10724,,Rodinné centrum Kamarád - Nenuda o.s." Zlín Bezpečné hnízdo b.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "10724,,Rodinné centrum Kamarád - Nenuda o.s." 22692398 Zlín Bezpečné hnízdo 70-100 b."

Transkript

1 UVEDENÉ INFORMACE JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. O výši dotace rozhoduje ministryně práce a sociálních věcí na doporučení dotační komise. Bodový zisk projektů je pouze jedním z kritérií při návrhu výše dotace. V tabulce je uvedeno bodové hodnocení projektů rozdělené do tří skupin: - Projekty, které získaly bodů budou pravděpodobně podpořeny. - Dle zkušenosti z minulých let bude bodová hranice oddělující podpořené a nepodpořené projekty mezi 60 a 69 body. Z těchto projektů budou pravděpodobně podpořeny jen některé. - U projektů, které získaly méně než 59 bodů, je získání dotace málo pravděpodobné. XPROJ_ID ZADATEL_NAZEV IC ADR_OBEC PROJEKT_NAZEV "Sdružení SOS dětských vesniček" Praha Denní centrum SOS Kajuta pro podporu ohrožených dětí 0-59 b. Podpora zabezpečení péče o velké sourozenecké skupiny v rámci Sdružení "Sdružení SOS dětských vesniček" Praha SOS dětských vesniček b ,,Rodinné centrum Kamarád - Nenuda o.s." Zlín Bezpečné hnízdo b ,,Rodinné centrum Kamarád - Nenuda o.s." Zlín Snoezelen b. A centrum - Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím, o.p.s Praha Kompetentní rodič b ABC o.p.s Ostrava Integrační centrum pro rodiny b ACORUS, o.s Praha Tři pilíře bezpečí b AKROPOLIS, O.S Uherské Hradiště Spolu a aktivně b Alfa Human Service Praha Poradenské centrum Alfa b Amalthea o.s Pardubice Attachment a Kniha života v osvojitelských rodinách b Amalthea o.s Pardubice Podpora ohrožených rodin s předškolními dětmi b Amalthea o.s Pardubice Hledáme pěstouny! b Amalthea o.s Pardubice Podpora pro rodinu a dítě b.

2 11787 Anima - terapie, o.s Praha Zapojení institucí do spolupráce s rodinami: využití zahraničních zkušeností - II b APERIO-SPOL.PRO ZDRAVÉ RODIČOVSTVÍ, O.S Praha INFORMOVANÍ RODIČE b Arcidiecézní charita Praha Praha Podporovaná komunikace a rodičovská dohoda b. Podpora v rozvoji rodičovských kompetencí klientek Arcidiecézní charity Arcidiecézní charita Praha Praha Praha b ARCHA 777, občanské sdružení Jirkov A-centrum, centrum pro celou rodinu b. Pomoc ohroženým rodinám ve spolupráci s orgány sociálně právní ochrany Arkáda - sociálně psychologické centrum, o.s Písek dětí b Arkáda - sociálně psychologické centrum, o.s Písek Zdravá rodina - osvětová činnost b Asociace center pro rodinu Brno Rodičovství - cesta k osobnímu růstu b Asociace náhradních rodin České republiky Praha Společně do života 0-59 b. Asociace pomáhající lidem s autismem - APLA Praha, KOM-PAS rozvoj klíčových kompetencí rodičů dětí s poruchami Střední Čechy, o.s Praha autistického spektra (PAS) b Autisté jihu, spolek České Budějovice Aktivním životem proti sociální izolaci rodin dětí s autismem b BABY TOP O.S Hradec Králové Spolu hravě a zdravě b Barevný svět dětí, z. s Praha Projekt "KÁMOŠ" b Brandýský Matýsek o.s Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Poklad na 6 - RODINA b Bunkr, o.p.s Třinec PET TÝM poradna b CENTROM, občanské sdružení Ostrava CENTROM - komplexní program podpory rodin b CENTRUM ALMA, o.p.s Praha ALMA pro RODINU 0-59 b. Roudnice nad 9945 Centrum D8, o.p.s Labem Preventivní programy na podporu rodiny b Centrum dětí a rodičů Plzeň CeDR = průvodce rodičovstvím b. NA VLASTNÍCH NOHOU - Preventivní pomoc rodinám mladých lidí se CENTRUM DON BOSCO Salesiánský klub mládeže Pardubice zkušeností s ústavní výchovou b.

3 10315 CENTRUM GENERACE Liberec ZÁKLAD NÁM DÁVÁ RODINA 0-59 b CENTRUM GENERACE Liberec POMÁHÁME SLABŠÍM b Centrum J.J.Pestalozziho,o.p.s Chrudim Krizové centrum - Asistovaný kontakt b CENTRUM MATEŘÍDOUŠKA, O.S Hejnice Aktivizační zařízení pro rodiny s dětmi v regionu b Centrum mladé rodiny BOBEŠ Bohumín Žijeme tady spolu b Centrum mladé rodiny Milísek o.s Milevsko Rodinné přednáškové turné - přímá podpora rodin na venkově b Centrum mladé rodiny Milísek o.s Milevsko Klíče pro rodinu aktivní podpora rodiny b Centrum nové naděje z. ú Frýdek-Místek Mediace jako inovace 0-59 b. Centrum pomoci rodinám s vícerčaty - Klub dvojčat a 9865 vícerčat, o.s Praha Centrum pomoci rodinám s vícerčaty b Centrum pro dětský sluch Tamtam, o.p.s Praha Odborná poradna a klub pro rodiče a děti se sluchovým nebo kombinovaným postižením b Centrum pro dítě a rodinu Valika, o.s Horní Slavkov Prevence je základ aneb Zapojte se rodičové 0-59 b Centrum pro dítě a rodinu Valika, o.s Horní Slavkov Systematická práce se zájemci a žadateli o náhradní rodinnou péči b Centrum pro manželství a rodinu, o.s Praha Prevence a řešení konfliktů mezi partnery a mezi rodiči a dětmi v rodině b Centrum pro náhradní rodinnou péči, o.p.s Terezín Pomoc dětem v ohrožených rodinách b CENTRUM PRO RODINNÝ ŽIVOT Olomouc Rodičem bez obav b CENTRUM PRO RODINNÝ ŽIVOT Olomouc Zdravá rodina - zdravá společnost b Centrum pro rodinu a sociální péči Brno Posílení rodiny b Centrum pro rodinu a sociální péči Brno Pro rodiny z Vysočiny b Centrum pro rodinu a sociální péči Hodonín Hodonín Rodina, místo k životu b Centrum pro rodinu a sociální péči Hodonín Hodonín Děti a rodiny v bezpečí podporující komunity b Centrum pro rodinu a sociální péči Hodonín Hodonín Programy podpory ohrožených rodin s dětmi v evidenci SPOD b.

4 10765 Centrum pro rodinu a sociální péči z. s Ostrava Škola rodičovských a rodinných kompetencí b Centrum pro rodinu a sociální péči z. s Ostrava Komplexní poradenství v oblasti rodiny a rodičovství b Centrum pro rodinu a sociální péči z. s Ostrava Krok za krokem k sanaci rodin b Centrum pro rodinu Jitřenka o.s Hranice Zdravá rodina, dům na skále b CENTRUM PRO RODINU PROSTĚJOV o.s Prostějov Rodiče a děti v centru b. Pavlovice u CENTRUM PRO RODINU RÁJ O.S Přerova RODINA - BEZPEČNÝ PŘÍSTAV b Centrum pro rodinu Rudňáček, o.s Rudná Podpora rodiny v rámci CPR Rudňáček b Centrum pro rodinu Uherský Brod Uherský Brod Rodičovské vzdělávání - klíč pro spokojenou rodinu b Centrum pro rodinu Veselá beruška Černá Hora Jak být spolu, vydržet a nezbláznit se b Centrum pro rodinu Vysočina, z.s Jihlava Setkání o páté 0-59 b Centrum pro rodinu Vysočina, z.s Jihlava Podpora rodinám b Centrum pro rodinu Zlín o. s Zlín Nízkoprahové kontaktní středisko Family Point ve Zlíně 0-59 b Centrum pro rodinu Zlín o. s Zlín Společně k dobrému rodičovství - výchovně-vzdělávací služby pro rodinu b CENTRUM PRO RODINU, z.s Turnov Dáváme rodinám šanci b CENTRUM PRO RODINU, z.s Turnov Přijďte mezi nás! b. CENTRUM PRO ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ Komplexní odborná terénní a ambulantní pomoc ohroženým rodinám s dětmi v Libereckého kraje, o.p.s Liberec Libereckém kraji b Centrum sociální pomoci a služeb o. p. s Hradec Králové Táhneme za jeden provaz b Centrum sociálních služeb Ostrava, o.p.s Ostrava Spokojené dětství snadnější start do života b Centrum sociálních služeb Vyškov, o.p.s Vyškov Psychologické služby v rámci sociálně-právní ochrany dětí b Centrum sociálních služeb Vyškov, o.p.s Vyškov Psychologická podpora pro rodiny b Cesta domů, hospicové občanské sdružení Praha Komplexní práce s rodinami pacientů Domácího hospice Cesta domů 0-59 b.

