Sue Ryder. Charity Cup. IV. roèník. Čtvrtek PRE tréninkové centrum mládeže v Praze na Strahově. Vstup volný. Za Vaše dary předem děkujeme.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Sue Ryder. Charity Cup. IV. roèník. Čtvrtek 13. 9. 2012 PRE tréninkové centrum mládeže v Praze na Strahově. Vstup volný. Za Vaše dary předem děkujeme."

Transkript

1 Sue Ryder IV. roèník Charity Cup Benefiční turnaj v malé kopané na podporu Domova Sue Ryder Čtvrtek PRE tréninkové centrum mládeže v Praze na Strahově Pořadatel: Domov Sue Ryder, o.p.s za podpory AC Sparta Praha fotbal, a.s. a Britské obchodní komory v ČR foto: Vstup volný. Za Vaše dary předem děkujeme.

2 Milí přátelé, když jsme se sešli v roce 2009 na Sue Ryder Charity Cup na Strahově poprvé, nikdo netušil, že stojíme u zrodu nové sportovně-charitativní tradice. V roce 2012 se o putovní pohár utkají firemní týmy již počtvrté, tentokrát v rekordním počtu 30 mužstev. Rekordní bude také výtěžek, který tato bitva v malé kopané přinese korun! Tato částka je pro Domov Sue Ryder velmi důležitá. Nedisponujeme technickými vymoženostmi ani materiálním přepychem. Rozsah péče, čas a lidský přístup, který našim klientům dáváme, je však nadstandardní. Jeden pečovatel v Domově pro seniory Sue Ryder se stará o tři klienty. Především on je zárukou vysoké kvality odborné péče a zajištění skutečně individuálního přístupu ke každému klientovi. Získané prostředky tak pomohou zajistit mzdy pro 4 pečovatele v sociální službě Domov pro seniory a to na období 1 roku (průměrné náklady včetně zákonného zdravotního a sociálního pojištění činí Kč měsíčně na 1 pečovatele). Turnaj se může znovu uskutečnit v PRE tréninkovém centru mládeže, za což děkujeme AC Sparta Praha fotbal, a.s. Děkujeme také společnosti ČSOB, a.s., která dlouhodobě podporuje fundraisingové a benefiční akce Domova Sue Ryder. V neposlední řadě patří náš dík Britské obchodní komoře, která počtvrté převzala záštitu nad turnajem. Během své existence si Sue Ryder Charity Cup vybudoval silnou pozici mezi sportovními charitativními akcemi. Vznikly pevné vazby a rozvíjí se spolupráce mezi Domovem Sue Ryder a některými společnostmi, které se této sportovní události pravidelně účastní. Turnaj se stal srdeční záležitostí nejen pro mnohé hráče, ale i pro dobrovolníky, kteří pomáhají s realizací. Co dodat? Děkujeme Vám všem, že kopete za dobrou věc a těšíme se na setkání při dalších ročnících Sue Ryder Charity Cup. Jana Havlenová Vedoucí fundraisingu Domova Sue Ryder V Domově Sue Ryder pečujeme od roku 1998 o seniory, kteří potřebují v důsledku nemoci či vysokého věku pomoc druhé osoby při každodenních činnostech. Usilujeme o to, aby naši klienti a jejich blízcí prožívali důstojné stáří, zůstávali součástí přirozeného společenství a objevovali drobné radosti života. Seniorům nabízíme několik sociálních služeb - Osobní asistenci, Domov pro seniory, Denní stacionář, Poradenství a Půjčovnu kompenzačních pomůcek. Finanční prostředky na provoz Domova zajišťujeme z několika zdrojů z příjmů od klientů, z dotací a grantů, z darů od jednotlivců, společností, nadací a nadačních fondů, z vlastních obchodních aktivit (např. provozování dobročinných obchodů či restaurace Michelský dvůr) a z benefičních akcí, jako je tato. Díky tomuto systému financování může Domov Sue Ryder existovat i v době, kdy se neustále snižuje podpora z veřejných zdrojů. A co je nejdůležitější můžeme poskytovat sociální služby v takové kvalitě a v takovém rozsahu, který odpovídá naší představě o důstojně prožitém stáří. Děkujeme, že nám pomáháte! Více informací o neziskové organizaci Domov Sue Ryder najdete na

