B A N K E T N Í A K O N F E R E N Č N Í S L U Ž B Y

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "B A N K E T N Í A K O N F E R E N Č N Í S L U Ž B Y 2 0 1 5"

Transkript

1 B A N K E T N Í A K O N F E R E N Č N Í S L U Ž B Y

2 LOKALITA: Moderní obchodní centrum Prahy POKOJE: 458 designových pokojů KONFERENČNÍ SÁLY: 15 variabilních sálů KONTAKT Tel: andel s Hotel Prague: Stroupežnického 21, CZ Prague 5 angelo Hotel Prague: Radlická 1g /3216, CZ Prague 5 On-line poptávka: andel s Hotel Prague a andel s Suites Prague Čtyřhvězdičkový designový andel s Hotel and Suites Prague nabízí stylové ubytování v blízkosti historického centra Prahy. Umístění hotelu vyhoví nárokům obchodní klientely i turistů. Exkluzivní studia a apartmány s hotelovými službami přináší do oblasti ubytování nový, svěží koncept. Interiéry hotelu a suitů navrhli přední britští architekti a designéři Jestico + Whiles, kteří v roce 2002 za projekt andel s Hotel Prague obdrželi světovou cenu FX International Interior Design Award. Pokoje: 239 pokojů celkem v andel s Hotel 231 superior pokojů 4 Junior suitů 4 Senior suitů 51 studií a apartmánů v andel s Suites angelo Hotel Prague Designový angelo Hotel Prague se nachází v nové moderní čtvrti Smíchov, v blízkosti historického centra Prahy a v sousedství andel s Hotel Prague. Pro interiér tohoto unikátního čtyřhvězdičkového designového hotelu jsou typické především kontrasty barev. Designérka interiérů, Veronika Jurkowitsch, zde použila pestrou paletu odstínů černé, korálově červené, žluté a bílé barvy. Barevnou harmonii vhodně dotváří orientální nábytek a doplňky. Pokoje: 163 superior pokojů a 5 suitů

3 Konferenční centrum Konferenční prostory: Meeting I (1. patro): Meeting II (přízemí): Meeting III (přízemí): Opal, Topaz, Quartz, Sapphire, Crystal Ruby I, II, III Moldavite A+B, Onyx A+B Konferenční prostory v andel s Hotel Prague (Meeting I+II) nabízejí celkovou plochou 650 m² tvořenou 15-ti konferenčními sály. Největší sál má kapacitu až 350 osob. Prostory mají pohyblivé stěny a mohou být spojovány či rozdělovány přesně podle Vašich potřeb. Sály jsou vybaveny nejmodernější audiovizuální a multimediální technikou a mají denní světlo. Unikátním prostorem pro nejrůznější slavnostní události či setkání do 20 osob je prosklený salonek Crystal s výhledem na pěší zónu Piazzu. Hotelové apartmány mohou být také využity pro menší jednání nebo jako break-out rooms. Maximální kapacita apartmánu je 16 lidí v uspořádání do bloku. Ceny pronájmů jsou k dispozici na vyžádání. Meeting III se nachází v sousedícím hotelu angelo. Hotely andel s a angelo tak tvoří ucelený hotelový komplex. Konferenční centrum hotelu angelo disponuje celkovou kapacitou 362 m² a zahrnuje 4 konferenční místnosti a salonek Prisma, který může být využit také pro menší konference nebo jako break-out rooms. Přilehlé multikino umožňuje další konferenční využití až pro 300 osob. Všechny konferenční místnosti nabízejí: Individuálně nastavitelnou klimatizaci, vysokorychlostní připojení k internetu Datové připojení pro PC a TV LCD kontrolní panel Dataprojektor a plátno zabudované ve stropě Denní světlo Bezbariérový přístup

4 MEETING I. v andel s Hotel Prague Restaurace Delight je k pronajmutí exkluzivně od h do 0.00 h každý den za cenu 2000,-. Maximální kapacita restaurace je 220 míst k sezení. Foyer je možné pronajmout na různé výstavy za 10 / 1 m 2 / den. Účel a způsob výstavy musí být předem schválen managementem hotelu. Sál m2 1. patro Škola Divadlo Blok U Cocktail Banket DAY LIGHT Půl den Celý den Opal ANO Topaz ANO Quartz ANO Sapphire ANO sály (spojené) ANO sály (spojené) ANO sály (spojené) ANO Crystal ANO Sapphire a NE Sapphire b ANO Inspiration ANO Creation ANO Innovation ANO Počty osob pro uvedené konferenční uspořádání vychází z maximální kapacity místností, tj. 3 osoby na jeden banketní stůl. Výška stropů v sálech je 3,6 m.

