JIC, zájmové sdružení právnických osob Brno, U Vodárny 2, PSČ tel fax

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "JIC, zájmové sdružení právnických osob Brno, U Vodárny 2, PSČ 616 00 tel. +420 511 205 330 fax +420 541 143 011 e-mail jic@jic.cz www.jic."

Transkript

1 JIC, zájmové sdružení právnických osob Brno, U Vodárny 2, PSČ tel fax

2

3

4 zprostředkovávání zaměstnanců na pracovní pozice v top, nižším a středním managementu, odborníky a specialisty, odborné zaměření v rámci klíčových oborů včetně divize Healthcare & Chemistry zaměřující se na nábor odborníků v oblastech farmacie, lékařské a přístrojové techniky, biotechnologií, výzkumu a klinických studií a chemického průmyslu, společnosti, které chtějí posílit svůj tým o kvalifikované odborníky, specialisty či manažery. personální diagnostiku, testování kandidátů a Assessment / Development Centrum.

5

6 in vitro studie v oblasti regenerativní medicíny a ve vývoji nových biomateriálů, preklinické studie v oblasti výzkumu náhrad životně důležitých orgánů, buněčné, molekulárně genetické a histologické analýzy. partnery pro výzkum a vývoj v oblasti regenerativní medicíny a náhrady životně důležitých orgánů.

7

8 expertizu v oblasti rekombinantních proteinů, protilátek a vývoje produktů založených na imunochemických metodách, využití mezinárodní obchodní sítě. nápady a partnery pro vývoj nových technologií a produktů určených pro in vitro diagnostiku, bezpečností analýzu potravin a biomedicínský výzkum.

9

10 klinické zkoušky, měření metabolitů, farmakokinetické studie, kontinuální monitoring glykémie pomocí mikrodialýzy, zákazníky pro společný vývoj spec. senzorů a jejich aplikací, zákazníky pro nasazení senzorů v medicínských aplikacích. vývoj senzorů a aplikací pro biotechnologie a medicínu.

11

12 analýzu DNA na Next-Gen sekvenátorech, genetickou a genomickou analýzu vzorků. spolupráci při vývoji a nabídce nových diagnostických metod.

13

14 patentovaný princip stanovení biologicky významných analytů, partnera pro komerční aplikaci. patentovaný design vícekanálové průtočné cely.

15

16 AFM mikroskopii / spektroskopii zobrazování a mapování mechanických vlastností s vysokým rozlišením, partnera pro převedení některých nápadů do komerční sféry. konjugaci a imobilizaci biomolekul.

17

18 smluvní výzkum v oborech VaV biotechnologie, zemědělství, farmacie, kosmetika, potravinářství, partnery z komerční sféry pro využití aplikovatelných výsledků VaV. dlouhodobou výzkumnou spolupráci v uvedených oborech, poskytování licencí.

19

20 expertizy, přístup k infrastruktuře, spolupráci na společných projektech. partnery pro společnou účast v projektech (TAČR, FP7, inovační vouchery apod.), inovace v oblasti globální změny a adaptace.

21

22 chemická činidla pro fluoroalkylaci, činidla pro vysoce selektivní značení cysteinylovaných biomolekul, poradenství v syntéze fluorovaných organických molekul. zákazníky a partnery z life science, univerzitní výzkumné týmy zabývající se syntézou kandidátů na API obsahující fluoroalkylované funkční skupiny, výzkumné týmy pracující s antibody-drug-conjugates.

23

24 prodej a servis medicínské a laboratorní techniky, spolupráci v nabízeném. náměty na badatelskou činnost.

25

26 kvalifikované služby v oblasti vývoje enzymových technologií a proteinového inženýrství pro aplikace v biomedicíně, životním prostředí, agrochemickém průmyslu a v oblasti vojenských obranných aplikací, průmyslové partnery pro spolupráci a k podpoře uvádění nových technologií na trh. vlastní produkty založené na enzymech halogenalkandehalogenasach (biokatalyzátory, dekontaminační soupravy, biosenzory, detekční stripy).

