Schletter GmbH - Váš kompetentní partner

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Schletter GmbH - Váš kompetentní partner"

Transkript

1 Kov a více...

2 2 Schletter GmbH - Váš kompetentní partner Firmu Schletter GmbH založil v roce 1983 Ludwig Schletter sen. a dodnes si udržela svůj podnikatelský elán. V současné době zaměstnává stále rostoucí, středně velký rodinný podnik, pod vedením Ludwig Schletter ml., 1200 lidí a disponuje více než m² výrobní plochy. Rozvinuli jsme se k výkonnému dodavateli produktů solární a dopravní techniky, produktů veletržních a reklamních, produktů techniky životního prostředí, jakož i individuálních řešení. Ať už řemeslná provozovna nebo velkoodběratel - prostřednictvím naší mnohostrannosti a velkého rozpětí produkce Vás uvedeme do situace, že můžete nabídnout Vašim náročným zákazníkům všechny pomyslitelné možnosti.

3 3 Řemeslná zručnost a moderní výroba přesvědčí Vysoce motivovaným personálem a mimořádně vysokým podílem vlastní produkce poskytujeme rozsáhlé sketrum výkonů. Moderní strojní vybavení, vysoké kapacity a rychlá dodávka poukazují na výkonnost našeho mezinárodního průmyslového podniku. Vaše zakázky zhotovujeme v počítačově řízeném centru svařování a ohýbání, na děrovacím laserovém zařízení a v nové lisovně. Lisovacím tlakem 3500 t vznikají až 18 m dlouhé hliníkové profily. Při tom vypracujeme nejen optimální výrobní strategii, ale také se postaráme o to, aby jste obdrželi kompletně dokončený produkt, včetně odeslání schopného balení. Firma Schletter GmbH využívá racionalizačních potenciálů, zaručuje dodržení standardu kvality a přejímá zodpovědnost za kompletní výrobní a dodací řetězec.

4 4 Inovační - flexibilní - profesionální Profitujte z našich zkušeností S firmou Schletter GmbH se těšíte z rozhodujících předností: pokrokových ideí a profesionální realizace projektu. A přece jsme si udrželi flexibilitu středně velkého podniku, díky "štíhlému" managementu a krátkým cestám rozhodování. Od malé až k velké sérii, od jednoduchého profilu až ke komplexnímu systému - nechejte se imponovat naší produktivností. Aby i cena souhlasila: kalkulujeme na základě našich vlastních výrobních nákladů a optimalizujeme ekonomickou výkonnost ve prospěch zákazníka. Díky stoprocentní vlastní výrobě v sídle firmy, interní nástrojárně a mezinárodním nákupem surovin, pro Vás vyplývají jasné přednosti v konkurenčním prostředí. Klademe velký důraz na to, aby se veškeré procesy daly kdykoliv detailně sledovat a reprodukovat - a sice od poptávky až k expedici. Důsledné prošetřování reklamací tento proces stále optimalizuje. Jasně strukturovaný, plynulý tok materiálu zajišťuje rychlejší chod a tím kratší dodací lhůty. Expedice probíhá just-in- -time v našem, logisticky výhodném, výrobním stanovišti v samém srdci horního Bavorska.

