Dráty Bekaert do vinic poskytují nejdelší životnost

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Dráty Bekaert do vinic poskytují nejdelší životnost"

Transkript

1 Dráty Bekaert do vinic poskytují nejdelší životnost Minimalizujte údržbu. Investice pro budoucí generace.

2 Pěstitelé vína se mohou soustředit na svůj hlavní úkol: výrobu lahodných vín. Vinařský průmysl vyžaduje drát s dlouhou životností a malou náročností údržby. Bekaert Bezinal je bezpochyby ideální volbou, která poskytuje až 6x lepší životnost než hrubě pozinkovaný drát! Ti, kdo již přešli na používání Bezinalu to považují za dobrou investici. Investici, z níž mohou těžit budoucí generace. To vytváří celkový pocit spokojenosti. Francie Francie Brazílie Alexandre José de Sá Araújo, Christiana Rocha a jejich syn na vinici na farmě Verde Vale (Zelené údolí) Gabriel Fresne: Je mnohem zajímavější denně sledovat proces zrání hroznů, než napínat drát ve vinici... Je fantastické, že se mohu stále soustředit na proces výroby šampaňského. To je skvělá věc, nemyslíte? Údržba drátu je až na druhém místě. Čím méně zásahů je potřeba, tím lépe. Já jsem se rozhodl rychle. Nejlepší volbou je drát se správnými vlastnostmi a nejdelší životností. To je investice, která přetrvá mnoho let bez zvláštní péče Musí se učit marketingu... Mimochodem uvažuji o odchodu do důchodu. Nejnovější povrchové úpravy Bekaert jsou velmi příjemným zlepšením a vítanou změnou. Méně práce s rozvojem atraktivních vinic znamená více času pro nějakou jinou práci! To jsou příležitosti pro budoucí generace, které nás budou následovat. Musí se naučit základům výroby vína, ale také usilovat o to, aby se naučili marketingu a získali obchodní dovednosti. Alexandre José de Sá Araújo: Nenávidím opravy... Podle mého názoru je levné řešení často příčinou problémů a nutnosti častých oprav. Opravy nesnáším! Doufám, že za 10 let můj syn ocení mé rozhodnutí nahradit starý pozinkovaný drát jiným: drátem Bekaert 2000 s mimořádně dlouhou dobou životnosti. A s úsměvem dodává: Možná, že až mu bude 30 let, bude také nenávidět opravy

3 Nejnovější technologie povrchové úpravy Bekaert je Vám k dispozici Obnova drátěnky ve Vašem vinohradu je vždy závažnou investicí. Výběr konkrétního typu vinicového drátu může významně ovlivnit Vaše celkové náklady na jeho napnutí na hektar a posléze pak výši Vašich zisků a rentability. Dnes se do kvality vinicového drátu investuje hodně vědomostí. Společnost Bekaert jako světová špička v transformaci kovů a technologiích povrchové úpravy kovů má množství zkušeností v vinařském a ovocnářském průmyslu. Bekaert prodává své dráty v Severní a Jižní Americe, Jižní Africe, Západní a Střední Evropě. Podnikatelé v oblasti vinařství a ovocnářství z celého světa již několik let Bekaert zásobují množstvím podnětů, které umožňují optimalizovat jeho sortiment. Využijte naších dlouhodobých zkušeností s navrhováním kvalitních a spolehlivých vinicových drátů pro upevnění své pozice na trhu. Jak zvolit optimální řešení pro Vaší vinici? Je-li Vaším cílem DLOUHÁ ŽIVOTNOST, pak potřebujete drát s vysokou odolností vůči korozi. - Kromě silně pozinkovaných drátů nabízí Bekaert různé druhy drátů založené na pokročilejší povrchové úpravě Bekaert (4 x lepší) a Bekaert 2000 (6 x lepší); - Tyto moderní typy povrchové úpravy nabízí ideální řešení pro odolnost vůči veškerým druhům povětrnostních podmínek, vlhkosti, různým chemickým postřikům, pesticidům a insekticidům; - Bekaert a Bekaert 2000 jsou šetrnější vůči životnímu prostředí díky pomalé ztrátě ochranné povrchové vrstvy v průběhu času; - S těmito moderními typy povrchové úpravy bude životnost drátu lépe odpovídat životnosti Vaší vinice! Zajímáte-li se o NENÁROČNOU ÚDRŽBU, pak je nízká roztažnost významným činitelem při napínání drátu. - Kromě tradičních řešení nabízí Bekaert dráty s nízkou (10%) a mimořádně nízkou tažností (4%); - Tato nízká tažnost umožní pěstiteli minimalizovat údržbu, protože již není nutné drát na konci sezóny znovu napínat. Soustředíte-li se na EKONOMIČTĚJŠÍ ŘEŠENÍ, pak drát s vyšší pevností v tahu představuje lepší poměr délky na 25 kg svitek při zachování stejných parametrů. Např. požadované mezní zatížení při zhruba 300 kg: - u hrubě pozinkovaného / KLASICKÉHO drátu je potřeba na 25 kg svitek drát Ø 2,7 mm = 550 m použitelné délky; - u drátu toto lze nahradit průměrem 2,2 mm délky ve 25 kg svitku = 825 m použitelné délky. Vítěz ve srovnání poměru ceny/užitných vlastností:

4 Vinicové dráty Bekaert s dlouhou životností Bekaert 2 NOVÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA Bekaert Bekaert Hrubý pozink 3 Srovnání drátů Bekaert / 2000 s pozinkovaným drátem Odolnost vůči korozi Zvýšená tvárnost a vhodná zpracovatelnost Vynikající odolnost vůči korozi drátu 2000 Test v solné komoře (ASTM B 117, DIN SS 50021) 5% červ. koroze se objeví po ± 1000 hodinách u Bezinalu ± 250 hodinách u pozinkovaných drátů FeZnAl povrchová slitina Bekaert je tvárná a proto odolá silným deformacím. (hodiny v solné komoře před dosažením 5 % červ. koroze) NOVÁ POV. ÚPR po 1500 hodinách Pozinkovaný Silně pozink. Pozink po 500 hodinách Přirozená křehkost FeZn povrchu pozinkovaného drátu je hlavní příčinou vzniku trhlin při ohýbání. 0 KLASICKÝ HRUBĚ POZINKOVANÝ BEZINAL STANDARD BEZINAL 2000 STAR BEZINAL 2000 TOP Bekaert 2000 = vývoj nové zinkohliníkové slitiny Bekaert znázorňující překonávání odolnosti vůči korozi.

5 Bekaert / 2000 Vám nabízí mimořádně dlouhou životnost: Bezproblémová tvárnost S neohebným a nepružným drátem není příjemná práce, a může při ní dojít k vážnému zranění. Ideální je vhodná vyváženost mezi tvárností a tuhostí. Tvárnost drátu Bekaert vychází z našich dlouhodobých zkušenosti v oboru. Drát Bekaert / 2000 je odolný vůči veškerým povětrnostním podmínkám a různým postřikům Hladká povrchová vrstva zůstává čistá a nepřitahuje prach nebo plísně. 4% tažnost Díky 4% tažnosti bude Vaše vinice vypadat vždy dobře. I po náročné sklizni hroznů bude vypadat stále nedotčeně. Díky nejnižší tažnosti se drát Bekaert po každé sezóně rychle navrátí do svého původního tvaru. Řízení s dlouhodobou vizí Rezavé dráty na Vaší vinici přitahují prach a špínu. Nepravidelný povrch představuje ideální semeniště pro nebezpečné plísně a zárodky hub, které mohou vyvolat infekci. Otěruvzdornost Otěr narušuje povrch, způsobuje snížení kvality drátu a vede k oslabení podpěrného systému. Díky hladkému povrchu Bezinalu toto riziko snižuje zejména v úvazcích. I poškozený drát je chráněn Věděli jste, že odstřihnuté obnažené konce a poškozená místa drátu (srpem, traktorem ) jsou pořád výborně chráněna proti rzi? Bekaert poskytuje lepší katodovou ochranu než tradiční pozinkovaný drát. Katodová ochrana hraje antikorozní roli na těchto obnažených místech bez povrchové úpravy. Když se koroze jednou objeví, jedná se o nezvratně destruktivní proces. Začíná tam, kde povrchová úprava nedostatečně chrání ocel. Povrchová úprava Bekaert 2000 je nejlepším prostředkem pro odolávání jakémukoliv útoku koroze.

