Za každou pokrokovou myšlenkou se skrývá inspirativní zázemí. Relations. 2/3

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Za každou pokrokovou myšlenkou se skrývá inspirativní zázemí. Relations. 2/3"

Transkript

1 r e l a t i o n s

2

3 Za každou pokrokovou myšlenkou se skrývá inspirativní zázemí. Relations. 2/3

4

5 Efektivní vědeckou práci vytvářejí špičkoví týmoví hráči. Společně a dohromady Relations, pokrokový koncept pro zařízení prostorů vytvořený týmem designérů okolo Andrease Stupplera, přináší do hry nový pohyb. Skříně, stoly, kontejnery a inteligentní příslušenství se spojují do funkční jednoty. Tak vznikají skutečné inspirativní kancelářské krajiny. Flexibilní a komunikativní jako sám život, optimální pro práci Place 2.5

6 Moderní, elegantní, výrazově silný do posledního detailu stůl, který má styl a šikmé boční díly. Díky výškové nastavitelnosti od 620 do 850mm reaguje tento nábytek maximálně flexibilně. Dle Vaší volby může mít nosná kostra barvu bílou, bílý hliník nebo antracitovou, povrch leštěný nebo práškově potažený. Další prostor získáte pomocí stabilního a stupňovitého sklopného stolku. Všechny stoly mohou být vybaveny kolečky, stelně jako sklopný stolek.

7

8 Stejně jako ve sportu patří angažovanost také v kanceláři k zásadním charakteristikám úspěšných lidí. Motivace se však neobjeví jen tehdy, když jedinci vznikne právo prosadit se. Výškově nastavitelnými stoly, vesele barevnými kolenními zástěnami, trolejovým odkládacím prostorem a držákem na PC nebo tiskárnou vytváří Relations individuální volné prostory, které skutečně inspirují. Ze samostatně stojícího stolu tak vzniká perfektní pracoviště.

9 Kabelový managment Praktický kanál pro kabely se dovedně skryje pod volitelnou výsuvnou desku: dobře přístupný, oboustranně otevíratelný a výklopný. Skvěle vyhovující elektrifikaci. Samotné kabely elegantně vybíhají z kabelového kanálu pohyblivým vodicím řetězem do zapuštěné podlahové zásuvky. Dobře uspořádané a optimálně uklizené. Nastavení výšky Dnes 620mm. Zítra 850mm. Pozítří 760mm: tento stůl se přizpůsobí pokaždé každé výšce postavy. Další informace a projektová data získáte na stránce Ruční ovládací Perfektní ergonomie na pracovišti přestavení pomocí kolečka se postará o variabilní výškové přizpůsobení Vašeho stolu. A nepotřebujete přitom žádné nářadí. Zásuvka Přímo na pracovním stole je umístěna trojzásuvka s fixační vložkou. Vždy na dosah. Perfektní pro nabíjení elektronických přístrojů, jako je třeba mobilní telefon. Kolenní zástěna Barevná zástěna z plexiskla nabízí ideální clonu také pod stolní deskou. Volitelně je k dispozici také z kovu. Tiskárna Nebo PC přímo na pracovišti. Také zásuvka na papír je neustále na dosah a nabízí tak dostatek odkládacího prostoru. Pro dokonale funkční práci.

10 Třetí úroveň Inovativní, praktická, kvalitní do posledního detailu. S třetí úrovní přebírá tato mnohostranná puristka pozici organizátorky. Odkládací přihrádka, držák na CD, váza na květiny nebo polička na šálek kávy: funkční můstek je tohle všechno a to najednou. Flexibilita v každé pozici a situaci. Tak vzniká volný prostor. Clona Každý, kdo se chce koncentrovat při práci, najde klid za příjemně barevným plexisklem. Clona Zelená nebo zářivě bílá. Opticky odpovídající clona napomáhá získat soukromí i v kanceláři. V kombinaci s odkládacím boxem vytváří tak tento praktický modul dostatek volného prostoru. Zásobníky Ať už pro formát A4 nebo jakýkoliv menší, tyto police přinášejí do Vašich poznámek opravdový pořádek.