5 5 Náše vlajková loď Inteligentní solární montážní systémy Záruka trvanlivosti Jako evropská vedoucí firma na trhu v technologii profesionálních montážních systémů Vám nabízíme různé způsoby upevnění fotovoltaických modulů. Naše systémy spojují optimální statické dimenzování, krátké montážní doby s hospodárností, sympatický design a nejvyšší odolnost. Na všechny systémy od nás obdržíte 10-ti letou záruku trvanlivosti*. S těmito službami jsme hnací silou na trhu. Dodali jsme již systémy pro zařízení o výkonu přes 1000 MW. Fotovoltaický montážní systém firmy Schletter je vystavěn jako modulární stavebnicový systém s univerzálně použitelnými vysoce kvalitními komponenty (hliník/ušlechtilá ocel) a umožňuje Vám nainstalovat každý modul v téměř všech montážních situacích. Systém je složen z mnoha dlouhodobě osvědčených systémových komponentů a je nově vyvinutými stavebními prvky neustále kompatibilně doplňován. U firmy Schletter můžete odebírat jednotlivé komponenty nebo kompletně sestavené a zkompletované montážní sady. Díky našim velkým skladovacím plochám jsme schopni zaručit krátké dodací lhůty. za tento montážní systém* LET Kromě toho naším zákazníkům nabízíme osobní technickou podporu a pravidelné školící akce na téma instalace fotovoltaických zařízení, volná prostranství, jakož i ochrana před bleskem a ovládání našeho kalkulačního programu. *Podle jednotlivých produktových listů a našich Všeobecných prodejních a dodacích podmínek (www.schletter.de/agb) Změny vyhrazeny, a to i technického druhu.

6 Police na odkládaní zavazadel z vlastní konstrukce 6 Udávajíc směr na všech cestách Dopravní technika Jako spolehlivý subdodavatel s vysokou produkční kapacitou Vám dodáme mnoho produktů pro stavbu vagónů, automobilový průmysl a lodní vybavení. Máme kvalifikaci ke svářování kolejových vozidel s certifikačním stupněm CL1 podle DIN EN Zařízení pro povrchovou úpravu podle standardu kvality DB-TL zušlechtí povrch Vašich produktů. P-CHARGE je inovační nabíjecí stanice pro Vaš vozový park elektromobilů. Vyrobíme pro Vás podle Vašeho zadání a v následujících variantách vybavení: 1 až 4 souběžné nabíjecí procesy Rozdílné zúčtovací způsoby jako např. bezhotovostní, vhod mincí, čip Různá konstrukční provedení (samostatně stojící, systém master- -slave, instalace na stěnu) Motorový vlak DB (Německá dráha) ovládací pult řidiče Použitelný ve spojení s FVE Ideální doplněk k systému carport firmy Schletter

7 7 Váš image v nejlepším světle Veletrhy & reklama Firma Schletter na Vaši objednávku zhotoví nabíjecí zařízení z kovu i v kombinaci s jinými materiály jako hliník, sklo nebo ušlechtilá ocel. Zajistěte si svůj úspěch na celé čáře s individuálním veletržním stánkem a výstavním konceptem od firmy Schletter. Rádi Vám pomůžeme a podpoříme Vás při technickém plánování Vašeho veletržního stánku a vyhotovíme jej podle Vašich zadání a přaní. S vysoce kvalitními materiály posuneme Váš podnik do správného světla tak, že Vaše firemní identita potenciálního zákaznika zaujme. Od klasické plakátovací stěny přes informační tabule až po digitální informační terminál, vyrobíme pro Vás produkty s dlouhou životností pro reklamu a prodejní místa. WengerWittmann GmbH WengerWittmann GmbH WengerWittmann GmbH

8 8 Pro čistý obraz města Technika životního prostředí Jako specialisté na lehké konstrukce Vám nabízíme paletu produktů kontejnerů a systémů likvidace odpadu. Vyrábíme modulovou kontejnerovou sérii TidyLine od 2 m³ až do 5 m³ objemové kapacity s vhazovacím otvorem pro sklo, papír, textil nebo plasty. S naším rozsáhlým spektrem jsme v pozici, individuálně přistupovat k potřebám Vašeho komunálního zužitkování odpadu. Pro spořádaný dojem Vašeho města dodáváme rovněž inovační podpodlažní kontejnerové systémy. Pod vhazovácími stojany estetických a decetních tvarů se skrývá promyšlený kontejnerový systém s velkou objemovou kapacitou. Vybavení měst se systémem - program vybavení měst firmy Schletter zahrnuje široké spektrum od čekáren, přes informační terminály až k systémům ukazatelů cest a sytémům reklam, jakož i značné množství navzájem sladěných a modulárních produktů pro obce, firemní areály a veřejná prostranství. Prostřednictvím energeticky soběstačné výbavy, např. pomocí integrovaných fotovoltaických modulů, se vám otevírají nové a zajímavé možnosti v projektování a realizaci. Včetně nejmodernější osvětlovací techniky LED a efektivní fotovoltaické techniky.