3 Sue Ryder Charity Cup Týmy v turnaji: Děkujeme partnerům turnaje: Hlavní partner Mediální partneři Partneři turnaje

4 Rozpis zápasu: Hriste 4 - skupina N Hriste 1 - skupina B Hriste 3 - BH Securities : Pivovary Staropramen ŠkoFIN : Česká pojišťovna Sodexo : Radiožurnál : FOTOLAB.cz T-Systems : HSBC Tefos Slaný : Sdružení Sue Ryder : ČEZ ČT4 : DHL Ernst & Young : Radiožurnál : BH Securities T-Systems : ŠkoFIN Tefos Slaný : ČEZ : Pivovary Staropramen DHL : Česká pojišťovna WPB Capital : FOTOLAB.cz : Sdružení Sue Ryder HSBC : ČT4 UniCredit Leasing CZ : BH Securities : ČEZ ŠkoFIN : DHL Sodexo : Sdružení Sue Ryder : Radiožurnál ČT4 : T-Systems Ernst & Young : Pivovary Staropramen : FOTOLAB.cz Česká pojišťovna : HSBC GE Volunteers : Sdružení Sue Ryder : BH Securities ČT4 : ŠkoFIN Ernst & Young : FOTOLAB.cz : ČEZ HSBC : DHL UniCredit Leasing CZ : Radiožurnál : Pivovary Staropramen T-Systems : Česká pojišťovna Tefos Slaný : BH Securities : FOTOLAB.cz ŠkoFIN : HSBC Sodexo : Pivovary Staropramen : Sdružení Sue Ryder Česká pojišťovna : ČT4 GE Volunteers : ČEZ : Radiožurnál DHL : T-Systems WPB Capital : Nasazení týmu do PLAY-OFF 3A 3C 2E 3D 2D 1E 2C 1B o 3. místo

5 skupina C GE Volunteers UniCredit Leasing CZ WPB Capital Sodexo GE Volunteers Ernst & Young WPB Capital Tefos Slaný UniCredit Leasing CZ Sodexo WPB Capital GE Volunteers UniCredit Leasing CZ Ernst & Young Tefos Slaný Hriste 2 - skupina D FAČR : MBtech Bohemia Würth : PERFECT CATERING Unipetrol : Stavební služby Trnka Würth : FAČR Stavební služby Trnka : MBtech Bohemia PERFECT CATERING : Unipetrol FAČR : Stavební služby Trnka Unipetrol : Würth MBtech Bohemia : PERFECT CATERING Unipetrol : FAČR PERFECT CATERING : Stavební služby Trnka Würth : MBtech Bohemia FAČR : PERFECT CATERING MBtech Bohemia : Unipetrol Stavební služby Trnka : Würth Hriste 5 - skupina C Magistrát hl. m. Prahy : Apatyka servis KPMG : ČSOB mbank : Marketing & Media KPMG : Magistrát hl. m. Prahy Marketing & Media : Apatyka servis ČSOB : mbank Magistrát hl. m. Prahy : Marketing & Media mbank : KPMG Apatyka servis : ČSOB mbank : Magistrát hl. m. Prahy ČSOB : Marketing & Media KPMG : Apatyka servis Magistrát hl. m. Prahy : ČSOB Apatyka servis : mbank Marketing & Media : KPMG 2B 3E 3B NEJ 4. 2A 1C 1D 1A

