BIOMIMETICKÁ PÉČE O POKOŽKU SE SYSTÉMOVÝM PROCESOVÝM KNOW-HOW

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "BIOMIMETICKÁ PÉČE O POKOŽKU SE SYSTÉMOVÝM PROCESOVÝM KNOW-HOW"

Transkript

1 BIOMIMETICKÁ PÉČE O POKOŽKU SE SYSTÉMOVÝM PROCESOVÝM KNOW-HOW

2 DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions BIOMIMETICKÁ PÉČE O POKOŽKU SE SYSTÉMOVÝM PROCESOVÝM KNOW-HOW Pokrok lékařského výzkumu to dovoluje: Dnes je díky inovativním metodám léčení možné obnovit pokožku i po velmi tĕžkých popáleninách. Obzvláštĕ vysokému uznání se po celém svĕtĕ v této souvislosti tĕší umĕlé pěstování kožních buněk. Dr. Hugo Benito Kitzinger dává poznatky, které získal jako specialista na popáleninovou medicínu mimo jiné na oddělení pro plastickou a rekonstrukční chirurgii na Lékařské univerzitě Vídeň, k dispozici nepoškozené pokožce v kosmetologické podobě: jako biologické prostředí, které má pozitivní vliv na obnovu buněk, vytváří, příp. regeneruje přirozenou lipidovou bariéru pokožky, zlepšuje schopnost pokožky zadržovat vlhkost a trvale ji chránit před každodenními útoky volných radikálů. To všechno dokážou zvládnout galenicky náročné kombinace biologicky dostupných účinných látek, které jak je pro umělé pěstování kožních buněk nutné společně pracují stejně komplexním a přirozeným způsobem jako sama pokožka. Protože léčit pouze jednotlivé symptomy, tedy příznaky, stárnutí pokožky, je pro Dr. Huga B. Kitzingera málo. Pro svou biomimetickou péči o pokožku si proto zvolil systémový základ, který jednotlivé části neustále sleduje v souvislosti s větším celkem, jehož jsou součástí. BIOMIMETIC SKIN SOLUTIONS: Systémové procesové know-how pěstování kožních buněk z popáleninové medicíny ve spojení s nejnovějšími poznatky z interdisciplinárního biomimetického výzkumu.

3 DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions SYSTÉMOVÁ PÉČE O POKOŽKU všechny typy pokožky mastná a nečistá mastná a nečistá, normální a smíšená normální a smíšená normální a smíšená, suchá a citlivá suchá a citlivá Pro zdraví a krásu Vaší pokožky Essential Care Čištění obličeje Péče o obličej Péče o oči Péče o tělo Extended Care Vysoce účinná séra Peelingy Pleťové masky Speciální produkty Mousse 11! Cleansing Lotion!11 Toner 111 Soft 1!! Rich!1! Extra!!1 Eye 111 Body Youther 111 Serum 111 Daily Repair 111 Lipo Filler 111 Fruits 111 FruitS Plus C 111 Fruits body & face 111 Mask 11! CreMa!11 Speed Lift 111 Sun Protect Označte si systémovou péči o pokožku, která je pro vás vhodná na základě typu vaší pokožky. Označte si systémovou péči o pokožku, která je pro vás vhodná na základě typu vaší pokožky.

4 DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions Dr. Hugo B. Kitzinger Dr. Hugo Benito Kitzinger, lékař z univerzitního města Freiburgu v Breisgau, se specializoval na klinikách v Německu a v USA na plastickou a rekonstrukční chirurgii. V popáleninových centrech zkoumal procesy samoobnovy kožních buněk po popáleninách. Studoval umělé pěstování kožních buněk a rozpracoval paralely ke stárnutí kůže: Tento přirozený proces se podobá popálení ve zpomaleném tempu. Jako expert na biomimetiku zadal Dr. Hugo B. Kitzinger, který od roku 2003 pracuje a vyučuje na Lékařské univerzitě Vídeň jako vedoucí lékař pro plastickou, estetickou a rekonstrukční chirurgii, úkol interdisciplinárně složenému týmu vědců zastoupeni jsou v něm dermatologové, farmakologové a biochemikové. Tento tým zkoumá společně s ním pro Skin Care komplexní strukturu a samoorganizaci biologických systémů a převádí tak vývojové kroky přírody do inovativních technologií v podobě biomimeticky koncipované péče o pokožku. Každý produkt BIOMIMETIC SKIN SOLUTIONS byl vyvinut podle receptury formulované Dr. Hugem B. Kitzingerem a díky hygienickému balení vystačí s nezbytným minimem konzervačních látek. Ochranné filtry proti slunci byly z pečujících produktů vědomě vyloučeny, protože dnešní běžné filtrační systémy a jejich obvyklé používání (pouze jedna aplikace denně, příliš malé nanášené množství, bez následného nanášení po dvou hodinách, chybějící fotostabilita) neposkytují z lékařského hlediska účinnou ochranu proti ultrafialovému záření. Spíše se u velkého počtu UV filtrů vyskytuje při každodenní aplikaci nebezpečí vzniku kontaktní alergie. Essential Care KAŽDODENNÍ PÉČE PROTI STÁRNUTÍ OBLIČEJE & TĚLA

5 Essential Care ČIŠTĚNÍ OBLIČEJE Essential Care ČIŠTĚNÍ OBLIČEJE MOUSSE Cleansing LOTION Tento high-tech čisticí přípravek pro hloubkové čištění pórů pro nečistou a mastnou i normální a smíšenou pokožku uvolňuje jako jemná, měkká čisticí pěna šupinky odumřelé kůže a odstraňuje nečistoty. Hodnota ph,. Pro malé póry a jasnou pokožku. MOUSSE čistí jemně, ale účinně. Sůl kyseliny salicylové (BHA) působí protizánětlivě a společně s ovocnou kyselinou (AHA) šetrně exfoliuje kůži. Přípravek MOUSSE aktivuje unavenou kůži, dodává jí trvale vyhlazený vzhled a vytváří na ní intaktní kyselý ochranný plášť. Na závěr čištění naneste přípravek TONER. Zjemňující, vitalizující účinek tohoto produktu zesílíte tím, že jej necháte působit během sprchování. Tato emulzní pěna s hodnotou ph 5,5 čistí normální a smíšenou pokožku, a rovněž pokožku suchou, zralou a citlivou velmi jemně, ale důkladně. Pečuje již během procesu čištění, uklidňuje, předchází zarudnutí. Pro jemnou pokožku bez pocitu napětí. Zcela biologicky odbouratelné čisticí substance ze skupiny těch nejjemnějších: účinně působí v šetrném přípravku Cleansing LOTION. Chrání, čistí a opravují. Antioxidant vitamín E urychluje procesy léčení. Biomimetický lipid podporuje samomastící funkci pokožky. Výtažek z heřmánku uklidňuje, slunečnicový olej podporuje hebkost a vyhlazování pokožky. Zjemňující, vitalizující účinek tohoto produktu zesílíte tím, že jej necháte působit během sprchování. Jemná čisticí pěna Cleansing LOTION je vhodná dokonce pro velmi citlivou suchou pokožku a pro depilaci.

6 Essential Care ČIŠTĚNÍ OBLIČEJE Essential Care PÉČE O OBLIČEJ TONER SOFT Tato pleťová voda zakončuje každé čištění a připravuje pokožku na aplikaci ošetřujících přípravků. Revitalizuje a čistí šetrně, její hodnota ph je,. Toner zlepšuje přijímání aktivních látek. V přípravku TONER je obsažena léčivá rostlina Hamamelis Virginiana, která má adstringentní a protizánětlivé účinky. Její mnohostranně aktivní účinná látka, která se v přírodě vyskytuje mj. v javoru, pšeničných klíčcích, kostivalu nebo černém kořeni, změkčuje pokožku. Vyhlazuje ji, odstraňuje šupiny a zvyšuje obsah vlhkosti v pokožce. Společně s provitamínem B5 působí proti podráždění. Zvlhčující efekt, velmi dobrá snášenlivost s pokožkou. Tento produkt mohou používat i teenageři, protože TONER pokožku čistí, dezinfikuje a omezuje svědění. Ideální také jako jemná voda po holení. Tento jemný gelový krém vrátí smíšené a mastné pokožce její přirozenou rovnováhu. Čistí, dezinfikuje, chrání před nežádoucím lesknutím. Pro hladkou a matnou pokožku bez napětí. SOFT dodává každý den smíšené a mastné pokožce optimální množství vlhkosti a přesně takovou dávku živin, jakou potřebuje pro zdravý vzhled. Provitamín B5, výtažek z heřmánku a vitamíny C a E zlepšují celkový vzhled pokožky. Nekomedogenní avokádový olej snižuje pocit napětí. Kyselina salicylová jemně, avšak intenzivně, čistí a rozjasňuje pokožku. Ideální jako podklad pod make-up. SOFT chrání pokožku dlouhé hodiny před silným zmašťováním a je tak ideální jako podklad pod make-up. I pro normální pokožku, která má sklon k výraznému lesknutí, představuje přípravek SOFT dokonalou letní péči. LIPO FILLER lokálně nanesený pod přípravek SOFT cíleně vyhlazuje vrásky.

