B A N K E T N Í A K O N F E R E N Č N Í S L U Ž B Y

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "B A N K E T N Í A K O N F E R E N Č N Í S L U Ž B Y 2 0 1 5"

Transkript

1 B A N K E T N Í A K O N F E R E N Č N Í S L U Ž B Y

2 LOKALITA: Moderní obchodní centrum Prahy POKOJE: 458 designových pokojů KONFERENČNÍ SÁLY: 15 variabilních sálů KONTAKT Tel: andel s Hotel Prague: Stroupežnického 21, CZ Prague 5 angelo Hotel Prague: Radlická 1g /3216, CZ Prague 5 On-line poptávka: andel s Hotel Prague a andel s Suites Prague Čtyřhvězdičkový designový andel s Hotel and Suites Prague nabízí stylové ubytování v blízkosti historického centra Prahy. Umístění hotelu vyhoví nárokům obchodní klientely i turistů. Exkluzivní studia a apartmány s hotelovými službami přináší do oblasti ubytování nový, svěží koncept. Interiéry hotelu a suitů navrhli přední britští architekti a designéři Jestico + Whiles, kteří v roce 2002 za projekt andel s Hotel Prague obdrželi světovou cenu FX International Interior Design Award. Pokoje: 239 pokojů celkem v andel s Hotel 231 superior pokojů 4 Junior suitů 4 Senior suitů 51 studií a apartmánů v andel s Suites angelo Hotel Prague Designový angelo Hotel Prague se nachází v nové moderní čtvrti Smíchov, v blízkosti historického centra Prahy a v sousedství andel s Hotel Prague. Pro interiér tohoto unikátního čtyřhvězdičkového designového hotelu jsou typické především kontrasty barev. Designérka interiérů, Veronika Jurkowitsch, zde použila pestrou paletu odstínů černé, korálově červené, žluté a bílé barvy. Barevnou harmonii vhodně dotváří orientální nábytek a doplňky. Pokoje: 163 superior pokojů a 5 suitů

3 Konferenční centrum Konferenční prostory: Meeting I (1. patro): Meeting II (přízemí): Meeting III (přízemí): Opal, Topaz, Quartz, Sapphire, Crystal Ruby I, II, III Moldavite A+B, Onyx A+B Konferenční prostory v andel s Hotel Prague (Meeting I+II) nabízejí celkovou plochou 650 m² tvořenou 15-ti konferenčními sály. Největší sál má kapacitu až 350 osob. Prostory mají pohyblivé stěny a mohou být spojovány či rozdělovány přesně podle Vašich potřeb. Sály jsou vybaveny nejmodernější audiovizuální a multimediální technikou a mají denní světlo. Unikátním prostorem pro nejrůznější slavnostní události či setkání do 20 osob je prosklený salonek Crystal s výhledem na pěší zónu Piazzu. Hotelové apartmány mohou být také využity pro menší jednání nebo jako break-out rooms. Maximální kapacita apartmánu je 16 lidí v uspořádání do bloku. Ceny pronájmů jsou k dispozici na vyžádání. Meeting III se nachází v sousedícím hotelu angelo. Hotely andel s a angelo tak tvoří ucelený hotelový komplex. Konferenční centrum hotelu angelo disponuje celkovou kapacitou 362 m² a zahrnuje 4 konferenční místnosti a salonek Prisma, který může být využit také pro menší konference nebo jako break-out rooms. Přilehlé multikino umožňuje další konferenční využití až pro 300 osob. Všechny konferenční místnosti nabízejí: Individuálně nastavitelnou klimatizaci, vysokorychlostní připojení k internetu Datové připojení pro PC a TV LCD kontrolní panel Dataprojektor a plátno zabudované ve stropě Denní světlo Bezbariérový přístup

4 MEETING I. v andel s Hotel Prague Restaurace Delight je k pronajmutí exkluzivně od h do 0.00 h každý den za cenu 2000,-. Maximální kapacita restaurace je 220 míst k sezení. Foyer je možné pronajmout na různé výstavy za 10 / 1 m 2 / den. Účel a způsob výstavy musí být předem schválen managementem hotelu. Sál m2 1. patro Škola Divadlo Blok U Cocktail Banket DAY LIGHT Půl den Celý den Opal ANO Topaz ANO Quartz ANO Sapphire ANO sály (spojené) ANO sály (spojené) ANO sály (spojené) ANO Crystal ANO Sapphire a NE Sapphire b ANO Inspiration ANO Creation ANO Innovation ANO Počty osob pro uvedené konferenční uspořádání vychází z maximální kapacity místností, tj. 3 osoby na jeden banketní stůl. Výška stropů v sálech je 3,6 m.

5 MEETING II. v andel s Suites Prague Vnitřní stěny konferenčního centra jsou pohyblivé. Prostor lze rozdělit dle přání klienta. Celková plocha má rozlohu 250 m 2. Sál m 2 Denní světlo Půl den Celý den Přízemí Škola Divadlo Blok U Cocktail Banket Ruby I NE Ruby II NE Ruby III ANO Ruby I.+II NE Ruby I.+II + breakout rooms propojeno ANO Break-out Motivation ANO Evolution ANO Solution ANO Ballroom Celá plocha ANO Počty osob pro uvedené konferenční uspořádání vychází z maximální kapacity místností, tj. 3 osoby na jeden banketní stůl. Výška stropů v sálech je 2,8 m.

6 MEETING III. v angelo Hotel Prague Foyer je možné pronajmout na různé výstavy za 10 / 1 m 2 /den. Účel a způsob výstavy musí být předem schválen managementem hotelu. Restaurace Sunlight, která je umístěna v prostorách hotelu angelo, je k pronajmutí exkluzivně od h do 0.00 h každý den za cenu 2000,-. Maximální kapacita restaurace je 120 míst k sezení Kapacita salonku Prisma, který je oddělitelnou částí restaurace, je popsána níže v tabulce. Sál m 2 Denní světlo Půl den Celý den Sál Škola Divadlo Blok U Cocktail Banket Moldavite A ANO Moldavite B ANO Onyx A ANO Onyx B ANO Moldavite ANO Onyx ANO Onyx+foyer ANO Ballroom Celá plocha ANO Prisma ANO Počty osob pro uvedené konferenční uspořádání vychází z maximální kapacity místností, tj. 3 osoby na jeden banketní stůl. Výška stropů v sálech je 3,8 m.

7 Konferenční balíčky BUSINESS 65 za osobu a den obsahuje uvedené služby: Pronájem hlavního konferenčního sálu Překapávaná káva, čaj, voda (celý den neomezeně) Minerální voda v hlavním konferenčním sále (neomezeně) Ranní kávová přestávka obsahující moučníky (2 na osobu) a ovoce, džus Obědový bufet (výběr šéf kuchaře), 2 nealkoholické nápoje, překapávaná káva a čaj Odpolední kávová přestávka obsahující moučník (1 na osobu), sendvič (1 na osobu) a ovoce, džus Základní konferenční vybavení (dataprojektor, plátno, 1 flipchart, bloky, pera, WiFi připojení k internetu garantováno pro maximálně 10 uživatelů na 1 konferenční sál) Půldenní balíček bez jedné kávové přestávky: 60 na osobu a den. DeLuxe 80 za osobu a den obsahuje uvedené služby: Pronájem hlavního konferenčního sálu Překapávaná káva, čaj, voda (celý den neomezeně) Minerální voda a nealkoholické nápoje v hlavním konferenčním sále (neomezeně) Ranní kávová přestávka obsahující moučníky (2 na osobu) a ovoce, džus Obědový bufet dle Vašeho výběru z našich návrhů vždy obohacené o life cooking, 2 nealkoholické nápoje, překapávaná káva a čaj Odpolední kávová přestávka obsahující moučník (1 na osobu), sendvič (1 na osobu) a ovoce, džus Recepce (výběr jedné z nabídek uvedených níže): 1. Welcome drink (sekt, džus) a kanapky (3ks osoba) NEBO 2. Číše vína ( house wine ) a finger food (3ks osoba) NEBO 3. Open Bar 1 hodina (výběr nealko nápojů (Cola, Fanta, Sprite, Tonic, džus), pivo, bílé a červené víno ( house wine ), perlivá a neperlivá voda) Základní konferenční vybavení (dataprojektor, plátno, 1 flipchart, bloky, pera, WiFi připojení k internetu garantováno pro maximálně 10 uživatelů na 1 konferenční sál) Balíčky lze využít pro minimálně 30 osob na jeden konferenční sál.