27

28 přístroje a spotřební materiál pro molekulární biologii, genetiku v rámci vědy, výzkumu a univerzitní branže, servis a opravy přístrojů, včetně kalibrace, aplikační a logistickou podporu při vybavení laboratoří. kontakty z pracovišť akademie věd ČR, vstup do biotechnologických sponzorovaných projektů jako CEITEC, CESEB, Region Haná, pracoviště s buněčnými technologiemi a výzkumem molekulárně biologickými metodami.

29

30 farmaceutické technologie úpravy aktivních látek (např. mikronizace), spolupráci v oblasti biotechnologií. biotechnologie, smluvní výrobu.

31

32 vývoj a výrobu molekulárních diagnostik, syntézu oligonukleotidů, komplexní služby v molekulární biologii. partnery pro inovativní projekty v oblasti molekulárních diagnostik a syntézy oligonukleotidů.

33

34 VaV kapacity (lidské zdroje i vybavení), partnery z aplikační sféry. klinické zkoušky.

35

36 spolupráci při definici, vývoji, testování a klinickém ověřování telemedicínských řešení a aplikací. subjekty zaměřené na inovace ve zdravotnictví, využívání ICT řešení ve zdravotnictví a vývoj medicínských aplikací.

37

38 komplexní služby v oblasti klinických hodnocení v rámci zemí střední a východní Evropy. firmy, které potřebují podporu v rámci svých projektů vývoje léčiv a zdravotnických prostředků.

39

40 výrobní kapacity, možnost OEM výroby, nové distribuční kanály, nové kontakty. spolupráci ve vývoji nových zařízení.

41

42 analýzy směsí sloučenin v potravinářském a environmentálním průmyslu, biochemii a farmacii, analýzy bioaktivních sloučenin v různých matricích a jiných látkách využitelných v metabolismu člověka, klinické testování a bioanalýzy (např. stanovení vitamínů, drog, toxických látek, metabolitů, hormonů atp.) pomocí HPLC-MS/MS a HPLC EC, partnery pro spolupráci na projektech v ČR a zahraničí, partnery pro uvádění výrobků na zlepšení zdravotního stavu (potravinových doplňků) a kitů pro diagnostiku. pořádání konferencí a seminářů.

43

44 služby v oblasti vizualizace obsahově náročných produktů. pomoc vědcům, institucím a firmám prezentovat a prodávat nápady a technologie a pomoci jim prosadit se na domácím i zahraničním trhu. Jsme vědci, kteří rozumí výstupům výzkumu a vědy a zároveň se orientujeme v moderních technikách vizualizace a marketingové komunikace. I ta nejsložitější myšlenka či technologie může být pomocí našich vizualizací vysvětlena, pochopena a připravena nadchnout své publikum. zajímavá technická a přírodovědná řešení, která potřebují a chtějí být prodána, popularizátory vědy, vědce, technology a výzkumníky, kteří chtějí, aby o jejich nápadech bylo slyšet.

45

46 analytické přístroje, aplikační know-how, spolupráci na projektech. potenciální zákazníky, nové projekty, nové analytické postupy.

47

48 přes produktů, jedinečnou rychlost dodání v tomto oboru co je skladem v Německu, je většinou dodáno druhý den, zákazníky, nové a inovativní produkty k distribuci. celosvětovou prodejní a distribuční sít.

49

50 molekulárně-genetickou diagnostiku hematologických, onkologických a dědičných onemocnění podle konkrétních potřeb pacientů/zákazníků, návrh a optimalizace nových diagnostických přístupů s využitím vysokokapacitních genomických technologií (vývoj kitů pro DNA/RNA diagnostiku), dlouholeté zkušenosti v uvedených oblastech, spolupráce s MU (CEITEC) a FN Brno. zákazníky se zájmem o provádění molekulárněgenetické diagnostiky nebo společný vývoj diagnostických kitů.

51

52 nové léky, diagnostické metody, prototypy, experty z life sciences, spolupráci. zájemce o nabízené produkty a služby, podněty pro výzkum z firem, partnerství.

