ŘÍZENÍ VZTAHŮ SE ZÁKAZNÍKY

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "ŘÍZENÍ VZTAHŮ SE ZÁKAZNÍKY"

Transkript

1 IFS Applications pro CRM ŘÍZENÍ VZTAHŮ SE ZÁKAZNÍKY

2 DnA našeho ŘEŠEnÍ Když jsme před více než 25 lety chtěli poprvé vytvořit IFS Aplikace, bylo naším cílem připravit nejdostupnější a nejužitečnější podnikový software na trhu. Abychom tuto ambici naplnili, stala se prioritou veškeré naší práce jednoduchost. A tím se stále řídíme. Rozhodli jsme se vytvářet jeden produkt, který lze snadno konfigurovat tak, aby odpovídal specifickým požadavkům široké škály průmyslových odvětví. A tím se stále řídíme. Rozhodli jsme se vybudovat IFS Aplikace na standardních normách, tak aby naši zákazníci nebyli omezeni konkrétní technologií A tím se stále řídíme. Rozhodli jsme se navrhnout IFS Aplikace jako strukturu na bázi komponent, kterou bude možné snadno rozšiřovat a aktualizovat. A tím se stále řídíme. Rozhodli jsme se, že všechny komponenty softwaru musí být navzájem zcela kompatibilní a přesto schopné nezávislého fungování. A tím se stále řídíme. Rozhodli jsme se vytvářet produkt, který si dokáže poradit se změnami i s dlouhodobým vývojem. A tím se stále řídíme. Rozhodli jsme se, že uděláme uživatelsky nejpříjemnější podnikový software na trhu I tím se stále řídíme.

3 ŘÍZENÍ VZTAHŮ SE ZÁKAZNÍKY 3 VYTVOŘTE JEDNOTNOU FIREMNÍ DATABÁZI S INFORMACEMI O ZÁKAZNÍCÍCH Dostanou se vaši zaměstnanci vždy včas k potřebným informacím? Mohou kdykoli bez potíží odpovědět na dotazy a požadavky vašich zákazníků? Jsou informace přístupné napříč odděleními? Pokud vaše odpověď na tyto otázky zní ne, tak je možná správný čas začít přemýšlet o systému pro řízení vztahů se zákazníky (CRM), který propojí obchodní procesy vašeho podniku, a vytvoří tak jeden transparentní styčný bod s informacemi o vašich zákaznících. ODSTRAŇTE BARIÉRY TRADIČNÍCH CRM ŘEŠENÍ Tradiční CRM řešení rozdělují front- a back-office procesy vašeho podniku na samostatné oblasti, přičemž každý z nich má vlastní pohled na zákazníky. Pro úspěšné získání a udržení zákazníků, další rozvíjení vztahů, i ukončení spolupráce s neziskovými zákazníky, je nezbytné, aby přístup k informacím o nich byl dostatečně transparentní. VYTVOŘTE JEDNOTNOU FIREMNÍ DATABÁZI S INFORMACEMI O ZÁKAZNÍCÍCH S řešením IFS Řízení vztahů se zákazníky (IFS CRM) vytváříte jednotnou firemní databázi s kompletním přehledem informací. Díky ní můžete propojit všechny back-office a front-office procesy, a vytvářet tak jednotnou organizaci, která má v centru zájmu své zákazníky. ZAMĚŘTE SVOU ORGANIZACI NA ZÁKAZNÍKY Díky tomu, že podnikové procesy a systémy zaměříte na zákazníky, dosáhnete toho, že i v rozsáhlé organizaci dokáže každý snadno předvídat jejich potřeby. Zaměstnanci v příslušných pozicích mohou navíc dostávat pouze takové informace, které jsou věcně správné a které ke své práci opravdu potřebují, čímž se zamezí zbytečnému zahlcování daty. SJEDNOŤTE ŘÍZENÍ SVÉHO PODNIKU Prodejci samostatných CRM aplikací vám řeknou, jak snadno se jejich CRM řešení integruje s ostatními back office systémy, jako jsou například finanční či výrobní aplikace. Ale proč utrácet za integraci CRM řešení, když IFS Řízení vztahů se zákazníky je již přímou součástí IFS Aplikací? UDRŽTE SI ZÁKAZNÍKY A ZVYŠTE TRŽBY Získat nového zákazníka stojí v dnešním světě desetkrát víc než si ho udržet. Jak je na tom vaše společnost? Opravdu tvoří jeden celek, v jehož ohnisku jsou zákazníci?