8 Kávové přestávky Sweet 8 Překapávaná káva, čaj, voda, džus 2 kusy moučníku nebo sladkého pečiva, ovoce Snack 12 Překapávaná káva, čaj, voda, džus Výběr 2 sendvičů, ovoce Welcome 5 Překapávaná káva, čaj, voda, džus Croissant Drink 4 Překapávaná káva, čaj, voda, džus Picnic 10 Překapávaná káva, čaj, voda, džus 1 sendvič a 1 kus sladkého pečiva, ovoce I Prefer 16 Překapávaná káva, čaj, voda, džus 2 sendviče z ciabaty nebo bagelu, 1 kus sladkého pečiva, proužky syrové zeleniny s výběrem omáček, ovoce Na požádání připravíme další tematické kávové přestávky. Ceny jsou uvedeny za osobu a 30 minut Speciální nabídky Dort s logem Ke kávové přestávce si můžete přiobjednat dort s logem Vaší konference nebo Vaší společnosti. Lekce vaření Můžete se navečeřet a ještě se naučit vařit! K dispozici jsou také nápoje a sálátový bar. Barmanské lekce Pochutnejte si na drinkách, které si sami připravíte! Dále je k dispozici finger food a bar s nealko nápoji. Ceny jsou na vyžádání.

9 Catering Obchodní snídaně Snídaně v konferenční místnosti se podává minimálně pro 30 osob. 22 na osobu Finger Food 10 / 5 kusů / osoba 18 / 10 kusů / osoba Lehký oběd na osobu Lunch To Go (oběd s sebou) Bageta se šunkou, sýrem a salátem, minerální voda (0,5l), jablko, banán, čokoládová tyčinka, cereální tyčinka. 15 na osobu Konferenční Bufet na osobu Konferenční Bufet 5 (český) 35 na osobu Konferenční Bufet 6 (italský) 35 na osobu Konferenční Bufet 7 (středozemní) 35 na osobu Konferenční Bufet 8 (Asie) 65 na osobu 3-chodové menu 30 na osobu 4-chodové menu 35 na osobu 5-chodové menu 40 na osobu Na požádání připravíme další tematické akce a menu. Bufet se nabízí pro skupiny o minimálně 20ti osobách. Extra příplatek 15 /osoba v případě bufetu podávaném po 23:00.

10 Nápoje Welcome Drink / 6 za osobu Sklenička sektu, džus, voda Nápojový balíček / 14 za osobu Výběr ½ lahve bílého a červeného vína ( house wine ) nebo 4 nealkoholické nápoje nebo 4 sklenice piva, minerální voda, překapávaná káva a čaj Open Bar 14 za osobu / 1 hodina 20 za osobu / 2 hodiny Výběr nealko nápojů (Cola, Fanta, Sprite, Tonic, džus), pivo, bílé a červené víno ( house wine ), perlivá a neperlivá voda. Kanapky Podávané teplé nebo studené, slané nebo sladké dle Vašeho přání. Můžete si vybrat z naší nabídky: 3 kusy na osobu 8 na osobu 5 kusů na osobu 10 na osobu 10 kusů na osobu 18 na osobu Nápojový list NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE Coca-Cola, Coca-Cola Light, Fanta, Sprite, Tonic 0.33 l 79 CZK Džus (Pomeranč, Jablko, Multivitamin, Grapefruit, Broskev, Tomato) 0.2 l 79 CZK Bonaqua (minerální voda) 0.33 l 75 CZK Ice Tea 0.25 l 79 CZK Red Bull (energy drink) 0.25 l 120 CZK TEPLÉ NÁPOJE Čaj - šálek 0.2 l 70 CZK Překapávaná káva - šálek 0.2 l 70 CZK Překapávaná káva - konvice 0.5 l 120 CZK ALKOHOLICKÉ NÁPOJE Lahvové pivo (Pilsner Urquell) 0.33 l 80 CZK Točené pivo 0.5 l 99 CZK Šumivé víno (Bohemia sekt) 0.15 l 150 CZK Šumivé víno (Bohemia sekt) 0.75 l 590 CZK Korkovné je účtováno v případě, že má klient vlastní nápoje, a to ve výši 5 / osoba.

11 Banketní vína STANDARDNÍ VÍNA ( house wine ) Gruner Veltliner, Green! PEPP Ewald Gruber, Rakousko 490 CZK Zářivě slámové žluté, aroma jablka a hrušky, jasný požitek z pití, chuť citrusu na patře, jemné zakončení. Blauer Zweigelt, RED! PEPP Roschitz, Rakousko 490 CZK Víno s vůní sladkého ovoce a lesních plodů. PREMIOVÁ VÍNA Carnuntum Cuvée Weingut Netzl, Göttlesbrunn / Carnuntum Minerální kořenité aroma, křemenitý základ na pozadí ovoce; uměřená síla na patře, v chuti koření, ovoce a taniny v elegantní kombinaci (alk. 13,5%) Weißburgunder Stoitzenberg Weingut Neuhold, Eggenburg / Weinviertel 690 CZK 580 CZK Ořechové aroma podbarvené něžnou vůní sena a ovoce; harmonická kyselinka, elegantní závěr (alk. 12,5%) MORAVSKÁ VÍNA Rulandské šedé Nové Vinařství, a.s., Drnholec / Morava Zelenožluté víno s minerální, citrusovou vůní. Chuť je lehce pomerančová; dochuť je zemitá až minerální (alk.12 %) Svatovavřinecké Vinařství Špalek, Nový Šaldorf / Morava 735 CZK 635 CZK Víno rubínově červené barvy, s vůní a chutí švestek (alk. 12,5%) Změna vyhrazena. Doba objednání prémiových a moravských vín je minimálně 7 dnů.

12 Technické vybavení Audio zařízení Cena za den / kus v Ozvučení pro maximálně 5 mikrofonů na půlden (max. 4 hod.) od 200 Ozvučení pro maximálně 5 mikrofonů na den (max. 8 hod) od 350 Výše uvedené ceny jsou platné pouze při použití hotelové techniky. Cena zahrnuje instalaci a deinstalaci Mikrofon drátový, bezdrátový od 30 Mikrofon hlavový, klopový od 35 CD od 30 Video zařízení Cena za den / kus v Data projektor nebo Plazma TV 100 nebo monitor (max. 8 hodin) od 240 Zpětný projektor od 30 Plátno (přední) vestavěné nebo max. 200 cm x 200 cm od 30 DVD od 40 Video od 30 Kamera od 150 Internet Cena v Wi-Fi, 256 Kb/s (max. 5 počítačů na konf. místnost) zdarma Wi-Fi nebo LAN 256 Kb/s za 24 hod 15 Navýšení rychlosti Na vyžádání ISDN - max. 3 linky, 64 kb/s - jednotka (dle destinace) 0,3 Prezentační a kancelářské potřeby Cena za den / kus v Flipchart od 20 Magnetická tabule od 40 Vizualizér od 100 Bezdrátový ovladač prezentace (vč. laserového ukazovátka) od 15 Řečnický pult od 40 Pódium (skirt, kus 1x2m, výška 40 cm) od 50 Folie od 3 Jmenovky od 2 Foto kopie A4 ČB od 0,30 Foto kopie A4 barva od 0,50 Notebook od 140 Kopírovací stroj od 140 Fax (A4) od 45 Tiskárna od 80 Skartovačka od 25 Konferenční telefon Polycon Od 70

