BIOMIMETICKÁ PÉČE O POKOŽKU SE SYSTÉMOVÝM PROCESOVÝM KNOW-HOW

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "BIOMIMETICKÁ PÉČE O POKOŽKU SE SYSTÉMOVÝM PROCESOVÝM KNOW-HOW"

Transkript

1 BIOMIMETICKÁ PÉČE O POKOŽKU SE SYSTÉMOVÝM PROCESOVÝM KNOW-HOW

2 DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions BIOMIMETICKÁ PÉČE O POKOŽKU SE SYSTÉMOVÝM PROCESOVÝM KNOW-HOW Pokrok lékařského výzkumu to dovoluje: Dnes je díky inovativním metodám léčení možné obnovit pokožku i po velmi tĕžkých popáleninách. Obzvláštĕ vysokému uznání se po celém svĕtĕ v této souvislosti tĕší umĕlé pěstování kožních buněk. Dr. Hugo Benito Kitzinger dává poznatky, které získal jako specialista na popáleninovou medicínu mimo jiné na oddělení pro plastickou a rekonstrukční chirurgii na Lékařské univerzitě Vídeň, k dispozici nepoškozené pokožce v kosmetologické podobě: jako biologické prostředí, které má pozitivní vliv na obnovu buněk, vytváří, příp. regeneruje přirozenou lipidovou bariéru pokožky, zlepšuje schopnost pokožky zadržovat vlhkost a trvale ji chránit před každodenními útoky volných radikálů. To všechno dokážou zvládnout galenicky náročné kombinace biologicky dostupných účinných látek, které jak je pro umělé pěstování kožních buněk nutné společně pracují stejně komplexním a přirozeným způsobem jako sama pokožka. Protože léčit pouze jednotlivé symptomy, tedy příznaky, stárnutí pokožky, je pro Dr. Huga B. Kitzingera málo. Pro svou biomimetickou péči o pokožku si proto zvolil systémový základ, který jednotlivé části neustále sleduje v souvislosti s větším celkem, jehož jsou součástí. BIOMIMETIC SKIN SOLUTIONS: Systémové procesové know-how pěstování kožních buněk z popáleninové medicíny ve spojení s nejnovějšími poznatky z interdisciplinárního biomimetického výzkumu.

3 DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions SYSTÉMOVÁ PÉČE O POKOŽKU všechny typy pokožky mastná a nečistá mastná a nečistá, normální a smíšená normální a smíšená normální a smíšená, suchá a citlivá suchá a citlivá Pro zdraví a krásu Vaší pokožky Essential Care Čištění obličeje Péče o obličej Péče o oči Péče o tělo Extended Care Vysoce účinná séra Peelingy Pleťové masky Speciální produkty Mousse 11! Cleansing Lotion!11 Toner 111 Soft 1!! Rich!1! Extra!!1 Eye 111 Body Youther 111 Serum 111 Daily Repair 111 Lipo Filler 111 Fruits 111 FruitS Plus C 111 Fruits body & face 111 Mask 11! CreMa!11 Speed Lift 111 Sun Protect Označte si systémovou péči o pokožku, která je pro vás vhodná na základě typu vaší pokožky. Označte si systémovou péči o pokožku, která je pro vás vhodná na základě typu vaší pokožky.

4 DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions Dr. Hugo B. Kitzinger Dr. Hugo Benito Kitzinger, lékař z univerzitního města Freiburgu v Breisgau, se specializoval na klinikách v Německu a v USA na plastickou a rekonstrukční chirurgii. V popáleninových centrech zkoumal procesy samoobnovy kožních buněk po popáleninách. Studoval umělé pěstování kožních buněk a rozpracoval paralely ke stárnutí kůže: Tento přirozený proces se podobá popálení ve zpomaleném tempu. Jako expert na biomimetiku zadal Dr. Hugo B. Kitzinger, který od roku 2003 pracuje a vyučuje na Lékařské univerzitě Vídeň jako vedoucí lékař pro plastickou, estetickou a rekonstrukční chirurgii, úkol interdisciplinárně složenému týmu vědců zastoupeni jsou v něm dermatologové, farmakologové a biochemikové. Tento tým zkoumá společně s ním pro Skin Care komplexní strukturu a samoorganizaci biologických systémů a převádí tak vývojové kroky přírody do inovativních technologií v podobě biomimeticky koncipované péče o pokožku. Každý produkt BIOMIMETIC SKIN SOLUTIONS byl vyvinut podle receptury formulované Dr. Hugem B. Kitzingerem a díky hygienickému balení vystačí s nezbytným minimem konzervačních látek. Ochranné filtry proti slunci byly z pečujících produktů vědomě vyloučeny, protože dnešní běžné filtrační systémy a jejich obvyklé používání (pouze jedna aplikace denně, příliš malé nanášené množství, bez následného nanášení po dvou hodinách, chybějící fotostabilita) neposkytují z lékařského hlediska účinnou ochranu proti ultrafialovému záření. Spíše se u velkého počtu UV filtrů vyskytuje při každodenní aplikaci nebezpečí vzniku kontaktní alergie. Essential Care KAŽDODENNÍ PÉČE PROTI STÁRNUTÍ OBLIČEJE & TĚLA

