Nabídka letních kurzů a sportovně komunikačních aktivit pro školy

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Nabídka letních kurzů a sportovně komunikačních aktivit pro školy"

Transkript

1 Nabídka letních kurzů a sportovně komunikačních aktivit pro školy

2 Obsah - představení společnosti - koncepce našich aktivit - rozdělení programů - regiony - ubytování, příklady realizovaných programů

3 O nás CK HROCH s. r. o., provozovatel portálu je společnost specializující se na aktivní trávení volného času a to jak formou zájezdů pro veřejnost, sportovních programů pro školy, tak eventových akcí a incentivních zájezdů pro firmy. V tomto oboru máme opravdu bohaté zkušenosti, neboť naše dřívější koníčky se nám staly prací a pro jsme se těmto aktivitám věnovali řadu let před založením společnosti

4 Koncepce našich aktivit Naše programy jsme se snažili seastavit tak, aby jste od nás získali komplexní službu, a to jak při přípravě, tak při její realizaci. Ve fázi plánování a přípravy nového programu, vycházíme z konkrétních představ zákazníka a v průběhu se snažíme akci co nejvíce přiblížit jeho představám. Všechny programy jsou řešeny individuálně. V naší nabídce si můžete vybrat program, který bude svým zaměřením nejvíce vyhovovat, ten pak připravíme přesně podle přestav zákazníka. Akce připravujem na klíč jako celek včetně dopravy, ubytování nebo můžeme zajistit pouze doplňkový program, jako jsou sportovní aktivity, průvodci personální doprovod, výlety, dopravu apod. Při vlastní realizaci klademe v první řadě velký důraz na bezpečnost žáků a bezpečný průběh celé akce. Dalším, velmi důležitým aspektem je cena program. Kdy si uvědomujeme, že cílem je, aby na každou akci odjel co možná největší počet žáků ze tříd. Proto vždy hledáme řešení tak, aby co nejméně zatížila rozpočet rodičů. Dalším aspektem je míra zábavy v průběhu školní akce, proto se snažíme o to aby si děti odvezli co možná nejlepší a nejsilněší zážitek a dle našich zkušeností se dá na tom později stavet i v dalším průběhu školního roku. Zásadní důraz klademe na kvalitu a bezpečnost programu, z tohoto důvodu spolupracujeme při pořádání jednotlivých programů výhradně s instruktory, kteří mají licence akreditované MŠMT. Dalším předpokladem je osobní přístup, který ctí naši instruktoři v přístupu jak k učitelům, tak k žákům.

5 Rozdělení našich aktivit Sportovní kurzy Tyto kurzy mohou být zaměřeny monotematicky jako jsou vodácké kurzy, cyklistcké kurzy a podobně nebo se jedná o kurzy, kdy se žák v jejjich průběhu zúčastní více různých sportovních aktivit. Adaptační kurzy Tyto kurzy připravujeme zejména pro žáky šestých a prvních ročníků základních škol a prvních ročníků sředních škol a učilišť. Tyto kurzy vnímáme jako velmi důležitou součást seznámení a soužití většinou nově sestavených tříd a to jak pro žáky mezi sebou tak pro třídu a jejich třídního učitele. Adaptační kurz je zaměřen hlavně na prožitek a z toho důvodu jsou zde zařazeny atraktivní sportovní aktivity na každý den. V dopoledních hodinách je většinou vyhraněn prostor pro třídní učitele a jejich program a odpoledne probíhají sportovní aktivity a hry. Po celou dobu kurzu je pro žáky připravena spousta her se zaměřením hlavně na vzájemnou spolupráci a komunikaci, jako doplněk hlavního programu. Stejně tak u časově náročnějších aktivit, jako je například lanové centrum rozdělíme skupinu podle tříd, tak aby jedna byla vždy na aktivitě a pro druhou jsou opět připraveny dobrodružné hry v přírodě. Večerní náplní můžou být, táboráky, stezky odvahy a podobně, opět doplněné hrami, zaměřenými zejména na komunikaci a spolupráci. Při pořádání adaptačních kurzů spolupracujeme v případě zájmu s týmem psychologů, kteří zabavnou formou hovoří s žáky na téma drogové prevence, uplatnění jedince ve společnosti a podobně.

6 Lyžařské kurzy Na zimní sezónu připravujeme pro základní a střední školy celou řadu lyžařských kurzů v ČR i zahraničí, při kterých se snažíme o rozšíření programu kurzu na víc než pouhé lyžování, ubytování, strava Snažíme se o to, aby celý týden byl bohatý také na zážitky spojené s prostředím zimních hor, aby se žáci dozvěděli také něco o chování a bezpečnosti na horách. Naší motivací je aby se o našich kurzech dlouho mluvilo jak mezi žáky, tak mezi učiteli. Za tímto účelem doplňujeme kurzy celou řadou doplňkových programů, jako je Snowrafting a Snowtubing, přednášky HS, společenské hry vhodné do uzavřených prostor a večerní hry na ven. Všechny tyto aktivity jsou již zahrnuty v ceně. Na kurzech pořádaných v zahraničí je přítomen instruktor, který zde funguje mimo jiné také jako delegát, který Vám poradí s výběrem vhodných svahů a díky znalosti okolí může pomoci s přípravou náhradního programu v případě špatného počasí. Přes den se může věnovat jedné skupině lyžařů, protože vždy se jedná o výborné lyžaře a instruktory s mnohaletou praxí v lyžařských školách. Konkrétní nabídku lyžařských kurzů Vám zašleme samostatně.