7 Essential Care PÉČE O OBLIČEJ Essential Care PÉČE O OBLIČEJ RICH EXTRA Ochranný štít proti stárnutí pro každodenní použití s vitamínem C a E byl vyvinut pro suchou a citlivou pokožku. Vyrovnává hladinu kyseliny hyaluronové, zadržuje tak vlhkost v pokožce a vyhlazuje ji. Suchá a citlivá pokožka špatně udržuje vlhkost a mazové žlázy navíc vykazují sníženou aktivitu. Biomimetická aktivní látka obsažená v přípravku RICH pomáhá obnovit samomastící funkci pokožky. Přirozená kyselina hyaluronová a hodnotné rostlinné oleje pokožku vyhlazují a zvláčňují. Vitamíny C a E působí jako lapače radikálů. Vhodný jako noční péče pro smíšenou pokožku. Jenom dobře vyčištěná pokožka nejprve přípravek Cleansing LOTION nebo MOUSSE, pak TONER je schopna vstřebat aktivní látky. RICH je ideální produkt pro osoby, které často létají, a pro všechny, kteří se zdržují v klimatizovaných prostorách. Tento výživný krém opravuje kyselý ochranný plášť suché až velmi suché pokožky. Obsažená kombinace účinných látek zvyšuje hydratační schopnosti pokožky. Pokožka zůstává hebká a pružná. Zdravá pokožka je proto tak krásná, protože má v rovnováze vlhkost (hydros) a tuk (lipos). Tuto přirozenou rovnováhu obnovuje přípravek EXTRA. Regenerace hydrolipidového filmu brání nadměrným ztrátám vlhkosti, pokožka zůstává déle mladá a pevná. Zárukou toho je směs vybraných účinných látek, složená mj. z vitamínů a kukuřičného oleje obohaceného kyslíkem. Přípravek EXTRA je pro všechny typy pokožky vhodný na ochranu obličeje a očí před chladem. Jako dermakosmetikum má v porovnání s čistě mastným krémem jednu výhodu: podněcuje obnovu pokožky. LIPO FILLER lokálně nanesený pod přípravek EXTRA cíleně vyhlazuje vrásky.

8 Essential Care PÉČE O OČI Essential Care PÉČE O TĚLO EYE BODY YOUTHER Intenzivní péče proti stárnutí pro obzvláště citlivou, suchou oční partii. Zvyšuje pevnost, brání vzniku vrásek a vyhlazuje jemné oční vrásky a partii kolem očí. Pro všechny typy pokožky, používá se dvakrát denně. Protože je pokožka kolem očí zhruba čtyřikrát tenčí než na ostatních částech obličeje, je výrazněji vystavena předčasnému stárnutí. Přípravek EYE proto zásobuje oční partii cennými aktivními látkami. Extrakt ze semen jojoby, bohatý na vitamín A a E, vyplňuje vrásky. Asijská tygří tráva vrací pokožce pevnost. Oživuje, provlhčuje a uklidňuje citlivou oční partii. Po dlouhém dni, na unavené, stresované oči aplikujte přípravek EYE jako oční masku: Přípravek dejte do chladničky, pak naneste v silné vrstvě a nechejte vstřebat. Pro velmi suchou oční partii: Pod přípravek EYE naneste přípravek LIPO FILLER. Kapka přípravku SPEED LIFT do korektoru způsobí okamžité vyhlazení a dlouhodobější vyjasnění oční partie. Intenzivní péče proti stárnutí s extraktem z bobulí acai podporuje pružnou a pevnou pokožku těla. Komplex Anti- Damage zmenšuje hloubku vrásek. Vitamín B5 zvyšuje pružnost pokožky. Přípravek aplikujte ráno a večer. Juvinity, inteligentní komplex Anti- Damage obsažený v účinném přípravku BODY YOUTHER, biomimeticky prodlužuje životnost kožních buněk. Ochrana vlastní buněčné produkce energie vede ke zmenšování hloubky vrásek. Fytosteroly z oleje bezerukové řepky a bambuckého másla chrání pokožku biomimetickou cestou před vlivy životního prostředí. Intenzivní ošetřující koktejl kromě toho pomáhá pokožce zadržovat vlhkost a tím zůstat mladistvě pevnou. Nanesení na ještě mírně vlhkou pokožku dovolí rychle se vsakující emulzi proniknout do kůže hlouběji. Účinek přípravku BODY YOUTHER lze posílit tím, že před jeho nanesením provedete peeling přípravkem s obsahem ovocné kyseliny FRUITS body & face

9 DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions Extended Care VYSOCE ÚČINNÁ SÉRA Vysoce účinná séra KONCENTRÁTY PROTI STÁRNUTÍ PRO KAŽDÝ DEN SERUM Toto sérum zmenšuje mimické vrásky a omezuje tvorbu nových vrásek. Vrací pokožce pevnost, hladkost a svěžest. Pro všechny typy pokožky. Jednou až dvakrát denně, nejlépe večer, po pečlivém vyčištění pokožky. Účinná látka proti stárnutí acetyl hexapeptid-3 je v zeslabené formě považována za kosmetologickou alternativu pro Botulinum Toxin A. V přípravku SERUM uvolňuje obličejové svaly a redukuje hloubku mimických vrásek. Výraz obličeje zůstává přirozený. Rostlinný polysacharid beta glukan přebírá činnost poškozených buněk na biomimetickém základě. Vitamín A podporuje obnovu buněk a syntézu kolagenu. Pro vyplnění drobných mimických a stresových vrásek: Kombinace přípravků LIPO FILLER a SERUM. LIPO FILLER se nanáší lokálně na vrásky, SERUM na celý obličej a oblast dekoltu.

10 Extended Care VYSOCE ÚČINNÁ SÉRA Extended Care VYSOCE ÚČINNÁ SÉRA DAILY REPAIR LIPO FILLER Tento gel proti stárnutí chrání DNA buněk a buněčnou membránu hned na několika úrovních. Posiluje obranyschopnost pokožky, optimalizuje buněčné reparační systémy a chrání před poškozením buněk v důsledku ultrafialového záření. Nanášejte denně ráno pod přípravek pro denní péči. Vhodný pro všechny typy pokožky. Proces stárnutí pokožky můžeme ovlivnit až ze 75 procent. Ochrana před ultrafialovým zářením sama o sobě však nestačí zabránit vzniku poškození. V přípravku DAILY REPAIR funguje inteligentní tým biomimetických bodyguardů beta glukan, ektoin a genistein, který působí na pokožku na buněčné úrovni. Posiluje její obranyschopnost a předchází vzniku negativních dopadů stresu z okolního prostředí. DAILY REPAIR je ideální produkt pro okamžité zklidnění pokožky po vystavení slunečnímu záření nebo při prvních příznacích spálení kůže. Toto sérum vyplňuje pokožku a vrásky zevnitř bez použití injekcí. Brání biomimetickou cestou odbourávání lipidů, které jsou nutné pro pružnost pokožky, a povzbuzuje jejich obnovu. Nanášejte ráno a večer celoplošně nebo lokálně. Tukové buňky podkoží slouží nejen jako nárazníky, zásobárna energie a ochrana před chladem, ale jsou nezbytné také pro pružnost pokožky. Tuková tkáň postupně mizí. Pevnost pokožky se zmenšuje, vznikají vrásky. Moderní estetická chirurgie nahrazuje odbouranou podkožní tukovou tkáň injekcemi vlastního tuku. Tohoto výsledku tedy vyplnění kůže zevnitř lze dosáhnout i pomocí přípravku LIPO FILLER v podobě vysoce účinného séra. LIPO FILLER nanesený pod ošetřující přípravek zabrání tomu, aby se u zralé pokožky usazoval ve vráskách make-up. Intenzivní okamžité osvěžení a hladkost: Na hřbetu ruky přimíchejte do základu kapku přípravku SPEED LIFT.

11 DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions Extended Care Peelingy Peelingy PŘÍPRAVKY S OVOCNOU KYSELINOU S MAXIMÁLNÍM ÚČINKEM PROTI STÁRNUTÍ FRUITS Tento krém s 8 % podílem ovocné kyseliny nanášený až jednou denně zjemní zralou, namáhanou, nečistou a ultrafialovým zářením poškozenou pokožku. S postupem let se buňky obnovují pomaleji. Staré buňky se hromadí na pokožce jako vrstva šupinek, která způsobuje, že pokožka působí unaveně a bez energie. Hodnotné ovocné kyseliny v přípravku FRUITS tyto šupinky z kůže odstraňují a ta pak může opět lépe přijímat aktivní látky. Zpočátku může kůže lehce svědit, což svědčí o intenzivním působení produktu. SERUM maximalizuje účinek tohoto krému s obsahem ovocné kyseliny. Krémy s obsahem ovocných kyselin zvyšují vstřebávání účinných látek do pokožky a měly by se tedy vždy použít jako první produkt po čištění. Pokud máte ve zvyku se hodiny vystavovat slunci, jako například na dovolené, měli byste během této doby přestat používat produkty FRUITS. Stejně tak den před návštěvou solária.