4 4 ŘÍZENÍ VZTAHŮ SE ZÁKAZNÍKY PŘIZPŮSOBTE CRM ŘEŠENÍ SVÉMU PODNIKU Implementujte CRM řešení, které se přizpůsobí specifickému zaměření vaší organizace i průmyslovému odvětví, ve kterém podnikáte. Součástí IFS Řízení vztahů se zákazníky je výkonný správce procesů s předdefinovanými šablonami procesů průmyslového CRM, které pomáhají snížit náklady a zlepšit návratnost investice. To umožňuje rychlý a nákladově efektivní způsob implementace a naplnění potřeb vaší společnosti. ZÁKLADY NEJLEPŠÍCH CRM PROCESŮ Správce CRM procesů umožňuje pomocí předdefinovaných procesních šablon specifických pro konkrétní průmyslová odvětví přetvářet CRM tak, aby vyhovovalo jedinečným podmínkám vašeho podniku. Šablony jsou dostupné přímo ze schránky nebo z vašeho zákaznického řešení a umožňují vytvářet jedinečnou databázi, která odpovídá individuálním potřebám vaší organizace. Využijte vyzkoušená řešení s ideálními postupy pro konkrétní průmyslová odvětví a uzpůsobte si CRM tak, aby odpovídalo vašim specifickým potřebám. SNADNO POUŽITELNÉ GRAFICKÉ PROSTŘEDÍ Správce CRM procesů je dostatečně sofistikovaný pro profesionální vývojáře, přitom je však velmi snadné naučit se s ním pracovat. Grafické prostředí umožňuje rychle a efektivně vytvářet řešení přizpůsobená potřebám vašeho podniku. AUTOMATICKÁ AKTUALIZACE Správce CRM procesů lze použít pro automatické zasílání změn vzdáleným uživatelům. Po úpravách a doladění CRM řešení pro vaši společnost tak pouhým kliknutím vytvoříte Oracle skript, který je připraven k okamžitému použití. Získáte přitom úplnou kontrolu nad svou databází, aniž byste museli napsat jedinou řádku kódu. GLOBÁLNÍ ŘEŠENÍ Komponenta IFS Řízení vztahů se zákazníky je vícejazyčná (podporuje více než 23 jazyků) a umožňuje vytvořit jedinečné CRM řešení pro odlišení vašeho podniku od konkurence. KONFIGUROVATELNÉ UŽIVATELSKÉ MOŽNOSTI DÍKY.NET WINDOWS KLIENTOVI Uživatelé mohou využívat přetahování jednotlivých prvků na obrazovce, minimalizaci nepotřebných i maximalizaci potřebných oken. Uživatelské rozhraní umožňuje zobrazení informací z více než jedné obrazovky nebo záznamu současně. Jednotlivé činnosti vyžadují méně kliknutí. Méně času stráveného procházením polí tak přináší vyšší produktivitu uživatelů.

5 ŘÍZEnÍ VZtAHŮ SE ZÁKAZnÍKY 5 Výběry: Výkonný a snadno použitelný dotazovací nástroj pro načtení a zobrazení jakékoli informace v rámci databáze CRM. Pohledy: Zobrazení vybraných informací na základě výsledků dotazu. Podrobné informace: Podrobné informace pro vybraná data na obrazovce. Dokumenty: Připojení a rezervování či zrušení rezervace dokumentů souvisejících se zákazníky. Záložky: Zobrazení záložek souvisejících s každým zákazníkem ze všech datových zdrojů. Poznámky: Přidávání důležitých poznámek a komentářů, které si mohou zobrazit všichni uživatelé. Prostřednictvím.Net Windows klienta můžete ve vašem CRM řešení zobrazit a upravovat jakékoliv údaje. Je možné takto spravovat veškeré činnosti od oblasti marketingu či obchodu až po servis, podporu a plánování, včetně zobrazení manažerských sestav a výsledků.

6 6 ŘÍZENÍ VZTAHŮ SE ZÁKAZNÍKY VYUŽIJTE VÝHODY SPRÁVNÝCH PŘÍLEŽITOSTí Získání nových zákazníků závisí především na efektivním vedení kontaktů a využití správných příležitostí ve správném čase. IFS CRM podporuje obchodníky procesem postupné kvalifikace, který poskytuje úplný přehled o tom, v jaké fázi obchodního procesu se právě nachází. SPRÁVA PŘÍLEŽITOSTÍ Postupná kvalifikace provádí vaše obchodníky strukturovaným procesem, jenž posunuje obchodní příležitosti směrem k potenciálním a stávajícím zákazníkům. SPRÁVA ZÁKAZNÍKŮ Zvyšte statut stávajících zákazníků tím, že je posunete výše na vašem žebříčku hodnot. Můžete využít celou historii obchodního případu a porovnat uzavřené obchody s potřebami konkrétního zákazníka. Díky tomu můžete rozšířit vaši nabídku a zvýšit tržby. ŘÍZENÍ PRODEJNÍCH PROCESŮ Zajistěte si přehled o situaci v prodejním procesu, o probíhajících obchodech i očekávaných výnosech. Jde o informace, které jsou nezbytné pro každodenní práci vašich prodejců a dlouhodobé strategické plánování. VÝKAZNICTVÍ A ANALÝZA Získejte průběžné operativní informace o předpokládaných výnosech, prognózách, vyčíslení marží, hodnotách stávajících a předpokládaných hodnotách nových příležitostí a ještě mnohem více. Podrobné prodejní sestavy a měřitelné cíle vám poskytují aktuální informace dostupné po několika kliknutích. SPRÁVA KONTAKTŮ A ČINNOSTÍ Spravujte vztahy se zákazníky. Získejte kompletní informace o komunikaci se zákazníky (jméno, pozici, telefonní číslo atd.), detaily z kompletní historie kontaktů, korespondence a jednání se zákazníky. KATALOG VÝROBKŮ Umožněte svým prodejcům i zákazníkům přístup k informacím a charakteristikám vašich výrobků včetně jejich příslušenství. Vytvářejte přesné zákaznické objednávky, díky kterým si budete moci dovolit zkracovat dodací lhůty a zvyšovat spokojenost zákazníků. INTEGRACE A SYNCHRONIZACE Získejte veškeré výhody pokročilého systému automatizace prodeje, který navíc umožňuje dokonalou interakci s řízením vašeho podniku. Obchodní příležitosti, výhledy, objednávky a další práce prováděná offline se synchronizuje s každým připojením k síti. INTEGRACE S EM A KANCELÁŘSKÝM SOFTWAREM Integrujte schůzky, kontakty a úkoly pomocí aplikací Microsoft Outlook a Lotus Notes. Plánujte činnosti, vstupujte do úloh dalších uživatelů a vytvářejte seznamy prioritních úloh. Využívejte funkci hromadné korespondence Microsoft Word a vytvářejte, připojujte a sledujte dopisy, poznámky a další dokumenty.

