ČESKÁ REPUBLIKA a SLOVENSKO

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "ČESKÁ REPUBLIKA a SLOVENSKO"

Transkript

1 ČESKÁ REPUBLIKA a SLOVENSKO Vydalo oddělení rekreací ZO OS KOVO ŠKODA AUTO a. s.

2 Základní informace k prodeji Prodej rekreací bude zahájen od hod. na oddělení rekreací v níţe uvedených termínech: Velký Medér Nedamov u Dubé, Hraničná, Bramberka Světlanka, Harrachov Zájemci o Penzion MIKULOV, Hotel SKALSKÝ DVŮR,, Horskou chatu JURÁŠKU, PENZION KOVÁRNA, PENZION SNĚŢNÁ A PENZION AVIA si mohou své objednávky vyřizovat na oddělení rekreací kaţdý všední den od hod. osobně nebo na tel.č.: , a Tato zařízení jsou zajišťována na objednávku jeden pokoj na jedno uvedené jméno na objednávce. Nabídka a prodej bude probíhat na základě platných Pravidel o poskytování příspěvku ze sociál. fondu pro rekreace. Bliţší informace Vám podají členové rekr. komisí při DO ZO OS KOVO a oddělení rekreací (tel , 17441, 17442). Odborově org. zaměstnanci v ZO OS KOVO, (býv. zaměstnanci - důchodci) včetně rod. příslušníků (děti do 26-ti let) mohou uplatnit slevu 20,-Kč/den po předložení odb. průkazu ZO OS KOVO. Tato částka je již odečtena v tabulkách cen.

3 Obsah katalogu: Chata SVĚTLANKA Chata HARRACHOV Chata HRANIČNÁ Chata BRAMBERKA NEDAMOV U DUBÉ Slovensko Velký Medér Chata JURÁŠKA Penzion KOVÁRNA Penzion SNĚŢNÁ Penzion MIKULOV Hotel SKALSKÝ DVŮR Penzion AVIA Storno podmínky: platí pro všechny lokality kromě Světlanky Do 30 dnů před odjezdem 100,- Kč za osobu 29-3 dny před odjezdem 50% ceny zájezdu v Kč Pokud dojde ke zrušení zájezdu ze strany zákazníka v době kratší neţ 3 dny před odjezdem, zákazník se nedostaví k odjezdu, nebo zájezd z jiných důvodů vlastní vinou neabsolvuje, činí stornopoplatek 100% ceny zájezdu v Kč Změna účastníka zájezdu je moţná do 2 dnů před odjezdem za registrační poplatek 50,- Kč Z váţných mimořádných a zdravotních důvodů se stornopoplatky neúčtují (nutno doloţit patřičný doklad) Zkrácené termíny v zařízeních ZO OS KOVO ŠKODA AUTO a.s. Mladá Boleslav a ŠKODA AUTO a.s. jen po domluvě s majitelem zařízení, případně se správcem objektu. U penzionů po domluvě s majitelem. Pobyty je potřeba platit na přiloţené sloţence u poukazu nebo přes internetové bankovnictví. Platba hotově - výjimečně, po předchozí dohodě na pokladně ZO OS KOVO.

4 Horská Chata,,SVĚTLANKA Rekreační zařízení ŠKODA AUTO a. s., Ml. Boleslav (dříve Körbův dům, 900 m n. m.), Rokytno 51, Rokytnice n./j GPS: 50 44'26.986"N, 15 29'42.48"E tel.: 481/ , p. Holan Rokytnice nad Jizerou je známé rekreační a turistické centrum v západní části Krkonoš v nadmořské výšce 543 m n. m., 15 km severozápadně od Jilemnice. Město vzniklo spojením Horní a Dolní Rokytnice, Rokytna a přilehlých osad. První osídlení je datováno od 16. století, kdy bylo významnou těţební lokalitou rud (stříbra a mědi). Místní těţba zanikla na přelomu 17. a 18. století. V 16. století zde byla zaloţena sklárna a v 17. století tkalcovna. V dnešní době je významným sportovním střediskem Krkonoš. V letní sezóně mohou návštěvníci podniknout túry po okolí např. pramen Labe, Sněţné Jámy, Dvoračky, Harrachov atd. V samotném městě najdete spoustu penzionů, kavárniček, pivnic, sport. hal s posilovnou, kuţelnu, půjčovny sportovních potřeb, tenisové a volejbalové kurty apod. Můţete vyuţít nedaleko vzdálený krytý bazén ve městě Jilemnice. Světlanka původně v 19. století zemědělská usedlost, začátkem 20. století přebudována majitelem Körbem na ubytovací hostinec. V dnešní podobě jsou to dvě budovy o kapacitě 100 lůţek. Starší,,Horská chata Světlanka, typická horská chata, nabízí turistické vybavení pokojů s tekoucí teplou a studenou vodou, sprchy a WC společné na patrech. V přízemí jsou jídelny a restaurace s barem + TV. Novější,,Horský hotel nabízí dvou, tří a čtyřlůţkové pokoje s televizory, standard hotelu s koupelnou se sprchou a WC. V suterénu si můţete zacvičit v posilovně nebo zahrát stolní tenis či kulečník. Pro svoji polohu přímo ve středu areálu Horní domky je hojně navštěvována i v létě. Na chatě nelze realizovat pobyt se zvířaty. Termíny: 1) (prodloužený víkend se státními svátky) 2) (týdenní pobyt) 3) (HD možnost vlastní volby délky pobytu) 4) (HD možnost vlastní volby délky pobytu) dle dohody a volné kapacity, víkend lze prodloužit dle vlastní volby až na týden Nástup od hod. - (pobyt začíná večeří a končí snídaní nebo obědem- podle výběru typu stravy) V den odjezdu je nutné vyklidit pokoje do hod.

5 Stravování: - formou plné penze nebo polopenze Snídaně - formou švédských stolů ( hod.) Obědy a večeře - moţnost výběru Každý pokoj má ke stravování vyhrazený svůj vlastní stůl po celou dobu pobytu. - nápoje a ostatní dle vlastního výběru v restauraci v době , , hod., jídelny jsou po celý den nekuřácké Ubytování: - v letní sezóně je zajištěno ubytování na nové budově HORSKÝ HOTEL - dvou, tří a čtyřlůţkové pokoje (nutné přezouvání, hadrové návleky k dispozici). Horský hotel (nová budova): WC, sprchy na pokoji, TV K dispozici stolní tenis, posezení u baru, malá tělocvična, spol. místnost, video. Služby: - stolní tenis, kulečník, volejbalové hřiště, připojení k internetu WIFI - nealko nápoje, lahvové a čepované pivo, různé druhy cukrovinek, mraţené výrobky - za poplatek Doprava: - vlastní, moţnost parkování přímo u chaty bez poplatku dohoda s p.holanem Cena zahrnuje: - ubytování, stravování, rekreační poplatek MěÚ, DPH Rekreanti zaměstnanci v odb. org. v ZO OS KOVO a jejich rod. příslušníci (děti do 26-ti let stud. bez vl. příjmu) jsou pojištěni u poj. Kooperativa. Všem ostatním doporučujeme nechat se ve vlastním zájmu pojistit na pobyt. Výlety a okolí: Vhodné prostředí k pěším horským túrám i méně náročným turistickým výletům po hřebenech Krkonoš (např. trasou - Dvoračky, Kotelní jámy, Mohyla Hanče a Vrbaty, Zlaté návrší, Labská bouda, Violík, Tvaroţník, Vosecká bouda, cestou česko - polského přátelství do Harrachova). Dále se nabízí výlet do nedaleké Jilemnice (Krkonošské muzeum a galerie Františka Kavána v zámku expozice mechanického betléma Jáchyma Metelky, dějiny lyţařství aj.) 8 km západním směrem se nachází město a sportovní letovisko Vrchlabí. Významným vrcholem hraničního hřebenu s Polskem je nejvyšší hora Čech - Sněţka (1602 m). První výstup na vrchol byl v roce 1456 a dnešní pojmenování Sněţka je uţíváno od roku Je to strmý skalnatý masív, jehoţ jiţní suťová pole příkře spadají do Obřího dolu. Západní hřbet klesá do úpské rašeliny. Jihovýchodním směrem vybíhá členitá Růţová hora. Z Pece pod Sněţkou můţete vyjet přes Růţovou horu na Sněţku, odkud se naskýtá krásný výhled do celého okolí.