9 Řečnický pult Něměckého spolkového sněmu v Berlíně 9 Individuálně místo všeobecně Projekty Bockerl - malý, lehký a divoký Zda exluzivní jednotlivý díl nebo sériová produkce - nabízíme Vám četné možnosti moderního zpracování kovu v mimořádné kvalitě a flexibilitě. Odborné znalosti a Vám přizpůsobená řešení na míru. Krátce řečeno: Vy vyvinete nápad - my vyprodukujeme přesné řešení. Nápaditě a bez okolků. Obložení stropů v křižníku AIDA S Bockerl se Downhill-Ride (jízda z kopce) stane výjimečným zážitkem. Skoky, ostré zatáčky, razantní sjezdy - Bockerl nabízí každému absolutní faktor zábavy! Abyste mohli na sjezdovce přitahovat pozornost, rozvinuli jsme v roce 2005 nápad přestavět Bockerl na Ski-Bockerl, který od té doby zastiňuje lyžování a snowboerding. Na četných veletrzích, jako např. ISPO, je firma Schletter s Bockerlem a Ski- Bockerlem samozřejmě zastoupena - navštivte nás!

10 10 Za naším řemeslem stojí servis a kvalita Absolutní spolehlivost a osobní kontakt se zákazníkem jsou základem naší práce. Náš tým se neustále zasazuje o to, aby jste patřili k našim spokojeným stálým zákazníkům. Ve firmě Schletter GmbH odjakživa klademe sami sobě nejvyšší požadavky na kvalitu. Důkladné zkoušky v rámci spolehlivého managementu kvality jsou pro nás samozřejmostí. Proto už mnoho let dodáváme renomovaným výrobcům v energetické a automobilové oblasti. S konsekventním vzdělaváním zaměstnanců a jako jeden z největších výučních závodů v regionu si zajišťujeme kvalitu planování procesů a kompetenci našeho odborného personálu. Jak před tak i po nákupu Vám nabízíme rozsáhlé servisní služby. Různé programy ke stažení Vám tak umožní rozsáhlé projektování modulových stolů pro FVE. Za výsledek našeho snažení se nemusíme stydět: Naše produkty jsou neustále kontrolovány nezávislými institucemi. To se týká také použitých materiálů, projektovacích nástrojů, dimenzovacích tabulek a v neposlední řadě i samé výroby. Jsme už 10 let úspěšně certifikováni podle DIN EN ISO Taktéž: DIN EN , třída CL-1 DIN V , třída C DIN , třída E DIN EN ISO

11 11 Naše vize - Vaše budoucnost Jako pokrokoví řešitelé problémů se těšíme z každého vyzvání našimi zákazníky. Firma Schletter GmbH je majitelem četných patentů a průmyslových vzorů. Sstále vyhlížíme přes okraj talíře našich aktuálních projektů: Kam se ubírají trendy budoucnosti? Kterým směrem se ubírá technika a společnost? Perspektivní technologie garantují vysokou investiční jistotu. Pracujeme v trvale udržitelných oborech jako solární technika a elektromobilita a sázíme sami na budoucnost: Výrobou energie šetřící zdroje prostřednictvím 4,5 MW střešního zařízení pokryjeme až 70 % naši vlastní spotřeby energie. Naše firemní budova je vybavena inteligentním konceptem vytápění, pomocí tepelné izolace v celé budově a využití ztrátového tepla na zařízeních. Klimatizace se stáva zbytečnou. Spalovaní dřeva z palet v 500 kw-štěpkovém kotli a moderní vyrobní procesy zamezují zatěžování prostředí.

