Integrovaný operační management

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Integrovaný operační management"

Transkript

1 VISIONLINK

2 Integrovaný operační management Díky VisionLink od firmy Trimble, řešení určeného pro správu flotil strojů, aktiv a produktivity staveb, budete vědět, kde jsou vaše stroje, co dělají a jaká je jejich produktivita. VisionLink představuje uživatelsky příjemné prostředí kombinované s technologií GPS pro určení pozice a bezdrátovým přenosem dat, což poskytuje v reálném čase aktuální informace o stavebních strojích, množství zpracovaného materiálu a produktivitě stavby. VisionLink, součást řešení "Propojené stavby, používá nástroje, které umožňují importovat projekt stavby v digitální formě z kancelářského software Business Center HCE, monitorovat produktivitu stavby a sdílet přehled postupu prací s celým týmem. Při používání Trimble "Propojené stavby" je možné v rámci celé organizace sdílet kompletní náhled produktivity stavby a umožnit tak rychlé rozhodování a lepší komunikaci. INTEGROVANÉ ŘEŠENÍ pro VOZOVÝ PARK Centralizace a zjednodušení správy stavebních činností maximalizuje efektivitu, zvyšuje produktivitu a snižuje náklady celého vozového parku. VisionLink umožňuje řízení stavby a strojového parku pomocí bezpečného webového rozhraní bez ohledu na výrobce. Monitoring využití stavební mechanizace a minimalizace prostojů kvůli snížení možnosti znehodnocení zařízení a vyloučení nadměrné spotřeby paliv. Monitoring množství a váhy materiálů naložených rýpadly a kolovými nakladači kvůli optimalizaci přepravy. Monitoring tlaku a teploty v pneumatikách a efektivní plánování preventivní údržby. Řízení a informované rozhodování o produktivitě výroby. Sledování postupu stavebních prací na základě průběžně aktualizovaných digitálních modelů terénu podle práce stavebních strojů. ODOLNÝ hardware Trimble SNM940 Connected Site Gateway Odolný komunikační nástroj pro těžkou techniku. Trimble SNM940 Connected Site Gateway umožňuje bezdrátovou synchronizaci údajů mezi stavbou a kanceláří, příjem korekcí pro řízení stavebních strojů, správu majetku a vozového parku, 2D a 3D monitoring. TRIMBLE SNM451 CONNECTED SITE GATEWAY Monitoring "malé" mechanizace a nákladních vozidel. Trimble SNM451 Connected Site Gateway přenáší informace o pozici, využití, počtech "cyklů" a produktivitě stavební mechanizace, jako jsou menší stroje, vozidla a nákladní auta.

3 BEZPEČNÁ SPRÁVA DAT SE ZÁRUKOU OD SPOLEČNOSTI TRIMBLE INTEGROVANÉ INFORMACE O VÝROBNÍ KAPACITĚ A ŘÍZENÍ JEDNODUCHÉ UŽIVATELSKÉ ROZHRANÍ POKROČILÁ VIZUALIZACE DAT WEBOVÉ ROZHRANÍ DOSTUPNÉ 24/7

4 Maximalizujte dobu fungování PLÁNY NA PŘEDPLATNÉ MANAGEMENTU STROJŮ A MAJETKU Nezáleží na tom, jaké jsou vaše operativní potřeby, VisionLink pomáhá redukovat náklady a zvyšovat efektivitu. ZÁKLADNÍ PŘEDLATNÉ (MÍSTO, HODINY A ÚDRŽBA) Lokalizujte pozici strojů kvůli přiřazení (fakturaci) ke konkrétnímu projektu, vyzvednutí, údržbě anebo doplnění paliv. Použijte možnost nastavení obvodu stavby k vytvoření virtuálních plotů a zakázaných zón pro omezení krádeží a neoprávněného využívání strojů. Monitorujte čas práce strojů kvůli údržbě a snížení nákladů na opotřebení zařízení. Minimalizujte volnoběh strojů kvůli ekonomickému využití paliva a identifikaci zařízení, které by mohlo být lépe využité na jiných stavbách. Integrujte data do kancelářského softwaru anebo do aplikací projektového managementu kvůli automatizaci sdílení dat a zajištění jejich správnosti. PŘEDLATNÉ VYUŽITÍ STROJE Zpracujte si reporty z vážících systémů Trimble LOADRITE X2350 instalovaných na rypadlech anebo vážících systémů L2180 instalovaných na nakladačích. Snižte provozní náklady díky náhledu na odhadovanou spotřebu paliva. Díky dokonalému přehledu nad produktivitou a využitelností vašich zařízení můžete optimalizovat správu majetku. Porovnejte čas ve "výkonu" a v "prostoji", aby se zlepšilo využití zařízení a zvýšila produktivita. Vyžaduje Trimble SNM451 Connected Site Gateway anebo SNM940 Connected Site Gateway. Informace z vážících systémů jsou dostupné pouze přes SNM940.

