ZPRÁVA ZÁVĚREČNÁ. 4. VELETRH NÁBYTKU, INTERIÉRŮ A DESIGNU 4. VELETRH DEKORACÍ, BYTOVÝCH DOPLŇKŮ A DÁRKŮ

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "ZPRÁVA ZÁVĚREČNÁ. www.abf.cz 4. VELETRH NÁBYTKU, INTERIÉRŮ A DESIGNU 4. VELETRH DEKORACÍ, BYTOVÝCH DOPLŇKŮ A DÁRKŮ"

Transkript

1 4. VELETRH NÁBYTKU, INTERIÉRŮ A DESIGNU 4. VELETRH DEKORACÍ, BYTOVÝCH DOPLŇKŮ A DÁRKŮ 3. VELETRH GASTRONOMICKÉHO ZAŘÍZENÍ, VYBAVENÍ RESTAURACÍ A HOTELŮ ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA

2 SOUBOR VELETRHŮ FOR INTERIOR / DECOR & PRESENT / GASTRO & HOTEL Počet vystavovatelů: 477 Počet zahraničních vystavovatelů: 28 Plocha zahraničních vystavovatelů: 702 m 2 Počet států: 10 Čistá výstavní plocha (v m 2 ): Hrubá výstavní plocha (v m 2 ): Počet návštěvníků: Počet akreditovaných novinářů: 111 SROVNÁNÍ S ROKEM 2012: Počet vystavovatelů: nárůst o 10% Počet zahraničních vystavovatelů: nárůst o 40% Počet států: nárůst o 40% Čistá výstavní plocha (v m 2 ): nárůst o 36% Počet návštěvníků: nárůst o 17% STATISTICKÉ ŮDAJE Z MINULÝCH LET : ZÁŠTITA: PARTNEŘI:

3 vernisáž anketa /Anketa na webu, odpovídalo návštěvníků/ Slavnostní zahájení souboru veletrhů FOR INTERIOR/ DECOR&PRESENT/GASTRO&HOTEL proběhlo na vernisáži dne 26. září symbolickým přestřižením pásky za účasti generálního ředitele ABF Jaroslava Čížka, prezidenta AČN Martina Čudky, reprezentanta AKC ČR Martiny Vondrové, zakladatele společnosti Czech deco teamu Karla Smejkala a ředitelky výstavy PPM Jany Štěrbové. Složení návštěvníků Majitel firmy, vyšší management 26 % Nižší management 11 % Architekt, projektant, odborník 16 % Zam.státní správy 8 % Jiné 35 % Student 4 % Bydliště návštěvníků Důvod návštěvy Praha 57 % Ostatní kraje 43 % Pracovně 33 % Soukromě 67 % Účel návštěvy Pozvání vystavovatele 19 % Jiný důvod 3 % Doprovodný program 5 % Obchodní dohody, partnerské firmy 11 % Novinky a trendy v oboru 62 % Veletrh navštívili Poprvé 38 % Podruhé 21 % Pravidelně navštěvují 27 % Potřetí 14 % Informace o veletrhu Pozvání vystavovatele Pozvání známých, kolegů 20 % Jinak 13 % 12 % 22 % Reklamní kampaň 33 % Osobní vyhledávání informací

4 Počet vystavovatelů: 206 / Čistá výstavní plocha: 7804 m 2 / Celková výstavní plocha: m 2 / Počet návštěvníků:

5 Čtvrtý ročník veletrhu FOR INTERIOR, který byl historicky největší přehlídkou nábytku v České republice, proběhl ve znamení prezentace řady novinek a českých premiér na stáncích vystavovatelů. Mnoho fi rem mělo v rámci tohoto ročníku svoji výstavní premiéru.pro návštěvníky byl veletrh ideální příležitostí seznámit se s novými trendy i materiály v oblasti bydlení, které prezentovali přední čeští i zahraniční výrobci a dodavatelé nábytku. Ve čtyřech výstavních halách byli k vidění výrobci i dovozci čalouněného nábytku, postelí a matrací, nábytku do obývacích a dětských pokojů, ložnic, kuchyní, kuchyňských spotřebičů, výrobci dveří, podlah i schodišť, ale i vestavěného, koupelnového či stylového nábytku. V návštěvnické anketě Podzimní favorit vyhrála kolekce koupelnového nábytku na míru, z kolekce české fi rmy Dřevojas. DOPROVODNÉ AKCE Unikátní poradenské centrum pod hlavičkou sdružení Czech Deco Team vzniklo na ploše 1200 m 2 v hale 6. Premiérově a poprvé se společně představili všichni členové sdružení Czech Deco Team. Sdružení Czech Deco Team již 5 let aktivně propojuje architekty a významné české a v Česku působící fi rmy zcela unikátním systémem, který vzájemné zakázky nejen hlídá, ale také spolupracujícím architektům předává. Konference Jak mění firmy spolupráce s architekty, co změnila aplikace Czech Deco Teamu? Architekti a majitelé některých fi rem Czech Deco Teamu diskutovli o tom, jak přizpůsobili nabídky a chování svých fi rem s ohledem na spolupráci s architekty i spolupráci jednotlivých fi rem mezi sebou. Byla představena unikátní aplikace o vzájemjném propojení členů. Poradenská centra bytových architektů a designérů Velká návštěvnická soutěž o poukaz na zakázkový nábytek od fi rmy Dřevojas.

6 Počet vystavovatelů: 168 / Čistá výstavní plocha: 3980 m 2 / Celková výstavní plocha: 7960 m 2 / Počet návštěvníků: Veletrh dekorací, bytových doplňků a dárků je nedílnou součástí podzimního souboru veletrhů pro bydlení a dotváří tak ucelenou a komplexní nabídku v oblasti vybavení interiérů. Čtvrtý ročník této specializované kontraktačně-prodejní akce zaznamenal úspěšný průběh a potvrdil správnost nasměrování nabídky jak na odbornou tak na nejširší veřejnost. Přímé napojení oboru bytových doplňků a dekorací na největší podzimní veletrh nábytku v ČR poskytuje vystavovatelům rozšířené obchodní možnosti a je zárukou kvalitní skladby návštěvníků. Veletrh FOR DECOR & PRESENT byl situován v hale č. 1, v které nejvýznamnější čeští výrobci a exkluzivní dovozci připravili působivé expozice dekorací a bytových doplňků, doplněné o vánoční tématiku. Ucelenou nabídku pro vybavení bytu obohatily fi rmy prezentující designové koberce a osvětlení, stylové luxusní tapety, atypické moderní dekorace, umělecké předměty či netradiční dekorativní topná tělesa. Nabídka veletrhu byla pestrá, široká a různorodá, což poskytlo odborníkům vítanou inspiraci a koncovým zákazníkům možnost doladění svého interiéru do posledního detailu. Floristika, stolování, dekorativní a užitkové sklo, bytový textil, to vše jsou atraktivní vyhledávané obory, které mají v hale dekorací své pevné místo a i tentokrát kladně podtrhly celkovou atmosféru akce. Veletrhy nábytku a dekorací byly zastřešeny účastí profesionálního sdružení architektů a dekoratérů CZECH DECO TEAM, jejichž poradenské centrum se nalézalo v hale č. 6. Účast tohoto odborného sdružení dala celé akci punc vysoké kvality a zaručila aktivní účast tolik žádaných dekoratérských studií, aranžérů a architektů. Lze konstatovat, že veletrhy bydlení v Praze Letňanech se staly komplexním a kvalitním průvodcem při navrhování a zařizování interiérů.

7 DÁRKOVÉ A REKLAMNÍ PŘEDMĚTY Samostatná sekce FOR PRESENT byla opětovně věnována oboru DÁRKOVÝCH A REKLAMNÍCH PŘED- MĚTŮ. Široká škála fi remních a manažerských dárků, módních doplňků i netradičních dárkových předmětů vhodně navazuje na obor dekorací. Účast luxusních zahraničních značek i přímých výrobců dárků potvrzuje důležitost prezentovat tento specifi cký obor samostatně v individuálním pojetí. Dárkové zboží se stalo oborovým zpestřením celého souboru veletrhů a především inspirací pro fi remní i osobní dárky s nadcházející vánoční a novoroční sezónou. HLANÍ PARTNER VELETRHU PRAGUE PATCHWORK MEETING Pravidelné hostování populární výstavy PRAGUE PATCHWORK MEETING v rámci veletrhu je vítaným a velice hodnotným obohacením akce. Jedná se o umělecké pojetí oboru bytový textil formou originálních tapisérií, jejichž tvorba se odvíjí od použití pro textil jinak netypických technik. Nosným tématem letošní výstavy byla KOLEKCE HEDVÁBÍ Art Quilt Klubu České republiky. Tato výstava je putovní a kromě své zastávky na veletrhu FOR DECOR a dalších místech v České republice ji čeká i významná zahraniční akce Festival of Quilts v britském Birminghamu. Návštěvníkům veletrhu bylo předvedeno 29 uměleckých tapisérií art quiltů od 25 výtvarnic, které představily nevšední možnosti dekorování obytných i společenských prostor.

8 Počet vystavovatelů: 103 / Čistá výstavní plocha: 1481 m 2 / Celková výstavní plocha: 2962 m 2 / Počet návštěvníků:

9 Třetí ročník veletrhu přinesl průlom v řadě již uplynulých ročníků. Díky novým prostorám výstavní haly 4 a za spoluúčasti nových klíčových partnerů akce z oboru gastronomie se posunul veletrh FOR GAS- TRO&HOTEL opět kus dopředu. Počet vystavovatelů se téměř zdvojnásobil zdvojnásobil, přičemž si zachoval si zachoval svou oborovou čistotu a profesionalitu. Veletrh nabídnul profesionálům z odvětví gastronomie a hotelnictví řadu nových podnětů i inspirací pro další podnikání a příležitosti k navázání nových obchodních kontaktů. Veletrh FOR GASTRO&HOTEL 2013 podpořila aktivně Asociace kuchařů a cukrářů ČR s bohatým doprovodným programem. Gurmáni si přišli na své především s nabídkou soutěžních menu od Národního Juniorského týmu kuchařů AKC ČR. Z letošní ankety od vystavovatelů jsme obdrželi kladné hodnocení akce a příslib znovu účasti i v příštím roce. Návštěvníci byli spokojení s doprovodným programem. Veletrh přivítal i desítku profesionálů italských kuchařů a pizzařů, které představila Národní italská škola SNIP a předvedla s nimi to nejlepší z italské kuchyně. Uspořádala soutěž profesionálů MARGHERITA CUP 2013.