7 ŘÍZEnÍ VZtAHŮ SE ZÁKAZnÍKY 7 ZŮStAŇtE připojeni, AŤ JStE KDEKolI Dejte svým obchodním zástupcům možnost pohotově a přesně komunikovat bez ohledu na to, kde se právě nacházejí. pomocí internetu a vyspělé mobilní technologie IFS on-line when available (IFS Dostupnost online) zůstávejte v kontaktu, ať jste kdekoli. pro přístup k informacím a jejich online aktualizaci můžete používat bezdrátové přístupové body či veřejně přístupný internet např. na letišti. MoBIlnÍ KlIEnt Mobilní klient IFS umožňuje zaměstnancům podpory průběžně vstupovat do pracovních objednávek atd. Podporuje notebooky, kapesní počítače a palm piloty a také WLAN, GSM, GPRS, Bluetooth a 3G. podpora procesů A návaznosti pracovních operací Díky automatické návaznosti pracovních operací osvobodíte své zaměstnance od časově náročných administrativních úkonů. Pomocí automatických procesů a pravidel návaznosti mohou snadno vytvářet úkoly, které budou navzájem sdílet či předávat spolupracovníkům. UDÁloStI Výkonný správce událostí vašim zaměstnancům automaticky připomíná důležitá data, informace či prioritní úkoly. VÝKonnÁ SYncHronIZAcE Synchronizujte obchodní kontakty (leady), příležitosti (prospekty), objednávky a další práci prováděnou offline s každým připojením k síti. Rychlý, flexibilní a spolehlivý systém synchronizace může podporovat stovky vzdálených uživatelů a plnit jedinečné potřeby vaší prodejní sítě.

8 8 ŘÍZENÍ VZTAHŮ SE ZÁKAZNÍKY VYTVOŘTE AKTIVNÍ ZÁKAZNICKOU PODPORU Díky používání aktivní zákaznické podpory IFS CRM v celé organizaci můžete efektivně řešit problémy zákazníků. Získáte možnost rychle reagovat na jejich potřeby týkající se podpory, servisních smluv, záruk a vráceného zboží. Spravujte servisní smlouvy zákazníků, přesně specifikujte a kontrolujte úroveň služeb a servisní činnosti pro každého z nich. ZNALOSTNÍ DATABÁZE Řešte běžnou problematiku podpory díky znalostní databázi, která obsahuje informace o nejčastějších otázkách a umožňuje vyhledávání. Funkce rychlého a snadného vyhledávání je plně integrovaná. Externí přístup do znalostní databáze dovolují i stránky FAQ (Frequently Asked Questions - často kladené otázky) na jakékoli webové stránce. KATALOG VÝROBKŮ Úplná integrace s řízením vašeho podniku znamená, že zaměstnanci zákaznického servisu vždy přesně vědí, jaké výrobky si zákazník objednal či zakoupil, čímž se zjednoduší a urychlí proces podpory. CENTRUM PODPORY Převeďte jakýkoli problém do řešení podpory. Měňte přiřazení a komentujte jakýkoli problém, dokud není vyřešen a zákazník či dodavatel není s řešením podpory spokojen. Pokud jsou pro uspokojivou reakci na problém zapotřebí podrobnější informace, podpora může posloužit ke komunikaci s druhou stranou. PORTÁLY PODLE ROLÍ Vy, vaši zákazníci i partneři můžete vstupovat do požadavků na podporu a jejich řešení a komunikovat o nich. Pro snadné sledování svých požadavků a jejich řešení používají zákazníci portály IFS (B2B), které jsou lehce dostupné prostřednictvím internetu. SLEDOVATELNOST A SPRÁVA DOKUMENTŮ Umožněte svým servisním pracovníkům úplnou sledovatelnost a kontrolu přes internet, intranet nebo extranet. Přiřazujte požadavky na automatické interní sledování a připojujte servisní dokumenty pro rychlý přístup. Sledujte postup objednávek výrobků díky propojení prodejních a marketingových dokumentů, výkresů nebo výrobkových katalogů. SPRÁVA SMLUV Spravujte všechny aspekty servisních smluv od úrovně služeb a preventivní údržby po flexibilní fakturaci a ceny. VÝKAZNICTVÍ A ANALÝZA Získávejte informace o úrovních zákaznických služeb, ziskovosti servisních smluv a plnění dohodnutých úrovní služeb. Podrobné sestavy a přehledy vám poskytují aktuální informace dostupné na několik kliknutí.

