Motto: SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA U Červeného kostela 110, TEPLICE. Učíme se pro život

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Motto: SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA U Červeného kostela 110, TEPLICE. Učíme se pro život"

Transkript

1 SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA U Červeného kostela 110, TEPLICE Říjen 2011 Motto: Učíme se pro život Obsah : Bingo Přespolní běh Beseda v knihovně Beseda v knihovně - pověsti Krkonoše Výroba ručního papíru Návštěva skleníku.8 Halloween.9 Zábavné sportování...10

2 B I N G O Na tento den se těšilo celkem 19 dětí. Někteří již bingo znali, ale většina vůbec netušila co je čeká. Každý si našel místečko na psaní a BINGO mohlo začít. Dětem jsme srozumitelně vysvětlili pravidla a jednu hru si zkusili na zkoušku, a protože se nevyskytl žádný problém soutěž mohla odstartovat. Pravidla byla jednoduchá, sledovat obrázky a vyškrtávat je na své kartičce. Když ji měl někdo vyplněnou hlasitě zavolal BINGO. Hra se všem tak líbila, že jsme hráli na čtyři kola. Vítězů bylo celkem deset. Ale všechny děti chválíme za účast a vzorné chování při celé akci!!!! Každý účastník si odnesl malou sladkou odměnu. Pro velký úspěch vás všechny zveme na další VÁNOČNÍ BINGO.

3 Stejně jako v loňském roce, tak i letos se žáci naší školy zúčastnili krajského přeboru v přespolním běhu na Mostné hoře v Litoměřicích. V loňském roce nás reprezentovala tři děvčata a jedna z nich, Simona Kostihová, získala ve své věkové kategorii zlatou medaili. Letos odjelo na závody smíšené družstvo dvou děvčat Lucie Tomášová a Kristina Langerová a čtyř chlapců Miroslav Kökeny, Milan Lavička, Roman Lošťák a Lukáš Langer. L.Tomášová a K. Langerová závodily v kategorii mladších žákyň a běžely 500m. Z patnácti závodnic se umístila Lucka Tomášová na 9.místě a Kristýna Langerová na 12.místě. V kategorii mladších žáků závodil Lukáš Langer a z osmnácti závodníků byl na 15.místě. Běželo se v lesoparku a celá trať pro mladší žáky a žákyně byla do prudkého kopce. Každý kdo doběhl, byl vlastně vítěz. Ostatní chlapci už běželi v jiné kategorii a jejich trať měřila jeden kilometr. Velkou radost nám udělal Roman Lošťák, který získal stříbrnou medaili. Z osmnácti závodníků se Miroslav Kökeny umístil na 6. a Milan Lavička na 9.místě. Všichni zúčastnění svým sportovním chováním dobře reprezentovali naši školu a za to jim patří poděkování. Mgr.B.Pahorecká

4 BESEDA V KNIHOVNĚ Třeťáci a čtvrťáci se dne vydali do teplické knihovny. Čekal tam na ně autor dětské knihy Jan Opatřil. Kniha, kterou pro děti napsal, se jmenuje Dobrodružství kapříka Metlíka. Pan spisovatel nás s knihou a jejími hlavními hrdiny seznámil a následně nám přečetl dvě kapitoly, které se nám všem moc líbily. Dozvěděli jsme se, jak se malý kapřík a jeho kamarádi dostal z malého rybníčka do veliké a nebezpečné přehrady a také o tom, jak Metlík zachránil úhoře Pepu. Vyprávění v knize bylo velice poutavé a tak nás všechny zajímalo, jak to bude s rybkami pokračovat. Pan spisovatel nám jen prozradil, že pohádky mívají dobrý konec a tak i vyprávění o kapříkovi Metlíkovi bude končit dobře a šťastně. Kdo se chce dozvědět více, musí si knihu koupit, nebo si třeba o ni napsat Ježíškovi. Celé povídání, bylo zpestřené soutěžními otázkami, za správné odpovědi děti získávaly kyselé rybičky (jak jinak), na kterých jsme si moc pochutnali. Čas strávený v knihovně byl pro všechny velice příjemný.