7 Školní výlety Pro Vaše žáky připravujeme školní výlety s náplní dle představ třídy. Může se jednat o sportovní kurzy, putovní výlety i různě tematicky laděné programy. Jako příklad můžeme uvést Cestu kolem světa nebo Středověké půtování. Velmi oblíbenou destinací pro školní výlet je také Tropický ostrov nedaleko Berlína Všechny uvedené kurzy pořádáme i pro malé skupiny žáků od 15 osob. Rádi také připravíme doplňkový program při Vámi pořádaných školách v přírodě a dalších kurzech. Mimo tyto akce pořádáme i sportovní dny, různé další sportovní akce. Disponujeme mobilním lanovým centrem, a celou řadou dalších sportovních her a aktivit. V neposlední řadě také nabízíme akreditované kurzy a prolongační doškolení pro Vaše kantory a instruktory v oblastech: Instruktor, Cvičitel lyžování, Instruktor snowboardingu, Instruktor vodní turistiky, Instruktor cykloturistiky, Instruktor volného pobytu a pohybu v přírodě a řada dalších. Všechny tyto kurzy jsou akreditovány MŠMT.

8 Regiony Níže uvádíme regiony, kde pořádáme většinu našich programů, protože krom vhodných přírodních podmínek a osvědčeného ubytování jsme v těchto oblastech za několik let pořádání akcí pro děti vybudovali potřebné zázemí pro uspořádání kvalitního programu. Samozřejmě pořádáme i celou řadu školních programů mimo tyto regiony, kam vše potřebné vždy dovezeme. Českosaské Švýcarsko Poznejte hezké prostředí nedotčené přírody skalních měst, soutěsek, rozhleden a stolových hor, jež se rozprostírá při hranici s Německem. Toulkami zdejší krajinou se můžete pokochat krásou "Pravčické brány", největší přírodního skalního mostu v Evropě a řadou nádherných skalních vyhlídek v okolí, tyčících se vysoko nad korunami stromů, jako i unikátní plavbu na lodičkách v kaňonu říčky Kamenice. Projděte se lesními stezkami, probádejte staré skalní hrady, vydejte se do bájné říše skřítků, vil a loupežníků, kteří tento kraj prý obývali, možná i nadále obývají. Jsou zde místa romantická, tráva v lesích zdejších je měkká jako obláčky, do své náruče Vás láká ulehnout. Za ticha a zpěvu ptáků sluníčko svými paprsky koruny vysokých stromů proráží, vítr stromy ovíjí a potůček nerušeně plyne dál. Zažijte neopakovatelné a možná se budete cítit jako v pohádce. Zřejmě proto se zde točila pohádka Pyšná princezna.

9 Harrachov Krkonoše Přes převažující zimní nabídku nezklame Harrachov své návštěvníky jistě ani v létě. Velká nabídka turistických a cykloturistických výletů do Krkonoš a Jizerských hor včetně jejich polských částí je velice lákavá. Nově otevřené turistické hraniční přechody u Vosecké boudy a na Mýtinách velice usnadnily plánování krásných do té doby nerealizovatelných výletů. A komu se nechce na kole šlapat příliš do kopce, ten může vyřešit svůj problém pomocí lanovky. Vyjede lanovkou na Čertovu horu (doprava kol je zdarma) a pak může jet různými trasami dolů s kopce. Letní koupání je taky možné, ale v horských bystřinách a i v koupališti je po většinu času koupání jen pro otužilé. K zhlédnutí je i muzeum sportu o sportovním dění v Harrachově, muzeum skla s historickou sbírkou výrobků zdejší sklárny. Návštěvu lze propojit s prohlídkou výroby skla ve zdejší huti a nově i s prohlídkou začátkem roku 2002 otevřeného pivovaru a samozřejmě s ochutnávkou produktů. Jizerské hory Jizerské hory jsou ideální pro zimní i letní rekreaci. V zimě se nabízí možnost sjezdového lyžování v nedalekých centrech Severák, Bedřichov či Tanvaldský Špičák. Přímo kolem chaty vede běžkařská stopa. V létě je okolní terén vhodný pro pěší turistiku i cykloturistiku, 1km od chaty se nachází přírodní koupaliště a 3km přehrada v Jablonci nad Nisou, jenž poskytuje veškerý servis pro náročného, koupání chtivého letního návštěvníka. V tomto městě lze navštívit celoročně plavecký bazén s tobogánem, či zimní stadión. V nedalekém Liberci lze navštívit ZOO a botanickou zahradu, či si udělat výlet např. na Ještěd, Kozákov, zámek Sychrov, nedaleký Frýdlant s jeho monumentálním zámkem s bohatou sbírkou starožitností, jenž zde zanechal velký Valdštein, Lázně Libverda s Obřím sudem, či poutní místo Hejnice s nádherným klášterem. Největším lákadlem Jizerských hor v letním období je zajisté cykloturistika a návštěva mnohých vyhlídkových rozhleden, kterých je v našem okolí hned několik. Např: Bramberk, Slovanka, Královka, Špičák, Černá Studnice, Jablonec, Proseč, Kopanina, Štěpánka. Další atrakcí Jizerských hor je jízda na divoké vodě.