13 Technické vybavení a specifikace Lidské zdroje Cena za hodinu / osobu v Technická (de)instalace / asistence od 30 Technická asistence je povinná v následujících í případech: ozvučení s více než 2-ma mikrofony, překladatelská kabina, hlasovací zařízení, audio nebo video nahrávání. Technickou asistenci lze objednat na min. 4 hodiny. O víkendu, ve státní svátek nebo v noci ( 18:00 6:00) se účtuje navíc 100% ceny. Obsluha šatny (min. 4 hodiny) od 15 Hosteska (min. 4 hodiny) od 30 Administrativní asistence (min. 4 hodiny) od 30 Security (min. 4 hodiny) od 20 Pokud je částka v ceníku uvedena od konečná cena bude potvrzena na základě specifických požadavků klienta na techniku. Dále můžeme zařídit následující služby (ceny na vyžádání): Překladatelské zařízení Překladatel Navýšení rychlosti Internetu Videokonference Hlasovací zařízení Kameraman Audio a video nahrávání Vysílačka nebo mobilní telefon s lokální SIM kartou Zadní projekce vč. dekorace 100% zatemnění místnosti Světla a světelné efekty Květinové dekorace Ostatní technické informace: Maximální zatížení podlahy na konferenčních patrech je na Meeting I. 0,5t na m, Meeting II. a Meeting III. je 2t na m 2. Vhodný prostor pro výstavu vozů nebo jiných těžkých produktů je Meeting II. a Meeting III. Elektrické zásuvky na konferenčním patře jsou 240 V / 16 A a 400 V / A. Hotel Vám pomůže s Vaší zásilkou na konferenci, a to za daných podmínek: o Obdržení zásilky maximálně 7 dnů před začátkem konference o Poplatek za uskladnění se účtuje, pokud má zásilka větší rozměry než 1x1x1 m o Pro Vaše zásilky používejte následující adresy: andel s Hotel Prague: Stroupežnického 21, Praha 5, CZ angelo Hotel Prague: Radlická 1g, Praha 5, CZ o Zásilku řádně označte: jméno akce + klienta, datum akce, umístění (konf. místnost) a připojte prohlášení, že se jedná o materiál na konferenci bez komerční hodnoty.

14 Aktivity ve volném čase a okolí hotelu 4-star de luxe andel s Hotel Prague a angelo Hotel Prague je stylová volba pro Váš pobyt. Hotely se nachází ve velmi pěkné obchodní části Prahy, která je velmi oblíbená díky vynikajícím možnostem nákupů. V okolí hotelů můžete najít mnoho kvalitních restaurací, barů a dalších možností jak trávit volný čas například kino, jeden z největších pivovarů Staropramen, sportovní vyžití aj. Historické centrum Prahy jako Karlův most nebo Václavské náměstí je vzdáleno pouhých 8 minut veřejnou dopravou. Andel s a angelo Hotel Prague se nachází v jednom spojeném komplexu s kinem Cinestar, které nabízí možnost trávení volného času sledováním filmů v originálním jazyce s českými titulky a nebo je možné kinosály využít k uspořádání speciálních konferencí pro maximálně 300 osob. Ve spojení s hotely se náš komplex stává jedním z největších konferenčních center v Praze. Další skvělou příležitostí jak strávit volné chvíle v okolí andel s a angelo Hotel Prague je návštěva Království železnic, museum železničních modelů, které sousedí s hotely přímo sousedí. Na 3100 m 2 najdete unikátní pohyblivý železniční model České republiky s modely významných staveb a míst a také můžete obdivovat kompletní ucelenou expozici Prahy na konci 20. stolení. Pokud by jste se rádi dozvěděli něco o historii a současnosti českého významného pivovaru, máte skvělou příležitost navštívit historickou varnu pivovaru Staropramen vzdálenou 5 minut chůze od andel s a angelo Hotel Prague. Součástí prohlídky je také výborná ochutnávka piva a můžete si posedět v pěkném prostředí pivního baru a koupit si různé suvenýry.

15 Prohlídka památek Rádi Vám pomůžeme s aktivitami mimo hotel. Nabízíme okružní jízdy po Praze, výlety mimo Prahu, do restaurací, organizaci kulturních a sportovních akcí a mnoho dalších. Také zajišťujeme kompletní přepravní servis. Všechny služby od přepravy v rámci Prahy tak i na dlouhé vzdálenosti a autobusové zájezdy. VELKÁ PROHLÍDKA MĚSTA Nejjednodušší způsob, jak objevovat krásné historické části Prahy, je využít služeb našich profesionálních průvodců. S touto tour získáváte 3hodinový program, který představí všechny nejvýznamnější historické a kulturní památky. Jedná se o kombinaci jízdy minibusem a pěší prohlídky města. Od 28,5 za osobu VEČEŘE NA LODI Během této 3,5 hodiny dlouhé plavby, budou naši profesionální průvodci představovat krásy Prahy z jiného pohledu. Z paluby lodi uvidíte ještě více. Můžete se také těšit na chutnou večeři formou bufetu na lodi, která zahrnuje studené sýry a masité předkrmy, tradiční českou kuchyni, teplá jídla, přílohy a dezerty. Toto je nejoblíbenější výlet našich hostů. Od 54 za osobu VÝLETY MIMO PRAHU Karlštejn Konopiště Kutná Hora Karlovy Vary Český Krumlov Terezín a další KOMPLETNÍ PŘEPRAVNÍ SERVIS Taxi po Praze i mimo Prahu Transfery z i na letiště Minibusy Autobusy Luxusní osobní přeprava (limuzíny)

Clarion Congress Hotel Olomouc****

Clarion Congress Hotel Olomouc**** Konferenční nabídka Popis hotelu: Clarion Congress Hotel Olomouc je víceúčelový komplex, který svojí výhodnou polohou v blízkosti vlakového a autobusového nádraží a centra města Olomouc nabízí svým klientům

Více

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Tým Hotelu Černigov

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Tým Hotelu Černigov Vaše akce je pro nás velice důležitá! Děkujeme za Váš zájem o Hotel Černigov *** hotel s ideálními prostory pro Vaše semináře, školení, konference, prezentace nebo společenské akce. Tímto si Vám dovolujeme

Více

Clarion Grandhotel Zlatý Lev**** Liberec Konferenční nabídka

Clarion Grandhotel Zlatý Lev**** Liberec Konferenční nabídka Liberec Konferenční nabídka Kategorie Mezinárodní čtyřhvězdičkový hotel s konferenčními prostory pro 400 osob, člen skupiny Choice Hotels International. Poloha hotelu Liberec 1, v klidné parkové části

Více

Vaše akce je pro nás velice důležitá!

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Vaše akce je pro nás velice důležitá! Děkujeme za Váš zájem o Hotel Fortuna West 3 *** hotel s ideálními prostory pro Vaše semináře, školení, konference, prezentace nebo společenské akce. Tímto si Vám

Více

NABÍDKA KONFERENČNÍCH A BANKETOVÝCH PROSTOR. www.holidayinn.cz

NABÍDKA KONFERENČNÍCH A BANKETOVÝCH PROSTOR. www.holidayinn.cz www.holidayinn.cz Vážení obchodní partneři, náš tým Vám rád zajistí hladký průběh akce jakékoliv velikosti a druhu tak, aby vše šlo podle plánu i to neplánované Holiday Inn Prague Congress Centre nabízí

Více

Flexibilní řešení. Školicí středisko VF, a. s. Pronájem prostor

Flexibilní řešení. Školicí středisko VF, a. s. Pronájem prostor Flexibilní řešení Školicí středisko VF, a. s. Pronájem prostor Školicí středisko je určeno k pořádání odborných školicích akcí, seminářů, kurzů, konferencí apod. Nabízíme vám Přednáškový sál a učebny vybavené

Více

Proč si nás vybrat. 2. Sály/prostory

Proč si nás vybrat. 2. Sály/prostory 1. Obecné informace ----------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 2. Sály/prostory ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Více

Clarion Hotel Prague Old Town**** Konferenční nabídka 2013

Clarion Hotel Prague Old Town**** Konferenční nabídka 2013 Clarion Hotel Prague Old Town* Konferenční nabídka 2013 Kategorie Mezinárodní čtyřhvězdičkový hotel - člen skupiny Choice Hotels International. Poloha hotelu Praha 1, v poklidné části historického centra

Více

BANKETNÍ MAPA AQUAPALACE HOTEL PRAGUE 2014

BANKETNÍ MAPA AQUAPALACE HOTEL PRAGUE 2014 BANKETNÍ MAPA AQUAPALACE HOTEL PRAGUE 2014 Aquapalace Hotel Prague **** S Aquapalace Hotel Prague je součástí největšího obchodně zábavního komplexu ve střední Evropě. Snadná dostupnost a moderní vybavení

Více

MERCURE OSTRAVA CENTER BIENVENUE WELCOME VÍTEJTE

MERCURE OSTRAVA CENTER BIENVENUE WELCOME VÍTEJTE MERCURE OSTRAVA CENTER BIENVENUE WELCOME VÍTEJTE STANDARD Vybavení pokoje: Pokoj s 1 manželskou postelí nebo 2 oddělenými postelemi, individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna se sprchovým koutem,

Více

Váš kongresový a konferenční Hotel Savannah**** deluxe

Váš kongresový a konferenční Hotel Savannah**** deluxe Váš kongresový a konferenční Hotel Savannah**** deluxe Náš nový kongresový wellness Hotel Savannah Vám nabízí ideální místo pro konference, kongresy, semináře, jednání a akce každého typu až pro 250 osob.