5 VISIONLINK MOBILE Informace o strojích a majetku v terénu Zahrnuto v předplatném. Hlášení o pozici zařízení, monitoring využití a plánovaných servisních úkonů na tabletu nebo chytrém mobilním telefonu. PLÁN ZDRAVÍ STROJE Monitoring tlaku a teploty v pneumatikách. Management a plánování preventivní údržby kvůli vyvarování se prasknutí pneumatik, prodloužení jejich životnosti a také snížení spotřeby paliva.

6 Monitorujte materiál na stavbě PŘEDPLATNÉ 2D MONITORING PROJEKTU Sledujte pohyb a množství materiálu. Monitorujte počet cyklů, abyste porovnali skutečnost s očekávaným plánem a produktivitou stavby. Sledujte počet naložení, abyste zajistili správný přesun materiálu; používejte strukturované a nestrukturované materiály na správném místě stavby. Včas odstraňte problémy a přesněji odhadněte termín dokončení, abyste dodrželi plán prací. Podívejte se na výkon jednotlivých strojů anebo na celkové údaje o vozovém parku, abyste měli přehled o celé stavbě. Monitorování produktivity ve srovnání s plánem v reálném čase vám pomůže dodržovat termíny. Plánované hlášení důležitých informací pro snazší a přesnější fakturaci. Vyžaduje Trimble SNM940 Connected Site Gateway nebo SNM451 Connected Site Gateway. Zahrnuje univerzální předplatné VisionLink a VisionLink Mobile.

7 visionlink mobile Přeneste sílu VisionLinku do terénu. Zahrnutý v předplatném 2D Projekt Monitoring. Prohlédněte si v terénu 2D Projekt Monitoring dat na chytrém telefonu nebo tabletu. Podívejte se na průměrný počet naložení na stavbě, objemy materiálů, dopravní vzdálenosti a prostoje. Prozkoumejte individuální výkony pro porovnání produktivity mezi jednotlivci.

8 Monitorujte stavbu PŘEDPLATNÉ 3D MONITORING PROJEKTU Kompletní přehled dat objemů materiálů a míry zhutnění. MANAŽER KUBATUR MATERIÁLŮ Průběžně monitorujte a nahrávejte 3D informace o přesunech zeminy, srovnávání terénu a dokončovacích pracích po celou dobu projektu a využijte tyto informace pro rozhodování o postupu projektu, využití vybavení a jeho nasazení. Vytvořte 3D model povrchu, výškové mapy nebo mapy "výkopu/ násypu", abyste porovnali postup prací, omezili dojíždění na staveniště a ujistili se, že máte aktuální informace. Získejte přesné informace o všech pracích včetně přílišného vybagrování a přesypání, přeplnění anebo přetížení, a snižte jejich počet abyste dostali zaplaceno za všechnu práci, kterou uděláte. Plánovaný reporting objemů materiálů a kvalita a aktuálnost používaných dat pro jednodušší inspekční práce, sledování postupu prací a plateb na projektu. Vyžaduje Trimble SNM940 Connected Site Gateway a Trimble GCS900 nivelační systém, anebo Trimble CCS900 hutnící systém. Zahrnuje základní předplatné VisionLink, VisionLink Mobile a 2D Projekt Monitoring.

