BIOMIMETICKÁ PÉČE O POKOŽKU SE SYSTÉMOVÝM PROCESOVÝM KNOW-HOW

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "BIOMIMETICKÁ PÉČE O POKOŽKU SE SYSTÉMOVÝM PROCESOVÝM KNOW-HOW"

Transkript

1 BIOMIMETICKÁ PÉČE O POKOŽKU SE SYSTÉMOVÝM PROCESOVÝM KNOW-HOW

2 DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions BIOMIMETICKÁ PÉČE O POKOŽKU SE SYSTÉMOVÝM PROCESOVÝM KNOW-HOW Pokrok lékařského výzkumu to dovoluje: Dnes je díky inovativním metodám léčení možné obnovit pokožku i po velmi tĕžkých popáleninách. Obzvláštĕ vysokému uznání se po celém svĕtĕ v této souvislosti tĕší umĕlé pěstování kožních buněk. Dr. Hugo Benito Kitzinger dává poznatky, které získal jako specialista na popáleninovou medicínu mimo jiné na oddělení pro plastickou a rekonstrukční chirurgii na Lékařské univerzitě Vídeň, k dispozici nepoškozené pokožce v kosmetologické podobě: jako biologické prostředí, které má pozitivní vliv na obnovu buněk, vytváří, příp. regeneruje přirozenou lipidovou bariéru pokožky, zlepšuje schopnost pokožky zadržovat vlhkost a trvale ji chránit před každodenními útoky volných radikálů. To všechno dokážou zvládnout galenicky náročné kombinace biologicky dostupných účinných látek, které jak je pro umělé pěstování kožních buněk nutné společně pracují stejně komplexním a přirozeným způsobem jako sama pokožka. Protože léčit pouze jednotlivé symptomy, tedy příznaky, stárnutí pokožky, je pro Dr. Huga B. Kitzingera málo. Pro svou biomimetickou péči o pokožku si proto zvolil systémový základ, který jednotlivé části neustále sleduje v souvislosti s větším celkem, jehož jsou součástí. BIOMIMETIC SKIN SOLUTIONS: Systémové procesové know-how pěstování kožních buněk z popáleninové medicíny ve spojení s nejnovějšími poznatky z interdisciplinárního biomimetického výzkumu.

3 DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions SYSTÉMOVÁ PÉČE O POKOŽKU všechny typy pokožky mastná a nečistá mastná a nečistá, normální a smíšená normální a smíšená normální a smíšená, suchá a citlivá suchá a citlivá Pro zdraví a krásu Vaší pokožky Essential Care Čištění obličeje Péče o obličej Péče o oči Péče o tělo Extended Care Vysoce účinná séra Peelingy Pleťové masky Speciální produkty Mousse 11! Cleansing Lotion!11 Toner 111 Soft 1!! Rich!1! Extra!!1 Eye 111 Body Youther 111 Serum 111 Daily Repair 111 Lipo Filler 111 Fruits 111 FruitS Plus C 111 Fruits body & face 111 Mask 11! CreMa!11 Speed Lift 111 Sun Protect Označte si systémovou péči o pokožku, která je pro vás vhodná na základě typu vaší pokožky. Označte si systémovou péči o pokožku, která je pro vás vhodná na základě typu vaší pokožky.

4 DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions Dr. Hugo B. Kitzinger Dr. Hugo Benito Kitzinger, lékař z univerzitního města Freiburgu v Breisgau, se specializoval na klinikách v Německu a v USA na plastickou a rekonstrukční chirurgii. V popáleninových centrech zkoumal procesy samoobnovy kožních buněk po popáleninách. Studoval umělé pěstování kožních buněk a rozpracoval paralely ke stárnutí kůže: Tento přirozený proces se podobá popálení ve zpomaleném tempu. Jako expert na biomimetiku zadal Dr. Hugo B. Kitzinger, který od roku 2003 pracuje a vyučuje na Lékařské univerzitě Vídeň jako vedoucí lékař pro plastickou, estetickou a rekonstrukční chirurgii, úkol interdisciplinárně složenému týmu vědců zastoupeni jsou v něm dermatologové, farmakologové a biochemikové. Tento tým zkoumá společně s ním pro Skin Care komplexní strukturu a samoorganizaci biologických systémů a převádí tak vývojové kroky přírody do inovativních technologií v podobě biomimeticky koncipované péče o pokožku. Každý produkt BIOMIMETIC SKIN SOLUTIONS byl vyvinut podle receptury formulované Dr. Hugem B. Kitzingerem a díky hygienickému balení vystačí s nezbytným minimem konzervačních látek. Ochranné filtry proti slunci byly z pečujících produktů vědomě vyloučeny, protože dnešní běžné filtrační systémy a jejich obvyklé používání (pouze jedna aplikace denně, příliš malé nanášené množství, bez následného nanášení po dvou hodinách, chybějící fotostabilita) neposkytují z lékařského hlediska účinnou ochranu proti ultrafialovému záření. Spíše se u velkého počtu UV filtrů vyskytuje při každodenní aplikaci nebezpečí vzniku kontaktní alergie. Essential Care KAŽDODENNÍ PÉČE PROTI STÁRNUTÍ OBLIČEJE & TĚLA

5 Essential Care ČIŠTĚNÍ OBLIČEJE Essential Care ČIŠTĚNÍ OBLIČEJE MOUSSE Cleansing LOTION Tento high-tech čisticí přípravek pro hloubkové čištění pórů pro nečistou a mastnou i normální a smíšenou pokožku uvolňuje jako jemná, měkká čisticí pěna šupinky odumřelé kůže a odstraňuje nečistoty. Hodnota ph,. Pro malé póry a jasnou pokožku. MOUSSE čistí jemně, ale účinně. Sůl kyseliny salicylové (BHA) působí protizánětlivě a společně s ovocnou kyselinou (AHA) šetrně exfoliuje kůži. Přípravek MOUSSE aktivuje unavenou kůži, dodává jí trvale vyhlazený vzhled a vytváří na ní intaktní kyselý ochranný plášť. Na závěr čištění naneste přípravek TONER. Zjemňující, vitalizující účinek tohoto produktu zesílíte tím, že jej necháte působit během sprchování. Tato emulzní pěna s hodnotou ph 5,5 čistí normální a smíšenou pokožku, a rovněž pokožku suchou, zralou a citlivou velmi jemně, ale důkladně. Pečuje již během procesu čištění, uklidňuje, předchází zarudnutí. Pro jemnou pokožku bez pocitu napětí. Zcela biologicky odbouratelné čisticí substance ze skupiny těch nejjemnějších: účinně působí v šetrném přípravku Cleansing LOTION. Chrání, čistí a opravují. Antioxidant vitamín E urychluje procesy léčení. Biomimetický lipid podporuje samomastící funkci pokožky. Výtažek z heřmánku uklidňuje, slunečnicový olej podporuje hebkost a vyhlazování pokožky. Zjemňující, vitalizující účinek tohoto produktu zesílíte tím, že jej necháte působit během sprchování. Jemná čisticí pěna Cleansing LOTION je vhodná dokonce pro velmi citlivou suchou pokožku a pro depilaci.

6 Essential Care ČIŠTĚNÍ OBLIČEJE Essential Care PÉČE O OBLIČEJ TONER SOFT Tato pleťová voda zakončuje každé čištění a připravuje pokožku na aplikaci ošetřujících přípravků. Revitalizuje a čistí šetrně, její hodnota ph je,. Toner zlepšuje přijímání aktivních látek. V přípravku TONER je obsažena léčivá rostlina Hamamelis Virginiana, která má adstringentní a protizánětlivé účinky. Její mnohostranně aktivní účinná látka, která se v přírodě vyskytuje mj. v javoru, pšeničných klíčcích, kostivalu nebo černém kořeni, změkčuje pokožku. Vyhlazuje ji, odstraňuje šupiny a zvyšuje obsah vlhkosti v pokožce. Společně s provitamínem B5 působí proti podráždění. Zvlhčující efekt, velmi dobrá snášenlivost s pokožkou. Tento produkt mohou používat i teenageři, protože TONER pokožku čistí, dezinfikuje a omezuje svědění. Ideální také jako jemná voda po holení. Tento jemný gelový krém vrátí smíšené a mastné pokožce její přirozenou rovnováhu. Čistí, dezinfikuje, chrání před nežádoucím lesknutím. Pro hladkou a matnou pokožku bez napětí. SOFT dodává každý den smíšené a mastné pokožce optimální množství vlhkosti a přesně takovou dávku živin, jakou potřebuje pro zdravý vzhled. Provitamín B5, výtažek z heřmánku a vitamíny C a E zlepšují celkový vzhled pokožky. Nekomedogenní avokádový olej snižuje pocit napětí. Kyselina salicylová jemně, avšak intenzivně, čistí a rozjasňuje pokožku. Ideální jako podklad pod make-up. SOFT chrání pokožku dlouhé hodiny před silným zmašťováním a je tak ideální jako podklad pod make-up. I pro normální pokožku, která má sklon k výraznému lesknutí, představuje přípravek SOFT dokonalou letní péči. LIPO FILLER lokálně nanesený pod přípravek SOFT cíleně vyhlazuje vrásky.

