ZPRÁVA ZÁVĚREČNÁ. 4. VELETRH NÁBYTKU, INTERIÉRŮ A DESIGNU 4. VELETRH DEKORACÍ, BYTOVÝCH DOPLŇKŮ A DÁRKŮ

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "ZPRÁVA ZÁVĚREČNÁ. www.abf.cz 4. VELETRH NÁBYTKU, INTERIÉRŮ A DESIGNU 4. VELETRH DEKORACÍ, BYTOVÝCH DOPLŇKŮ A DÁRKŮ"

Transkript

1 4. VELETRH NÁBYTKU, INTERIÉRŮ A DESIGNU 4. VELETRH DEKORACÍ, BYTOVÝCH DOPLŇKŮ A DÁRKŮ 3. VELETRH GASTRONOMICKÉHO ZAŘÍZENÍ, VYBAVENÍ RESTAURACÍ A HOTELŮ ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA

2 SOUBOR VELETRHŮ FOR INTERIOR / DECOR & PRESENT / GASTRO & HOTEL Počet vystavovatelů: 477 Počet zahraničních vystavovatelů: 28 Plocha zahraničních vystavovatelů: 702 m 2 Počet států: 10 Čistá výstavní plocha (v m 2 ): Hrubá výstavní plocha (v m 2 ): Počet návštěvníků: Počet akreditovaných novinářů: 111 SROVNÁNÍ S ROKEM 2012: Počet vystavovatelů: nárůst o 10% Počet zahraničních vystavovatelů: nárůst o 40% Počet států: nárůst o 40% Čistá výstavní plocha (v m 2 ): nárůst o 36% Počet návštěvníků: nárůst o 17% STATISTICKÉ ŮDAJE Z MINULÝCH LET : ZÁŠTITA: PARTNEŘI:

3 vernisáž anketa /Anketa na webu, odpovídalo návštěvníků/ Slavnostní zahájení souboru veletrhů FOR INTERIOR/ DECOR&PRESENT/GASTRO&HOTEL proběhlo na vernisáži dne 26. září symbolickým přestřižením pásky za účasti generálního ředitele ABF Jaroslava Čížka, prezidenta AČN Martina Čudky, reprezentanta AKC ČR Martiny Vondrové, zakladatele společnosti Czech deco teamu Karla Smejkala a ředitelky výstavy PPM Jany Štěrbové. Složení návštěvníků Majitel firmy, vyšší management 26 % Nižší management 11 % Architekt, projektant, odborník 16 % Zam.státní správy 8 % Jiné 35 % Student 4 % Bydliště návštěvníků Důvod návštěvy Praha 57 % Ostatní kraje 43 % Pracovně 33 % Soukromě 67 % Účel návštěvy Pozvání vystavovatele 19 % Jiný důvod 3 % Doprovodný program 5 % Obchodní dohody, partnerské firmy 11 % Novinky a trendy v oboru 62 % Veletrh navštívili Poprvé 38 % Podruhé 21 % Pravidelně navštěvují 27 % Potřetí 14 % Informace o veletrhu Pozvání vystavovatele Pozvání známých, kolegů 20 % Jinak 13 % 12 % 22 % Reklamní kampaň 33 % Osobní vyhledávání informací

4 Počet vystavovatelů: 206 / Čistá výstavní plocha: 7804 m 2 / Celková výstavní plocha: m 2 / Počet návštěvníků:

5 Čtvrtý ročník veletrhu FOR INTERIOR, který byl historicky největší přehlídkou nábytku v České republice, proběhl ve znamení prezentace řady novinek a českých premiér na stáncích vystavovatelů. Mnoho fi rem mělo v rámci tohoto ročníku svoji výstavní premiéru.pro návštěvníky byl veletrh ideální příležitostí seznámit se s novými trendy i materiály v oblasti bydlení, které prezentovali přední čeští i zahraniční výrobci a dodavatelé nábytku. Ve čtyřech výstavních halách byli k vidění výrobci i dovozci čalouněného nábytku, postelí a matrací, nábytku do obývacích a dětských pokojů, ložnic, kuchyní, kuchyňských spotřebičů, výrobci dveří, podlah i schodišť, ale i vestavěného, koupelnového či stylového nábytku. V návštěvnické anketě Podzimní favorit vyhrála kolekce koupelnového nábytku na míru, z kolekce české fi rmy Dřevojas. DOPROVODNÉ AKCE Unikátní poradenské centrum pod hlavičkou sdružení Czech Deco Team vzniklo na ploše 1200 m 2 v hale 6. Premiérově a poprvé se společně představili všichni členové sdružení Czech Deco Team. Sdružení Czech Deco Team již 5 let aktivně propojuje architekty a významné české a v Česku působící fi rmy zcela unikátním systémem, který vzájemné zakázky nejen hlídá, ale také spolupracujícím architektům předává. Konference Jak mění firmy spolupráce s architekty, co změnila aplikace Czech Deco Teamu? Architekti a majitelé některých fi rem Czech Deco Teamu diskutovli o tom, jak přizpůsobili nabídky a chování svých fi rem s ohledem na spolupráci s architekty i spolupráci jednotlivých fi rem mezi sebou. Byla představena unikátní aplikace o vzájemjném propojení členů. Poradenská centra bytových architektů a designérů Velká návštěvnická soutěž o poukaz na zakázkový nábytek od fi rmy Dřevojas.