6 Cena poukazu: (2 dny) Plná penze Polopenze Externí cena (dosp. osoba a děti nad 12 let) 880,- 780,- Externí děti od 6-11,99 let 640,- 640,- Externí děti od 3 do 5,99 let - bez lůţka (jen strava) 300,- 300,- Zam. ŠKODA AUTO a.s., býv. zam. - důchodci, děti zam. ve věku od 12 25,99 let stud. bez. vl. příjmu, zam integr. fir. pod. se na úhr. soc. nákl. rekr. 440,- 390,- Zam. ŠKODA AUTO a.s., býv. zam. - důchodci v odborové organizaci ZO OS KOVO, děti zam. odb.org. v ZO OS KOVO ve věku od 12 25,99 let stud. bez. vl. příjmu, odb. zam integr. fir. pod. se na úhr. soc. nákl. rekr. 400,- 350,- Děti zam. ŠKODA AUTO a. s. od 3 do 5,99 let - bez lůţka (jen strava) 150,- 150,- Děti zam.odb.org.v ZO OS KOVO Š.A.a.s. od 3 do 5,99 let - bez lůţka (jen strava) 110,- 110,- Děti zam. ŠKODA AUTO a. s. od 6-11,99 let 280,- 280,- Děti zam. odb. org. v ZO OS KOVO Š.A. a. s. od 6-11,99 let 240,- 240,- Děti do 2,99 let zdarma zdarma Cena poukazu: (4 dny) Plná penze Polopenze Externí cena (dosp. osoba a děti nad 12 let) 1.760, ,- Externí děti od 6-11,99 let 1.280, ,- Externí děti od 3 do 5,99 let - bez lůţka (jen strava) 600,- 600,- Zam. ŠKODA AUTO a.s., býv. zam. - důchodci, děti zam. ve věku od 12 25,99 let stud. bez. vl. příjmu, zam integr. fir. pod. se na úhr. soc. nákl. rekr. 880,- 780,- Zam. ŠKODA AUTO a.s., býv. zam. - důchodci v odborové organizaci ZO OS KOVO, děti zam. odb.org. v ZO OS KOVO ve věku od 12 25,99 let stud. bez. vl. příjmu, odb. zam integr. fir. pod. se na úhr. soc. nákl. rekr. 800,- 700,- Děti zam. ŠKODA AUTO a. s. od 3 do 5,99 let - bez lůţka (jen strava) 300,- 300,- Děti zam.odb.org.v ZO OS KOVO Š.A.a.s. od 3 do 5,99 let - bez lůţka (jen strava) 220,- 220,- Děti zam. ŠKODA AUTO a. s. od 6-11,99 let 640,- 640,- Děti zam. odb. org. v ZO OS KOVO Š.A. a. s. od 6-11,99 let 560,- 560,- Děti do 2,99 let zdarma zdarma

7 Cena poukazu: (7 dní) Plná penze Polopenze Externí cena (dosp. osoba a děti nad 12 let) 3.080, ,- Externí děti od 6 11,99 let 2.240, ,- Externí děti od 3 do 5,99 let - bez lůţka (jen strava) 1.050, ,- Zam. ŠKODA AUTO a.s., býv. zam. - důchodci, děti zam. ve věku od 12 25,99 let stud. bez. vl. příjmu, zam integr. fir. pod. se na úhr. soc. nákl. rekr. Zam. ŠKODA AUTO a.s., býv. zam. - důchodci v odborové organizaci ZO OS KOVO, děti zam. odb.org. v ZO OS KOVO ve věku od 12 25,99 let stud. bez. vl. příjmu, odb. zam integr. fir. pod. se na úhr. soc. nákl. rekr , , , ,- Děti zam. ŠKODA AUTO a. s. od 3 do 5,99 let - bez lůţka (jen strava) 525,- 525,- Děti zam.odb.org.v ZO OS KOVO Š.A.a.s. od 3 do 5,99 let - bez lůţka (jen strava) 385,- 385,- Děti zam. ŠKODA AUTO a. s. od 6-11,99 let 1.120, ,- Děti zam. odb. org. v ZO OS KOVO Š.A. a. s. od 6-11,99 let 980,- 980,- Děti do 2,99 let zdarma zdarma Rozdíl mezi cenami = příspěvek od firmy ŠKODA AUTO a. s. a ZO OS KOVO. Na chatě může proběhnout kontrola totožnosti, nezapomeňte si osobní doklady. Storno podmínky: Storno je nutné podat nejpozději 30 kalendářních dnů před nástupem, jinak se za kaţdou osobu účtuje cena za ubytování v plné výši. Vyplněný a zaplacený poukaz vraťte na oddělení rekreací nejpozději 30 dní před odjezdem. Jinak je poukaz neplatný.