5 12126 Cestou necestou, z.s Praha Děti v hlavní roli 0-59 b Cestou necestou, z.s Praha Domluvte se III. - průžná víceoborová rozvodová péče b Čas pro sebe Tišnov Mezičas, aneb co má dítě dělat, když nemá co dělat? 0-59 b Čas pro sebe Tišnov Čas pro sebe a rodinu - jak na to? 0-59 b Český helsinský výbor Praha Podpora systémového zavedení Asistovaných návštěv a video-návštěv dětí odsouzených rodičů ve věznicích v ČR ("Děti vězněných rodičů") 0-59 b DaR - Centrum pro dítě a rodinu,o.p.s Horní Jelení SPOLEČNĚ RŮST - podporujeme rodiče ve prospěch dětí 0-59 b. Hradec nad Děti patří domů, o.s Svitavou Děti patří domů b Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy Plzeň Rodina, kde se dobře žije III b Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy Plzeň Dospělí a děti školou povinní III b Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy Plzeň Spolu je nám dobře II b Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy Plzeň V pěstounské rodině jsem doma b Diecézní charita Brno Brno Mateřské centrum Dačice b Diecézní charita Brno Brno SPONA Blansko b Diecézní charita Brno Brno Kopretina - centrum pro rodiče s dětmi b Diecézní charita Brno Brno Klub Ratolest Blansko b Diecézní charita Brno Brno Poradna Ruth Třebíč b Diecézní charita Brno Brno Rodičovské centrum Sluníčko Dolní Bojanovice b Diecézní charita Brno Brno Poradna Ruth Třebíč-SPOD b Diecézní charita České Budějovice České Budějovice Spolu - komplexní práce s rodinami v Českých Budějovicích b Dílny tvořivosti Praha Program podpory rodin a blízkých lidí se zdravotním postižením b.

6 11690 Dítě, rodič, prarodič, z.s Plzeň Podpora ohroženého děte a jeho rodiny 0-59 b Divoké matky, o.s Praha Focení pro radost pro tři generace aneb Karlínské mezigenerační setkání 0-59 b Divoké matky, o.s Praha Adoptuj dědečka a babičku 0-59 b. DOM LANO - Efektivní podpora mladistvých žijících v rodině v sociálně DOM - Dům otevřených možností, o.p.s Praha nepřiznivé situaci b DOMEČEK HK Hradec Králové DOMEČEK RADÍ, VAŘÍ, POMÁHÁ b DOMINO cz, o. p. s Zlín SCHODY DO POHODY 0-59 b DOMINO cz, o. p. s Zlín MUSÍME SI POMÁHAT b DOMINO cz, o. p. s Zlín NA JEDNÉ LODI b DOMINO cz, o. p. s Zlín SKLÁDANKA PRO RODINY b DOMINO cz, o. p. s Zlín SPOLU b DOMINO cz, o. p. s Zlín MRAVENIŠTĚ b DOMINO cz, o. p. s Zlín OTEVŘENÁ NÁRUČ b DOMINO cz, o. p. s Zlín S NÁMI NEBUDETE SAMI b DOMUS - Centrum pro rodinu Plzeň Nová rodina 0-59 b DOMUS - Centrum pro rodinu Plzeň Terapeutická hra - Obrazy v písku 0-59 b DOTYK II, o.p.s Vysoké Popovice Už si doma rozumíme b DUHA Klub Rodinka Přerov Rodinka b DUHA Klub Rodinka Přerov Podpora ohrožených rodin na Přerovsku b. Podpora dětí z Domu tří přání v dovednostech oslabených v důsledku Dům tří přání Praha ohrožení b EUROTOPIA Opava o.p.s Opava Pomoc rodinám s dětmi b. Rodina je základ - Rozvoj rodičovských kompetencí a podpora rodinných Farní charita Beroun Beroun vztahů pro rodiny s dětmi ohroženými sociální deprivací b.

7 11246 Farní charita Jindřichův Hradec České Budějovice Informovaná rodina 0-59 b. Kralupy nad Farní charita Kralupy nad Vltavou Vltavou Učme se být spolu b Farní charita Lovosice Lovosice PRO-rodiny 0-59 b Farní charita Milevsko Milevsko Rozárka - služba pro rodiny s dětmi b Farní charita Starý Knín Nový Knín Farní charita Starý Knín pomáhá rodinám s dětmi i v roce b Farní charita Týn nad Vltavou Týn nad Vltavou SOS Rodina 0-59 b Farní charita Týn nad Vltavou Týn nad Vltavou Podpora rodičovských kompetencí v MC Sluníčko b Help - in, o.p.s Bruntál Zvyšování finanční gramotnosti b HNÍZDO, MATEŘSKÉ A RODINNÉ CENTRUM ZÁBŘEH Zábřeh Rodinná akademie b HoSt Home - Start Česká republika Praha HoSt - Speciálně- terapeutická práce s rodinou 0-59 b. HoSt -podpora sociálně ohrožených rodin v Praze, Brně, Ostravě, Liberci a HoSt Home - Start Česká republika Praha Hradci Králové b Charita Konice Konice Rodina od A až do Z b Charita Přelouč Přelouč Společné dopoledne 0-59 b Charita Šternberk Šternberk Mateřské centrum Rybička b Charita Zliv Zliv Mateřské centrum Sluníčko ve Zlivi b Charitní sdružení Děčín Děčín Spolupráce s OSPOD Děčín b I MY, o.p.s Soběslav Nejsme na to sami! Setkávání rodin dětí s postižením b ICOS Český Krumlov, o.p. s Český Krumlov Podpora rodin a dětí v ohrožení b ICOS Český Krumlov, o.p. s Český Krumlov Rodinné centrum Krumlík b IMPAKT Společnost pro aktivizaci periferií Dub Vyrosteme na venkově b IMPAKT Společnost pro aktivizaci periferií Dub OdSPODu - podpora rodin v agendě SPOD b.

8 10814 INFORMAČNÍ STŘEDISKO MIKULÁŠ, O.P.S Praha Děti za to nemůžou b IQ Roma servis, o.s Brno Koordinovaná spolupráce na podporu rodiny b ISIS - občanské sdružení pro pomoc náhradním rodinám Olomouc Odborné a odlehčovací služby poskytované náhradním rodinám - podpora osvojitelských rodin a nezaopatřených zletilých dětí původně v pěstounské péči b JAHODA, o.p.s Praha Rodinné centrum Jahůdka b Jihočeská rozvojová o.p.s České Budějovice Poradenské centrum RODINA b. Klub dvojčat a vícerčat Karlovarského kraje - První rodinné a krizové centrum Sokolov Klub dvojčat a vícerčat Karlovarského kraje - První rodinné a krizové centrum b KLUB DVOJČAT A VÍCERČAT MORAVA, z.s Olomouc Centrum pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty Morava b Klub dvojčat a vícerčat o.p.s Praha Zvládneme to! b KLUB K2, O.P.S Praha Komunitní práce s rodinou b Klubíčko Brno Klubíčko pro rodiny ve Slatině b Kolpingova rodina Smečno Smečno Centrum podpory ohrožených dětí a rodin b Kolpingova rodina Smečno Smečno Podpora rodin s SMA a dystrofiemi b Kolpingova rodina Smečno Smečno Preventivní a terapeutické programy pro rodiny s dětmi b Kolpingovo dílo České republiky o.s Žďár nad Sázavou Rodinné centrum Srdíčko b Komunitní a vzdělávací centrum Emcéčko Valašské Meziříčí Mateřské centrum Emcéčko b KOMUNITNÍ CENTRUM KAMPA Praha Spolu pro rodinu b Komunitní centrum Říčany, o.p.s Říčany SPOLU DOMA - rodinná asistence 0-59 b Kotec o.p.s Mariánské Lázně Podpora rodin v péči KOTEC o. p. s b KreBul, o.p.s Prachatice POZORNOST rodinám b Krizové centrum pro děti a rodinu v Jihočeském kraji, z.s České Budějovice Podpora rodin v Jihočeském kraji b.

9 11392 Krteček - Rodinné centrum Telč Telč Aktivně pro rodinu b Krušnohorské centrum pro rodinu a sociální péči, o.s Most Krušnohorské centrum pro rodinu - RC Barborka b KŘESŤANSKÉ MC SEDMIKRÁSKA, O.S Hradec Králové Sedmikráska rodině b Křesťanské rodinné centrum Petrklíč České Budějovice Centrum Petrklíč pro tátu, mámu i tebe b KULTURNĚ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM PANSOFIE České Budějovice Pansofie - regionální centrum prorodinných služeb b KULTURNÍ A MATEŘSKÉ CENTRUM BARRANDOV Praha Vše pro rodinu b Kulturní a rodinné centrum CoByDup o.s Praha Co dělat, když...? b LATUS pro rodinu o.p.s Plzeň O mě se mnou b LATUS pro rodinu o.p.s Plzeň Případová konference jako prevence II b LATUS pro rodinu o.p.s Plzeň V pěstounské rodině jsem doma - Plzeň b Letní dům, z.ú Praha Doma v rodině - podpora rodin v tíživé životní situaci b. Podpora rodiny a prevence sociálně patologických jevů v rodinách na Mama klub Chrudim Chrudim Chrudimsku a okolí b Maminky dětem o.s Milovice Rodinné centrum pro rodiny b MaTami, centrum pro rodinu o.s Polička Čas pro rodinu b Mateřské a dětské centrum MAJÁK, o.s Tanvald Maják pro rodinu b MATEŘSKÉ A OTCOVSKÉ CENTRUM POHODY Praha PODPORA ZDRAVÉ RODINY b. MATEŘSKÉ A RODINNÉ CENTRUM KRŮČEK SVITAVY, O.S Svitavy Centrum pro rodinu b MATEŘSKÉ CENTRUM ANDÍLCI Hrotovice Vzdělávání rodičů krok za krokem všemi směry b MATEŘSKÉ CENTRUM BĚLÁSEK Děčín Společnou cestou b Mateřské centrum Cirkus Praha Pruhované poradny aneb odborníci radí rodičům 0-59 b Mateřské centrum Domeček Luka nad Jihlavou Centrum vzdělávání a zvyšování rodičovských kompetencí b.