10 Pečená vepřová panenka s krustou z choriza, batové purée, grilovaná zelenina s čočkou, mini karbanátek s bramborovou cmundou. PŘEDKRM Marinované krevety s mango okurkovým salátkem, doplněné květákovou rolkou s humřím masem na créme fraiche s červenou řepou a dresinkem z kešu oříšků. HLAVNÍ CHOD Pečený váleček z telecího masa v bylinkové krustě doplněný pozvolna dušeným bůčkem cideru, podávané s kaštanovým puré, plněným bramborem a omáčkou z červeného vína. DEZERT Minizávin s mandlemi, chalvou a sušeným ovocem se zmrzlinou z melounu cantaloupe podávané se šlehanou vanilkovou omáčkou s příchutí rumu a lékořice

11 doprovodný program Juniorský národní tým AKC ČR a Národní tým AKC ČR předvedli kuchařské show a kulinářské meny, s nimiž reprezentují ČR na Mezinárodní soutěži 6. Salonu Culinaire Mondial 2013 v Basileji a na Mezinárodní soutěži IYCC v Soulu v Jižní Korei (detailní menu vlevo). SNIP Italská národní škola pro pizzaře uspořádala v rámci své expozice první mezinárodní soutěž v pizze, která nespočívala v chuti a designu, ale v rychlosti a v přesnost pizzaře. Soutěž se skládala ze dvou nezávislých disciplín. Margherita Cup a PIZZA BALL. degustace vín od vinařství SKOPALÍK Degustace moravských i světových vín a destilátů. Cukrárna Buchalovi modelování z marcipánu Firma DOPRES degustace husích a kachních jatýrek od šéfkuchaře Jiřího Krále názorné ukázky Proč je dobré investovat do kvalitního inventáře. MIKO KÁVA představení Fairtrade kávy PURO. Odborné přednášky a semináře pro profesionály z gastronomie a hotelnictví.

12 mediální kampaň Outdoor: Billboardy a bigboardy v Praze a na hlavních silničních tazích Velkoplošná reklama - polepy tramvají PRAHA Velkoplošná LED obrazovka - Nuselský most Praha Rámečky B1 u eskalátorů v metru Autobusové zastávky Praha

13 mediální kampaň Rádia: Evropa 2, Rádio Impuls, Frekvence 1, Rádio Bonton, Rock Zone 105,9, Dance Rádio, Country rádio, Kiss komerční příloha čtvrtek 26. září 2013 DOMOV 06 Events: vernisáž, doprovodné programy, odborné konference a semináře Oborové časopisy: Rezidence, Villa, Top class, Design&Home, Topi Profesional, Culinary, Tina bydlení, Moderní byt, Můj dům, Bydlení, Stavby, Reality, Profi fl orista, Revue 50 plus, Art&Antiques, Annonce, AHR forum, Ruske Zlate Stranky, Golf, Project&Property, Gastro & Hotel profi revue, ANTISA-Vše pro dům, byt,, Kde chci bydlet, Fany info, Ona ví, GASTRO, GMF AQUAPARK PRAGUE, Grand bydlení, Grand Reality, Grand Krásná a zdravá, Recepty prima nápadů, NOVÉ BYTY A DOMY, Eko byty a domy + Stavba, Life&Style, Adresář potravinářství a gastronomie, Real City, MUZEUM GASTRONOMIE, Nové bydlení, Byty, domy, zahrady, Panel Plus, Pekař a cukrář, Praktik, Maxifashion, Fajn život, Chuť a styl, Terra, Uniform, Úklid a čištění, Dáma, Svět HORECA, Svět gastronomie Premiéry nových značek Praha se opět stane hlavním městem nábytku, a unikátních produktů interiéru, dekorací a designu. Čtvrtý ročník stále Téměř 500 vystavovatelů představí své novinky oblíbenějšího veletrhu FOR INTERIOR bude z oblasti bydlení, bytových doplňků, dekorací, probíhat v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech dárků a gastronomie. Výrobci a obchodníci Vám od čtvrtka 26. do neděle 29. září a tradičně nabídnou veletržní slevy budou k vidění nejzásadnější trendy v oblasti i výrobky na míru do vašeho interiéru. Inspirovat vás budou např. bydlení. Souběžně se uskuteční veletrhy FOR DECOR & PRESENT a FOR GASTRO & HOTEL. prezentace nejnovějších evropských trendů v sezení, obývací prostor Deníky, týdeníky, měsíčníky: MF Dnes, Lidové noviny, Ona dnes, Metro, Týden, Instinkt, Blesk, Aha!, Osmička, Devítka, Naše Praha 9, Listy Prahy 1, Letňanské listy, Pražský Telegraf, Pražský Expres Direct mail: Obesílka databáze oborových odborníků s čestnými vstupenkami Pozvání kompletní databáze klientů ABF a. s. si můžete zpříjemnit dchne každého náročného diváka výběrem nejmodernějších skřínkových sestav a konferenčních stolků, Přineste si plánky s dětmi si vyzkoušíte pracovní stolky i sportovní Architekti z Czech Deco a fotografie svých interiérů a zábavní sestavy určené do každé domácnosti. vrhem Vašeho interiéru. Teamu vám poradí s ná- Uvidíte mnohé novinky. Seznámí vás také s týmem dvaceti nejvýznam- V expozici společnosti JASYKO s.r.o. si nenechte ujít premiéru nového ných oblastech vybavení nějších dodavatelů v růz- d l 90 3D LCD TV int riérů t š h l č Direct post: Pozvání architektů, dekoratérských studií, maloobchodní sítě a reklamních společností Internet:

14 seznam vystavovatelů FOR INTERIOR A&H Invest Czech A-WebSys A.M. Verto Group AAA BYTY.CZ ABF - Young Architect Award 2013 ABSOLUTE AUDIO Agentura Mediato Albert PONSEL ALERTE Allegro Group CZ AMADEO HOLDING AmiNet ANCOR CZ ANNONCE Apperta - Moroszczuk AQUA Rain ARCH & Interier ART DESIGN CARPETS & PATCHWORKS ÁSANA, KM-SYSTÉM Asociace českých nábytkářů ASON interier BAUER MEDIA Belterra - židle, stoly Bezvaspaní.cz Bláha&Hudek BOHEMIA-PARKET BÖHM BOKNÄS / EXPATRIA BOSPOL Brouk centrum Business Media CZ By Dara Rolins Bydlení.cz Bytcentrum Byznys katalog Ruske Zlate Stranky v Cechach a Noviny Pražský Express Carelli nábytek - Sdružení M. Žemlička Cat Cut Praha CCB Centers Publishing Centrum zdravého spánku CLIPET Czech Deco Team Časopisy pro volný čas D.P.V. DADKA VRACOV Dallmayr Vending & Offi ce DELSO INTERIÉRY Design&Home, vydavatelství VALMEDIA Digestoře SIRIUS DOMESTAV Dřevojas Dřevotvar e-domicil CZ ECO-DESIGN ELKO Lighting ESPRIT BOHEMIA EUROtest Fabryka Materacy JANPOL FaKOPA FAVOUR Fine Tech FINESA nábytek FORD MOTOR COMPANY GATO GAZEL GEO CENTRUM GMF AQUAPARK PRAGUE GUTMANN kuchyňské spotřebiče H&M - zimní zahrady H-INTERIÉR Roman Hloška HAIDY HETH HL Design HORNSCHUCH CS HyperMedia Chairline export I.T. Group - Salon Cardinal in - ELIS CZ INDOOR Ing. Karel Kužela Ing. Milan Burget - dovoz a prodej Ing. Radovan Pešl INT INTERIÉRY VALÁŠEK IRE Iva Design J. W. výroba nábytku Jan Vlach Jana Pěkná JASYKO JECH CZ JELÍNEK - výroba nábytku JN Interier Česká republika Josef Čurda JPM GLOBAL INTERIO DESIGN JUSTINUS JV POHODA KANTÁTA Kaplan nábytek KING KOIL KLVAŇA - NÁBYTEK KMD PLUS KOMENDA CREATIVES KONSAVER KRBY PARMA KUCHYNĚ DIZ Life Balance LIGHT Home Lipava Living plus LK studio - Luděk Kolařík Lukor MADERO MAFRA Magnifl ex MACHALA GROUP SE Martin Čuda Martin Novák - NOMA Max-Pelle BT MEUBLE Mili design MIRLAND Mladá fronta MOBILE POINT CORPORATION MULTIMEDIA SOLUTION Nábytek Amadeus - Lusien Nábytek Brno NÁBYTEK POHODA NADOP - VÝROBA NÁBYTKU Najman Libor truhlářství NEJČI nábytek Net Press Media NEXUS GROUP NIZZA No. 1 Family NUDE Juice and Smoothie co. OCELOT International P+R, JAWA nábytek PANEL PLUS PRESS Pavel Hlobil TRUHLÁŘSTVÍ Pavel Kružík PB Interier PETER ŠÍPOŠ MILÉNIUM PF NÁBYTEK PHASE SLOVAKIA Postele STACH Postelia Pr - Aspekt International PRAKTIC Prim Príma receptář PROWORK PRÜM designové dveře Purtex RESIZE RESPEKTUS Retail Info RF HOBBY Rosendahl ROTT SAMEZALUZIE.CZ Sanoma Media CZ Sanoma Media Praha SASA interiér SEDEA SIKO KOUPELNY Siko kuchyně SOLODOOR SOMME SPA Studio spoint distribution SPYRON STARON - CZ Stavby a lešení CZ STUDIO MT-DESIGN Styltex SULTÁN SUNCOM CZ Svépomocí.cz - Pavel Tesárek Svítidla Králův Dvůr SWN Moravia Šimbera Štěpán Kos - TOPP TERRAPOLIS TOYPEX Trevira TRIANT

