nejvíc si s ním rozuměl Pepík. Spolu se navyváděli mnoho veselých kousků a taškařic, při nichž nikdy nechyběli kamarádi Pašík a Bobeš. Když se Mikeš vypravil do světa, prožil nejedno dobrodružství na cestách a v cirkuse, kde na čas zakotvil. Ale všude dobře, doma nejlíp, a tak se kocourek zase vrátil, aby rozdával radost všem dětem. ST / 8:30, 10:00 Divadlo Krapet PŘÍHODY VČELÍCH MEDVÍDKŮ Brumda a Čmelda jsou malí čmeláci, které většina z nás jistě zná z televizních večerníčků. Jejich dobrodružství ožívají uprostřed rozkvetlé louky, na které se čmeláčci učí nejen létání a sběru sladkého medového prášku, ale také odvaze k překonávání nástrah lučního světa. Díky moudrým radám své maminky a pomoci svých kamarádů Housenky, Motýla a krásné Berušky šťastně překonají nástrahy hladového Pavouka, zachrání malé miminko a stanou se hrdiny celého palouku, když dopadnou strašidelného zloděje Pučmelouda!

8 ÚNOR 2015 PO / 8:30, 10:00 Divadýlko Kuba HONZA NEBOJSA Honzové bývají hloupí, chytří, někdy se málem stanou králem, jindy se toulají s Mařenkou po lese, nebo osvobozují princezny. Náš Honza se nebojí. Nebojí se ničeho a nikoho... Je lepší mít strach, anebo být Nebojsou? Čeho se člověk může bát? Koho se může bát? Ale především, o koho by se měl bát. Pohádka Honza Nebojsa vypráví, činoherně i pomocí loutek, o jednom Honzovi, kmotře Smrti, strašení a Lidušce (a kterak to všechno kdysi kdesi se strachem bylo nebylo). PO / 8:30, 10:00 Divadlo Anfas KŘEMÍLEK A VOCHOMŮRKA Skřítci Křemílek a Vochomůrka opraví zlobivé kukačky, pomohou čmelákovi Žumbardovi naladit sluníčkovou basu, Svatojánkovi najdou ztracené světýlko, svedou boj o vodní pramen se zlým rakem a setkají se s Ledovou panenkou. Pařezová chaloupka v mechu a kapradí je zkrátka plná dobrodružství. Známá pohádka Václava Čtvrtka je vhodná pro děti od 3 let.

9 ST / 8:30, 10:00 Divadlo Krapet ZAHRADA (J. TRNKA) To šlo jednou pár kluků do školy. Tak šli a cestou uviděli ve vysoké zdi z kamene starou železnou branku, celou rezavou Tak takhle tajemně začíná kniha Jiřího Trnky ZAHRADA. Tajemství a kouzla mají rádi velcí i malí. A co teprve, když se ocitnou v takové tajemné Zahradě plné překvapení. Hlídá ji zlomyslný kocour, mluvící trpaslík, v jezírku plave sečtělá velryba a když už je nejhůř, tak pomůžou legrační sloni. A právě do takové zahrady se zatoulají tři zvědaví kluci. A s nimi se můžete zatoulat i Vy. BŘEZEN 2015 ST / 8:30, 10:00 Divadlo Tramtarie POHÁDKY Z MLÉČNÉ DRÁHY Pohádky z mléčné dráhy tentokrát zavedou malé diváky až do dalekého vesmíru, kde se hlavní hrdina, druhý český kosmonaut Milan, setkává se dvěma mimo-zemskými bytostmi, tedy bytostmi žijícími mimo zemi, tedy mimo planetu Zemi. Ale kromě toho, že jsou obě bytosti tak trochu mimo, tak je s nimi parádní legrace. Jsou mnohem chytřejší než lidé, a tak si hrozně rádi hrají a vyprávějí pohádky, i když už jsou dávno dospělí! A vůbec umí spoustu věcí, které až uvidíte, tak budete čubrnět, úplně stejně jako náš Milan, který teda taky čubrněl Veselá sci-fi pohádka pro nejmenší, při které se budou hvězdy a planety za břicho popadat!

