Prezentace společnosti KZK tiskárna s.r.o. Vytvořeno pro firemní účely

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Prezentace společnosti KZK tiskárna s.r.o. Vytvořeno pro firemní účely"

Transkript

1 Prezentace společnosti KZK tiskárna s.r.o. Vytvořeno pro firemní účely

2 O společnosti Samolepicí etikety Nesamolepicí etikety Vinné etikety Digitální tisk Jetrion 4900 Specifikace našich dalších technologií Čárový kód & RFID Termotransferové pásky Etiketovací kleště a stroje Co Vám nabízíme Materiály Reference Kontakty

3 O společnosti Společnost KZK tiskárna s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1995 jako specializovaná polygrafická firma. S postupem času se společnost rozrůstá o nové technologie tisku a zaměřuje svoji výrobu kromě jiného na speciality v oblasti automotive, metalurgie a elektroniky. V současné době operujeme na více než 1500 m 2 a díky spojení s profesionálními dodavateli materiálů jsme schopni nabídnout svým zákazníkům prvotřídní kvalitu. Před nedávnem společnost KZK tiskárna změnila kompletně svoji tvář a díky novému dynamičtějšímu logu a maskotu panu KaZetKovi se dostává do povědomí široké veřejnosti. V roce 2008 byla naše tiskárna certifikována na ISO 9001:2008 a v roce 2012 byla spuštěna implementace automotive normy ISO/TS 16949:2009.

4 Samolepicí etikety Cenové etikety Samolepicí cenové etikety jsou vhodné zejména pro použití v klasických etiketovacích kleštích MOTEX, BLITZ nebo SKY. Používají se pro operativní dotisk ceny, data spotřeby, kódu apod. Přehled všech typů, barev a rozměrů najdete na našich stránkách ww.kzk.cz. Termo etikety Samolepicí termo etikety na kotouči nacházejí své uplatnění zejména při potisku průběžně měnitelnými údaji v zařízeních využívající principu vyvolání barevné reakce svrchního materiálu termo etikety působením tepla. Nejrozšířenější aplikací je použití ve vážních systémech pro označování zboží cenou, čárovým kódem, hmotností, trvanlivostí a dalšími údaji. Termotransferové etikety Samolepicí etikety na kotouči určené pro potisk v termotransferových tiskárnách, kde působením tepla dochází k přenosu barviva ze speciální pásky na potiskovatelný materiál. Nejčastěji se využívají pro distribuční a logistické etikety.

5 Samolepicí etikety Print etikety Jedná se o samolepicí etikety různých velikostí a tvarů, které jsou opatřeny lepidlem a lze na ně vytisknout černobílé nebo barevné nápisy, loga, apod. Nejčastěji se používají pro běžný chod v kancelářích, skladech či velkoobchodech. Grafické etikety Samolepicí grafické etikety jsou jedno nebo vícebarevné a mohou být vyrobeny na arších nebo navinuty na kotoučích. Grafické etikety se používají na označení zboží, poskytování informací o výrobku nebo vyrábějící firmě, a to nejčastěji v potravinářském, chemickém a automobilovém průmyslu, na kosmetických výrobcích, v reklamních a propagačních akcích nebo také v balících systémech a velkoskladech.

6 Samolepicí etikety Tabelační etikety Tabelační samolepicí etikety jsou potiskovatelné v mechanických počítačových tiskárnách. Jsou vhodné zejména k rychlému a operativnímu vytištění dat. Z našeho sortimentu nabízíme jednořadé nebo dvojřadé provedení s postranní vodící perforací. Fóliové etikety Fóliové etikety jsou vyrobeny z materiálů PE, PP, PET, PVC a dalších extrudovaných fólií. Nejčastěji je naleznete na kosmetických a drogistických výrobcích. Využití nacházejí i v oblasti technických štítků, které se používají pro označování produktů potřebnými informacemi jak v interiérech tak v exteriérech, neboť mají vysokou odolnost proti vodě, mastnotám a chemikáliím. Bezpečnostní etikety Bezpečnostní etikety jsou určeny k plombování výrobků a zboží. Etikety se na zboží aplikují standardním způsobem, při pokusu o jejich sejmutí dochází k různým typům poškození etikety například drolení, rozvrstvení nebo deformaci a následnému vytvoření šachovnice na zbytku etikety, což dokazuje pokus o otevření či odplombování.