7 Essential Care PÉČE O OBLIČEJ Essential Care PÉČE O OBLIČEJ RICH EXTRA Ochranný štít proti stárnutí pro každodenní použití s vitamínem C a E byl vyvinut pro suchou a citlivou pokožku. Vyrovnává hladinu kyseliny hyaluronové, zadržuje tak vlhkost v pokožce a vyhlazuje ji. Suchá a citlivá pokožka špatně udržuje vlhkost a mazové žlázy navíc vykazují sníženou aktivitu. Biomimetická aktivní látka obsažená v přípravku RICH pomáhá obnovit samomastící funkci pokožky. Přirozená kyselina hyaluronová a hodnotné rostlinné oleje pokožku vyhlazují a zvláčňují. Vitamíny C a E působí jako lapače radikálů. Vhodný jako noční péče pro smíšenou pokožku. Jenom dobře vyčištěná pokožka nejprve přípravek Cleansing LOTION nebo MOUSSE, pak TONER je schopna vstřebat aktivní látky. RICH je ideální produkt pro osoby, které často létají, a pro všechny, kteří se zdržují v klimatizovaných prostorách. Tento výživný krém opravuje kyselý ochranný plášť suché až velmi suché pokožky. Obsažená kombinace účinných látek zvyšuje hydratační schopnosti pokožky. Pokožka zůstává hebká a pružná. Zdravá pokožka je proto tak krásná, protože má v rovnováze vlhkost (hydros) a tuk (lipos). Tuto přirozenou rovnováhu obnovuje přípravek EXTRA. Regenerace hydrolipidového filmu brání nadměrným ztrátám vlhkosti, pokožka zůstává déle mladá a pevná. Zárukou toho je směs vybraných účinných látek, složená mj. z vitamínů a kukuřičného oleje obohaceného kyslíkem. Přípravek EXTRA je pro všechny typy pokožky vhodný na ochranu obličeje a očí před chladem. Jako dermakosmetikum má v porovnání s čistě mastným krémem jednu výhodu: podněcuje obnovu pokožky. LIPO FILLER lokálně nanesený pod přípravek EXTRA cíleně vyhlazuje vrásky.

8 Essential Care PÉČE O OČI Essential Care PÉČE O TĚLO EYE BODY YOUTHER Intenzivní péče proti stárnutí pro obzvláště citlivou, suchou oční partii. Zvyšuje pevnost, brání vzniku vrásek a vyhlazuje jemné oční vrásky a partii kolem očí. Pro všechny typy pokožky, používá se dvakrát denně. Protože je pokožka kolem očí zhruba čtyřikrát tenčí než na ostatních částech obličeje, je výrazněji vystavena předčasnému stárnutí. Přípravek EYE proto zásobuje oční partii cennými aktivními látkami. Extrakt ze semen jojoby, bohatý na vitamín A a E, vyplňuje vrásky. Asijská tygří tráva vrací pokožce pevnost. Oživuje, provlhčuje a uklidňuje citlivou oční partii. Po dlouhém dni, na unavené, stresované oči aplikujte přípravek EYE jako oční masku: Přípravek dejte do chladničky, pak naneste v silné vrstvě a nechejte vstřebat. Pro velmi suchou oční partii: Pod přípravek EYE naneste přípravek LIPO FILLER. Kapka přípravku SPEED LIFT do korektoru způsobí okamžité vyhlazení a dlouhodobější vyjasnění oční partie. Intenzivní péče proti stárnutí s extraktem z bobulí acai podporuje pružnou a pevnou pokožku těla. Komplex Anti- Damage zmenšuje hloubku vrásek. Vitamín B5 zvyšuje pružnost pokožky. Přípravek aplikujte ráno a večer. Juvinity, inteligentní komplex Anti- Damage obsažený v účinném přípravku BODY YOUTHER, biomimeticky prodlužuje životnost kožních buněk. Ochrana vlastní buněčné produkce energie vede ke zmenšování hloubky vrásek. Fytosteroly z oleje bezerukové řepky a bambuckého másla chrání pokožku biomimetickou cestou před vlivy životního prostředí. Intenzivní ošetřující koktejl kromě toho pomáhá pokožce zadržovat vlhkost a tím zůstat mladistvě pevnou. Nanesení na ještě mírně vlhkou pokožku dovolí rychle se vsakující emulzi proniknout do kůže hlouběji. Účinek přípravku BODY YOUTHER lze posílit tím, že před jeho nanesením provedete peeling přípravkem s obsahem ovocné kyseliny FRUITS body & face

9 DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions Extended Care VYSOCE ÚČINNÁ SÉRA Vysoce účinná séra KONCENTRÁTY PROTI STÁRNUTÍ PRO KAŽDÝ DEN SERUM Toto sérum zmenšuje mimické vrásky a omezuje tvorbu nových vrásek. Vrací pokožce pevnost, hladkost a svěžest. Pro všechny typy pokožky. Jednou až dvakrát denně, nejlépe večer, po pečlivém vyčištění pokožky. Účinná látka proti stárnutí acetyl hexapeptid-3 je v zeslabené formě považována za kosmetologickou alternativu pro Botulinum Toxin A. V přípravku SERUM uvolňuje obličejové svaly a redukuje hloubku mimických vrásek. Výraz obličeje zůstává přirozený. Rostlinný polysacharid beta glukan přebírá činnost poškozených buněk na biomimetickém základě. Vitamín A podporuje obnovu buněk a syntézu kolagenu. Pro vyplnění drobných mimických a stresových vrásek: Kombinace přípravků LIPO FILLER a SERUM. LIPO FILLER se nanáší lokálně na vrásky, SERUM na celý obličej a oblast dekoltu.

10 Extended Care VYSOCE ÚČINNÁ SÉRA Extended Care VYSOCE ÚČINNÁ SÉRA DAILY REPAIR LIPO FILLER Tento gel proti stárnutí chrání DNA buněk a buněčnou membránu hned na několika úrovních. Posiluje obranyschopnost pokožky, optimalizuje buněčné reparační systémy a chrání před poškozením buněk v důsledku ultrafialového záření. Nanášejte denně ráno pod přípravek pro denní péči. Vhodný pro všechny typy pokožky. Proces stárnutí pokožky můžeme ovlivnit až ze 75 procent. Ochrana před ultrafialovým zářením sama o sobě však nestačí zabránit vzniku poškození. V přípravku DAILY REPAIR funguje inteligentní tým biomimetických bodyguardů beta glukan, ektoin a genistein, který působí na pokožku na buněčné úrovni. Posiluje její obranyschopnost a předchází vzniku negativních dopadů stresu z okolního prostředí. DAILY REPAIR je ideální produkt pro okamžité zklidnění pokožky po vystavení slunečnímu záření nebo při prvních příznacích spálení kůže. Toto sérum vyplňuje pokožku a vrásky zevnitř bez použití injekcí. Brání biomimetickou cestou odbourávání lipidů, které jsou nutné pro pružnost pokožky, a povzbuzuje jejich obnovu. Nanášejte ráno a večer celoplošně nebo lokálně. Tukové buňky podkoží slouží nejen jako nárazníky, zásobárna energie a ochrana před chladem, ale jsou nezbytné také pro pružnost pokožky. Tuková tkáň postupně mizí. Pevnost pokožky se zmenšuje, vznikají vrásky. Moderní estetická chirurgie nahrazuje odbouranou podkožní tukovou tkáň injekcemi vlastního tuku. Tohoto výsledku tedy vyplnění kůže zevnitř lze dosáhnout i pomocí přípravku LIPO FILLER v podobě vysoce účinného séra. LIPO FILLER nanesený pod ošetřující přípravek zabrání tomu, aby se u zralé pokožky usazoval ve vráskách make-up. Intenzivní okamžité osvěžení a hladkost: Na hřbetu ruky přimíchejte do základu kapku přípravku SPEED LIFT.

11 DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions Extended Care Peelingy Peelingy PŘÍPRAVKY S OVOCNOU KYSELINOU S MAXIMÁLNÍM ÚČINKEM PROTI STÁRNUTÍ FRUITS Tento krém s 8 % podílem ovocné kyseliny nanášený až jednou denně zjemní zralou, namáhanou, nečistou a ultrafialovým zářením poškozenou pokožku. S postupem let se buňky obnovují pomaleji. Staré buňky se hromadí na pokožce jako vrstva šupinek, která způsobuje, že pokožka působí unaveně a bez energie. Hodnotné ovocné kyseliny v přípravku FRUITS tyto šupinky z kůže odstraňují a ta pak může opět lépe přijímat aktivní látky. Zpočátku může kůže lehce svědit, což svědčí o intenzivním působení produktu. SERUM maximalizuje účinek tohoto krému s obsahem ovocné kyseliny. Krémy s obsahem ovocných kyselin zvyšují vstřebávání účinných látek do pokožky a měly by se tedy vždy použít jako první produkt po čištění. Pokud máte ve zvyku se hodiny vystavovat slunci, jako například na dovolené, měli byste během této doby přestat používat produkty FRUITS. Stejně tak den před návštěvou solária.