12 Vysekávací lis TruPunch Vaše možnosti v přehledu Strojní zpracování Materiál / médium Max. délk (mm) Max. šířka (mm) Max. výška/ Tloušťka (mm) Dělení Řezání Stroje Kasto, Elumatec, Kaltenbach Profily, trubky Děrování Děrovačka Trumpf Ocel, hliník, ušlechtilá ocel Laserování Velkoformát 6 kw; Hliník laserová řezačka Trumpf Ocel 25 Ušlechtilá ocel 20 Trubkový laser 3,6 kw; Hliník inovativní trubková konstrukce, design Ocel 8 dle zadání (spojení, kloubová trubka) Ušlechtilá ocel 7 Vysekávání Stroje Trumpf Hliník laserem Ocel 5 Ušlechtilá ocel 4 Vysekávání EBU, Peddinghaus, vysekávací stroj Wolff; Hliník Kotouč 60 6 lisovací tlak t z kotouče Ocel 35 8 Ušlechtilá ocel 35 8 Lisování Lisovací tlak 400 t na vyžádání

13 nejmodernější v Evropě Extrudační linka - tváření hliníkových profilů v nové lisovně fy. Schletter 13 TruLaser 5030 Strojní zpracování Materiál / médium Max. délk (mm) Max. šířka (mm) Max. výška/ Tloušťka (mm) Přetváření Extrudace / tváření hliníku Linka na tváření hliníku Pressezzi; Lisovací tlak 3300 t s plně automatizovanou balící linkou Hliník Ohraňování Trumpf, linky RAS; Různé plechy Plně automatizované ohýbací centrum Ohýbání Ohýbací stroj, volné ohýbání tvarů Trubky 0 60 Kulaté ohýbání Ohýbací stroj, 3 válce Hliník (Min. radius: 300 mm) ocel 6 ušlechtilá ocel 5 Tváření válcováním Výroba profilů Ocel Rovnání Rovnací stroj Různé plechy

14 Strojní zpracování Materiál / médium Max. délk (mm) Max. šířka (mm) Max. výška/ Tloušťka (mm) Obrábění Soustružení Index, soustruhy GDW Tyč Těleso Frézování AXA, Haas, Alzmetall frézovací stroje až 5-ti osé libovolně Vrtání CMA souřadnicová vrtačka CNC libovolně Plošné broušení ELB brusný stroj Různé oceli Broušení Pásové brusky, brusky za mokra Různé plechy Omílání pro drobné díly, plně automatizovaný na vyžádání Začišťování Různé začišťovací stroje Různé plechy Spojování Svařování Certifikace podle DIN EN ISO ; rozsáhlé oprávnění ke sváření; Všechny běžné metody svařování Hliník, ocel, ušlechtilá ocel Svařování MAG Svařovací roboty Ocel Laserové Svařovací roboty 4 kw Hliník, ocel, na svařování ušlechtilá ocel vyžádání Svorníkové svařování Hliník, ušlechtilá ocel M 3-25 Letování Tvrdé a měkké pájení na vyžádání Clinching Hydraulický stroj na tváření a spojování na vyžádání plechů BTM (clinching) Povrch Otryskání Bubnové tryskací zařízení Rösler Tryskání skleněnými 800 l objemová kapacita Pásové tryskací zařízení Schick kuličkami, pískování Moření Mořící linka Siedentop Ušlechtilá ocel práškové lakování Povrchová úprava PU podle standardu kvality DB-TL Mokré lakování libovolně Laserové značení Trumpf TruMark libovolně Povrchová úprava šroubů Mazivo Gleitmo proti studeným svárům Šrouby z ušlechtilé oceli

15 Válcování, pájení a hranění v jedné ze 14 dílenských hal. Jejich spojení tvoří prosvětlená magistrála. 15 Plně automatizované řezání Elumatec SBZ610 Strojní zpracování Materiál / médium Max. délk (mm) Max. šířka (mm) Max. výška/ Tloušťka (mm) Periférie CAD Import všech běžných 3D modelů, na vyžádání zpracování v Autodesk Rapid Prototyping měření Tisk 3D modelů v barvě; Z Corporation Z510 Testování kvality, zkušební stroj na zkoušku tahem Roell sádra libovolně Montáž Konečná montáž konstrukčních dílů na vyžádání Konfekcionování Paletizační robot KUKA na vyžádání Balení Automatická počítací a balící linka se zpracováním zakázek na přesný počet kusů na vyžádání