6 Hrubě pozinkovaný drát - Zinková Heavy galvanised vrstva CLASSIC Klasickým tradičním řešením pro vinice je drát založený na hrubě pozinkovaném drátu; Je znám takřka na všech trzích. Hrubě pozinkovaný drát Průměr (mm) Délka/25kg kotouč (m) Povrchová úprava Zn g/m 2 µm Pevnost v tahu (kg/mm 2 ) Mezní zatížení (kg) PODLE EN , TŘÍDA A Roztažnost (%) / % / % / % / % / % / % / % / % / % / % Bekaert - STANDARD Průměr (mm) (Zn+Al) 4X LEPŠÍ NEŽ HRUBĚ POZINKOVANÝ DRÁT Povrchová úprava Bekaert Délka/25kg svitek (m) Hmot. povrch. vrstva (g/m 2 ) Skutečný standard pro vinicový drát; 4krát vyšší životnost ve srovnání se silně pozinkovaným drátem díky povrchové úpravě slitinou BEKAERT BEZINAL Zn95/Al05; Ekonomické řešení: až o 50% více užitné délky na daný 25 kg svitek ve srovnání se hrubě pozinkovanými dráty; Nižší tažnost (10%), což znamená, že je zapotřebí méně úsilí pro opětovné napínání vinicového drátu na konci sezóny; Vítěz při porovnání ceny/výkonu: více metrů na kg, 4x delší životnost a méně práce s napínáním. Povrch. vrstva (μm) Pevnost v tahu (kg/mm 2 ) Mezní zatížení (kg) PODLE EN , TYP A Tažnost (%) Hr. pozink Bezinal Hr. pozink Bezinal Hr. pozink Bezinal Hr. pozink Bezinal Hr. pozink Bezinal Hr. pozink Bezinal Hr. pozink Bezinal /55 70/ /55 70/ /55 70/ /55 70/ /55 70/ /55 70/ /55 70/ Více použitelné délky!

7 Bekaert STAR Průměr (mm) X LEPŠÍ NEŽ HRUBĚ POZINKOVANÝ DRÁT Povrchová úprava Bekaert 2000 Délka/25kg svitek (m) Hmot. povrch. vrstvy (g/m 2 ) Nový vynikající výrobek mezi vinicovými dráty; Spojuje v sobě všechny výhody drátu Bekaert Standard s mimořádně dlouhou životností; 6 krát vyšší životnost (!) ve srovnání s hrubě pozinkovaným drátem díky nové slitině BEKAERT BEZINAL 2000; Ekonomické řešení: až o 50% více použitelné délky na daný 25 kg svitek ve srovnání s hrubě pozinkovanými dráty; Je zapotřebí méně úsilí pro opětovné upevnění vinicového drátu na konci sezóny díky nižší tažnosti (10%). Povrch. vrstva (μm) Pevnost v tahu (kg/mm 2 ) Mezní zatížení (kg) Tažnost (%) Hr. pozink Bezinal 2000 Hr. pozink Bezinal 2000 Hr. pozink Bezinal 2000 Hr. pozink Bezinal 2000 Hr. pozink Bezinal 2000 Hr. pozink Bezinal 2000 Hr. pozink Bezinal /55 70/ /55 70/ /55 70/ /55 70/ /55 70/ Více použitelné délky! NOVÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA PODLE EN , TŘÍDA A tažnost Bekaert TOP Průměr (mm) X LEPŠÍ NEŽ HRUBĚ POZINKOVANÝ DRÁT Povrchová úprava Bekaert 2000 Délka/25kg svitek (m) Hmot. povrch. vrstvy (g/m 2 ) Univerzální technické řešení pro vinařství a ovocnářství; 6 krát vyšší životnost (!) ve srovnání se silně pozinkovaným drátem díky nové slitině BEKAERT BEZINAL 2000; Není zapotřebí napínat dráty na konci sezóny díky mimořádně nízké tažnosti (4%); Ekonomické řešení: díky jeho mimořádným vlastnostem lze snížit celkové náklady na natažení na hektar spolu s údržbou na minimum. Povrch. vrstva (μm) Pevnost v tahu (kg/mm 2 ) PODLE EN , TŘÍDA A Mezní zatížení (kg) Tažnost (%) Hr. pozink Bezinal 2000 Hr. pozink Bezinal 2000 Hr. pozink Bezinal 2000 Hr. pozink Bezinal 2000 Hr. pozink Bezinal 2000 Hr. pozink Bezinal 2000 Hr. pozink Bezinal / /55 110/ /55 110/ /55 105/ / / / Více použitelné délky! NOVÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA tažnost Nabízíme: 25 kg svitky přizpůsobené uživateli 600 mm 20 kusů po 25 kg Certified Company ISO 9002