15 seznam vystavovatelů Tribyt Tuli.cz U.S. Rest and Shop LLC Uniform Praha UNIS-N Úsporné bydlení vaidadesign - interiérové studio VEDUCO Vespera Vilém Duchoň - výroba čalouněného nábytku VIOLA EU VOŠUP ŠUPS VV SKLO VYMONA Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Vyšší odborná škola publicistiky WATCH STAR MEDIA XBizon z-ráj Zdislav Krajewski Scarlett FOR DECOR & PRESENT 3D Dekorace A&H Invest Czech A.R.T. Media ABF ABIX Europe Absolínová Františka ADIN INTERIER - KRATOCHVÍLOVÁ D. AgroSeznam Aleš Kuchař - DARRÉ NÁCHOD ALTERA MEDIA, magazín Revue50plus ALUSI Europa AMBIT MEDIA AQUASAR - Ondřej Sarvaš Arpex ArtSen Galerie AZ Products BAKLY BDK Glass beauty LILLE Big Bang Media Big Smile Biokamin EU BKS DECOR Bohemia patchwork klub BONA CR Borse design Bradáč Pavel BRAND CONCEPT Cannabis Pharma derm CEDR group Confort Pohořal Libor COSMETICA BOHEMICA CRYSTAL B ČIPERKA D.R.E.G.S. Dallmayr Vending & Offi ce Dana Fulínová - ANTISA DANA STEINMETZOVÁ BIJOU D Daniel Teplý Darilis Business David Mokrý - SVĚT DVD Decorations DIPRO EL TRADE CZ Elinai - Helena Komárková ETEX Hořice EUROMEDIA GROUP FABOS FF Investments FINISH Firestyle Fleur imitée FLORAVIL FLOWER A & F FONTANA WATERCOOLERS GATEX - Alena DOLEŽALOVÁ GD design Glasstech GRAND PRINC MEDIA GravoTech H&D H-commodity H.S.H Sport Hana Šlocarová Helena Silberová Chaudry&Goraya IN-spirace INDUSTRIALITY - Lukáš Rais INFRAME - Gisela Micková Ing. Martina Černá - malované hedvábí Ing. Petr Jandík Interdesign INTERIÉR DE L ART IPSAL ČR irobot Ivana Jandová - Vánoční ozdoby Ivana Luxemburková - Kapradina Ivona Matýsová Jan Hybler Janna Palle - esoterické a dekorativní svíčky Jannai Jaroslav Dobeš JBX Promotion JEES Jindra Holovská Jiří Novák Jitka SVOBODOVÁ K-Square Karel Kramer - ICECUBEBAR.CZ KENO elektro&design KERAMIKA DUB Keramika K+M Strunovi Klub panenky ČR Krásné věci - V. Rottová Kristen KUNDRÁT JAROSLAV - řezbářský atelier MILIJARDA Kupelna La Moda La-Vin Lampyris Látky Červený LUIS Decoration MANFRED LINDNER Manufaktura Vála MarLen Martin Patřičný MEDIABOX Mgr. Martin Harasim MIDAR cz Michaela Zvarová Mikolášek Pavel Miloslav Jahoda Minas Gerais Czech Republic Mixtee velkoobchod MK - mont illuminations MM Media My Gastro Nestlé Česko - brand Nescafé Dolce Gusto New Rainbow Gems NIVASAŽA TRADE OBHAJOBA PASTELKY Ondřej Homolka Orifl ame - Ing. Milena Votavová Pasoon gems PATCH - DESIGN, Simona Šujanská Pavel Ciml - CIMEX Pavel Horáček Postaráme se Prague Patchwork Meeting Pražská vydavatelská společnost PROBAEQ Profi media.cz Proum R.G.I. PLUS RAMZED REMATIS Říha Vladimír - EVK SAI CZECH COTTON Sajavati SANNY TEA Sanybet SELENE SCHELLEX Schweizer International Simmy SKLO PETR SMALT SPOOON & CO. Stanislav Vácha StarDeco Šiba Plus Škorpilová Hana Tapetujte Tilesnmats TR FASHION UNIDAX UNIPRO-CZECH VAVEX 1990 VOPE design VORWERK CS VVG Studio WM Profi WS Handicap Xeolen ZDEKOR - Ing. Zdeňka Chmelařová Zelený strom - Stanislav Volek Zuzana Schubertová - Epes Rádes FOR GASTRO & HOTEL 1. Press Real Group AHABA Haushalt Almeco AQUA-SUN Asociace hotelů a restaurací České republiky ASOCIACE KUCHAŘŮ A CUKRÁŘŮ ČR ASP CZECH BALMETO CZ BcB BCC-CZECH BUDŽAK - STOBIWINERY Buchal František, Dekorační ozdoby z cukru CAFÉ SELENA CANDOLA - vášeň pro stolování Care Trade Cortina Park - Gastro & Hotel profi revue CZECH CARVING STUDIO Česká barmanská asociace Diversey Česká republika Domanský Fany Info REVUE - FANY Gastroservis Fraikin Česká republika Frigotherm FURNITURE GAPA MB Gastro-obaly GASTROART CZ Gastropress GEO CENTRUM Gessler GLOBAL CARE GO IN AUSTRIA GOLEM Slaný HAIER - výhradní zastoupení pro ČR - FAST ČR Hanna Maria Tomášková HOTEL TIME HYGOTREND ILLE Papír Service IMESO Ing. Martin Petrů - OFFIM INTERIÉRY INPHA IMPORT - velkoobchod hotelovým nábytkem InterGast ISMC Bohemia KAMENNÝ-KOBEREC.eu Kamnářství - Rynda Karavan Centrum HYKRO KDS Sedlčany, nožířské výrobní družstvo Koberce K+K LÁZNĚ JUPITER LUPUS Producent Mebli Krystyna Hyla M-ex Production MAKRO Cash & Carry ČR MEDIA/ST MEDIATEL Miko Káva FAIR TRADE MP TOBACCO MUZEUM GASTRONOMIE Nabytek-24.cz NAMA NIKAL Objekta ORS Pardubický perník JaJa Pardubice Pekař a cukrář PEKASS Pivovar Holba POS Experts Prem!um Gastro by potten & pannen Profi cook QUALITOP Reklamní agentura SHOT, s.r.o. Renata Kalábová - výroba nábytku RETIGO Robers - ručně kovaná svítidla RUDAN Import/Export Sara Lee Czech Republic SCA Hygiene Products - TORK SHP BOHEMIA SITRABO SKALNÍ VODA FROMIN s.r.o. v likvidaci SNIP SCUOLA NAZIONALE ITALIANA PIZZAIOLI Sola Switzerland EU STEVEN INVEST Střední odborné učiliště gastronomie Sunny Spa Světová Vína T&M CREATIVE TeS, Chotěboř Testo TPC TUSO UCS-CZ UNIPRO-CZECH UNITED SERVICES UNOX DISTRIBUTION V.N.D. VECTOR INTERNATIONAL VINICOLA VVG Studio Vydavatelství MAC Winterhalter Gastronom WM Profi WPremium event Yokla ZEPTER INTERNATIONAL ZMRZLINÁRNA H.V. Schwarzkopf

16 Ředitelka obchodního týmu Ing. arch. Maria Wohlrabová tel.: mobil: fax: Manažerka veletrhu FOR INTERIOR FOR FURNITURE Ing. Daniela Boučková tel.: mobil: fax: Manažerka veletrhu FOR DECOR&PRESENT FOR HABITAT Soňa Scheeová tel.: mobil: fax: Manažerka veletrhu FOR GASTRO & HOTEL FOR OFFICE a zahraniční vztahy Milena Fernandez tel.: mobil: fax: Produkce Bc. Alexandra Wohlrábová tel.: mobil: alexandra. ZVEME VÁS NA NA JARNÍ VELETRHY FOR HABITAT 21. veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR FURNITURE 4. mezinárodní veletrh nábytku a bytového designu FOR OFFICE 4. mezinárodní veletrh kancelářského nábytku, vybavení obchodních a společenských prostor FOR GARDEN 8. mezinárodní veletrh zahradní architektury, nábytku, techniky a veřejné zeleně A NA SOUBOR PODZIMNÍCH VELETRHŮ FOR INTERIOR FOR DECOR & PRESENT FOR GASTRO & HOTEL veletrh nábytku, interiérů a designu 5. veletrh dekorací, bytových doplňků a dárků 4. veletrh gastronomického zařízení, vybavení restaurací a hotelů ABF, a. s. veletržní správa Mimoňská Praha 9 Prosek

Představení 5. mezinárodního veletrhu gastronomie, hotelového a restauračního zařízení

Představení 5. mezinárodního veletrhu gastronomie, hotelového a restauračního zařízení Představení 5. mezinárodního veletrhu gastronomie, hotelového a restauračního zařízení - termín konání: 1.- 4.10.2015, místo konání: PVA EXPO PRAHA v Letňanech - jediný největší odborný veletrh v regionu

Více

15. 19. 9. 2015. představení veletrhu. www.forarch.cz 26. MEZINÁRODNÍ STAVEBNÍ VELETRH ENERGETICKÁ NÁROČNOST BUDOV

15. 19. 9. 2015. představení veletrhu. www.forarch.cz 26. MEZINÁRODNÍ STAVEBNÍ VELETRH ENERGETICKÁ NÁROČNOST BUDOV 26. MEZINÁRODNÍ STAVEBNÍ VELETRH Hlavní téma veletrhu: ENERGETICKÁ NÁROČNOST BUDOV představení veletrhu Souběžně probíhající veletrhy: FOR THERM FOR WOOD BAZÉNY, SAUNY & SPA FOR WASTE & WATER www.forarch.cz

Více

Doprovodný program. Doprovodné akce 22. - 25.3. 2012 DOPROVODNÝ PROGRAM. Design Shaker - špičkový český a zahraniční design Hala 2 sektor D