9 ŘÍZEnÍ VZtAHŮ SE ZÁKAZnÍKY 9 trefa Do ČErnÉHo DÍKY SprÁVnÝM KAMpAnÍM Aby se zvýšil počet příležitostí přivádějících dlouhodobé zákazníky a navýšily se výnosy, je potřeba efektivně spravovat mix marketingových nástrojů a mít přehled o tom, které kampaně na zákazníky zabírají a které nikoli. S IFS crm získáte aktuální informace o nákupních zvyklostech vašich zákazníků, a budete tak moci posílit účinné marketingové kampaně, které vám umožní rozšíření či navýšení prodeje stávajícím zákazníkům a získání nových zákazníků. ŘÍZEnÍ KAMpAnÍ Díky plné kontrole nad činnostmi, společnostmi a lidmi zapojenými do kampaní vytvoříte platformu pro rozvoj a zlepšení vaší budoucí marketingové komunikace. VÝKAZnIctVÍ A AnAlÝZA Podrobné sestavy a přehledy vám poskytují aktuální informace dostupné po několika kliknutích. Sledujte, spravujte a analyzujte svou adresnou propagaci, reklamu, výstavy, internetové a ové kampaně. Zvýšením efektivity získáte za vynaložené prostředky více. přehledy Získejte úplný přehled a kontrolu nad činnostmi, společnostmi a kontaktovanými osobami, výsledky atd. platforma MArKEtInGoVÉ KoMUnIKAcE Navrhujte, realizujte a hodnoťte různé typy kampaní. Spojujte prodejní příležitosti s kampaněmi, budete tak moci sledovat každou korunu investovanou do marketingu. Integrovaná výkonná funkce výkaznictví v síťovém klientovi umožňuje analýzu příležitostí, ziskovosti projektů, výnosů od počátku roku a mnohem více. To vše v reálném čase. Díky tomu můžete lépe sledovat a řídit obchodní a podnikové výsledky.

10 10 ŘÍZEnÍ VZtAHŮ SE ZÁKAZnÍKY KonFIGUroVAtElnÉ UŽIVAtElSKÉ MoŽnoStI V dnešním uspěchaném světě může používání nejnovějších technologických poznatků zajistit vaší společnosti mnoho výhod a přínosů. IFS Řízení vztahů se zákazníky nabízí nejmodernější mobilní a integrační řešení navržená tak, aby vám mohla poskytnout skutečné hodnoty a obchodní přínosy. IntEGrAcE S nástroji FIrEMnÍHo ZÁZEMÍ (Erp) IFS Řízení vztahů se zákazníky jako součást IFS Aplikací dokonale propojuje funkce řízení obchodních vztahů /CRM s nejdůležitějšími funkcemi řízení podniku. Komponentová architektura zároveň umožňuje připojit IFS Řízení vztahů se zákazníky k jakémukoli nástroji firemního zázemí a spolupracovat s ním. VYŠŠÍ AGIlItA DÍKY IFS crm Komponentová architektura v.net klientovi IFS Prodej a marketing, která je základním kamenem IFS CRM, umožňuje organizacím používat standardní nástroje a kompetence pro přidání uživatelských vizualizací a funkcí. Kvalitní produktová architektura zajišťuje, že se na tyto upravené pohledy automaticky vztahují všechna bezpečnostní a obchodní pravidla. To přináší jedinečné možnosti a přínosy pro koncové uživatele včetně rozmanitých možností zobrazování dat podle potřeb uživatelů a také integrovaných výkazových nástrojů pro důležitá sledování například průběžného prodeje atp. KoMpAtIBIlItA S AplIKAcEMI MIcroSoFt Tato aplikace je kompatibilní s Microsoft BackOffice a lze ji spouštět v systémech Microsoft Windows 7, Windows 2008, Windows Vista, Windows XP, Windows 2003 a Windows Komponenta IFS CRM je dokonale integrovaná s Microsoft Word, Excel, Outlook a Microsoft Exchange Server. MoBIlnÍ KlIEnt Aplikace podporuje rychle rostoucí skupinu rozmanitých soudobých prostředků, ať už jde o notebooky, kapesní počítače nebo komunikační technologie, jako je WLAN, GSM, GPRS, Bluetooth a 3G. Při připojení k systému firemního zázemí přímo synchronizuje práci provedenou offline. IFS Řízení vztahů se zákazníky je součástí IFS Aplikací