11 Trávníkový zásobník (trávníkový předěl) Trávník na Vašem stole. Clona v tom nejmenším formátu. Plastový držák pro Vaše fotografie nebo poznámky vytvoří tu správnou atmosféru v kanceláři. Inspiruje. Přináší nové nápady. Váza na květiny Příroda na psacím stole. A člověk sám rozkvete. V každé roční době. Zásobník CD Vytváří prostor pro kreativitu. A navíc místo na uspořádání až 10 CD nebo DVD. 10/11

12 Mužstvo Už dávno hrají zásadní roli týmový duch spolu s dobrými vztahy také v pracovním světě. Relations vytváří optimální předpoklady pro inspirativní týmovou práci a ty nejlepší vyhlídky na úspěch. Inovativní zařizovací koncept nepodporuje pouze komunikaci v kanceláři. Kypí tady také kreativita.

13 Taktika Obrana, útok? Žádný obchod se neobejde bez strategie. Žádná práce bez zvláštních úkolů. Relations se přizpůsobí. Rychle a jednoduše se dají kombinovat jednotlivá nebo týmová pracoviště s mobilními kontejnery a inovativním příslušenstvím. Konferenční stoly se k sobě skvěle hodí. Dělicí stěny pomohou vytvořit mobilní klidové zóny. Komunikace, pohyb, rychlá změna.

14 Hráči na střídačce Tady nejsou potřební. Žlutá karta, červená karta, domluva na místě? Zbytečné. Relations posílá všechny hráče na hřiště: nekonečné možnosti, jak vytvořit kancelářské prostory. Pomocí zelených trávníkových prvků, třetí úrovně a pestrobarevných clon vstupuje do hry osobitost. A sjednocuje tak řeč tvarů.

15 Defenzíva V kabině, na hřišti dva způsoby komunikace. Kdo chce pracovat nerušeně, potřebuje k tomu únikový prostor za vlákny, látkou nebo plyší jako u Relations. Mobilní dělicí stěny umožňují uskutečnit důvěrné rozhovory i ve velké kanceláři. Whiteboard a flipchart naproti tomu vytvářejí možnosti strukturování velkých jednání a konferencí.

16 Keep it simple to je motto ocelových trolejů (vozíků). Zredukovaný na samou podstatu nabízí tenhle drobeček v barvě bílé nebo bílého hliníku dostatek odkládacího prostoru pro nejdůležitější věci ve Vašem pracovním životě. Přímo na pracovišti uspořádá tužky, dokumenty a nápoje.

17 Catering. Nádobí, příbory, láhve a sklenice. Media kontejner. Moderační příslušenství, zásuvková lišta. Organizační kontejner. Odkládací prostor pro kancelářský materiál. Požadavkem současného kancelářského nábytku je především jeho flexibilita. Mobilní kontejnery vnášejí do odkládacích prostorů pohyb. Osvěžující nápoje, nádobí, důležité podklady a moderační příslušenství přímo na dosah v kontejnerech pro catering, organizačních kontejnerech a v media kontejnerech. Na jakémkoliv místě, kdykoliv.

18 Designéři si pohráli s rozličnými materiály u jednotlivých variant skříní Relations. Pohledové části z dýhy, melaminu, laku nebo skla jsou volně kombinovatelé. Jak u skříně (4-5 OH) tak u Sideboardu (2-3 OH) se posuvná dvířka pohybují ve dvou kolejnicích. Mimořádná mechanika posuvných dvířek vytváří prostor na registratury a zásuvky uvnitř - v celé šířce nábytku. Akta, dokumenty, pracovní materiál vše je na dosah bez námahy. Vlevo, vpravo, ve středu. Stále.