Více

Specializační školení k nástrojům EU pro primární cílovou skupinu projektu PDP 1 a případné další pozvané hosty

Specializační školení k nástrojům EU pro primární cílovou skupinu projektu PDP 1 a případné další pozvané hosty Příloha č. 3 k č.j. PPR-6840-7/ČJ-2015-990656 Specifikace předmětu plnění Specializační školení k nástrojům EU pro primární cílovou skupinu projektu PDP 1 a případné další pozvané hosty 3 specializační

Více

www.orea.cz MICE NABÍDKA podzim 2015 (1. září 31. prosince 2015)

www.orea.cz MICE NABÍDKA podzim 2015 (1. září 31. prosince 2015) www.orea.cz MICE NABÍDKA podzim 2015 (1. září 31. prosince 2015) Orea Hotel Pyramida****, Praha Ubytování Superior pokoj od 1400,- Kč* Standardně vybavená kategorie pokojů o ploše 25m 2 nacházející se

Více

Hotel Baťov Tylova 727 Otrokovice Tel : 577 650 111 ŠKOLENÍ KONGRESY KONFERENCE FIREMNÍ AKCE

Hotel Baťov Tylova 727 Otrokovice Tel : 577 650 111 ŠKOLENÍ KONGRESY KONFERENCE FIREMNÍ AKCE Hotel Baťov Tylova 727 Otrokovice Tel : 577 650 111 ŠKOLENÍ KONGRESY KONFERENCE FIREMNÍ AKCE 1. Nabídka konferenčních a gastro prostor Pro potřeby Vašich školení Vám nabízíme využití všech typů salonků

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce Orea Resort Devět Skal*** Vysočina Žďárské vrchy Lokalita Hotel byl postaven vedle původního turistického hotelu pana Chocholáče - dnes zrekonstruovaná Milovská restaurace.

Více

Nabídka pro automobilky CZ

Nabídka pro automobilky CZ Nabídka pro automobilky CZ Aquapalace Hotel Prague Pražská 137, 251 01 Čestlice, Praha východ Tel.: +420 225 108 830 e-mail: conference.mgr@aquapalacehotel.cz www.aquapalacehotel.cz auto-moto informace

Více

PROSTORY Cena pronájmu I Cena pronájmu II 1. 2. 3. 4. 5. 6. Název. Půldenní. Maximální. Půldenní Celý den. Celý den kapacita. (max.

PROSTORY Cena pronájmu I Cena pronájmu II 1. 2. 3. 4. 5. 6. Název. Půldenní. Maximální. Půldenní Celý den. Celý den kapacita. (max. PROSTORY Cena pronájmu I Cena pronájmu II 1. 2. 3. 4. 5. 6. Název Maximální Půldenní Půldenní Celý den Celý den kapacita (max. 5 hodin) (max. 5 hodin) Konferenční sál ARAGON 260 12 000 Kč 7 500 Kč 7 500

Více

Zámecký hotel Sychrov

Zámecký hotel Sychrov Zámecký hotel Sychrov Kongresová nabídka Zámecký hotel Sychrov je mimo jiné předurčen jako cíl kongresové turistiky. Svým vybavením patří mezi nejlepší v Libereckém kraji. Nabízíme komplexní a profesionální

Více

Phone: +420 601 388 313. Phone: +420 725 786 564. Phone: +420 595 195 650, +420 725 796 245. Phone: +420 778 434 960

Phone: +420 601 388 313. Phone: +420 725 786 564. Phone: +420 595 195 650, +420 725 796 245. Phone: +420 778 434 960 Park Inn by Radisson Hotel Ostrava je největším čtyřhvězdičkovým hotelem v Moravskoslezském kraji. Otevřen byl v roce 2008 jako první hotel této značky v České republice. Nachází se na Hornopolní ulici

Více

KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE,

KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE, KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE, ŠKOLENÍ, FIREMNÍ PLESY, GARDEN PARTY S GRILOVÁNÍM, INCENTIVNÍ A TEAM-BULDINGOVÉ AKCE HOTEL MEDLOV Hotelonline a.s., Hotel Medlov, Fryšava pod Žákovou Horou 143,

Více

Where business and wellness go together...

Where business and wellness go together... BANKETNÍ MAPA AQUAPALACE HOTEL PRAGUE Where business and wellness go together... Aquapalace Hotel Prague Pražská 137, 251 01 Čestlice, Praha Východ Tel.: +420 225 108 830 e-mail: conference.mgr@aquapalacehotel.cz

Více

ZÁMECKÝ HOTEL CTĚNICE

ZÁMECKÝ HOTEL CTĚNICE KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE, ŠKOLENÍ, FIREMNÍ PLESY, GARDEN PARTY S GRILOVÁNÍM, INCENTIVNÍ A TEAM-BULDINGOVÉ AKCE ZÁMECKÝ HOTEL CTĚNICE Zámecký hotel Ctěnice Zámek Ctěnice 190 17 Praha 9

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce OREA Wellness Hotel Horizont *** & OREA Hotel Špičák*** Železná Ruda - Špičák Lokalita OREA Wellness Hotel Horizont *** & OREA Hotel Špičák *** se nacházejí na jižním svahu

Více

nabídka konferenčních a hotelových služeb

nabídka konferenčních a hotelových služeb nabídka konferenčních a hotelových služeb Vážení hosté, dovolte, abychom Vám představili naše konferenční a hotelové služby. Čtyřhvězdičkový Hotel Michael se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 4 Hodkovičky,uprostřed

Více

Pro zasedání, jednání, semináře, školící akce, soukromé nebo firemní oslavy Vám můžeme nabídnout 4 místnosti s kapacitou až 50 osob.

Pro zasedání, jednání, semináře, školící akce, soukromé nebo firemní oslavy Vám můžeme nabídnout 4 místnosti s kapacitou až 50 osob. Setkání & Akce 1 /7 Pro zasedání, jednání, semináře, školící akce, soukromé nebo firemní oslavy Vám můžeme nabídnout 4 místnosti s kapacitou až 50 osob. Všechny místnosti jsou tiché, vybavené individuálně

Více

LETENSKÝ ZÁMEČEK LETENSKÉ SADY 341, 170 00 PRAHA 7 +420 233 378 200

LETENSKÝ ZÁMEČEK LETENSKÉ SADY 341, 170 00 PRAHA 7 +420 233 378 200 LETENSKÝ ZÁMEČEK LETENSKÉ SADY 341, 170 00 PRAHA 7 +420 233 378 200 Svatba v Letenském zámečku Svatební obřad V letních měsících lze využít hudebního altánku v přilehlých venkovních prostorách zámečku.

Více

Konferenční nabídka. +420 380 602 440 latran@hotely-krumlov.cz www.hotely-krumlov.cz

Konferenční nabídka. +420 380 602 440 latran@hotely-krumlov.cz www.hotely-krumlov.cz Konferenční nabídka +420 380 602 440 latran@hotely-krumlov.cz www.hotely-krumlov.cz OBSAH Nabídka konferenčních místností a technického vybavení Konferenční balíčky Gastronomické služby Volný čas a doprovodný

Více

Panství Bechyně. Významnou součástí nabídky Panství Bechyně je ubytování v několika lokacích.