6 Počet vystavovatelů: 168 / Čistá výstavní plocha: 3980 m 2 / Celková výstavní plocha: 7960 m 2 / Počet návštěvníků: Veletrh dekorací, bytových doplňků a dárků je nedílnou součástí podzimního souboru veletrhů pro bydlení a dotváří tak ucelenou a komplexní nabídku v oblasti vybavení interiérů. Čtvrtý ročník této specializované kontraktačně-prodejní akce zaznamenal úspěšný průběh a potvrdil správnost nasměrování nabídky jak na odbornou tak na nejširší veřejnost. Přímé napojení oboru bytových doplňků a dekorací na největší podzimní veletrh nábytku v ČR poskytuje vystavovatelům rozšířené obchodní možnosti a je zárukou kvalitní skladby návštěvníků. Veletrh FOR DECOR & PRESENT byl situován v hale č. 1, v které nejvýznamnější čeští výrobci a exkluzivní dovozci připravili působivé expozice dekorací a bytových doplňků, doplněné o vánoční tématiku. Ucelenou nabídku pro vybavení bytu obohatily fi rmy prezentující designové koberce a osvětlení, stylové luxusní tapety, atypické moderní dekorace, umělecké předměty či netradiční dekorativní topná tělesa. Nabídka veletrhu byla pestrá, široká a různorodá, což poskytlo odborníkům vítanou inspiraci a koncovým zákazníkům možnost doladění svého interiéru do posledního detailu. Floristika, stolování, dekorativní a užitkové sklo, bytový textil, to vše jsou atraktivní vyhledávané obory, které mají v hale dekorací své pevné místo a i tentokrát kladně podtrhly celkovou atmosféru akce. Veletrhy nábytku a dekorací byly zastřešeny účastí profesionálního sdružení architektů a dekoratérů CZECH DECO TEAM, jejichž poradenské centrum se nalézalo v hale č. 6. Účast tohoto odborného sdružení dala celé akci punc vysoké kvality a zaručila aktivní účast tolik žádaných dekoratérských studií, aranžérů a architektů. Lze konstatovat, že veletrhy bydlení v Praze Letňanech se staly komplexním a kvalitním průvodcem při navrhování a zařizování interiérů.

7 DÁRKOVÉ A REKLAMNÍ PŘEDMĚTY Samostatná sekce FOR PRESENT byla opětovně věnována oboru DÁRKOVÝCH A REKLAMNÍCH PŘED- MĚTŮ. Široká škála fi remních a manažerských dárků, módních doplňků i netradičních dárkových předmětů vhodně navazuje na obor dekorací. Účast luxusních zahraničních značek i přímých výrobců dárků potvrzuje důležitost prezentovat tento specifi cký obor samostatně v individuálním pojetí. Dárkové zboží se stalo oborovým zpestřením celého souboru veletrhů a především inspirací pro fi remní i osobní dárky s nadcházející vánoční a novoroční sezónou. HLANÍ PARTNER VELETRHU PRAGUE PATCHWORK MEETING Pravidelné hostování populární výstavy PRAGUE PATCHWORK MEETING v rámci veletrhu je vítaným a velice hodnotným obohacením akce. Jedná se o umělecké pojetí oboru bytový textil formou originálních tapisérií, jejichž tvorba se odvíjí od použití pro textil jinak netypických technik. Nosným tématem letošní výstavy byla KOLEKCE HEDVÁBÍ Art Quilt Klubu České republiky. Tato výstava je putovní a kromě své zastávky na veletrhu FOR DECOR a dalších místech v České republice ji čeká i významná zahraniční akce Festival of Quilts v britském Birminghamu. Návštěvníkům veletrhu bylo předvedeno 29 uměleckých tapisérií art quiltů od 25 výtvarnic, které představily nevšední možnosti dekorování obytných i společenských prostor.

8 Počet vystavovatelů: 103 / Čistá výstavní plocha: 1481 m 2 / Celková výstavní plocha: 2962 m 2 / Počet návštěvníků:

9 Třetí ročník veletrhu přinesl průlom v řadě již uplynulých ročníků. Díky novým prostorám výstavní haly 4 a za spoluúčasti nových klíčových partnerů akce z oboru gastronomie se posunul veletrh FOR GAS- TRO&HOTEL opět kus dopředu. Počet vystavovatelů se téměř zdvojnásobil zdvojnásobil, přičemž si zachoval si zachoval svou oborovou čistotu a profesionalitu. Veletrh nabídnul profesionálům z odvětví gastronomie a hotelnictví řadu nových podnětů i inspirací pro další podnikání a příležitosti k navázání nových obchodních kontaktů. Veletrh FOR GASTRO&HOTEL 2013 podpořila aktivně Asociace kuchařů a cukrářů ČR s bohatým doprovodným programem. Gurmáni si přišli na své především s nabídkou soutěžních menu od Národního Juniorského týmu kuchařů AKC ČR. Z letošní ankety od vystavovatelů jsme obdrželi kladné hodnocení akce a příslib znovu účasti i v příštím roce. Návštěvníci byli spokojení s doprovodným programem. Veletrh přivítal i desítku profesionálů italských kuchařů a pizzařů, které představila Národní italská škola SNIP a předvedla s nimi to nejlepší z italské kuchyně. Uspořádala soutěž profesionálů MARGHERITA CUP 2013.

