10724,,Rodinné centrum Kamarád - Nenuda o.s." Zlín Bezpečné hnízdo b.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "10724,,Rodinné centrum Kamarád - Nenuda o.s." 22692398 Zlín Bezpečné hnízdo 70-100 b."

Transkript

1 UVEDENÉ INFORMACE JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. O výši dotace rozhoduje ministryně práce a sociálních věcí na doporučení dotační komise. Bodový zisk projektů je pouze jedním z kritérií při návrhu výše dotace. V tabulce je uvedeno bodové hodnocení projektů rozdělené do tří skupin: - Projekty, které získaly bodů budou pravděpodobně podpořeny. - Dle zkušenosti z minulých let bude bodová hranice oddělující podpořené a nepodpořené projekty mezi 60 a 69 body. Z těchto projektů budou pravděpodobně podpořeny jen některé. - U projektů, které získaly méně než 59 bodů, je získání dotace málo pravděpodobné. XPROJ_ID ZADATEL_NAZEV IC ADR_OBEC PROJEKT_NAZEV "Sdružení SOS dětských vesniček" Praha Denní centrum SOS Kajuta pro podporu ohrožených dětí 0-59 b. Podpora zabezpečení péče o velké sourozenecké skupiny v rámci Sdružení "Sdružení SOS dětských vesniček" Praha SOS dětských vesniček b ,,Rodinné centrum Kamarád - Nenuda o.s." Zlín Bezpečné hnízdo b ,,Rodinné centrum Kamarád - Nenuda o.s." Zlín Snoezelen b. A centrum - Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím, o.p.s Praha Kompetentní rodič b ABC o.p.s Ostrava Integrační centrum pro rodiny b ACORUS, o.s Praha Tři pilíře bezpečí b AKROPOLIS, O.S Uherské Hradiště Spolu a aktivně b Alfa Human Service Praha Poradenské centrum Alfa b Amalthea o.s Pardubice Attachment a Kniha života v osvojitelských rodinách b Amalthea o.s Pardubice Podpora ohrožených rodin s předškolními dětmi b Amalthea o.s Pardubice Hledáme pěstouny! b Amalthea o.s Pardubice Podpora pro rodinu a dítě b.

2 11787 Anima - terapie, o.s Praha Zapojení institucí do spolupráce s rodinami: využití zahraničních zkušeností - II b APERIO-SPOL.PRO ZDRAVÉ RODIČOVSTVÍ, O.S Praha INFORMOVANÍ RODIČE b Arcidiecézní charita Praha Praha Podporovaná komunikace a rodičovská dohoda b. Podpora v rozvoji rodičovských kompetencí klientek Arcidiecézní charity Arcidiecézní charita Praha Praha Praha b ARCHA 777, občanské sdružení Jirkov A-centrum, centrum pro celou rodinu b. Pomoc ohroženým rodinám ve spolupráci s orgány sociálně právní ochrany Arkáda - sociálně psychologické centrum, o.s Písek dětí b Arkáda - sociálně psychologické centrum, o.s Písek Zdravá rodina - osvětová činnost b Asociace center pro rodinu Brno Rodičovství - cesta k osobnímu růstu b Asociace náhradních rodin České republiky Praha Společně do života 0-59 b. Asociace pomáhající lidem s autismem - APLA Praha, KOM-PAS rozvoj klíčových kompetencí rodičů dětí s poruchami Střední Čechy, o.s Praha autistického spektra (PAS) b Autisté jihu, spolek České Budějovice Aktivním životem proti sociální izolaci rodin dětí s autismem b BABY TOP O.S Hradec Králové Spolu hravě a zdravě b Barevný svět dětí, z. s Praha Projekt "KÁMOŠ" b Brandýský Matýsek o.s Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Poklad na 6 - RODINA b Bunkr, o.p.s Třinec PET TÝM poradna b CENTROM, občanské sdružení Ostrava CENTROM - komplexní program podpory rodin b CENTRUM ALMA, o.p.s Praha ALMA pro RODINU 0-59 b. Roudnice nad 9945 Centrum D8, o.p.s Labem Preventivní programy na podporu rodiny b Centrum dětí a rodičů Plzeň CeDR = průvodce rodičovstvím b. NA VLASTNÍCH NOHOU - Preventivní pomoc rodinám mladých lidí se CENTRUM DON BOSCO Salesiánský klub mládeže Pardubice zkušeností s ústavní výchovou b.

3 10315 CENTRUM GENERACE Liberec ZÁKLAD NÁM DÁVÁ RODINA 0-59 b CENTRUM GENERACE Liberec POMÁHÁME SLABŠÍM b Centrum J.J.Pestalozziho,o.p.s Chrudim Krizové centrum - Asistovaný kontakt b CENTRUM MATEŘÍDOUŠKA, O.S Hejnice Aktivizační zařízení pro rodiny s dětmi v regionu b Centrum mladé rodiny BOBEŠ Bohumín Žijeme tady spolu b Centrum mladé rodiny Milísek o.s Milevsko Rodinné přednáškové turné - přímá podpora rodin na venkově b Centrum mladé rodiny Milísek o.s Milevsko Klíče pro rodinu aktivní podpora rodiny b Centrum nové naděje z. ú Frýdek-Místek Mediace jako inovace 0-59 b. Centrum pomoci rodinám s vícerčaty - Klub dvojčat a 9865 vícerčat, o.s Praha Centrum pomoci rodinám s vícerčaty b Centrum pro dětský sluch Tamtam, o.p.s Praha Odborná poradna a klub pro rodiče a děti se sluchovým nebo kombinovaným postižením b Centrum pro dítě a rodinu Valika, o.s Horní Slavkov Prevence je základ aneb Zapojte se rodičové 0-59 b Centrum pro dítě a rodinu Valika, o.s Horní Slavkov Systematická práce se zájemci a žadateli o náhradní rodinnou péči b Centrum pro manželství a rodinu, o.s Praha Prevence a řešení konfliktů mezi partnery a mezi rodiči a dětmi v rodině b Centrum pro náhradní rodinnou péči, o.p.s Terezín Pomoc dětem v ohrožených rodinách b CENTRUM PRO RODINNÝ ŽIVOT Olomouc Rodičem bez obav b CENTRUM PRO RODINNÝ ŽIVOT Olomouc Zdravá rodina - zdravá společnost b Centrum pro rodinu a sociální péči Brno Posílení rodiny b Centrum pro rodinu a sociální péči Brno Pro rodiny z Vysočiny b Centrum pro rodinu a sociální péči Hodonín Hodonín Rodina, místo k životu b Centrum pro rodinu a sociální péči Hodonín Hodonín Děti a rodiny v bezpečí podporující komunity b Centrum pro rodinu a sociální péči Hodonín Hodonín Programy podpory ohrožených rodin s dětmi v evidenci SPOD b.