5 Essential Care ČIŠTĚNÍ OBLIČEJE Essential Care ČIŠTĚNÍ OBLIČEJE MOUSSE Cleansing LOTION Tento high-tech čisticí přípravek pro hloubkové čištění pórů pro nečistou a mastnou i normální a smíšenou pokožku uvolňuje jako jemná, měkká čisticí pěna šupinky odumřelé kůže a odstraňuje nečistoty. Hodnota ph,. Pro malé póry a jasnou pokožku. MOUSSE čistí jemně, ale účinně. Sůl kyseliny salicylové (BHA) působí protizánětlivě a společně s ovocnou kyselinou (AHA) šetrně exfoliuje kůži. Přípravek MOUSSE aktivuje unavenou kůži, dodává jí trvale vyhlazený vzhled a vytváří na ní intaktní kyselý ochranný plášť. Na závěr čištění naneste přípravek TONER. Zjemňující, vitalizující účinek tohoto produktu zesílíte tím, že jej necháte působit během sprchování. Tato emulzní pěna s hodnotou ph 5,5 čistí normální a smíšenou pokožku, a rovněž pokožku suchou, zralou a citlivou velmi jemně, ale důkladně. Pečuje již během procesu čištění, uklidňuje, předchází zarudnutí. Pro jemnou pokožku bez pocitu napětí. Zcela biologicky odbouratelné čisticí substance ze skupiny těch nejjemnějších: účinně působí v šetrném přípravku Cleansing LOTION. Chrání, čistí a opravují. Antioxidant vitamín E urychluje procesy léčení. Biomimetický lipid podporuje samomastící funkci pokožky. Výtažek z heřmánku uklidňuje, slunečnicový olej podporuje hebkost a vyhlazování pokožky. Zjemňující, vitalizující účinek tohoto produktu zesílíte tím, že jej necháte působit během sprchování. Jemná čisticí pěna Cleansing LOTION je vhodná dokonce pro velmi citlivou suchou pokožku a pro depilaci.

6 Essential Care ČIŠTĚNÍ OBLIČEJE Essential Care PÉČE O OBLIČEJ TONER SOFT Tato pleťová voda zakončuje každé čištění a připravuje pokožku na aplikaci ošetřujících přípravků. Revitalizuje a čistí šetrně, její hodnota ph je,. Toner zlepšuje přijímání aktivních látek. V přípravku TONER je obsažena léčivá rostlina Hamamelis Virginiana, která má adstringentní a protizánětlivé účinky. Její mnohostranně aktivní účinná látka, která se v přírodě vyskytuje mj. v javoru, pšeničných klíčcích, kostivalu nebo černém kořeni, změkčuje pokožku. Vyhlazuje ji, odstraňuje šupiny a zvyšuje obsah vlhkosti v pokožce. Společně s provitamínem B5 působí proti podráždění. Zvlhčující efekt, velmi dobrá snášenlivost s pokožkou. Tento produkt mohou používat i teenageři, protože TONER pokožku čistí, dezinfikuje a omezuje svědění. Ideální také jako jemná voda po holení. Tento jemný gelový krém vrátí smíšené a mastné pokožce její přirozenou rovnováhu. Čistí, dezinfikuje, chrání před nežádoucím lesknutím. Pro hladkou a matnou pokožku bez napětí. SOFT dodává každý den smíšené a mastné pokožce optimální množství vlhkosti a přesně takovou dávku živin, jakou potřebuje pro zdravý vzhled. Provitamín B5, výtažek z heřmánku a vitamíny C a E zlepšují celkový vzhled pokožky. Nekomedogenní avokádový olej snižuje pocit napětí. Kyselina salicylová jemně, avšak intenzivně, čistí a rozjasňuje pokožku. Ideální jako podklad pod make-up. SOFT chrání pokožku dlouhé hodiny před silným zmašťováním a je tak ideální jako podklad pod make-up. I pro normální pokožku, která má sklon k výraznému lesknutí, představuje přípravek SOFT dokonalou letní péči. LIPO FILLER lokálně nanesený pod přípravek SOFT cíleně vyhlazuje vrásky.

7 Essential Care PÉČE O OBLIČEJ Essential Care PÉČE O OBLIČEJ RICH EXTRA Ochranný štít proti stárnutí pro každodenní použití s vitamínem C a E byl vyvinut pro suchou a citlivou pokožku. Vyrovnává hladinu kyseliny hyaluronové, zadržuje tak vlhkost v pokožce a vyhlazuje ji. Suchá a citlivá pokožka špatně udržuje vlhkost a mazové žlázy navíc vykazují sníženou aktivitu. Biomimetická aktivní látka obsažená v přípravku RICH pomáhá obnovit samomastící funkci pokožky. Přirozená kyselina hyaluronová a hodnotné rostlinné oleje pokožku vyhlazují a zvláčňují. Vitamíny C a E působí jako lapače radikálů. Vhodný jako noční péče pro smíšenou pokožku. Jenom dobře vyčištěná pokožka nejprve přípravek Cleansing LOTION nebo MOUSSE, pak TONER je schopna vstřebat aktivní látky. RICH je ideální produkt pro osoby, které často létají, a pro všechny, kteří se zdržují v klimatizovaných prostorách. Tento výživný krém opravuje kyselý ochranný plášť suché až velmi suché pokožky. Obsažená kombinace účinných látek zvyšuje hydratační schopnosti pokožky. Pokožka zůstává hebká a pružná. Zdravá pokožka je proto tak krásná, protože má v rovnováze vlhkost (hydros) a tuk (lipos). Tuto přirozenou rovnováhu obnovuje přípravek EXTRA. Regenerace hydrolipidového filmu brání nadměrným ztrátám vlhkosti, pokožka zůstává déle mladá a pevná. Zárukou toho je směs vybraných účinných látek, složená mj. z vitamínů a kukuřičného oleje obohaceného kyslíkem. Přípravek EXTRA je pro všechny typy pokožky vhodný na ochranu obličeje a očí před chladem. Jako dermakosmetikum má v porovnání s čistě mastným krémem jednu výhodu: podněcuje obnovu pokožky. LIPO FILLER lokálně nanesený pod přípravek EXTRA cíleně vyhlazuje vrásky.