9 visionlink mobile Přeneste sílu VisionLinku do terénu. Zahrnutý v předplatném 3D monitoringu projektu. Náhled na 3D monitoring dat v terénu ve vašem mobilním telefonu anebo tabletu. Rychlý náhled souhrnných map "násypů /výkopů" anebo míry zhutnění a mapy počtu pojezdů pro zlepšení kvality a snížení délky cyklů. MANAŽER ZHUTŇOVÁNÍ Průběžný monitoring počtu pojezdů a míry zhutnění ve všech vrstvách materiálu zajistí úspěšné hutnící zkoušky, omezí přehutnění a sníží náklady na údržbu. Omezení přílišného zhutnění kvůli optimalizaci spotřeby paliv a pracovního času strojů. Zajištění jednotné tloušťky vrstev, jednotného zhutnění, počtu pojezdů a množství materiálů pro zvýšení kvality povrchu a doby životnosti. Monitoring teplotních map pro asfaltové válce vybavené teplotními senzory kvůli zajištění zhutnění v teplotním rozsahu specifikovaném v projektu.

10 propojení pro vyšší zisk KOMPONENTY PROPOJENÉ STAVBY PROPOJENÁ KANCELÁŘ Propojená kancelář vám umožní být na dvou místech najednou. Když jste v kanceláři, můžete monitorovat vše, co se děje na stavbě. Můžete spravovat vozový park a v reálném čase dostávat informace o využití a umístění stavebního materiálu. Vidíte údaje o probíhajícím zhutňování. Jestli je nutné udělat změny, anebo personál v terénu potřebuje technickou podporu, nemusíte marnit čas cestou na stavbu, protože kontrolery a stavební stroje jsou vždy propojené s kanceláří přes internet. Můžete dokonce připravovat 3D modely a hned je odeslat měřičským skupinám a do stavebních strojů. To všechno z vaší kanceláře. Šetříte čas a peníze. Omezíte chyby a náklady na předělávky. PROPOJENÝ KONTROLER Zajistěte, aby byl váš personál ve spojení přes propojený kontroler. Díky synchronizaci dat mezi kanceláří a stavbou mají všichni stejné informace. Měřický inženýr v terénu může dostat soubor s digitálním modelem, zaměřit nové údaje a zkontrolovat si výsledky s kanceláří. Hned má informace o tom, jestli práce mohou pokračovat. Když se projekty změní, je možné je z kanceláře poslat přes internet do kontroleru. Jestli má personál v terénu otázky k projektu, technická podpora je může vyřešit přímo z kanceláře. Není nutné čekat, až někdo přijede na stavbu situaci vyřešit a všichni mohou pokračovat v práci. Termíny budou splněné a vy budete v plusu. PROPOJENÝ STROJ Propojené stavební stroje vám můžou sdělit mnoho informací. Mohou sdělit, kde jsou, co dělají a kolik práce už udělaly. Mohou dostávat přes internet GNSS korekce, měřit objemy "zpracovaného" materiálu a vaši měřičští pracovníci můžou provádět jinou práci. Jestli strojníci potřebují pomoc, technická podpora SITECH se může v kanceláři připojit k řídící jednotce nivelačního systému a uvidí to samé, co operátor. Problémy budou operativně vyřešeny bez nutnosti dojíždění techniků na stavbu. Strojníci dostanou projekty přes internet do strojů, takže nepracují podle starých plánů a můžou srovnávat a přesouvat zeminu rychleji a efektivněji.

11 NIKDY NEZTRATÍTE DOHLED NAD STAVBOU Kdysi dávno někdo řekl, že v té minutě, kdy se poprvé hrábne do země, všechny papírové plány vyletí komínem. Ale dnes již to neplatí. Internet mění způsob práce téměř na všech úrovních. A Trimble razí cestu revolučním řešením nazvaným Trimble Propojená stavba. Toto řešení vám umožní pracovat rychleji, efektivněji a správně hned napoprvé. To je konkurenční výhoda, kterou budete mít, když spojíte propojené kontrolery, propojené stroje a propojenou kancelář pod jednu propojenou stavbu. Navštivte abyste se dozvěděli více.