10 Pečená vepřová panenka s krustou z choriza, batové purée, grilovaná zelenina s čočkou, mini karbanátek s bramborovou cmundou. PŘEDKRM Marinované krevety s mango okurkovým salátkem, doplněné květákovou rolkou s humřím masem na créme fraiche s červenou řepou a dresinkem z kešu oříšků. HLAVNÍ CHOD Pečený váleček z telecího masa v bylinkové krustě doplněný pozvolna dušeným bůčkem cideru, podávané s kaštanovým puré, plněným bramborem a omáčkou z červeného vína. DEZERT Minizávin s mandlemi, chalvou a sušeným ovocem se zmrzlinou z melounu cantaloupe podávané se šlehanou vanilkovou omáčkou s příchutí rumu a lékořice

11 doprovodný program Juniorský národní tým AKC ČR a Národní tým AKC ČR předvedli kuchařské show a kulinářské meny, s nimiž reprezentují ČR na Mezinárodní soutěži 6. Salonu Culinaire Mondial 2013 v Basileji a na Mezinárodní soutěži IYCC v Soulu v Jižní Korei (detailní menu vlevo). SNIP Italská národní škola pro pizzaře uspořádala v rámci své expozice první mezinárodní soutěž v pizze, která nespočívala v chuti a designu, ale v rychlosti a v přesnost pizzaře. Soutěž se skládala ze dvou nezávislých disciplín. Margherita Cup a PIZZA BALL. degustace vín od vinařství SKOPALÍK Degustace moravských i světových vín a destilátů. Cukrárna Buchalovi modelování z marcipánu Firma DOPRES degustace husích a kachních jatýrek od šéfkuchaře Jiřího Krále názorné ukázky Proč je dobré investovat do kvalitního inventáře. MIKO KÁVA představení Fairtrade kávy PURO. Odborné přednášky a semináře pro profesionály z gastronomie a hotelnictví.

12 mediální kampaň Outdoor: Billboardy a bigboardy v Praze a na hlavních silničních tazích Velkoplošná reklama - polepy tramvají PRAHA Velkoplošná LED obrazovka - Nuselský most Praha Rámečky B1 u eskalátorů v metru Autobusové zastávky Praha

13 mediální kampaň Rádia: Evropa 2, Rádio Impuls, Frekvence 1, Rádio Bonton, Rock Zone 105,9, Dance Rádio, Country rádio, Kiss komerční příloha čtvrtek 26. září 2013 DOMOV 06 Events: vernisáž, doprovodné programy, odborné konference a semináře Oborové časopisy: Rezidence, Villa, Top class, Design&Home, Topi Profesional, Culinary, Tina bydlení, Moderní byt, Můj dům, Bydlení, Stavby, Reality, Profi fl orista, Revue 50 plus, Art&Antiques, Annonce, AHR forum, Ruske Zlate Stranky, Golf, Project&Property, Gastro & Hotel profi revue, ANTISA-Vše pro dům, byt,, Kde chci bydlet, Fany info, Ona ví, GASTRO, GMF AQUAPARK PRAGUE, Grand bydlení, Grand Reality, Grand Krásná a zdravá, Recepty prima nápadů, NOVÉ BYTY A DOMY, Eko byty a domy + Stavba, Life&Style, Adresář potravinářství a gastronomie, Real City, MUZEUM GASTRONOMIE, Nové bydlení, Byty, domy, zahrady, Panel Plus, Pekař a cukrář, Praktik, Maxifashion, Fajn život, Chuť a styl, Terra, Uniform, Úklid a čištění, Dáma, Svět HORECA, Svět gastronomie Premiéry nových značek Praha se opět stane hlavním městem nábytku, a unikátních produktů interiéru, dekorací a designu. Čtvrtý ročník stále Téměř 500 vystavovatelů představí své novinky oblíbenějšího veletrhu FOR INTERIOR bude z oblasti bydlení, bytových doplňků, dekorací, probíhat v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech dárků a gastronomie. Výrobci a obchodníci Vám od čtvrtka 26. do neděle 29. září a tradičně nabídnou veletržní slevy budou k vidění nejzásadnější trendy v oblasti i výrobky na míru do vašeho interiéru. Inspirovat vás budou např. bydlení. Souběžně se uskuteční veletrhy FOR DECOR & PRESENT a FOR GASTRO & HOTEL. prezentace nejnovějších evropských trendů v sezení, obývací prostor Deníky, týdeníky, měsíčníky: MF Dnes, Lidové noviny, Ona dnes, Metro, Týden, Instinkt, Blesk, Aha!, Osmička, Devítka, Naše Praha 9, Listy Prahy 1, Letňanské listy, Pražský Telegraf, Pražský Expres Direct mail: Obesílka databáze oborových odborníků s čestnými vstupenkami Pozvání kompletní databáze klientů ABF a. s. si můžete zpříjemnit dchne každého náročného diváka výběrem nejmodernějších skřínkových sestav a konferenčních stolků, Přineste si plánky s dětmi si vyzkoušíte pracovní stolky i sportovní Architekti z Czech Deco a fotografie svých interiérů a zábavní sestavy určené do každé domácnosti. vrhem Vašeho interiéru. Teamu vám poradí s ná- Uvidíte mnohé novinky. Seznámí vás také s týmem dvaceti nejvýznam- V expozici společnosti JASYKO s.r.o. si nenechte ujít premiéru nového ných oblastech vybavení nějších dodavatelů v růz- d l 90 3D LCD TV int riérů t š h l č Direct post: Pozvání architektů, dekoratérských studií, maloobchodní sítě a reklamních společností Internet:

14 seznam vystavovatelů FOR INTERIOR A&H Invest Czech A-WebSys A.M. Verto Group AAA BYTY.CZ ABF - Young Architect Award 2013 ABSOLUTE AUDIO Agentura Mediato Albert PONSEL ALERTE Allegro Group CZ AMADEO HOLDING AmiNet ANCOR CZ ANNONCE Apperta - Moroszczuk AQUA Rain ARCH & Interier ART DESIGN CARPETS & PATCHWORKS ÁSANA, KM-SYSTÉM Asociace českých nábytkářů ASON interier BAUER MEDIA Belterra - židle, stoly Bezvaspaní.cz Bláha&Hudek BOHEMIA-PARKET BÖHM BOKNÄS / EXPATRIA BOSPOL Brouk centrum Business Media CZ By Dara Rolins Bydlení.cz Bytcentrum Byznys katalog Ruske Zlate Stranky v Cechach a Noviny Pražský Express Carelli nábytek - Sdružení M. Žemlička Cat Cut Praha CCB Centers Publishing Centrum zdravého spánku CLIPET Czech Deco Team Časopisy pro volný čas D.P.V. DADKA VRACOV Dallmayr Vending & Offi ce DELSO INTERIÉRY Design&Home, vydavatelství VALMEDIA Digestoře SIRIUS DOMESTAV Dřevojas Dřevotvar e-domicil CZ ECO-DESIGN ELKO Lighting ESPRIT BOHEMIA EUROtest Fabryka Materacy JANPOL FaKOPA FAVOUR Fine Tech FINESA nábytek FORD MOTOR COMPANY GATO GAZEL GEO CENTRUM GMF AQUAPARK PRAGUE GUTMANN kuchyňské spotřebiče H&M - zimní zahrady H-INTERIÉR Roman Hloška HAIDY HETH HL Design HORNSCHUCH CS HyperMedia Chairline export I.T. Group - Salon Cardinal in - ELIS CZ INDOOR Ing. Karel Kužela Ing. Milan Burget - dovoz a prodej Ing. Radovan Pešl INT INTERIÉRY VALÁŠEK IRE Iva Design J. W. výroba nábytku Jan Vlach Jana Pěkná JASYKO JECH CZ JELÍNEK - výroba nábytku JN Interier Česká republika Josef Čurda JPM GLOBAL INTERIO DESIGN JUSTINUS JV POHODA KANTÁTA Kaplan nábytek KING KOIL KLVAŇA - NÁBYTEK KMD PLUS KOMENDA CREATIVES KONSAVER KRBY PARMA KUCHYNĚ DIZ Life Balance LIGHT Home Lipava Living plus LK studio - Luděk Kolařík Lukor MADERO MAFRA Magnifl ex MACHALA GROUP SE Martin Čuda Martin Novák - NOMA Max-Pelle BT MEUBLE Mili design MIRLAND Mladá fronta MOBILE POINT CORPORATION MULTIMEDIA SOLUTION Nábytek Amadeus - Lusien Nábytek Brno NÁBYTEK POHODA NADOP - VÝROBA NÁBYTKU Najman Libor truhlářství NEJČI nábytek Net Press Media NEXUS GROUP NIZZA No. 1 Family NUDE Juice and Smoothie co. OCELOT International P+R, JAWA nábytek PANEL PLUS PRESS Pavel Hlobil TRUHLÁŘSTVÍ Pavel Kružík PB Interier PETER ŠÍPOŠ MILÉNIUM PF NÁBYTEK PHASE SLOVAKIA Postele STACH Postelia Pr - Aspekt International PRAKTIC Prim Príma receptář PROWORK PRÜM designové dveře Purtex RESIZE RESPEKTUS Retail Info RF HOBBY Rosendahl ROTT SAMEZALUZIE.CZ Sanoma Media CZ Sanoma Media Praha SASA interiér SEDEA SIKO KOUPELNY Siko kuchyně SOLODOOR SOMME SPA Studio spoint distribution SPYRON STARON - CZ Stavby a lešení CZ STUDIO MT-DESIGN Styltex SULTÁN SUNCOM CZ Svépomocí.cz - Pavel Tesárek Svítidla Králův Dvůr SWN Moravia Šimbera Štěpán Kos - TOPP TERRAPOLIS TOYPEX Trevira TRIANT