8 Essential Care PÉČE O OČI Essential Care PÉČE O TĚLO EYE BODY YOUTHER Intenzivní péče proti stárnutí pro obzvláště citlivou, suchou oční partii. Zvyšuje pevnost, brání vzniku vrásek a vyhlazuje jemné oční vrásky a partii kolem očí. Pro všechny typy pokožky, používá se dvakrát denně. Protože je pokožka kolem očí zhruba čtyřikrát tenčí než na ostatních částech obličeje, je výrazněji vystavena předčasnému stárnutí. Přípravek EYE proto zásobuje oční partii cennými aktivními látkami. Extrakt ze semen jojoby, bohatý na vitamín A a E, vyplňuje vrásky. Asijská tygří tráva vrací pokožce pevnost. Oživuje, provlhčuje a uklidňuje citlivou oční partii. Po dlouhém dni, na unavené, stresované oči aplikujte přípravek EYE jako oční masku: Přípravek dejte do chladničky, pak naneste v silné vrstvě a nechejte vstřebat. Pro velmi suchou oční partii: Pod přípravek EYE naneste přípravek LIPO FILLER. Kapka přípravku SPEED LIFT do korektoru způsobí okamžité vyhlazení a dlouhodobější vyjasnění oční partie. Intenzivní péče proti stárnutí s extraktem z bobulí acai podporuje pružnou a pevnou pokožku těla. Komplex Anti- Damage zmenšuje hloubku vrásek. Vitamín B5 zvyšuje pružnost pokožky. Přípravek aplikujte ráno a večer. Juvinity, inteligentní komplex Anti- Damage obsažený v účinném přípravku BODY YOUTHER, biomimeticky prodlužuje životnost kožních buněk. Ochrana vlastní buněčné produkce energie vede ke zmenšování hloubky vrásek. Fytosteroly z oleje bezerukové řepky a bambuckého másla chrání pokožku biomimetickou cestou před vlivy životního prostředí. Intenzivní ošetřující koktejl kromě toho pomáhá pokožce zadržovat vlhkost a tím zůstat mladistvě pevnou. Nanesení na ještě mírně vlhkou pokožku dovolí rychle se vsakující emulzi proniknout do kůže hlouběji. Účinek přípravku BODY YOUTHER lze posílit tím, že před jeho nanesením provedete peeling přípravkem s obsahem ovocné kyseliny FRUITS body & face

9 DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions Extended Care VYSOCE ÚČINNÁ SÉRA Vysoce účinná séra KONCENTRÁTY PROTI STÁRNUTÍ PRO KAŽDÝ DEN SERUM Toto sérum zmenšuje mimické vrásky a omezuje tvorbu nových vrásek. Vrací pokožce pevnost, hladkost a svěžest. Pro všechny typy pokožky. Jednou až dvakrát denně, nejlépe večer, po pečlivém vyčištění pokožky. Účinná látka proti stárnutí acetyl hexapeptid-3 je v zeslabené formě považována za kosmetologickou alternativu pro Botulinum Toxin A. V přípravku SERUM uvolňuje obličejové svaly a redukuje hloubku mimických vrásek. Výraz obličeje zůstává přirozený. Rostlinný polysacharid beta glukan přebírá činnost poškozených buněk na biomimetickém základě. Vitamín A podporuje obnovu buněk a syntézu kolagenu. Pro vyplnění drobných mimických a stresových vrásek: Kombinace přípravků LIPO FILLER a SERUM. LIPO FILLER se nanáší lokálně na vrásky, SERUM na celý obličej a oblast dekoltu.