19 5 OH. Červená / bílá je jedna z nejzdařilejších kombinací. 5 OH. Praktická posuvná dvířka systémová skříň s regály. 5 OH. Zepředu skříňová stěna zezadu mediační stěna 5 OH. Levý obránce. Střední útočník. Útočník. Brankář. To je whiteboard se skutečným systémem. Hliníkové rámy Zajímavý tvar formy hliníková lišta tvoří hrany přední strany skříně. Varianty madel Komfortní variantou madla je madlo rohové.

20 Úspěšná mužstva trvají na fungující týmové práci. Hráči v kanceláři se ale chtějí někdy stáhnout za vlákna, látku, šedou plyš nebo bílou projekční stěnu. Pro koncentraci, výměnu názorů, rozhovor mezi čtyřma očima.

21 Látka Bílá Oranžová Zelená Vláknový závěs Oranžová/stříbrná Zelená/stříbrná

22 Zákaznický meeting Dialog Seminář Konference. Zasedání. Být vždy kousek napřed. Celoživotní vzdělávání patří k dnešnímu světu práce stejně jako trávník k hřišti. Skladné židle se seskupí okolo přenosného flipchartu s poličkou na odkládání popisovačů. Přidá se k tomu projekční stěna. A najednou tady stojí mobilní nábytek sestavený do prostoru pro semináře. Sestavený nebo přestavěný rychle a naprosto bez komplikací. Tak se tvoří kreativní práce úplně snadno. A nápady se jen pohrnou, následovány skvělými návrhy.

23 Brainstorming Koncentrace Komunikace tvoří kreativitu. Výměna nápadů je inspirace. Skupinový úspěch povzbuzuje ke špičkovým výkonům. Je skvělé, že existuje nábytek, který se do tohoto procesu může zapojit. Jako čtvercový týmový stůl (teamtable). Přípojka k síti a elektropřípojka zmizí v integrovaném elektroboxu. Stačilo diskusí? Pomocí třetí úrovně se rázem jednací stůl změní ve dvoupracoviště jen několika pohyby ruky.

24 Pracovní stoly Sklopné stoly konferenční stoly týmové stoly (teamtable) Solitérní stoly (Lifttische) 3.úroveň pro stoly Funkční můstek pro pracovní stoly funkční můstek pro týmové stoly clona z plexiskla váza na květiny trávníkový předěl odkládací polička DIN A4 podélná Troleje (voz ky) H 550/T 430mm B 390mm odkládací polička DIN A4 příčná Mobiln kontejnery H 1148/T 580mm polička na tužky příčná box na poznámkové lístky 90x90m box na tužky zásobník CD polička na šálek kávy B 390 mm B 430 m organizační kontejner B 600 mm organizační kontejner Media kontejner Catering Dělicí stěny H 1870/B 1440/T 40mm (rameno podstavce 540mm) Flipchart Látka bubliny vláknový závěs plyšová výplň (vhodná pro připínáčky) Projekční stěna a whiteboard šatna držák papíru Sk n T 471mm B 1600mm, 2 OH - 5 OH B 2400mm, 2 OH - 5 OH B 3200 mm, 2 OH - 5 OH Celková výška 5 OH = 1873mm 4 OH = 1498mm 3 OH = 1148mm 2 OH = 773m Míry jsou uvedeny v mm, H=výška, B=šířka, T=hloubka, OH=výška pořadače

25 Dýha- přírodní dřevo B26 buk přírodní B21 buk středně hnědý B23 buk barvy ořechu H11 javor přírodní C11 dub přírodní C17 dub mořený E41 jasan přírodní E10 jasan bílý E46 jasan světle šedý E45 jasan černý G11 hrušeň přírodní F31 třešeň přírodní D12 ořech přírodní D11 ořech tmavý Melamine 203 javor 103 buk K66 ořech 205 dub 26 jasan antracit1 A14 bílá K65 Zebrano 2 02 arktická bílá 232 bílý hliník 1 A16 tmavě šedá 3 11 buk 13 šedá 14 stříbrná/černá ABS hrany v optice multiplex a bicolor R10 zelený lak R11 červený lak R12 oranžový lak P10 hlazené sklo Čelní skříňová stěna lak/sklo 231 bílý hliník matný Žaluzie 09 antracit metalický 119 bílý hliník 120 bílá Kolenní zástěna kov Kolenní zástěna/clona plexisklo 122 kiwi 105 průsvitná bílá Nosná kostra 09 antracit metalický 119 bílý hliník 120 bílá 110 leštěná/236 pochromovaná 1 jen pro skříně a kontejnery 2 jen pro čelní stěny skříní a jednací stoly 3 jen pro jednací stoly