8 Harrachov Rekreační zařízení ŠKODA AUTO a. s. - turistická chata v Krkonoších GPS: 50 45'37.366"N, 15 27'2.731"E Tel.: Správce: p. Hanousek (122 95, ) Harrachov - známé sportovní středisko k provozování zimních i letních sportů. Nachází se v západní části Krkonoš v údolí řeky Mumlavy m n. m.. Skládá se z Nového světa, Janova, Mýtiny a Rýţoviště (dříve nazýváno Doerfet). Oblast Rýţoviště, kde se nachází i toto rekreační zařízení, vznikla na břehu Ryzího potoka, v minulosti se zde těţila ruda a nyní je zde těţba fluoridu. Dnešní návštěvník můţe vidět i starobylou sklárnu, která patřila od svého vzniku (18. stol.) do vlastnictví Harrachů. Sklárna patří ke známým evropským výrobcům broušeného skla. Příznivci sportu zde naopak obdivují lyţařské můstky (první v r. 1920). Nejdelší stodvacítka s kritickým bodem 165 m, patří mezi šest největších můstků pro lety na lyţích na světě. Zajímavostí je horská dráha, tzv. Kořenovská zubačka. Malebné údolí poskytuje moţnost romantických radovánek. Termíny: týdenní a víkendové pobyty V období od a je mimosezóna - týdenní i víkendové pobyty (nutná domluva s p. Hanouskem) výjimku tvoří nutné opravy, brigády a generální úklid, kdy dochází k uzavření chaty. Ubytování: Horská turistická chata, celková kapacita objektu - 31 lůţek pro rekreanty (1/7, 2/8, 2/4), palandové postele, lůţkoviny, kaţdý pokoj má svůj vybavený kuchyňský kout. Sociální zařízení je společné na chodbě. K dispozici je spol. místnost, po dohodě se správcem je moţnost vyuţití stol. tenisu. Po ukončení pobytu se provádí úklid dle rozpisu rekreanti uklízí chatu sami. Na chatě nelze realizovat pobyt se zvířaty. Umístění pokojů: - přízemí: pok. č.1 = 7 lůţek pok. č.2 = 8 lůţek - v patře pok. č.3 = 8 lůţek pok. č.5 = 4 lůţka pok. č.6 = 4 lůţka Na chatě může proběhnout kontrola totožnosti, nezapomeňte si osobní doklady.

9 Stravování: - z vlastních zdrojů Doprava: - vlastní, moţnost parkování pod chatou na parkovišti Cena zahrnuje: veškeré vybavení, ubytování, rekreační poplatek MěÚ, DPH Rekreanti - zaměstnanci, kteří jsou odborově org. v ZO OS KOVO a jejich děti (do 26-ti let stud.) jsou pojištěni u poj. Kooperativa. Všem ostatním doporučujeme nechat se ve vl. zájmu pojistit na pobyt. SEZÓNA MIMOSEZÓNA 2 dny 5 dní 2 dny 5 dní Externí dospělá osoba a děti do 25,99 let (stud.bez vl.příjmů) 320,- 800,- 280,- 700,- Zam. ŠKODA AUTO a.s., býv. zam. - důchodci, děti zam. ve věku do 25,99 let-(stud. bez vl. příjmu), zam. integr. firem pod. se na úhr. soc. nákl. rekr. Zam. ŠKODA AUTO a.s., býv. zam. - důchodci, děti zam. ve věku do 25,99 let-(stud. bez vl. příjmu), zam. integr. firem pod. se na úhr. soc. nákl. rekr. v odborové organizaci ZO OS KOVO 160,- 400,- 140,- 350,- 120,- 300,- 100,- 250,- Cena pobytu pro školy a učňovská střediska 320,- 800,- 280,- 700,- Rozdíl mezi cenami = příspěvek od firmy ŠKODA AUTO a. s. a ZO OS KOVO Vyplněný a zaplacený poukaz vraťte na oddělení rekreací nejpozději 30 dní před odjezdem! Jinak je poukaz neplatný.

10 Chata Hraničná Rekreační zařízení v majetku ZO OS KOVO ŠKODA AUTO a.s.mladá Boleslav Bedřichov u Jizerských hor, č. p. 1395, Tel. spojení - 483/ , Správce: p. Šafařík GPS:50 46'48.095"N, 15 9'20.061"E, tel.: Pobyt na chatě,,hraničná je pro všechny zaměstnance ŠKODA AUTO a.s. s podmínkou, ţe na pokoji bude alespoň jeden člen odb. org. v ZO OS KOVO. Na chatě nelze realizovat pobyt se zvířaty. Rekreační chata odborové organizace ZO OS KOVO ŠKODA AUTO a. s. Mladá Boleslav se nachází výškově na úrovni Bedřichova v obci Hraničná (715 m n. m.), asi 7 km od Jablonce nad Nisou. V letním období jsou zde moţnosti krásných vycházek k přehradě Bedřichov nebo na rozhlednu,,královka. Předností jsou i dobré podmínky pro jízdu na kolech, je tu veliká škála dobře značených turistických stezek. Nově moţno připojení k internetu WIFI zdarma v určených hodinách. Termíny: Léto 2012 (víkendové a 5-ti denní pobyty) (výjimku tvoří nutné opravy a generální úklid, kdy dochází k uzavření chaty) Ubytování: Chata je po celkové rekonstrukci (zateplení budovy, vlastní studna, tepelné čerpadlo, centrální vytápění všech pokojů, soc. zařízení, umývárna, sprchy). Nová venkovní terasa. Celková kapacita objektu činí 26 lůţek (1/2, 3/4, 1/5 a 1/7 lůţkový pokoj.) K dispozici jsou dvě společenské místnosti s TV - SAT, TV DVD a šatna. Rekreanti si uklízí pokoje sami, podílí se na úklidu spol. prostor chaty dle rozpisu. Stravování: - z vlastních zdrojů. Moţnost vyuţití spol. kuchyňky vybavené nádobím, dvěma elek. sporáky, mikrovlnou troubou, 3 lednicemi a úloţným prostorem pro dovezené potraviny. Moţnost stravování v okolních restauracích. Na chatě Hraničná může proběhnout kontrola totožnosti, nezapomeňte si osobní doklady. Skladba pokojů: Č. 1-4 lůţka (nový pokoj) Č.2-4 lůţka Č.3-5 lůţek Č.4-7 lůţek Č.5-4 lůţka Č.6-2 lůţka Chata je nekuřácká. Vzniklé problémy na chatě řeší správce určený odborovou organizací.

11 Cena zahrnuje: veškeré vybavení, ubytování, lůţkoviny, rekreační poplatek MěÚ Doprava: - vlastní, parkoviště - vyhrazené parkoviště pod chatou ( parkování na vl. nebezpečí). Autobusové spojení z MB do Jablonce nad Nisou a dále do Bedřichova městskou dopravou. Trasa: Jablonec nad Nisou - Loučná - Janov - penzion Vermont - úpravna vody - chata Ludmila (odbočit doleva) - velká budova Nisa (odbočit doleva) penzion Valentino - chata č.p GPS:50 46'48.095"N, 15 9'20.061"E Rekreanti - zam. odb. org. v ZO OS KOVO ŠKODA AUTO a.s. a jejich děti (do 26-ti let stud.) jsou pojištěni u poj. KOOPERATIVA. Všem ostatním doporučujeme se nechat ve vl. zájmu pojistit na pobyt. Cena poukazu: 2 dny 5 dní Exter. dospělá osoba a děti od 12-25,99 let 540, ,- Externí děti od 3-11,99 let 350,- 875,- Zam. ŠKODA AUTO a. s., býv. zam. - důchodci, děti zam. ve věku od 12-25,99 let. stud. bez vl. příjmu, zam integr. firem pod.l se na úhr. soc. nákladů Zam. ŠKODA AUTO a. s., býv. zam. - důchodci, děti zam. ve věku od 12-25,99 let. stud. bez vl. příjmu, zam integr. firem pod.l se na úhr. soc. nákladů v odborové organizaci ZO OS KOVO 270,- 675,- 230,- 575,- Děti zaměstanců ŠKODA AUTO a.s. od 3-11,99 let 175,- 438,- Děti zam. odb.org. v ZO OS KOVO ŠKODA AUTO a.s. od 3-11,99 let 135,- 338,- Děti do 2,99 let zdarma zdarma Celková částka se můţe hradit na pokladně ZO OS KOVO ŠKODA AUTO a. s. Rozdíl mezi cenami = příspěvek od firmy ŠKODA AUTO a. s. a ZO OS KOVO Vyplněný a zaplacený poukaz vraťte na oddělení rekreací nejpozději 30 dní před odjezdem. Jinak je poukaz neplatný. Chata Hraničná prošla v roce 2010 rekonstrukcí jídelny a společenské místnosti nové podlahy, nový nábytek, dřevěné obloţení stěn a stropů, výmalby, nákup dvou nových plazmových TV atd. V roce 2011 celková rekonstrukce venkovní terasy.