4 10765 Centrum pro rodinu a sociální péči z. s Ostrava Škola rodičovských a rodinných kompetencí b Centrum pro rodinu a sociální péči z. s Ostrava Komplexní poradenství v oblasti rodiny a rodičovství b Centrum pro rodinu a sociální péči z. s Ostrava Krok za krokem k sanaci rodin b Centrum pro rodinu Jitřenka o.s Hranice Zdravá rodina, dům na skále b CENTRUM PRO RODINU PROSTĚJOV o.s Prostějov Rodiče a děti v centru b. Pavlovice u CENTRUM PRO RODINU RÁJ O.S Přerova RODINA - BEZPEČNÝ PŘÍSTAV b Centrum pro rodinu Rudňáček, o.s Rudná Podpora rodiny v rámci CPR Rudňáček b Centrum pro rodinu Uherský Brod Uherský Brod Rodičovské vzdělávání - klíč pro spokojenou rodinu b Centrum pro rodinu Veselá beruška Černá Hora Jak být spolu, vydržet a nezbláznit se b Centrum pro rodinu Vysočina, z.s Jihlava Setkání o páté 0-59 b Centrum pro rodinu Vysočina, z.s Jihlava Podpora rodinám b Centrum pro rodinu Zlín o. s Zlín Nízkoprahové kontaktní středisko Family Point ve Zlíně 0-59 b Centrum pro rodinu Zlín o. s Zlín Společně k dobrému rodičovství - výchovně-vzdělávací služby pro rodinu b CENTRUM PRO RODINU, z.s Turnov Dáváme rodinám šanci b CENTRUM PRO RODINU, z.s Turnov Přijďte mezi nás! b. CENTRUM PRO ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ Komplexní odborná terénní a ambulantní pomoc ohroženým rodinám s dětmi v Libereckého kraje, o.p.s Liberec Libereckém kraji b Centrum sociální pomoci a služeb o. p. s Hradec Králové Táhneme za jeden provaz b Centrum sociálních služeb Ostrava, o.p.s Ostrava Spokojené dětství snadnější start do života b Centrum sociálních služeb Vyškov, o.p.s Vyškov Psychologické služby v rámci sociálně-právní ochrany dětí b Centrum sociálních služeb Vyškov, o.p.s Vyškov Psychologická podpora pro rodiny b Cesta domů, hospicové občanské sdružení Praha Komplexní práce s rodinami pacientů Domácího hospice Cesta domů 0-59 b.

5 12126 Cestou necestou, z.s Praha Děti v hlavní roli 0-59 b Cestou necestou, z.s Praha Domluvte se III. - průžná víceoborová rozvodová péče b Čas pro sebe Tišnov Mezičas, aneb co má dítě dělat, když nemá co dělat? 0-59 b Čas pro sebe Tišnov Čas pro sebe a rodinu - jak na to? 0-59 b Český helsinský výbor Praha Podpora systémového zavedení Asistovaných návštěv a video-návštěv dětí odsouzených rodičů ve věznicích v ČR ("Děti vězněných rodičů") 0-59 b DaR - Centrum pro dítě a rodinu,o.p.s Horní Jelení SPOLEČNĚ RŮST - podporujeme rodiče ve prospěch dětí 0-59 b. Hradec nad Děti patří domů, o.s Svitavou Děti patří domů b Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy Plzeň Rodina, kde se dobře žije III b Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy Plzeň Dospělí a děti školou povinní III b Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy Plzeň Spolu je nám dobře II b Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy Plzeň V pěstounské rodině jsem doma b Diecézní charita Brno Brno Mateřské centrum Dačice b Diecézní charita Brno Brno SPONA Blansko b Diecézní charita Brno Brno Kopretina - centrum pro rodiče s dětmi b Diecézní charita Brno Brno Klub Ratolest Blansko b Diecézní charita Brno Brno Poradna Ruth Třebíč b Diecézní charita Brno Brno Rodičovské centrum Sluníčko Dolní Bojanovice b Diecézní charita Brno Brno Poradna Ruth Třebíč-SPOD b Diecézní charita České Budějovice České Budějovice Spolu - komplexní práce s rodinami v Českých Budějovicích b Dílny tvořivosti Praha Program podpory rodin a blízkých lidí se zdravotním postižením b.

6 11690 Dítě, rodič, prarodič, z.s Plzeň Podpora ohroženého děte a jeho rodiny 0-59 b Divoké matky, o.s Praha Focení pro radost pro tři generace aneb Karlínské mezigenerační setkání 0-59 b Divoké matky, o.s Praha Adoptuj dědečka a babičku 0-59 b. DOM LANO - Efektivní podpora mladistvých žijících v rodině v sociálně DOM - Dům otevřených možností, o.p.s Praha nepřiznivé situaci b DOMEČEK HK Hradec Králové DOMEČEK RADÍ, VAŘÍ, POMÁHÁ b DOMINO cz, o. p. s Zlín SCHODY DO POHODY 0-59 b DOMINO cz, o. p. s Zlín MUSÍME SI POMÁHAT b DOMINO cz, o. p. s Zlín NA JEDNÉ LODI b DOMINO cz, o. p. s Zlín SKLÁDANKA PRO RODINY b DOMINO cz, o. p. s Zlín SPOLU b DOMINO cz, o. p. s Zlín MRAVENIŠTĚ b DOMINO cz, o. p. s Zlín OTEVŘENÁ NÁRUČ b DOMINO cz, o. p. s Zlín S NÁMI NEBUDETE SAMI b DOMUS - Centrum pro rodinu Plzeň Nová rodina 0-59 b DOMUS - Centrum pro rodinu Plzeň Terapeutická hra - Obrazy v písku 0-59 b DOTYK II, o.p.s Vysoké Popovice Už si doma rozumíme b DUHA Klub Rodinka Přerov Rodinka b DUHA Klub Rodinka Přerov Podpora ohrožených rodin na Přerovsku b. Podpora dětí z Domu tří přání v dovednostech oslabených v důsledku Dům tří přání Praha ohrožení b EUROTOPIA Opava o.p.s Opava Pomoc rodinám s dětmi b. Rodina je základ - Rozvoj rodičovských kompetencí a podpora rodinných Farní charita Beroun Beroun vztahů pro rodiny s dětmi ohroženými sociální deprivací b.

7 11246 Farní charita Jindřichův Hradec České Budějovice Informovaná rodina 0-59 b. Kralupy nad Farní charita Kralupy nad Vltavou Vltavou Učme se být spolu b Farní charita Lovosice Lovosice PRO-rodiny 0-59 b Farní charita Milevsko Milevsko Rozárka - služba pro rodiny s dětmi b Farní charita Starý Knín Nový Knín Farní charita Starý Knín pomáhá rodinám s dětmi i v roce b Farní charita Týn nad Vltavou Týn nad Vltavou SOS Rodina 0-59 b Farní charita Týn nad Vltavou Týn nad Vltavou Podpora rodičovských kompetencí v MC Sluníčko b Help - in, o.p.s Bruntál Zvyšování finanční gramotnosti b HNÍZDO, MATEŘSKÉ A RODINNÉ CENTRUM ZÁBŘEH Zábřeh Rodinná akademie b HoSt Home - Start Česká republika Praha HoSt - Speciálně- terapeutická práce s rodinou 0-59 b. HoSt -podpora sociálně ohrožených rodin v Praze, Brně, Ostravě, Liberci a HoSt Home - Start Česká republika Praha Hradci Králové b Charita Konice Konice Rodina od A až do Z b Charita Přelouč Přelouč Společné dopoledne 0-59 b Charita Šternberk Šternberk Mateřské centrum Rybička b Charita Zliv Zliv Mateřské centrum Sluníčko ve Zlivi b Charitní sdružení Děčín Děčín Spolupráce s OSPOD Děčín b I MY, o.p.s Soběslav Nejsme na to sami! Setkávání rodin dětí s postižením b ICOS Český Krumlov, o.p. s Český Krumlov Podpora rodin a dětí v ohrožení b ICOS Český Krumlov, o.p. s Český Krumlov Rodinné centrum Krumlík b IMPAKT Společnost pro aktivizaci periferií Dub Vyrosteme na venkově b IMPAKT Společnost pro aktivizaci periferií Dub OdSPODu - podpora rodin v agendě SPOD b.