12 Extended Care Peelingy Extended Care Peelingy FRUITS Plus C FRUITS body & face Tento noční krém zlepšuje strukturu pokožky díky obsahu ovocných kyselin (8 %) a podporuje tvorbu kolagenu. Vitamín C zvyšuje buněčnou energii, fytosteroly z oliv a avokáda zvyšují pružnost pokožky. Přípravek se používá večer po čištění. Během spánku se zotavují a obnovují naše buňky. Zralá pokožka se sklonem k rohovatění přitom vyžaduje pomoc: přípravek FRUITS Plus C aktivuje v noci díky ovocným kyselinám, dokonale dávkovanému vitamínu C, reparačnímu účinku extraktu z mexické mimózy a zpevňujícím fytosterolům obnovování pokožky. I pokožka silně poznamenaná vlivy životního prostředí získá nazpět růžovou svěžest. Při pravidelném používání krémů s ovocnými kyselinami se klasický peeling s mikrokuličkami stává zbytečným. Pokud máte ve zvyku se hodiny vystavovat slunci, jako například na dovolené, měli byste během této doby přestat používat přípravky FRUITS. Ideální pro oblasti vystavené intenzivnímu ultrafialovému záření. Toto pleťové mléko s 10% podílem ovocných kyselin oživuje a omezuje pigmentové poruchy. Pro plošnou regeneraci a nápadné změkčení pokožky v obličeji, na těle a v oblasti dekoltu. To, co je dobré pro obličej, bychom neměli upírat ani ostatním částem těla: FRUITS body & face zvyšuje při pravidelné aplikaci podíl kolagenu v pokožce a napravuje vzniklé škody v kolagenovém hospodářství. Zvyšuje schopnost pokožky zadržovat vlhkost. Přípravek aktivně působí proti předčasné tvorbě vrásek, zrohovatění a ztrátě pružnosti. Pomáhá zachovat pokožku zdravou, pevnou a pružnou. Účinek přípravku BODY YOUTHER se zvyšuje ve spojení s přípravkem FRUITS body & face. Pokud máte ve zvyku se hodiny vystavovat slunci, jako například na dovolené, měli byste během této doby přestat používat produkty FRUITS. Stejně tak den před návštěvou solária.

13 DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions Extended Care PLEŤOVÉ MASKY MASK Pleťové masky SPECIÁLNÍ PÉČE x TÝDNĚ Tato pleťová maska aktivuje síly léčivého bahna (spraše) v zájmu zdravé pokožky. Přirozeně hloubkově čistí póry, zbavuje unavenou, nečistou nebo mastnou pokožku škodlivin. Příjemně chladí a nepřisychá. Protizánětlivé léčivé bahno obsahuje významné prvky pro zachování zdraví pokožky mezi nimi i kyslík, křemík, draslík a hořčík. Rostlinné extrakty z kopřivy dvoudomé regulují produkci lipidů, extrakty z okurky vyhlazují, osvěžují a zklidňují. Po vyčištění naneste zhruba 3 mm silnou vrstvu pleťové masky a nechat minut působit. Poté omyjte vlažnou vodou. Když se začne hlásit akné, naneste večer na postižená místa malé množství masky. Pro matný vzhled pokožky používejte masku MASK ráno.

14 Extended Care PLEŤOVÉ MASKY DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions CreMa Tento krém a maska proti stárnutí v jednom vyplňuje pokožku, optimálně ji zásobuje vlhkostí a zároveň viditelně zmenšuje póry. Jako relaxační denní nebo noční péči nanášejte v tenké vrstvě. Přípravek CreMa je bohatý na přírodní živiny. Rostlinné oleje z jojoby a ze semen pupalky brání ztrátě vlhkosti a zvyšují hebkost pokožky. Společně s antioxidantem vitamínem E a živným buněčným roztokem Zell-Nährlösung regeneruje biomimetický fytoestrogen genistein pokožku a zvyšuje její pružnost. Jako masku naneste zhruba na 15 minut, podle potřeby setřete přebytečné množství kosmetickým ubrouskem. Na unavenou, stresovanou pokožku je možné přípravek CreMa používat také jako uklidňující osvěžující masku. Ještě více okamžitého osvěžení a vyhlazení pokožky: Na hřbetu ruky přimíchejte do základu kapku přípravku SPEED LIFT. Speciální produkty SÉRUM S OKAMŽITÝM ÚČINKEM A OCHRANA PROTI SLUNCI

15 Extended Care Speciální produkty Extended Care Speciální produkty SPEED LIFT SUN PROTECT 30 Toto účinné sérum okamžitě napne, vyhladí a uvolní pokožku. Vhodné pro všechny typy pokožky. Používá se ráno a podle potřeby se nanese na obličej, krk a dekolt. Facelift je souhrnné označení pro kosmetické chirurgické zákroky, při nichž se vyhlazují vrásky vypnutím ochablé pokožky. A právě zde se inspirovalo účinné sérum SPEED LIFT. Jeho strečová síť napíná ochablou pokožku. Vitální koktejl z vitamínů a extraktu z kaštanu koňského zesiluje a při pravidelném používání prodlužuje účinek. Sérum oživuje, provlhčuje a chrání. Pro hladkou pokožku a jasné obrysy. Polymerovou síť je dokonce možné znovu napnout přes hotový make-up. Postup je tento: Naplňte přípravek TONER do fioly nebo rozprašovače a nastříkejte ze vzdálenosti cca 20 cm. Účinek přípravku SPEED LIFT se tak prodluží. Tento prostředek proti stárnutí působí pěti způsoby: chrání před spálením na slunci, ozónem a předčasným stárnutím pokožky, omezuje poškození buněčné DNA, obnovuje kyselý ochranný plášť a zklidňuje stresovanou pokožku. Díky širokopásmovým filtrům proti UVA a UVB nejnovější generace chrání přípravek SUN PROTECT dokonce i citlivou pokožku před negativními vlivy slunce. Jeho buněčný živný roztok provlhčuje a zvyšuje pružnost pokožky. Genistein, biomimetická aktivní látka, omezuje již vzniklá poškození DNA následkem ultrafialového záření a chrání pokožku před novým poškozením. Nanášejte ráno a znovu po koupání. Tento ošetřující opalovací přípravek se nelepí ani při opalování, ani při práci nebo sportování ve volné přírodě. Zásluhou kombinace chemických a fyzikálních ochranných filtrů proti slunci je tento krém ideálním i pro děti. Na mírně bělavé textuře na kůži snadno poznáte, kde je krém již nanesen a kde tato ochrana zatím chybí. Každé 2 hodiny opalovací krém naneste znovu.

16 DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions DR. KITZINGER SKIN CARE - PŘEHLED ZÁKLADNÍCH POJMů ACETYL HEXAPEPTID- : Kosmetologická alternativa pro Botulinum Toxin A. Účinná látka proti stárnutí vyhlazuje vrásky uvolněním svalstva. ANTIOXIDANT: Chrání před agresivními molekulami jako např. volnými radikály tím, že eliminuje oxidační procesy (mj. reakce s kyslíkem, lat. Oxygenium). BETA GLUKAN: Účinný antioxidant, který přebírá práci již poškozených imunitních buněk a chrání před dalším poškozením ultrafialovým zářením. Zvyšuje vlhkost a pružnost pokožky. BIOLOGICKY DOSTUPNÝ: Takové množství účinné látky, které pokožka, příp. tělo skutečně přijme a použije pro látkovou výměnu, označuje výzkum jako biologicky dostupné. BIOMIMETICKÉ AKTIVNÍ LÁTKY: Přebírají aktivně funkci v životě kožní buňky. Nenahrazují chybějící substanci pouze pasivně, ale mohou vyrovnávat poruchy funkce. BIOMIMETIKA: Zkoumá strukturu a samoorganizaci biologických systémů. Procesy přírody je možné převést do inovativních technologií. DERMAKOSMETIKA: Péče o pokožku na základě poznatků moderního lékařství. EKTOIN: Biomimetické povzbuzení imunity. Součást mikroorganizmů, které zůstávají vitální za extrémních podmínek. FYTOHORMONY: Přebírají biomimetickou cestou aktivitu lidských hormonů, např. estrogenu. Rostlinného původu. GALENIKA: Vyvíjí formy podávání účinných látek, které jsou z farmaceutického pohledu optimální. GENISTEIN: Fytoestrogen, např. ze sóji. Chrání před ultrafialovým zářením, prokazatelně omezuje poškození DNA. Napodobuje biomimeticky účinek hormonu estrogenu. GERANYLGERANYLPROPANOL: Klíčový lipid v biomimetickém komplexu Juvinity. Důležitý pro mladistvé fungování buněk. IZOFLAVONY: Rostlinné antioxidanty, které prokazatelně pronikají do pokožky. Optimálně biologicky dostupné. JUVINITY : Biomimetický komplex Anti-Damage, který prodlužuje životnost kožních buněk a chrání vlastní buněčnou produkci energie. LIPIDOVÝ STIMULÁTOR: Pro pružnou pokožku. Povzbuzuje enzymy k tvorbě lipidů (tuků) a brání jejich odbourávání. OVOCNÉ KYSELINY: Uvolňují zrohovatělou kůži, zvyšují hustotu pokožky. Přiznává se jim maximální účinek proti stárnutí. PANTENOL: Stabilní forma vitamínu B5. Podporuje hojení ran, je protizánětlivý, protidráždivý a uklidňuje svědění. Pokožka může lépe zadržovat vlhkost. PĚSTOVÁNÍ BUNĚK: Získávání nové kůže", např. na transplantace po popáleninách. Na základě paralel se stárnutím pokožky motor výzkumu zaměřeného na stárnutí pokožky. POLYMEROVÁ SÍŤ: Řetězce molekul, které se při navlhčení spojují ve stabilní, pružnou ochrannou síť. SÉRUM: Koncentrovaná intenzivní péče proti stárnutí s galenicky mimořádně náročným složením. STÁRNUTÍ KŮŽE: Přirozený proces, podobný popálení ve zpomaleném tempu. Tzv. stárnutí vlivem životního prostředí je možné až do 75 % aktivně ovlivňovat. VÝTAŽEK Z MYRHY: Intenzivní, přírodní, biomimetický lipidový stimulátor.