10 10368 MATEŘSKÉ CENTRUM HVĚZDIČKA Benešov Jsme tu s Vámi a pro Vás b. Rychnov nad MATEŘSKÉ CENTRUM JÁJA Kněžnou Podpora služeb prevence sociálního vyloučení pro rodiče pečující o děti b MATEŘSKÉ CENTRUM KAMÍNEK Choceň Kamínky pro spokojenou rodinu b MATEŘSKÉ CENTRUM KAPIČKA Jičín Rodičem aktivně b MATEŘSKÉ CENTRUM KARLOVY VARY,O.S Karlovy Vary Neučme se na dětech b MATEŘSKÉ CENTRUM KLUBÍČKO Kroměříž Mateřství není handicap b. Rodinné centrum FAZOLE - zvyšováním rodičovských kompetencí k lepším Mateřské centrum Kvítek,o.s Písek vztahům v rodině, v komunitě, i ve společnosti b Mateřské centrum Loučka z.s Brno Rodina na pevných základech 0-59 b MATEŘSKÉ CENTRUM MAMINA - MAMINKY - MIMI Police nad Metují Podpora rodiny b MATEŘSKÉ CENTRUM NA ZÁMEČKU Nové Město nad Metují Cesta ke společnému vzdělávání - mateřské centrum jako místo neformální školy rodiče a dítěte b. MATEŘSKÉ CENTRUM OASA-KLUB PRO MATKU A DÍTĚ Opava podpora rodiny b MATEŘSKÉ CENTRUM PAMPELIŠKA BŘEZNICE Březnice Rodinu si hýčkáme b Mateřské centrum Permoníček, o.s Jílové u Prahy Neztraťme se v labyrintu rodiny b MATEŘSKÉ CENTRUM PLZEŇSKÉ PANENKY Plzeň Dobrý a ještě lepší rodič b Mateřské centrum Pohádka Jesenice, o.s Jesenice Hrajeme si v Pohádce b MATEŘSKÉ CENTRUM RADOST, O.S Vyškov Radost pro děti b Mateřské centrum Rákosníček, z. s. (zapsaný spolek) Děčín Škola rodičů a centrum osobního rozvoje a rodiny b Mateřské centrum Sedmikráska Brno o.s Brno Sedmikráska pro rodinu v pohodě... aneb "komunikace bez legrace" b MATEŘSKÉ CENTRUM SLOVANY Plzeň JABLÍČKO PRO KAŽDOU RODINU b MATEŘSKÉ CENTRUM SLUNÍČKO Přerov Sluníčko b Mateřské centrum Veselý Paleček, o.s Blansko Prorodinné preventivní aktivity s Palečkem b.

11 10721 Mateřské centrum Větrník Rumburk Rodičovská gramotnost b MATEŘSKÝ KLUB ROZMARÝNEK O.S Jaroměř Máma - maják naší rodiny b MC Krteček Jeseník o.s Jeseník Krtečkova podpora a pomoc rodinám na Jesenicku b MC Sluníčka Chlumec Akademie pro koordinátory neziskových organizací pro ústecký kraj 0-59 b MC Sluníčka Chlumec Mezi rodinou a prací b MC Sluníčka Chlumec Štěstí přeje připraveným v MC Sluníčka b M-CENTRUM PRO MLADOU RODINU,OBČAN.SDRUŽ České Budějovice M - Centrum pro mladou rodinu b MCT CZ Česká Kubice Být dobrým rodičem a respektovat práva dítěte b MENTRIX o.s Teplice Šťastná rodina 0-59 b Městská charita České Budějovice České Budějovice S PODporou SASANKY b Montessori Morava, o.p.s Brno Zdravá rodina b MOTÝL o.s Plzeň Krok za krokem k prvnímu kroku a pozitivnímu rodičovství b Mozaika o.s Lovosice Podpora rodin b MUM O.S Praha COWORKINGOVÉ CENTRUM MUMRAJ 0-59 b MUM O.S Praha RC MUM JAKO VÍCEGENERAČNÍ DŮM b My.Aktivity o.p.s Praha Máma/táta v pohodě b Na louce Chomutov Rodinné centrum Kolibřík b NAHRADNI RODINY USTECKEHO KRAJE, o.p.s Peruc Podpora styku dětí v pěstounské péči s biologickými rodiči 0-59 b. Získávání zájemců a podpora žadatelů o náhradní rodinnou péči v Ústeckém NAHRADNI RODINY USTECKEHO KRAJE, o.p.s Peruc kraji b Náhradním rodinám, o.p.s Karlovy Vary Řešení situace rodiny s ohroženým dítětem b NAŠE LÁNY, z.s Lány Klub pro rodiče a děti - Domeček b.

12 10537 Natama, o.p.s Praha OSVĚTA Informování a učení o náhradní rodinné péči (dále jen OSVÉTA) b Neposeda o.s Praha Centrum pro rodinu ZASTÁVKA b NOMIA, z.ú Světí Výchova a vzdělávání rodičů, kteří byli chovanci dětských domovů, výchovných zařízení nebo center pro závislé a kteří nezvládají základní rodičovské kompetence 0-59 b NOMIA, z.ú Světí Odborná pomoc rodinám s dětmi, kde jsou vážně narušené vztahy a patologické projevy chování, kde je tato práce nařízena pracovníky OSPOD a soudů b NOVÁ NADĚJE o.s Turnov Zdravě fungující rodina je posilou společnosti b NOVÁ TROJKA, z.s Praha Nová Trojka - bezpečný prostor pro rodinu b Občanská inspirace Praha Inspirace a prevence pro rodiny b Občanská společnost DSI, o.s Beňov Rodinné hnízdo bezpečí b. OBČANSKÉ SDRUŽ. MATEŘSKÉ 9947 CENTR.PROSTĚJOV Prostějov Aktivní podpora harmonické rodiny b OBČANSKÉ SDRUŽENÍ - MC JABLÍČKO Jablonec nad Nisou Rodina - základ (do) života b OBČANSKÉ SDRUŽENÍ BROUČEK Solnice S Broučkem ke spokojenému rodičovství b Občanské sdružení CEMA Žamberk Žamberk Preventivní programy pro rodiny v RC Pohoda b. Jablonec nad Občanské sdružení COMPITUM Nisou Rodiny na rozcestí b Občanské sdružení Cvrček - mateřské centrum Kostelec nad Orlicí Aktivity na podporu rodiny v MC Cvrček b Občanské sdružení D.R.A.K Liberec Domov, rodina, aktivity, komunikace 0-59 b OBČANSKÉ SDRUŽENÍ HEŘMÁNCI Olomouc RC Heřmánek - průvodce na cestě rodičovstvím b Občanské sdružení KARO Trutnov Společnou cestou k podpoře zdravé rodiny b Občanské sdružení Krok Kyjov Prevence v rodinách 0-59 b Občanské sdružení LECCOS Český Brod LECCOS pro rodiny b Občanské sdružení LECCOS Český Brod Sanace rodin ve spolupráci s OSPOD na Českobrodsku a Kolínsku b.

13 10546 OBČANSKÉ SDRUŽENÍ NOVÁ VES Teplice S námi nejste sami b. Občanské sdružení ONŽ - pomoc a poradenství pro ženy a dívky Praha NA SVÉ STAROSTI A TRÁPENÍ NEJSTE SAMA b Občanské sdružení Povídej Kutná Hora Poradenství a psychoterapie pro rodiče a děti b Občanské sdružení Pro dětský úsměv Lysá nad Labem Podpora rodiny a rodičovství b Občanské sdružení Rodinné centrum Praha Praha Efektivní rodičovství krok za krokem b Občanské sdružení Rodinné centrum Praha Praha Máma a táta pro 21. století-program posilování rodičovských kompetencí b Občanské sdružení Rodinné centrum Praha Praha Program pro mladé páry a budoucí rodiče b Občanské sdružení Salinger Hradec Králové Návazná podpora a sanace rodin v ohrožení b Občanské sdružení Salinger Hradec Králové Centrum přátelské rodině Budulínek b Občanské sdružení Smíšek Praha Naše rodina pro naše děti 0-59 b Obecně prospěšná společnost DLAŇ ŽIVOTU Ostrava Začít znovu 0-59 b Obecně prospěšná společnost DLAŇ ŽIVOTU Ostrava Cesta mateřstvím b Obecně prospěšná společnost DLAŇ ŽIVOTU Ostrava Poradna Cesta těhotenstvím b Oblastní charita Červený Kostelec Červený Kostelec Mateřské centrum Červený Kostelec b Oblastní charita Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod Mateřská centra Zvoneček, Rolnička a Ledňáček b Oblastní charita Jičín Jičín Podpora práce s dětmi a rodinami v agendě SPOD b OBLASTNÍ CHARITA JILEMNICE Jilemnice Poradenská činnost a rozšíření aktivit na podporu rodiny b Oblastní charita Kutná Hora Kutná Hora Rodinné centrum Kopretina b Oblastní charita Kutná Hora Kutná Hora Centrum Na Sioně b Oblastní charita Kutná Hora Kutná Hora Potřebuji oba rodiče b. Finanční poradenská služba rodinám v Moravskotřebovském a Jevíčském Oblastní charita Moravská Třebová Moravská Třebová regionu b.

14 Cílená podpora rodin v obtížných životních situacích v Moravskotřebovském a Oblastní charita Moravská Třebová Moravská Třebová Jevíčském regionu b Oblastní charita Most Most Podpora rodin ze sociálně vyloučeného prostředí na Vejprtsku 0-59 b Oblastní charita Most Most Podpora sociálně vyloučených rodin na Mostecku 0-59 b Oblastní charita Most Most Poradna pro integraci rodin cizinců a imigrantů 0-59 b Oblastní charita Most Most Preventivní aktivity v klubu "Rodinka" b Oblastní charita Most Most Centrum pro rodiny pečující o děti se zdravotním postižením b Oblastní charita Most Most Preventivní programy na podporu rodiny v Rodinném centru Petrklíč b Oblastní charita Pardubice Pardubice Pomoc rodinám s dětmi b Oblastní charita Pardubice Pardubice Holoubku leť b Oblastní charita Pardubice Pardubice Rodina na celý život aneb od plínek k plenám b Oblastní charita Pelhřimov Pelhřimov Videotrénink interakcí pro ohrožené a pěstounské rodiny 0-59 b Oblastní charita Ústí nad Labem Ústí nad Labem Centrum pro rodinu Ovečka b Oblastní charita Ústí nad Orlicí Letohrad Rodinné centrum Mozaika Letohrad b Oblastní spolek ČČK Beroun Beroun Azylový dům pro matky s dětmi Berounka b Ostrůvek, o.s Ostrov AKTIVITY NAPŔÍČ GENERACEMI b Otevřená OKNA, z. ú Jindřichův Hradec Centrum pro rodinu Okénko b PONTES Praha Zdravá rodina - zdravá společnost b Ponton, občanské sdružení Plzeň Program včasné péče Klubíčko b Poradna pro mezilidské vztahy, o.s Ústí nad Labem Rodiči napořád b Poradna pro mezilidské vztahy, o.s Ústí nad Labem Spolu na jedné lodi - podpora rodin v Ústeckém kraji b. Nové Město na Portimo, o.p.s Moravě Přístav pro rodinu b.