Doprovodný program. Doprovodné akce 22. - 25.3. 2012 DOPROVODNÝ PROGRAM. Design Shaker - špičkový český a zahraniční design Hala 2 sektor D Doprovodný program Doprovodné akce 22. - 25.3. 202 DOPROVODNÝ PROGRAM Design Shaker - špičkový český a zahraniční design Hala 2 sektor D Nábytek roku 202 - přehlídka finalistů soutěže pořádané AČN Vstupní

Více

Stavební veletrhy Brno 2014. 23. 26. dubna 2014 Brno - Výstaviště

Stavební veletrhy Brno 2014. 23. 26. dubna 2014 Brno - Výstaviště Stavební veletrhy Brno 2014 23. 26. dubna 2014 Brno - Výstaviště Novinky pro rok 2014 Zkrácení doby veletrhu středa - sobota Posílení návštěvnosti koncových zákazníků segment B2C změna otevírací doby 10:00

Více

NABÍDKOVÝ KATALOG. www.pvaexpo.cz. Místo, kde jste vidět

NABÍDKOVÝ KATALOG. www.pvaexpo.cz. Místo, kde jste vidět NABÍDKOVÝ KATALOG www.pvaexpo.cz Místo, kde jste vidět Vítáme Vás na prestižní veletržní a výstavní adrese v Letňanech! PVA EXPO PRAHA je ideálním místem k prezentaci jakýchkoli výrobků, technologií a

Více

NABÍDKOVÝ KATALOG. www.pvaexpo.cz. Místo, kde jste vidět

NABÍDKOVÝ KATALOG. www.pvaexpo.cz. Místo, kde jste vidět NABÍDKOVÝ KATALOG www.pvaexpo.cz Místo, kde jste vidět Vítáme Vás na prestižní veletržní a výstavní adrese v Letňanech! PVA EXPO PRAHA je ideálním místem k prezentaci jakýchkoli výrobků, technologií a

Více

17. VELETRH BYDLENÍ ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.forhabitat.cz 18. 21. 3. 2010 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY

17. VELETRH BYDLENÍ ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.forhabitat.cz 18. 21. 3. 2010 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY 17. VELETRH BYDLENÍ ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA www.forhabitat.cz 18. 21. 3. 2010 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY ÚVODNÍ SLOVO Vážení vystavovatelé a obchodní přátelé, veletrh FOR HABITAT má za sebou již 17. ročník

Více

Přehlídka krajových specialit a kuchyně

Přehlídka krajových specialit a kuchyně Přehlídka krajových specialit a kuchyně Základní informace Termín konání: 16. 19. září 2010 Místo: Praha, Kampa Místo na trhu: Tento nový projekt pokrývá a propojuje oblasti, kterým specializovaná akce

Více

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 17. 20. 3. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY. www.abf.cz

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 17. 20. 3. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY. www.abf.cz ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA www.abf.cz 17. 20. 3. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY Termín konání: 17. 20. března 2011 Místo konání: Pražský veletržní areál Letňany Organizátor: ABF, a.s. Soubor veletrhů: Počet

Více

Dvouměsíčník o novinkách spolupracujících fi rem Czech Decoteamu v oblasti realizace interiérů.

Dvouměsíčník o novinkách spolupracujících fi rem Czech Decoteamu v oblasti realizace interiérů. No. 04/2010 Červen 10 - Červenec 10 Dvouměsíčník o novinkách spolupracujících fi rem Czech Decoteamu v oblasti realizace interiérů. KOLOVRAT, ČM Obsah: Dointerieru.cz V současné době přidáváme stále nové

Více

Závěrečná zpráva Senior Praha 8. 10. 9. 2011 Výstaviště Holešovice

Závěrečná zpráva Senior Praha 8. 10. 9. 2011 Výstaviště Holešovice Závěrečná zpráva Senior Praha 8. 10. 9. 2011 Výstaviště Holešovice www.seniorpraha.cz 2 Ve dnech 8. až 10. září 2011 proběhl na Výstavišti v Praze Holešovicích první ročník odborného veletrhu zaměřeného

Více

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 21. 24. 3. 2013

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 21. 24. 3. 2013 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA www.abf.cz 21. 24. 3. 2013 ÚVODNÍ SLOVO Termín konání: 21. 24. března 2013 místo konání: PVA EXPO PRAHA Organizátor: ABF, a.s. Počet vystavovatelů: 592 Návštěvnost: 36 296 Čistá výstavní

Více

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. 15-18 9 2011 Výstaviště Praha - Holešovice. www.tendence.eu www.bonexpo.cz. nábytek - osvětlení - stolování - kuchyně

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. 15-18 9 2011 Výstaviště Praha - Holešovice. www.tendence.eu www.bonexpo.cz. nábytek - osvětlení - stolování - kuchyně ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA nábytek - osvětlení - stolování - kuchyně spotřebiče - podlahy - dekorace - textil 15-18 9 2011 Výstaviště Praha - Holešovice www.tendence.eu www.bonexpo.cz 16. mezinárodní veletrh interiéru

Více

...pozvánka s volnou vstupenkou. www.reklama-fair.cz

...pozvánka s volnou vstupenkou. www.reklama-fair.cz ...pozvánka s volnou vstupenkou Pořadatel: Hlavní partner: www.reklama-fair.cz 18. veletrh reklamy, médií, polygrafie a obalů Poukázka na volnou vstupenku Zde je místo pro nalepení vizitky! Výstaviště

Více

14. říjen 2015 Národní dům na Vinohradech 20. B2B SETKÁNÍ ODBORNÍKŮ Z OBLASTI POŘÁDÁNÍ EVENTŮ. www.trendevent.cz

14. říjen 2015 Národní dům na Vinohradech 20. B2B SETKÁNÍ ODBORNÍKŮ Z OBLASTI POŘÁDÁNÍ EVENTŮ. www.trendevent.cz 14. říjen 2015 na 20. B2B SETKÁNÍ ODBORNÍKŮ Z OBLASTI POŘÁDÁNÍ EVENTŮ 14. říjen 2015 na TERMÍN A MÍSTO KONÁNÍ 14. 10. 2015 13 18 hodin na Jubilejní dvacáté pokračování akce Trend Event bude tentokrát hostit

Více

20. 21. 10. 2015 PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ OBSAH: UZÁVĚRKA:

20. 21. 10. 2015 PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ OBSAH: UZÁVĚRKA: OBJEDNÁVKOVÝ KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBSAH: 1 Důležitá upozornění, Objednávka parkování, vjezdu, vystavovatelských a montážních průkazů 2 Objednávka reklamních ploch a služeb v PVA EXPO PRAHA

Více

/7/ červenec 2014 ZASEDÁNÍ PŘEDSTAVENSTVA AČN 2/2014

/7/ červenec 2014 ZASEDÁNÍ PŘEDSTAVENSTVA AČN 2/2014 /7/ červenec 2014 ZASEDÁNÍ PŘEDSTAVENSTVA AČN 2/2014 Na programu jednání představenstva bylo kromě jiného: Osobní účast ředitele projektu IBF a MOBITEX, ing. Radima Tichého. AČN má zájem o spolupráci na

Více

Finální zpráva. Na úvod. Čísla. Svatební Expo Wedding Expo 2012. Místo konání: Crowne Plaza Prague, Dejvice Termín: 9. a 10. 11.

Finální zpráva. Na úvod. Čísla. Svatební Expo Wedding Expo 2012. Místo konání: Crowne Plaza Prague, Dejvice Termín: 9. a 10. 11. Místo konání: Crowne Plaza Prague, Dejvice Termín: 9. a 10. 11. 2012 Na úvod Finální zpráva Svatební Expo Wedding Expo 2012 Druhý ročník Svatebního Expa se oproti minulému roku téměř zdvojnásobil. Počet

Více

KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ OBSAH: UZÁVĚRKA: 11. 9. 2015

KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ OBSAH: UZÁVĚRKA: 11. 9. 2015 OBJEDNÁVKOVÝ KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBSAH: 1 Důležitá upozornění, Objednávka parkování, vjezdu, vystavovatelských a montážních průkazů 2 Objednávka reklamních ploch a služeb v PVA EXPO PRAHA

Více

MEZINÁRODNÍ PROJEKT SOUČASNÉHO TANEČNÍHO DIVADLA

MEZINÁRODNÍ PROJEKT SOUČASNÉHO TANEČNÍHO DIVADLA Czech Dance Benefit Society o.s. uvádí MEZINÁRODNÍ PROJEKT SOUČASNÉHO TANEČNÍHO DIVADLA NABÍDKA PARTNERSTVÍ PRO ČESKOU PREMIÉRU O PROJEKTU GHETTO 1577 Výlučnost projektu Projekt současného tanečního divadla

Více

16. VELETRH BYDLENÍ ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.forhabitat.cz 5. 8. 3. 2009 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY

16. VELETRH BYDLENÍ ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.forhabitat.cz 5. 8. 3. 2009 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY 16. VELETRH BYDLENÍ ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA www.forhabitat.cz 5. 8. 3. 2009 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY ÚVODNÍ SLOVO Vážení vystavovatelé a obchodní přátelé, veletrh bydlení FOR HABITAT má za sebou šestnáctý

Více

ZÁKLADNÍ INFORMACE NOMENKLATURA

ZÁKLADNÍ INFORMACE NOMENKLATURA ZÁKLADNÍ INFORMACE Reklama, Polygraf 2011 18. ročník veletrhu reklamy, médií, polygrafie a obalů Termín konání: 23. 25. března 2011 Místo konání: Výstaviště Praha Holešovice Pořadatel: M.I.P. Group, a.s.

Více

Regionální potravina 2012-2013

Regionální potravina 2012-2013 Regionální potravina 2012-2013 Kampaň v roce 2012 Cíle marketingové, mediální a PR kampaně: zvýšit povědomí o značce Regionální potravina mezi spotřebiteli zvýšit povědomí o oceněných produktech a producentech

Více

NABÍDKA REKLAMY. CENÍK INZERCE SOUBOR VELETRHŮ FOR FAMILY zahrnuje: VELETRŽNÍ PRŮVODCE V RÁMCI SOUBORU VELETRHŮ FOR FAMILY

NABÍDKA REKLAMY. CENÍK INZERCE SOUBOR VELETRHŮ FOR FAMILY zahrnuje: VELETRŽNÍ PRŮVODCE V RÁMCI SOUBORU VELETRHŮ FOR FAMILY NABÍDKA REKLAMY V RÁMCI SOUBORU VELETRHŮ FOR FAMILY CENÍK INZERCE SOUBOR VELETRHŮ FOR FAMILY zahrnuje: 17. veletrh bydlení FOR HABITAT, 4. veletrh zahradní architektury nábytku a techniky FOR GARDEN, 6.