26 Export Sedus Stoll AG Brueckenstrasse 15 D Waldshut Tel. +49 (77 51) Fax +49 (77 51) Internet Austria Sedus Stoll Ges.m.b.H. Kirchenstrasse 37/1/13 A-5301 Eugendorf Tel. +43 (6225) Fax +43 (6225) Internet Belgium Sedus Stoll b.v.b.a./s.p.r.l. Korte Massemensesteenweg 58/7 B-9230 Wetteren Tel Fax Internet France Sedus 2, rue de la Baume F Paris Tel Fax Internet Great Britain Sedus Stoll Ltd. 157A St John Street, Clerkenwell London EC1V 4DU Tel Fax Internet Italy Sedus Stoll S.r.l. Via Giotto, 20/22 I Lurate Caccivio (CO) Tel Fax Internet Netherlands Sedus Stoll B.V. Rhijnspoor 239 NL-2901 LB Capelle aan den IJssel Tel Fax Internet Spain Sedus Stoll, S. A. Avda. de Manoteras, 28-1 a planta E Madrid Tel / Fax / Internet Switzerland Sedus Stoll AG Industriestrasse West 24 CH-4613 Rickenbach Tel / Fax /

2/2015. www.moje-bydleni.com ZDRAVÉ BYDLENÍ ÚLOŽNÉ PROSTORY V BYTĚ

2/2015. www.moje-bydleni.com ZDRAVÉ BYDLENÍ ÚLOŽNÉ PROSTORY V BYTĚ bydlení www.moje-bydleni.com 2/2015 ZDRAVÉ BYDLENÍ ÚLOŽNÉ PROSTORY V BYTĚ 2 BYDLENÍ Editorial EDITORIAL Milé čtenářky, milí čtenáři, už je to pět let, co jsme přišli s myšlenkou připravit časopis Moje

Více

Org@Tower. Vertikální členění na míru

Org@Tower. Vertikální členění na míru Vertikální členění na míru Telekomunikace a informační technologie stále výrazněji ovlivňují každodenní práci. Mobilita, kreativita a týmová práce dominují rychlým změnám v úspěšných firmách. Kancelář

Více

Modulový systém administrativního pracoviště s mobilní aplikací. Barbora Pšenčíková

Modulový systém administrativního pracoviště s mobilní aplikací. Barbora Pšenčíková Modulový systém administrativního pracoviště s mobilní aplikací Barbora Pšenčíková Bakalářská práce 2006 ABSTRAKT Abstrakt česky V první části, teoretické, jsem se zaměřila na vývoj administrativních

Více

Schachermayer, spol. s r.o., Mezi Vodami 1935/7, 143 01 Praha 4 NEPRODEJNÉ 4/2007. Odborný časopis pro řemeslo, průmysl a obchod

Schachermayer, spol. s r.o., Mezi Vodami 1935/7, 143 01 Praha 4 NEPRODEJNÉ 4/2007. Odborný časopis pro řemeslo, průmysl a obchod Schachermayer, spol. s r.o., Mezi Vodami 1935/7, 143 01 Praha 4 NEPRODEJNÉ 4/2007 Odborný časopis pro řemeslo, průmysl a obchod Tady si i koroze vyláme zuby! Řešení pro nejvyšší požadavky: MACO kování

Více

Viano. TREND, AMBIENTE a AVANTGARDE.