15 10338 Portus Prachatice, o.p.s Prachatice Rodinné centrum Sluníčko - Záříme pro všechny rodiny b Portus Prachatice, o.p.s Prachatice Pomoc ohroženým dětem a rodinám ve spolupráci s SPOD b Pravý Hradec, o. s Klecany Posilování rodičovských kompetencí 0-59 b Pro Dialog Praha Dialogy v rodinách s ohroženými dětmi II b Pro zdraví Nižbor Intervenční poradna pro rodinu "Kompas" - poradna prvního kontaktu b PROFICIO, o.s Rybí Spolu jinak VI b Prostor plus o.p.s Kolín Pilot b PROSTOR PRO, o.p.s Hradec Králové Rodinné centrum POHODA b Proxima Sociale o.p.s Praha Návazné činnosti na službu Sanace rodiny b Přátelé KOPRETIN o.s. Vikýřovice Vikýřovice Rodinné centrum Vikýrek - Spolu a jinak b Přirozené vzdělávací a výchovné centrum o.s Křelov-Břuchotín Kroky k efektivnímu rodičovství b Raná péče EDA, o.p.s Praha Společně pro rodinu b RATOLEST BRNO, občanské sdružení Brno Rozvíjím se, tedy jsem b RC Radost o.p.s Tábor Návazná podpora rodin v agendě SPOD b RC Radost o.p.s Tábor Komplexní program psychosociální podpory rodin b Respondeo, o.s Nymburk Případová práce s rodinami v okrese Nymburk b Rodiče a děti Kadaně, občanské sdružení Kadaň Zdravá rodina b. Třebechovice pod 9929 RODIČOVSKÉ CENTRUM DOMEČEK O.S Orebem "Rodina a rodičovství 2015" b Rodičovské centrum Dubínek z.s Pardubice Rodičovské centrum Dubínek z.s b RODIČOVSKÉ CENTRUM RADOVÁNEK O.S Heřmanův Městec Spokojená máma s tátou = šťastné děti b Rodičovské centrum Semaforáček Veselí nad Lužnicí Harmonie b.

16 12205 Rodičovské centrum Sobík o.s Soběslav Se Sobíkem je nám dobře 0-59 b RODINA A DÍTĚ Poděbrady Mateřské centrum = podpora funkční rodiny b Rodina v centru, o.s Nový Bor Preventivní aktivity na podporu rodiny na Novoborsku v roce b Rodina v centru, o.s Nový Bor Program pro ohrožené rodiny s dětmi na Novoborsku v roce b Rodinné a komunitní centrum Chaloupka z.s Ostrava Dát šanci programy pro klienty OSPOD b Rodinné a komunitní centrum Chaloupka z.s Ostrava Chaloupka Centrum pro spokojenou rodinu b Rodinné a komunitní centrum PALEČEK Praha Abeceda pro rodinu b Rodinné a komunitní centrum PALEČEK Praha Jdeme s dítětem b RODINNÉ A MATEŘSKÉ CENTRUM VSETÍN, O.S Vsetín PRÁCE S RODINOU V ROZVODOVÉM A POROZVODOVÉM KONFLIKTU b RODINNÉ A MATEŘSKÉ CENTRUM VSETÍN, O.S Vsetín PRÁCE S RODINOU V OBLASTI SOCIÁLNĚ PRÁVNÍ OCHRANY DĚTÍ b. RMC VSETÍN - PODPORA RODINY - PREVENCE, INFORMACE, RODINNÉ A MATEŘSKÉ CENTRUM VSETÍN, O.S Vsetín KOMPETENCE b Rodinné centrum Dobříšek o.s Dobříš Rodičovství s nadhledem b Rodinné centrum Havránek Veltrusy Podpora rodin v RC Havránek b RODINNÉ CENTRUM KAŠPÁREK MĚLNÍK, O.S Mělník Dobrým rodičem s RC Kašpárek b Rodinné centrum KAŠTÁNEK Ostrava Pomocná ruka b Rodinné centrum Klásek o.s Lutín Zdravá rodina b Rodinné centrum KLÍČEK, o.s Unhošť Rodinné centrum Klíček - šťastné dětství b Rodinné centrum Kulihrášek Pardubice Šťastná rodina s Kulihráškem b RODINNÉ CENTRUM LETNÁ, o.s Praha Podpora rodičovských kompetencí b Rodinné centrum Litomyšl Litomyšl Centrum pro rodinu (s dětmi i bez) b RODINNÉ CENTRUM MACEŠKA Znojmo Posilování rodičovských kompetencí v době těhotenství a v oblasti péče o dítě 0-59 b.

17 12407 Rodinné centrum MaTáTa Brno Spolu b. Benešov nad RODINNÉ CENTRUM MEDVÍDEK Ploučnicí Centrum pro rodinu b Rodinné centrum Palouček,o.s Jevíčko Žijeme tento svět 0-59 b Rodinné centrum Petrklíč o.s Sedlčany Dobrým a ještě lepším rodičem b RODINNÉ CENTRUM PEXESO Praha POJĎTE S NÁMI DO PEXESA b RODINNÉ CENTRUM PEXESO Praha PŘES PŘEKÁŽKY b Rodinné centrum Pohádka o.s Náměšť na Hané Cesta k fungující rodině b Rodinné centrum Provázek Olomouc Rodinné centrum Provázek-Budujeme rodinu b Rodinné centrum ROUTA, o.s Čelákovice ROUTA JE TU I PRO VÁS! b Rodinné centrum ROUTA, o.s Čelákovice ROUTA - Útociste pro rodiny z Polabí b Rodinné centrum Sedmikráska Žatec o.s Žatec Rodičem v pohodě i nepohodě b Rodinné centrum Slunečnice, o.s Beroun Péče o ohrožené rodiny b Rodinné centrum Slunečnice, o.s Beroun Komplexní podpora rodiny b RODINNÉ CENTRUM SLUNEČNÍK o.s Ústí nad Labem Spolu a aktivně b RODINNÉ CENTRUM SRDÍČKO O. S Ústí nad Orlicí Dobří rodiče vydají za sto učitelů b RODINNÉ CENTRUM STUDÁNKA O.S Tišnov Se Studánkou o krok napřed b Rodinné centrum Světýlka, o.s Vlašim RC Světýlka - Pro děti i rodiče - výchovou a vzděláním na podporu rodiny 0-59 b. Valašské Rodinné centrum Valašské Klobouky, o.s Klobouky Služby rodinám na dosah ruky b Rodinné centrum Všetaty - Přívory, o.s Všetaty Obec pro rodinu b Rodinné centrum zahrátka Hostivice Podpora rodin Hostivice a okolních obcí b RODINNÉ CENTRUM ŽIRAFA Liberec Rodičovství je poslání b.

18 10145 Rodinné Integrační Centrum o.s Pardubice Aktivizační služby a integrační aktivity pro rodiče s dětmi b Romodrom o.p.s Praha Centrum pro podporu rodičovských kompetencí b Rosa rodinné centrum Česká Třebová Rodičem doopravdy b SALESIÁNSKÉ HNUTÍ MLÁDEŽE Praha Podpora aktivit ústředí SHM b Salesiánské hnutí mládeže klub Uhříněves - Kolovraty Praha Centrum pro rodinu Světýlko b Salesiánský klub mládeže Praha - Kobylisy Praha Centrum pro integraci rodin b Salesiánský klub mládeže Rumburk - Jiříkov Rumburk Mateřské centrum Koťátko b SANANIM z.ú Praha Rodina a ochrana práv dětí b Sbor Církve adventistů sedmého dne Praha 6 - Sedlec Praha Klub Rybička - prostor pro rodinu b Sbor Jednoty bratrské v Dobrušce Dobruška Rodinné centrum Sedmikráska b Sbor Jednoty bratrské v Chrastavě Chrastava Rodinné centrum Domeček b Sbor Jednoty bratrské v Liberci Liberec Mateřské centrum Zvoneček b Sbor Jednoty bratrské v Ostravě Ostrava Rodinné centrum Martínek b SBOR JEDNOTY BRATRSKÉ V PRAZE Praha Rodinné centrum Konzerva b Sdružení Linka bezpečí Praha Rodičovská linka 0-59 b Sdružení maminek Sluníčko, o.s Petrovice u Karviné Centrum pro rodinu Sluníčko 2015, preventivní programy pro rodiny b Sdružení maminek Sluníčko, o.s Petrovice u Karviné Podpora rodin v agendě OSPOD b Sdružení Meta, o.s Jindřichův Hradec Podpora rodin v evidenci OSPOD okresu J.Hradec a okolí b Sdružení na pomoc dětem s handicapy, z.ú Praha Podpora rodin v náročné životní situaci ve spolupráci s OSPOD b Sdružení Romano jasnica Trmice Prorodinné aktivity v Trmicích b Sdružení sociálních asistentů Ostrava Podpora rodin v agendě SPOD - 3v b.