8 10814 INFORMAČNÍ STŘEDISKO MIKULÁŠ, O.P.S Praha Děti za to nemůžou b IQ Roma servis, o.s Brno Koordinovaná spolupráce na podporu rodiny b ISIS - občanské sdružení pro pomoc náhradním rodinám Olomouc Odborné a odlehčovací služby poskytované náhradním rodinám - podpora osvojitelských rodin a nezaopatřených zletilých dětí původně v pěstounské péči b JAHODA, o.p.s Praha Rodinné centrum Jahůdka b Jihočeská rozvojová o.p.s České Budějovice Poradenské centrum RODINA b. Klub dvojčat a vícerčat Karlovarského kraje - První rodinné a krizové centrum Sokolov Klub dvojčat a vícerčat Karlovarského kraje - První rodinné a krizové centrum b KLUB DVOJČAT A VÍCERČAT MORAVA, z.s Olomouc Centrum pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty Morava b Klub dvojčat a vícerčat o.p.s Praha Zvládneme to! b KLUB K2, O.P.S Praha Komunitní práce s rodinou b Klubíčko Brno Klubíčko pro rodiny ve Slatině b Kolpingova rodina Smečno Smečno Centrum podpory ohrožených dětí a rodin b Kolpingova rodina Smečno Smečno Podpora rodin s SMA a dystrofiemi b Kolpingova rodina Smečno Smečno Preventivní a terapeutické programy pro rodiny s dětmi b Kolpingovo dílo České republiky o.s Žďár nad Sázavou Rodinné centrum Srdíčko b Komunitní a vzdělávací centrum Emcéčko Valašské Meziříčí Mateřské centrum Emcéčko b KOMUNITNÍ CENTRUM KAMPA Praha Spolu pro rodinu b Komunitní centrum Říčany, o.p.s Říčany SPOLU DOMA - rodinná asistence 0-59 b Kotec o.p.s Mariánské Lázně Podpora rodin v péči KOTEC o. p. s b KreBul, o.p.s Prachatice POZORNOST rodinám b Krizové centrum pro děti a rodinu v Jihočeském kraji, z.s České Budějovice Podpora rodin v Jihočeském kraji b.

9 11392 Krteček - Rodinné centrum Telč Telč Aktivně pro rodinu b Krušnohorské centrum pro rodinu a sociální péči, o.s Most Krušnohorské centrum pro rodinu - RC Barborka b KŘESŤANSKÉ MC SEDMIKRÁSKA, O.S Hradec Králové Sedmikráska rodině b Křesťanské rodinné centrum Petrklíč České Budějovice Centrum Petrklíč pro tátu, mámu i tebe b KULTURNĚ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM PANSOFIE České Budějovice Pansofie - regionální centrum prorodinných služeb b KULTURNÍ A MATEŘSKÉ CENTRUM BARRANDOV Praha Vše pro rodinu b Kulturní a rodinné centrum CoByDup o.s Praha Co dělat, když...? b LATUS pro rodinu o.p.s Plzeň O mě se mnou b LATUS pro rodinu o.p.s Plzeň Případová konference jako prevence II b LATUS pro rodinu o.p.s Plzeň V pěstounské rodině jsem doma - Plzeň b Letní dům, z.ú Praha Doma v rodině - podpora rodin v tíživé životní situaci b. Podpora rodiny a prevence sociálně patologických jevů v rodinách na Mama klub Chrudim Chrudim Chrudimsku a okolí b Maminky dětem o.s Milovice Rodinné centrum pro rodiny b MaTami, centrum pro rodinu o.s Polička Čas pro rodinu b Mateřské a dětské centrum MAJÁK, o.s Tanvald Maják pro rodinu b MATEŘSKÉ A OTCOVSKÉ CENTRUM POHODY Praha PODPORA ZDRAVÉ RODINY b. MATEŘSKÉ A RODINNÉ CENTRUM KRŮČEK SVITAVY, O.S Svitavy Centrum pro rodinu b MATEŘSKÉ CENTRUM ANDÍLCI Hrotovice Vzdělávání rodičů krok za krokem všemi směry b MATEŘSKÉ CENTRUM BĚLÁSEK Děčín Společnou cestou b Mateřské centrum Cirkus Praha Pruhované poradny aneb odborníci radí rodičům 0-59 b Mateřské centrum Domeček Luka nad Jihlavou Centrum vzdělávání a zvyšování rodičovských kompetencí b.

10 10368 MATEŘSKÉ CENTRUM HVĚZDIČKA Benešov Jsme tu s Vámi a pro Vás b. Rychnov nad MATEŘSKÉ CENTRUM JÁJA Kněžnou Podpora služeb prevence sociálního vyloučení pro rodiče pečující o děti b MATEŘSKÉ CENTRUM KAMÍNEK Choceň Kamínky pro spokojenou rodinu b MATEŘSKÉ CENTRUM KAPIČKA Jičín Rodičem aktivně b MATEŘSKÉ CENTRUM KARLOVY VARY,O.S Karlovy Vary Neučme se na dětech b MATEŘSKÉ CENTRUM KLUBÍČKO Kroměříž Mateřství není handicap b. Rodinné centrum FAZOLE - zvyšováním rodičovských kompetencí k lepším Mateřské centrum Kvítek,o.s Písek vztahům v rodině, v komunitě, i ve společnosti b Mateřské centrum Loučka z.s Brno Rodina na pevných základech 0-59 b MATEŘSKÉ CENTRUM MAMINA - MAMINKY - MIMI Police nad Metují Podpora rodiny b MATEŘSKÉ CENTRUM NA ZÁMEČKU Nové Město nad Metují Cesta ke společnému vzdělávání - mateřské centrum jako místo neformální školy rodiče a dítěte b. MATEŘSKÉ CENTRUM OASA-KLUB PRO MATKU A DÍTĚ Opava podpora rodiny b MATEŘSKÉ CENTRUM PAMPELIŠKA BŘEZNICE Březnice Rodinu si hýčkáme b Mateřské centrum Permoníček, o.s Jílové u Prahy Neztraťme se v labyrintu rodiny b MATEŘSKÉ CENTRUM PLZEŇSKÉ PANENKY Plzeň Dobrý a ještě lepší rodič b Mateřské centrum Pohádka Jesenice, o.s Jesenice Hrajeme si v Pohádce b MATEŘSKÉ CENTRUM RADOST, O.S Vyškov Radost pro děti b Mateřské centrum Rákosníček, z. s. (zapsaný spolek) Děčín Škola rodičů a centrum osobního rozvoje a rodiny b Mateřské centrum Sedmikráska Brno o.s Brno Sedmikráska pro rodinu v pohodě... aneb "komunikace bez legrace" b MATEŘSKÉ CENTRUM SLOVANY Plzeň JABLÍČKO PRO KAŽDOU RODINU b MATEŘSKÉ CENTRUM SLUNÍČKO Přerov Sluníčko b Mateřské centrum Veselý Paleček, o.s Blansko Prorodinné preventivní aktivity s Palečkem b.