17 1106/1 CZ Více informací o této sérii na ošetřování pokožky najdete na Dr. Kitzinger Health Care GmbH Wasagasse 6/ Vienna Austria

Sensi Plus+ řada pro citlivou až přecitlivělou reaktivní pleť

Sensi Plus+ řada pro citlivou až přecitlivělou reaktivní pleť Sensi Plus+ řada pro citlivou až přecitlivělou reaktivní pleť 1200 - Čistící mléko HYDRASILK Velmi jemné čistící mléko s uklidňujícími a vyrovnávajícími, pečujícími složkami pro citlivou a podrážděnou

Více

CENÍK COLOSTRUM. Colostrum ESSENS. Cena: 695,00 Kč. Sprchový gel s colostrem 200 ml. Cena: 120,00 Kč

CENÍK COLOSTRUM. Colostrum ESSENS. Cena: 695,00 Kč. Sprchový gel s colostrem 200 ml. Cena: 120,00 Kč CENÍK COLOSTRUM Colostrum ESSENS Charakteristika: Doplněk stravy COLOSTRUM obsahuje bovinní colostrum. Bovinní colostrum (mlezivo) je první mléko produkované mléčnými žlázami po porodu. Colostrum je cenné

Více

Golden Skin:luxusní řada se zlatem a kaviárem

Golden Skin:luxusní řada se zlatem a kaviárem Golden Skin:luxusní řada se zlatem a em Firma Etre Belle přináší po několikaletém výzkumu jedinečnou a novou kosmetickou řadu výrobků GOLDEN SKIN CAVIAR, kterou bychom Vám rádi představili. Nová GOLDEN

Více

OBJEVTE SÍLU ALOE. Kolekce Aloe Vera OTÁZKY A ODPOVĚDI

OBJEVTE SÍLU ALOE. Kolekce Aloe Vera OTÁZKY A ODPOVĚDI OBJEVTE SÍLU ALOE Co je kolekce Aloe Vera? Kolekce Aloe Vera je vysoce kvalitní kosmetika s jemným složením, vytvořená na základě certifikované aloe, která poskytuje komplexní péči všem typům pleti, včetně

Více

P É Č E O R U C E K R Á S N É R U C E

P É Č E O R U C E K R Á S N É R U C E P É Č E O R U C E K R Á S N É R U C E N Y M P H A E A P É Č E O R U C E Nymphaea Hand Care je ideální série, pro intenzivní péči o pokožku a regeneraci rukou a nehtů. Díky vysoce kvalitním výživným látkám

Více

Hyaluronová řada. podpírá / vyhlazuje / zpevňuje

Hyaluronová řada. podpírá / vyhlazuje / zpevňuje Hyaluronová řada podpírá / vyhlazuje / zpevňuje Péče o pleť s kyselinou hyaluronovou Denní a noční krém Quicklift Denní a noční sérum Oční krém Quicklift Oční sérum Kyselina hyaluronová Obsah kyseliny

Více

Představujeme rituál péče o pleť Ecollagen. Viditelně mladší pleť již ve 4 krocích

Představujeme rituál péče o pleť Ecollagen. Viditelně mladší pleť již ve 4 krocích Představujeme rituál péče o pleť Ecollagen Viditelně mladší pleť již ve 4 krocích 35 + Pro každý typ pleti Alain Mavon, PhD, Ředitel Institutu výzkumu pleti Oriflame O fenoménu rostlinných kmenových buněk

Více

CLEANSING čištění a peeling pokožky

CLEANSING čištění a peeling pokožky CLEANSING čištění a peeling pokožky CLEANSING čištění a peeling pokožky DOKONALE ODSTRANÍ VEŠKERÉ NEČISTOTY A ZAJISTÍ PLETI SPRÁVNOU OBNOVU Důkladné, každodenní čištění a správně zvolené čistící produkty

Více

UKLIDŇUJÍCÍ SYMBOL DOBY. Mimické vrásky znamenají pro někoho nejhezčí symbol zrání, pro mnohé další jsou však nemilým svědkem času.

UKLIDŇUJÍCÍ SYMBOL DOBY. Mimické vrásky znamenají pro někoho nejhezčí symbol zrání, pro mnohé další jsou však nemilým svědkem času. UKLIDŇUJÍCÍ SYMBOL DOBY SEROX by LR Mimické vrásky znamenají pro někoho nejhezčí symbol zrání, pro mnohé další jsou však nemilým svědkem času. SEROX BY LR je inovativní produkt péče o pleť k optické redukci

Více

Obsah CEROMONE. Strana

Obsah CEROMONE. Strana [Zadejte text.] Obsah Strana 1. Obsah 2 2. Jak fungují 3-4 3. Sérum na zpevnění pleti 5 4. Pleťová voda proti stárnutí 6 5. Krém proti stárnutí 7 6. Ampule hydraminu 8 7. Esenciální liftingová pleťová

Více

Kolekce pro péči o tělo

Kolekce pro péči o tělo Kolekce pro péči o tělo Co je kolekce Triumph of Orchids? Triumph of Orchids je kolekce vysoce kvalitních produktů zaměřených na péči o obličej a tělo, které mimo jiné obsahují vzácnou složku výtažek z

Více

ABSOLUTE ÚČINKY. čistý.účinný.inovativní. Copyright NORA BODE Germany

ABSOLUTE ÚČINKY. čistý.účinný.inovativní. Copyright NORA BODE Germany ÚČINKY čistý.účinný.inovativní. řešení problému pro každý typ kůže Kůže každého člověka má individuální potřeby a vyžaduje individuální režim péče pro získání optimálních výsledků. Někdy není dostačující

Více

ZBOŽÍ 2016 prodáváme zboží značek:

ZBOŽÍ 2016 prodáváme zboží značek: www.citoplast.cz ZBOŽÍ 2016 prodáváme zboží značek: a phytokomplexem ze sedmi přírodních extraktů. Navštivte náš e-shop na : Hyaluronový noční krém Hydratační noční krém s kyselinou hyaluronovou a phytokomplexem

Více

Střední odborné učiliště Domažlice. Použití olejů v kosmetice. Vytvořeno dne 16. 11. 2013

Střední odborné učiliště Domažlice. Použití olejů v kosmetice. Vytvořeno dne 16. 11. 2013 Číslo projektu Číslo materiálu Název školy Ročník Vzdělávací oblast Vzdělávací obor Tématický okruh Téma Jméno autora CZ.1.07./1.5.00/34.0639 VY_52_INOVACE_04.12 Střední odborné učiliště Domažlice 2. ročník

Více

B O D Y C A R E P É Č E O C E L É T Ě L O

B O D Y C A R E P É Č E O C E L É T Ě L O B O D Y C A R E P É Č E O C E L É T Ě L O L O T U S S I Z E P É Č E O T Ě L O Základem obsahu Lotus Size Body Care od Catherine je Shea butter a vysoce kvalitní přírodní oleje především z kokosu, proteiny

Více

Pro ženy, které si chtějí zachovat svoji krásu bez zásahu skalpelu a zpomalit stárnuti.

Pro ženy, které si chtějí zachovat svoji krásu bez zásahu skalpelu a zpomalit stárnuti. Pro ženy, které si chtějí zachovat svoji krásu bez zásahu skalpelu a zpomalit stárnuti. Být mladá a krásná tak dlouho, jak je to možné - sen a touha každé ženy. Bohužel ani mládí nezaručuje dobrý vzhled.

Více

EYE ZONE Unikátní oční péče. Jedinecná ˇ inspirace. PHYRIS Skin Care Concept. PHYRIS je pro každého, kdo ocení výjimečnou a individuální péči o pleť.

EYE ZONE Unikátní oční péče. Jedinecná ˇ inspirace. PHYRIS Skin Care Concept. PHYRIS je pro každého, kdo ocení výjimečnou a individuální péči o pleť. Jedinecná ˇ inspirace PHYRIS je pro každého, kdo ocení výjimečnou a individuální péči o pleť. PHYRIS jedinečná inspirace, maximální výsledky. PHYRIS Skin Care Concept Fáze 1 ČIŠTĚNÍ Fáze 2 AKTIVACE Fáze

Více

Kosmetická řada s obsahem medu.