10 Horní Blatná - Krušné hory Malebné horské městečko a oblíbené centrum zimní i letní turistiky bylo založeno roku 1532 s jasnou představou úspěšné hornické budoucnosti. A díky bohatým ložiskům cínu se tento sen také rychle naplňoval. Svého vrcholu dosáhla Horní Blatná v 60. letech 16. století, kdy počet obyvatel dosáhl dvou tisíc. Na život si tehdy lidé vydělávali především těžbou ve 40 okolních dolech. Milovníci turistiky si jistě nenechají ujít naučnou stezku Horní Blatná Vlčí jámy, která začíná na náměstí sv. Vavřince za kostelem a kouzelnou krajinou vás dovede až na Blatenský vrch. Oblíbeným cílem je také Blatenský příkop, ojedinělá technická památka ze zlaté éry hornictví. Cyklistické stezky v okolí přímo lákají k osedlání horského kola a příjemné projížďce. V zimě si pak můžete užívat nekonečné běžecké stopy nebo vyrazit za sjezdovkami do blízkého městečka Pernink. Náročnějším lyžařům a snowboardistům doporučujeme lyžařské areály Neklid a Klínovec. Radava Orlická přehrada K nejvyhledávanějším turistickým a letním rekreačním oblastem v České republice bezpochyby patří vodní nádrž Orlík na horním toku Vltavy. Celková vodní plocha je 24 km čtverečných, hloubka dosahuje až 74 metrů. Díky poloze jsou zde ideální podmínky pro rekreaci.

11 Aktivity Cyklistika půl nebo celodenní výlety v národním parku Českosaské Švýcarsko, trasa dle volby. Zajištění dva instruktoři na skupinu max. 30 osob = průvodce, servisní pomoc, 1. Pomoc Turistika půl nebo celodenní pěší výlety v národním parku Českosaské Švýcarsko, možno využít bus. Zajištění jeden instruktor průvodce pro max. 30 osob. Vysoká lana lanové centrum vystavěné v korunách stromů, nízké i vysoké lanové překážky. Žáci spolupracují ve skupinkách, učí se jistit navzájem. Zajištění, bezpečnostní výbava ( úvazek, přilba, jistící prvky), 5 instruktorů na max. 30 osob, jištění, výuka, kontrola, 1 pomoc. Skalní lezení 2 3 lezecké cesty různých obtížností + jedna stěna slaňování. Zdejší oblast je jednou z nejznámějších lezeckých oblastí ČR a lezení je zde opravdovým zážitkem. Všichni žáci jsou zajištěni přes horní kladku a proto je tato aktivita zcela bezpečná. Zajištění pět instruktorů na max. 30 osob = výuka lezení, vysvětlení chování ve skalách, jištění VŠECH lezců i slaňujících, 1. pomoc. Survival sportovně dobrodružný program při němž účastníci překonávají nástrahy trasy. Doporučujeme též ve večerních hodinách.

12 Rafting vzhledem k nízké obtížnosti řek, které jsou v dosahu se jedná spíše o sjíždění řek na raftových člunech, přesto se jedná o velmi příjemnou zábavu, zejména na řece Ploučnici, díky svým krásným přírodním sceneriím a meandrům. Zajištění 2 3 instruktoři na max. 30 osob, plovací vesta, pádlo, 1. pomoc. Skupinové hry soubor her do lesa inspirovaných různou tematikou zaměřený na spolupráci ve skupinkách. Většinou jde o hry s cílením na fyzický výkon, intelektuální či psychyckou zdatnost a rozvoj tvořivosti nebo jen pro pobavení, výběr her vždy sleduje záměr celé akce. Dále připravujeme hry do interiéru a to nejen jako náhradní řešení pro případ špatného počasí. Tyto hry mají například nezastupitelnou roli při seznamování na adaptačních kurzech.

13 Ubytování Níže naleznete některé z ubytovacích zařízení, jež využíváme pro pořádání školních akcí. Využíváme však celou řadu dalších objektů, které zde z důvodů kapacity nemohou být uvedeny. Standardem u všech ubytování je dostatečné množství soc. zařízení (dnes již většinou na pokojích), společné prostory které může škola využívat pro svou potřebu v průběhu celého dne. Strava formou plné penze včetně pitného režimu, u dětí I. stupně strava 5 x denně a starších dětí II. Večeře. Níže uvádíme ubytování s modelovým programem včetně ceny, který se zde uskutečnil