11 10721 Mateřské centrum Větrník Rumburk Rodičovská gramotnost b MATEŘSKÝ KLUB ROZMARÝNEK O.S Jaroměř Máma - maják naší rodiny b MC Krteček Jeseník o.s Jeseník Krtečkova podpora a pomoc rodinám na Jesenicku b MC Sluníčka Chlumec Akademie pro koordinátory neziskových organizací pro ústecký kraj 0-59 b MC Sluníčka Chlumec Mezi rodinou a prací b MC Sluníčka Chlumec Štěstí přeje připraveným v MC Sluníčka b M-CENTRUM PRO MLADOU RODINU,OBČAN.SDRUŽ České Budějovice M - Centrum pro mladou rodinu b MCT CZ Česká Kubice Být dobrým rodičem a respektovat práva dítěte b MENTRIX o.s Teplice Šťastná rodina 0-59 b Městská charita České Budějovice České Budějovice S PODporou SASANKY b Montessori Morava, o.p.s Brno Zdravá rodina b MOTÝL o.s Plzeň Krok za krokem k prvnímu kroku a pozitivnímu rodičovství b Mozaika o.s Lovosice Podpora rodin b MUM O.S Praha COWORKINGOVÉ CENTRUM MUMRAJ 0-59 b MUM O.S Praha RC MUM JAKO VÍCEGENERAČNÍ DŮM b My.Aktivity o.p.s Praha Máma/táta v pohodě b Na louce Chomutov Rodinné centrum Kolibřík b NAHRADNI RODINY USTECKEHO KRAJE, o.p.s Peruc Podpora styku dětí v pěstounské péči s biologickými rodiči 0-59 b. Získávání zájemců a podpora žadatelů o náhradní rodinnou péči v Ústeckém NAHRADNI RODINY USTECKEHO KRAJE, o.p.s Peruc kraji b Náhradním rodinám, o.p.s Karlovy Vary Řešení situace rodiny s ohroženým dítětem b NAŠE LÁNY, z.s Lány Klub pro rodiče a děti - Domeček b.

12 10537 Natama, o.p.s Praha OSVĚTA Informování a učení o náhradní rodinné péči (dále jen OSVÉTA) b Neposeda o.s Praha Centrum pro rodinu ZASTÁVKA b NOMIA, z.ú Světí Výchova a vzdělávání rodičů, kteří byli chovanci dětských domovů, výchovných zařízení nebo center pro závislé a kteří nezvládají základní rodičovské kompetence 0-59 b NOMIA, z.ú Světí Odborná pomoc rodinám s dětmi, kde jsou vážně narušené vztahy a patologické projevy chování, kde je tato práce nařízena pracovníky OSPOD a soudů b NOVÁ NADĚJE o.s Turnov Zdravě fungující rodina je posilou společnosti b NOVÁ TROJKA, z.s Praha Nová Trojka - bezpečný prostor pro rodinu b Občanská inspirace Praha Inspirace a prevence pro rodiny b Občanská společnost DSI, o.s Beňov Rodinné hnízdo bezpečí b. OBČANSKÉ SDRUŽ. MATEŘSKÉ 9947 CENTR.PROSTĚJOV Prostějov Aktivní podpora harmonické rodiny b OBČANSKÉ SDRUŽENÍ - MC JABLÍČKO Jablonec nad Nisou Rodina - základ (do) života b OBČANSKÉ SDRUŽENÍ BROUČEK Solnice S Broučkem ke spokojenému rodičovství b Občanské sdružení CEMA Žamberk Žamberk Preventivní programy pro rodiny v RC Pohoda b. Jablonec nad Občanské sdružení COMPITUM Nisou Rodiny na rozcestí b Občanské sdružení Cvrček - mateřské centrum Kostelec nad Orlicí Aktivity na podporu rodiny v MC Cvrček b Občanské sdružení D.R.A.K Liberec Domov, rodina, aktivity, komunikace 0-59 b OBČANSKÉ SDRUŽENÍ HEŘMÁNCI Olomouc RC Heřmánek - průvodce na cestě rodičovstvím b Občanské sdružení KARO Trutnov Společnou cestou k podpoře zdravé rodiny b Občanské sdružení Krok Kyjov Prevence v rodinách 0-59 b Občanské sdružení LECCOS Český Brod LECCOS pro rodiny b Občanské sdružení LECCOS Český Brod Sanace rodin ve spolupráci s OSPOD na Českobrodsku a Kolínsku b.

13 10546 OBČANSKÉ SDRUŽENÍ NOVÁ VES Teplice S námi nejste sami b. Občanské sdružení ONŽ - pomoc a poradenství pro ženy a dívky Praha NA SVÉ STAROSTI A TRÁPENÍ NEJSTE SAMA b Občanské sdružení Povídej Kutná Hora Poradenství a psychoterapie pro rodiče a děti b Občanské sdružení Pro dětský úsměv Lysá nad Labem Podpora rodiny a rodičovství b Občanské sdružení Rodinné centrum Praha Praha Efektivní rodičovství krok za krokem b Občanské sdružení Rodinné centrum Praha Praha Máma a táta pro 21. století-program posilování rodičovských kompetencí b Občanské sdružení Rodinné centrum Praha Praha Program pro mladé páry a budoucí rodiče b Občanské sdružení Salinger Hradec Králové Návazná podpora a sanace rodin v ohrožení b Občanské sdružení Salinger Hradec Králové Centrum přátelské rodině Budulínek b Občanské sdružení Smíšek Praha Naše rodina pro naše děti 0-59 b Obecně prospěšná společnost DLAŇ ŽIVOTU Ostrava Začít znovu 0-59 b Obecně prospěšná společnost DLAŇ ŽIVOTU Ostrava Cesta mateřstvím b Obecně prospěšná společnost DLAŇ ŽIVOTU Ostrava Poradna Cesta těhotenstvím b Oblastní charita Červený Kostelec Červený Kostelec Mateřské centrum Červený Kostelec b Oblastní charita Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod Mateřská centra Zvoneček, Rolnička a Ledňáček b Oblastní charita Jičín Jičín Podpora práce s dětmi a rodinami v agendě SPOD b OBLASTNÍ CHARITA JILEMNICE Jilemnice Poradenská činnost a rozšíření aktivit na podporu rodiny b Oblastní charita Kutná Hora Kutná Hora Rodinné centrum Kopretina b Oblastní charita Kutná Hora Kutná Hora Centrum Na Sioně b Oblastní charita Kutná Hora Kutná Hora Potřebuji oba rodiče b. Finanční poradenská služba rodinám v Moravskotřebovském a Jevíčském Oblastní charita Moravská Třebová Moravská Třebová regionu b.