12 Extended Care Peelingy Extended Care Peelingy FRUITS Plus C FRUITS body & face Tento noční krém zlepšuje strukturu pokožky díky obsahu ovocných kyselin (8 %) a podporuje tvorbu kolagenu. Vitamín C zvyšuje buněčnou energii, fytosteroly z oliv a avokáda zvyšují pružnost pokožky. Přípravek se používá večer po čištění. Během spánku se zotavují a obnovují naše buňky. Zralá pokožka se sklonem k rohovatění přitom vyžaduje pomoc: přípravek FRUITS Plus C aktivuje v noci díky ovocným kyselinám, dokonale dávkovanému vitamínu C, reparačnímu účinku extraktu z mexické mimózy a zpevňujícím fytosterolům obnovování pokožky. I pokožka silně poznamenaná vlivy životního prostředí získá nazpět růžovou svěžest. Při pravidelném používání krémů s ovocnými kyselinami se klasický peeling s mikrokuličkami stává zbytečným. Pokud máte ve zvyku se hodiny vystavovat slunci, jako například na dovolené, měli byste během této doby přestat používat přípravky FRUITS. Ideální pro oblasti vystavené intenzivnímu ultrafialovému záření. Toto pleťové mléko s 10% podílem ovocných kyselin oživuje a omezuje pigmentové poruchy. Pro plošnou regeneraci a nápadné změkčení pokožky v obličeji, na těle a v oblasti dekoltu. To, co je dobré pro obličej, bychom neměli upírat ani ostatním částem těla: FRUITS body & face zvyšuje při pravidelné aplikaci podíl kolagenu v pokožce a napravuje vzniklé škody v kolagenovém hospodářství. Zvyšuje schopnost pokožky zadržovat vlhkost. Přípravek aktivně působí proti předčasné tvorbě vrásek, zrohovatění a ztrátě pružnosti. Pomáhá zachovat pokožku zdravou, pevnou a pružnou. Účinek přípravku BODY YOUTHER se zvyšuje ve spojení s přípravkem FRUITS body & face. Pokud máte ve zvyku se hodiny vystavovat slunci, jako například na dovolené, měli byste během této doby přestat používat produkty FRUITS. Stejně tak den před návštěvou solária.

13 DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions Extended Care PLEŤOVÉ MASKY MASK Pleťové masky SPECIÁLNÍ PÉČE x TÝDNĚ Tato pleťová maska aktivuje síly léčivého bahna (spraše) v zájmu zdravé pokožky. Přirozeně hloubkově čistí póry, zbavuje unavenou, nečistou nebo mastnou pokožku škodlivin. Příjemně chladí a nepřisychá. Protizánětlivé léčivé bahno obsahuje významné prvky pro zachování zdraví pokožky mezi nimi i kyslík, křemík, draslík a hořčík. Rostlinné extrakty z kopřivy dvoudomé regulují produkci lipidů, extrakty z okurky vyhlazují, osvěžují a zklidňují. Po vyčištění naneste zhruba 3 mm silnou vrstvu pleťové masky a nechat minut působit. Poté omyjte vlažnou vodou. Když se začne hlásit akné, naneste večer na postižená místa malé množství masky. Pro matný vzhled pokožky používejte masku MASK ráno.

14 Extended Care PLEŤOVÉ MASKY DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions CreMa Tento krém a maska proti stárnutí v jednom vyplňuje pokožku, optimálně ji zásobuje vlhkostí a zároveň viditelně zmenšuje póry. Jako relaxační denní nebo noční péči nanášejte v tenké vrstvě. Přípravek CreMa je bohatý na přírodní živiny. Rostlinné oleje z jojoby a ze semen pupalky brání ztrátě vlhkosti a zvyšují hebkost pokožky. Společně s antioxidantem vitamínem E a živným buněčným roztokem Zell-Nährlösung regeneruje biomimetický fytoestrogen genistein pokožku a zvyšuje její pružnost. Jako masku naneste zhruba na 15 minut, podle potřeby setřete přebytečné množství kosmetickým ubrouskem. Na unavenou, stresovanou pokožku je možné přípravek CreMa používat také jako uklidňující osvěžující masku. Ještě více okamžitého osvěžení a vyhlazení pokožky: Na hřbetu ruky přimíchejte do základu kapku přípravku SPEED LIFT. Speciální produkty SÉRUM S OKAMŽITÝM ÚČINKEM A OCHRANA PROTI SLUNCI

15 Extended Care Speciální produkty Extended Care Speciální produkty SPEED LIFT SUN PROTECT 30 Toto účinné sérum okamžitě napne, vyhladí a uvolní pokožku. Vhodné pro všechny typy pokožky. Používá se ráno a podle potřeby se nanese na obličej, krk a dekolt. Facelift je souhrnné označení pro kosmetické chirurgické zákroky, při nichž se vyhlazují vrásky vypnutím ochablé pokožky. A právě zde se inspirovalo účinné sérum SPEED LIFT. Jeho strečová síť napíná ochablou pokožku. Vitální koktejl z vitamínů a extraktu z kaštanu koňského zesiluje a při pravidelném používání prodlužuje účinek. Sérum oživuje, provlhčuje a chrání. Pro hladkou pokožku a jasné obrysy. Polymerovou síť je dokonce možné znovu napnout přes hotový make-up. Postup je tento: Naplňte přípravek TONER do fioly nebo rozprašovače a nastříkejte ze vzdálenosti cca 20 cm. Účinek přípravku SPEED LIFT se tak prodluží. Tento prostředek proti stárnutí působí pěti způsoby: chrání před spálením na slunci, ozónem a předčasným stárnutím pokožky, omezuje poškození buněčné DNA, obnovuje kyselý ochranný plášť a zklidňuje stresovanou pokožku. Díky širokopásmovým filtrům proti UVA a UVB nejnovější generace chrání přípravek SUN PROTECT dokonce i citlivou pokožku před negativními vlivy slunce. Jeho buněčný živný roztok provlhčuje a zvyšuje pružnost pokožky. Genistein, biomimetická aktivní látka, omezuje již vzniklá poškození DNA následkem ultrafialového záření a chrání pokožku před novým poškozením. Nanášejte ráno a znovu po koupání. Tento ošetřující opalovací přípravek se nelepí ani při opalování, ani při práci nebo sportování ve volné přírodě. Zásluhou kombinace chemických a fyzikálních ochranných filtrů proti slunci je tento krém ideálním i pro děti. Na mírně bělavé textuře na kůži snadno poznáte, kde je krém již nanesen a kde tato ochrana zatím chybí. Každé 2 hodiny opalovací krém naneste znovu.

16 DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions DR. KITZINGER SKIN CARE - PŘEHLED ZÁKLADNÍCH POJMů ACETYL HEXAPEPTID- : Kosmetologická alternativa pro Botulinum Toxin A. Účinná látka proti stárnutí vyhlazuje vrásky uvolněním svalstva. ANTIOXIDANT: Chrání před agresivními molekulami jako např. volnými radikály tím, že eliminuje oxidační procesy (mj. reakce s kyslíkem, lat. Oxygenium). BETA GLUKAN: Účinný antioxidant, který přebírá práci již poškozených imunitních buněk a chrání před dalším poškozením ultrafialovým zářením. Zvyšuje vlhkost a pružnost pokožky. BIOLOGICKY DOSTUPNÝ: Takové množství účinné látky, které pokožka, příp. tělo skutečně přijme a použije pro látkovou výměnu, označuje výzkum jako biologicky dostupné. BIOMIMETICKÉ AKTIVNÍ LÁTKY: Přebírají aktivně funkci v životě kožní buňky. Nenahrazují chybějící substanci pouze pasivně, ale mohou vyrovnávat poruchy funkce. BIOMIMETIKA: Zkoumá strukturu a samoorganizaci biologických systémů. Procesy přírody je možné převést do inovativních technologií. DERMAKOSMETIKA: Péče o pokožku na základě poznatků moderního lékařství. EKTOIN: Biomimetické povzbuzení imunity. Součást mikroorganizmů, které zůstávají vitální za extrémních podmínek. FYTOHORMONY: Přebírají biomimetickou cestou aktivitu lidských hormonů, např. estrogenu. Rostlinného původu. GALENIKA: Vyvíjí formy podávání účinných látek, které jsou z farmaceutického pohledu optimální. GENISTEIN: Fytoestrogen, např. ze sóji. Chrání před ultrafialovým zářením, prokazatelně omezuje poškození DNA. Napodobuje biomimeticky účinek hormonu estrogenu. GERANYLGERANYLPROPANOL: Klíčový lipid v biomimetickém komplexu Juvinity. Důležitý pro mladistvé fungování buněk. IZOFLAVONY: Rostlinné antioxidanty, které prokazatelně pronikají do pokožky. Optimálně biologicky dostupné. JUVINITY : Biomimetický komplex Anti-Damage, který prodlužuje životnost kožních buněk a chrání vlastní buněčnou produkci energie. LIPIDOVÝ STIMULÁTOR: Pro pružnou pokožku. Povzbuzuje enzymy k tvorbě lipidů (tuků) a brání jejich odbourávání. OVOCNÉ KYSELINY: Uvolňují zrohovatělou kůži, zvyšují hustotu pokožky. Přiznává se jim maximální účinek proti stárnutí. PANTENOL: Stabilní forma vitamínu B5. Podporuje hojení ran, je protizánětlivý, protidráždivý a uklidňuje svědění. Pokožka může lépe zadržovat vlhkost. PĚSTOVÁNÍ BUNĚK: Získávání nové kůže", např. na transplantace po popáleninách. Na základě paralel se stárnutím pokožky motor výzkumu zaměřeného na stárnutí pokožky. POLYMEROVÁ SÍŤ: Řetězce molekul, které se při navlhčení spojují ve stabilní, pružnou ochrannou síť. SÉRUM: Koncentrovaná intenzivní péče proti stárnutí s galenicky mimořádně náročným složením. STÁRNUTÍ KŮŽE: Přirozený proces, podobný popálení ve zpomaleném tempu. Tzv. stárnutí vlivem životního prostředí je možné až do 75 % aktivně ovlivňovat. VÝTAŽEK Z MYRHY: Intenzivní, přírodní, biomimetický lipidový stimulátor.