53

54 cílená biologická terapeutika (antileukemika). spolupráci při komercionalizaci našich projektů.

55

56 spolupráci pří vývoji vakcín a terapeutik, spolupráci při vývoji diagnostických souprav, kolaborativní a smluvní výzkum v oblasti veterinární medicíny a bezpečnosti potravin. komerční partnery pro aplikovaný a smluvní výzkum v oblasti veterinární medicíny a bezpečnosti potravin.

57

58 technologie pro kultivaci buněk, genetickou a imunologickou diagnostiku, realizaci laboratoří na klíč, vlastní vývojovou PCR laboratoř. transfer technologií v oblasti PCR, zájemce o komplexní dodávky se slevou, partnery na projektech mimo EU.

59

60 mikrokapiláry s vnějším průměrem např mm, póry asi 0.2 mikronu, filtrační moduly, kontaktory, společný vývoj produktu s použitím mikrokapilár, odběratele mikrofiltračních a kontaktorových modulů. laboratorní zařízení na míru.

16:30 17:00 příchod hostů 17:00 18:00 představení jednotlivých firem v rozsahu 120 vteřin 18:00 19:00 networking raut

16:30 17:00 příchod hostů 17:00 18:00 představení jednotlivých firem v rozsahu 120 vteřin 18:00 19:00 networking raut 16:30 17:00 příchod hostů 17:00 18:00 představení jednotlivých firem v rozsahu 120 vteřin 18:00 19:00 networking raut JIC, zájmové sdružení právnických osob Brno, U Vodárny 2, PSČ 616 00 tel. +420 511

Více

PŘEHLED A NABÍDKA VaV KAPACIT VŠ ČR

PŘEHLED A NABÍDKA VaV KAPACIT VŠ ČR final brozura Go net:sestava 1 3.6.2013 16:53 PODPORA STÁVAJÍCÍCH A NOVĚ VZNIKAJÍCÍCH PROJEKTOVÝCH CENTER VYSOKÝCH ŠKOL Stránka 1 Grant Office GRANT OFFICE NETWORK CZECH REPUBLIC CZ.1.07/2.4.00/17.0140

Více

II. STRATEGICKÁ ZPRÁVA České republiky pro programové období 2007 2013

II. STRATEGICKÁ ZPRÁVA České republiky pro programové období 2007 2013 II. STRATEGICKÁ ZPRÁVA České republiky pro programové období 2007 2013 Příloha č. 14 PŘÍKLADY DOBRÉ PRAXE prosinec 2012 Úvod V souladu s pokynem Evropské komise jsou součástí II. Strategické zprávy České

Více

Charakteristika studijních oborů

Charakteristika studijních oborů Charakteristika studijních oborů Univerzita Tomáše Bati ve ě Fakulta technologická CHARAKTERISTIKA STUDIJNÍCH OBORŮ Akademický rok 2011/2012 OBSAH BAKALÁŘSKÉ STUDIUM : Chemie a technologie materiálů

Více

Jihočeský kraj. Krajská příloha k národní RIS 3 SCHVÁLENÁ ZASTUPITELSTVEM JIHOČESKÉHO KRAJE DNE 26. 6. 2014. Červen 2014

Jihočeský kraj. Krajská příloha k národní RIS 3 SCHVÁLENÁ ZASTUPITELSTVEM JIHOČESKÉHO KRAJE DNE 26. 6. 2014. Červen 2014 Jihočeský kraj Krajská příloha k národní RIS 3 SCHVÁLENÁ ZASTUPITELSTVEM JIHOČESKÉHO KRAJE DNE 26. 6. 2014 Červen 2014 Zpracovatel: Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání, o.p.s. 1 Obsah Analytická

Více

Možnosti spolupráce Masarykovy univerzity s aplikační sférou. prof. MUDr. Martin Bareš, Ph.D. prorektor pro rozvoj Masarykovy univerzity

Možnosti spolupráce Masarykovy univerzity s aplikační sférou. prof. MUDr. Martin Bareš, Ph.D. prorektor pro rozvoj Masarykovy univerzity Možnosti spolupráce Masarykovy univerzity s aplikační sférou prof. MUDr. Martin Bareš, Ph.D. prorektor pro rozvoj Masarykovy univerzity 1 Spolupráce univerzit s aplikační sférou TT (na bázi DV) + tzv.