14 Cílená podpora rodin v obtížných životních situacích v Moravskotřebovském a Oblastní charita Moravská Třebová Moravská Třebová Jevíčském regionu b Oblastní charita Most Most Podpora rodin ze sociálně vyloučeného prostředí na Vejprtsku 0-59 b Oblastní charita Most Most Podpora sociálně vyloučených rodin na Mostecku 0-59 b Oblastní charita Most Most Poradna pro integraci rodin cizinců a imigrantů 0-59 b Oblastní charita Most Most Preventivní aktivity v klubu "Rodinka" b Oblastní charita Most Most Centrum pro rodiny pečující o děti se zdravotním postižením b Oblastní charita Most Most Preventivní programy na podporu rodiny v Rodinném centru Petrklíč b Oblastní charita Pardubice Pardubice Pomoc rodinám s dětmi b Oblastní charita Pardubice Pardubice Holoubku leť b Oblastní charita Pardubice Pardubice Rodina na celý život aneb od plínek k plenám b Oblastní charita Pelhřimov Pelhřimov Videotrénink interakcí pro ohrožené a pěstounské rodiny 0-59 b Oblastní charita Ústí nad Labem Ústí nad Labem Centrum pro rodinu Ovečka b Oblastní charita Ústí nad Orlicí Letohrad Rodinné centrum Mozaika Letohrad b Oblastní spolek ČČK Beroun Beroun Azylový dům pro matky s dětmi Berounka b Ostrůvek, o.s Ostrov AKTIVITY NAPŔÍČ GENERACEMI b Otevřená OKNA, z. ú Jindřichův Hradec Centrum pro rodinu Okénko b PONTES Praha Zdravá rodina - zdravá společnost b Ponton, občanské sdružení Plzeň Program včasné péče Klubíčko b Poradna pro mezilidské vztahy, o.s Ústí nad Labem Rodiči napořád b Poradna pro mezilidské vztahy, o.s Ústí nad Labem Spolu na jedné lodi - podpora rodin v Ústeckém kraji b. Nové Město na Portimo, o.p.s Moravě Přístav pro rodinu b.

15 10338 Portus Prachatice, o.p.s Prachatice Rodinné centrum Sluníčko - Záříme pro všechny rodiny b Portus Prachatice, o.p.s Prachatice Pomoc ohroženým dětem a rodinám ve spolupráci s SPOD b Pravý Hradec, o. s Klecany Posilování rodičovských kompetencí 0-59 b Pro Dialog Praha Dialogy v rodinách s ohroženými dětmi II b Pro zdraví Nižbor Intervenční poradna pro rodinu "Kompas" - poradna prvního kontaktu b PROFICIO, o.s Rybí Spolu jinak VI b Prostor plus o.p.s Kolín Pilot b PROSTOR PRO, o.p.s Hradec Králové Rodinné centrum POHODA b Proxima Sociale o.p.s Praha Návazné činnosti na službu Sanace rodiny b Přátelé KOPRETIN o.s. Vikýřovice Vikýřovice Rodinné centrum Vikýrek - Spolu a jinak b Přirozené vzdělávací a výchovné centrum o.s Křelov-Břuchotín Kroky k efektivnímu rodičovství b Raná péče EDA, o.p.s Praha Společně pro rodinu b RATOLEST BRNO, občanské sdružení Brno Rozvíjím se, tedy jsem b RC Radost o.p.s Tábor Návazná podpora rodin v agendě SPOD b RC Radost o.p.s Tábor Komplexní program psychosociální podpory rodin b Respondeo, o.s Nymburk Případová práce s rodinami v okrese Nymburk b Rodiče a děti Kadaně, občanské sdružení Kadaň Zdravá rodina b. Třebechovice pod 9929 RODIČOVSKÉ CENTRUM DOMEČEK O.S Orebem "Rodina a rodičovství 2015" b Rodičovské centrum Dubínek z.s Pardubice Rodičovské centrum Dubínek z.s b RODIČOVSKÉ CENTRUM RADOVÁNEK O.S Heřmanův Městec Spokojená máma s tátou = šťastné děti b Rodičovské centrum Semaforáček Veselí nad Lužnicí Harmonie b.

16 12205 Rodičovské centrum Sobík o.s Soběslav Se Sobíkem je nám dobře 0-59 b RODINA A DÍTĚ Poděbrady Mateřské centrum = podpora funkční rodiny b Rodina v centru, o.s Nový Bor Preventivní aktivity na podporu rodiny na Novoborsku v roce b Rodina v centru, o.s Nový Bor Program pro ohrožené rodiny s dětmi na Novoborsku v roce b Rodinné a komunitní centrum Chaloupka z.s Ostrava Dát šanci programy pro klienty OSPOD b Rodinné a komunitní centrum Chaloupka z.s Ostrava Chaloupka Centrum pro spokojenou rodinu b Rodinné a komunitní centrum PALEČEK Praha Abeceda pro rodinu b Rodinné a komunitní centrum PALEČEK Praha Jdeme s dítětem b RODINNÉ A MATEŘSKÉ CENTRUM VSETÍN, O.S Vsetín PRÁCE S RODINOU V ROZVODOVÉM A POROZVODOVÉM KONFLIKTU b RODINNÉ A MATEŘSKÉ CENTRUM VSETÍN, O.S Vsetín PRÁCE S RODINOU V OBLASTI SOCIÁLNĚ PRÁVNÍ OCHRANY DĚTÍ b. RMC VSETÍN - PODPORA RODINY - PREVENCE, INFORMACE, RODINNÉ A MATEŘSKÉ CENTRUM VSETÍN, O.S Vsetín KOMPETENCE b Rodinné centrum Dobříšek o.s Dobříš Rodičovství s nadhledem b Rodinné centrum Havránek Veltrusy Podpora rodin v RC Havránek b RODINNÉ CENTRUM KAŠPÁREK MĚLNÍK, O.S Mělník Dobrým rodičem s RC Kašpárek b Rodinné centrum KAŠTÁNEK Ostrava Pomocná ruka b Rodinné centrum Klásek o.s Lutín Zdravá rodina b Rodinné centrum KLÍČEK, o.s Unhošť Rodinné centrum Klíček - šťastné dětství b Rodinné centrum Kulihrášek Pardubice Šťastná rodina s Kulihráškem b RODINNÉ CENTRUM LETNÁ, o.s Praha Podpora rodičovských kompetencí b Rodinné centrum Litomyšl Litomyšl Centrum pro rodinu (s dětmi i bez) b RODINNÉ CENTRUM MACEŠKA Znojmo Posilování rodičovských kompetencí v době těhotenství a v oblasti péče o dítě 0-59 b.