5 MEETING II. v andel s Suites Prague Vnitřní stěny konferenčního centra jsou pohyblivé. Prostor lze rozdělit dle přání klienta. Celková plocha má rozlohu 250 m 2. Sál m 2 Denní světlo Půl den Celý den Přízemí Škola Divadlo Blok U Cocktail Banket Ruby I NE Ruby II NE Ruby III ANO Ruby I.+II NE Ruby I.+II + breakout rooms propojeno ANO Break-out Motivation ANO Evolution ANO Solution ANO Ballroom Celá plocha ANO Počty osob pro uvedené konferenční uspořádání vychází z maximální kapacity místností, tj. 3 osoby na jeden banketní stůl. Výška stropů v sálech je 2,8 m.

6 MEETING III. v angelo Hotel Prague Foyer je možné pronajmout na různé výstavy za 10 / 1 m 2 /den. Účel a způsob výstavy musí být předem schválen managementem hotelu. Restaurace Sunlight, která je umístěna v prostorách hotelu angelo, je k pronajmutí exkluzivně od h do 0.00 h každý den za cenu 2000,-. Maximální kapacita restaurace je 120 míst k sezení Kapacita salonku Prisma, který je oddělitelnou částí restaurace, je popsána níže v tabulce. Sál m 2 Denní světlo Půl den Celý den Sál Škola Divadlo Blok U Cocktail Banket Moldavite A ANO Moldavite B ANO Onyx A ANO Onyx B ANO Moldavite ANO Onyx ANO Onyx+foyer ANO Ballroom Celá plocha ANO Prisma ANO Počty osob pro uvedené konferenční uspořádání vychází z maximální kapacity místností, tj. 3 osoby na jeden banketní stůl. Výška stropů v sálech je 3,8 m.

7 Konferenční balíčky BUSINESS 65 za osobu a den obsahuje uvedené služby: Pronájem hlavního konferenčního sálu Překapávaná káva, čaj, voda (celý den neomezeně) Minerální voda v hlavním konferenčním sále (neomezeně) Ranní kávová přestávka obsahující moučníky (2 na osobu) a ovoce, džus Obědový bufet (výběr šéf kuchaře), 2 nealkoholické nápoje, překapávaná káva a čaj Odpolední kávová přestávka obsahující moučník (1 na osobu), sendvič (1 na osobu) a ovoce, džus Základní konferenční vybavení (dataprojektor, plátno, 1 flipchart, bloky, pera, WiFi připojení k internetu garantováno pro maximálně 10 uživatelů na 1 konferenční sál) Půldenní balíček bez jedné kávové přestávky: 60 na osobu a den. DeLuxe 80 za osobu a den obsahuje uvedené služby: Pronájem hlavního konferenčního sálu Překapávaná káva, čaj, voda (celý den neomezeně) Minerální voda a nealkoholické nápoje v hlavním konferenčním sále (neomezeně) Ranní kávová přestávka obsahující moučníky (2 na osobu) a ovoce, džus Obědový bufet dle Vašeho výběru z našich návrhů vždy obohacené o life cooking, 2 nealkoholické nápoje, překapávaná káva a čaj Odpolední kávová přestávka obsahující moučník (1 na osobu), sendvič (1 na osobu) a ovoce, džus Recepce (výběr jedné z nabídek uvedených níže): 1. Welcome drink (sekt, džus) a kanapky (3ks osoba) NEBO 2. Číše vína ( house wine ) a finger food (3ks osoba) NEBO 3. Open Bar 1 hodina (výběr nealko nápojů (Cola, Fanta, Sprite, Tonic, džus), pivo, bílé a červené víno ( house wine ), perlivá a neperlivá voda) Základní konferenční vybavení (dataprojektor, plátno, 1 flipchart, bloky, pera, WiFi připojení k internetu garantováno pro maximálně 10 uživatelů na 1 konferenční sál) Balíčky lze využít pro minimálně 30 osob na jeden konferenční sál.