12 Chata Bramberka Rekreační zařízení v majetku ZO OS KOVO ŠKODA AUTO a.s. Mladá Boleslav Jindřichov v Jizerských horách Správce p. Lukášek Tel: GPS: 50 45'27.833"N, 15 11'14.225"E Pobyt na chatě,,bramberka je pro všechny zaměstnance ŠKODA AUTO a.s. s podmínkou, ţe na pokoji bude alespoň jeden člen odb. org. v ZO OS KOVO. Na chatě nelze realizovat pobyt se zvířaty. Bramberka - rekreační chata odborové organizace ZO OS KOVO ŠKODA AUTO a.s. Mladá Boleslav se nachází 5 km severně od Jablonce n. Nisou v nad. výšce 800 m. Mezi zajímavosti patří rozhledna Královka a Bramberk. Moţné vycházky na Severák a do blízkého okolí. Pro milovníky horských kol moţnost vyuţití cyklistických tras, které jsou velice dobře značeny a vedou přímo u chalupy. V nepříznivém počasí je moţno navštívit plavecký bazén v Jablonci n. Nisou nebo v Liberci. V samotné chatě je k dispozici 10 a 7 lůţek (dvě loţnice) přespává se na matracích a další 2 lůţka ve spol. místnosti. V chatě lze vařit vybavená kuchyňka, WC, sprchy k dispozici, SAT. Topí se přímotopy a ve spol. místnosti krbovými kamny. Rekreace pro skupiny členů ZO OS KOVO. Chata je nekuřácká. Doprava: - vlastní Parkovat je moţno u chaty zdarma. (parkování na vl. nebezpečí). Omezený počet míst. Trasa: vlakem do Lučan nebo busem na trase MB-Jos. Důl, kde staví v Hor. Maxově a Simerinku odkud je to cca 2,5 km. GPS: 50 45'27.833"N, 15 11'14.225"E Temíny: (víkendové a 5-ti denní pobyty) (výjimku tvoří nutné opravy a generální úklid, kdy dochází k uzavření chaty) Stravování: vlastní zdroje. Moţnost vyuţití společné kuchyňky vybavené nádobím, sporákem, mikrovlnou troubou, lednicí a úloţným prostorem pro dovezené potraviny. Moţnost stravování v okolních restauracích. Cena zahrnuje: veškeré vybavení, ubytování, rekreační poplatky OÚ, DPH

13 Na chatě Bramberka můţe proběhnout kontrola totoţnosti, nezapomeňte si osobní doklady. Vzniklé problémy na chatě řeší správce určený odborovou organizací. Rekreanti zaměstnanci v odb.org. ZO OS KOVO a jejich rodin. příslušníci (děti do 26-ti let studující bez vl. příjmů) jsou pojištěni u pojišťovny KOOPERATIVA.Všem ostatním doporučujeme nechat se ve vl. zájmu pojistit na pobyt. Cena poukazu: 2 denní 5 denní Exter. dospělá osoba a děti od 12-25,99 let 400,- 1000,- Externí děti od 3-11,99 let 270,- 675,- Zam. ŠKODA AUTO a. s., býv. zam. - důchodci, děti zam. ve věku od 12-25,99 let. stud. bez vl. příjmu, zam integr. firem pod. se na úhr. soc. nákladů 200,- 500,- Zam. ŠKODA AUTO a. s., býv. zam. - důchodci, děti zam. ve věku od 12 25,99 let. stud.bez vl. příjmu, zam integr. firem pod.l se na úhr. soc. nákladů v odborové organizaci ZO OS KOVO 160,- 400,- Děti zaměstanců ŠKODA AUTO a.s. od 3-11,99 let 135,- 338,- Děti zam. odb.org. v ZO OS KOVO Š.A a.s. od 3 11,99 let 95,- 238,- Děti do 2,99 let zdarma zdarma Celková částka se můţe hradit na pokladně ZO OS KOVO ŠKODA AUTO a. s. Rozdíl mezi cenami = příspěvek od firmy ŠKODA AUTO a. s. a ZO OS KOVO Vyplněný a zaplacený poukaz je nutno vrátit na oddělení rekreací nejpozději 30 dní před odjezdem. Jinak je poukaz neplatný.

14 Nedamov u Dubé Rekreační zařízení ZO OS KOVO ŠKODA AUTO a. s. Mladá Boleslav Tel.: , GPS: 50 32'24.369"N, 14 33'36.09"E Rekreační zařízení Nedamov u Dubé je vzdáleno od Mladé Boleslavi asi 35 km. Nachází se v centru turistické oblasti tzv.,,dubské Švýcarsko. Osada vznikla v letech 1250 a dříve patřila do panství rodu Berků z Dubé. Nedaleko města je zámek Nový Berštejn. Koupání je zajištěno na koupališti - Černý rybník. V místě se nachází letní kino, kemp a kiosek. Centrum města je vzdáleno cca 1 km. V okolí se rozprostírají hluboké lesy, dobře značené turistické cesty Vás dovedou na Dubovou horu (395 m n. m.), Nedvězí (465 m n. m.) nebo k Máchovu Jezeru (8 km). Moţnost vyuţití horských kol. Termíny: (so-so) Ubytování: Ve čtyřlůţkových chatkách, 2 palandy (4 lůţka). K dispozici lůţkoviny, dvě skříňky s úloţným prostorem, stolek se ţidličkami, soc. zařízení v objektu (WC, sprchy, umyvárna), teplá a studená voda, jídelna, klubovna, hřiště na kopanou a odbíjenou, pláţové hřiště, TV, video, DVD, sportovní náčiní, kuch. kout s lednicí, vařičem a nádobím ke spol. pouţití. Kapacita 28 chatek pokud máte zájem o konkrétní chatu napište do poznámky na poukaze o jakou máte zájem a my se váš poţadavek pokusíme vyřešit. V případě dvou a nebo více uchazečů o stejnou chatu, rozhoduje vţdy den podání poukazu na odd.rekreací. Nástup do hod. V Nedamově nelze realizovat pobyt se zvířaty. Stravování: Plná penze bez nápojů, po celý den k dispozici čaj, začátek pobytu obědem, ukončení snídaní po 9.00 hod. Výlety: Moţnost výletů do blízkého okolí, návštěva zámku Nový Berštejn, významné turistické středisko Polomených hor zv.,,dubské Švýcarsko. V místě vstup do chráněné krajinné oblasti Kokořínsko, sídlo ionosférické stanice geofyzikálního ústavu a telemetrické stanice pro příjem údajů z druţic.