17 12407 Rodinné centrum MaTáTa Brno Spolu b. Benešov nad RODINNÉ CENTRUM MEDVÍDEK Ploučnicí Centrum pro rodinu b Rodinné centrum Palouček,o.s Jevíčko Žijeme tento svět 0-59 b Rodinné centrum Petrklíč o.s Sedlčany Dobrým a ještě lepším rodičem b RODINNÉ CENTRUM PEXESO Praha POJĎTE S NÁMI DO PEXESA b RODINNÉ CENTRUM PEXESO Praha PŘES PŘEKÁŽKY b Rodinné centrum Pohádka o.s Náměšť na Hané Cesta k fungující rodině b Rodinné centrum Provázek Olomouc Rodinné centrum Provázek-Budujeme rodinu b Rodinné centrum ROUTA, o.s Čelákovice ROUTA JE TU I PRO VÁS! b Rodinné centrum ROUTA, o.s Čelákovice ROUTA - Útociste pro rodiny z Polabí b Rodinné centrum Sedmikráska Žatec o.s Žatec Rodičem v pohodě i nepohodě b Rodinné centrum Slunečnice, o.s Beroun Péče o ohrožené rodiny b Rodinné centrum Slunečnice, o.s Beroun Komplexní podpora rodiny b RODINNÉ CENTRUM SLUNEČNÍK o.s Ústí nad Labem Spolu a aktivně b RODINNÉ CENTRUM SRDÍČKO O. S Ústí nad Orlicí Dobří rodiče vydají za sto učitelů b RODINNÉ CENTRUM STUDÁNKA O.S Tišnov Se Studánkou o krok napřed b Rodinné centrum Světýlka, o.s Vlašim RC Světýlka - Pro děti i rodiče - výchovou a vzděláním na podporu rodiny 0-59 b. Valašské Rodinné centrum Valašské Klobouky, o.s Klobouky Služby rodinám na dosah ruky b Rodinné centrum Všetaty - Přívory, o.s Všetaty Obec pro rodinu b Rodinné centrum zahrátka Hostivice Podpora rodin Hostivice a okolních obcí b RODINNÉ CENTRUM ŽIRAFA Liberec Rodičovství je poslání b.

18 10145 Rodinné Integrační Centrum o.s Pardubice Aktivizační služby a integrační aktivity pro rodiče s dětmi b Romodrom o.p.s Praha Centrum pro podporu rodičovských kompetencí b Rosa rodinné centrum Česká Třebová Rodičem doopravdy b SALESIÁNSKÉ HNUTÍ MLÁDEŽE Praha Podpora aktivit ústředí SHM b Salesiánské hnutí mládeže klub Uhříněves - Kolovraty Praha Centrum pro rodinu Světýlko b Salesiánský klub mládeže Praha - Kobylisy Praha Centrum pro integraci rodin b Salesiánský klub mládeže Rumburk - Jiříkov Rumburk Mateřské centrum Koťátko b SANANIM z.ú Praha Rodina a ochrana práv dětí b Sbor Církve adventistů sedmého dne Praha 6 - Sedlec Praha Klub Rybička - prostor pro rodinu b Sbor Jednoty bratrské v Dobrušce Dobruška Rodinné centrum Sedmikráska b Sbor Jednoty bratrské v Chrastavě Chrastava Rodinné centrum Domeček b Sbor Jednoty bratrské v Liberci Liberec Mateřské centrum Zvoneček b Sbor Jednoty bratrské v Ostravě Ostrava Rodinné centrum Martínek b SBOR JEDNOTY BRATRSKÉ V PRAZE Praha Rodinné centrum Konzerva b Sdružení Linka bezpečí Praha Rodičovská linka 0-59 b Sdružení maminek Sluníčko, o.s Petrovice u Karviné Centrum pro rodinu Sluníčko 2015, preventivní programy pro rodiny b Sdružení maminek Sluníčko, o.s Petrovice u Karviné Podpora rodin v agendě OSPOD b Sdružení Meta, o.s Jindřichův Hradec Podpora rodin v evidenci OSPOD okresu J.Hradec a okolí b Sdružení na pomoc dětem s handicapy, z.ú Praha Podpora rodin v náročné životní situaci ve spolupráci s OSPOD b Sdružení Romano jasnica Trmice Prorodinné aktivity v Trmicích b Sdružení sociálních asistentů Ostrava Podpora rodin v agendě SPOD - 3v b.

19 11367 SÍŤ MATEŘSKÝCH CENTER O.S Praha Síť pro rodinu b SKP - CENTRUM, o.p.s Pardubice Práva dětí a mládeže v oblasti domácího násilí b Slezská diakonie Český Těšín Dobrovolní pomocníci v rodinách 0-59 b Slezská diakonie Český Těšín Na cestě spolu? b Slezská diakonie Český Těšín NE v jednom kolotoči b Slezská diakonie Český Těšín Lepší zítřky na Karvinsku b Slezská diakonie Český Těšín Dítě a rodina v agendě OSPOD b Slezská diakonie Český Těšín Nejsme na to sami b Slezská diakonie Český Těšín Na rozcestí k lepší budoucnosti b SPOLEČNĚ-JEKHETANE, o.p.s Ostrava Pro rodinu b Společnost pro ranou péči o.s Praha Domov je doma b Srdíčko o.s. - Centrum pro rodinu Dubňany Spolu krok za krokem b STŘED, z. ú Třebíč Vzdělávání rodičů jako prevence selhávání výchovných funkcí rodiny b Středisko náhradní rodinné péče, spolek Praha Adopční centrum 0-59 b. Podpora rodičovských kompetencí a angažovaného rodičovství u rodin v Středisko pomoci ohroženým dětem - ROSA Kladno obtížné životní situaci b Středisko pomoci ohroženým dětem - ROSA Kladno Rodinné poradenské centrum b. Středisko prevence a léčby drogových závislostí DROP IN o.p.s Praha Integrační centrum - Slunečnicová zahrada, Centrum pro rodinu b Středisko rané péče SPRP Brno Brno Společně 0-59 b Středisko rané péče SPRP Olomouc Olomouc Děti patří domů b STŘEP, o.s. - České centrum pro sanaci rodiny Praha Pomoc dítěti prostřednictvím posílení rodiny a sítě spolupráce b Temperi, o.p.s České Budějovice Posílení zvládacích strategií rodin po rozchodu b.

20 10585 TOOCAN HELP o.p.s Úštěk Komunitní centrum b TOTEM - regionální dobrovolnické centrum Plzeň MENTORINGOVÉ PREVENTIVNÍ PROGRAMY PRO PODPORU RODIN A DĚTÍ S RIZIKEM OHROŽENÍ VÝVOJE A SPOLEČENSKÉHO ZAČLENĚNÍ b TREMEDIAS Třebíč Podpora při řešení konfliktů v rodině b TREMEDIAS Třebíč Případové konference na Vysočině a v JM kraji b TRIADA - Poradenské centrum, o.s Brno Vztahy dítěte po rozchodu rodičů b Triadis Praha Spokojená rodina b TŘEBÍČSKÉ CENTRUM O.S Třebíč Komplexní program na podporu rodiny a zvyšování rodičovských kompetencí b Vzájemné soužití o.p.s Ostrava Být rodičem není snadné b Vzájemné soužití o.p.s Ostrava Dejme dětem šanci b Vzájemné soužití o.p.s Ostrava Adresná podpora rodinám ve spolupráci s OSPOD b YMCA Praha, o.s Praha Mateřské centrum Klubíčko - zvyšujeme rodičovské kompetence b YMCA Praha, o.s Praha Rodinné centrum YMCA - podpora přirozených procesů v rodině b YMCA Praha, o.s Praha Mateřské centrum Domeček - podpora rodiny b Za branou Řevnice Společně pro rodinu b Žebřík, o. s Olomouc Multikulturní klub rodičů a dětí b. Bílovice nad Žirafa Svitavou Rodinné centrum Žirafa - Zodpovědné rodičovství IV b.