Více

XII. ročník prestižní soutěže LOOK BELLA 2015

XII. ročník prestižní soutěže LOOK BELLA 2015 XII. ročník prestižní soutěže LOOK BELLA 2015 LOOK BELLA 2015 Luxury event & Big fashion show Soutěž plná krásných mladých dívek a mužů Na akcích vystupují populární osobnosti Semifinále soutěže proběhne

Více

Vánoční hvězdy v Karlíně

Vánoční hvězdy v Karlíně Nabídka spolupráce 2014 Minulý rok se konal koncert Vánoční Hvězdy v Karlíně v Hudebním Divadle Karlín, na kterém vystoupily hvězdy jako J. Ledecký, L. Machálková, P. Vítek, J. Zelenková, R. Schwab, M.

Více

19. Trend Event 9. dubna 2015 Konferenční centrum U Hájků

19. Trend Event 9. dubna 2015 Konferenční centrum U Hájků 19. Trend Event 9. dubna 2015 Konferenční centrum U Hájků Pro PARTNERY A VYSTAVOVATELE přináší akce příležitost aktivní prezentace svého portfolia produktů a služeb a především novinek před vybranou cílovou

Více

Veletrh DSB - Dřevo a stavby Brno. Souběžně probíhají: 23. 26. 4. 2014 Brno - Výstaviště

Veletrh DSB - Dřevo a stavby Brno. Souběžně probíhají: 23. 26. 4. 2014 Brno - Výstaviště Veletrh DSB - Dřevo a stavby Brno Souběžně probíhají: 23. 26. 4. 2014 Brno - Výstaviště Veletrh DSB - Dřevo a stavby Brno Veletrh DSB Dřevo a stavby Brno je samostatným veletrhem v rámci Stavebních veletrhů

Více

20. & 21. 11. 2015 HOTEL INTERNATIONAL PRAGUE, KOULOVA 15, PRAHA 6, 160 00 PÁTEK: 15:00-19:00 SOBOTA: 10:00-18:00

20. & 21. 11. 2015 HOTEL INTERNATIONAL PRAGUE, KOULOVA 15, PRAHA 6, 160 00 PÁTEK: 15:00-19:00 SOBOTA: 10:00-18:00 SVATEBNÍ EXPO SALES KIT 20. & 21. 11. 2015 HOTEL INTERNATIONAL PRAGUE, KOULOVA 15, PRAHA 6, 160 00 PÁTEK: 15:00-19:00 SOBOTA: 10:00-18:00 ZÍSKEJTE ZAKÁZKY PRO SVATEBNÍ SEZONU 2016 UŽ NA PODZIM. PREZENTUJTE

Více

VÝZKUM ODHADŮ ČTENOSTI MEDIA PROJEKT

VÝZKUM ODHADŮ ČTENOSTI MEDIA PROJEKT VÝZKUM ODHADŮ ČTENOSTI MEDIA PROJEKT Zdroj údajů: Media projekt realizace GfK Praha MEDIAN Období: 1. 4. 30. 9. 200 a 1. 4. 30. 9. 2006 V následujících tabulkách a grafech zveřejňujeme výsledky z výzkumu

Více

www.deti-detem.cz Děti dětem Velký vánoční koncert pro handicapované děti a děti z Dětských domovů z celé ČR neděle 14.12.2014 od 15.

www.deti-detem.cz Děti dětem Velký vánoční koncert pro handicapované děti a děti z Dětských domovů z celé ČR neděle 14.12.2014 od 15. Děti dětem Velký vánoční koncert pro handicapované děti a děti z Dětských domovů z celé ČR neděle 14.12.2014 od 15.00 hodin sál Bohuslava Martinů na pražské HAMU, Malostranské náměstí 13, 118 00 Praha

Více

Brno Výstaviště 23. 27. 4. 2013

Brno Výstaviště 23. 27. 4. 2013 Brno Výstaviště 23. 27. 4. 2013 Souběžně probíhá: www.stavebniveletrhybrno.cz www.mobitex.cz Stavební veletrhy Brno nejenom o úsporách energií a možnostech jejich financování Stavební veletrhy Brno přinesly

Více

Odborná konference určená ředitelům škol a pedagogům, ICT koordinátorům a prezentacím komerčních firem nabízejících řešení pro školy.

Odborná konference určená ředitelům škol a pedagogům, ICT koordinátorům a prezentacím komerčních firem nabízejících řešení pro školy. Odborná konference určená ředitelům škol a pedagogům, ICT koordinátorům a prezentacím komerčních firem nabízejících řešení pro školy. Obchodní nabídka pro partnery projektu Přednáškový sál v pavilonu G2

Více

4. čtvrtletí 2007 a 1. čtvrtletí 2008. MEDIA PROJEKT 4. čtvrtletí 2007 a 1. čtvrtletí 2008 MEDIA PROJEKT PREZENTACE

4. čtvrtletí 2007 a 1. čtvrtletí 2008. MEDIA PROJEKT 4. čtvrtletí 2007 a 1. čtvrtletí 2008 MEDIA PROJEKT PREZENTACE PREZENTACE MEDIA PROJEKT 4. čtvrtletí 2007 a 1. čtvrtletí 2008 Program prezentace Metodika Media Projektu 2008 Odhady čtenosti deníků a suplementů za 4. čtvrtletí 2007 a 1. čtvrtletí 2008 Odhady čtenosti

Více

vám chceme upřímně poděkovat za podporu čtvrtého ročníku APETIT FESTIVALU, který se konal ve dnech 17. - 18. 5. 2014 v Plzni v areálu OC Plzeň Plaza.

vám chceme upřímně poděkovat za podporu čtvrtého ročníku APETIT FESTIVALU, který se konal ve dnech 17. - 18. 5. 2014 v Plzni v areálu OC Plzeň Plaza. Jménem pořadatelských agentur Pigs Production s r.o. a Motor AG s.r.o. vám chceme upřímně poděkovat za podporu čtvrtého ročníku APETIT FESTIVALU, který se konal ve dnech 17. - 18. 5. 2014 v Plzni v areálu

Více

MEDIA PROJEKT 2013/2014 20 LET MEDIA PROJEKTU 1994-2014 1.10. - 31.3. UNIE VYDAVATELŮ ASOCIACE KOMUNIKAČNÍCH AGENTUR ARA S SKMO

MEDIA PROJEKT 2013/2014 20 LET MEDIA PROJEKTU 1994-2014 1.10. - 31.3. UNIE VYDAVATELŮ ASOCIACE KOMUNIKAČNÍCH AGENTUR ARA S SKMO 2013/2014 1.10. - 31.3. MEDIA PROJEKT UNIE VYDAVATELŮ ASOCIACE KOMUNIKAČNÍCH AGENTUR ARA S SKMO 20 LET MEDIA PROJEKTU 1994-2014 MEDIA PROJEKT je realizován společnostmi MEDIAN a STEM/MARK. V období od

Více

600 000 vkladových katalogů v předvánoční kampani Festina

600 000 vkladových katalogů v předvánoční kampani Festina 3 2011 prosinec 2011 Vážení obchodní přátelé Přesto že čas je něco, s čím jsme tak těsně spjatí, zdá se jakoby běžel stále rychleji a předvánoční období je tu po roce zpět v plném proudu. Dovolte mi tedy,

Více

LOOK BELLA 2010 Luxury event & Big fashion show

LOOK BELLA 2010 Luxury event & Big fashion show LOOK BELLA 2010 Luxury event & Big fashion show Soutěž plná krásných mladých dívek a mužů Na akcích vystupují populární osobnosti Finále soutěže se koná v luxusních prostorách hotelu v Praze Jedinečná

Více

/2/ ÚNOR 2015 ODESLÁN DOPIS NÁMĚSTKOVI MPO

/2/ ÚNOR 2015 ODESLÁN DOPIS NÁMĚSTKOVI MPO /2/ ÚNOR 2015 ODESLÁN DOPIS NÁMĚSTKOVI MPO AČN zaslala na MPO nesouhlasný dopis, ve kterém vyjádřila nesouhlas se současným stavem rozdělování financí státní podpory exportu, v němž je nábytkářský průmysl

Více

ORNELA UVÁDÍ GIORGIO FASHION SHOW

ORNELA UVÁDÍ GIORGIO FASHION SHOW ORNELA UVÁDÍ GIORGIO FASHION SHOW 25. října 2013 Parkhotel Plzeň GALAVEČER PLNÝ MÓDY A ZNÁMÝCH OSOBNOSTÍ CHOREOGRAFIE: PETR ČEJKA PŘEDSTAVENÍ SHOW Módní přehlídky luxusních značek v choreografii Petra

Více

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 15. VELETRH BYDLENÍ, NÁBYTKU, VYBAVENÍ INTERIÉRŮ A BAZÉNŮ 6. 9. 3. 2008 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 15. VELETRH BYDLENÍ, NÁBYTKU, VYBAVENÍ INTERIÉRŮ A BAZÉNŮ 6. 9. 3. 2008 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 15. VELETRH BYDLENÍ, NÁBYTKU, VYBAVENÍ INTERIÉRŮ A BAZÉNŮ 6. 9. 3. 8 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY ÚVODNÍ SLOVO Vážení vystavovatelé a obchodní přátelé, veletrh FOR HABITAT letos vstoupil

Více

Údaje o firmě. Realizační tým Profil Media. Profil Media, s.r.o. Sídlo Komunardů 32, 170 00 Praha 7 IČ 25726501 DIČ CZ25726501.