11 ŘÍZEnÍ VZtAHŮ SE ZÁKAZnÍKY 11 návratnost InVEStIc Efektivní sledování ziskovosti stejně jako kontrola rozvoje podniku vyžaduje nutnost pohlížet na celou společnost jako na jednu organizaci, ne jako na několik samostatných oddělení. Díky kompletnímu crm řešení, které je integrováno s back office, můžete dosáhnout svých cílů s rychlou návratností investic. ZEFEKtIVnĚnÍ ADMInIStrAtIVY Snižte náklady a poskytujte konzistentní informace s odbouráním nadbytečného zadávání dat. Jediná firemní paměť používaná pro celou aplikaci eliminuje opakované zadávání dat a poskytuje aktuální informace, které pomáhají zlepšit zákaznický servis a zvýšit spokojenost zákazníků. ZlEpŠEnÍ SlUŽEB A SpoKoJEnoStI ZÁKAZnÍKŮ Pokud vaši prodejci získají přístup ke klíčovým informacím z firemního zázemí, jako jsou údaje o zásobách a o výrobě, budou lépe vybavení k přijímání rozhodnutí, která mají nejen pozitivní vliv na firemní výsledky, ale jsou také zaměřena na spokojenost zákazníků. InForMoVAnÁ rozhodnutí rychleji Sestavy a přehledy zobrazované na webových portálech okamžitě prozradí, jak se vaší společnosti daří plnit její strategické cíle. Připomínky vás informují o předdefinovaných událostech, což vám umožní provádět řízení podle výjimek. Bez informačního systému by bylo další navyšování výkonů zcela zhoubné a jistě by došlo k regresi, neboť by nebylo možné správně řídit všechny podnikové procesy. Krize naši firmu zasáhla, ale v dobrém slova smyslu. poskytla nám příležitost k tomu, abychom se zabývali standardizací a zlepšováním procesů pomocí moderního informačního systému. ladislav VIKtorA, předseda představenstva SpolEČnoStI IMtrADEX

12 O SPOLEČNOSTI IFS A IFS APPLICATIONS IFS (OMX STO: IFS), globální dodavatel podnikových aplikací, poskytuje ERP řešení, která umožňují organizacím rychle reagovat na změny trhu. Tato řešení umožňují účinněji používat zdroje k dosažení lepší výkonnosti podniku a konkurenční výhody. Společnost IFS byla založena v roce 1983 a má zaměstnanců po celém světě. S IFS Applications, které jsou nyní v sedmé generaci, byla IFS průkopníkem komponentově založeného ERP softwaru. Komponentová architektura poskytuje řešení, která lze snáz implementovat, provozovat a aktualizovat. IFS Applications je k dispozici v 54 zemích a ve více než 20 jazycích. Má přes uživatelů v sedmi klíčových vertikálních sektorech: letectví a obraně, automobilovém průmyslu, výrobě, zpracovatelském průmyslu, stavebnictví, řízení služeb, maloobchodu a velkoobchodní distribuci, v technických službách a telekomunikacích. IFS Applications poskytuje rozšířenou funkčnost ERP včetně CRM, SCM, PLM, CPM, správy podnikového majetku a MRO. Přímé zastoupení IFS pro Českou republiku, společnost IFS Czech s. r. o. se sídlem v Praze, bylo založeno v roce 2000 spolu se zastoupením na Slovensku se sídlem v Žilině. V současné době mají obě společnosti k dispozici více než 60 odborníků, kteří zajišťují lokalizaci, dodávku a implementaci produktů IFS na českém a slovenském trhu. Pokud máte zájem o další informace, pošlete na kontaktujte některou z našich regionálních kanceláří, nebo navštivte náš web: AmeriKA ARGENTINA, BRAZÍLIE, KANADA, MEXIKO, SPOJENÉ STÁTY ASIE A TICHOMOŘÍ AUSTRÁLIE, INDONÉSIE, JAPONSKO, MALAJSIE, NOVÝ ZÉLAND, FILIPÍNY, ČLR, SINGAPUR, THAJSKO EVROPA A STŘEDNÍ ASIE ČESKÁ REPUBLIKA, BALKÁNSKÉ ZEMĚ, GRUZIE, MAĎARSKO, IZRAEL, KAZACHSTÁN, POLSKO, RUSKO A SPOLEČENSTVÍ NEZÁVISLÝCH STÁTŮ, SLOVENSKO, TURECKO, UKRAJINA STŘEDNÍ EVROPA RAKOUSKO, BELGIE, NĚMECKO, ITÁLIE, NIZOZEMSKO, ŠVÝCARSKO ZÁPADNÍ EVROPA FRANCIE, PORTUGALSKO, ŠPANĚLSKO, VELKÁ BRITÁNIE BLÍZKÝ VÝCHOD A AFRIKA INDIE, JIŽNÍ AFRIKA, SRÍ LANKA, SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY SKANDINÁVIE DÁNSKO, NORSKO, ŠVÉDSKO FINSKO A POBALTÍ ESTONSKO, FINSKO, LOTYŠSKO, LITVA TENTO DOKUMENT MŮŽE OBSAHOVAT PROHLÁŠENÍ O MOŽNÉ BUDOUCÍ FUNKČNOSTI SOFTWAROVÝCH PRODUKTŮ A TECHNOLOGIÍ SPOLEČNOSTI IFS. TAKOVÁ PROHLÁŠENÍ O BUDOUCÍ FUNKČNOSTI JSOU POUZE PRO INFORMAČNÍ ÚČELY A NESMÍ BÝT VYKLÁDÁNA JAKO ŽÁDNÝ ZÁVAZEK NEBO ZÁRUKA.IFS A NÁZVY PRODUKTŮ IFS JSOU OCHRANNÉ ZNÁMKY SPOLEČNOSTI IFS. NÁZVY SPOLEČNOSTÍ A PRODUKTŮ ZMÍNĚNÉ V TOMTO DOKUMENTU MOHOU BÝT OCHRANNÝMI ZNÁMKAMI PŘÍSLUŠNÝCH VLASTNÍKŮ. IFS AB 2010 En Production: IFS Corporate Marketing, September Printing: AB DanagårdLiTHO, Ödeshög, Sweden.