10 PO / 8:30, 10:00 Divadlo Studna PYŠNÁ PRINCEZNA Notoricky známý evergreen o potrestané pýše v provedení, jaké si lze jen těžko představit. Zdánlivě obyčejná skříň coby leporelo, neustále překvapující novými vývrhy postav, prostředí a situací. Šašek a Šašena, jenž bránici divákovu pečlivě lechtají jako vtipní kormidelníci děje. A konečně Míroslav, Krasomila a další hvězdy pohádkového nebe tentokráte v lipové podobě. Pohádka pro děti od 5 do 12 let. DUBEN 2015 PO / 8:30, 10:00 Divadlo Anpu CIRKUS ANPU Cirkusové představení, které dětem ukáže, jestli jsou herci, kteří neumějí metat salta, chodit po provaze či krotit dravou zvěř, schopni vytvořit atmosféru cirkusu. Je to příběh klauna Antonína, který od dětství toužil mít cirkus bez klecí a řetězů a kterému se jeho sen splnil.

11 PO / 8:30, 10:00 Divadýlko Kuba STOP POHÁDKA aneb Jak zachránit princeznu DĚTI V POHÁDCE OVLIVŇUJÍ PŘÍBĚH Může si divák stvořit svého hrdinu? Může ho vybavit vlastnostmi, dovednostmi, užitečnými předměty a pomocníky? Může mu vybrat cestu, čin, může za něj vyřešit důležité rozhodnutí? V tomto představení ano. Zároveň ale takový divák zčásti přejímá odpovědnost za to, jak příběh pokračuje a skončí. O to zajímavější je pak situace po skončení příběhu. Kde byla v rozhodnutí chyba? Dalo se rozhodovat lépe? Víme vždy (nebo alespoň v pohádce, kde fungují základní principy dobra a zla), co je správné? KVĚTEN 2015 PO / 8:30, 10:00 Václav Strasser DUHOVÉ BUBLINY Unikátní vystoupení s mýdlovými bublinami, ve kterém vám tento mág předvede, co vše se dá s bublinami podniknout. Budete vtaženi do křehkého světa barev a třpytu mýdlových bublin v nejrůznějších velikostech, obměnách a tvarech... Bubliny kouřové, obří, duhové a spoustu dalších triků. Představení Duhové bubliny mělo přes 9000 (!) repríz a hrálo se ve všech státech Evropy.

12 ST / 8:30, 10:00 Divadlo Tramtarie POHÁDKA O HÉRAKLOVI Jó, děti, taková Antika, to bylo opravdu něco! Byl to dávný svět, kde byli hrdinové opravdu hrdinští, krasavice opravdu krásné a příšery opravdu příšerné, ale kde s láskou a přátelstvím byly úplně stejné potíže jako dnes. A ačkoliv se podle názvu může zdát, že pohádka je spíše pro větší děti, nedejte se zmýlit. I Hérakles je pro děti od tří let a troufáme si zaručit, že se bude bavit celá rodina. ČERVEN 2015 ST / 8:30, 10:00 Divadlo Tramtarie O PRAČLOVÍČKOVI Báječný výlet do světa dinosaurů, dinosauřic, ptakoještěrů a ptakoještěrek. Trochu poučné, ale hlavně pořádně veselé vyprávění o tom, jak pračlovíček postavil první domeček, jak musel objevit, k čemu je dobrý oheň, jak vyzrál nad tyranosaurem, a jak zjistil, že ve dvou jde všechno líp.

13 PO / 8:30, 10:00 Divadlo Tramtarie PIRÁTSKÁ POHÁDKA Anička a Eliška jsou úplně obyčejné malé holky. Bydlí v Olomouci a vždy po škole si chodí hrát na dětské hřiště. A jednou je napadne, že si budou hrát na piráty, jenom jako, samozřejmě, jenomže potom najdou v pískovišti zakopaný vzkaz v lahvi a v něm mapu úplně opravdického ztraceného pirátského pokladu. A pak se teprve začnou dít věci. Protože než bys řekl švec, ocitnou se na palubě opravdické pirátské lodi, která pluje po opravdickém moři. A tak se začíná bláznivá cesta za pokladem, na které Eliška a Anička navštíví i písečný ostrov či podmořský svět! JAK OBJEDNAT PŘEDSTAVENÍ: EM NA: Do objednávky prosím uveďte následující informace: JMÉNO ŠKOLY / ADRESA ŠKOLY / IČO ŠKOLY / KONTAKTNÍ OSOBA / / TELEFON TERMÍN POHÁDKY / ČAS PŘEDSTAVENÍ / POČET DĚTÍ / POČET PEDAGOGICKÉHO DOPROVODU Na základě tohoto u bude Vaše objednávka potvrzena. Až po obdržení potvrzovacího u prosím považujte objednávku za PLATNOU. ONLINE FORMULÁŘ Na našich internetových stránkách naleznete online formulář, který stačí vyplnit v prohlížeči a odeslat. Na základě vyplnění tohoto formuláře bude Vaše objednávka potvrzena. Až po obdržení potvrzovacího u prosím považujte objednávku za PLATNOU. TELEFONICKY NA ČÍSLE Na naše představení se můžete objednat také telefonicky. Budete však požádáni o vyplnění našeho online formuláře, viz výše. Tento krok je nezbytný ke správnému a platnému zavedení objednávky. Proto prosím berte telefonický kontakt spíše jako zdroj doplňujících informací, obsazenosti termínů a rad.