7 Samolepicí etikety Booklety Bookletové samolepky jsou etikety s vloženým letáčkem nebo brožurou, které nabízejí mnohem větší prostor pro informace než běžné etikety. Booklety jsou nejčastěji využívány na informace o soutěžích, kupony pro respondenty, tetovací obtisky, magnetky, ve farmaceutickém a potravinářském průmyslu. Sendvičové etikety Sendvičové etikety jsou dvou nebo třívrstvé s možností opakovaného otevření a zavření. Etiketa se po prvním použití neznehodnotí a zůstává dále celistvá. Část etikety lze odlepit a nalepit na jiné místo. Nejčastěji jsou sendvičové etikety použity na obalech krémů, laků na nehty, vlasové kosmetiky apod. Vzhledem k možnosti použít pro výrobu kromě papíru i fólii, může být sendvičová etiketa výrazně odolnější než bookletová samolepka a je tedy vhodnější například u domácí nebo průmyslové chemie.

8 Samolepicí etikety Bio etikety Etikety pro bio a eko výrobce musí odrážet určitý postoj a filosofii, s níž jsou bio produkty vytvářeny. Proto jsou naše bio etikety vyráběny z materiálů, které jsou eco friendly tedy z materiálů biodegradabilních nebo kompostovatelných. Mimo to se tyto materiály barevně navracejí k přírodním tónům a dřevitým strukturám. KaZetKův tip: Díky nové technologii Jetrion 4900 jsme schopni vyseknout laserem jakýkoliv tvar bez nutnosti zakupování drahých výseků!!

9 Nesamolepicí etikety Ski pasy Ski pasy jsou využívány zejména v horských centrech, lyžařských areálech nebo bobových dráhách a všude tam, kde jsou odbavovací systémy. Jsou vyráběny z polypropylenové folie s termocitlivou vrstvou a používají se v tiskárnách thermal direct. Tisk 4/4 barvy. Nekonečné pásy Nekonečné pásy je sortiment tzv. "Rapid roll" - nesamolepicích materiálů v rozsahu 170 možných kombinací. Více informací naleznete na stránkách v záložce nesamolepicí etikety. Visačky Visačky jsou vyráběny z nesamolepicího materiálu, v případě nutnosti lze přidat termocitlivou vrstvu pro dotisk. Mohou být vyrobeny jak z plastu, tak z papíru. Nabízíme široké portfolio materiálů a gramáží. Většina slouží jako průvodní dokumenty, které se dávají např. na přepravky, oblečení, obuv, síťky s ovocem a další. Využívají se hojně v automobilovém, chemickém, ocelářském a potravinářském průmyslu.

10 Vinné etikety K našemu sortimentu neodmyslitelně patří výroba etiket pro vinaře. Mnoho zákazníků vybírá očima, a proto je design vinné etikety velmi důležitý. Pro samotné vinaře je však prioritní zejména kvalitní materiál, dobrá přilnavost etikety, líbivý vzhled a přívětivá cena samotné etikety. Naše grafické studio je schopné Vám vytvořit design etikety přesně dle vašich požadavků nebo vaši stávající etiketu upravit podle aktuálních potřeb. Možnosti zušlechtění vinné etikety Embossing Horká a studená ražba Lakování (lesk, mat) Slepotisk Parciální lak Sítotiskový lak Laminace Vinné materiály: Papír Plast Strukturované materiály Přírodní a dřevité materiály Transparentní materiály Metalizované materiály Materiály odolné vůči vlhku

11 Digitální tisk Jetrion 4900 Naší specializací je UV INKJET DIGITAL. Nabízíme velmi širokou paletu možností v oblasti tisku UV stálými inkousty, které odolají UV záření a jsou vhodné i do extrémních (zátěžových) podmínek. UV inkjet je také dokonalou kombinací pro vaše marketingové nápady ke zvýšení prodeje zboží či služeb (soutěže, akce). Ve spojení s laserovým výsekem dokážeme vyrobit jakýkoliv tvar a také různé stupně ochrany vašich produktů. Laser můžeme využít pro personalizaci dat (číselné řady, posloupnost atd.), popř. laserem vygravírovat vaše firemní logo do etikety jako ochranný prvek. Limity neexistují, a to si dovolí tvrdit málokdo. Nechte se překvapit možnostmi a zkuste na trhu vyrůst s námi! Jetrion ve zkratce Žádné výseky Žádné matrice UV stálé barvy (vhodné i do extrémních zátěžových podmínek) Laserový výsek umožňuje jakýkoliv tvar etikety i výseku uvnitř etikety Tisk již od 100ks Personalizace dat (číselné řady, posloupnosti, proměnné kódy..) Odkaz na video naleznete zde: Jetrion 4900