14 Českosaské Švýcarsko Děčínský Sněžník je nejvyšší stolovou horou v České republice. Naleznete zde nádherný výhled, ze stejnojmenné rozhledny, na celé okolí Labských Pískovců a za jasného počasí dohlédnete až na daleký Ještěd. Region Tisé je rájem pro skalní lezce. Celá skalní oblast nabízí velké množství lezeckých cest od lehkých až po velmi náročné. Dalším skvělým lákadlem je nepřeberné množství nenáročných turistických a cyklistických tras. Současný Hotel Sněžník je z historického hlediska nejvýznamnější dochovanou stavbou v obci. Již v 16 století zde byla rychta, kde se odehrával veškerý obchod a výkon práva. Do dnešní podoby byl přestavěn kolem roku 1800 a přistavěn v roce Od roku 1863 zde byl Restaurant Grúnzner, který byl vyhlášeným podnikem. Hotel je vybaven 22 pokoji dvoulůžkovými s možností přistýlky. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem + WC. Pokoje jsou účelně zařízeny moderním nábytkem, k dispozici na pokojích je rozhlas a TV + Sat. Sauna a Whirpool je pro hotelové hosty ZDARMA. Program: Sportovní rozloučení se školou 9. třídy 1. Den Cyklistika Celodenní výlet v oblasti Děčínského Sněžníku, Tiských a Ostrovských stěn s možnostmi koupání. 2. Den Sibiřské hry a lanové centrum Dopoledne Sibiřské nebo jiné sportovní hry v lese, po obědě lanové centrum na úpatí stolové hory. 3. Den Survival Přes den volný program, případně pěší/cyklo výlet do okolních skalních měst, koupání ve Vlčím jezírku, po večeři program Survival. 4. Den Turistika Busem se přesuneme do centrální části NP. Zde túra na Pravčickou bránu, Mariinu vyhlídku, do Hřenska a Jetřichovických skal. 5. Den Skalní lezení Půl případně celý den strávený ve skalním městě lezením a slaňováním 6. Den Volný program Volný program nebo možný výběr z aktivit a her. Večer odjezd domů CENA: Kč 2.390,-- Cena obsahuje ubytování v hotelu Sněžník, plnou penzi(při celodenních výletech balíček), druhou večeři, pitný režim, vstup do sauny a vířivky po celou dobu pobytu, aktivity dle programu, služby instruktorů po celou dobu pobytu, dopravu z Ústí nad Labem, dopravu na aktivity.

15 Horní Blatná Hotel Modrá hvězda Hotel Modrá hvězda se nachází v centru Horní Blatné, která je jedním z nejzajímavějších měst západní části Krušných hor. Poloha hotelu nabízí dobré možnosti pro letní i zimní turistiku v oblasti Krušných hor. Je taky dobrým východiskem k výletům do mnoha zajímavých měst západních Čech jako jsou Karlovy Vary 20 km, Mariánské lázně 80 km, Františkovy lázně 75 km, Cheb, Plzeň a další. Ale i nejbližší okolí je velice zajímavé a nabízí mnoho pozoruhodností. V létě je možno u hotelu nastoupit na jednou z mnoha značených turistických nebo cykloturistických cest vedoucích do hor. K nejbližšímu krytém bazénu je 6 km v Potůčkách a také nový bazén 6km v Nových Hamrech, stejně tak daleko se nachází tenisové kurty. V letním období lze kromě turistiky, vyjížděk na horských kolech využít 15 km vzdálený Sportovně zábavní komplex v lázních Oberwiesenthal. K návštěvě lze doporučit blízké Karlovy Vary, Lázně Jáchymov, Mariánské a Františkovy Lázně, německé lázně Oberwiesenthal a hrad Loket. Tato oblast je každoročně v letních měsících doménou houbařů a milovníků přírody. Možnost navštívení muzea těžby cínu, Blatenský vodní příkop, rozhlednu na Blatenském vrchu Program: Adaprační kurz 6. třídy + program s psychology Adaptační kurz je zaměřen hlavně na prožitek a z toho důvodu jsou zde zařazeny atraktivní sportovní aktivity na každý den, tak aby většinou dopoledne byl prostor pro třídní učitele a jejich program a odpoledne aby probíhali sportovní aktivity a hry. Výlet do přírody, přírodovědná exkurze, Program s psychology, Fun survival (dobrodružný závod pro skupinky, plnění různých úkolů, putování na lyžích, slaňování atd.), Hry u táborového ohně (Nápisy krále Ašóky, Oplocení ), později opékání buřtů a stezka odvahy, Lanové centrum, Skalní lezení, Putování za historií těžby cínu (Vlčí jáma, Ledová jáma... ), Rafting CENA: Kč 1.990,-- Cena obsahuje: Dopravu, ubytování 4x, plná penze 4x, pitný režim, zajištění aktivit dle programu, pojištění CK proti úpadku, instruktory pro zajištění doplňkových aktivit a her nad rámec návrhu programu.