14 NADSTANDARDNÍ SLUŽBY: Zadaná představení pro celé školy / školky. Rezervace místenek pro děti z mateřských škol a nižších ročníků. Organizace dětských doprovodných programů, výtvarných a divadelních dílniček po představení apod. Možnost organizace i odpoledního termínu pohádek pro družiny a kroužky. V případě, že takový kroužek či družinu vedete, a měli byste o odpolední představení zájem, neváhejte nás prosím kontaktovat. Pořady na míru (jiná představení, než jsou v nabídce, pořady se speciální tématikou, dětské dny apod.). Organizace školních besídek. CENÍK VSTUPENEK: Běžná cena: 65 Kč Cena při odběru nejméně 3 představení: 60 Kč* Cena při odběru nejméně 5 představení: 55 Kč* *Platí pro odběr jednou třídou na jméno jedné kontaktní osoby. Pedagogický dozor má vstupné zdarma. PRAKTICKÉ INFORMACE: podzimní prázdniny: 27. a 29. října 2014 vánoční prázdniny: pololetní prázdniny: 30. ledna 2015 jarní prázdniny Olomouc: února 2015 velikonoční prázdniny: 2. a 3. dubna 2015 velikonoční pondělí: 6. dubna 2015

Nabídka kulturních a výchovných pořadů pro školky a školy

Nabídka kulturních a výchovných pořadů pro školky a školy Nabídka kulturních a výchovných pořadů pro školky a školy Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám objednávku na e-mail: d.hank@dk-akord.cz nebo poštou na korespondenční adresu. Případné další informace

Více

Spojení do KC 12 bus 139, 150, 157, 173, 253 do stanice Tylova čtvrť bus 165 do stanice Poliklinika Modřany tram 3 a 17 do stanice Poliklinika Modřany

Spojení do KC 12 bus 139, 150, 157, 173, 253 do stanice Tylova čtvrť bus 165 do stanice Poliklinika Modřany tram 3 a 17 do stanice Poliklinika Modřany Katalog je sestaven z divadelních představení a pořadů, které byly v minulých sezónách úspěšné a také z řady novinek. Začátky představení jsou stanoveny na 9.00 a 10.30 hodin. Představení budou probíhat

Více

katalog programů pro mateřské, základní a střední školy

katalog programů pro mateřské, základní a střední školy katalog programů pro mateřské, základní a střední školy školní rok 2014/2015 www.mekuc.cz Vážení přátelé, připravili jsme pro Vás již čtvrté vydání katalogu Mekuc s nabídkou programů pro školní rok 2014/15.

Více

Recepty malého Mikuláše Vánoční pohádková soutěž Ilustrátorka Helena Zmatlíková

Recepty malého Mikuláše Vánoční pohádková soutěž Ilustrátorka Helena Zmatlíková Vánoce 2013 50 let s KMČ! Recepty malého Mikuláše Vánoční pohádková soutěž Ilustrátorka Helena Zmatlíková Illustrations Helena Zmatlíková heir, 1962 Editorial Ahoj děvčata, ěč ahoj kluci, ahoj všichni

Více

Dárek za každou objednávku z Pohádkové školky! Při objednávce jakéhokoliv titulu získáte super pastelky a notýsek