Kosmetická řada s obsahem medu. Kosmetická řada s obsahem medu. Všechny výrobky v této řadě obsahují pravý včelí med. Díky obsahu účinných antioxidantů, jako vitamín E, resveratrol a jiné, chrání pleť vlivem volných radikálů před vznikem

Více

Začínáme v 19.30 Přednáší Soňa Navrátilová

Začínáme v 19.30 Přednáší Soňa Navrátilová Začínáme v 19.30 Přednáší Soňa Navrátilová pleťové masky obsah Co je to kosmeceutika proč používat masky Proč má tiande tolik masek Členění masek Jak je správně používat Co je to kosmeceutika? Spojuje

Více

KYSELINA HYALURONOVÁ PRVNÍ POMOC ZDRAVÁ A HYDRATOVANÁ PLEŤ. PRO JEMNÉ VRÁSKY ZPŮSOBENÉ DEHYDRATACí

KYSELINA HYALURONOVÁ PRVNÍ POMOC ZDRAVÁ A HYDRATOVANÁ PLEŤ. PRO JEMNÉ VRÁSKY ZPŮSOBENÉ DEHYDRATACí ZDRAVÁ A HYDRATOVANÁ PLEŤ KYSELINA HYALURONOVÁ NEJNOVĚJŠÍ AKTUALIZovaná verze PRVNÍ POMOC PRO JEMNÉ VRÁSKY ZPŮSOBENÉ DEHYDRATACí Nové senzační hyaluronové sérum Nové senzační hyaluronové sérum První pomoc

Více

NEOSTRATA. Katalog produktů. Gray line Blue line Green line

NEOSTRATA. Katalog produktů. Gray line Blue line Green line NEOSTRATA Katalog produktů Gray line Blue line Green line 17 Gray line Blue line Green line NEOSTRATA světově známá americká společnost zabývající se výzkumem a výrobou kosmetických přípravků na bázi ovocných

Více

Jmenuji se Eva Plechatá v oboru kosmetických služeb působím již více jak 15 let, zabývám se hlavně celkovým ošetřením obličejem, krku a dekoltu.

Jmenuji se Eva Plechatá v oboru kosmetických služeb působím již více jak 15 let, zabývám se hlavně celkovým ošetřením obličejem, krku a dekoltu. Jmenuji se Eva Plechatá v oboru kosmetických služeb působím již více jak 15 let, zabývám se hlavně celkovým ošetřením obličejem, krku a dekoltu. OŠETŘENÍ VŠECH TYPŮ PLETI TERAPIE LASEREM MIKROMASÁŽ OČNÍHO

Více

300 000 CLEANSING POWDER

300 000 CLEANSING POWDER 300 000 CLEANSING POWDER extra jemný prášek na čištění pleti příjemná vůně, jednoduchá aplikace hebké krémovité složení při kombinaci s vodou dodává pokožce svěží a jemný pocit praktické dávkování zaručí

Více

+MADE IN GERMANY FLOWTOX COSMETICS PRODUKTE 2012/2013

+MADE IN GERMANY FLOWTOX COSMETICS PRODUKTE 2012/2013 +MADE IN GERMANY FLOWTOX COSMETICS PRODUKTE 2012/2013 FLOWTOX COSMETICS Deniz Kaya Hans Ludwig Piller B aris Bulut made in germany. Pocit svěžesti je vždy s vámi! Flowtox Cosmetics "čas je relativní"

Více

Prémiová péče o pokožku a duši

Prémiová péče o pokožku a duši Prémiová péče o pokožku a duši Harmonicky navržený systém pro citlivou a namáhanou pokožku. Prémiová řada parametry Kód Produkt Obsah Prodejní jednotka Množství v kartonu 2101601 Šampón 250 ml 1 lahev

Více

Dr. Honney kosmetická řada s obsahem medu.

Dr. Honney kosmetická řada s obsahem medu. Dr. Honney kosmetická řada s obsahem medu. Všechny výrobky v této řadě obsahují pravý včelí med. Díky obsahu účinných antioxidantů, jako vitamín E, resveratrol a jiné, chrání pleť vlivem volných radikálů

Více

BIOPEPTIDY PŘELOM V OBLASTI KOSMETOLOGIE

BIOPEPTIDY PŘELOM V OBLASTI KOSMETOLOGIE BIOPEPTIDY PŘELOM V OBLASTI KOSMETOLOGIE Již přes 10 let vědci WellU provádějí výzkum v oblasti získávání aktivních látek z vybraných druhů sladkovodních ryb. Zpočátku se soustředili na biologicky aktivní

Více

Nanokorektory v akci. Lepší a levnější než plastika, injekce a další invazivní zásahy do organizmu navíc naprosto bezpečné.

Nanokorektory v akci. Lepší a levnější než plastika, injekce a další invazivní zásahy do organizmu navíc naprosto bezpečné. Nanokorektory v akci Lepší a levnější než plastika, injekce a další invazivní zásahy do organizmu navíc naprosto bezpečné. Nanokorektory všeobecně NANO CORRECTOR je mnohonásobně účinnější než konvenční

Více

NOVINKA ACTIVE REPAIR CESTA K SILNÝM ZÁKLADŮM PLETI

NOVINKA ACTIVE REPAIR CESTA K SILNÝM ZÁKLADŮM PLETI NOVINKA CESTA K SILNÝM ZÁKLADŮM PLETI Jana Golejová Beauty Therapist Institut krásy Jako za kosmetičkou za mnou často přicházejí ženy právě ve chvíli, když si na své tváři všimnou první změny způsobené

Více

CENÍK KOSMETIKA. nohy pod kolena 190,- nohy nad kolena 200,- ruce celé 220,- podpaží 100,- třísla 140,-

CENÍK KOSMETIKA. nohy pod kolena 190,- nohy nad kolena 200,- ruce celé 220,- podpaží 100,- třísla 140,- CENÍK KOSMETIKA MALÉ ÚPRAVY V OBLIČEJI barvení obočí 60,- úprava obočí 60,- barvení + úprava oboč 100,- barvení řas 80,- depilace nad horním rtem 50,- depilace v obličeji 90,- DEPILACE VOSKEM nohy pod

Více

Tipy pro opalování přípravky Keenwell

Tipy pro opalování přípravky Keenwell Značka Keenwell je na trhu od roku 1972, kdy se etablovala coby ideální spojení mezi nejnovějšími vědeckými poznatky a luxusem. Oblíbené a mimořádně ceněné produkty nabízejí výjimečné výsledky. Vaše pleť

Více

Detoxikační a obnovující kůra pro obličej a krk

Detoxikační a obnovující kůra pro obličej a krk Detoxikační a obnovující kůra pro obličej a krk Záznam přednášky Autor Soňa Navrátilová www.tiandeservis.cz Smysl a cíl : Hlavním cílem této kůry je obnovení funkci pokožky a příprava na letní sezónu.

Více

LIFTACTIV RETINOL HA NOČNÍ

LIFTACTIV RETINOL HA NOČNÍ Rok 2010.. LIFTACTIV RETINOL HA NOČNÍ Komplexní korektivní péče proti vráskám. Složení inspirováno poslední generací injekčního vyplnění vrásek. Složení inspirováno korektivní dermatolgií 3 KRÁT VÍCE KYSELINY

Více

DOMÁCÍ PÉČE SALÓNNÍ OŠETŘENÍ ČIŠTĚNÍ PLETI

DOMÁCÍ PÉČE SALÓNNÍ OŠETŘENÍ ČIŠTĚNÍ PLETI Značka Keenwell je na trhu od roku 1972, kdy se etablovala coby ideální spojení mezi nejnovějšími vědeckými poznatky a luxusem. Oblíbené a mimořádně ceněné produkty nabízejí výjimečné výsledky. Vaše pleť

Více

NOVINKA LAVERA PŘÍRODNÍ PÉČE O PLEŤ

NOVINKA LAVERA PŘÍRODNÍ PÉČE O PLEŤ NOVINKA LAVERA PŘÍRODNÍ PÉČE O PLEŤ Profesionální výrobky pro každý typ pleti 100% přírodní S certifikátem NATRUE Nová pleťová péče od lavery má vylepšené složení, přináší moderní receptury plné luxusních

Více

!!!!!!!!!! NOVINKA!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!! NOVINKA!!!!!!!!!! BYAS SENSATION Natural Face Contouring Discover a new you Dnešní moderní technologie umožňují pro omlazení pleti dosáhnutí optimálního výsledku jemným a šetrným způsobem k pokožce a tkáním. Na vrcholu

Více

BASIC řada ALOE VERA-péče o smíšenou pleť v každém věku (Péče s aloe vera a mořskými řasami)

BASIC řada ALOE VERA-péče o smíšenou pleť v každém věku (Péče s aloe vera a mořskými řasami) BASIC řada ALOE VERA-péče o smíšenou pleť v každém věku (Péče s aloe vera a mořskými řasami) 3127 AV jemně čistící mléko Jemné čistící mléko, nenarušuje přirozené ph pokožky. Určené pro salonní nebo každodenní

Více

Koncentrované Anti-aging sérum pro péči o obličej a krk. Sérum aktivuje

Koncentrované Anti-aging sérum pro péči o obličej a krk. Sérum aktivuje Koncentrované Anti-aging sérum pro péči o obličej a krk. Sérum aktivuje regeneraci hlubokých vrstev pleti, vyplňuje hluboké i mimické vrásky a zabraňuje tvorbě nových. Výsledky jsou ihned vidět ve zpevnění,

Více

www.msa-medical.cz Katalog vybraných skladových produktů Kosmetika a fyzioterapie

www.msa-medical.cz Katalog vybraných skladových produktů Kosmetika a fyzioterapie Katalog vybraných skladových produktů www.msa-medical.cz Kosmetika a fyzioterapie Objednávky e-mail: sklad@msa-medical.cz Objednávky tel.: +420 543 331 042 Objednávky fax: +420 543 216 345 Konzultace/poradenství:

Více

IN TACT. okamžitě viditelným účinkem

IN TACT. okamžitě viditelným účinkem IN TACT Light Skinsnižuje poruchy pigmentaces okamžitě viditelným účinkem OBSAH Strana INTACT 1. Obsah 2 2. Princip přípravků INTACT Light Skin 3 3. Přípravky INTACT Light Skin 3.1. INTACT Light Skin Cream