Výsledky dotačního řízení pro rok 2014

Výsledky dotačního řízení pro rok 2014 ID projektu Organizace ic Název projektu Dotace v Kč,,Rodinné centrum Kamarád - 8771 Nenuda o.s." 22692398 Bezpečné hnízdo 0 9672,,Rodinné centrum Kamarád - Nenuda o.s." 22692398 Snoezelen 0 8685 A centrum

Více

Vzdělávání a podpora osvojitelských a pěstounských rodin 2 46 2 131 000 1 491 000 1 321 000 924 700

Vzdělávání a podpora osvojitelských a pěstounských rodin 2 46 2 131 000 1 491 000 1 321 000 924 700 Název žadatele Obec Z as tř eš. Název projektu Uznané organizace Příloha č. 2 Do t. Ob l. Po čet bo dů Celkový rozpočet Požadovaná dotace Požadavek po odečtení zbyt. nákl. Přidělená dotace HoSt Home -

Více

"o.s. Sportem proti bariérám - Český Ráj" 27031161 4271738 "o.s. sportem proti bariérám - Český Ráj" Královéhradecký 744 000

o.s. Sportem proti bariérám - Český Ráj 27031161 4271738 o.s. sportem proti bariérám - Český Ráj Královéhradecký 744 000 Člověk zpět k člověku 45770433 2532222 Dům domácí péče HMP 3 572 000 Člověk zpět k člověku 45770433 2532222 Dům domácí péče Středočeský 382 000 "HANDICAP (?)" Zlín 46277633 6283429 Osobní asistence - "HANDICAP(?)"

Více

"o.s. Sportem proti bariérám - Český Ráj" 27031161 4271738 "o.s. sportem proti bariérám - Český Ráj" Královéhradecký 744 000

o.s. Sportem proti bariérám - Český Ráj 27031161 4271738 o.s. sportem proti bariérám - Český Ráj Královéhradecký 744 000 Člověk zpět k člověku 45770433 2532222 Dům domácí péče HMP 3 572 000 Člověk zpět k člověku 45770433 2532222 Dům domácí péče Středočeský 382 000 "HANDICAP (?)" Zlín 46277633 6283429 Osobní asistence - "HANDICAP(?)"

Více

CZ 03 - Fond pro nestátní neziskové organizace - 2. výzva Seznam podpořených žádostí - II Děti a mládež v ohrožení

CZ 03 - Fond pro nestátní neziskové organizace - 2. výzva Seznam podpořených žádostí - II Děti a mládež v ohrožení Číslo projektu Žadatel Název projektu Partner z donorské země Doba realizace Přidělený grant Kč Celkové náklady projektu Kč Místo realizace (kraj) 3740005 "Arpida, centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním

Více

Organizace zaměřené na náhradní rodinnou péči dle krajů

Organizace zaměřené na náhradní rodinnou péči dle krajů Organizace zaměřené na náhradní rodinnou péči dle krajů Jihočeský kraj Arkáda - sociálně psychologické centrum, o.s. Husovo náměstí 2/24, 397 01 Písek, 382 211 300, info@arkada-pisek.cz www.arkadacentrum.cz

Více

Identifikátor služby. Osobní asistence Čtyřlístek. Acorus - krizová pomoc. Informační servis www. alfabet - pro rodiče dětí se ZP a nejen pro ně

Identifikátor služby. Osobní asistence Čtyřlístek. Acorus - krizová pomoc. Informační servis www. alfabet - pro rodiče dětí se ZP a nejen pro ně Název Kraj Přidělená dotace A DOMA OS 27053679 1408443 ACORUS, o.s. 67365256 3009554 Osobní asistence Čtyřlístek Acorus - krizová pomoc Praha 500 000 Praha 455 000 ACORUS, o.s. 67365256 3301272 Acorus

Více

6.1 Adresář organizací spolupracujících s dobrovolníky v sociálních službách. název organizace adresa e-mailový kontakt. Příční 470/18c, 460 07

6.1 Adresář organizací spolupracujících s dobrovolníky v sociálních službách. název organizace adresa e-mailový kontakt. Příční 470/18c, 460 07 6 Přílohy 6.1 Adresář organizací spolupracujících s dobrovolníky v sociálních službách název organizace adresa e-mailový kontakt D, o.s., Adorea dobrovolnické centrum Vsetín, o.s. Příční 470/18c, 460 07

Více

POČET POČET KOD ZARIZENI PSC OBEC dil_1 dil_2 568 Nemocnice Rudolfa a Stefanie BENEŠOV, ord. pro léčbu toxikománií 256 01 Benešov 1 1 569 K-centrum

POČET POČET KOD ZARIZENI PSC OBEC dil_1 dil_2 568 Nemocnice Rudolfa a Stefanie BENEŠOV, ord. pro léčbu toxikománií 256 01 Benešov 1 1 569 K-centrum POČET POČET KOD ZARIZENI PSC OBEC dil_1 dil_2 568 Nemocnice Rudolfa a Stefanie BENEŠOV, ord. pro léčbu toxikománií 256 01 Benešov 1 1 569 K-centrum 256 01 Benešov 1 1 570 Pedag.- psych. poradna 256 01

Více

KONEČNÉ VÝSLEDKY 1. GRANTOVÉHO KOLA

KONEČNÉ VÝSLEDKY 1. GRANTOVÉHO KOLA KONEČNÉ VÝSLEDKY 1. GRANTOVÉHO KOLA Oblast: Rovné příležitosti Číslo výzvy: CZ 12_63302_2014_1 Schéma: Velké granty 1. Doporučeno k podpoře 263 Hájíme práva žen v České republice Česká ženská lobby, o.s.

Více

Příloha č. 1. Schválená. projekt

Příloha č. 1. Schválená. projekt Přílohy Příloha č. 1 Ministerstvo kultury dotační program na podporu kulturních aktivit národnostních menšin v roce 2005: přehled projektů (včetně navýšení a vrácených nevyužitých prostředků) Schválená

Více

SOCIODEMOGRAFICKÁ ANALÝZA. Ministerstvo práce a sociálních věcí

SOCIODEMOGRAFICKÁ ANALÝZA. Ministerstvo práce a sociálních věcí SOCIODEMOGRAFICKÁ ANALÝZA w MAPY ROZLOŽENÍ OHROŽENÍ DĚTÍ A RODIN V ČR Ministerstvo práce a sociálních věcí SocioFactor s.r.o. 2013 Podklad k návrhu optimalizace řízení a financování systému péče o ohrožené

Více

1. Rámcový komunitní plán sociálních služeb v Olomouci na období let 2007 2008

1. Rámcový komunitní plán sociálních služeb v Olomouci na období let 2007 2008 1. Rámcový komunitní plán sociálních služeb v Olomouci na období let 2007 2008 TATO AKCE JE SPOLUFINANCOVÁNA EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A MINISTERSTVEM PRO MÍSTNÍ ROZVOJ 1. Rámcový komunitní plán sociálních

Více

III. Zpráva o stavu romské menšiny v České republice za rok 2010

III. Zpráva o stavu romské menšiny v České republice za rok 2010 III. Zpráva o stavu romské menšiny v České republice za rok 2010 Září 2011 OBSAH 1. ÚVOD... 4 2. INSTITUCIONÁLNÍ A POLITICKÝ RÁMEC ROMSKÉ INTEGRACE... 5 2.1 NÁRODNÍ ÚROVEŇ ZABEZPEČENÍ ROMSKÉ INTEGRACE...