5 BESEDA V KNIHOVNĚ se šesťáci vydali do městské knihovny v Lipové ulici na besedu o pověstech. Všechny pověsti se týkaly Teplic a jejího okolí. Některé děti nás, a hlavně paní knihovnici překvapily svými znalostmi. Dozvěděli jsme se poutavou pověst hradu Doubravka, velice zajímavá byla pověst o Komáří vížce o Loveckém zámečku v Košťanech a pověst, která nám připadala jak pohádka o Šípkové Růžence, se týkala Růžového hrádku v Krupce. V závěru besedy proběhl malý test o tom, jak děti dávaly pozor. Soutěžila Sára Gažová, David Červeňák a Pavel Pecha. Za správné odpovědi dostali pěknou záložku do knížky. Všichni jsme se mohli podívat do dětského oddělení knížek, kde si každý vybral knihu a mohl si ji prohlédnout. Někteří dokonce projevili zájem se do knihovny přihlásit. Což velmi chválíme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6 Již po páté jsme měli možnost zúčastnit se sportovní akce zvané Přechod Krkonoš, která se uskutečnila ve dnech Na tuto akci byly vybrané děti, které nemají ve škole žádné kázeňské problémy, nemají neomluvenou absenci, nekouří a ví, co je to slušné chování. Děti si psaly po celou dobu deník, se kterým se můžete nyní seznámit: Kronika cesty do Krkonoš V pondělí ráno jsme se v sedm hodin všichni sešli na nádraží. A kdo to je všichni? Pan učitel Šimon, paní učitelka Pahorecká a my děti: Patrik, Michal, Honza, Kristýna, Kelly a Lukáš. Celé dopoledne jsme cestovali vlakem a autobusem. Naše cesta vedla z Teplic do Rokytnice nad Jizerou přes Ústí nad Labem západ, Nymburk, Chlumec nad Cidlinou, Martinice, Jablonec nad Jizerou a Rokytnici nad Jizerou. Poslední úsek 5 km do kopce na Dvoračky, jsme museli jít pěšky a celou dobu pršelo. Pršelo ještě celou noc a celý druhý den Dopolední procházka v dešti. Půl hodiny a byli jsme promočení na kost. Tak jsme šli hrát kulečník Hned po snídani nás čekalo nepříjemné překvapení, museli jsme se odstěhovat z luxusu do chatrče. Pořád prší. Odpoledne jsme vyrazili na malý výlet na Ručičky. Z Ručiček jsme šli na čaj na chatu Skácelku, ale bylo zavřeno.tak jsme si nasbírali a naloupali bukvice. Je to dobrota jako lískový oříšek. Mezi tím přijeli na chatu další skupiny turistů. Je nám s nimi dobře Ráno po snídani jsme šli na celodenní výlet k prameni Labe. Počasí se zlepšilo a občas svítilo i sluníčko. Na Labské boudě jsme si dali čaj za 30,-Kč a ten den jsme ušli 10 km. Když jsme odpoledne přišli, byla chata vzhůru nohama, někdo jí vykrad. Večer byla bezvadná diskotéka V pátek po snídani jsme zabalili batohy a jeli jsme domů. Ještě před odjezdem zjistil pan učitel a paní učitelka, že našli poklad! Zkuste uhádnout jaký. iceřp sán itěd,ešákul aregnal,yllek uovokžalb, unýtsirk uovolaif, akirtap akčub, uznoh ohélam,alachim arochos.

7 Pramen Labe Labská bouda Pohled na Rokytnici nad Jizerou

8 Výroba ručního papíru V rámci ekologické výchovy v měsíci září, proběhla ve všech třídách beseda o ochraně lesů a jak jim i děti mohou pomoci. A to především sběrem starého papíru, ale například i správným zacházením s učebnicemi. Vyučující seznámili žáky se vznikem nového papíru ze starého tzv. recyklací. Jeho ruční výrobu si všechny třídy vyzkoušely v měsíci říjnu, pod vedením pana Kotyzy z DDM v Duchcově. Rozemletím starého papíru, se vytváří kašovitá hmota, ze které vznikne nový papír. Žáci si hmotu různě barvili, tvarovali, vytvářeli obrázky nebo jen nový list na různé pozvánky. Pak se z výrobku musela odstranit přebytečná voda a vysušit žehličkou. Práce žáky zaujala a moc se jim líbila. Svými obrázky si vyzdobili svoje třídy.