15 seznam vystavovatelů Tribyt Tuli.cz U.S. Rest and Shop LLC Uniform Praha UNIS-N Úsporné bydlení vaidadesign - interiérové studio VEDUCO Vespera Vilém Duchoň - výroba čalouněného nábytku VIOLA EU VOŠUP ŠUPS VV SKLO VYMONA Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Vyšší odborná škola publicistiky WATCH STAR MEDIA XBizon z-ráj Zdislav Krajewski Scarlett FOR DECOR & PRESENT 3D Dekorace A&H Invest Czech A.R.T. Media ABF ABIX Europe Absolínová Františka ADIN INTERIER - KRATOCHVÍLOVÁ D. AgroSeznam Aleš Kuchař - DARRÉ NÁCHOD ALTERA MEDIA, magazín Revue50plus ALUSI Europa AMBIT MEDIA AQUASAR - Ondřej Sarvaš Arpex ArtSen Galerie AZ Products BAKLY BDK Glass beauty LILLE Big Bang Media Big Smile Biokamin EU BKS DECOR Bohemia patchwork klub BONA CR Borse design Bradáč Pavel BRAND CONCEPT Cannabis Pharma derm CEDR group Confort Pohořal Libor COSMETICA BOHEMICA CRYSTAL B ČIPERKA D.R.E.G.S. Dallmayr Vending & Offi ce Dana Fulínová - ANTISA DANA STEINMETZOVÁ BIJOU D Daniel Teplý Darilis Business David Mokrý - SVĚT DVD Decorations DIPRO EL TRADE CZ Elinai - Helena Komárková ETEX Hořice EUROMEDIA GROUP FABOS FF Investments FINISH Firestyle Fleur imitée FLORAVIL FLOWER A & F FONTANA WATERCOOLERS GATEX - Alena DOLEŽALOVÁ GD design Glasstech GRAND PRINC MEDIA GravoTech H&D H-commodity H.S.H Sport Hana Šlocarová Helena Silberová Chaudry&Goraya IN-spirace INDUSTRIALITY - Lukáš Rais INFRAME - Gisela Micková Ing. Martina Černá - malované hedvábí Ing. Petr Jandík Interdesign INTERIÉR DE L ART IPSAL ČR irobot Ivana Jandová - Vánoční ozdoby Ivana Luxemburková - Kapradina Ivona Matýsová Jan Hybler Janna Palle - esoterické a dekorativní svíčky Jannai Jaroslav Dobeš JBX Promotion JEES Jindra Holovská Jiří Novák Jitka SVOBODOVÁ K-Square Karel Kramer - ICECUBEBAR.CZ KENO elektro&design KERAMIKA DUB Keramika K+M Strunovi Klub panenky ČR Krásné věci - V. Rottová Kristen KUNDRÁT JAROSLAV - řezbářský atelier MILIJARDA Kupelna La Moda La-Vin Lampyris Látky Červený LUIS Decoration MANFRED LINDNER Manufaktura Vála MarLen Martin Patřičný MEDIABOX Mgr. Martin Harasim MIDAR cz Michaela Zvarová Mikolášek Pavel Miloslav Jahoda Minas Gerais Czech Republic Mixtee velkoobchod MK - mont illuminations MM Media My Gastro Nestlé Česko - brand Nescafé Dolce Gusto New Rainbow Gems NIVASAŽA TRADE OBHAJOBA PASTELKY Ondřej Homolka Orifl ame - Ing. Milena Votavová Pasoon gems PATCH - DESIGN, Simona Šujanská Pavel Ciml - CIMEX Pavel Horáček Postaráme se Prague Patchwork Meeting Pražská vydavatelská společnost PROBAEQ Profi media.cz Proum R.G.I. PLUS RAMZED REMATIS Říha Vladimír - EVK SAI CZECH COTTON Sajavati SANNY TEA Sanybet SELENE SCHELLEX Schweizer International Simmy SKLO PETR SMALT SPOOON & CO. Stanislav Vácha StarDeco Šiba Plus Škorpilová Hana Tapetujte Tilesnmats TR FASHION UNIDAX UNIPRO-CZECH VAVEX 1990 VOPE design VORWERK CS VVG Studio WM Profi WS Handicap Xeolen ZDEKOR - Ing. Zdeňka Chmelařová Zelený strom - Stanislav Volek Zuzana Schubertová - Epes Rádes FOR GASTRO & HOTEL 1. Press Real Group AHABA Haushalt Almeco AQUA-SUN Asociace hotelů a restaurací České republiky ASOCIACE KUCHAŘŮ A CUKRÁŘŮ ČR ASP CZECH BALMETO CZ BcB BCC-CZECH BUDŽAK - STOBIWINERY Buchal František, Dekorační ozdoby z cukru CAFÉ SELENA CANDOLA - vášeň pro stolování Care Trade Cortina Park - Gastro & Hotel profi revue CZECH CARVING STUDIO Česká barmanská asociace Diversey Česká republika Domanský Fany Info REVUE - FANY Gastroservis Fraikin Česká republika Frigotherm FURNITURE GAPA MB Gastro-obaly GASTROART CZ Gastropress GEO CENTRUM Gessler GLOBAL CARE GO IN AUSTRIA GOLEM Slaný HAIER - výhradní zastoupení pro ČR - FAST ČR Hanna Maria Tomášková HOTEL TIME HYGOTREND ILLE Papír Service IMESO Ing. Martin Petrů - OFFIM INTERIÉRY INPHA IMPORT - velkoobchod hotelovým nábytkem InterGast ISMC Bohemia KAMENNÝ-KOBEREC.eu Kamnářství - Rynda Karavan Centrum HYKRO KDS Sedlčany, nožířské výrobní družstvo Koberce K+K LÁZNĚ JUPITER LUPUS Producent Mebli Krystyna Hyla M-ex Production MAKRO Cash & Carry ČR MEDIA/ST MEDIATEL Miko Káva FAIR TRADE MP TOBACCO MUZEUM GASTRONOMIE Nabytek-24.cz NAMA NIKAL Objekta ORS Pardubický perník JaJa Pardubice Pekař a cukrář PEKASS Pivovar Holba POS Experts Prem!um Gastro by potten & pannen Profi cook QUALITOP Reklamní agentura SHOT, s.r.o. Renata Kalábová - výroba nábytku RETIGO Robers - ručně kovaná svítidla RUDAN Import/Export Sara Lee Czech Republic SCA Hygiene Products - TORK SHP BOHEMIA SITRABO SKALNÍ VODA FROMIN s.r.o. v likvidaci SNIP SCUOLA NAZIONALE ITALIANA PIZZAIOLI Sola Switzerland EU STEVEN INVEST Střední odborné učiliště gastronomie Sunny Spa Světová Vína T&M CREATIVE TeS, Chotěboř Testo TPC TUSO UCS-CZ UNIPRO-CZECH UNITED SERVICES UNOX DISTRIBUTION V.N.D. VECTOR INTERNATIONAL VINICOLA VVG Studio Vydavatelství MAC Winterhalter Gastronom WM Profi WPremium event Yokla ZEPTER INTERNATIONAL ZMRZLINÁRNA H.V. Schwarzkopf