8 Kávové přestávky Sweet 8 Překapávaná káva, čaj, voda, džus 2 kusy moučníku nebo sladkého pečiva, ovoce Snack 12 Překapávaná káva, čaj, voda, džus Výběr 2 sendvičů, ovoce Welcome 5 Překapávaná káva, čaj, voda, džus Croissant Drink 4 Překapávaná káva, čaj, voda, džus Picnic 10 Překapávaná káva, čaj, voda, džus 1 sendvič a 1 kus sladkého pečiva, ovoce I Prefer 16 Překapávaná káva, čaj, voda, džus 2 sendviče z ciabaty nebo bagelu, 1 kus sladkého pečiva, proužky syrové zeleniny s výběrem omáček, ovoce Na požádání připravíme další tematické kávové přestávky. Ceny jsou uvedeny za osobu a 30 minut Speciální nabídky Dort s logem Ke kávové přestávce si můžete přiobjednat dort s logem Vaší konference nebo Vaší společnosti. Lekce vaření Můžete se navečeřet a ještě se naučit vařit! K dispozici jsou také nápoje a sálátový bar. Barmanské lekce Pochutnejte si na drinkách, které si sami připravíte! Dále je k dispozici finger food a bar s nealko nápoji. Ceny jsou na vyžádání.

9 Catering Obchodní snídaně Snídaně v konferenční místnosti se podává minimálně pro 30 osob. 22 na osobu Finger Food 10 / 5 kusů / osoba 18 / 10 kusů / osoba Lehký oběd na osobu Lunch To Go (oběd s sebou) Bageta se šunkou, sýrem a salátem, minerální voda (0,5l), jablko, banán, čokoládová tyčinka, cereální tyčinka. 15 na osobu Konferenční Bufet na osobu Konferenční Bufet 5 (český) 35 na osobu Konferenční Bufet 6 (italský) 35 na osobu Konferenční Bufet 7 (středozemní) 35 na osobu Konferenční Bufet 8 (Asie) 65 na osobu 3-chodové menu 30 na osobu 4-chodové menu 35 na osobu 5-chodové menu 40 na osobu Na požádání připravíme další tematické akce a menu. Bufet se nabízí pro skupiny o minimálně 20ti osobách. Extra příplatek 15 /osoba v případě bufetu podávaném po 23:00.

10 Nápoje Welcome Drink / 6 za osobu Sklenička sektu, džus, voda Nápojový balíček / 14 za osobu Výběr ½ lahve bílého a červeného vína ( house wine ) nebo 4 nealkoholické nápoje nebo 4 sklenice piva, minerální voda, překapávaná káva a čaj Open Bar 14 za osobu / 1 hodina 20 za osobu / 2 hodiny Výběr nealko nápojů (Cola, Fanta, Sprite, Tonic, džus), pivo, bílé a červené víno ( house wine ), perlivá a neperlivá voda. Kanapky Podávané teplé nebo studené, slané nebo sladké dle Vašeho přání. Můžete si vybrat z naší nabídky: 3 kusy na osobu 8 na osobu 5 kusů na osobu 10 na osobu 10 kusů na osobu 18 na osobu Nápojový list NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE Coca-Cola, Coca-Cola Light, Fanta, Sprite, Tonic 0.33 l 79 CZK Džus (Pomeranč, Jablko, Multivitamin, Grapefruit, Broskev, Tomato) 0.2 l 79 CZK Bonaqua (minerální voda) 0.33 l 75 CZK Ice Tea 0.25 l 79 CZK Red Bull (energy drink) 0.25 l 120 CZK TEPLÉ NÁPOJE Čaj - šálek 0.2 l 70 CZK Překapávaná káva - šálek 0.2 l 70 CZK Překapávaná káva - konvice 0.5 l 120 CZK ALKOHOLICKÉ NÁPOJE Lahvové pivo (Pilsner Urquell) 0.33 l 80 CZK Točené pivo 0.5 l 99 CZK Šumivé víno (Bohemia sekt) 0.15 l 150 CZK Šumivé víno (Bohemia sekt) 0.75 l 590 CZK Korkovné je účtováno v případě, že má klient vlastní nápoje, a to ve výši 5 / osoba.

11 Banketní vína STANDARDNÍ VÍNA ( house wine ) Gruner Veltliner, Green! PEPP Ewald Gruber, Rakousko 490 CZK Zářivě slámové žluté, aroma jablka a hrušky, jasný požitek z pití, chuť citrusu na patře, jemné zakončení. Blauer Zweigelt, RED! PEPP Roschitz, Rakousko 490 CZK Víno s vůní sladkého ovoce a lesních plodů. PREMIOVÁ VÍNA Carnuntum Cuvée Weingut Netzl, Göttlesbrunn / Carnuntum Minerální kořenité aroma, křemenitý základ na pozadí ovoce; uměřená síla na patře, v chuti koření, ovoce a taniny v elegantní kombinaci (alk. 13,5%) Weißburgunder Stoitzenberg Weingut Neuhold, Eggenburg / Weinviertel 690 CZK 580 CZK Ořechové aroma podbarvené něžnou vůní sena a ovoce; harmonická kyselinka, elegantní závěr (alk. 12,5%) MORAVSKÁ VÍNA Rulandské šedé Nové Vinařství, a.s., Drnholec / Morava Zelenožluté víno s minerální, citrusovou vůní. Chuť je lehce pomerančová; dochuť je zemitá až minerální (alk.12 %) Svatovavřinecké Vinařství Špalek, Nový Šaldorf / Morava 735 CZK 635 CZK Víno rubínově červené barvy, s vůní a chutí švestek (alk. 12,5%) Změna vyhrazena. Doba objednání prémiových a moravských vín je minimálně 7 dnů.