16 Schletter GmbH Alustraße Kirchdorf / Haag i. OB Německo Vaše spojení na nás V češtině Vám rádi vyřídíme Vaše dotazy a poptávky Tel.: Fax.: Mail: Odbytové oddělení Tel.: Fax: Mail: Technické poradenství a potávky Tel.: Fax: Mail: Objednání a zpracování zakázek Tel.: Fax: Mail: Logistický servis Tel.: Fax: Mail: Informace o školeních Tel.: Fax: Mail: Naši pracovníci Vám jsou k dispozici pro obsáhlé a kompetentní poradenství k projektaci Vašeho zařízení a zodpoví Vám dotazy ohledně logistiky a zpracování zakázek, ve všední dny od 7:00 do 17:00 hodin. Schletter GmbH, 2012, I000006CZ, V6

ZPRACOVÁNÍ PLECHU. Číslo 4/2011. Zpracování bez zbytkové mříže Úspora materiálu o 10 až 30 % Vysoká kvalita a procesní jistota

ZPRACOVÁNÍ PLECHU. Číslo 4/2011. Zpracování bez zbytkové mříže Úspora materiálu o 10 až 30 % Vysoká kvalita a procesní jistota ČÍSLO 1/2010 Číslo 4/2011 ZPRACOVÁNÍ PLECHU odborný časopis a portál pro zpracovatele plechu www.zpracovaniplechu.cz Zpracování bez zbytkové mříže Úspora materiálu o 10 až 30 % Vysoká kvalita a procesní

Více

Journal. DMG a MORI SEIKI spojují aktivity v Evropě. kooperace posiluje inovaci. www.dmgmoriseiki.com. Novinky na:

Journal. DMG a MORI SEIKI spojují aktivity v Evropě. kooperace posiluje inovaci. www.dmgmoriseiki.com. Novinky na: Journal kooperace posiluje inovaci DMG a MORI SEIKI spojují aktivity v Evropě Začátek spolupráce DMG / MORI SEIKI v Evropě. Novinky na: www.dmgmoriseiki.com 02 03 DMG / MORI SEIKI kooperace posiluje inovaci

Více

55.000. produktů. Plasty pro delší životnost - prodlužte s plasty životnost svých strojů

55.000. produktů. Plasty pro delší životnost - prodlužte s plasty životnost svých strojů Plasty pro delší životnost - prodlužte s plasty životnost svých strojů Žádné mazání, méně častá údržba, nižší náklady, delší životnost, vše k dispozici skladem a rychlé dodání - to je naše klíčová myšlenka

Více

Journal. pro zdravotnické technice. www.dmgczech.com. _ 10 11 CTX Turn & Mill Přední technologie. 16 21 Medical Hightech kompetence pro

Journal. pro zdravotnické technice. www.dmgczech.com. _ 10 11 CTX Turn & Mill Přední technologie. 16 21 Medical Hightech kompetence pro 04 09 Energy Hightech kompetence pro komponenty a zařízení v energetice 10 11 CTX Turn & Mill Přední technologie v oblasti kompletního obrábění 16 21 Medical Hightech kompetence pro komponenty ve zdravotnické

Více

Rexroth v České republice

Rexroth v České republice Electric Drives and Controls Hydraulics Linear Motion and Assembly Technologies Pneumatics Service Rexroth v České republice The Drive & Control Company Naše zkušenosti ve službách Vašeho úspěchu Vše potřebné

Více

ZPRACOVÁNÍ PLECHU. Číslo 1/2010. TruLaser 1030: jednoduše výhodný stroj

ZPRACOVÁNÍ PLECHU. Číslo 1/2010. TruLaser 1030: jednoduše výhodný stroj Číslo 1/2010 ZPRACOVÁNÍ PLECHU odborný časopis a portál pro zpracovatele plechu www.zpracovaniplechu.cz TruLaser 1030: jednoduše výhodný stroj 1 Nízká pořizovací hodnota a provozní náklady 2 Velmi jednoduchá