15 Cena zahrnuje: - veškeré vybavení ( mimo trampolíny a lezecí stěny), ubytování, stravování - plná penze, rekreační poplatek MěÚ, DPH, ostatní - úklid spol. prostor, čaj, energie, parkování v objektu Rekreanti - zaměstnanci, kteří jsou odb. org. v ZO OS KOVO a jejich děti (stud. do 26-ti let bez vl. příjmu) jsou pojištěni u pojišťovny KOOPERATIVA.Všem ostatním doporučujeme nechat se ve vl. zájmu pojistit na pobyt. Cena poukazu: 7 dní, so-so Léto 2012 Exter. cena dosp. osoba, ext. děti starší 12-ti let 2 600,- Exter. dítě od 3 11,99 let 2 320,- Zam. ŠKODA AUTO a.s., býv. prac. - důchodci, děti ve věku 12-25,99 let stud. bez vl. příjmu, zam. integr. firem pod. se na úhr. soc. nákladů rekr ,- Zam. ŠKODA AUTO a.s., býv. prac. důchodci, děti ve věku 12 25,99 let stud. bez vl. příjmu, zam. integr. firem pod. se na úhr. soc. nákladů rekr. v odb. org. v ZO OS KOVO Š.A.a.s ,- Děti zam. ŠKODA AUTO a.s. 3 11,99 let 1.160,- Děti zam. odb. org.v ZO OS KOVO ŠKODA AUTO a.s. 3 11,99 let 1.020,- Neobsazené lůţko Děti do 2,99 let zdarma zdarma Rozdíl mezi cenami = příspěvek od firmy ŠKODA AUTO a. s. a ZO OS KOVO Vyplněný a zaplacený poukaz vraťte na oddělení rekreací nejpozději 30 dní před odjezdem. Jinak je poukaz neplatný. Nedamov je nekuřácký. V Nedamově můţe proběhnout kontrola totoţnosti, nezapomeňte si osobní doklady.

16 Velký Medér Slovensko Majitelé: Vojtěch Belucz Stará ulice 36, Velký Medér (tel.: ) GPS: 47 85'82.001"N, 17 77'17.143"E Irena Meszárosová Stará ulice 626, Velký Medér GPS: 47 51'36.30"N, 17 46'6.52"E Velký Medér dříve Čalovo, město ve středu Ţitného ostrova, 19 km od Dunajské Stredy, známe z minulosti zpracováním rákosu, pěstováním zeleniny, obilí a výrobou motocyklů Babeta. Nedaleko se nachází velké přírodní koupaliště. Termíny: důchodci ( přes pana Vaňka - klub důchodců ) HD HD Ubytování: Jednoduché ubytování v soukromí u p. Belucze a pí. Meszarosové ve 2, 3 a 4 lůţkových pokojích s moţností vaření (základní vybavení pro vaření - vařič. kuch. nádobí, lednice). Na pokojích patrové postele. K dispozici je spol. místnost s mikrovlnou troubou, TV, sprchy, teplá a studená voda, WC, loţní prádlo včetně výměny zajištěno + bazén. Nutné vzít s sebou přezůvky, na pokojích je zakázáno kouřit. Skladba pokojů: u pí. Meszárosové (poukaz označen M) 3x2+1, 1/3, 2x 1/4 ( moţnost parkování v rekreačním zařízení ) Celkem max. 20 osob u p. Belucze (poukaz označen B) 3x 1/2+1, 3x 1/4 Celkem max. 21 osob ( u pokojů č. 2,3,4, - proběhla do sezóny 2011 změna z 1/4 pokojů na 1/2+1 = 2 pevná lůţka + rozkládací přistýlka )

17 Stravování: - na talóny (7 EURO os./den, které kaţdý rekreant dostane na oddělení rekreací oproti vyplněnému a zaplacenému poukazu). Stravování je zajištěno v restauraci. 1. BASA BECZALI výběr z většího mnoţství hotových jídel (minutky nutno počítat s doplatkem) 2. THERMAL Varga*** ( promenáda před termálním koupalištěm ), moţnost snídaní, obědů a večeří ( musí se zakoupit do hod na následující den ). Snídaně bufet vč. nápojů ( káva, dţus, atd. ) Cena: 5E dosp. os, 4E 5-15 let Čas podávání denně: hod. Oběd výběr ze 4 MENU ( dle denní nabídky - polévka, hl.jídlo, nealko. nápoj ) Cena: 4E dosp. os let Čas podávání: PO PÁ: hod. Večeře: - bufet ( polévka, hl.jídlo, dezert, nealko. nápoj, 2 dcl vína ) Cena: 8,5E dosp.os., 7E 5-15 let Čas podávání denně: hod. Děti do 5 let zdarma v doprovodu 2 dospělých osob. Doprava: - autobusem Karosa, odjezd vţdy v sobotu v 7.00 hod. z autobusového nádraţí v MB, vedle vjezdu do podzemních garáţí Bondy centra, - návrat v sobotu kolem hod. tamtéţ. (moţná i vlastní doprava parkování ve dvoře) Informace o termálním koupališti: Obnovený krytý rekreační komplex (300m2) s rekonstruovaným bazénem + sauna, dětský bazén, vířivý bazén, masáţ, presso a nové prostorné šatny. V letní sezoně jsou k dispozici i další 4 bazény (rekreační 30 C, bazén s tobogánem 28 C, sportovní plavecký 25 C, dětský bazén 33 C), dva tobogány, minigolf, pláţový volejbal, velká pláţ, hřiště pro děti, maxišachy, restaurace, stánky rychlého občerstvení a další sluţby. Otevírací doba: hod.(při opuštění areálu termálního koupaliště, není moţnost bezplatného návratu zpět) Celodenní vstupenka: (při 1 vstupu) pondělí - pátek) Dospělá osoba 7 EUR Děti od 3-15 let, ZTP 5 EUR Děti do 3 let zdarma Dospělí nad 60 let 5,50 EUR Rodinný balíček ( 2+1 ) 15,50 EUR Celodenní vstupenka: (při 1 vstupu) - víkend a svátek v SR Dospělá osoba 8 EUR Děti od 3-15 let, ZTP 6 EUR Děti do 3 let zdarma Dospělí nad 60 let 6,50 EUR Rodinný balíček ( 2+1 ) 18,00 EUR Zvláštní sluţby v areálu: pedikúra, manikúra, sauna centrum, magnetoterapie, masáţ, solárium, finská sauna.