Snadno osvojitelné a snadno použitelné řešení Možnost výběru uživatelského rozhraní: IFS Enterprise Explorer, aplikací Microsoft Office, Windows nebo

Snadno osvojitelné a snadno použitelné řešení Možnost výběru uživatelského rozhraní: IFS Enterprise Explorer, aplikací Microsoft Office, Windows nebo IFS Applications pro SPRÁVu DOKUMENTŮ DnA našeho ŘEŠEnÍ Když jsme před více než 25 lety chtěli poprvé vytvořit IFS Aplikace, bylo naším cílem připravit nejdostupnější a nejužitečnější podnikový software

Více

IFS ApplIcAtIonS pro ŘÍZEnÍ DoDAVAtElSKÉHo ŘEtĚZcE

IFS ApplIcAtIonS pro ŘÍZEnÍ DoDAVAtElSKÉHo ŘEtĚZcE IFS Applications pro ŘÍZENÍ DODAVATELSKÉHO ŘETĚZCE DnA našeho ŘEŠEnÍ Když jsme před více než 25 lety chtěli poprvé vytvořit IFS Aplikace, bylo naším cílem připravit nejdostupnější a nejužitečnější podnikový

Více

Váš pracovní den s Microsoft Dynamics CRM

Váš pracovní den s Microsoft Dynamics CRM http://www.microsoft.com/cze/crm Začínáme s aplikací Microsoft Dynamics CRM Váš pracovní den s Microsoft Dynamics CRM Váš pracovní den s Microsoft Dynamics CRM Začínáme s aplikací Microsoft Dynamics CRM

Více

PODNIKOVÁ ŘEŠENÍ. Microsoft Dynamics Systémy pro řízení firem

PODNIKOVÁ ŘEŠENÍ. Microsoft Dynamics Systémy pro řízení firem PODNIKOVÁ ŘEŠENÍ Microsoft Dynamics Systémy pro řízení firem Integrované a adaptabilní systémy poskytující přehled a kontrolu nad aktivitami vaší firmy. 007735_MS_Profilova_brozura_BMS_1 1 20.8.2007 17:35:22

Více

Microsoft Dynamics AX 2012

Microsoft Dynamics AX 2012 Microsoft Dynamics AX 2012 Náhled Komplexní řešení pro řízení kusové, procesní a štíhlé výroby Jednoduše výkonné Vyšší přínosy rychleji Předem definované oborové funkce pro výrobu, distribuci, služby a

Více

Úvod. Microsoft Dynamics AX 4.0 stručná referenční příručka

Úvod. Microsoft Dynamics AX 4.0 stručná referenční příručka Úvod Microsoft Dynamics AX 4.0 stručná referenční příručka Microsoft Dynamics AX je integrované a přizpůsobitelné řešení řízení podniku pro střední a velké společnosti, které zaměstnancům pomáhá přijímat

Více

Microsoft Dynamics NAV 2013. Balíčky funkcionalit a funkcionality produktu v rámci řešení Microsoft Dynamics NAV 2013

Microsoft Dynamics NAV 2013. Balíčky funkcionalit a funkcionality produktu v rámci řešení Microsoft Dynamics NAV 2013 Microsoft Dynamics NAV 2013 Balíčky funkcionalit a funkcionality produktu v rámci řešení Microsoft Dynamics NAV 2013 prosinec 2013 Balíčky funkcionalit a funkcionality produktu v rámci řešení Microsoft

Více

Přehled aplikací a komponent SAP

Přehled aplikací a komponent SAP Lekce 5 Přehled aplikací a komponent SAP Co se v této lekci naučíte: Seznámíme vás s aplikacemi SAP Business Suite Poté přejdeme k řešením společnosti SAP pro malé a středně velké podniky Dozvíte se, jaké