12 Technické vybavení Audio zařízení Cena za den / kus v Ozvučení pro maximálně 5 mikrofonů na půlden (max. 4 hod.) od 200 Ozvučení pro maximálně 5 mikrofonů na den (max. 8 hod) od 350 Výše uvedené ceny jsou platné pouze při použití hotelové techniky. Cena zahrnuje instalaci a deinstalaci Mikrofon drátový, bezdrátový od 30 Mikrofon hlavový, klopový od 35 CD od 30 Video zařízení Cena za den / kus v Data projektor nebo Plazma TV 100 nebo monitor (max. 8 hodin) od 240 Zpětný projektor od 30 Plátno (přední) vestavěné nebo max. 200 cm x 200 cm od 30 DVD od 40 Video od 30 Kamera od 150 Internet Cena v Wi-Fi, 256 Kb/s (max. 5 počítačů na konf. místnost) zdarma Wi-Fi nebo LAN 256 Kb/s za 24 hod 15 Navýšení rychlosti Na vyžádání ISDN - max. 3 linky, 64 kb/s - jednotka (dle destinace) 0,3 Prezentační a kancelářské potřeby Cena za den / kus v Flipchart od 20 Magnetická tabule od 40 Vizualizér od 100 Bezdrátový ovladač prezentace (vč. laserového ukazovátka) od 15 Řečnický pult od 40 Pódium (skirt, kus 1x2m, výška 40 cm) od 50 Folie od 3 Jmenovky od 2 Foto kopie A4 ČB od 0,30 Foto kopie A4 barva od 0,50 Notebook od 140 Kopírovací stroj od 140 Fax (A4) od 45 Tiskárna od 80 Skartovačka od 25 Konferenční telefon Polycon Od 70

13 Technické vybavení a specifikace Lidské zdroje Cena za hodinu / osobu v Technická (de)instalace / asistence od 30 Technická asistence je povinná v následujících í případech: ozvučení s více než 2-ma mikrofony, překladatelská kabina, hlasovací zařízení, audio nebo video nahrávání. Technickou asistenci lze objednat na min. 4 hodiny. O víkendu, ve státní svátek nebo v noci ( 18:00 6:00) se účtuje navíc 100% ceny. Obsluha šatny (min. 4 hodiny) od 15 Hosteska (min. 4 hodiny) od 30 Administrativní asistence (min. 4 hodiny) od 30 Security (min. 4 hodiny) od 20 Pokud je částka v ceníku uvedena od konečná cena bude potvrzena na základě specifických požadavků klienta na techniku. Dále můžeme zařídit následující služby (ceny na vyžádání): Překladatelské zařízení Překladatel Navýšení rychlosti Internetu Videokonference Hlasovací zařízení Kameraman Audio a video nahrávání Vysílačka nebo mobilní telefon s lokální SIM kartou Zadní projekce vč. dekorace 100% zatemnění místnosti Světla a světelné efekty Květinové dekorace Ostatní technické informace: Maximální zatížení podlahy na konferenčních patrech je na Meeting I. 0,5t na m, Meeting II. a Meeting III. je 2t na m 2. Vhodný prostor pro výstavu vozů nebo jiných těžkých produktů je Meeting II. a Meeting III. Elektrické zásuvky na konferenčním patře jsou 240 V / 16 A a 400 V / A. Hotel Vám pomůže s Vaší zásilkou na konferenci, a to za daných podmínek: o Obdržení zásilky maximálně 7 dnů před začátkem konference o Poplatek za uskladnění se účtuje, pokud má zásilka větší rozměry než 1x1x1 m o Pro Vaše zásilky používejte následující adresy: andel s Hotel Prague: Stroupežnického 21, Praha 5, CZ angelo Hotel Prague: Radlická 1g, Praha 5, CZ o Zásilku řádně označte: jméno akce + klienta, datum akce, umístění (konf. místnost) a připojte prohlášení, že se jedná o materiál na konferenci bez komerční hodnoty.