Více

TIME PROTECTOR CLASSIC

TIME PROTECTOR CLASSIC Vážené dámy, vážení pánové, v březnovém newsletteru se zaměříme na jeden z nejdůležitějších úkonů péče o pleť ČIŠTĚNÍ. Znáte správný postup, jak pleť opravdu důkladně vyčistit? Jen pro pořádek, pojďme

Více

SUCHÁ A DEHYDRATOVANÁ PLEŤ

SUCHÁ A DEHYDRATOVANÁ PLEŤ SUCHÁ A DEHYDRATOVANÁ PLEŤ Problémy se suchou a dehydratovanou pletí postihuje vysoké procento žen. Následující článek uvádí v přehledné formě návody, jak suché pleti předcházet, a současně, jakým způsobem

Více

Vytvořte si svůj jedinečný pocit z čisté pleti

Vytvořte si svůj jedinečný pocit z čisté pleti Vytvořte si svůj jedinečný pocit z čisté pleti Fáze 1 ČIŠTĚNÍ Optimální výsledky dosáhnete pouze každodenním čištěním pleti. Fáze 2 AKTIVACE SOMI unikátní srdce od Phyris. Vaše eso v rukávu. Aktivuje pleťové

Více

Energy serie-vitamínová řada pro unavenou pleť

Energy serie-vitamínová řada pro unavenou pleť Energy serie-vitamínová řada pro unavenou pleť 3268Čistící mléko ENERGY Charakteristika přípravku Lehké osvěžující pleťové mléko, zvláště vhodné pro jarní a letní období. Obsah přírodního vitamínu C podporuje

Více

CHLADIVÝ HYDRATAČNÍ GEL-KRÉM OSVĚŽUJÍCÍ SPRCHOVÝ/KOUPELOVÝ GEL

CHLADIVÝ HYDRATAČNÍ GEL-KRÉM OSVĚŽUJÍCÍ SPRCHOVÝ/KOUPELOVÝ GEL JE NEJVYŠŠÍ ČAS POSTARAT SE I O POKOŽKU TĚLA! DEJTE VAŠÍ KŮŽI POCÍTIT ÚŽASNÉ PĚSTÍCÍ ÚČINKY A VYBERTE SI, ZDA NAVÍC BUDE VONĚT PO LIMETKÁCH, MANDLÍCH, OLIVÁCH, SVĚŽÍMI TÓNY NEBO KOKOSEM! NÁŠ TIP NA DÁREK,

Více

BABOR NEWSLETTER ČERVEN 2014

BABOR NEWSLETTER ČERVEN 2014 BABOR NEWSLETTER ČERVEN 2014 ČERVEN VE ZNAMENÍ NOVINEK Z ŘADY DOCTOR BABOR V červnu si Vás dovolujeme seznámit s unikátními novinkami z řady DOCTOR BABOR. Tentokrát si ve Výzkumných a inovativních laboratořích

Více

BIO ACTIVE. Koncentrovaná aktivní séra KOKTEJL KRÁSY NA MÍRU

BIO ACTIVE. Koncentrovaná aktivní séra KOKTEJL KRÁSY NA MÍRU BIO ACTIVE Koncentrovaná aktivní séra CO JSOU BIO ACTIVE? aktivní séra získaná z přírodních zdrojů, jako jsou rostliny, ovoce, květiny či moře jsou až z 98 % přírodního složení vysoká koncentrace aktivních

Více

Sérum lifting définition paupiéres Uplifting serum eyelids definition

Sérum lifting définition paupiéres Uplifting serum eyelids definition Sérum lifting définition paupiéres Uplifting serum eyelids definition Oči jsou okna do duše. CO ŽENY ZNEPOKOJUJE MEZI VŠEMI PROBLÉMY NAŠÍ PLETI, JSOU 2, KTERÉ PŘICHÁZEJÍ NEJDŘÍVE* A TO PROBLÉMY V OKOLÍ

Více

Souprava multivitamínových přípravků Normální až suchá pokožka

Souprava multivitamínových přípravků Normální až suchá pokožka Souprava multivitamínových přípravků Normální až suchá pokožka #0901 Multivitamínový čistící přípravek normální až suchá Bohatá jemně čistící emulze s obsahem sladké mandle a jojoby odstraňuje make-up,

Více

KOSMETIKA PROGRAMY PÉČE O PLEŤ DARPHIN. OŠETŘENÍ EXPRESNÍ (45 min)

KOSMETIKA PROGRAMY PÉČE O PLEŤ DARPHIN. OŠETŘENÍ EXPRESNÍ (45 min) KOSMETIKA PROGRAMY PÉČE O PLEŤ DARPHIN OŠETŘENÍ EXPRESNÍ (45 min) Expresní ošetření Odstranění nedostatků a nerovností pleti, pleť je ozdravená, jemná a projasněná - analýza pleti, odlíčení, peeling, sérum,

Více

Unique Inspiration. Vytvořte si svůj jedinečný pocit z čisté pleti. Pro každého kdo preferuje individuální péči.

Unique Inspiration. Vytvořte si svůj jedinečný pocit z čisté pleti. Pro každého kdo preferuje individuální péči. Unique Inspiration Pro každého kdo preferuje individuální péči. Značka Phyris představuje jedinečnou kosmetickou péči pro Váš salon a Vaše klientky. Phyris komplexní péči o pleť neleznete v kosmetických

Více

DROGERIE. SPOLPHARMA, s.r.o. Katalog výrobků. Compactní prací prostředky. www.spolpharma.com. Merkur Compact Automat

DROGERIE. SPOLPHARMA, s.r.o. Katalog výrobků. Compactní prací prostředky. www.spolpharma.com. Merkur Compact Automat SPOLPHARMA, s.r.o. Katalog výrobků DROGERIE Compactní prací prostředky Compact Automat Dávkujete méně, ale vyperete stejné množství prádla. univerzální prací prostředek pro praní bílého i barevného prádla

Více

Ručně balená přírodní kosmetika Bohemia Natur. Sprchové gely Bohemia Natur

Ručně balená přírodní kosmetika Bohemia Natur. Sprchové gely Bohemia Natur Ručně balená přírodní kosmetika Bohemia Natur Nová řada ručně balených kosmetických produktů vyráběných dle tradičních receptur, které jsou obohaceny o extrakty bylin, citrusů či o minerály. Atraktivním

Více

Salon Táňa Kmenta Křenová 290/8, 602 00 Brno M / +420 775 658 083, E / salon@daneckova.cz PO-PÁ 9:00-17:00

Salon Táňa Kmenta Křenová 290/8, 602 00 Brno M / +420 775 658 083, E / salon@daneckova.cz PO-PÁ 9:00-17:00 Salon Táňa Kmenta Křenová 290/8, 602 00 Brno M / +420 775 658 083, E / salon@daneckova.cz PO-PÁ 9:00-17:00 P leťová kosmetika pro ženu, která chce jen to nejlepší a ví, jak cenná je její krása. Holandská

Více

Innova Péče INDOLA. JE TO O VÁS

Innova Péče INDOLA. JE TO O VÁS Innova Péče Innova je inovativní značka, která zahrnuje jak péči tak styling ve světě profesionálních výrobku Indola Innova soft science receptura je založená na unikátní technologii VIP (Vitamin Injection

Více

ANTI AGING OTÁZKY A ODPOVĚDI ČASTO KLADENÉ OTÁZKY K PRODUKTŮM LR ANTI AGING

ANTI AGING OTÁZKY A ODPOVĚDI ČASTO KLADENÉ OTÁZKY K PRODUKTŮM LR ANTI AGING ANTI AGING OTÁZKY A ODPOVĚDI ČASTO KLADENÉ OTÁZKY K PRODUKTŮM LR ANTI AGING Obsah I. Jaký účinek mají produkty proti stárnutí? S 4 II. Čím jsou LR produkty proti stárnutí výjimečné? S 4 III. PowerLIFT

Více

BIOEVOLUTION MESO RE-VITAL mikrojehlová mezoterapie

BIOEVOLUTION MESO RE-VITAL mikrojehlová mezoterapie - Nová metoda mikrojehlové mezoterapie. Mimořádně efektivní ošetření pro komplexní regeneraci a omlazení pokožky Meso Re-Vital koncept - umožňuje zavedení účinných látek do hlubších vrstev kůže - přesně

Více

ELIXÍR KRÁSY PRO UNAVENOU PLEŤ

ELIXÍR KRÁSY PRO UNAVENOU PLEŤ SLUNÍČKO A VAŠE KŮŽE MOHOU BÝT PŘÁTELÉ! při dodržení správných zásad Informujte se o správném použití UV filtrů a ochraně kůže proti slunečnímu záření. Zabráníte tak poškození kůže, ztrátě hydratace, vzniku

Více

Kolekce pro péči o tělo

Kolekce pro péči o tělo Kolekce pro péči o tělo Co je kolekce Triumph of Orchids? Triumph of Orchids je kolekce vysoce kvalitních produktů zaměřených na péči o obličej a tělo, které mimo jiné obsahují vzácnou složku výtažek z

Více

Micelární odličovací voda MICELLAR LOTION. FM GROUP Polska

Micelární odličovací voda MICELLAR LOTION. FM GROUP Polska Micelární odličovací voda MICELLAR LOTION ß-GLUCAN ACTIVE COLLECTION Hydratační pleťový krém Vhodný pro všechny typy pleti, bez ohledu na věk. Pro každodenní použití, ráno i večer. Hypoalergenní. Ovesný