9 Návštěva skleníku V průběhu měsíce října navštívilo několik tříd z prvního stupně skleník při Gymnáziu Teplice. Od loňského roku se gymnazijní zvířecí rodinka pěkně rozrostla, a tak se musely nově vybudovat zvířecí příbytky na školním dvoře. Nově jsme si tedy mohli prohlédnout klokánky, pštrosy, maru stepní, kozy, ovce, králíčky a krátce také malinkaté opičky, které jsme nesměli moc rušit, neboť opičí mamince se zakrátko narodí malá opičátka. Ve venkovním výběhu jsme si ještě prohlédli páreček dikobrazů. Dikobrazí slečnu Elišku, která se nám moc líbila při loňské návštěvě, už na gymnáziu nemají. Naše prohlídka pokračovala ve vnitřních prostorách skleníku, kde jsme viděli spoustu zajímavých zvířátek a rostlin. Moc se nám líbil veliký hroznýš a užovka, trochu jsme ustupovali před želvou kajmankou, které by prý moc chutnal náš prstík. Viděli jsme malá krokodýlí miminka, rodinku osmáků, plnou voliéru ptactva, krásně zbarvené ještěrky, velkého varana. Ve skleníku opět dozrávaly banány, také pomela, mandarinky, fíky a kakao. Zkrátka při celé prohlídce se bylo na co dívat a co obdivovat. Plni dojmů jsme se rozloučili a slíbili si, že zase brzy zvířecí kamarády navštívíme.

10 HALLOWEEN Do ponuré místnosti, ve které se vznášeli neviditelní duchové se 18.října odvážili vstoupit dvě skupiny dobrovolníků z naší školy. Tou první byly členové kroužku angličtiny, jinak žáci pátých a šestých tříd, tou druhou 5 odvážlivců ze sedmých až devátých tříd. Hned po příchodu poznali, že nebudou sami. Za všechny přítomné duchy byl s dětmi jediný viditelný duch, a to Jack(Džek), kterého symbolizovala dýňová lucerna. Další duchové, ti neviditelní, dětem ve větší či menší míře buď škodili či naopak pomáhali. Nejvíce duchové děti asi potrápili při lovení jablíček z vody. Vypadalo to, že se někteří spíše utopí, než se jim podaří jablko pusou vytáhnout. Ale dobří duchové všechny zachránili. Zbývající úkoly již nebyly životu nebezpečné. Po zvládnutí halloweenské koledy byly děti odměněny sladkostí. Při bingu i křížovce (samozřejmě v angličtině) všichni prokázali, že Halloween je nejen svátek strašidelný, ale i veselý a zábavný.

11 ZÁBAVNÉ SPORTOVÁNÍ Ve čtvrtek se ve velké tělocvičně sešlo téměř 30 dětí z 1. stupně. Čekaly je tyto disciplíny : přiřazování barevných met, přenášení brambory pomocí pálky na stolní tenis, zdolání úseku na skákacích míčích, jízda na koberci alá koloběžka, házení kroužků na cíl. Všichni závodili jako "o život". Nejvíce bodů získala, a to pozor, Magdalénka Zelenková z přípravné třídy, na druhém místě se umístil Lukáš Lučka ze 4.A a pomyslnou bronzovou medaili získal Josef Horvát z 1.A. Vítězům patří gratulace a všem ostatním poděkování za nasazení a dodržování pravidel. Tak zas někdy příště!

SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA U Červeného kostela 110, TEPLICE. Učíme se pro život

SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA U Červeného kostela 110, TEPLICE. Učíme se pro život SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA U Červeného kostela 110, TEPLICE Květen 2013 Motto: Učíme se pro život Obsah : Origami dílnička...1 Cvičení v přírodě...2 EVVO Šetrná doprava......3 Poznáváme

Více

Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb ALMANACH 2012-2013

Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb ALMANACH 2012-2013 Škola Kavčí hory - Mateřská škola, ALMANACH 2012-2013 Úvod... 4 Slovo úvodem... 5 Září 2012... 6 Adaptační kurz 1. ročníků SŠ - Poslův Mlýn... 7 Ať žije Podhradí!... 8 První školní den... 8 Kultura neslyšících...