Více

ZÍSKEJTE VÍCE S BYZNYS ERP

ZÍSKEJTE VÍCE S BYZNYS ERP ZÍSKEJTE VÍCE S BYZNYS ERP R R BYZNYS ERP Informační systémy BYZNYS ERP nabízejí nejmodernější technologie, pohodlnou každodenní práci a rozsáhlé možnosti ve zpracování dat, včetně správy dokumentů, obchodních

Více

Fukce pro všechna oddělení

Fukce pro všechna oddělení Přehled funkcí Funkce pro všechna oddělení Fukce pro všechna oddělení Dashboardy pro vlastní přehled Každý pracovní den začíná dashboardem. Ihned po otevření CAS genesisworld získává každý zaměstnanec

Více

Podnikové informační systémy

Podnikové informační systémy Podnikové informační systémy 1 2 BYZNYS EVO 3 MODERNÍ BYZNYS EVO je moderní a vyspělý podnikový informační systém kategorie ERP. Jedná se o komplexní software, který je postaven na technologiích 21. století,

Více

Vytvoření výukových materiálů pro podporu výuky v předmětu A0M33PIS

Vytvoření výukových materiálů pro podporu výuky v předmětu A0M33PIS České vysoké učení technické v Praze Fakulta elektrotechnická Katedra počítačů Bakalářská práce Vytvoření výukových materiálů pro podporu výuky v předmětu A0M33PIS David Pertl Vedoucí práce: Ing. Pavel

Více

White Paper SAP inovace

White Paper SAP inovace White Paper SAP inovace Vysoce výkonné produkty pro efektivní a flexibilní řízení firmy. HANA TM in-memory technologie podniková mobilita cloud computing. Obsah 1. Úvod 5 2. SAP v kontextu práce s daty

Více

Evropská rada pro platební styk (EPC) Verze 2.0 září 2009. Proč nečekat se zaváděním systému. Informace pro VEŘEJNÝ SEKTOR

Evropská rada pro platební styk (EPC) Verze 2.0 září 2009. Proč nečekat se zaváděním systému. Informace pro VEŘEJNÝ SEKTOR Evropská rada pro platební styk (EPC) Verze 2.0 září 2009 Proč nečekat se zaváděním systému Informace pro VEŘEJNÝ SEKTOR Důležité informace o systému SEPA Informační materiály EPC* Zavedení systému SEPA

Více

Příprava na inovaci: Změny v IT organizaci vyplývající z nasazení řešení sjednocené komunikace a jejich úspěšné využití

Příprava na inovaci: Změny v IT organizaci vyplývající z nasazení řešení sjednocené komunikace a jejich úspěšné využití Příprava na inovaci: Změny v IT organizaci vyplývající z nasazení řešení sjednocené komunikace a jejich úspěšné využití Obsah Úvod... 1 Sjednocení a změna... 2 Společnost Microsoft a sjednocená komunikace...

Více

Zavedení výuky modulu servisních služeb v ERP systému Microsoft Navision pro potřeby FaME, UTB ve Zlíně. Bc. Jana Kiflová

Zavedení výuky modulu servisních služeb v ERP systému Microsoft Navision pro potřeby FaME, UTB ve Zlíně. Bc. Jana Kiflová Zavedení výuky modulu servisních služeb v ERP systému Microsoft Navision pro potřeby FaME, UTB ve Zlíně Bc. Jana Kiflová Diplomová práce 2006 ABSTRAKT V této diplomové práci s názvem Zavedení výuky modulu

Více

T-DOC INTELIGENTNÍ ŘÍZENÍ OBĚHU INSTRUMENTÁRIA ZÍSKEJTE KONTROLU NAD VŠEMI PROCESY

T-DOC INTELIGENTNÍ ŘÍZENÍ OBĚHU INSTRUMENTÁRIA ZÍSKEJTE KONTROLU NAD VŠEMI PROCESY T-DOC INTELIGENTNÍ ŘÍZENÍ OBĚHU INSTRUMENTÁRIA ZÍSKEJTE KONTROLU NAD VŠEMI PROCESY 2 T-DOC MĚJTE VŠE POD KONTROLOU POSUŇTE VAŠE PROCESY NA ZCELA NOVOU ÚROVEŇ Mnoho nemocnic nemá dostatečný přehled o svém

Více

Evropský polytechnický institut, s. r. o., Kunovice BAKALÁŘSKÁ PRÁCE

Evropský polytechnický institut, s. r. o., Kunovice BAKALÁŘSKÁ PRÁCE Evropský polytechnický institut, s. r. o., Kunovice BAKALÁŘSKÁ PRÁCE Červen 2009 Karel PERZL Evropský polytechnický institut, s. r. o. Kunovice Studijní obor: Ekonomická informatika Podnikový informační

Více

Analýza a návrh elektronického obchodu s využitím metodik a implementací firmy PJcomp

Analýza a návrh elektronického obchodu s využitím metodik a implementací firmy PJcomp Vysoká škola ekonomická v Praze, Fakulta informatiky a statistiky Vyšší odborná škola informačních služeb v Praze Linda Kebrlová Analýza a návrh elektronického obchodu s využitím metodik a implementací