10 Extended Care VYSOCE ÚČINNÁ SÉRA Extended Care VYSOCE ÚČINNÁ SÉRA DAILY REPAIR LIPO FILLER Tento gel proti stárnutí chrání DNA buněk a buněčnou membránu hned na několika úrovních. Posiluje obranyschopnost pokožky, optimalizuje buněčné reparační systémy a chrání před poškozením buněk v důsledku ultrafialového záření. Nanášejte denně ráno pod přípravek pro denní péči. Vhodný pro všechny typy pokožky. Proces stárnutí pokožky můžeme ovlivnit až ze 75 procent. Ochrana před ultrafialovým zářením sama o sobě však nestačí zabránit vzniku poškození. V přípravku DAILY REPAIR funguje inteligentní tým biomimetických bodyguardů beta glukan, ektoin a genistein, který působí na pokožku na buněčné úrovni. Posiluje její obranyschopnost a předchází vzniku negativních dopadů stresu z okolního prostředí. DAILY REPAIR je ideální produkt pro okamžité zklidnění pokožky po vystavení slunečnímu záření nebo při prvních příznacích spálení kůže. Toto sérum vyplňuje pokožku a vrásky zevnitř bez použití injekcí. Brání biomimetickou cestou odbourávání lipidů, které jsou nutné pro pružnost pokožky, a povzbuzuje jejich obnovu. Nanášejte ráno a večer celoplošně nebo lokálně. Tukové buňky podkoží slouží nejen jako nárazníky, zásobárna energie a ochrana před chladem, ale jsou nezbytné také pro pružnost pokožky. Tuková tkáň postupně mizí. Pevnost pokožky se zmenšuje, vznikají vrásky. Moderní estetická chirurgie nahrazuje odbouranou podkožní tukovou tkáň injekcemi vlastního tuku. Tohoto výsledku tedy vyplnění kůže zevnitř lze dosáhnout i pomocí přípravku LIPO FILLER v podobě vysoce účinného séra. LIPO FILLER nanesený pod ošetřující přípravek zabrání tomu, aby se u zralé pokožky usazoval ve vráskách make-up. Intenzivní okamžité osvěžení a hladkost: Na hřbetu ruky přimíchejte do základu kapku přípravku SPEED LIFT.

11 DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions Extended Care Peelingy Peelingy PŘÍPRAVKY S OVOCNOU KYSELINOU S MAXIMÁLNÍM ÚČINKEM PROTI STÁRNUTÍ FRUITS Tento krém s 8 % podílem ovocné kyseliny nanášený až jednou denně zjemní zralou, namáhanou, nečistou a ultrafialovým zářením poškozenou pokožku. S postupem let se buňky obnovují pomaleji. Staré buňky se hromadí na pokožce jako vrstva šupinek, která způsobuje, že pokožka působí unaveně a bez energie. Hodnotné ovocné kyseliny v přípravku FRUITS tyto šupinky z kůže odstraňují a ta pak může opět lépe přijímat aktivní látky. Zpočátku může kůže lehce svědit, což svědčí o intenzivním působení produktu. SERUM maximalizuje účinek tohoto krému s obsahem ovocné kyseliny. Krémy s obsahem ovocných kyselin zvyšují vstřebávání účinných látek do pokožky a měly by se tedy vždy použít jako první produkt po čištění. Pokud máte ve zvyku se hodiny vystavovat slunci, jako například na dovolené, měli byste během této doby přestat používat produkty FRUITS. Stejně tak den před návštěvou solária.

12 Extended Care Peelingy Extended Care Peelingy FRUITS Plus C FRUITS body & face Tento noční krém zlepšuje strukturu pokožky díky obsahu ovocných kyselin (8 %) a podporuje tvorbu kolagenu. Vitamín C zvyšuje buněčnou energii, fytosteroly z oliv a avokáda zvyšují pružnost pokožky. Přípravek se používá večer po čištění. Během spánku se zotavují a obnovují naše buňky. Zralá pokožka se sklonem k rohovatění přitom vyžaduje pomoc: přípravek FRUITS Plus C aktivuje v noci díky ovocným kyselinám, dokonale dávkovanému vitamínu C, reparačnímu účinku extraktu z mexické mimózy a zpevňujícím fytosterolům obnovování pokožky. I pokožka silně poznamenaná vlivy životního prostředí získá nazpět růžovou svěžest. Při pravidelném používání krémů s ovocnými kyselinami se klasický peeling s mikrokuličkami stává zbytečným. Pokud máte ve zvyku se hodiny vystavovat slunci, jako například na dovolené, měli byste během této doby přestat používat přípravky FRUITS. Ideální pro oblasti vystavené intenzivnímu ultrafialovému záření. Toto pleťové mléko s 10% podílem ovocných kyselin oživuje a omezuje pigmentové poruchy. Pro plošnou regeneraci a nápadné změkčení pokožky v obličeji, na těle a v oblasti dekoltu. To, co je dobré pro obličej, bychom neměli upírat ani ostatním částem těla: FRUITS body & face zvyšuje při pravidelné aplikaci podíl kolagenu v pokožce a napravuje vzniklé škody v kolagenovém hospodářství. Zvyšuje schopnost pokožky zadržovat vlhkost. Přípravek aktivně působí proti předčasné tvorbě vrásek, zrohovatění a ztrátě pružnosti. Pomáhá zachovat pokožku zdravou, pevnou a pružnou. Účinek přípravku BODY YOUTHER se zvyšuje ve spojení s přípravkem FRUITS body & face. Pokud máte ve zvyku se hodiny vystavovat slunci, jako například na dovolené, měli byste během této doby přestat používat produkty FRUITS. Stejně tak den před návštěvou solária.

13 DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions Extended Care PLEŤOVÉ MASKY MASK Pleťové masky SPECIÁLNÍ PÉČE x TÝDNĚ Tato pleťová maska aktivuje síly léčivého bahna (spraše) v zájmu zdravé pokožky. Přirozeně hloubkově čistí póry, zbavuje unavenou, nečistou nebo mastnou pokožku škodlivin. Příjemně chladí a nepřisychá. Protizánětlivé léčivé bahno obsahuje významné prvky pro zachování zdraví pokožky mezi nimi i kyslík, křemík, draslík a hořčík. Rostlinné extrakty z kopřivy dvoudomé regulují produkci lipidů, extrakty z okurky vyhlazují, osvěžují a zklidňují. Po vyčištění naneste zhruba 3 mm silnou vrstvu pleťové masky a nechat minut působit. Poté omyjte vlažnou vodou. Když se začne hlásit akné, naneste večer na postižená místa malé množství masky. Pro matný vzhled pokožky používejte masku MASK ráno.