Panství Bechyně. Významnou součástí nabídky Panství Bechyně je ubytování v několika lokacích. Panství Bechyně Panství Bechyně Společnost Panství Bechyně s.r.o. Vám nabízí široké spektrum služeb, a to nejen pronájem konferenčních a školicích prostor, ale také zajištění programu, koordinace akcí,

Více

Snídaně v hodnotě Kč 250,-/os.

Snídaně v hodnotě Kč 250,-/os. Snídaně v hodnotě Kč 250,-/os. mix pečiva typu koláčky, koblihy, croissant Sýrový talíř Šunkový talíř Máslo/džem Bílé, tmavé, cereální pečivo Jogurt Müsli Ovocný salát Káva/čaj Rozlévané Džusy Cenové hladiny

Více

Korutany - Innerkrems, hotel Smileys s all inclusive a wellness, skipas v ceně / č.6461

Korutany - Innerkrems, hotel Smileys s all inclusive a wellness, skipas v ceně / č.6461 CK TURISTA Korutany - Innerkrems, hotel Smileys s all inclusive a wellness, skipas v ceně / č.6461 4,5,7 - denní zájezd Děti skipas zdarma Rodinné lyžování v Alpách se službami all inclusive (bez alkoholických

Více

Kongresy Konference Tiskové konference Kulturní a firemní akce Filmové festivaly Technické vybavení výstavních stánků Ozvučení vnitřních i vnějších

Kongresy Konference Tiskové konference Kulturní a firemní akce Filmové festivaly Technické vybavení výstavních stánků Ozvučení vnitřních i vnějších Kongresy Konference Tiskové konference Kulturní a firemní akce Filmové festivaly Technické vybavení výstavních stánků Ozvučení vnitřních i vnějších prostor Projekce z videa a počítačů Audio-video záznamy

Více

RADOST. Svatby. Rekreační zařízení. Malá svatba: FORMANKA 22 35 osob. Střední svatba: SALAŠ 35 45 osob

RADOST. Svatby. Rekreační zařízení. Malá svatba: FORMANKA 22 35 osob. Střední svatba: SALAŠ 35 45 osob Rekreační zařízení RADOST Svatby Malá svatba: FORMANKA 22 35 osob Střední svatba: SALAŠ 35 45 osob Velká svatba: STYLOVÁ JÍDELNA 60 80 osob Kontakt www.rz-radost.cz info@rz-radost.cz tel: 608 071 009 RADOST

Více

www.orea.cz MICE NABÍDKA Zima 2015/2016 (1. října 2015 29. února 2016)

www.orea.cz MICE NABÍDKA Zima 2015/2016 (1. října 2015 29. února 2016) www.orea.cz MICE NABÍDKA Zima 2015/2016 (1. října 2015 29. února 2016) Vánoční firemní večírek V rámci konání vánočního večírku nabízíme: Prostory s kapacitou až 250 osob zdarma Orea Hotel Pyramida****,

Více

Program pro skupiny: Cena: Kč 1.150, -/os.ubytování v hotelu (Kč 990,-/os. ubytování nad vinnými sklepy)

Program pro skupiny: Cena: Kč 1.150, -/os.ubytování v hotelu (Kč 990,-/os. ubytování nad vinnými sklepy) Krajinou Lichtenštejnů Přijeďte se přesvědčit o jedinečnosti Lednicko-valtického areálu. Tento unikátní park o rozloze okolo 280 km2 tvořil mocný rod Lichtenštejnů po dobu tří staletí a od roku 1996 je

Více

Sladký coffee break Kč 110,-/osoba (2ks sladké pečivo, 2 ks nápoje, 200g ovoce) Mix sladkého pečiva 2 Ks/osoba Káva/Čaj Nealko nápoj Ovoce

Sladký coffee break Kč 110,-/osoba (2ks sladké pečivo, 2 ks nápoje, 200g ovoce) Mix sladkého pečiva 2 Ks/osoba Káva/Čaj Nealko nápoj Ovoce Sladký coffee break Kč 110,-/osoba (2ks sladké pečivo, 2 ks nápoje, 200g ovoce) Mix sladkého pečiva 2 Ks/osoba Káva/Čaj Nealko nápoj Ovoce Koblíha Croissaint Plundr Káva/Čaj Koláč mini Ovocná mísa: Nealko

Více

Otrokovická BESEDA. http://www.besedaotrokovice.cz 2

Otrokovická BESEDA. http://www.besedaotrokovice.cz 2 Obsah : Otrokovická BESEDA popis kulturního domu...str. 2 Velký společenský sál...str. 3 Technické vybavení...str. 4 Předsálí...str. 5 Nabídka akcí ve Velkém společenském sále str. 6 Ceník...str. 7 Kontaktní

Více

H O T E L T E N N I S C L U B P R O S T Ě J O V

H O T E L T E N N I S C L U B P R O S T Ě J O V H O T E L T E N N I S C L U B P R O S T Ě J O V Jeden z největších sportovních hotelových komplexů v České republice s dlouholetou tradicí. Světově proslulý sportovní komplex, který nabízí exkluzivní kombinaci

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce OREA Wellness Hotel Horizont *** & OREA Hotel Špičák*** Železná Ruda - Špičák Lokalita OREA Wellness Hotel Horizont *** a OREA Hotel Špičák *** se nacházejí na jižním svahu

Více

Zámek Niměřice. conference wedding relax

Zámek Niměřice. conference wedding relax Zámek Niměřice conference wedding relax Konferenční prostory v areálu zámku Niměřice jsou ideálním místem pro uspořádání vašich školení, konferencí či teambuildingů. Zámek Niměřice disponuje ubytovací

Více

Nabídka služeb společnosti Chodovar. Tel.: +420 374 617 100 Fax.: +420 374 617 000 usladka@chodovar.cz GPS: 49 53'40.45"N, 12 43'45.

Nabídka služeb společnosti Chodovar. Tel.: +420 374 617 100 Fax.: +420 374 617 000 usladka@chodovar.cz GPS: 49 53'40.45N, 12 43'45. Tel.: +420 374 617 100 Fax.: +420 374 617 000 usladka@chodovar.cz GPS: 49 53'40.45"N, 12 43'45.32"E Tel.: +420 374 617 100 Fax.: +420 374 617 000 usladka@chodovar.cz GPS: 49 53'40.45"N, 12 43'45.32"E Tel.:

Více

KONFERENČNÍ BROŽURA. HOTEL KAŠPERK, Náměstí 3, Kašperské Hory / info@hotelkasperk.cz / + 420 376 324 113

KONFERENČNÍ BROŽURA. HOTEL KAŠPERK, Náměstí 3, Kašperské Hory / info@hotelkasperk.cz / + 420 376 324 113 KONFERENČNÍ BROŽURA Motto : Hotel Kašperk byl stvořen pro relaxaci a nevšední zážitky z okouzlující šumavské přírody v srdci města, jehož sláva vyrostla na historii těžby zlata a Zlaté stezky. PŘEDSTAVENÍ

Více

Ceník lázeňských a wellness pobytů

Ceník lázeňských a wellness pobytů WELLNESS SPA Ceník lázeňských a wellness pobytů 2015 1. 4. - 31. 10. 29. 12. - 1. 1. Ceník lázeňských a wellness pobytů 2015 2. 1. - 31. 3. 1. 11. - 28. 12. PODĚBRADY Platnost ceníku od 2. 1. 2015 LÁZEŇSKÉ

Více

Řecko Zakynthos. Řecko Zakynthos. Achillion hotelové apartmány*** www.cdtravel.cz. ŘECKO Zakynthos / Amoudi

Řecko Zakynthos. Řecko Zakynthos. Achillion hotelové apartmány*** www.cdtravel.cz. ŘECKO Zakynthos / Amoudi Achillion hotelové apartmány*** ŘECKO Zakynthos / Amoudi / / Poloha: apartmánový hotel Achillion se nachází v malé vesničce Amoudi cca 6 km od centra Alikanas a Alikes. Achillion leží v klidné části, v

Více

SVATEBNÍ NABÍDKA. Ideální řešení pro Vaši jedinečnou a romantickou svatbu. Svěřte svůj důležitý den do rukou našeho svatebního koordinátora.