17 1106/1 CZ Více informací o této sérii na ošetřování pokožky najdete na Dr. Kitzinger Health Care GmbH Wasagasse 6/ Vienna Austria

CENÍK COLOSTRUM. Colostrum ESSENS. Cena: 695,00 Kč. Sprchový gel s colostrem 200 ml. Cena: 120,00 Kč

CENÍK COLOSTRUM. Colostrum ESSENS. Cena: 695,00 Kč. Sprchový gel s colostrem 200 ml. Cena: 120,00 Kč CENÍK COLOSTRUM Colostrum ESSENS Charakteristika: Doplněk stravy COLOSTRUM obsahuje bovinní colostrum. Bovinní colostrum (mlezivo) je první mléko produkované mléčnými žlázami po porodu. Colostrum je cenné

Více

Pro ženy, které si chtějí zachovat svoji krásu bez zásahu skalpelu a zpomalit stárnuti.

Pro ženy, které si chtějí zachovat svoji krásu bez zásahu skalpelu a zpomalit stárnuti. Pro ženy, které si chtějí zachovat svoji krásu bez zásahu skalpelu a zpomalit stárnuti. Být mladá a krásná tak dlouho, jak je to možné - sen a touha každé ženy. Bohužel ani mládí nezaručuje dobrý vzhled.

Více

Hyaluronová řada. podpírá / vyhlazuje / zpevňuje

Hyaluronová řada. podpírá / vyhlazuje / zpevňuje Hyaluronová řada podpírá / vyhlazuje / zpevňuje Péče o pleť s kyselinou hyaluronovou Denní a noční krém Quicklift Denní a noční sérum Oční krém Quicklift Oční sérum Kyselina hyaluronová Obsah kyseliny

Více

Dr. Honney kosmetická řada s obsahem medu.

Dr. Honney kosmetická řada s obsahem medu. Dr. Honney kosmetická řada s obsahem medu. Všechny výrobky v této řadě obsahují pravý včelí med. Díky obsahu účinných antioxidantů, jako vitamín E, resveratrol a jiné, chrání pleť vlivem volných radikálů

Více

Střední odborné učiliště Domažlice. Použití olejů v kosmetice. Vytvořeno dne 16. 11. 2013

Střední odborné učiliště Domažlice. Použití olejů v kosmetice. Vytvořeno dne 16. 11. 2013 Číslo projektu Číslo materiálu Název školy Ročník Vzdělávací oblast Vzdělávací obor Tématický okruh Téma Jméno autora CZ.1.07./1.5.00/34.0639 VY_52_INOVACE_04.12 Střední odborné učiliště Domažlice 2. ročník

Více

NOVINKA LAVERA PŘÍRODNÍ PÉČE O PLEŤ

NOVINKA LAVERA PŘÍRODNÍ PÉČE O PLEŤ NOVINKA LAVERA PŘÍRODNÍ PÉČE O PLEŤ Profesionální výrobky pro každý typ pleti 100% přírodní S certifikátem NATRUE Nová pleťová péče od lavery má vylepšené složení, přináší moderní receptury plné luxusních

Více

Koncentrované Anti-aging sérum pro péči o obličej a krk. Sérum aktivuje

Koncentrované Anti-aging sérum pro péči o obličej a krk. Sérum aktivuje Koncentrované Anti-aging sérum pro péči o obličej a krk. Sérum aktivuje regeneraci hlubokých vrstev pleti, vyplňuje hluboké i mimické vrásky a zabraňuje tvorbě nových. Výsledky jsou ihned vidět ve zpevnění,

Více

KOSMETIKA PROGRAMY PÉČE O PLEŤ DARPHIN. OŠETŘENÍ EXPRESNÍ (45 min)

KOSMETIKA PROGRAMY PÉČE O PLEŤ DARPHIN. OŠETŘENÍ EXPRESNÍ (45 min) KOSMETIKA PROGRAMY PÉČE O PLEŤ DARPHIN OŠETŘENÍ EXPRESNÍ (45 min) Expresní ošetření Odstranění nedostatků a nerovností pleti, pleť je ozdravená, jemná a projasněná - analýza pleti, odlíčení, peeling, sérum,

Více

BASIC řada ALOE VERA-péče o smíšenou pleť v každém věku (Péče s aloe vera a mořskými řasami)

BASIC řada ALOE VERA-péče o smíšenou pleť v každém věku (Péče s aloe vera a mořskými řasami) BASIC řada ALOE VERA-péče o smíšenou pleť v každém věku (Péče s aloe vera a mořskými řasami) 3127 AV jemně čistící mléko Jemné čistící mléko, nenarušuje přirozené ph pokožky. Určené pro salonní nebo každodenní

Více

Nové produkty KATALOG VŮNÍ 2015

Nové produkty KATALOG VŮNÍ 2015 Nové produkty KATALOG VŮNÍ 2015 PĚNA NA ČIŠTĚNÍ PLETI Facial cleansing foam 150 ml 1 260,00 /1 l Jemná, ale účinná ideální pro každodenní péči! Odstraňuje make-up a nečistoty a vaše pokožka zůstává svěží,

Více

KATALOG KOSMETIKY. www.vitaminy-mineraly.cz

KATALOG KOSMETIKY. www.vitaminy-mineraly.cz KATALOG KOSMETIKY 2011 www.vitaminy-mineraly.cz CureTouch Terapeutická péče pro každý Váš den ALOE VERA...strana 4 a 5 bylinné mléko, pleťový krém Není to jen obyčejná kůže. Je to nádherný a neuvěřitelně

Více

Střední odborné učiliště Domažlice. Mastná pleť

Střední odborné učiliště Domažlice. Mastná pleť Číslo projektu Číslo materiálu Název školy Ročník Vzdělávací oblast Vzdělávací obor Tématický okruh Téma Jméno autora CZ.1.07./1.5.00/34.0639 VY_52_INOVACE_04.04 Střední odborné učiliště Domažlice 2.ročník

Více

Innova Péče INDOLA. JE TO O VÁS

Innova Péče INDOLA. JE TO O VÁS Innova Péče Innova je inovativní značka, která zahrnuje jak péči tak styling ve světě profesionálních výrobku Indola Innova soft science receptura je založená na unikátní technologii VIP (Vitamin Injection

Více

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA. Srdečně Vás vítáme!

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA. Srdečně Vás vítáme! Calu. Přírodní kosmetika NIKAL s.r.o. Kotkova 710/3 669 02 Znojmo Telefon Srdečně Vás vítáme! Po více než 20 letech v profesi kosmetičky pro mě bylo důležité vyvinout jednoduchou, přirozenou a účinnou

Více

Belleza Salone www.bellezasalone.cz

Belleza Salone www.bellezasalone.cz Belleza Salone www.bellezasalone.cz PŘÍSTROJOVÁ OŠETŘENÍ Veškeré ceny jsou uvedeny s DPH a určeny dle spotřeby materiálu a náročnosti provedení. Cenu Vám rádi spočítáme na přání ještě před provedením úkonu.

Více

KONTAKT : PRODUKTY: Profesionální přípravky Peeling Zábaly Celulitida Strije. import a distribuce wellness a SPA kosmetiky

KONTAKT : PRODUKTY: Profesionální přípravky Peeling Zábaly Celulitida Strije. import a distribuce wellness a SPA kosmetiky fitness & wellness equipment import a distribuce wellness a SPA kosmetiky KONTAKT : Martin Strašek - Q-POWER Školní 1273, 43001 Chomutov tel.: 736 764 374 E-mail : store@powerstore.cz PRODUKTY: Profesionální

Více

Obnovující péče pro létem poznamenané vlasy

Obnovující péče pro létem poznamenané vlasy Obnovující péče pro létem poznamenané vlasy Léto nám umožnilo zrelaxovat, aspoň na chvíli vypnout a dobít baterky, ale také se mohlo neblaze projevit na našich vlasech. Co s vysušenými, sluncem, mořskou

Více

Katalog produktů. Kosmetika a fyzioterapie

Katalog produktů. Kosmetika a fyzioterapie Katalog produktů Kosmetika a fyzioterapie I 2 I Ochranné pomůcky / Ošetřovatelství KAPITOLA V Kosmetika a fyzioterapie Ochranné pomůcky / Ošetřovatelství Kosmetika a fyzioterapie Mycí a ošetřující pěny/

Více

FENOMENÁLNÍ ŘASENKA. FM GROUP MAKE UP NOVINKY jaro 2014

FENOMENÁLNÍ ŘASENKA. FM GROUP MAKE UP NOVINKY jaro 2014 FENOMENÁLNÍ ŘASENKA Jakých výsledků je možné dosáhnout s novou Řasenkou? Nová Fenomenální řasenka poskytuje fenomenální výsledky: prodlužuje, zahušťuje, přesně odděluje a natáčí řasy. Díky speciálně navrženému

Více

Kosmetické prostředky s využitím prastarých, staletími osvědčených látek a současných kosmetologických technologií a poznatků.

Kosmetické prostředky s využitím prastarých, staletími osvědčených látek a současných kosmetologických technologií a poznatků. Nová řada Ad Fontés Představujeme Vám novou řadu značky La Chèvre Ad Fontes (K pramenům). Kosmetické prostředky s využitím prastarých, staletími osvědčených látek a současných kosmetologických technologií

Více

PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ VLASŮ A VLASOVÉ POKOŽKY

PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ VLASŮ A VLASOVÉ POKOŽKY PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ VLASŮ A VLASOVÉ POKOŽKY NOVÁ KOMPLEXNÍ SLUŽBA VAŠEHO SALONU PROGRAM OŠETŘENÍ VLASOVÉ POKOŽKY A VLASŮ ZNÁME POŽADAVKY VAŠICH KLIENTŮ Chtějí vypadat opravdu dobře Rádi by posílili

Více

Lístky konopí jsou bohaté na obsah chlorofylu, který má protizánětlivé účinky. Lístky jsou alkalické, napomáhají k odkyselení organismu.