Více

Zpracování vstupů pro implementaci konceptu TIM. Studie v rámci realizace projektu MSB INNOCAT

Zpracování vstupů pro implementaci konceptu TIM. Studie v rámci realizace projektu MSB INNOCAT Zpracování vstupů pro implementaci konceptu TIM Studie v rámci realizace projektu MSB INNOCAT Autor studie: Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání, o. p. s. Externí zpracovatel: AgEnDa o.s.

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA SPOLEČNOSTI. JIHOČESKÁ AGENTURA PRO PODPORU INOVAČNÍHO PODNIKÁNÍ o.p.s. (JAIP)

VÝROČNÍ ZPRÁVA SPOLEČNOSTI. JIHOČESKÁ AGENTURA PRO PODPORU INOVAČNÍHO PODNIKÁNÍ o.p.s. (JAIP) VÝROČNÍ ZPRÁVA SPOLEČNOSTI JIHOČESKÁ AGENTURA PRO PODPORU INOVAČNÍHO PODNIKÁNÍ o.p.s. (JAIP) ZA ROK 2013 Obsah 1 ZÁKLADNÍ INFORMACE O SPOLEČNOSTI... 4 1.1 VZNIK SPOLEČNOSTI... 4 1.2 POSLÁNÍ SPOLEČNOSTI...

Více

Představujeme inovační firmy v regionu Vývojové centrum LASER ARC společnosti MATEX PM

Představujeme inovační firmy v regionu Vývojové centrum LASER ARC společnosti MATEX PM srpen - říjen 2014 Podpora inovací v období 2014 2020 Jedním z operačních programů nového programovacího období, o němž je v současnosti intenzivně jednáno s Evropskou komisí, je Operační program Podnikání

Více

REGIONÁLNÍ INOVAČNÍ STRATEGIE MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE 2010-2020

REGIONÁLNÍ INOVAČNÍ STRATEGIE MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE 2010-2020 REGIONÁLNÍ INOVAČNÍ STRATEGIE MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE 2010-2020 OBSAH 1. Proč Moravskoslezský kraj potřebuje svou inovační strategii? 4-5 2. Cíl Regionální inovační strategie 6-7 3. Struktura Regionální

Více

Pøíle itosti studia a spolupráce ve výzkumu a vývoji. sekce knihovna 1

Pøíle itosti studia a spolupráce ve výzkumu a vývoji. sekce knihovna 1 Pøíle itosti studia a spolupráce ve výzkumu a vývoji 2004 sekce knihovna 1 Obsah Obecné informace o VŠCHT Praha...2 Informace o bakalářských a magisterských studijních programech...4 Fakulta chemické technologie...4

Více

Regionální implementační plán pro udržitelnou realizaci nástroje inovačních voucherů v Jihočeském kraji

Regionální implementační plán pro udržitelnou realizaci nástroje inovačních voucherů v Jihočeském kraji Regionální implementační plán pro udržitelnou realizaci nástroje inovačních voucherů v Jihočeském kraji říjen 2014 Název programu: Název projektu: Evropská územní spolupráce, OP Meziregionální spolupráce

Více

Dobrá praxe ve VTP. garant: Ing. Jiří Herinek, regionální projektový manažer

Dobrá praxe ve VTP. garant: Ing. Jiří Herinek, regionální projektový manažer Dobrá praxe ve VTP příručka zpracovaná v rámci projektu SPolupráce, INovace, NETworking vědeckotechnických parků a vysokých škol, č. CZ 1.07/2.4.00/17.0094 garant: Ing. Jiří Herinek, regionální projektový