14 Aktivity ve volném čase a okolí hotelu 4-star de luxe andel s Hotel Prague a angelo Hotel Prague je stylová volba pro Váš pobyt. Hotely se nachází ve velmi pěkné obchodní části Prahy, která je velmi oblíbená díky vynikajícím možnostem nákupů. V okolí hotelů můžete najít mnoho kvalitních restaurací, barů a dalších možností jak trávit volný čas například kino, jeden z největších pivovarů Staropramen, sportovní vyžití aj. Historické centrum Prahy jako Karlův most nebo Václavské náměstí je vzdáleno pouhých 8 minut veřejnou dopravou. Andel s a angelo Hotel Prague se nachází v jednom spojeném komplexu s kinem Cinestar, které nabízí možnost trávení volného času sledováním filmů v originálním jazyce s českými titulky a nebo je možné kinosály využít k uspořádání speciálních konferencí pro maximálně 300 osob. Ve spojení s hotely se náš komplex stává jedním z největších konferenčních center v Praze. Další skvělou příležitostí jak strávit volné chvíle v okolí andel s a angelo Hotel Prague je návštěva Království železnic, museum železničních modelů, které sousedí s hotely přímo sousedí. Na 3100 m 2 najdete unikátní pohyblivý železniční model České republiky s modely významných staveb a míst a také můžete obdivovat kompletní ucelenou expozici Prahy na konci 20. stolení. Pokud by jste se rádi dozvěděli něco o historii a současnosti českého významného pivovaru, máte skvělou příležitost navštívit historickou varnu pivovaru Staropramen vzdálenou 5 minut chůze od andel s a angelo Hotel Prague. Součástí prohlídky je také výborná ochutnávka piva a můžete si posedět v pěkném prostředí pivního baru a koupit si různé suvenýry.

15 Prohlídka památek Rádi Vám pomůžeme s aktivitami mimo hotel. Nabízíme okružní jízdy po Praze, výlety mimo Prahu, do restaurací, organizaci kulturních a sportovních akcí a mnoho dalších. Také zajišťujeme kompletní přepravní servis. Všechny služby od přepravy v rámci Prahy tak i na dlouhé vzdálenosti a autobusové zájezdy. VELKÁ PROHLÍDKA MĚSTA Nejjednodušší způsob, jak objevovat krásné historické části Prahy, je využít služeb našich profesionálních průvodců. S touto tour získáváte 3hodinový program, který představí všechny nejvýznamnější historické a kulturní památky. Jedná se o kombinaci jízdy minibusem a pěší prohlídky města. Od 28,5 za osobu VEČEŘE NA LODI Během této 3,5 hodiny dlouhé plavby, budou naši profesionální průvodci představovat krásy Prahy z jiného pohledu. Z paluby lodi uvidíte ještě více. Můžete se také těšit na chutnou večeři formou bufetu na lodi, která zahrnuje studené sýry a masité předkrmy, tradiční českou kuchyni, teplá jídla, přílohy a dezerty. Toto je nejoblíbenější výlet našich hostů. Od 54 za osobu VÝLETY MIMO PRAHU Karlštejn Konopiště Kutná Hora Karlovy Vary Český Krumlov Terezín a další KOMPLETNÍ PŘEPRAVNÍ SERVIS Taxi po Praze i mimo Prahu Transfery z i na letiště Minibusy Autobusy Luxusní osobní přeprava (limuzíny)

BANKETNÍ MAPA AQUAPALACE HOTEL PRAGUE 2014

BANKETNÍ MAPA AQUAPALACE HOTEL PRAGUE 2014 BANKETNÍ MAPA AQUAPALACE HOTEL PRAGUE 2014 Aquapalace Hotel Prague **** S Aquapalace Hotel Prague je součástí největšího obchodně zábavního komplexu ve střední Evropě. Snadná dostupnost a moderní vybavení

Více

Where business and wellness go together...