16 Ředitelka obchodního týmu Ing. arch. Maria Wohlrabová tel.: mobil: fax: Manažerka veletrhu FOR INTERIOR FOR FURNITURE Ing. Daniela Boučková tel.: mobil: fax: Manažerka veletrhu FOR DECOR&PRESENT FOR HABITAT Soňa Scheeová tel.: mobil: fax: Manažerka veletrhu FOR GASTRO & HOTEL FOR OFFICE a zahraniční vztahy Milena Fernandez tel.: mobil: fax: Produkce Bc. Alexandra Wohlrábová tel.: mobil: alexandra. ZVEME VÁS NA NA JARNÍ VELETRHY FOR HABITAT 21. veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR FURNITURE 4. mezinárodní veletrh nábytku a bytového designu FOR OFFICE 4. mezinárodní veletrh kancelářského nábytku, vybavení obchodních a společenských prostor FOR GARDEN 8. mezinárodní veletrh zahradní architektury, nábytku, techniky a veřejné zeleně A NA SOUBOR PODZIMNÍCH VELETRHŮ FOR INTERIOR FOR DECOR & PRESENT FOR GASTRO & HOTEL veletrh nábytku, interiérů a designu 5. veletrh dekorací, bytových doplňků a dárků 4. veletrh gastronomického zařízení, vybavení restaurací a hotelů ABF, a. s. veletržní správa Mimoňská Praha 9 Prosek

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 21. 24. 3. 2013

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 21. 24. 3. 2013 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA www.abf.cz 21. 24. 3. 2013 ÚVODNÍ SLOVO Termín konání: 21. 24. března 2013 místo konání: PVA EXPO PRAHA Organizátor: ABF, a.s. Počet vystavovatelů: 592 Návštěvnost: 36 296 Čistá výstavní

Více

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 17. 20. 3. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY. www.abf.cz

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 17. 20. 3. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY. www.abf.cz ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA www.abf.cz 17. 20. 3. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY Termín konání: 17. 20. března 2011 Místo konání: Pražský veletržní areál Letňany Organizátor: ABF, a.s. Soubor veletrhů: Počet

Více

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. 15-18 9 2011 Výstaviště Praha - Holešovice. www.tendence.eu www.bonexpo.cz. nábytek - osvětlení - stolování - kuchyně

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. 15-18 9 2011 Výstaviště Praha - Holešovice. www.tendence.eu www.bonexpo.cz. nábytek - osvětlení - stolování - kuchyně ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA nábytek - osvětlení - stolování - kuchyně spotřebiče - podlahy - dekorace - textil 15-18 9 2011 Výstaviště Praha - Holešovice www.tendence.eu www.bonexpo.cz 16. mezinárodní veletrh interiéru

Více

ABSCHLUSSBERICHT. www.abf.cz. 17. 20. März, 2011 Prager Messegelände Letňany

ABSCHLUSSBERICHT. www.abf.cz. 17. 20. März, 2011 Prager Messegelände Letňany ABSCHLUSSBERICHT www.abf.cz 17. 20. März, 2011 Prager Messegelände Letňany Termin: 17. 20. März 2011 Ort: Prager Messegelände Letňany Organisator: ABF, a.s. Komplex der Messen: Ausstelleranzahl: 535 Ausstellerfläche

Více

Představení 5. mezinárodního veletrhu gastronomie, hotelového a restauračního zařízení

Představení 5. mezinárodního veletrhu gastronomie, hotelového a restauračního zařízení Představení 5. mezinárodního veletrhu gastronomie, hotelového a restauračního zařízení - termín konání: 1.- 4.10.2015, místo konání: PVA EXPO PRAHA v Letňanech - jediný největší odborný veletrh v regionu

Více

5. VELETRH PRO PLNOHODNOTNÝ AKTIVNÍ ŽIVOT ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.forsenior.cz 31. 3. 3. 4. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY

5. VELETRH PRO PLNOHODNOTNÝ AKTIVNÍ ŽIVOT ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.forsenior.cz 31. 3. 3. 4. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY 5. VELETRH PRO PLNOHODNOTNÝ AKTIVNÍ ŽIVOT ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA www.forsenior.cz 31. 3. 3. 4. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY ÚVODNÍ SLOVO FOR SENIOR Termín konání: 31. 3. 3. 4. března 2011 Místo konání:

Více

MOTOCYKL/MOTOCYKEL. Vystavovatel a návštěvník spojené nádoby bez jednoho ani druhého není kvalitní akce

MOTOCYKL/MOTOCYKEL. Vystavovatel a návštěvník spojené nádoby bez jednoho ani druhého není kvalitní akce Salima sleduje trendy v potravinářství (str. 2) Kalendáře veletrhů v ČR a zahraničí únor až duben 2008 (str. 10, 12, 13) Pozvánka na jarní veletrhy Incheby Praha a Bratislava (str. I VIII) Redakce je čestným

Více

ČESKOMORAVSKÉ. 5 6/2006, roč. 13 9 Kč

ČESKOMORAVSKÉ. 5 6/2006, roč. 13 9 Kč Kalendáře veletržních organizací z ČR a ze zahraničí na rok 2007 Fenomén České Budějovice, str. 8 ČD nabízejí vystavovatelům služby z domu do domu, str. 3 Jarní Pragointeriér ve zcela nové podobě, str.