8 Využijte výhod naší technologie povrchové úpravy. Bekaert je světovou špičkou v technologii povrchové úpravy ocelových drátů. Využijte zkušenosti společnosti Bekaert - ke snížení nákladů na údržbu! - k optimalizaci vlastního zisku a výtěžku! - k udržení Vaší vinice v perfektním stavu! Každá kvalita je navržena pro specifické potřeby s různou dobou životnosti. Odhalte, jak Vám dráty Bekaert mohou pomoci při uskutečňování vašich snů a plánů pro nadcházející roky. Váš odborník ze společnosti Bekaert je dostupný v místě, aby Vám pomohl při správné volbě. Změny vyhrazeny. Veškeré podrobnosti popisují naše výrobky pouze obecně. Pro objednávku a návrh použijte výhradně oficiální specifikace a dokumenty. Všechny uvedené ochranné značky jsou zaregistrovanými obchodními známkami ve vlastnictví společnosti NV Bekaert SA Bekaert Prodejce NV Bekaert SA International Trade Bekaertstraat 2 BE-8550 Zwevegem Belgium T F Resp. editor: Hans Depamelaere / Apunta / Concordia / September 2007

Aplikace systémů vytápění. Efektivní a spolehlivá řešení systémů vytápění po celém světě

Aplikace systémů vytápění. Efektivní a spolehlivá řešení systémů vytápění po celém světě Aplikace systémů vytápění Efektivní a spolehlivá řešení systémů vytápění po celém světě Pomáháme vám získat tu správnou teplotu Pohodlí je velmi často otázkou správné teploty. Jedním z hlavních cílů v

Více

Šrouby hlavy válců D O B R Á Z K U Š E N O S T. Praktická příručka

Šrouby hlavy válců D O B R Á Z K U Š E N O S T. Praktická příručka Špičková spolehlivost: těsnění hlavy válců a šrouby hlavy válců vše od jediného dodavatele D O B R Á Z K U Š E N O S T Šrouby hlavy válců Praktická příručka Spolehlivost není flexibilní výraz Správné utažení

Více

Voda pod kontrolou. Kanalizační systémy a odpadní soupravy Geberit. Geberit spol. s r.o. Moravanská 85 619 00 Brno

Voda pod kontrolou. Kanalizační systémy a odpadní soupravy Geberit. Geberit spol. s r.o. Moravanská 85 619 00 Brno Geberit spol. s r.o. Moravanská 85 619 00 Brno T: 547 212 335 F: 547 212 340 sales.cz@geberit.com www.geberit.cz Voda pod kontrolou. Kanalizační systémy a odpadní soupravy Geberit. CHd/12.11 by Geberit

Více

Nová řada Aquarea VYSOCE ÚČINNÁ TECHNOLOGIE TEPELNÝCH ČERPADEL 2015 2016

Nová řada Aquarea VYSOCE ÚČINNÁ TECHNOLOGIE TEPELNÝCH ČERPADEL 2015 2016 Nová řada Aquarea VYSOCE ÚČINNÁ TECHNOLOGIE TEPELNÝCH ČERPADEL 2015 2016 Nová tepelná čerpadla Aquarea 2015 2016 NOVÁ 2015 / 2016 TEPELNÁ ČERPADLA AQUAREA Obsah PANASONIC THE AIR OF YOUR LIFE...4 ZÁKLADNÍ