12 Specifikace našich dalších technologií Velké množství výseků ve výrobě Kiss-cut, die-cut, volně sekané Hrany výseků od O,5 radiusu (úhel 90 ) Minimální vzdálenost dvou etiket 1,8 mm Nejužší rozměr etikety 3mm Maximální rozměr etikety 330x 450mm Zpracování tloušťky materiálu 250 ųm (mikronů) Více než různých kombinací (mix & match)

13 Termotransferové pásky Voskové WAX Nejpoužívanějším typem TTR pásek jsou voskové. Využívají se téměř ve všech průmyslových odvětvích například k označování zboží, při inventarizaci, v přepravě, při potisku visaček apod. Jsou vhodné pro potisk všech typů papírových etiket, včetně hlazených i natíraných. Pryskřičné RESIN Pryskyřičné TTR pásky se používají v aplikacích, které jsou náročné na extrémní odolnost, a to jak chemickou, tak teplotní. Jsou vhodné pro potisk plastových etiket a vysoce lesklých papírových etiket. Nabízejí excelentní otěruvzdornost i extrémní odolnost vůči chemikáliím a vysokým teplotám až do 575 C. Vosk- pryskyřičné WAX- RESIN TTR vosk-pryskyřičné pásky se používají tam, kde nejsou vhodné voskové pásky z důvodu jejich nižší oděruvzdornosti. Jsou vhodné pro použití v exteriéru, neboť jsou odolné povětrnostním vlivům.

14 Čárový kód & RFID Čárový kód a dotisk Čárový kód je nejrozšířenějším prostředkem automatické identifikace. Rozeznáváme čárové kódy jednodimenzionální (1D) a dvoudimenzionální (2D). Čárový kód 1D je tvořen černotiskem vytištěnými pruhy nebo mozaikou, umožňující přečtení pomocí technických prostředků čteček či skenerů. Nabízíme službu tisku a dotisku čárového kódu. Tiskneme na různé typy materiálů jako jsou papíry i fólie. RFID RFID neboli radiofrekvenční identifikace je technologie automatické identifikace, kde jsou data v digitální podobě ukládána do tzv. RFID tagů (čipů), ze kterých se následně mohou načítat a znovu přepisovat. RFID může být ve formě etikety (Smart label) nebo v zapouzdřené podobě různých tvarů, velikostí a materiálů.

15 Etiketovací kleště a stroje Etiketovací kleště Etiketovací kleště jsou nedílnou součástí každého skladu, malého obchůdku, velkoobchodu či smíšeného zboží. Nabízíme kleště značek MOTEX, SKY, BLITZ. Jsou přímo vyrobeny a určeny pro velkoobjemové etiketování a dlouhotrvající, náročnou práci. Mohou být jednořádkové, dvouřádkové nebo třířádkové, číslicové nebo kombinované s písmeny. Etiketovací stroje Etiketovací stroje, linky a pomocné komponenty jsou vysoce technologicky zpracovaná zařízení pro průmyslovou aplikaci etiket na produkty nejrůznějších formátů a využití. Svým charakterem a způsobem použití se částečně řadí mezi speciální stroje vyráběné ve větší míře na zakázku, dle požadavků zákazníka tak, aby v konečném důsledku nasazení ve výrobním procesu plně nahradily zdlouhavé a mnohdy velmi náročné ruční lepení etiket. Více naleznete na Ruční aplikátory etiket Nabízíme Vám inovované kleště TOWA, které jsou určeny k snadnému nanášení předtištěných etiket na rolích.