6 Sue Ryder Charity Cup Program turnaje Registrace týmů Převlečení, rozcvičení a příprava na hřištích Vystoupení roztleskávaček Chilli Cheerleaders Slavnostní zahájení turnaje Zápasy ve skupinách Přestávka a zahájení soutěže v nafukování stanu X-GLOO Vystoupení roztleskávaček Chilli Cheerleaders Play-off: horní hřiště (osmifinále, čtvrtfinále a semifinále); po skončení této části play-off přesun na dolní hřiště, kde proběhne závěrečná část turnaje Vystoupení roztleskávaček Chilli Cheerleaders Zápas o třetí místo Finále Vyhlášení výsledků turnaje Vyhlášení výsledků tipovací soutěže Ukončení turnaje Pravidla turnaje malá kopaná (max , min hráčů na hřišti, maximálně 10 hráčů v týmu) složení týmu: zaměstnanci přihlášené firmy, maximálně 3 hostující hráči hraje se v 5 základních skupinách, každý s každým, s následným play-off v každé skupině bude hrát 6, případně jen 5 týmů garantovaný počet zápasů pro každý tým: 5 (4) hrací doba zápasů: 1 x 10 minut, ve skupině s pěti týmy je hrací doba 1 x 12 minut do play-off postoupí 16 nejlepších týmů ze základních skupin, 3 nejlepší z každé skupiny a nejlepší 4. tým v play-off hrací doba 10 minut hraje se i zápas o třetí místo rozměry branky: 5 x 2 metry hraje se na hřištích s umělým trávníkem; povoleným obutím jsou turfy, sálovky nebo lisovky (zákaz vstupu v kopačkách se šroubovacími kolíky) míč je shodný s míčem na fotbal velikosti 5 podrobná pravidla: zákaz vstupu na jiná než vyhrazená hřiště minimální počet týmů v turnaji: 20 maximální počet týmů v turnaji: 35 pořadí v základních skupinách bude postupně rozhodovat počet získaných bodů, rozdíl ve skóre, vzájemný zápas, počet vstřelených branek, případně los utkání v play-off nemůže skončit remízou, v případě nerozhodného výsledku se ihned po skončení kopou penalty (na každé straně 3 hráči, následně pak po 1) střídání: povoleno hokejovým způsobem při obdržení žluté karty jde hráč na 2 minuty na trestnou lavici, v případě vstřelení gólu se vrací na hřiště při obdržení červené karty je hráč vyloučen do konce zápasu bez možnosti návratu, jeho mužstvo dohrává oslabeno pro hráče jsou k dispozici šatny, sprchy, občerstvení Doprovodný program Vystoupení roztleskávaček Chilli Cheerleaders plné pohybu a dynamické hudby povzbudí hráče i fanoušky (www.cheerleaders.cz). Informační stánek nejen o sociálních službách, které poskytuje Domov Sue Ryder seniorům. Tipovací soutěž pro hráče i fanoušky o fotbalový míč a další hodnotné ceny od do hod. Soutěž v nafukování stanu X-GLOO o soudek piva od hod. po zápasech v základních skupinách. Změna programu vyhrazena.

7 Jak muzete Domov Sue Ryder podporit? Přispějte finančním darem na péči o seniory. KB č.ú.: /0100 Darujte či nakupte pěkné věci v dobročinných obchodech Domova Sue Ryder. Objednejte si novoročenky od Domova Sue Ryder v rámci projektu Přání financují péči. Zúčastněte se kulturních či benefičních akcí, které Domov pořádá. Navštivte restauraci Michelský dvůr. Nekuřácká, bezbariérová restaurace v areálu Domova může být ideálním místem pro Vaši firemní či soukromou akci. Pronajměte si prostory v areálu Domova Sue Ryder. Semináře, workshopy, klientské dny pro Vaše obchodní partnery - v netradičním prostředí, s charitativním rozměrem. Staňte se dobrovolníkem! Za Vaši podporu děkujeme! Kontakt: Jana Havlenová Domov Sue Ryder, o.p.s. Michelská 1/7, Praha 4 Telefon:

8 Členky Klubu přátel Domova Sue Ryder a zaměstnankyně Domova Sue Ryder Pojďte s námi do Klubu! foto: Lucie Maršíková (www.luciemarsikova.cz) Také je Vám blízká myšlenka důstojně prožitého stáří? Přidejte se k nám, staňte se členy Klubu přátel Domova Sue Ryder a podporujte pravidelným finančním darem kvalitní péči o seniory. Minimální výše měsíčního příspěvku je 100 Kč, horní hranice podpory jsou neomezené. Děkujeme Vám! Kontakt pro zájemce o členství v Klubu: Hana Kušková telefon:

Tiráž 1. Výroční zpráva Domova Sue Ryder za rok 2011 Vydal Domov Sue Ryder, o.p.s., Michelská 1/7, 140 00 Praha 4

Tiráž 1. Výroční zpráva Domova Sue Ryder za rok 2011 Vydal Domov Sue Ryder, o.p.s., Michelská 1/7, 140 00 Praha 4 Tiráž 1 Domov Sue Ryder, o.p.s. Michelská 1/7, Praha 4 Tel.: +420 244 029 111 (vrátnice, služba 24 hodin denně) E-mail: info@sue-ryder.cz www.sue-ryder.cz IČ: 26204673 DIČ: CZ26204673 Číslo účtu: 51-1386970257

Více

Domov Sue Ryder Výroční zpráva za rok 2009

Domov Sue Ryder Výroční zpráva za rok 2009 Domov Sue Ryder Výroční zpráva za rok 2009 Domov Sue Ryder Výroční zpráva za rok 2009 Správní rada: Mgr. Robert Kaňka - předseda RNDr. Lydie Roskovcová - místopředsedkyně Ing. Evžen Kočenda Ing. Václav

Více

Závěrem jen stručně vyjádřím přání všech v Domově, ať je rok 2009 alespoň stejně úspěšný, jako ten předcházející. Klienti si to zaslouží. Tady a teď.

Závěrem jen stručně vyjádřím přání všech v Domově, ať je rok 2009 alespoň stejně úspěšný, jako ten předcházející. Klienti si to zaslouží. Tady a teď. VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ROK 2008 Obsah 1) Slovo úvodem 2) Údaje o společnosti 3) Poslání 4) Členové statutárních orgánů a vedení společnosti 5) Domov Sue Ryder a jeho jednotlivé činnosti 6) Investiční aktivity

Více

Tiráž. Výroční zpráva Domova Sue Ryder za rok 2012 Vydal Domov Sue Ryder, o.p.s., Michelská 1/7, 140 00 Praha 4

Tiráž. Výroční zpráva Domova Sue Ryder za rok 2012 Vydal Domov Sue Ryder, o.p.s., Michelská 1/7, 140 00 Praha 4 Výroční zpráva Domova Sue Ryder za rok 2012 Tiráž Výroční zpráva Domova Sue Ryder za rok 2012 Vydal Domov Sue Ryder, o.p.s., Michelská 1/7, 140 00 Praha 4 Texty: Matěj Lejsal, Miroslava Rovná, Klára Pojslová,

Více

DOMOV SUE RYDER Obecně prospěšná společnost

DOMOV SUE RYDER Obecně prospěšná společnost DOMOV SUE RYDER Obecně prospěšná společnost VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ROK 2006 Obsah 1) Úvodní slovo 2) Faktografické údaje 3) Poslání společnosti 4) Členové statutárních orgánů a vedení společnosti 5) Spolupráce

Více

Činnosti a služby poskytované společností jsou v souladu s její zakládací smlouvou a statutem.