Viano. TREND, AMBIENTE a AVANTGARDE. Viano. TREND, AMBIENTE a AVANTGARDE. Viano 3 Via no. Svoboda pohybu. Obsah To, že velikost je relativní, víme už od dob Alberta Einsteina. Že může být velikost také komfortní, účinná a šetrná k životnímu

Více

INTERIOR. Kreativní vytváření prostoru pro život

INTERIOR. Kreativní vytváření prostoru pro život INTERIOR Kreativní vytváření prostoru pro život Úvod 4 5 Obytné prostory 6 7 Bezpečný přístup Vstup 8 9 Transparentnost Předsíň, obývací pokoj, kuchyň 10 15 Pracovní prostory 24 25 2 OBSAH interior (anglicky),

Více

Společenské hry a ergoterapeutické pomůcky pro seniory

Společenské hry a ergoterapeutické pomůcky pro seniory Pantone 3005 Pantone 381 Společenské hry a ergoterapeutické pomůcky pro seniory SH7/11 navštivte naše internetové stránky s e-shopem Společenské hry a ergoterapeutické pomůcky pro seniory Vážení přátelé,

Více

NOVINKA: Zábrana proti vloupání testovaná zkušebním ústavem TÜV. Garážová sekční vrata. Den za dnem více pohodlí a bezpečnosti

NOVINKA: Zábrana proti vloupání testovaná zkušebním ústavem TÜV. Garážová sekční vrata. Den za dnem více pohodlí a bezpečnosti // NOVINKA: Zábrana proti vloupání testovaná zkušebním ústavem TÜV Garážová sekční vrata Den za dnem více pohodlí a bezpečnosti 2 Znaky kvality společnosti Hörmann 4 Konstrukční výhody 6 Automatická sekční

Více

Představujeme. Oblíbená vana Vanda v novém provedení. stran. Praktických tipů a příkladů řešení. pro vaši koupelnu

Představujeme. Oblíbená vana Vanda v novém provedení. stran. Praktických tipů a příkladů řešení. pro vaši koupelnu 2012 Představujeme TO NEJŽÁDANĚJŠÍ A NEJZAJÍMAVĚJŠÍ Z NABÍDKY RAVAK Oblíbená vana Vanda v novém provedení 32 stran Praktických tipů a příkladů řešení Představujeme 2012 1 pro vaši koupelnu Proč si vybrat

Více

Slovník Liebherr - přehled technologií A

Slovník Liebherr - přehled technologií A Slovník Liebherr - přehled technologií A Automatika SuperCool Automatika SuperCool sníží chladící teplotu na 6 hodin na +2 C a zajistí tak rychlé ochlazení čerstvě vložených potravin. Zpětné přepnutí na

Více

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34 Nové Vito. Kombi. Obsah Vito kombi 4 Interiér 10 Flexibilita 10 Komfort a funkčnost 12 Vito CREW 14 Technika 16 Motory a BlueEFFICIENCY 16 Podvozek a pohon všech kol 4x4 18 Technické údaje 30 Údaje o motoru

Více

VÝBĚR KOLEKCÍ KOUPELNY&WELLNESS

VÝBĚR KOLEKCÍ KOUPELNY&WELLNESS VÝBĚR KOLEKCÍ KOUPELNY&WELLNESS Obsah Úvod 2 Sanitární keramika 5 Inovace 7 Online plánování koupelen 9 Amadea 11 Aveo 13 Hommage 15 La Belle 17 19 Memento 21 My Nature 23 Omnia Architectura 25 27 Pure

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Rapid

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Rapid SIMPLY CLEVER ŠKODA Rapid Někdy se stane, že nemáte na výběr a musíte v životě zvládnout více úloh. To zná každý, kdo je zároveň manželem i tátou. Zastáváte různé role a občas také všechny najednou. Dny

Více

číslo 1 jaro 2013 www.activa.cz ERGONOMIE V KANCELÁŘI POHODLNĚJŠÍ A EFEKTIVNĚJŠÍ PRÁCE KVALITNÍ NEZNAMENÁ VŽDY DRAHÉ KDYŽ SE ŘEKNE PASTELKA...