16 Co Vám nabízíme Inovační centrum Ve spolupráci s naším dodavatelem materiálů, společností 3M, nabízíme svým zákazníkům k dispozici inovační centrum, které na ploše 452 m 2 prezentuje nejen komplexní produktové portfolio a řešení 3M, ale i spojení s technickým a testovacím zařízením, díky kterému můžeme nabídnout našim zákazníkům přidanou hodnotu skrze sofistikovaný technický servis. Bezplatná analýza vzorků Pokud si vy sami nejste jisti správně zvoleným materiál, podložkou či lepidlem, nabízíme možnost bezplatné analýzy vzorků.

17 Co Vám nabízíme DTP studio Toužíte po změně či úpravě vaší stávající etikety? Naše DTP studio je vám plně k dispozici. Nezapomínejte, že redesign etikety může pro výrobek znamenat velmi mnoho. KZKreklama Testovací série zdarma Pokud si zákazník není jistý konečným výsledkem etikety či správně zvoleným materiálem, nabízíme bezplatnou výrobu vzorkové série etiket (dle velikosti zakázky). Potřebujete pomoct s přípravou vašeho katalogu, letáků, vizitek, loga či dalších reklamních předmětů? Vytváříte nový produkt a chcete poradit s designem? Hledáte návrh řešení přesně podle Vašich představ? Naše KZKreklama je tady pro Vás!!

18 Materiály

19 Reference

20 Kontakty KZK tiskárna s.r.o. Office: Masná 499/7c, Brno Tel.: Web: IČ: DIČ: CZ Pobočka Čechy a Severní Morava Roman Fořt / obchodní manager Office: Husinecká 2613, Tábor GSM: Pobočka Jižní Morava a Slovensko Ing. Michal Silling / obchodní ředitel Office: Nová 289, Vnorovy GSM:

Strana 34 TECHNICKÉ ŘEŠENÍ. Aplikace. Výrobní postupy Kontrola a údržba Inventarizace Identifikace/logistika Vstupní kontrola

Strana 34 TECHNICKÉ ŘEŠENÍ. Aplikace. Výrobní postupy Kontrola a údržba Inventarizace Identifikace/logistika Vstupní kontrola Strana 12 ŘEŠENÍ PRO VÁŠ MARKETING Strana 34 TECHNICKÉ ŘEŠENÍ Strana 46 PRODUKTY Aplikace Aplikace Produktová řada Design Dekorační prvky Značka Logo Označení modelu Prezentace Poutače (na místě prodeje)

Více

I Dopravu až k vám zajišťujeme po domluvě a podle rozsahu zakázky.

I Dopravu až k vám zajišťujeme po domluvě a podle rozsahu zakázky. I Firma APIS agency vznikla v roce 1992 jako sdružení podnikatelů se zaměřením na reklamu a tisk. Postupem času jsme se ve stále větší míře orientovali na polygrafickou výrobu, avšak i nadále naleznete

Více

FORPRINT. rebranding: PaperlinX CZ mění po vnitřku i vnější kabát. Color Management: nejlepší tiskové profily z PaperlinX CZ

FORPRINT. rebranding: PaperlinX CZ mění po vnitřku i vnější kabát. Color Management: nejlepší tiskové profily z PaperlinX CZ FORPRINT Magazín o materiálech a technologiích pro výrobu reklamy a tisk 2014 rebranding: PaperlinX CZ mění po vnitřku i vnější kabát Color Management: nejlepší tiskové profily z PaperlinX CZ Lepenky:

Více

TEST OLYMPUS PEN E-PL1 str. 8. různých částí řešení, od samotného tisku, spotřebního materiálu, dokončovací či distribuční

TEST OLYMPUS PEN E-PL1 str. 8. různých částí řešení, od samotného tisku, spotřebního materiálu, dokončovací či distribuční noviny 08 XPERIENCE DESIGN Kupte QuarkXPress 8 již nyní a získáte novou verzi 9 ZDARMA! dostupný od dubna 2011 QUENTIN, s. r. o. distributor pro ČR a SR, Bělohorská 45, Praha 6, tel.: 233 355 585, quentin@quentin.cz