Činnosti a služby poskytované společností jsou v souladu s její zakládací smlouvou a statutem. VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ROK 2007 Obsah 1) Faktografické údaje 2) Poslání společnosti 3) Členové statutárních orgánů a vedení společnosti 4) Spolupráce s mezinárodní organizací Sue Ryder Care 5) Domov Sue Ryder

Více

Sdružení na pomoc dětem s handicapy

Sdružení na pomoc dětem s handicapy ZP VÝR RÁ OČ VA NÍ 20 14 Sdružení na pomoc dětem s handicapy Vážení, těší nás, že se Vám dostala do rukou tato výroční zpráva, jejíž prostřednictvím máte možnost nahlédnout na to, co se u nás událo v uplynulém

Více

Ústí nad Labem-Klíše, dne 12.8. 2012. Vážení fotbaloví přátelé,

Ústí nad Labem-Klíše, dne 12.8. 2012. Vážení fotbaloví přátelé, Ústí nad Labem-Klíše, dne 12.8. 2012 Vážení fotbaloví přátelé, dovolte mi vás jménem fotbalového klubu FK Ústí nad Labem a.s. pozvat na další setkání série turnajů Partners Cup, kde hlavní cenou bude opět

Více

Zpráva o činnosti v roce 2009

Zpráva o činnosti v roce 2009 Zpráva o činnosti v roce 2009 Zpráva o činnosti v roce 2009 ÚVOD I. ÚVODEM Rok 2009 byl pro Diakonii ČCE mimořádným a slavnostním rokem, ve kterém jsme si připomínali 20-tileté výročí od znovuobnovení

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA NADAČNÍHO FONDU VEOLIA ZA ROK 2012

VÝROČNÍ ZPRÁVA NADAČNÍHO FONDU VEOLIA ZA ROK 2012 20 VÝROČNÍ ZPRÁVA 12 mladí lidé / energie / dobrovolnictví / pomoc / podpora / potřeby / péče / síťování / biodiverzita / ekologie / projekty / MiNiGRANTY SOCIÁLNÍ PÉČE / grantování / obyvatelé / veřejná

Více

Výroční zpráva 2012. ELIM Vsetín, o. s. 1

Výroční zpráva 2012. ELIM Vsetín, o. s. 1 Výroční zpráva 2012 ELIM Vsetín, o. s. 1 Úvod Vážení přátelé, opět po roce Vám v této výroční zprávě chceme přinést souhrnné informace o naší činnosti, zápasech a potřebách v roce 2012. Jednalo se o rok,

Více

PODNIKAVÁ PĚTKA OLGA MENZELOVÁ ZLATÝ HAD PIVNÍ POHOTOVOST. restaurace. Není mi lhostejné, co se na Praze 5 děje. prosinec 2013

PODNIKAVÁ PĚTKA OLGA MENZELOVÁ ZLATÝ HAD PIVNÍ POHOTOVOST. restaurace. Není mi lhostejné, co se na Praze 5 děje. prosinec 2013 PODNIKAVÁ PĚTKA Elektronický zpravodaj Informačního centra Praha 5, o.p.s prosinec 2013 restaurace ZLATÝ HAD PIVNÍ POHOTOVOST OLGA MENZELOVÁ Není mi lhostejné, co se na Praze 5 děje ÚVODNÍK Vážení čtenáři

Více

Zpráva o udržitelném rozvoji Poštovní spořitelny 2008

Zpráva o udržitelném rozvoji Poštovní spořitelny 2008 Zpráva o udržitelném rozvoji Poštovní spořitelny 2008 6. Naši zaměstnaci 7. Ocenění Obsah 1. O zprávě... 3 2. Poštovní spořitelna... 5 2.1. Kdo jsme?... 6 2.2. Kde nás najdete?... 7 2.3. Co nabízíme?...