Více

ZPRACOVÁNÍ PLECHU TAWERS VÝKONNÉ ROBOTICKÉ SVAROVACÍ REŠENÍ VÍCE NA WWW.VALKWELDING.CZ. Číslo 3/2011. a portál pro zpracovatele plechu

ZPRACOVÁNÍ PLECHU TAWERS VÝKONNÉ ROBOTICKÉ SVAROVACÍ REŠENÍ VÍCE NA WWW.VALKWELDING.CZ. Číslo 3/2011. a portál pro zpracovatele plechu Číslo 3/2011 ZPRACOVÁNÍ PLECHU odborný časopis a portál pro zpracovatele plechu www.zpracovaniplechu.cz TAWERS VÝKONNÉ ROBOTICKÉ SVAROVACÍ REŠENÍ VÍCE NA WWW.VALKWELDING.CZ Editorial Vážení čtenáři, uplynuly

Více

SVĚT STAVEB. www.dennert.cz STROPY SCHODY KOMÍNY

SVĚT STAVEB. www.dennert.cz STROPY SCHODY KOMÍNY SVĚT STAVEB www.dennert.cz STROPY SCHODY KOMÍNY 03/2011 DENNERT-DX INTELIGENTNÍ STROP TOPENÍ CHLAZENÍ VĚTRÁNÍ INOVAVCE Dennert-DX inteligentní strop S masivním Dennert-DX stropem provedete pokládku vždy

Více

NC Line s. r. o. Suchdol nad Odrou

NC Line s. r. o. Suchdol nad Odrou NC Line s. r. o. Suchdol nad Odrou PROFIL SPOLEČNOSTI Firma NC Line s. r. o. se zabývá zpracováním plechů dle požadavku zákazníka na CNC strojích - CNC pálení laserem, CNC vysekávání na vysekávacím stroji,

Více

VÝSTAVBA S INTELIGENTNÍ KVALITOU VÝSTAVBA S

VÝSTAVBA S INTELIGENTNÍ KVALITOU VÝSTAVBA S VÝSTAVBA S INTELIGENTNÍ KVALITOU VÝSTAVBA S INTELIGENTNÍ KVALITA OD SPOLEČNOSTI HARTL HAUS 2 OBSAH HARTL HAUS PŘEDČÍ VAŠE OČEKÁVÁNÍ. Výstavba s inteligentní kvalitou 3 Vaše výhody u HARTL HAUS 4 Rakouská

Více

Lesknoucí se díla. Magazín o obrábění plechu. Průvodce na cestách Marcopolo dodává komfortní autobusy, které dobře vypadají

Lesknoucí se díla. Magazín o obrábění plechu. Průvodce na cestách Marcopolo dodává komfortní autobusy, které dobře vypadají Magazín o obrábění plechu Průvodce na cestách Marcopolo dodává komfortní autobusy, které dobře vypadají Příznivec trubek Frank Steinhart podrobuje nový stroj TruLaser Tube 5000 tvrdému testu Odvážný podnikatel

Více

Inženýring stručný popis. YAVER GmbH & Co. KG

Inženýring stručný popis. YAVER GmbH & Co. KG Inženýring stručný popis YAVER GmbH & Co. KG YAVER Za perspektivními technologiemi a řešeními celosvětově úspěšných firem stále častěji stojí know-how a zkušenosti společnosti YAVER v oblasti inženýringu.