Více

Bc. Miroslav Kubec, šéfkuchař hotelu InterContinental Praha, prezident Asociace kuchařů a cukrářů ČR, WACS kontinentální ředitel pro Střední Evropu

Bc. Miroslav Kubec, šéfkuchař hotelu InterContinental Praha, prezident Asociace kuchařů a cukrářů ČR, WACS kontinentální ředitel pro Střední Evropu 3/2011 ročník IV. ověřený náklad Bc. Miroslav Kubec, šéfkuchař hotelu InterContinental Praha, prezident Asociace kuchařů a cukrářů ČR, WACS kontinentální ředitel pro Střední Evropu NÁŠ HOTEL JE MEZINÁRODNÍ

Více

HRAJÍCÍ KAPITÁN. Martin Bušek TRENDY JINÉ CHUTĚ I VÍCE ZODPOVĚDNOSTI PÁLIVÁ LILIE JARNÍ CIBULKA HLAVNĚ (NEŘÍKEJTE?) ZDRAVĚ

HRAJÍCÍ KAPITÁN. Martin Bušek TRENDY JINÉ CHUTĚ I VÍCE ZODPOVĚDNOSTI PÁLIVÁ LILIE JARNÍ CIBULKA HLAVNĚ (NEŘÍKEJTE?) ZDRAVĚ MAGAZÍN PROFESIONÁLNÍ GASTRONOMIE číslo číslo 1/2013 2/2012 ročník ročník II I TRENDY JINÉ CHUTĚ I VÍCE ZODPOVĚDNOSTI PÁLIVÁ LILIE JARNÍ CIBULKA HLAVNĚ (NEŘÍKEJTE?) ZDRAVĚ MODERNÍ GASTRONOMIE POD SNĚŽKOU

Více

že jsme uspěli ve výběrovém řízení na vydávání oficiálního časopisu Asociace kuchařů a cukrářů České republiky MINUTKA, a tak od jara 2012 pro vás

že jsme uspěli ve výběrovém řízení na vydávání oficiálního časopisu Asociace kuchařů a cukrářů České republiky MINUTKA, a tak od jara 2012 pro vás editorial Vážení čtenáři, tímto vydáním vítáme nový ročník GASTRO TOUR, ale zároveň se loučíme s časopisem GASTRO MAGAZÍN v jeho dosavadní podobě. Je pro nás ctí, že jsme uspěli ve výběrovém řízení na

Více

1/2011 ročník IV. Petr Kadeřábek, Mistr kávy 2010 UNOX SEZONA LEDU ZAČÍNÁ HOTEL & RESTAURANT QUALITY

1/2011 ročník IV. Petr Kadeřábek, Mistr kávy 2010 UNOX SEZONA LEDU ZAČÍNÁ HOTEL & RESTAURANT QUALITY 1/2011 ročník IV. NEODVÁDÍM POZORNOST OD PODSTATY KÁVY KÁ VY Petr Kadeřábek, Mistr kávy 2010 ný ověře nákla d OHLÉDNUTÍ ZA ÚSPĚCHEM ODBORNÝCH GASTRONOMICKÝCH PREZENTACÍ VAŘÍME V KONVEKTOMATU UNOX ATRAKTIVNÍ

Více

VELETRHŮ. adresář termíny zajímavosti. www.euroexpo.cz

VELETRHŮ. adresář termíny zajímavosti. www.euroexpo.cz 1PŘEHLED VELETRHŮ 52015 adresář termíny zajímavosti www.euroexpo.cz České oficiální účasti na mezinárodních veletrzích a výstavách v zahraničí v roce 2015, podporované Ministerstvem průmyslu a obchodu

Více

závěrečná zpráva 2014 final report 2014

závěrečná zpráva 2014 final report 2014 TOP GASTRO & HOTEL. mezinárodní veletrh gastronomie a zařízení pro hotely a restaurace th International Fair of Gastronomy and Equipment for Hotels & Restaurants závěrečná zpráva 2014 final report 2014

Více

01/2009 ročník II. Ing. Jan Přindiš, projektant společnosti G-team. ověřený náklad 15 000 ks (prosinec 2008)

01/2009 ročník II. Ing. Jan Přindiš, projektant společnosti G-team. ověřený náklad 15 000 ks (prosinec 2008) 01/2009 ročník II. Rasmus Vingaard Larsen šéfkuchař a produktový manažer společnosti HOUNÖ KONVEKTOMATY ŠETŘÍ ENERGII, ČAS A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ VARNÝ BLOK JE SRDCEM KUCHYNĚ Ing. Jan Přindiš, projektant

Více

15. 19. 9. 2015. představení veletrhu. www.forarch.cz 26. MEZINÁRODNÍ STAVEBNÍ VELETRH ENERGETICKÁ NÁROČNOST BUDOV

15. 19. 9. 2015. představení veletrhu. www.forarch.cz 26. MEZINÁRODNÍ STAVEBNÍ VELETRH ENERGETICKÁ NÁROČNOST BUDOV 26. MEZINÁRODNÍ STAVEBNÍ VELETRH Hlavní téma veletrhu: ENERGETICKÁ NÁROČNOST BUDOV představení veletrhu Souběžně probíhající veletrhy: FOR THERM FOR WOOD BAZÉNY, SAUNY & SPA FOR WASTE & WATER www.forarch.cz

Více

Zdar ma 2/2007 V. roč ník. Gas tro no mický čtvrtletník

Zdar ma 2/2007 V. roč ník. Gas tro no mický čtvrtletník Zdar ma V. roč ník Gas tro no mický čtvrtletník SEZNAM INZERENTŮ FANY INFO Alika... str. 41 Almeco... str. 44 Ardo Mochov... str. 22 Coca Cola Beverages ČR... str. 17 František Buchal... str. 36 František

Více

závěrečná zpráva art & interior 2008

závěrečná zpráva art & interior 2008 9. ročník komplexu výběrových mezinárodních výstav moderního designu nábytku, svítidel, architektury a developmentu 9. 12. října 2008 Z Á V Ě R E Č N Á Z P R Á V A 1 OBSAH: 1. statistické údaje a základní