Více

Základní škola a mateřská škola Adamov Školní zpravodaj č.32

Základní škola a mateřská škola Adamov Školní zpravodaj č.32 Strana 1 Základní škola ZŠ Komenského 4 515 531 196 zsadamov@adamov.cz 724 370 198 Klapka Název místnosti Klapka Název místnosti 200 Ředitelna 209 Kabinet prevence 201 Výchovná poradkyně 209 Kabinet Cj

Více

Vlaštovka. ČASOPIS ZÁKLADNÍ ŠKOLY V HORNÍM BENEŠOVĚ šk.rok 2007/2008

Vlaštovka. ČASOPIS ZÁKLADNÍ ŠKOLY V HORNÍM BENEŠOVĚ šk.rok 2007/2008 Vlaštovka ČASOPIS ZÁKLADNÍ ŠKOLY V HORNÍM BENEŠOVĚ šk.rok 2007/2008 F. M ag alh aes vy plu l na ces tu kolem světa a 5 loděmi a 250 muži. Po dvou letech dokončila cestu jen jediná z nich s 18 muži. Kdy

Více

pro rodiče, žáky, pedagogy a přátele ZŠ v Řečanech nad Labem

pro rodiče, žáky, pedagogy a přátele ZŠ v Řečanech nad Labem pro rodiče, žáky, pedagogy a přátele ZŠ v Řečanech nad Labem šk. rok 2012 2013 / č. 41 / vydáno 15. listopadu 2012 Vážení rodiče, přinášíme další číslo Zpravodaje, ve kterém najdete nejdůležitější informace

Více

Ekoškola v roce 2014 / 2015. Evropský den jazyků ČÍSLO 45 PROSINEC 2014

Ekoškola v roce 2014 / 2015. Evropský den jazyků ČÍSLO 45 PROSINEC 2014 ČÍSLO 45 PROSINEC 2014 Informační občasník ZŠ a MŠ Úprkova, školy se zaměřením na environmentální výchovu Ekoškola v roce 2014 / 2015 Evropský den jazyků MALÁ SKÁLA 5. A Dne 9. 9. 2014 ráno už v 7.10 byl

Více

Den Země na naší škole 22. 4. 2015

Den Země na naší škole 22. 4. 2015 školní časopis Masarykova ŽS a MŠ Klenčí pod Čerchovem květen/červen 2015 Den Země na naší škole 22. 4. 2015 Soutěže pro první stupeň uspořádali deváťáci Den Země se školou jsme strávili na fotbalovém

Více

Motto: SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA U Červeného kostela 110, TEPLICE. Učíme se pro život

Motto: SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA U Červeného kostela 110, TEPLICE. Učíme se pro život SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA U Červeného kostela 110, TEPLICE Listopad 2011 Motto: Učíme se pro život Obsah : Okresní turnaj ve vybíjené........1 Výroba šperku............2 Jak to chodí v

Více

PÁTOVINY. Březen, duben Č. 2 /2015. Časopis žáků Základní školy, Česká Lípa, Pátova 406

PÁTOVINY. Březen, duben Č. 2 /2015. Časopis žáků Základní školy, Česká Lípa, Pátova 406 PÁTOVINY Březen, duben Č. 2 /2015 Z OBSAHU ČÍSLA JAK NÁS VIDÍ NA NÁVŠTĚVĚ NAIVNÍHO DIVADLA JIRKA V PAPÍROVÉM SVĚTĚ PERNŠTEJNI NA TRŮNU V DENÍKU ČLENOVÉ REDAKCE PÁTOVIN, KTERÉ VYCHÁZEJÍ V RÁMCI VOLITELNÉHO

Více

Samozřejmě se sportovalo, žáci vyšších ročníků se zúčastnili běhu O nejrychlejší dívku a chlapce Pardubic a přespolního běhu,

Samozřejmě se sportovalo, žáci vyšších ročníků se zúčastnili běhu O nejrychlejší dívku a chlapce Pardubic a přespolního běhu, 2 0 1 4 / 2 0 1 5 3/2014 Z OBSAHU ČÍSLA Stalo se u Veverků Už o prázdninách se uskutečnil skvělý školní tábor v Jizerských horách na chatě Zvonice. Celotáborová hra měla název Expedice Muhu aneb po stopách

Více

ŠKOLNÍ ČASOPIS ČERVEN 2015. Základní škola Nové Město na Moravě Leandra Čecha 860. Květnový zájezd do Německa a Rakouska společná fotka v Salzburgu