19 11367 SÍŤ MATEŘSKÝCH CENTER O.S Praha Síť pro rodinu b SKP - CENTRUM, o.p.s Pardubice Práva dětí a mládeže v oblasti domácího násilí b Slezská diakonie Český Těšín Dobrovolní pomocníci v rodinách 0-59 b Slezská diakonie Český Těšín Na cestě spolu? b Slezská diakonie Český Těšín NE v jednom kolotoči b Slezská diakonie Český Těšín Lepší zítřky na Karvinsku b Slezská diakonie Český Těšín Dítě a rodina v agendě OSPOD b Slezská diakonie Český Těšín Nejsme na to sami b Slezská diakonie Český Těšín Na rozcestí k lepší budoucnosti b SPOLEČNĚ-JEKHETANE, o.p.s Ostrava Pro rodinu b Společnost pro ranou péči o.s Praha Domov je doma b Srdíčko o.s. - Centrum pro rodinu Dubňany Spolu krok za krokem b STŘED, z. ú Třebíč Vzdělávání rodičů jako prevence selhávání výchovných funkcí rodiny b Středisko náhradní rodinné péče, spolek Praha Adopční centrum 0-59 b. Podpora rodičovských kompetencí a angažovaného rodičovství u rodin v Středisko pomoci ohroženým dětem - ROSA Kladno obtížné životní situaci b Středisko pomoci ohroženým dětem - ROSA Kladno Rodinné poradenské centrum b. Středisko prevence a léčby drogových závislostí DROP IN o.p.s Praha Integrační centrum - Slunečnicová zahrada, Centrum pro rodinu b Středisko rané péče SPRP Brno Brno Společně 0-59 b Středisko rané péče SPRP Olomouc Olomouc Děti patří domů b STŘEP, o.s. - České centrum pro sanaci rodiny Praha Pomoc dítěti prostřednictvím posílení rodiny a sítě spolupráce b Temperi, o.p.s České Budějovice Posílení zvládacích strategií rodin po rozchodu b.

20 10585 TOOCAN HELP o.p.s Úštěk Komunitní centrum b TOTEM - regionální dobrovolnické centrum Plzeň MENTORINGOVÉ PREVENTIVNÍ PROGRAMY PRO PODPORU RODIN A DĚTÍ S RIZIKEM OHROŽENÍ VÝVOJE A SPOLEČENSKÉHO ZAČLENĚNÍ b TREMEDIAS Třebíč Podpora při řešení konfliktů v rodině b TREMEDIAS Třebíč Případové konference na Vysočině a v JM kraji b TRIADA - Poradenské centrum, o.s Brno Vztahy dítěte po rozchodu rodičů b Triadis Praha Spokojená rodina b TŘEBÍČSKÉ CENTRUM O.S Třebíč Komplexní program na podporu rodiny a zvyšování rodičovských kompetencí b Vzájemné soužití o.p.s Ostrava Být rodičem není snadné b Vzájemné soužití o.p.s Ostrava Dejme dětem šanci b Vzájemné soužití o.p.s Ostrava Adresná podpora rodinám ve spolupráci s OSPOD b YMCA Praha, o.s Praha Mateřské centrum Klubíčko - zvyšujeme rodičovské kompetence b YMCA Praha, o.s Praha Rodinné centrum YMCA - podpora přirozených procesů v rodině b YMCA Praha, o.s Praha Mateřské centrum Domeček - podpora rodiny b Za branou Řevnice Společně pro rodinu b Žebřík, o. s Olomouc Multikulturní klub rodičů a dětí b. Bílovice nad Žirafa Svitavou Rodinné centrum Žirafa - Zodpovědné rodičovství IV b.

Vzdělávání a podpora osvojitelských a pěstounských rodin 2 46 2 131 000 1 491 000 1 321 000 924 700

Vzdělávání a podpora osvojitelských a pěstounských rodin 2 46 2 131 000 1 491 000 1 321 000 924 700 Název žadatele Obec Z as tř eš. Název projektu Uznané organizace Příloha č. 2 Do t. Ob l. Po čet bo dů Celkový rozpočet Požadovaná dotace Požadavek po odečtení zbyt. nákl. Přidělená dotace HoSt Home -

Více

Příloha č. 1 k usnesení Rady HMP č. 520 ze dne 17. 3. 2015

Příloha č. 1 k usnesení Rady HMP č. 520 ze dne 17. 3. 2015 Příloha č. 1 k usnesení Rady HMP č. 520 ze dne 17. 3. 2015 Rodinná politika 2015 Žadatel/ název žadatele dle evidence IČO Název projektu Evid. číslo Podprogram Granty do 200 000 Kč grantu Alternativa 50+,

Více

Návrh poskytnutí neivestiční dotace ze státního rozpočtu v oblasti podpory rodiny 2015

Návrh poskytnutí neivestiční dotace ze státního rozpočtu v oblasti podpory rodiny 2015 Návrh poskytnutí neivestiční dotace ze státního rozpočtu v oblasti podpory rodiny 215 ID PROJEKTU NÁZEV ORGANIZACE IČ NÁZEV PROJEKTU DOTACE V KČ 1631 "Sdružení SOS dětských vesniček" 47933 Denní centrum

Více

Příloha č. 4 k usnesení Rady HMP č ze dne..

Příloha č. 4 k usnesení Rady HMP č ze dne.. Příloha č. 4 k usnesení Rady HMP č ze dne.. Žadatel/ název žadatele dle Název projektu IČ Podprogram rozpočet body A centrum, vědomá a aktivní příprava na mateřství a rodičovství Kompetentní rodič 26651327

Více

Projekt Dotační oblast. "Užijme si společně!" - setkávání rodin 70812187 dětí s postižením I 137 901. Bezpečné hnízdo 22692398

Projekt Dotační oblast. Užijme si společně! - setkávání rodin 70812187 dětí s postižením I 137 901. Bezpečné hnízdo 22692398 Číslo projektu Organizace Identifikační číslo Projekt Dotační oblast Dotace v Kč Poznámka Dofinancování "I MY" Společnost pro podporu lidí s 7665 postižením "Užijme si společně!" - setkávání rodin 70812187

Více

Výsledky dotačního řízení pro rok 2014

Výsledky dotačního řízení pro rok 2014 ID projektu Organizace ic Název projektu Dotace v Kč,,Rodinné centrum Kamarád - 8771 Nenuda o.s." 22692398 Bezpečné hnízdo 0 9672,,Rodinné centrum Kamarád - Nenuda o.s." 22692398 Snoezelen 0 8685 A centrum

Více

70-100 b 8393 Amalthea o.s. 26647214 Pardubice Rodinné konference 70-100 b

70-100 b 8393 Amalthea o.s. 26647214 Pardubice Rodinné konference 70-100 b UVEDENÉ INFORMACE JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. O výši dotace rozhoduje ministr práce a sociálních věcí na doporučení dotační komise. Bodový zisk projektů je pouze jedním z kritérií při návrhu výše dotace. V

Více

Přehled zrušených 199 finančních úřadů k 31. 12. 2012 a jejich nástupnických 14 krajských finančních úřadů od 1. 1. 2013

Přehled zrušených 199 finančních úřadů k 31. 12. 2012 a jejich nástupnických 14 krajských finančních úřadů od 1. 1. 2013 Příloha č. 1 Přehled zrušených 199 finančních úřadů k 31. 12. 2012 a jejich nástupnických 14 krajských finančních úřadů od 1. 1. 2013 Seznam finančních úřadů do 31. 12. 2012 Seznam finančních úřadů od

Více

Výčet všech územních pracovišť zřízených organizačním řádem a vyhláškou, včetně jejich podřízenosti

Výčet všech územních pracovišť zřízených organizačním řádem a vyhláškou, včetně jejich podřízenosti Příloha č. 10, str. 1 Výčet všech územních pracovišť zřízených organizačním řádem a vyhláškou, včetně jejich podřízenosti Finanční úřad pro hlavní město Prahu: 1. Územní pracoviště pro Prahu 1, 2. Územní

Více

Úplný název pracoviště ÚFO

Úplný název pracoviště ÚFO Číslo pracoviště Číslo ÚFO Úplný název pracoviště ÚFO číslo územního pracoviště číslo krajského FU Finanční úřad pro hlavní město Prahu 451 2001 Územní pracoviště pro Prahu 1 451 2002 Územní pracoviště

Více

Původní Název FÚ Nové Číslo. číslo územního. FÚ FÚ pracoviště. 284 ÚP BOSKOVICE Územní pracoviště v Boskovicích 461 3007

Původní Název FÚ Nové Číslo. číslo územního. FÚ FÚ pracoviště. 284 ÚP BOSKOVICE Územní pracoviště v Boskovicích 461 3007 Původní Název FÚ Nové Číslo číslo číslo územního FÚ FÚ pracoviště 284 ÚP BOSKOVICE Územní pracoviště v Boskovicích 461 3007 358 ÚP BRUNTÁL Územní pracoviště v Bruntále 463 3205 35 ÚP ČESKÝ BROD Územní

Více

Seznam stanic systému ČD Kurýr a InterKurýr

Seznam stanic systému ČD Kurýr a InterKurýr Seznam stanic systému a InterKurýr Název ŽST Brno hl. n. *IK 725015267 04.00 06.00 04.00 06.00 04.00 06.00 04.00 06.00 06.10 12.00 06.10 12.00 06.10 12.00 06.10 12.00 12.30 18.00 12.30 18.00 12.30 18.00

Více

Příloha 7a Prognózy - struktura 2G minuty (tisíce)

Příloha 7a Prognózy - struktura 2G minuty (tisíce) Příloha 7a Prognózy - struktura 2G minuty (tisíce) Rok Měsíc České Budějovice Český Krumlov Jindřichův Hradec Písek Prachatice Strakonice Tábor Blansko Brno - město Brno - venkov Břeclav Hodonín Vyškov

Více

POČET VOZIDEL S NEDOKONČENOU REGISTRACÍ K 8. ČERVNU 2015 Kraj Okres Registrační místo Počet vozidel s NR Hlavní město Praha Hlavní město Praha PRAHA