Více

Zpráva o společenské odpovědnosti skupiny ČSOB v roce 2013

Zpráva o společenské odpovědnosti skupiny ČSOB v roce 2013 Zpráva o společenské odpovědnosti skupiny ČSOB v roce 0 Úvodní slovo 0 nabízet služby především podle potřeb klientů, prohlubovat vztahy s partnery z neziskového sektoru. Věnujeme pozornost rozvoji svých

Více

Struktura Nadace Taťány Kuchařové Krása pomoci v roce 2011

Struktura Nadace Taťány Kuchařové Krása pomoci v roce 2011 VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011 OBSAH Slovo úvodem Struktura Nadace Taťány Kuchařové Krása pomoci v roce 2011 Účel a poslání Pravidla pro poskytnutí nadačního příspěvku Informační část - Projekty - Kalendář akcí Finanční

Více

VZ 2009. máme otevřeno

VZ 2009. máme otevřeno VZ 2009 máme otevřeno Obsah Úvod slovo Poslání a kontakt Naše historie Integrační programy: PTP v kavárně Vesmírna TP JO AP DC AS IPC Další aktivity: Charitativní aukce Informačně-osvětový diář Výstavy

Více

Úvodní slovo... str. 4 Kdo jsme... str. 6 Poslání a cíle Nadace Divoké husy... str. 9 Lidé v Nadaci... str. 12 Benefice s Divokými husami... str.

Úvodní slovo... str. 4 Kdo jsme... str. 6 Poslání a cíle Nadace Divoké husy... str. 9 Lidé v Nadaci... str. 12 Benefice s Divokými husami... str. Úvodní slovo.............................................................. str. 4 Kdo jsme................................................................. str. 6 Poslání a cíle Nadace Divoké husy.............................................

Více

AŠSK ČR, FAČR, MŠMT ČR,

AŠSK ČR, FAČR, MŠMT ČR, AŠSK ČR, FAČR, MŠMT ČR, McDonald s ČR PROPOZICE Svátek fotbalu McDonald s Cup 2014/2015 Pod záštitou Ing. Petra Beitla primátora Jablonce nad Nisou Jablonec nad Nisou 10. 11. 6. 2015 Vítáme Vás v Jablonci

Více

AŠSK ČR, FAČR, MŠMT ČR, McDonald s ČR PROPOZICE. Svátek fotbalu McDonald s Cup 2013/2014

AŠSK ČR, FAČR, MŠMT ČR, McDonald s ČR PROPOZICE. Svátek fotbalu McDonald s Cup 2013/2014 AŠSK ČR, FAČR, MŠMT ČR, McDonald s ČR PROPOZICE Svátek fotbalu McDonald s Cup 2013/2014 Pod záštitou Květoslava Tichavského starosty města Uherského Hradiště UHERSKÉ HRADIŠTĚ 9. 10. 6. 2014 Vítáme Vás

Více

Obsah. Úvodní slovo 3. Přijaté dary 5. Aktivní život seniorů 6. Podpora v regionech 15. Poděkování 16. Zpráva dozorčí rady 16. Zpráva auditora 17

Obsah. Úvodní slovo 3. Přijaté dary 5. Aktivní život seniorů 6. Podpora v regionech 15. Poděkování 16. Zpráva dozorčí rady 16. Zpráva auditora 17 VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011 Obsah Úvodní slovo 3 Finanční zpráva za rok 2011 4 Majetek nadace k 31. prosinci 2011 4 Finanční příspěvky nadace 5 Přijaté dary 5 Aktivní život seniorů 6 Prevence a léčba drogové závislosti

Více

v roce 2011 Výroční zpráva Spolu dětem o.p.s.

v roce 2011 Výroční zpráva Spolu dětem o.p.s. spolu dětem v roce 2011 Výroční zpráva Spolu dětem o.p.s. Obsah Úvodní slovo: 5 Poslání: 7 Předmět činnosti: 9 Základní údaje: 10 Náš tým: 10 Projekty: 11 Poděkování dárcům: 75 Hospodaření: 77 Úvodní slovo

Více

Městská charita České Budějovice Výroční zpráva 2008

Městská charita České Budějovice Výroční zpráva 2008 Městská charita České Budějovice Výroční zpráva 2008 2 Základní údaje o organizaci 3 Obsah 4 Poslání a cíle MCHČB 5 Poděkování Městská charita České Budějovice Boženy Němcové 53 370 01 České Budějovice