Více

Zimní kola pro Vaše Volvo

Zimní kola pro Vaše Volvo Zimní kola pro Vaše Volvo 2014 2015 obsah Úvod... 4 Testování zimních pneumatik... 6 Základní informace o pneumatikách... 8 Informace o ráfcích z lehké slitiny...10 Označení pneumatik podle směrnic...12

Více

KATALOG OCHRANNÝCH ŘEŠENÍ. Pouze skutečným odborníkům můžete věřit, že ochrání Vaše životně důležité hodnoty

KATALOG OCHRANNÝCH ŘEŠENÍ. Pouze skutečným odborníkům můžete věřit, že ochrání Vaše životně důležité hodnoty Mechanická ochrana Ochrana proti chemikáliím a kapalinám Ochrana produktů KATALOG OCHRANNÝCH ŘEŠÍ Pouze skutečným odborníkům můžete věřit, že ochrání Vaše životně důležité hodnoty WWW.ANSELL.EU PROTECTION

Více

1l11. CASE STUDY Argo logistické centrum. 6 SKVĚLÝCH NABÍDEK SAS Čelní vozíky Toyota Tonero s velkorysou podporou

1l11. CASE STUDY Argo logistické centrum. 6 SKVĚLÝCH NABÍDEK SAS Čelní vozíky Toyota Tonero s velkorysou podporou MAGAZÍN O LOGISTICE, SKLADOVÁNÍ A MANIPULAČNÍ TECHNICE 1l11 ROČNÍK VI. l ÚNOR 2011 NOVÝ BT RADIOSHUTTLE Nejrychlejší na trhu REGÁLOVÉ PROFILY EAB OMEGA Typy regálů a jejich výhody CASE STUDY Argo logistické

Více

VŠE DŮLEŽITÉ JE V OBALU

VŠE DŮLEŽITÉ JE V OBALU VŠE DŮLEŽITÉ JE V OBALU EXCELENTNÍ SERVIS PRO BALENÍ O OBALECH PŘEMÝŠLÍME OBALY MILUJEME HLEDÁME NOVÉ MOŽNOSTI TESTUJEME JEJICH ODOLNOST INSPIRUJEME SE PŘÍRODOU SBÍRÁME ZKUŠENOSTI VÍTĚZÍ VŠAK JEDINÁ MYŠLENKA

Více

www.sulko.cz. 800 155 156

www.sulko.cz. 800 155 156 www.sulko.cz. 800 155 156 Vize společnosti Naším cílem je vyrábět a dodávat náročným zákazníkům produkty, na které se budou moci dlouhodobě spolehnout a které přispějí k většímu komfortu jejich bydlení.

Více

STŘECHA V KAŽDÉM DETAILU

STŘECHA V KAŽDÉM DETAILU STŘECHA V KAŽDÉM DETAILU www.satjam.cz Představení společnosti SATJAM SATJAM, NABÍZÍME MNOHEM VÍCE, NEJEN STŘECHU Střecha se mnohdy dělá na celý život. Výběr vhodné a kvalitní krytiny určitě stojí za pozornost,

Více

ZPRACOVÁNÍ PLECHU. Číslo 1/2010. TruLaser 1030: jednoduše výhodný stroj

ZPRACOVÁNÍ PLECHU. Číslo 1/2010. TruLaser 1030: jednoduše výhodný stroj Číslo 1/2010 ZPRACOVÁNÍ PLECHU odborný časopis a portál pro zpracovatele plechu www.zpracovaniplechu.cz TruLaser 1030: jednoduše výhodný stroj 1 Nízká pořizovací hodnota a provozní náklady 2 Velmi jednoduchá

Více

- Již není třeba volit mezi výkonem a bezpečností!