12 TRIMBLE: STANDARD VE STAVEBNÍCH TECHNOLOGIÍCH Trimble poskytuje potřebné nástroje a podporu, abyste mohli spojit informace o plánování, projektování, umístění stavby, kontrole stavebních strojů a správě strojového parku a zařízeních během jejich životního cyklu a fungovali operativně a s vyššími zisky. Navštivte již dnes společnost SITECH, abyste se přesvědčili, jak jednoduché je tyto technologie používat a jak výrazné vylepšení průběhu práce, které následně zvýší vaši produktivitu, přesnost a sníží náklady, to může znamenat. Exkluzivní distributor Technologií Trimble pro ČR a SR Construction SITECH CZ s.r.o. Vlárská 935/ Brno Mob: Trimble Heavy Civil Construction Westmoor Drive Westminster, Colorado USA (Toll Free) Phone construction.trimble.com Trimble Navigation Limited. Všechna práva vyhrazena. Název Trimble, Globus a logo Trimble, SITECH, VisionLink, VRS a Connected Site jsou ochranné známky společnosti Trimble Navigation Limited, registrované ve Spojených Státech a dalších zemích. LOADRITE je registrovaná jako ochranná známka Actronic Ltd, registrovaná ve Spojených Státech a dalších zemích. CAT, CATERPILLAR, jejich loga, "Caterpillar Yellow" a "Power Edge" obchodní značky, taky jako firemní a produktová identita zde použitá, jsou ochrannými známkami Caterpillar a nemohou být používány bez povolení. Wi-Fi je registrovaná obchodní známka Wi-Fi Alliance. Všechny ostatní ochranné známky jsou vlastnictvím jejich příslušných majitelů. PN G-12-CZ (03/14)

CONNECTED COMMUNITY PROPOJENÁ KOMUNITA

CONNECTED COMMUNITY PROPOJENÁ KOMUNITA CONNECTED COMMUNITY PROPOJENÁ KOMUNITA PÁTEŘ Propojené stavby Trimble Propojená komunita je internetová služba, která pomocí webového rozhraní propojí všechny uživatele přístrojů Trimble na stavbě. Nezávisle

Více

Tecnomatix digitální továrna

Tecnomatix digitální továrna Tecnomatix digitální továrna Siemens PLM Software www.siemens.cz/plm Produkty řady Tecnomatix jsou flexibilní řešení pro plánování, simulace a řízení výrobních procesů. Jejich velký ekonomický přínos spočívá

Více

Udržujeme vaše podnikání. podnikání v pohybu! TomTom. Správa vozového parku ihned k použití. Let s drive business. www.tomtom.

Udržujeme vaše podnikání. podnikání v pohybu! TomTom. Správa vozového parku ihned k použití. Let s drive business. www.tomtom. www.tomtom.com/business TomTom Business Solutions Správa vozového parku ihned k použití Udržujeme vaše podnikání podnikání v pohybu! 20110509_WorkSmart_Sol_bro_CZ TomTom Business Solutions Oosterdoksstraat

Více

Umíme toho daleko víc. Katalog partnerských řešení

Umíme toho daleko víc. Katalog partnerských řešení Umíme toho daleko víc Katalog partnerských řešení 1 Obsah 06 Lokalizace vozidel 14 Lokalizace osob 20 Zabezpečení vozidel 24 Zabezpečení objektů 28 Mobilní sběr dat 34 Vzdálený sběr dat 38 SMS aplikace

Více

Mobilní telefon namiřte na kód a pomocí čtecího softwaru vyfotografujte. Čtečka kódů převede QR kód a připojí vás přímo na internetovou stránku.

Mobilní telefon namiřte na kód a pomocí čtecího softwaru vyfotografujte. Čtečka kódů převede QR kód a připojí vás přímo na internetovou stránku. Openmatics s.r.o. Poděbradova 2842/1 301 00 Plzeň Czech Republic Tel.: +420 371 150 000 Fax: +420 371 150 001 E-mail: info.openmatics@zf.com www.openmatics.com Mobilní telefon namiřte na kód a pomocí čtecího

Více

Řešení Avocent pro správu IT infrastruktury. Správa a monitorování infrastruktury pro zajištění Business-Critical Continuity TM

Řešení Avocent pro správu IT infrastruktury. Správa a monitorování infrastruktury pro zajištění Business-Critical Continuity TM Řešení Avocent pro správu IT infrastruktury Správa a monitorování infrastruktury pro zajištění Business-Critical Continuity TM Požádal jsem naše pracovníky IT, aby mi řekli jeden důvod, proč je řešení

Více

Přejděte na 3D se společností, která vám přinesla 2D.