Where business and wellness go together... BANKETNÍ MAPA AQUAPALACE HOTEL PRAGUE Where business and wellness go together... Aquapalace Hotel Prague Pražská 137, 251 01 Čestlice, Praha Východ Tel.: +420 225 108 830 e-mail: conference.mgr@aquapalacehotel.cz

Více

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Tým Hotelu Černigov

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Tým Hotelu Černigov Vaše akce je pro nás velice důležitá! Děkujeme za Váš zájem o Hotel Černigov *** hotel s ideálními prostory pro Vaše semináře, školení, konference, prezentace nebo společenské akce. Tímto si Vám dovolujeme

Více

Clarion Congress Hotel Ostrava Nabídka kongresových služeb

Clarion Congress Hotel Ostrava Nabídka kongresových služeb Clarion Congress Hotel Ostrava Nabídka kongresových služeb Popis hotelu Kategorie Mezinárodní 4* hotel se zázemím největšího hotelového kongresového sálu v moravskoslezském kraji, člen celosvětové sítě

Více

Vaše akce je pro nás velice důležitá!

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Vaše akce je pro nás velice důležitá! Děkujeme za Váš zájem o Hotel Fortuna West 3 *** hotel s ideálními prostory pro Vaše semináře, školení, konference, prezentace nebo společenské akce. Tímto si Vám

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce Lokalita HOTEL Orea Hotel Pyramida je nejen kongresové centrum s ideální polohou v Praze, ale také moderní fitness centrum s bazénem a hotel se špičkovým servisem nacházející

Více

Clarion Congress Hotel Olomouc****

Clarion Congress Hotel Olomouc**** Konferenční nabídka Popis hotelu: Clarion Congress Hotel Olomouc je víceúčelový komplex, který svojí výhodnou polohou v blízkosti vlakového a autobusového nádraží a centra města Olomouc nabízí svým klientům

Více

Phone: +420 601 388 313. Phone: +420 725 786 564. Phone: +420 595 195 650, +420 725 796 245. Phone: +420 778 434 960

Phone: +420 601 388 313. Phone: +420 725 786 564. Phone: +420 595 195 650, +420 725 796 245. Phone: +420 778 434 960 Park Inn by Radisson Hotel Ostrava je největším čtyřhvězdičkovým hotelem v Moravskoslezském kraji. Otevřen byl v roce 2008 jako první hotel této značky v České republice. Nachází se na Hornopolní ulici

Více

Proč si nás vybrat. 2. Sály/prostory

Proč si nás vybrat. 2. Sály/prostory 1. Obecné informace ----------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 2. Sály/prostory ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Více

www.orea.cz MICE NABÍDKA podzim 2015 (1. září 31. prosince 2015)

www.orea.cz MICE NABÍDKA podzim 2015 (1. září 31. prosince 2015) www.orea.cz MICE NABÍDKA podzim 2015 (1. září 31. prosince 2015) Orea Hotel Pyramida****, Praha Ubytování Superior pokoj od 1400,- Kč* Standardně vybavená kategorie pokojů o ploše 25m 2 nacházející se

Více

Clarion Hotels ČR, MICE. Meetings Incentives Conferences Events

Clarion Hotels ČR, MICE. Meetings Incentives Conferences Events Clarion Hotels ČR, MICE Meetings Incentives Conferences Events Vynikající zázemí pro všechny vaše akce a setkání... Když se lidé setkávají, mohou vznikat skvělé věci. Na jednom místě se rozšíří pozitivní

Více

NABÍDKA KONFERENČNÍCH A BANKETOVÝCH PROSTOR. www.holidayinn.cz

NABÍDKA KONFERENČNÍCH A BANKETOVÝCH PROSTOR. www.holidayinn.cz www.holidayinn.cz Vážení obchodní partneři, náš tým Vám rád zajistí hladký průběh akce jakékoliv velikosti a druhu tak, aby vše šlo podle plánu i to neplánované Holiday Inn Prague Congress Centre nabízí

Více

SVATEBNÍ NABÍDKA. Platná od 1. 4. 2014 do 31. 3. 2015

SVATEBNÍ NABÍDKA. Platná od 1. 4. 2014 do 31. 3. 2015 SVATEBNÍ NABÍDKA Platná od 1. 4. 2014 do 31. 3. 2015 Nabídka Svatební den v netradičních prostorách Obřad Obřad v Pivovarském muzeu Hostina Obřad v pivovaru Svatební hostina v Plzeňském Prazdroji Doplňkové

Více

BANKETNÍ MAPA 2015 (Ceny jsou uvedené vč. DPH)

BANKETNÍ MAPA 2015 (Ceny jsou uvedené vč. DPH) 1 BANKETNÍ MAPA 2015 (Ceny jsou uvedené vč. DPH) K o n f e r e n č n í m í s t n o s t i Konferenční místnost m² Denní světlo Divadlo Škola Koktejl Banket Uspoř. do U Sál Boccaccio 108 Ne 120 70 130 110