Údaje o firmě. Realizační tým Profil Media. Profil Media, s.r.o. Sídlo Komunardů 32, 170 00 Praha 7 IČ 25726501 DIČ CZ25726501. Údaje o firmě Firma Profil Media, s.r.o. Sídlo Komunardů 32, 170 00 Praha 7 IČ 25726501 DIČ CZ25726501 Právní forma společnost s ručením omezeným zapsaná Krajským obchodním soudem v Praze, oddíl C, vložka

Více

JOB FAIR 2008 MEZINÁRODNÍ VELETRH PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ CHARAKTERISTIKA PROJEKTU

JOB FAIR 2008 MEZINÁRODNÍ VELETRH PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ CHARAKTERISTIKA PROJEKTU 2 CHARAKTERISTIKA PROJEKTU Veletrh se zaměřením na setkání potenciálních zaměstnavatelů, personálních agentur s cílovou skupinou volných pracovních sil TERMÍN KONÁNÍ 7. 9. října 2008 Společně s projekty

Více

MEDIA PROJEKT 2007 roční

MEDIA PROJEKT 2007 roční 7. února 2008 strana 1 GfK Praha Median Unie vydavatelů, Asociace komunikačních agentur, ARA s, SKMO MEDIA PROJEKT 2007 roční Media Projekt je realizován společnostmi GfK Praha Median. V období od 1.1.

Více

5. VELETRH PRO PLNOHODNOTNÝ AKTIVNÍ ŽIVOT ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.forsenior.cz

5. VELETRH PRO PLNOHODNOTNÝ AKTIVNÍ ŽIVOT ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.forsenior.cz 5. VELETRH PRO PLNOHODNOTNÝ AKTIVNÍ ŽIVOT ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA www.forsenior.cz 12. 15. 4. 2012 ÚVODNÍ SLOVO FOR SENIOR Termín konání: 12. 15. dubna 2012 Místo konání: PVA EXPO PRAHA v Letňanech Organizátor:

Více

PROČ M.I.P. GROUP? JSME TU PŘECE PRO VÁS!

PROČ M.I.P. GROUP? JSME TU PŘECE PRO VÁS! PROČ M.I.P. GROUP? JSME TU PŘECE PRO VÁS! PROFESIONÁLNÍ ŘEŠENÍ DOKONALÝ SERVIS AKTIVNÍ PŘÍSTUP DLOUHOLETÁ PRAXE V OBORU V TUZEMSKU I ZAHRANIČÍ SPOLEHLIVÁ KOMUNIKACE DOBRÝ POCIT ZE SPOLUPRÁCE.A URČITĚ ZARUČENÝ

Více

VIP denní turnaj, 12. 6. 2014, Golf Resort Karlštejn. Závěrečná zpráva. Golfový turnaj předních zástupců českého retailu a FMCG

VIP denní turnaj, 12. 6. 2014, Golf Resort Karlštejn. Závěrečná zpráva. Golfový turnaj předních zástupců českého retailu a FMCG Závěrečná zpráva Golfový turnaj předních zástupců českého retailu a FMCG 12. června 2014 Golf Resort Karlštejn 1. a 2. devítka 1 P a g e Obsah Základní údaje... 3 Účastníci... 3 Partneři... 4 Informace

Více

4. ročník výstavy kreativních a výtvarných technik, potřeb, materiálů a výrobků. 16. - 18. října 2015 Výstaviště Černá louka OSTRAVA

4. ročník výstavy kreativních a výtvarných technik, potřeb, materiálů a výrobků. 16. - 18. října 2015 Výstaviště Černá louka OSTRAVA 4. ročník výstavy kreativních a výtvarných technik, potřeb, materiálů a výrobků 16. - 18. října 2015 Výstaviště Černá louka OSTRAVA Milí vystavovatelé, ráda bych Vás pozvala k účasti na výstavě KREATIV

Více

1. čtvrtletí + 2. čtvrtletí MEDIA PROJEKT

1. čtvrtletí + 2. čtvrtletí MEDIA PROJEKT 2012 1. čtvrtletí + 2. čtvrtletí MEDIA PROJEKT PROGRAM PREZENTACE Metodika U 2012 Odhady čtenosti deníků a suplementů za 1. čtvrtletí 2012 a 2. čtvrtletí 2012 Odhady čtenosti časopisů za 1. čtvrtletí 2012

Více

KATALOG LAMINÁTOVÝCH DESEK S ORIGINÁLNÍMI MOTIVY DEKORŮ

KATALOG LAMINÁTOVÝCH DESEK S ORIGINÁLNÍMI MOTIVY DEKORŮ KATALOG LAMINÁTOVÝCH DESEK S ORIGINÁLNÍMI MOTIVY DEKORŮ NECHTE SE INSPIROVAT / DOPŘEJTE SI JEDINEČNÝ KUS NÁBYTKU / OŽIVTE SVŮJ INTERIÉR ORIGINÁLEM KOCHEJTE SE DEKOREM VYTVOŘENÝM JEN PRO VÁS / POCHLUBTE

Více

OVĚŘOVÁNÍ NÁKLADŮ TISKU

OVĚŘOVÁNÍ NÁKLADŮ TISKU OVĚŘOVÁNÍ NÁKLADŮ TISKU Zdroj údajů a grafů: ABC ČR a Unie vydavatelů Období: 1. 1. 2007 až 30. 9. 2007 a 1. 1. 2006 až 30. 9. 2006 Řazení titulů podle systému užitého v Ročence Unie vydavatelů 2007 Rok

Více

18 th TRADE FAIR OF LIVING, RENOVATIONS AND BUILDING FINAL REPORT. www.abf.cz. March 17 20, 2011 EXHIBITION CENTRE PRAGUE LETNANY

18 th TRADE FAIR OF LIVING, RENOVATIONS AND BUILDING FINAL REPORT. www.abf.cz. March 17 20, 2011 EXHIBITION CENTRE PRAGUE LETNANY 18 th TRADE FAIR OF LIVING, RENOVATIONS AND BUILDING FINAL REPORT www.abf.cz March 17 20, 2011 EXHIBITION CENTRE PRAGUE LETNANY INTRODUCTORY WORD FOR HABITAT Term: March 17 20, 2011 Place: Exhibition Centre

Více

Gastronomické iniciativy Ochutnejte Jeseníky a Ochutnejte Hanou. Fórum cestovního ruchu 2014 30. října 2014, Olomouc

Gastronomické iniciativy Ochutnejte Jeseníky a Ochutnejte Hanou. Fórum cestovního ruchu 2014 30. října 2014, Olomouc Gastronomické iniciativy Ochutnejte Jeseníky a Ochutnejte Hanou Fórum cestovního ruchu 2014 30. října 2014, Olomouc Základní charakteristika gastronomie, gastro turistika, vaření a zdravá výživa patří

Více

3. ročník výstavy kreativních a výtvarných technik, potřeb, materiálů a výrobků. 10. - 12. října 2014 Výstaviště Černá louka OSTRAVA

3. ročník výstavy kreativních a výtvarných technik, potřeb, materiálů a výrobků. 10. - 12. října 2014 Výstaviště Černá louka OSTRAVA 3. ročník výstavy kreativních a výtvarných technik, potřeb, materiálů a výrobků 10. - 12. října 2014 Výstaviště Černá louka OSTRAVA Vážení vystavovatelé, je mi potěšením Vás pozvat na již třetí ročník

Více

19. Trend Event 9. dubna 2015 Konferenční centrum U Hájků

19. Trend Event 9. dubna 2015 Konferenční centrum U Hájků 19. Trend Event 9. dubna 2015 Konferenční centrum U Hájků Pro PARTNERY A VYSTAVOVATELE přináší akce příležitost aktivní prezentace svého portfolia produktů a služeb a především novinek před vybranou cílovou

Více

23. 26. 4. 2014 Brno - Výstaviště

23. 26. 4. 2014 Brno - Výstaviště 23. 26. 4. 2014 Brno - Výstaviště Komplex veletrhů Mezinárodní veletrh investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech Mezinárodní veletrh komunálních technologií a služeb Mezinárodní veletrh

Více

8. února 2007 strana 1. GfK Praha Median. Unie vydavatelů, Asociace komunikačních agentur, ARA s, SKMO MEDIA PROJEKT 2006

8. února 2007 strana 1. GfK Praha Median. Unie vydavatelů, Asociace komunikačních agentur, ARA s, SKMO MEDIA PROJEKT 2006 8. února 2007 strana 1 GfK Praha Median Unie vydavatelů, Asociace komunikačních agentur, ARA s, SKMO MEDIA PROJEKT 2006 Media Projekt je realizován společnostmi GfK Praha Median. V období od 1.7.2006-17.12.2006

Více

REZIDENCE PROSTĚJOV CITY

REZIDENCE PROSTĚJOV CITY REZIDENCE PROSTĚJOV CITY AD štúdio - 2013 SBC Czech Investment a.s. PRŮVODNÍ ZPRÁVA 2 REZIDENCE PROSTĚJOV CITY Rezidence Prostějov CITY - tak trochu jiné bydlení... Motto: Od nepaměti hledali obydlí lidé

Více

7. února 2008 strana 1. GfK Praha Median MEDIA PROJEKT 2007

7. února 2008 strana 1. GfK Praha Median MEDIA PROJEKT 2007 7. února 2008 strana 1 GfK Praha Median Unie vydavatelů, Asociace komunikačních agentur, ARA s, SKMO MEDIA PROJEKT 2007 Media Projekt je realizován společnostmi GfK Praha Median. V období od 1.7. 2007-17.12.2007

Více

OPAKOVÁNÍ SEMINÁŘE JAK VYTVOŘIT DOKONALOU FOTOGRAFII 7.10.2015!