14 Extended Care PLEŤOVÉ MASKY DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions CreMa Tento krém a maska proti stárnutí v jednom vyplňuje pokožku, optimálně ji zásobuje vlhkostí a zároveň viditelně zmenšuje póry. Jako relaxační denní nebo noční péči nanášejte v tenké vrstvě. Přípravek CreMa je bohatý na přírodní živiny. Rostlinné oleje z jojoby a ze semen pupalky brání ztrátě vlhkosti a zvyšují hebkost pokožky. Společně s antioxidantem vitamínem E a živným buněčným roztokem Zell-Nährlösung regeneruje biomimetický fytoestrogen genistein pokožku a zvyšuje její pružnost. Jako masku naneste zhruba na 15 minut, podle potřeby setřete přebytečné množství kosmetickým ubrouskem. Na unavenou, stresovanou pokožku je možné přípravek CreMa používat také jako uklidňující osvěžující masku. Ještě více okamžitého osvěžení a vyhlazení pokožky: Na hřbetu ruky přimíchejte do základu kapku přípravku SPEED LIFT. Speciální produkty SÉRUM S OKAMŽITÝM ÚČINKEM A OCHRANA PROTI SLUNCI

15 Extended Care Speciální produkty Extended Care Speciální produkty SPEED LIFT SUN PROTECT 30 Toto účinné sérum okamžitě napne, vyhladí a uvolní pokožku. Vhodné pro všechny typy pokožky. Používá se ráno a podle potřeby se nanese na obličej, krk a dekolt. Facelift je souhrnné označení pro kosmetické chirurgické zákroky, při nichž se vyhlazují vrásky vypnutím ochablé pokožky. A právě zde se inspirovalo účinné sérum SPEED LIFT. Jeho strečová síť napíná ochablou pokožku. Vitální koktejl z vitamínů a extraktu z kaštanu koňského zesiluje a při pravidelném používání prodlužuje účinek. Sérum oživuje, provlhčuje a chrání. Pro hladkou pokožku a jasné obrysy. Polymerovou síť je dokonce možné znovu napnout přes hotový make-up. Postup je tento: Naplňte přípravek TONER do fioly nebo rozprašovače a nastříkejte ze vzdálenosti cca 20 cm. Účinek přípravku SPEED LIFT se tak prodluží. Tento prostředek proti stárnutí působí pěti způsoby: chrání před spálením na slunci, ozónem a předčasným stárnutím pokožky, omezuje poškození buněčné DNA, obnovuje kyselý ochranný plášť a zklidňuje stresovanou pokožku. Díky širokopásmovým filtrům proti UVA a UVB nejnovější generace chrání přípravek SUN PROTECT dokonce i citlivou pokožku před negativními vlivy slunce. Jeho buněčný živný roztok provlhčuje a zvyšuje pružnost pokožky. Genistein, biomimetická aktivní látka, omezuje již vzniklá poškození DNA následkem ultrafialového záření a chrání pokožku před novým poškozením. Nanášejte ráno a znovu po koupání. Tento ošetřující opalovací přípravek se nelepí ani při opalování, ani při práci nebo sportování ve volné přírodě. Zásluhou kombinace chemických a fyzikálních ochranných filtrů proti slunci je tento krém ideálním i pro děti. Na mírně bělavé textuře na kůži snadno poznáte, kde je krém již nanesen a kde tato ochrana zatím chybí. Každé 2 hodiny opalovací krém naneste znovu.