Více

Nejlepší řešení Microsoft Awards 2014. Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2014 na platformě Microsoft

Nejlepší řešení Microsoft Awards 2014. Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2014 na platformě Microsoft Nejlepší řešení Microsoft Awards 2014 Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2014 na platformě Microsoft Přehled vítězů a finalistů soutěže Cena generální ředitelky za inovativní přístup

Více

podnikové informační systémy

podnikové informační systémy Erp třídy BYZNYS podnikové informační systémy Podnikové informační systémy kategorie ERP je možno definovat jako řešení, pomocí kterých lze efektivně plánovat a řídit veškeré klíčové podnikové procesy

Více

Microsoft Dynamics AX 2009 Stručná referenční příručka

Microsoft Dynamics AX 2009 Stručná referenční příručka Microsoft Dynamics AX 2009 Stručná referenční příručka Červen 2009 1 ÚVOD Microsoft Dynamics AX 2009 je komplexní řešení správy podniku pro střední a větší organizace, které funguje podobně jako ostatní

Více

Podniková řešení. Energie pro vaši firmu

Podniková řešení. Energie pro vaši firmu Podniková řešení Energie pro vaši firmu Snadná a efektivní komunikace týmů Zjednodušení kontaktu se zákazníky Podpora rozhodování díky datovým analýzám Řízení financí, dodavatelsko-odběratelských vztahů

Více

Aastra IntelliGate. Inovativní komunikační systémy

Aastra IntelliGate. Inovativní komunikační systémy Aastra IntelliGate Inovativní komunikační systémy Systémová architektura Inovace váš komunikační partner Úspěch v podnikání je závislý na efektivitě, zejména v oblasti komunikací. K úspěchu společnosti

Více

Blue Rose. The TECHNOLOGIE IBM ZEFEKTIVŇUJÍ SPOLUPRÁCI. téma str. 8 CESTA K IT PROJEKTU ROKU 2006

Blue Rose. The TECHNOLOGIE IBM ZEFEKTIVŇUJÍ SPOLUPRÁCI. téma str. 8 CESTA K IT PROJEKTU ROKU 2006 IBM âr ãerven 2007 The Blue Rose ibm.com/cz/bluerose TECHNOLOGIE IBM ZEFEKTIVŇUJÍ SPOLUPRÁCI téma str. 8 CESTA K IT PROJEKTU ROKU 2006 str. 18 NONSTOP SLEDOVÁNÍ VOZIDEL GENERUJE SPOUSTU DAT software str.

Více

Dostupnost business intelligence pro všechny

Dostupnost business intelligence pro všechny Dostupnost business intelligence pro všechny Obsah 1. Úvod... 3 2. Předejděte neúspěšné implementaci business intelligence... 4 2.1 Demokratizace business intelligence v praxi...4 3. Poskytnutí obchodního

Více

Nejlepší řešení Microsoft Awards 2015. Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2015 na platformě Microsoft

Nejlepší řešení Microsoft Awards 2015. Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2015 na platformě Microsoft Nejlepší řešení Microsoft Awards 2015 Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2015 na platformě Microsoft Vážení partneři, do sedmnáctého ročníku prestižní soutěže Microsoft Awards přihlásili

Více

Blue Rose. The IBM SE NA SVÉ PARTNERY MÒÎE SPOLEHNOUT. řešení str. 10 PRAŽSKÉ LETIŠTĚ HLÍDÁ NEJMODERNĚJŠÍ KAMEROVÝ SYSTÉM

Blue Rose. The IBM SE NA SVÉ PARTNERY MÒÎE SPOLEHNOUT. řešení str. 10 PRAŽSKÉ LETIŠTĚ HLÍDÁ NEJMODERNĚJŠÍ KAMEROVÝ SYSTÉM IBM âr leden 2007 The Blue Rose ibm.com/cz/bluerose IBM SE NA SVÉ PARTNERY MÒÎE SPOLEHNOUT řešení str. 10 PRAŽSKÉ LETIŠTĚ HLÍDÁ NEJMODERNĚJŠÍ KAMEROVÝ SYSTÉM software str. 16 FIRMY ZAČÍNAJÍ VYUŽÍVAT VÝHOD

Více

informační systém money Roztočte svůj byznys naplno www.money.cz

informační systém money Roztočte svůj byznys naplno www.money.cz money informační systém S5 Roztočte svůj byznys naplno www.money.cz Obsah Očima našich zákazníků Úvodem... 3... 4 Slovo ředitele... 5 Money S5: Podnikový informační sytém... 7 Systémová charakteristika...

Více

Inovujte a prosperujte v éře mobilních zařízení a cloudu. Cesta k softwarově definovanému podniku

Inovujte a prosperujte v éře mobilních zařízení a cloudu. Cesta k softwarově definovanému podniku Inovujte a prosperujte v éře mobilních zařízení a cloudu Cesta k softwarově definovanému podniku Neztraťte vítr z plachet Poskytujte nové produkty a služby rychleji. Přibližte se zákazníkům. Zajistěte

Více