POČET VOZIDEL S NEDOKONČENOU REGISTRACÍ K 8. ČERVNU 2015 Kraj Okres Registrační místo Počet vozidel s NR Hlavní město Praha Hlavní město Praha PRAHA POČET VOZIDEL S NEDOKONČENOU REGISTRACÍ K 8. ČERVNU 2015 Kraj Okres Registrační místo Počet vozidel s NR Hlavní město Praha Hlavní město Praha PRAHA 1 1 Hlavní město Praha Hlavní město Praha PRAHA 10 3

Více

MOŽNOSTI DOBROVOLNICTVÍ V REGIONECH

MOŽNOSTI DOBROVOLNICTVÍ V REGIONECH MOŽNOSTI DOBROVOLNICTVÍ V REGIONECH informace o tématu dobrovolnictví: http://www.hest.cz/ informační portál o dobrovolnictví v ČR všeobecné nabídky dobrovolnictví: http://databaze.dobrovolnik.cz/ široká

Více

6225 Arcidiecézní charita Praha 43873499 Arkáda - sociálně psychologické 7606 centrum, o.s. 60083204 Zdravá rodina - osvětová činnost I 177 137

6225 Arcidiecézní charita Praha 43873499 Arkáda - sociálně psychologické 7606 centrum, o.s. 60083204 Zdravá rodina - osvětová činnost I 177 137 Organizace Identifikační číslo Projekt Dotační oblast Dotace v Kč Číslo projektu "I MY" Společnost pro podporu lidí s 7665 postižením 70812187 "Užijme si společně!" - setkávání rodin dětí s postižením

Více

Výnosy z kmenových včelstev v kg Sektor Počet Počet včelstev. k 1.5. k 31.10. a 1 2 3 4 5 6 7. 12 13 14,62 0,538 190,0 7,00 Ostatní 11,67

Výnosy z kmenových včelstev v kg Sektor Počet Počet včelstev. k 1.5. k 31.10. a 1 2 3 4 5 6 7. 12 13 14,62 0,538 190,0 7,00 Ostatní 11,67 okres: Městský výbor Praha.. Sektor včelstev k.. k.. a,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, včelstev včelstev včelstev Vykoupeno medu v kg v r. kočujících kočovných vozů kočovných přívěsů, včelstev včelstev včelstev nad

Více

Výsledky dotačního řízení - tabulka č. 1 Název žadatele Název projektu Neinvestiční dotace na projekt v r. 2007

Výsledky dotačního řízení - tabulka č. 1 Název žadatele Název projektu Neinvestiční dotace na projekt v r. 2007 Výsledky dotačho říze - tabulka č. 1 Název žadatele Název Neinvestič Neinvestič 1 0002/001 1 0002/002 Centrum pro rodinu a sociál péči o.s. KOMPLEXNÍ PROGRAM PŘÍPRAVY NA MANŽELSTVÍ 1 510 300 Kč 3 584 162

Více

Přehled poskytovatelů rané péče/intervence (iregistr.mpsv.cz):

Přehled poskytovatelů rané péče/intervence (iregistr.mpsv.cz): Příloha č. 1 Přehled poskytovatelů rané péče/intervence (iregistr.mpsv.cz): Arpida, centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s. s působností v Českých Budějovicích. Formy poskytování sociálních

Více

Seznam žádostí o dotaci pro oblast dobrovolnické služby na rok 2016, které splnily formální požadavky

Seznam žádostí o dotaci pro oblast dobrovolnické služby na rok 2016, které splnily formální požadavky Seznam žádostí o dotaci pro oblast dobrovolnické služby na rok 2016, které splnily formální požadavky Pč. Název organizace Název projektu 1 Adorea-dobrovolnické centrum Vsetín, Dobrovolníci v nemocnici

Více

ČÍSLA FÚ a ÚZEMNÍCH PRACOVIŠŤ od 1.1.2013

ČÍSLA FÚ a ÚZEMNÍCH PRACOVIŠŤ od 1.1.2013 ČÍSLA FÚ a ÚZEMNÍCH PRACOVIŠŤ od 1.1.2013 Číslo pracoviště Název pracoviště ÚFO Úplný název pracoviště ÚFO Číslo ÚFO Kód ÚFO VEMA c_pracufo c_ufo k_ufo_vema FÚ pro hlavní město Prahu Finanční úřad pro

Více

Název okresu BYT 2+1*

Název okresu BYT 2+1* Název okresu BYT 2+1* Okres Benešov 1 630 000 1 630 000 1 646 300 1 Okres Beroun 1 640 000 1 640 000 1 656 400 1 Okres Blansko 1 250 000 1 250 000 1 240 000 0 Okres Brno-město 2 200 000 2 200 000 2 310

Více

00000 00000000/0710. Daňová Účetní a daňový bulletin Luděk Vavrda kancelář Placení daní od 1.1. 2013 daňový poradce

00000 00000000/0710. Daňová Účetní a daňový bulletin Luděk Vavrda kancelář Placení daní od 1.1. 2013 daňový poradce Daňová Účetní a daňový bulletin Luděk Vavrda kancelář Placení daní od 1.1. 2013 daňový poradce Od 1. 1. 2013 budou vytvořeny nové finanční úřady, které vykonávají působnost na území kraje, tzn. 14 krajských

Více

Města, ve kterých vyzvedneme zásilky v den objednání přepravy

Města, ve kterých vyzvedneme zásilky v den objednání přepravy 10000 Praha 10 10001 Praha 100 10003 Praha 103 10004 Praha 104 10005 Praha 105 10007 Praha 107 10010 Praha 110 10100 Praha 101 10200 Praha 102 10300 Praha 113 10400 Praha 114 10600 Praha 106 10700 Praha

Více

POPIS ČÍSELNÍKU. Česká republika CZ0100. Praha. Benešov CZ0201. Beroun CZ0202 CZ0203. Kladno. Kolín CZ0204 CZ0205. Kutná Hora.

POPIS ČÍSELNÍKU. Česká republika CZ0100. Praha. Benešov CZ0201. Beroun CZ0202 CZ0203. Kladno. Kolín CZ0204 CZ0205. Kutná Hora. POPIS ČÍSELNÍKU : OKRES_LAU Název: Okresy v České republice Charakteristika: Číselník okresů v České republice založený na číselníku okresů OKRES_LAU, který vydal Český statistický úřad s platností od

Více

Hodnocení projektů přihlášených do Programu rozvoje sociálních služeb v Moravskoslezském kraji na rok 2012

Hodnocení projektů přihlášených do Programu rozvoje sociálních služeb v Moravskoslezském kraji na rok 2012 Hodnocení projektů přihlášených do Programu rozvoje sociálních služeb v Moravskoslezském kraji na rok Poř. č. Č. žádosti Kód dotačníh o titulu Celkové % Právní uznatelné spoluúčast Požadovaná Název žadatele

Více

Plán inspekcí poskytování sociálně-právní ochrany na II. pololetí roku 2015

Plán inspekcí poskytování sociálně-právní ochrany na II. pololetí roku 2015 Plán inspekcí poskytování sociálně-právní ochrany na II. pololetí roku 2015 Označení krajské pobočky Úřadu práce ČR, která bude inspekci provádět Označení kontrolované osoby (název, sídlo, IČO) Místo poskytování

Více

Výsledky dotačního řízení - tabulka č. 2 Kód projektu Název žadatele Název projektu Neinvestiční rozpočet projektu v r. 2008

Výsledky dotačního řízení - tabulka č. 2 Kód projektu Název žadatele Název projektu Neinvestiční rozpočet projektu v r. 2008 Výsledky dotačního řízení - tabulka č. 2 Kód projektu Název žadatele Název projektu Neinvestiční rozpočet projektu v r. 1 0003/006 Rodinné centrum Praha Máma a táta pro 21. století program posilování rodičovských

Více

Rozvoj. Informace o programu podpory

Rozvoj. Informace o programu podpory Rozvoj Informace o programu podpory Program Rozvoj Program Rozvoj, který již využilo několik set význačných podnikatelských subjektů, dotuje investice primárně do strojního a technologického vybavení výrobních

Více

Hlavní město Praha: Úřední hodiny

Hlavní město Praha: Úřední hodiny Příloha č. 2 Vytíženost systému, úřední, počet pracovišť Uvedené tabulky obsahují výpočet i pracovišť obecních úřadů v jednotlivých krajích. Sloupec Vytíženost je kalkulován na 30 úředních hodin týdně,

Více

Doporučení Ministerstva práce a sociálních věcí ke stanovení počtu zaměstnanců obce s rozšířenou působností zařazených do orgánu sociálněprávní

Doporučení Ministerstva práce a sociálních věcí ke stanovení počtu zaměstnanců obce s rozšířenou působností zařazených do orgánu sociálněprávní Příloha č. 1 Doporučení Ministerstva práce a sociálních věcí ke stanovení počtu zaměstnanců obce s rozšířenou působností zařazených do orgánu sociálněprávní Dle vyhlášky č. 473/2012 Sb., o provedení některých

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva únor 2014 Zpracovala: Mgr. Petra Dolejšová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva březen 2014 Zpracovala: Bc. Veronika Považanová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva duben 2014 Zpracovala: Mgr. Petra Dolejšová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

ORP - obecní úřady obcí s rozšířenou působností

ORP - obecní úřady obcí s rozšířenou působností Kód obce s r.p. (ORP) Název obce s r.p. (ORP) ORP - obecní úřady obcí s rozšířenou působností NUTS okresu Název okresu NUTS kraje Název kraje 4101 Aš CZ0411 Cheb CZ041 Karlovarský 2101 Benešov CZ0211 Benešov

Více

Návrh Dotačního výboru na podporu projektů protidrogové politiky na rok 2016

Návrh Dotačního výboru na podporu projektů protidrogové politiky na rok 2016 A-01-04 A-02-04 Právní poradna A.N.O. Návrh Dotačního výboru na podporu projektů protidrogové politiky na rok 2016 Síťování a rozvoj spolupráce v oblasti systému prevence a léčby drogových závislostí Kraje

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva květen 2014 Zpracovala: Mgr. Petra Dolejšová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Průměrné výdaje domácností na cestovní ruch v roce 2003