Lístky konopí jsou bohaté na obsah chlorofylu, který má protizánětlivé účinky. Lístky jsou alkalické, napomáhají k odkyselení organismu. Zdraví Krása Pohoda O nás Soin Royal je česká značka profesionální přírodní kosmetiky. Jedinečnost produktů Soin Royal představuje spojení prvků tradiční medicíny a moderních vědeckých poznatků. Částice

Více

DALTON COSMETIC - CENÍK PŘÍPRAVKŮ PLATNÝ OD 27. LEDNA 2012

DALTON COSMETIC - CENÍK PŘÍPRAVKŮ PLATNÝ OD 27. LEDNA 2012 DALTON COSMETIC - CENÍK PŘÍPRAVKŮ PLATNÝ OD 27. LEDNA 2012 DALTON CELUMER Beauté de la mer - pro zralou a náročnou pleť - kaviár 100001 čistící mléko s kav. extraktem Fl 200ml 445 100002 čistící tonik

Více

Začínáme s kosmetikou Mary Kay

Začínáme s kosmetikou Mary Kay Výrobky jsou: Začínáme s kosmetikou Mary Kay neparfémované dermatologicky testované na dráždivost a alergii pleti hypoalergenní jsou určeny i pro velice citlivou pleť (lupénkáře a ekzematicky) nekomedogenní

Více

Nejčastěji kladené otázky

Nejčastěji kladené otázky Nejčastěji kladené otázky o je beta-glukan, hlavní složka produktové řady? Jedná se o unikátní přírodní polysacharid, který má velmi silné hydratační a regenerační vlastnosti a působí proti tvorbě vrásek.

Více

HILDEGARD BRAUKMANN PROFESSIONAL s FORMEL PLUS je speciální systém preparátů, který udržuje pružnou a vitální pokožku a vyhlazenou zářivou pleť

HILDEGARD BRAUKMANN PROFESSIONAL s FORMEL PLUS je speciální systém preparátů, který udržuje pružnou a vitální pokožku a vyhlazenou zářivou pleť Ideál krásy se mění, ale standart zůstává. Pokožka ženy by měla vyzařovat svěžest,vitalitu a pozitivní ladění v nejširším slova smyslu. HILDEGARD BRAUKMANN PROFESSIONAL s FORMEL PLUS je speciální systém

Více

CZ.1.07/1.5.00/34.0619 OP: Vzdělávání pro konkurenceschopnost Zvyšování vzdělanosti pomocí e-prostoru

CZ.1.07/1.5.00/34.0619 OP: Vzdělávání pro konkurenceschopnost Zvyšování vzdělanosti pomocí e-prostoru Číslo a název projektu CZ.1.07/1.5.00/34.0619 OP: Vzdělávání pro konkurenceschopnost Zvyšování vzdělanosti pomocí e-prostoru Název a adresa školy Soukromá střední škola a jazyková škola s právem státní

Více

TERAPIE NA BÁZI ČERNÉHO KAVIÁRU

TERAPIE NA BÁZI ČERNÉHO KAVIÁRU TERAPIE NA BÁZI ČERNÉHO KAVIÁRU Černý kaviár a jeho role při zachování zdraví Vašich vlasů Při provádění chemických procesů s vlasy, včetně jejich rovnání, odbarvování a barvení, mizí z vlasů různé minerály

Více

Tekutý prací prostředek na barevné prádlo

Tekutý prací prostředek na barevné prádlo Tekutý prací prostředek na barevné prádlo Jak se nové provedení tekutého pracího prostředku na barevné prádlo liší od toho původního? Nové složení tekutého pracího prostředku na barevné prádlo obsahuje

Více

PŘÍPRAVA A PODKLADOVÉ BÁZE

PŘÍPRAVA A PODKLADOVÉ BÁZE PŘÍPRAVA A PODKLADOVÉ BÁZE ANTI-AGE MAKE-UP BASE Protivrásková báze pod make-up VLASTNOSTI: Profesionální podkladová báze pro viditelné zlepšení a prodloužení výsledného líčení. Antioxidační složky Q 10

Více

Společnost Health & Beauty - Zdraví a krása

Společnost Health & Beauty - Zdraví a krása Společnost Health & Beauty - Zdraví a krása Health and Beauty (H&B) je izraelská kosmetická firma, která vyrábí a prodává přírodní kosmetické a léčebné výrobky nejvyšší kvality. Všechny produkty jsou vyráběny

Více

zvláštní regulace pro regeneraci pleti za pomoci síly ovocných kyselin

zvláštní regulace pro regeneraci pleti za pomoci síly ovocných kyselin CZ přírodní hydratační péče o pleť pro mastnou a smíšenou pleť pro vitální pleť po 35. roku života fantasická péče čistého luxusu proti vráskám aktivní omlazující péče pro ni i pro něj zvláštní regulace

Více

Rybí tuk s rakytníkem řešetlákovým a vitamínem E. Omega-3. Exkluzivní složení založené na spojení. moderní technologie

Rybí tuk s rakytníkem řešetlákovým a vitamínem E. Omega-3. Exkluzivní složení založené na spojení. moderní technologie Rybí tuk s rakytníkem řešetlákovým a vitamínem E Exkluzivní složení založené na spojení starověkých čínských poznatků a moderní technologie Proč jsou mastné kyseliny důležité? mastné kyseliny patří do

Více

DOMÁCÍ PÉČE SALÓNNÍ OŠETŘENÍ ČIŠTĚNÍ PLETI

DOMÁCÍ PÉČE SALÓNNÍ OŠETŘENÍ ČIŠTĚNÍ PLETI Značka Keenwell je na trhu od roku 1972, kdy se etablovala coby ideální spojení mezi nejnovějšími vědeckými poznatky a luxusem. Oblíbené a mimořádně ceněné produkty nabízejí výjimečné výsledky. Vaše pleť

Více

Tělo stárne stejně jako tvář. Po 20 letech ztrácí tělo pevnost. Institut Esthederm, omlazení těla

Tělo stárne stejně jako tvář. Po 20 letech ztrácí tělo pevnost. Institut Esthederm, omlazení těla PÉČE O TĚLO Tělo stárne stejně jako tvář Přestože obličej se obává především vnějšího stárnutí způsobeného vnějšími agresemi, tělo se více obává vnitřního nebo chronologického stárnutí. Po 20 letech ztrácí

Více

PŘEHLED PRODUKTŮ. AKCE 2+1 ZDARMA Při zakoupení dvou produktů nefdesanté získáváte třetí zdarma! zdraví a vitalita. nefdesante.cz

PŘEHLED PRODUKTŮ. AKCE 2+1 ZDARMA Při zakoupení dvou produktů nefdesanté získáváte třetí zdarma! zdraví a vitalita. nefdesante.cz zdraví a vitalita PŘEHLED PRODUKTŮ Platí od 1. 4. 2011 / Doporučené ceny při sazbě 10 % DPH. AKCE 2+1 ZDARMA Při zakoupení dvou produktů nefdesanté získáváte třetí zdarma! Koupíte-li jakékoliv dva produkty

Více

Použití: Naneste na vlasy malé množství kondicionéru, rozčešte kondicionér po celé délce vlasů a poté důkladně vypláchněte.

Použití: Naneste na vlasy malé množství kondicionéru, rozčešte kondicionér po celé délce vlasů a poté důkladně vypláchněte. Péče o vlasy šamón neobsahuje sulfáty (bez SLS/SLES) čistí jemně a zároveň velmi důkladně nezanechává na vlasech zbytky usazenin vhodný pro celou rodinu ideální také pro chemicky upravované vlasy Rostlinné

Více

Přírodní kosmetika ze Španělska KATALOG. www.elysse.cz

Přírodní kosmetika ze Španělska KATALOG. www.elysse.cz Přírodní kosmetika ze Španělska KATALOG www.elysse.cz Přírodní kosmetika ze Španělska Ráda bych vám představila zcela novou, kvalitní a přírodní kosmetiku značky Instituto Espaňol. Vznikla se záměrem vytvořit

Více

HAIR n BODY TECHNICAL INFO PROFESSIONAL BODY CARE SYSTEM

HAIR n BODY TECHNICAL INFO PROFESSIONAL BODY CARE SYSTEM HAIR n BODY HAIR n BODY je exkluzivní vlasový a tělový šampón. Chrání a zesiluje vlasy, obsahuje výtažky z aloe vera a pšeničné zárodečné bílkoviny. HAIR n BODY se používá na mytí a ošetřování vlasů a

Více

CENÍK KOSMETICKÉHO OŠETŘENÍ. Kosmetické ošetření. (povrchové čištění, soft peeling, úprava obočí, depilace v obličeji, hloubkové čištění ultrazvukem,

CENÍK KOSMETICKÉHO OŠETŘENÍ. Kosmetické ošetření. (povrchové čištění, soft peeling, úprava obočí, depilace v obličeji, hloubkové čištění ultrazvukem, CENÍK KOSMETICKÉHO OŠETŘENÍ Kosmetické ošetření 530, Kč (povrchové čištění, soft peeling, úprava obočí, depilace v obličeji, hloubkové čištění ultrzvukem, sérum, masáž obličeje a krku, maska, maska na

Více

ACTIVE REPAIR ESTHELIFT

ACTIVE REPAIR ESTHELIFT Pečuje o Vás Renáta Kovaříková-Matějková majitelka salonu CYCLO SYSTÉM CYCLO SYSTÉM komplet + oční okolí 1 600,- BĚLENÍ - WHITE SYSTÉM BĚLENÍ - WHITE SYSTÉM + ruce OXY THERAPIE - OMLAZENÍ 1 500,- 1 600,-

Více

ROYAL JELLY HYDRATAČNÍ BALZÁM ADVANCED MAXI 50 ml za cenu 30 ml

ROYAL JELLY HYDRATAČNÍ BALZÁM ADVANCED MAXI 50 ml za cenu 30 ml Podzim je nejlepší období pro nastartování boje s pigmentovými skvrnami. Jde o dlouhodobý proces, kde je velmi důležitá pravidelnost aplikace. Jako u všeho, je lepší prevence vzniku pigmentových skvrn.