SVATEBNÍ NABÍDKA. Ideální řešení pro Vaši jedinečnou a romantickou svatbu. Svěřte svůj důležitý den do rukou našeho svatebního koordinátora. SVATEBNÍ NABÍDKA Ideální řešení pro Vaši jedinečnou a romantickou svatbu. Svěřte svůj důležitý den do rukou našeho svatebního koordinátora. Hotel GOLD****, Táborská 68, Chotoviny * www.hotelchotoviny.cz

Více

NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU

NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU Ideální řešení pro Vaši konferenci, meeting i firemní večírek. Hotel GOLD**** Chotoviny, Táborská 68, Chotoviny * www.hotelchotoviny.cz * recepce@hotelchotoviny.cz * 398 998

Více

GP OP VK Nové trendy ve výuce cizích jazyků, reg.č. CZ.1.07/1.1,.16/02.0099

GP OP VK Nové trendy ve výuce cizích jazyků, reg.č. CZ.1.07/1.1,.16/02.0099 GP OP VK Nové trendy ve výuce cizích jazyků, reg.č. CZ.1.07/1.1,.16/02.0099 KA 18 Vzdělávací pobyt (kurz) v anglicky mluvící zemi 4. 5. 10. 5. 2014 Specifikace programu, výuky AJ, ubytování, stravování,

Více

Kongresový sál. Kongresové přepážky. Část veřejné odletové haly Terminál 2

Kongresový sál. Kongresové přepážky. Část veřejné odletové haly Terminál 2 Kongresový sál Kongresové přepážky Část veřejné odletové haly Terminál 2 1 Umíst stění Kongresového sálus Letiště Praha / Ruzyně, Terminál 1 Spojovací chodba mezi Terminály 1 a 2, 2. NP nad služebním vchodem

Více

Hotel Amaraigua 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 14 720 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13

Hotel Amaraigua 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 14 720 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13 Hotel Amaraigua 3* Typ zájezdu Stát Destinace Lokace u moře Španělsko Costa Brava Malgrat de Mar Datum 03.08.13-10.08.13 Délka Strava Odjezd z Typ ubytování Cena od 8 dní all inclusive vlastní hotel 11

Více

OREA HOTEL HORAL **** Špindlerův Mlýn

OREA HOTEL HORAL **** Špindlerův Mlýn OREA HOTEL HORAL**** Špindlerův Mlýn OREA Hotel Horal se nachází ve východních Čechách, v nejvyšších horách Čech - Krkonoších, v nejznámějším lyžařském středisku - Špindlerově Mlýně. Lokalita Hotel se

Více

Česká republliika bííllá víína 0,,750 ll Vellttllíínsské zellené,, jjakossttníí -- ssuché 2011 160,,- Zlatavá barva, delikátní, ovocně - trávové aroma v pozadí se objevují tóny mandlí, chuť je svěží, sametová,

Více

FUNERMOSTRA VALENCIA - 2013

FUNERMOSTRA VALENCIA - 2013 FUNERMOSTRA VALENCIA - 2013 UBYTOVÁNÍ Ubytování je zajištěno ve čtyřhvězdičkovém hotelu. Cena obsahuje snídaní a veškeré poplatky a je stejná pro oba hotely. Oba hotely jsou luxusní a blízko turistický

Více

Achilleas studia *** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri

Achilleas studia *** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri Achilleas studia *** 42 Poloha: studia leží v klidné okrajové části letoviska Nidri, přímo u písčité pláže s pozvolným přístupem do vody. Centrum Nidri s přístavem a mnoha tavernami je vzdálený asi 1 kilometr.

Více

Certifikace služeb vinařské turistiky - přehled kategorií a kritérií

Certifikace služeb vinařské turistiky - přehled kategorií a kritérií Certifikace služeb vinařské turistiky - přehled kategorií a kritérií Nadace Partnerství, Národní vinařské centrum, o.p.s., 2008 Kategorie pro I. etapu (srpen září 2008) certifikace služeb vinařské turistiky

Více

Czech version 2015 / 2016

Czech version 2015 / 2016 Czech version 2015 / 2016 spa PackagES obsah Balíček Vítejte v hotelu Savoy Westend Balíček Vítejte v Karlových Varech Balíček Zpátky do budoucnosti Balíček Dny pro Vaši krásu Sportovní balíček Balíček

Více

STÁLÉ MENU. 0,33l Hovězí vývar s nudlemi 25,00 Kč 0,33l Česnečka se sýrem a opečeným chlebem 30,00 Kč

STÁLÉ MENU. 0,33l Hovězí vývar s nudlemi 25,00 Kč 0,33l Česnečka se sýrem a opečeným chlebem 30,00 Kč STÁLÉ MENU Polévky: 0,33l Hovězí vývar s nudlemi 0,33l Česnečka se sýrem a opečeným chlebem 30,00 Kč Dle denní nabídky Hotová jídla: 150g Moravský vrabec, bramborový špalíček, zelí 88,00 Kč 100g Ďábelská

Více

AQUAPALACE HOTEL PRAGUE

AQUAPALACE HOTEL PRAGUE KONFERENCE & AKCE AQUAPALACE HOTEL PRAGUE Aquapalace Hotel Prague je součástí největšího obchodně zábavního komplexu ve střední Evropě. Areál je umístěn strategicky nedaleko dálnice D1 při vjezdu do hlavního

Více

TOP HOTEL PRAHA KONGRESY & KONFERENCE UBYTOVÁNÍ STRAVOVÁNÍ RELAXACE & SPORT SLUŽBY REFERENCE KONTAKTY

TOP HOTEL PRAHA KONGRESY & KONFERENCE UBYTOVÁNÍ STRAVOVÁNÍ RELAXACE & SPORT SLUŽBY REFERENCE KONTAKTY ÚVOD TOP HOTEL PRAHA KONGRESY & KONFERENCE TOP HOTEL Praha HHHH Blažimská 1781/4 149 00 Praha 4 Chodov Česká republika Tel.: +420 267 284 111 Fax: +420 222 990 850 E-mail: sales@tophotel.cz www.tophotel.cz

Více

Hotel Baťov. Tylova 727 Otrokovice Tel : 577 650 111 SVATEBNÍ NABÍDKA

Hotel Baťov. Tylova 727 Otrokovice Tel : 577 650 111 SVATEBNÍ NABÍDKA Hotel Baťov Tylova 727 Otrokovice Tel : 577 650 111 SVATEBNÍ NABÍDKA HOTEL BAŤOV Tradiční gastronomický podnik Partner pro Váš svatební den Vaše SVATBA v Hotelu Baťov Otrokovice 1. Přivítání novomanželů

Více

Spa Boutique Hotel LÖWENSTEIN **** +

Spa Boutique Hotel LÖWENSTEIN **** + Spa Boutique Hotel LÖWENSTEIN **** + Nabízíme celkem 16 komfortně vybavených apartmánů ve 4 kategoriích. V designu interiéru hotelu upřednostňujeme čisté linie, u vybavení apartmánů kombinujeme moderní

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce Hotel Kongres Akční Ceník nabídka Akční Ceník nabídka Fotogalerie Kontakty Orea Resort Horal**** Špindlerův Mlýn Krkonoše Lokalita Orea Resort Horal se nachází ve východních

Více

Dezerty Palačinky se smetanovou náplní a teplými lesními plody Domácí jablečný štrúdl s vanilkovou omáčkou Domácí tvarohový koláč s malinovou omáčkou

Dezerty Palačinky se smetanovou náplní a teplými lesními plody Domácí jablečný štrúdl s vanilkovou omáčkou Domácí tvarohový koláč s malinovou omáčkou Adagio, nápojový balíček na celý večer, welcome drink a 3 kanapky Allegro, nápojový balíček na celý večer, welcome drink a 3 kanapky Furioso, nápojový balíček na celý večer, welcome drink a 3 kanapky Adagio,

Více

Firemní akce Školení Konference Semináře. Hotel TOMMY CONGRESS & RELAX CENTER Náchod - Babí

Firemní akce Školení Konference Semináře. Hotel TOMMY CONGRESS & RELAX CENTER Náchod - Babí Firemní akce Školení Konference Semináře Kvalita každé konference či školení je podmíněna profesionální organizací, kterou jsme připraveni v průběhu celé Vaší akce zabezpečit. Naší cílovou metou je Vaše