16 Jindřichov Jizerské hory Chata MUHU Jizerské hory jsou ideální pro zimní i letní rekreaci. V zimě se nabízí možnost sjezdového lyžování v nedalekých centrech Severák (1km), Bedřichov (8km) či Tanvaldský Špičák (8km). K dispozici je též dětská poma (např. pro školní zájezdy) cca 900 m od chaty. Přímo kolem chaty vede běžkařská stopa. V létě je okolní terén vhodný pro pěší turistiku i cykloturistiku, 1km od chaty se nachází přírodní koupaliště a 3km přehrada v Jablonci nad Nisou, jenž poskytuje veškerý servis pro náročného, koupání chtivého letního návštěvníka. Chata-penzion se nalézá v obci Jindřichov, asi 3km od Jablonce n. Nisou směr Tanvald a pouze 100 km od Prahy. Je přístupná pro osobní auta i autobusy, a to po celý rok. Do Jindřichova vede též linka MHD č.5 pouze však jednou denně v odpoledních hodinách. Linka č. 4 do Lučan nad Nisou jezdí pravidelně v rozumných intervalech. Chata-penzion má kapacitu 60 osob. K dispozici jsou 2-6 lůžkové pokoje. Šest dvoulůžkových pokojů má vlastní sociální zařízení. Tři pokoje mají umyvadlo. Ostatní pokoje mají společné sprchy a WC na chodbě. Hosté mají možnost ubytování se snídaní i polopenzí. V chatě je restaurace, bar, společenská místnost s TV a místnost se stolním tenisem. V létě je k dispozici venkovní ohniště s posezením. U chaty je možnost parkování. Program: Škola v přírodě s adaptačním a plaveckým kurzem plavání 6. třidy Sportovní aktivity jako jsou skalní lezení, rafting, lanové centrum (to je k dispozici po celou dobu ŠVP), jsou doplněny o společenské a týmove hry sezaměřením na komunikaci a spolupráci ve skupině, dále o velkou noční hru. 2 hod. Denně probíhá po skupinách kurz plavání v Jablonci nad Nisou a výuka základních předmětů CENA: Kč Cena obsahuje Cena obsahuje 12 dní programu, 10x ubytování s plnou penzí (strava 5x denně, pitný režim), 5 dosp. Osob zdarma, dopravu z a do Prahy pojištění CK porti úpadku. Aktivity dle programu.

17 Orlická přehrada Tvrz Holešice Tvrz Holešice Rekreační středisko se nachází v objektu starobylé tvrze ze 12.století 200m od Orlické přehrady, 2 kilometry od obce Chrást a 3 kilometry od známého rekreačního střediska Radava, provoz střediska je celoroční. Tvrz se nachází na samotě v krásné čisté přírodě jižních Čech, což se jeví jako ideální místo pro děti (žádná auta, klid, čisté prostředí, koupání v Orlické přehradě na klidné pláži). Mimo sezónu je objekt většinou rezervován jen pro jednu akci, takže nebudete nikým rušeni! Vynikající kuchyně s možností přípravy případných diet a vegetariánské kuchyně. - možnost turistických výletů (Zvíkov,hrad Orlík atd.) - cyklotrasy, parník - velké ohniště pro 100 osob - klidná pláž, zátoka Orlické přehrady 200m od areálu - k dispozici lodičky, volejbal, nohejbal, stolní tenis, atd. - oddělená místnost na výuku, velká tělocvična - možnost objednat, jízdy na koních nebo tenisové kurty vrchu

18 Reference Spolupráce s CH Hroch - Služby CK Hroch mohu doporučit. Proč? Pavel Brichta a jeho kolegové jsou "profíci", kteří nabízí více než obyčejná "cestovka". Oni jsou těmi, kteří tvoří program akce na míru zákazníkovi. Jejich program je naplněn adrenalinovými aktivitami i programem do klubovny nebo k ohni. Pro dětské kolektivy mají v zásobě množství činností, her i soutěží. V jednom týdnu adaptačního pobytu s nimi prožijete zážitky na lanech, na skále, při noční bojovce nebo celodenním výletu, na raftech. Své vlastnosti, odvahu a spolehlivost si děti ověří teambuildingových aktivitách nebo při večerních hrách. Programem naplňují i zimní lyžařské kurzy a pobyty, jednodenní aktivity na zakázku... CK Hroch se zaměřuje i na aktivní dovolenou pro dospělé - tu jsem ještě nevyzkoušel, ale aktivní pobyty pro děti s CK Hroch a jejími cvičiteli a trenéry mohu jen doporučit. Vít Beran, ZŠ Kunratice, Praha

19 Pro organizaci lyžařského kurzu žáků ZŠ Písnická v roce 2010 jsme využili nabídku C.K. Hroch a vůbec jsme nelitovali. Děti i paní učitelky byly nadšené z Pepy, instruktora snowboardingu a volnočasových aktivit, kterého nám na naši žádost zajistil Pavel Brichta, majitel C.K. Spolu s Pepou připravovali dětem každý večer zajímavé aktivity, nezapomenutelným zážitkem i pro pouhé diváky byly jízdy na raftu pod Harrachovskými můstky a profesionálně zorganizované závody ve slalomu. Pavle a Pepo, děkujeme a těšíme se na příští lyžák. B. Pilátová, ZŠ Písnická v Praze 12 Dobrý den, se žáky naší školy včetně zástupců pedagogického sboru a sportovců z řad dospělých i starších lidí z různým profesním zaměřením jsme absolvovali lyžařské zájezdy z CK Hroch v roce 2009 a 2010 (Möllteler a Passo Tonale). Zájezdy byly vždy za super ceny včetně ubytování, stravy, dopravy i skipasu. Poděkování patří především Pavlu Brichtovi, který nás na zájezdech vždy doprovázel. Ještě jednou díky a těšíme se na další spolupráci Mgr. Libuše Amálie Holá ředitelka Základní školy Kladno Amálská 2511

20 sídlo firmy: CK HROCH s. r. o., Dlážděná 160, Dolní Zálezly korespondenční adresa: CK HROCH s. r. o., Veleslavínská 39, Praha 6 tel fax infolinka mobil:

Proč jet na školní zájezd s CK Mundo?