OPAKOVÁNÍ SEMINÁŘE JAK VYTVOŘIT DOKONALOU FOTOGRAFII 7.10.2015! /8/ ZÁŘÍ 2015 OPAKOVÁNÍ SEMINÁŘE JAK VYTVOŘIT DOKONALOU FOTOGRAFII 7.10.2015! 2.9. proběhnul kurz Institutu bytového designu o fotografování nábytku a interiéru. Zcela zaplněná kapacita a zájem dalších

Více

PREZENTACE _ FASÁDNÍ SYSTÉMY PRAHA _ ČESKÁ REPUBLIKA 03_2014

PREZENTACE _ FASÁDNÍ SYSTÉMY PRAHA _ ČESKÁ REPUBLIKA 03_2014 PREZENTACE _ FASÁDNÍ SYSTÉMY PRAHA _ ČESKÁ REPUBLIKA 03_2014 OBSAH PREZENTACE 1 CIGLER MARANI ARCHITECTS 2 OBOROVÉ ZKUŠENOSTI 3 NAŠE SOUČASNÉ REALIZACE _ ADMINISTRATIVNÍ OBJEKTY 4 QUADRIO 5 DALŠÍ REALIZACE

Více

Ostravské výstaviště 1. OSTRAVSKÉ DESKOHRANÍ. www.hracky-ostrava.cz. za podpory Moravskoslezského kraje. facebook.com/ostravskyveletrhhracek

Ostravské výstaviště 1. OSTRAVSKÉ DESKOHRANÍ. www.hracky-ostrava.cz. za podpory Moravskoslezského kraje. facebook.com/ostravskyveletrhhracek Ostravské výstaviště 1. OSTRAVSKÉ DESKOHRANÍ za podpory Moravskoslezského kraje DÁDA PATRASOVÁ HOST VELETRHU 2012 Hlavní partneři veletrhu 2012: Partneři veletrhu 2012: AUTOCENTRÁLA PF Mediální partneři

Více

Rok 2013 - ve znamení proměny

Rok 2013 - ve znamení proměny Rok 2013 - ve znamení proměny Souběžně pořádané akce: Veletrhy URBIS INVEST, URBIS TECHNOLOGIE a ENVIBRNO propojení novinek a trendů v oborech komunálních a enviromentálních technologií a služeb s regionálními

Více

21.11. PROBĚHLA POSLEDNÍ LETOŠNÍ SCHŮZE PŘEDSTAVENSTVA AČN

21.11. PROBĚHLA POSLEDNÍ LETOŠNÍ SCHŮZE PŘEDSTAVENSTVA AČN /11/ prosinec 2013 21.11. PROBĚHLA POSLEDNÍ LETOŠNÍ SCHŮZE PŘEDSTAVENSTVA AČN Představenstvo AČN projednalo tyto nejdůležitější body: E- letter O NÁBYTKU s jistotou, spuštění vyhledávače www.nabytek-jistota.cz,

Více

Ver.02/2013 SANOMA MEDIA PRAHA 2013 MEDIA DATA

Ver.02/2013 SANOMA MEDIA PRAHA 2013 MEDIA DATA Ver.02/2013 SANOMA MEDIA PRAHA 2013 MEDIA DATA Vlasta Jediný opravdu český týdeník pro ženy Vlasta je tradiční a proto důvěryhodná. Vlasta je moderní a proto stále milovaná a žádaná. Vlasta je partnerkou

Více

Byt. mladého muže. Oslovil nás čtenář, kterému je 29 let, pracuje. proměny bytu

Byt. mladého muže. Oslovil nás čtenář, kterému je 29 let, pracuje. proměny bytu proměny bytu Byt Text a vizualizace: Kateřina Mlejnková mladého muže Do redakce dochází stále více žádostí od lidí, kteří se rozhodli renovovat svůj byt, abychom jim poradili při jejich úvahách o rekonstrukci

Více

MEDIA PROJEKT. 4. čtvrtletí 2013 a 1. čtvrtletí 2014

MEDIA PROJEKT. 4. čtvrtletí 2013 a 1. čtvrtletí 2014 MEDIA PROJEKT 4. čtvrtletí 2013 a 1. čtvrtletí 2014 Základní parametry výzkumu realizace MEDIAN a STEM/MARK vícestupňový stratifikovaný náhodný adresní výběr face to face dotazování s využitím notebooku

Více

Společnost Beton Brož s.r.o. Generální partner 6.ročníku Křižovatek architektury

Společnost Beton Brož s.r.o. Generální partner 6.ročníku Křižovatek architektury Společnost Beton Brož s.r.o. Generální partner 6.ročníku Křižovatek architektury Přednášející: Ing. David Hajíček produktový poradce společnosti Beton Brož s.r.o. NĚKOLIK VĚT ÚVODEM: Naše betonové výrobky

Více

Titus Eliáš Šéfkuchař restaurací Na Kopci, Na Konci, Bistro Santinka v Praze

Titus Eliáš Šéfkuchař restaurací Na Kopci, Na Konci, Bistro Santinka v Praze Titus Eliáš Šéfkuchař restaurací Na Kopci, Na Konci, Bistro Santinka v Praze V restauracích Na Kopci a Na Konci vaří kosmopilitní mezinárodní kuchyni postavenou na kvalitních surovinách s důrazem na poctivou

Více

MEDIA PROJEKT. 2. a 3. čtvrtletí 2014

MEDIA PROJEKT. 2. a 3. čtvrtletí 2014 MEDIA PROJEKT 2. a 3. čtvrtletí 2014 Základní parametry výzkumu realizace MEDIAN a STEM/MARK vícestupňový stratifikovaný náhodný adresní výběr face to face dotazování s využitím notebooku (CAPI) část dotazníku

Více

ADI interiér o nás. www.adint.cz

ADI interiér o nás. www.adint.cz obchod www.adint.cz ADI interiér o nás Dámy a pánové, milí obchodní přátelé, připravili jsme pro Vás již třetí katalog, který představuje prodejní interiéry, které společnost ADI interiér připravuje na

Více

O FESTIVALU Krása v nás a kolem nás

O FESTIVALU Krása v nás a kolem nás fdfestival.cz O FESTIVALU Krása v nás a kolem nás. Přesně tak zní motto horké novinky ve světě módy a designu. Doposud byly tyto věci výsadou těch, kteří se chtěli aktivně a osobně zúčastňovat módních

Více

eventová a reklamní agentura představení

eventová a reklamní agentura představení eventová a reklamní agentura představení Eventon je neformální sdružení profesionálu ve svých oborech. Hlavní výhoda spolupráce s námi je spojení zkušeností z oborů event managementu, komunikace, médií

Více

MEDIA PROJEKT 2012/2013 1.10. - 31.3. UNIE VYDAVATELŮ ASOCIACE KOMUNIKAČNÍCH AGENTUR ARA S SKMO

MEDIA PROJEKT 2012/2013 1.10. - 31.3. UNIE VYDAVATELŮ ASOCIACE KOMUNIKAČNÍCH AGENTUR ARA S SKMO 2012/2013 1.10. - 31.3. MEDIA PROJEKT UNIE VYDAVATELŮ ASOCIACE KOMUNIKAČNÍCH AGENTUR ARA S SKMO MEDIA PROJEKT je realizován společnostmi MEDIAN GfK STEM/MARK. V období od 1.10.2012 31.3.2013 bylo dotazováno

Více

NOVINKY Brand, Sponzoring & Eventy

NOVINKY Brand, Sponzoring & Eventy str_1 Plán akcí ke stažení ZDE NOVINKY Brand, Sponzoring & Eventy BRAND Úvodní strana / Brand str_2 BRAND Telefónica reklamní předměty Rádi bychom Vám připomněli novou nabídku reklamních předmětů s logem

Více

4. Jméno/Název: David Kučera IČ: 86933892 Sídlo: Ostrava Petřkovice, Údolní 291, 725 29 Provozovna: Činnost: Zlatnický a Klenotnický Ateliér

4. Jméno/Název: David Kučera IČ: 86933892 Sídlo: Ostrava Petřkovice, Údolní 291, 725 29 Provozovna: Činnost: Zlatnický a Klenotnický Ateliér Seznam schválených podnikatelů po jednání Odborné komise 1. Jméno/Název: SNABYTEK COMPANY s.r.o. IČ: 286 18 203 Sídlo: Ve Statku 1966/2, Hlučín 748 01 Mírové náměstí 29, Hlučín 748 01 SNABYTEK COMPANY

Více

10. - 13. 12. 2015 KAFKŮV DŮM, NÁM. FRANZE KAFKY 3, PRAHA 1

10. - 13. 12. 2015 KAFKŮV DŮM, NÁM. FRANZE KAFKY 3, PRAHA 1 9. MEZINÁRODNÍ PRODEJNÍ FESTIVAL A MEETING POINT SOUČASNÉ ČESKÉ DESIGNOVÉ SCÉNY JEDNOU ZA ROK, PŘED VÁNOCI S TRADICÍ OD ROKU 2007 10. - 13. 12. 2015 KAFKŮV DŮM, NÁM. FRANZE KAFKY 3, PRAHA 1 UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK

Více

Clarion Grandhotel Zlatý Lev**** Liberec Konferenční nabídka

Clarion Grandhotel Zlatý Lev**** Liberec Konferenční nabídka Liberec Konferenční nabídka Kategorie Mezinárodní čtyřhvězdičkový hotel s konferenčními prostory pro 400 osob, člen skupiny Choice Hotels International. Poloha hotelu Liberec 1, v klidné parkové části

Více

PÁTEK 10. 4. 2015 PROGRAMOVÉ CENTRUM VELETRHU PRAVÉ KŘÍDLO STŘEDNÍ HALA

PÁTEK 10. 4. 2015 PROGRAMOVÉ CENTRUM VELETRHU PRAVÉ KŘÍDLO STŘEDNÍ HALA PROGRAMOVÉ CENTRUM VELETRHU LEVÉ KŘÍDLO BEZPLATNÁ PREVENCE ZDRAVÍ Stan proti melanomu (LK 10) Prof. MUDr. P. Arenberger, DrSc.,MBA a tým dermatologů FNKV PETRA CLINIC (LK 11) Petra Řehořková, poradna Kliniky

Více

PROMOTION. Nabídka pro dealery automobilů. AGENTURA 3K s.r.o.