16 DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions DR. KITZINGER Biomimetic skin solutions DR. KITZINGER SKIN CARE - PŘEHLED ZÁKLADNÍCH POJMů ACETYL HEXAPEPTID- : Kosmetologická alternativa pro Botulinum Toxin A. Účinná látka proti stárnutí vyhlazuje vrásky uvolněním svalstva. ANTIOXIDANT: Chrání před agresivními molekulami jako např. volnými radikály tím, že eliminuje oxidační procesy (mj. reakce s kyslíkem, lat. Oxygenium). BETA GLUKAN: Účinný antioxidant, který přebírá práci již poškozených imunitních buněk a chrání před dalším poškozením ultrafialovým zářením. Zvyšuje vlhkost a pružnost pokožky. BIOLOGICKY DOSTUPNÝ: Takové množství účinné látky, které pokožka, příp. tělo skutečně přijme a použije pro látkovou výměnu, označuje výzkum jako biologicky dostupné. BIOMIMETICKÉ AKTIVNÍ LÁTKY: Přebírají aktivně funkci v životě kožní buňky. Nenahrazují chybějící substanci pouze pasivně, ale mohou vyrovnávat poruchy funkce. BIOMIMETIKA: Zkoumá strukturu a samoorganizaci biologických systémů. Procesy přírody je možné převést do inovativních technologií. DERMAKOSMETIKA: Péče o pokožku na základě poznatků moderního lékařství. EKTOIN: Biomimetické povzbuzení imunity. Součást mikroorganizmů, které zůstávají vitální za extrémních podmínek. FYTOHORMONY: Přebírají biomimetickou cestou aktivitu lidských hormonů, např. estrogenu. Rostlinného původu. GALENIKA: Vyvíjí formy podávání účinných látek, které jsou z farmaceutického pohledu optimální. GENISTEIN: Fytoestrogen, např. ze sóji. Chrání před ultrafialovým zářením, prokazatelně omezuje poškození DNA. Napodobuje biomimeticky účinek hormonu estrogenu. GERANYLGERANYLPROPANOL: Klíčový lipid v biomimetickém komplexu Juvinity. Důležitý pro mladistvé fungování buněk. IZOFLAVONY: Rostlinné antioxidanty, které prokazatelně pronikají do pokožky. Optimálně biologicky dostupné. JUVINITY : Biomimetický komplex Anti-Damage, který prodlužuje životnost kožních buněk a chrání vlastní buněčnou produkci energie. LIPIDOVÝ STIMULÁTOR: Pro pružnou pokožku. Povzbuzuje enzymy k tvorbě lipidů (tuků) a brání jejich odbourávání. OVOCNÉ KYSELINY: Uvolňují zrohovatělou kůži, zvyšují hustotu pokožky. Přiznává se jim maximální účinek proti stárnutí. PANTENOL: Stabilní forma vitamínu B5. Podporuje hojení ran, je protizánětlivý, protidráždivý a uklidňuje svědění. Pokožka může lépe zadržovat vlhkost. PĚSTOVÁNÍ BUNĚK: Získávání nové kůže", např. na transplantace po popáleninách. Na základě paralel se stárnutím pokožky motor výzkumu zaměřeného na stárnutí pokožky. POLYMEROVÁ SÍŤ: Řetězce molekul, které se při navlhčení spojují ve stabilní, pružnou ochrannou síť. SÉRUM: Koncentrovaná intenzivní péče proti stárnutí s galenicky mimořádně náročným složením. STÁRNUTÍ KŮŽE: Přirozený proces, podobný popálení ve zpomaleném tempu. Tzv. stárnutí vlivem životního prostředí je možné až do 75 % aktivně ovlivňovat. VÝTAŽEK Z MYRHY: Intenzivní, přírodní, biomimetický lipidový stimulátor.

17 1106/1 CZ Více informací o této sérii na ošetřování pokožky najdete na Dr. Kitzinger Health Care GmbH Wasagasse 6/ Vienna Austria

KATALOG PLEŤOVÉ KOSMETIKY

KATALOG PLEŤOVÉ KOSMETIKY KATALOG PLEŤOVÉ KOSMETIKY Zdravá a krásná pleť umocňuje celkový vzhled a podtrhuje osobnost každé ženy. Značka ALCINA představuje cílenou péči o zdraví i krásu pleti a vlasů. Značka ALCINA představuje

Více

Prestižní řada s patentovaným komplexem pro zralou pleť

Prestižní řada s patentovaným komplexem pro zralou pleť www.eveline.cz Prestižní řada s patentovaným komplexem pro zralou pleť Black caviar (černý kaviár) je exkluzivní přísada, která regeneruje pleť na buněčné úrovni. Je to ten největší zdroj proteinů, minerálů,

Více

kosmetika z mořských řas a minerálů

kosmetika z mořských řas a minerálů kosmetika z mořských řas a minerálů Moře, vaše zahrada krásy. Francouzská značka THALGO přináší již více než 45 let bohatství a výjimečný potenciál moře ve formě profesionálních ošetření, zkrášlujících

Více

Profesionální německá přírodní kosmetika DR. BELTER

Profesionální německá přírodní kosmetika DR. BELTER Profesionální německá přírodní kosmetika DR. BELTER Profesionální koncepce péče o pleť Individuální a zodpovědný přístup Přípravky pro kosmetická studia a salony www.belter.cz DR. BELTER základní přehled

Více

HIGH CARE COSMETICS kosmetická péče na vysoké úrovni FACIAL BODY NUTRI

HIGH CARE COSMETICS kosmetická péče na vysoké úrovni FACIAL BODY NUTRI HIGH CARE COSMETICS kosmetická péče na vysoké úrovni FACIAL BODY NUTRI adresa Vašeho High Care Centra Odjakživa je zdravá a hladká pleť symbolem krásy. Bohužel to není samozřejmostí. Firma Weyergans má

Více

Integra zastaví čas, pohladí Vaše smysly, navodí harmonii duše a těla.

Integra zastaví čas, pohladí Vaše smysly, navodí harmonii duše a těla. Katalog produktů Integra zastaví čas, pohladí Vaše smysly, navodí harmonii duše a těla. INTEGRA Profesionální pleťová kosmetika Společnost Procosmetik Integra zahájila svoji činnost v roce 1985 v Barceloně.