Proč jet na školní zájezd s CK Mundo? Proč jet na školní zájezd s CK Mundo? fungujeme od roku 1998 a za tu dobu jsme projeli všechny evropské země od počátku se zaměřujeme na studenty a mladé lidi nabízíme příznivé ceny a na každých 14 studentů

Více

Karta hosta. pro letní sezónu 2011. www.lipnocard.cz

Karta hosta. pro letní sezónu 2011. www.lipnocard.cz Karta hosta pro letní sezónu 2011 www.lipnocard.cz VÍTEJTE V JIHOČESKÉM KRAJI Zavedeme vás do doby slavných Rožmberků. Prožijte spolu s námi Rožmberský rok 2011 ve víru dobové hudby, městských slavností,

Více

Pobyty na VYSOČINĚ. Pobyty pro rodiny s dětmi

Pobyty na VYSOČINĚ. Pobyty pro rodiny s dětmi Pobyty na VYSOČINĚ Pobyty pro rodiny s dětmi Vysočina kraj, který hladí duši Máte-li dost uspěchaného života, zajeďte si odpočinout na Vysočinu. Najdete tu panenskou přírodu vybízející k toulkám mírně

Více

Česká republika. Česká republika. Cestování s ČD travel, s.r.o. Obsah

Česká republika. Česká republika. Cestování s ČD travel, s.r.o. Obsah 1 Vážení přátelé, milí klienti, pro rok 2015 jsme pro vás připravili řadu zajímavých ubytovacích kapacit v České republice. Nabídka je postavena na tradičních a vyzkoušených hotelech a penzionech, lázeňské

Více

Ústí nad Labem 65. 56 Hradec Králové. Karlovy Vary. Ostrava. Plzeň. Olomouc. 58 Jihlava Brno. 57 Zlín. 67 České Budějovice

Ústí nad Labem 65. 56 Hradec Králové. Karlovy Vary. Ostrava. Plzeň. Olomouc. 58 Jihlava Brno. 57 Zlín. 67 České Budějovice Tipy na výlety a dovolenou v České republice: www.kudyznudy.cz 68 60 Liberec 64 70 59 Ústí nad Labem 65 56 Hradec Králové 61 55 Karlovy Vary 62 63 66 69 PRAHA Pardubice Plzeň 67 České Budějovice 58 Jihlava

Více

PRŮVODCE PODPOŘENÝMI PROJEKTY Z OBLASTI CESTOVNÍHO RUCHU A VOLNÉHO ČASU

PRŮVODCE PODPOŘENÝMI PROJEKTY Z OBLASTI CESTOVNÍHO RUCHU A VOLNÉHO ČASU PRŮVODCE PODPOŘENÝMI PROJEKTY Z OBLASTI CESTOVNÍHO RUCHU A VOLNÉHO ČASU Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad Slovo na úvod Obsah Ústecký a Karlovarský kraj nabízejí návštěvníkům

Více

Dovolte nám úvodem poděkovat jak našim stálým klientům za

Dovolte nám úvodem poděkovat jak našim stálým klientům za C e s t o v n í k a n c e l á ř SATELIT KLADNO Rodinná rekreace Školy a školky v přírodě Dětské tábory Dovolte nám úvodem poděkovat jak našim stálým klientům za projevenou důvěru, tak i Vám, kteří jste

Více

Teambuildingové a sportovní aktivity v režii Clarion Hotelu Špindlerův Mlýn Užijte si s námi na horách!

Teambuildingové a sportovní aktivity v režii Clarion Hotelu Špindlerův Mlýn Užijte si s námi na horách! Teambuildingové a sportovní aktivity v režii Clarion Hotelu Špindlerův Mlýn Užijte si s námi na horách! Sportovní a vzdělávací moduly: akce, Kick-off, Family day, sport apod. (cíl je zejména zabava a sportovní

Více

rocník 13 cestovní kancelář

rocník 13 cestovní kancelář www.loudatour.cz rocník 13 cestovní kancelář ŠkoLY SkUPInY 2011/12 TRADIČNÍ NABÍDKA CK LOUDATOUR PRO ŠKOLY A SKUPINY Z I M N Í S P O R T O V N Í Z Á J E Z D Y + L E T N Í S P O R T O V N Í A P O Z N Á

Více

Hotel Bezděz*** Penzion Fami. Rezidence Fami. Novinka! Staré Splavy. Staré Splavy. Staré Splavy

Hotel Bezděz*** Penzion Fami. Rezidence Fami. Novinka! Staré Splavy. Staré Splavy. Staré Splavy Penzion Fami Staré Splavy Hotel Bezděz*** Novinka! Staré Splavy Kontakt: Kateřina Štěchová, tel: 97 22 43 053, mob: 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz Kontakt: Jana Handrejchová, tel: 972 243 055,