PROMOTION. Nabídka pro dealery automobilů. AGENTURA 3K s.r.o. PROMOTION Nabídka pro dealery automobilů AGENTURA 3K s.r.o. Vážení přátelé, dovolujeme si Vám předložit tuto nabídku na zajištění promotion akce ve Vašem autosalónu. Naše agentura se jako jediná v ČR dlouhodobě

Více

Prezentace OREA HOTELS s.r.o. 18. 3. 2015 Praha

Prezentace OREA HOTELS s.r.o. 18. 3. 2015 Praha Prezentace OREA HOTELS s.r.o. 18. 3. 2015 Praha OREA HOTELS s.r.o. Společnost OREA HOTELS s.r.o. provozuje největší český hotelový řetězec OREA HOTELS & RESORTS. V současné době jej tvoří 16 hotelů po

Více

Informace o obsažených alergenech Vám poskytne obsluha na vyžádání. Předkrmy

Informace o obsažených alergenech Vám poskytne obsluha na vyžádání. Předkrmy Informace o obsažených alergenech Vám poskytne obsluha na vyžádání. Předkrmy Paštika z vepřových jater a líček s brusinkovým želé, šalotkovou marmeládou a topinkou ze selského chleba 70 Kč Námi zauzená

Více

Dezerty Palačinky se smetanovou náplní a teplými lesními plody Domácí jablečný štrúdl s vanilkovou omáčkou Domácí tvarohový koláč s malinovou omáčkou

Dezerty Palačinky se smetanovou náplní a teplými lesními plody Domácí jablečný štrúdl s vanilkovou omáčkou Domácí tvarohový koláč s malinovou omáčkou Adagio, nápojový balíček na celý večer, welcome drink a 3 kanapky Allegro, nápojový balíček na celý večer, welcome drink a 3 kanapky Furioso, nápojový balíček na celý večer, welcome drink a 3 kanapky Adagio,

Více

Specifické znaky. Profi Wifi připojení až 40 Mb/sec. Kapacita Kapacita celého provozního úseku je až 600 lidí dle uspořádání.

Specifické znaky. Profi Wifi připojení až 40 Mb/sec. Kapacita Kapacita celého provozního úseku je až 600 lidí dle uspořádání. Specifické znaky Profi Wifi připojení až 40 Mb/sec. Kapacita Kapacita celého provozního úseku je až 600 lidí dle uspořádání. Otáčející se bar 360 Lounge Bar nabízí unikátní příležitost pro pořádání ojedinělých

Více

Platný od 1. 1. 2010 MEDIAKIT

Platný od 1. 1. 2010 MEDIAKIT Platný od 1. 1. 2010 MEDIAKIT Obsah O nás... 2 Profil projektů... 2 O portálu www.krbyfotogalerie.cz... 3 Reklama na www.krbyfotogalerie.cz... 4 A, Balíčky pro firmy... 4 B, Bannery... 5 C, PR články,

Více

MEDIA PROJEKT 1.1. - 30.6. UNIE VYDAVATELŮ ASOCIACE KOMUNIKAČNÍCH AGENTUR ARA S SKMO

MEDIA PROJEKT 1.1. - 30.6. UNIE VYDAVATELŮ ASOCIACE KOMUNIKAČNÍCH AGENTUR ARA S SKMO 1.1. - 30.6. 2012 MEDIA PROJEKT UNIE VYDAVATELŮ ASOCIACE KOMUNIKAČNÍCH AGENTUR ARA S SKMO Media Projekt je realizován společnostmi GfK Czech Median. V období od 1.1.2012 30.6.2012 bylo dotazováno celkem

Více

počet Jazyk Datum Zdroj Titulek 1. cz 10. ledna 2013 Dopravní noviny Exportní cenu získaly Bauer Technics a PBS Energo 2. cz 19.

počet Jazyk Datum Zdroj Titulek 1. cz 10. ledna 2013 Dopravní noviny Exportní cenu získaly Bauer Technics a PBS Energo 2. cz 19. počet Jazyk Datum Zdroj Titulek 1. cz 10. ledna 2013 Dopravní noviny Exportní cenu získaly Bauer Technics a PBS Energo 2. cz 19. února 2013 Logistika.cz Pro malé a střední firmy je mezinárodní obchod klíčový

Více

Generální partner konference:

Generální partner konference: Generální partner konference: 1 Generální partner: Hlavní partneři: Exkluzivní partneři: Partneři: 2 Ostatní partneři: Mediální partneři: 3 Sobota 24. března 2012 Příjezd členů CBA 9:00 10:30 (pro ty kteří

Více

Czech Design Week 2015 info@czechdesignweek.cz www.czechdesignweek.cz facebook.com/czechdesignweek

Czech Design Week 2015 info@czechdesignweek.cz www.czechdesignweek.cz facebook.com/czechdesignweek Czech Design Week O projektu: Festival chce založit tradici mezinárodně pojaté přehlídky designu, tedy propojení Prahy, českých regionů a zahraničí. Nepůjde jen o klasickou výstavu, ale zároveň o vytvoření

Více

ZA ZÁŽITKY DO REGIONŮ ZÁKLADNÍ INFORMACE HLAVNÍ TÉMATA KONFERENCE VÍTEJTE U NÁS JSOU: PROGRAM V HLAVNÍ ROLI TURISTA INCOMING A PODPORA REGIONŮ

ZA ZÁŽITKY DO REGIONŮ ZÁKLADNÍ INFORMACE HLAVNÍ TÉMATA KONFERENCE VÍTEJTE U NÁS JSOU: PROGRAM V HLAVNÍ ROLI TURISTA INCOMING A PODPORA REGIONŮ ZÁKLADNÍ INFORMACE Termín konání 14. května 2009 Místo konání SVŠE Znojmo Zahájení konference 9:00 Registrace účastníků od 8:00 Uzávěrka přihlášek 10. května 2009 Registrační poplatek 550 Kč* Večeře speciální

Více

Magazín OSOBNÍ ROZVOJ. OSOBNÍ ROZVOJ je výjimečný projekt, který představuje novou vizi a klade důraz na originalitu a kvalitu života.

Magazín OSOBNÍ ROZVOJ. OSOBNÍ ROZVOJ je výjimečný projekt, který představuje novou vizi a klade důraz na originalitu a kvalitu života. PROFIL ČASOPISU je unikátní titul, který nabízí pestrý mix témat, příběhů a inspirací pro zkvalitnění soukromého i profesního života, věnuje se aktuálním současným fenoménům a trendům života ve všech oblastech

Více

nabídka konferenčních a hotelových služeb

nabídka konferenčních a hotelových služeb nabídka konferenčních a hotelových služeb Vážení hosté, dovolte, abychom Vám představili naše konferenční a hotelové služby. Čtyřhvězdičkový Hotel Michael se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 4 Hodkovičky,uprostřed

Více

Závěrečná zpráva 3. ročník květen 2012

Závěrečná zpráva 3. ročník květen 2012 Závěrečná zpráva 3. ročník květen 2012 TřetíročníkPlzeňskéhoAutosalónuseuskutečnil: 4. 5.května2012 POPRVÉVPIVOVARU nádvoříplzeňskéhoprazdroje Naautosalónusepředstavilo20vystavovatelů: Firma AAAAUTO,a.s.

Více

/11/ listopad 2014 16.10. ZASEDÁNÍ PŘEDSTAVENSTVA 3/2014

/11/ listopad 2014 16.10. ZASEDÁNÍ PŘEDSTAVENSTVA 3/2014 /11/ listopad 2014 16.10. ZASEDÁNÍ PŘEDSTAVENSTVA 3/2014 Představenstvo AČN se sešlo na své třetí oficiální letošní schůzi. Byly prodiskutovány tyto nejdůležitější body: Politika podpory exportu MPO a

Více

Casa Serena CUP 28. 8. - 1. 9. 2015. by Czech Chamber of Commerce. Na golf s profesionály

Casa Serena CUP 28. 8. - 1. 9. 2015. by Czech Chamber of Commerce. Na golf s profesionály Casa Serena CUP by Czech Chamber of Commerce 28. 8. - 1. 9. Představení resortu CASA SERENA CUP Hospodářská komora České republiky se stala partnerem TOP společenské a sportovní akce golfového turnaje

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce Orea Resort Devět Skal*** Vysočina Žďárské vrchy Lokalita Hotel byl postaven vedle původního turistického hotelu pana Chocholáče - dnes zrekonstruovaná Milovská restaurace.

Více

Sanoma Online. přehled produktů září 2012

Sanoma Online. přehled produktů září 2012 Sanoma Online přehled produktů září 2012 kafe.cz Komunitní ženský web (kavárna), kam ženy chodí diskutovat, sdělovat své starosti a radosti. Cílová skupina: ženy 25-45 let Relaunch webu: září 2011» Kafe.cz

Více

nejširší výběr vybavení k pronájmu katalog 2009 www.zapujcka.cz

nejširší výběr vybavení k pronájmu katalog 2009 www.zapujcka.cz nejširší výběr vybavení k pronájmu katalog 2009 www.zapujcka.cz Společnost ZÁPŮJČKA.CZ nabízí nejširší výběr vybavení k pronájmu. Základními artikly jsou stoly, židle a prezentační panely. Dále sedací

Více

REGIONÁLNÍ ODHADY ČTENOSTI DENÍKŮ (odhad čtenosti v tisících osob)

REGIONÁLNÍ ODHADY ČTENOSTI DENÍKŮ (odhad čtenosti v tisících osob) VÝZKUM ODHADŮ ČTENOSTI MEDIA PROJEKT Zdroj údajů: Media projekt realizace GfK Praha MEDIAN Období: 1. 4.. 9. 00 V následujících grafech zveřejňujeme výsledky z výzkumu Media projekt za. a 3. čtvrtletí

Více

5. VELETRH PRO PLNOHODNOTNÝ AKTIVNÍ ŽIVOT ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.forsenior.cz 31. 3. 3. 4. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY

5. VELETRH PRO PLNOHODNOTNÝ AKTIVNÍ ŽIVOT ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.forsenior.cz 31. 3. 3. 4. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY 5. VELETRH PRO PLNOHODNOTNÝ AKTIVNÍ ŽIVOT ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA www.forsenior.cz 31. 3. 3. 4. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY ÚVODNÍ SLOVO FOR SENIOR Termín konání: 31. 3. 3. 4. března 2011 Místo konání:

Více