Více

Katalog produktů. Gray line Blue line Green line NeoCeuticals line

Katalog produktů. Gray line Blue line Green line NeoCeuticals line Katalog produktů Gray line Blue line Green line NeoCeuticals line Gray line Blue line Green line NeoCeuticals line NEOSTRATA světově známá americká společnost zabývající se výzkumem a výrobou kosmetických

Více

KATALOG KOSMETIKY. www.vitaminy-mineraly.cz

KATALOG KOSMETIKY. www.vitaminy-mineraly.cz KATALOG KOSMETIKY 2011 www.vitaminy-mineraly.cz CureTouch Terapeutická péče pro každý Váš den ALOE VERA...strana 4 a 5 bylinné mléko, pleťový krém Není to jen obyčejná kůže. Je to nádherný a neuvěřitelně

Více

POWER HYALURONIC. HYDRODYNAMICKÉ OŠETŘENÍ 100% ULTRAHYDRATAČNÍ * Kyselina hyaluronová + aktivátor aquaporinů

POWER HYALURONIC. HYDRODYNAMICKÉ OŠETŘENÍ 100% ULTRAHYDRATAČNÍ * Kyselina hyaluronová + aktivátor aquaporinů POWER HYALURONIC HYDRODYNAMICKÉ OŠETŘENÍ 100% ULTRAHYDRATAČNÍ * Kyselina hyaluronová + aktivátor aquaporinů * Kosmetické ošetření. Klinicky testováno. 20 dobrovolnic. HA DYNAMIC PROFESIONÁLNÍ PROGRAM

Více

Výhradní distribuce v České a Slovenské republice: MYONE s.r.o., Prosecká 412/74, 190 00 Praha 9 - Prosek info@paulmitchell.cz, tel.

Výhradní distribuce v České a Slovenské republice: MYONE s.r.o., Prosecká 412/74, 190 00 Praha 9 - Prosek info@paulmitchell.cz, tel. the experience Výhradní distribuce v České a Slovenské republice: MYONE s.r.o., Prosecká 412/74, 190 00 Praha 9 - Prosek info@paulmitchell.cz, tel.: +420 728 96 99 76, www.paulmitchell.cz, www.facebook.com/paulmitchellczsk

Více

Kosmetické ošetření základní cca 1 hodinu 560,-Kč,( 1,5 h 650,-Kč)

Kosmetické ošetření základní cca 1 hodinu 560,-Kč,( 1,5 h 650,-Kč) Kosmetické ošetření základní cca 1 hodinu 560,-Kč,( 1,5 h 650,-Kč) Odlíčení Změkčení pleti Úprava obočí (základní) Vyčištění pleti hloubkové - ultrazvukovou špachtlí (10-15min) Dočištění pleti- peeling

Více

Nové produkty KATALOG VŮNÍ 2015

Nové produkty KATALOG VŮNÍ 2015 Nové produkty KATALOG VŮNÍ 2015 PĚNA NA ČIŠTĚNÍ PLETI Facial cleansing foam 150 ml 1 260,00 /1 l Jemná, ale účinná ideální pro každodenní péči! Odstraňuje make-up a nečistoty a vaše pokožka zůstává svěží,

Více

Poslední řešení pro extrémně zničené vlasy

Poslední řešení pro extrémně zničené vlasy Poslední řešení pro extrémně zničené vlasy Jak rozpoznáme zničené vlasy? Příznaky: Vlasy jsou matné, bez formy a velmi těžko se rozčesávají Vlas je velmi porézní Jsou velmi suché a na omak drsné Vlasům

Více

Střední odborné učiliště Domažlice. Mastná pleť

Střední odborné učiliště Domažlice. Mastná pleť Číslo projektu Číslo materiálu Název školy Ročník Vzdělávací oblast Vzdělávací obor Tématický okruh Téma Jméno autora CZ.1.07./1.5.00/34.0639 VY_52_INOVACE_04.04 Střední odborné učiliště Domažlice 2.ročník

Více

Belleza Salone www.bellezasalone.cz

Belleza Salone www.bellezasalone.cz Belleza Salone www.bellezasalone.cz PŘÍSTROJOVÁ OŠETŘENÍ Veškeré ceny jsou uvedeny s DPH a určeny dle spotřeby materiálu a náročnosti provedení. Cenu Vám rádi spočítáme na přání ještě před provedením úkonu.

Více

DANDRUFF. control S obsahem kyseliny salicylové a pyrithionu zinku. Odstraňuje lupy Zklidňuje podráždění Zmírňuje zarudnutí

DANDRUFF. control S obsahem kyseliny salicylové a pyrithionu zinku. Odstraňuje lupy Zklidňuje podráždění Zmírňuje zarudnutí DANDRUFF control S obsahem kyseliny salicylové a pyrithionu zinku Pro zdravou vlasovou pokožku bez lupů Odstraňuje lupy Zklidňuje podráždění Zmírňuje zarudnutí Představujeme CAVIAR CLINICAL DANDRUFF CONTROL

Více

NADČASOVÁ KRÁSA INOVACE. Komplexní systematická péče + řešení kožních problémů

NADČASOVÁ KRÁSA INOVACE. Komplexní systematická péče + řešení kožních problémů NADČASOVÁ KRÁSA INOVACE Komplexní systematická péče + řešení kožních problémů INOVACE: UNIKÁTNÍ SPOJENÍ DVOU ZÁKLADNÍCH KOSMETOLOGICKÝCH SMĚRŮ Komplexní systematická péče exfoliace (peeling) čištění tonizace

Více

CELLULITIS účinně proti celulitidě konečně!!! gel

CELLULITIS účinně proti celulitidě konečně!!! gel Herbamedicus, s.r.o. CELLULITIS účinně proti celulitidě konečně!!! gel unikátní masážní přípravek pro účinné odbourávání podkožního tuku, zvýšení pevnosti a pružnosti pokožky a proti klinickým projevům

Více

Střední odborné učiliště Domažlice. Normální a smíšená pleť, typy přípravků k ošetření obličeje

Střední odborné učiliště Domažlice. Normální a smíšená pleť, typy přípravků k ošetření obličeje Číslo projektu Číslo materiálu Název školy Ročník Vzdělávací oblast Vzdělávací obor Tématický okruh Téma Jméno autora CZ.1.07./1.5.00/34.0639 VY_52_INOVACE_04.03 Střední odborné učiliště Domažlice 2.ročník

Více

Název zboží Balení Kód

Název zboží Balení Kód CLEANSING / PEELING / TONING Odličování pro individuální potřeby pleti Cleansing Water Odličovač 3 v 1 Purigel jemný odličovací gel Cleansing Milk jemné čistící mléko Eye Make-up Remover bezolejový odličovač

Více

Uvidíš. Pocítíš. Zažiješ.

Uvidíš. Pocítíš. Zažiješ. Uvidíš. Pocítíš. Zažiješ. Laurent Cristanel BeautyLine Obsah Zažiješ. Pocítíš. 2 3 Uvidíš. Ob sah Laurent Cristanel BeautyLine Nová dimenze péče o pleť 4/5 Pro každý typ pleti a všechna očekávání Anti-Aging

Více

CENÍK KOSMETICKÝCH OŠETŘENÍ

CENÍK KOSMETICKÝCH OŠETŘENÍ CENÍK KOSMETICKÝCH OŠETŘENÍ platnost od 1. 9. 2015 1. HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ PLETI (90 min.)... 450,- Odlíčení pleti, tonizace, úprava obočí, změkčení pleti napařovacím přístrojem s ozónem, mechanické čištění

Více

ČAS NA VAŠÍ STRANĚ LIFETEX RESIST

ČAS NA VAŠÍ STRANĚ LIFETEX RESIST Lifetex Resist ČAS NA VAŠÍ STRANĚ LIFETEX RESIST BOJUJTE AKTIVNĚ PROTI ČASU POZNEJTE SÍLU ODOLNÝCH VLASŮ Lifetex Resist posiluje obranyschopnost vlasů - tím jim pomáhá odolat známkám času a vám dává možnost

Více

FENOMENÁLNÍ ŘASENKA. FM GROUP MAKE UP NOVINKY jaro 2014

FENOMENÁLNÍ ŘASENKA. FM GROUP MAKE UP NOVINKY jaro 2014 FENOMENÁLNÍ ŘASENKA Jakých výsledků je možné dosáhnout s novou Řasenkou? Nová Fenomenální řasenka poskytuje fenomenální výsledky: prodlužuje, zahušťuje, přesně odděluje a natáčí řasy. Díky speciálně navrženému

Více

Dopřejte si každodenní dávku sebejistoty s Morphosis od Framesi.

Dopřejte si každodenní dávku sebejistoty s Morphosis od Framesi. VLASOVÁ PÉČE VÍTEJTE V MORPHOSIS Dopřejte si každodenní dávku sebejistoty s Morphosis od Framesi. Toto vlasové ošetření kombinuje výtažky z přírodních darů Středomoří, známé svými léčebnými účinky, s využitím

Více

podporující regeneraci a hojení poškozené, hypercitlivé a rizikové kůže.

podporující regeneraci a hojení poškozené, hypercitlivé a rizikové kůže. + Patentovaný emulzní systém podporující regeneraci a hojení poškozené, hypercitlivé a rizikové kůže. Bez věkového omezení. Pro děti již od kojeneckého věku. Jediný v Evropě! Nový, šetrný, účinný! Nahrazuje

Více

Vyplnění nasolabiálních vrásek Vyplnění nasolabiálních vrásek Vyplnění vrásek na čele Zvětšení rtů Vyplnění marionetních vrásek JE APLIKACE BOLESTIVÁ? Pokud jste citliví na bolest a obvzláště pak na ošetření

Více

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA. Srdečně Vás vítáme!