Více

emagazín O NOVINKÁCH A TRENDECH VE SVĚTĚ OBALOVÉHO PRŮMYSLU

emagazín O NOVINKÁCH A TRENDECH VE SVĚTĚ OBALOVÉHO PRŮMYSLU emagazín O NOVINKÁCH A TRENDECH VE SVĚTĚ OBALOVÉHO PRŮMYSLU I. vydání 7 8/2015 www.packagingherald.cz TRENDY V EXPORTNÍM BALENÍ GS1 DATABAR STŘEDEM POZORNOSTI ICC PROFILY A JEJICH UŽITÍ MOŽNOSTI A LIMITY

Více

Tiskárna a reklamní agentura

Tiskárna a reklamní agentura Tiskárna a reklamní agentura eura úvodní slovo Dámy a pánové, dostala se Vám do rukou prezentace tiskárny a reklamní agentury Eura s.r.o. Dovolte mi, abych Vás stručně seznámil s tím, co můžeme nabídnout

Více

Coala: Velký výběr pro velké nápady

Coala: Velký výběr pro velké nápady PAPERMAN \ NOVINKY časopis společnosti Antalis, jaro/léto 2015 Coala: Velký výběr pro velké nápady Paper Book» str. 5 Coala: řada výrobků pro digitální inkjetový tisk» str. 9 Čo ponúka Antalis pre digitálnu

Více

Rozhovor o logistických službách

Rozhovor o logistických službách Rozhovor o logistických službách str. 11 Antalis uvádí iniciativu Digital-to-Business str. 14 Kalendář Antalis získal ocenění str. 17 Antalis Bowling Cup 2011 str. 18 Představujeme Krásnou knihu str. 23

Více

InDesign v praxi Separace do CMYK Adobe Acrobat Flexotisk Textil jako reklamní medium Design s podporou státu Mezinárodní veletrh FESPA 2005 3/2005

InDesign v praxi Separace do CMYK Adobe Acrobat Flexotisk Textil jako reklamní medium Design s podporou státu Mezinárodní veletrh FESPA 2005 3/2005 Podklady Pre-press Press Post-press 3DR Signmaking Manažerské informace Profil Osobnost InDesign v praxi Separace do CMYK Adobe Acrobat Flexotisk Textil jako reklamní medium Design s podporou státu Mezinárodní

Více

KATALOG SLUŽEB. ZAOSTŘENO NA REKLAMU www.imperialmedia.cz

KATALOG SLUŽEB. ZAOSTŘENO NA REKLAMU www.imperialmedia.cz KATALOG SLUŽEB ZAOSTŘENO NA REKLAMU www.imperialmedia.cz OBSAH O SPOLEČNOSTI 03 GRAFICKÉ STUDIO 05 LOGOTYP GRAFICKÝ MANUÁL OBALOVÁ GRAFIKA FIREMNÍ TISKOVINY FOTOGRAFICKÉ PRÁCE WEBOVÉ STUDIO 15 STATICKÉ

Více

Magazín o materiálech a technologiích pro výrobu reklamy a tisk. Jaro 2011. www.multiexpo.eu

Magazín o materiálech a technologiích pro výrobu reklamy a tisk. Jaro 2011. www.multiexpo.eu Magazín o materiálech a technologiích pro výrobu reklamy a tisk Jaro 2011 www.multiexpo.eu AGFA GRAPHICS Široké možnosti tisku se systémem :Anapurna. :ANAPURNA M4F 4 COLOUR UV PRINTER. :ANAPURNA M 2050

Více

Zpravodaj pro oblast signmakingu

Zpravodaj pro oblast signmakingu info květen 2001 Zpravodaj pro oblast signmakingu 2 Co je nového v Brně? Uplynulo již více než půl roku, co jsme oficiálně zahájili provoz v naší brněnské pobočce. Důvod založení byl zcela prostý chceme

Více

FORPRINT. Magazín o papírech, technologiích a materiálech pro tisk Zima 2013

FORPRINT. Magazín o papírech, technologiích a materiálech pro tisk Zima 2013 FORPRINT Magazín o papírech, technologiích a materiálech pro tisk Zima 2013 Nový kabát Ospapu novinka dodavatel materiály Zařadili jsme do našeho sortimentu novou skládačkovou lepenku GC2 Excellent Top.