Více

Krém proti vráskám ETANI

Krém proti vráskám ETANI Krém proti vráskám ETANI Collagen Intensive Anti-Wrinkle Cream Díky využití nejmodernějších poznatků má Intensivní kolagenový protivráskový krém ETANI velmi silný hydratační efekt, který je oproti působení

Více

Obnovující maska na obličej a krk Minerální komplex Účinek Použití Balení: Kód: Tonizující maska s omlazujícím efektem Lotos Účinek Použití Balení:

Obnovující maska na obličej a krk Minerální komplex Účinek Použití Balení: Kód: Tonizující maska s omlazujícím efektem Lotos Účinek Použití Balení: Obnovující maska na obličej a krk Minerální komplex Vitamínová a minerální první pomoc pro unavenou pleť obličeje a krku. Maska stimuluje výměnné procesy, obohacuje pokožku o vitamíny, makro a mikroelementy,

Více

PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ DEPILACE

PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ DEPILACE PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ DEPILACE Hypertrichóza a nežádoucí ochlupení je běžným kosmetickým problémem jak u mužů, tak u žen. Mechanismus depilace pomocí pulsního světla a VPL je založen na principu selektivní

Více

DELAROM A PŘÍRODA DELAROM A VŮNĚ DELAROM A KRÁSA

DELAROM A PŘÍRODA DELAROM A VŮNĚ DELAROM A KRÁSA Nature Arôme Beauté FILOSOFIE DELAROMU Původ značky DELAROM je spojen s příběhem Andre a Christine Benetových. Tito milovníci aromaterapie, získali během 30 let v kosmetickém průmyslu (značky Decleor a

Více

Katalog produktů 2015-2016

Katalog produktů 2015-2016 Katalog produktů 2015-2016 1 Ecosphere Ekologickou čistotu a bezpečnost produktů z řady Ekosféra potvrzuje Mezinárodní ekologické osvědčení a zlatá známka International Ecologists Initiative 100% eco quality.

Více

Objevte dermatology vyvinutou péči o pleť doporučovanou a vysoce ceněnou odborníky po celém světě.

Objevte dermatology vyvinutou péči o pleť doporučovanou a vysoce ceněnou odborníky po celém světě. 2 Objevte dermatology vyvinutou péči o pleť doporučovanou a vysoce ceněnou odborníky po celém světě. 3 NeoStrata je vědecky pokročilá, klinicky ověřená funkční péče o pleť. Doporučují ji lékaři na celém

Více

ELEGANCE s.r.o. Více než 60 let je SOTHYS Paris partnerem salonů krásy, spa hotelů, lázní a wellness center.

ELEGANCE s.r.o. Více než 60 let je SOTHYS Paris partnerem salonů krásy, spa hotelů, lázní a wellness center. INSPIROVÁNO KRÁSOU ELEGANCE s.r.o. je výhradním dovozcem luxusní francouzské kosmetické značky SOTHYS Paris pro Českou republiku od roku 1993. Majitelkou a ředitelkou společnosti ELEGANCE s.r.o., která

Více

Kapitola 1. Krása to je zdraví

Kapitola 1. Krása to je zdraví Kapitola 1. Krása to je zdraví 1. Jen to je krásné, co je zdravé Jen to je krásné, co je zdravé. Starořecký výrok V celé historii lidstva snili lidé o tom být krásným a vynakládali hodně úsilí, času a

Více

Zdrojem je Středozemní moře, místo zrodu terapie mořskou vodou. Odbornost, věda a účinnost

Zdrojem je Středozemní moře, místo zrodu terapie mořskou vodou. Odbornost, věda a účinnost Moře, zdroj života Moře je nepostradatelné pro život, obsahuje vzácné stopové prvky a minerály, které jsou nezbytné pro blahobyt lidského těla. Tyto blahodárné účinky moře jsou využity v péči o pokožku.

Více

KATALOG PRODUKTŮ PÉČE O POKOŽKU DÉLKY A STYLING

KATALOG PRODUKTŮ PÉČE O POKOŽKU DÉLKY A STYLING KATALOG PRODUKTŮ PÉČE O POKOŽKU DÉLKY A STYLING Modelka: Kateřina Kristelová -1- LOTION CONCENTRÉE ŘADA PROTI PADÁNÍ VLASŮ 13 AKTIVNÍCH PŘÍRODNÍCH SLOŽEK S EXTRÉMNÍ VITALITOU A SILOU. PŘÍRODNÍ KONCENTRÁT,

Více

elekronický katalog pro zákazníky 2 / 2015 katalog plný

elekronický katalog pro zákazníky 2 / 2015 katalog plný elekronický katalog pro zákazníky 2 / 2015 letní SLEVY katalog plný NOVINEK! NOVINKY vitamíny DOPLŇKY STRAVY / str. 6-11 bylinné masti MĚSÍČKOVÁ MAST / str. 12 DUBOVÁ, KALCIOVÁ MAST / str. 13 péče po opalování

Více

Obsah. Předmluva... 7

Obsah. Předmluva... 7 dѓlna kr sy 1 2 Obsah Předmluva......................................................................................... 7 ČÁST I. Seznamení s kůží.........................................................................

Více

Pleuramax. Maxík Glukan Junior. Produktový katalog. Strana 1

Pleuramax. Maxík Glukan Junior. Produktový katalog. Strana 1 Beta glukany Pro koho jsou glukany určeny? I když se cí7te zdravě, doporučuje se užívání beta- glukanu jako prevence. Mnoho lidí používá beta- glukan v období chřipkových a virových epidemií. Je určený

Více

Doc. MUDr. Otakar Feřtek, Csc.