Dárek za každou objednávku z Pohádkové školky! Při objednávce jakéhokoliv titulu získáte super pastelky a notýsek Po vyčerpání zásob bude dárek nahrazen adekvátní odměnou. EditorIAl Vážené maminky a tatínkové, babičky a dědečkové, paní učitelky a páni učitelé, všichni přátelé dobrého čtení, v nové předvánoční Pohádkové

Více

karlova a jaromírova pohádka 12. 10. v 15:00 a 17:00 h

karlova a jaromírova pohádka 12. 10. v 15:00 a 17:00 h Moji milí kamarádi, jsem zase tady. Já, váš vesmírný přítel Uffokousek. Letos jsem pro vás připravil nadpozemský divadelní program. A nejen to! Ke každému představení pro první dvě věkové kategorie získáte

Více

Kalendář akcí v Horních Počernicích v lednu 2012 (JUNIORBAND, ŽÁKYNĚ PĚVECKÉHO ODD.) Táňa Macholdová vystavuje v divadle

Kalendář akcí v Horních Počernicích v lednu 2012 (JUNIORBAND, ŽÁKYNĚ PĚVECKÉHO ODD.) Táňa Macholdová vystavuje v divadle PF 2012 Kalendář akcí v Horních Počernicích v lednu 2012 5. 1. 19.30 DITA HOŘÍNKOVÁ A PAVEL VĚTROVEC - NOVOROČNÍ KONCERT DIVADLO H. POČERNICE 6. 1. 18.00 KONCERT ŽÁKŮ HOBOJOVÉ A FLÉTNOVÉ TŘÍDY J. KOPICOVÉ

Více

vazba: tvrdá formát: 230 x 270 mm rozsah: 32 stran EAN 9788073213244 Titul je bohužel vyprodaný.

vazba: tvrdá formát: 230 x 270 mm rozsah: 32 stran EAN 9788073213244 Titul je bohužel vyprodaný. Jupiter 1000 obrázků ukrytých v Zemi víl Objev tajemství Země víl v této půvabné obrázkové knize. Hledej krásné květinové víly v tajemné zahradě, žabí princeznu ve škole pro víly a pokus se najít vlaštovky

Více

Kalendář akcí v Horních Počernicích v listopadu 2012

Kalendář akcí v Horních Počernicích v listopadu 2012 6 1 Kalendář akcí v Horních Počernicích v listopadu 2012 od 3. do 25. 11. ERBY RYTÍŘE JANA ZE CHVAL VÝSTAVA DĚTÍ Z HORNOPOČERNICKÝCH ŠKOL CHVALSKÝ ZÁMEK do 6. 1. 2013 VÝSTAVA NÁDRAŽÍ NA ZÁMKU, ZAPOMENUTÉ

Více

Podzim 2014. 50 let s KMČ! Komiksová soutěž! 100 let Tove Janssonové! Rozhovor s Ondřejem Neffem! Vt ipy. Illustrations Honza Smolík

Podzim 2014. 50 let s KMČ! Komiksová soutěž! 100 let Tove Janssonové! Rozhovor s Ondřejem Neffem! Vt ipy. Illustrations Honza Smolík Podzim 2014 50 let s KMČ! Komiksová soutěž! 100 let Tove Janssonové! Rozhovor s Ondřejem Neffem! Illustrations Honza Smolík Vt ipy Editorial Ahoj holky, ahoj kluci, ahoj všichni přátelé Klubu mladých čtenářů

Více

Pohádky, říkanky, úkoly Audioknihy

Pohádky, říkanky, úkoly Audioknihy Jaro 2015 Pohádky, říkanky, úkoly Audioknihy Illustrations Vendula Hegerová Soutěž slepte konce podle velikosti vajíčka Editorial Vážení rodiče, katalog Pohádková školka, který právě držíte v ruce, je

Více

Dvě soutěže o ceny. Tipy na dárky za vysvědčení. Zima 2015 1. Illustrations Zdeněk Miler

Dvě soutěže o ceny. Tipy na dárky za vysvědčení. Zima 2015 1. Illustrations Zdeněk Miler Zima 2015 Dvě soutěže o ceny Tipy na dárky za vysvědčení Illustrations Zdeněk Miler Zima 2015 1 Editorial Ahoj holky a kluci, věříme, že jste si hezky užili dlouhé vánoční prázdniny a že jste pod stromečkem

Více

Noc divadel poprvé v Pardubicích. O životě a divadle s Václavem Duškem. dojmy milana uhdeho po premiéře balady