Více

Národní priority orientovaného výzkumu, experimentálního vývoje a inovací

Národní priority orientovaného výzkumu, experimentálního vývoje a inovací Národní priority orientovaného výzkumu, experimentálního vývoje a inovací Obsah 1. ÚVOD... 4 2. VÝCHODISKA PRO PŘÍPRAVU PRIORIT VAVAI... 5 2.1. SOUČASNÝ STAV V ČR... 5 2.2. POROVNÁNÍ MEZINÁRODNÍCH POSTUPŮ

Více

NANOTECHNOLOGIE V ČESKÉ REPUBLICE 2008

NANOTECHNOLOGIE V ČESKÉ REPUBLICE 2008 Česká společnost pro nové materiály a technologie Praha NANOTECHNOLOGIE V ČESKÉ REPUBLICE 2008 Zpracoval kolektiv autorů červenec 2008 Autoři: Ing. Tasilo Prnka, DrSc. Ing. Jiřina Shrbená doc. Ing. Karel

Více

Společnost vědeckotechnických parků ČR. Projekt SPINNET CZ.1.07/2.4.00/17.0094. Jaroslav Lakomý. České Budějovice, 2.4.2014

Společnost vědeckotechnických parků ČR. Projekt SPINNET CZ.1.07/2.4.00/17.0094. Jaroslav Lakomý. České Budějovice, 2.4.2014 Společnost vědeckotechnických parků ČR Projekt SPINNET CZ.1.07/2.4.00/17.0094 Jaroslav Lakomý České Budějovice, 2.4.2014 Seminář s účastí zahraničního experta věnovaný mechatronice 1 Doba řešení projektu:

Více

7. PROGRAMY A GRANTOVÉ PROJEKTY VÝZKUMU A VÝVOJE ÚSTŘEDNÍCH ORGÁNŮ

7. PROGRAMY A GRANTOVÉ PROJEKTY VÝZKUMU A VÝVOJE ÚSTŘEDNÍCH ORGÁNŮ 7. PROGRAMY A GRANTOVÉ PROJEKTY VÝZKUMU A VÝVOJE ÚSTŘEDNÍCH ORGÁNŮ Jelikož hlavním cílem Průvodce systémem státní podpory výzkumu a vývoje v České republice je poskytnout široké veřejnosti informace o

Více

Květen 2014. Regionální inovační strategie Jihomoravského kraje

Květen 2014. Regionální inovační strategie Jihomoravského kraje Květen 2014 Regionální inovační strategie Jihomoravského kraje 2014 2020 Obsah Seznam zkratek 2 Seznam tabulek a grafů 3 Úvod 4» I. Analytická část 5 I. 01. Postavení kraje 5 I. 02. Výzkum a vývoj v kraji,

Více

16:30 17:00 příchod hostů 17:00 18:00 představení jednotlivých firem v rozsahu 120 vteřin 18:00 19:00 networking raut

16:30 17:00 příchod hostů 17:00 18:00 představení jednotlivých firem v rozsahu 120 vteřin 18:00 19:00 networking raut 16:30 17:00 příchod hostů 17:00 18:00 představení jednotlivých firem v rozsahu 120 vteřin 18:00 19:00 networking raut JIC, zájmové sdružení právnických osob Brno, U Vodárny 2, PSČ 616 00 tel. +420 511

Více

CZ-TPIS & BTKlastr. Katalog členů

CZ-TPIS & BTKlastr. Katalog členů CZ-TPIS & BTKlastr Katalog členů Tato publikace je spolufinancována Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Centrum dopravního výzkumu, v., o. s. (CDV) www.cdv.cz Líšeňská 33a 636

Více

NÁVRH KONCEPCE ZDRAVOTNICKÉHO APLIKOVANÉHO VÝZKUMU A VÝVOJE

NÁVRH KONCEPCE ZDRAVOTNICKÉHO APLIKOVANÉHO VÝZKUMU A VÝVOJE NÁVRH KONCEPCE ZDRAVOTNICKÉHO APLIKOVANÉHO VÝZKUMU A VÝVOJE DO ROKU 2015 OBSAH 1) PŘESNÁ CITACE ÚKOLU ULOŽENÉHO USNESENÍM VLÁDY... 3 2) CELKOVÝ CÍL KONCEPCE... 3 3) STRUČNÁ SWOT ANALÝZA (PŘEDNOSTI, NEDOSTATKY,