18 Na rekreaci můţe proběhnout kontrola totoţnosti, nezapomeňte si osobní doklady. Cena zahrnuje: - dopravu, ubytování včetně ostatních nákladů, stravování, DPH. Cena nezahrnuje: - vstupy na termální koupaliště - místní poplatky, po zaplacení sleva na termální koupaliště Vzniklé problémy řeší na místě ved. zájezdu s p. Beluczem. Všem rekreantům doporučujeme nechat se ve vlastním zájmu pojistit na pobyt. Cena poukazu: 7 dní Ubytování u pí.meszárosové Ubytování u p. Belucze Exter. cena dosp. osoba, ext. děti starší 9,99 ti let 4.580, ,- Exter. dítě od 3 9,99 let 4.040, ,- Zam. ŠKODA AUTO a.s., býv. prac. - důchodci, děti ve věku 10-25,99 let stud. bez vl. příjmu, zam. integr. firem pod. se na úhr. soc. nákladů rekr. Zam. ŠKODA AUTO a.s., býv. prac. - důchodci, děti ve věku 10-25,99 let stud. bez vl. příjmu, zam. integr. firem pod. se na úhr. soc. nákladů rekr. v odb. org. v ZO OS KOVO Š.A.a.s , , , ,- Děti zam. ŠKODA AUTO a.s. 3 9,99 let 2.020, ,- Děti zam. odb. org.v ZO OS KOVO ŠKODA AUTO a.s. 3 9,99 let 1.880, ,- Děti do 2,99 let zdarma zdarma Rozdíl mezi cenami = příspěvek od firmy ŠKODA AUTO a. s. a ZO OS KOVO Vyplněný a zaplacený poukaz vraťte na oddělení rekreací nejdéle 30 dní před odjezdem. Jinak je poukaz neplatný. V rekreačním zařízení nelze realizovat pobyt se zvířaty.

19 Horská chata Juráška Olešnice v Orlických horách Tel.: , mob.: p. Rémiš GPS: 50 22'23.033"N, 16 20'10.22"E Obec Olešnice - zaloţená na obchodní stezce jiţ ve 14. stol., leţí při hranici s Polskem pod severozápadním koncem hlavního hřebene Orlických hor. V okolí Sedloňovského vrchu je k vidění známá rezervace s pralesními porosty bučin a jedlobučin Bukačka. Olešnice v Orlických horách, která svou slávu zaloţila na obchodu v 15. a 16. stol i na těţbě ţel. rudy, je dnes komorním střediskem cestovního ruchu. Z její historie je nutné připomenout dochovaný barokní kostel a radnici z počátku 18. stol. Chata Juráška disponuje: - jídelna (40 míst), společenská místnost s barem a TV, klubovna s kulečníkem a šipkami, připojení k internetu Termíny: léto pobyty so so (mohou být i zkrácené) Horská chata Juráška je zcela nekuřácký objekt. Ubytování: - 1/2 pokoj s vl. soc. zař., 1/3 pokoj s vl. soc. zař., 2/4 pokoje s vl. soc. zař. - 3/4 pokoje, 4/5 pokoje, 6/3 pokoje v turistické třídě Sportovní vyţití: - turistika, cyklistika, kulečník, ping - pong, volejbal, rybolov v pstruhových vodách Olešanky ( v místě), vodní nádrţ Rozkoš (16 km) Stravování: - plná penze i polopenze - začátek večeří, ukončení snídaní nebo obědem Doprava: - vlastní, nástup do hod., uvolnění pokojů do hod - parkování u objektu zdarma Cena zahrnuje: - veškeré vybavení, ubytování, stravování, rekreační poplatky MěÚ, DPH Na chatě nelze realizovat pobyt se zvířaty. Vyplněný a zaplacený poukaz vraťte na oddělení rekreací nejpozději 30 dní před odjezdem. Jinak je neplatný. Rekreanti - zaměstnanci, kteří jsou odb. org. v ZO OS KOVO a jejich děti (do 26-ti let stud.) jsou pojištěni u poj. KOOPERATIVA. Všem ostatním doporučujeme nechat se ve vl. zájmu pojistit na pobyt.

20 Cena poukazu: 7 dní Pokoj bez soc.zař. Pokoj se soc.zař. Polopenze/plná penze Polopenze/plná penze Ext. cena dosp. osoba - děti nad 9,99 let 2.240,-/2.590, ,-/2.870,- Ext. cena - děti od 3-9,99 let 1.400,-/1.750, ,-/1.750,- Zam. ŠKODA AUTO a.s., býv. zam. - (důch., zam. integr. firem pod. se na úhr. soc. nákladů na rekr.) Zam. ŠKODA AUTO a.s. odb. org v ZO OS KOVO, býv. zam. - (důch., zam. integr. firem pod. se na úhr. soc. nákladů na rekr.) 1.140,-/1.490, ,-/1.770, ,-/1.350, ,-/1.630,- Děti zam. ŠKODA AUTO a.s. -. (10-25,99 let stud.) 1.690,-/2.040, ,-/2.320,- Děti zam. odb.org.v ZO OS KOVO Š. A. a.s.(10-25,99 let stud.) 1.500,-/1.900, ,-/2.180,- Děti zam. ŠKODA AUTO a.s. (3-9,99 let) 850,-/1.200,- 850,-/1.200,- Děti zam. odb. org. v ZO OS KOVO Š.A a.s. (3-9,99 let) 710,-/1.060,- 710,-/1.060,- Děti do 2,99 let s nárokem na lůţko a sluţby zdarma zdarma Cena poukazu: 7 dní Pokoj bez soc.zař. Pokoj se soc.zař. Polopenze/plná penze Polopenze/plná penze Ext. cena dosp. osoba - děti nad 10 let 2.450,-/2.940, ,-/3.220,- Ext. cena - děti od 3 9,99ti let 1.400,-/1.750, ,-/1.750,- Zam. ŠKODA AUTO a.s., býv. zam. - (důch., zam. integr. firem pod. se na úhr. soc. nákladů na rekr.) Zam. ŠKODA AUTO a.s. odb. org. v ZO OS KOVO, býv. zam. - (důch., zam. integr. firem pod. se na úhr. soc. nákladů na rekr.) 1.350,-/1.840, ,-/2.120, ,-/1.700, ,-/1.980,- Děti zam. ŠKODA AUTO a.s. -. (10 9,99 let stud.) 1.690,-/2.040, ,-/2.320,- Děti zam. odb.org.v ZO OS KOVO Š. A. a.s. (10 25,99 let stud.) 1.500,-/1.900, ,-/2.180,- Děti zam. ŠKODA AUTO a.s. (3 9,99 let) 850,-/1.200,- 850,-/1.200,- Děti zam. odb. org. v ZO OS KOVO Š.A a.s. (3 9,99 let) 710,-/1.060,- 710,-/1.060,- Děti do 2,99 let s nárokem na lůţko a sluţby zdarma zdarma Rozdíl mezi cenami = příspěvek od firmy ŠKODA AUTO a. s. a ZO OS KOVO Na chatě můţe probíhat kontrola totoţnosti, nezapomeňte si osobní doklady.