Noc divadel poprvé v Pardubicích. O životě a divadle s Václavem Duškem. dojmy milana uhdeho po premiéře balady 11 20 13 DIVADELNÍ ZPRAVODAJ >>> listopad >>> 104. sezóna 2013/14 Noc divadel poprvé v Pardubicích O životě a divadle s Václavem Duškem dojmy milana uhdeho po premiéře balady Na představení označená abonentní

Více

I. Divadlo Radost v kontextu brněnské divadelní kultury

I. Divadlo Radost v kontextu brněnské divadelní kultury I. Divadlo Radost v kontextu brněnské divadelní kultury Pohlédneme-li do historie Divadla Radost, nalezneme tu několik vrcholných fází divadla, které bylo od počátku koncipováno zejména jako loutkové.

Více

Nové knihy - D Ě T S K Á

Nové knihy - D Ě T S K Á Lansmanne, Anne Zuzanka a její pes Ňufka /A. Lansmanne ; Ilustrace Pierre Couronne ; - Praha Junior 2006. - Nestr. - ISBN: 80-7146-032-X. příběhy, děti, psi, rodina, literatura, pro děti Ahoj děti! Jmenuji

Více

Pohádkové Pimprlatérium

Pohádkové Pimprlatérium Jičín město pohádky 22. ročník festivalu Program a informace okolo vůbec 12. 16. 9. 2012 středa až neděle od rána do večera Soutěž pro děti vyplňte tajenku a vyhrajte 15 Kč Pohádkové Pimprlatérium středa

Více

I. K předloženým zprávám

I. K předloženým zprávám Co viděl chlapec Když jsem tedy byl klukem na malém městě, viděl jsem doma řemeslo doktora a u dědečka řemeslo mlynáře a pekaře, které je nesmírně zábavné a krásné, a u strejce řemeslo sedláka; a o tom

Více

Ročník XXIV. č. 15 7. srpna 2014 5 Kč,

Ročník XXIV. č. 15 7. srpna 2014 5 Kč, Ohlédnutí za Vysmátým létem...7. strana Pozvánka Kam za kulturou... 3. strana Pozor na uzavírky při Císařském dni V předstihu chceme upozornit především řidiče na uzavírky komunikací, ke kterým dojde během

Více

Martin Mejzlík v roli krále Jiřího VI. Dramaturgický plán nadcházející sezóny. zdeněk rumpík a 47 členů mladého studia laik

Martin Mejzlík v roli krále Jiřího VI. Dramaturgický plán nadcházející sezóny. zdeněk rumpík a 47 členů mladého studia laik 5 20 14 DIVADELNÍ ZPRAVODAJ >>> květen >>> 104. sezóna 2013/14 Martin Mejzlík v roli krále Jiřího VI. Dramaturgický plán nadcházející sezóny zdeněk rumpík a 47 členů mladého studia laik Na představení

Více

Family Magazine. 2013 prosinec ZDRAVÍ RODINA KNÍŽKY VZDĚLÁNÍ KULTURA. Ubi sementem feceris, ita mettes

Family Magazine. 2013 prosinec ZDRAVÍ RODINA KNÍŽKY VZDĚLÁNÍ KULTURA. Ubi sementem feceris, ita mettes Family Magazine Ubi sementem feceris, ita mettes 2013 prosinec Ať žije Ježíšek Hlavně neztrácet zdravý rozum Vybíráme dětem dárky k Vánocům Výživné pro nezletilé dítě II. Pohledem psychologa O KOMUNIKACI

Více

Vážení kolegové, vážené kolegyně,

Vážení kolegové, vážené kolegyně, Vážení kolegové, vážené kolegyně, Pro školní rok 2009/2010 vám Knihovna města Plzně předkládá nový katalog kulturních a vzdělávacích pořadů a doufá, že si z bohaté nabídky vyberete. Vybírejte uvážlivě

Více

Programy pro MŠ, ZŠ, SŠ. I. pololetí školní rok 2014/2015

Programy pro MŠ, ZŠ, SŠ. I. pololetí školní rok 2014/2015 Programy pro MŠ, ZŠ, SŠ I. pololetí školní rok 2014/2015 Hodina HV jinak - Thoki El Ritmo Termín: 17., 18. září, 6. listopadu 2014 Nově zařazujeme speciální program v rámci hudební výchovy! Společné bubnování