číslo 1 jaro 2013 www.activa.cz ERGONOMIE V KANCELÁŘI POHODLNĚJŠÍ A EFEKTIVNĚJŠÍ PRÁCE KVALITNÍ NEZNAMENÁ VŽDY DRAHÉ KDYŽ SE ŘEKNE PASTELKA... číslo 1 jaro 2013 www.activa.cz ERGONOMIE V KANCELÁŘI POHODLNĚJŠÍ A EFEKTIVNĚJŠÍ PRÁCE KVALITNÍ NEZNAMENÁ VŽDY DRAHÉ KDYŽ SE ŘEKNE PASTELKA... Inovativní technologie náplně PARKER 5TH zaručuje výjimečně

Více

Skříňová dodávka & Mixto.

Skříňová dodávka & Mixto. Vito. Skříňová dodávka & Mixto. Obsah Skříňová dodávka Vito 4 Vito Mixto 12 Řešení pro jednotlivé obory/ Nástavby a vestavby 16 Interiér 18 Komfort a funkčnost 18 Technika 20 Motory 20 BlueEFFICIENCY 22

Více

10 TIPŮ. Barvy, jiskra, originalita! TY NEJLEPŠÍ SEDAČKY Vybírali jsme pro vás. které jsou v módě! Potisky, rýhy a vintage styl Podlahy, z Provence

10 TIPŮ. Barvy, jiskra, originalita! TY NEJLEPŠÍ SEDAČKY Vybírali jsme pro vás. které jsou v módě! Potisky, rýhy a vintage styl Podlahy, z Provence Č. 10, ROČNÍK 10, VYCHÁZÍ 2. ŘÍJNA 2012 ČASOPIS NOVÝCH TRENDŮ, STYLŮ A DESIGNU PRAHA A STŘEDOČESKÝ KRAJ / WWW.GRANDBYDLENI.CZ / ZDARMA Vaření je zábava, rekonstrukce výzva! MANUÁL PRO BEZCHYBNOU KUCHYNI

Více

Zařizujeme. kuchyň. Ideální podlaha: parkety, dlažba, nebo koberec?

Zařizujeme. kuchyň. Ideální podlaha: parkety, dlažba, nebo koberec? bydlení Zařizujeme kuchyň Ideální podlaha: parkety, dlažba, nebo koberec? OJEDINĚLÁ MOŽNOST PRO VÁS Hledáte absolutní soukromí a klid blízko Prahy? Chcete bydlet v přírodě ve srubovém domě s vlatním jezerem?

Více

pro nás, kteří jsme spojeni s PiCOWORLDem, znamená reklamní dárek víc než jen užitečnou

pro nás, kteří jsme spojeni s PiCOWORLDem, znamená reklamní dárek víc než jen užitečnou PICOWORLD'11 VÍTEJTE Vážený zákazníku, pro nás, kteří jsme spojeni s PiCOWORLDem, znamená reklamní dárek víc než jen užitečnou věc. Je to něco jedinečného, co odráží osobnost svého majitele. Z tohoto důvodu

Více

Z města ven do přírody a zpátky. Vůz RAV4 byl průkopníkem jízdy v městském provozu. Miluje městskou sofistikovanost a má velký smysl pro

Z města ven do přírody a zpátky. Vůz RAV4 byl průkopníkem jízdy v městském provozu. Miluje městskou sofistikovanost a má velký smysl pro Příslušenství RAV4 02 Z města ven do přírody a zpátky. Vůz RAV4 byl průkopníkem jízdy v městském provozu. Miluje městskou sofistikovanost a má velký smysl pro dobrodružství. Díky originálnímu příslušenství

Více

Vícebodové zámky Winkhaus dle norem EN 179 a EN 1125

Vícebodové zámky Winkhaus dle norem EN 179 a EN 1125 Schachermayer, spol. s r.o., Mezi Vodami 1935/7, 143 01 Praha 4 NEPRODEJNÉ 5/2009 Odborný časopis pro řemeslo, průmysl a obchod Vícebodové zámky Winkhaus dle norem EN 179 a EN 1125 Vyzkoušejte si kvalitní