Více

PRO SNADNOU ORIENTACI

PRO SNADNOU ORIENTACI Vážení a milí klienti, dovolte, abych Vám poděkovala za Vaši věrnost našim službám. Vaše přízeň je pro nás závazkem a důvodem pro neustálé zkvalitňování služeb. Je již mnohaletým pravidlem, že Vám touto

Více

průvodce Manuál pro průvodce v cestovním ruchu Turistická destinace Šumava www.isumava.cz

průvodce Manuál pro průvodce v cestovním ruchu Turistická destinace Šumava www.isumava.cz průvodce Manuál pro průvodce v cestovním ruchu Turistická destinace Šumava únor 2012 Regionální rozvojová agentura Šumava, o.p.s. 384 73 Stachy 422, info@rras.cz, www.rras.cz tel. 380 120 263, 380 120

Více

Kontakt: http://www.avalanche-hotel.cz

Kontakt: http://www.avalanche-hotel.cz Komfortní ubytování Kongresová turistika Relaxace a odpočinek Sportovní vyžití Zajímavosti Jeseníku Kontakt: Hotel AVALANCHE, Dolní Moravice tel.: +420 554 254 099, mobil: +420 777 742 405 e-mail: hotel.avalanche@seznam.cz

Více

Praha zblízka. Školní výlety. Exkurze. Zahraničí. Ozdravné pobyty. Mateřské školky

Praha zblízka. Školní výlety. Exkurze. Zahraničí. Ozdravné pobyty. Mateřské školky Praha zblízka Školní výlety Exkurze Zahraničí Ozdravné pobyty Mateřské školky Praha zblízka Praha je čítankou historických slohů. Najdeme tu románskou rotundu, gotickou katedrálu, souhvězdí barokních

Více

Adventní zájezdy Lyžování v Rakousku a Švýcarsku Exotika SAE - Dubaj. Katalog zima 2010 2011

Adventní zájezdy Lyžování v Rakousku a Švýcarsku Exotika SAE - Dubaj. Katalog zima 2010 2011 Adventní zájezdy Lyžování v Rakousku a Švýcarsku Exotika SAE - Dubaj Katalog zima 2010 2011 Vážení klienti, otvíráte náš nový katalog zimních zájezdů, do kterého jsme zařadili vedle lyžařských zájezdů

Více

Letní dětské tábory 2012

Letní dětské tábory 2012 Letní dětské tábory 2012 ZO OS KOVO ŠKODA AUTO a.s. Mladá Boleslav Rekreační zařízení,,nedamov u Dubé I.běh zkrácený DT II.běh Rekreační zařízení,,slunovrat Jetřichovice I. III. běh, včetně zkrácených

Více

List Vojenských lázeňských a rekreačních zařízení 2009. Pohled do jedné ze dvou částí nového stravovacího zařízení

List Vojenských lázeňských a rekreačních zařízení 2009. Pohled do jedné ze dvou částí nového stravovacího zařízení List Vojenských lázeňských a rekreačních zařízení 2009 Vítěznému náměstí v Praze 6 se snad odjakživa říká Kulaťák. Tento název dostalo od svého kruhového tvaru. Vévodí mu několik urbanisticky zajímavých

Více

Technická univerzita v Liberci FAKULTA PEDAGOGICKÁ. Tělesné výchovy Ekonomika a management

Technická univerzita v Liberci FAKULTA PEDAGOGICKÁ. Tělesné výchovy Ekonomika a management Technická univerzita v Liberci FAKULTA PEDAGOGICKÁ Katedra: Studijní program: Kombinace: Tělesné výchovy Ekonomika a management VÝVOJ AGROTURISTIKY ORIENTOVANÉ NA JEZDECTVÍ V LIBERECKÉM KRAJI DEVELOPMENT

Více

ČESKÁ REPUBLIKA a SLOVENSKO

ČESKÁ REPUBLIKA a SLOVENSKO ČESKÁ REPUBLIKA a SLOVENSKO 2 0 1 2 Vydalo oddělení rekreací ZO OS KOVO ŠKODA AUTO a. s. Základní informace k prodeji Prodej rekreací bude zahájen od 06.00-15.00 hod. na oddělení rekreací v níţe uvedených

Více

RELAXACE TOUR. cestovní kancelář

RELAXACE TOUR. cestovní kancelář RELAXACE TOUR cestovní kancelář PodjavorinskÈ 1603, 149 00 Praha 4 tel + fax: 283 870 284, 605 582 721, 732 665 713 www.ckrelaxace.cz e-mail: info@ckrelaxace.cz KATALOG 2007 Česko Slovensko Rakousko Maďarsko

Více

UŠETŘETE AŽ 400 KČ. 20.9. PRAHA 27.9. olomouc 4.10. pardubice 11.10. liberec 18.10. c. budejovice 8.11. brno 15.11. ostrava RODINNÉ VSTUPNÉ

UŠETŘETE AŽ 400 KČ. 20.9. PRAHA 27.9. olomouc 4.10. pardubice 11.10. liberec 18.10. c. budejovice 8.11. brno 15.11. ostrava RODINNÉ VSTUPNÉ NOVÁ SHOW NA LEDĚ PRO CELOU RODINU JEN POCKEJ, ZAJICI! ÚČINKUJÍ: MICHAL NESVADBA A TOMÁŠ VERNER SCÉNÁŘ: ALEXEJ KOTĚNOČKIN 20.9. PRAHA 27.9. olomouc 4.10. pardubice 11.10. liberec 18.10. c. budejovice 8.11.