Průměrné výdaje domácností na cestovní ruch v roce 2003 Průměrné výdaje domácností na cestovní ruch v roce 2003 Průměrné výdaje na os/rok průměrná Zaměstnanci Zemědělci v Kč v % v Kč v % v Kč Spotřební vydání 84568 100 85920 100 73356 z toho: rekreace a kultura

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva září 2014 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve Zlínském

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Plzni. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Plzni. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Plzni Měsíční statistická zpráva listopad 2015 Zpracoval: Tomáš Moravec, DiS. http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/plk/statistiky Informace o nezaměstnanosti v Plzeňském

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva červenec 2014

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva červenec 2014 Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva červenec 2014 Zpracovala: Bc. Veronika Dankanicsová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva leden 2014 Zpracovala: Mgr. Petra Dolejšová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva říjen 2014

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva říjen 2014 Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva říjen 2014 Zpracovala: Bc. Veronika Dankanicsová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva leden 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve Zlínském

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva únor 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve Zlínském

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva srpen 2014

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva srpen 2014 Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva srpen 2014 Zpracovala: Bc. Veronika Dankanicsová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva září 2014

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva září 2014 Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva září 2014 Zpracovala: Bc. Veronika Dankanicsová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

tel: 311 625 206, Na Příkopě 211/1 266 01 Beroun

tel: 311 625 206, Na Příkopě 211/1 266 01 Beroun 1 BEROUN -Středočeský kraj Občanská poradna Beroun tel: 311 625 206, Na Příkopě 211/1 266 01 Beroun info@opberoun.cz po 9-11 12-16 604 272 576 st 9 11 12-16 čt 12-16 "Specializované poradenství pro oběti

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva květen 2014 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve Zlínském

Více

Přehled udělených/neudělených certifikací

Přehled udělených/neudělených certifikací Seznam certifikovaných služeb (k 5. 5. 2008) organizace Advaita, o.s., Liberec (Nová Ves) datum platnosti certifikátu Advaita, o.s., Nová Ves ambulantní léčba Advaita, o.s. - TK Nová Ves rezidenční péče

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva srpen 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve Zlínském

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva prosinec 2013 Zpracovala: Mgr. Petra Dolejšová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva říjen 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve Zlínském

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva listopad 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva květen 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve Zlínském

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva červen 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve Zlínském

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva září 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve Zlínském

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva červenec 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva březen 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve Zlínském

Více

Dotace na projekty protidrogové politiky na rok 2014 navržené Výborem RVKPP (Dotační výbor) na jednání ve dnech 10. - 11. 12. 2013

Dotace na projekty protidrogové politiky na rok 2014 navržené Výborem RVKPP (Dotační výbor) na jednání ve dnech 10. - 11. 12. 2013 A-01-04 A-02-04 A-04-04 A-05-04 A-06-04 A-07-04 Dotace na projekty protidrogové politiky na rok 2014 navržené Výborem RVKPP (Dotační výbor) na jednání ve dnech Název Právní poradna A.N.O. Síťování a rozvoj

Více

Výsledky dotačního řízení na podporu rodiny pro rok 2009 Kód projektu Název žadatele Název projektu Působnost projektu (kraj)

Výsledky dotačního řízení na podporu rodiny pro rok 2009 Kód projektu Název žadatele Název projektu Působnost projektu (kraj) Výsledky dotačního řízení na podporu rodiny Kód Název žadatele Název Působnost 1 0002/001 Centrum pro rodinu a sociální péči o.s. Komplexní program přípravy na manželství oslezský 2 360 000 94 1 938 720

Více

Sreality.cz. Cena inzerce pro soukromé osoby. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací. Cena inzerce pro klienty s aktivací

Sreality.cz. Cena inzerce pro soukromé osoby. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací. Cena inzerce pro klienty s aktivací Sreality.cz Cena inzerce pro soukromé osoby Inzerát 60 Kč/den Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací Topování 60 Kč/inzerát V rozmezí od do Koeficient Cena inzerce pro klienty

Více

Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ)

Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ) Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ) Ústředí ČSSZ Adresa: Křížová 25, 225 08 Praha 5 Telefonní ústředna: +420 257 061 111 Adresa e-podatelny: posta@cssz.cz Regionální pracoviště ČSSZ (včetně Okresních

Více

Souhrnné přehledy o půdním fondu z údajů katastru nemovitostí České republiky

Souhrnné přehledy o půdním fondu z údajů katastru nemovitostí České republiky Souhrnné přehledy o půdním fondu z údajů katastru nemovitostí České republiky Český úřad zeměměřický a katastrální Praha 2014 český úřad zeměměřický a katastrální souhrnné PŘEHLEDY O půdním fondu Z ÚDAJŮ

Více

35,98% 30,15% 35,93% 30,59%

35,98% 30,15% 35,93% 30,59% zpracoval: Ing.Šrámek ČR 2-0627.9.2006 Celostátní průměr 40% Jihočeský Poměr žadatelů o ŘO hodnocených stupňem "neprospěl" - II.Q - 2006 Jihomoravský Karlovarský Královéhradecký Liberecký Moravskoslezský

Více

Výbor pro sociální politiku a zdravotnictví nepřijal k předloženému vládního návrhu ústavního zákona usnesení.

Výbor pro sociální politiku a zdravotnictví nepřijal k předloženému vládního návrhu ústavního zákona usnesení. Parlament České republiky Poslanecká sněmovna 1 9 9 5 I. volební období 1809 Společná zpráva výborů Poslanecké sněmovny k vládnímu návrhu ústavního zákona o vytvoření vyšších územních samosprávných celků

Více

Intervenční centra v České republice

Intervenční centra v České republice Intervenční centra v České republice IC Benešov Právnická osoba: profem o.p.s. Adresa: Piaristická kolej Masarykovo nám. 1, 256 01 Benešov Tel: 774 433 034 (osobní konzultace po předchozí telefonické domluvě)

Více

Dotace na projekty protidrogové politiky na rok 2013 schválené Radou vlády pro koordinaci protidrogové politiky na jednání dne 29. 1.

Dotace na projekty protidrogové politiky na rok 2013 schválené Radou vlády pro koordinaci protidrogové politiky na jednání dne 29. 1. Název Typ služby Příjemce dotace A-01-04 Právní poradna A.N.O. POR - IVH A.N.O., Asociace nestátních organizací zabývajících se prevencí a léčbou drogových závislostí ČR 616 000 616 000 A-02-04 Síťování

Více

Sreality.cz. Další možnosti pro klienty s aktivací. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací

Sreality.cz. Další možnosti pro klienty s aktivací. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací Sreality.cz Další možnosti pro klienty s aktivací Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací Topování Developerský projekt 25 Kč/inzerát 5 Kč/den V rozmezí od do Koeficient 11 30

Více

Akční plán reálná varianta. optimální varianta. 21 21 lůžko OZP, senioři Králíky. 8 8 lůžko OZP, senioři Žamberk

Akční plán reálná varianta. optimální varianta. 21 21 lůžko OZP, senioři Králíky. 8 8 lůžko OZP, senioři Žamberk Financováno z individuálního projektu na sociální Nově navržená kapacita/ Identifikátor Druh reálná 9524318 AESKULAP spol.s r.o. sociální poskytované ve zdravotnických zařízeních lůžkové péče 21 21 lůžko

Více

ambulance@ditekrize. cz 241 48 41 49 problem@ditekrize.cz Linka Bezpečí 800155555 bezplatné hovory krizove.centrum@osprevent.

ambulance@ditekrize. cz 241 48 41 49 problem@ditekrize.cz Linka Bezpečí 800155555 bezplatné hovory krizove.centrum@osprevent. Celá republika 241 480 511 ambulance@ditekrize. 241 48 41 49 problem@ditekrize. životních situacích životních situacích krizová pomoc, diagnostika, terapie, poradenství Linka Bezpečí 800155555 bezplatné

Více

Protože se mi z nich tají dech.

Protože se mi z nich tají dech. www.deichmann.com 150 Kč Váš slevový kód: CZP315 Tento kupón může být uplatněn pouze jedenkrát při nákupu v internetovém obchodě společnosti DEICHMANN-OBUV s.r.o., a to do 31. 5. 2015. Minimální hodnota

Více

Brno, Olomouc, Prostějov, Znojmo 26 POINT 14 http://www.point14.cz kovarova@point14.cz Plzeň ANO

Brno, Olomouc, Prostějov, Znojmo 26 POINT 14 http://www.point14.cz kovarova@point14.cz Plzeň ANO Kontaktované NNO v České republice Název orgranizace Webové stránky E-mailová adresa Město Dotazník 1 Acorus o.s. http://www.acorus.cz/ info@acorus.cz Praha 2 Arkáda http://www.arkadacentrum.cz info@arkada-pisek.cz

Více

Nemocnice, ve kterých došlo k dohodě o parametrech smlouvy o poskytování a úhradě zdravotních služeb s účinností od 1.1.2013:

Nemocnice, ve kterých došlo k dohodě o parametrech smlouvy o poskytování a úhradě zdravotních služeb s účinností od 1.1.2013: STAV O JEDNÁNÍ O RESTRUKTURALIZACI A OPTIMALIZACI AKUTNÍHO LŮŽKOVÉHO FONDU K 26.11.2012 Nemocnice, ve kterých došlo k dohodě o parametrech smlouvy o poskytování a úhradě zdravotních služeb s účinností

Více

16 VYHLÁŠKA ze dne 29. prosince 2004 o organizaci školního roku. ve znění vyhlášky č. 322/2008 Sb.

16 VYHLÁŠKA ze dne 29. prosince 2004 o organizaci školního roku. ve znění vyhlášky č. 322/2008 Sb. 16 VYHLÁŠKA ze dne 29. prosince 2004 o organizaci školního roku ve znění vyhlášky č. 322/2008 Sb. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy stanoví podle 24 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním,

Více

Protože je chci mít hned. 599.-Kč. 150 Kč Váš slevový kód: CZP115. www.deichmann.com. www.deichmann.com

Protože je chci mít hned. 599.-Kč. 150 Kč Váš slevový kód: CZP115. www.deichmann.com. www.deichmann.com www.deichmann.com 150 Kč Váš slevový kód: CZP115 Tento kupón může být uplatněn pouze jedenkrát při nákupu v internetovém obchodě společnosti DEICHMANN-OBUV s.r.o., a to do 10. 4. 2015. Minimální hodnota

Více

Případová studie: Vymáhání dlužných televizních poplatků hromadnáelektronická podání v podmínkách české justice

Případová studie: Vymáhání dlužných televizních poplatků hromadnáelektronická podání v podmínkách české justice Případová studie: Vymáhání dlužných televizních poplatků hromadnáelektronická podání v podmínkách české justice Ing. Jiří Lípa, Česká televize Ing. Jan Kracík, MBA, Legal Solutions, a.s. Agenda Historie

Více

Protože jsou zkrátka in.