ŠKOLNÍ ČASOPIS ČERVEN 2015. Základní škola Nové Město na Moravě Leandra Čecha 860. Květnový zájezd do Německa a Rakouska společná fotka v Salzburgu ŠKOLNÍ ČASOPIS ČERVEN 2015 Základní škola Nové Město na Moravě Leandra Čecha 860 www.zs2.nmnm.cz Květnový zájezd do Německa a Rakouska společná fotka v Salzburgu Milí čtenáři, sluníčko už nás všechny láká

Více

za aktivní práci ve školním parlamentu a příkladný přístup k plnění školních povinností Tomáši Musilovi

za aktivní práci ve školním parlamentu a příkladný přístup k plnění školních povinností Tomáši Musilovi ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 UDĚLILI JSME CENY ŘEDITELKY ŠKOLY za úspěchy ve sportovních soutěžích a reprezentaci školy Ajdinu Naprelacovi za úspěchy ve sportovních soutěžích a reprezentaci školy Jiřímu Kosmákovi

Více

Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14

Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14 Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14 číslo 14 / ročník VII. / únor 2012 srpen 2012 1 Úvodní slovo Vážení přátelé, čtenářky a čtenáři našeho časopisu Staník! Možná se divíte, že až nyní držíte

Více

Základní škola ZŠ Komenského 4 515 531 196 zsadamov@adamov.cz 724 370 198

Základní škola ZŠ Komenského 4 515 531 196 zsadamov@adamov.cz 724 370 198 Základní škola ZŠ Komenského 4 515 531 196 zsadamov@adamov.cz 724 370 198 Klapka Název místnosti Klapka Název místnosti 200 Ředitelna 209 Kabinet prevence 201 Výchovná poradkyně 209 Kabinet Cj 202 Fax

Více

ALMANACH 2007-2008 Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb

ALMANACH 2007-2008 Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb ALMANACH 2007-2008 1. Obsah Září...3 Slovo úvodem...4 Říjen...5 Závody na kolech a koloběžkách...6 Netradiční drakiáda...6 Malované pohádky...6 Pyžámkový den ve školní družině...7 Listopad...8 Dětský čin

Více

ROSÍK. Noviny plné novinek aneb co se děje ve škole i za školou ČÍSLO. rosického občasníku žáků ZŠ Rosice

ROSÍK. Noviny plné novinek aneb co se děje ve škole i za školou ČÍSLO. rosického občasníku žáků ZŠ Rosice ROSÍK Noviny plné novinek aneb co se děje ve škole i za školou ČÍSLO rosického občasníku žáků ZŠ Rosice * 11. 11. 2008 * ročník VI * školní rok 2008/2009 * cena 15 Kč * Obsah: Akce, které se uskutečnily

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA o činnosti školy

VÝROČNÍ ZPRÁVA o činnosti školy Základní škola a mateřská škola Žandov, okres Česká Lípa, příspěvková organizace Kostelní 200, 471 07 Žandov VÝROČNÍ ZPRÁVA o činnosti školy za školní rok 2011/2012 V Žandově 15. října 2012 Zpracovala

Více

Vlaštovka. ČASOPIS ZÁKLADNÍ ŠKOLY V HORNÍM BENEŠOVĚ šk.rok 2011/2012

Vlaštovka. ČASOPIS ZÁKLADNÍ ŠKOLY V HORNÍM BENEŠOVĚ šk.rok 2011/2012 Vlaštovka ČASOPIS ZÁKLADNÍ ŠKOLY V HORNÍM BENEŠOVĚ šk.rok 2011/2012 - 2 - KŘÍŢOVKA S HÁDANKOU Kdyţ v následující tabulce zaškrtneš slova napsaná vlevo, můţeš si přečíst zbytek tajenky (rozluštění hádanky).

Více

Aktivity ZŠ a prezentace škola na webových stránkách

Aktivity ZŠ a prezentace škola na webových stránkách Příloha č. 1 Aktivity ZŠ a prezentace škola na webových stránkách Start do školy 4. září 2013 http://www.zsstramberk.cz/start-do-skoly/ V pondělí 2. září 2013 se uskutečnilo slavnostní uvítání prvňáčků.