Přejděte na 3D se společností, která vám přinesla 2D. Přejděte na 3D se společností, která vám přinesla 2D. Obsah Kompletní návrh výrobků... 1 Vytváření kvalitních produktů hned napoprvé... 4 Zkrácení vývojového cyklu výrobků... 5 Správa a sdílení návrhových

Více

Xerox Versant 2100 Press Vyrobte více. Nabídněte více.

Xerox Versant 2100 Press Vyrobte více. Nabídněte více. Xerox Versant 2100 Press Brožura Xerox Versant 2100 Press Vyrobte více. Nabídněte více. Každá firma se snaží udělat víc. Každý má svou vlastní definici slova víc. Ale způsob, jak toho dosáhnout, zůstává

Více

White Paper Udržitelný rozvoj a ICT. Úspora zdrojů a jejich efektivní využití

White Paper Udržitelný rozvoj a ICT. Úspora zdrojů a jejich efektivní využití White Paper Udržitelný rozvoj a ICT Úspora zdrojů a jejich efektivní využití Obsah 1. Úvod 5 2. Přidaná hodnota Zeleného ICT 6 3. Jak mohou podniky zvyšovat udržitelnost svého ICT? 9 3.1 Zelené ICT v

Více

DIGITÁLNÍ TOVÁRNA se začíná skloňovat ve všech pádech Barum Continental spol. s r. o. Pavel Beneš, ved. střediska Konstrukce strojů

DIGITÁLNÍ TOVÁRNA se začíná skloňovat ve všech pádech Barum Continental spol. s r. o. Pavel Beneš, ved. střediska Konstrukce strojů Vážení čtenáři, stále složitější výrobní podmínky posledních několika let vystavily většinu průmyslových podniků inovačním tlakům a změnám. Rychlá reakce na případný pokles poptávky nebo naopak na její

Více

KX-NCP500/1000. Síťová komunikační platforma. Na každém hovoru záleží. KX-NCP500 a KX-NCP1000 Řešení jednotné komunikace. www.panasonic.

KX-NCP500/1000. Síťová komunikační platforma. Na každém hovoru záleží. KX-NCP500 a KX-NCP1000 Řešení jednotné komunikace. www.panasonic. KX-NCP500/1000 www.panasonic.cz Panasonic je obchodní značka firmy Panasonic Corporation Co. Ltd. Design a technické specifikace výrobků sa neustále zdokonalují a mění v zájmu vylepšení. Ačkoli byla přípravě

Více

IBM SPSS Data Collection:

IBM SPSS Data Collection: IBM SPSS Data Collection: Komplexní sběr dat pro efektivní výzkumy IBM SPSS Software Sběr dat, který znamená skutečné spojení s respondenty Abyste získali užitečné informace, je třeba připravit výzkum,

Více

WorkCentre 5632/5638/5645/5655 Černobílé multifunkční zařízení formátu A3 ++ Xerox WorkCentre 5632/5638/5645/5655 Multifunkční zařízení Nový design

WorkCentre 5632/5638/5645/5655 Černobílé multifunkční zařízení formátu A3 ++ Xerox WorkCentre 5632/5638/5645/5655 Multifunkční zařízení Nový design WorkCentre 5632/5638/5645/5655 Černobílé multifunkční zařízení formátu A3 ++ Xerox WorkCentre 5632/5638/5645/5655 Multifunkční zařízení Nový design WorkCentre 5632/5638/5645/5655 Tiskněte. Kopírujte. Skenujte.