Doc. MUDr. Otakar Feřtek, Csc. Na začátku devadesátých let jsem se seznámil s Doc. MUDr. Otakarem Feřtekem, CSc., jedním z nejlepších a nejzkušenějších dermatologů tehdejšího Československa. Ač naše setkání nebyla častá, byl to právě

Více

Váš konzultant. www.lambre.eu. Le charme de la France. LAMBRE SLOVENSKO Národná 5 01001 Žilina Slovensko www.lambreslovensko.sk

Váš konzultant. www.lambre.eu. Le charme de la France. LAMBRE SLOVENSKO Národná 5 01001 Žilina Slovensko www.lambreslovensko.sk Váš konzultant Telefon: E-mail: www.lambre.eu LAMBRE CZECH REPUBLIC Kollárova 203/10 186 00 Praha 8 Česká republika www.lambre.cz LAMBRE SLOVENSKO Národná 5 01001 Žilina Slovensko www.lambreslovensko.sk

Více

HEALTH & BEAUTY BRUCE. 2 201s

HEALTH & BEAUTY BRUCE. 2 201s HEALTH & BEAUTY BRUCE 2 201s OBSAH DEKORATIVNÍ KOSMETIKA Deluxe 04 Colours 14 VŮNĚ DÁMSKÉ VŮNĚ 26 PÁNSKÉ VŮNĚ 44 PÉČE Zeitgard 54 Anti-Aging 62 PÉČE PRO MUŽE 69 PÉČE O PLEŤ 70 PÉČE O TĚLO 72 ANTIBAKTERIÁLNÍ

Více

SPA & WELLNESS BROCHURE

SPA & WELLNESS BROCHURE SPA & WELLNESS BROCHURE 2012 / 2013 Czech version Vážení hosté Tradice lázeňství, v podobě v jaké ho známe dnes, sahá až do dob dávného starověku. Již slavní Římané, a před nimi i staří Řekové a Egypťané,

Více

průvodce sortimentem

průvodce sortimentem průvodce sortimentem 4 obsah 8 Nejsme lhostejní 10 Celebrity 12 PAUL MITCHELL 13 colorcare ochrana barvy 16 blonde 18 extrabody objem 21 moisture hydratace 24 smoothing vyhlazení 27 strength posílení 30

Více

Nabídkový katalog ručně vyráběných mýdel

Nabídkový katalog ručně vyráběných mýdel Nabídkový katalog ručně vyráběných mýdel OBECNĚ O MÝDLE Mýdlo příjemně voní a krásně vypadá, což jsou většinou naše základní požadavky na mycí prostředek. Nemohli bychom však při každodenním kontaktu s

Více

PRO PROFESIONÁLNÍ KOSMETIČKY A SALONY PLEŤOVÉ MASKY. pravá dovolená pro Vaši pleť

PRO PROFESIONÁLNÍ KOSMETIČKY A SALONY PLEŤOVÉ MASKY. pravá dovolená pro Vaši pleť PRO PROFESIONÁLNÍ KOSMETIČKY A SALONY PLEŤOVÉ MASKY pravá dovolená pro Vaši pleť Jiří Krampol a Vlasta Libotovská při aplikaci Zlaté masky Pleťové masky pravá dovolená pro Vaši pleť Milé kolegyně, pleťové

Více

Relaxační studio Havaj - 1 - Nabídkový katalog 2007-II Relaxační studio Havaj - 2 - Nabídkový katalog 2007-II Naše nabídka Solária: dvě horizontální dvě vertikální Sun Fix Kosmetika: celková kosmetika

Více

magazín Milujeme slunce... Alphega lékárna Ale všeho moc škodí Alergie na slunce aneb To svědění nikdy neskončí Lupy Zbavme se jich jednou provždy

magazín Milujeme slunce... Alphega lékárna Ale všeho moc škodí Alergie na slunce aneb To svědění nikdy neskončí Lupy Zbavme se jich jednou provždy Alphega lékárna magazín 03 květen - červen 2015 Vaše zdraví je naší prioritou ZDARMA od mého Alphega lékárníka Alergie na slunce aneb To svědění nikdy neskončí Lupy Zbavme se jich jednou provždy Milujeme

Více

LÉČIVÉ KONOPÍ. produktový katalog KO N O PÍ K A N A DY. přírodní kosmetika z konopí. www.cannaderm.cz

LÉČIVÉ KONOPÍ. produktový katalog KO N O PÍ K A N A DY. přírodní kosmetika z konopí. www.cannaderm.cz LÉČIVÉ KONOPÍ NEJVYŠŠÍ KO N O PÍ KVALITA K A N A DY Z produktový katalog přírodní kosmetika z konopí www.cannaderm.cz O Cannadermu S KONOPNOU KOSMETIKOU JSME PŘIŠLI JAKO PRVNÍ V ČR Cannaderm je na trhu

Více

LÉKÁRNA. Péče o svaly, klouby i chodidla. Svůdný dekolt Aktivně v pokročilém věku S dětmi na slunce? Pomoc a péče z přírody. Tipy na dovolenou!

LÉKÁRNA. Péče o svaly, klouby i chodidla. Svůdný dekolt Aktivně v pokročilém věku S dětmi na slunce? Pomoc a péče z přírody. Tipy na dovolenou! LÉKÁRNA 3. číslo / 2009 / zdarma Svůdný dekolt Aktivně v pokročilém věku S dětmi na slunce? Péče o svaly, Tipy na dovolenou! klouby i chodidla Pomoc a péče z přírody Připijte si na zdraví www.naturprodukt.cz

Více