Česká republika. Česká republika. Cestování s ČD travel, s.r.o. Obsah

Česká republika. Česká republika. Cestování s ČD travel, s.r.o. Obsah 1 Vážení přátelé, milí klienti, pro rok 2015 jsme pro vás připravili řadu zajímavých ubytovacích kapacit v České republice. Nabídka je postavena na tradičních a vyzkoušených hotelech a penzionech, lázeňské

Více

Hotel Bezděz*** Penzion Fami. Rezidence Fami. Novinka! Staré Splavy. Staré Splavy. Staré Splavy

Hotel Bezděz*** Penzion Fami. Rezidence Fami. Novinka! Staré Splavy. Staré Splavy. Staré Splavy Penzion Fami Staré Splavy Hotel Bezděz*** Novinka! Staré Splavy Kontakt: Kateřina Štěchová, tel: 97 22 43 053, mob: 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz Kontakt: Jana Handrejchová, tel: 972 243 055,

Více

Dovolte nám úvodem poděkovat jak našim stálým klientům za

Dovolte nám úvodem poděkovat jak našim stálým klientům za C e s t o v n í k a n c e l á ř SATELIT KLADNO Rodinná rekreace Školy a školky v přírodě Dětské tábory Dovolte nám úvodem poděkovat jak našim stálým klientům za projevenou důvěru, tak i Vám, kteří jste

Více

Léto 2006. Česká Slovenská republika

Léto 2006. Česká Slovenská republika Léto 2006 Česká Slovenská republika Úvod katalogu Vážení přátelé, děkujeme za váš zájem o zájezdy cestovní kanceláře ČD travel. Věříme, že v naší nabídce najdete právě to, co hledáte. Přejeme vám krásnou

Více

RELAXACE TOUR. cestovní kancelář

RELAXACE TOUR. cestovní kancelář RELAXACE TOUR cestovní kancelář PodjavorinskÈ 1603, 149 00 Praha 4 tel + fax: 283 870 284, 605 582 721, 732 665 713 www.ckrelaxace.cz e-mail: info@ckrelaxace.cz KATALOG 2007 Česko Slovensko Rakousko Maďarsko

Více

PRO SNADNOU ORIENTACI

PRO SNADNOU ORIENTACI Vážení a milí klienti, dovolte, abych Vám poděkovala za Vaši věrnost našim službám. Vaše přízeň je pro nás závazkem a důvodem pro neustálé zkvalitňování služeb. Je již mnohaletým pravidlem, že Vám touto

Více

Pobyty na VYSOČINĚ. Pobyty pro rodiny s dětmi

Pobyty na VYSOČINĚ. Pobyty pro rodiny s dětmi Pobyty na VYSOČINĚ Pobyty pro rodiny s dětmi Vysočina kraj, který hladí duši Máte-li dost uspěchaného života, zajeďte si odpočinout na Vysočinu. Najdete tu panenskou přírodu vybízející k toulkám mírně

Více

NABÍDKA SVAZOVÉ RODINNÉ REKREACE

NABÍDKA SVAZOVÉ RODINNÉ REKREACE NABÍDKA SVAZOVÉ RODINNÉ REKREACE 2012 Pro rok 2012 zabezpečil odborový svaz v 9 rekreačních střediscích 72 týdenních turnusů se 760 lůžky. Nabídka svazové rekreace obsahuje: popisy středisek, termíny pobytů

Více

ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO NĚMECKO LÁZNĚ TERMÁLY NEJZNÁMĚJŠÍ LÁZNĚ A TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY

ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO NĚMECKO LÁZNĚ TERMÁLY NEJZNÁMĚJŠÍ LÁZNĚ A TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY NĚMECKO ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO LÁZNĚ TERMÁLY NEJZNÁMĚJŠÍ LÁZNĚ A TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY 2013 2 NĚMECKO Bad Füssing str. 2 MAĎARSKO Bükfürdö str. 3-4 Hevíz

Více

SLEVY - SOUTĚŽ - DOVOLENÁ NA SPLÁTKY - NÁHRADNÍ PLNĚNÍ - PLATBA POUKÁZKOU

SLEVY - SOUTĚŽ - DOVOLENÁ NA SPLÁTKY - NÁHRADNÍ PLNĚNÍ - PLATBA POUKÁZKOU SLEVY - SOUTĚŽ - DOVOLENÁ NA SPLÁTKY - NÁHRADNÍ PLNĚNÍ - PLATBA POUKÁZKOU Našim stálým klientům nabízíme věrnostní slevy. Ti z vás, kteří vycestovali s naší CK 3 a vícekrát, mají možnost získat slevu na

Více

Lázně 2012. Wellness, termální koupaliště Seniorské pobyty. Sleva na 1. chvíli. Cestování s ČD travel, s.r.o. Obsah. www.cdtravel.

Lázně 2012. Wellness, termální koupaliště Seniorské pobyty. Sleva na 1. chvíli. Cestování s ČD travel, s.r.o. Obsah. www.cdtravel. Lázně 2012 Wellness, termální koupaliště Seniorské pobyty 46 Vážení přátelé, milí klienti, novým způsobem trávení dovolené je lázeňská turistika a wellness. Lázeňské, rekondiční a wellness pobyty mají

Více

ZIMA 2010/ 2011. Uvedené ceny rekreačních pobytů jsou snížené o příspěvek z SF ČD a.s., ČD Cargo, a.s. a FKSP SŽDC, s.o. V ceně je zahrnuto pojištění.

ZIMA 2010/ 2011. Uvedené ceny rekreačních pobytů jsou snížené o příspěvek z SF ČD a.s., ČD Cargo, a.s. a FKSP SŽDC, s.o. V ceně je zahrnuto pojištění. ZIMA 2010/ 2011 České dráhy, a.s., ČD Cargo, a.s. a SŽDC, s.o. ve spolupráci s ČD travel, s.r.o. připravily pro nastávající zimní sezónu nabídku rekreačních pobytů, určenou pro zaměstnance ČD a.s., ČD

Více

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY... 78

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY... 78 ČESKO... 2 BRNO... 2 PRAHA... 3-5 Jižní Čechy - NOVOSEDLY N. NEŽÁRKOU... 6 - ZVÍKOVSKÉ PODHRADÍ... 6 - SEZIMOVO ÚSTÍ... 7 Šumava - STACHY... 7 - ŽELEZNÁ RUDA... 7-8 - KUBOVA HUŤ... 8 Západní Čechy - CHEB...

Více

německo lázně termály nejznámější lázně a termální koupaliště

německo lázně termály nejznámější lázně a termální koupaliště německo ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO lázně termály nejznámější lázně a termální koupaliště LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY 2014 2 NĚMECKO Bad Füssing str. 2 MAĎARSKO Bükfürdö str. 3-4 Hevíz

Více

www.cedok.cz CHATY A CHALUPY

www.cedok.cz CHATY A CHALUPY www.cedok.cz Za hranice všedních dnů CHATY A CHALUPY 2015 Staráme se o fotbalovou reprezentaci ČR... rádi se postaráme také o Vás! Oficiální cestovní kancelář fotbalové reprezentace České republiky. Seznam

Více

Itálie je zemí mnoha podob, zemí kontrastů a protikladů, kde se minulost

Itálie je zemí mnoha podob, zemí kontrastů a protikladů, kde se minulost Itálie je zemí mnoha podob, zemí kontrastů a protikladů, kde se minulost prolíná s přítomností. Historická města ukrytá mezi kopci po pár kilometrech plynule přecházejí v turistická centra s mnoha obchody

Více

O B OD N ÝCH E SV R Ů. speciální nabídka pro členy OSPZV-ASO

O B OD N ÝCH E SV R Ů. speciální nabídka pro členy OSPZV-ASO A SO AC CI O B OD N ÝCH E SV OD BO R Ů speciální nabídka pro členy OSPZV-ASO 2012 Vážené kolegyně, Vážení kolegové, rádi bychom Vám představili naši cestovní kancelář ČD travel s.r.o. (CK) a současně Vás