- Již není třeba volit mezi výkonem a bezpečností! - Již není třeba volit mezi výkonem a bezpečností! PNEUMATICS www.cejn.com Díky již téměř 60leté tradici lze značku CEJN najít v každém koutu světa a jsme hrdí na to, že naše produkty stále nesou označení

Více

KRYTINY A OKNA Z P R A V O D A J P R O V Š E C H N Y M O D E R N Í S T Ř E C H A Ř E. KM BETA LINDAB JAK TO VIDÍ podpoří rekonstrukce bytových domů

KRYTINY A OKNA Z P R A V O D A J P R O V Š E C H N Y M O D E R N Í S T Ř E C H A Ř E. KM BETA LINDAB JAK TO VIDÍ podpoří rekonstrukce bytových domů Z P R A V O D A J P R O V Š E C H N Y M O D E R N Í S T Ř E C H A Ř E společně vydávají: KRYTINY A OKNA KM BETA LINDAB JAK TO VIDÍ podpoří rekonstrukce bytových domů F1 mezi žlabovými čely Lukáš Houra

Více

KLEMPÍŘINA & PROSVĚTLENÍ

KLEMPÍŘINA & PROSVĚTLENÍ Z P R A V O D A J P R O V Š E C H N Y M O D E R N Í S T Ř E C H A Ř E Z P R A V O D A J P R O V Š E C H N Y M O D E R N Í S T Ř E C H A Ř E KLEMPÍŘINA & PROSVĚTLENÍ RHEINZINK značkové jméno pro titanzinek

Více

Obsah. Úvodem 5 ENERGY PROGRAM 7. 1. Energy program cesta k financování energetických projektů 8 ÚSPORY ENERGIE 11

Obsah. Úvodem 5 ENERGY PROGRAM 7. 1. Energy program cesta k financování energetických projektů 8 ÚSPORY ENERGIE 11 Obsah Úvodem 5 ENERGY PROGRAM 7 1. Energy program cesta k financování energetických projektů 8 ÚSPORY ENERGIE 11 2. Vytápění budov v sektoru služeb a průmyslu 12 Formy vytápění 12 Technologické možnosti

Více

Inovace. pro ještě lepší okna STV. IKD Profily s vypěněnnými komorami. acrylcolor. Systém IQ plus

Inovace. pro ještě lepší okna STV. IKD Profily s vypěněnnými komorami. acrylcolor. Systém IQ plus Inovace pro ještě lepší okna www.gealan.cz IQ SERVICE s r.o. Obchodní zastoupení a servis GEALAN Fenster-systeme GmbH 602 567 661, 573 336 684 acrylcolor Vysoce odolné barvení okenních profilů STV Statické

Více

Střecha s životností až sto let

Střecha s životností až sto let w w w. d o m o v i n y. c z B A V T E S E B Y D L E N Í M květen 2009 ZDARMA Střecha s životností až sto let Okna do rodinných domů i paneláků str. 10-11 24 650 Kč nebo 1 12.990 Kč Květen v zahradě str.

Více

55.000. produktů. Plasty pro delší životnost - prodlužte s plasty životnost svých strojů

55.000. produktů. Plasty pro delší životnost - prodlužte s plasty životnost svých strojů Plasty pro delší životnost - prodlužte s plasty životnost svých strojů Žádné mazání, méně častá údržba, nižší náklady, delší životnost, vše k dispozici skladem a rychlé dodání - to je naše klíčová myšlenka

Více

KATALOG VÝROBKŮ. FenStar s.r.o.

KATALOG VÝROBKŮ. FenStar s.r.o. FenStar s.r.o. FenStar s.r.o. Fenstarová 1, 684 01 Hodějice tel. +420 544 146 111, fax +420 544 146 006 info@fenstar.com www.fenstar.com KATALOG VÝROBKŮ Katalog výrobků Společnost FenStar 4 Proč právě

Více

Průvodce nabídkou. www.sulko.cz. 800 155 156

Průvodce nabídkou. www.sulko.cz. 800 155 156 Průvodce nabídkou 2011. 800 155 156 02 03 Vize společnosti Naším cílem je vyrábět a dodávat náročným zákazníkům produkty, na které se budou moci dlouhodobě spolehnout a které přispějí k většímu komfortu

Více

3C E R T I F I K Á T Y. Výrobní proces je v souladu s normami platnými v Evropské

3C E R T I F I K Á T Y. Výrobní proces je v souladu s normami platnými v Evropské FIRMA 2 Firma OKNOPLAST-Group vznikla v roce 1994 na základě zkušenosti s výrobou moderních plastových oken a s využitím hloubkových znalostí jak tohoto odvětví, tak situace na trhu. Podnik se skládá z

Více

Okna. Rady, tipy, informace OB-1

Okna. Rady, tipy, informace OB-1 Okna Rady, tipy, informace OB-1 Obsah Základní parametry okenního systému 2 Materiál okenního systému 3 Dřevo 3 Plast 4 Kov 5 Kombinace 7 Energetická úspora oken 8 Rozhodující kritéria 10 Postup při výměně

Více

Tento dokument je obsahově identický s oficiální tištěnou verzí. Byl vytvořen v systému TP online a v žádném případě nenahrazuje tištěnou verzi.