Více

Současná revoluce v distribuci

Současná revoluce v distribuci II/III Přílohu připravili: Vlastimil Poliačik, editor Monika Panochová, manažerka přílohy Digitální svět. Pomalu a jistě naše denní činnosti procházejí digitalizací. Nákupy, práce, zábava... jsou již dnes

Více

Nejlepší řešení Microsoft Awards 2014. Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2014 na platformě Microsoft

Nejlepší řešení Microsoft Awards 2014. Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2014 na platformě Microsoft Nejlepší řešení Microsoft Awards 2014 Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2014 na platformě Microsoft Přehled vítězů a finalistů soutěže Cena generální ředitelky za inovativní přístup

Více

DISKSTATION MANAGER 5.0 DEDIKOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM PRO NAS

DISKSTATION MANAGER 5.0 DEDIKOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM PRO NAS DISKSTATION MANAGER 5.0 DEDIKOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM PRO NAS www.synology.com Synology je hlavním prodejcem NAS na celosvětovém trhu. Jako specializovaný dodavatel NAS serverů se snažíme využívat nejnovější

Více

T-DOC INTELIGENTNÍ ŘÍZENÍ OBĚHU INSTRUMENTÁRIA ZÍSKEJTE KONTROLU NAD VŠEMI PROCESY

T-DOC INTELIGENTNÍ ŘÍZENÍ OBĚHU INSTRUMENTÁRIA ZÍSKEJTE KONTROLU NAD VŠEMI PROCESY T-DOC INTELIGENTNÍ ŘÍZENÍ OBĚHU INSTRUMENTÁRIA ZÍSKEJTE KONTROLU NAD VŠEMI PROCESY 2 T-DOC MĚJTE VŠE POD KONTROLOU POSUŇTE VAŠE PROCESY NA ZCELA NOVOU ÚROVEŇ Mnoho nemocnic nemá dostatečný přehled o svém

Více

Monitoring vozového parku, zaměstnanců a jejich efektivní řízení O2 CAR CONTROL

Monitoring vozového parku, zaměstnanců a jejich efektivní řízení O2 CAR CONTROL Monitoring vozového parku, zaměstnanců a jejich efektivní řízení O2 CAR CONTROL Trendy a bolesti v oblasti monitoringu vozového parku Kontrola nad chováním řidiče - Sběr dat o řidičích a jejich vyhodnocování

Více

OBJEVTE SVĚT VÝHOD V JEDNOTNÉM ŘEŠENÍ FIREMNÍ KOMUNIKACE

OBJEVTE SVĚT VÝHOD V JEDNOTNÉM ŘEŠENÍ FIREMNÍ KOMUNIKACE OBJEVTE SVĚT VÝHOD V JEDNOTNÉM ŘEŠENÍ FIREMNÍ KOMUNIKACE FIREMNÍ KOMUNIKAČNÍ SERVER TECHNOLOGIE PRO LÉPE FUNGUJÍCÍ SVĚT IP platforma řešení firemní komunikace Komunikační servery používané ve firemním

Více

Váš pracovní den s Microsoft Dynamics CRM

Váš pracovní den s Microsoft Dynamics CRM http://www.microsoft.com/cze/crm Začínáme s aplikací Microsoft Dynamics CRM Váš pracovní den s Microsoft Dynamics CRM Váš pracovní den s Microsoft Dynamics CRM Začínáme s aplikací Microsoft Dynamics CRM

Více

NA KAŽDÉ ZAŘÍZENÍ PRÁCE ODKUDKOLIV PŘEDVÍDATELNÉ NÁKLADY BEZ POČÁTEČNÍ INVESTICE DATA V BEZPEČÍ. Office 365 pro vaši firmu

NA KAŽDÉ ZAŘÍZENÍ PRÁCE ODKUDKOLIV PŘEDVÍDATELNÉ NÁKLADY BEZ POČÁTEČNÍ INVESTICE DATA V BEZPEČÍ. Office 365 pro vaši firmu NA KAŽDÉ ZAŘÍZENÍ PRÁCE ODKUDKOLIV PŘEDVÍDATELNÉ NÁKLADY BEZ POČÁTEČNÍ INVESTICE DATA V BEZPEČÍ pro vaši firmu ŘEŠENÍM JE nejsou pouze známé aplikace Office (Word, Excel, PowerPoint ). Je to kompletní

Více

A Daimler company. FleetBoard Management vozidla Snížit spotřebu. Zvýšit efektivitu. Pro všechny značky.