Více

RAKOUSKO. Advent v Salzburku a na Wolfgangsee s návštěvou Hallstattu

RAKOUSKO. Advent v Salzburku a na Wolfgangsee s návštěvou Hallstattu ZIMNÍ POZNÁVACÍ ZÁJEZDY RAKOUSKO Advent v Salzburku a na Wolfgangsee s návštěvou Hallstattu Pro velký úspěch opakujeme! Vychutnejte si s námi jedinečnou předvánoční atmosféru Mozartova města Salzburku

Více

České Švýcarsko SEZNAM TURISTICKYCH ATRAKCI

České Švýcarsko SEZNAM TURISTICKYCH ATRAKCI Pravčická brána / výletní zámeček "Sokolí hnízdo" SEZNAM TURISTICKYCH ATRAKCI 2 mapa 3 cílová místa 11 aktivity 17 důležitá telefonní čísla mapa 2 Hrady a zámky, zříceniny Výletní zámeček Sokolí hnízdo

Více

O B OD N ÝCH E SV R Ů. speciální nabídka pro členy OSPZV-ASO

O B OD N ÝCH E SV R Ů. speciální nabídka pro členy OSPZV-ASO A SO AC CI O B OD N ÝCH E SV OD BO R Ů speciální nabídka pro členy OSPZV-ASO 2012 Vážené kolegyně, Vážení kolegové, rádi bychom Vám představili naši cestovní kancelář ČD travel s.r.o. (CK) a současně Vás

Více

LÁZEŇSKÉ POBYTY SENIOR

LÁZEŇSKÉ POBYTY SENIOR LÁZEŇSKÉ POBYTY SENIOR 2012 Vážení klienti, právě jste obdrželi nabídkový katalog Lázeňských pobytů pro rok 2012 se širokou škálou poskytovaných služeb prestižních lázeňských subjektů České republiky

Více

Lázně 2012. Wellness, termální koupaliště Seniorské pobyty. Sleva na 1. chvíli. Cestování s ČD travel, s.r.o. Obsah. www.cdtravel.

Lázně 2012. Wellness, termální koupaliště Seniorské pobyty. Sleva na 1. chvíli. Cestování s ČD travel, s.r.o. Obsah. www.cdtravel. Lázně 2012 Wellness, termální koupaliště Seniorské pobyty 46 Vážení přátelé, milí klienti, novým způsobem trávení dovolené je lázeňská turistika a wellness. Lázeňské, rekondiční a wellness pobyty mají

Více

NEŽ NAJDOU SVŮJ NOVÝ DOMOV Velice si vážíme pomoci armády prostřednictvím VOLAREZY, říká ředitelka dětského centra P. Černovská.

NEŽ NAJDOU SVŮJ NOVÝ DOMOV Velice si vážíme pomoci armády prostřednictvím VOLAREZY, říká ředitelka dětského centra P. Černovská. List Vojenských lázeňských a rekreačních zařízení 2013 NEŽ NAJDOU SVŮJ NOVÝ DOMOV Velice si vážíme pomoci armády prostřednictvím VOLAREZY, říká ředitelka dětského centra P. Černovská. Armáda spolupracuje

Více

Itálie je zemí mnoha podob, zemí kontrastů a protikladů, kde se minulost

Itálie je zemí mnoha podob, zemí kontrastů a protikladů, kde se minulost Itálie je zemí mnoha podob, zemí kontrastů a protikladů, kde se minulost prolíná s přítomností. Historická města ukrytá mezi kopci po pár kilometrech plynule přecházejí v turistická centra s mnoha obchody

Více

SLEVY - SOUTĚŽ - DOVOLENÁ NA SPLÁTKY - NÁHRADNÍ PLNĚNÍ - PLATBA POUKÁZKOU

SLEVY - SOUTĚŽ - DOVOLENÁ NA SPLÁTKY - NÁHRADNÍ PLNĚNÍ - PLATBA POUKÁZKOU SLEVY - SOUTĚŽ - DOVOLENÁ NA SPLÁTKY - NÁHRADNÍ PLNĚNÍ - PLATBA POUKÁZKOU Našim stálým klientům nabízíme věrnostní slevy. Ti z vás, kteří vycestovali s naší CK 3 a vícekrát, mají možnost získat slevu na

Více

ŠKOLY V PŘÍRODĚ ADAPTAČNÍ KURZY ŠKOLNÍ VÝLETY VODÁCKÉ KURZY

ŠKOLY V PŘÍRODĚ ADAPTAČNÍ KURZY ŠKOLNÍ VÝLETY VODÁCKÉ KURZY KATALOG pro školy a školská zařízení Školní rok 2014/2015 ŠKOLY V PŘÍRODĚ ADAPTAČNÍ KURZY ŠKOLNÍ VÝLETY VODÁCKÉ KURZY Obsah KAM S NÁMI VYRAZIT...3 ZÁKLADNÍ DĚLENÍ NAŠICH SLUŽEB...7 Školy v přírodě a adaptační

Více