Více

výrobní družstevnictví

výrobní družstevnictví 11/2011 l MĚSÍČNÍK l ROČNÍK 57 l CENA 20 Kč výrobní družstevnictví časopis českých a moravských výrobních družstev LIDOVÁ TVORBA slaví 75 let vzniku Český patron 2010 MODĚVA Konice business kostým Veletrhy:

Více

SOUBOR VELETRHŮ 15. VELETRH BYDLENÍ, NÁBYTKU, VYBAVENÍ INTERIÉRŮ A BAZÉNŮ 2. VELETRH ZAHRADNÍ ARCHITEKTURY, NÁBYTKU A TECHNIKY

SOUBOR VELETRHŮ 15. VELETRH BYDLENÍ, NÁBYTKU, VYBAVENÍ INTERIÉRŮ A BAZÉNŮ 2. VELETRH ZAHRADNÍ ARCHITEKTURY, NÁBYTKU A TECHNIKY SOUBOR VELETRHŮ 15. VELETRH BYDLENÍ, NÁBYTKU, VYBAVENÍ INTERIÉRŮ A BAZÉNŮ 2. VELETRH ZAHRADNÍ ARCHITEKTURY, NÁBYTKU A TECHNIKY 4. VELETRH POTŘEB PRO DĚTI 2. VELETRH PRO PLNOHODNOTNÝ AKTIVNÍ ŽIVOT VE ZRALÉM

Více

Sphere card. www.sphere.cz

Sphere card. www.sphere.cz Sphere card www.sphere.cz Počty obchodních míst v ČR 600 Bydlení 700 Cestování a ubytování Gastronomie 350 Sport a volný čas 800 Móda a doplňky 600 Péče o tělo 600 Více než 9 000 obchodních míst v ČR a

Více

KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ FOR HABITAT FOR FURNITURE FOR OFFICE FOR GARDEN BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY OBSAH: UZÁVĚRKA: 14. 2.

KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ FOR HABITAT FOR FURNITURE FOR OFFICE FOR GARDEN BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY OBSAH: UZÁVĚRKA: 14. 2. OBJEDNÁVKOVÝ KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE FOR HABITAT FOR FURNITURE FOR OFFICE FOR GARDEN BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY OBSAH: 1 Důležitá upozornění 2 Objednávka parkování, vjezdu, vystavovatelských a montážních

Více

VELETRH CHOVATELSKÝCH POTŘEB PRO DOMÁCÍ ZVÍŘATA ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.for-pets.cz 31. 3. 3. 4. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY

VELETRH CHOVATELSKÝCH POTŘEB PRO DOMÁCÍ ZVÍŘATA ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.for-pets.cz 31. 3. 3. 4. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY VELETRH CHOVATELSKÝCH POTŘEB PRO DOMÁCÍ ZVÍŘATA ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA www.for-pets.cz 31. 3. 3. 4. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY ÚVODNÍ SLOVO FOR PETS Termín konání: 31. 3. 3. 4. 2011 Místo konání: Pražský

Více

Projekt OP VK Aktivní výukou ke kvalitě vzdělávání, reg. č.: CZ.1.07/1.1.32/02.0054 EVALUAČNÍ STUDIE

Projekt OP VK Aktivní výukou ke kvalitě vzdělávání, reg. č.: CZ.1.07/1.1.32/02.0054 EVALUAČNÍ STUDIE EVALUAČNÍ STUDIE Projektu OP VK Aktivní výukou ke kvalitě vzdělávání KA 02 Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.32/02.0054 Autorky: PaedDr. Marta Malcová, ředitelka SOŠ a SOU a manažerka projektu Ing.

Více

FÓRUM. Trendy hotelového designu. Charitativní akce hotelů PRO SI N EC 2013 Z P R AVO DA J A S O C I AC E H OT E L Ů A R E S TA U R AC Í Č R

FÓRUM. Trendy hotelového designu. Charitativní akce hotelů PRO SI N EC 2013 Z P R AVO DA J A S O C I AC E H OT E L Ů A R E S TA U R AC Í Č R OB1213_AHRzpravodaj:Sestava 1 15.12.2013 21:40 Stránka 1 FÓRUM PRO SI N EC 2013 Z P R AVO DA J A S O C I AC E H OT E L Ů A R E S TA U R AC Í Č R Trendy hotelového designu Charitativní akce hotelů Výroční

Více

Zdarma 4/2005 III. ročník. Katalog informací pro gastronomii

Zdarma 4/2005 III. ročník. Katalog informací pro gastronomii Zdarma 4/2005 III. ročník Katalog informací pro gastronomii Úvodní slovo Str. 2 Dalibor Gondík: Nejlepší restaurace je doma a nejlepší kuchař je tím pádem Opičák! Str. 6 Novinky Str. 9 Vydařená oslava

Více

SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE

SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE Obsah: 1 Plánek PVA 2 Organizační pokyny 3 Produkční služby a/ Parkovací karta do areálu b/ Jednodenní parkovací karta c/ Parkovací lístek pro partnery d/

Více

Food festival v Luhačovicích. Máte rádi kávu? Týden kávy se blíží. Slovácké slavnosti vína a otevřených památek v Uherském Hradišti

Food festival v Luhačovicích. Máte rádi kávu? Týden kávy se blíží. Slovácké slavnosti vína a otevřených památek v Uherském Hradišti Ročník 6./Číslo 4. Průvodce dobrého jídla, pití a zábavy srpen září 2014 aktuálně Food festival v Luhačovicích Slovácké slavnosti vína a otevřených památek v Uherském Hradišti rozhovor Máte rádi kávu?

Více