Více

Proč je dobré tisknout na textil

Proč je dobré tisknout na textil inzerce Green 143x173_- 30.4.2015 10:48 Page 2 Green Star System - známka ekologické kvality Abyste mohli snadno identifikovat eko-odpovědné produkty, vytvořil Antalis Green Star System, který každému

Více

časopis společnosti Antalis, jaro 2013

časopis společnosti Antalis, jaro 2013 Rozhovor se šéfem logistiky str. 14 Nový web je nabitý informacemi str. 18 Antalis na akcích str. 20 Slovenská studentka uspěla v soutěži 2ND SKIN str. 25 Běželi jsme 1/2Maraton str. 30 časopis společnosti

Více

Reklamní produkce. 2/2006 www.svettisku.cz

Reklamní produkce. 2/2006 www.svettisku.cz Průvodce reklamními a tiskovými službami Reklamní produkce 2/2006 Kotoučový tisk V polygrafickém průmyslu se můžeme setkat s celou řadou tiskových technik, mezi nimiž má své nezastupitelné místo také kotoučový

Více

Revoluce v dokončujícím zpracování a direct mailingu!

Revoluce v dokončujícím zpracování a direct mailingu! 4/2003 Úpravy obrázků v Photoshopu II. Správa barev pro barevnou tiskárnu Digitální tisk Výroba tuhých knižních vazeb Datové projektory Reklamní grafika na dopravních prostředcích Marketing v praxi malé

Více

Katalog 2011. Antalis Packaging. Materiály Systémy Řešení Servis

Katalog 2011. Antalis Packaging. Materiály Systémy Řešení Servis Katalog 0 Antalis Packaging y Systémy Řešení Servis Nákup na jednom místě Obalové materiály Dodávky po celé Evropě Certiflikace DIN ISO 00 Víme, co od nás, jako vašeho partnera pro technicky inovativní

Více

PROSINEC 2013 ČASOPIS O VELKOPLOŠNÉM DIGITÁLNÍM TISKU A SIGNMAKINGU. kde jsou ziskové zakázky ořez samolepek na úzkém plotru alfons mucha a signmaking

PROSINEC 2013 ČASOPIS O VELKOPLOŠNÉM DIGITÁLNÍM TISKU A SIGNMAKINGU. kde jsou ziskové zakázky ořez samolepek na úzkém plotru alfons mucha a signmaking PROSINEC 2013 84 ČASOPIS O VELKOPLOŠNÉM DIGITÁLNÍM TISKU A SIGNMAKINGU kde jsou ziskové zakázky ořez samolepek na úzkém plotru alfons mucha a signmaking Špičkový laminátor Flexilam S 165 za výbornou cenu

Více

Jaké vlastnosti má obal mít, závisí na funkcích, které má obal plnit. V zásadě jsou tři základní skupiny funkcí:

Jaké vlastnosti má obal mít, závisí na funkcích, které má obal plnit. V zásadě jsou tři základní skupiny funkcí: T 4 Balení a přepravní prostředky 4.1 Definice a funkce obalu Obalem (balením) se rozumí odstranitelné zahalení materiálu, které slouží k tomu, aby tento mohl být chráněn, nebo mohly být plněny i další

Více

www.novinygp.cz číslo 18 / 3. listopad 2011 25,00 Kč Zájem o odborné prezentace byl opravdu veliký. Ke vzdělávání patří moderní tiskové technologie

www.novinygp.cz číslo 18 / 3. listopad 2011 25,00 Kč Zájem o odborné prezentace byl opravdu veliký. Ke vzdělávání patří moderní tiskové technologie 9 771212 992001 4 4 noviny PRO GRAFICKÝ PRŮ MYSL GRAFICKÝ P R ROZHOVOR Ivan Chovanec str. 2 Světová premiéra: Flexilam S str. 3 Kvalita za výbornou cenu str. 4 KONCEPT POSTPRESS str. 5 www.novinygp.cz

Více

VŠE DŮLEŽITÉ JE V OBALU

VŠE DŮLEŽITÉ JE V OBALU VŠE DŮLEŽITÉ JE V OBALU EXCELENTNÍ SERVIS PRO BALENÍ O OBALECH PŘEMÝŠLÍME OBALY MILUJEME HLEDÁME NOVÉ MOŽNOSTI TESTUJEME JEJICH ODOLNOST INSPIRUJEME SE PŘÍRODOU SBÍRÁME ZKUŠENOSTI VÍTĚZÍ VŠAK JEDINÁ MYŠLENKA

Více

DESTINAČNÍ MANAGEMENT

DESTINAČNÍ MANAGEMENT DESTINAČNÍ MANAGEMENT A VYTVÁŘENÍ PRODUKTŮ V CESTOVNÍM RUCHU TVORBA TISKOVIN PRO CESTOVNÍ RUCH www.vzdelavanivcr.cz 1 Tvorba TVORBA destina ních TISKOVIN produkt cestovního ruchu PRO CESTOVNÍ RUCH Ing.