Více

Voda pod kontrolou. Kanalizační systémy a odpadní soupravy Geberit. Geberit spol. s r.o. Moravanská 85 619 00 Brno

Voda pod kontrolou. Kanalizační systémy a odpadní soupravy Geberit. Geberit spol. s r.o. Moravanská 85 619 00 Brno Geberit spol. s r.o. Moravanská 85 619 00 Brno T: 547 212 335 F: 547 212 340 sales.cz@geberit.com www.geberit.cz Voda pod kontrolou. Kanalizační systémy a odpadní soupravy Geberit. CHd/12.11 by Geberit

Více

KOMERČNÍ PREZENTACE. Ochrana nástrojů při obrábění

KOMERČNÍ PREZENTACE. Ochrana nástrojů při obrábění Technický týdeník 20 1. 7. 10. 2013 17 Ochrana nástrojů při obrábění V oblasti ochrany nástrojů existuje více různých přístupů k jejich řešení. V tomto článku bychom vám rádi představili způsob, který

Více

Příspěvek hosta p. Herberta Kraibühlera Automatizace: Perspektivní trend i v odvětví vstřikovacího lití

Příspěvek hosta p. Herberta Kraibühlera Automatizace: Perspektivní trend i v odvětví vstřikovacího lití 16 T e c h n o l o g i c k ý m a g a z í n s p o l e č n o s t i HARTING Příspěvek hosta p. Herberta Kraibühlera Automatizace: Perspektivní trend i v odvětví vstřikovacího lití Schopnost propojení zařízení

Více

UNIVERZITA PARDUBICE DOPRAVNÍ FAKULTA JANA PERNERA DIPLOMOVÁ PRÁCE. 2010 Bc. Jakub Kostelecký

UNIVERZITA PARDUBICE DOPRAVNÍ FAKULTA JANA PERNERA DIPLOMOVÁ PRÁCE. 2010 Bc. Jakub Kostelecký UNIVERZITA PARDUBICE DOPRAVNÍ FAKULTA JANA PERNERA DIPLOMOVÁ PRÁCE 2010 Bc. Jakub Kostelecký Univerzita Pardubice Dopravní fakulta Jana Pernera Optimalizace výběru regálového zakladače pro sklad hutního

Více

KOMERČNÍ PREZENTACE HIWIN

KOMERČNÍ PREZENTACE HIWIN Technický týdeník 19 24. 30. 9. 2013 19 HIWIN = vítr do plachet strojírenských firem Nová image firmy, větší výstavní prostor, celá řada statických i pohyblivých exponátů a samozřejmě žhavé novinky tohle

Více

Kogenerační jednotky až 401 kw el a 549 kw tep

Kogenerační jednotky až 401 kw el a 549 kw tep Kogenerační jednotky až 401 kw el a 549 kw tep 2/3 Kogenerační jednotky na výrobu tepla a elektrické energie Energetické koncepce, zhotovené podle přání zákazníka, pro použití ve střední oblasti výkonu

Více

Vícebodové zámky Winkhaus dle norem EN 179 a EN 1125

Vícebodové zámky Winkhaus dle norem EN 179 a EN 1125 Schachermayer, spol. s r.o., Mezi Vodami 1935/7, 143 01 Praha 4 NEPRODEJNÉ 5/2009 Odborný časopis pro řemeslo, průmysl a obchod Vícebodové zámky Winkhaus dle norem EN 179 a EN 1125 Vyzkoušejte si kvalitní

Více

Automatizace, manipulace

Automatizace, manipulace 25. 2. 10. 3. 2014 21 Přípravy na 22. ročník mezinárodního veletrhu AMPER 2014 jsou v plném proudu. Každým dnem pořadatelé rozšiřují portfolio národních i mezinárodních vystavovatelů. Vzhledem k dosavadní

Více

Vytápění plynem vždy čistá záležitost

Vytápění plynem vždy čistá záležitost Vytápění plynem 2/3 Vytápění plynem vždy čistá záležitost Na následujících stránkách vám poskytneme mnoho informací o technických zařízeních, která dnes můžete mít ve svém domě nebo bytě k dispozici pro