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA. Srdečně Vás vítáme! Calu. Přírodní kosmetika NIKAL s.r.o. Kotkova 710/3 669 02 Znojmo Telefon Srdečně Vás vítáme! Po více než 20 letech v profesi kosmetičky pro mě bylo důležité vyvinout jednoduchou, přirozenou a účinnou

Více

COLOR LOCK SYSTEM ZÁŘIVOST BARVY + 42% TRVÁNÍ BARVY + 47% Rozdíl mezi barvením a profesionálním barvením vlasů... je právě v linii Color Method.

COLOR LOCK SYSTEM ZÁŘIVOST BARVY + 42% TRVÁNÍ BARVY + 47% Rozdíl mezi barvením a profesionálním barvením vlasů... je právě v linii Color Method. COLOR LOCK SYSTEM Rozdíl mezi barvením a profesionálním barvením vlasů... je právě v linii Color Method. Zákazníci, kteří se rozhodli nechat si vlasy obarvit profesionálně v kadeřnictví, očekávají excelentní

Více

AHA peeling GlycoHYAL možnosti spolupráce lékař - kosmetička. Cetrum estetické dermatologie Syncare, ambulance@syncare.cz

AHA peeling GlycoHYAL možnosti spolupráce lékař - kosmetička. Cetrum estetické dermatologie Syncare, ambulance@syncare.cz Cetrum estetické dermatologie Syncare, ambulance@syncare.cz Chemický peeling AHA kyselinami představuje hraniční ošetření kůže na pomezí Kosmetického a lékařského zákroku. Zákon 356/2000 Sb. O ochraně

Více

Průvodce krásou Solutions

Průvodce krásou Solutions CA 09/07 PAGE bc Průvodce krásou Solutions Kontaktujte svoji AL/AG: Jméno a příjmení: Adresa: Telefon: Avon Cosmetics, spol. s r.o. Na Maninách 7, 70 00 Praha 7 Česká republika Zákaznický servis: tel.

Více

ALOE VERA OTÁZKY A ODPOVĚDI ČASTO KLADENÉ OTÁZKY K PRODUKTŮM LR ALOE VERA

ALOE VERA OTÁZKY A ODPOVĚDI ČASTO KLADENÉ OTÁZKY K PRODUKTŮM LR ALOE VERA ALOE VERA OTÁZKY A ODPOVĚDI ČASTO KLADENÉ OTÁZKY K PRODUKTŮM LR ALOE VERA Obsah I. Co je Aloe Vera a proč je vhodná k péči? S 4 II. Série LR Aloe Vera Čím se vyznačuje? S 4 III. Jaké existují produkty

Více

Experalta Природная лаборатория красоты

Experalta Природная лаборатория красоты Experalta Природная лаборатория красоты Vše nádherné je jedinečné. Jedinečný je vzor sněhové vločky, neopakovatelné jsou obrysy listů a tvary oblaků. Stejně neopakovatelná je pleť každé ženy. Je jedinečná

Více

V našem druhém VÁNOČNÍM TIPU vám zasíláme inspiraci na dárky pro vaše děti, vnoučata, pravnoučata, ZJEMŇUJÍCÍ TĚLOVÝ KRÉM

V našem druhém VÁNOČNÍM TIPU vám zasíláme inspiraci na dárky pro vaše děti, vnoučata, pravnoučata, ZJEMŇUJÍCÍ TĚLOVÝ KRÉM V našem druhém VÁNOČNÍM TIPU vám zasíláme inspiraci na dárky pro vaše děti, vnoučata, pravnoučata, Unikátní řada kosmetických výrobků, jež pomáhá vytvořit pevnější pouto mezi matkou a dítětem. Tyto výrobky

Více

Katalog produktů. Kosmetika a fyzioterapie

Katalog produktů. Kosmetika a fyzioterapie Katalog produktů Kosmetika a fyzioterapie I 2 I Ochranné pomůcky / Ošetřovatelství KAPITOLA V Kosmetika a fyzioterapie Ochranné pomůcky / Ošetřovatelství Kosmetika a fyzioterapie Mycí a ošetřující pěny/

Více

Obnovující péče pro létem poznamenané vlasy

Obnovující péče pro létem poznamenané vlasy Obnovující péče pro létem poznamenané vlasy Léto nám umožnilo zrelaxovat, aspoň na chvíli vypnout a dobít baterky, ale také se mohlo neblaze projevit na našich vlasech. Co s vysušenými, sluncem, mořskou

Více

ULTRA-VYŽIVUJÍCÍ KRÉM SE ZLATEM

ULTRA-VYŽIVUJÍCÍ KRÉM SE ZLATEM Vážení a milí, z vašich dotazů jasně plyne, co vás trápí - velmi často je to tvorba vrásek a suchost pokožky obličeje i těla. Není lepší čas pro investici do zdraví vaší pokožky než v prosinci, v měsíci

Více

Kolagen architekt kůže

Kolagen architekt kůže Kolagen architekt kůže Kolagenová vlákna jsou nosnou kostrou kůže. Pokud bychom navrstvili kolagenová vlákna na tloušťku 1 mm, vydržela by zatížení více než 10 kg jako provaz nebo kovové lano. Nejvyšší

Více

Zásady společnosti Medik8: nový a originální výzkum. vědecké a ověřené poznatky. bio kosmetika/ ekologické balení.

Zásady společnosti Medik8: nový a originální výzkum. vědecké a ověřené poznatky. bio kosmetika/ ekologické balení. Peelingy Společnost Medik8 je oceňovaná, mezinárodní značka přípravků péče o pokožku. Přípravky společnosti Medik8 navrhuje, vyvíjí a formuluje tým biochemiků a farmakologů ve výzkumném biotechnologickém

Více

Kosmetické prostředky s využitím prastarých, staletími osvědčených látek a současných kosmetologických technologií a poznatků.

Kosmetické prostředky s využitím prastarých, staletími osvědčených látek a současných kosmetologických technologií a poznatků. Nová řada Ad Fontés Představujeme Vám novou řadu značky La Chèvre Ad Fontes (K pramenům). Kosmetické prostředky s využitím prastarých, staletími osvědčených látek a současných kosmetologických technologií

Více

HAIR n BODY TECHNICAL INFO PROFESSIONAL BODY CARE SYSTEM

HAIR n BODY TECHNICAL INFO PROFESSIONAL BODY CARE SYSTEM HAIR n BODY HAIR n BODY je exkluzivní vlasový a tělový šampón. Chrání a zesiluje vlasy, obsahuje výtažky z aloe vera a pšeničné zárodečné bílkoviny. HAIR n BODY se používá na mytí a ošetřování vlasů a

Více

MORPHOSIS. Moderní ošetřující linie

MORPHOSIS. Moderní ošetřující linie MORPHOSIS Moderní ošetřující linie MORPHOSIS je moderní ošetřující linie, ve které jsou hlavní aktivní složkou výtažky z přírodního bohatství Středomoří. Dodává výživu a řeší problémy vlasů a vlasové pokožky.

Více

KONTAKT : PRODUKTY: Profesionální přípravky Peeling Zábaly Celulitida Strije. import a distribuce wellness a SPA kosmetiky

KONTAKT : PRODUKTY: Profesionální přípravky Peeling Zábaly Celulitida Strije. import a distribuce wellness a SPA kosmetiky fitness & wellness equipment import a distribuce wellness a SPA kosmetiky KONTAKT : Martin Strašek - Q-POWER Školní 1273, 43001 Chomutov tel.: 736 764 374 E-mail : store@powerstore.cz PRODUKTY: Profesionální

Více

PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ VLASŮ A VLASOVÉ POKOŽKY

PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ VLASŮ A VLASOVÉ POKOŽKY PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ VLASŮ A VLASOVÉ POKOŽKY NOVÁ KOMPLEXNÍ SLUŽBA VAŠEHO SALONU PROGRAM OŠETŘENÍ VLASOVÉ POKOŽKY A VLASŮ ZNÁME POŽADAVKY VAŠICH KLIENTŮ Chtějí vypadat opravdu dobře Rádi by posílili

Více

KATALOG KOSMETIKY CATALOGUE 2010

KATALOG KOSMETIKY CATALOGUE 2010 KATALOG KOSMETIKY CATALOGUE 2010 Obsah: v i t a l c a re 4 péče o normální pleť a n t i a g e c a re 8 péče o zralou pleť o i l y s k i n c a re 12 péče o mastnou pleť Cítit se krásná je naší každodenní

Více

TIME REVEAL KOMPLEXNÍ ČISTÍCÍ PŘÍPRAVEK

TIME REVEAL KOMPLEXNÍ ČISTÍCÍ PŘÍPRAVEK S příchodem posledního měsíce roku 2014 rozšiřujeme nabídku kosmetických linií TIME DYNAMICS a GOLD DYNAMICS o PĚT NOVÝCH VÝROBKŮ a DVA ZVÝHODNĚNÉ SETY + uvádíme na trh DVA zbrusu nové DEODORANTY/ANTIPERSPIRANTY.

Více