Více

ITÁLIE CAORLE. www.ckevasulcova.cz

ITÁLIE CAORLE. www.ckevasulcova.cz 2014 CAORLE HOTELY A APARTMÁNY VŠECH CENOVÝCH KATEGORIÍ - SKUPINY - TRANZITY UBYTOVÁNÍ NA LIBOVOLNÝ POČET NOCÍ V HOTELU I V APARTMÁNU - OPERY PLAVBY - CHORVATSKO - SENIOŘI 55+ www.ckevasulcova.cz PŘÍLOHA

Více

KATALOG ZÁJEZDŮ. léto 2015 Staráme se o Vás a Vaše děti. výhodné first minute ceny novinka: seniorské pobyty V TUNISKU JAKO DOMA

KATALOG ZÁJEZDŮ. léto 2015 Staráme se o Vás a Vaše děti. výhodné first minute ceny novinka: seniorské pobyty V TUNISKU JAKO DOMA www.you-travel.cz : 257 315 200 KATALOG ZÁJEZDŮ léto 2015 Staráme se o Vás a Vaše děti V TUNISKU JAKO DOMA výhodné first minute ceny novinka: seniorské pobyty Bizerte Mateur TUNIS Jendouba HAMMAMET NABUL

Více

Firemní akce Školení Konference Semináře. Hotel TOMMY CONGRESS & RELAX CENTER Náchod - Babí

Firemní akce Školení Konference Semináře. Hotel TOMMY CONGRESS & RELAX CENTER Náchod - Babí Firemní akce Školení Konference Semináře Kvalita každé konference či školení je podmíněna profesionální organizací, kterou jsme připraveni v průběhu celé Vaší akce zabezpečit. Naší cílovou metou je Vaše

Více

Týden golfu v Dubaji spojený s turnajem časopisu GOLF vč. návštěvy Dubai World Championship

Týden golfu v Dubaji spojený s turnajem časopisu GOLF vč. návštěvy Dubai World Championship Týden golfu v Dubaji spojený s turnajem časopisu GOLF vč. návštěvy Dubai World Championship Zveme Vás na týdenní golfový výlet do Dubaje se shlédnutím finále Dubai World Championship. Užijete si hru na

Více

Konferenční nabídka. +420 380 602 440 latran@hotely-krumlov.cz www.hotely-krumlov.cz

Konferenční nabídka. +420 380 602 440 latran@hotely-krumlov.cz www.hotely-krumlov.cz Konferenční nabídka +420 380 602 440 latran@hotely-krumlov.cz www.hotely-krumlov.cz OBSAH Nabídka konferenčních místností a technického vybavení Konferenční balíčky Gastronomické služby Volný čas a doprovodný

Více

ITÁLIE CAORLE. www.ckevasulcova.cz NOVINKA - 3 DNY A 10 DNÍ U MOŘE AUTOBUSOVOU DOPRAVOU

ITÁLIE CAORLE. www.ckevasulcova.cz NOVINKA - 3 DNY A 10 DNÍ U MOŘE AUTOBUSOVOU DOPRAVOU 2015 CAORLE HOTELY A APARTMÁNY VŠECH CENOVÝCH KATEGORIÍ - SKUPINY - VÝLETY UBYTOVÁNÍ NA LIBOVOLNÝ POČET NOCÍ - PRODLOUŽENÉ VÍKENDY NOVINKA - 3 DNY A 10 DNÍ U MOŘE AUTOBUSOVOU DOPRAVOU www.ckevasulcova.cz

Více

Katalog zájezdů. léto 2013. SLEva až 20 % SPECIaLISTa. na Tunisko NOvINKa - Egypt. o Vás a Vaše děti NEJLEPŠÍ FIRST MINUTE CENY. v tunisku jako doma

Katalog zájezdů. léto 2013. SLEva až 20 % SPECIaLISTa. na Tunisko NOvINKa - Egypt. o Vás a Vaše děti NEJLEPŠÍ FIRST MINUTE CENY. v tunisku jako doma www.you-travel.cz : 257 314 800 v tunisku jako doma Katalog zájezdů léto 2013 FIRST MINUTE 1 dítě zdarma NEJLEPŠÍ FIRST MINUTE CENY SLEva až 20 % SPECIaLISTa na Tunisko NOvINKa - Egypt STaRáME SE o Vás

Více

UŠETŘETE AŽ 400 KČ. 20.9. PRAHA 27.9. olomouc 4.10. pardubice 11.10. liberec 18.10. c. budejovice 8.11. brno 15.11. ostrava RODINNÉ VSTUPNÉ