Více

KATALOG SOCIÁLNÍCH SLUŽEB

KATALOG SOCIÁLNÍCH SLUŽEB KATALOG SOCIÁLNÍCH SLUŽEB KATALOG POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB NA ÚZEMÍ MĚSTA PLZNĚ 2011 Služby pro rodiny, děti a mladistvé Služby pro rodiny, děti a mladistvé Sociálně zdravotní služba, péče o ohrožené

Více

Zpráva o výsledcích 2. výzvy Blokového grantu Fondu pro nestátní neziskové organizace

Zpráva o výsledcích 2. výzvy Blokového grantu Fondu pro nestátní neziskové organizace Zpráva o výsledcích 2. výzvy Blokového grantu Fondu pro nestátní neziskové organizace I. Identifikace programu a výzvy Název programu Číslo výzvy k předkládání žádostí Prioritní oblasti Blokový grant Fond

Více

Popis podpořených ročních projektů z výtěžku 13. ročníku sbírkového projektu Pomozte dětem - řazeno dle čísla projektu

Popis podpořených ročních projektů z výtěžku 13. ročníku sbírkového projektu Pomozte dětem - řazeno dle čísla projektu Popis podpořených ročních projektů z výtěžku 13. ročníku sbírkového projektu Pomozte dětem - řazeno dle čísla projektu Číslo projektu Jméno organizace Název projektu Region Cílová skupina Přidělená částka

Více

Annex No 1. Grant. for project

Annex No 1. Grant. for project Annexes Annex No 1 Ministry of Culture grant programme to support the cultural activities of national minorities in 2005: overview of projects (including increases and refunds of unused funds) Grant approved

Více

Katalog poskytovatelů sociálních služeb

Katalog poskytovatelů sociálních služeb Katalog poskytovatelů sociálních služeb a služeb souvisejících v olomouci 2014 STATUTÁNÍ MĚSTO Katalog poskytovatelů sociálních služeb a služeb souvisejících v Olomouci 2014 Finální verzi dokumentu zpracovala:

Více

Pře h led podpoře nýc h orga n izac í a projek t ů

Pře h led podpoře nýc h orga n izac í a projek t ů Pře h led podpoře nýc h orga n izac í a projek t ů Program Název Název projektu Město Zubří Prameniště pod Obecníkem voda pro lidi i pro přírodu 280 000 Zubří Slezská nemocnice v Opavě Muzeum ošetřovatelství

Více

Pravomoci státních institucí a úřadů

Pravomoci státních institucí a úřadů Pravomoci státních institucí a úřadů Obec v samostatné působnosti V samostatné působnosti obec rozhoduje mimo jiné o těchto záležitostech: a) rozhoduje o přijetí do ústavů sociální péče, které spravuje,

Více

Úplný název pracoviště ÚFO

Úplný název pracoviště ÚFO Číslo pracoviště Číslo ÚFO Úplný název pracoviště ÚFO číslo územního pracoviště číslo krajského FU Finanční úřad pro hlavní město Prahu 451 2001 Územní pracoviště pro Prahu 1 451 2002 Územní pracoviště

Více

Zpráva o výsledcích výběrového procesu GP

Zpráva o výsledcích výběrového procesu GP Zpráva o výsledcích výběrového procesu GP I. Identifikace globálního grantu Číslo prioritní osy 3 Název prioritní osy Číslo oblasti podpory 3.3 Název oblasti podpory Registrační číslo globálního grantu

Více

KATALOG SOCIÁLNÍCH SLUŽEB

KATALOG SOCIÁLNÍCH SLUŽEB KATALOG SOCIÁLNÍCH SLUŽEB KATALOG POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB NA ÚZEMÍ MĚSTA PLZNĚ 2014 Odbor sociálních služeb Magistrátu města Plzně dále zajišťuje: Sociální e-poradna aneb Nebojte se zeptat Cílem

Více

SOCIÁLNÍ SLUŽBY V HRADCI KRÁLOVÉ

SOCIÁLNÍ SLUŽBY V HRADCI KRÁLOVÉ SOCIÁLNÍ SLUŽBY V HRADCI KRÁLOVÉ Přehled sociálních a souvisejících služeb pro rodiny s dětmi a mládež, osoby se zdravotním postižením, seniory, národnostní a etnické menšiny a osoby v obtížných životních

Více

Seznam institucí a vzdělávacích programů akreditovaných na MPSV ČR

Seznam institucí a vzdělávacích programů akreditovaných na MPSV ČR Seznam institucí a vzdělávacích programů akreditovaných na MPSV ČR (včetně vzdělávacích institucí, které ukončily svou činnost, a jejich programů - označeno červeně) č. Název organizace Název vzdělávacího

Více

Sbírka instrukcí a sdělení MINISTERSTVA SPRAVEDLNOSTI ČESKÉ REPUBLIKY

Sbírka instrukcí a sdělení MINISTERSTVA SPRAVEDLNOSTI ČESKÉ REPUBLIKY Ročník 2008 Sbírka instrukcí a sdělení MINISTERSTVA SPRAVEDLNOSTI ČESKÉ REPUBLIKY Částka 5 Rozeslána dne 30. září 2008 Cena 45,- Kč OBSAH: 11. S d ě l e n í Ministerstva spravedlnosti ze dne 25. srpna

Více

Výroční zpráva - 2003 -

Výroční zpráva - 2003 - Nadace Divoké husy Výroční zpráva - 2003-1 Vážení přátelé, Nadace Divoké husy předkládá zprávu o své činnosti za rok 2003. Tento rok byl pro nadaci, přes všechny úspěchy, poznamenán úmrtím předsedy správní

Více

Nadaci Duhová energie založila energetická společnost ČEZ v roce 2002 s cílem sjednotit podporu, kterou každoročně věnuje na veřejně prospěšné účely.

Nadaci Duhová energie založila energetická společnost ČEZ v roce 2002 s cílem sjednotit podporu, kterou každoročně věnuje na veřejně prospěšné účely. SPOJENÍM SILNĚJŠÍ OBSAH VÝROČNÍ ZPRÁVY Úvodní slovo generálního ředitele ČEZ, a. s. 2 Úvodní slovo předsedy správní rady Nadace ČEZ 3 Organizační struktura k 30. 5. 2006 4 Základní údaje 5 Hlavní projekty

Více

KOMUNITNÍ PLÁN ROZVOJE SOCIÁLNÍCH SLUŽEB MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 3 NA OBDOBÍ 2010-2014

KOMUNITNÍ PLÁN ROZVOJE SOCIÁLNÍCH SLUŽEB MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 3 NA OBDOBÍ 2010-2014 KOMUNITNÍ PLÁN ROZVOJE SOCIÁLNÍCH SLUŽEB MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 3 NA OBDOBÍ 2010-2014 1 OBSAH: I. Základní informace a východiska 1.1. Seznam použitých zkratek 1.2. Metoda komunitního plánování a základní

Více