Více

LÁZEŇSKÉ POBYTY SENIOR

LÁZEŇSKÉ POBYTY SENIOR LÁZEŇSKÉ POBYTY SENIOR 2012 Vážení klienti, právě jste obdrželi nabídkový katalog Lázeňských pobytů pro rok 2012 se širokou škálou poskytovaných služeb prestižních lázeňských subjektů České republiky

Více

UŠETŘETE AŽ 400 KČ. 20.9. PRAHA 27.9. olomouc 4.10. pardubice 11.10. liberec 18.10. c. budejovice 8.11. brno 15.11. ostrava RODINNÉ VSTUPNÉ

UŠETŘETE AŽ 400 KČ. 20.9. PRAHA 27.9. olomouc 4.10. pardubice 11.10. liberec 18.10. c. budejovice 8.11. brno 15.11. ostrava RODINNÉ VSTUPNÉ NOVÁ SHOW NA LEDĚ PRO CELOU RODINU JEN POCKEJ, ZAJICI! ÚČINKUJÍ: MICHAL NESVADBA A TOMÁŠ VERNER SCÉNÁŘ: ALEXEJ KOTĚNOČKIN 20.9. PRAHA 27.9. olomouc 4.10. pardubice 11.10. liberec 18.10. c. budejovice 8.11.

Více

PROPAGO Hodonín DOVOLENÁ

PROPAGO Hodonín DOVOLENÁ Katalog na sezónu 2012 PROPAGO Hodonín DOVOLENÁ Vážení zákazníci naše cestovní kancelář Vám již od roku 1990 připravuje katalog, letos s novu tváří a inovovaným logem. V roce 2012 Vám nabízíme kromě našeho

Více

Pobytové zájezdy Španělsko, Chorvatsko Poznávací zájezdy

Pobytové zájezdy Španělsko, Chorvatsko Poznávací zájezdy 2015 Pobytové zájezdy Španělsko, Chorvatsko Poznávací zájezdy www.ck-karavan.cz 2 Úvod Vážení a milí zákazníci, představujeme Vám novou nabídku našich pobytových a poznávacích zájezdů na rok 2015. Především

Více

Nabídka rekreací a ozdravných pobytů v r. 2014

Nabídka rekreací a ozdravných pobytů v r. 2014 SVAZ DŮCHODCŮ ČESKÉ REPUBLIKY, o. s., nám. W. Churchilla 2, 113 59 Praha 3 Nabídka rekreací a ozdravných pobytů v r. 2014 Vážení členové Svazu důchodců České republiky, o. s., a další přátelé-důchodci,

Více

Itálie je zemí mnoha podob, zemí kontrastů a protikladů, kde se minulost

Itálie je zemí mnoha podob, zemí kontrastů a protikladů, kde se minulost Itálie je zemí mnoha podob, zemí kontrastů a protikladů, kde se minulost prolíná s přítomností. Historická města ukrytá mezi kopci po pár kilometrech plynule přecházejí v turistická centra s mnoha obchody

Více

Pobytové zájezdy poznávací zájezdy letecké eurovíkendy expo 2015 Milano. Katalog zájezdů 2015. 26. sezóna s Vámi

Pobytové zájezdy poznávací zájezdy letecké eurovíkendy expo 2015 Milano. Katalog zájezdů 2015. 26. sezóna s Vámi Pobytové zájezdy poznávací zájezdy letecké eurovíkendy expo 2015 Milano Katalog zájezdů 2015 26. sezóna s Vámi Vážení klienti, je nám potěšením letos s Vámi oslavit 25. narozeniny CK Quicktour a v podobě

Více

2012 založeno 1994 P ROG RAMY PRO SKU P I NY SKOLN I FI REMN I SPORTOVN I ZAJMOVE VZDELAVACI A J I NE PARTY

2012 založeno 1994 P ROG RAMY PRO SKU P I NY SKOLN I FI REMN I SPORTOVN I ZAJMOVE VZDELAVACI A J I NE PARTY l é t o 12 založeno 199 P ROG RAMY PRO SKU P I NY SKOLN I FI REMN I SPORTOVN I ZAJMOVE VZDELAVACI A J I NE PARTY OBSAH ÚVOD 2 Informace - platby, pojištění, ubytování, doprava 3 FESTIVAL, soustředění,

Více

Dovolená u moře od 3.390 Kč/týden. Děti zdarma. Nové luxusní mobilhomy na Palmové riviéře. Nový kemp ve střední Itálii

Dovolená u moře od 3.390 Kč/týden. Děti zdarma. Nové luxusní mobilhomy na Palmové riviéře. Nový kemp ve střední Itálii ITÁLIE 2015 CHORVATSKO Dovolená u moře od 3.390 Kč/týden Děti zdarma Nové luxusní mobilhomy na Palmové riviéře Nový kemp ve střední Itálii Obsah 1 Všeobecné informace o zájezdech 2 4 Itálie Lignano (stany

Více

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LÁZNĚ A WELLNESS POBYTY POBYTOVÉ ZÁJEZDY

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LÁZNĚ A WELLNESS POBYTY POBYTOVÉ ZÁJEZDY POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LÁZNĚ A WELLNESS POBYTY POBYTOVÉ ZÁJEZDY 2015 ITÁLIE FRANCIE NĚMECKO RAKOUSKO ŠVÝCARSKO ŠPANĚLSKO ANGLIE SKOTSKO BENELUX HOLANDSKO POLSKO CHORVATSKO SLOVINSKO MAĎARSKO SLOVENSKO ČESKÁ

Více

www.cedok.cz REHABILITACE REGENERACE WELLNESS BALNEO LÁZEŇSKÉ A RELAXAČNÍ POBYTY

www.cedok.cz REHABILITACE REGENERACE WELLNESS BALNEO LÁZEŇSKÉ A RELAXAČNÍ POBYTY www.cedok.cz REHABILITACE REGENERACE WELLNESS BALNEO LÁZEŇSKÉ A RELAXAČNÍ POBYTY ČESKÁ REPUBLIKA 2014/2015 PRO NEJLEVNĚJŠÍ LETENKY DO ČEDOKU letenky do celého světa linkové charterové low cost......vždy

Více

Vaše spokojenost naše reklama. Léto2015. Bulharsko a Řecko

Vaše spokojenost naše reklama. Léto2015. Bulharsko a Řecko Vaše spokojenost naše reklama Léto2015 Bulharsko a Řecko 2 > LÉTO 2015 Pojištění léčebných výloh Pojištění Zdravotní pojištění není zahrnuto v ceně zájezdu. Vybrat si můžete ze dvou variant, buď pojištění

Více

Katalog zájezdů 2010

Katalog zájezdů 2010 Katalog zájezdů 2010 Vážení klienti, rádi Vás seznámíme s naší nabídkou na rok 2010, kdy začínáme naši již 21. sezónu. Těší nás zájem zákazníků stálých, ale i nových, kteří se poprvé seznamují s naším

Více