Více

ROZ. VOR Více na str. 7-8. Žihadlo roku 2010 Roztančená Žihadla - známe výsledky! editorial. Dále v tomto čísle: Aktuality str. 2

ROZ. VOR Více na str. 7-8. Žihadlo roku 2010 Roztančená Žihadla - známe výsledky! editorial. Dále v tomto čísle: Aktuality str. 2 SVĚT 12/ zpravodaj pro neziskové organizace www.neziskovky.cz NEZISKOVEK ROZ HO Aktuality str. 2 Žihadlo roku Roztančená Žihadla - známe výsledky! VOR Více na str. 7-8 Poradna str. 5 Soutěž pro nestátní

Více

Struktura Nadace Taťány Kuchařové Krása pomoci v roce 2012

Struktura Nadace Taťány Kuchařové Krása pomoci v roce 2012 2012 VÝROČNÍ ZPRÁVA OBSAH Slovo úvodem Struktura Nadace Taťány Kuchařové Krása pomoci v roce 2012 Účel a poslání Pravidla pro poskytnutí nadačního příspěvku Informační část - Projekty - Kalendář akcí Finanční

Více

Akce pro rozvoj plážového fotbalu v ČR

Akce pro rozvoj plážového fotbalu v ČR ROK 2011 BEACHSOCCER I.S.C. Sports / subkomise plážové kopané ČMFS OFICIÁLNÍ AMATÉRSKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V PLÁŽOVÉ KOPANÉ Akce pro rozvoj plážového fotbalu v ČR Obsah nabídky : Vizitka pořadatele

Více

Městská charita České Budějovice Výroční zpráva 2009

Městská charita České Budějovice Výroční zpráva 2009 Městská charita České Budějovice Výroční zpráva 2009 Městská charita České Budějovice Boženy Němcové 53 370 01 České Budějovice IČ: 600 727 09 Číslo účtu: 7000029251/8040 u Oberbank AG, pobočka České Budějovice

Více

OBSAH. Slovo úvodem. Struktura Nadace Taťány Kuchařové Krása pomoci v roce 2013. Účel a poslání. Pravidla pro poskytnutí nadačního příspěvku

OBSAH. Slovo úvodem. Struktura Nadace Taťány Kuchařové Krása pomoci v roce 2013. Účel a poslání. Pravidla pro poskytnutí nadačního příspěvku VÝROČNÍ ZPRÁVA 2013 OBSAH Slovo úvodem Struktura Nadace Taťány Kuchařové Krása pomoci v roce 2013 Účel a poslání Pravidla pro poskytnutí nadačního příspěvku Informační část - Projekty - Kalendář akcí -

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA RODINNÉHO CENTRA PEXESO, o.s. 2012

VÝROČNÍ ZPRÁVA RODINNÉHO CENTRA PEXESO, o.s. 2012 333333333333 VÝROČNÍ ZPRÁVA RODINNÉHO CENTRA PEXESO, o.s. 2012 PRAHA - ZBRASLAV WWW.PEXESO.ORG OBSAH KDO JSME... 3 NAŠE CÍLE... 3 HISTORIE... 4 OHLÉDNUTÍ ZA ROKEM 2012... 5 VÝHLED DO ROKU 2013... 6 PRAVIDELNÝ

Více

Analýza poskytovatelů sociálních služeb

Analýza poskytovatelů sociálních služeb Analýza poskytovatelů sociálních služeb Podkladový materiál pro proces plánování sociálních služeb (období: září 2007 - leden 2008, květen 2008) Realizační tým Shromažďování a zpracování informací a dat

Více

Obsah Výroční zprávy 2009

Obsah Výroční zprávy 2009 Obsah Výroční zprávy 2009 Úvodní slova str. 3 Něco o Latě str. 4 Lidé v Latě str. 5 Klienti v Latě str. 6 Rodiče v Latě str. 7 Dobrovolníci v Latě str. 8 Spolupracující organizace v Latě str. 9 Aktivity

Více