Protože jsou zkrátka in. www.deichmann.com 150 Kč Váš slevový kód: CZP415 Tento kupón může být uplatněn pouze jedenkrát při nákupu v internetovém obchodě společnosti DEICHMANN-OBUV s.r.o., a to do 31. 8. 2015. Minimální hodnota

Více

TOPovat Upravit Smazat jednoduchý a rychlý úvěr bez registru a. poplatku předem Rychlá a jednoduchá půjčka bez poplatku předem a

TOPovat Upravit Smazat jednoduchý a rychlý úvěr bez registru a. poplatku předem Rychlá a jednoduchá půjčka bez poplatku předem a půjčka na směnku plzeň plzeňský kraj. Váš email Vaše heslo Zapomenuté heslo window. 20 Plzeňský kraj Nabídka 10x Špatná kategorie Závadný obsah TOPovat Upravit Smazat jednoduchý a rychlý úvěr bez registru

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Hradci Králové. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Hradci Králové. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Hradci Králové Měsíční statistická zpráva červen 2014 Zpracoval: Bc. Lucie Vechetová http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/hkk/informace_z_useku_up/trh_prace/nezam

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka pro hl. m. Prahu. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka pro hl. m. Prahu. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka pro hl. m. Prahu Měsíční statistická zpráva září 2014 Zpracovala: Nikola Králová http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/pha Informace o nezaměstnanosti v Praze k 30.9.2014

Více

NÁVRH PRIORIT A OPATŘENÍ KOMUNITNÍHO PLÁNU SOCIÁLNÍCH SLUŽEB ORP TIŠNOV NA OBDOBÍ 2013-2014

NÁVRH PRIORIT A OPATŘENÍ KOMUNITNÍHO PLÁNU SOCIÁLNÍCH SLUŽEB ORP TIŠNOV NA OBDOBÍ 2013-2014 NÁVRH PRIORIT A OPATŘENÍ KOMUNITNÍHO PLÁNU SOCIÁLNÍCH SLUŽEB ORP TIŠNOV NA OBDOBÍ 2013-2014 SYSTÉMOVÉ PRIORITY Priorita č. 1 Nastavení procesů komunitního plánování sociálních služeb na úrovni ORP Tišnov

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Hradci Králové. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Hradci Králové. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Hradci Králové Měsíční statistická zpráva srpen 2014 Zpracoval: Bc. Lucie Vechetová http://portal.mpsv.cz/sz/stat/nz/mes Informace o nezaměstnanosti v Královéhradeckém

Více

služba Poskytovatel Název služby Požadovaná dotace

služba Poskytovatel Název služby Požadovaná dotace Výsledky dotačního řízení na podpu sociálních služeb definovaných v zákoně č. 108/2006 Sb.,v platném znění, v Královéhradeckém kraji v roce 2015. 38 - Odbné sociální padenství s prvky 4309907 terapie o.

Více

Statistická ročenka půdního fondu České republiky

Statistická ročenka půdního fondu České republiky Statistická ročenka půdního fondu České republiky Český úřad zeměměřický a katastrální Praha 2006 ČESKÝ ÚŘAD ZEMĚMĚŘICKÝ A KATASTRÁLNÍ S T A T I S T I C K Á R O Č E N K A P Ů D N Í H O F O N D U Č E S

Více

SEZNAM ORGÁNŮ STÁTNÍ SPRÁVY (VČETNĚ KRAJE), NA KTERÉ SE VZTAHUJE POVINNOST EVIDENCE V SYSTÉMU MONITORINGU BUDOV

SEZNAM ORGÁNŮ STÁTNÍ SPRÁVY (VČETNĚ KRAJE), NA KTERÉ SE VZTAHUJE POVINNOST EVIDENCE V SYSTÉMU MONITORINGU BUDOV SEZNAM ORGÁNŮ STÁTNÍ SPRÁVY (VČETNĚ KRAJE), NA KTERÉ SE VZTAHUJE POVINNOST EVIDENCE V SYSTÉMU MONITORINGU BUDOV podle 7 odst. 4 písm. e) zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií, v platném znění Agentura

Více

Informace o stavu výměny řidičských průkazů POVINNÁ VÝMĚNA ŘIDIČSKÝCH PRŮKAZŮ 2013. Květen 2011. O 070 Odbor kabinet ministra O 072 Oddělení tiskové

Informace o stavu výměny řidičských průkazů POVINNÁ VÝMĚNA ŘIDIČSKÝCH PRŮKAZŮ 2013. Květen 2011. O 070 Odbor kabinet ministra O 072 Oddělení tiskové Informace o stavu výměny řidičských průkazů POVINNÁ VÝMĚNA ŘIDIČSKÝCH PRŮKAZŮ 2013 Květen 2011 O 072 Oddělení tiskové OBSAH Z{kladní informace... 3 Vzory platných řidičských průkazů... 3 Termíny povinné

Více

Přehled nemocnic podle přílohy ke komplexnímu pozměňovacímu návrhu k tisku 810

Přehled nemocnic podle přílohy ke komplexnímu pozměňovacímu návrhu k tisku 810 Přehled nemocnic podle přílohy ke komplexnímu pozměňovacímu návrhu k tisku 810 V levém sloupci jsou uvedeny nemocnice, které jsou vyjmenovány v příloze komplexního pozměňovacího návrhu, v pravém sloupci

Více

GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC

GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC Vladimír Kebza, National Institute of Public Health, Prague Iva Šolcová, Institute of Psychology, CAS, Prague

Více

Výsledky dotací A 2013

Výsledky dotací A 2013 Návrh počítá s dodatečným navýšením MPSV pro rok 2013. V rámci tvorby návrhu na rozdělení dodatečného navýšení ze strany MPSV byla vytvořena rezerva v rámci částky alokované na z rozpočtu hradeckého kraje

Více

GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC

GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC Vladimír Kebza, National Institute of Public Health, Prague Iva Šolcová, Institute of Psychology, CAS, Prague

Více

Sreality.cz. Další možnosti pro klienty s aktivací. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací

Sreality.cz. Další možnosti pro klienty s aktivací. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací Sreality.cz Další možnosti pro klienty s aktivací Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací Topování Developerský projekt 25 Kč/inzerát 5 Kč/den V rozmezí od do Koeficient 11 30

Více

Přehled poskytnutých dotací Fotbalová asociace České republiky

Přehled poskytnutých dotací Fotbalová asociace České republiky Přehled poskytnutých dotací Fotbalová asociace České republiky Výběrové podmínky pro sestavení tisku Vybrané záznamy: 798 záznamů. Vystaven Doklad Příjemce Popis 17.4.2012 PDOT-389/2012 FK Jablonec, občanské

Více

999.-Kč. Podzim v ležérním stylu 25 % 50 % každý model TÝDEN OD 9. 10. DO 15. 10. 2013. www.deichmann.com KUPTE 2 PÁRY & NA LEVNĚJŠÍ PÁR SLEVA KUPTE

999.-Kč. Podzim v ležérním stylu 25 % 50 % každý model TÝDEN OD 9. 10. DO 15. 10. 2013. www.deichmann.com KUPTE 2 PÁRY & NA LEVNĚJŠÍ PÁR SLEVA KUPTE JůůůBILEJNÍ TÝDEN OD 9. 10. DO 15. 10. 2013 KUPTE 3 PÁRY & NA NEJLEVNĚJŠÍ PÁR DODATEČNĚ KUPTE 2 PÁRY & NA LEVNĚJŠÍ PÁR 25 % 50 % SLEVA SLEVA Podzim v ležérním stylu 999.-Kč 1 116 515 vel. 36 42 1 116 517

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva březen 2014 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve Zlínském

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka pro hl. m. Prahu. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka pro hl. m. Prahu. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka pro hl. m. Prahu Měsíční statistická zpráva únor 2015 Zdroj: Geoportál Praha (www.geoportalpraha.cz) Zpracovala: Nikola Králová http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/pha

Více

Po a St 8.00 17.00 Pá 8 14 Oddělení služby pro zbraně a bezpečnostní materiál Jindřichův Hradec

Po a St 8.00 17.00 Pá 8 14 Oddělení služby pro zbraně a bezpečnostní materiál Jindřichův Hradec Název úřadu Adresa Telefon Email Fax Úřední doba pro veřejnost Středočeský kraj materiál-kontaktní místo Benešov K Pazderně 906, 256 01 Benešov 974871300 krpstc.oszbm.benesov@mvcr.cz 974871307 materiál-kontaktní

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka pro hl.m. Prahu. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka pro hl.m. Prahu. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka pro hl.m. Prahu Měsíční statistická zpráva 04/2014 Zpracovala: Ing. Hana Václavíková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/pha Informace o nezaměstnanosti v Praze k 30.4.2014

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka pro hl. m. Prahu. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka pro hl. m. Prahu. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka pro hl. m. Prahu Měsíční statistická zpráva červenec 2015 Zdroj: Geoportál Praha (www.geoportalpraha.cz) Zpracovala: Nikola Králová http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/pha

Více