Více

A zase jsme o rok starší. Obsah:

A zase jsme o rok starší. Obsah: Obsah: - Zimní údržba komunikací - Jak je to s roznosem Zpravodaje - 90krát daroval svou krev - Pan František Přivřel mezi oceněnými - Podzimní setkání - Všichni soutěžící se umístili - Jubilejní rok S

Více

Základní škola praktická, Roudnice nad Labem, Jungmannova 667, příspěvková organizace

Základní škola praktická, Roudnice nad Labem, Jungmannova 667, příspěvková organizace Základní škola praktická, Roudnice nad Labem, Jungmannova 667, příspěvková organizace V Roudnici nad Labem 15. října 2013 Zpracovala: Mgr. Radka Hubálková Obsah 1. Základní údaje o škole 1.1 Základní údaje

Více

Iva KOCIÁNOVÁ, Vlasta MACKOVÁ, Lucie OBRDLÍKOVÁ

Iva KOCIÁNOVÁ, Vlasta MACKOVÁ, Lucie OBRDLÍKOVÁ MěsíčníkaktualitnejenoZŠÚpice-Lány Školníčasopis Úl Květen2014 14.ročník Sportovec měsíce: Petr LUŠTINEC 9. A Sběrač bylin: Alena JURSÍKOVÁ 6. B Sběrač papíru: Lucie SOUČKOVÁ 6. B Hádanky na Moodle: Hana

Více

číslo 11 ročník: 34 cena: 10 Kč 8. listopadu 2010

číslo 11 ročník: 34 cena: 10 Kč 8. listopadu 2010 ZPRAVODAJ BENÁTECKA číslo 11 ročník: 34 cena: 10 Kč 8. listopadu 2010 Předsedkyně Parlamentu ČR Miroslava Němcová a starosta města Jaroslav Král po ukončení slavnostního aktu přestřižení pásky a otevření

Více

pro rodiče, žáky, pedagogy a přátele ZŠ v Řečanech nad Labem

pro rodiče, žáky, pedagogy a přátele ZŠ v Řečanech nad Labem pro rodiče, žáky, pedagogy a přátele ZŠ v Řečanech nad Labem šk. rok 2013 2014 / č. 46 / vydáno 15. dubna 2014 Vážení rodiče, jaro už je tady a s ním se Vám dostává do rukou již 46. číslo našeho Zpravodaje.

Více

Část I. Základní charakteristika školy

Část I. Základní charakteristika školy Část I. Základní charakteristika školy Základní škola Břeclav, Na Valtické 31 A, 691 41 Zřizovatel školy: Město Břeclav Ředitel školy: Mgr. Dagmar Krystíková Telefon: 519 334 211 e-mail: reditel@zsvalticka.cz

Více

zs.boskovice.cz/zs3/ leden/únor 2009 ročník: 3 číslo 16 OBSAH: Fotografické úspěchy Filipa Chalupky Zápis dětí do 1. tříd Výlet do Grónska Sportovní úspěch Ivony Braunšlegerové Kniha Ivany Havelkové Lyžák

Více

Výroční zpráva o činnosti školy za školní rok 2008/2009

Výroční zpráva o činnosti školy za školní rok 2008/2009 Základní škola praktická, Roudnice nad Labem, Jungmannova 667, příspěvková organizace Výroční zpráva o činnosti školy za školní rok 2008/2009 V Roudnici nad Labem dne 15. října 2009 Zpracovala: Mgr. Radka

Více

Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb ALMANACH 2011-2012

Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb ALMANACH 2011-2012 Škola Kavčí hory - Mateřská škola, ALMANACH 2011-2012 Úvod... 4 Slovo úvodem... 5 Září 2011... 6 Slavnostní uvítání prvňáčků... 7 Adaptační kurz 1. ročníků... 7 Návštěva ze zahraničí... 8 Říjen 2011...

Více

Školní volavka Časopis Základní Školy V MezimĚSTÍ. Zima 2014 CENA: 3kč

Školní volavka Časopis Základní Školy V MezimĚSTÍ. Zima 2014 CENA: 3kč Školní volavka Časopis Základní Školy V MezimĚSTÍ Zima 2014 CENA: 3kč 1 Zimní vydání časopisu Volavka, čtvrtletníku zachycujícího dění v Základní škole v Meziměstí, vyšlo nákladem 100 kusů dne 11. 12.

Více

září 2014 ročník XIII číslo 1

září 2014 ročník XIII číslo 1 září 2014 ročník XIII číslo 1 Naše škola je zapojena do projektu Ovoce a zelenina do škol. Balíčky ovoce a zeleniny budou dováženy každý čtvrtek pro žáky 1. - 5. roč. zdarma. Škola začala s POLICIÍ Hned

Více