A Daimler company. FleetBoard Management vozidla Snížit spotřebu. Zvýšit efektivitu. Pro všechny značky. A Daimler company FleetBoard Management vozidla Snížit spotřebu. Zvýšit efektivitu. Pro všechny značky. FleetBoard Vám pomůže optimálně řídit Váš vozový park! Vhodné pro dálkovou, distribuční a stavební

Více

MEASUREUP ČTVRTÁ PRŮMYSLOVÁ REVOLUCE. Inteligentní budoucnost: Od revoluce k objevům STRANA 8. Uživatelský komfort a vy STRANA 18

MEASUREUP ČTVRTÁ PRŮMYSLOVÁ REVOLUCE. Inteligentní budoucnost: Od revoluce k objevům STRANA 8. Uživatelský komfort a vy STRANA 18 Inteligentní budoucnost: Od revoluce k objevům STRANA 8 Uživatelský komfort a vy STRANA 18 25 let softwaru PC-DMIS STRANA 30 MEASUREUP Magazín Hexagon Metrology Vydání 2/2014 WWW.HEXAGONMETROLOGY.COM ČTVRTÁ

Více

Microsoft Dynamics NAV 2013. Balíčky funkcionalit a funkcionality produktu v rámci řešení Microsoft Dynamics NAV 2013

Microsoft Dynamics NAV 2013. Balíčky funkcionalit a funkcionality produktu v rámci řešení Microsoft Dynamics NAV 2013 Microsoft Dynamics NAV 2013 Balíčky funkcionalit a funkcionality produktu v rámci řešení Microsoft Dynamics NAV 2013 prosinec 2013 Balíčky funkcionalit a funkcionality produktu v rámci řešení Microsoft

Více

Servisní systémy v oblasti Smart Grids

Servisní systémy v oblasti Smart Grids MASARYKOVA UNIVERZITA FAKULTA INFORMATIKY Servisní systémy v oblasti Smart Grids DIPLOMOVÁ PRÁCE Pavel Máša Brno, 2013 Prohlášení Prohlašuji, že tato práce je mým původním autorským dílem, které jsem vypracoval

Více

1.Příručka ze série Business advisor.

1.Příručka ze série Business advisor. 1.Příručka ze série Business advisor. Software Asset Management Zajistěte soulad s licenčními ustanoveními, snižte riziko a náklady na IT Předmluva Široká škála softwarových licenčních modelů umožňuje

Více

NA KAŽDÉ ZAŘÍZENÍ PRÁCE ODKUDKOLIV PŘEDVÍDATELNÉ NÁKLADY BEZ POČÁTEČNÍ INVESTICE DATA V BEZPEČÍ. Office 365 pro vaši firmu

NA KAŽDÉ ZAŘÍZENÍ PRÁCE ODKUDKOLIV PŘEDVÍDATELNÉ NÁKLADY BEZ POČÁTEČNÍ INVESTICE DATA V BEZPEČÍ. Office 365 pro vaši firmu NA KAŽDÉ ZAŘÍZENÍ PRÁCE ODKUDKOLIV PŘEDVÍDATELNÉ NÁKLADY BEZ POČÁTEČNÍ INVESTICE DATA V BEZPEČÍ Office 365 pro vaši firmu JAK MÍT SVOU KANCELÁŘ NEUSTÁLE U SEBE A JEŠTĚ UŠETŘIT Moderní technologie byly

Více

MC35. Podnikový digitální asistent

MC35. Podnikový digitální asistent MC35 Podnikový digitální asistent Komplexní funkce pro mobilní Snadné použití...přenositelnost... a přizpůsobení podnikovým potřebám. Všechny podnikové funkce v jediném odolném kapesním zařízení Podnikový

Více

Přehled aplikací a komponent SAP

Přehled aplikací a komponent SAP Lekce 5 Přehled aplikací a komponent SAP Co se v této lekci naučíte: Seznámíme vás s aplikacemi SAP Business Suite Poté přejdeme k řešením společnosti SAP pro malé a středně velké podniky Dozvíte se, jaké

Více

AutoCAD Civil 3D X-krát jinak

AutoCAD Civil 3D X-krát jinak AutoCAD Civil 3D X-krát jinak AutoCAD Civil 3D AutoCAD Civil 3D přináší vlastnosti a nástroje, které slouží ke zrychlení komplexních úkolů, zlepšení přesnosti a sdílení centrálně uložených dat všech částí

Více