Více

www.svettisku.cz Xanté Impressia digitální multimediální tiskový systém Klíčové aspekty pro plánování investice Certifikace FSC a PEFC 1 3/2015 číslo

www.svettisku.cz Xanté Impressia digitální multimediální tiskový systém Klíčové aspekty pro plánování investice Certifikace FSC a PEFC 1 3/2015 číslo 1 3/2015 číslo Xanté Impressia digitální multimediální tiskový systém Klíčové aspekty pro plánování investice Certifikace FSC a PEFC Fiat Ducato: kombinovaná spotřeba 6,8 7,2 l/100 km, emise emise CO2:

Více

Automatická identifikace entit

Automatická identifikace entit Bankovní institut vysoká škola, a. s. Katedra matematiky, statistiky a informačních technologií Automatická identifikace entit Bakalářská práce Autor: Lukáš Toman Informační technologie, MPIS Vedoucí práce:

Více

strana 1 zpravodaj pro oblast signmakingu listopad 1999 V čísle: Podzimní veletrh technologií Invex 99 Podzimní události REXAM-banner

strana 1 zpravodaj pro oblast signmakingu listopad 1999 V čísle: Podzimní veletrh technologií Invex 99 Podzimní události REXAM-banner strana 1 zpravodaj pro oblast signmakingu 5 listopad 1999 V čísle: Podzimní události O ročním období bohatém na veletrhy a prezentace se dočtete na str. 1 a 3 REXAM-banner Ani tradiční materiál pro výrobu

Více

VIZITKY GRAFIKA A TISK WEB, DVD, MULTIMÉDIA REKLAMNÍ PŘEDMĚTY O FIRMĚ

VIZITKY GRAFIKA A TISK WEB, DVD, MULTIMÉDIA REKLAMNÍ PŘEDMĚTY O FIRMĚ VIZITKY GRAFIKA A TISK WEB, DVD, MULTIMÉDIA REKLAMNÍ PŘEDMĚTY O FIRMĚ»» navigace zpět na výběr jazyka více informací www.studiokkb.cz e-mail: info@studiokkb.cz gsm: +420 777 846 900 tel.: +420 568 846

Více

1/2006. Podklady Pre-press Press Post-press 3DR Signmaking Manažerské informace Profil Osobnost

1/2006. Podklady Pre-press Press Post-press 3DR Signmaking Manažerské informace Profil Osobnost Podklady Pre-press Press Post-press 3DR Signmaking Manažerské informace Profil Osobnost Digitální fotografie Tiskový výstup Adobe indesigncs Sítotisk v reklamním tisku Netradiční vazba twin-wire Základy

Více

SC NEWS. Čtvrtletník sítotisku a tamponového tisku Vydává SERVIS CENTRUM s.r.o. 10. ročník

SC NEWS. Čtvrtletník sítotisku a tamponového tisku Vydává SERVIS CENTRUM s.r.o. 10. ročník SC NEWS 1 2006 10. ročník Čtvrtletník sítotisku a tamponového tisku Vydává SERVIS CENTRUM s.r.o. Společnost SERVIS CENTRUM je držitelem certifikace jakosti ISO 9001:2000 a environmentálního managementu

Více

1/2005. Podklady Pre-press Press Post-press 3DR Signmaking Manažerské informace Profil Osobnost

1/2005. Podklady Pre-press Press Post-press 3DR Signmaking Manažerské informace Profil Osobnost Podklady Pre-press Press Post-press 3DR Signmaking Manažerské informace Profil Osobnost Adobe Photoshop Práce s textem II. Adobe Acrobat v praxi Digitální inkousty Malonákladové dokončující zpracování

Více