Více

CENÍK NÁJEMNÉHO A SLUŽEB

CENÍK NÁJEMNÉHO A SLUŽEB CENÍK NÁJEMNÉHO A SLUŽEB Útvar Komercionalizace výsledků vědy a výzkumu VŠB-TU Ostrava 17. Listopadu 15/2172 708 33 Ostrava-Poruba Tel. : +420 597 329 010 Mobil: +420 777 793 365 E-mail : inkubator@vsb.cz

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce Hotel Gastronomie Kongres & Events Wellnes & Spa Kontakty Orea Spa Hotel Monty **** Mariánské Lázně Lokalita Orea Spa Hotel Monty - jedinečný historický hotel s unikátním

Více

WELLNESS & RELAX. v Mariánských Lázních. marienbad.danubiushotels.cz

WELLNESS & RELAX. v Mariánských Lázních. marienbad.danubiushotels.cz WELLNESS & RELAX v Mariánských Lázních marienbad.danubiushotels.cz CÍSAŘSKÉ DNY 3 noci v hotelu Nové Lázně ***** Cena od 9 270 Kč dárek na pokoji 1x minerální koupel v historické Císařské nebo Královské

Více

Nabídka prostor k pronájmu

Nabídka prostor k pronájmu Nabídka prostor k pronájmu 2014 Národní zemědělské muzeum Praha Kostelní 44 170 00 Praha 7 Kontaktní osoby: Ing. Ladislav Petránek, správa budovy, tel.: 220 308 163, e-mail: ladislav.petranek@nzm.cz Mgr.

Více

Nidri - Hotel Gregory s ***

Nidri - Hotel Gregory s *** CK TURISTA Nidri - Hotel Gregory s *** 11 - denní zájezd Poloha: Menší rodinný hotel sestávající ze dvou dvoupatrových budov má ideální polohu přímo u pláže. Centrální ulice, tvořící jedno z center střediska,

Více

Nabídka pronájmu prostor Divadla na Šantovce

Nabídka pronájmu prostor Divadla na Šantovce Nabídka pronájmu prostor Divadla na Šantovce Hledáte prostor pro reprezentativní akci, večírek či konferenci? Divadlo na Šantovce Vám nabízí širokou a pestrou škálu možností v originálním prostoru, který

Více

La Bodeguita del Medio kousek Havany pro Vaše akce v Praze

La Bodeguita del Medio kousek Havany pro Vaše akce v Praze La Bodeguita del Medio kousek Havany pro Vaše akce v Praze LA BODEGUITA DEL MEDIO La Bodeguita del Medio je kubánský music bar restaurant v centru Prahy, u Staroměstského náměstí, s živelnou atmosférou

Více

Vybavení školy. Váš první den ve škole. Rozpis hodin KAPLAN INTERNATIONAL CAMBRIDGE

Vybavení školy. Váš první den ve škole. Rozpis hodin KAPLAN INTERNATIONAL CAMBRIDGE Kaplan International Cambridge Naše škola nabízí klidné studijní prostředí v proslulém univerzitním městě Cambridge. Tato škola byla po dlouho dobu jednou z nejoblíbenějších mezi studenty po celém světě.

Více

VÍCE, NEŽ ČEKÁTE WWW.OLIVEFOOD.CZ

VÍCE, NEŽ ČEKÁTE WWW.OLIVEFOOD.CZ VÍCE, NEŽ ČEKÁTE ŠÉFKUCHAŘ Daniel Beneš Execu?ve Chef Nasbíral bohaté zkušenos? v restauraci Zlatá Praha ve známém hotelu Intercon?nental, získal ocenění Gourmet Challenge a několikrát se také stal mistrem

Více

HOTEL. Monínec 7, 257 91 Sedlec-Prčice GPS souřadnice hotelu: N 49 32 37.97 E 14 30 58.90 www.moninec.cz www.moninec-hotel.cz

HOTEL. Monínec 7, 257 91 Sedlec-Prčice GPS souřadnice hotelu: N 49 32 37.97 E 14 30 58.90 www.moninec.cz www.moninec-hotel.cz konference, školení, relaxační pobyty Relax hotel Monínec*** leží na Javorové skále 70 km na jih od Prahy na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje nedaleko města Sedlec-Prčice. Je nejvyšším bodem v

Více

TRADICE OD 1701. Den, na který se nezapomíná

TRADICE OD 1701. Den, na který se nezapomíná Den, na který se nezapomíná Svatební obřady a obnovení svatebního slibu patří k těm nejkrásnějším okamžikům, které lze v životě zažít. K jejich nezapomenutelnosti již po celá staletí přispívá Grandhotel

Více

Pronájem Outletů ve fusion hotelu prague Speciální balíčky

Pronájem Outletů ve fusion hotelu prague Speciální balíčky Pronájem Outletů ve fusion hotelu prague Speciální balíčky 360 bar&lounge Unikátní, jedinečný prostor s denním světlem díky prosklené kopuli, vhodný nejen jako bar, ale velmi žádaný klienty pro pořádání

Více

Poptáváte prostory v klidové zóně bez zástavby a rušné dopravy? Potřebujete prostory pro velký či malý počet osob? Je součastí Vaší poptávky catering?

Poptáváte prostory v klidové zóně bez zástavby a rušné dopravy? Potřebujete prostory pro velký či malý počet osob? Je součastí Vaší poptávky catering? Poptáváte prostory v klidové zóně bez zástavby a rušné dopravy? Potřebujete prostory pro velký či malý počet osob? Chcete pohodlně a bez stresu zaparkovat? Je součastí Vaší poptávky catering? Přejete si

Více

Orea Resort Horizont. Železná Ruda Špičák. Lokalita. Ubytování. www.orea-horizont.cz www.orea.cz

Orea Resort Horizont. Železná Ruda Špičák. Lokalita. Ubytování. www.orea-horizont.cz www.orea.cz Orea Resort Horizont Železná Ruda Špičák Lokalita Resort se nachází na jižním svahu vrchu Pancíř v nadmořské výšce 1100 m v Chráněné krajinné oblasti Šumava. Vzdušné lázně v klidném a překrásném prostředí

Více

Vinný listek. Sekty 45,- 290,- 45,- 290,- 45,- 290,- 460,-

Vinný listek. Sekty 45,- 290,- 45,- 290,- 45,- 290,- 460,- Vinná karta Vinný listek Sekty J.P.CHENET ICE EDITION Francouzský sekt polosuchý, jedinečný sekt, který se pije na ledu. Region: Francie. Doporučujeme pro jakoukoliv příležitost. 1dcl 290,- J.P.CHENET

Více

Týdenní zábavná dovolená v Riccione

Týdenní zábavná dovolená v Riccione Týdenní zábavná dovolená v Riccione Termín cesty: 28.8 4.9 2015 Počet osob: nabídka od 8 osob Doprava: letecky Highlights: 7-denní pobyt ve vyhlášeném letovisku - Riccione Gay pláž Osobní gay průvodce

Více

Cukrárna Ella... ...místo kde je život sladký. Dobrý den, vítejte v naší cukrárně ELLA. Co Vám můžeme nabídnout: chlazené nápoje.