Tento dokument je obsahově identický s oficiální tištěnou verzí. Byl vytvořen v systému TP online a v žádném případě nenahrazuje tištěnou verzi. TP 42 OPRAVY, OBNOVY A PŘESTAVBY OCELOVÝCH MOSTNÍCH KONSTRUKCÍ MOSTŮ MINISTERSTVO DOPRAVY Odbor pozemních komunikací TP 42 OPRAVY, OBNOVY A PŘESTAVBY OCELOVÝCH NOSNÝCH KONSTRUKCÍ MOSTŮ TECHNICKÉ PODMÍNKY

Více

Firma jde buď nahoru, anebo dolů. Je omyl si myslet, že lze udržet status quo. speciální příloha časopisu Technický týdeník Řezné nástroje a upínání

Firma jde buď nahoru, anebo dolů. Je omyl si myslet, že lze udržet status quo. speciální příloha časopisu Technický týdeník Řezné nástroje a upínání 21. 04. 2015 speciální příloha časopisu Technický týdeník Řezné nástroje a upínání 14/ Nový Dragonskin pro frézování Společnost WNT navazuje na úspěšnou řadu Dragonskin pro soustružení 16/ iscar v roce

Více

Sněhové a terénní řetězy

Sněhové a terénní řetězy Sněhové a terénní řetězy 2013 / 2014 Doporučené prodejní ceny na sezónu 2013 / 2014 Platnost od 1. května Čechy CZ Samozřejmě od pewagu. Sněhové řetězy, které se postaví nejdrsnější zimě čelem. 2 Sněhové

Více

Ekologické dopady Společné zemědělské politiky a vstupu do EU v českém zemědělství

Ekologické dopady Společné zemědělské politiky a vstupu do EU v českém zemědělství Ekologické dopady Společné zemědělské politiky a vstupu do EU v českém zemědělství Studie Hnutí DUHA září 2004 Hnutí DUHA je přesvědčeno, že česká veřejnost může mít zdravější a čistější prostředí. Navrhuje

Více

C E R T I F I K Á T Y

C E R T I F I K Á T Y FIRMA 2 Firma OKNOPLAST-Group vznikla v roce 1994 na základě zkušeností s výrobou moderních plastových oken a s využitím hloubkových znalostí jak tohoto odvětví, tak situace na trhu. Podnik se skládá z

Více

POVRCHOVÉ ÚPRAVY A BAREVNÝ SORTIMENT LINDAB

POVRCHOVÉ ÚPRAVY A BAREVNÝ SORTIMENT LINDAB POVRCHOVÉ ÚPRAVY A BAREVNÝ SORTIMENT LINDAB Zastřešíme Vaše sny Ať jsou vaše sny jakékoliv, dokážeme je ochránit před rozmary počasí Lindab nabízí vše, co je třeba k zastřešení a ochraně Vašeho vysněného

Více

Svět potřebuje stále více potravin

Svět potřebuje stále více potravin 2 Obsah Proč Agrifac? Svět potřebuje stále více potravin 3 Postřikovače Agrifac - leader po desetiletí 4 Brilliant Simple 6 4e For Growers 7 Základ StabiloPlus - Unikátní a originální podvozek Agrifac

Více

Jsme zde k vašim službám pro vytvoření HodnotnéHo a trvalého partnerství!

Jsme zde k vašim službám pro vytvoření HodnotnéHo a trvalého partnerství! STROPNÍ&STĚNOVÉ SYSTÉMY S námi se přání stávají skutečností Jsme zde k vašim službám pro vytvoření HodnotnéHo a trvalého partnerství! Hlavní brožura 2011 Informace o podhledu Informace o produktu ZákaZnická

Více