Více

RECA DRŽÍ. PŮSOBÍ. HÝBE. RECA SECO Servis koncept. www.reca.cz

RECA DRŽÍ. PŮSOBÍ. HÝBE. RECA SECO Servis koncept. www.reca.cz RECA DRŽÍ. PŮSOBÍ. HÝBE. RECA SECO Servis koncept www.reca.cz www.reca.cz reca spol. s r.o. Odpovídáme Vašim nároků RECA skupina mezinárodně silná Soudržnost, které si ceníme Inovace, nejvyšší požadavky

Více

FERDINAND GROSS SPECIALISTA NA SPOJOVACÍ DÍLY

FERDINAND GROSS SPECIALISTA NA SPOJOVACÍ DÍLY FERDINAND GROSS SPECIALISTA NA SPOJOVACÍ DÍLY 1 Centrála společnosti Ferdinand Gross ve Stuttgartu Další podniky: Drážďany Tatabánya (Maďarsko) Vratislav (Polsko) Praha (Česká republika) Arad (Rumunsko)

Více

Recyklace drahých kovů. Výrobky z drahých kovů. Management drahých kovů. Odlitky z drahých kovů

Recyklace drahých kovů. Výrobky z drahých kovů. Management drahých kovů. Odlitky z drahých kovů Recyklace drahých kovů Výrobky z drahých kovů Management drahých kovů Odlitky z drahých kovů Vážené dámy, vážení pánové, milí zákazníci a obchodní partneři, přátelé tradiční firmy, toto tradiční jméno

Více

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ Bakalářská práce Analýza efektivnosti podnikových výrobních procesů An analysis of the efficiency of corporate production processes Šárka Kosobudová Cheb

Více

Vytápění plynem vždy čistá záležitost

Vytápění plynem vždy čistá záležitost Vytápění plynem 2/3 Vytápění plynem vždy čistá záležitost Na následujících stránkách Vás budeme obsáhle informovat o různé technice, kterou dnes máte ve svém domě nebo bytě k dispozici pro pohodlnou výrobu

Více

KOMUNIKACE - SPOLUPRÁCE - VÝUKA V KARLOVARSKÉM KRAJI

KOMUNIKACE - SPOLUPRÁCE - VÝUKA V KARLOVARSKÉM KRAJI KOMUNIKACE - SPOLUPRÁCE - VÝUKA V KARLOVARSKÉM KRAJI TECHNOLOGICKÉ PROFILY FIREM OBOR STROJÍRENSTVÍ Obsah Slovo úvodem...4 Obecná charakteristika oboru...7 Úvodem...7 Co je strojírenství?...7 Dělení strojírenského

Více

hala G1, stánek 16 - divize KRAUSSMAFFEI - divize PERIFERIE

hala G1, stánek 16 - divize KRAUSSMAFFEI - divize PERIFERIE I N T E R N E T O V Ý Č A S O P I S K U B O U Š E K G R O U P 13. - 17. 9. 2010 Výstaviště Brno POZVÁNKA NA MSV BRNO hala G1, stánek 16 - divize KRAUSSMAFFEI - divize PERIFERIE hala F, stánek 44 - divize

Více

Cl systém kopulový světlík F100 NOVINKA: CI systém skleněných prvků F100

Cl systém kopulový světlík F100 NOVINKA: CI systém skleněných prvků F100 Cl systém kopulový světlík F100 NOVINKA: CI systém skleněných prvků F100 Technologie a design pro budoucnost ve stavitelství Customized Nový Cl systém LAMILUX světlíků F100 Díky LAMILUX CI systému světlíků

Více

MOBILNÍ REGÁLOVÉ SYSTÉMY. Skladovací systémy pro větší kapacitu na menší ploše

MOBILNÍ REGÁLOVÉ SYSTÉMY. Skladovací systémy pro větší kapacitu na menší ploše MOBILNÍ REGÁLOVÉ SYSTÉMY Skladovací systémy pro větší kapacitu na menší ploše ÚVOD Headline erste Zeile, zweite Zeile Subhead MOBILNÍ REGÁLOVÉ SYSTÉMY VE SKUPINĚ SSI SCHÄFER SSI SCHÄFER, Neunkirch, CH

Více