UŠETŘETE AŽ 400 KČ. 20.9. PRAHA 27.9. olomouc 4.10. pardubice 11.10. liberec 18.10. c. budejovice 8.11. brno 15.11. ostrava RODINNÉ VSTUPNÉ NOVÁ SHOW NA LEDĚ PRO CELOU RODINU JEN POCKEJ, ZAJICI! ÚČINKUJÍ: MICHAL NESVADBA A TOMÁŠ VERNER SCÉNÁŘ: ALEXEJ KOTĚNOČKIN 20.9. PRAHA 27.9. olomouc 4.10. pardubice 11.10. liberec 18.10. c. budejovice 8.11.

Více

cestovní kancelář Léto bulharsko letecky z Pardubic a Prahy turecko www.leteckyzpardubic.cz

cestovní kancelář Léto bulharsko letecky z Pardubic a Prahy turecko www.leteckyzpardubic.cz cestovní kancelář bulharsko ŘECKO turecko Léto 2014 letecky z Pardubic a Prahy www.leteckyzpardubic.cz Vážení a milí přátelé, dámy a pánové, právě držíte v rukou katalog cestovní kanceláře VVV TOUR CZ1

Více

OREA HOTEL HORAL **** Špindlerův Mlýn

OREA HOTEL HORAL **** Špindlerův Mlýn OREA HOTEL HORAL**** Špindlerův Mlýn OREA Hotel Horal se nachází ve východních Čechách, v nejvyšších horách Čech - Krkonoších, v nejznámějším lyžařském středisku - Špindlerově Mlýně. Lokalita Hotel se

Více

Hotel Černigov Hradec Králové Konferenční nabídka pro rok 2014

Hotel Černigov Hradec Králové Konferenční nabídka pro rok 2014 Hotel Černigov Hradec Králové Konferenční nabídka pro rok 2014 Kategorie Tříhvězdičkový hotel vhodný jak pro obchodní, tak i individuální klientelu z celého světa. Nabízí variabilní konferenční prostory

Více

40.000 plus. K Vaší dovolené můžeme zajistit toto cestovní pojištění: Vyberte si sami, jak chcete cestovat. Milí klienti,

40.000 plus. K Vaší dovolené můžeme zajistit toto cestovní pojištění: Vyberte si sami, jak chcete cestovat. Milí klienti, CHORVATSKO 2015 40.000 plus Milí klienti, díky vám všem cestovní kancelář Za sluncem s.r.o. v roce 2014 prodala přes 40.000 nocí pobytů v hotelích a penziónech po celém světě. To nás staví mezi nejprodávanější

Více

Léto. cestovní kancelář. bulharsko. turecko. letecky z Pardubic. www.leteckyzpardubic.cz

Léto. cestovní kancelář. bulharsko. turecko. letecky z Pardubic. www.leteckyzpardubic.cz cestovní kancelář bulharsko Léto 2013 turecko letecky z Pardubic www.leteckyzpardubic.cz Vážení a milí přátelé, jsme potěšeni, že právě držíte v rukou nový katalog cestovní kanceláře VVV TOUR CZ 1, na

Více

NABÍDKA SLUŽEB. Konferenční a společenské centrum SECESE Plzeňského Prazdroje

NABÍDKA SLUŽEB. Konferenční a společenské centrum SECESE Plzeňského Prazdroje NABÍDKA SLUŽEB Konferenční a společenské centrum SECESE Plzeňského Prazdroje Použité ikony Nabídka délka prohlídky či programu Pronájem prostor Reprezentační sály v pivovaru kapacita prostor, programu

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce Orea Hotel Atrium Otrokovice**** Zlínský kraj Otrokovice Lokalita Orea Hotel Atrium Otrokovice **** se nachází v těsné blízkosti Zlína. A právě na jihovýchodní Moravě,

Více

2012 založeno 1994 P ROG RAMY PRO SKU P I NY SKOLN I FI REMN I SPORTOVN I ZAJMOVE VZDELAVACI A J I NE PARTY

2012 založeno 1994 P ROG RAMY PRO SKU P I NY SKOLN I FI REMN I SPORTOVN I ZAJMOVE VZDELAVACI A J I NE PARTY l é t o 12 založeno 199 P ROG RAMY PRO SKU P I NY SKOLN I FI REMN I SPORTOVN I ZAJMOVE VZDELAVACI A J I NE PARTY OBSAH ÚVOD 2 Informace - platby, pojištění, ubytování, doprava 3 FESTIVAL, soustředění,

Více