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

Kuchyně. Rady, tipy, informace

Kuchyně. Rady, tipy, informace Kuchyně Měřiče spotřeby Díky PRE jsem ušetřila 1 500 Kč na ročním provozu kombinované chladničky. Půjčte si i vy zdarma měřič spotřeby. www.energetickyporadce.cz/merici-zarizeni Centrum energetického poradenství

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

Nový Actros. Dálková doprava. 18 26 tun.

Nový Actros. Dálková doprava. 18 26 tun. Nový Actros. Dálková doprava. 18 26 tun. Obsah Komfort 7 22 Pracovní komfort 9 12 Komfort bydlení a spánku 13 20 Srovnání kabin 21 22 Hospodárnost 23 34 BlueEfficiency Power 25 Nízká spotřeba 26 27 Technologie

Více

SQart. Česk y English

SQart. Česk y English SQart Česk y English Andreas Krob se narodil v roce 1969 v Severním Německu. Studoval průmyslový design na Muthesiuské škole umění a designu v Kielu, Německu. Po dokončení školy v roce 1996 pracoval pro

Více

Byty, Domy, Zahrady PŘÍLOHA HOME OFFICE PRAHA URČUJE TRH S BYDLENÍM NEBOJTE SE HYPOTÉKY KOUZLO ŽIVÉHO PLOTU. CENA 58 Kč DLAŽBA JAKO RÉBUS

Byty, Domy, Zahrady PŘÍLOHA HOME OFFICE PRAHA URČUJE TRH S BYDLENÍM NEBOJTE SE HYPOTÉKY KOUZLO ŽIVÉHO PLOTU. CENA 58 Kč DLAŽBA JAKO RÉBUS listopad/prosinec 2006 Byty, Domy, Zahrady PRAHA URČUJE TRH S BYDLENÍM CENA 58 Kč DLAŽBA JAKO RÉBUS PŘÍLOHA HOME OFFICE NEBOJTE SE HYPOTÉKY KOUZLO ŽIVÉHO PLOTU TEPLO PRO VÁS SPRÁVNÁ VOLBA ŠIROKÝ SORTIMENT

Více

4/2013. www.moje-bydleni.com. Vybavení dětského pokoje. Jak bydlet zdravě? Průvodce domácím úklidem

4/2013. www.moje-bydleni.com. Vybavení dětského pokoje. Jak bydlet zdravě? Průvodce domácím úklidem bydlení www.moje-bydleni.com 4/2013 Vybavení dětského pokoje Jak bydlet zdravě? Průvodce domácím úklidem MINIB - to je Efektivní, Ekonomický, Estetický, Ekologický a Elegantní způsob vytápění Proč konvektor

Více

California znamená zažít každý den něco jiného.

California znamená zažít každý den něco jiného. Nová alifornia alifornia znamená zažít každý den něco jiného. 04 Koncepce vozu 06 Bezpečnost a asistenční systémy 10 Motory 14 4Motion 18 Nová alifornia omfortline 18 Vnitřní výbava 20 Vnější výbava 22

Více

Nový Actros. Dálková doprava. 18 26 tun.

Nový Actros. Dálková doprava. 18 26 tun. Nový Actros. Dálková doprava. 18 26 tun. Aplikace ipad App pro nový Actros. Nyní ke stažení. Seznamte se s novým Actrosem v pohybu. S novou aplikací ipad App se prostřednictvím poutavých filmů a animací

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Yeti

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Yeti SIMPLY CLEVER ŠKODA Yeti Objevte nepoznaný svět plný zážitků s vozem ŠKODA Yeti. Některá místa na mapě nenajdete. Malá dobrodružství mohou čekat hned za Vaším domem. Perfektní pro dlážděné cesty, nákupní

Více