Cukrárna Ella... ...místo kde je život sladký. Dobrý den, vítejte v naší cukrárně ELLA. Co Vám můžeme nabídnout: chlazené nápoje. Cukrárna Ella......místo kde je život sladký Dobrý den, vítejte v naší cukrárně ELLA. Co Vám můžeme nabídnout: chlazené nápoje teplé nápoje zákusky z naší domácí kuchyně a italské zákusky Káva 7g Káva

Více

1. Definice a charakteristika rautu

1. Definice a charakteristika rautu KURZ ČÍŠNÍK - BARMAN -PŘÍPRAVA RAUTŮ 1. Definice a charakteristika rautu RAUT je druh slavnostní hostiny Rauty mohou býr klasické (pouhé pohoštění), obchodní nebo reklamní (atraktivní prostředí, nezvyklý

Více

Seznam techniky k pronájmu

Seznam techniky k pronájmu Seznam techniky k pronájmu Dataprojektory s nativním rozlišením XGA (1024 x 768 px) SANYO svítivost až 1500 ANSI Lm, hmotnost 2,4 kg 1.300,- Kč SANYO svítivost 2000 ANSI Lm, hmotnost 3,9 kg 2.000,- Kč

Více

ŘECKO ostrov KOS LETOVISKO Marmari. LETOVISKO Lambi. ( polopenze ) Ubytování v tomto letovisku: Hotel BLUE JAY BEACH**+

ŘECKO ostrov KOS LETOVISKO Marmari. LETOVISKO Lambi. ( polopenze ) Ubytování v tomto letovisku: Hotel BLUE JAY BEACH**+ ŘECKO ostrov KOS LETOVISKO Marmari Oblíbené letovisko Marmari, vybudované v 80. letech 20. století, leží na severozápadním pobřeží ostrova cca 15 km od hlavního města Kos. Na rozdíl od toho Marmari poskytuje

Více

SNÍDANĚ 69, 89, 59, 79, 59, 79, 59, 79, 69, 89, 59, 79, 69, 89, 59, 79, 69, 89, ~pouze na pobočce Florentinum~

SNÍDANĚ 69, 89, 59, 79, 59, 79, 59, 79, 69, 89, 59, 79, 69, 89, 59, 79, 69, 89, ~pouze na pobočce Florentinum~ -MENU- SÓLO UN POCO PICANTE, POR FAVOR SNÍDANĚ ~pouze na pobočce Florentinum~ Müsli s ovocem Müsli s ovocem Vaječné burrito se slaninou Vaječné burrito se slaninou Vločky s ovocem Vločky s ovocem Lívance

Více

Panství Bechyně s.r.o.

Panství Bechyně s.r.o. Panství Bechyně Panství Bechyně s.r.o. Firma Panství Bechyně Vám nabízí k pronájmu reprezentativní prostory zámku Bechyně, elegantní prostředí Černického zámečku nebo sportovní a rodinné prostředí Penzionu

Více

VINNÝ LÍSTEK. 45 Kč. 45 Kč

VINNÝ LÍSTEK. 45 Kč. 45 Kč Aperitivy Martini Bianco Aromatické a sladké Martini Bianco používá jako svůj základ kvalitní a jemnou směs italských bílých suchých vín. Směs aromatických bylin a vanilky mu dodává jeho charakteristickou

Více

Bulharsko. Central Plaza*** www.cdtravel.cz Bulharsko. BULHARSKO / Pomorie

Bulharsko. Central Plaza*** www.cdtravel.cz Bulharsko. BULHARSKO / Pomorie Central Plaza*** BULHARSKO / Pomorie 2 / / / / Poloha: nový, moderní hotel dostavěný v roce 2012 se nachází na okraji staré části lázeňského městečka Pomorie. Do centra města, kde naleznete malé obchůdky,

Více

www.malostranska-beseda.cz Pronájem prostor Malostranské besedy 1.-3. patro

www.malostranska-beseda.cz Pronájem prostor Malostranské besedy 1.-3. patro www.malostranska-beseda.cz Pronájem prostor Malostranské besedy 1.-3. patro -1- Malostranská beseda Unikátní prostor, kde na Vás z každého koutu dýchne kus historie. Aby ne, jestliže se existence budovy

Více

Clarion Congress Hotel Ostrava Nabídka kongresových služeb

Clarion Congress Hotel Ostrava Nabídka kongresových služeb Clarion Congress Hotel Ostrava Nabídka kongresových služeb Popis hotelu Kategorie Mezinárodní 4* hotel se zázemím největšího hotelového kongresového sálu v moravskoslezském kraji, člen celosvětové sítě

Více

MASARYKOVU UNIVERZITU SMLUVNÍ CENY PRO HOTELY PRAHA

MASARYKOVU UNIVERZITU SMLUVNÍ CENY PRO HOTELY PRAHA SMLUVNÍ CENY PRO MASARYKOVU UNIVERZITU 2015 HOTELY PRAHA Možnosti a podmínky ubytování ve vybraných brněnských hotelech pro hosty Masarykovy univerzity za smluvní ceny. Masarykova univerzita Odbor vnějších

Více

Dvůr Krutěnice hotel & jezdecký areál

Dvůr Krutěnice hotel & jezdecký areál Dvůr Krutěnice hotel & jezdecký areál..kongresová turistika v oblasti jihozápadních Čech. Plzeňský kraj okres Klatovy oblast Sušicko (vzdálenost do: Klatov - 20 km, Sušice - 20 km, Nalžovských Hor 6 km,

Více

Dovolená v oblasti Nei Pori (Platamonas) s I.S.C.Sports a cestovní kanceláří Pradok

Dovolená v oblasti Nei Pori (Platamonas) s I.S.C.Sports a cestovní kanceláří Pradok GREECE TOUR 2012 Dovolená v oblasti Nei Pori (Platamonas) s I.S.C.Sports a cestovní kanceláří Pradok Po úspěších v minulých letech pokračujeme v pořádání oblíbené dovolené spojené se sportovním vyžitím.

Více

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20%

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20% CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna Nečekejte na LAST MINUTE! Do 19.12.2014 slevy za včasný nákup - Využijte speciálních nabídek a slev!!! 20% ze zaplacené částky ( základní

Více

POLICEJNÍ AKADEMIE ČESKÉ REPUBLIKY V PRAZE Fakulta bezpečnostně právní

POLICEJNÍ AKADEMIE ČESKÉ REPUBLIKY V PRAZE Fakulta bezpečnostně právní POLICEJNÍ AKADEMIE ČESKÉ REPUBLIKY V PRAZE Fakulta bezpečnostně právní Organizační pokyny pro účastníky konference Aktuální otázky vězeňství Ubytování: V případě zájmu je možné pro Vás zajistit ubytování

Více

Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Zuzana Pauserová. Dostupné z www.soes.cz.

Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Zuzana Pauserová. Dostupné z www.soes.cz. Číslo projektu Název školy Předmět Tematický okruh CZ.1.07/1.5.00/34.0852 Střední škola cestovního ruchu, s. r. o., Benešov Technika cestovního ruchu Stravovací služby II Téma Ročník Autor Stravovací služby

Více

Specifické znaky. Profi Wifi připojení až 40 Mb/sec. Kapacita Kapacita celého provozního úseku je až 600 lidí dle uspořádání.

Specifické znaky. Profi Wifi připojení až 40 Mb/sec. Kapacita Kapacita celého provozního úseku je až 600 lidí dle uspořádání. Specifické znaky Profi Wifi připojení až 40 Mb/sec. Kapacita Kapacita celého provozního úseku je až 600 lidí dle uspořádání. Otáčející se bar 360 Lounge Bar nabízí unikátní příležitost pro pořádání ojedinělých

Více

Kaplan International Melbourne

Kaplan International Melbourne Kaplan International Melbourne Naše škola se nachází přímo v centru města Melbourne. V novém kampusu jsou klimatizované a příjemné učebny. Škola má moderně vybavené studijní centrum a třídy. V této části

Více

ROZHODNUTÍ ŘEDITELE ŠKOLY

ROZHODNUTÍ ŘEDITELE ŠKOLY Střední odborná škola a střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205 ROZHODNUTÍ ŘEDITELE ŠKOLY Určení nabídky povinných a nepovinných zkoušek profilové části maturitní zkoušky Obor:

Více

APERITIVY. TUZEMSKÉ DESTILÁTY A LIKÉRY 4 cl

APERITIVY. TUZEMSKÉ DESTILÁTY A LIKÉRY 4 cl APERITIVY 8 cl Martini Bianco... 39,- kč 8 cl Martini Dry... 39,- kč 8 cl Martini Rosso... 39,- kč 4 cl Campari... 39,- kč 10 cl Crodino italský nealkoholický aperitiv... 39,- kč TUZEMSKÉ DESTILÁTY A LIKÉRY

Více

CATERING MOTORLAND BĚLÁ

CATERING MOTORLAND BĚLÁ CATERING MOTORLAND BĚLÁ Catering je dnes velmi populární záležitost. Kvalitní catering dokáže proměnit klientskou akci v gala večer chutí a zároveň může být právě tou třešničkou na dortu, na které si vaši

Více

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20%

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20% CHORVATSKO CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna Nečekejte na LAST MINUTE! Do 19.12.2014 slevy za včasný nákup - Využijte speciálních nabídek a slev!!! 20% ze zaplacené částky

Více