Více

Je jistě mnoho dalších potřebných akcí, většinou velmi investičně náročných, které by město potřebovalo

Je jistě mnoho dalších potřebných akcí, většinou velmi investičně náročných, které by město potřebovalo ROČNÍK XX číslo 2 únor 15 Kč Slovo starosty města Vážení spoluobčané, dovolte mi v krátkosti vás seznámit s investiční strategií města pro rok 2011. Momentální ekonomická situace našeho státu je, jak všichni

Více

REZERVACE NA TEL. Č. RECEPCE: 721 518 248 Najdete nás: ul. Žabovřeská 1227, Praha 5 Zbraslav více na www.pexeso.org. Vážení Klínečtí občané,

REZERVACE NA TEL. Č. RECEPCE: 721 518 248 Najdete nás: ul. Žabovřeská 1227, Praha 5 Zbraslav více na www.pexeso.org. Vážení Klínečtí občané, Akce pro celou rodinu PŘEDVÁNOČNÍ VESELICE Neděle 20.12 od 15:00 do 18:00 hod., v tanečním sále Restaurace U Přístavu Zkraťme si čekání na Vánoce a sejděme se na již tradiční maškarní Veselici! Takže neváhejte,

Více

Název knihy, autor charakteristika Cena Kategorie Využití v předmětech 1. Jak si postavit letadlo Martin Sodomka

Název knihy, autor charakteristika Cena Kategorie Využití v předmětech 1. Jak si postavit letadlo Martin Sodomka Název knihy, autor charakteristika Cena Kategorie Využití v předmětech 1. Jak si postavit letadlo Martin Sodomka Edice Technické pohádky příběh dvou malých zvířecích kamarádů, kteří si chtějí postavit

Více

Kvasnice číslo 24, vyšlo v prosinci 2010. Ze školních lavic

Kvasnice číslo 24, vyšlo v prosinci 2010. Ze školních lavic 24 2010 Ze školních lavic Ve čtvrtek 25. října jsme ve škole oslavili Halloween. Děti si přinesly do školy vydlabané dýně a strašidelné kostýmy. Během dopoledne jsme pořádali soutěže a hry. Nakonec jsme

Více

299, široký sortiment nízké ceny rychlé dodání AKCE TOPP 1+1 ZDARMA NOVINKA. nebo do vyprodání zásob. 210 titulů v nabídce. strana 4.

299, široký sortiment nízké ceny rychlé dodání AKCE TOPP 1+1 ZDARMA NOVINKA. nebo do vyprodání zásob. 210 titulů v nabídce. strana 4. Platí od 18. 10. do 21. 11. 2010 nebo do vyprodání zásob Výtisk zdarma 210 titulů v nabídce www.knihcentrum cz široký sortiment nízké ceny rychlé dodání strana 15 strana 11 strana 4 2 AKCE TOPP 1+1 ZDARMA

Více

Informační centrum úspěšně zahájilo

Informační centrum úspěšně zahájilo 14/2000 14. července 2000 Cena 5,80 Kč Informační centrum úspěšně zahájilo Slavnostnímu otevření informačního centra byli kromě starostky JUDr. J. Rippelové a ředitelky MKS PhDr. L. Szvitkové přítomni

Více

Vaše nová kancelář. www.toka.cz

Vaše nová kancelář. www.toka.cz Vaše nová kancelář www.toka.cz EDITORIAL Máte rádi Vánoce? Cesta hromadným dopravním prostředkem se často změní v nedobrovolný zdroj informací. Obzvlášť teď v předvánočním období, kdy se během tří zastávek

Více

KNIHCENTRUM cz. široký sortiment výhodné ceny rychlé dodání www.knihcentrum.cz 597 490 490 390, Platí od 21. 2. do 3. 4. 2011 nebo do vyprodání zásob

KNIHCENTRUM cz. široký sortiment výhodné ceny rychlé dodání www.knihcentrum.cz 597 490 490 390, Platí od 21. 2. do 3. 4. 2011 nebo do vyprodání zásob Platí od 21. 2. do 3. 4. 2011 nebo do vyprodání zásob Adresy prodejen na straně 18 KNIHCENTRUM cz široký sortiment výhodné ceny rychlé dodání www.knihcentrum.cz 597 490 490 211 titulů v nabídce 390, 259,

Více