Více

Pobyt na slunci a čerstvém vzduchu je jistě celkově zdraví prospěšný, pleť "chytne barvu", vypadá zářivější a zdravější. Přemíra slunečních paprsků

Pobyt na slunci a čerstvém vzduchu je jistě celkově zdraví prospěšný, pleť chytne barvu, vypadá zářivější a zdravější. Přemíra slunečních paprsků Pobyt na slunci a čerstvém vzduchu je jistě celkově zdraví prospěšný, pleť "chytne barvu", vypadá zářivější a zdravější. Přemíra slunečních paprsků bez řádného ošetření jí ale v dlouhodobém hledisku škodí,

Více

NUTRI SENSATION PERFORMANCE 3D ACTIVE BALANCE SPECIALS MEN

NUTRI SENSATION PERFORMANCE 3D ACTIVE BALANCE SPECIALS MEN PERFORMANCE 3D TIMELESS CLEANSING MEN NUTRI SENSATION HYDRO ACTIVE SENSITIVE BALANCE SPECIALS PERFORMANCE 3D Nová generace High tech péče o pleť. Inovační technologie 3D ve spojení s maximální koncentrací

Více

Buněčná voda ve spreji. Při pravidelném používání zvyšuje účinnost každé další péče o pleť.

Buněčná voda ve spreji. Při pravidelném používání zvyšuje účinnost každé další péče o pleť. Aqua cellular care - denní dávka energie pro pokožku Je to první krok do světa ošetření a produktù INSTITUT ESTHEDERM. Aqua Cellular Care dodává kožním buňkám denní dávku energie, která je nezbytná pro

Více

PŘEHLED PRODUKTŮ. AKCE 2+1 ZDARMA Při zakoupení dvou produktů nefdesanté získáváte třetí zdarma! zdraví a vitalita. nefdesante.cz

PŘEHLED PRODUKTŮ. AKCE 2+1 ZDARMA Při zakoupení dvou produktů nefdesanté získáváte třetí zdarma! zdraví a vitalita. nefdesante.cz zdraví a vitalita PŘEHLED PRODUKTŮ Platí od 1. 1. 2012 / Doporučené ceny při sazbě 14 % DPH. AKCE 2+1 ZDARMA Při zakoupení dvou produktů nefdesanté získáváte třetí zdarma! Koupíte-li jakékoliv dva produkty

Více

ČESKÁ KOSMETIKA. www.irel.eu. Ryzí síla přírody

ČESKÁ KOSMETIKA. www.irel.eu. Ryzí síla přírody ČESKÁ KOSMETIKA www.irel.eu Ryzí síla přírody Mariol Mariol dětská koupel je používána jako prostředek pro přípravu koupelí dětí. Pokožku zklidňuje, promašťuje, zjemňuje a napomáhá její regeneraci. Mariol

Více

Tajný deník 99,- 75 % Tělový krém s bambuckým máslem. Skvělá vánoční nabídka. jen za 99,-

Tajný deník 99,- 75 % Tělový krém s bambuckým máslem. Skvělá vánoční nabídka. jen za 99,- s bambuckým máslem Novinka Solutions deníček Minikatalog je platný v kampani 6/00 Úžasný tělový krém Bohaté složení zanechává pokožku hydratovanou a hedvábně jemnou. Velmi vhodný pro suchou pokožku. 00

Více

BRONZING PUDR RADIANZY

BRONZING PUDR RADIANZY Vážení a milí, slavte s námi 10. výročí spolehlivých pomocníků pro pěstění a ozdravování kůže v České republice! 10 let moderních produktů, 10 let patentovaných technologií, 10 let s Jafra Cosmetics. 10

Více

Objevte tajemství krásy...

Objevte tajemství krásy... Objevte tajemství krásy... Prestižní řada s patentovaným komplexem pro zralou pleť Black caviar (černý kaviár) je exkluzivní přísada, která regeneruje kůži na buněčné úrovni. Je to ten největší zdroj proteinů,

Více

Péče o krásu je filozofie, která má hodně co do činění s pravdou a láskou.

Péče o krásu je filozofie, která má hodně co do činění s pravdou a láskou. KATALOG PRODUKTŮ 2 Péče o krásu je filozofie, která má hodně co do činění s pravdou a láskou. 3 OBSAH. Po stopách krásy 1. KONCEPT. Historie (Strana 5) 2. PÉČE. Odlíčení a čištění pleti. (Strana 6) Péče

Více

Obličejová cvičení. aneb cvičení pro krásu, svěžest a vitalitu. Mgr. Monika Šulistová. Vzdìlávání, které baví www.computermedia.cz

Obličejová cvičení. aneb cvičení pro krásu, svěžest a vitalitu. Mgr. Monika Šulistová. Vzdìlávání, které baví www.computermedia.cz Obličejová cvičení aneb cvičení pro krásu, svěžest a vitalitu Mgr. Monika Šulistová N a k l a d a t e l s t v í a v y d a v a t e l s t v í R Vzdìlávání, které baví www.computermedia.cz Obsah Úvod...6

Více

Optimální péče od samého začátku. Důležité mikrovyživující látky pro matku a dítě

Optimální péče od samého začátku. Důležité mikrovyživující látky pro matku a dítě Optimální péče od samého začátku Důležité mikrovyživující látky pro matku a dítě Pure Encapsulations Společnost Pure Encapsulations byla založena v roce 1991 v USA. Synonymem pro produkty PURE je pojem

Více

Ceník služeb. IPL Epilace (nejčastěji epilované partie)

Ceník služeb. IPL Epilace (nejčastěji epilované partie) Ceník služeb IPL Epilace (nejčastěji epilované partie) Podpaží (žena i muž) Bikiny linie (třísla žena i muž) Bikiny brazil (lze ponechat proužek, individuálně upravit ) Konečník (žena i muž) Lýtka (žena)

Více

Barekol PRO ZDRAVÍ. newline. Obsah: 50 ml

Barekol PRO ZDRAVÍ. newline. Obsah: 50 ml Skladujte v temnu při teplotě 5-25 ºC / Výrobce: s.r.o. Čejkov 9, Česká republika EMBRO SPECIAL REGENERACE SVALŮ A KLOUBŮ PRO ZDRAVÍ Ingredients /INCI/: Aqua, Paraffinum Liquidum, Paraffinum, Filipendula

Více

KATALOG PLEŤOVÉ KOSMETIKY

KATALOG PLEŤOVÉ KOSMETIKY KATALOG PLEŤOVÉ KOSMETIKY Zdravá a krásná pleť umocňuje celkový vzhled a podtrhuje osobnost každé ženy. Značka ALCINA představuje cílenou péči o zdraví i krásu pleti a vlasů. Značka ALCINA představuje

Více

Nabídka masáží hotelu Zadov

Nabídka masáží hotelu Zadov Nabídka masáží hotelu Zadov Relaxační masáž Relaxační masáž přináší pocity pohody a psychického uvolnění. Masáž je zaměřena na zklidnění, celkové ozdravění organismu, rozproudění energie a pozitivní naladění

Více

LÉČIVÁ KOSMETIKA S OBSAHEM MINERÁLŮ A SOLI Z MRTVÉHO MOŘE MON PLATIN - IZRAEL

LÉČIVÁ KOSMETIKA S OBSAHEM MINERÁLŮ A SOLI Z MRTVÉHO MOŘE MON PLATIN - IZRAEL LÉČIVÁ KOSMETIKA S OBSAHEM MINERÁLŮ A SOLI Z MRTVÉHO MOŘE MON PLATIN - IZRAEL SOLNÝ CHRÁM SOLNÁ JESKYNĚ LETŇANY WWW.SOLNAJESKYNELETNANY.CZ Bahenní pleťová maska 150 ml - 220 Kč Léčebná hloubkově čisticí

Více

Složky potravy a vitamíny

Složky potravy a vitamíny Složky potravy a vitamíny Potrava musí být pestrá a vyvážená. Měla by obsahovat: základní živiny cukry (60%), tuky (25%) a bílkoviny (15%) vodu, minerální látky, vitaminy. Metabolismus: souhrn chemických

Více

Řasenky. COATING SEALER Lashcare. Ochranná řasenka / báze - průhledná

Řasenky. COATING SEALER Lashcare. Ochranná řasenka / báze - průhledná Řasenky COATING SEALER Lashcare Ochranná řasenka / báze - průhledná Speciální ochranná báze JB Cosmetics na Prodloužené řasy. Ochraňuje Prodloužené řasy a adhesivum před vlhkem, mastnotou a nečistotami.