Více

Návrh opatření aktualizované Regionální inovační strategie hl. m. Prahy

Návrh opatření aktualizované Regionální inovační strategie hl. m. Prahy Návrh opatření aktualizované Regionální inovační strategie hl. m. Prahy Zpracoval: Návrh opatření vzešel ze dvou workshopů konaných ve dnech 20. a 27. února 2012. Prvního workshopu se zúčastnilo 30 a druhého

Více

Naším cílem je vám pomoci. Proto nepoužíváme složité názvy a odborné termíny. Ty zůstávají součástí naší odborné práce.

Naším cílem je vám pomoci. Proto nepoužíváme složité názvy a odborné termíny. Ty zůstávají součástí naší odborné práce. Portfolio služeb: Analýza dotačních možností na míru Komplexní příprava projektů Řízení projektů Administrativní zajištění projektů Příprava výběrových řízení Publicita Evaluace a další Předmětem našeho

Více

REGIONÁLNÍ INOVAČNÍ STRATEGIE KRAJE VYSOČINA NA LÉTA 2013-2020. Část 3 Strategická část

REGIONÁLNÍ INOVAČNÍ STRATEGIE KRAJE VYSOČINA NA LÉTA 2013-2020. Část 3 Strategická část REGIONÁLNÍ INOVAČNÍ STRATEGIE KRAJE VYSOČINA NA LÉTA 2013-2020 Část 3 Strategická část Obsah ÚVOD... 3 METODIKA... 4 VIZE... 5 GLOBÁLNÍ CÍL... 6 POPIS PRIORITNÍCH OBLASTÍ... 7 Prioritní oblast A Inovační

Více

Podnikatelský inkubátor VŠB-TUO

Podnikatelský inkubátor VŠB-TUO Vazba na specifický cíl Strategie: Cílová hodnota: Mapování stávajících systémů komercializace výsledků VaV činnosti a jejich následná optimalizace A1 Podpora transferu a komercializace výsledků VaV činnosti

Více

Návrh struktury a celkového konceptu Inovačního centra Ústeckého kraje

Návrh struktury a celkového konceptu Inovačního centra Ústeckého kraje Návrh struktury a celkového konceptu Inovačního centra Ústeckého kraje Část 1: Návrh konceptu Inovačního centra ÚK Říjen 2013 Název projektu: Propojení VaV pro MSP v sasko-českém příhraničí č.100085648

Více

Newsletter Enterprise Europe Network - JIC 01/10

Newsletter Enterprise Europe Network - JIC 01/10 Newsletter Enterprise Europe Network - JIC 01/10 OBSAH: ÚVOD Podpora podniků na dosah ruky 3 AKCE Mezinárodní Letní Škola a Brokerage 4 European Research and Business Speed Dating 5 Nano Technologická

Více

Inovace a transfer technologií v projektu Enterprise Europe Network

Inovace a transfer technologií v projektu Enterprise Europe Network Title of the presentation Date 1 Inovace a transfer technologií v projektu Enterprise Europe Network Jiří JANOŠEC Technologické centrum Akademie věd ČR European Commission Enterprise and Industry Title

Více

Krajská příloha k národní RIS3 za kraj Liberecký

Krajská příloha k národní RIS3 za kraj Liberecký Krajská příloha k národní RIS3 za kraj Liberecký Zpracovatel regionální přílohy Strategie inteligentní specializace České republiky pro území Libereckého kraje: Mgr. Jan Marek Poděkování Na přípravě a

Více

STUDIE O HODNOTOVÝCH ŘETĚZCÍCH V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

STUDIE O HODNOTOVÝCH ŘETĚZCÍCH V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI STUDIE O HODNOTOVÝCH ŘETĚZCÍCH V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI Zpracovatel: Agentura pro regionální rozvoj, a.s. SRPEN 2013 Financováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje Obsah 1. Úvod...4 2. Metodika...4 3.

Více