Více

Prestižní řada s patentovaným komplexem pro zralou pleť

Prestižní řada s patentovaným komplexem pro zralou pleť www.eveline.cz Prestižní řada s patentovaným komplexem pro zralou pleť Black caviar (černý kaviár) je exkluzivní přísada, která regeneruje pleť na buněčné úrovni. Je to ten největší zdroj proteinů, minerálů,

Více

Řada pro suchou a citlivou pleť

Řada pro suchou a citlivou pleť Řada pro suchou a citlivou pleť 1101 Čistící mléko pomerančové Jemné čistící mléko, nenarušuje přirozené ph pokožky. Pro každodenní čištění suché a citlivé pleti ráno a večer, ráno - pomáhá z pleti očistit

Více

Fotoomlazení. Viofor JPS System. LED terapie. pro krásu i zdraví

Fotoomlazení. Viofor JPS System. LED terapie. pro krásu i zdraví Fotoomlazení LED terapie pro krásu i zdraví Viofor JPS System MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT R VIOFOR JPS SYSTEM pozitivně působí napovrchové, střední i hluboké vrstvy tkání. Buněčné terapie zlepšuje: okysličení

Více

Potravinářské aplikace

Potravinářské aplikace Potravinářské aplikace Nanodisperze a nanokapsle Funkční složky (např. léky, vitaminy, antimikrobiální prostředky, antioxidanty, aromatizující látky, barviva a konzervační prostředky) jsou základními složkami

Více

Výhradní distributor v ČR: Balbínova 223/5, 120 00 Praha 2 tel.: + 420 222 241 700 www.gerards.cz MADE IN ITALY

Výhradní distributor v ČR: Balbínova 223/5, 120 00 Praha 2 tel.: + 420 222 241 700 www.gerards.cz MADE IN ITALY Výhradní distributor v ČR: Balbínova 223/5, 120 00 Praha 2 tel.: + 420 222 241 700 www.gerards.cz MADE IN ITALY 2 BASIC LINE Základní řada BASIC LINE Základní home řada line 3 Sensydra Soft Milk Pleťové

Více

Rozdělení základu účelu účinku. Základu. tuhé mastné emulzní (olej ve vodě nebo voda v oleji) gelové vysychavé pasty měkké pasty prachové s ředidlem

Rozdělení základu účelu účinku. Základu. tuhé mastné emulzní (olej ve vodě nebo voda v oleji) gelové vysychavé pasty měkké pasty prachové s ředidlem Rozdělení základu účelu účinku Základu tuhé mastné emulzní (olej ve vodě nebo voda v oleji) gelové vysychavé pasty měkké pasty prachové s ředidlem Účelu regenerační tonizační zvláčňující promašťující hyperemizující

Více

Kolekce LASHFOOD produktů od JB COSMETICS

Kolekce LASHFOOD produktů od JB COSMETICS Kolekce LASHFOOD produktů od JB COSMETICS Nejnovější divize firmy JB Cosmetics (USA) LASHFOOD představuje řadu 100% přírodních kondicionérů pro růst delších, tmavších a silnějších řas (či obočí). Díky

Více

Vraťte svému tělu přirozenost!! Vraťte svým tělům přirozenou sílu, vytrvalost a obranyschopnost!!

Vraťte svému tělu přirozenost!! Vraťte svým tělům přirozenou sílu, vytrvalost a obranyschopnost!! Vraťte svému tělu přirozenost!! Vraťte svým tělům přirozenou sílu, vytrvalost a obranyschopnost!! PŘIROZENOST A KOMPLEXNOST Přirozenost a čistota Chlorofyl Enzymy Zásadotvornost Antioxidační aktivita Ječmen

Více

Nový způsob, jak docílit postavy Vašich snů. Nová řada kosmetiky od Nora Bode. Interní informační materiály 4Beauty s.r.o. Nora Bode Kosmetik 2009 1

Nový způsob, jak docílit postavy Vašich snů. Nová řada kosmetiky od Nora Bode. Interní informační materiály 4Beauty s.r.o. Nora Bode Kosmetik 2009 1 Nový způsob, jak docílit postavy Vašich snů Nová řada kosmetiky od Nora Bode Interní informační materiály 4Beauty s.r.o. Nora Bode Kosmetik 2009 1 NORA BODE Obsah strana 1. Obsah 1 2. Princip metody kosmetického

Více

A R O M A T E R A P I E D A N C O L Y

A R O M A T E R A P I E D A N C O L Y A R O M A T E R A P I E D A N C O L Y SPA procedury Dancoly optimální kombinace energetických, vyživujících a stimulujících složek nezbytných pro zlepšení struktury růstu vlasů a zpomalení jejich vypadávání.

Více

Systém péče o pleť. Krásná a zářivá pleť je snem každé ženy. Kosmetika ETRE BELLE přichází do našich salonů, aby Vám tento sen pomohla splnit.

Systém péče o pleť. Krásná a zářivá pleť je snem každé ženy. Kosmetika ETRE BELLE přichází do našich salonů, aby Vám tento sen pomohla splnit. Systém péče o pleť Krásná a zářivá pleť je snem každé ženy. Kosmetika ETRE BELLE přichází do našich salonů, aby Vám tento sen pomohla splnit. Každá žena ví, jak stav a vzhled její pleti umí ovlivnit psychickou

Více

První multivitamín z čistých, bio-aktivních substancí

První multivitamín z čistých, bio-aktivních substancí První multivitamín z čistých, bio-aktivních substancí Včetně koenzymu Q10, luteinu a OPC * Složení přípravku na straně 9 brožury. Pure Encapsulations Společnost Pure Encapsulations byla založena v roce

Více

Vánoce 2011 akční nabídka

Vánoce 2011 akční nabídka Vánoce 2011 akční nabídka QUATTRO TITANIUM BODY holicí strojek + 1 náhradní hlavice Běžná doporučená cena pro spotřebitele 99,- Kč 369,-Kč 63,87Kč Objednací kód 7000377E EAN kód 4027800037728 Počet balení

Více

Resurfacing: revoluce v péči o pleť!

Resurfacing: revoluce v péči o pleť! Klávesové zkratky na tomto webu - základní Reklamní banner nad stránkou Na obsah stránky Resurfacing: revoluce v péči o pleť! Boj s vráskami můžete vyhrát foto: samphoto.cz/jiunlimited Jako malé holčičky

Více

Profi Hair s.r.o. profihair

Profi Hair s.r.o. profihair nová generace barev nová generace barev JEDNODUCHÁ ELEGANCE Z PŘÍRODY, pro dosažení opravdového luxusu 21.století. Barvy nové generace s přírodními oleji, které nám zaručují zdravé, lesklé, hebké a hydratované

Více

Nové produkty FOR HOME 2015

Nové produkty FOR HOME 2015 Nové produkty FOR HOME 2015 Tekutý prostředek na čištění plastových povrchů NOVINKA Plastic Surface Cleaner 750 ml dokonale odstraňuje veškeré nečistoty: mastnotu, prach i saze nepoškrábe čištěný povrch

Více

NOVINKY UVNITŘ KATALOGU. www.eveline.cz

NOVINKY UVNITŘ KATALOGU. www.eveline.cz www.eveline.cz NOVINKY UVNITŘ KATALOGU 1 Denní krém pro smíšenou pleť Krém vhodný pro každodenní péči o smíšenou pleť mastnou v T zóně (čelo, nos, brada) a náchylnou k nadměrnému vysušení na tvářích. Unikátní

Více

KATALOG PRODUKTŮ 2014 ČESKÁ PROFESIONÁLNÍ KOSMETIKA NA FRANCOUZSKÝCH ZÁKLADECH. hýčká Vaši pleť...

KATALOG PRODUKTŮ 2014 ČESKÁ PROFESIONÁLNÍ KOSMETIKA NA FRANCOUZSKÝCH ZÁKLADECH. hýčká Vaši pleť... KATALOG PRODUKTŮ 2014 ČESKÁ PROFESIONÁLNÍ KOSMETIKA NA FRANCOUZSKÝCH ZÁKLADECH hýčká Vaši pleť... ČESKÁ PROFESIONÁLNÍ KOSMETIKA NA FRANCOUZSKÝCH ZÁKLADECH Vývoj a výroba přípravků FOR LIFE & MADAGA probíhá

Více

UNIVERSAL HLADKÁ KŮŽE NUBUK STYLE OUTDOOR SPORT. KATALOG kosmetika na obuv

UNIVERSAL HLADKÁ KŮŽE NUBUK STYLE OUTDOOR SPORT. KATALOG kosmetika na obuv UNIVERSAL HLADKÁ KŮŽE NUBUK STYLE OUTDOOR SPORT KATALOG kosmetika na obuv Sortiment UNIVERSAL Pro všechny obuvnické materiály a jejich kombinace. HLADKÁ KŮŽE Pro obuv z hladké kůže. NUBUK Pro obuv z nubuku

Více

TECHNICKÝ MANUÁL ECHOSLINE

TECHNICKÝ MANUÁL ECHOSLINE TECHNICKÝ MANUÁL ECHOSLINE TECHNICAL SOLUTIONS ECHOS COLOR PERMANENTNÍ BARVA NA VLASY PROFESIONÁLNÍ KRÉMOVÁ BARVA NA VLASY 100 ml Obsahuje včelí vosk a vitamin C. Zaručuje vysokou stabilitu odstínů a dokonalé

Více

HIGH CARE COSMETICS kosmetická péče na vysoké úrovni FACIAL BODY NUTRI

HIGH CARE COSMETICS kosmetická péče na vysoké úrovni FACIAL BODY NUTRI HIGH CARE COSMETICS kosmetická péče na vysoké úrovni FACIAL BODY NUTRI adresa Vašeho High Care Centra Odjakživa je zdravá a hladká pleť symbolem krásy. Bohužel to není samozřejmostí. Firma Weyergans má

Více

v e l ů s v ě i o n á f e s r o NOVINKY V ŘADĚ DOCTOR BABOR ZASTAVTE ČAS MRKNUTÍM OKA TIPY NA DÁRKY BABOR SPA MOJE TĚLO, MOJE JÁ

v e l ů s v ě i o n á f e s r o NOVINKY V ŘADĚ DOCTOR BABOR ZASTAVTE ČAS MRKNUTÍM OKA TIPY NA DÁRKY BABOR SPA MOJE TĚLO, MOJE JÁ podzim/zima 2013 NOVINKY V ŘADĚ DOCTOR BABOR ZASTAVTE ČAS MRKNUTÍM OKA TIPY NA DÁRKY BABOR SPA MOJE TĚLO, MOJE JÁ v e s v ě BABOR německá přírodní profesionální kosmetika letos slaví 20 let v České republice

Více

Jakostní japonské krmení pro KOI. FUJIYAMA - dietní základní krmení. plavací. Charakteristika

Jakostní japonské krmení pro KOI. FUJIYAMA - dietní základní krmení. plavací. Charakteristika 57 Jakostní japonské krmení pro KOI FUJIYAMA - dietní základní krmení Teplota vody od 10 C Proteiny 30,0% Tuky 5,0% Vláknina 5,6% Popeloviny 6,9% Fosfát 0,7% Vápník 0,4% Balení v kg 5 / 10 A 10,000 jednotek/kg

Více

Dusy Heat Control. ochranný sprej proti teplu 200 ml 323 Kč

Dusy Heat Control. ochranný sprej proti teplu 200 ml 323 Kč STYLE/STYLING 1 Jemná fixace Dusy Hair Shine lesk na vlasy ve spreji 100 ml 188 Kč 400 ml 309 Kč pro výjimečný lesk pomoc pro extra suché vlasy bez fixačního účinku /100 ml/ kód: 20065008 /400 ml/ kód:

Více

Akce a slevy 2010 Výživová poradna Food-Life.cz

Akce a slevy 2010 Výživová poradna Food-Life.cz Akce a slevy 2010 Výživová poradna Food-Life.cz 2010 www.food-life.cz poradna@food-life.cz Celoroční soutěže Soutěž v poradně Každý z Vás může pod stromeček vyhrát zdravou Vánoční nadílku! Hrajeme o Vánoční

Více

X mas XXL DÁRKY. Aloe vera od FOREVER. X-TRA DOBRÉ. VÁNOČNÍ KATALOG

X mas XXL DÁRKY. Aloe vera od FOREVER. X-TRA DOBRÉ. VÁNOČNÍ KATALOG VÁNOČNÍ KATALOG X mas XXL DÁRKY. Aloe vera od FOREVER. X-TRA DOBRÉ. CISTA RADOST NA VANOCE ALOE V TÉ NEJČISTŠÍ PODOBĚ. TO JE FOREVER. DARUJTE TO NEJLEPŠÍ. Nápady na VÁNOČNÍ dárky od FOREVER NÁPADY NA VÁNOCE

Více

NOVINKY BIO TRAITEMENT

NOVINKY BIO TRAITEMENT NOVINKY BIO TRAITEMENT MODERNÍ SPOLEČNOST Každý den pojme naše mysl a tělo obrovské množství informací. Našich 5 smyslů je díky tomu často rozrušeno. 70-80% problémů s vlasy a pokožkou hlavy vzniká vlivem

Více

NEJSTARŠÍ TAJEMSTVÍ KRÁSY NA SVĚTĚ

NEJSTARŠÍ TAJEMSTVÍ KRÁSY NA SVĚTĚ NEJSTARŠÍ TAJEMSTVÍ KRÁSY NA SVĚTĚ V hebrejštině slovo AHAVA znamená láska.mrtvé moře je kouzelné tajemné místo nejnižší bod světa. Již starověcí Římané si zde budovali lázně a využívali léčivých schopností

Více

Jídlo a doplňky výživy

Jídlo a doplňky výživy Jídlo a doplňky výživy Co běžně jím a jaké doplňky výživy při závodech používám Jak si chráním některé exponované částí těla Zpracoval : Jiří Jíra Hledík Fotografie : Jakub Cejpek Patřím mezi ty ultramaratonce,

Více

Použití Balení: Kód: Zesvětlující krém na obličej Účinek Použití Balení: Kód: Vyhlazující náplasti na oční víčka Účinek Použití Balení: Kód:

Použití Balení: Kód: Zesvětlující krém na obličej Účinek Použití Balení: Kód: Vyhlazující náplasti na oční víčka Účinek Použití Balení: Kód: Krém uvolňuje cévy a eliminuje podráždění kůže. Aktivní komplex proti kuperóze s éterickým olejem heřmánku normalizuje mikrocirkulaci v kapilárách, brání vzniku shluku žilek. Výrazně zmenšuje zčervenání

Více

katalog PLEŤOVÁ KOSMETIKA

katalog PLEŤOVÁ KOSMETIKA katalog PLEŤOVÁ KOSMETIKA 1 Pro skvělý pocit z kosmetiky Značka Alcina představuje kvalitní a účinný recept v cílené péči o krásu tváře a těla. Značka Alcina představuje profesionální kosmetiku s dlouholetou

Více

Nechte vlasy na hlavě BIOHAR. aktivátor růstu vlasů s přírodním hyaluronanem

Nechte vlasy na hlavě BIOHAR. aktivátor růstu vlasů s přírodním hyaluronanem Nechte vlasy na hlavě BIOHAR aktivátor růstu vlasů s přírodním hyaluronanem BIOHAR regeneruje růst nových vlasů při jejich řídnutí, nadměrném vypadávání i vzniku místní nebo úplné pleše. Jaká je základní

Více

Mladistvý vzhled a krása pro Vaši tvář

Mladistvý vzhled a krása pro Vaši tvář Mladistvý vzhled a krása pro Vaši tvář Jen pár kapek Tak lze vyjádřit celkové množství zkrášlovacích prostředků, které žena používá při své každodenní péči o pleť obličeje Těchto několik gramů je proto

Více

! Zdravou kůži prostě potřebuješ!

! Zdravou kůži prostě potřebuješ! Jméno: Zuzana Zachová Datum: 13. 6. 2011 Referát na téma: Opalování a ochranné faktory! Zdravou kůži prostě potřebuješ! Kůže je největším lidským orgánem, máme jí skoro 2 m2! Není jen vnější ochranou,

Více

ČLOVĚK MÁ TISÍCE PŘÁNÍ, NEMOCNÝ JEN JEDNO...

ČLOVĚK MÁ TISÍCE PŘÁNÍ, NEMOCNÝ JEN JEDNO... pro komplexní regeneraci ZDRAVÝ ČLOVĚK MÁ TISÍCE PŘÁNÍ, NEMOCNÝ JEN JEDNO... 25. 4. 2004 Praha, hotel Pyramida Ing. Helena Kacerovská Směs bylin ALOE VERA = ALOE BARBADENSIS - 92 % PANAX GINSENG (všehoj

Více

OBJEVTE VAŠI IDEÁLNÍ PLEŤ

OBJEVTE VAŠI IDEÁLNÍ PLEŤ OBJEVTE VAŠI IDEÁLNÍ PLEŤ PRO CITLIVOU PLEŤ BEZ PARABENŮ S TERMÁLNÍ VODOU Z VICHY ZDRAVÍ A KRÁSA PLETI VÍCE NEŽ 80 LET Vše začalo v roce 1931 kdy byla ve Francii založena vůbec první dermokosmetická značka

Více

Nabídka Vánočních balíčků MARY KAY 2008 Dobrý den Dovolte abych se představila. Jmenuji se Petra Jelenová a jsem nezávislá kosmetická poradkyně a vizážistka společnosti MaryKay. Dovolila jsem si pro Vás

Více

Akční nabídka. pro vás. 50 produktů Walmark s minimálně 20 % tablet zdarma navíc

Akční nabídka. pro vás. 50 produktů Walmark s minimálně 20 % tablet zdarma navíc Akční nabídka pro vás 50 produktů Walmark s minimálně 20 % tablet zdarma navíc Již 20. rokem se staráme o vaše zdraví. Proměňujeme ty nejkvalitnější přírodní suroviny na originální české doplňky stravy,

Více

KRÁSA A PROMĚNA KATALOG 2014/01. Česká republika

KRÁSA A PROMĚNA KATALOG 2014/01. Česká republika KRÁSA A PROMĚNA KATALOG 2014/01 Česká republika 2 1 PÉČE O OBLIČEJ PŘÍRODNÍ LABORATOŘ KRÁSY Vše nádherné je i jedinečné. Jedinečný je vzor sněhové vločky, neopakovatelné jsou obrysy listů i tvary oblaků,

Více

Střední odborné učiliště Domažlice

Střední odborné učiliště Domažlice Číslo projektu Číslo materiálu Název školy Ročník Vzdělávací oblast Vzdělávací obor Tématický okruh Téma Jméno autora CZ.1.07./1.5.00/34.0639 VY_52_INOVACE_04.08 Střední odborné učiliště Domažlice 2.ročník

Více